Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Kalifornia - Marcel &Olivia

2 posters

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Wed May 24, 2023 9:29 pm

Terra - JelenLights

Nemcsak ő...
Nagyot dobban a szívem. Olyat már régen éreztem, hogy valaki úgy érezze, jó velem. Hogy szerencsés. A jóleső meglepettséget, s felfokozódott örömömet fejezem ki a csókban.
A lélegzetem a mutató, ahogy apró csókok érintenek Olivia ajkai bőröömön. Még egy másodperc, és elveszek, teljesen.
Elnevetem magam a reakcióra, így most már csakis a csokis marad, semmi más. Nekem minden jó, csak élvezze, ez számít számomra.
Sejtelmes mosollyal, s némileg várakozva nézek azért néha rá, s nem azért, hogy ellenőrizzem, valóban csukva van-e a szeme. Legszívesebben megsimítanám arcát, hajolni csókért azért nem teszem, mert így oda az a varázs, amit így látok rajta.
- Kérlek, örömmel. - mint mindent, amit neki adnék, s adok, nyújtok. Szívemből adom.
Felragyognak a szemeim, hogy számára is tökéletes volt minden. Szívemben érzek valamit, amit már régen, vagy talán sosem. Van valaki, Olivia, aki tökéletesnek tartja az együtt eltöltött időt. Velem. Kritika helyett öröm, maró gúny helyett finom kacérkodás és boldogság. Abban én is úszok most...
Közelebb tolom hozzá tányérom, hogy kóstolna belőle, s ha úgy döntene, kell az egész, akkor örömmel nézném végig a falatozását. Érintése kézfejemen apró cikkanásokkal fut szét testemben, s érzem, ahogy minden pihém égnek mered: a boldogságtól. Ez az érintés...
- Pokróccal és mamuszal? - mosolyodom el.
Ránézek a pocakjára, ám szükségtelen. A mosolya többet elárul.
- És veled. Nélküled kihagyható az egész. - tenyerem teszem kézfejére, ujjaim finoman érintik.
- Nekem mindenhogy tökéletes, ha te is ott vagy. - még a csók előtt sóhajtom szinte ki, s a csomagtartóban már ott várakoznak a finomságok, amiket elcsomagoltak.
Hosszú lesz ez a nap. Ám sokkal inkább azt kívánom, tartson örökké...

by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Tue May 09, 2023 10:14 pm

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Megérintenek a szavai, és nincs bennem késztetés a tiltakozásra. Ugyanis pontosan így érzem magam én is. A legszerencsésebb nőnek érzem magam a világon, amiért engem választott. És remélem, hogy meg tudok majd adni neki mindent, amire vágyik.
- Nem csak ő… - a vidámság, és a szeretet mellett talán az is megcsillan az íriszeimben, hogy a szavaim nagyon is komolyak. Hálás vagyok azért, hogy mellettem van, és azért, aki Ő… Ez pedig akkor is így lenne, ha nem égettem volna már meg magam egyszer.
Ezért ahogy kitárja a karjait, szándékosan félreértem a mozdulatot. inkább felhívásnak veszem, és szorosan hozzábújok, az illatát belélegezve.
- Szerintem is minden adott. - egy apró csókot lehelek a nyakára, majd még egyet lassabban a vállgödrébe, mielőtt helyet találnék magamnak ott. A pillanat szépségében pedig teljes mértékben elmerülök, és az elégedettség, illetve a boldogság ábrázata tetten érhető az arcomon, mikor már ismét előtte állok.
- Határozottan azt is. - ha nem látnám, hogy huncutabbá vált a mosolya, talán nem is mertem volna ezt kimondani. Így viszont bátran megteszem, és az én szemöldököm is játékosan megemelkedett a kijelentésre. Valami pedig eszembe is jutott.. és ettől a forróság is bekúszik a bőröm alá…
- Akkor jó… - azért a lélegzetem elakadt, amikor rám kacsintott… ám ez még semmi ahhoz képest, amikor meg is csókol. Egy pár pillanatig pedig azt érzem, hogy azt sem bánnám, ha már a házban lennénk, kettesben… A sütemények viszont megérkeznek, még ha később is érzékelem. A mosolyom pedig úgy is szélesedik, hogy csukva tartom a szemem egészen addig, míg Marcel nem mondja, hogy kinyithatom. Amikor viszont szemre vételezem, hogy mi is került elém, láthatóan még teljesebbé válok. Nem azért, mert ínycsiklandó a sütemény. A hála és a boldogság szikrája azért tükröződik az íriszeimben, mert Marcel még arra is figyelt, hogy elém tegye, amit választottam.
- Köszönöm. -mielőtt meg is kóstolnám, hosszan Marcelen marad a tekintetem. És nem is veszem le róla, még akkor sem, ha ez azzal a veszéllyel jár, hogy a sütemény a szám helyett az orromban köt ki. Egyáltalán nem zavarna.
- Ühümm… - a bor is nagyon finom. Ám egyre kevésbé foglalkozom azzal, vagy akár a süteménnyel. Marcel teljesen magával ragadt, minden apró mozdulata kincs, amit az emlékeimben fogok őrizni. A mosolya pedig vonz, és ha nem veszem észre a lovakat mögötte, talán soha nem is vettem volna le róla a szemem.
- Nagyon úgy tűnik. - még pár pillanatig figyelem a lovakat, de aztán ismét Marcelre siklik a tekintetem. Meg… van még süti is. Csak arról már megint megfeledkeztem…
- Igen. Tökéletes. - eszemben sincs múlt időt használni. Hiszen ez a pillanat is az. És életemben először azt érzem, hogy van valaki, aki mellett minden percet annak érzek. Akár csak azért, mert mellettem szuszog. Akár csak azért, mert rá gondolok…
- Igen. Tesztelni kell mindent. - mosolyogva hajolok közelebb a kezét pedig megsimítom, mikor az ő sütijét is megízlelem. Egy pillanatra pedig becsukom a szememet hümmögés közben.
- A tiédhez pedig forró csoki illik. Az egy bekuckózós süti. - a forró csokira tejszínhab, és fahéj… De a bekuckózás része sokkal izgalmasabb. Az ugyanis már kettesben történik. Talán ezért is merülök el hosszabban abban, ahogy összekulcsolódnak az ujjaink. A pillantásom pedig az övét keresi.
- Köszönöm. A pocakom is. - az utóbbi a süteményt én pedig… mindent. Ezeket az érzéseket ugyanis magammal viszem, és sosem fogom elengedni őket. A pillanat ugyanis elmúlik, de más nem fog.
- És veled… - a varázslat legfontosabb ‘alapanyagát’ nem szabad kifelejteni… Ezért mikor hozzátettem ezt, a mellkasán is végig simítok. Hogy lélegeztem-e közben vagy sem, nem is lényeges.
- Benne vagyok. Akkor is, ha végül beférünk. - és nem csak itt… valójában fel sem fogtam, hogy elindultunk, annyira a felhők fölött érzem magam. A mosolyom ezért sem lankad egy pillanatra sem, és ezért kúszik ki egy jóleső sóhaj az ajkaim közül, amikor már az autó kényelmét élvezzük. Egy utolsó pillantást még vetek a lovakra, és integetek is Pollux és Ozzy irányába, mikor már kifelé tartunk, de utána Marcelre nézek. A mosolya ívét keresem, akkor is, amikor ő a vezetésre koncentrál.
- Imádom a lovak illatát, de azért egy zuhany jól fog jönni. - jelentem ki nevetve, és jól látható mozdulattal megszagolom a csuklómat. A legtöbb embernek nem túl kellemes ez az illat, de nekem mosolyt csal az arcomra. Egy pillanatra újra lóháton érzem magam. A házhoz visszaérve viszont már csak Marcelre tudok gondolni. Az autó ajtaját is tudatos gondolatok nélkül csukom be, és sétálok rögtön Marcelhez.
- Vagy zuhany előtt kóstoljunk még? - közelebb lépek Marcelhez, és már hajolnék is hozzá, hogy az ajkait meg tudjam ízlelni. De mielőtt meg is tenném, az ajkaitól néhány miliméternyire megállok, és megérintem a boros üveget, lehetőleg úgy, hogy az ő kezét is megérintsem. Tudom, hogy ő nem ihatott sokat, most viszont már nem kell aggódnia. Feltéve, hogy a borral kezdene…
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Tue May 09, 2023 8:26 pm

Terra - JelenLights

- Tényleg? Nagyon szerencsés az illető. - nevetésével együtt szélesen elmosolyodom, mielőtt visszacsókolom.
- Igenis. - mosollyal mondom, s még egy puszit adok ajkaira.
Széttárom karjaim, mintha teljes természetes lenne, hogy ezzel szolgálhatok.
- Mind adott, a ház teraszán vagy a stégen. - fogalmam sincs hogy sikerült úgy elintézni, hogy az óceánparti rész magántulajdon legyen, és e miatt egy csepp lelkiismeretfurdalásom sincs. Háborítatlanul élvezhetjü a vizet, a naplementét.
- Vagy a csokisat? - tekintek rá huncut mosllyal.
- Azt bármikor kérek. - még szép, hogy kérek kóstolót, a kacsintásra visszakacsintok.
Elmerülök abban, ahogy a süteményekkel foglalkozik, s mintha minden más eltűnne a látómezőből: csak mi vagyunk, ketten, és az ahogy a süteményekkel foglalkozik. Boldog mosollyal figyelem a választási folyamatot, s önkéntelenül szélesebben mosolygok, ahogy a szemét behunyva bök az egyikre.
- Parancsára, hölgyem. - veszem le a süteményes tányért, s helyezem elé.
- Most már kinyithatod a szemed. - s kíváncsian várom, mi is lesz az első reakciója.
Elveszek én is egyet, s ízlelem, a borral együtt.
- Igen? Akkor kérek még belőle. - tárgyak nélkül is meg fog maradni bennem mindaz, ami ma történt, sőt, az egész úton. Egy kis ízelítőt azonban tárolhatunk, felidézve majd mindezt így is.
Figyelemmel nézem, ahogy élvezi a sütményt, a borból nem fogyasztok többet, ez még simán belefér. Éppen vennék egy falatot a számára, mikor a hátam mögé mutat.
A mutatott irányba fordulok, teljesen háttal, ahogy ülök, s felismerem két utastársunkat.
- Szerintem inkább feltöltődtek energiával. - tényleg nagyon boldognak tűnnek.
- Valóban. Így is nagyon tökéletes volt minden. - felelem csendesebben, mert így is érzem. Szívem, lelkem, egész lényem.
- Mindet megkóstoljuk. - örömmel nézem, ahogy fogyaszt, s mivel megkínál, megkínálom az enyémmel is. - Megkóstolod? -közben ízlelem az övét is.
- A tiédhez jobban megy a bor. Nagyon finom.  
Mosollyal nézem, ahogy elégedetten dönti hátra magát a székben. Kezem máris nyúl felé, ahogy érzékelem, keresi enyémet, s ha engedi, összefűzöm ujjainkat.
- Egésszégedre. A csoki pocakodnak is.  - mosolyodom el.
- Stégről, teraszról, naplementével? - emlékszem ám, miről ábrándozott és még nagyon is belefér mindez, ha elindulunk.
Jelzem, hogy végeztünk, s semmi tennivalónk nincs. Mindössze csak egy. De szinte nem is kell mondanom semmit, máris felajánlják a csomagolást, s a többi bort is, amit kértem, így nekünk már csak a kocsi felé kell tartanunk.
- Be fog férni a csokipocakunk a kocsiba? Akár majd le is dolgozhatjuk még pár körrel itt legközelebb. - mosolygok felé.



by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Mon Apr 24, 2023 9:57 pm

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Látom a mosolyát, és önkéntelenül csatlakozik hozzá az enyém is.
- Valóban? Én csak egy valakit ismerek ott. Még steaket is sütöttem neki. Valamikor fel is kéne hívni… - az egyik kezemet az állam alá teszem, mintha ezen komolyan gondolkodni kéne, de csak néhány másodpercig megy nevetés nélkül. Ezért inkább közelebb is lépek ehhez a bizonyos férfihoz, és finoman végig simítok a hátán, mielőtt megcsókolnám. Nem is szívesen mozdulok el, és ha lehetne, a karjaiban maradnék örökre. Ám a meglepetése olyan mély érzéseket ébreszt bennem, hogy végül mégis elmozdulok, minden bizonnyal egy másik dimenzióba. Ő pedig velem tart, és most már el merem azt is hinni, hogy ez mindig így lesz.
- Azért a kalapokat se hagyjuk otthon. - nagyon jól áll neki a kalap (nem csak az…), ezért a mosolyom huncutabbá válik. Arról pedig néhány pillanatra meg is feledkeztem, hogy mihez kell a kesztyű és a kalap. Ez pedig annak tekintetében, hogy lovaglásról van szó… nagyon is sokat mond.
- Hmm… akkor még bedobom a bor mellé az óceánpartot és a naplementét is. - a boldogság még mindig tetten érhető a vonásaimon, ám  tudom, hogy akkor is pontosan így éreznék, ha nem ezen a csodás helyen lennénk. Szeretek elmerülni a látványban, az óceán illatában, de ez az egész nem érne semmit, ha nem lenne itt Marcel.
- Bizony. Vállalom a csoki pocakot is. - végig is simítok a hasamon, és az állítást magabiztosan tartom. Szeretem a finomságokat. Az alakom pedig nem érdekel, csak az erőnlét, ami szükséges a munkánkhoz. Az pedig úgyis az edzés kérdése. Amit… többféle módon is lehet…
- Szerintem kóstolót kérhetsz itt is. - önkéntelenül kacsintok rá, és hajolok közelebb, hogy egy csókot tudjak lopni tőle. Az pedig majdnem elkerüli a figyelmemet, hogy közben megérkeznek a sütemények. Nagyon finomnak tűnnek, de van, ami jobb még a csokis édességnél is. Azonban miként az italokat is kitöltik, rájövök, hogy ilyen figyelemben, és persze ünneplésben még soha nem volt részem. Ezért nem akarok elfelejteni egyetlen pillanatot, és egyetlen érzést sem. Magamban pedig elmentem Marcel tekintetét, mert az mindennél többet jelent nekem. Ezért nem is tudok megszólalni, csak további szavak nélkül koccintok vele. Utána pedig jöhetnek a sütik.
- Húúúú… nagyon nehéz választani. Mindegyik istenien néz ki. - pár másodpercig próbálkozom a legszimpatikusabb kiválasztásával, és mivel tényleg mindegyik ínycsiklandó, végül becsukom a szemem, és úgy bökök az egyik tányérra. Ha én nem tudok dönteni, rábízom a sorsra. Mostanában különösen jóban vagyunk, ezért biztosan nem fogok csalódni.
- Akkor ebből mindenképp kérjünk. Nekem is nagyon ízlik. - ami azt illeti Marcel nagyon ért a borokhoz, és eddig még nem volt olyan, hogy nem ízlett volna, amit ajánlott. Abban viszont biztos vagyok, hogy ezt meg fogom jegyezni, és nem csak az íze miatt.
Viszont mivel Marcel nem fogyaszthat most olyan bátran, én is inkább csak kortyolgatok, és majd egy másik helyre hagyom az igazi borozgatást. A süti anélkül is nagyon finom, ezért lelkesen fogyasztom. A pillantásom pedig gyakran keresi Marcelét, és hosszabban el is időzök az egyik falattal a számban, amikor észreveszek még valamit. Mielőtt ki is mondanám, azért lenyelem a falatot.
- Ohóóó… nézd csak. Nem fáradtak ki eléggé. - mutatok Marcel mögé az egyik legelő irányába, amit pont látni lehet innen. Felismerem Ozzyt és Polluxot. Valószínűleg most engedték vissza őket a legelőre, és ezt a szabadságot egy őrült vágtára használják. Egy időre el is merülök a látványban, főleg, hogy látom Pollux nem csak szél sebesen megy, hanem hatalmas bakolásokkal is kifejezi, hogy neki még rengeteg energiája maradt.
- Izgalmas lett volna, ha ezt alattam csinálja. - nevetni kezdek, de mondjuk az ilyesfajta mozgást azért nem annyira értékelem. Ezért gondolatban küldök is egy köszönömöt Polluxnak, amiért velem ‘kíméletes’ volt. A süti pedig szépen fogy, ezért ismét a kínálatra nézek, és ha még maradt, akkor elveszek még egy szeletet, egy másik fajtából.
- Megkóstoljuk ezt is? - kínálok fel egy kanállal először Marcelnek. Akár kéri, akár nem, a második falat az enyém lesz, és ez a szelet is szép lassan el lesz fogyasztva. A lovak sajnos már elmentek a legelő másik végébe, így apró pontoknak tűnnek csak. Valakit viszont nagyon is tisztán látok, és nem csak a szememmel.
- Ez isteni volt. Most már biztos a csoki pocak. - hátra is dőlök a székben, mert azért a két szelet süti és a pár korty bor szépen eltelített. A kezem viszont Marcelért keresi, és a tekintetem az övét.
- Ez a nap már most fantasztikus, és még nincs itt a vége… - szívesen maradnék még itt vele, ám már azt is várom, hogy vissza menjünk a házhoz, és kettesben legyünk. A naplementét tényleg szívesen megnézném. Vele együtt… Ezért akár maradna még Marcel, akár indulunk lassan, a kezét a továbbiakban nem szeretném elengedni.
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Mon Apr 24, 2023 8:34 pm

Terra - JelenLights

- Hmmm. - fordulok felé érdeklődéssel. - Rengeteg sok ilyet ismerek a bázison. - a mosolyom jelzi az ugratást.
Szóval a fiúk neki is duruzsoltak. Valójában nem ezért vagyunk itt, amiért, és ahogy. Ez a saját “döntésünk” volt. És ettől csodálatos az egész.
A súgásra elmosolyodom, így fogadom őt, elmerülve a jelenbe. Vagy éppen, hogy megszűnik.
- Nagyszerű ötlet. - ahogy felragyog, s izgatottá válik, még jobban megdobogtatja a szívem.
El is veszünk újra a pillanatban, és ebben akarok elmerülni. S ennek szavakat is adok, noha tudom, a szavak nem érnek fel azzal az érzéssel, ami bennem van irányába.
Képtelen vagyok válaszolni, helyette mosolyom, s tekintetem sugározza vissza. Elveszek a tekintetében, abban, amit látok benne. Ez az, amit átélni kívántam, sőt, sokkal ragyogóbb és jobb lett. Hálás vagyok, s boldog.
- Pró... - csók, aztán visszacsenem. - báljuk.
Kezemet kézfejére simítom, ahogy arcomra teszi, s ahogy érzem, venné el, körfonom ujjaimmal, s egyik tenyerébe csókot adok.
- Tökéletesen hangzik. - vezetek, és egy korty még belefér, és hogy ízleljem.
Elnevetem magam.
- Csokit? Rendben.
Süteményre vágyik, számomra most a mérvadó, az étvágyam feneketlenné vált.
Egy pillanatra megállok.
- Azt talán nem itt kéne elfogyasztani. - pajkos fintort vágok, teljes mosollyal után. Van más is, amit megkívántam...
Könnyed bor érkezik, a süteményhez illőt, s mivel sejtettem, hogy a desszert csokoládés lesz, többfélét hozattam, s azt elénk (mellénk) is tolják.
Töltenek, most kihagyjuk a kóstolást, s koccintásra emelem a poharat.
- Így legyen! - bólintok mosollyal, s őszintén kívánom.
És Olivia is csodálatos...
- Melyiket szeretnéd? - mutatok a süteményekre, a korty után, de megállok a mozdulatban.
- Mm, ez finom. - tényleg európai bor.

by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Mon Apr 10, 2023 10:28 pm

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Huncutabbá válik a mosolyom, mert ha nem éppen a természetben lennénk a lovakkal, nem csak hozzábújnék, hanem csókokkal is elhalmoznám őt. Mindenek előtt viszont vigyáznék rá, csak nem úgy, ahogy a macskák teszik. Én nem fizikai védelmet akarok adni neki, hanem lelkit. Ugyanis szeretném, ha mindig érezné, hogy én szeretem őt, feltétel nélkül, és elfogadom, olyannak, amilyen. Mert hiába tartom őrülten vonzónak, és érzem a bizsergést minden alkalommal, amikor hozzám ér, vagy én hozzá… valójában a lelkébe szerettem bele…
- Igen. A tanítványaim is finoman céloztak rá, hogy a figyelmes, és tökéletes férfi bizony egyenruhában sétál, és nem csak baráti vacsorára kéne meghívnom. - elnevetem magam, mert először furcsának találtam, hogy a válás után, minden áron párt akartak nekem találni a srácok. Egyszer még egy extra kör futást is kiérdemeltek a ‘kerítéssel’. De amikor már készen álltam arra, hogy beengedjem Marcelt a szívembe, nagyon is jól esett, amit mondtak. Ugyanis ez számomra azt jelentette, hogy ők is észrevették, hogy Marcel milyen nagyszerű ember. És ő megérdemli, hogy ezt mások is észrevegyék, még ha azt már tudom is róla, hogy sohasem várna el ilyesmit.
- Lebegjünk… - lehelem már az ajkaira, amikor ismét megcsókol, és már az sem érdekel, hogy valahol a közelben lovak vannak. Csak őt érzem, és az illatában, ajkai puhaságában teljesen elmerülök. Azt pedig szintén elfelejtem, hogy miről is volt szó, és hova tartunk épp. Vezethetne bárhova, a mosolyomat képtelenség lenne letörölni.
- Úúúú… egy pohár finom bor, és sütemény… - még az ajkaimat is beharapom a gondolatra, de amikor ráébredek, hogy miről is szól ez az egész, mámorító érzés ragad magával. Sosem tulajdonítottam nagy jelentőséget a szülinapomnak, és ahogy az évek telnek, már inkább az idő biztos múlásának a tudatával gondoltam rá, de ez a meglepetés, és az, hogy Marcel ennyire figyel rám… Sosem volt részem ilyesmiben, és egyszerűen nem tudok eléggé hálás lenni ezért. A mámor pedig magával is ragad, annyira, hogy nem foglalkozva a külvilággal a nyakába ugrom, és ott is maradok, egészen addig, míg ki is mondom, hogy mit érzek iránta, és tudom, hogy fogok is mindig. A választ pedig már a szavai előtt is megkapom, ezért ahogy az arcomon simít végig, néhány pillanatra a szemhéjaimat is lecsukom, és enyhén billentem meg a fejem, hogy bele tudjak simulni a tenyerébe. Ezt követően viszont kinyitom a szemem, és hosszú másodpercekre, talán percekre is elveszek az íriszeiben. Pontosan erre vágytam, még ha nem is mondtam ki soha, még magamban sem. Idővel viszont vissza kell térnem a ‘földre’, így meg is teszem, és az asztal felé fordulok.
- Nagyon is. A legszebb ajándék, amit valaha kaptam. - szelíd mosollyal az arcomon emelem fel az egyik kezemet, és végig simítok az arcán, hosszú másodpercekig elidőzve az állánál, és becézgetve alsó ajkát. A legszebb ajándék ugyanis nem ez a meglepetés. Hanem az, hogy itt van velem. Ezért az ajándék dobozhoz csak lassan jutok el, többször is elmerülök Marcel tekintetében, a kezem pedig megérinti az övét, ha tudom, miközben bontom a dobozt. A szívem pedig hatalmasat dobban, amikor meglátom, hogy mi van benne.
- Ez gyönyörű. - egy ideig nézegetem a kesztyűt, az ujjamat végig futtatom a finom bőr anyagon, de néhány pillanattal később végül felpróbálom. Tökéletesen illeszkedik a kezemre. Az-az érzésem támad, hogy ez nem a véletlen műve, ezért Marcel felé fordulok, és széles, őszinte mosollyal az arcomon, mozgatni kezdem az ujjaimat, játékosan.
- Ezt ki kell majd próbálnunk. - közelebb hajolok hozzá, és csenek egy csókot tőle, ha tudok. A kezemmel pedig már nyúlnék is az arcához, hogy meg tudjam érinteni, de ebben viszont zavar a kesztyű. Ezért végül elnevetem magam, és leveszem a kesztyűt. Gondosan vissza rakom a dobozba. Majd visszatérek Marcelhez.
- Na most… - kuncogok végül, és a tenyeremet az arca köré fonom. Az étel és az ital gondolata pedig csak percekkel később jön vissza.
- Mit szólnál hozzá, ha majd vinnénk vissza a házhoz is egy palack bort? - az autó miatt most nem fogyaszthatunk olyan bátran, épp csak egy kóstolónyit. Nekem bőven elég most az is, de a háznál majd szívesen boroznék vele. Akár az óceán partján is…
- Csokit kérek csokival. A mozgás már úgyis megvolt mára. - legalábbis még érzem az ‘új’ izmokat, de csak kellemesen, és bizsergetően. Nem mintha ennek a lovaglás lenne az oka…
- Te mit kívántál meg? - lehet, hogy hozzá kéne tennem, hogy ételt… deeee nem annyira szeretném. Egyébként is úgy fogja érteni, ahogy szeretné, és én pedig elfogadom azt. Meg nem mellesleg azért megéheztem. Így ha a süteményen kívül lehet választani valami sós harapni valót is, azt is fogok kérni. Először viszont koccintani szeretnék Marcellel, bármilyen ital is érkezik.
- Egészségünkre. És igyunk arra, hogy minden szülinapom ilyen csodálatos legyen. -  az pedig egészen biztos, hogy Marcel szülinapján is lesz meglepetés. Bár nem szeretném az ilyesmit, csak a jeles napokra tartogatni. A szeretet kimutatását, szerintem minden nap meg lehet tenni. Sőt…
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Mon Apr 10, 2023 9:14 pm

Terra - JelenLights

- Az már igaz. - mosolyodom el. A mostani két kópé is tökéletesen mutatja, kiben bízzak és kiben ne.
Értetlenül nézek rá, kérdőn, s részben elgondolkodón. Ez nem feltétlenül olyan kiegészítés volt, hogy csak magára érti.
- Ennyire látni? - ennek viszont nagyon örülök.
Végigsimít derekán, hátán tenyerem.
- Akkor lebegjünk még egy kicsit. - s visszacsenem a csókot, s voltaképpen nem foglalkozom azzal sem, mennyi ideig is tart.
Viszonzom ujjainak összekulcsolását, mosolyom szélesebbé válik.
- Ühüm. Itt is lehet finom ételeket rendelni, s italokat. - bólintok, noha tudom, hogy most kivételesen egy catering szolgáltatót kértem arra meg, hogy mindezt rendezzék el közösen a birtokon dolgozókkal.
Átkarolom, s egy időre behunyom szemeim, még ott ég bennem csókja, ám a tekintete most mindennél többet ért. Magammal viszem, csodásak voltak. S tartom, hogy kényelmesen a nyakamban lehessen. A lehető legjobb helyen van.
A kimondott szó végigbizsereg rajtam, olyannyira, hogy teljes fáziskésésben vagyok. Ezért válaszul csak kezem tudom felemelni, s ujjaimmal simítok végig arcán, tekintét keresve utána.
- Szeretlek. - amennyire nehezen szakadt ki belőlem elsőre, mostanra már könnyebb kimondanom, a múlt árnyai mára már elfoszlottak.
- Örülök, hogy kedvedre való. - egy pillanatra pír is kerül az arcomra, talán látni sem lehet a borostától.
A dobozban igazi bőrből készült lovaglókesztyű van, a kezére igazítva, így úgy simul rá, hogy egyszerre védi és kényelmes is.
Mióta tudom, hogy a lovakért ennyire odavan, Bob bácsival elkészíttettem ezt a kesztyűt, aki csak somolyogva hallgatta, miért és mire is készül ez, s főleg, hogy ajándékba lesz.

by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Wed Mar 22, 2023 10:32 pm

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Nem tudok megszólalni a kijelentése után, de azt hiszem nem is kell. Igyekszem az érintésemmel ‘elmondani’ azt, amit iránta érzek, és azt, hogy mennyire közel érzem őt magamhoz, már most is. Ez egyszerre új, és nagyon is ismerős, és azt sem bánnám, ha csak ketten lennénk itt ebben a pillanatban. De a lovak azért nagyon is jelzik, hogy itt vannak, és egy kis legelésre vágynak. Ez esetben pedig alkalmazkodni kell hozzájuk akár az általuk fogyasztott ételek tesztelésével is. Mégis, leginkább Marcel nevetése az, ami az én arcomra is mosolyt csal, és ha már sikerült ezt kicsalni belőle, lóhoz méltóan rágcsálni is kezdem a füvet, és a prüszkölő hangot sem hagyom ki. Nem ismerem a lovak ízlését, de én megfelelőnek találom. A nevetés viszont idővel belőlem is kibukik, hiszen teljes mértékben elképzeltem Marcel és a cicája kapcsolatát. Egyáltalán nem lepődöm meg azon, amit elmesél, hiszen az állatok nagyon is érzik a szeretet, és a jóindulatot, Marcelen pedig már biztosan gyerekként is lehetett ezt érzékelni. Az már más kérdés, hogy nem minden macska nyitott az ilyenre.
- Szerintem nem csak vigyázott rád, hanem kedvelt is. A macskák megválogatják, hogy kivel bújnak össze. - én nem tartom magam macskának, de már csak a gondolat miatt is ösztönösen húzódom egy kicsit közelebb Marcelhez, hogy még jobban hozzá bújhassak. Ezzel pedig el is érem azt az érzést, hogy eszemben sincsen elmozdulni, és bármeddig képes lennék itt maradni Marcellel, akár néma csendben is. De szeretném, ha tudná, hogy figyelek rá, és én észrevettem, hogy nem csak a lovakkal, hanem mindenki mással is szeretettel bánik.
- És nem csak Ozzy irányába. - a bázison is mindenki becsüli Marcelt a figyelmessége miatt. Többek között emiatt figyeltem fel rá én is. Azonban időre volt szükségem a válás után, hogy ne csak észrevegyem, hanem értékeljem is azt, amit nekem és persze másoknak ad, önzetlenül.
A visszaút és a vágta azonban egy másik helyre repít, és jó pár percre szükségem van ahhoz, hogy visszatérjek a földre. Lóháton lenni olyan, mintha egy másik világban lennék, és nem is szívesen jönnék el onnan. Viszont most már a ‘másik’ oldalon Marcel vár, ezért hiába a csodás élmény, amint Pollux biztonságos helyen van, és a felszerelése is rendezve van, Marcelhez megyek oda. A levezető lépés óta várok erre, és nem is bírok magammal, szükségem van a csókjára. Nehezen is engedem el, de végül megteszem, és a mosolyom még mindig őrülten széles.
- Ühüm. Bár az is lehet, hogy a lebegést érzem még. - hogy a lovaglás, vagy a csók miatt, azt hiszem mindegy is, hiszen a válasz minden bizonnyal az, hogy mindkettő miatt. Ez így volt tökéletes, de nem bánom, hogy a túrának már vége van. Ugyanis Marcelre szeretném fordítani a figyelmemet teljes mértékben. Ezért is fogadom óriási mosollyal azon ötletét, hogy frissítsük fel magunkat egy kicsit.
- Remek ötlet. - keresem a tekintetét is, és persze az ujjainkat összekulcsolom, amikor megfogja a kezemet. Akkor viszont finoman megemelkedik a szemöldököm, amikor már azt is megmondja, hogy hol van erre lehetőségünk. Az-az érzésem támad, hogy nem egy pohár vízre gondol, de mivel bármiről is van szó, együtt fogunk menni, ezért csak egy nagyon vidám és kissé meglepett mosoly jelenik meg az arcomon.
- Igazán? - bárhová is megyünk, követem, és nem is sejtem, hogy miről van szó. Egészen addig nem, amíg oda nem érünk egy asztalhoz, ahol egy csodaszép teríték, egy orchidea, és egy ajándékcsomag vár. Még levegőt is elfelejtek venni, annyira meghat ez a meglepetés, és már a szavai sem kellenek ahhoz, hogy boldogan felé forduljak, és átöleljem őt. Ezért, amikor boldog születésnapot is kíván, már a csók sem várat sokat magára, és azzal egy pillanatra sem törődve, hogy vannak-e rajtunk kívül mások is, megpróbálok Marcel nyakába ugrani. Azért óvatosan.
- Köszönöm. - egy pár percig nem érdekel semmi, csak az, hogy itt van, hogy gondolt rám, és hogy már enélkül is biztos voltam benne, hogy ez lesz az eddigi legjobb szülinapom, hiszen Vele tölthetem. Ezért akár a nyakában vagyok, akár csak ölelem, a csók, hosszú és szenvedélyes. Ezzel fejezem ki igazán, hogy mennyire szeretem, és mennyire örülök ennek a meglepetésnek. De a szó sem marad bent, önkéntelenül szalad ki.
- Szeretlek. - suttogom a fülébe, mikor eltávolodtam az ajkaitól, Idővel viszont az asztal felé fordulok, és először az orchidea illatával ismerkedem, lehunyt szemekkel.
- Ez csodálatos. - néhány pillanatig, csak ámulok és bámulok, talán egy perc is eltelik, mire az ajándék felé fordulok. Szinte gyermeki izgalommal bontom ki - a csomagolásra azért vigyázva - annak ellenére is, hogy biztos vagyok benne, bármi is lapul a dobozban, nem lehet szebb annál, hogy most itt vagyunk együtt. Ezért mielőtt bele is kukkantanék Marcelre nézek, és ha tudok, még egy csókot lopok tőle. A mosolyom, pedig nem tudom eltüntetni egy pillanatra sem. Ezt követően viszont teljesen kinyitom a dobozt.
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Wed Mar 22, 2023 8:38 pm

Terra - JelenLights

- Lehet. - szélesebbé válik a mosolyom. A lovak éberek, ugyanakkor szerintem bátrak, főleg, ha kiegyensúlyozott kapcsolatban vannak azokkal, akikkel van.
Nem hiszem, hogy a lovak valaha féltékenyek tudnak lenni, azt viszont már láttam, hogy érzékelik, ki milyen belül. S Olivia közelében nyugodtan viselik magukat.
- Ez fordítva is igaz. - tenyere végigsimul arcomon, s széles mosolyra indul arcom ettől. Szeretem az érintését, de még inkább jelenlétét.
Elnevetem magam. Valóban helyi étel. Szó szerint.
- Úgy tűnik. Anyám rettegésére szeretett rám feküdni, de mindig úgy tette, hogy kapjak levegőt. Vigyázott rám. Szerintem. - anyám szerint jókat aludtam.
- Meglehet. - nem mindenki veszi észre, hogy másként is megnyilvánulok valaki felé, s jól esik, ha észreveszik, még akkor is, ha nem várom el.
- Mindig mehetünk. - mindig van választásunk, már megtanultam. Nehéz dolgok árán, de már megtanultam.
A második belassulásnál magam is lelassulok, s megvárom, míg Pollux rájön, az a levél éppen nem a legjobb ötlet, s elmosolyodom.
Csak lesem, ahogy Pollux kilő Olivia alatt, s Ozzyn is látni, hogy meglepte, hogy azután észbe kapjon, s felzárkózzon a vágtához, én pedig teljesen hagyom, hogy tegyen, ahogy akar, igazodom a ritmusához, s könnyítem a dolgát a testsúly-áthelyezésekkel.
Csak figyelem orcájának pirosságát, de leginkább ragyogása, s szemeinek csillogása az, amitől nem találom meg a szavakat hirtelen, olyan gyönyörű. Mint egy angyal. Egy istennő.
- Valóban.
Viszonzom a csókot.
- Valóban?
Ozzyt ellátom, s közben megköszönöm a lovaglást, s az egész túrát a számára.
- Mielőtt elindulnánk, úgy gondoltam, mi is felfrissülhetnénk. - lépek Oliviához, s keze felé nyúlok.
- A teraszon van lehetőség rá.- jegyzem meg sejtelmesen.
S ha beleegyezik, úgy ahhoz az asztalhoz megyünk, ahol már megterítettek, s nem csak felfrissülésre van lehetőség, hanem az egyiknél, a tányér mellett, egy csomag várakozik, finom, világoszöld színbe csomagoltan, fehér szalaggal átkötve, s csak azon a tányéron van díszként egy csónakorchidea a szalvéta tetejére téve.
- Boldog születésnapot, Olivia. - mosolygok rá.

by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Tue Feb 28, 2023 12:02 am

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Szelídül a mosolyom, ahogy szóba kerülnek a srácok és lányok. Amikor bevonultam még nem terveztem, hogy kiképző leszek, de nem bántam meg, hogy végül így döntöttem. Sőt. A tanítás az egyik oka, hogy még mindig fülig érő mosollyal megyek be a bázisra minden alkalommal. A másik oka meg épp itt van most is velem…
- Hagyom őket kibontakozni. Ha pedig segítség kell, ott vagyok. - ez még nem hadititok, és persze nézőpont kérdése, hogy ez így optimális-e vagy sem. Ugyanis hiába vagyunk egy egység tagjai, és közös a célunk, minden ember más. És ezt mindig figyelembe veszem, még akkor is, ha ez azt jelenti, nem én vagyok az adott illető számára a megfelelő kiképző.
- A csak mi és a csillagok tökéletesen hangzik. - valójában már a “mi” is tökéletesen hangzik, és nem izgat, hogy milyen szavak vannak még mellette. Ha hideg van össze kell bújni… Vagy melegebb időben kell nézni a csillagokat.
A vágta után viszont már nem tudok mást csinálni csak mosolyogni, főleg, miután Marcel kijelenti, hogy jól érezte magát közben. Bárcsak láttam volna… Polluxra figyeltem, és ezért feléled bennem az a vágy, hogy egyszer lássam Marcelt úgy is lovagolni, hogy én nem vagyok lóháton. Ezért a mosolyért, amit látok rajta ugyanis csak figyelni is megéri.
- Lehet, hogy egy folyóba is ugyanilyen lelkesen vetné bele magát. - megpaskolom a nyakát, mert ha így tenne, én abban is támogatnám. Csak nyereg nélkül. Azt most megjegyeztem vele kapcsolatban, ha víz közelébe kerül szőrén érdemes jönni.
- Legyen így. - természetesen mosolygok, mert sosem kérnék rajta számon ilyesmit. Vagy bármi mást. Azt szeretném, hogy érezze jól magát. Ha ezt úgy tudja megtenni, hogy én is vele vagyok, annál jobb. De az a lényeg, hogy boldog legyen.
A csókjának viszont nem tudok ellenállni, és ha Pollux nem igényelné a figyelmet, nem is keverednék ki egyhamar a karjai közül. Mégis, csak nevetni tudok az egészen, hiszen ennél nem is lehetne csodálatosabb ez a pillanat.
- Úgy tűnik. És bevallom, jogosan az. - mielőtt eltávolodnék, finoman végig simítok Marcel arcán, és a pillantását keresem. Az enyémben azt hiszem benne van minden. Sosem találkoztam még olyannal, aki miatt akár a lovakat is mellőzném.  Marcelért viszont bármit megtennék.
- Még szép. Tesztelni kell a helyi ételeket. - elveszem a fűszálat, amit felém nyújt, és mosolyogva majszolni kezdem. A csoki azért finomabb, de teljesen megértem, hogy a lovak inkább ezt szeretik.
Akkor viszont már csendben maradok, amikor Marcel kijelenti, hogy figyelünk egymásra Polluxxal. A szavai ugyanis nagyon jól esnek. Szeretek másokra is figyelni, de tudom, hogy ez nem mindig sikerül maradéktalanul. Főleg, ha esetleg nem ugyanazt a nyelvet beszéljük, mint a lovak esetében. De tényleg próbálkozom.
- Hohóó… akkor egymást választottátok? - nevetem el magam, és nagyon is élénken látom magam előtt ezt a jelenetet. Ettől pedig azt érzem, hogy még jobban szeretem Marcelt. Hosszan rá is nézek mosolyogva, és lassan közelítek felé, hogy egy csókot is tudjak lopni tőle. Az idővel pedig egyáltalán nem foglalkozom.
- Szerintem annál többet is. - a figyelem és a szeretet, amit Ozzy és persze mindenki más is Marceltől kap igazán különleges. És tudom, hogy ezért nem is vár el semmit cserébe. Én pedig pont emiatt szerettem bele. Ezért alig várom, hogy az életem hátralévő részét vele tölthessem el…
Idővel viszont vissza kell indulnunk, mert a lovaknak az otthonukban a legjobb. Szívem szerint maradtam volna még, és akár a kék ég alatt szunyókáltam is volna egyet, de izgatottan várom a vissza utat is. Főleg Marcel javaslata után.
- Mehetünk másfelé is. - mosolyodom el. A birtok tulajdonosa csak javaslatokat tett nekünk, a lovak pedig minden bizonnyal más ismerik az összes utat. Ezért lelkesen bólintok, amikor már megvan a pontos ösvény is.
- Rendben. - szavaimat tettek is követik, felzárkózunk Polluxxal, és tartjuk Marcel és Ozzy tempóját. Lépésben még mindig lomhább Pollux, és a legeléstől fellelkesülve innentől kezdve minden belógó faágat megcsócsál némi plusz falevél ízlelés reményében. Vágta közben viszont ismét megváltozik…
Talán érzi, hogy már közel van az istálló, mert olyan tempót diktál, amit még a parton sem mutatott eddig. Amíg nem távolodik el nagyon Ozzytól nem is fogom vissza, csak nevetve haladok a széllel és persze Polluxxal. Ezért mire lassítunk az arcom már teljesen ki van pirulva, és a mosolyom már szinte tetoválásként az arcom tartozéka.
- Ez fantasztikus volt. - fordulok Marcel felé, miután megérkeztünk az istállóhoz és leszálltam Polluxról. Azonban még nem megyek hozzá, mert a figyelem először Polluxot illeti. Szeretném rendesen leszerelni, és persze leápolni mielőtt visszamenne a legelőjére.
Ezért, ha Marcel nem siet még maradnék egy kicsit, épp csak mielőtt az új patás barátom kapná meg a teljes figyelmemet Marcelhez is odasétálok egy csókért. És egy kalap biccentésért.
- Azért érzek néhány izmot, ami szerintem eddig nem volt itt. - közlöm nevetve, amikor már elláttam, vagy láttuk a lovakat és a tulajdonosnak is köszönetet mondtam. Nem fogadott el fizetséget, mivel régóta barátok azzal a lótartóval, akinél gyerekként lovagoltam, de a napokban érkezni fog a számára egy meglepetés postai úton. Remélem örülni fog majd neki, akkor is, ha én azt már nem fogom látni. Ugyanis, ha Marcel is benne van, elindulunk vissza a házhoz.
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Mon Feb 27, 2023 10:32 pm

Terra - JelenLights

- Iiigeeeen? - sandítok rá. - Akkor mégis hogyan képzed az ifjoncokat? Meg a kevésbé ifjoncokat? - nézek rá sokat mondóan. Aki pilóta, az tud navigálni is. Vagy valami más volt mögötte, amit nem értek. - Azért nem kellemes élmény megfagyni a hegyekben. Bár az ég szikrázóan csillagos lett volna éjszaka. Sehol egy felhő, csak a csillagok és mi.
Hogy tényleg stíröltek, megcsóválom a fejem, mosollyal. Egészen biztos a másik lovat stírölte, hiszen nekem nincs négy lábam.
- Igen. - régen éltem már át ezt az élményt, amikor csak úszol a levegőben és a levegő fütyül a füled mellett. Azok a nyarak jutnak eszembe, a sok munka melletti játékkal, amikor szabadon nyargalhattunk velük. S szerettem mezítlám is futni velük, hiába állt és szúrt bele minden létező bogár, jogosan, hiszen megháborítottam csendjüket.
- Jó érzés volt. - szélesedik mosolyom. Hiszen valóban jó élmény volt vágtázni.
- Ki tudja. Vagy vidra. Bár azok a folyókat kedvelik. - szeretettel nézek Polluxra. Csodálatos lehet lónak lenni. Ha tehetném, mindenki szabadságát visszaadnám, s egy egész kontinenst, hogy éljenek kedvük szerint.
- Amennyiben számukra nem jelent veszélyt, úgy igen, bármikor. -már azt is megtiszteltésnek veszem, hogy hagyják, ülhessünk a hátukon. S nem szívesen tenném ki őket veszélynek sem. Ilyenkor örülnék, ha tudnék gondolatot olvasni. Megkérdezném őket, mit akarnak.
- Rendben. - mosolygok rá. Ha fázik, majd szól, s beljebb sem megy. Túlféltem, tud magára vigyázni.
Visszakuncogok, még ajkaink összeérnek, aztán hagyom, hogy Pollux "elrabolja" Oliviát.
- Féltékeny?
Követem tekintetemmel, ahogy felém tart, s helyet foglalva úgy ülök, hogy derekát átkarolhassam, s jobban egymáshoz tudjunk vonódni.
- Úgy ám! Csatlakozol? - van még mellett jó pár olyan fűszál, aminek ki lehet húzni a szárát úgy, hogy a zsenge hajtásvéget lehessen rágcsálni. Átnyújtom neki. Jó hosszú és zsenge.
- Látom. És hogy figyeltek egymásra.
Elnevetem magam, s megjelenik előttem egy kép, ahogy Olivia kisgyerekként a tévét bámulja, majd kiesik a cumi a szájából.
- Nevetni fogsz, én a macskákkal tettem így. Igaz, nem a cumi esett ki a számból, hanem akkorát sikítottam örömömben, hogy a macska elszaladt. Aztán visszajött, és velem aludt. - szerintem állatok nélkül nagyon száraz és egyhangú lenne az életünk. Felelősek vagyunk értük, mint ahogy ők is segítenek bennünket, és egyáltalán nem a munkára értem.
Jólesik, amit mond.
Ozzyra tekintek, s mintha tudná, éppen a másik irányba figyelésből felénk fordítja egy időre a fejét, majd vissza, hogy tovább legelésszen.
Érzem érintését, s összekulcsolom ujjainkat.
- Megkapta a teret, amire igénye van. - tisztelet. A szeretet lehet elvakult is, éltem már át. A tisztelet azonban olyan kincs, amivel egyre ritkábban találkozok.
Jó itt ücsörögni. Nézni a ragyogó kék egen a kevés fehér felhőt, s őket, ahogy komótosan legelésznek.
S kár, hogy olyan hamar vége szakad. Szeretem a csendet is. A mozgás része.
Felállok, leporolom a farmert, s a kalapot visszateszem a fejemre.
Ozzy már indul is felém, s felülök a nyerebe. A javaslatra Ozzyra pillantok, s máshová néz, majd vissza rám.
- Van olyan ösvény, ahol mindketten elférünk. - nem értem, miért hiszi azt, hogy Ozzy szeret elől menni. Van másik út, és Oliviát nem mögöttem akarom tudni, s jó alaposan leporolni, abban semmi élvezet nincs.
- A keleti ösvény elég széles és nem kavicsos, egyenetlen, ahogy elnézem innen. - mutatom az irányt. - Menjünk arra. - rejtély, hogy miért olyan útvonalat keresett ki Olivia, ahol mögöttem jöhet. Mellette akarok lenni, sosem előtte. Mellette.
S már haladunk is, s egy idő után már a vágta is érik, engedem Ozzyt.
Újra nekilendülünk, s ugyanazt élem át, mint az előbb, Ozzyval teljes összhangban vágtatunk. S ez el is visz minket a lovardáig. S mintha csak valaki érezte volna, meg is zizzen a mobilom. Ez nem munkajelzés, egészen más. Amire vártam.
Megsimítom Ozzyt, ahogy beérünk. S nem így szeretnék elköszönni tőle. Szeretném ellátni is.

by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sat Feb 11, 2023 1:51 am

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
A boldogság íve mellé költözik némi huncutság is. Ugyanis, ha minden alkalommal kapnék egy puszit, amikor kimondja a nevem, akár még bíztatnám is arra, hogy csak gyakorolja a pontos kiejtését, akár ezerszer is. Képtelen vagyok megunni, és ő az első, akitől többre is vágyom. Már a közelségével is megbabonáz, de az érintése… Még azt is el tudja feledtetni velem néhány percre, hogy itt vannak a lovak. Erre pedig még soha nem volt példa.
- Te nem tévedtél volna el. Én viszont… Bár nem bántam volna azt sem. - egyáltalán nem számított, hogy hol vagyunk, még a gyönyörű táj ellenére sem. VELE lehettem, és csak ez volt fontos. Ahogy a most szerzett emlékeimet is őrizni fogom, és viszem magammal, hogy újra elővehessem, amikor épp nem vagyunk együtt. Persze remélem, hogy egyre kevesebb ilyen alkalom lesz.
- Bizony. És jól érezted. Ozzy stírölt. - azt nem teszem hozzá, hogy kizárólagosan, hiszen… annak ellenére, hogy terep lovaglásnál kizárólag a lovakat szoktam figyelni, most elég gyakran elkalandozott a tekintetem, amikor előttem volt. Többször is végigfutott a tekintetem, a vállától a derekáig vezető íven, és… Nehezebb volt lélegezni, ezt el kell ismernem.
Később viszont nem ezzel foglalkozok, hanem azzal, hogy milyen lelkesedéssel mesél a régi időkről. Szeretném, ha az élete tele lenne ilyen szép emlékekkel, és ez persze nem jelenti azt, hogy semmi rossz nem történhet. Az a lényeges, hogy miként nézünk a negatív eseményekre, és magamon észrevettem, hogy amióta együtt vagyunk, a nehézségek sem érdekelnek. Hiszen boldog vagyok. Ezt akarom neki is.
- Szerintem repültetek, csak egy kicsit másként.- a munkánk és a repülés iránti szenvedélyünk ellenére is én azt mondom, hogy nem csak szárnyakkal lehet repülni. Számomra már ez is megadta ugyanazt az élményt, ráadásul itt egy élő, és lélegző lénnyel közösen. A fellegek felett éreztem magam még úgyis, hogy valójában nem voltam ott. Hiszen ugyanazt a bizsergést éreztem, mint a vadászgépben egy-egy manőver során. És ahogy látom milyen gyengéden nyúl Marcel Ozzy felé, szinte biztos vagyok benne, hogy az ő számára sem volt ez egy mindennapi élmény.
- Ez igaz. És ez alapján Pollux delfin volt az előző életében. - nevetni kezdek, de egyébként elképzelhetőnek tartom. Szerintem nem véletlen, hogy a reinkarnáció kérdése ennyire fontos néhány kultúrában. Ahhoz pedig nagyon keveset tudunk, hogy el lehessen dönteni, kinek van igaza,  és kinek nincs.
- Akkor csak a bolygó a határ. Mert annyi szép hely van, és lóval bejárni különösen izgalmas. - pontosabban így négyesben szeretnék eljutni még helyekre. Vagy csak egyszerűen itt maradhatnánk örökre, benne ragadva ebben a pillanatban. Az sem érdekel, hogy még a nadrágom is vizes, mert mennyei érzés volt, ahogy Pollux el akart merülni a habokban. Szívem szerint nem is fogtam volna vissza, csak hagytam volna, hogy menjen, ameddig csak szeretne. De a nyeregnek azért nem tesz jót, ha vizes lesz. Egy esetleges hempergés, pedig különösen vicces lett volna.
- Szerencsére nem fázom. Még jól is esik. És kiderült, hogy már fürdésre is alkalmas a vízhőmérséklet. - legalábbis nekem. Ezért egy széles mosoly kíséri a kijelentésem, mert persze megérteném, ha Marcelnek ez még túl hideg. Nekem valahogy megváltozik a hőérzékelésem, ha vízbe kerülök, szóval én még azokon a videókon sem szoktam felszisszenni, amin a jeges vízbe ugrálnak bele az emberek. A sétát viszont mindenképp jó ötletnek tartom nadrág ide vagy oda.
Ugyanis végre lehetőségem nyílik arra is, hogy Marcel közelébe mehessek, és a csókjára is őrülten vágyom. Egy huncut mosoly árnyéka húzódik az arcomra, amikor még egyet kér, és eszemben sincs megtagadni tőle. Egészen addig nem foglalkozom az idővel, amíg Pollux rángatni nem kezd, de még akkor is néhány pillanatig Marcel ajkai közelében maradok, és kuncogni kezdek.
- Valaki nagyon türelmetlen. Nem elégedett meg a stíröléssel. - egy kis friss fű viszont remélhetőleg a kedvére való lesz, és mielőtt elengedném a füle tövét kezdem simogatni, engesztelésként. Ez nagyon tetszik neki, és így néhány másodpercet nyerek is. Azt ugyanis látom, hogy Marcel teljesen elengedi Ozzyt. Végülis a lovaknak így lenne a legkényelmesebb, és vészhelyzet esetén úgyis haza szaladnak. Ezért követem én is Marcelt a mozdulatban, és a szárat a kápára akasztom, hogy Pollux szabadon barangolhasson és megkereshesse a legzamatosabb fűszálakat. Néhány másodpercig azért figyelem, de tekintve, hogy rögtön lehajol étkezni, nem kell attól tartani, hogy elmegy. Ha mégis így tenne, legfeljebb vissza sétálunk. Ezért mosollyal az arcomon fordulok vissza Marcel felé, és mikor látom, hogy már a fűben ül, mellé költözöm.
- Ellenőrzöd a minőséget? - kérdezem mosolyogva, miként látom, hogy füvet rágcsál. És ösztönösen húzódom még közelebb hozzá, a fejemet pedig a vállára döntöm.
- Úgy gondolod? - azt nem tudom, hogy tényleg különleges-e. Az biztos, hogy nagyon szeretem őket, és csodálatosnak tartom a küllemüket. Igazából, ha nem Marcel ülne itt mellettem, le sem tudnám venni a szememet róluk. De itt van velem, és mélyeket lélegzek a friss levegővel keveredő illatából.
- Nagyon szeretem őket. Anyu azt mesélte, hogy amikor kicsi voltam, és először láttam lovakat a tv-ben még a cumi is kiesett a számból. Azt hiszem már akkor is lenyűgöztek. - annyi erő van bennük, és mégis, a lelkük olyan sérülékeny. Ugyanis az engedetlen lovak valójában mind azért viselkednek úgy ahogy, mert megrendült a bizalmuk az emberekben egy rossz élmény vagy akár trauma hatására. Ugyanis hiába a nagy erő, ha a tiszteletet nem kapják meg az embertől, akkor nem lesz túl szép vége a történetnek. Ozzy és Pollux viszont nagyon kiegyensúlyozottnak tűnik, és ez többet mond el a gazdájukról, mint róluk.
- Azért az sem véletlen, hogy Ozzyval ennyire egymásra hangolódtatok. Érzi a szeretetet. - és én is. De ezt most nem mondom ki hangosan, csak Marcel keze felé nyúlok, és ha engedi, összekulcsolom az ujjainkat. Nem akarok még elmenni innen, de a lovakra azért figyelek.
Ezért amikor látom, hogy Pollux már a mezőnek inkább a másik oldalát választja, nem túl szívesen, de eltávolodom Marceltől. Azt mondjuk nem tudnám megmondani, hogy meddig ültem a fűben hozzá bújva.
- Szerintem induljunk lassan, mielőtt rájönnek, hogy azért  a fű otthon a legfinomabb. - láttam azokat a legelőket, amikor haladtunk befelé, és teljesen megérteném, ha nem is vágynának onnan ki sohasem. De van még valami, aminek biztos nagyon örülne Pollux, és nem mellesleg én is.
- Vágtára fel. - mondom mosolyogva, és még a kalapomat is megigazítom a fejemen. Polluxhoz pedig oda megyek, és a szárakat a kezembe veszem. Ha Marcel is készen áll akkor fel is szállok, és jólesően szusszanok egyet, amikor ismét a nyeregben vagyok. A sebességet viszont még természetesen nem lódítanám meg, előbb alkalmas helyet kell találni.
- Ha jónak érzed a terepet, csak indulj el. Követni fogunk téged. - látom magam előtt az ösvényt, és sajnos nem fogunk elférni mindketten. Ezért ha Marcel és Ozzy elindul, besorolunk Polluxxal mögé. Pollux valószínűleg lélekben, még mindig legel, mert eléggé noszogatni kell, hogy tartsa a tempót. Amikor viszont megérintem a nyakát, és finoman végig simítok rajta, megérti a célzást, és sebesebben kezdi kapkodni a patáit. Idővel azt is megérzem, hogy nem csak a lépése lesz szaporább, hanem az is benne van, hogy kettővel magasabb sebességbe kapcsoljon. De Marcelen és Ozzyn múlik. Nekem mindenképp jó, bárhogy is haladunk, mert amíg mögöttük vagyunk… Pollux tud stírölni…
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Fri Feb 10, 2023 11:23 pm

Terra - JelenLights

- S viszont is. - minden jár neki, s mindenem odaadnám. Az ifjonti hősszerelmes módból már régen kinőttem. Egyszerűen ez természetes, s csakis a számára. Mintha mindig együtt lettünk volna, és most ez ténylegesen lenyúl s érzem a szívem mélyén.
- Miért tévedtünk volna el sima térképpel? - mosolygok rá. S valamiért nagyon jogosnak érzem a kérdését. S mégis, sokadrangúnak. Egyáltalán nem a túra érdekelt, még akkor is, ha a táj lélegzetállít volt. Oliviával együtt eltölteni ezt az időt, még csodálatosabb, s sokkal inkább magától értetődő. Az az idő együvé varázsolódik a mostani idővel, mintha az is jelen lenne, időben és térben és csodálatos.
Visszamosolygok rá, vagy előbb kezdtem? Nem számít. Szeretném, ha önmagáért élvezhetné mindezt, az a csapda messziről kerülje el, amiben voltam: magam elé helyezem a másikat, s boldogságomat attól függővé. Éppen magammal szemben beszélek, hiszek vele minden más, ugyanakkor a házasságom nagyon megtanított arra, hogy mi is az igazi szempont az életemben. Még ha önzésnek is tartottam és szégyennek, bűnnek, elég sokáig. Már nem az.
- Á! Szóval jól éreztem, hogy valaki stíröl hátrulról. És ne lepődjek meg, ha hirtelen tempót vált Ozzy. - nevetem el magam. Egy pillanatra belefeledkezem a nevetésébe. Jó látni felszabadultnak, s boldognak.
- Igen. - s minden szép volt benne. A szúnyogok, kullancsok is. Úgy volt teljes a kép. Talán majd lehet lovunk nekünk is. Bár amennyit nem vagyunk otthon, nem igazán a legjobb, ha lovaink lennének. A többes számra azonnal felfigyelek, és a még továbbgondolt gondolatra inkább csak elmosolyodom. Ilyen sem volt még, hogy erre örömmel gondoljak.
- Az igaz, hogy itt lehet a legjobban nyargalni. - nem vagyok ló, nem tudom, mit bír vagy kedvel egy pata, de Ozzy egészen másként viselkedett a fövenyen, mint az úton. Talán mert nem volt korlát és akadály és kiengedhette képességeit?
- Kevés kellett hozzá, hogy repüljön. - simítom meg szeretettel a nyakát, s teszem rá tenyerem. Érzem, hogy levegőt szed, s más miatt is izgatott, s lábaim is úgy helyezem, hogy kevéssé legyen neki útban, vagy nehezéknek.
A csizmának most kifejezetten örülök, bár nagy a késztetés, hogy mezítláb legyek Ozzyval. Egészen más úgy lenni. A nevetés ragadós, s vele nevetek, Ozzy pedig olyanná válik, mint egy kiskamasz. Még beljebb megy, a sodrásra figyel,  s meg is áll ott, ahol még biztonságban érzi magát a vízben. Ekkor víznek már hatalmas ereje van, így nagyon elismerősen simítom meg a nyakát, köszönetet mondva.
- Sosem lehet tudni, kiben mi rejtőzik. - mosolygok Oliviára, s ott is marad a tekintetem, ahogy a táj magával ragadja, és a látvány. Ezért szeretek repülni. Nem magasodik előttem semmi, s a magam útján mehetek, akadályok nélkül.
- Még ha messzebb is  lenne, akkor is bármikor. - a nénikémmel eltöltött idő érzése köszön vissza. Azé a szabadságé, amiről azt hittem, eltűnt belőlem, s az életemből. Pedig nagyon kemény munka volt velük a nyár, s sosem zavart, sőt. Élveztem, hogy hasznos vagyok, hogy tehetek.
- Az biztos, hogy meg fog. Csak meg ne fázz. - igaz, ingujjban lennék legszívesebben, nekem ez már meleg idő, de azért csak vizes nadrágban vágtat majd. És .... hol érdekel minket? Jól érezzük magunkat. S ez számít.
Látom, ahogy megáll, s Ozzy is, azonnal, így le is szállok a nyeregből. S egyre is gondolunk, mert ahogy leszáll ő is, odalépek hozzá, Ozzyval, s átkarolom derekát. A kalapom felemelem, hogy odahajolhassak hozzá.
- Mmmm. Nem. - vágok egy töprengő arcot. - Kérek még. - s újra odahajolok ajkaihoz.
- Legeltessünk. - Ozzyra nézek, s figyelem, mit reagál rá. Szerintem ismeri a szót, s a szemeire figyelek. Megsimítom nyakát, a gyeplőt pedig felteszem a  nyereg részre. Megkértem rá gondolatban, hogy ne szaladjon el, s ha vész van, inkább felém fusson, itt vagyok, s segítek.
Nézem, ahogy kényelmebe helyezi magát, addigra én már leülök a fűbe. A harmat már felszáradt, ha eső esett volna, az is felszáradt volna már. Keresek egy fűszálat, ami húzható, s rágcsálni kezdem.
- Egészen különleges a kapcsolatod a lovakkal.. - észreveszem, ha valaki rájuk tud hangolódni.
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Tue Jan 31, 2023 1:17 am

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
‘Csak’ szelíden mosolygok, mert a környezet és persze a társaság hatása alá kerültem teljesen. Nem sok otthonosabb helyet tudok elképzelni egy lovardánál, és az, hogy Marcellel lehetek itt… Olyan öröm, amiben még sosem volt részem.
- Akkor mostantól mindig jár mellé. - és nem csak a puszi. Minden. A legjobbat érdemli, és én szeretném is megadni neki. Főleg, ha én magam is arra vágyom, amire ő. Nem érzem áldozatnak, és az is természetesen a számomra, hogy figyelek rá. Hiszen ő is pontosan ezt teszi velem, és ehhez hasonlót, még nem éreztem egy kapcsolatban.
- Ez igaz. És még sima térképpel sem tévedtünk el. - fantasztikus élmény volt az is, és remélem, hogy lesz még hasonló. Annyi szép hely van a világban, és szeretném bejárni őket. Marcellel együtt. Most viszont erre a pillanatra szeretnék koncentrálni, és az érzésekre, amik felébrednek azáltal, hogy újra lóháton vagyok. Ez az alkalom mégis különleges, mert olyan valakivel oszthatom meg, akit mindenkinél jobban szeretek.
- Rendben. - csak lassan éled fel a mosolyom, mert összezavarodtam egy kicsit, de mikor megértem, hogy mit akart, nagyon jól esik, és a szívem is kihagy egy ütemet. Vagy kettőt. Néhány pillanatra teljesen elfelejtem a lovakat is és csak Marcelt látom magam előtt. Aztán visszatérek Polluxhoz, mert láthatóan nem tetszett neki, hogy nem rá figyelek.
- Szerintem már nem sok hiányzik hozzá. Mikor hátul voltunk, szemezett a farával. - nevetni kezdek, mert azért nem hiszem, hogy bele is harapna, ha nem tetszik neki valami. De persze nem lehet tudni. Összeszokott és egymást kedvelő lovak esetében is bármikor történhet bármi. Ilyen szempontból pontosan olyanok, mint az emberek, csak más nyelvet beszélnek.
- Nagyon szép lehetett. - nem tudom, hogy pontosan miért is számít ez különleges dolognak a szememben, de mindig is vágytam rá, hogy víz közelében lovagoljak. Csak valahogy mindig kimaradt. Erőltetni pedig nem szeretek semmit sem. Így mikor Marcel kérdezi, hogy én már voltam-e, el is árulom, hogy ez lesz az első alkalom. Aztán a további kérdésére pontosítok.
- Még sehol. Volt egy lovarda, ahol elérhető közelségben volt egy tó, de akkoriban inkább a versenyekre készültünk, és nem igazán jártunk terepre. Meg a lovam kifejezetten félt is a víztől. A vizesárkot úgy ugrotta át, mintha kétszer akkora lenne, mint amekkora volt. - ami mivel én még gyerek voltam ekkor… eredményezett néhány esést. De imádtam. És ha lenne rá lehetőség versenyeznék újra. Nem a díjakért, csak szimplán az ugratás miatt. A terep viszont sokkal jobb főleg így négyesben…
Vágta közben viszont kettőssé változunk, mert Pollux érezhetően így teljesedik ki igazán. És én is… Mindegy egyes lélegzetvétel és szívverés mámorítóvá válik és bármeddig képes lennék vágtázni. Pollux ereje azonban nem végtelen, és erre figyelnem kell. A helyszínnel egyetemben. A testemet viszont nehezen találom meg újra, mert még mindig érzem a bizsergést az összes porcikámban. Varázslatos érzés.
Marcel szavai viszont visszarángatnak a valóságba, méghozzá abba, amelyik ugyanolyan gyönyörű, mint ahol az előbb jártunk. Csak mosolyogni tudok a szavaira, és ha tudnám egy csókkal köszönném meg nemcsak ezt, hanem mindent, amit ad nekem. De ennek nem igazán örülnének a lovak, és leesni azért nem szeretnék.
- Ez egészen biztos. Érezhetően ez volt a kedvenc része. Már, ahogy leértünk ide alig lehetett bírni vele. - mondjuk annak fényében, hogy nem szeret elől menni, én akár hagytam is volna. De Ozzy nem biztos, hogy örült volna ennek, és azért a hirtelen tempóváltás nem mindig egészséges. Kellőképpen bemelegedtek, mire ideértünk, de jobb az óvatosság.
- Ahogy láttam Ozzyt se kellett nagyon biztatni. Van ám tempója rendesen. - gyönyörűek mindketten, és Marcel úgy néz ki Ozzy hátán, mintha oda született volna. Arról nem is beszélve, hogy megváltozott Marcel testtartása is, ahogy lóra került és, ahogy végig nézek rajta… Nem csak a testmozgás miatt érzem azt, hogy melegem van…
- Rendben. - csak jelképesen tudom megtenni, mert nem továbbra sem akarom Polluxot arra ösztökélni, hogy gyorsabban menjen, de amennyire lehet, igyekszem mutatni az irányt. Viszont, amikor látom, hogy Ozzy és Marcel úgy döntenek, hogy közelebb mennek a vízhez, én sem tudok ellenállni a késztetésnek, hogy teszteljem Pollux vízhez való hozzáállását. Először nem tetszik neki, és ahogy vizes lenne a patája ösztönösen sorol kijjebb a part felé, de néhány lépés után valami megfordul benne. Szó szerint. Nem fogtam szorosan a szárat, így mire észbe kapok, már merőlegesen a vízre indul befelé, mintha fürödni akarna. Meg tudom állítani még azelőtt, hogy úszó leckét vennénk, de a ‘féktáv’ azért elég hosszú volt. Így mire meg tudom fordítani már a combomig ér a víz. A hideg víz ellenére is csak nevetni tudok, és Polluxon sem érzem azt, hogy ki akart velem szúrni. Szimplán csak kiderült, hogy valójában nagyon is szereti a vizet.
- Nos… erre nem számítottam. - nehezen tudom abbahagyni a nevetést, így pont jól jön, hogy már csak lépésben megyünk. Elkerülendő a további ilyen eseteket viszont a part felőli oldalra irányítom Polluxot, és inkább nem ismerkedem tovább a vízzel. Azt pedig megjegyzem, hogy  nyereg nélkül viszont biztos izgalmas lenne újra kijönni Polluxal egyszer. És mintha Marcel belelátna a gondolataimba, éppen ekkor mondja, hogy jöhetnénk máskor is.
- Benne vagyok. Lovaglásban bármikor, és bárhol. - vagy csak ülni, lovak közelében. Az is tökéletes lenne. Nem kell mindig lovagolni, elég egy mező is, ahol békésen legelésznek a lovak, míg mi összebújva ülünk a fűben. Szeretem a kalandokat, de a békés nyugalmat is. Marcellel pedig minden pillanatban jól érzem magam.
- Jó ötlet. Talán úgy gyorsabban meg is szárad a nadrágom. - elnevetem magam, mert egyébként egyáltalán nem bánom, hogy így alakult. Az autóba nem lenne praktikus így visszaszállni, de ha kell, még szárítom magam kicsit a napon. És egyébként sem sietünk.
Ezért megállítom Polluxot, és ha Marcel és Ozzy is megállt akkor leszálllok Pollux hátáról. Azért óvatos vagyok, mert a bokám nem igazán szereti az ilyen landolásokat, de minimális fájdalommal sikerül földet érni. Viszont mielőtt vezetni kezdeném Polluxot közelebb megyek Marcelhoz, ha tudok. Nem akarom megzavarni, ha éppen Ozzyval foglalkozik, de ha van rá lehetőség addig lopom a távolságot kettőnk között, míg már csak némi tér marad az ajkaink között. Aztán azt is elcsenem. Erre már régóta vágytam, és ezt nem tudja semmi más pótolni.
- Most már mehetünk. - lassan távolodtam el tőle, és igazából Polluxtól egy rántás is kellett hozzá, hogy végül megtörténjen, így nevetve megyek Pollux elé és kezdem vezetni a szárat fogva. Így talán az sem számít, hogy ki megy elől, de azért figyelek Marcelre és Ozzyra. Ez mindenképpen új felállás, de nagyon kellemes. Többször is végig simítok Pollux nyakán, ahogy sétálunk, és láthatóan nagyon élvezi a dolgot. Talán emiatt jut eszembe még egy dolog.
- Van kedved megállni, legeltetni egy kicsit? - az egész nap a miénk, ráadásul egy kis pihenés sosem árt. De alkalmazkodom Marcelhez, így figyelek, mit gondol erről. Ha ő is támogatja, hogy megálljunk egy kicsit, akkor én le is ülök a fűbe, és egész hosszúra engedem a szárat, hogy Pollux körbe tudjon legelni. Nagyon lelkes ebben a kérdésben, így részéről biztosan izgalmas ez a kis megálló. Ha viszont Marcel inkább haladna, abban is benne vagyok. Csak előtte le kell vennem a cipőmet, hogy kiöntsem belőle a vizet, ami benne maradt… Szerencsére jó az idő, így egy kicsit sem fázom.
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Mon Jan 30, 2023 10:58 pm

Terra - JelenLights

Látom a boldogságát, izgatottságát, s hogy úgy ragyog, mint még soha. Ez még jobb kedvre derít, s szinte csak mosolyognék és nevetnék. Sosem volt még velem ilyen igazán.
Mosollyal bólintok a nevemre, s a puszi után megigazítom a kalapom, a fej részét fogva.
- A puszival együtt még jobb. - hogy a nevem, vagy a lovaglás, az most éppen lényegtelen.
- Igen. - szélesedik még jobban a mosolyom. Nyilvánvaló, amit mond, s nem először ülök lovon. - Már túráztunk. - nevetem le magam. - Lómentesen. - Ozzyt megsimítom, s érzem, ahogy várakozik, s ebben nyugalom van.
Szeretném, ha jól érezné magát.
Elgondolkodom a válaszán. Szeretném megérteni, mi zajlik benne. És bennem is, most azonban őt szeretném elsősorban. Elmosolyodom.
- Kényelmes, mert itt vagy velem, s csak ez fontos most. És hogy lazíííííts végre, engedd el magad, a magam részét megoldom, úgy az izgalmas. - s az, hogy szeretem. És hogy megint más tesz maga elé, hiába van ott az is. Ideje magára is gondolnia.
- Ozzy egy fazon. Érzi, hogy Polluxnak ez lassú, s inkább még jobban lassít. Kíváncsi vagyok, Pollux mikor trollkodik vissza. - vigyorodom el, s esküszöm, érti, amit mondok, mert közben hátrakagylózik, és egyet bólogat. Aztán megy, mintha mit sem tett volna.
- Csak folyó mellett. Sokszor vittük úszni a lovakat a másodunokatesómmal, és a nénikémmel. - mindenkinek a férfiak jutnak erről eszükbe. Nos Clarissa nagynéném még hatvan évesen is úgy ülte meg a lovat, s terelt, mint egy huszonéves.
- Te? Lovagoltál már? - érzem a jellegzetes sós víz illatot, a moraj is bekúszik időnként a fülembe, s a szél is egészen máshogy fúj.
- Óceánparton? Folyóparton vagy tó mentén voltál már?
Hallom majd látom is Pollux pár lépését, Ozzy most csak a fülét mozgatja erre, s ráteszem tenyerem a nyakára, körkörösen, finoman és lassan simítom meg. Clarissa néném sok mindent tudott a lovakról, s ha csak feleannyit jegyeztem meg, mint ő tudott, örülnék neki.
Hagyom menni Ozzyt pár percig, hogy a talajt szokja, majd ügetésbe váltunk át, mert nem fogom vissza egyiküket sem, magam sem, mindannyian a vágtára szomjazunk.
Az addig megismert mozgáshoz új érzetek kapcsolódnak, s minden porcikámmal Ozzyra koncentrálok, az ő mozgására, s ugyan az elején tudatosan igazodom hozzá, ahogy megvan az összang, eggyé olvadok az ütemmel, izmainak munkájával. Súlypontunk együtt és egymás kiegészítve mozdul, s ahogy megérzi segíteni kívánom a száguldását a súlypont igazodásával, teljes erőből nekiindul, ahogy ráérez ő is a mozgásomra, s a testtartásomra. Egy egészen másvalaki jelenik meg belőle és benne, s élvezettel merülök el ebben a változásban. Ez Ozzy. Ha érdekli is a verseny, most az az élmény is, hogy eggyütt vagyunk. A gyeplőt leteszem, hagyom, hogy ő döntsön arról, mi a megfelelő, s ezt is megérezve, már azt várom, mikor kezd el repülni. Egészen más így ülni rajta, mint a gyeplővel a kezemben, s így vagyunk teljesek. A sebesség is számít, ám az összmunka, amit ketten adunk egybe, egészen mássá alakítja, s engem is. Egymásra figyelünk, együtt figyelünk, mintha egyek lennénk.
Megszűnik a külvilág, megszűnik az, hogy milyen sebesen vagy sebességgel haladunk. Kettőnk eggyé vált mozgása teljesen más világba repít, s még ha be is beszélem magamnak, egyszerre lélegzünk.
Lassít, s ehhez igazodva, a légzésem is megváltozik, s még mindig nem tűnt el a varázs, ami bennünk volt. Mintha a lecsengésben is együtt akarna osztozkodni, s ezt hagyom.
Mélyről veszem a levegőt, ahogy ismét egymás mellé érünk. Kalapom valahol a hátam közepén lobog, Nem foglalkozom vele.
- Látom. - mosolygok rá szélesen. Arca, tekintete, testtartása egészen más, mint mikor nekiindultunk. - Gyönyörűen nézel ki. - még járkálunk Ozzyval, hogy levezesse az iramot.
Az óceán illata, ütemes moraja, Ozzy izmainak remegése, Olivia hangja olyan csoda, hogy a látvány annyira nem foglalkoztat, mégis, ahogy a tájat figyelem, egészen másként nézek rá. Hagyom, hogy Ozzy sétáljon.
- Az is lehet, hogy akar még egy vágtát. - nevetem el magam.
- Te vezetsz. - tárom szét kezeimet. Én teljesen rábízom magam, szeretem ezt a fajta meglepetést. Hogy mi lesz majd. Mint repülés közben, hogy mi várhat ránk a hegy mögött, ha lebukunk.
Azonban kíváncsi vagyok még valamire. A gyeplőt még nem vettem vissza, s erre hogyan reagál Ozzy. Érdekli a hullámzó víz, elindul a víz felé, s ahol éppen visszafordul a víztaréj, ott kezd el cammogni, s közben nézi, ahogy az mozog. Oliviára tekintek, velünk tart-e.
Mielőtt az ösvényhez fordulnánk, tenyeremet Ozzy nyakára helyezem, s finom érintésekkel haladok újra a gyeplő felé, s úgy veszem kézbe, s jelzem az irányt, merre haladjunk majd.
- Jöhetnénk ide többször is. - ahol a házunk volt, álmodtam lovakról, ám az csak nekem volt álom, így az álom maradt.
A nagyobb területű réten lelassítok.
- Mit szólnál egy kis sétához velük, leszállva, aztán mehetnénk megint egy vágtatást, ha ők is akarják. - előbb Ozzyra nézek, majd Oliviara.


by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Tue Jan 17, 2023 10:15 pm

In California
They Move on Tracks of Never-Ending Light
Ha nem várnának minket a lovardában szívesen maradnék még, mert a csókja és a jelenléte mindent megad, amire csak vágyom. De már elküldtem az érkezésünket előrejelző üzenetet. És nagyon várom már azt a kalandot is.
- Mindent rátok bízok. - magával ragad Marcel nevetése, bár a hangulatom azóta különösen kicsattanó, amióta megérkeztünk. Szeretem a lovardákat, az illatokat, a hangulatot. A lovakat pedig még jobban.
- Jogos. - mosolygok még mindig, és persze egyetértek. A biztonság nagyon fontos. Épp csak a kobakra nem tudtam magam rávenni tereplovaglásnál, legalábbis amióta felnőtt vagyok. Gyerekként viseltem, és most is, ha esetleg akadályt kell átugratni.
- Marcel. - ismétlem meg a nevét, és nem tudok neki ellenállni, mielőtt felszállnék közelebb megyek hozzá, és adok az arcára egy puszit. Aztán már Polluxra figyelek, és arra, hogy mindketten lóháton legyünk. A tempó kényelmes, egyelőre Polluxra hagyom, hogy a saját ritmusában menjen. Gyorsabb a mozgása, mint Ozzynak, de rövidebbeket lép. Talán csak óvatos még, mert ismeretlen vagyok neki. Majd kiderül.
- Nem ismerjük jól a lovakat. És most túrázunk először együtt. - és szeretném, ha Marcel is ugyanolyan jól érezné magát, mint én, de ezt már nem mondom ki hangosan. Csak a mosolyom árulja el, hogy még mindig rá figyelek, annak ellenére is, hogy a lovaglás tényleg az egyik kedvenc tevékenységem.
- Rendben. - szélesedik a mosolyom, de a versenyszellem nem éled fel bennem. Számomra ez arról szól, hogy együtt vagyunk, és jól érezzük magunkat. Hogy éppen lovak is érintettek, szinte véletlen. Mindenesetre, ahogy ügetni kezdünk Pollux hangulata érezhetően megváltozik. Nehezebb lesz tartani vele a tempót, és érzem, hogy nagyon menne. Egyelőre viszont még nem alkalmas a terep erre. Aztán pont Marcelre nézek egy pillanat erejéig, amikor meglep a kijelentésével. Egy pillanatra meg is dermedek, mert úgy érzem, hogy félreértett engem. Nekem eszembe sem jutott, hogy kezdő lenne, hiszen már mondta nekem, hogy rutinos lovas. Talán még nálam is tapasztaltabb.
- Sajnálom. Nem így értettem. Csak szeretnék rád is figyelni, és arra, hogy neked is kényelmes legyen. - egy kicsit el is szégyellem magam, mert nem akartam beleszólni abba, amit csinál. De úgy tűnik sikerült. Erre figyelni fogok.
Ahogy arra is, amikor egylovassá válik az ösvény. Pollux rutinosan lassít a léptein, és helyezkedik el Ozzy mögött. Nem is kellett visszafogni, valószínűleg jól ismeri az utat, és Ozzyt. Amikor viszont ismét elférünk egymás mellett, noszogatni kell egy kicsit. A lassabb tempó iránt érezhetően kevésbé lelkesedik. Ennek ellenére felzárkózunk pár másodperccel később Marcel és Ozzy mellé. Ekkor csapja meg a nagyon jellegzetes illat az orromat, bár látni, még nem lehet semmit.
- Lovagoltál már vízparton? - nézek Marcelre, mert a tempó ismét kényelmes, és biztonságos. Pollux épp ekkor prüszköl egyet, ezért ránézek. Lehet, hogy célzott valamire? Egyelőre nem tudom, mert a tekintetem visszafordítom Marcelre. Bármit is válaszol, én sem maradok csendben. Most már ugyanis nagyon közel járhatunk.
- Én most fogok először. - mondom ezt akkor, mikor a fák mögött a fény, szinte egyértelműen mutatja, hogy hova megyünk. Fél perccel később már ki is érünk a sűrűből, és a homokos part fogad minket. Pollux azonnal indulna, már ügetésbe is vált néhány ütem erejéig. Aztán visszafogom, mert, ha megyünk, azt nekünk kell eldönteni. De érzem, és leginkább megértem a lelkesedését. Bennem is ugyanez van.
Ezért néhány percnyi séta után, ha Marcel nem szeretné másként ügetni kezdünk. Majd jöhet egy kis vágta…
Ezzel meg is találtam Pollux kedvenc jármódját. A vágtája széles, és tértölelő. Mintha egy hintaszékben lennék. Nagyon kényelmes. Az iramot ezért nem is módosítom. Hagyom, hogy kényelmes legyen Polluxnak, és arra nem is kell figyelnem, hogy kinek az orra van elől. Pollux alkalmazkodik Ozzyhoz, ha előre menne, rögtön lassít. Én pedig… egy pillanatra elengedem a szárat, és a kápára akasztom, hogy azért gyorsan elérjem, ha történik valami. Szerencsére semmi olyan, ami ne lenne természetes. Azt érzem, hogy Pollux lejjebb teszi a fejét, mintha bakolni készülne. Ekkor meg is szorulnak a comb izmaim. De csak így kényelmes a számára, néhány másodperccel később ez kiderül.
Nem tudom, hogy meddig vágtázunk, mert néhány percig csak ketten voltunk Polluxxal. Jobban mondva a szél, azért néha ‘belekontárkodott’ a mókába, mikor a kalapom alá kapott. De leírhatatlan érzés volt, és úgy magával rántott, mint ezen kívül szinte semmi más. A vér őrült tempóban cikázik az ereimben, de én mégsem tudok mást tenni, csak teljes száj szélességgel mosolyogni. Az óceánparti házakat viszont nem kéne elérni, mert lehet köztük magán terület is. Ezért lassítok a tempón, és reménykedem benne, hogy Marcel és Ozzy is követni tudja ezt a változást. A szám persze még mindig a fülemig ér.
- Ez nagyon hiányzott. - igazából eddig fel sem fogtam, hogy hol vagyunk, a környezet is eltűnt előlem. Most viszont nagyon is érzékelek mindent, ami körülöttem van. Egyszerűen csodálatos. Ezért meg is állítom Polluxot, és egy ideig csak bámulok a nyílt víz felé. Ha tudom, és nem zavarom meg, akkor megkeresem Marcel kezét, és megfogom.
- Gyönyörű. - néhány pillanatig még gyönyörködöm a tájban, aztán Marcel felé fordulok. Az íriszeit keresem, és azt, hogy ő is ugyanúgy érzi-e magát, mint én. Nem biztos, hogy kiderül. Pollux ugyanis megint prüszköl egyet. Felé fordulok.
- Azt hiszem nem támogatja a romantikus pillanatokat. - nevetem el magam, aztán mikor ismét meg tudok szólalni, folytatom.
- Visszafelé kell mennünk egy szakaszon itt a parton. Aztán az-az ösvény lesz a miénk, amit egy betonoszlop jelez. - ha Marcel is egyetért fordulunk, és lépésben haladunk vissza a part mentén. Nem tudom, hogy miként állnak a lovak a vízhez, így egyelőre maradunk a homokos részen. Lépésben egyébként is idő míg elérjük a helyes ösvényt. Van rá lehetőség, hogy csak elmerüljünk a látványban és az illatokban. Idővel persze elérjük az ösvényt, ami visszafelé vezet. Ez egy más jellegű út lesz, emelkedőkkel és lejtőkkel. Remélem azért lesz alkalmas rész még egy kis vágtázáshoz. Az biztos, hogy innentől kezdve több olyan rész van, ahol csak egy ló fér el.
Terra
Jelen
Marcel
"Thinking of you keeps me awake. Dreaming of you keeps me asleep. Being with you keeps me alive."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Tue Jan 17, 2023 8:32 pm

Terra - JelenLights

Megdobban a szívem, mosolyom szélesedik, s ahogy egymásra nézünk.
- Igen.
A folytatásra azonban elnémulok, s átjár a boldogság. A szavak eltűntek a fejemből, így csak egyféleképpen tudom egyetértésem, s hasonlóan vélekedésemet kifejezni: közelebb hajolok ajkaihoz, s hosszabb csókkal adom mindezt szavak helyett, pillantásom üzenetével kiegészítve.
Ahogy átkarol, a maradék borús felhő is tovasuhan, magával rántva a múlt terhét, amire már jó ideje nem volt szükségem, csak azt hittem, letettem már. Ez most történt meg, s ahogy átkarol mélyet lélegzem, s engedem ki a levegőt, majd engedem be Olivia jelenlétét, ahogy csókja lerohan egészen a lábujjammig.
Ahogy kalapját pöccinti, elmosolyodom. Gyönyörű a kalapban, s látni, elemében van. Kalapom karimájához emelem ujjaim, s megfogva szélét, viszonzom a pöccintését.
Csendben fogadom a tanácsot, amit úgyis észre fogok venni, hiszen van elég tapasztalatom a lovakban arra, hogy felismerjem az erőviszonyokat. S bár megtehetném, hogy még a végén ő kéri, maradjon a másik mögött, az éppen olyan lenne, mint a volt nejem manipulációja. S szeretek én magam megismerkedni a lovakkal, előzetes kézikönyv nélkül, hadd mutassa be ő magát, ahogy neki tetszik, s ne más előítélete alapján tegyek bármit. Tiszta lap, s önazonosság.
- Értettem, asszonyom. - adok katonás választ, majd elnevetem magam. - Majd Ozzy jelzi, mit akar, s azt fel fogom ismerni. Bízd rám Ozzyt, megoldjuk ketten a négylábúval. - mosolygok rá.
- Biztonság. - akárki is találta fel a másik nyerget, tegye maga alá, ha akarja, a western jobb, és a lónak is. - A lovaknak is.
A nyereg jó helyen van, ám én inkább azért tettem, hogy Ozzy miként reagál Oliviára. Pozitívan, figyeli, amit tesz, s nyugton marad.
A hevedert meghúzom, s újra megsimítom Polluxot, s Ozzyhoz térek vissza.
- Marcel. - mosolygok rá. Megvárom, míg felszáll a lóra, ha látom, segítégre van szüksége, segítek, bennem nem él az, ha valaki nem tud felülni a nyeregbe, akkor ne is lovagoljon. Erről Muriel jut eszembe, a maga százötven centijével pont a legnagyobb lóval találta meg az összhangot, hát nem mondtam volna neki azt, hogy nem ülhet fel rá.
Ozzy hátrafordítja a fejét, s előbb a nadrágomat kezdi enni, aztán a kalapom böködi. Így nyeregbe szállás előtt inkább odamegyek a fejéhez, hogy mit szeretne, akkor meg az ingem kezdi enni. Elnevetem magam, s megsimítom fejét, majd az állánál, s alatta.
- Megyek már, megyek. Igen, úgy tűnik.
Megsimítom nyakánál, ahogy megyek vissza, s felpattanok a nyeregbe.
- Igen.
Figyelem a mutatott utat, s közben simítom Ozzyt is. S ahogy mozdul, már értem, miért tette az iméntieket. Sürgetett, meg akarta mutatni, hogy ő kicsoda valójában. Érzékelem a mozgását, járásának feszességét, ruganyosságát. Mint egy csataló. Csodálatos!
- Miért kérdezed? - értetlenül nézek rá, megakasztva az ismerkedést Ozzyval. Nem értem, miért kérdi.
Tetszik, ahogy jár, ahogy tartja magát a szünetekben, s ahogy a talajra is reagálnak a lábai, s arra is, ahogy a súlyom mozgásához is igazodik. Igazodunk.
Ahogy térdünk koccan, úgy távolságot veszek fel, hagyva a lovaknak és magunknak is helyet. Ők egészen másként kezelik a személyes tér fogalmát, s hagyom, Ozzy felvegye azt a távolságot, ami neki kényelmes.
Ozzyra figyelek a kérdésre, s bólintok.
- Ne kérdezd, csak tedd. - mosolygok rá. - Tégy, ahogy tenni szeretnél.
Az ügetés tetszik, mosolygok szélesen. Aztán magamban nem.
- Nem kezdő vagyok Olivia, értem, hogy feszült vagy, látom, ami előttünk van és megoldom. Megoldjuk Ozzyval. - mosolygok mégis rá, mert annak veszem, hogy izgatott lehet.
Ozzyra és Polluxra bízom az igazodást, s ahogy Ozzy előrébb halad, úgy engedem át neki a terepet. Így nem látom Oliviát, ha bajban van, segítsek vagy megforduljak, nagyon nem örülök, Ozzy azonban tesz egy olyan mozdulatot, hogy csak elmosolyodni tudom magam. Igaza van.
Aztán az út végül olyan széles lesz, hogy ismét elférünk egymás mellett, Ozzy be is lassít, hogy bevárjuk  őket.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sun Jan 08, 2023 12:10 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Szélesebb lesz a mosolyom, ahogy visszakérdez, mielőtt válaszolna nekem. Egy pillanatig sem kell gondolkodnom, mert ezzel kapcsolatban nekem nagyon határozott válaszom van.
- Igen. De igazából én bárhol el tudnám képzelni magam. Mert nem a hely számít, hanem az, hogy kivel osztom meg. - a pillantását keresem, mert ugyan nem mondom ki, hogy szeretném, ha az a valaki ő lenne, de az íriszeimben megcsillanó fény, talán elárulja. Ő viszont ki is mondja, amiben a szívem mélyén reménykedtem, és, amit láthat rajtam… a felhőtlen boldogság, legalábbis annyiban, amennyiben az emberi arc vissza tudja adni ezt az érzést. Az ütemet tévesztett szívverésem sokkal többet mond, és a melegség, ami a lelkem egyik sarkában állandó helyet foglal el magának. Ezután nehezebben tudok megszólalni, hiszen az érzések, amit Marcel iránt táplálok, most még erősebben kérnek maguknak helyet. De azért kimondom, amit akarok.
- Nekem bárhol tökéletes, ahol te is ott vagy. - a hangom sokkal halkabb ugyan, de nagyon határozott. Hiszen számomra már Ő jelenti az otthont, még akkor is, ha nem élünk együtt. Remélem egyszer majd fogunk. De nem kell sietni, hiszen most is bármikor találkozhatunk, és ha szabad az esténk, azt is együtt tölthetjük. Számomra már ez is tökéletes. A lakcím csak néhány betű meg két számsor.
Sokkal fontosabb az együtt töltött idő, bárhol. És még van, amivel én is ismerkedem, amit nem tapasztaltam meg korábban. Hiszen amikor megérintem, és az ujjaim játékosan elkalandoznak a nadrágja szegélye felé, akkor a vágy is fellobban bennem. És tudom, hogy ez nem csak fizikai vonzalom. Ez sokkal több annál. Hiszen nem csak arra vágyom, hogy megérintsem, vagy ő engem, hanem az érzésekre, amit azon a reggelen még a hegyi házikóban megosztottunk egymással. Még sosem éltem át a gyengédséget, a figyelmet, a testi vágyat, a szerelmet… az összetartozást. Magával ragadott, és azóta sem eresztett. Most viszont csak finoman érintem, és ahogy cirógatni kezdi a felkaromat, néhány pillanattal később már a pillantását keresem. Azt szeretném, hogy ő elégedett és boldog legyen, és ezt látom is rajta. Elmerülök benne, hiszen ez engem is boldoggá tesz.
Hogy aztán egy pillanattal később észrevegyem, mintha valami más is átsuhant volna a gondolatai között. Egy pillanatra elbizonytalanodom, és megfordul a fejemben, hogy talán valami rosszat tettem, de mielőtt ez a sugallat gondolattá érhetne látom, hogy végül ő is inkább elkergeti azt, ami egy pillanatra a hatalmába kerítette. Nem kérdezek rá, hiszen az a megérzésem támad, hogy ez nem rólam szólt, hanem talán ő engedett el valamit, amire már nincs szüksége. Helyette inkább közelebb megyek hozzá, és egyszerűen csak megölelem. A nyakszirtjére ejtek egy finom, és hosszantartó csókot, mielőtt elválnánk, de én egyáltalán nem siettetem. Ameddig jól esik a számára maradok. Csak utána indulok el megújult lelkesedéssel az autó, majd kicsivel később a farm felé.
- Ránk várnak. - egész sokáig eltűnik a világ előlem, és csak négyen maradunk benne. Mintha egy álmom vált volna valóra ebben a pillanatban, pedig még el sem indultunk. Már most is tökéletesnek érzek mindent pedig… a túra útvonal, amit a tulajdonossal terveztünk meg igazán különlegesnek ígérkezik.
Mivel viszonylag gyorsan választottam felszerelést a nyergesben, van időm arra is, hogy megnézzem hogyan mutat Marcelen a kalap. Még annál is jobban, mint elképzeltem. Ezért igen csak rá kell szólnom a lábaimra, hogy ne lépjenek hozzá közelebb, és ne pöccintsem meg ismét a már valós kalapját az egyik ujjammal. A huncut mosolyomon azért láthatja, hogy nagyon is tetszik, és a saját kalapomat pöccintem meg inkább, amikor már nekem is van.
- Nos, akkor ahol nem férünk el ketten egymás mellett, neked kell majd előre menned. - a tulajdonos ezt külön kiemelte, hogy Pollux nagyon nehezen vehető rá, hogy egyedül menjen előre, Ozzy pedig inkább harapással honorálja, ha egy lófar van előtte. Egymás mellett viszont tökéletesen megvannak, csak nem mindenhol elég széles az ösvény ehhez.
- A kényelem igaz? - találom meg talán a közös pontot, hiszen én is azt a nyerget választom. Most úgysem az számít, hogy szép legyen a tartásom, vagy hogy könnyű legyen a nyereg egy ugráshoz. Semmi ilyesmit nem tervezek, legalábbis egyelőre. Azt tudom, hogy van egy rész, ahol már ismerik a lovak az egyik kidőlt farönköt, de az ki is kerülhető.
- Hogyne. - mosolyodom el, és miután még egyszer megvakartam Pollux fülét - elkerülendő az esetleges féltékenységet - már meg is nézem Ozzyn a nyerget. Látom, hogy minden tökéletes, de azért rutinos mozdulattal nyúlok be a markamra alá az egyik kezemmel, hogy maradt-e elég hely. Minden tökéletes, így vissza is térhet a pillantásom Marcelhez, elidőzve azon, ahogy megfeszülnek az izmok az alkarjában, amikor meghúzza a hevedereket. Jóval kevesebbet pislogok, mint egyébként szoktam, de azért amint elkészült, berakom a saját holmimat a nyeregtáskába.
- Akkor lóhátra őrnagy. - akár parancsnak is hangozhatna, de mivel a nevetésem kíséri, egyáltalán nem az. Ha esetleg Marcel segít felszállni, akkor természetesen nem utasítom vissza, de ha nem, akkor csak nemes egyszerűséggel felszállok, mert a kengyelt, már lejjebb állítottam. Lóhátról viszont a saját méretemhez igazítom, addig természetesen nem indulunk. Mind két ló türelmesen megvárta a felszállási, és felszerelési procedúrát is, épp csak Ozzy gondolta úgy, hogy még egyszer megnézi magának Marcel nadrágját, mielőtt a hátára engedi.
- Nagyon megkedvelt téged. - mosolyodom el, ahogy látom a jelenetet, és addig nem mozdítom meg Polluxot, amíg mindketten nyeregben nem vagyunk.
- Indulhatunk? - nézek Marcelre, és a szárakat csak az egyik kezemben fogom, ahogy a western kantároknál illik. Ha készen áll akkor viszont már hátrébb is tolatok, és persze nem megyek túl messze Marceltől és Ozzytól.
- Az istálló mögött kezdődik az ösvény. Jobb oldalról meg tudjuk kerülni. - itt még elférünk mindketten, de sokkal biztonságosabb úgy, ha Marcel is tudni fogja az utat. Ezért amikor irányváltásra lesz szükség, mindig előre szólni fogok. Egyelőre csak az ösvény van, ami hosszú úton ugyan, de eltéveszthetetlenül vezet le az óceánpart felé.
- Minden rendben van? - kérdezem meg, annak ellenére is, hogy egyelőre még természetesen csak lépünk. Egyrészt szükséges a bemelegítés, másrészt, nekem már attól is fülig ér a szám, hogy hallom az ütemes ritmust, ahogy a nyolc pata a földet éri. Csak néhány percre volt szükségem ahhoz, hogy a csípőmet is kellőképpen el tudjam engedni, és követni tudjam Pollux mozgását. Amikor ez megtörténik már az egyik kezemmel is előre tudok nyúlni a nyakán, és a mozgását követve többször is megsimítom.
- Jöhet egy kis ügetés? - legalább tíz perccel később kérdeztem, és azon a ponton, ahol már nem annyira kanyargós az ösvény. Igazából az egyenes pont alkalmas lenne egy jó kis vágtázáshoz, de ahhoz még korán van. Valójában az sokkal jobban esik, hogy csak kellemes tempóban egymás mellett megyünk, és a térdünk többször is összekoccan, ahogy a két ló, azért szorosan egymás mellett marad. Bármit is válaszol Marcel, mindenképp átveszem a másik kezembe a szárat, hogy Marcel combján is finoman végig simíthassak, mielőtt esetleg nagyobb tempóra kapcsolunk.
- Ahol már látni, hogy ketté válik az ösvény, mindenképp lassítanunk kell, mert mi balra megyünk és éles lesz a kanyar. - még odébb van, de előre szólok. Azt majd csak ott említem meg, hogy nem sokkal utána már csak egylovas lesz az ösvény. Sőt… onnan elvileg már azt is lehet majd látni, hogy merre tartunk. Még sosem lovagoltam óceánparton…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sat Jan 07, 2023 9:27 pm

Terra - JelenLights

Mosollyal fogadom mind az érintését, mind a válaszát. Vannak, és lesznek, amit magam fogok végignézni, mert azok rám tartoznak, múltam olyan részei, melyet magam sem tudok felfogni, hát még megosztani. Ám az, hogy Olivia befogadná a múltamat, s osztozna benne, még ha csak emlékezésben is, olyan, mintha egy lehetetlen dolog válna valóra az életemben. S hogy ő is részese akar lenni. S ha már nem is tud találkozni szüleimmel, így biztosan fog.
Szeretem az érintését. Finom, körbeölelő, és mindent kifejező, legfőképpen a szereteté, amiben szintén nem hittem, lesz majd részem.
Egy "mmm" fejbólintás, hamiskás mosoly a válaszom, s már várom, mikor jelenik meg így. Erőltetni biztosan nem fogom, hiszen lehet, számára kényelmetlen.

- És te? - hiszen talán nem véletlenül kérdezte. Az is lehet, hogy nem tetszik neki. - Olyanban tudom magam elképzelni, ami mindkettőnk számára tökéletes. - ami nálam a kielégítőt jelenti. A perfekcionizmusom a munkámba tettem át, a volt nejnek meg sosem voltam tökéletes, így egy ideig erőlködtem ezen, aztán feladtam, mert ha így se jó, meg úgy se jó, meg amúgy se, akkor sehogysem lesz jó neki, és feleslegesen nem fogom magam törni. Így mindent a munkámba helyeztem át, de már a negyedannyi energia is sokkal tovább vitt benne, mint otthon annak az ezerszerese. Ami... elgondolkodtató.
Az a három szó nagyon jól esik lelkemnek. Nem várja el, hogy kapkodjak, és tegyek neki eleget, igaz, akkor már régen kitaláltam volna ürügyet. Válaszként megcsókolom, s már viszem is a bőröndöket  felfelé.
Míg ismerkedik a nadrágom szélével, addig felkarját cirógatom ujjaimmal, figyelve szemeit, miként fogadja be a látványt. Tökéletes összhang, és harmónia, amire mindig is vágytam.
Hogy a következő pillanatban elszégyeljem magamat magamban. Még mindig vannak beidegződések, védekezések a volt nej okán, és ez pont az volt. Magamban kifújom a levegőt, elengedve ezt is, s a belégzéssel beengedem a boldogságot, amit az okoz, hogy együtt vagyunk.
A sejtésem egyre megerősödni látszik, ahogy haladunk beljebb a farmon, s széles mosollyá változik az érdeklődő arckifejezésem is.
- Akkor fel is tettem.- adok még egy csókot bíztatásként a válaszra.
Felpillantok, mosollyal, ahogy megigazítja a kalapomat.
A megszólaló felé lépek, széles mosollyal nyújtok kezet, bemutatkozva. És a farmot is megdicsérem, első látásra tudni, hol törődik egy gazda a dolgokkal, és itt azt látok.
Kiválasztom a csizmát. Kalap is van, új is, s azt meg is veszem, a csizmával együtt. A csizmát még ugyan be kell törni, de inkább feltört, mint eltört legyen a lábam, és a lovaglócsizmámat például nem találtam már  meg a dobozokban, amit ő rakott el, mert "útban" van.
- Szia Pollux. Szia Ozzy. - de még mielőtt kinyújtanám mindkettejük felé a kezem, Ozzy máris akcióba lendül. - Helló. - mosolygok rá. - Igen, úgy tűnik.
Pollux is felém fordul, látom, hogy szemrevételez, azután Olivia felé figyel inkább.
- Western. - ültem már a másikon is. Egyszer, mert ki akartam próbálni. Az élmény maradandó volt, így visszatértem a westernre.
Mielőtt bármit tennék, ismerkedem Ozzyval. Egyáltalán nem szertartás része, de szeretem, ha kicsit ismerkedünk egymással, és bár én nem érzem a szagát (tényleg nem), az ő orruk sokkal érzékenyebb, s szeretem, ha a fizikai érintésemet is megszokja, megérzik.
S ahogy simítom, haladok hátrébb, hogy végül pucolni kezdjem, ahogy már megismerte az érintésemet, s el is fogadta. Ha bármit éreznék felőle, hogy nem akar, akkor nem érek hozzá, ám ez egyáltalán nincs így, hol a kalapom találja el, hogy a pólóm szélét kapja el, ha a nyakánál vagyok, akkor felém dönti.
Nagy élménnyel teszem fel a nyerget, azt mindig szerettem, mert azzal ismerem meg igazán azt a lovat, akivel együtt leszünk. Volt egy idő, amikor nem ment a nyergelés, és tudtam, pont azért, mert nem hangolódtam rá. Olyankor inkább csak sétáltam vagy hagytam nyargalni a négylábút. De mindig visszajött hozzám.
- Persze. Ha cserébe megnézed, jól nyergeltem-e fel Ozzyt. - tudom, hogy jól, s éreztem is azt, ahogy megéreztük egymást, de azért nem szeretnék úgy visszajönni, hogy feltörtem Ozzy hátát egy rossz nyergeléssel.
Meghúzom a hevedereket, ahogy megfelelő, s úgy is, hogy előtte én is kicsit ismerkedek Pollux-szal, s ha elfogadta az érintésemet, akkor megteszem, amire Olivia kért.
- Nos... rád bízom magam. - a kocsiból közben azért kivettem a holminkat, s el is küldtem egy üzenetet a pontos címmel, s mire összegyűjtöttem a holmikat, meg is érkezett az üzenet, amire csak ezért vetettem egy pillantást, hogy ha gond van, akkor még tudjak írni. De minden rendben volt.
To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Thu Dec 29, 2022 9:02 pm

- Nagyon szívesen. - nem csak azt, hogy majd akkor együtt leszünk, hanem azt is, ahogy most vagyunk. Érzem, ahogy egy sóhaj kiszökik az ajkai közül, és ahogy a szemeit is lehunyja, nem akarom, hogy ez a pillanat véget érjen. Én is ugyanezt teszem, és az illatába burkozólom hosszan, a külvilágot teljesen elfelejtve.
- Akkor felkészülök mindenre. - a mosolyom továbbra sem tűnik el, és még mindig az arcát érintem, finoman végig húzva hüvelyk ujjamat az arccsontja ívén. Azt hiszem most értettem meg, hogy ez mennyire fontos a számára, és hogy az emlékeket, nem véletlenül tartotta még maga elől is elzárva. Bizonyosan némelyik nem lesz feltétlenül örömteli, és ezért még inkább ott akarok mellette lenni. Bármit megtennék, hogy boldog legyen. És azért is, hogy mindig önmaga lehessen.
Azonban csak akkor tudok ismét megszólalni, amikor elszakadunk egymás ajkaitól. Ez volt az én válaszom, és érzem, hogy mindig ez lesz. Az örökkévalóság csak egy szempillantás, ha az ő karjaiban lehetek.
- Biztos. - suttogom, még mindig az ajkai közelében és ez egyáltalán nem arra vonatkozott, amit kérdezett. Sokkal inkább arra, ami utána történt, és aminek az emléke még mindig ott ég az ajkaimon. És máshol is…
- Jól hangzik. A legjobban a kóstolás. - vagyis nem volt elég egyetlen gyors csók. Kérek még egyet, és a kezemet is a hátára csúsztatom, lassan végig simítva a gerince mentén.
- Eddig nem, de ki tudja. Bármi megtörténhet. - nem bírok ellenállni a mosolyának, önkéntelenül viszonzom. Ezért az is eszembe jut, hogy előtte akár vállalnám is a takarítós copfokat, amennyiben ugyanezt a mosolyt elő tudom csalni vele. Vagy bármelyik másikat. 
A hegyi házikónál ez azonban még nem történt meg, annak ellenére sem, hogy a rendre már ott is figyeltem. Az óceánpartra érve pedig már eszembe sem jut, mert valami teljesen más van a fejemben.
- Ühümm… - még mindig nagyon mosolygok, és alig bírom ki, hogy ne áruljam el neki, mi is a meglepetés. Még a kezeimet is elhúzom az ajkaim előtt, cipzárt imitálva, hogy magamban is tudatosítsam, most már meglepetés lesz, ha ennyi ideig kibírtam.
- El tudnád képzelni magad itt? - nézek rá már a házban, és nem csak a szavaira, hanem a gesztusaira is figyelek. Sok mindenről nem beszéltünk még, többek között arról sem, hogy ő milyen otthont szeretne. Illetve arról sem, hogy kivel osztaná meg…
- Nem kell sietni. - szelidülnek meg vonásaim és a hangom is. Izgatott vagyok ugyan, de rohanni tényleg felesleges. Ami azt illeti, ez a gondolat még élesebbé válik, amikor visszajön, és a kezeimmel kalandozni kezdek. Miként érzékelem, hogy jól esik neki, tovább maradok, és az egyik kezem oldalt, a derekán állapodik meg. A másik pedig tovább halad, többször is végig járva az utat a hasán az öv vonalában. Az utolsó fordulónál az egyik ujjam már a nadrág szegélyét is megérinti, és csak a heves szívverésem, illetve az önkéntelen nyelés tudatosítja bennem, hogy most már azért tényleg indulni kéne…
- Remek. - együtt indulunk el az autóhoz, és a gondolataimat ez tartja a helyén. De még így sem tudtam mindenre felkészülni.
- Azért kérdeztem, mert én sem tudom, hogy lenne a jobb. De akkor… - látni akarom őt, amikor megérkezünk. Ezért mégis sikerül eldönteni. - … vezess te, és majd én navigálok. - ha a közelbe érünk, már úgyis egyértelmű lesz az illatok ugyanis árulkodóak. És talán már sejti is. Még sem tudok lemondani arról, ahogy felfedezi a látványt. Magamat is meglepem vele, hogy hiába látom már a lovakat, nem tekintek rájuk. Csak Marcelt figyelem, mosolyogva. Mikor már kiszállunk, akkor is csak egy futó pillantást vetek a két lóra - akiknek én már a nevét is tudom - Marcel kezét keresem, hiszen ez a meglepetés elsősorban neki szól. Finoman megszorítom, ahogy megtaláljuk egymást.
-  Most már megkérdezheted. - valóban várnak ránk, ez a kikészített felszerelésből is látszik. Külön kértem, hogy ne legyenek felszerelve, egyrészt, hogy mi választhassunk az angol illetve western nyereg közül, másrészt, mert szerintem a lóápolás az ismerkedés része. Viszont még mindig nem ezzel foglalkozom, hanem valaki mással.
- Ennek nagyon örülök. - ha nem hajolt volna felém egy csókra én tettem volna meg, így az összhang közöttünk, még mindig tökéletes. Csak ahogy kiegyenesedik, és sorolja a ‘feltételeit’, akkor tör elő belőlem egy finom nevetés. Meg valami más is, mert nagyon is látom magam előtt, hogyan fog mutatni kalapban…
- Teljesen egyértelmű, hogy kell mind a kettő. - felemelem én is a kezemet, és én is megigazítom a ‘kalapját’, bár ez inkább csak egy ürügy arra, hogy az ujjaim a hajtincsei közé szökhessenek egy kósza pillanatra. 
- Üdvözlöm önöket. A nyergesben megtalálnak mindent. Örülök, hogy személyesen is találkozunk Olivia. - szól egy férfi hang az istálló ajtajából, aki lehetséges, hogy csak most érkezett, de tekintve, hogy én nagyon nem figyeltem, az is lehet, hogy már ott áll egy ideje az egyik tartó oszlopnak dőlve. A mosolya nagyon széles, és közelebb is lép hozzánk, hogy mindkettőnknek kezet nyújtson. Majd megmutatja, hogy melyik irányba találjuk a nyergest.
Amennyiben Marcel is velem tart, el is indulok, és ott tényleg van minden. A kalap és a csizma választék is bőséges, bár én végül inkább egy hopiletre szavazok, amit vádlimra teszek fel csizma helyett.  Mire végzünk a készülődéssel a férfi már nincs jelen, az irodáját is megmutatta, így ha esetleg még lenne kérdésünk, ott megtaláljuk. Már kalapban vagyok én is, amikor visszaérünk a lovakhoz, és úgy mutatom be Marcelnek a két lovat, mintha már találkoztam volna velük. Valójában nem, csak kaptam fényképet, és persze rövid jellemzést is, hogy már tudjam mire kell figyelni, amikor terepre megyünk. És mivel az egyik szürke, a másik pej, könnyen beazonosítható, hogy ki-kicsoda.
- Ő Pollux. - mutatok a pejre. - Ő pedig Ozzy. - mutatok a másikra. - Osbourne után. Mindketten nyugodtak, de Ozzy az, aki inkább elől szeret menni. - hagyok időt Marcelnek, és persze magamnak is. Mint mindig most is a megérzéseimre hagyatkozom, és persze arra, ami a lovak felől érkezik. Ozzy például azonnal Marcel felé fordult, és ha egy kicsit lazábbra lenne kötve, szinte biztos, hogy már a kalapját csócsálná. 
- Aaazt hiszem a választás, már meg is történt. - mosolygok szélesen, de egyelőre még nem indulok el a másik felé. Hagyom, hogy Marcel eldöntse ki számára a szimpatikusabb. Jelenleg én már olyan izgatott vagyok, hogy azt sem bánnám ha nekem kéne a lovat cipelni a hátamon, csak menjünk.  Ezért bárkit is választ Marcel, én a másikhoz indulok el, és miután a szerszámos ládát is megtalálom, pucolni kezdek.
- Melyik nyerget szereted jobban? - látni fogom ugyan, hogy mit választ, de annak ellenére, hogy tökéletesen érzem magam lóközelben, Marceltől sem akarok elszakadni. Többször is odamegyek hozzá egy-egy puszira, vagy csak egy kósza érintésre… Én mindenképp a western nyerget rakom fel, mert a másikhoz ugyan jobban hozzá vagyok szokva, de túrázáshoz ez a kényelmesebb. Illetve így a nyeregtáska is adott, a holmijainkat, bele tudjuk rakni.
Továbbra sem kapkodok, hiszen ez tényleg az ismerkedésről szól, és persze a bizalomról is. Az egy dolog, hogy nyugodtak a lovak, és elméletben mindketten rutinos lovasok vagyunk, de ez tényleg arról kell szóljon, hogy együtt kikapcsolódunk. Abba nem fér bele az, hogy aggódunk, vajon miként fognak reagálni a lovak az érintésünkre. Emiatt én arra sem sajnálom az időt, hogy megtaláljam, az én hátasom legcsiklandósabb pontját. A fültő, szinte mindig nyerő, ezért azt sem bánom, hogy egy idő után már a fejének szinte teljes súlyát a tenyerembe helyezi. Egész sokáig bírnám ezt így, és már a tisztaság is stimmel, így csak akkor szakítom meg, amikor Marcel már nyergelni kezd. Én is ekkor rakom fel a felszereléseket.
- Tudsz nekem segíteni a hevederrel? - fordulok felé, mert én is meg tudom ugyan húzni, akár már lóhátról is, de ő jóval erősebb nálam. És nem mellesleg, így még akad nekem további nézelődni való is… Viszont bárhogy is alakul, egy idő után mindenképp kész leszünk, és már csak a felszállás, illetve az indulás hiányzik. A lehetséges túra útvonalat már megnéztem előre, illetve azt is, hogyan jutunk el majd az óceán partjára. Minden másra pedig ott lesz a telefon, amin mind a gps, mind a tulajdonos által küldött térkép a segítségünkre lesz.
Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Thu Dec 29, 2022 5:49 pm

Terra - JelenLights

- Köszönöm. - összeérintem homlokom vele, tenyerébe szinte belesimulva hunyom le szemeim, s halkan engedek ki egy finom sóhajt. Megkönnyebbülés, öröm, és vágy, hogy szeretném, ha így lenne, s ha valóban ott lesz, és szeretné is, annak nagyon örülnék. Nem igazán osztottam meg múltam egyes részeit senkivel. Azok a családomé voltak.
- De még mennyire! S olyannyira meglepetések, hogy még nekem is azok! - s persze, ha úgy érzi, ez neki sok, akkor máskorra hagyom majd a padlás rendberakását. Itt az ideje a múltat rendezni. Nagyjából minden téren. De most a jelenben vagyunk, s boldogságom mérhetetlen.
- Igen, és mi az? - a mosoly még ott ragad, közelebb megyek hozzá, s átkarolom derekát. - Biztos? - hunyorgok gyanakodva, s mikor elneveti magát a válasza után, újra nevetek vele én is. Válaszként felém hajol, s viszonzom csókját, elmerülve egy időre benne, nem foglalkoztat most más, csak ő. S az, hogy a szülei kerültek szóba, számomra nagyon sok mindent jelent. Én csak két névnek tudom bemutatni Oliviát egy sírkövön, ám tudom, hogy ők mindig velem lesznek.
Egy gyors puszival reagálok a köszönömre, hogy ez pedig az én válaszom.
- Pont ezt akartam mondani én is. S együtt el is készíthetjük mindkettőnkét. Azután pedig jön a kóóstolásss... - s újra csenek egy gyors csókot.
Elgondolkodom a két hajcopfon, s megjelenik előttem, ahogy kislányként az erdőben kóricált apjával. El tudom képzelni, hogy az egyik legizgalmasabb és örömtelibb elfogltaltság volt számára.
- Vagyis minden nap? - hunyorgok rá hamiskásan, mintha úgy venném, hogy a copfjait éjszakára készíti így el.
Az és még mire annyira válasz már nem tud érkezni, ahogy újra összeforrnak ajkaink, s a végére már el is felejtem a kérdést, ami olyan nagyon hamar nem érkezik el.

A nap eléggé süt ahhoz, hogy lehúzzam az ablakokat, ha már olyan sebességre csökken a haladás, hogy a hűvös helyett a kellemes langyos is be tud térni a jármű ablakán. Mosolygok rá, s képtelen lennék levenni róla a tekintetem, ha éppen nem a  volán mögött ülnék.
Ha nadrág, akkor abból egyelőre nem feltétlenül óceánparti időtöltés lesz az eredménye, így aztán nagyon érdekelni kezd, mit is tervez.
- Tehát meglepetés, reeendbeeen. - bólintok játékosan, s úgy, mintha olyan nagyon kelletlenül engedné el a kérdést, ugyanakkor látni rajtam, hogy nagyon is benne vagyok. A meglepetések furcsák nekem, bizalmatlan vagyok velük szemben, s egyértelműen tudom, hogy a volt házasságom az oka. Ott a meglepetés száz százalékban kellemetlen volt, nekem mindenképpen. S így egészen átértékelődött a gyerekkori csodavárás.
- Nagyon egyedi. És csak mondja nekem, hogy a hatvanas-hetvenes évek azok idejétmúlt. - van, ami nem teljesen onnan van, utángyártott retro, ám egyértelműen beleillik a hangulatba, ugyanakkor jelenkori kényelem és technológia rejtőzik mögötte. Mintha a régi korok Enterprise-a valóban egy létező dolog lett volna.
Az a tekintet bizony hosszabb ideig ott marad a combján, azután pillantok fel rá.
- Akkor én le vagyok maradva. - a nadrág ami rajtam van, nem egészen hosszú, úgy kényelmesebb vezetni is.
Nem vagyok túlzottan farmerpárti, azonban egy vékonyabb anyagú farmerutánzat megteszi a magáét.
Ahogy tenyere a mellkasomra simul, úgy karolom át, s ahogy érzem, keze lejjebb mozdul, úgy nem vonom magamhoz közel. Nagyon is jólesik, ahogy vándorol lejjebb az két kéz.
- Akkor én is készen vagyok. - kezem máris fonódik ösze az övével, s felkapom a holmimat a szabad kezembe, ahogy megyünk ki.
A kérdésre végigfut bennem, hogy talán ő szeretne vezetni, s ezért teszi fel a kérdést.
- Nem tudom, mit szeretnél a kérdéssel kérdezni. Ha szeretnél, teremészetesen, ha nem, akkor vezetek én. - szeretem, ha ki vannak mondva az igények, ezt a kérdésem is jelzi. Ha azt akarja, hogy én vezessek, akkor azt mondja ki, a kérdés alapján nem tudom eldönteni, mit szeretne. Elég volt nekem már a csiki-csuki kérdésekből, hogy aztán meg persze pláne a másikra mondja azt bárki is, hogy azt szeretné, és hogy én miért nem jöttem rá. Nem tudok rájönni, nem vagyok gondolatolvasó.
S így akárhogy is alakul, ahogy haladunk, s érkezünk, a kifejezetten lovak vagy négylábúak számára állított kerítést észreveszem. Ahogy áthajtunk a birtok bejáratát jelző kapun, rásandítok kérdőn Oliviára, s mosolyogva feljebb tolom a napszemüveget, s még jobban lassítok, ha négylábú, vagy bárki más felbukkanna az úton, most már biztonságban van.
Aztán meglátok több lovat, majd ahogy becsorgunk a parkolóba, ki is szúrom a lovakat. Fejem tetejére tolom a napszemüveget, úgy nézek Oliviára, de már vigyorgok, s képtelen vagyok betelni azzal a sugárzó örömmel, ami nem csak mosolyából, hanem egész lényéből árad.
Kiszállok a kocsiból, s Olivia oldalára megyek át, a kezét keresem enyémmel.
- Ugye ne akarjam megkérdezni, kikre várnak ők ketten? - mutatok a lovakra, majd Olivia ajkai felé hajolok. - Csodálatos meglepi.
Majd kiegyenesedek, s nagyon szigorú (játékosan) arcot vágok.
- Kettő feltétellel. - hagyok hatásszünetet. - Egy: lovaglócsizma. Kettő: kalap. - majd vonogatom a jobb szemöldököm, s ujjam úgy teszek, mint aki éppen a kalapját pöccenti feljebb, a karimájánál.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Fri Dec 23, 2022 1:15 am

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Felcsillan a tekintetem, ahogy azt mondja, szeretné, ha ott lennék vele. Egy pillanatra megszorítom az összekulcsolódó kezeinket, de aztán másik kezem az arcához emelem, és finoman végig simítom vonásait, miközben a homlokom az övéhez érintem.
- Ott leszek… - mindig. Nincs határidő, mettől-meddig, sem egyéb kifogás. Mindig, ha ezt szeretné. Ugyanis én is ezt szeretném. Megosztani vele az életem, hogy a része lehessen. Logan után azt hittem, hogy sosem fogok tudni megbízni egy férfiban, de Marcel különleges. Ő az a társ, akire mindig is vágytam, akit gyerekként odaképzeltem magam mellé, amikor esküvőset játszottunk. Ebben már ilyen rövid idő után is biztos vagyok, ezért a bizalmamat nem is kellett kiérdelmelnie. Odaadtam neki önként a szívemmel együtt.
- Igazán? - szélesedik a mosolyom, mert már ott van bennem a következő gondolat. - Majd együtt felfedezzük azt is. - mindent, főleg, ha azzal jobban megismerhetjük egymást is. Számomra ezért fontos az együtt eltöltött idő. Nem kellenek mindig szavak, sokkal inkább az élmények, tapasztalatok. Illetve az érzések, amit meg tudunk osztani egymással.
- Egyetlen egy dologra kell felkészülnöd apuval, és anyuval kapcsolatosan is. Legyél önmagad. Mert akkor ugyanúgy beléd fognak szeretni, mint én. - nem ragadott el a nevetése, bár egy mosoly az arcom sarkában még játszik. Fontos dolgot mondtam neki, de gyorsan rájövök, hogy még pontosítanom kell.
- Nem pont ugyanúgy. - most már hagyom, hogy a nevetés átbukfencezzen az ajkaimon. Könnyűnek érzem, pedig valójában olyasmit mondtam, amit nagyon ritkán mondok ki hangosan. De most nem érzem nehéznek. Akár kimondanám újra is, és közben csak mosolyogni tudnék. Egyelőre viszont nem teszem. Hiába könnyű, a szavak nem nekem valók. Egy csók… Már annál inkább, így elrabolom az ajkait, és inkább eképpen fejezem ki mit érzek iránta.
- Köszönöm. - a puszit és a smoothiet is, de ezt már hangosan nem mondom ki. Helyette inkább arra figyelek, hogy mit szól a másikhoz.
- Ha elmondod, hogy milyen a kedvenced szívesen csinálok majd máskor olyat. Most csak az eperben mertem bízni. - előfordulhat persze, hogy nincs is kifejezett kedvence, de akkor az is elég, hogy mit szeret és mit nem. Szeretek erre figyelni, és van egy olyan érzésem, hogy ő is pontosan ugyanezt teszi velem.
- Neeeeem mondhatom azt, hogy még sosem fordult elő velem, de még abban az időszakban volt, amikor két copfban hordtam a hajam. - rendszeresen. Ezt talán még hozzá kéne tennem, mert néha manapság is előfordul, hogy amikor takarítok kettő antennát készítek a fejem tetejére. Nyilvánosan viszont nem vállalnám, így egyelőre helytálló az előző állításom. Ahogy az ügyben sem gondolom meg magam, hogy természetes-e hogy segít vagy sem. Csak egy mosollyal veszem tudomásul, hogy igen, még mindig én vagyok a legszerencsésebb nő a Földön.
- Is? És még mi? - nem biztos, hogy kiderül, mert az ajkai nagyon vonzanak, és könnyen meglehet, hogy már nem tudom megvárni a választ… De azért próbálkozom, mert kíváncsi lennék, akkor is, ha egy sejtésem azért van.
Az óceánparti házhoz érve a hangulat ugyan egy picit sem, de a környezet érezhetően megváltozik. Mindig is imádtam víz közelében lenni, és ahogy teltek az évek egyre inkább kimertem mondani, hogy ott érzem magam a legjobban. Marcelnek ugyan nem mondtam még, de láthatja rajtam, hogy amióta megérkeztünk a mosolyomat el sem lehet tüntetni. Bár ennek más oka is van…
- Hohóóó. Rendben. - egyelőre nem mondom, hogy a meglepetésem után nem biztos, hogy pancsolásra fog vágyni. Majd ahogy alakul, elvégre még mindig nem sietünk haza, és lesz időnk mindenre.
- Titkos meglepetés. - nem tűnik el a mosolyom, akkor sem, amikor már a hosszú nadrágot hozom fel. Az ott marad, egészen addig, míg az arcát meg nem érintem és amíg az ajkaink ismét össze nem forrnak. Direkt nem mondtam pontos időpontot a lovarda tulajdonosának, mert nem akarok sietni. Majd megérkezünk, amikor eljön az ideje, és a karjai közül egyébként sem szívesen keveredem ki. Tökéletes helyen vagyok, és ezt mindig így érzem. A maradék csomagokat viszont felkapom. Már nincs olyan sok minden, mint amikor a hegyvidéki házhoz érkeztünk, de azért akad még, így ha kimaradt valami, viszem a házba.
- Gyönyörű. Kívül és belül is. - a környékre pedig már eddig sem igazán találtam a szavakat. Teljesen megértem, hogy anyuék is az óceán mellé vágytak. Ha idősebb leszek én is szívesen élnék egy ilyen helyen.
- Nekem nem. Én már felöltöztem. - finoman megpaskolom a két kezemmel a combjaimat, mert valóban, én már ide is hosszú nadrágban jöttem. Lovagló nadrágot nem hoztam magammal, és nem is venném fel, elvégre azzal mindent elárulnék. Utólag persze azért elgondolkodtam rajta, hogy nagyon szívesen megnézném Marcelt lovagló nadrágban, de biztos vagyok benne, hogy lesz még erre is alkalom. Vagyis nagyon remélem, hogy lesz…
Türelmesen várakozom lent, amíg Marcel elkészül és a pillantásom leginkább az óceán felé fordul. Csak egy szöveges üzenetet küldök a lovarda tulajdonosának, hogy lassan már jövünk. Viszont amint hallom, hogy Marcel visszajött egyből felé fordulok. Széles mosollyal az arcomon nézek rá, és lépek is felé néhány lépést. Végig hordozom a pillantásom rajta, és a kezemet is felemelem, hogy a mellkasára tehessem. Lassan vezetem lejjebb, egészen a hasáig.
- Csak magadat. - ha engedi megfogom a kezét, és finoman a kijárat felé vezetem. Mehetnénk akár gyalog is, hiszen nincs annyira messze, de inkább autóval praktikus. Nem tudom, hogy mikor lovagolt utoljára, és erőnlét ide vagy oda, hosszabb kihagyás után azért nem mindegyik izomcsoport szokott lelkesedést mutatni egy hosszabb túra után. Én is régen ültem már lóháton.
- Vezessek én vagy mondjam, hogy merre menjünk? - legszívesebben a szemét is bekötném az utazás alatt, de akkor mindenképp nekem kéne vezetni. Azt pedig nem feltétlenül akarok. Inkább őt szeretném nézni, és nem az utat, amikor megérkezünk. Ezért bárhogy is alakul végül mindenképp őt nézem, amikor elérjük a birtok határát, és már félreérthetetlen jeleket kapunk arra vonatkozóan, hogy ez egy patásokat foglalkoztató hely. Az illatok is igen árulkodóak. Sokáig Marcelt nézem, és mikor elérjük a parkolót, már teljesen felé fordulok. Két lovat már látunk is kikötve a nyergelő résznél. Szinte biztos, hogy pont ők várnak ránk.
Az autóból kiszállva azonban még nem hozzájuk indulok először. Marcelhez megyek oda, és rá várok, mit szól a meglepetéshez. Most már azt hiszem nyilvánvaló, hiszen a felszerelés és a nyergek is oda vannak készítve.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Thu Dec 22, 2022 10:44 pm

Terra - JelenLights

Viszonzom ölelését, s ahogy érzem, mit tesz, még jobban elmosolyodom, mert én is éppen ezt teszem. Már a jelenlétével, hogy itt van, biztonságban érzem magam, s megnyugtat. Hagyom magam átengedni mindennek, számomra az ilyen pillanatok a legfontosabbak.
Az öröm hamar átjár újra, tekintetem összefonódik övével, finoman megfogom kezét, összekulcsolom ujjainkat.
- Nagyon szeretném... - még senkivel sem akartam igazán megosztani gyerekkoromat, a múltamat, Eric sokat ismer belőle, ám így, ahogy vele szeretném megosztani, még a volt nejemmel sem tettem. Sőt, elzártam előle, minél kevesebbet tudott rólam, annál jobban éreztem magam. Most viszont... szeretném, ha a múltammal is része lenne Oliviának.
- S van pár érdekes dolog a padláson... - egy részét még nem volt lelkierőm rendbetenni. Apa holmijai, nagyszülőké, anyáé. Pedig tudom, hogy meg kell tennem, ám őelőtte nem akartam megmutatni a sebezhető oldalam, mert tudtam, kihasználja. Most viszont... elképzeltem, ahogy Olivia ül az emlékek között, ragyogó mosolyával és tekintetével...
Mosollyal viszonzom a szerintemet is. Nagyszerű érzés, hogy ezt is kifejezhetem, s annyira magától jön. S már nem kívánom, hogy bárcsak életünk végéig ilyen legyen, mert érzem, hogy ez így lesz.Annyira természetes.
- Oooookéééé, azt hiszem, erre fel kell készítened, mert ennyire nem mélyedtem bele a horgász dolgokba. Vagy várjál... annak örülni fog, ha taníthat. Apáék is ilyenek voltak. A negyedére sem emlékeztem sosem, a táj jobban lenyűgözött, és a fürdőzés. - nevetem el magam. S azt hiszem, Olivia apjára jobban fogok figyelni.
A kezemben lévő smoothiera tekintek, s ahogy felnézek, el is mosolyodom, s átkarolom a smoothiet tartó kezemmel, tartva azt, ki ne löttyintsem, s puszit adok ajkaira.
- Akkor parancsolj. - nyújtom át neki a smoothiet, ami a kezemben van, s veszem el azt, ami a kezében van.
- Ez is mennyei. Finomabbak, mint az enyém. - egy ideje iszok ilyet csak, még csiszolnom kell, de  nagyon megszerettem. S Olivia nagyon finoman készíti el.
- Bátor? Miért? El szoktál tévedni? - nem aggódom azon, hogy eltévednénk-e. A pimasz mosoly azért ott van a szám sarkában.
- Ez természetes, s nem is kérdés. - a segítség szót mondjuk alapban sem szeretem, s apa is mondta, hogy a háztartásba sosem besegítünk, hanem megosztjuk. Ha otthon volt, akkor viszont jóval többet dolgozott a ház körül, hogy rendbe tegye azt, amit szerinte egy férjnek kell megtennie. De éppen ezért szerettem.
- Bizony, mert az is finom és ízletes. - nevetem el magam, ahogy látom nevetni. Közelítiek én is felé, s meglep a gyorsasága, s bele is kuncogok a csókba az elején, aztán meg nincs kedvem abbahagyni...
- Kipróbálhatjuk délután. - rá bízom a döntést, milyen hideg számára, s mennyire megy bele, el biztos nem tiltom, szabadon dönt mindenki, mit tesz.
- Igen? És akkor titok, ha ott van a valahova. - játékos gyanakvással nézek rá, de nagyon mosolygok. Nem, nem próbálom meg elképzelni, még azután sem, hogy elmondja, mit is vegyek fel.  
- Hosszúnadrág. Értettem! - bólintok, a hamiskás mosoly még mindig ott van az arcomon, ami egészen mássá változik, ahogy megérinti arcomat, s tekintetünk összekapcsolódik. Hirtelen tűnik el a külvilág, csak vagyunk mi, mint ahogy mindig is voltunk.... mindig is. Mindig is?
Kezem azonban már simul oldalára, majd hátára, hogy átkarolja. Ha esetleg már másnap reggel lenne, sem zavarna, amikor szétválunk.
A csomagtartóból kiveszem a bőröndöket, s a házba viszem. Bent azonban pislogok párat.
- Nos, azt hiszem, az átlagembereknek nem átlagemberek Jonasék. - a hatvanas-hetvenes évek és a mai modern kor olyan futurisztikus, mégis harmonikus egyvelege, a maga tágasságával együtt, hogy csak ámulni tudok.
- Ennél jobb ajándékot nem is adhattak volna. És még saját óceánpartja is van. - eléggé egyértelműen látni, hogy magánterület, amit azért nem bánok.
- Felviszem a bőröndöket. Lentre van belőle valami? - van egy sejtésem, hogy nem véletlenül van az emeleten a magánrész.
A hálóba viszem a bőröndöket, vagyis vinném, mert külön gardrób van. És már az első napok után azt beszéltük, hogy visszafelé be fogunk ugrani Jonasékhoz, hogy megköszönjük. Mert ez a csere, hiába mondták, nekik nagyon megéri, számomra úgy tűnik, éppen fordítva van, és a figyelmességet, amit itt és a hegyi kunyhóban tettek, csak megköszönni lehet. Személyesen.
A nadrágot hamar átveszem.
- Valamit vigyek még magammal? - nézek rá, s olyan közel állok hozzá, hogy megérintessem őt.
To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Olivia West Sun Dec 11, 2022 11:44 pm

They Move on Tracks of Never-Ending Light

Egyetértek Marcellel, bár én személy szerint akkor szoktam igazán biztonságban érezni magam, amikor a karjaiban tart… És ezért közelítek is hozzá, átölelem, ha engedi, és mélyen magamba szívom az illatát.
- Igen. - így a legjobb, és én még nagyon sokáig így tudnék maradni. Nem számolom az elmúlt perceket, csak belesimulok abba az érzetbe, hogy nekem pontosan itt van a helyettem. Mellette.
- Ott leszek veled, ha szeretnéd. - nem csak a fényképek keresésére gondolok, bár elsősorban akkor hoztam ezt fel. Szeretném, ha tudná, hogy amikor szüksége van rám, én ott leszek. És talán akkor is, amikor kifejezetten nincs. Mert szimplán csak együtt tölteni az időt, ok nélkül is érdemes, és kellemes. És persze bizsergető is. A közelében, először érzem azt, hogy fizikailag is jó együtt lenni. Hiszen az is az összetartozást erősíti.
- Szerintem is. - és most is, ahogy a derekemhoz ér, felvillanyoz az érintése. Hiszen olyan természetes, olyan meghitt… És nagyon vágyom rá, hogy ezt megőrizzük a későbbiekben is.
- Óóó a csalik… még most is bármelyiket felismerném. Apu a villantói színét is napszakhoz igazítja. - mikor már azt hittem, hogy tudom milyen fénynél melyik szín a megfelelő akkor persze változtatott. Mert mindig van egy új módszer, amiről hallott, és ki kell próbálnia. Szerintem apu jobban élvezi az előkészületeket mint magát a horgászatot. És nagyon örülök neki, hogy már sosem kell amiatt lemondania erről a szenvedélyéről, mert nincs rá ideje.
- Nekem bármelyik jó. - mindkettőt szeretem és még van ezerféle változat, amit szívesen fogyasztok. Illetve leginkább azt szeretném megtudni, hogy ő mit szeret, mert akkor a későbbiekben erre figyelni tudok. Az ötletén viszont elmosolyodom, mert tökéletes megoldás.
- Benne vagyok. - a mosolyom még szélesebb lesz, és miután a smotthiem felét elfogyasztottam, oda is adom neki. Egy pusziért cserébe. Ez a vám. Ha odaadja az övét akkor pedig azzal folytatom.
- Igenis? Tényleg bátor vagy. - előfordulhat, hogy teljesen elkavarodunk, mert azért az én módszerem minden, csak nem megbízható. De ha így megyünk, akkor végül is együtt fogunk navigálni, és nekem ez lenne a legkellemesebb.
- Köszönöm. - szeretném, ha ő is tudná, hogy nem várom el tőle, hogy segítsen nekem. Nagyon jól esik, ha megteszi, de csak akkor tegye, ha nem okoz számára gondot. Ezért is köszönöm meg. Ezt sosem fogom természetesnek venni.
- Nahát ide is jut? - nevetni kezdek, ahogy a vaj az orromra került és egyelőre nem törlöm le. Inkább játékosan közelítek az arcához elsősorban az orrommal, de összekenni természetesen nem akarom. Mielőtt hozzáérnék az egyik ujjammal gyorsan letörlöm, és csak egy puszi éri már el. Talán egy kicsit hosszabb, mint először gondoltam.
- Szívesen. - szerintem meg van már minden, amire szükségünk van, így én készen állok az indulásra. És nem csak arra.
Minden együtt átélt kaland csodálatos volt, és az idő megszűnt létezni. Valóban együtt mozdultunk, együtt léteztünk a nagyobb és apróbb történések közben is. Sosem éreztem még ilyen harmóniát, és azt, hogy a rossz dolgok egyszerűen nem léteznek. Mert mindent meg lehet oldani, és a világ sokkal szebb, ha ketten vagyunk benne.
Idővel viszont magunk mögött hagytuk a havas tájat, mert a tengerpart is várt minket. És nem csak az. Mivel tudtam, hogy hova fogunk érkezni, készültem én is egy meglepetéssel Marcel számára. Nagyon remélem, hogy örülni fog neki… Egyelőre viszont nem sietek, mert ahogy megérkezünk érzekeimet megtölti az óceán illata, és a hangulatom… olyan nyugalmat érzek, amit talán még sohasem.
- Annak nagyon örülnék. Bár én most is tudnék csobbanni. - a hideg víz sosem zavart. Persze minél melegebb annál többet tudok benne tartózkodni, de egy gyors merülés akár még jeges vízbe is jöhet. Egyszer rá is hoztam apura a frászt, amikor egy viszonylag hideg horgásztóba beleugrottam. És még a kapást is elijesztettem…
- Ha lepakoltunk szeretnélek elvinni valahova, ha benne vagy. - nagyon el szeretném neki mondani, hogy mi a meglepetés, és biztos vagyok benne, hogy az arcomra költözött mosoly, azért gyanút kelthet. De egyelőre titokban tartanám. Mert szeretném látni rajta, hogy örül-e neki.
- Annyit mondok, hogy hosszú nadrágra lesz szükség. - vajon sejti? Nem tudom, de talán már nem is számít. Mert mielőtt bemegyünk a házba, szeretnék még mást is. Ezért mielőtt kivennénk a csomagokat az autóból, odamegyek hozzá, és a két tenyeremet az arca köré fonom. A tekintetét keresem, mert szeretném, ha látná, hogy mennyire boldoggá tesz engem, és hogy nekem most minden tökéletes. Aztán megcsókolom, gyengéden, de mégis szenvedéllyel. Ezért még mindig sóvárgok, és azt hiszem sosem lesz elég.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Marcel Montgomery Sun Dec 11, 2022 8:54 pm

Terra - JelenLights

Viszonzom a mosolyt, s tudom, szükségtelen mondani, hogy az intelligens trollokat kedvelem, mint ahogy a tréfákban is inkább azt kedvelem. A többinek nem látom értelmét, s nem is reagálok rá.
- Mindig abban vagyunk. - ez a kijelentés annyira mélyről érkezik, hogy magamban elcsodálkozom. Azért vadászpilótaként ilyen biztosnak lenni, hiszen láttam, s riasztottak elég helyzethez, hogy tudjam, ez nem így van, elég furcsa kijelentés.
- Bármikor szívesen. - nagyon is tudom, milyen érzés az, mikor mindent a másik elé terítve, minden pillanatban az ő kedvét keresve csak lesújtó és elégedetlen pillantás, grimasz fogad, vagy szó. Időbe került, mire megtanultam, hogy magam kedvéért tegyem. Soha. Senki. Másért. Márpedig most azért ez az érzés van bennem, s az öröm, hogy osztozunk, s együtt örülünk neki. Ez annyira új, annyira csodálatos, hogy akármilyen önzőnek is tűnik, nem akarom elengedni.
Kezét nem engedem el, ahogy finoman megszorítja az enyémet, sokkal inkább felemelem, s kézfejére csókot adok, miközben a tekintetét keresem, hogy ezzel is jelezzem hálámat, s köszönetemet.
- Megkeresem. - van még pár holmi a padláson, ahová nem jutottam el, s egyáltalán nem időhiány miatt. Többgenerációs múlt lapul ott, titkokkal, érzésekkel, s van, hogy nagyon sok.
Ám szeretném vele megosztani életem ezen részét is, csak amennyiben szeretné.
- Tökéletesen megérte az a valami. - mosolygok rá, s hogy hozzám ér, kezem a derekára csúszik.
- Szerintem még csalik is vannak, vagy a padláson, és vagy a tóparti kunyhóban, vagy.. a csónakházban. - apu ugyan következetes szervező volt a dolgaiban, nagyapa is, mégis kuszán más rendszerrel dolgoztak, és anya sok dolgot kivett a műhelyből is, ahol apu birodalma volt.
- Köszönöm! - azt hittem, hogy az eprest választja, s mivel az az én kedvencem is, hajalndó voltam lemondani róla, de volt egy megérzésem, hogy jobb, ha így mondom, és lám, bejött. Vagy... tegnap az eperlekvár nagyon jól esett. - De biztos? Nem az epreset kívántad meg inkább? - pont éppen ő is az én javamra mond le róla. - S ha felezünk? - adom a köztes utas megoldást.
Tenyerem újra rátalál derekára, ahogy közelebb jön hozzám. Jól esik a közelsége. Simítok párszor rajta, majd a csípőjén pihentetem meg tenyerem.
- Igenis! - nekem mindenhogy jó, térkép van, iránytű van, s azért megy tájékozódni a szabadban.
Akármennyire úgy gondoltam először, hogy hagyom zuhanyozni egyedül, kis híján én döntöttem úgy, hogy maradjunk ma is itt, az sem baj, ha már jéghideg víz zúdul ránk, meg sem éreznénk.
A hátizsákomba takaró, elemlámpa is kerül, egy pótbakanccsal és meleg nadrággal egyetemben.
- Rendben. - gyakorlottan pakolom össze a szendvicseket, és azon gondolkdom, hogy anya titkos szószait ki lehetne rájuk próbálni, a salátákat máshogy nem tudtam megenni, s ő ezeket dolgozta ki rájuk, úgy már rá lehetett venni, s később már szerelemmé vált. Egy ideig nem, s már tartottam attól, hogy elfelejtettem, hogyan készítette, amikor megtaláltam a szakácskönyvét, amit ő írt, vagy a tóparti kunyhóban, ahová a féltettebb részeket tettem, a padláson kívül, ahová sosem tette be a lábát, mert ...
Kellemes borzongás fut végig rajtam, s ujjam önkéntelenül nyúl a vaj felé, hogy Olivia orrára is kerüljön a finomságból, ami szigorúan házi készítésű vaj, Pierro csodabazárjából.
- Most mondtad. - mosolygok rá, s olyan jól esnek szavai!
- Köszönöm! - a forró tea életmentőbb, mint a sima víz, azt is elteszem a hátizsákba.
- Rendben. - veszem el azonnal a kezem a derekáról, feltételezve, most nem kívánta. S már csak egy utolsó rántás a hátizsákon, hogy be tudjam csatolni, s részemről is minden kész.
Havas táj, mászás és sielés, séta, minden téli dolog, ami csak történhet, nem volt még ennyire csodálatos. Időnként átfagytunk, és mégsem, mert képtelen voltam érezni a hideget mellette, csakis a kellemes meleg járt át, el sem akartam tőle szakadni.
S mégsem szomorúan hagytam ott a hegyi házikót, amit szinte azonnal belaktam, s jó érzéssel tudok csak rágondolni.
A táj hirtelen melegedett fel, és még az időjárás is nekünk kedvezett, így mire a tengerparti házhoz értünk le, póló is elég volt.
A sós levegő illata már elég korán elér bennünket, az óceán moraja később, ám annál jobban beborít. A kocsiból kiszállva csak behunyom a szemem.
- Pár nap múlva akár a vízben is fürödhetünk, ha ilyen meleg lesz. - és szerintem azon sem kell majd meglepődnünk, hogy itt is várnak kellemes meglepetések a tulajdonosoktól.

To: Olivia
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

Kalifornia - Marcel &Olivia Empty Re: Kalifornia - Marcel &Olivia

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum