Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Kalifornia - Marcel &Olivia

2 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sat Dec 03, 2022 9:53 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Nagyon jól esik a közelsége, és bár figyelek arra, amit mond, az ajkai felé is többször elsiklik a pillantásom. És mintha tudná, hogy mi jár a fejemben, megcsókol, és emiatt nehezen találok vissza a szavakhoz.
- Nem. De észben tartom. - egy huncut mosoly szökik az arcomra. Nem én vagyok a legnagyobb ‘kópé’ a bázison, de tagadhatatlan, hogy szeretek nevetni. És azt még jobban, amikor mások is velem nevetnek.
- Akkor biztonságban leszünk. - bár ebben egy percig sem kételkedtem. Egyébként sem vagyok egy félős típus, de Marcel mellett különösen biztonságban érzem magam mindig.
- Bizony. - ahogy látom ő is mennyire örül az utazás ötletének, nem tudom megállni, hogy egy puszit adjak neki. És már alig várom. Leginkább azt, hogy együtt töltsük el az időt. Akárhol. Főleg azután, amit a sütivel kapcsolatban mond. Nagyon jól esnek a szavai, és valahol meg is könnyebbülök. Mert szeretek másokról gondoskodni, de amikor ez elvárássá válik… abban már volt részem, és nem szeretnék többet ilyet. Soha.
- Sütit bármikor szívesen csinálok. De köszönöm. És észben tartom. - ezt nem úgy, mint azt, hogy kedveli a trollokat. Ezt a szívemnek egy egész más pontjára raktam el. Ezért nyúlok Marcel keze felé is, és ha engedi nekem, megfogom és finoman megszorítom. A pillanatban pedig benne ragadok, mert ilyenben még sosem volt részem.
- Ha megtalálod, és megmutatnád, én szívesen megnézném. - erőltetni természetesen nem fogom. Teljesen természetes, ha van, amit meg akar tartani magának. Nem fog rosszul esni, ha ez épp olyan. Én sem tudok vele mindent megosztani, hiszen ehhez idő kell. Mert hiába élvezi Marcel a feltétlen bizalmamat, vannak dolgok, amiről egyszerűen nem könnyű beszélni.
- Hááát… azért tegnap volt valami, ami miatt eljutottunk oda, hogy a gyomrod már korogjon. - a hangom sokkal halkabb lett, és ezért is hajoltam hozzá közelebb. A kezemet is lassan a hasára csúsztattam. Fantasztikus volt a tegnapi nap, és egy kicsit sem bánom, hogy akkor egy ideig éhes maradt.
- Biztosan. - amikor szóba hozza a szüleit, igyekszem mindig figyelni arra, hogy csak addig menjen a beszélgetés, amíg nem az elvesztésük miatt érzett fájdalom, hanem a szeretettel teli emlékek jönnek elő.
- Akkor tiéd az epres. - mivel nem tudtam, hogy mit szeret, a saját ízlésemre támaszkodtam, illetve arra, hogy tegnap milyen lelkesen fogyasztotta az eperlekvárt. Vagyis tudatalatt azt a smoothiet szántam neki. Oda is adom neki, és ezzel egyidőben közelebb is megyek hozzá. Nem tudok betelni az érintésével, az illatával, a jelenlétével. Sosem találtam még senkit sem ilyen vonzónak, és ez nem csak a külsőre vonatkozik.
- Szívesen. - a saját smoothimat is lelkesen fogyasztom, tökéletes az íze. Pont erre van szükségem egy jó kis kirándulás előtt.
- Majd fogok is navigálni. De emlékezetből. Te pedig diszkréten, vagy nem annyira diszkréten majd köhécselj, ha nagyon rossz irányba megyünk. - nevetni kezdek, de egyébként komolyan gondoltam. Ez jó kis játék lenne. Előbb viszont fel is kell készülnünk. A fürdőben kezdek, és nagyon örülök neki, hogy nem egyedül kell oda mennem. Arra persze figyelnem kell, hogy valóban készülődés is legyen a részemről, így csak néhány csók erejéig vonom el Marcel figyelmét a zuhany alatt. Néhányat a kulcscsontjára ejtek, néhányat az ajkaira… de ettől függetlenül az öltözés sem marad el, és ez már valóban gyorsan megy, hiszen már tegnap is kikészítettem a futó nadrágomat, és egy meleg pulcsit, amit a kabát alatt fogok viselni. Épp csak a konyhába visszaérve torpanok meg egy kicsit, amikor Marcel már a szendvicseket készíti.
- Jöhet minden. Akár lehetnek különbözőek is a szendvicsek. - nem tudom még, hogy mennyit fogok enni, elvégre ez a túra hosszától is függ. De jelenleg ez nem is foglalkoztat. Egészen más jut eszembe, ahogy látom, hogy Marcelt a konyhában forgolódni.
- Mondtam már, hogy milyen szexi vagy a konyhapult mögött? Is. - közelebb hajoltam hozzá és a fülébe suttogtam a szavaim, de ennél jobban eszemben sincs megzavarni őt. Nagyon jól esik, hogy segít nekem, és ha nem akarnék még némi meleg teát is vinni az útra, egész biztosan ott állnék mellette végig, és csak mosollyal nézném, ahogy ügyködik. De kell tea is. Így forralok vizet gyorsan, és egy termoszba rakom már tea formában. Nem nagy adag, így nem túl nehéz, de arra pont jó lesz, hogy ha szükséges, felmelegítsen minket egy kicsit. Ezért amikor elkészültem odaadom Marcelnek a termoszt is, hogy valamelyik hátizsákba még rakja bele azt is.
- Öhm, egy pillanat. - felveszem a kabátomat, és megállok Marcel mellett. Ha tudom a kezét is megfogom.
- Most már igen. - lelkes mosoly virít az arcomon, és ha elindulunk, biztosan a havas tájat fogom először szemrevételezni. És már keresem is a helyet, jobban mondva az ideális havat egy hógolyóhoz...

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sat Dec 03, 2022 7:40 pm

Terra - JelenLights

Csak az első csók után válaszolok.
- Ühüm, persze. - s következik a második. - Kedvelem a trollokat, mondtam már? - somolygok. Fiúk között edződni kell, főleg a kifejezett strapa miatt, de őszinte vagyok: melyik élet és melyik munka nem az?
Nagyszerű időszak volt az, még akkor is, ha még ott lappangott apám elvesztése. Egészen másként alakult volna az életem, bátortalan voltam, s mindaz, ami történt, adta meg a lökést. Anyán ez nem segített, pedig reménykedtem benne. Ők együtt léteztek.
- Aaaannak azért jó nagynak kéne lennie, hogy jól lakjon vele, másrészt meg erősen csábító illatú. Noha most mind ők, mind a méhek alszanak. Remélem. - láttam már tél végén korán felébredő medvéket, s csak arra tudok gondolni, ezt is mi okoztuk nekik.
- Tavaszi program megbeszélve. - nagyon boldoggá válok még inkább, hiszen ez tervezést jelent, s azt, hogy velem kíván lenni, mint ahogy én is vele.
- Nem várom el, s azt sem, hogy miattam tedd. Csakis magad miatt, senki öröméért sem, még akkor is, ha az azt jelenti, másnak örömet akarsz okozni ezzel. - mosolygok rá. Értem, hogy kedveskedni akarna, ugyanakkor nem várom el, s nem is akarom, hogy tőlem tegyen függővé dolgokat. Ha van kedve, tegye, ha nincs, akkor meg nem teszi meg. Számomra ennyire egyszerű lett, mert  a házasságomban mindent a lába elé tettem a volt nejemnek, magamon felül teljesítve, és rájöttem, ez normális házasságban sem így működik. Mindent úgy tegyen, ahogy ő szeretne, de ne én legyen az oka, még úgy sem, hogy örül annak, ha boldoggá tehet.
- Valahol biztos van. - főleg anyuról, aki nagyon boldog volt, hogy ez az álma teljesülhetett, apu pedig szintén, hiszen anyu boldog volt. Én meg kerestem magamnak elfoglaltságokat, hogy kettesben maradhassanak. Sokat és hosszú ideig.
- Örülök. - mosolygok, eltaláltam, mi ízlik neki. Nekem fontos, hiszen ezzel is ki tudom fejezni, odafigyelek rá.
- Ó, akkor már értem, kinek adta tovább ezt a képességét. - szélesedik mosolyom, kicsit még jobban megértve azt, amit a konyha és főzés terén ad. Számomra ez még mindig megfoghatatlan.
- Nagyszerűen el lett volna apuval, meg papával. - sokkal megszállottabb horgászok voltak, mint valaha én leszek. De azért melyik gyerek és kis tini ne élvezte volna a szabadságot, amit a tónál eltöltött idő adott?
Derekán simít végig tenyerem, ahogy felkel, s a szendvicsek mellé állok.
- Bármelyik tökéletesen megfelel. - ha magam készítem, odafigyelek, mit teszek bele, mi volt tegnap, és mi lesz majd holnap benne, szükséges az erőnléthez, ám, ha más készíti, bárhogyan megfelel.
- Köszönöm. - veszem el az elkészült smoothiet, s ahogy érzem felkúszni hátamon a tenyerét, úgy hajolok felé egy újabb csókért.
- Ez mennyei, köszönöm. - iszok bele a smoothie-ba. Tökéletes ízkombó, bár jobban felvillanyozni már semmi sem tud, csak Olivia közelsége.
- Nálam? Azt hittem, akarsz navigálni. Megjegyezni? Rendben. - elhessegetem a képet, a smoothienak meg már a felénél járok.
S ha elindul a fürdőszoba felé, vele tartok, a szendvicsek megvárnak. S várakozniuk is kell, nem foglalkozom vele, most Oliviaval akarok lenni.
Azután megint a szendvicsé a szerep, s a kirándulásé. A kirakott holmik elé állva kezdem el készíteni az ennivalót.
- Van, amit nem kívánsz a szendvicsedben látni? - mert akkor az kimarad. - A rendelkezésre álló készletből értve. - mert ingyen proteint én sem kívánok bele, somolygok is.
A szendvicseket berakom a hátizsákokba, szétosztva, a vizeket is, előkerül a térkép, és az iránytű. Az iránytű felett elgondolkodom az imént felbukkanó képen, végül úgy döntök, hogy vagy álmodtam, vagy valamelyik filmben láttam.
- Kész vagy? - a tüzet eloltottam, nem parázslik, a ház biztonságban van. S nagyon természetes, ahogy a derekán megpihen a kezem, jól esik.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Wed Nov 23, 2022 10:20 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Észreveszem, hogy mennyire örül Marcel a válaszomnak, és emiatt még szélesebb lesz a mosolyom. Hiszen szeretném mindig ilyennek látni őt.
- Rendben. - nagyon szeretek kirándulni, akár terv szerint is egy túra útvonalat követve, akár azt elhagyva, felfedezni az érintetlen területeket. Ezen a környéken még nem jártam sohasem, és mivel hó is van még… Egész biztosan túl idős vagyok már a hógolyó készítéshez, de ez sosem szokott zavarni.
- Nem-nem. Abszolút ártatlan vagyok, és tagadok minden csínyt, amit nem lehet rám bizonyítani. - a mosolyomban azért benne van, hogy annyira nem is tagadom. Tény, hogy már akkor is próbáltam feldobni az unalmas perceket, de ezt mindig szolgálati időn kívül tettem. Most már… ahogy sikerül. Ha látom a srácokon, hogy a szellemi felfrissülésre jobban szükségük van, mint az edzésre, akkor váltunk. Eddig senki sem emelt panaszt ellene, és remélem a jövőben sem fog, mert én így szeretek dolgozni.
- Ennek örülök. - leginkább az apró csóknak, amivel megajándékozott, de annak is, hogy ő jól szórakozott. Én is nagyon szép emlékeket őrzök azokból az időkből, és leginkább annak örülök, hogy már akkor is ismerhettem őt. Ha friss lenne az ismeretségünk, nem biztos, hogy meg mertem volna benne bízni, és tekintve, hogy végül meddig jutottunk, ezt nagyon bánnám.
- Vihetünk egy biztonsági mézes szendvicset is. - én szeretem azt is, bár mézes kenyeret leginkább este szoktam enni, egy pohár tejjel együtt. Ha nehéz napom volt, és már nincs erőm főzni magamra szinte mindig erre a vacsorára szavazok.
- Vállalom az összes sütit és a virágokat is. Hazánk Islereinek becsületét pedig lehet, hogy valamelyik nap megpróbálom megvédeni. Ha szeretnéd. - anyuról tudom, hogy istenit csinál, és szerintem nekem is sikerült már pár alkalommal eltalálni. Bár azt nem tudom, hogy az eredetire mennyire hasonlít, de nekem nagyon ízlett.
- Óóó. Vannak képeid is arról a kirándulásról? -  nagyon szívesen megnézném, hogy milyen volt tizennégy évesen. És a családjára is kíváncsi lennék. Ha már megismerni nem tudom őket, legalább néhány kép erejéig szívesen visszautaznék Marcellel a múltba.
- Az íze is isteni. - mondom ezt miután kortyoltam is a kávéból. Viszont ennek ellenére sem sietek a fogyasztással, mert jólesik a meleg. És mert szóba kerül valami fontos dolog. Ámulatba ejt, hogy azt érzem, valóban szeretné megismerni a szüleimet. Ugyan ezt sosem várnám el tőle, de nagyon sokat jelent.
- Arra készülj, hogy anyu nem fogja hagyni, hogy éhes legyél akár egy perc erejéig is. Apunak pedig biztosan elő fog kerülni a listája, amin vezeti, hogy milyen fajú halból, mekkora a legnagyobb példány, amit kifogott. - még fiatalon kezdte, és ehhez mérten egy ezeréves füzetben vezeti az eredményeit. Anyu elkészítette a digitális változatát is, ha történne valami a füzettel, de először mindig papírra kerül a fogás. Némelyik halról még kép is van, de azok külön vannak megőrizve.
Most viszont nem ez jut eszembe. Marcel ölében ülve csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretem őt, és hogy remélem akkor is ugyanígy leszünk, mint most, amikor már nem csak az ő, hanem az én halántékomat is ősz hajszálak szegélyezik. Az ő karjaiban egyáltalán nem tűnik ijesztőnek az idő múlása, és talán más sem. Amire mindig is vágytam, de már lemondtam róla. Ebben a pillanatban azt sem érzem olyan távolinak. Ezért mielőtt elindulnék a smothiért, végig simítok Marcel arcán, és a tenyerem ott is marad hosszan. Most nem mondom ki azt a bizonyos szót, de a tekintetét megkeresem, és ha figyel észreveheti, hogy nagyon is bennem van.
- Igen? Akkor remélem, hogy ízleni fog valamelyik. Van epres-kivis, mézzel és almalével, illetve áfonyás-banános egy kis zöldteával és mézzel. Vagy ha van kedvenced csinálhatok még egyet. - nem tart sokáig, és nekem mindegyik általam, készített megfelel. Szóval nem fog pocsékba menni semmi sem.
- Azt megköszönném. Én még szeretnék lezuhanyozni is indulás előtt. De gyors leszek. Vagy nem. - már azelőtt közelebb léptem hozzá, hogy beszélni kezdtem, hiszen ha kérte az egyik smothiet, amit csináltam, akkor oda is adom neki. Viszont, ahogy a zuhanyzás szóba kerül, az egyik kezem a derakára csúszik, és bekúszik a pólája alá is, hogy a meztelen hátán végig tudjak simítani. Így próbálom jelezni, hogy örülnék neki, ha velem tartana majd, de ha még valamit elő szeretne készíteni a kiránduláshoz, és még sem jön, az is teljesen rendben van. Még én sem sietek, hiszen a smoothie, ami még nem talált gazdára az én kezemben landol, és lassan ugyan, de elkezdem fogyasztani is.
- Benne vagyok. De akkor nálad lesz a térkép. Én pedig megpróbálom, majd anélkül megjegyezni az utat. - még apával játszottunk gyerekként ilyet. Volt nála térkép mindig, így esélyünk sem volt valóban eltévedni. De a visszaúton mindig én navigáltam emlékezetből. Egészen kicsiként persze végül apu vezetett haza minket, mert nem találtam vissza sohasem, de idővel belejöttem. Mindig találtam valamit, amit megjegyeztem, és így már sikerült rálelni a hazafelé vezető útra.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Wed Nov 23, 2022 8:28 pm

Terra - JelenLights

- Mindent alaposan feltérképezünk. - csillan fel szemem, látva, hogy tetszik neki is a kirándulás. Ha másképp döntött volna, számomra az is tökéletes, együtt legyünk, az sokkal többet számít.
A mosogató előtt állok, és színpadiasan felnézek.
- Áhá, most már tudom, ki volt az, aki néha trollkodott. - mosolygok rá, derekamról hátamra lassan felkúszó keze okán először nem mozgok, majd felé hajolok, s elcsenek egy apró csókot.
- Megbocsátva. - hallgatok egy rövidet. - Az már más kérdés, hogy nagyon jót nevettünk.- azért a tréfákért nekünk sem kellett a szomszédba menni.
- Ők a mézre utaznak inkább. Azt hiszem. - nincs bajom a medvékkel, míg tisztes távolságban vannak, a kocsival is csak ezért állok be a garázsba itt, s van kerítés a ház körül. Nem kívánok éjszakai bulit, amit nem én rendezek, és örültem, amikor mondták a tulajdonosok, hogy ők is ugyanezen okból tettek kerítést a ház köré.
- Mehetünk tavasszal, meg kora nyáron is. Állítólag nagyon szép, amikor virágzik. És van jó pár valóban jó kávézójuk is, a süteményeiket meg feltétlenül meg kell kóstolnod. Az islert addig nem szerettem, míg ott nem ettem. Igaz, itthon továbbra is ugyanolyan pocsék. - mosolyodom el.
- Tizennégy. - kamaszkor eleje, bár nem hiszem, hogy kezelhetetlen gyerek voltam, vagy tini. - Elmentünk pár tempomba és körbeutaztuk a belvárost. Meg voltunk pár múzeumban is, és színházban is. - alig értettem belőle valamit, akkor kezdtem neki a németnek, a másik nyelv az olasz volt, azt is szerettem, a hangzása miatt.
- Váljon egészségedre. - kíváncsian várom, milyennek találja a kávét, és nem siettetem. A kávézás nálam is a kényelemről szól. S gondolatban elmentek pár "képet", ahogy a bögre felett ül, és élvezi annak melegét.
- Tökéletesre sikerült. - mosolyodom el, letéve, elhagyva valahol azt a csomagot, ami sose nem is tartozott ide. Elképesztő, hogy ennyi idő után is képes utánam nyúlni és hatni rám.
S a válasza megerősít ebben. Felettébb örülök annak, hogy hallgattam a megérzéseimre, arra, hogy ez itt más helyzet, s csak találjam meg az egyensúlyt magamban, és akkor jó lesz. És lám, valóban jó is.
S nem érzi kényszernek, hogy be kell mutatnia a szüleinek, vagy, hogy ők várnák el.
- Kíváncsi vagyok rájuk, szeretném megismerni őket. - s megköszönni nekik, hogy mennyire támogatják őt mindenben, ezt látni rajta.
Közben már jön is, úgy ragyogva, hogy csak mosolyogni tudok, s karjaim kitárni, hogy beleülhessen az ölembe, oldalról. Átkarolom a hátát, hogy megtámasszam, a másik kezemmel a térde alatt fogom meg, a combjánál, hogy ne csússzon le, ha mégis megtörténne. S nem érdekel, meddig vagyunk így.
- Smoothie tökéletes. Mindig azzal kezdek.- üres hassal sosem távozom, de a reggeli még túl korai nekem, szükségem van legalább két órára, hogy a gyomrom felébredjen.
- Addig összerakom a szendvicseket. - állok fel, hogy elkezdjem összerakni a szendvicseket az útra. Víz már van.
- Mit szólnál majd egy kis tájékozódos kiránduláshoz? Papír alapú térképpel? - sokkal jobban szeretem, mint a tabletről való dolgozást, nagyon furcsa, mert...
Egy kép villan be egy hologramról, de biztos csak képzelődöm.


To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sun Nov 13, 2022 9:04 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Nagyon jól érzem magam, és hála Marcelnek már a reggeli álom is kiment a szememből. Éppen ezért nézek előre a nap hátralévő része felé is, meg egy kicsit talán tovább is.
- Igen, az nagyon jó lenne. Fedezzünk fel mindent. - az nem számít, hogy mennyi időbe telik, és az sem, ha tényleg mindent, vagy csak a környék egy részét térképezzük fel. A lényeg, hogy együtt legyünk, és mozogjunk is egy kicsit a friss levegőn. Így majd azt is el tudjuk dönteni, hogy melyik sziklákat hódítsuk meg. Ő sokkal tapasztaltabb mászó, mint én, ezért fontos, hogy mit gondol.
- Ami azt illeti elég alaposat. De lehet, hogy nem mindig a kiképzőre figyeltem… - lassan a derekára csúszik a kezem és finoman végig simítok a hátán. Egy kicsit amúgy túloztam, mert mindig figyeltem a parancsokra, de észrevettem valaki mást is. Akkor még nem úgy tekintettem rá, mint most, de határozottan érzékeltem mindig, amikor ő is ott volt.
- Persze. Ha találkozunk egy medvével jó lesz megvesztegetésére. - nevetni kezdek, mert elképzeltem, ahogy éppen egy medvével tárgyalok arról, hogy a sonkás vagy inkább a tonhalas szendvicset kedveli-e. De természetesen inkább elkerülném ezt az interakciót, és szimplán csak azért vinnék bőven élelmet, hogy amiatt ne kelljen visszafordulni, mert megéhezünk. Egy hátizsákban nagy súlyt is elbírok, és hoztam magammal egyet a túrázáshoz.
- Igen. Kíváncsi lennék a schönbrunni kastélyra. És persze a sütik… Hallottam róla, hogy a Sacher torta isteni, és persze Bécsben lehet a legfinomabbat kapni. - talán szégyenkeznem kéne amiatt, hogy a városnézésen kívül a hasam is egyből eszembe jut, de nem szoktam. Szeretem az édességeket, és ez azt hiszem már sosem fog megváltozni.
- Hány éves voltál akkor? És merre jártatok még az operaházon kívül? - elsősorban az emlékeire vagyok kíváncsi, mert bízom benne, hogy mivel a szüleivel volt ott, kellemes lesz a számára visszagondolni ezekre az időkre. De természetesen, csak annyit kell mondania, amennyit szívesen megoszt velem. Nem szeretném erőltetni, ha nem kíván erről beszélni. Ezért természetesen azt is türelemmel megvárom, amíg reagál arra a lehetőségre, hogy Tenerifén a szüleimet is megismerhetné. Egyáltalán nem sürgetem, hiszen oda adja nekem az elkészült kávémat is.
- Köszönöm szépen. - magamhoz veszem a bögrét, de egy ideig csak a kezeimet fonom köré, hogy felmelegedjen kicsit. Idővel viszont egy aprót kortyolok is, mert nem fázom ugyan, de jól esik ez a kis meleg. Nagyon finom lett, így időnként legurul egy-egy újabb korty is.
- Örülök. Igyekeztem úgy csinálni, ahogy te szereted. - persze, ha szeretne mást is kipróbálni lehet majd kísérletezni. Nem vagyok olyan ügyes, mint Andrew, de azért én is tudok néhány trükköt. Ha érdekli egyszer megmutatnám neki.
- Én örülnék neki. De ez elsősorban rajtad és persze a szüleimen múlik. Amennyire ismerem őket, ők biztosan szeretnének majd veled találkozni is. - apa különösen. Megérzéseim szerint abban a percben, ahogy beavatom őt, már el is kezdené nézni nekünk a repjegyeket. Viszont természetesen azt már nekünk kell eldönteni, illetve elsősorban Marcelnek, hogy szeretne-e utazni vagy sem. Nekem pedig majd azt kell elmesélni a szüleimnek, hogy mi is a helyzet. Még nem tettem meg, de majd szeretném. Már csak a bátorság hiányzik hozzá. Egy részét meg is adja Marcel. A válaszára felderül az arcom.
- Nekem tökéletes. - szeretné megismerni a szüleimet. És ettől olyan boldog leszek hirtelen, hogy ott is hagyom a kávét és odamegyek Marcelhez. Ha elférek, akkor oldalról az ölébe ülök, és csenek egy csókot tőle. Ha nem akkor csak megállok mellette, és úgy rabolom el az ajkait. Boldogan merülök el az ízében, de nem szeretném túl hosszan megzavarni, ezért idővel felállok, vagy arrébb megyek, mert a kávén kívül van még más is, amivel készültem.
- Kérsz egy smoothiet? Vagy másmilyen reggelit? - a túrához egyébként is össze kell majd rakni a szendvicseket, ezért ha inkább ahhoz van kedve, vagy máshoz, szívesen elkészítek bármit. Magam részéről én biztos, hogy csak smothiet fogok inni, mert nem szeretnék úgy járni, mint tegnap. Bár a Marcelhoz bújás része nagyon is tetszett, de azt lehet anélkül is, hogy a pukkadás szélén egyensúlyozna a hasam.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sun Nov 13, 2022 7:47 pm

Terra - JelenLights

Érzem érintését a kezemen, viszonzom, s jelzem, itt vagyok, mindig itt leszek ezentúl.
- Nézzünk körbe? - pillantok rá. Azt már megfigyeltem, hogy az elején érdemesebb vagy a legnehezebbekkel, vagy a közepesekkel nyitni, mert után a kedv már lankadóban van, és egy-egy kiadós séta esik már csak jól a végén.
A kávé készül, s mikor újra érinti kezem, s finoman megszorítja, jól esik, s cserébe egy finom csókot adok a kézfejére, éppen, mikor én is tőle kapok egy érintést borostás arcomra. Rámosolygok.
- Hát milyen kiképzést kaptál, hogy nem lennél képes végigmenni egy túravonalon? - vigyorgok rá hamiskásan. - És te fogod vinni? - vizespalackot készítek majd még elő, megnéztem ugyan az iható vizeket a környéken, de jobb, ha van nálunk víz.
- És szeretnél menni? - hiszen ha nem szeretne, akkor keresünk más helyeket, ahol szívsen tölti a pihenőidejét. A kávéra már reszelem a szerecsendiót, s egy kanál méz már lapul a bögre alján, arra várva, hogy felkavarják majd. Mivel a bögre üveg, a borostyán szín élesen elválik a kávé többi részétől. .
- Még anyáék vittek el. Szerette a bécsi operát, és apával karácsonyra egy hetes bécsi ... nyaralásra fizettük be, a zárófejezet az újévi koncert volt. Fogalmam sincs, hogy szerzett rá apa jegyet, de még egymás mellé is ülhettünk. - anya nagyon boldog volt, csak úgy ragyogott. Addigra meg már kialudtam a forralt bort fejbevágó hatását, amit nem ihattam volna, mert kiskorú voltam, de apa szerint ez is beletartozik az élménybe. Nos, beletartozott, rendesen.
Elé helyezem a kávét, s helyet foglalok, s ránézek. Az ilyen manipulációkra érthető módon érzékeny vagyok, és nagyon magamba kell figyelnem, hogy ne annak vegyem. Nagyon-nagyon jó lecke. Éppen ezért csak jó pár korty kávé után válaszolok, mert úgy gondolom, előbb elvonom a figyelmem a belső verkliből a mennyei ízek felé. Nagyon finom.
- Mmmm, nagyon finom a kávé.   az illata is. Meg fogom nézni, milyen kávé, bár már rájöttem, hogy az is fontos, hogyan készítik. És Olivia érti, hogyan lehet elvenni az utóízt a kávéból.
- Szeretnéd, hogy elmenjünk Tenerifére, és megismerjük egymást a szüleiddel? - tudom, hogy felém volt címezve a kérdés, ebből úgy veszem, hogy ezt szeretné. Ám inkább rákérdezek, mert semmit sem szeretnék úgy erőltetni rá, hogy vagy nem akarja még, vagy úgy véli, a társadalom elvárja majd már ilyenkor címmel, be kell mutatnia a szüleinek.
- Kiváló ötletnek tartom, hogy elmenjünk hozzájuk, amennyiben úgy érzed, neked is jó. - ezt már az után mondom, hogy válaszolt a kérdésemre.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Fri Nov 04, 2022 10:37 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Lassan, de határozottan eltűnik belőlem minden, ami nem Marcellel kapcsolatos, és annyira élvezem ezt az állapotot, hogy nem is akarok kikeveredni belőle. Az csak nagyon is kellemes adalék, hogy az érintésétől és a csókjától nem csak a bőröm, hanem minden másom is felforrósodik, és az ösztöneimnek is utat akarok engedni...
- Örülök neki… - ő adja nekem a bátorságot hozzá, hogy egyre jobban elmerüljek az érzéseimben, és lépésről lépésre közelebb kerüljek hozzá, de egyáltalán nem sietek, és figyelek rá minden pillanatban. Ezért, amikor érzem, hogy óvatosan letesz, és rájövök, hogy ő most nem úgy vágyik rám, mint én őrá, tiszteletben tartom a döntését. Levegőt persze nagyon sokáig nem tudok egyenletesen venni, a szívem még mindig a saját ritmusában ver, vagy néha éppen nem ver, de idővel a gondolataimat is kitisztítom. A kezét viszont megkeresem az enyémmel, mert érezni akarom, hogy mellettem van, hogy itt van velem, és még mindig azon van, hogy a kedvemre tegyen. Csak mosolyogva tudom nézni, ahogy a kávémat készíti, arról pedig teljesen megfeledkezem, hogy nekem még a szendviccsel is kéne foglalkozni. Tökéletesen elégedett lennék, ha akár csak itt állnék egész nap, és nézhetném, hogy mit csinál éppen.
- Ez jó ötlet. Én is gondoltam rá, hogy egyszerűen csak sétálnék egyet a környéken. Veled. - ha esetleg elengedtem a kezét, amiatt mert szüksége volt rá a kávékészítéshez, újra megkeresem, és meg is szorítom finoman, miközben egy puszit adok az arcára. Meg végre bevillan, hogy óóó…. a szendvics.
- Ha bírjuk a tempót, mehetünk egész nap is, mert több napra elegendő szendvicset készítettem… elő. - még nincs kész, de talán így jobb is, mert mindketten azt rakhatunk bele, amit csak szeretnénk. A zöldségek és a felvágottak már mind elő vannak készítve és csináltam egy saját krémet is, aminek tejföl és mustár az alapja. Vagy persze van majonéz is, vagy bármi, amihez kedvünk van. Bármit is választ, szívesen megcsinálom neki, előbb viszont a smoothies poharakat veszem elő a hűtőből, és mindkettőt oda rakom elé a pultra. Mielőtt viszont megkérdezhetném, hogy melyik a szimpatikusabb számára a kettő közül, ő is kérdez valamit.
- Nem. Európában nem voltam túl sok helyen. Egyszer egy barátnőmmel voltunk Londonban, és Tenerifén anyuékkal minden második télen. - Logannel… vele mindig Aspenbe mentünk síelni annak ellenére is, hogy abban a sportban sosem találtam meg magamat. Akkor már inkább a snowboard. Az persze sosem volt opció.
- Te voltál már Bécsben? - rögtön eszembe jut, hogy ha volt is, remélem egyszer majd lesz kedve velem is el jönni oda. Meg még nagyon sok helyre…
- Ha elmennénk egyszer Tenerifére, megismerhetnéd anyuékat is… - a mosolyom félszegebbé válik, mert semmit sem szeretnék rákényszeríteni. Ha úgy érzi, hogy nincs itt az ideje, vagy soha nem is lesz, azt is elfogadom. Mégis, szeretném, ha teljesen az életem része lenne. És én is az övé…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Fri Nov 04, 2022 8:39 pm

Terra - JelenLights
- Bármikor. - mosolygok rá, s a kávéfőzőnek és a kávénak is, míg készítem.
Ezek hiányoztak a volt házasságomból, amelyek számomra az igazi házasságot, az együtt élést adják. Azok az apró pillanatok és mozzanatok, az összhang, amit most megtaláltam, s az is rám.
- Ühüm. - jobban összeszorítja lábait körülöttem, s úgy helyezem kezeim, hogy stabilabb legyen azokon ülni.
- Eszem ágában sincs. - mosolygok egyre szélesebben, mintha még lehetne hova.
Kinyitom a hűtőajtót, a kávé frissen elkészítve a legfinomabb, az ajkaival azonban semmi sem szállhat versenybe.
- Mhm...- visszacsókolom, képtelen vagyok ezzel betelni, majd lassan leengedem, vigyázva, hogy érezze a mozdulatot, még így érzékeny ponton halad végig, ott azért pár lélegzetvétel kimarad.
A konyhaszekrényt kinyitva megkeresem azt a bögrét, amibe a tejet öntöm, hogy elkészítsem a kávét.
- Arra gondoltam, hogy elsőnek mehetnénk egy túrázására, feltérképezni, hova is mennénk sziklát mászni. Néztem egy jó helyet gyakorlásra. De felőlem egész nap túrázhatunk is, ha fázunk, visszafordulunk. - a tejet picit melegítem fel, hogy a cukor vagy a méz, amit szert bele, felolvadjon majd. A bécsi kávét mégis úgy szeretem, ha alul marad a méz, s a végén lesz isteni édes. Kicsit túlontúl is.
Erről eszembe jut valami. Kettő is.
- Voltál már Bécsben? - még sok helyre szeretnék elmenni vele együtt, osztozni a látványosságok megnézésében.
Meg az egész életemben. Még sosem kívántam ennyire, hogy jó legyen, hogy neki is jó legyen, ám megjelent az is, hogy élvezem, ahogy együtt vagyunk, hogy vele lehetek.


To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Fri Oct 28, 2022 1:27 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

A tekintetét keresem, és csak akkor válaszolok, amikor meg is találom.
- Szívesen. - ennél sokkal többet is megtennék érte. Bármit. És szeretném, ha ezt ő is tudná. Illetve azt is, hogy ugyanúgy megbízhat bennem, mint én benne. Ezt szavakkal viszont nem tudom kifejezni. És ahogy végig simít az alkaromon rájövök, hogy talán nem is kell. Máshogy is ki tudom fejezni az érzéseimet.
- Szerintem is. - nem a film. Az, hogy együtt nézhetjük meg. És nagyon örülök neki, hogy nem túl nagy a kanapé, mert csakis hozzá bújva szeretnék filmezni. Ezentúl mindig.  Másnap reggel viszont nem jut eszembe egyetlen film sem, és ahogy átölel, azt is gyorsan elfelejtem, hogy miért készítettem szendvicseket.
- Rendben. Köszönöm. - hálás mosoly kúszik az arcomra, de nem csak ezzel szeretném meghálálni a figyelmességét. Bár azt be kell vallanom, először nem tudom biztosan, hogy a saját vágyaimnak engedek-e teret, vagy az ő kívánságára éreztem-e rá. Elmosolyodom, amikor kiderül, hogy ez a kettő valójában egyáltalán nem áll távol egymástól.
- Igen? - ösztönösen szorulnak meg a combjaim körülötte, és finoman végig simítok a tarkóján, többször is, oda és vissza, amíg a válaszát formálja. Minden figyelmem az övé, és már a szívem ritmusáért is ő a felelős, de idővel teljesen elmerülök az érzésekben, amik elárasztanak.
- Ühümm… - szinte biztos vagyok benne, hogy nem ezt akartam mondani, de nem jut eszembe semmi más, hiszen a csókjai nyomán - amit a nyakamra ejt - szilaj táncba kezdenek az érzékeim a bőröm alatt. Az oxigénnek is hamarosan híján leszek, mert miként lehunyom a szemhéjeimat is - hogy minden egyes pillanatatot ki tudjak élveni - a lélegzetem is visszatartom. Viszont ezt egy pillanatig sem bánom. Mert határozottan nem a levegőre vágyom ebben a pillanatban.
- Akkor ne engedd  el… - ugyan sosem szaladna el, de fogja erősen, és szorítsa magához, mert a fogára való, épp erre vágyik. Épp csak a sóhajai szöknek ki egyre gyakrabban és a gondolatai fonalát is egyre nehezebben tudja felvenni. Mert azok csak egy valaki körül forognak.
- Tej? - hosszú másodpercekig nem értem meg, hogyan jön most ide a tej, hiszen én is találtam valami nagyon is a kedvemre valót… Aztán végül megértem, amikor kinyitja a hűtőajtót, és ki is veszem a tejes dobozt a hűtőből.
Hogy aztán lerakhassam a pultra… Ugyanis nagyon kényelmes helyet találtam, és eszemben sincs még távozni innen.
- Pihenjen csak magában. - a füléhez hajolok, és úgy suttogok a fülébe, a jobb kezem pedig lassan lejjebb csúszik az oldala felé. A pólója alján áll meg, és finoman gyűröm meg az anyagot az ujjaim között. A szívem heves tempót diktál, de Marcelnek akarok örömet okozni, és őt akarom boldoggá tenni. Ezért az ujjaim csak lassan mozdulnak és engednek a szorításon az anyag körül, hogy aztán újra fogást találjanak, és közben minden egyes alkalommal a bőrén simíthassanak végig. Az ajkaitól viszont nem akarok már egy másodpercig sem távol maradni. Megcsókolom, és ahogy teljesen elmerülök az ízében, a teljes súlyom a karjaiba kerül, mert a bal kezem az arcára csúszik fel. És egyelőre nem tudom, hogy mikor fog onnan visszakúszni a vállára.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Thu Oct 27, 2022 11:06 pm

Terra - JelenLights

- Tökéletes. Köszönöm. - fáradozását, mindent, s hogy itt van velem.
Hamiskás-boldog mosolyom meglepett és boldog mosollyá alakul át, ahogy a fülembe suttog. Ha tudná, mennyire izgató... ajkainak érintésétől kellemesen megborzongok, s hirtelen már nem is annyira érzem, mennyire lenne hideg. Ha hideg lenne.
Lélegzetem és szívverésem még mindig kiváló jelzője az érzéseknek, amiket kelt bennem, s önkéntelenül engedek ki kicsit a levegőből. Kezem, ujjaim megsimítják alkarját, ahogy elmozdul, mintegy visszaadni kívánja azt, amit érzek.
- Mmmm, igen? Jónak igérkezik.- valóban érdekel, mit kedvel, és miért kedveli.
Azonban a film alatt többször pillantottam felé, s akadta rajta a pillantásom, mint magán a műsoron.
Boldogan karolom át, s hümmögök, ahogy nekem dől, legszívesebben kölyökképű, elégedett arcot vágnék, ami azonnal meg is jelenik, a vállamat azonban nem húzom be, izgatottan. Helyette előrébb dőlök, hogy még jobban átkarolhassam, s még jobban érezhessem illatát, ami még az ágyban is körbeölelt.
Megfordul, lazítok az ölelésen, hogy aztán újra átkarolhassam, s csókját viszonozhassam. Fogalmam sincs, mennyi ideig, de nem is foglalkoztat. Legszívesebben magamhoz fognám, még jobban.
Nézem, ahogy a gombot benyomja.
- Akkor a másodikat én készítem. Neked. - a rózsaszín köd lebeg felettünk, a kávé a reggeli viszonzása számomra, hogy ezzel kényeztethessem őt is, s örülök, hogy meghagyta a lehetőséget, elkészíthessem számára.
Derekáról a kezem kicsit feljebb siklik, ahogy megfordul újra felém, majd ismét átkarolom.
Mielőtt válaszolnék, érzem a lendületét, s mind a kezeim, mind a lábam reagál rá, sok más részemen kívül, s hagyom hogy combjai átkarolják derekamat, míg a kezeimmel hagyom, hogy azon is meg tudjon támaszkodni, s átkarolhasson. Újra, és még, akár így is maradhatnánk, hiszen erre vágytam, nem is olyan  régen...
- Belelátsz a gondolataimba. - ringatom meg egy kicsit, apró csókok közepette válaszolgatok. - Úgy még jobban. - suttogom a fülébe, s felemelt fejemmel újra megízlelem, s végigkísérem nyakának ívét.
- Forrongjon csak magában. - hajolok vissza nyakának ívére.  - Találtam valami sokkal inkább fogamra valót.... - hogy közben kihűl-e a kávé, vagy sem, nem foglalkoztat. Tökéletesen illenek combjai a derekamra, s kezemmel sem vágyom elengedni, ahol támaszkodik. Ajkait pedig végképp nem kívánom elengedni, csak akkor teszem meg, amikor már tényleg elfogyott a levegő.
- Van tej is... - ha nem látom a pulton, akkor a kezemmel nyúlok hátra, hogy kinyissam, s hagyom, kivegye a dobozt. Tökéletes együttdolgozás. Hogy fenn maradjon, kicsit előrébb döntöm a csípőmet, hogy kényelmesen elférjen rajtam.
To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sat Oct 22, 2022 12:18 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Szelíd a mosoly, ami az arcomra kúszik, de sokkal több van benne annál, mint ami elsőre látható.
- Ebben biztos vagyok. - és nem csak mondom, hanem valóban ezt érzem. Annak ellenére sem kételkedem benne, hogy a múltam okot adna rá. Minden ösztönöm azt súgja, hogy Marcel igazat mond.  Ezért nincs mitől tartanom. Szerethetem őt úgy, ahogy megérdemli.
- Ez mind kéznél van. - illetve magamat kivéve mindent az asztalra varázsolok, én pedig egy széken foglalok helyet, mellette. Azt hiszem ez volt a legjobb reggeli, amiben valaha részem volt, és az ételhez ennek semmi köze. Egészen más miatt érzem ezt. Az érintése, a kezemre adott csókja, és a tekintete… Boldognak érzem magam, és azt, hogy ez a szó nem is fejezi ki teljesen azt, ami bennem van.
- Nos ebben az esetben, te is írd fel az alap járulékaidhoz a palacsintát. - közelebb hajolok hozzá, és a fülébe suttogok.
- És minden mást is… - egy röpke csókot adok a nyakára, az ajkaim azonban jóval hosszabb ideig időznek a bőre fölött. Emlékeztetnem kell rá magam, hogy túl sok palacsintát ettem, és filmet is szeretnék nézni. Szigorúan hozzá bújva.
- Annyit már most elmondhatok, hogy kifejezetten tanulságos, szinte dokumentumfilm pontosságú alkotás lesz majd. - nem tudom, hogy látta-e már, de igazából ez nem is fontos. Hiszen együtt még nem láttuk. És van még egy csomó más is, amit már megtapasztalhattam korábban, de nem úgy, hogy a szerelmem társaságában vagyok. Ezért a nap további részében is az arcom letörölhetetlen éke a mosolyom, és álmaimban is a harmónia földjén jártam, hiszen vele tölhettem az estét. Ezért reggel új energiákkal ébredek, a szememben még az álommal, a szívemben viszont valami egész mással.
Már akkor is izgatott voltam, amikor a repülőket készítettem, de a konyhába érve már folyamatosan mosolygok. A reggeli készítésében viszont jobban elmélyedtem annál, mint szerettem volna, így csak akkor hallom meg, hogy Marcel megérkezett, amikor jó reggelt kíván. Azonnal eldobnék mindent, ami a kezemben van, de épp a késsel ‘játszom’, így nem fordulok felé azonnal. Viszont abszolút megérte így is. Ahogy átkarol, ösztönösen dőlök hátra kicsit, hogy még jobban belesimulhassak az ölelésébe és a jóleső libabőr végig cikázik a bőrömön a nyakamra adott csókjától. Ezért a kést ugyan lerakom, de még maradok kicsit. Ezután viszont megfordulok, és megkeresem az ajkait, hogy egy csókkal üdvözölhessem, és én is át tudjam ölelni. Nem számolom a másodperceket, perceket, csak elmerülök az ízében, és egyedül az jár a fejemben, hogy a karjaiba szeretnék ugrani. Nagyon erős a kísértés, de nem teszem meg, és az ajkaitól is elszakadok egy idő után.
- Jó reggelt. - nekem már kívánnia sem kellett volna, amint megérkezett máris tökéletessé vált a reggel.
- Már előkészítettem. Olyat, amilyet te szeretsz. Úgy nekem is tökéletes. - és be is nyomom a kávéfőző indítás gombját, hogy utána visszafordulhassak hozzá, és a karjaim újra szorosan köré fonhassam. Még nem készült el az összes szendvics, de egyelőre nem akarok visszatérni a készítésükhöz.
- Igen? Akkor is látni fogsz, ha én leszek magasabban? - eddig bírtam. Igyekszem nem túl nagy lendülettel - hogy ne legyek hirtelen nehéz - de a karjaiba ugrok. És ha nem borulunk el, akkor az ajkaimat is szabadon engedem, hogy az övét megtalálva kifejezhessem, hogy mennyire örülök neki, hogy itt van. Nem akarok még elszakadni a csóktól, de idővel kénytelen vagyok, ugyanis a kávé főző jelzi, hogy elkészült a reggeli italunk.
- Kész a kávé. - bár még nagyon forró lesz. Ezért ha nem rak le, a karjaiban maradok még.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Fri Oct 21, 2022 10:21 pm

Terra - JelenLights

- Jó kezekben lesz nálam. - mert bizony kincsként fogom őrizni.
- Igen? - nézek rá, meg nem is, sokkal inkább érdekelnek, vagyis azok is érdekelnek, a másik páros, az íriszei mellett, s el is kérem róla a habot.
- Szerintem is. - nyalom le a közben rám is rám került tejet, s ízlelgetem. Nem a tej volt jó választás, az sokkal inkább a csók, ajkaival egyetemben.
- Ó, igen. - tartom fel az ujjam, mert rájövök, hol a fonál, s el is kapom. - Bacon és sonka. - porcukor nélkül, azzal a világból ki tudnak kergetni. De azért szívesen kipróbálom a vegyítést. - Némi lekvárral. - főleg, ha eperről van szó, mint lekvár. - Meg veled. - most már nem akarok másmilyen reggelizést, csakis akkor, ha együtt vagyunk, s még nem is kell, hogy együtt készítsük el, csak legyünk együtt. Mindig.
Mosollyal nézek rá, halvány pírral, megértve, mi is lehet az a kívánás. A mennyekben repkedek tőle. S viszonoznám az érintését, megfognám kezét, ám rájövök, hogy lekéstem, az önző örömnek több időt adtam. Aztán arra jövök rá, hogy inkább csak megint leraktam megint valamit a múltból, s felismertem magamban valamit, amit megoszthatok majd Oliviával. A szerelmemet, s annak kifejezését.
Ahogy kimondja, miként szeretné, mosolyom szélesedik, s most adom vissza, mit akkor nem tudtam. Megfogom kezét, összekulcsolom ujjainkat, s közben finoman megcirógatom combját, kezünk ölembe helyezése előtt csókot adok kézfejére.
- A királynői vonulás alap járulék. - mosolygok rá, kézfejére hajolva, csók közben.
Szükségtelen, hogy elváljak kezétől, míg berakom az edényeket a mosogatóba, a kávé is elég volt, illatozzon majd máskor, most sokkal másabb bizseregtetésre vágyom.
Komoly meglepettséggel nézek rá, s bólintok.
Mennyire nem volt részem abban, hogy valaki kíváncsi lett volna, mit is szeretnék nézni! Ám az is nagyon jól esik, hogy ugyanezt a kíváncsiságot érzem felé is: vajon mit fogunk legközelebb megnézni?
- Rendben, és már most kíváncsi vagyok, mi lesz a választásod.  - és nem, nem mindegy. Vele leszek, s megismerhetem a filmen keresztül. S a nélkül merülhetek el illatában, hogy magyarázkodnom kéne.
És az idő győztesen elveszett, s fejest ugrottam belé, csak azzal foglalkozva, hogy együtt vagyunk.
Magamra ölelve a "takarómat", a világ még békésebb és teljesebbé vált. Ebben vágyom létezni. Sokáig.
Újfent olyan nyugalommal álmodtam, melyet csak előző éjjel éreztem.
S ezért is érzékelem hiányát, rövid időn belül. Mosollyal fordulok felé, s nyújtózkodom egyet, ám helyette, csak egy papír...
elsápadok elsőre. Ó, ne, ennyi volt, elég is volt neki? Lezuhanok a pokol legmélyére, mire a szemem végre jelez is, hogy valóban papírt látok, ám az...
izgatott mosollyal könyökölök fel, s érintem meg a repcsit, felveszem, forgatom.
Észreveszem a nyilat, s elkezdem forgatni, mit is jelenthet, s ugyanabba az irányba forgatom, ahogy az éjjeliszekrényen volt. Kívánsian nézek az irányba, s észreveszek még egy repülőt. Széles mosoly terül el képemen, s izgatottan vetem át magam az ágyon, hogy az irányon végighaladjak.
Végighaladok a "jeleken", nem szedem fel őket, lelkem azonban izgatottan ugrál, lelkesen, s már alig várom, hogy meglássam őt a nyilak végcélja mentén.
Az ajtófélfának támaszkodom, megfogva. Még álmos a fejem, de annál boldogabb.
- Jó reggelt! -belépek, s hátulról karolom át, nyaka ívére helyezve egy üdvözlő csókot. Mélyet lélegzek illatából, semmilyen reggeli és smoothie nem veheti fel a versenyt illatával.
- Kávét? - ha teát kér, akkor azt készítek el a számára.
- Nagyon tetszenek a repülők. Nélkülük meg sem találtalak volna. - suttogom a fülébe. - Ami nem igaz, mert téged.. - adok egy csókot a fülére. - Mindenhonnan látlak.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sat Oct 15, 2022 9:07 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Nagyon nehéz a közelében összeszedni a gondolataimat, de bizonyos dolgok azért mégis könnyen az eszembe jutnak…
- Akkor azok már a legtitkosabb taktikáim lesznek… - amit csak vele osztok meg. Senki mással… Az örökre nagyon hosszú idő, most mégis boldogan vállalnám. Feltéve, hogy ő is erre vágyik.
- Jó választás volt a tej. - és nem csak az. Hiába friss a kapcsolatunk, már most sem tudom elképzelni nélküle az életem. És ez ott van minden csókban, amit adok neki, vagy amit éppen ő ad nekem. Képtelen vagyok megunni. Vágyom rá, minden pillanatban.
- A palacsintát. Lekvárral, juharsziruppal, eperrel… vagy  baconnel és sonkával. - ahogy ő kívánja, úgy lesz. Első osztályú reggelit érdemel. Meg persze, ha már elkészült, akkor én is. Jóval lelkesebb voltam annál, mint amennyit a gyomrom bír.
- Köszönöm nem. Minden megvan, amit kívánok. - vagyis akkor lesz meg minden, mikor megérintem és a combján simítok. Igen. Abban a pillanatban már meg van minden. Pedig még csak egy napja vagyunk itt. Ennek ellenére úgy érzem, hogy mindent magkaptam ettől az utazástól, amit reméltem. Ugyanis csak azt szerettem volna, hogy Marcellel lehessek. Kettesben.
- Ha királynőként vonulhatok kísérettel, akkor a kanapé szerintem meg lesz. - nevetni kezdek, de közben Marcel kezét keresem az enyémmel. Nem szükséges elindulni azonnal, de nem akarok tőle elszakadni egy pillanatra sem. Csak akkor, ha azt érzem, hogy ő mást szeretne. Vagy, ha még el kell intéznem valamit.
- Szívesen. - leveszem magamról a kötényt, és leterítem az egyik székre. Egyelőre nem tervezem elpakolni, hiszen biztosan használni fogom még. Lesz majd vacsora is. Illetve holnap majd egy újabb finom reggeli…
- Hurrrááá - nem, egyébként nem szoktam ennyire örülni annak, hogy eldőlök a kanapén. De Marcel társaságában nagyon is szeretnék, ezért lassan ugyan, de felállok, és elindulunk a kanapé felé. Az én kávém már elfogyott  így nem tervezek semmit sem a kanapéhoz vinni, de ha Marcelnek szüksége van segítségre, átveszem tőle, amit odaad.
- Arra gondoltam, hogy megnézhetnénk valamit, amit láttál már, és nagyon szereted. Legközelebb pedig az én egyik kedvencemet. - kíváncsi vagyok rá, hogy mit néz szívesen, és persze majd én is szeretném az egyik kedvencemet megnézni az ő társaságában. Mert biztos vagyok benne, hogy így még jobban fogom élvezni. Az viszont nem fontos, hogy ez mikor történik meg. Ha még a mai napon, mert végül a lustálkodást választjuk, akkor ma, ha jövő héten, akkor majd abban az időpontban. Nem számít. Csak az, hogy együtt vagyunk. Így az sem foglalkoztat, hogy mi történik a nap hátralevő részében. Vele szeretnék tölteni minden percet, és persze azt csinálni, amihez mindkettőnknek kedve van. Így pedig gyorsan el is szalad a nap. Csak akkor szálltam le a felhőről, amikor este magamhoz öleltem a ‘párnámat’, és az álmok földje végül magához szólított. Másnap reggel mikor felébredtem, azonnal vissza szökkentem a magasba, mikor megláttam őt.
Sikerült ismét előtte ébredni, így néhány percnyi béke után - míg hallgattam a szuszogását - végül óvatosan felkelek. Nem szeretném felébreszteni, mert meglepetéssel készülök a számára. Ezért csak az ágytól eltávolodva, óvatosan veszek elő néhány papír darabot a bőröndömből. Igazából egy korábbi utazásom során maradt nálam, de benne hagytam a csomagban valamiért. Már tudom is, hogy miért. Egy egyszerű repülőt hajtogatok az egyik papírlapból és egy nyilat rajzolok a szárnyára. Az éjjeliszekrényre rakom óvatosan. Az ajtó felé mutat. Aztán készítek még egyet egy újabb nyíllal, ezt már kint. Pár méterenként elhelyezek egy újabbat, így ha követi, eljuthat majd a konyháig. Ahol várni fogom. Elsőként a kávét készítem elő, de majd csak akkor indítom el a kávéfőzőt, ha ő is megérkezik. Ugyanis is még mást is terveztem. Ezért felveszem a kötényemet a hálóruhám fölé. Egy könnyű smoothiet csinálok, energiaforrás gyanánt. És persze szendvicseket, amit vagy elviszünk magunkkal, vagy még indulás előtt elfogyasztjuk. Legalábbis ez a tervem. Mert bármennyire is igyekszem halk lenni, biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb Marcel is felébred. Már izgatottan várom.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sat Oct 15, 2022 7:39 pm

Terra - JelenLights

Nos... - gyorsabban válaszolnék, ám ahogy egymás felé hajolunk, egyáltalán nem lesz sietős, hogy viszonozzam érintését, s ne csak átkarolásban. Jóleső sóhajjal, fogalmam sincs, mennyi idő után, folytatom a mondatot, noha csak halványan emlékszem rá, hol is tartottunk.
-... mindent nem, de nagyon kíváncsi vagyok, s hogy mindet felfedezhessem.... nem feltétlenül a fiúk által.... - most én hajolok közelebb hozzá.
- Akkor legyen.. - minden.
Míg távol van, azért próbálok a felszínre evickélni az érzéseim fölé, de igazából nem akarok. Széles mosollyal, halkan, vagyis inkább magamban dudorászok, amit már régen tettem. Utoljára akkor, amikor apával szereltük a mocit, s mindent megmutatott rajta, hogyan rakjam össze.  Tökéletesnek éreztem akkor a világot.
Az a víz sokkal tovább zubog, ahogy érzem csókját, egy pillanatra, lélegzetvételnyi, vagy talán még több időre, teljességében csak mi ketten létezünk.
A csapot elzárom, noha picit megcsúszik rajta a kezem. Sokkal inkább mást szeretnék éppen érinteni.
Elkuncogom magam.
- Akkor fog forogni is. - ami a szokásosnál jóval lassabban készül el, mivel minden percet ki akarok élvezni, ahogy hozzám ér, vagy mikor megérintem.
Tejbajuszával felém fordulva, csak még gyönyörűbbé válik, s legszívesebben nem is a kendővel simítanám le ajkai fölött, s mintha a gondolataimban olvasna, meg is történik, még ha kicsit másként is, így a másik kezemmel álla alá nyúlva, a saját ajkaim felé fordítom övét, s megcsókolom.
- Hogy értve, mivel? - azt, hiszem, most vesztettem el a fonalat, vissza is kanyarítom a reggelikészítés felé, igazából egészen másfelé fordulnék. A gyomorkorgás azonban még jobban segít ebben. A reggelikészítés felé.
Boldogság tölt el, mindentől függetlenül. A békesség és nyugalom olyan érzése önt el, amire mindig is vágytam. Olyan Oliviával, mintha évszázadok óta együtt lennénk, akik már átvészelték az élet viharát, s minden, együtt elöltött percet élveznek.
Rápillantok, s mosolyomba költözik egy új melegség. Érzem, s élvezem, ahogy minden pillanat, minden perc, egy-egy réteget hánt le rólunk, s kerülünk közelebb ... amit remélem, mind a ketten vágyunk. S már hiszem is, hogy így van.
Egy étel elárulja, milyen érzelmekkel készül. Talán ezért sem ettem sosem a volt nejem főztjéből. Nem csak, mert fűrészpornak éreztem. Hanem mert annak éreztem.
Ez azonban folyékony méz, szeretőn csurgó, s mindenemet körbelölelő. Mélyet is sóhajtok az első falatnál, s eszem ágában sincs elkapkodni. Minden falatot élvezni és kiélvezni akarok.
- Nem. És te? Kérsz valamit? Hozzam? - a kávémba kortyolok, de csak most először, mert a palacsintával akartam eltelítődni. Teljesen, és minden értelemben.
Érintése nyomán már a kávéra sincs szükségem, s annyira jól esik, ahogy megérint, hogy ez is meglep. Mert rájöttem, szeretem az érintéseket, nagyon intimnek tartom, s ezért nem is osztogatom mindenkinek, s nem is fogadtam el akárkitől. Most érzem igazán, miért. Viszonozni még nehezebben megy, annyira elszoktam az évtizedek alatt az érintésektől, s most szomjazom, adni és kapni is. De csakis Oliviától.
- A kanapéig sem megy? - sandítok rá. - Félek, ha összehajtogatlak ölbe kapásnál, a pocakod fogja bánni. És az isteni palacsintáid. Nagyon köszönöm a reggelit, mennyei. - nem volt, mert még mindig jelen van lelkemben is, nem csak a hasamban, amely már nem követelőzik.
- Dőljünk.- összeszedem a holmikat az asztalról, s a gépbe rakom az edényeket, s ha van még a kávéjából, úgy egy tálcára helyezem, az enyémmel együtt.
- Mit van kedved nézni?

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sat Oct 08, 2022 12:05 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Nevetni kezdek, mert azért elképzeltem, hogy az indoka a gyakorlatnak az lenne, hogy túl sok palacsinta fogyott a nyaralás során.
- A titkos taktikáimat? Nocsak. Ismered már őket? - szinte észrevehetetlenül, de mégis határozottan hajoltam hozzá egyre közelebb, mindegy egyes kiejtett szóval. Az utolsó már az ajkaira érkezett, és a karom is érezhetően megszorult körülötte. Nem tudok betelni a közelségével, és a vágyaimnak is nagyon szeretnék engedni. Ő viszont sokkal fontosabb nekem.
- Nem baj. Legyen is. - és nem csak az éhség kérdésében. Ha bármit szeretne, ha bármivel boldoggá tehetem, csak mondania kell. Vagy éreztetni velem. Kérnie nem kell, hiszen én magamtól is arra törekszem, hogy mindent megadhassak neki. Erre a leghatározottabban mégis akkor ébredek rá, amikor már lent vagyunk a konyhában.
- Igen. Határozottan mindent. - csak suttogni tudok, mert elakadt a lélegzetem, miként végigsimított a tarkómon, és a jóleső libabőr is egész sokáig jutott. Nagyon hamar elfelejtettem, hogy a palacsintától indult el a beszélgetés. Pedig illene figyelnem arra is. Az ilyen pillanatokban mégis nagyon nehezen megy. A gondolataim egészen máshol járnak. A gyors öltözés segített egy kicsit rendet tenni a fejemben, hogy aztán visszatérve, és meglátva őt, újra magával ragadjanak az érzések.
- Én is. - hiába hasznosak a szavak, azt sokkal jobban szeretném, ha érezné is, hogy mennyit jelent nekem. Ezért amikor már a kezét mossa, közelebb megyek hozzá, és hátulról átölelem, a hátára pedig egy finom csókot hintek. Csak másodpercekkel, talán percekkel később lépek odébb, hogy ne csak elméleti, hanem gyakorlati is legyen a palacsinta és a többi étel, amit neki akarok készíteni.
- Hidegen. És foroghat is. - vagy le is eshet. Nem a tej. A törülköző. De nem, erre most nem szabad gondolnom. Már mint gondolni azért lehet. Legfeljebb a tekintetem árul el. És az érintésem, ami többször is elkalandozik, míg a reggelit készítem. Akkor viszont leteszem, ami éppen a kezemben van, amikor a közelembe tolja az elkészült italokat és a derekamra teszi a kezét.
- Köszönöm. - először a tej felé nyúlok, mert a kávé biztos forró lesz még. Egy nagyobbat kortyolok belőle. A ‘tej bajuszomat’ csak hosszú másodpercekkel később törlöm le, mert ahogy a derekamra tette a kezét az íriszeit is meg akartam keresni. És amint megtaláltam egy puszival is meg akarom hálálni a figyelmességét. Bár az ételbe is mindent beleadok, és nagyon remélem, hogy ez lesz a legjobban sikerült palacsinta, amit eddig csináltam.
- Rendben. Ha már tudod, hogy mivel ennéd, előkészítem azt is. - egy pár dolgot már kivettem, de ha hiányzik valami, hozom azt is. Lassan azért már én is érzem, hogy a palacsinta nagyon is jó választás volt. Az én gyomrom is kordul egyet, éppen akkor, amikor Marcel az egyik palacsintát feldobva átfordítja. Mégsem a hasamra figyelek. Őt nézem. És azt kívánom magamban, hogy mostantól minden egyes palacsinta készítés pont így történjen. Együtt. Az asztalhoz érve viszont már más kívánság is eszembe jut. Mosolyogva veszem tudomásul, hogy ő is ugyanarra gondolt.
- Nekem is. - hogy a palacsintára vonatkozik a kijelentésem, vagy valami másra, azt a levegőben hagyom, és ezt mosolyom is elárulja. Igaz, az még akkor is az arcomon honol, amikor már helyet foglalunk, és látom, milyen örömmel merül el az illatokban is.
- Köszönöm. - én csak akkor kezdek el enni, amikor ő már túl van az első falatokon. Elsősorban neki csináltam a reggelit, így türelmesen megvárom, hogy mit szól hozzá. Melegség költözik a szívembe, mikor látom, hogy mennyire a kedvére való. És szeretném még sokszor ezt látni rajta. Érezni is, mert a csókja mindent elmond.
- Nagyon szívesen. Máskor is. - bármikor. Majd én leszek a titkos palacsinta tündér, aki finom falatokat csempész a hűtőjébe. Akár a bázison is, mert ügyes logisztikával megoldható. Viszont frissen az igazi, így lelkesen falatozok én is. A kávét is magamhoz veszem, és az étellel együtt azt is elfogyasztom.
- Kérsz még valamit? - az én hasam közel áll a kipukkadáshoz, mert nem számoltam a palacsintákat, csak ettem, mindegyiket különböző feltéttel. Ezért, ha kér valamit, akkor biztos lassabban fogok mozogni, mint eddig. Ha viszont nem, akkor csak hátradőlök kicsit a székben, és egy sóhaj hagyja el az ajkaimat. A kezem pedig a combján simít végig.
- Azt hiszem kettővel, vagy hárommal kevesebbet kellett volna enni ahhoz, hogy a lemozgást el tudjam kezdeni. - pedig, amikor fent jártam már kivettem a bőröndből a futó nadrágomat, mert épp a kezembe akadt, de most azonnal még nem tudnék elindulni. Tényleg nagyon sokat ettem. Viszont túl finom volt ahhoz, hogy ezt most bánjam.
- Van kedved csak egy kicsit eldőlni egy film előtt? - vagy csak simán eldőlni egy kicsit, nagyjából bárhol. Nem akarok engedni a kaja kómának, de azért ugrálni, még biztos nem fogok.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Fri Oct 07, 2022 10:08 pm

Terra - JelenLights

Sóhajra nem csak elmosolyodom, meleg szikrák is lobbannak íriszeimben. Mindig szeretném hallani tőle, látni rajta, hogy jól érzi magát velem.
- Hozzád fognak panasszal fordulni, hogy ne adjad át a titkos taktikádat. - vigyorogok, mert hát egy bázison nincsenek titkok, és nem csak pletykák vannak. Oliviát pedig nagyra tartják a fiúk-lányok.
- Mmm.. sajnos saját belső órával rendelkezik, és eléggé... határozott. - adok pár puszit a nyakára, míg a választ adom, a szavak között.
Érzem a szorításokat a kezemen, érdkelődve nézek rá, és önkéntelenül még szélesebbé válik a mosolyom, rájőve, hogy egyáltalán nem a gond az, ami erre készteti. Annyira új és szokatlan ez az érzés, hogy legszívesebben megint felkapnám, s úgy ölelném magamhoz, nevetne, ezt kifejezve mindazt, ami bennem van, s ez nem csak az öröm. Izgatott vagyok és egyben képtelen vagyok elhinni, hogy ez történik velem. Velünk.
- Ne is. - mosolyomban más is van, némi huncutság. A Legtökélesetebb.
Egy "üm-üm" kíséretében megingatom a fejem, mosollyal.
- Mindent. - suttogom a fülébe, megsimítva tarkóját, amit észre sem veszek, annyira önkéntelenül jön. Teljesnek érzem magam, s hogy ezzel mind a ketten még csak az út elején vagyunk, ám annyira tele vagyok energiával, hogy csak haladnék előre, s ugyanakkor maradnék itt és így, ahogy vagyunk.
Még mindig képtelen vagyok megszólalni, ahogy a kötényt nézem. Annyira szívem mélyéig nyúlt ezzel, hogy a szavak teljesen elszaladtak előlem, csak az érzetek maradtak.
Közelsége és csókja az, ami újra elindítja a gondolataimat, kezeim derekára siklanak, átkarolom, s ajkaihoz hajolva fejezem ki mindazt, ami bennem van. Felőlem mehet akár délutánba is a reggeli, lehet mínusz is, nem érzem a hideget sem, és az időt sem.
- Köszönöm. - vagy azt mondtam, szeretlek? Mind a kettő szívből jövő, akármelyiket is mondtam ki, a szavak teljesen lényegtelenek.
Azonban nem szeretném, hogy megfázzon, megtanultam, s tapasztaltam, jóval fázósabb a női lélek, s test, mint mi, s nem szeretném, ha beteg lenne.
Lemosom a kezemről a begyújtás nyomait, s a kávégép mellett állva veszem, s készítem elő, amit kér.
- Meleg, vagy hideg tej? Forgassam meg egy kicsit? - akár hidegen, akár melegen, hidegen is megkeverem egy kicsit, hogy ha úgy kéri, így krémesebb lesz.
Törülközőben tökéletes mozogni, majd felveszem, ha reggelizünk. Érintésére minden alkalommal mélyet sóhajtok, hol lassabban, hol a levegőt tartom bent, s utána engedem ki. Ha ott felejti kezét hosszabb ideig, megérintem kezemmel.
Elkészítem számára a kávét, külön pohárban a tejet, s ahogy keze ügyébe helyezem, megsimítom derekát kezemmel, s egy jóval hosszabb pillanatra ott is marad.
- Majd ha kész lesz minden. Nagyon kíváncsi vagyok a palacsintádra. - és abból akarok enni, amit ő készít.
A tányért, amire a palacsintát helyezi, a sütőhelyre teszem, hogy melegen tartsa, sokáig, s míg süti, addig ott vagyok vele, s a hozzám közelebb lévő serpenyővel foglalatoskodom, igaz, a fordítást a levegőben teszem.
Egyszerre fordulunk egymáshoz, kezem a derekán van már egy ideje, ahogy az asztal felé haladnánk. Előbb az ajkai ízére, bőrének illatára vágyom, minden más utána jöhet csakis.
- Már megvan.. - suttogom ajkaira, s fogalmam sincs mennyi ideig vagyunk együtt.
Mielőtt leülnék, felveszem a köpenyt, s megkötöm, a széket úgy helyezem, hogy a lehető legközelebb legyek Oliviához.
Előbb a palacsinta fölé hajolok, s mielőtt elkezdeném enni, az illatával lakok tele.
- Már az illata is tökéletes. Jó étvágyat neked is. - az első falat után meg sem tudok szólalni, az íz teljesen magával ragad. S nem feltétlenül csak azért, mert finom. Hanem mert azt a szeretetet érzem belőle, amit már régen éreztem. Pár falatig csendben eszegetek, majd leteszem az evőeszközöket.
- A reggeli... Nagyon finom. -ujjaim tarkójára siklanak, kézfeje után, s hozzá hajolok, hogy újabb csókot adjak, ha máshogy nem, az orcájára. - Köszönöm.





To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sun Oct 02, 2022 1:07 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Ösztönösen fonódik köré még szorosabban a karom, mikor a fülembe suttogja a szavait. Nem tudom, hogy ez miként lehetséges, de minden egyes eltelt pillanattal jobban szeretem ezt férfit. Tényleg ő a világom közepe. És most csak ketten vagyunk ebben a világban, ‘elrejtőzve’ és fedetlenül is. Egymás csókjában elmerülve. Nem is akarom abbahagyni, vagy elszakadni tőle egy másodpercre sem. Az érintését is egy sóhajjal hálálom meg.
- A felszálláshoz valóban kell a mozgás. De ha csak tolni kell, szólhatok az újoncoknak, hogy segítsenek be. - nevetni kezdek, mert egyszer ‘játszottunk’ ilyet. Éreztem a társaságon, hogy a bemelegítő futás nincs a kedvükre, így bemelegítő autó tolás lett a gyakorlat. Azért ügyelni kellett rá, hogy a parancsnok autóját is ugyanoda ‘parkoljuk’ vissza, ahonnan elindult. A nevetésekért máris megérte váltani. Viszont ez az emlék azonnal eltűnik, ahogy közelítünk egymáshoz, és megérzem, hogy mindketten azon vagyunk, hogy újraértelmezzük a reggeli fogalmát. Őrülten vágyom rá, nem csak most, hanem minden pillanatban. Most mégis olyan erősen, hogy csak a ‘figyelmeztetés’ révén sikerül a gondolataimat is visszaterelni a fejembe.
- Benyújthatunk neki egy panaszt, hogy legközelebb jobban figyeljen az időzítésre. - és persze bármikor lehet újra reggelizni… Senki sem mondta, hogy egy nap csak egyszer lehet. Először viszont az elsőt szeretném elkészíteni neki. Ez a minimum azok után, hogy valóban úgy kísér a konyhába, mintha királynő lennék. Többször is megszorul a kezem az ujjai között, ahogy haladunk előre, mert hálás vagyok neki, mindazért a figyelemért és törődésért, amivel elhalmoz engem. Elképesztően szerencsés vagyok. Hiszen a nevetést is kicsalja belőlem, amikor már a konyhába érünk, és csak a bőrömön végigkúszó libabőr jelzi, hogy valami mást is könnyedén ki tud csalni belőlem.
- Bölcs választás. Én nem fogyok el. - sosem. Talán nem vagyok olyan ízletes, mint a sajtok vagy a palacsinta, de… én valami egész mással is szolgálhatok. Az érzéseimmel, amit köré fonok, ha már a karjaim most épp elvannak foglalva a… bármilyen ironikus is, a palacsintával.
- A palacsintára gondolsz? - játékosan emelem fel a szemöldökeimet, és egy széles mosoly van az arcomon. Remélem, hogy nem csak a palacsintára érti, amikor azt mondja, hogy mindent. Hiszen tényleg nem csak étellel akarom elhalmozni. Mindennel. És szeretném, ha tudná, hogy bármit megtennék érte. Még a kényelmes köntösét is magam mögött hagyom, egyrészt, hogy ne fázzon, másrészt, hogy már valami másban térhessek vissza a konyhába. Csak akkor lassítok le, amikor meglátom a tekintetét. Melegség költözik a szívembe, bár először nem teljesen értem okát.
- Ó. Miért? - csak sejtéseim vannak, illetve leginkább reményeim. Azt látom, hogy letesz mindent, ami a kezében van. Mégis kell egy pár másodperc, hogy megértsem miért. Az arcom hamarabb megérti, érzem, hogy a melegség már nem csak a mellkasomban de az arcomon is tetten érhető.
- Ennek örülök. Mert sokszor lesz rajtam. - egyébként is szeretek kötényben főzni, de ez a darab különösen fontos a számomra. Hiszen tőle kaptam. Most mégis a tekintetét figyelem, az íriszeinek örvényét, és nem tudok betelni vele. Elvarázsol, hogy így néz rám, és egy pár pillanatig nem akarok azzal foglalkozni, hogy reggelit kell még csinálnom. A csókjára vágyom, és az ölelésére, egészen addig, míg azt érzem, hogy ő is ezt kívánja. Szerencse, hogy még nem sül semmi sem. Menthetetlenül oda égne és nem is bánnám egy pillanatig sem. A tűz viszont még csak most fog fellobbani (legalábbis a valódi…) így mély és elégedett sóhajt követően elengedem Marcelt, hogy tegyen belátása szerint. Na meg… ott van még a kávé is, amiről teljesen megfeledkeztem. Marcelen maradt a tekintetem és a gondolataim is teljes mértékben.
- Legyen rövid, tej nélkül. Azt majd külön pohárban. - kedvet kaptam ahhoz is. Nem a legjobb a testmozgás előtt, de ha bepalacsintázunk akkor egyébként sem hiszem, hogy gyorsan fogunk indulni. Legalábbis én teli hassal azért szoktam egy kicsit pihegni. Viszont ahhoz, hogy ez meg is valósuljon nekem is tennem kell ezt-azt. Visszatérek a palacsinta tésztához, és ha már ég a tűz akkor a serpenyőket is felrakom melegíteni. Arra mondjuk nagyon figyelek, hogy minél közelebb legyek Marcelhez, és ha elérem, többször is végig simítok az oldalán, éppencsak cirógatva az egyik ujjammal. Ha nem vette fel a köntösét és csak a törülköző van rajta, akkor az is előfordul hogy a kezem a szegély mentén simít végig. Aztán visszatérek az ételhez. Nem akarom túlságosan megzavarni, mert még nekem is van dolgom, de nem tudok ellenállni neki. Csak akkor vigyázok, amikor már kés is van a kezemben. Sonka és bacon. Nem felejtettem el. Az első palacsintát pedig fel is rakom sülni.
- Mivel szeretnél kezdeni? Vagy majd, ha kész van minden? - személy szerint én végül csak palacsintázni fogok, de előbb neki akarok készíteni valamit. Így bármit is választ végül tálalok, annak megfelelően, hogy elkészülési sorrendben, vagy tisztes tálalással szeretne-e étkezni. És amennyiben már minden az asztalon van, amit kért, lopok tőle egy csókot, mert hiába járt serényen a kezem, csak erre tudtam gondolni…
- Jó étvágyat. - még csak néhány centire távolodtam el az ajkaitól így… koncentrálnom kell, hogy vissza tudjam vezetni a tekintetem a tányérokra.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sat Oct 01, 2022 9:00 pm

Terra - JelenLights

- Én meg csak rád. - suttogom a fülébe, fülére adott csókkal kísérve.
Fogalmam sincs, miért teszem ezt a törülközővel, mégis, úgy érzem, mintha szárnyak borítanának körbe bennünket, s csak mi vagyunk. Pedig csak mi vagyunk, és mégis. S mintha angyal szárnyakat érintenék, finoman simul kezem hátára.
- Szerintem is. - a kávéról már el is feledkeztem, abban a pillanatban, ahogy újra összeforrtunk.
A megérzésekre a vállára adok egy csókot. A megérzéseim csak a magánéletemben mondtak csődöt, a munkámban a legnagyobb fokozaton működik. Szükség is van rá, s olyankor tényleg úgy érzem, mintha az ég és én, egyek lennénk.
Önkéntelenül elkuncogom magam.
- Akkor sokat kell lemozognunk. Még a végén nem száll fel a gép. Vagy indul el a kocsi. - enni, azt tudok. Ezért is mozgok sokat, bár a fülkébe így is nehéz becsomagolni a hosszú lábaim.
Valami más azonban jelen pillanatban sokkal fontosabb, az pedig bőrének újabb érintése. Mint ki mámorában képtelen elszakadni attól, ami vonzotta és vonza most is. Nem is tagadom, és nem is fogom, hogy Olivia ilyen hatással van rám.
Felpezsdít, forrósít az érintése, csókjára áhítozom, elveszek állgödrében, igyekezve megtartani magam, hogy a gyengülő lábaim okán rá omoljak. .
- Micsoda türelmetlen, hogy nem tudja megvárni... - adok egy röpke csókot ajkaira. - hogy mással jól lakjak. - mosolyom ott marad, míg a konyha felé tartunk. Tartanánk, mert nem csak kisétálni lehet oda.
Összekulcsolom ujjainkat, hogy úgy nézzen ki, mintha karolnánk egymást, s így haladunk ki. Ölembe szerettem volna kapni, ám azt nem kockáztatom, hogy szélsebesen érjünk ki a konyhába, mint az androidok... miért jut ez eszembe?
- Téged. - mint egy éretlen kisfiú, játékosan hajolok a nyaka felé, s harapó mozdulatot teszek. - De képtelen vagyok betelni veled... s mindent megadsz. - állok mögé, egy újabb csókot adok a köntöse alá, a nyakához, hogy a hűtő felé menjek.
Sajtot és túrót keresek, minden mennyiségben jöhet. A fiókban kotrom a reszelőt, onnan nézek fel rá, majd rajta végig, ahogy leveszi, s nekem adja a köntöst.
- Iiiigen? - fogalmam sincs, mit szeretne, s a tekintete nem olyan volt, hogy nem volt kedvére a köntös, így úgy várakozom, míg vissza nem tér.
Hatalmasat dobban a szívem, ahogy meglátom a kötényt rajta. Azt, amit én hoztam neki. Teljesen megbabonáz ez a figyelmessége, nem csak az arcom, a tekintetem is ezt sugallja.
- Azt hiszem, tüzet sem kell raknom. - még mindig ott állok, sokára tudom csak letenni az asztalra a köntöst és a sajtot. Reszelőt. Mindegy.
- De azért begyújtok. - különben nem lesz min reggelit készíteni. Közelebb megyek hozzá, megsimítom a kötény szárát.
- Észveszejtően nézel ki benne. - eltűnt már az a zavar, ami első s még talán az elején a sokadik találkozásunkkor elfogott. Akkor más voltam, benne a múltban, s mára már a hátam mögött hagytam. Csak mi vagyunk. A jelenünk, és a jövőnk. És ebbe senki kritikája és féltékenysége, irigysége nem szólhat bele.
Derekára simul a kezem, a csók hosszú, s nem foglalkoztat. Az sem, hogy újra kordul a gyomrom.
A fahasábok melletti kisebb hasítékokból veszek el egy halmot, gallyakkal, s újsághalmokkal, hogy kupacot építsek a tűzhelynek, amit még nem használtunk.
- Rövid, vagy hosszú kávé, tejjel, vagy nélküle? - állok a készülék mellé, keresve még mindent, a konyha otthon sem igazán az én területem, legfeljebb csak a kávégép körül.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Wed Sep 28, 2022 11:24 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Finoman megrázkódik a vállam, ahogy a nevetés gurgulázni kezd a torkomban, de mivel egészen másra figyelek végül csak egy apró jelzésként bukkan elő. Egy mosolyként, amiben nem csak a vidámság van ott, hanem a szeretet is.
- Azért szeretnék rá is figyelni. - nem mindig sikerült… a közelsége egy pillanat alatt el tudja terelni a figyelmem az étkezésről. Amíg csak a sajátomról teszi, nincs is baj, de ha róla van szó… Szeretném, ha mindent megkapna. Nem tudok sokat adni neki… Finom ételeket viszont igen.
Most mégsem jut eszembe egyetlen recept sem. Hiszen miként a törülközőt a fejünkre teríti ösztönösen húzódom közelebb hozzá, és merülök el még jobban a csókjában. Mintha el akarnék rejtőzni a világ elől, hogy csak ketten maradjunk. Mert csak rá vágyom. Senki másra. Ha nem veszi le végül a törülközőt rólunk, talán nem is marad hely bennem más gondolatnak.
- Ühüm… nagyon finom. - nem a kávé. Annak a gondolata egy pillanat alatt eltűnt a fejemből, ahogy közelebb húzott magához. A reggeli viszont még ott motoszkál a fejemben. Csak már egész más vonatkozásban.
- Jók a megérzéseid. - minden tekintetben. Ahogy megajándékoz az érintésével cikázni kezd a bőröm alatt az-az érzet, aminek nem tudok ellenállni. És amit viszonozni akarok. Azzal, hogy minden kívánságát teljesítem. Akár étellel is, hiszen arra is szüksége van.
- Akkor sokat csinálok. - és a hozzávaló édes vagy sós feltétekből is lesz bőven választék. Amit csak szeretne. Hiszen ezzel mosolyt tudok csalni az arcára. És az enyém is előbújik ha láthatom az övét. Vagy tehetek bármit, amivel örömöt okozok a számára.
- Rendben. Bacon és sonka. - egy ideig  még ismételgetem ezt a két szót a fejemben, hogy saját magamat is tereljem most már a konyha felé. De valami más is elhangzik. Ezt követően pedig már nem akarok elmozdulni. Legalábbis nem a konyha irányába…
Már nem tudok neki válaszolni, hiszen miként a nyakamhoz hajol elillannak a gondolataim. Az ösztöneim akarnak előbújni, mert a vágy nagyon is tetten érhetően a hatalmába kerít. Először csak a kezem kalandozik el, de miként a sóhaját is megérzem már nem csak érinteni akarom. A hasára csúszik a kezem, az ajkaim pedig a nyaka felé közelítenek. Épp jó helyen voltak az ujjaim, mert miként a szívem elkezdte diktálni azt az iramot, amit most szeretne, a hang nem biztos, hogy elég lett volna. Hálás vagyok a figyelmeztetésért.
- Azt hiszem a következő már morgás lesz. Ne várjuk meg. - magával ragad a kuncogása, és csak akkor szelídül egy hálás mosollyá, amikor rám teríti a köntösét. Sokkal kényelmesebb, mint az enyém. Hiszen érzem rajta az illatát. Magam köré is tekerem. És annak sem tudok ellenállni, hogy egy puszit adjak az arcára.
- Kíséretet nagyon is. - tekintve, hogy ismét a nyakamra adja a csókjait, most nélküle nem is tudnék lemenni a konyhába. Bármit megtennék a kedvéért, de szeretném, hogy velem maradjon. Hogy együtt legyünk, amikor csak lehetséges. Ezért követem őt, és csak akkor engedem el a kezét, ha ő nem a hűtő felé indulna. Én oda tartok, hiszen a palacsinta ígéretével sosem viccelek.
- Kérsz valami gyors harapnivalót, amíg elkészül a lakoma? - igyekszem minél hamarabb gőzölgő ételt is az asztalra tenni, de kell neki némi idő. Ezért bíztatóm őt némi előzetes nassolásra. Ha bármit kér, akkor előveszem azt is a hűtőből, egyébként azokat az alapanyagokat veszem elő, amire szükség lesz egy jó kis brunchoz. Illetve serpenyőket, mert az időmegtakarítás jegyében többet is használni fogok. Mielőtt viszont melegíteni kezdeném őket, a palacsinta tésztát készítem elő. Még pont azelőtt jut eszembe, hogy valamit elfelejtettem, mielőtt rám fröccsenne bármi is. Olyan kényelmes a köntöse, hogy csak a maszatolás lehetősége emlékeztetett rá, hogy ez nem az enyém. Ezért odasétálok Marcelhez, és magamról levéve neki adom oda.
- Egy pillanat és jövök. - nem szaladok, de azért tempósan sétálok el a bőröndömig, ahol az én köntösöm van. És a konyhai kötény, amit tőle kaptam. Már abban térek vissza a konyhába.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Tue Sep 27, 2022 11:48 pm

Terra - JelenLights

Elmosolyodom, s belebújok lélekben a hümmögésre, haladva a hanggal, s az érzetekkel, viszonozva mindezt a csókban. Mindegy hol vagyunk, s mit csinálunk, együtt vagyunk, s minden más... más.
- Nem baj. Nem maró a kedve, és nem is morgós. Csak korgós. - mosolygok ajkaira, hogy újabb ízeket csenjek le róla.
Ahogy felém hajol, a törülközőt a fejünkre borítom, annyira önkéntelen mozdulat, majd le is rántom magunkról, hogy kezem a hátára simuljon, a törülköző alá.
- Így már csakis édes lehet a kávénk. - még ízlelgetem is, hogy újra odahajoljak. Képtelen vagyok tőle elszakadni, magamhoz is vonom.
- Mertem is remélni, hogy nem. - villantom fel egy pillanatra szemöldökeim, mosollyal, s még jobban magamhoz ölelem, egyik kezemmel, a szabadon lévő kezem el is indul felfedező útra, még mindig ismerkedni kíván Olivia minden porcikájával...
- Palacsinta... hmm.. finoman hangzik... - szeretem a palacsintát, anyu szombat reggeli ébresztései után meghagytam ezt a szokást, igaz, már magamnak csinálva. Magunknak. És ezt még most is meghagyom szokásnak.
- Virsli helyett nekem bacon és sonka? - de hol érdekel most a palacsinta, hogy az ajkait megkaphatom és a mosolyát, tekintetét?
- Rád vágyom... - hajolok nyakának ívéhez, hogy újra megkóstoljam. Ujjainak érintése a hátamon elengedi az izmokat, és a lábamban is, s ha nem támaszkodnék éppen az ágynak, akkor ráomlanék, így csak végigfut rajtam a kellemes érzet, s mikor kicsit lejjebb téved, sóhajtok.
A korgás azonban megismétlődik, s megint felkuncogok, s megfogva a köntösöm, ráborítom.
- Szeretnél királynői módon a konyhába kísérést? - a válaszára várva simítom meg vállát, s közben újabb csókkal gazdagítom nyakának ívét, s ha úgy dönt, ő is velem tart, úgy megint a kezét keresem kezemmel, s a konyha felé vesszük az irányt, ahol ugyan hűvöskés az idő, s bár én teljesen forrónak érzem magam, a tüzet fogom majd újra beizzítani.



To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Wed Sep 21, 2022 10:43 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Érzem, ahogy a bőröm egyre forróbb, és ehhez semmi köze a törölközőknek. Marcel jelenléte van rám ilyen hatással, és annyira jól esik, hogy eszembe sem jut, akárcsak egy kicsit is eltávolodni tőle. Így tökéletes minden, ahogy most van, és ha lehetne sem kívánnék mást ehelyett.
- Hmm… - nem tudok, és nem is akarok ennél többet mondani, hiszen nekem éppen ahhoz van kedvem, amit most csinálunk. Ezért eszemben sincs az öleléséből kibontakozni, és a csókját is viszonzom, teljesen elmerülve mind a pillanatban, mint az érzéseimben. De végül nem várt helyről zavarnak meg minket, és vele egyszerre bukik ki belőlem is a nevetés.
- Igaza van. Egészen megfeledkeztünk róla. - egy pillanatra bűntudat ébred bennem, amiért erre nem figyeltem, de aztán el is illan, mintha nem is lett volna. Bízom benne, hogy hozzám hasonlóan ő sem bánja, hogy a reggelit egy kicsit (vagy talán nagyon, hiszen az órát régóta nem néztem…) elhalasztottuk. Ami azt illeti nekem még most sem az étel jár a fejemben. Meg a ruhák sem. Követem őt a bőröndökig, és a kezét sem engedem el. De én még nem keresem meg a köntösömet. Elég a törülköző. Viszont, amint megemlíti a kávét, azért bevillan, hogy az nagyon jól esne. Mégsem emiatt kúszik egy hálás mosoly az arcomra, hanem amiatt, mert felajánlja, hogy segít, és ő készíti el. Ettől már önmagában isteni lesz.
- Azt megköszönném. És meg is hálálom. - most rögtön. Ezért közelítek hozzá, és szélesedik a mosolyom, miként érzékelem, hogy ő is az ajkaimat keresi. Talán emiatt ragad el most jobban a szenvedély is, és szorítom magamhoz gyengéden, de határozottan. Nagyon nehezen sikerül visszacsempészni a gondolataim közé, hogy éhes, és szeretnék segíteni ezen a helyzeten.
- Ha így kérdezed, akkor nem az ételek közül fogok választani. - én is suttogok, de azt hiszem egész más miatt. Inkább ahhoz van köze, hogy jó pár másodperce nem vettem levegőt, hiszen a gerincem mentén végig kúszó, jóleső libabőr kötötte le a figyelmemet. És a közelsége. Amiben még jobban elmerülnék, akár azt is megmutatva, hogy nekem ebben a pillanatban milyen reggeli menü jutott az eszembe. Viszont a korgó gyomra attól egész biztos nem csendesedne el. Így inkább mélyen szívom be a levegőt, és megáll a kezem a derekánál.
- Lenne kedved egy brunchoz? Csinálnék tojásrántottát, virslit és… persze palacsintát. - ha jól emlékszem van mindenhez alapanyag, de ha mégsem, akkor majd kitalálok valami mást is. Illetve, ha van bármi, amit szívesen enne, azt is elkészítem. Mondjuk ezt nem ártana neki is elmondanom.
- Vagy bármit, amire te vágysz. - fogalmam sincs, hogy miért (okéééé azért sejtem…) de én is a füléhez hajolva suttogtam ezeket a szavakat, és a derekán lévő kezem is lassan elindult felfelé a háta mentén, hogy aztán irányt változtatva újra visszatérjen a derekához. Nem-nem. A gyomra korgott, így bármilyen csábító is, de nem érkezik lejjebb. Azt hiszem…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Wed Sep 21, 2022 8:31 pm

Terra - JelenLights

Behunyt szemekkel élvezem minden mozdulatát, aztán mozdulatlanságunkat, a közelségét, bőrének melegét, légzéseinek mozdulatát. Ma tényleg nem érdekel semmi más, csak, hogy együtt vagyunk. Az sem zavarna, ha már nem ma lenne.
Hümmentéssel válaszolok csak, hagyom ujjainak játékát mellkasomon, míg egyik kezemmel a másik kezét simítom, majd otthagyom tenyerem rajta.
Lassú nyugalommal haladok bőrén végig, noha szívem és légzésem nem ezt az iramot jelzi, ujjaim hegye teljes pattogással várja még mindig bőrét érinteni, végigsimítani rajta, mint ahogy ízét is kóstolnám, az idők végezetéig.
Rásandítok, ahogy a törülköző felé nyúlok.
- Amihez neked? - bebújnak kezeim a törülközője alá, hogy átkarolják hátát, s újra megcsókolom, érezve, ahogy karjai körbeölelnek.
A gyomrom azonban megkordul, muszáj vagyok szusszanni, nevetésemet sem akarom visszafojtani.
- Azt hiszem van, aki döntött helyettünk. -törülközője alól kibújva,  a szoba felé tartok, kezét azonban el nem engedném. Még a gardrób előtt sem, ahol a bőröndök hevernek, félig megnyitva. A köntösömet veszem ki, de még teljesn jó így, törülközőben.
- Mit szólnál, ha egy isteni kávét készítenék? - annyira mondjuk nem megy, de a kávéfőzővel, ami a konyhában van, azzal még én is elbánok.
Újra be kell gyújtani, de egyelőre máshogy szeretném, ha felmelegedne, ha mégis fázna. Újra keresem ajkait, átkarolva vállát, másik kezem a dereka felé indul meg.
- Milyen reggelire vágysz? - suttogom a füléhez hajolva. Nehéz ellenállni, hogy ne adjak oda is csókot.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Thu Sep 15, 2022 10:22 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Szélesedik a mosolyom a szavait követően, de nem csak amiatt, amit kimondott. Az érzést követi, hogy még mindig egy hullámhosszon vagyunk, és még mindig együtt mozdulunk. És valamiért azt érzem, hogy ez már mindig így lesz. Ha épp nem leszünk együtt, mert a kötelességünk máshová szólít, a kapocs - ami létrejött - még ott lesz közöttünk. Most viszont még nem szólít el mellőle semmi sem, és ha szólítana sem érdekelne ebben a pillanatban. Teljesen elveszek az érintésében, és szinte megbabonáz, ahogy új helyeket fedezek fel. Kezemet mégis inkább a sóhaja és finom megremegése marasztalja, miként az elégedettségét tetten érhetem csókjában is.
- Ennek nagyon örülök - lassan csúszik feljebb a kezem, ahogy hátat fordít nekem, és csak egyszer tudok végig simítani a gereince mentén - követve tekintetemmel a kezem mozdulatát - hiszen a közelébe vágyom és nem is habozok tovább, engedek a csábításnak. Köré fonom a karjaimat és szorosan hozzásimulok, a víz már csak körülöttünk zubog, közöttünk nem marad helye. Teljesen elveszek a pillanatban, és a közelségében, nem is akarom elengedni, azt se bánnám, ha örökre így maradnánk, együtt belefagyva a térbe és az időbe egyaránt. Sokáig nem szólalok meg, és mikor mégis, azt is csak suttogva teszem, engedve további csábításoknak.
- Sajnos azt sem. - nem láthatja most a mosolyomat, hiszen azt a finom csókba rejtem, amit a vállgödrébe ejtek, és az azt követő elégedett sóhajba, mikor az államat végül a vállán pihentetem meg. Csak az egyik kezem mozdul, ami a mellkasától a hasáig simít rajta végig, a másik kezem a dereka körül pihen kiteljesítve az ölelést, amit nem is hagynék abba sosem. Nem siettetek semmit sem, hiszen nekem így is tökéletes, és az idő fonalát még mindig nem keresem. Viszont mikor mégis megfordul mosollyal fogadom az érkezését, és íriszei örvényében elveszek egészen addig, míg megtalálja azt a helyet, amit sajnos nem értem el. Szaggatva szökik ki belőlem a levegő, ahogy ajkai megtalálják a legérzékenyebb helyeket a nyakamon és ujjaim gyengéden megfeszülnek a derekán, ahogy kénytelen vagyok belé kapaszkodni, mert az egyensúlyomnak sem vagyok már teljesen az ura. Már nem tudom, hogy mi történik körülöttem, csak őt érzem.
- Igen. - csak részben vagyok biztos abban, hogy mire helyeseltem, hiszen még mindig Marcel hatása alatt vagyok, és az érzékeim, még mindig táncot járnak a bőröm alatt. Ezért sem tudok elszakadni tőle, és azt is csak halványan érzem meg, hogy a törülközőt körém fonja. Az ajkai és a tekintete vonja teljesen maga köré a figyelmemet, és belőlem csak az elégedettség sóhaja szökik ki, mikor egy-egy rövid pillanatra az idő visszatér, hogy aztán újra eltűnjön.
- Mihez lenne most kedved? - boldogan követem bárhova, bármit is szeretne. Nekem csak az számít, hogy vele lehetek, és hogy elégedett legyen. Ezért ösztönösen nyúlok én is a törülközők felé, hogy az egyiket a hátára teríthessem. Kifejezetten örülnék neki, ha a ruháit csak később keresné meg, de nem szeretném, hogy megfázzon. Bár ha ezen múlik, bármeddig így maradok, a karjaimat köré fonva, hozzábújva, finoman melegítve őt.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Thu Sep 15, 2022 8:31 pm

Terra - JelenLights

Belekuncogok a csókba.
- Vagy nem is zuhanyzunk. - nekem mindenhogy jó, az ágyban is, bárhol is, csak vele legyek. Ez az érzés jó, és újkeletű, s vágyom rá.
A víz kellemesen borzongat, de sokkal inkább a közelsége, el sem akarok szakadni tőle. Az sem zavarna, ha jéghideg, vagy forró víz zúdulna ránk, a csókjára vágyom.
Tenyerem a hátára simul, elidőzik a tarkójánál, majd lejjebb csúszik, ott is eltölt egy kis időt, aztán visszatér fel, tarkójához, nyakához, állához, vállához, hogy újra kezdje a kört, finoman, lassan, kapkodás nélkül. Mindent fel akar fedezni ujjam rajta.
Meglep az érintése, ahogy lejjebb  halad, s mély sóhajtásba fullad csókom, s finoman végigszalad rajtam egy enyhe remegés, széles mosollyal tűnik el körülöttünk ismét a világ.
- Ma kifejezetten így van. - simán elérem, össze is kulcsolom a kezeim, ám most nem, nem érem el. Hátat fordítok, s ahogy nekem dől, nyelek egyet, kezeit keresem, hogy átkaroljam vele magamat, előtte azonban mindegyikre egy-egy csókot adok a tenyerébe.
- Úgy láttam, hogy a derekadat sem... - mozdulni viszont nem akarok, tökéletes így, ahogy hozzám bújik, s érzem szívverését, közelségét.
Először csak féloldalt fordulok, fogalmam sincs, mennyi idő után, hogy tenyerem derekára simuljon, s jobb oldala felé hajolva, lassanként, rövidebb-hosszabb szüneket tartva közötte, végigcsókolom nyakának ívét, vállgödrét, míg a másik oldalon kezem tarkójára kúszik fel, időnként le, a vállához.
És az idő eltűnik, a víz zubogása sem foglalkoztat, teljességgel belemerülök közelségébe.
Hosszasan sóhajtok, fogalmam sincs, mennyi idő után, csókot adva vállgödrébe.
- Kellően szétáztuk magunkat. - kezemmel törülköző után nyúlok, miután a vizet elzártam, s átvetve hátán, újra átölelem. Így is úgy is vizesek leszünk. Közben el nem szakadnék ajkaitól, ha éppen levegőt veszünk, akkor íriszeitől.


To: Olivia
by emme


Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Fri Sep 09, 2022 11:46 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Nem érdekel, hogy hol vagyunk, vagy hova megyünk, sem szó szerinti sem átvitt értelemben. Csak Marcel érdekel, és az, hogy együtt vagyunk. És miként a karjaiban tart egyszerre érzem az idetartozás nyugalmát, és az újdonság izgalmát, ahogy új oldalát mutatja meg nekem. A szívem ritmusa nem is akar csitulni, szabadon tombol odabent, táncot járva az érzeseimmel, érzeteimmel. Nem tudom mikor éri végül el a tudatomat, hogy a fürdőben vagyunk.
- Vagy nem is zuhanyzunk. - nekem bárhogy jó, amíg a közelében lehetek, amíg érinthetem, amíg csókolhatom. De azért óvatosan megnyitom a csapot, ügyelve, hogy rögtön meleg legyen a víz, de ne is forrázzon le minket. Fokozatosan engedek egyre több vizet, de a másik kezem már a tarkóján van, mert vágyom az ajkaira, és az érintésére. Érzem miként finoman lejjebb enged, és le is teszem a lábaim, hogy aztán a karjaimat köré fonhassam, és szorosan hozzá simulhassak. Nem akarok elszakadni tőle, de figyelek a jelzéseire, minden rezzenésére. Talán ezért is csúszik az egyik kezem az oldalára, és finoman közelebb vonom magamhoz, miként a másik kezem a gerince mentén simít végig. Az ajkaitól viszont hosszú ideig nem tudok elszakadni, és levegőért is csak akkor nyúlok, amikor érzem, hogy kisimítja a tincseimet az arcomból. Önkéntelenül mosolyodom el, és csúszik fel a hátán ismét a kezem, hogy a gerince mellett is végig simíthassanak az ujjaim, lassan terelgetve el a vizet az utamból. És a kezem ezúttal lejjebb érkezik, megpihenve egy ideig, egészen másféle izmokat felfedezve. Érzem, hogy a szívem hevesebben kezd dobogni, az idő múlását még sem tudom nyomon követni, és leginkább, nem is akarom. Boldogan veszek el a közelségében, lélegzetében, szívverésében.
- Jól sejtem, hogy nem éred el a hátad? - legalábbis nagyon remélem. Szeretném a tekintetemmel is végig követni az érintésem nyomát a háta mentén, új helyeket felfedezni és megismerni. Megrészegít a közelsége, ezért akár hátat fordít nekem, akár nem, hozzásimulok, és nem engedek be magunk közé egy csepp vizet sem. Most nem. Idővel közel is hajolok hozzá, és a fülébe suttogom, milyen vágy ébredt még fel bennem.
- Én sajnos a nyakamat nem érem el. Tudnál segíteni? - szívem ütemet tévesztett dobbanása kíséri a szavaim, és a mosolyom leplezi, hogy valójában könnyedén el tudnám érni. Csak ahhoz le kéne vennem róla a kezemet. Azt pedig nagyon nem szeretném.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia - Page 2 Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum