Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


The first time...

5 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Andrew West Mon Mar 13, 2023 9:31 pm



Andrew
The First Time...


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







- Majd én a helyükre viszem a bőröndöket. - akármennyire is boldog vagyok, s ragyogok, azzal tisztában vagyok, hogy az jóval fontosabb most számukra, hogy Marcellel és Oliviával foglalkozzanak. De ez nem fáj, éppen ellenkezőleg. Valóban jó lenne, ha egy kis időre négyesben hagynám őket, és a bőröndök kiváló mentségek, élek is velük.
Különben is, már egyáltalán nem vagyok egyedül. Marcel három kísérője azzal szórakozik, hogy hol feltűnnek, hol eltűnnek, ahogy ugrálnak a bőröndön, s a saját kísérőim érdeklődéssel néznek körbe, pedig már tudom, hogy leszületésem óta velem vannak.
Hirtelen leszek fáradt, s tudom, hogy ez mitől van, így csak leülök a szobámban az egyik fotelben, s felteszem a lábaim.
Nem a repülőút volt hosszú. Már nem csak álmok útján kapok jelzéseket, s tudom, hogy már kevés időm van ebben a formában léteznem. Igyekszem a lehető legjobban kihasználni, noha az az érzés nem ér el, hogy sajnálnám, véget ér. Minden csak viszonyítás kérdése, s nekem mindenhogy tökéletes, s megoldás mindenre jön majd.
De most nagyon lemerültem, ahogy testem próbál megbírkózni a folyamatos alakulással, ami valószínűleg már az ébredés előtt elindult, hiszen akkor is voltak időszakok, amikor nagyon fáradt voltam.
Valószínűleg be is aludhattam, mert valaki ugrál a mellkasomon. Veszek egy nagy levegőt, megvárom, míg rájön, hogy felébredtem.
- Megyek. - suttogom, s abbamarad az ugrálás, felülhetek.
Egy kis arcmosás csodákat tesz, s máris robogok a nappaliba vagy konyhába, ahol vannak, persze megint elfeledkezem, hogy ezt nem kéne, kis híján felbotlok a saját lábamba.
- A sütikből engem se hagyjatok ki. - Kathy anyu sütijei isteniek! Le is zuttyanok az egyik székre, s ...
- Szabad? - s két ujjam közé csippentve az egyik krémes sütit, a felét be is falom.  
- John és Marcel már vízre szálltak? - s ha így van, akkor máris nyúlok a farzsebemben lévő pénztárcához, s egy egy dolcsist veszek ki, s nyújtom át Kathy anyunak. Jelentőségteljes arccal. Ő nyert, s hát ha még tudnám, hogy turpisság van benne!


 

Ciaran



Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Olivia West Sun Mar 12, 2023 11:03 pm

The first time...
Family is not an important thing. It’s everything.
Anyut és persze Aput hallgatva tökéletes nyugalmat érzek. Szinte látom magam előtt, ahogy kettesben üldögélnek, és nézik együtt a naplementét kézen fogva. Csodálatos lehet. Így képtelenül széles lesz a mosolyom, ahogy beljebb megyünk a házba.
- Köszönöm. - mondom anyunak hálásan, amikor már el is indul a sütemények felé. Hoztam volna én is, de olyan lelkesen indult el a hűtő felé, hogy már nem akartam félbeszakítani. És Marcelt sem szeretném rögtön egyedül hagyni. Biztos vagyok benne, hogy azért még ismerkednie kell egy kicsit a ‘tereppel’.
- Húúú, akkor pár szem sós pogácsa, és utána a krémes. - most már értek mindent, és persze látom, hogy Anyu azt hiszem még a szokásosnál is jobban készült az érkezésünkre. Ettől pedig nagyot dobban a szívem. Mert reménykedem benne, hogy nem csak Andrew és miattam készült ennyi finomság, hanem Marcel miatt is fontosnak érezte, hogy mindenünk meglegyen. Nem is bírom ki, oda megyek Anyuhoz, és megölelem.
- A kiwis tökéletes lesz. - mondom mosolyogva, amikor már elengedtem őt. Kicsit később pedig koccintunk, és örülök neki, hogy nem ittam sokat, mert így még vissza tudom fogni a nevetést, amikor meghallom, Anyu hogyan parancsolja a fiúkat a hajóba. Így azt is pontosan megértem, hogy Apu miért volt ilyen szófukar. Már menne hajózni.
- Mindenképpen. - szorosan megölelem Marcelt, és egy csókot is kérek, mielőtt távoznának. Aztán Anyu mellett állok, míg elindulnak, és széles mosollyal integetek nekik. Nincs bennem egy cseppnyi rossz érzés sem, szerintem ez épp így tökéletes. Biztos vagyok benne, hogy Apu szeretne jobban megismerkedni Marcellel, és így lesz rá lehetőségük. Anyu szavaira viszont egy pillanatra felszökik a szemöldököm.
- Öhm… még puhítania kell? - csodálkozóvá válik a tekintetem, mert én nem vettem észre semmi olyat Apun, hogy merev lenne Marcellel. De akkor ezek szerint egy kicsit túl optimista voltam. Anyunak viszont teljes mértékben igazat adok abban, hogy ha szükséges, akkor Marcel meg fogja puhítani. Engem is nagyon gyorsan levett a lábamról…
- Ajajj… miért van az-az érzésem, hogy ez egy pontosan megtervezett akció volt? - nevetni kezdek, mert ha az is, nem bánom. Alig vártam, hogy beszélhessek Anyuval, és személyesen is elmesélhessek neki mindent, ami mostanában történt velem. Illetve velünk. Andrew is sokat lépett előre és szerintem nem csak a névváltoztatás miatt. Régóta nem láttam olyan boldognak, mint most az utazásunk alatt.
- Hmm… egyelőre szerintem maradok a kiwinél, de később ihatnánk egy teát odakint. - én is osztom azon véleményüket, hogy pompás lehet odakint üldögélni, de persze, ha Anyu fázik, bent is tökéletes lesz. Rajta áll, nekem bárhol jó, csak legyünk együtt.
- Nem tagadom. - teszem fel megadóan, és nevetve a kezemet. Aztán leteszem, és Anyura nézve folytatom.
- Marcel tényleg fantasztikus férfi. Nem gondoltam volna, hogy fogok még ilyet érezni, de mégis. Érdemes megismerni. -  majd igyekszem úgy terelni az eseményeket, hogy Anyunak legyen kettesben egy pár perce Marcellel is. Bár, ahogy a reptéren megölelte őt, azt hiszem őt már nem kell puhítani, de sosem árt egy kis figyelem, amit egymásnak tudnának adni.
- Óóó… köszönöm. Nagyon fog neki örülni. Amikor először készítettem neki, nem igazán tudott belőle enni. Elbeszélgettük az időt. - egy kicsit azért ebbe bele is pirulok, mert pont hogy szavakból igen kevés volt akkor, de ami elhangzott az nagyon fontos volt a számomra. És még most is hevesebben kezd el dobogni a szívem, amikor azokra a percekre gondolok.
- Ééééés ne kímélj. Biztos vagyok benne, hogy nem csak Apunak, hanem neked is vannak kérdéseid. - nagyon mosolygok, mert míg ő terülj-terülj asztalkát készített nekünk, én erre készültem. És most először nem érzem azt, hogy van valami, amit el szeretnék hallgatni. Loganről mindig keveset beszéltem, a kapcsolatunkról pedig még annyit sem. Marcellel kapcsolatban viszont nincs olyan, amit feszengve osztanék meg. Csak mosolyogni tudok, ha rá gondolok.
- Akarom egyébként tudni, hogy Apu mivel készült Marcelnek? - a halakon kívül persze. Azt mondjuk sejtem, hogy elviszi valami jó helyre, de szerintem nem ez lesz az érdekes egyiküknek sem.
Terra
Jelen
Family
"The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other’s life."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Kaithlyn West Sun Mar 12, 2023 10:05 pm

Sunshine
Terra - Jelen

- Süti az mindig van. - ragyognak fel a szemeim, s máris megyek a hűtő felé, hogy kivegyek egy nagyobb méretű dobozt, benne finom, krémes süteménnyel, amit tudom, hogy szeret.
- Parancsolj, van pogácsa is, sós és édes, amelyiket kívánod. - Andrew közben már eltűnt, a fiúk pedig elmerültek egymás nézegetésében, a világért sem akasztanám meg őket ebben.
- Üdítőnek van rózsavízből készült limonádé, és van kiiwis, meg epres is. Melyikből kérsz? Van ananászos is.
John italkínálására most kivételesen igent mondok, félretéve minden olyan képzetet, amit láttam már praxisom során az embereken: mit is művel testükkel, lelkükkel, életükkel az ital. Most koccintunk, s majd jobban fogunk ünnepelni, két, nagyon fontos dolgot.
Csak egy kortyocskát iszok belőle, s inkább úgy döntök, megkönnyítem John dolgát, s inkább kihajtom őket, már látom, hogy tűkön ül, hogy kifaggassa Marcelt, akit most így annyira nem irigylek.
Még integetek is nekik, kikisérve a teraszhoz, s megvárom, míg valóban el is indulnak a hajóval.
- Minden rendben lesz, Marcel úgy meg  fogja puhítani, hogy még. - dörzsölöm meg Olivia vállát.
- De én meg rád vagyok ám kíváncsi. - beszélünk ám mi külön, de azért egészen más, hogy itt van, alig bírok betelni a látványával.
Apropó. Andrew eltűnt, még nem jött vissza a bőrönd rakásból. Sebaj, addig előkészítem a terepet.
- Van kevésbé fejbevágós italom, ha kérsz. Vagy teát? Van rózsavízből készült ital is, a többi mellett. - nézek Oliviára. Kicsit hosszabb lesz a beszélgetés, s azért a töményről sem fogok elfeledkezni.
- Olyan jó látni, hogy boldog vagy. - nem tehetek róla, de azért csillogni kezdenek a szemeim.
Nehéz volt végignézni, ahogy Logan mellett egyre csak sorvadt, s akkor éreztem igazán azt a mondást igaznak: egy anya éppen annyira boldog, mint a legboldogtalanabb gyermeke. S ebbe Andrew is beletartozik. Amikor utaztunk haza tőle az intézeti látogatástól, már a kocsiban sírtam, hiába akartam visszatartani. Hogy lehet egy család ennyire érzéketlen egy olyan lélekkel, mint ő?
S miért kellett Logannek megtalálnia Oliviát, hogy tönkretegye? Sok álmatlan éjszakáim voltak, hiába tudtam, hogy ezek nem feltétlenül azok a gondok, amik megoldása rám vár. Borzasztó nézni a szenvedésüket.
S most mind a ketten olyan ragyogó arccal jelentek meg, hogy most meg az örömkönnyek akarnak mindenáron kiszökni.
- Elkészítettem a pácolt húst is, amit mondtál. - suttogom bizalmasan, mintha bárki is meghallana minket.
C

Kaithlyn West
Kaithlyn West

Origin : Terra
Profession : Nyugdíjas háziorvos
Play by : Diane Keaton

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Sat Mar 11, 2023 10:03 pm

Azért arra nem számítottam, hogy kifejezetten kellemesnek fogom találni ezt a közös… hajókázást. Inkább az aggodalom vezetett, de azt mostanra elengedtem. Amennyire tudtam.
- Igen. És már kisgyerekként is ilyenek voltak. Mivel Andrew fiatalabb, Olivia mindig vigyázni akart rá. Egyszer még a viharba is kisétált, és rákiabált az égre, hogy ne dörögjön, mert a testvére fél tőle. - amennyire megijedtem, hogy baja lesz az ítéletidőben, annyira büszke is voltam rá. Már gyerekként is nagyon jó volt a szíve, és Andrew ugyanilyen. Ebben pedig egyikőjük sem változott.
Marcel vállát pedig ismét finoman megveregetem. Érti a viccet is, és ez tetszik. Kathynek majd beszámolhatok róla, hogy remekül kijöttünk. Biztos vagyok benne, hogy majd ki fog kérdezni, én pedig bátran bemerek számolni róla, hogy Marcel tényleg rendes fiú. Vagyis kaphat sütit majd.
- Igen. Futólag. De… arra emlékszem, hogy egyszer mesélte, hogy van egy fia. Illetve… mintha halványan rémlene, hogy még egy fényképet is mutatott róla. - ez utóbbira nem mernék megesküdni. Azért régen volt, és az emlékeim már nem a régiek. De arra határozottan emlékszem, hogy a fiáról beszélt, és én is beszéltem Oliviáról. Tényleg kicsi a világ.
- Hmm… voltatok már közös bevetésen is? - tudom, hogy részleteket nem mondhat, de ez a részlet érdekelne. Ugyanis egy közös bevetés nagyon sokat jelent a mi köreinkben. Míg a való életben mindenki a szebbik oldalát tudja mutatni, az égen már nincsenek titkok. És ha ott is kijöttek egymással, akkor tényleg nem fenyeget az a veszély, hogy a későbbiekben gondjuk lesz a kommunikációval. Én pedig most azt ‘tesztelem’, hogy Marcel mennyire tud segíteni a hajón, amikor kapás van.
- Köszönöm. - hozza is a hálót, és így sokkal könnyebb. De még így sem megy simán. Az öreg csontok megfeszülnek, ahogy próbálom a hálóba terelni, és örülök neki, hogy a hálót már Marcel emeli ki. Egyedül nem biztos, hogy elbírnám.
- Igen. Kathy el sem fogja hinni. - a hajó végére mutatok, ott van egy kis mélyedés. Oda kéne raknunk. Ezt a fajtát én vissza szoktam dobni, mert szükséges az ökoszisztéma fenntartásához. De még van egy kis tervem vele.
- Ez egy közönséges kutyacápa. Van itt a környéken egy pár belőlük. De sajnos már fogynak. - vagyis nem nyújtanám a szükségesnél hosszabbra a vízmentes idejét. Azonban mint minden tisztességes fogásnál le kell mérni, és egy fényképnek is készülnie kell, mert lehet, hogy új rekordot döntöttem… döntöttünk.
- Csinálnál egy fényképet? - Marcel kezébe nyomom a telefonomat, én pedig a mérőszalagot veszem elő. Pózolni nem fogok, én csak a halat szoktam fényképezni. Így ha az rajta lesz a kép tökéletes lesz. A méretezés után pedig kiderül, hogy jó volt a megérzésem. Ez rekord. Nem is kicsi.
- Az eddigi legnagyobb. - büszkén kihúzom magam, de aztán már nyúlok is a cápa felé. Marcelt pedig ismét megszólítom.
- Tegyük vissza. - ha segít, akkor vissza is engedjük a vízbe. A hajón szerencsére nem ficánkolt annyira, a vízbe visszatérve viszont ismét magához tér. Gyorsan el is úszik, ezért nem sokáig követem a tekintetemmel. Inkább Marcelre nézek.
- Köszönöm a segítséget fiam. Így már közös fogásnak számít. - ugyan a füzetembe be fogom jegyezni, de azt oda fogom írni, hogy Marcellel fogtam. Remélhetőleg nem ez lesz az utolsó hal, amihez ezt odaírhatom. De előbb a poharamhoz térek vissza, mert ezután rám fér egy ital. És egy kis pihenés is…

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Sat Mar 11, 2023 9:02 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

Jó látni, hogy John kezd engedni, s bár voltam azért feszült egy keveset, mikor nekiindultunk, de úgy vagyok vele, hogy a kapcsolatunk Oliviával a miénk, s meg fogom érteni, ha nem felelek meg neki. Amitől csak azért aggódtam, mert azért tudom, nem olyan könnyű letenni azt az érzést, hogy valakinek nem felelek meg.
- Amennyit eddig láttam belőle, vagyis láttatott magából, elmondhatom, hogy valóban Olivia testvére. - család nem csak vér szerinti tagokból áll, kell ahhoz lélek is.
Egy “ó”, felismerő arcot vágok.
- Így már mindent értek. - el nem tudják hinni a fiúk, hogy igenis tanuljanak meg táncolni. A lányk kedvéért, semmi másért! Merthogy ők nagyon szeretik, s kiteljesednek benne, teljesen átváltoznak. És nem a mostani táncokra gondolok. Apám taníthatott ugyan táncolni, de legtöbbször anyám volt az, aki megmutatott lépéseket, s hogy miként is van a tánc etikettje.
Az ismétlésre bólintok, majd egy pillanatra felrándul a szemöldököm.
- De igen. Serge Maurice Montgomery ezredes.Ismerte? - nem faggadnám róla, lett volna alkalmam erre, amikor a paksaméta előtt ültem, ám akkor úgy döntöttem, nem fogok kezet így apámmal. Azok csak papírok. Ahogy mások látták. Az pedig nem az apám, hanem az ezredes.
Egy kicsit hosszabban engedem ki a levegőt a kérdésre, s bár gondolkodnom nem kell, az emlékre a mosolyom azonnal megjelenik.
- Együtt voltunk az egyik kiképzésen... jó tíz éve is megvan. Később pedig egy bázisra kerültünk. -nekem voltak ugyan kitérőim előtte, jó pár kontinens egét végigszáguldottam vasszárnyakon, mire a bázison kötöttem ki.
Tekintetem a megmozduló botra irányul, s bóintok is.
Ahogy azonban látom, mennyire is kell kapaszkodnia a botba, felállok, hogy amit kér, azt tudjak segíteni. A poharat is leteszem.
- Persze. -a tárolóhoz lépek, s felnyitva, megkeresem, amit mondott, s úgy helyezkedem el, hogy elég mélyre benyúlva, John bele tudja vezetni a halat, s kiemelésre is kerüljön.
Nem mondom, azért emberes fogás.
- Rendben. - nem lep meg, amit mond. Mást már láttam életemben, s tudom, érnek majd még meglepetések.
Nem a súly az, ami fogós, hanem hogy még fárasztással együtt is olyan a mozgása, hogy simán beleeshetünk a vízbe.
- Jó méretes fogás, John. - állok meg mellette, a zsákmány felett.
- Még életemben nem láttam. Mi a neve? - s valamiért együttérzek az állattal. Felpillantok, s látom, ahogy a három kisalak ül a hajó szélén, s öklükkel támasztják fejüket, úgy nézik a vergődő állatot.
S gondolatban megkérem őket, segítenek. Igaz, nem tudom, mit és hogy mire. Lehet, én vagyok érzékeny, nem tudom.
Ám az egyikük felemeli a fejét, rám néz, s kacsint egyet.

to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Fri Mar 10, 2023 11:37 pm

- Helyes. - erről én is gondoskodni fogok, de örülök neki, hogy Marcel is a válasza alapján figyelni fog erre. Nem szívesen tennék ilyet, de Logan veszélyes. Ezért jobb lenne, ha elfelejtenénk. Már biztosan. Ezért mikor Marcel koccintásra emeli a poharát, vele tartok. Inkább beszéljünk fontos dolgokról.
Ugyanis… Marcel egyetlen mondattal nagyon sokat elárult nekem. Ezek szerint ugyanis szeretne gyerekeket. Többes számban. Örülök, és ezt a mosolyom is elárulja. Szeretnénk unokákat, de sosem erőltetnénk semmit Oliviára. Illetve Logan nem is volt ebben a partnere. Marcel úgy tűnik, hogy igen, és ebben előre gondolkodik. Ismét könnyebb leszek ennek hallatán, de nem mondok semmit, csak mosolygok. Hiszen Marcellel kapcsolatban sincsenek elvárásaim… amit közölnék is vele…
- Ez pontosan így van. - nevetni kezdek, mert nagyon találó mondás. Illetve teljes mértékben igaz. Olivia viszont mostanra felnőtt, és már nem nekem kell vigyázni rá. Az most már Marcel feladata lesz, és… bízom is benne.
- Jól teszitek. - tény, Oliviát sem kell teljes mértékben félteni. Örülök neki, hogy a sereg mellett döntött, mert így legalább fizikai értelemben meg tudja védeni magát. A lelke viszont túl tiszta, és ezt Logan ki is használta. Marcel viszont nem úgy tűnik, hogy ilyet tenne. Inkább azt érzem rajta, hogy komolyan veszi a férfiak védelmező szerepét, és nem csak Oliviára értve.
- Megértem. Ugyanis nem csak fizikai értelemben vannak nehézségei. Neki is túl nagy a szíve, és ez tud fájdalmas perceket okozni. - nem fogom feltárni Andrew múltját, hiszen azt csak ő tudja, hogy mit szeretne megosztani, és mit nem. Legfeljebb az én néző pontomat ismertetem, ami a folyamatos aggódás. De nemcsak Andrew miatt. Oliviát is féltem a mai napig, és ez amíg élek nem fog elmúlni. Talán utána sem.
- Biztosan meg fogod találni a módját, hogy ez így legyen. Ha pedig az én titkomat kérdezed… az a tánctudás. - ismét nevetni kezdek, de azért komolyak a szavaim. Ugyanis tánc közben minden figyelmem Kathyé, és ez biztosan szerepet játszik abban, hogy még mindig mellettem van. Oliviát elnézve viszont nem szorul Marcel az én tanácsaimra, így többet nem is mondok.
- Az ötvenegyes körzetbe? Egy pillanat… Az édesapád nem Serge Maurice Montgomery? - a vezetéknév stimmel. Illetve emlékszem, hogy oda vezérelték. Nem ismertem jól, de találkoztunk, és beszéltünk is néhány alkalommal. Ha valóban ő Marcel édesapja, akkor nagyon kicsi a világ.
- Mióta ismeritek egymást Oliviával? - azt tudom, hogy régebb óta, de hogy ez pontosan milyen időintervallumot takar, azzal nem vagyok tisztában. Illetve érdekel Marcel verziója is. Most már szívesen hallgatom bármit is mond. Azonban látom, hogy megmozdul az a bot, amit a fenékre engedtem…
- Ó-ó… ez lehet, hogy kapás lesz. - már nyúlok is a botért, és határozottan érzem az ellenállást. Nagyon erőset… Ezért szilárdan megállok és fárasztani kezdem a remélhetően halat. Nagyon kell kapaszkodnom, és a bot rugalmassága is teljes mértékben ki van használva. De néhány perc múlva már látni a víz felszínén, hogy ez tényleg egy hal, és ráadásul nagyon nagy.
- Ott van a háló a tárolóban. Idehoznád? - bökök a fejemmel a tároló felé, ahol a háló van. Egyedül nem fogom tudni kihúzni, mert ez tényleg hatalmas… kutyacápa. Nem is tudom, hogy fogtam-e már ekkorát. Ha Marcel segít, akkor minden bizonnyal ki tudjuk húzni, ha nem, akkor tartom még egy ideig. De egy ilyen fogásra érdemes összegyűlni.
- A fogaival vigyázz. - mondom, ha Marcel segít. Gonosz egy bestia, nem halálos, de azért fáj, ha megharap. Ettől pedig megkímélném Marcelt. Logant nem, de szerencsére nem ő van itt...

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Fri Mar 10, 2023 10:10 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

- Ha ki is jön, nem fog tudni Olivia közelébe jutni. - nem fogom engedni, hogy újra behálózza. Velem másként csinálta a válás után, főleg akkor, amikor rájött, hogy valóban meg akarom tenni. Érzelmi zsarolásnak gondolta, hogy még jobban kirántsa alólam az önbizalom talaját és visszafelé sült el, mert éppen abba nyúlt bele, amiben nagyon biztos vagyok: ha valakinek nem kellek, akkor elmegyek. Főleg, ha így a szemem elé van téve. Akkor is, ha hazugság. Akkor is, ha színjáték része. Ha valaki kijátsza ezt a kártyát, eltűnök az életéből.
Mosolyom szélesedik, s koccintásra tartom poharam. Valóban szeretik egymást, ezt látni rajta.
Andrew nagyon nem beszélt a múltjáról, s éppen ezért érzem, hogy nem lehetett könnyű. De ha kérdeztem, vagy szóba került, sosem hajolt el a kérdés elől. De a fájdalmát mindig éreztem. S valahogy úgy érzem, hogy John és Kathy feladata lett az, hogy őket felkarolják, és hátteret adjak nekik. Csodálom őket, s hálás vagyok ezért.
- Ha csak a felét meg tudjuk adni a gyerekeinknek támogatásban, amit tőletek kapott Olivia és Andrew, akkor boldog leszek. - vele nevetek.
- Még apám mondta, hogy ha fiad születik, akkor csak azért a fütyiért kell aggódni. Nade, ha lány, akkor az összesért. - de ezt olyan humorral adta elő, hogy ha lett volna húgom, akkor neki is elsütöttem volna ezt a viccet.
A meglapogatás meglep, de átölelem, s viszonzom, azért óvatosan.
- Vigyázni fogunk egymásra.-és Johnékra is, ahogy csak tudunk.
- Inkább Andrewt féltem időnként. - csúszik ki a számon. Azért láttam már esni.
Akármennyire egyszerű mondat, ami következik Johntól, annyira megfog, s egy ideig nem tudok megszólalni.
- Ennek örülök. Szeretném, ha mindig ezt érezné. - felelem csendesen.
- Mindenképpen. - a horgászat mindig apámmal eltöltött időt jelenti, s ezért is szeretek horgászni. Függetlenül attól, fogok-e valamit.
- Igen. - az érdemrendei alapján nem is akárki, de azt hiszem, hogy azzal nincs nekem mit szégyellnem.
- Elmondása szerint hamar az ötvenegyes körzetbe rendelték. - és így annyira nem is beszélhetett arról, mi is zajlik ott, én meg nem kérdeztem. S még mindig nem tudom, bánom-e, hogy megnéztem e az aktákat, vagy sem. Azt hiszem, azt találtam volna, amire ráébredtem. S remélem, hogy mindezért megérte neki.

to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Fri Mar 10, 2023 1:32 am

Nem szívesen beszélek Loganről, de kénytelen vagyok. Mert csak így lehet majd lezárni azt a fejezetet. Aztán meg ki sem kell nyitni többet…
- Igen. Magam is így vélem. - mintha éreznék Marcelen némi… feszültséget? Talán ő is megtapasztalta, hogy milyen a hűtlenség? Nem fogok rákérdezni. A magányügye, és csak rajta áll, hogy mit oszt meg velem, és mit nem. Illetve, fájdalmas érzés lehet. Bántani pedig nem akarom. Logannel viszont egész másként bánnék, ha a közelben lenne…
- Mindenesetre remélem, hogy még nagyon sokáig ott lesz, ahol most van. - akkor már csak Livinek kell teljesen elengednie. Attól persze tartok, hogy mit tenne Logan, ha kiengednék, de szerencsére még vannak kapcsolataim. Vagyis nagyon gyorsan letenne arról, hogy tovább zaklassa Livit… Illetve remélhetőleg Marcelre is számíthatok, ha történik valami.
További szavait követően azonban csak egy bólintással jelzem, hogy megértettem. Még mindig nem tartok ott, hogy csevegni lenne kedvem Marcellel, de ahogy telik az idő, és ahogy folytatjuk a beszélgetést (és a whisky is fogy…) el kell ismernem, hogy haladok felé. Andrew ugyanis nem tévedett, és őt nem vakítják el az érzelmei sem. Marcel tényleg egy jóravaló fiatalembernek tűnik, és… el tudom neki hinni, hogy tényleg figyel a lányomra. Épp csak akkor gondolkozom el, amikor a tetteit nem fejti ki. Először ugyanis nem értem, és ez az arcomra is van írva. De aztán felidézem magamban a szavait, és összerakom hogyan értette. Ismét elmosolyodom, és nagyon megkönnyebbülök. Többet ezzel kapcsolatban pedig nem is kérdezek, mert lehet, hogy jobb is, ha nem tudom…
- Értem. És ennek nagyon örülök. - azt pedig nem mondom ki hangosan, hogy Kathynek megint igaza volt. Ő érezte, hogy Marceltől nem kell tartanunk. De én nem adtam ilyen könnyen magam. Talán majd most. Akkor ugyanis érezhetően könnyebb leszek, amikor Kathyt is szóba hozza. Valóban szerencsésnek érzem magam egyrészt, amiért akkor eljött velem randevúzni, másrészt azért, mert még mindig tolerálja az időnként komor viselkedésem. Arról nem is beszélve, hogy Oliviáért megküzdöttünk, és a munkám révén az életemet is félteni kellett. Mégis kitartott mellettem. Biztos vagyok benne, hogy a tánctudásom miatt.
- Nos… Kathy nevében nem tudok nyilatkozni, de a magam részéről nem tiltakozom. - inkább beleiszok a poharamba, mert nem sok hiányzik ahhoz, hogy elnevessem magam. Ezért inkább a pohárba kuncogok bele. A mosolyom pedig eddigre állandósul.
- Olivia és Andrew igazi csapattá kovácsolt minket. Először azért, mert isteni csoda, hogy Olivia végül megérkezett, illetve Andrew is a családunk része lehet. Aztán persze… nem könnyű egy lány apjának lenni. - már nem tudok ellene tenni, nevetni kezdek. Olivia gyönyörű, és mindig akadtak szép számmal jelentkezők a kezére. De ha első alkalommal nem is, másodjára már úgy tűnik, hogy jó párt választott magának. Ezért közelebb lépek Marcelhez, és ha engedi, átkarolom és a vállára teszem a kezemet. Finoman meg is lapogatom a vállát.
- Ha továbbra is vigyázol rá, akkor biztosan lesz alkalmatok nektek is megélni. - Oliviát jól ismerem, és tudom, hogy rajta nem fog múlni. Illetve azért nem vagyok vak. Már a videóhívások során is láttam rajta a változást, de az autóban… Mindig is ezt kívántam neki.
- Sosem láttam még olyan boldognak Oliviát, mint most. - pedig annak ellenére is, hogy a munkám sokszor távol tartott tőle, végig kísértem az életét. És magabiztosan állítom ezt még így is.
- Vagyis ez azt jelenti, hogy jó lesz megismerkednünk egymás horgász szokásaival. - még egyszer megveregetem Marcel vállát, ha engedte a közeledésem, aztán elnevetem magam, és elengedem. Vissza kell térni ugyanis a poharamhoz. Vagyis… a horgászbothoz. Nem mintha valóban a horgász szokásai érdekelnének Marcelnek. Illetve nem csak az…
- Az édesapád is pilóta volt? - azt Andrew említette, hogy katona volt, illetve Livi is, de ennél többet nem tudok. Ezért most kérdezek csak már ismét a pergető bottal a kezemben.

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Thu Mar 09, 2023 11:27 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

- Azt meghiszem. - mosolyodom el.
Ez a mosoly azonban hamar eltűnik, ahogy egy másik témára evezünk.
Előbb megértően elkomorodok, azután érezhetően megfeszülök. Tudom, és értem, hogy vannak dolgok, amelyeknek így szükséges megtörténniük, de nagyon szeretnék most Olivia mellett lenni, hogy érezze, ott vagyok vele és mellette támasznak.
- Jó, ha tudja. - hosszabb idő után, és nehezen jönnek ki a szavak belőlem. Tudom, átéltem milyen ez az egész.
Bólintok arra, mit válaszul mond a véleményére, a kapcsolatunkra.
- Értékelem. - akár dönthettek volna úgy is, hogy Olivia házassága után inkább segítenek neki, s most is azért hozott ide, hogy ha nem vagyok szimpatikus, akkor ellenezzék, akár aktvan is. Van, hogy szükséges, s ezzel egyet is értek, még akkor is, ha ez a másik döntésének a nem tiszteletben tartása. Van, amikor már életről van szó, nem a szabad döntésről.
- Ammm... igen. - értek egyet Johnnal. És én. - Ketten együtt. - hiszen a közös döntés nagyon fontos lett számomra, hogy a döntések együtt szülessenek meg.
- Már kimondtam. - tekintek rá mosollyal. - Minden más onnan indul ki. -nem az elvakult szerelem az, ami bennünk van. Ám a szeretet az alapja minden tettünknek, amit a kapcsolatba teszünk. És ebbe mind önmagunk, mind a másik szeretete is benne van, így kerek. És sokkal jobb érzés ezt egyben átélni.
Mintha megkönnyebbült volna John? Várom ugyan még a “csapdát”, de már idejövetelkor sem gondoltam annak. Meglep a kérdése. Ilyet nem igazán kérdeztek még tőlem. S felettébb jól esik.
- A párkapcsolatban létező valódi boldogságot Oliviával élem meg először életemben. - felelem komolyan. - És remélem, hogy alkalmunk lesz megélni azt a szeretetet és összetartást, amit ti is éreztek együtt Kathyvel. Igaz, még nem ismerlek benneteket régóta, amit eddig láttam, s ahogy Olivia arca sugárzik, ha veletek beszélgetünk.... - mosolyodom el.
- Még mindig szeretik egymást....

to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Thu Mar 09, 2023 9:58 pm

- Ismerős érzés. - egy pillanatra el is mosolyodom. Hiányoznak a gépek. De voltam már eleget fent, illetve lent ahhoz, hogy értékeljem a nyugdíjas éveket, és azt, hogy végre Kathyvel tölthetem az időmet. Ha gyakrabban láthatnám Oliviát és Andrewt még boldogabb lennék, de a költözést nem bántam meg. Hiszen a gyerekek már felnőttek és meg van a saját életük. Amibe én nem szólhatok bele. Azonban figyelemmel követhetem…
- A véleményemet inkább nem, mert csak káromkodva menne. Viszont… - gondterhelten sóhajtok egyet. Hiszen Olivia még nem tudja, hogy mi történt, és én is csak nemrég szereztem róla tudomást. De ha Marcel az, akinek Andrew mondta, akkor tudnia kell. Mert támogatnia kell Livit, miután megtudja az igazat.
- … a tények beszélnek helyettem is. Nemrég a tudomásunkra jutott, hogy az illegális tevékenységen kívül Logan hűtlen is volt Oliviához. Úgy döntöttük, hogy elmondjuk neki, a tisztánlátás érdekében. Talán éppen most történik ez meg. - az arcom az eddiginél is komorabbá válik. Illetve azt nem mondom ki, hogy az én szememben ez megbocsáthatatlan bűn. Remélhetőleg ugyanis Marcel is ezen a véleményen van.
- Egyelőre nincs véleményem, hiszen most találkoztunk először. De ha lenne is, irreleváns. A kapcsolat a tiétek. - amíg nem sérül a lányom, nem szólhatok bele. És igazából akkor sem. Csak akkor már lehet véleményem. De Logannal kapcsolatban is megtartottam azt magamnak, ami úgy vélem, hogy nem volt hiba. Hiszen így Livi saját maga dönhetett befolyásolás nélkül. Ha tisztán lát, jó döntéseket hoz. Remélhetőleg erre Marcel lesz a jó példa. Viszont, hogy ezt valóban el is tudjam hinni, inkább leteszem a pergető botot, és a whiskys poharat veszem magamhoz. Most jól jön pár korty.
- És te. - még a mutató ujjammal finoman rá is mutatok Marcelre. Hiszen neki is ugyanolyan beleszólási ‘joga’ van, mint Oliviának. Ketten vannak ebben a kapcsolatban. Az viszont figyelemre méltó, hogy ez nem neki jutott eszébe. Ezért érdeklődőbbé válik a tekintetem, és a folytatásra még a meglepetés ábrázata is megjelenik. A nagyon kellemes meglepetésé. Foghatnám a whiskyre is a mosolyt, ami megjelenik az arcomon, de nem akarom. Nagyon is tetszik, amit mond. Nem tagadom, hogy voltak elvárásaim, de ezzel a kijelentéssel Marcel sikeresen túlszárnyalta őket. Hiszen őszintének látom és nem elvárásokat támaszt, hanem értékeli, hogy a lányommal van. A férfi itt kezdődik a szememben.
- Milyen tettekre gondolsz? - nem érezhet számonkérést a hangomon. Egyszerűen csak érdeklődöm, és ha nem akar válaszolni, tiszteletben tartom. De felkeltette az érdeklődésemet ez a fiatalember. Nem azért, amit eddig hallottam, hanem azért, amit most mondott. Így még valamit megkérdezek tőle.
- Te boldog vagy Marcel? - még mindig ‘derűs’ az arcom. A whiskyt viszont ismét meghúzom. Ezzel pedig ki is végeztem a poharat, ami azért szépen tele volt…

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Thu Mar 09, 2023 9:06 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

- Nem, csak voltam benne. Egy barátom lakott hasonlóban, San Franciscoban. De lehet, az nem ilyen típusú hajó volt.... de. - jobban megnézem a kormányvezérlést, és azt tudom, milyen volt, és a típus neve is ugyanaz.
- Ellenben repülni, ha nem is mindennel, de jöhet. - a sebességhez szoktam hozzá, így mondjuk teher vagy utasszállítót nem vezetnék, és talán a helikopter sem az igazi, de azok megfogtak.
- Értem. Rendben. - bólintok.
Sejtettem, hogy ez a téma, amire utal, ugyanakkor szeretek egyenes lenni. Kaptam elég célozgatást a volt házasságomban, hogy ilyenbe már sose menjek bele. Ha valakinek nem jön be az egyenességem, akkor ő meg az életemben. S nem hiszem, hogy ez áll fenn Johnnal kapcsolatban is. Valami mást érzékelek.
S ez be is igazolódik, azonnal a tárgyra is tér.
Még várok, mit mond az ex-férj után, ám nem folytatja.
- És meg is osztod velem a véleményedet? Jobban segít megérteni a miértet. - nem kívánok mély érzelmeket feltépni, ezért fel is tartom kicsit a kezem. - Csakis annyira, amennyire a számodra megfelelő.
Rövid ideig maradok csendben.
- Megértem, hogy aggódsz érte, s szeretném, ha boldog lenne, szeretném annak látni. És meglehet a véleményed egy kapcsolatról, s azt tiszteletben tartom. - a kapcsolatba azonban nem engedem beleszólni, ezt a kihagyott rész is jelzi, aztán végül mégis kimondom, szeretem az egyenességet. - Beleszólni csakis Olivia tud. - senki más. Megvédem a kapcsolatunkat, és ezt nem is ellenségesen mondtam ki, megállapításként. Katona vagyok, és a védelem mindenre kiterjed az életemben, aki fontos.
- Nincsenek szándékaim. Tetteim vannak. Szeretem, s megtiszteltetés számomra, hogy befogadott az életébe. - már nem fogadkozok. Valaki nagyon alaposan kiírtotta belőlem. Cselekszek.
S amit érzek, hogy még csak nem is dobogott fel aggódóan, félelemmel a szívem. Mert a szeretet érzem benne, Olivia iránt, s hogy kapcsolatunkat megvédem, ám ha nem kér belőlem majd többé, akkor kilépek az életéből. Mert ha úgy boldog, hogy nem vagyok benne, akkor megteszem.
to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Wed Mar 08, 2023 9:22 pm

Vezetés közben nem tudok ránézni a beszélgetőtársamra, és ez máris arra sarkall, hogy későbbre halasszam a csevegést. Mondjuk már kint a vízen tökéletes lenne…
- Értem. - nem kérdezek rá egyelőre, hogy hol szolgált az apja. Így nem tudom ugyanis figyelni Marcel reakcióit. Pedig azok árulkodóak. Loganről is azonnal tudtam, hogy vaj van a füle mögött. Csak azt nem, hogy pontosan milyen… Marcel hallójáráta illetve annak környéke  azonban eddig tiszta, és ez meg is nyugtat. Hiszen a szamár lehetséges jelenlétét is láthatóan jól fogadta. De már vinném ki a vízre, és ez Kathy számára is egyértelmű. A parancsok pedig a számomra szentek, akkor pláne, ha Kathytől érkeznek.
- Vezettél is már hasonlót? - egy pillanatra Marcel felé fordulok, ahogy lepakolok a hajón. Megvártam, hogy felvegyen mindent, amire szüksége van, illetve már én is készen állok az indulásra. Előtte azonban még valamit tisztázni akarok vele.
- Nincs mit Marcel. - nem  fogok beleszólni a kapcsolatukba még akkor sem, ha én személy szerint nem fogom szimpatikusnak tartani Marcelt. Egyelőre azonban erről szó sincs. Csak nem ismerem, és Logan után én biztosan nem fogom a bizalmat előre megszavazni neki. Persze, ha Olivia bízik benne, és szereti, akkor a család része lesz, akár örülök neki, akár nem, ezért is tartom fontosnak a továbbiakban a tegeződést. Láttam ugyanis, hogy miként búcsúztak egymástól, és az egyszerre volt olyasmi, amit nem akartam látni, illetve, amit látni akartam. Igaza volt Andrewnek, valóban nem hasonlít Marcel egy kicsit sem Loganre.
- Rendben. - a preferenciájának megfelelően nyugat felé veszem az irányt, a halradart pedig bekapcsolom, hogy jelezze, ha megfelelő helyre érünk. Régebben úgy éreztem, hogy ez már csalás, de az óceán olyan nagy, hogy ennyi segítség azt hiszem belefér. Hiszen még így sem garantált a fogás. De a két bottal én mindent megteszek azért, hogy ne üres kézzel térjünk vissza. Bár tény, hogy most kivételesen nem a horgászaton van a hangsúly. Ezért amikor beszélni kezdek meg is áll a pergető bot a kezemben. És Marcel felé fordulok.
- Olivia. - egyértelműsítem, mindössze egyetlen szóval, hogy számomra mi a fontos. Részemről ugyanis lehet akár metál zene rajongó is Marcel, ha jól bánik a lányommal. Ha megbizonyosodom arról, hogy ezen a téren számíthatok rá, akkor majd lehet ismerkedni is persze. Addig azonban nem érdekel, hogy ő kicsoda.
- Nem fogok kertelni Marcel. Aggódom. Azonban azt leszögezném, hogy ez nem a te hibád. Olivia exférje… Fogalmazzunk úgy, hogy utána mindenkihez szkeptikusan állok. - egyelőre nem mondom el, hogy mi volt a legutóbbi ‘húzása’. Még Olivia sem tudja. De talán éppen ebben a pillanatban avatja őt be Andrew, így majd mindenképpen elmondom Marcelnek a későbbiekben, hogy miért vagyok ennyire óvatos. Most már másról szeretnék beszélni. Épp  csak bedobom a horgot, és lassan elkezdem behúzni a damilt. Mivel az első dobás érthető módon nem eredményezett kapást, ismét megállok a pergető bottal és Marcelre nézek.
- Természetesen nem fogok beleszólni a kapcsolatotokba, de szeretném boldognak látni Oliviát. Ezért szeretném megkérdezni tőled, hogy mik a szándékaid a lányommal? - ezt a kérdést tettem fel annak idején Logannek is, és a válaszából tudtam, hogy baj van. Ugyanis ő rögtön védekezett, és azt mondta, hogy “el fogom venni feleségül, mi más?”. Nem igazán tetszett ez a válasz. Mert a házasság az én szememben szent, és fontosnak is tartom, de az közel sem minden. Logan birtokolni akarta vele Oliviát, és ez már akkor is egyértelmű volt. Ezért nagyon figyelek Marcelre, és nem tagadom, az arcom biztosan mogorva. De rajta áll, hogy derűsebb lesz-e.

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Wed Mar 08, 2023 8:35 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

A lengéscsillapítós hasonlatra elvigyorodom, még a fejem is megingatom.
- Igen. - bólintok. Kalifornia jó hely, de nem az egyetlen jó hely.
- Nem. Éltem Japánban, és az államok több államában. Amerre apámat éppen a hivatása szólította. Kaliforniában éltem a leghosszabb ideig.
Szamár. Valamit mondott Olivia róla. Ja, igen, emlékszem. John annyira nem viseli el a jelenlétét. Pedig legalább füvet nyír nekik. Igaz, engem is meglepne, ha beállítana a szomszéd lova esetleg, hogy szia.
- Az nem baj, elfér a feje az ablakban, tovább úgysem tudna jönni. - hacsak nem díjugratós szamár, olyanról ugyan még nem hallottam, de ami nem olyan rég történt velem, nem tudom azt mondani, hogy lehetetlen.
Mert például látom, ahogy a sárkány méltóságteljesen felreppen a kocsiról, s elkezd a ház és a kert felett körözni, játszani... üdv... özölni a többi... sárkányt? Oookkéééé....
- Látszik is az értő kéz. - a kert csodálatos, s mivel már mondtam, nem fogom papa... gramofonként ismételgetni magamat.
Sosem voltam oda az ír változatáért, valamiért a skót felé húz a szívem, talán nem véletlenül.
Kettőt sem tudok pislogni, Olivia anyukája máris akcióba lendül. És azért bennem egy másodpercre megfagy még a szusz is, aztán úgy vagyok vele, ha John nem fogad be, az sem tud változtatni azon, hogy Oliviával együtt vagyunk.
Leteszem a poharat, s átölelem Olivia derekát, hogy egy bátorító csókot lopjak, csenjek.
- A sütiből majd hagyj nekem is. - most biztosan nem viszem el enni, hiszen horgászunk.
Csak a horgász felszerelést veszem magamhoz, másra nincs szükségem.
Óhha, még kikötő is, és egy nagyon jó, takaros hajó várakozik ránk. Szerintem John tényleg itt élne csak, ha rajta múlhatna.
- A lehető legtökéletesebb hajó. Könnyű kormányozni. De csak ennyire értek hozzá. - a San franciscoi öbölben van egy társnak a lakása, a hajóján, és az hasonlít ehhez. De lehet, tévedek.
- Tegeződjünk. Köszönöm, John. - koccintásra emelem a sajátomét is, ám csak mértékkel iszok, pár cseppet. A hajóról vissza is kell tudni jönni, s a szolgálatban lévő énem máris bekapcsolt erre.
- Az utóbbi. - pergetni csak akkor pergetek, ha reménykedem abban, lesz is a kapás. A második nálam mindig az alibi. Bár a nagyobb halakat is akkor fogtam, ha csak lógattam. Ráadásként a pergetés surrogó hangja kifejezetten irrtálja a hallásom.
Csendben maradok, hagyom, hogy John kivigyen a nyílt vízre, ahol már a hullámok talán szelídülnek. Addig is nézem a vizet s az eget. Meg a három kisalakota kormányon, ahogy játszanak, le fel ugrálnak a pultra, s a sárkányt is, ahogy érdeklődéssel köröz a víz felett. Valójában azóta nagyobb biztonságban érzem magam, hogy tudok róluk.
Előkészítem a botot a lógatásra, s úgy helyezkedem el, látva, hogy John pergetni is fog, legyen helye hozzá.
- És mi a beszéd témája? - nem feltételes módban beszélek. Nem véletlenül hívott botot lógatni. S valahol meg is értem. Vajon én is ilyen leszek, ha lányaim születnek?


to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Tue Mar 07, 2023 10:48 pm

“Uram”. Pedig nem is kértem. Máris sokkal szimpatikusabb Marcel. Azonban, ha most mosolyogva helyeselni kezdek Kathynél fogok szimpátia pontokat veszíteni. Ezért csak halványan mozdul meg a szám széle.
- Így van. - a személyes találkozások nagyon fontosak, különösen egy új ember esetében. Oliviát elnézve pedig… úgy tűnik, hogy meg kell szoknom Marcelt. Rajta leszek, főleg, ha valóban jól bánik a lányommal.
- A kert Kathy birodalma. - adom is át a szót neki, mert én ott csak segédmunkás vagyok. Szívesen segítek neki, de ott minden pontosan úgy van, ahogy ő mondja. A gyümölcsök pedig tökéletesek nekem akár a piacról, akár a kertből vannak.
- Mindig Kaliforniában éltél? - kérdezem Marceltől, még mielőtt megérkezünk a házhoz. Ott már gyorsabban zajlanak az események, de Kathy mindent kézben tart. Kivéve a szamarat. Az leginkább rajtam ragadt.
- Egyre gyakrabban. Ne lepődjetek meg, ha benéz az ablakon.  - érdekes volt egyik reggel, hogy nem Kathy arcára, hanem a szamár fejére az ablakban ébredtem. Óvatosan kell ablakot nyitni, ha ő is a kertben van, mert bűntudat nélkül belógatja magát.
A későbbiekben viszont nem foglalkozom ezzel, hanem az italt kezelem. Kathy majd megetet mindenkit, aki éhes, én a szomjúságra adok gyógyírt azoknak, akik kértek. Olivia láthatóan csak kortyolgat, Marcelnek viszont úgy tűnik, hogy ízlik az ital.
- Igen. Egészen más, mint a hazai. - egy kicsit meg is forgatom a pohárban az italt, de aztán koccintás után kortyolok egy nagyobbat. Kathy pedig mintha a gondolataimba látna (bele lát…) már meg is említi, hogy a halak nem várnak. És mivel Olivia is halat szeretne az asztalra…
- A parancs, az parancs. - mosolyodom el, és Marcelnek mutatom a felszerelés irányát. Kathy derekát pedig átkarolom, amikor puszit ad nekem, és távozás előtt biccentek is felé. Hálás vagyok érte, hogy irányba terelt. Illetve az üvegért, amit végül a kezembe adott. Remélhetőleg Marcel nem ellenkezik, és a kedvére való lesz ez a kis kikérde… kiruccanás.
- Nem túl nagy hajó, de horgászathoz ideális. - említem meg, amikor már felvettem a felszerelést, illetve, ha Marcel is magához vette azt, amire szüksége van. Nem szólok bele, elvégre ő tudja, hogy mit szeretne használni. Választék van. Viszont ha és amint a hajóra érünk, még nem indítom be azonnal a motort. Előbb előveszem az itteni pohár készletet, és töltök még Marcelnek illetve magamnak a whiskyből.
- Tegeződjünk, ha neked is megfelel. - emelem a poharat Marcel felé, és mosolyt még nem tudok produkálni, de ismét koccintok vele, ha szeretne. Ezután viszont beindítom a motort, és elindulunk a nyílt víz felé. A fontos kérdéseimmel pedig várok, addig, amíg már pecabot lesz a kezünkben.
- Pergetni szeretnél, vagy inkább dobjuk be és várjunk a kapásra? - ettől függ ugyanis, hogy hova megyünk. Ha keleti irányba megyünk, ott több a ragadozó hal, míg nyugatra inkább delfinek és kisebb halak vannak nagyobb mennyiségben. Bármit is választ, aszerint módosítom az útirányt. A hullámok nagyok, de nem fenyeget az a veszély, hogy kiesünk a hajóból. Az utunk biztonságos, és persze célt is érünk hamar.
- Örülök, hogy tudunk egy kicsit beszélni. Mint férfi a férfival. - adok neki még egy kis időt, ezért nekiállok előkészíteni a horgászbotot. Botokat. Én a magam részéről duplázni fogok, és leengedek egyet a fenék felé, míg a másikkal pergetni fogok. Szerencsére közben tudok kérdezni…

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Kaithlyn West Tue Mar 07, 2023 9:53 pm

Sunshine
Terra - Jelen

- Rendben, Marcel. - azért kihallom az igazi francia hangzást, ahogy kiejti a nevét, és mivel itt is akcentussal hallom az angolt, már egészen más zöngése van fülemben, és jól is esik hallani.
Észreveszem, hogy John nagyon figyeli ám őket. Ha nem lenne a két ülés között egy kis választó, egészen biztosan finoman bokán rúgnám, hogy ne sasolja már őket ennyire, hát nem látja, hogy ez igazi szerelem..... anyai szívem kezd megnyugodni, ahogy érzem Olivia választottjából azt a nyugalmat, amit Loganből sosem. Ő mindent beterített, elnyomott. Most egészen mást érzek, és fellélegzek.
- Igen? Hát ennyire rossz volt mindig az a lengéscsillapító? Sokszor teszteltétek. - de  a mosolyom jelzi, s szeretettel teli nézésem, ahogy Olivia és Andrew között ingázik, finoman.
O-o. Hosszasan válaszol. Hmm.... figyellek ám, John, látlak is!
- Kalifornia is nagyon jó volt egy ideig, és tényleg kis  helyen sok minden megtalálható ott is. - tény, hogy az északi nyugati parti rész jobban tetszett mindig is, nekem az adja az igazi amerikai érzést. Na és persze, Texas.
A szamár. Na, erre Johnak adom át a szavakat, úgyis szemmel láthatóan őt kérdezte Olivia. S tény is, hogy sokkal inkább az ő történetük, mint az enyém. Szerencsére nem vagyok Copperfield Dávid nénikéje, hogy esernyővel üldözzem el a hosszúfülű lovat, de azért időnként a frászt hozza rám, amikor hirtelen a közelben hallom a bőgését.
Büszkén nézek körbe a kertben. Kettőnk keze munkája, meg az előző tulajé, és persze a szomszédok segítségét se hagyjuk ki a szakemberekén kívül. De attól még mi dolgoztunk vele sokat azóta, hogy idejöttünk, és ezt időnkét a hátam is érzi mostanában...
- Kellemes itt ücsörögni esténként, nézni a naplementét, vagy reggel nézni a napfelkeltét.. - Johnnal. Csakis akkor gyönyörű, ha ő is ott van velem.
Már válaszolnék a kérdésre, Andrew azonban pattan.
- Felvinnéd, Andrew a vendégszobába? - ott nagyobb az ágy is, van Olivia részére is fenntartott szoba, ám ott csak egyszemélyes az ágy.
Csak sóhajtok először, hogy John nem kérdez rá egyből. Aztán a másodiknál is.
- Oké-oké-oké, elég az udvariaskodásból. John, tudom, hogy horgászni akarod hívni, megmutatni a hajót, és lógatni a pecát Marcellel. - lépek oda Johnhoz, s kiveszem az üveget a kezéből, de csak azért, hogy közben becsavarjam a kupakot. Ám nem teszem el, nem véletlenül.
- A horgászholmi az ajtótól jobbra, Marcelnek horgászcsizma és nadrág rajta és mellete. Jó pecalógatást. - hajolok Johnhoz, hogy puszit adjak arcára, s közben a kezébe is nyomom az italos üveget. Azután pedig integetek neki, mosollyal.

C

Kaithlyn West
Kaithlyn West

Origin : Terra
Profession : Nyugdíjas háziorvos
Play by : Diane Keaton

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Olivia West Tue Mar 07, 2023 9:12 pm

The first time...
Family is not an important thing. It’s everything.
Sejtelmesen mosolygok, és inkább ‘csak’ egy csókkal válaszolok. A szavak nem nekem valók ez annál inkább.
A landolás után viszont már az egész család jelen van, és tagadni sem tudnám, hogy mennyire boldog vagyok. Azon pedig csak magamban mosolygok, hogy még mindig jól ismerem a szüleimet. Biztos voltam benne, hogy Anyu feltétlen szeretettel fogja fogadni Marcelt, Apu pedig… idővel ő is. Már akkor is érzem rajta, hogy enyhült, amikor az autóban ülünk. Az utazás során viszont azt is fontosnak érzem, hogy figyeljek Marcelre és Andrewra is. Ezért bármelyikőjük is pillant rám, egy mosollyal ‘támogatom’ őket, Marcel kezét pedig nem engedtem el egy pillanatra sem, miután összekulcsoltuk a kezeinket.
- Csak teszteltük a lengéscsillapítókat. Egyszerű rutineljárás. - nevetem el magam, mert azt azért érzékelem, hogy Anyu ‘bosszankodása’, inkább szép emlékeket takar. Csodálatos gyerekkorom volt, és ezért nagyon hálás vagyok nekik. Andrew pedig már akkor is a családunk része volt.
A házhoz megérkezve pedig rögtön elfog az otthon érzése, még akkor is, ha én sosem éltem itt. Anyuék jelenlétét érzem minden fűszálon, és gondosan elhelyezett bútordarabon.
- A szamár még mindig átjár hozzátok? - fordulok Anyu felé. A házba pedig természetesen követem őket, remélhetőleg Marcellel és Andrewval az oldalamon. Marcel kérdésére viszont hirtelen nem tudok válaszolni, mert nem tudom, hogy melyik szobát szánták nekünk anyuék. Ezért Anyura nézek, és inkább csendben maradok, amíg nem tudok pontosabb dolgot mondani. Andrew viszont úgy tűnik, hogy jobban képben van, ezért meg is köszönöm neki a segítséget.
- Én még nem vagyok éhes, de egy kis üdítő jól esne. Meeegg, van esetleg itthon valamilyen süti? - mindegy, hogy milyen, illetve ez csak az én kívánságom. Ha Marcel éhes, akkor természetesen vele tartok az asztalhoz. Ezért felé fordulok, és megvárom, hogy ő is nyilatkozzon étel ügyben. Egyébként viszont látom, hogy Apu már meg is kezdte az ital készleteiket.
- Hááát egy kis kóstolót én is kérek. - nem a whisky lett volna az első gondolatom, de ha előkerült nem fogom visszautasítani. Koccintok én is azokkal, akik az italt választották, viszont egy apró korty után leteszem az asztalra a poharat. Már alig várom, hogy beszélgethessünk egy kicsit, viszont megérzésem szerint Apu már a vízre vágyik nagyon. Szerintem most nem az én társaságomban, de ki tudja…
- A halaknak szóltál már, hogy az estét az asztalon fogják tölteni? - kérdezem nevetve Aputól. Részletesen - legalábbis önmagához képest - kikérdezett arról, hogy Marcel milyen típusú horgászatot kedvel. Nem tudtam minden kérdését megválaszolni, így arra bíztattam, hogy kérdezze meg majd ő maga. Illetve azt is, hogy van-e kedve Marcelnek kimenni vele a vízre, vagy sem. Bárhogy is fog alakulni, az én mosolyomat biztos nem lehet eltűntetni. Ugyanis itthon vagyunk, mindannyian...
Terra
Jelen
Family
"The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other’s life."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Tue Mar 07, 2023 8:22 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

- Igen? - meglepődök, aztán rásandítok. - Ebben nem csak az ő megelőlegezett szeretete van irányomban, ha jól érzem... - s csókkal fordulok felé, köszönetképpen.
Olivia anyukájának ölelése kedves és meleg, örömmel teli. Jól esik anyai ölelésben lenni, hiányzik anyu ölelése. És apué is...
- Örvöndek Kathy, hogy találkozhatunk végre személyesen is. Marcel nagyszerű lesz. - mosolygok rá.
John megszólítása Olivia felé sok mindent elárul, s eddig is láttam rajta, hogy szereti, s törődik Oliviával, s ez a szó megmelengeti szívement.
- John. Végre kezet is foghatunk egymással, uram. - mert ezzel bizony nem éreztem azt, hogy mondaná, tegeződjünk, s Olivia anyukája sem, és teljesen rendben van. Elég a figyelem is, amivel vizslatnak, s ahogy szeretik Oliviát és Andrewt is.
Mosollyal nézek Oliviára. Aludt, s közben többször elmerültem abban, hogy néztem, miként alszik. Időnként azért ráeszméltem, hogy ha valakit így bámulunk, akkor bizonnyal fel is fog ébredni, így inkább lefoglaltam magam közben azzal, hogy néztem a többi segítőt, ahogy körbelengik a gép légterét. Ha mind anyagból lennének, fel sem bírtunk volna szállni...
Érzem Olivia kezét a combomon, alácsúsztatom kezem, hogy össze tudjuk kulcsolni, ha szeretné. S most így, egymás mellett látni Andrewval, szinte megvakulok a fénytől.
Szélesen elmosolyodok, elképzelem őket, ahogy a hátsó ülésen vannak éppen.
- Igen? És a helyi piacról vagy esetleg a kertből? - nekem nagyon szokatlan volt a francia birtokról olyan gyümölcsöket szedni, ami nem megszokott a kaliforniai éghajlaton, s hogy azt a kertből szedem, a fáról. Nem kell érte boltba menni sem.
S amikor John kerül sorra, elmerülök a válaszban, sokkal tömörebbre vártam és jólesik a részletesség. Hogy az időjárás az egyik ok, amiért idejött, megértően bólogatok.
- Ennyire változatos az éghajlat? - lepődök meg, azután kiegészítem, igazítom magam. - És az időjárás is. Lehet, ezért szeretem Kaliforniát is.
A csomagokat kiveszem, egy pillanatra azért megállok, ahogy leugrálnak róla a kisalakok, s Andrewra pillantok. Időnként jó, ha valaki megerősít ebben.
- Nagyon csodálatos itt minden! - egészen más a levegő is, és annyira kellemes! Nekünk is ide kéne költözni...
- Vigyem a szobába vagy jó lesz most itt is? - tekintek hol Oliviára, hol Kathyre, hogy hova is tehetem a bőröndöket, Andrew megelőz, s beviszi őket a helyére.
Az étel kérdésre Oliviára tekintek, mert nem kívánok olyanba tenyerelni, amibe nem kéne. Ha az étel mellett is szavazunk, akkor egyetértően bólintok.
John kérdésére a kezében lévő üvegre tekintek.
- Kérek, köszönöm. Egy kis frissítő nem árt.- főleg, ha helyi, akkor tényleg szeretném megkóstolni, s mivel máris itallal kínál, ez megint sokat jelent számomra.
Koccintok Johnnal, s még aki kortyolgatni akar.
- Hú, ez nagyon jó. Helyi? - ami azt illeti, meglep az ereje, de ami utána érkezik selymes érzet és utóíz, az nagyon kellemes.


to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Mon Mar 06, 2023 9:07 pm

Igyekszem figyelni minden apró jelre, nem csak Marcelen, hanem Livin, és Andrewn is. A szerencse ismét elhagyta Andrewt, ez egyértelmű abból, hogy elkeveredett a bőröndje, én viszont gazdagabb lettem ezáltal öt dollárral, és a csomag is meglett. Illetve láthatóan nagyon jó kedve van. Livi szinte ragyog, még sosem láttam ilyennek, és ettől még jobb érzés, hogy most láthatom. Marcelt pedig… Eddig nem láttam rajta semmilyen intő jelet. Azért továbbra is figyelek.
- John. - valójában az “uram” megszólítás áll a szívemhez a legközelebb, de ha ezt említeném meg, tartok tőle, hogy Kathy lába gyorsan megtalálná a bokámat. És, ha ez a férfi a családunk tagja lesz… valóban a nevemen kéne szólítania. Továbbá a kézfogása is teljes mértékben megfelelő. Ezért amikor megtörtént a bemutatkozás, engedek egy kicsit, és sóhajtok egy nagyot. Majd, ha visszaértünk a házhoz folytatom a vizsgálatot. Illetve majd odakint a vízen…
- Rendben. - ha boldogulnak a csomagokkal, akkor nincs szükség a segítségemre, indulhatunk is az autóhoz. Öt személynek hosszabb utazáshoz nem ideális a mérete, de jelen körülmények között még elfogadható. Mikor a csomagok a helyükre kerültek, és az utasok is elhelyezkedtek be is indítom a motort. A tükörbe azonban többször belenézek, hogy lássam, mi történik hátul. Nagyon közel ülnek egymáshoz… de azt hiszem ez érthető is. Illetve úgy tűnik, hogy mindenki nagyon elégedett, így nem is húzom tovább az időt, elindulunk.
A magam részéről nem bánnám, ha szótlanul telne az út, de tudom, hogy Kathy már alig várta, hogy beszélhessen a gyerekekkel. Én is így vagyok vele, csak otthon egy pohár ital mellett kényelmesebbnek érzem. Ugyanakkor viszont amikor kérdést kapunk, és Kathy is láthatóan felém fordul, hogy reagáljak, már én sem maradok csendben. Épp csak hátrafordulni nem tudok, de a tükörből… Erősen nézem Marcelt.
- Nekem sem okozott gondot. Valójában az időjárás az egyik oka, hogy már régebben is szerettem idejönni nyaralni. Ugyanis választani is lehet. A déli oldal egész évben napos, és meleg. Az északi partokon egy kicsit szelesebb, és pár fokkal hűvösebb. A hegyekben pedig kifejezetten hideg. A Teidére nem is érdemes kabát nélkül elindulni. - remélem Livi és Andrew tájékoztatta Marcelt a várható körülményekről. Ha nem, akkor én most megtettem. Bár a mi házunknál a klímára nem lehet panasz.
Erről meg is bizonyosodhatnak, amikor megérkezünk. Mivel a beszállásnál nem volt szükség segítségre a csomagokkal, már nem ajánlom fel a segítséget, csak mutatom az utat a házhoz. Illetve hagyom, hogy Kathy körbevezesse őket, ha szeretné, így ha lassan megyünk be, én azt sem bánom. Szeretném megadni mindenkinek a szükséges időt, ezért türelmes leszek. Azt persze nagyon várom, hogy elvihessem Marcel magammal egy kikérde… horgászatra…
- Szeretnétek enni vagy inni valamit? - kérdezem először a gyerekek felé fordulva, majd Marcelre is ránézek. Bármit is válaszolnak aszerint indulok el, vagy az ebédlő, vagy a nappali felé. Egy italt én biztosan töltök. Ezért előveszem a kedvenc whiskymet és hozzá való poharakat.
- Kinek tölthetek egy kis szíverősítőt? - természetesen töltök mindenkinek, aki kér, de a pillantásom Marcelen van. Egyelőre marad is. Érdekel, hogy miként viselkedik, és hogyan bánik Oliviával, amikor már nem az autóban vannak. Az arcomon persze nem láthat semmilyen érzelmet, bármit is tesznek. Ugyanis mindentől függetlenül nagyon örülök neki, hogy végre itthon vannak. Csak nekem is szükségem van egy pohár italra ahhoz, hogy a mosolyomat el merjem engedni. Így akár velem tart valaki, akár nem, én kortyolgatni kezdem a whiskyt egy esetleges koccintás után.

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Kaithlyn West Mon Mar 06, 2023 8:12 pm

Sunshine
Terra - Jelen

Rámosolygok, s finoman elmosolyodom, majd az lassan szélesebbé válik, ahogy tovább nyugszom. Ezekért is szeretem...
- Rendben. - ha pihent, annál jobb, akkor tudom kicsit faggatni majd Marcelről. Meg Marcelt is Oliviáról.
Annyira szeretem, amikor így szólítja Oliviát... Tele van szeretettel. Mint ahogy Andrew felé is, hiszen ő már a fiunk, mióta csak először megpillantottuk. Csak akkor még senki sem tudott erről...
- Kathy tökéletesen megfelel. Marcel? - kérdezek vissza a nevével, hogy az számára mennyire lesz megfelelő.
Magamban azért visszafogom a lélegzetemet, ahogy John végigméri nagyon komoran Marcelt. Megértem. Bennem is ott van az aggodalom, de egyben a remény is, hiszen szeretném, hogy végre már szerencséje legyen.
Oh. Piciny változás, piciny változás....
A csomagokra pillantokra én is, s ekkor veszem észre, hogy Andrew bőröndjén már megint ott van az elkeveredett címke, így csak együttérzéssel és némi kacsintással nézünk rá, s máris veszek ki egy öt dolcsist a zsebemből. Megmondta, s ő nyert.
Az anyósülés mellett ajtónál állok, s várakozom, hogy mindenki bepakolja a holmiját, s kényelmesen elhelyezedem az ülésen, ami most jelenleg féig, negyedig hátrafordulást jelent.
- Ó, hogyne. Egyikőtök jobban ugrált az ülésen, mint a másik. Még hogy könnyebb. - puffogó hangot is adok ki, ám mind szavaim, mind tekintetem és mosolyom jelzi, ott teremtem a múltban, s telve szeretettel emlékszem vissza minderre. Már akkor is olyanok voltak, mint két testvér...
Azután előre fordulok, így szédülök, ha így maradok, de azt látom, ahogy Olivia bensőségesen lefoglalja a két férfit, s az a megszokottság, ahogy Andrew vállára hajtja a fejét... a mosolyom ott ragad. Annyira szeretem az ilyen pillanatokat.
- Ó, ha engem kérdezel, annyira nem volt nehéz hozzászokni. Sőt, mi több, az itt termő gyümölcsök sokkal finomabbak. - Johnra tekintek, s el is hallgatok, hogy ő is kifejthesse, miként élte meg az itt tartózkodást.
Sokáig nem is tudunk beszélgetni, mert hamar a házunk felé kanyarodik az autó, mert bár nagy a sziget, azért vannak részek, főleg, ahol mi vettük meg a házat, hogy annyira sokan nincsenek. A tájat akartam élvezni, szomszédolni bármikor átruccanhatok...
C

Kaithlyn West
Kaithlyn West

Origin : Terra
Profession : Nyugdíjas háziorvos
Play by : Diane Keaton

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Olivia West Sun Mar 05, 2023 9:52 pm

The first time...
Family is not an important thing. It’s everything.
Nagyon jól esnek Marcel szavai, még akkor is, ha tudom valóban igazak. A szüleimtől mindig is figyelmet és szeretet kaptam, és épp Andrew családja ébresztett rá, hogy milyen szerencsés vagyok. Ezért is örülök annak, hogy mint ahogy én a testvéremként tekintettem mindig is Andrewra, úgy anyuék is befogadták őt. Most már hivatalosan is ugye. Megérzésem szerint pedig Marcelt is ugyanolyan szeretettel fogják fogadni. Apu talán akkor, ha egy kicsit jobban megismeri…
- Szerintem most neked is készített néhány finomságot. - megfogom Marcel kezét és finoman meg is szorítom. Ugyanis én pontosan tudom, hogy részletesen beszéltünk anyuval arról, hogy milyen ételeket szeret Marcel. Ez pedig magával hozza, hogy biztosan gondolt rá is. Erről viszont egyelőre nem szólok, legyen majd meglepetés a számára. A kezét viszont a továbbiakban nem engedem el addig, amíg le nem szállunk. Bár akkor sem akarok túl messzire menni tőle, egyszerűen jól esik, hogy megoszthatom vele az életem ezen részét is. A csomagok pedig egyáltalán nem érdekelnek, csak az a csók, amit kapok tőle.
Andrewt viszont hiányolom, így őt is keresni kezdem a tekintetemmel. Kicsit később, de megtaláljuk, és végül az is kiderül, hogy a csomagokkal volt gondja. Viszont mire megérkezik már látom, hogy a kezében van minden, így egyelőre csak egy mosollyal fogadom.
A szüleimet pedig el sem engedném, de természetesen nem a reptéren akarok minden élményt megosztani velük. Illetve elsősorban Marcelt szeretném nekik bemutatni, mert biztos vagyok benne, hogy azért aggódnak. Anyun mondjuk ez nem látszódik, hiszen olyan szeretettel öleli meg Marcelt, hogy kis híján örömkönnyek gyűlnek a szemembe. Apu viszont szigorúbb, így önkéntelenül elmosolyodom azon, ahogy végig méri Marcelt.
- Én aludtam útközben, szóval nem vagyok fáradt. - ha az lennék valószínűleg akkor is hajtana előre a boldogság, így egyáltalán nem érdekel, hogy hol parkolnak az autóval. Ugyanis együtt megyünk oda is. Illetve, amikor Marcel a derekamra teszi a kezét még szélesebb lesz a mosolyom, és boldogan keresem a pillantását is, még ha ez azt is jelenti, hogy nekimegyek az előttem sétálóknak. Egyáltalán nem zavarna, mert most itt van mindenki, akit szeretek, és nem is lehetnék ennél boldogabb. Ezért én is a derekára csúsztatom a kezemet, ha engedi, és így sétálunk kifelé.
Az autóhoz érve viszont már igyekszem jobban figyelni mindenkire, kezdve azzal, hogy látom Marcel az egyik szélső ülést választja, én pedig így akkor középre sorolok, ha Andrewnak is megfelel. Pont ideális hely nekem, és amikor beülünk végre Andrew felé is tudok fordulni, és önkéntelenül rákacsintok, amikor mindannyian bent vagyunk.
- Könnyebb volt, amikor kisebbek voltunk igaz? - nevetem el magam, ahogy bepréselődünk a hátsó ülésre. Igyekszem úgy helyezkedni, hogy mindenki kényelmesen elférjen, de én egyáltalán nem bánom, hogy így vagyunk. Ha Andrew engedi, akkor a vállára hajtom a fejemet, a kezem viszont Marcel combján pihen, és többször is rátekintek útközben, ha engedi nekem. Tökéletes így. Ezért sem akarok sokat beszélni, inkább hagyom, hogy Anyuék ismerkedhessenek Marcellel egy kicsit. Nem mintha nem lenne rá alkalom a későbbiekben is, de szeretnék ennek teret hagyni. A mosolyom viszont végig kíséri Marcelt, és ha a combjára került a kezem, időnként végig is simítok rajta. Főleg, ha esetleg Apu kérdez tőle valamit.
- Kedvesek voltak a melletted ülők? - kérdezem Andrewtól, ha nem zavarom mások társalgását. Azt látom rajta, hogy nagyon boldog, ezért remélhetőleg nem kapott kellemetlen útitársakat. De sosem lehet tudni.
Terra
Jelen
Family
"The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other’s life."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Marcel Montgomery Sun Mar 05, 2023 8:36 pm

A Család -Terra - JelenThe Meeting

Elmosolyodom, s ránézek, ahogy oldalt fordulok az ülésen, hogy jobban lássam, bár már felvillant a biztonsági övek kérése, amit megtettem, azért még mozogni lehet.
- Mert nagyon szeret. És a legjobbat akarja neked. - anya is ilyen volt, bár nem az étel volt a fő mindene. A sütiket szerette sütni, és a koktélokat, limonádékat is tőle tanultam készíteni, a közben való beszélgetés, s együttlevés az, amit ajándékul adott. A másikra figyelés, s az öröm, hogy azzal vagy, akit szeretsz. Ugyanezt érzem Olivia szüleiből is áradni.
- Szívesen. - ezt már inkább ajkaira hajolva suttogom.
A három kisalak is rohanni kezd, át mindenkin. Mééég mindig nem szoktam meg, így inkább a sárkányra fókuszálok, végre sikerül Olivia anyukájára is, aki lelkesen integet.
S mindaz a szeretet, amivel fogadják őket, széles mosolyra késztet, s elmúlik minden szorongásom, igaz, eddig sem volt igazán. Sok mindent megtanultam a volt házasságomból.
Olivia anyukája egyből át is ölel, s azt érzem, ahogy energiát és szeretetet ad, s bár ott van a feltétel nélküli elfogadás is, érzem, hogy a múlt árnyai ott vannak. Átölelem, finoman, s vigyázva.
- Én is nagyon örülök. - kibontakozok az ölelésből. - Hogyan szólíthatom? - azt nem szeretném, ha úgy szólítanám, ahogy nem szereti. Inkább megelőzöm a gondot.
Olivia apukája azonban már a sziklább tartományta tartozik, s érezni rajta a katonai múltat. Én sem tagadom magamról, s nincs is miért.
- Örvendek, John West. - úgy fogok kezet vele, hogy megelőzzek a magam részéről is bajt, ha túl erősen szorítanám meg a kezét, hogy a hüvelyk és mutatóujjam közötti találkozást belékelem az övébe, átfogom ujjaimmal a tenyerét, a mutatóujjam a csuklója felé marad nyújtva. Sokáig nem tudtam, apám ezért tanítja így, azt hittem, ez a "rendes" kézfogás. Rendesnek rendes, de mindenki az ujjaimra pályázna.
- Megleszünk, köszönjük. -mosolygok Johnra.
Kezem egyből megtalálja Olivia derekát, de ha érzem, nem kívánja most ezt a közelséget, akkor hagyom, s haladunk a szülei után. A kocsit persze előbb találja meg a díszes társaság, a sárkány rá is telepszik, erre muszáj vagyok Andrewt keresni a tekintetemmel.
- A csomagtartóba beteszem a bőröndöket. A tiédet is Andrew. - nyúlok az övé felé is.
A hátsó ülés egyik szélére ülök, így Olivia tud középen ülni, hogy Andrew mellett is lehessen. Nincs testvérem, s bár ők nem vér szerintiek, szerintem ékesebb példát a szerető testvérekre kiválóan megtestesítik.
- Sikerült már megszokni az itteni időjárást? - egyáltalán nem kívánom üres frázisokkal kitölteni az utazást. S Tenerife már most megfogott.
to the Family
by emme
Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  John West Sat Feb 25, 2023 11:31 pm

Nem mindig tudom jól megítélni, de az együtt eltöltött évek azért segítenek eldönteni, hogy Kathy izgalma aggodalomból, avagy örömből ered-e. Az utazásunk elején mindenképp boldogságból, ezt azt hiszem eltéveszteni sem lehet. Az étel ugyanis fontos a számára, de nem elsődleges. Az-az egészség, és ezért is érzem úgy, hogy a szavaimnál többre van szükség, amikor felmerül benne, hogy gond adódhatott a repülővel. Ha nem lennék biztos abban, hogy minden rendben van, akkor is megnyugtatnám, mert az idegeskedés egyikünknek sem tesz jót, de mivel magabiztos vagyok, és semmi jelét nem látom annak, hogy katasztrófa történt volna, meg is érintem Kathy kezét. A feszültsége érezhetően elmúlik, és ettől egy mosoly szökik az én arcomra is. Tudtam én, hogy még ennyi év után is hatással vagyok rá…
- Bizony. Minden rendben van és lesz is. - ez utóbbit azért magamban is elismételem egyszer. Eddig csak jót hallottam Marcelről, de azért… Logan után nem fogadok el minden pozitív véleményt. Csak, ha magam is megbizonyosodtam róla, hogy igazak. Engem ugyanis nem fog elvakítani semmilyen érzelem. Marcellal kapcsolatban…
Ugyanis amikor meglátom a lányunkat, és a fiunkat felénk sétálni, önkéntelenül is mosolyogni kezdek. Livi tényleg ragyog. Andrew pedig… Még őt sem láttam azt hiszem sosem ilyen boldognak.Aztán a férfi, aki Livi oldalán van… hozza a csomagokat. Derék.
- Livi… - szólítom meg önkéntelenül a becenevén, és már nem is helyesbítek. Csak magamhoz ölelem, miután Kathy elengedte. Nem is szívesen engedem el, de Andrewt is magamhoz akarom ölelni, így később felé fordulok, és alaposan meglapogatom. Nagyon jól néz ki ő is.
- Andrew... - köszönök is végül, és a pillantásomat Andrew csomagjára emelem. Nem kerülte el ugyanis a figyelmemet, hogy egy elveszett poggyászt említett. Láthatóan viszont van csomag a kezében, ezért úgy ítélem meg, megoldódott a probléma.
Emiatt eljön az-az idő, amikor Marcel felé fordulok. A tekintetem szinte azonnal szigorúbbá válik. Ugyanis alaposan megnézem, kit választott Olivia, mielőtt bármit is mondanék, vagy tennék. A tartása tetszik. Valóban katona. Ettől máris szimpatikusabb.
- Marcel… John West. - nyújtok neki kezet, illetve a bemutatkozást is fontosnak éreztem személyesen, annak ellenére is, hogy videóhívásban már megtörtént.
- Örülök a találkozásnak. - ha kezet fogott velem, ezen szavaim után szorosabb lesz a fogásom, kicsit meg is roppantom önkéntelenül, de végül elengedem. A pillantásomat viszont még sokáig nem veszem le róla. Eddig nem láttam rajta semmi rosszat, és ettől meg is nyugszom egy kicsit, de… ez még csak az első találkozás.
- Segítsek a csomagokkal? - ajánlom fel, de ha nem kapok poggyászt gond nélkül elindulok a családommal és Marcellel az oldalamon az autó felé. Többször is hátratekintek, hogy mindenki meg van-e, és ha Kathy szeretné, felajánlom neki ismét a karomat. Ennek visszautasítása sem billent ki az egyensúlyból.
- Meg is érkeztünk. - ahogy Kathy mondta valóban közel parkoltunk, így már nyitom is a csomagtartót, hogy be tudjanak pakolni. Arra pedig nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki hova szeretne ülni. Én mindenképp a vezető üléshez megyek, de addig nem szállok be, amíg mindenki helyet nem foglalt. Ha viszont ez megtörtént, mindenképp elindulunk a ház felé, és egyelőre én csöndben maradok, hogy Kathy tudjon beszélni a gyerekekkel. És Marcellel.

John West
John West

Play by : Edward James olmos

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Kaithlyn West Sat Feb 25, 2023 10:29 pm

Sunshine
Terra - Jelen

- Igen, igaz... - igaz, és szerencsére a bolt nagyon jól felszerelt mindenfélével. Főleg helyi dolgokkal, de éppen azt élvezzük benne a legjobban. Legalábbis élvezem a "hazai" ízeket.
Először ugyan felugrik a vérnyomásom, hogy a gép már landolásra készül, mi meg még sehol, de aztán eszembe jut, hogy nem az államokban vannak már, így mindenféle csekkoláson túl kell esniük, így bőven oda fogunk érni.
- Igen-igen. - bólogatok. Időben ott leszünk.
Nézem a kiírásokat, s alig nézek ki az ablakon, ha igen, akkor hunyorogva nézek ki, felfelé inkább, lesve, hátha éppen elkapom a landoló gépet. John finom érintésére ránézek, s az aggodalmam azonnal elmúlik. Csak ő képes ilyen csodára!
- Rendben, persze. - nem akarnám, hogy annyi repülőút után még a csomagokat is végig kéne ráncigálni az egész mindenen, hogy  a kocsihoz jussunk vissza.
- Igen? - még mindig hunyorgok, de máris nyugodtabb vagyok. - Akkor minden rendben van. - engedem ki a levegőt, már csak arra kell várnunk, hogy meglássuk őket.
Nem is igazán arcukat látom, hanem Olivia mozgása és Andrewé az, amit kiszúrok, majd arcot akkor, ha már közel értek.
Boldog mosollyal, izgatottan nézek rájuk és már most sajnálom, hogy a szemüveget otthon hagytam, így csak akkor fogom látni Marcelt, ha már közel jutottak.
John finom húzásának engedek, s még egy kicsit bele is karolok, de azért integetek a szabad kezemmel, széles mosollyal.
Boldogan borulok Olivia nyakába, mert még ha nem is látom rendesen távolról, a ragyogását semmi sem tudja felülmúlni.
- Ó, úgy örülök, régen láttunk már.. - Akkor is ezt mondanám, ha múlt héten voltak itt utoljára. Amit nagyon sajnálok, hogy a távolság miatt nincsenek nálunk sűrűn, márpedig hiába élvezem az egyedüllétet, kettesben Johnnal, azért hiányoznak. Mind a ketten.
Azután Andrew nyakába borulok, saját fiamként kezelem azóta, hogy úgy döntöttünk Johnnal, kicsit többet engedjük  hozzánk, s később saját szobája is lett, s szívesen volt velünk.
- Nézzenek oda, Andrew, megemberesedtél.- amikor John mondta, most már hivatalosan is a családunk tagja lett, bizony a legszeretettebb ételét készítettem Johnnak, úgy ünnepeltünk.
S kíváncsian tekintek először Marcelre, s hagyom, John üdvözölje először, s kézfogás helyett átölelem. Aki úgy viseli Olivia sorsát, mint ahogy Andrew mondta, ilyenképpen akarom fogadni.
- Örülök, hogy megismerhetünk. - maajdnem elárultam, hogy Andrew sokat mesélt róla, ám ez szigorú hadititok John és Andrew között.
Azért alaposan megnézem magamnak, kit választott Olivia. Nehogy még egyszer Logan-félét válasszon.
- A közelben parkoltunk le a kocsival, hogy ne kelljen sokat menni. Biztosan fárasztó volt a repülés. - legszívesebben még egyszer meglölelném két gyermekemet, annyira örülök, hogy jöttek. Kár, hogy Andrew nem hozott senki ígéretest, de majd idővel biztosan. Szerentém, ha megtalálná a boldogságot ő is.

C

Kaithlyn West
Kaithlyn West

Origin : Terra
Profession : Nyugdíjas háziorvos
Play by : Diane Keaton

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Andrew West Sat Feb 25, 2023 10:14 pm




Andrew
The First Time



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.











Teljes büszkeséggel és fülig érő mosollyal adtam át az új útlevelemet, ami közben megérkezett, hogy kértem egy gyorsított eljárást rá. S amin már West vagyok, Holloway helyett. A múlt utolsó szála is elpattant rólam, a név már azt fogja felidézni bennem, akiket szeretek, és akik viszontszeretnek, befogadtak.
Éppen ezért kacsintgattam is felfelé, hogy úgy kapjunk jegyet, ők kettesben tudjanak maradni. Ők egy pár, amihez a tesó/leendő sógor nem igazán fontos kellék, érezzék csak jól magukat. Cserébe azt figyeltem, hogy voltaképpen mennyien is tömörültünk egy repülőgép testbe. A láthatatlanokra értem. Az ébredés utáni időszak annyira már nem volt kemény, csak akkor, amikor visszatértem az emberek közé. Ismeretlenül ismerős volt minden, s az érzet, hogy így a természetes, ebben létezek már jó ideje. A testem azonban változni kezdett. Tudom, hogy sokat dolgozott rajta, hogy a felébredés utáni időt jobban átvészeljem, arra nem számítottam, hogy az étkezésben és a kinézetemben is változás fog beállni: fiatalodni kezdtem, és képtelen voltam megenni a húst, s hogy csak természetes étel jöhet, tartósítószerek nélkül, így meg kell tanulnom főzni, sütni. A hús csak átmeneti állapot lesz, ahogy érzem, míg tisztul a szervezetem, ennek örömére időnként a huszonnégy órás alvás is belefért. Vagyis meg sem próbáltam már állást keresni, kirúgtak volna párszor. Helyette inkább azon agyaltam, hogy saját vállalkozást indítok, remélem, hogy menni fog.
Marcel sárkánya és a három kisalak, ahogy ő nevezi őket, szeretettel. időnként átjöttek hozzám, s onnan nézelődtek ki az ablakon, hogy kettesben hagyják Oliviával. Próbáltam úgy tenni, hogy a kezem pihentetem az ablakban, így neki tudtak dőlni, úgy nézelődtek a felhőkön, izgatott felkiáltással, csatlakoztak hozzájuk az én népes, láthatatlan családom is: lett nekem is őrangyalom, aki valójában energia-kristály vagy kristály-energia, olyan mértékű szeretettel teli, hogy teljesen beborít mindig, ha megjelenik, egy lelkes sárkány, sokszínű, telve energiával, s egy nagyon bölcs lény, aki bizony nagyon hasonlít gyerekkori sci-fi filmem egyik szereplőjére, s már tudom, miért is volt annyira szívmelengető és ismerős érzés ránézni.
A csomagoknál viszont elkavarodott a csomagom, amin egyáltalán nem izgultam. Teszt, tudom, de nekem már nincs mire fel, olyannyira, hogy teljesen elengedem a kérdést, akarom-e, hogy megkerüljön a bőröndöm. Már nem érdekelt. S amint ennek a végére értem, elő is került.
Szaladtam, másokat kerülgetve, hogy Oliviáékhoz tudjak időben csapódni, s még elkapom, ahogy egy kalimpáló kéz felett köröz Marcel sárkánya. Megtalálta!
- Elkeveredett a bőröndöm. - vigyorgok. Annyira megszokott, hogy mindig történik valami a dolgaimmal.
- Sziasztok! - a nyári kalapomat hátratolom, hogy tudjak puszit adni Kathy anyunak, s John apunak meg egy hatalmas ölelést. Most már West vagyok! S nagyon boldog!
S azonnal félre is húzódom, mert tudom, hogy Marcelre kíváncsiak igazából, egy kicsit arrébb is lépek, hogy még nagyobb teret adjak nekik.  


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Olivia West Thu Feb 09, 2023 2:32 am

The first time...
Family is not an important thing. It’s everything.
Mindig nagyon várom a találkozást a szüleimmel hiszen, amióta elköltöztek az államokból, ritkán van alkalmunk személyesen beszélni, és megölelni sem tudom őket akármikor. Ez viszont most a korábbinál is különlegesebb alkalom. Hiszen nem gondoltam volna, hogy lesz még valaki az életemben, aki ennyire fontos lesz nekem, és akit a legtisztább érzemmel fogadok be a szívembe. Arra pedig pláne nem gondoltam, hogy ezzel a személlyel olyan komollyá fog válni a kapcsolatom, hogy elérkezik az-az idő, amikor személyesen is szeretném bemutatni őt a szüleimnek. Marcel viszont jött, és a lehető legcsodálatosabb értelemben forgatta fel az életemet, és változtatta egy csapásra a mi életünkké. Emiatt különösen izgatott voltam, amikor készülődni kezdtünk az utazásra.
Végül úgy alakult, hogy Andrew máshova ült a gépen, így kettesben maradtunk Marcellel az utazás idejére. Eleinte történeteket meséltem arról, hogy mit történt a korábbi Tenerifei látogatásaink során, de az út hossza és az időeltolódás miatt végül engedtem a fáradság érzetemnek, és néhány órát aludtam úgy, hogy Marcel vállára hajtottam a fejemet, ha engedte, és neki is kényelmes volt így. Már a szigetek közelében ébredtem fel, mert nem sokkal azután, hogy kinyitottam a szememet - és még álmosan, de mosolyogva tekintettem Marcelre - már észre is vette, hogy hol haladunk.
- Igen. Fentről a legszebb. - bár mindketten a levegőben töltjük az életünk egy részét, abban nincs szabadságunk, hogy pontosan hova is kell mennünk. Egyszer azért szívesen elrepülnék a Kanári szigetek fölött, mert innen tényleg csodálatos, ahogy kibontakozik a szigetek körvonala, és gazdag színvilága.
- Ez nehéz kérdés. Mondanám, hogy legalább egy órával előbb, mint a legkorábbi érkezési időpont, de biztos vagyok benne, hogy Anyu még az utolsó percben is rendezkedik, vagy eszébe jut, hogy van még egy recept, amit kipróbálna. - elnevetem magam, mert mindkettő nagyon is reális lehetőség. Abban egészen biztos vagyok, ha nem is érkeznek jóval korábban, mint mi, valójában már hetek, vagy akár hónapok óta is várnak minket. Hiszen Andrew már hivatalosan is a család része, és ezt még nem volt alkalmunk megünnepelni személyesen. Marcel pedig biztos alapos ‘vizsgálat’ alá fog esni Apu által a korábbi beszélgetések ellenére is. Emiatt viszont egyáltalán nem aggódom, mert biztos vagyok benne, hogy nagyon fogják szeretni Marcelt. Még Apu is, csak ő a maga módján.
A landolás gond nélkül történik meg, és a gépből is viszonylag hamar a szabad levegőre jutunk. Tekintetemmel már Andrewt keresem, de akár meglátom, akár nem, minket már terelnek az épület, és azzal együtt a csomagkiadó szalag felé. Már keresem a saját bőröndömet a szalagon, de Marcel előbb találja meg. Hálásan mosolygok rá.
- Köszönöm. - közelebb lépek hozzá egy lépésnyit, mert szeretném máshogy is megköszönni a figyelmességét, ám a gondolataimat minden bizonnyal érzékeli, mert érzem, hogy a keze a derekamra csúszik. Eszemben sincs tiltakozni a csók miatt, amit kapok, a ‘közönség’ ellenére sem. Nem törődve az eltelt másodpercekkel, vagy percekkel, csak boldogan elmerülök benne, és jólesően szusszanok egyet, mikor végül eltávolodunk egymástól, és elindulunk a kijárat felé. A szám széle eddigre már a fülemet karistolja.
- Ó igen. Ő az. - a magasba emelem az egyik kezemet, és én is integetek Anyu és Apu felé. Annak a késztetésnek pedig ellenállok, hogy futva közelítsem meg őket. Anyuhoz lépek oda először, és szorosan megölelem, nem foglalkozva azzal, hogy mennyi idő tellik el közben. Egyelőre szavakra sincs szükségem, hiszen az érintés sokkal többet mond. Aztán Apuhoz lépek és őt is átölelem. Egy ideig a hátunk mögött hömpölygő tömeggel sem foglalkozom, csak csukott szemmel átadom magam annak az érzésnek, hogy végre újra találkozhatom a szüleimmel. Egy nagy sóhajjal kísérve válok el végül Aputól, és ha lehetne ismét visszatérnék Anyuhoz még egy ölelésre. De hárman érkeztünk, és ha eddig nem találtuk meg egymást, akkor most már mindenképp szeretném Andrewt is megkeresni. Ezért, ha még nincs itt, körbenézek, és megvárom őt is, mielőtt újra megszólalnék.
- Sziasztok. Nagyon jó újra látni titeket, és itt lenni. - a mosolyomat képtelen vagyok letörölni, és valóban jó érzés, hogy itt tudunk találkozni. Már gyerekként is szerettem a Tenerifei nyaralásokat, ám amióta ez a sziget lett a szüleim otthona, különösen a szívemhez nőtt ez a hely.
- Marcelt pedig személyesen még nem ismeritek. - hátrébb lépek egy lépésnyit, hogy a maguk módján tudják üdvözölni egymást. Csak boldogan figyelem, ahogy végre találkozni tudnak, és időnként Andrewra tekintek. Végre együtt van a családom.
Terra
Jelen
Family
"The bond that links your true family is not one of blood, but of respect and joy in each other’s life."

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The first time... - Page 2 Empty Re: The first time...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum