Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Just one dance

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Mon Jan 16, 2023 12:04 am

Just one

dance

Pleidaes - Lucas - Past

Boldog mosollyal viszonzom az igent.
- Köszönöm. - nem igazán dobálózom a vendég jelzővel, ha valakit valóban meg is hívok a házamba, az a vendégem, s a védelmem, figyelmem élvezi. Éppen ezért nem adogatom csak úgy oda másoknak.
- Mindenre. A részletek adják meg az egészet, és az egész adja a kisugárzást. - kezem is felemelem, s érzem, hogy elfog a láz, aztán éppen az ő alakja ugrik elém, és... majdnem bele is pirulok. És inkább terelek, mert a hajam fog meggyulladni, ha folytatom. Tökéletes arányok, ruganyosság és hajlékonyság, amit kevés férfitest képes elérni... inkább terelek, mégpedig az igazsággal.
Figyelem, ahogy zavarba jön, s nagyon megfog. Nincs meg benne az dölyfösség, mint a legtöbb művészben, amit ki nem állhatok. Senki sem különb, mindenki rendelkezik tehetséggel valamiben, és mindenki értékes. Az ego sosem érdekelt, még ha szerintem nekem van, ami időnként háklisságban és türelmetlenségben jelenik meg, s sokan értik lekezelésnek. Ezen dolgozom, s már egészen jól megy, ahogy látom a kicsiny közösségemen.
Tizedmásodpercre megállok, és megértem, mit is akart valójában mondani ezzel, s hozzáadódik saját boldogságom, s mosolyom még szélesebbé és megilletődöttebbé válik.
- Megtisztelő. Köszönöm. - nem foglalkoztat az, hogy sokak szerint a "megtiszteltető" távolságtartásra utal. Számomra éppen ellenkezőleg. Sok kapcsolatból az tűnik el legelsőnek, s azt gondolják, bármit megtehetnek a másikkal, nem tisztelve őt, személyiségét, határait, s semmibe veszik. Rendkívül fontos számomra, s a tiszteletem most Lucasra irányul és értetődik.
Az, hogy itt, vagy máshol lépne fel, mindenhogyan lényegtelen. Látni kívánom őt, a fellépését. Őt.
Kortyolok a pezsgőből inkább, hogy útját álljam egy sóhajnak, s közben érkezik kérdése, s nagyon kevés kell hozzá, hogy örömömben és izgatottságomban félre ne nyeljek. Próbálom még egy korttyal legyűrni ezt, és folytatja, ami még inkább izgatottá és örömtelivé tesz. És félrenyelek. A korty még lecsúszik, a karc marad meg, s meg kell köszörülnöm a torkomat, s elhaló hangon mondom ki a szót.
- Igen. - újból megköszörülöm a torkom, s mosolyom jelzi, s kezem is, ami kinyúl, s csuklóját érinti. Ha elrántja kezét, akkor elveszem.
- Igen. Csak annyira meglepett és jólesett a meghívásod, hogy félrenyeltem a pezsgőt.- elég ciki, az örömöm azonban annál nagyobb.
Inkább leteszem a poharat, s úgy tekintek rá.
- Hol lesz a következő fellépésed, s mikor? - nem érdekelnek a többiek. Ő érdekel.

Emme

Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Fri Jan 06, 2023 11:19 pm

Vonzónak láttam őt már az első találkozásunkkor is, de nem ez keltette fel a figyelmemet az irányába. Inkább az a titokzatosság, ami az íriszei mögött lappang. Hiszen mások vagyok. Bár én is egy művészeti ágat képviselek, de az egész más, mint aminek ő él. Ezt ugyanis észrevettem, hogy ő nem dolgozik, hanem a szenvedélyének él. Ebben hasonlítunk is egymásra, de egyébként másként gondolkodunk. És emiatt nagyon érdekes, és bizsergető a társaságában lenni. Illetve persze… az arca köré hulló fürtöket bármeddig tudnám nézni…
- Öhm… Igen. - valójában nem így értettem, de ahogy ezt kimondta… éreztem, hogy kimaradt egy szívdobbanás. Ugyanis szeretném, ha a vendégemnek tekintené magát. Valójában… szeretném, ha több is lenne, de amíg nem tudom, hogy ő miként viszonyul hozzám, csak óvatosan merek lépni felé. Hiszen a tét nagy, ezt már tudtam akkor is, amikor még az öltözőben voltam. Most a társaságában pedig még inkább ezt érzem…
- Áh. Értem. És ilyenkor mire figyelsz? A részletekre vagy inkább az egész alakra? - számomra ez érdekes, hiszen ismeretlen, így akkor is ugyanígy érdeklődnék, ha nem érezném a vonzást az irányába. Viszont mivel érzem, megjelenik az arcomon egy mosoly, ha beszélni kezd. Vagy ha csak szimplán elkapja a tekintetem…
- Köszönöm. - egy kicsit zavarba jövök, mert nem tartom magam annyira jónak. Szenvedélyes vagyok, és imádom ezt csinálni, emiatt egyértelműen előnyt élvezek azokhoz képest, akik mondjuk csak a megélhetés miatt választották ezt a pályát. De mindig van hova fejlődni, és ezt fontosnak is tartom. Csak nem most… Jelenleg az jobban foglalkoztat, amibe belekezdtem, és az, hogy milyen következménye lesz annak, hogy kimondtam… Figyelek minden jelre, még annak ellenére is, hogy a zavaromat talán már ő is érzi. És amit látok… önkéntelenül viszonzom a mosolyát, pedig látom, hogy zavarba hoztam. Ugyanezt érzem én is, és ha így van… Akkor talán nem bolondultam meg teljesen.
- Köszönöm. És arra is igyunk, hogy eljöttél. - jelen pillanatban én ezt fontosabbnak érzem. Így persze jól esik, hogy ízlik neki a pezsgő, de fejben már előrébb járok. Ezt a mosolyom is jelzi, ami bátortalan helyett már vidámabb és kifejezőbb a kérdése után. Talán nem azért kérdezte, amiért én gondolom, de kiváló alkalom rá, hogy lépjek… még egyet. Csak előtte iszom a pezsgőből egy hatalmas kortyot, hogy ki is tudjam mondani.
- Itt most csak ez az egy előadás volt, de még maradunk ebben a rendszerben. Egy másik bolygón lesz a következő fellépésünk… - az íriszeibe tekintek, ha tudok, és mielőtt folytatnám, veszek egy mély levegőt. Az sosem árt…
- Lenne kedved ott is megnézni az előadást? Illetve esetleg előtte… megnézni a bolygót? - valamit kihagytam azt hiszem, pedig a fejemben annyira jól hangzott. Tudom is…
- Velem. - nem a társasággal, nem is világosító kislánnyal. Velem. Ez volt a legfontosabb részlet, és én majdnem kihagytam… Szerencse, hogy csak egy másodperc telt el addig, míg kapcsoltam.

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Fri Jan 06, 2023 8:42 pm

Just one

dance

Pleidaes - Lucas - Past

Ott ragad a pillantásom mosolyán, hogy inkább az asztalt nézzem utána, s érzem, ahogy azért kezdene kicsit melegebb lenni.
A bocsánatra csak kezem tartom fel, jelezve, nem történt semmi, s arckifejezésem is erre utal.
Aztán valahogy elveszek egy kicsit benne, nehéz visszaterelgetni magam az itt és a mostra.
- Úgy érted, mint amikor... - oh, megértem, miért is kerülte a szót, de ha már belekezdtem, akkor ki is mondom. Mert az a része is igaz. - ... vendég vagyok? - röviden hunyom le szemeim bólintás közben. - Igen.- s érzem, még kicsit mondani kéne valamit. - A mozgás adja meg a tökéletes megfigyelést, ha egy testet szeretnék megalkotni. - és leállok, mert rájövök, hogy belelendülnék, s jönnék az izmokkal és arról az jelenik meg a szemeim előtt, ahogy ő táncolt... uh, tényleg meleg kezd lenni... inkább felteszem a kérdésemet.
- A tiéd jobb volt... - önkéntelenül szakad ki belőlem a mondat, mire rájövök, hogy hangosan ki is mondtam. - Az előadás... - meg más is, de hirtelen nagyon melegem lesz. Még jobban.
A pincér megment a helyzetben, megköszönöm a pezsgőt.
- Csak? - magam sem tudom, miért akarnám ennyire tudni a folytatást, s ahogy meg is érkezik, most már érzem, hogy a fejem is lobot vetett, jó értelemben. Képtelen vagyok visszatartani az azonnal megjelenő, zavarban lévő mosolyomat, és egyben a meglepett jólesést.
- A remek fellépésedre. Gratulálok. - kis híján csodálatost mondtam, még a kimondott szó előtt korrigáltam.
Keze remegését sokkal inkább a pezsgőn visszacsillanó fényekből látom. Belekortyolok az italba.
- Mmm... ez finom. - a pohár szárát ujjaim közé fogom. - És lesz még itt fellépésed, vagy máris mentek egy másik helyre? - hogyne érdeklődnék, mennék utána, látni szeretném.... még többet.


Emme

Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Wed Dec 28, 2022 8:07 pm

Nehezen tudok magyarázatot találni azokra az érzésekre, amik a közelében elfognak, de egyre inkább azt érzem, hogy nem is akarok. Ugyanis néha azt érzékelem, hogy talán ő is ugyanúgy tekint rám, mint én őrá… Azonban nem lehetek ebben biztos, mert sokszor cserben hagynak a megérzéseim. Csak azokat a jeleket szoktam tisztán ‘fogni’, amik olyanoktól érkeznek, akik iránt én nem mutatok érdeklődést… 
Ő viszont más, és ezt már az első találkozásunk alkalmával tudtam. Mégis, közeledni felé… csak nagyon óvatosan tudok. Félek a visszautasítástól, hiszen abban már biztos vagyok, hogy tőle fájna… Pedig nem égettem még meg magam túl sokszor. A legutóbbi kapcsolatom például sikeresen fordult át jó barátságba. De ő… elég egy futó pillantás és… tudom, hogy bajban vagyok.
Mihelyst az ital lehetőségét megemlítem neki, és ezzel azt is, hogy szeretném, ha a vendégem lenne kénytelen vagyok egy kicsit visszavonulni. Ez már nem csak egy finom célzás volt, ez tulajdonképpen egy merész ajánlat. Nagy kár, hogy a bátorságot egyelőre még nem érzem… idővel viszont rápillantok, és a mosoly, amivel találkozom egyből melegséggel tölt el. Önkéntelenül viszonzom.
- Szívesen. - mire kimondom már bátrabbá is válok. Ezt már egy jelnek veszem, még ha nem is feltétlen egyértelmű. Egyedül a szívverésemnek nem tudok parancsolni, de végülis ez is egy jel. Csak épp tőlem érkezik, és nekem is szól.
- Ó. Bocsánat. - nem szívesen szakítom félbe, de a nevetését és a bíztatását hallva mégis felteszem a kérdésem. Tétovázik kicsit, mintha váratlanul érte volna a kérdésem, de türelmesen megvárom, illetve bólintok, mert érdekel a válasza. Továbbá minden, ami vele kapcsolatos. Szeretném jobban megismerni.
- Tehát, amikor egy alkotást készítesz, más lesz a látogatásod jellege, ahhoz képest,  amikor csak… látogatóban vagy? - azt akartam mondani, hogy nyaral, de nem biztos, hogy ezt teszi. Aztán annyira nem találtam a megfelelő szót, hogy kiböktem az elsőt, ami eszembe jutott, hogy ne nyúljon túl hosszúra a várakozás. Vagyis a “látogatást”… amit már előtte mondtam. Ezért zavarba is jövök, csak lopva merek ránézni, de még így is észreveszem, hogy… ő is zavarban van? Miért? A kérdése után viszont megértem, és ismét bátran rá merek nézni. A mosolyom, sem tudom (és akarom) visszatartani.
- Áh. - még szélesebb lesz a mosolyom, a szívem pedig ismét nekilódul. - Ez a… második látogatásom itt azt hiszem. Előadásunk volt itt korábban is. Viszont a csapat még sokkal kisebb volt. Ketten voltunk csak még… Bernarddal. - mutatok a színpad felé, mert épp ő van fent. Mondhatom tökéletes pillanatot találtam a bemutatására, éppen akkor dobja le az utolsó ruhadarabját, amikor az egyik ujjammal jelentőség teljesen felé mutatok. Még szerencse, hogy a közönségnek háttal van. Azonnal leteszem a kezem, és hálásan fordulok a pincér felé, aki viszont remekül időzített. Megérkeztek az italok.
- Jó ötlet volt az ital. Az előadás után nem ittam semmit, csak… - öhm… ezt nem igazán akartam elmondani. Viszont, ha már belekezdtem…
- Siettem hozzád, amennyire csak tudtam. - megemelem a poharam, és ha van kedve koccintanék vele. Ugyanakkor viszont látom, hogy a kezem remegni kezd, mert amit kimondtam végül… Ez már tényleg nagyon egyértelmű volt.
Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Wed Dec 28, 2022 5:31 pm

Just one

dance

Pleidaes - Lucas - Past

Valóban ő az, mozdulatai hamisítathatatlanul az övék, a megállás is. Ahogy közelebb ér, azt ugyan észreveszem, hogy nincs nála semmi, de ugyan hogyan legyen? Bizonyára tucatnyi csokor, ital, édesség mellett egészen mást is hagynak ott neki hódolói, ez csak akkor jutott eszembe, mikor már eltűnt a csokrom a sötétben. Így elengedtem ezt a kérdést már akkor.
S főleg most, hogy megértem, valóban velém tart, s hogy valóban engem szólít meg.
Figyelem a mozdulatát, ahogy leül, de leginkább szemeit és a mosolyát, ott jóval tovább időzik tekintetem.
- Rendben. - már emelem a kezem, hogy jelezzek a pincérnek, amikor folytatja, így leteszem, s érdeklődéssel nézek. - Igen? És mi lenne az? - hevesen dobogni kezd a szívem, hogy akkor talán mégis észrevette a pezsgőt. Bár nekem éppen az a legcsodálatosabb, hogy idejött.
Megrándul a szám széle, ahogy az ingyen piát említi. Az önérzetem elég magas, s akkor sem hajolnék meg, ha az utolsó krediet használnám el ezért valahol. De ez én vagyok, s tudom, hogy az önérzetem és a büszkeségem vitt már bajba. Mindez azonnal félresöprődik, ahogy kimondja a vendég szót. Meglágyul a tekintetem, mint ahogy azon is, ahogy nem mer rám nézni. Mintha magamat látnám. Erre elmosolyodom.
- Köszönöm. - hogy az italt, vagy hogy beemelt a vendégei körébe, lényegtelen már számomra.
Üdvözlöm a pincért, s egy pohár pezsgőt kérek, mert a fellépését meg kell ünnepelni, és a sikerét. Mert az nagyon is volt. Akik előtte és utána érkeztek, feleannyi ovációt és elragadtatást kaptak, s nem véletlenül.
- Milyen sűrű... - zavartan elnevetem magam. - Csak tessék. - adom meg a szó elsőbbségét számára.
Szemei újra megigéznek, egy másodperc csúszás újra biztosan bekövetkezik, a szám is kiszárad.
- Hogy én? - érzékelem, hogy egészen ostoba visszakérdés volt. - Eddig talán ha ötször voltam. Ebből három az alkotásomhoz kellett. - lesiklik tekintetem ajkaira, majd újra az íriszeibe. - Én is éppen azt akartam kérdeni, milyen gyakran fordulsz meg errefelé. - mosolyom félszeg zavarttá válik.


Emme

Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Tue Dec 20, 2022 9:51 pm

Nem tudom, hogy miért izgulok ennyire. Jobban mondva pontosan tudom, csak még nem igazán hiszem el. Nagyon régóta nem volt ilyen hatással rám senki (talán soha…), főleg néhány találkozó után nem. Emiatt egyáltalán nem húzom az időt az öltözőben, a szokásos műsor utána rituáléimmal. Gyakran már zene nélkül végig megyek újra a koreográfián visszafelé, ezzel magamra applikálva ismét a ruházatomat, ha vetkőzés is volt a számban. Most viszont kimaradt többek között ez is. Csak egy gyors zuhany, és tökéletes ing választás, mert már nagyon szerettem volna vele találkozni… Ilyen gyorsan szerintem még sosem léptem ki műsor után az öltözőből.
Miként kiléptem a színfalak mögé, láttam, hogy Selby is épp a közelben van. Azt a huncut mosolyt általában nem tudom eltéveszteni, most viszont nem igazán akartam foglalkozni vele. Csak haladtam tovább a hátsó ajtó felé, és egyedül azért torpantam meg, mert érezhetően megszólított.
- Láttad a… - kezd bele, ha lehetséges még szélesebb vigyorral, de mielőtt befejezhetné, amit mondana felé fordulok, és félbe szakítom.
- Ne haragudj Selby, most sietek. Kinézek egy kicsit a nézőtérre. - biztos vagyok benne, hogy pontosan tudja, kihez megyek, talán ezért is nem fejezi be a mondatot, és enged végül az utamra. Nincs már előttem ezért több akadály, mindenki más már a következő számra van felkészülve.
Az asztalához közeledve viszont minden lépés, egyre nehezebb. Ha lehetne rohannék, de közben tartok tőle, hogy mit fog szólni, ha megszólítom, ebből pedig az következik, hogy egyenes vonalúnak, és egyenletesnek semmiképp sem nevezhető léptekkel érem el végül az asztalát. Nagy levegőt veszek, mielőtt meg is szólítom. Meglehet, hogy valamikor út közben nem igazán figyeltem a légzésre.
- Ennek nagyon örülök. - azonnal szélesebbé válik a mosolyom, de nem csak a szavai miatt. A gesztust veszem észre, amivel helyet kínál nekem. Nem várok egy pillanatot sem, leülök mellé.
- Persze. És egy ital is jól esne. Bár arra van nekem is egy ötletem. - körbevezetem a pillantásom, és amint észreveszem az egyik közelben sétáló pincért integetek neki. Mikor látom, hogy már közelít felénk, visszafordulok Kyle felé, és magyarázattal is szolgálok a számára, miért nem akartam csak olyan egyszerűen elfogadni az ajánlatát.
- Selby mindig elintézi, hogy a teljes társulat térítés nélkül fogyaszthasson bármit a helyen, ahol fellépünk. És a vendégeink is… - tudom, hogy ő nem a vendégem, elvégre nem volt bátorságom hozzá, hogy elhívjam ide, de igazából lehetne is... Csak ahogy ezt kimondtam a bátorság, mintha megint elhagyott volna egy kicsit. Nem tudom, hogy mennyire képes olvasni a testbeszédből, de az enyhén megemelkedő vállam, és a tekintet, amivel az asztalon keresek menedéket többet mond annál, mint ami szavakkal ki lehetne fejezni. A pillantásom azonban rásiklik, amikor megérkezik a pincér, és megkérdezi Kyletól, hogy mit kér. A pincér ismer jól, tudja, hogy én sosem rendelnék azelőtt, mielőtt a mellettem ülő ki nem fejezné mihez lenne kedve. Így csak akkor fordul felém, ha Kyle már rendelt, esetleg elutasította az ajánlatot. Én mindenképp megvárom bárhogy is dönt, és csak ezután válaszolok én is.
- Egy pohár pezsgőt szeretnék, ha lehet, valami helyit. - szeretek az utazások soránt mindent megkóstolni, bár ez sokszor veszélyes játék. Italokkal még nem is olyan vészesen, de az ételek… lepődtem már meg, sokszor kellemesen, még gyakrabban… Nem tudom, hogy ez most miért is jutott egyáltalán az eszembe. Talán azért, mert nagyon nehezen tudok gondolkodni, mikor ennyire közel van…
- Jártál már ezen a bolygón korábban? - fordulok felé, elvégre az italok csak néhány perc múlva fognak megérkezni. Illetve van egy olyan megérzésem, hogy nem is fog kifejezetten sietni a pincér. Szinte ugyanazt a tónusú mosolyt láttam rajta, mint Selby arcán.

   
Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Tue Dec 20, 2022 8:31 pm

Just one dance
Pleaides / Lucas / Múlt

Ezt a jegyet és ezt az utat már én vettem meg. A legeslegelső meglepetés volt, egy ajándék, amire nem igazán akartam elmenni. Alkotásban voltam benne, vagyis éppen egy mélypontban, és tudtam, hogy már csak felfelé dobbanthatom a lábam, ismerem magam, tudom, hogy működök ebben.
Amit akkor átéltem, semmihez sem fogható. Képtelen voltam utána lefeküdni, aludni, a műteremben alkottam, míg a kimerültség álljt nem mondott.
Nem volt szükség keresgélnem, mi okozta mindezt, mert tudtam, hogy ki. Hamar jegyet váltottam a következő műsorra, ugyanúgy asztalnál, a háttérből, a tömeg érzései így is teljesen bezsongítottak, még azelőtt, hogy ő megjelent volna.
S ugyanígy volt most is.
Inkább pohár vizet kértem, a pulzusom így is az egeket ostromolta, ahogy megjelent, s feljebb ültem a fotelben, mintha ettől jobban látnám. Valamennyire szeparált hely, se a műsorba, se a tömegbe nem kívántam belefolyni. Drága mulatság számomra, és életemben először mindez nem érdekel.
Az viszont nagyon fontos volt, hogy mire Lucas visszaér majd az öltözőbe, egy csokor virág várja, annak a bolygónak a legszebb virágainak a válogatása, ahol először láttam műsorban, s egy palack pezsgő. Tétova álldogálásomban a bejáratnál Selby akasztott meg, s mondanom sem kellett, ő kérdezett rá, hova vihetik majd, s jóízű nevetéssel vállon paskolt. Ha tudná, mennyire izgultam! Féltem és még most is tartok attól, miként fogadja. A csokorban elhelyezett kis kártyát is, amire én írtam fel gratulációmat számára.                                                                                                                    
Mozdulatának minden rezdülése beleivódott már a retinámba, ahogy követem a ritmust, ahogy a jelenlévőkkel kommunikál, ők pedig megbomlanak érte. És nem mozdulok, még csak nem is pislogok, mindent látni akarok a műsorból.
A szám végén veszem észre, hogy levegőt sem vettem, amikor akaratlanul kifújom a benn rekedtet.
S akár el is mehetnék, miután a látvány hatása alól ocsúdni kezdek, mégis képtelen vagyok. Nem kívánok megmozdulni, hogy az a varázs, amit átéltem, megtörjön. S fogalmam sincs, mi megy éppen a színpadon, nem ő van ott, számomra már lényegtelen...
Kiszúrok egy ismerős mozdulatot a sötétben, ahogy a fények villannak. Aztán még egyet. S végül kiérzem őt is a tömegből, szívem felugrik a torkomba, s várok, most már felé fordulva, némán figyelve, s mosolyom egyből megjelenik, majd ahogy közeledik, úgy szélesedik, s nem csak csupán üdvözlésként.
Azonnal válaszolnék, mégis csúszik a válaszom, ahogy látom félénk mosolyát, végigpillantok gyorsan rajta, keresve a megerősítést, hogy valóban jól látom-e, hallom-e.
- Szia! Gyönyörű. Mint mind, amit eddig láttam. - bátorító a hangom, s a mellettem lévő ülőhelyre mutatok. - Van kedved helyet foglalni? Hozathatok neked valamit inni? - s közben azért remélem, a megnyugtató hangom jött át, nem pedig a dobogó szívem, s éppen teljesen kiszáradó szám. Az illata.... még szerencse, hogy a mellettem lévő helyre letekintettem, sok minden csillant volna abban most benne.

Emme

Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Just one dance

Post  Lucas Colter Mon Dec 19, 2022 11:24 pm

Szinte sohasem rontom el a koreográfiát. A mozdulataim mindig pontosak, de nem kimértek, és mindig tisztában vagyok azzal, hogy a testem mire képes, és mire nem. Ezúttal viszont volt hiba. Más talán észre sem vette elvégre csak egy kicsit csúszott meg a kezem amikor épp a cipzárt húztam le. De én nagyon is érzékeltem, és azt is pontosan tudom, hogy miért történt. Akkor vettem észre, hogy ő is a nézők között van…
Az ének egyébként sem az erősségem, tehát hogy abban is volt csúszás teljesen megszokott. De a tánc… Miután észrevettem, nagyon nehezen tudtam kizárni, hogy ő is figyel, még annak ellenére is, hogy csak néhány alkalommal találkoztunk. Selbynek igaza volt. Pont az esetem. Azt azonban nem tudom, hogy ő pontosan mit gondol rólam… Egyedül abban vagyok biztos, hogy szeretném kideríteni, mert én tényleg nem szoktam koreográfiát rontani…
- Köszönöm srácok. A hangosítás és a fények, mint mindig most is tökéletes volt. - már a színpad mögött jegyzem meg, és a hangkeverős kislányhoz oda is megyek, hogy egy öleléssel is megtudjam neki mutatni, még mindig hálás vagyok a munkájáért. Önmagában az, hogy követnek, bárhova is megyek, már bőven elég lenne, de mindenki beleteszi a maximumot, még akkor is, ha esetleg ugyanaz a műsor már sokadik alkalommal megy le. Sokuknak családja van, többek között ezt a kislányt is már várja a nagy Ő-je otthon. De még mindig itt van, és nem mellesleg ő motiválja a többieket is a lelkesedésével.
Selby szintén elengedhetetlen tagja a csapatnak, így hozzá is odamegyek mielőtt felöltöznék. Ő is kap egy ölelést, bár inkább hátlapogatást, mert neki köszönhető, hogy egyáltalán itt vagyunk. Meg igen, egyelőre nem fogom bevallani neki, hiszen nem tudom, még hogy mi lesz, de kétségtelen, hogy ismer engem.
- Ne is mond. Tudom. - felemelem figyelmeztetőleg az egyik ujjamat, de nem tudok túl sokáig szigorú tekintettel nézni rá. Az izgatottság, hamar megjelenik az arcomon, így nem is húzom tovább az időt. Lezuhanyzom gyorsan, kiválasztok egy szép inget, nadrágot, és nyakkendő… nem azt most nem. Vagy kéne? Egy ideig azért állok a szekrény előtt, és gyorsan eltessékelem a gondolatot, hogy miért is akarok jól kinézni. Nem lesz nyakkendő. Nagyon ritkán viselek, és nem most akarom elkezdeni. Bízom benne, hogy az ing is elég elegáns lesz.
Az egyik hátsó ajtóban várakozom, amíg a következő műsorszám is elindul. Ha előtte mennék ki, igen hamar észrevenne a tömeg, azt pedig nem szeretném. Jelenleg csak egy valakivel szeretnék beszélni, így láthatatlan akarok lenni a nézők számára is. Sikerül is. A következő táncos, még nálam is többet mutat meg, és a mozdulatai is inkább azt jelzik, hogy készen áll a párzási időszakra, ahelyett, hogy az akrobatikus elemeket hangsúlyozná. Ez persze nem baj. Éppen azért szeretik a műsorainkat, mert sokszínű, és mindenki megtalálja a kedvencét. Illetve így engem sem vesznek észre, amikor az asztala felé… tulajdonképpen araszolok. Minden egyes lépéssel magasabb tartományba ér a pulzusom, pedig a tánc még csak nem is fárasztott ki. Egész más miatt válok idegessé.
- Szia. Tetszett a műsor? - szélesen akarok mosolyogni, de csak félénken sikerül. Nem akarom zavarni, ha esetleg figyelemmel követné az utánam következőt. Ezért egyelőre csak várok, és nem kérdezem meg, hogy szabad-e a mellette lévő, egyébként nyilvánvalóan szabad hely. Akár ki is mehetett, aki mellette volt, bár a színpadról én nem láttam ilyesmit. Mindenesetre rajta áll, hogy szeretne-e velem beszélni. Én jelenleg már csak szurkolni tudok, hogy légyszi…

   


Last edited by Lucas Colter on Tue Dec 20, 2022 8:51 pm; edited 1 time in total
Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance - Page 2 Empty Re: Just one dance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum