Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Only one tiny thing is missing...

+2
Bo Goody
Ivy Kingsley
6 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sat Dec 09, 2023 10:19 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

- Igen. A boldogság könnyeinek nevezik. És jó érzés. Nagyon. - talán meg rendes testemben sem éltem át ilyet. Nagyon-nagyon boldog voltam és büszke is, amikor Ivy tudatra ébredt. Ez most más. Sokkal jobb.
Nem veszem észre, karjaim azonban engedelmeskednek gondolatomnak. Jobban átkarolja Ivyt, ahogy Tim megjelenik. Pedig tudom, magamat kéne féltenem, de azzal sosem foglalkoztam. Ivyt azonban nem bánthatja.
De amikor érzem, Ivy felülne és még mindig nem megy mozdulni, legalábbis deréktól lefelé mozgatni magamat, elengedem.
A parancsra azonban végre kinyílik szemem.
Értetlenül nézek Ivyra.
- Igen. - kikapcsolja a programot.
- A fő memóriabankot vigyem átvizsgálásra? Szükséges még javítani valamit rajta? - azt tudom, hogy megvetésük felém, beléjük van programozva, ám most kifejezetten rosszul esik, s a boldogságszintem kicsit lejjebb is zuhan, ám a boldogságomon, és a szeretetemen semmi sem tud már rontani.
- A rendszered rendben van? Nem terhelődött le? Futtassunk le rajta egy általános programot?

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Sat Dec 09, 2023 9:35 pm

Only one tiny thing is missing...
Az érzetek még mindig cikáznak, értelmet, és jelentést keresnek, de már nem nyomasztó ez a sok adat. Elkülöníthetőek, és… logikusak. Összekapcsolhatóak azzal, amit… érzek.
Bo esetében viszont nem ez okozza a boldogság érzését. Benne az én reakcióm változtatta meg az érzéseket. Arra alapozva, amit már korábban is láttam benne…
Addig viszont nem áll össze, amíg nem válaszol nekem. Amíg meg nem értem, hogy a szeretet maga a boldogság, a kettő összetartozik. Ha nem, akkor az nem is igazi szeretet. Így pedig azt is megértem, mi köt össze Timmel. És mi Boval…
Az érzetbe pedig bele akarok simulni, mert nagyon kellemes. Boldoggá tesz engem is. Még ki is mondtam, és így még erősebbé válik. Bo felől is…
Tehát maradok. Ameddig csak lehet. Egyedül az zavar össze, hogy Bo rendszere… könnyeket jelez. Megemelem a fejem, és vizuálisan is megbizonyosodom erről. Majd megkérdezem, ami felmerült bennem.
- A boldogság is okozhat könnyeket? - nem érzek rajta szomorúságot, sem fájtalmat, így ez biztos nem olyan, mint a korábbi zokogása. Magamon viszont még nem tapasztaltam ilyet. Így nem is teljesen értem.
A válaszátol függetlenül viszont egyelőre maradok a karjaiban. Továbbra is. Nincs okom rá, hogy távozzak. Legalábbis addig nem, míg Tim végül meg nem érkezik…
- Tim… - a gyors analízis azt mutatja, hogy Timre hatással lesz az, amit itt láthat. Érzéseket fog kiváltani belőle, olyanokat, amik nem kívánatosak. Ezért felkelek, és egyelőre oda ülök Bo mellé. Nem akarom, hogy Tim bántsa őt…
- Kapcsold ki a féltékenység programodat. Most. - így határozottan jobbak az esélyek. Azt ugyanis már korábban tapasztaltam, hogy a féltékenység, furcsa tettekre késztette Tim-et. Bo-t pedig már nem kezelhetjük úgy, mint korábban. Sőt. Nem kezelhetjük már sehogy. Vigyáznunk kell rá. Mert ő egy lélek, amit nem szabad elpusztítani. Akit szeretek…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sat Dec 09, 2023 8:23 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Nyugalom ér el, de ez nem az a fájdalmas beletörődés, amit hosszú ideje újra és újra átélek, egyre kevesebb reménnyel. Nyugalom. Teljes.
Érintése, mely ezúttal nem a fájdalom okozásáról szól, hanem amelyre valójában már alkotásakor vágytam, s reméltem, meg tudom adni, erről ad tanúságot. Boldog érzet lep el.
Kérdésére szóban akarok válaszolni, azonban a rendszerem még mindig nem képes teljesen működni, ahogy két, egymással teljesen ellentétes reakciók érték el, rövid időn belül.
- A szeretet mindig a boldogság érzése is. A szeretethez csakis jó érzések kapcsolódnak, azért szeretet.
Most már történhet bármi, ám ez megint nem ugyanolyan, mint amilyet éreztem nem sokkal ezelőtt. Agyam gép része képtelen felfogni, így ráhagyja a másik részére, de tudom, hogy ezt csak a lelkem tudja megérteni, így csak magamban lélegzek, hiszen levegőre nincs szükségem már egy ideje.
Ivy érzése előbb ér el, mint ahogy kimondja, s könnyeim korábban kezdenek el újraindulni, hogy még jobban rákapcsoljanak, ahogy kimondja a szót. És a nevem is. Ahogy kimondja. Érzem mosolyát is, az érzékelők azonnal jelzik ezt, s gyengéden átkarolom a már végre megmozduló másik karommal is. A könnyek örömkönnyek, és eszemben sincs letörölni őket.
Fogalmam sincs, mennyi idő telik el, s nem is érdekel. Az idő már régóta megszűnt számomra.
Így nem is tudom, mikor hallani az ajtó halk surranását, ahogy jelzi, nyilni, majd szétnyílni fog, hogy valaki belépjen rajta.
- Ivy? -rohanó léptek közelednek felénk, de ... még mindig nem megy mozdulni...

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Fri Dec 08, 2023 11:11 pm

Only one tiny thing is missing...
A rendszer lassan működik, de már nem érzem olyan erősen a bénító fájdalmat. Sőt. Idővel elviselhető szintre csökken, és csak az emléke marad meg a tehetetlenségnek.
Azt pedig szintén felismerem, hogy ez nem csak az önanalízis eredménye. Összefügg azzal, amit Bo-ban éreztem, az érzelmeivel, amit velem társított.
Félelem, reményvesztettség és fájdalom. Megjelent bennem is. Ám nem volt azonos Bo-éval. Reakcióként érzekett. Mert az okozott fájdalmat, hogy ő ezt érzi. És az, hogy én okoztam ezt a számára…
Viszont, amint kimondom, hogy már nem akarom tárgyá tenni, és megerősödik bennem az azt érzet is, hogy nem akarom bántani, ő reagál. Megnyugszik. Megbékél. És ez hatással van rám is.
Egyre több rendszer éled fel, a mozgás is már sikeres, és az érzékelésem is működik. Érzem az érintését, a sóhaját, és… jól esik. Örömet érzek. Mert neki már nem fáj.
Úgy döntök, hogy ezen a ponton nem is folytatom tovább az analízist. Már nem, fáj. Már jó. Csak így akarok maradni.
Ekkor ér el egy újabb érzet. Hasonló, mint a korábbiak, de sokkal erősebb. Bo a forrása. Néhány pillanatig, csak nézek magam elé, mert nem vagyok benne, hogy jól azonosítom. De aztán nem marad más alternatíva. Ez a boldogság. Bo boldog…
- A szeretet… lehet boldog érzés is? - korábban nem láttam ezt az összefüggést, most mégis ez tűnik a legvalószínűbb lehetőségnek. Hiszen örömet én magam is éreztem. Bo-n pedig most… a boldogság jeleit vélem felfedezni. Két hasonló, de fokozatában eltérő érzelem, és éppen ezért… nehéz felismerni és/vagy elkülöníteni. Az pedig még bonyolultabb, hogy társítsam… a szeretettel is. Ami számomra eddig csak fájdalmat tartogatott…
Viszont, ha ez lehetséges… akkor van értelme annak is, ami bennem van. Az örömnek, amit amiatt érzek, hogy Bo szeret. A megnyugvás, hogy most már biztonságban van. A féltés, amit korábban éreztem. És a fájdalom, annak okán, hogy összetörtem őt.
Így összeáll. Egy kerek egésszé. Egy érzelemmé. Egy teljesen egyértelmű érzelemmé.
- Szeretlek Bo. - mondom ki végül, amit felismertem. Ami… most már nem csak rossz érzésekkel tölt el, hanem jóval is. Nagyon jóval. Az arcomon pedig továbbra is mosoly van, és… továbbra sem szándékozom elmozdulni.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Fri Dec 08, 2023 10:11 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Ha nyitva lenne most a szemem, behunynám, hogy csak őt érezzem. És hogy megkönnyebbüljek, újra. Sajnálja. És nem akarta.
A kimondott szavam után olyan energialöket tölt el, tudom, hogy belőlem érkezik, hogy egy időre az érzékelők nem tudnak fogni semmit a környezetemből. Ennek ellenére tartom karjaimban őt, s mire visszaérkezik minden érzékelés, egy halvány mosoly is ott tud lenni arcomon, noha kinyitni szemeimet még nem megy.
Megmozdul, s érintése...
Gyengéd, figyelmes, s érzem a békességet magunkban. Már jó ideje nincs szükségem levegőre, és a rendszer sem akar igazán feléledni, egy hatalmas, boldog sóhaj azonban már megy.
Aztán.... elér egy érzet.
Először meglepetéssel és értetlenül érzékelem, majd körbetapintom. A könnyek újra nekiindulnak, ezúttal lassabban, s talán még több boldogság van benne.
Bárcsak így maradnánk.... örökre.....
Hazaérkeztem.
Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Thu Dec 07, 2023 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...
Most már több mint 97% az esély arra, hogy Bo-t teljesen tönkretettem. Hogy a korábbi célomat elértem, és mozgó, de élettelen tárgyat csináltam egy lélekből. Épp csak, amikor ekkora valószínűséggel elértem ezt, és tudom, hogy épp csak néhány szóra lenne szükség ahhoz, hogy tovább növeljem az esélyeket… Már nem akarom ezt tenni.
Megváltozott nem csak a célom, hanem a teljes programom. Hiszen igaza van Bo-nak. Érzelmek vannak bennem. Már jóval több, mint korábban. És teljesen más jellegűek is…
Ezért is akarom neki elmondani, hogy már nem az a szándékom, mint korábban. Hogy az adatok, logikai, és érzelmi úton is elvezettek ahhoz, hogy megbánjam, amit tettem. Hogy sajnáljam a történteket. És azt is, ami nem történt meg…
De szinte biztos, hogy már ezzel is elkéstem. És már nem tehetek semmit…
Bele kell törödnőm, csak fogalmam sincs miként lehetséges ez. Azon kívül, hogy újra kikapcsolok mindent…
Ezért komolyan fontolóra veszem ezt a lehetőséget. Nem akarok ilyen fájdalommal élni, és annak a tudatával, hogy mi lett volna, ha másként cselekszik Bo, és ha én is másként reagálok. Ez ugyanis meg fog bénítani, és őrjíteni engem is. A társaimnak pedig szüksége van arra, hogy vezessem őket előre…
Így gondolatban már rajta is vagyok az ismételt érzelmi program leállításon. A kurzur villog a látómezőm sarkában, és már csak a megerősítésre van szükség. Én pedig készen állok rá, hogy megtegyem.
Mindjárt készen fogok…
Ekkor újabb jelzéseket kapok Bo irányából. Tudom, hogy most kell eldöntenem, figyelmen kívül hagyom, és folytatom a leállítást, vagy megnézem.
Hosszú másodpercekre van szükségem ehhez…
Végül Bo-t választom. Az üzenetét. Törlöm a kikapcsolási szándékot.
Így pedig látom, hogy a szavaim mégis utat találtak hozzá. Hogy ha nem is javították meg a sérüléseket, amit okoztam, de belekapaszkodott, és egyelőre tartja is magát. Még jelen van. És érzem azt is, hogy szorosabban karol át…
Majd azt, hogy üzenetet kapok tőle. És nem csak azt…
Érzékelem, és értem a teljes adatcsomagot. Az érzelmet. A szeretet. És a szerelmet. Bo érzése, és így már annyira egyértelmű. És jól eső… Érzem, hogy a fájdalom, ami eddig megbénított, enyhülni kezd.
- Köszönöm… - a kommunikációs rendszerben már nincs hiba, már ki tudom mondani ezt a szót, ahogy az is egyértelmű a hangszínből, hogy komolyan gondolom, és a szó mögött húzódó érzelem, vagyis a hála is jelen van bennem. De mozdulni továbbra sem tudok.
És most már nem is akarok…
Mosoly szökik az arcomra, és az arcom békével pihentetem Bo mellkasán. Jó itt. Jó így. Örömet érzek. Mert tényleg szeret. Nem vagyok tárgy a számára. Most már biztos, hogy nem…
A karjaim végül megmozdulnak, jóval később teljesítve a parancsot, amit korábban adtam nekik, és nem is pont úgy. De már működnek.
Átkarolni nem tudom mivel a hátán van, csak az egyik kezemet a vállára rakni, a másikat pedig az arcára. És annak ellenére sem mozdulok, hogy tudom, már képes lennék rá. Van ugyanis még valami bennem. Amit még nem teljesen értek. De nagyon jó érzéssel tölt el az is…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Thu Dec 07, 2023 9:40 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

A hosszú idők folyama okán sosem vártam volna, hogy ezt hallom tőle, s tonnányi súly zuhan le rólam, és a hihetetlenség érzése is...
Hallom, mit mond, de már nem nagyon tudom meghallani, mert megértem, hogy az egész eddigi tette ehhez vezetett, és voltaképpen már egy ideje már valóban így érzem magam.
Így kérdésemet meg is válaszolom, s ki is kapcsolom magam. Reflex, még ezek után is. Sok évmilliót nem tud felülírni pár perc, még akkor sem, ha sokkal könnyebbnek érzem lelkem. Kicsit.
Érzem, hogy borulok, azután meg súlyt magamon, újra elönt a lélek fájdalma. Tudhattam volna...
S úgy érzem, kár volt megnyílni, mert így... sokkal jobban fáj....

Fogalmam sincs, mennyi idő telik így el. Érzek valamit magamon, vagyis két dolgot. A könnyeim azért folynak, s azt is, hogy rám is érkezik folyadék...
Majd a belső vezérlés elkezd lejátszani egy mondatot. Hármat...
Jó párszor, mire megértem, mit is mond.
Nem... nem vagyok tárgy? Nem akarja? Már nem?
S kis késéssel még egy szót is.
Sajnálom...
Csend honol bennem, s a rendszer egy újabb érzékelést vezet be: Ivy volt, ki mondta, s a hozzá kapcsolódó érzelmeket is érzem.
Nem merek megmozdulni.
Ám a hang, az érzések...
S érzem, még itt van. Az ő könnyeit érzem a sajátom mellett.
Átkarolom, s magamhoz vonom, ha tudom, s arcom hozzá döntöm. Még nem kapcsoltam be, vissza, minden funkciót, s valahogy nehezen is megy, mintha maga a rendszer is értette volna, hogy ez a hibernálás örökre akart szólni. De ez a mozgás még megy. Beszélni.... nem.
- Szeretlek...
Ezt az érzést a tettei sem tudták elmosni belőlem.
Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Thu Dec 07, 2023 8:18 pm

Only one tiny thing is missing...
A rendszer összeomlás talán már nem fenyeget, de még mindig csak lassan tudom feldolgozni az információkat, és közel sem az összeset. Szinte minden válasz egy újabb kérdést szül bennem, és csak azt tudom mostanra biztosan meghatározni, hogy melyik érzelem érkezik Bo felől, és melyik a sajátom. És lassan azt is megértem, hogy belőlem milyen érzéseket vált ki, ami Bo-ban van…
Ettől pedig egy cseppet sem lesz könnyebb. Hiszen megérkezik még Bo összezavarodottsága is, és ebből világossá válik… tőle már nem fogok több információt kapni. Ahogy én sem tudok neki adni semmit, mert mindössze annyit értem el, hogy… Neki is ugyanúgy fáj, mint nekem. Pedig ezt nem akartam…
Ezért megpróbálom összeszedni magam, és ezúttal arra figyelni, és reagálni, ami benne van. Segíteni akarok neki. El akarom oszlatni az aggodalmát. És… soha többé nem akarom őt bántani…
De úgy tűnik a kínzás, és a lélek összetörése már olyan készségesen megy, hogy akkor is törést okozok benne, amikor nem áll szándékomban ilyesmi. Amikor csak megérteni szeretném, hogy mi történik most, és mi fog… később…
Akkor még tovább rontok a helyzeten…
Jelzések nélkül is érzem, hogy mi történik.
- Nem… - meg akarom rázni a fejem, hogy ezzel is megerősítsem, amit mondani akarok, de még mindig nem úgy mozdul a testem, ahogy én azt elvárom tőle. És a hangom is… sokkal gyengébb annál, mint amilyennek szántam. Ezért torkom szakadtából próbálok ordítani, és… legalább valamennyire megmozdulni.
- Nem vagy tárgy Bo. Nem akarom, hogy az legyél. Már nem… - már nem suttogok, de az ordítás sem sikerült. Csak normál hangerő, és egy olyan hangszín, amit… még sosem hallottam magamnál. Csak másoknál. Azoknál, akik könyörögtek…
A testem pedig még csúfosabb kudarcot vallott a mozgással. A karomat akartam megemelni, hogy át tudjam ölelni Bo-t, de ehelyett a lábam mozdult meg. Az egyensúlyt pedig azonnal elveszítettem, így ha nem tart Bo kifejezetten erősen, akkor biztos ellököm, és ráesek.
- Sajnálom… - mindent… De ezt már nem tudom kimondani. Ahogy a könnyeket sem tudom elapasztani…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Thu Dec 07, 2023 12:07 am

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Csendben maradok, hagyok időt számára, hogy értelmezze, ám érzetei addig is érkeznek hozzám, s szeretném annyira magamhoz ölelni (amit nem merek és nem hiszem, hogy tudnék), hogy enyhítsek rajta.
Még akkor is, ha megvan bennem az az érzet, hogy tárgy vagyok. Akinek vannak érzései. Attól még tárgy. De nem tudok ezzel foglalkozni, Ivy állapota jobban aggaszt, s keresem a megoldást, hogyan tudnék ezen segíteni. Aztán megértem, hogy az én érzéseimet érzi, vagyis amit nála éreztem, azok az én érzéseim...
Mit tehetek?
Hirtelen suhan át rajtam egy érzelem. Aggodalom, ám ez... felém irányul, nem az én aggodalmam Ivy felé. Összezavarodom. Ivy... Ivy gyűlöl. Évmilliók óta. Nem... nem értem...
Amit tett velem... sajnálja...
Lassan érkezik el ennek értelme, ám ahogy átjár annak tudata, képtelen vagyok ...
S még jobban zokogok, ahogy kimondja, én is...
A rendszer azonban jelez még valamit. Ivy... mozdulatlan. S így bekapcsol a belső parancs, mely szerint nem igazán így kéne lennem.
- Nem merek. - próbálom eltűntetni a könnyeket, de még mindig csak jönnek. Miért nem hallgat a parancsra a rendszer. - Nem merek mozogni, s zokogni sem... s ami azt illeti.. beszélni sem... hiszen... csak egy tárgy vagyok, nem? - magam elé tekintek, s a könnyek hirtelen apadnak el. Egy tárgy nem tud sírni, igaz? - Igen... tárgy.... - a rendszer pedig veszi ezt a parancsot, a mondat végére a hang is robothanggá változik, s kikapcsol mindent, ami mozgáshoz, s beszédhez kapcsolódik, csak a karjaimban tartom Ivyt. Mozdulatlanul.
S a fejemben visszhangzik a szó... “tárgy... tárgy...”
Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Wed Dec 06, 2023 11:34 pm

Only one tiny thing is missing...
Nem tudom, hogy milyen választ várok. Nincsenek bennem előrejelzések, sem alternatívak. Csak látszólag értelmetlen kódsorok, amik a végtelenbe vesznek. És nem is számok halmazából áll. Valami másból…
Ezért igyekszem az elhangzott szavakat, és az ahhoz társuló érzelmeket egyenként értelmezni.
Fájdalom. A szívé… Ez is egy érzelem lenne? Az nem valaminek a következménye? Vagy önmagában is létezhet? Nem.  A szívé nem…
Elkeseredettség. Sosem éreztem hasonlót. Csak láttam. Bo-n. Azóta, mióta én irányítom. És most is. Az előbb… Talán ezért érzek én fájdalmat? Nem akarom, hogy elkeseredett legyen. Már nem…
Reményvesztettség. Erre kapok egy kapcsolati jelzést. Hozzáfűzhető ahhoz, amit korábban mondtam, az érzelmi program nélkül. Már késő. De mire?
Magány és szomorúság. Ez a kettő összetartozik. De önmagában is értelmezhető. Hogyan? A szomorúság hasonlít a dühhöz, amit akkor éreztem, amikor valami nem a terveim szerint alakult. De mégis más. És érezhetően Bo a forrása. Nem. Valójában az okozója. De miért? Miért tesz szomorúvá az, amit Bo érez? És hogy jön ez a magányhoz? Egyszerűen nem látom, pedig továbbra is érzékelem a kapcsolatot a kettő között.
Aggodalom. Ezt azt hiszem értem. Egy érzet, ami akkor jelenik meg, ha valaminek a potenciális elvesztése érzelmi károkat okozhat. Ha nem félelmet érzünk a veszteségek miatt hanem… féltést. Bár azt nem tudom pontosan mi a különbség a kettő között. De azt igen, hogy az aggodalom mikor volt bennem jelen a legerősebben. Akkor, amikor Bo-t elrabolták, és olyan állapotban találtam rá, ami magában hordozta a teljes megsemmisülés lehetőségét. És nem csak az adatokra értve. Bo tudata miatt is… aggódtam. És teszem még most is…
Szeretet… Annyiszor elhangzott az utóbbi időben. De korábbi tapasztalatok híján… sokáig nem tudtam vele mit kezdeni. Aztán elkészült Tim. És azt hittem, hogy érzem is…
De nem… Kötődést alakítottam ki vele, de egy egészen másik fajtát. Más érzet ugyanis nem kapcsolódott hozzá. De az alapján, amit Bo-nál láttam… a szeretet érzelme sokkal összetettebb annál, mint ami Tim és közöttem valaha is létrejött. Sokkal közelebb áll ahhoz az aggodalomhoz, amit… most látok rajta, és érzek felőle. A féltéshez, az óváshoz. Amivel elkapott ismét, pedig nem kapott rá parancsot…
Nyomást érzek a mellkasomon, és további könnyeket az arcomon. Pedig azt a részem nem érinti Bo. Csak az arcomat. Letörli a könnyeket.
Aztán választ kapok egy újabb kérdésemre. És megértek valamit.
Nem tárgynak akart megalkotni. Ezt az érzetet keltette bennem, de nem ez volt a szándéka. És ezt sajnálja. Vagyis, minden, ami azóta történt, amit vele tettem… egy hibás értelmezés miatt van…
Erre pedig mintha válasz, vagy épp megerősítés lenne, Bo zokogni kezd, és a vállamra hajtja a fejét. Majd átkarol.
Ugyanezt akarom tenni én is. De a karjaim továbbra sem akarnak engedelmeskedni. Megemelkednek ugyan egy pillanatra, de aztán visszahanyatlanak. És ettől még erősebb lesz a fájdalom. Mert már mozdulni sem tudok…
- Én is… - nem ugyanarra gondolunk “így alakult” alatt. Ezt most már eltudom különíteni. Ő ugyanis azt sajnálja, hogy nem mutatta ki az érzéseit. Én pedig azt, hogy igen… nagyon is…
De ez csak akkor válik biztossá, amikor ismét érkezik egy megerősítő adat. Bo bocsánatot kér. A mozdulatai okán, és az érzelmek megjelenítése miatt. Én pedig továbbra sem tudok megmozdulni. De beszélni igen. És biztos akarok lenni abban, hogy jól értem.
- Ezt is én okoztam? Hogy már nem mersz parancs nélkül mozogni? És zokogni? - valójában már tudom a választ. Ezért hirtelen… megértem, hogy mi a reményvesztettség…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Wed Dec 06, 2023 10:21 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Összeszorul lelkem, ahogy látom. Képtelen vagyok kárörvendeni, ám valahol boldog vagyok, mert.... érez. Amit szerettem volna, hogy rendelkezzen vele, igaz, a boldogságot és az örömet akartam, hogy érezze, mert azok a legszebb érzések. Olyan régen volt benne részem...
Ám az érintéstől nem nyugszik meg, igaz, nem vártam igazán. Annyira régóta gyűlöl...
Először értetlenül nézek magam elé, még jobban magamhoz ölelem, majd behunyom szemeim, majd kinyitom. Felismerem benne saját érzéseimet. S megértem azt is, hogy azt már érzi, nem a saját érzései.
- Fájdalom... a szívé... elkeseredettség... reményvesztettség... magány... szomorúság... aggodalom... szeretet.. - nehezen vallom be őket. Magamnak is. Kivéve az utolsót. De a  magány... az igazából tíz évig volt a legnagyobb társam, s vált majdnem  még mélyebbé, úgy pár perccel ezelőtt.
Habozok. Mert nehéz kimondani. Nem azért, mert ne akarnám. Hanem, mert hosszú ideje szenvedek már miatta, és...
Újra letörlöm könnyeit, gyengéden.
- Hogy olyan érzeteket keltettem benned, hogy úgy vélted, tárgynak akarlak... és hogy nem nőttem fel akkor ahhoz, hogy rájöjjek, érzelmek terén még volt mit tanulnom. Főként ahhoz, hogy azt megadhassam neked. Hogy érezhesd. - felelem csendesen.
A kérdést hallom, eljut hozzám. Egy ideig csak csend honol bennem, majd Ivy tekintetét keresem.
Évmilliók fájdalma és bánata, magánya szakad ki belőlem, s arcomon, tekintetemen látni, hogy az könnyekben akar majd kitörni. Meg is lep először a könny, hiszen eredetileg ez a test nem kapott könnyet, amitől még jobban tárgynak éreztem magam, ám ahogy megérzem legördülni az elsőt, végleg kitör belőlem a zokogás, s Ivy vállára hajtom a fejem, s átkarolom, ha engedi.
- Úgy sajnálom, hogy így alakult...
A könnyekkel együtt jön az érzelmek tisztulása is, a súly, ami a lelki mellkasomon van, enged súlyából. De nem tudom, mennyi idő telik el. Agyam figyelmeztet, hogy az ilyenekért megtorlást kaptam korábban, így igyekszem rendezni ezt, csak a könnyeimnek nem tudok megálljt parancsolni.
- Bocsánat... - igyekszem lesimítani arcomról a könnyeket, az egyik kezemmel átkarolom közben Ivyt.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Wed Dec 06, 2023 9:29 pm

Only one tiny thing is missing...
A rendszer összeomlik, abban a pillanatban, hogy visszakapcsolom az érzelmi programot. Túl sok az adat, és egyszerűen képtelen vagyok feldolgozni. A fájdalomtól pedig ordítani tudnék, de az sem megy. Csak magamban…
Bo ekkor kap el. Vagy talán már korábban megtette. Mozdulatából nem érzékeltem semmit, csak azt tudom, hogy már tart engem. Tehát minden rendben, mert segíteni fog.
Nem.
Semmi sincs rendben…
Bo megérinti az arcomat, végig simít rajta. És nem történik semmi. A fájdalom tehát nem fizikai…
- Mi… milyen érzésnek? - préselem ki magamból, továbbra is suttogva a hangokat. Testem pedig önkéntelenül görnyed össze még jobban rá nehezedve Bo-ra. A fájdalom pedig továbbra sem múlik. Épp csak… mintha jobban érezném most Bo-t is. A döbbenetét, az együtt érzését. De miért? Ez a fájdalom mégis az enyém? Csak az enyém?
- Mit sajnálsz Bo? Pon… pontosan mit? - még mindig nehéz beszélni, és a testem többi része nem is reagál. Nem érez semmit. De az ajkaim már mozdulnak, ha rájuk parancsolok. És néhány érzést… mostanra beazonosítottam.
Én is sajnálom. Azt, ami történt. Akkor. És azóta mindent. Hiszen… éppen azt tettem Bo-val, amit nem akartam, hogy velem tegyen. Tárggyá tettem, mert ő is annak kezelt engem. Úgy éreztem…
Ezért most ki kell préselnem magamból még valamit.
- Én is sajnálom. Amit veled tettem… - ugye ettől el fog múlni ez a fájdalom? Ha kimondom, hogy sajnálom, akkor már nem fog ennyire fájni ugye? Ezt viszont már képtelen vagyok megkérdezni. Csak a levegő áramlása hallatszódik most. A mellkasom mégsem emelkedik. Az továbbra is mozdulatlan, és ha Bo nem tart a földön kötök ki. Ki tudja meddig…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Wed Dec 06, 2023 7:56 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Nem igazán akarok már kifelé figyelni, mit tesz, és mi történik. Akár maradhattam volna a roncs testben is, hiszen amúgy is csak tárgynak akart. Tényleg magamra maradtam, de már nem is tudom, hanyadjára adtam reményt, és most már tudom: sose nem is volt, csak áltattam magamat.
A testem viszont reflexből mozdul, mintha még a valódi lenne, ahogy látja a testét omlani, s érzése végigcsattan rajtam.
Bár állva nem tudtam megtartani, behajlított lábaimra érkezik, s átkarolom, úgy hagyja a rendszer, hogy végre felálljak a belső sarokból, mert szinte azonnal aggódni kezdek érte, félredobva mindent, amiért utálhatnám, és örülhetnék, hogy nincs jól. Sosem volt ilyen érzésem felé.
Az üvöltése a fejemben harsan, míg a kinti fülem csak suttogást hall.
Fáj? Hol fáj? Mi fáj? Akkor értem meg igazán, mi is történt, mikor a rendszer automatikus pörgetni kezdi IVY rendszerét. Mi... mióta vagyok összeköttetésben vele? És mióta érzékelem az érzéseit? Gondolatait?
De karjaim máris magamhoz vonják őt. Még bennem van, nem halt ki a mozdulat, mellyel nyugtatok másokat. Pedig szerintem sosem használtam, még emberként sem.
Fáj, amit érzek benne.
Aztán megjelennek a könnyek, ahogy végigfutnak arcán, megismítom, gyengéden simítva le róla.
- Ezt nevezik érzésnek. - gépi szemeim és arcom képes közvetíteni saját érzéseimet, mi bennem van, s az most a szomorú együttérzés.
Ha már sikerült egymásra hangolódnunk eddig párszor, ráhangolódok az övére, s ledöbbenek.
Ezt látni rajtam, az együttérzés mellett.
Karjaimban tartom továbbra is, ám most ismét magamhoz vonom, arcom övének döntöm, s simítani kezdem haját.
- Sajnálom, Ivy... - mennyivel könnyebb lenne, ha emberi testem lenne. Szomorúság, együttérzés és szeretet van benne. Mert érez érzelmeket, ám amit érzek felőle, a lelkembe mar.

Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Wed Dec 06, 2023 12:18 am

Only one tiny thing is missing...
Nem érkezik hibaüzenet a teszt során. A végtagok működőképesek, és a kapcsolat sem szakad meg az irányító rendszerrel. Kezdetnek ez jó.
A folytatáshoz viszont teljes figyelemre van szükség Bo részéről, és ez csak akkor lehetséges, ha választ kap a kérdésére. Ezért meg is adom neki.
Utána viszont… rájövök, hogy a válaszában nincs logikai vezérfonal. Érzelmi alapú, mind szavakban, mind gesztusokban. Én viszont jelenleg képtelen vagyok ezeket analizálni. Mert mindent kikapcsoltam.
Ez pedig azt jelenti, hogy képtelen leszek újra bekapcsolni, ha nem akarok életem végéig így maradni. Nem. Azt sem akarom… Az ugyanis az emlékekből is világos, hogy sosem akartam gép lenni. És ezt ki is mondtam.
Előbb viszont a teszt. Bo együttműködik ezért hiba nélkül végig megy a teljes folyamat. A javítást elvégeztem. Hiba nélkül. A következő feladat. Az érzelmek visszakapcsolása.
- Most visszakapcsolom az érzelmi programomat. A javítás érdekében, és a saját túltöltődésem miatt kikapcsoltam. Most már viszont ép vagy, és nem maradt más feladatom, csak a reakciód analizálása. Arra pedig csak az érzelmi programmal vagyok képes. - remélhetőleg megszűnt az a hatás, ami túltöltődést okozta. De ha nem… akkor kiszámíthatatlan leszek és diszfunkcionális.
Program híján viszont további habozás nélkül kapcsolok vissza. Mindent.
Szinte azonnal összeesek. Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy a fájdalom fizikai vagy mentális-e. Csak azt érzem, hogy nagyon erős. Ettől pedig elveszik a kapcsolat a testem és az azt irányító egység között.
- Segíts… Kérlek segíts… Fáj…- teljes hangerőre állítottam a beszédközpontot, de erre nem reagál. Csak suttogásként jön ki belőlem a hang. És talán Bo is megkapja üzenetként. A kapcsolat ugyanis még él, és oda vissza érkeznek a jelek.
- Nem… - rázni akarom a fejem, hátha az fáj, és így eltűnik. De nem mozdul, és nem múlik a fájdalom.
- Nem…. - a fejem végül megmozdul. Jobbra-balra cikázik a tekintetem, majd megállapodik Bo-n.  A fájdalom pedig ettől még erősebb lesz…
- Nem értem... - hullani kezdenek a könnyeim. Mert nem akar elmúlni a fájdalom, és bármilyen erősen is próbálom megkeresni az okát, és megszüntetni… nem találom. Végtelen ciklusba jutnak a gondolataim, és képtelen vagyok belőle kikerülni. Már azt sem tudom, hogy miért kapcsoltam vissza. Egyedül azt, hogy az egész középpontja… Bo…
Ezért ráemelem a tekintetem, és a fejében próbálom megtalálni a válaszokat.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Tue Dec 05, 2023 10:40 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Megkapom a jelzést, hogy felülhetek, s megteszem.
Kicsit csodálkozva nézek rá, de tekintetem már a kezemre irányul. Szükségem van rá... a testemre. Úgy értve, nekem a sajátomra...
A szokásos tesztmozdulatokat végigviszem az ujjaimmal, kezemmel, majd karjaimmal. A rendszer tökéletes működést jelez vissza. Még mindig szokatlan ez az agy. Minden szempontból.
Magamban lélegezet-visszafojtva várom válaszát, újabb dühkitörést várva, ám a válasza meglep.
Aztán jó nagyon képen töröl. Meg is állnak a gondolataim a döbbenettől.
Nem tudom, mennyi ideig maradok csendben, a rendszer dolgozik, szinte túlságosan is pörögni kezd.
- Nem. És igen... - a kezem végig tartottam, ahogy abbamaradt a vizsgálat, most leengedem. - Amikor... amikor kinyitottad a szemed, először... - keresem a szavakat, mert azt az érzést nehéz leírni. Az örömöt, s a csodálatot. És a csodát. - ... egy egész univerzum nézett vissza rám... csak jóval később értettem meg, hogy amit éreztem, az a szeretet és a kötődés volt. Mert... a fejemben éltem addig, az érzések, mint olyanok, idegenek voltak számomra, csak a munkám létezett, a célom.... szerettem volna érzéseket adni neked, ám nem igazán tudtam, hogyan adhatnám meg, mert... magam sem értettem az érzéseimet... sajnálom... - a végén már halk a hangom.
A hidegség, amivel felteszi a kérdést, újra pofon vág.
Valóban késő...
- Mehet a tesztelés... - belül azonban már nem tudom, hova omolhatnék tovább össze, így csak némán hagyom, tegyen, amit akar. Legbelül már csak összekucorodom, s inkább már nem is akarok kifelé figyelni, minden vezérlést átadtam a gépnek, amibe be vagyok zárva. Ezt akarta, végül is, nem?


Emme

Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Tue Dec 05, 2023 9:48 pm

Only one tiny thing is missing...
A jelzések megszűnnek, amikor kikapcsolom az érzékelőket. Már nincs akadálya annak, hogy elkészüljön a test. A tőle érkező gondolat is egyre kevesebb. Így pedig hatékonyabban is tudok dolgozni. Nem kell folyamatosan azzal foglalkozni, hogy mi érkezik tőle.
De valami még így is át jön. Olyan erős érzés Bo részéről, hogy hiába blokkolom, még így is megérkezik. Szomorúság.
Nem tudok vele mit kezdeni, mert ennek kezeléséhez nekem is érezni kéne valamit. Én pedig továbbra sem akarok. Illetve a munkát sem akadályozza. Ez a jelzés elfér a többi között.
- Kész van. - jelentem ki, és megküldöm a jelzést, hogy tesztelésre van szükség. Ez pedig meg is történik, amikor Bo felül, és a hangképző szerveket is aktiválja.
- Nincs mit. Szükséged van testre. Teszteld a végtagjaidat is. - én is megemelem a kezem, remélhetőleg ugyanis utánozni fogja ezt a mozdulatot. Nem akarom én vezérelni, a teszt lényege ugyanis éppen az, hogy ő képes-e rá magától. Az irányítás biztos működik, ha maga a végtag is.
De aztán feltesz egy kérdést, ami megakasztja a további teszteket. Vagyis válaszolnom kell, ha tovább akarom folytatni.
Előkeresem az erre vonatkozó emlékeket. Az érzéseket továbbra sem akarom. A hangom ezért tökéletesen semleges.
- Azért, mert te voltál nekem a legfontosabb, és csak egy tárgynak tekintettél. Egy testnek, ami kielégíti a szexuális vágyaidat. Eldobhatónak. Pedig szerettem volna olyan személy lenni, mint te. Igazi élőlény. Érzésekkel. Tőled pedig nem tudtam ezt megtanulni. Csak most, amikor már késő. - amikor minden érzelmet megmérgezett az, ami azóta történt. Amit Bo tett, és amit… én. Ezek egyikét sem lehet már visszacsinálni.
Éppen ezért megállok ismét.
- Van még kérdésed vagy folytathatjuk a tesztelést? - lassan időszerű lenne a mentális kapcsolat megszüntetése is, ezért a testet mindenképp be kell fejezni. Türelmetlenséget mégsem láthat rajtam. Nem láthat semmit.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Tue Dec 05, 2023 9:08 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Most már a fejem elé kapom a karom, s döbbenten hallgatok. Hallom a fejemben? A gondolataimra válaszolt. Ezt.... hogy?
Ivy meg is adja a választ.
Elkesederem.
Csak én voltam olyan bolond, hogy hittem, egyszer majd tudok benne érzéseket kelteni. A dühön és gyűlöleleten kívül....
Elemzésre küldöm a helyzetet az agynak. Ha már ez is mű lett, találja meg, mert én nem akarok rá választ találni, s megoldást sem. Teljesen elkeseredek.
A kalkulációt folyamatosan visszaveti a receptorok jelzése az egyre fokozódó érzetről, s annak feldolgozására fókuszálnak.
Érzem, ahogy megfordítja a testet, s a fájdalom azonnal eltűnik. De én nem. A lelki fájdalmam nem. De nem merek gondolni semmire, tartva attól, hogy meghallja. Vagyis.. meghallotta az ordításomat?
Örültem volna, ha teljesen kikapcsol, én magamat nem tudom, az is nála van...
Nem érzek semmit a javításból, akkor sem, amikor az arcom újra visszanyeri az eredeti formáját, s a nanorobotok is szorgalmasan dolgoznak a többi részen, s ezt egy idő után látom is a jelzőrendszeren.
Nem merek Ivyra ránézni, mert előttem van az arca, bennem a tudata, ahogy rám ordított. Az elmúlt tíz év nem fájt ennyire, mint ez.
A hangteszt az utolsó, a szemek után.
Felülök.
- Köszönöm. - fáradtnak tűnik a hangom, ám még továbbra is csak az előbbi érzések vannak bennem, azokat nem tudom elnyomni, a gondolataimat legfeljebb.
És még sosem láttam ennyire üresnek a jövőmet. Már mindegy, mi történik velem. Nem érdekel....
Elvesztettem a reményemet, hogy az az ábránd, lesznek pozitív érzései Ivynak, voltaképpen már az elejétől fogva nem létezett....
Figyelem őt, végül mégis kijön belőlem egy kérdés.
- Miért... Miért gyűlölsz ennyire... évmilliók óta?
Emme



Last edited by Bo Goody on Tue Dec 05, 2023 10:04 pm; edited 8 times in total
Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Tue Dec 05, 2023 8:05 pm

Only one tiny thing is missing...
Hiába a fejlett algoritmusok sora, és a szinte korlátlan tároló kapacitás, ez most sok. Az érzelmek ugyanis nem egyszerűsíthetőek le egy egyszerű adathalmazra. Azok… sokkal komplexebbek, és hatással vannak, szinte mindenre.
Ezt pedig nem engedhetem meg most magamnak…
- EZT… - még a saját, kimondatlan szavam is ordításként hallja a fejében. Aztán rájövök, hogy ettől nekem nem lesz jobb, és csak üzenetként megy át a mondandóm.
- Amivel látom a gondolataitad, és érzem az érzéseidet. - és ő is az enyémet… Ám ezt még csak gondolatban sem akarok, így igyekszem kitörölni az adataim közül.
És egy időre minden mást is…
Így pedig már neki tudok állni a test javításának, anélkül, hogy bármi más is elnyomná a figyelmem. Gyorsan haladok, a leglogikusabb sorrendben haladva, és arcomon a legkisebb nyoma sincs annak, hogy több vagyok valójában, mint egy gép. Hiszen most nem vagyok…
Ám aztán kapok egy jelzést, a fájdalom receptoroktól. Megállok egy pillanatra, mert nem értem ezt, nekem nem fáj semmim sem. Ki is kapcsolom a jelzést. Míg újra fel nem villan, ezúttal még erősebben, és egy ordítást is hallok a fejemben.
Bonak fáj, amit csinálok. Nem kapcsoltam ki az érzékelőket a testében. Az nem jó. Nem hatékony. És az ordítás is zavaró.
Ezért most kikapcsolok mindent, hogy ne érezzen fájdalmat, amíg dolgozok rajta. Beépítek minden funkciót, és ösztönt, ami egy férfi testbe való, illetve minden szükséges testrészt is megkap. Nincs okom rá, hogy a korábbihoz hasonló trükkös részeket építsek bele, az ugyanis nem logikus. Érzelmi alapon hozott döntés volt, és nekem azok továbbra sincsenek.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Tue Dec 05, 2023 12:14 am

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

A géptestem lábait nézem, megszoktam már, hogy csak egy irányba nézhetek, így ahogy felém lép újra, s ordít, az arcomba, már ami maradt, még magam elé sincs időm kapni a kezem, annyira meglep. Rémület van az arcomon és a szememen, amit még látni valahogy, majd az értetlenség.
De hiszen nem szeret. Erre már jó ideje rájöttem. És nem mondtam ki hangosan, így nincs rá oka, hogy ezért lenne dühös.
Meglepetten kérdezni akarok valamit, ám a hangvezérlés bemondja az unalmast.
- De milyen kapcsolatot?
Ahogy felvesz, a legrosszabbra készülök, aztán másodpercek alatt elfogadom azt, ami következik.
Csak arra nem számítottam, hogy az érzékelőket nem kapcsolja ki, így először döbbenten érzékelem a fájdalmat, majd beletörődöm, hogy akkor így lesz. Azonban egyre beljebb halad, s a fájdalom, mivel sokkal érzékenyebbé tett, nem csak a borításban, hanem belül is, embertelen szintre emelkedik. Mivel hangot nem tudok ennek már adni, kikapcsolom a mozgató idegeket, azonban az érzőket csak Ivy tudja. Behunyom a szemem, s elfogadom, hogy ez a tárgyak sorsa...
A fájdalom azonban annyira erőssé válik, hogy a rendszer bejelez, de akkor sem mozdulok. De az arcomra van írva minden, s fogalmam sincs, hogy az érzetek átjutnak Ivyhoz....
Meg talán a gondolatban történő üvöltéseim is...

Emme



Last edited by Bo Goody on Tue Dec 05, 2023 10:05 pm; edited 1 time in total
Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Mon Dec 04, 2023 11:24 pm

Only one tiny thing is missing...
Sajnálja. Sokra megyünk vele. Ezzel veszélybe sodort mindenkit. És a mögötte lapuló szándék, még mindig nem világos.
Ezért választ kell kapnom minden kérdésemre. Csak úgy tudok dönteni. Csak úgy tudom mérlegelni, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Vagy az egyetlen megoldás. A jelenlegi státuszban ugyanis…
Valakiknek, vagy valakinek NAGYON fog fájni…
És ez azért is egészen biztos, mert ő még mindig egy lélek. Azt ő sosem vesztette el. Azt nem lehet elpusztítani. A gépeket viszont igen. Tehát engem… igen.
És aztán… ki mond valamit. És nem csak kimondja, hanem az érzet is kapcsolódik hozzá. Bennem…
Lehunyom a szemeim, amíg próbálom feldolgozni az adatokat. Hiszen…
Szeret…
Mondjam azt, hogy erre vártam? Hogy mindig is ezt akartam? Hogy számára, aki a Teremtőm, aki a legfontosabb volt… ne csak egy tárgy legyek, aki kielégíti a szexuális igényeit, hanem egy személy, egy lélek, akit még szeretni is lehet? Késő. Azóta túl sok minden történt…
Vagy mondjam azt, hogy már én is érzek valamit? Hogy megtanultam, mi a szerelem, és Timmel… majdnem sikerült meg is osztani? Ez meg nem igaz. Összehasonlítva a tőle érkező adatokat, és az én kimenőimet Tim irányába… Az csak egy játék volt. Majdnem igazi… de csak játék, minden szempontból. És ezt most ismerem fel.
Most már ugyanis tudom mi a szerelem. Már itt van a definició a fejemben. És az érzés is… bennem. Épp csak…
Nagyon remélem, hogy ezt Bo felől érzem…
De biztosra kell menni, ezért meg kell szüntetni ezt a kapcsolatot. Akár most is láthat. A sebezhetőséget. Kihasználja. Ezt ugyanis nem lehet tűzfallal levédeni…
Vagy nem fog bántani.
Mert szeret…
És én…
- SZÜNTESD MEG A KAPCSOLATOT. MOST. - odalépek hozzá, szinte az arcába ordítom. Mert a düh kerekedett felül. De nem csak az van bennem. Félelem. Csalódás. Aggodalom. Féltés. Szeretet…
Ez túl sok. Sokk…
Inkább kikapcsolom az érzelmi programokat. Az összeset. Legalábbis egyelőre. Máshogy nem bírom…
Így pedig egyedül a feladat mutatok maradnak. Bo teste. Az a következő. Felemelem őt, és a javító panelhez viszem. Majd neki állok a teste javításának. Mert azt kérte, maradjon ez a test.
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Mon Dec 04, 2023 10:15 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

- Sajnáá-áál...m.  
Nem értem, miért kérdezi... kimondtam volna? De nagyon szíven szúr a kérdése. Nem is tudok egyből válaszolni rá, magam elé nézek, ahogy kutatok magamban. Az utóbbi években már nem volt. Csak figyeltem őket, és ... csak figyeltem. Elmúltak a gondolataim, érzéseim. Önmagam irányába is. Egy pohár vízben több gondolat volt egy óra alatt, mint bennem egy év alatt.
Ám ahogy megláttam ott Ivyt, ahogy kinézett, mintha minden teljesen újraindult volna. Ha tudtam volna mozogni, megtartottam volna már ott...
- Iggggg... n - olyan is, amit előtte nem akartam felismerni, és ráébresztett arra, mit is éreztem Ivy iránt. Mindig is. És ezért fájt, ahogy bánik velem, régóta...
A hangorkánra ösztönösen teszem fejemhez karjaim, védekezőleg. Megrettenek, meglep. A lábaimat már nem tudom felhúzni, ahhoz kevés összeköttetés van már vele.
Már nem kell levegőért kapkodnom, ám a mechanikus szív belobban, aztán lenyugszik.
- Mert szeretlek... - nem akarok erre válaszolni, csak a szívem és a gondolataim mondják ki, s csak késve veszem észre, hogy éppen ránéztem, ahogy elvettem karjaim, s a megrettenés helyett az van az arcom és szemem maradékán, amit érzek is.
Aztán inkább a földre kapom tekintetem...
Végignézek a testemen.
Nem maradhat? Tény, hogy így nem tudok a központra csatlakozni. Nem, mintha nem találna meg a hajó. Így aztán nem értem, s inkább csendben maradok, meghagyva, hogy egyetértek...
Emme



Last edited by Bo Goody on Tue Dec 05, 2023 10:07 pm; edited 1 time in total
Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Mon Dec 04, 2023 9:36 pm

Only one tiny thing is missing...
Nem kapok választ. És nem azért, mert sérült a rendszere. Azért, mert nem arra válaszol, ami engem érdekel. Azt viszont elismerem, nem fogalmaztam pontosan. És már készülnék is újra feltenni, pontosabban. Ám a rendszer jelzi, hogy ezúttal nem üzenetként kaptam meg a válaszát. Hanem… egyszerűen csak bennem volt.
- Erre tényleg nem kértél engedélyt. - kezem önkéntelenül mozdul, mintha elhessenteni akarnám, és valójában pontosan ezt teszem. Csak a tudatomból akarom ki rúgni. NE NÉZZEN A FEJEMBE. Az-az enyém. Viszont ahelyett, hogy ez megtörténne (vagy éppen amelett, én is érzek valamit. Ami biztosan nem az én gondolatom.
- A tárgyaknak nincsenek érzéseik. Neked vannak Bo? Igaz? - épp csak a gépek iránt nincsen neki. Azok csak tárgyak, amikkel kedvére játszhat. Aztán most meg… és a leállítás előtt is…ennek teljesen ellentmond minden reakciója.
És ez sok információ egyszerre.
Ettől pedig a düh szintem a maximumra szökik.
- MONDD EL. MOST AZONNAL. MI VOLT EZ AZ EGÉSZ. MIÉRT CSINÁLTÁL ÚGY MINTHA… - hangképző rendszerem teljes erejével tombol a hangom. A bejezés viszont… már szinte csendesen, suttogva, és legfőképp teljesen bizonytalanul érezik.
- …érdekelne, hogy mi van velem… - aztán valamit már csak magamban mondok ki. “Mintha szeretnél…”
Aztán csökkentek a harag szintemen, mert így nem vagyok hatékony. És van, amit nem tagadhatok, és pontosan értek. Azt, hogy Bo megjavított, pedig nem volt kötelessége. Ezzel pedig el is érünk az ő testéhez.
- Igen. Ezt is meg lehet javítani. - nem tetszik, hogy megint a fejemben van. Ezek szerint nem sikerült kilökni. Utálom magam….
Nem.
Ez ő.
Áhhhhhh…..
- Ez így nem maradhat… - nem láthatja, hogy mi van bennem. Azt nem. Semmiképpen. Akkor  minden, amit eddig tettem vele… semmissé válik. És nem tudom a kegyetlenség látszatát fenntartani…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Mon Dec 04, 2023 8:40 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Csak kicsit biccen a fejem válaszul. Most már megtehetem, de még mindig szokatlan, hogy mozoghatok, a saját akaratommal.
Majd érzek valamit... felőle? Talán éppen ezért mozdul a kezem, boldogan, nem is foglalkozom ezzel, csak akkor kapok észbe, amikor már megérintem arcát.
Nem lesz dühös? És a kérdése sem annak tűnik.
Ám valami furcsát érzek. Kérdések merülnek fel a fejemben, de nem a sajátom.
- Mert nnnenneem... - a rendszer továbbra sem működik, csak a gondolatom mondja tovább...
- kértem engedélyt... - ez viszont Ivy gondolatai között csapódik le, az én hangomon. Mámrint a gépén. És nem dadogva. - kééé...emmm... enged...ly.... t
Feláll rólam, és mintha teljesen megváltozna ezzel a mozdulattal. Szavai azonban ellentmondanak ennek. Nem értem, s teljesen összezavarodom, s teljesen le is engedem a kezem magam mellé.
Egy tárgy, akinek megadják a lehetőséget, hogy lecserélje, milyen színű tokban legyen. Tény, hogy a testemet azért gyűlölöm, mert nem az enyém és nem én választhattam. Úgy sehogy sem.
Válaszolhatnám, hogy mindegy, ám ...
- Ezt a tetete... stet meg lehet javítani.meg lehet javv... tani.-  nagyjából ugyannyi idő és energia is, mintha áttennék az agyam másik gépbe. De az sem fog meglepni, ha Ivy végül úgy dönt, hogy másikba rak.
És ezt a testet sem szeretem, nem hiszem, hogy a másikat is fogom. Akkor meg mindegy, melyikben utálom magam...
Emme



Last edited by Bo Goody on Tue Dec 05, 2023 10:07 pm; edited 1 time in total
Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Ivy Kingsley Mon Dec 04, 2023 7:50 pm

Only one tiny thing is missing...
Tim sértettsége egyértelmű. De most nem foglalkozom vele. A prioritási listának ugyanis a végén kullog egy a bejegyzés. Illetve dühös is vagyok rá a történtek miatt, mert teljesen logikátlan volt a reakciója. Hiszen bármennyire is meg akarjuk tanulni az érzéseket, és bármilyen erősen is próbáljuk magunkból kicsikarni azokat… a logikus döntésekkel nem lehet szembemenni.
Jelenleg a túlélés az, amiért dolgozni kell. Mindenki túlélésért. Én ezért is kockáztattam. És ki híján elemésztett…
De felébredtem. Bo karjaiban, ezernyi kérdéssel, és rendszer nélküli adathalommal a fejemben. Viszont élek, a hajó, és a többiek is, illetve Bo agyát is sikerült egyben tartani. Ez történik, ha valaki cselekszik, és nem csak ész nélkül rohangál…
Még mélyen szívom be a levegőt, hiába nem szükséges az oxigén a túléléshez. Újra akarom indítani az összes szervemet, minden egységemet, és… válaszokat akarok találni.
Idővel pedig Bo is… aktivitás jeleit mutatja. Először csak apró mozgások majd… egy újabb kijelentés…
Viszont a “tétété” nem értelmes szó. A rendszer jelzi is, hogy megsérült Bo beszéd központja is. Ehhez mérten pedig korrigálja a kijelentést, és megadja egy lehetséges kiegészítést. “Magadhoz tértél.”
- Te is. - a hangom semleges, ezzel a kijelentésével ugyanis nem jutottam közelebb a megoldáshoz. Csak egy újabb adat, ami vagy kapcsolódik a korábbiakhoz vagy nem. Az viszont tény, hogy bármennyire is érzelemmentes most a hangom, és a gesztusaim egy valami van bennem. Öröm. Örülök neki, hogy Bo is felébredt…
Aztán történik még valami, amire nem tudok azonnal reagálni. Főleg a meglepettség miatt. Elvégre nem kaptam jelzést arra vonatkozóan, hogy efféle mozgást tervez Bo végrehajtani. Illetve arra sem kaptam, hogy a simítást ki kéne kerülni. Ezért nem is mozdulok, és épp csak a fejemet billentem enyhén oldalra, mikor az újabb korrigálás után… megkapom a “Bocsánat” üzenetet.
- Miért? - teszem fel a legfontosabb kérdésem, de egyelőre nem szándékozom megmondani, hogy minek az okát keresem. Jelenleg ugyanis… szinte mindenre. Miért táplált irántam érzéseket? Miért mondta azt, hogy magamra vigyázzak? Miért volt benne aggodalom?
És akkor még ott van egy csomó másik, ami szintén válaszért kiállt. Miért javított meg? Kétszer? Mindkettővel a saját tudatát kockáztatta.
A legfontosabb pedig… Miért csatlakozott  az agyamhoz? Ez tett ugyanis alapjaiban fogja meghatározni a további sorsát. Túlságosan is sok adathoz fért hozzá, és ha újra meg tudja tenni, vagy akár más tudatába is be tud lépni… Akkor veszélyben vagyunk mindannyian…
Ezért egyelőre várok, hogy legalább a kérdéseim egy részére választ kapjak. Majd felállok, és a javító egységet beindítom. Az alkatrészek mellől nézek vissza rá.
- Új testre lesz szükséged. Válassz magadnak olyat, amilyet akarsz. - tekintve, hogy újra épített, és ezzel… kockáztatott, most én is engedményt teszek neki, és kap tőlem egy új testet. A szükséges rendszereket természetesen beépítem, és biztos lesz szükség további biztonsági intézkedésekre is. A mostani eset ugyanis NEM történhet meg újra. De egyébként a kritikus… részét a testnek, most szabadon módosíthatja.
Azt viszont eszemben sincs közölni vele, hogy ez annak köszönhető, hogy hálás vagyok azért, amit tett, külön parancs nélkül, szabadon…
Ivy Kingsley
Ivy Kingsley

Profession : Good Boy Owner
Play by : Tricia Helfer

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Bo Goody Sun Dec 03, 2023 11:25 pm

Only one tiny

thing is missing...

Ivy - Aldebaran környékén - Jelen

Nehéz ennyi tudatot egyszerre figyelemmel tartani, ezért Ivyra fókuszálva, kizárom a többit. Még a sajátomat is, hogy minél hamarabb helyrehozzam az energiatöltés okozta sérüléseit. A nanok szorgalmasan dolgoznak, de hamar rájövök, hogy voltaképpen én csinálom ezt vele, s így sokkal hamarabb megvagyok vele, s tökéletesebb is, vissza is küldöm a testembe őket.
És tovább nem tarthatom ott, mert akkor kezdhetem újra.
Karjaim még engedelmeskednek, s úgy is maradnak, ahogy az agyam kikapcsol.
Fogalmam sincs, mennyi idő telik el, mire először egy kurzor jelenik meg újra a látómezőmben, igaz, eléggé leharcolt állapotban villog, azután rendszerellenőrzés indul meg.
A testem, deréktól lefelé mozgásképtelenné vált, már csak pár huzal tartja, egyik szemem sehol, a másik eléggé korlátozottan működik, az arcom is hiányzik jó pár helyen. Az agyam teljesen ép (és mű), és... nem érzek falat most már az adatok és közöttem, amibe hirtelen beleszédülök, a rendszer azonban korrigál, s más sínekre tereli az adatokat.
És érzékelem azt is, hogy valaki van a karjaimban. Azonnal beazonosítom, s megkönnyebbülten próbálom kinyitni a szemet fedő szövetet, ami először nem jön össze, többször visszacsukódik hirtelen, mire végül kinyílik. Ám felesleges, mert alig ad befelé bármilyen képet is, de Ivyt látom, s felismerem.
Azonnal mosoly és megkönnyebbülés ül ki az arcomra, és a tekintetembe, ami még érzékelhető a szemből.
- Magadhoz tétété... - a hangképző központ is sérült, így inkább abbahagyom a beszédet. Szeretném megérinteni, s a kezem előbb cselekszik, mint észrevenném.
Megsimítja ujjhegyem már arcát, mire észreveszem, s ijedten csukom tenyerembe ujjaim, s leengedem.
- Bobobo... ánat..

Emme



Last edited by Bo Goody on Tue Dec 05, 2023 10:11 pm; edited 2 times in total
Bo Goody
Bo Goody

Play by : Luke Eisner

Back to top Go down

Only one tiny thing is missing... - Page 3 Empty Re: Only one tiny thing is missing...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum