Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Just one dance

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Tue Sep 26, 2023 9:11 pm

Nem jövök zavarba a szavaitól, azt hiszem ezen más sikerült túl lendülnöm. Egyszerűen csak élvezem a társaságát, és hogy megmutathatom neki azt, amit mindig is neki szántam. Ezért magabiztosan bólintok, és persze az elejét és a közepét is megmutatom a koreográfiának. Jobban mondva… inkább saját magamat.
A lélegzetem azonban elakad, amikor elfogadja az invitálásomat. Közelsége megrészegít, és olyan mozdulatokra sarkall, amiben nincs semmi tudatosság. Csak reagálok a mozdulataira, és érzem, hogy ő is az enyémre. Eggyé válunk a táncban, és szívem hevesen dobban ahogy átélhetem azt, amit még korábban sosem. Szinte beleszédülök.
És érzem, hogy ő is, a tenyerem a hátán követi minden rezzenését. Így azt is, ahogy elhagyja a lába, és finoman magához húz. Megtarthatnám magunkat, de… engedni akarok a ‘húzásnak’. Az én izmaim is ellazulnak, és miként von magához, dőlök vele én is.
Az egyik kezemmel azért lefelé nyúlok, hogy azzal tudjam tompítani az esést. A másikkal őt karolom át, hogy tartani tudjam, és csak finoman érkezzen le a háta koppanás helyett. Arra már nem marad harmadik kezem, hogy megakadályozzam ráessek, de… ezt nem is igazán igénylem. Ez épp így tökéletes. Mert az ajkaink közötti tér eltűnt teljesen…
Újra elmerülök csókjában, és már nem is emlékszem arra igazán, hogy mi történt korábban. Csak a jelen számít, ahogy elveszek ízében, és befogadom az energiáját. Már a zenét sem hallom, az egyedül bennem van. És ahogy körbeölelem az energiámmal, már benne is…
Talán csak percek telnek el így, vagy akár órák, nem vagyok tudatában. A szabad kezemmel még tartom magam, hogy ne nehezedjék rá a teljes testsúlyommal, és ne akadályozzam őt a mozgásban. A másik még mögötte van, beszorulva, de teljes nyugalomban. Minden így tökéletes, ahogy van.
Idővel viszont levegőre lesz szükségünk, így finoman, épp csak néhány centire elhúzódom. A kezem amivel tartottam magam az arcára siklik, és finoman végig simítok rajta. Így nehezebb vagyok, de pár pillanatig remélem, hogy nem leszek a terhére. Ugyanis mondani szeretnék neki valamit.
- Köszönöm. Ez a befejezés tökéletes. - nem a színpadra való koreográfia, de nem is oda szántam. Ez már a miénk. És minden, ami mostantól fog történni.
Ha nem húzódik el, vagy nem érzem azt, hogy már szeretne kiszabadulni alólam, akkor ismét közelebb hajolok hozzá, és megcsókolom. Ha tudom kiveszem a kezem mögüle, mert szeretném őt megérinteni, vállát és karját becézgetni. A másikkal ugyanis tartom magam, legyen mozgástere. Feltéve, hogy igényli…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Tue Sep 26, 2023 12:18 am

Just One Dance
Just One Dance

- Ó. - ettől azonban még jobban melegem lesz, hiszen, ha az első találkozás után ekkora ihletet kapott...
S szemeim előtt ott lebeg a festménysorozat, amit azóta kezdtem el festeni, hogy először megpillantottam a színpadon, majd a tömegben... ettől még jobban melegem lesz...
Az energia, a lelke, ami megjelenik a mozgásban, ha együtt van a zenével, a mozgással, olyan szédítő, hogy sokszor levegőt is elfelejtettem venni.
- Az eleje és a közepe is nagyon érdekel. - zavartan mosolyodom el, hiszen még sosem koreografáltak táncot így, és egyben felettébb izgatott is vagyok.
Megbűvölten, mozgásába belefeledkezve figyelem minden apró mozdulatot, a tekintetét, s nem veszem észre, de levegőt sem veszek, csak őt figyelem.
A halkuló zenébe belesimul hangja, egy halk dallam, s szívem feldobban, ahogy addig is végigkövette érzelmeit, vívódását, s ahogy befelé kezdett fordulni.
Annyira eggyé olvadok mindezzel, hogy amikor felém nyúl a keze, nem, csak amikor megszólal, pislogok párat, s rájövök, levegőt sem vettem igazán addig.
Képtelen vagyok hangot kiadni magamból, először a kezére nézek, majd rá, s kezem végül tenyerébe simul, de éppen ezért először mozdulni sem megy a székről, mert érzem, hogy most ment ki alólam, ahogy energiája végigsiklott rajtam.
Ezért is jó, hogy átkarolja a derekamat, noha ettől még inkább úgy érzem, mentem belefolyok érintésébe és közelségébe.
Finoman beleremegek, ahogy elindul a keze felfelé, s a lépésekre sem figyelek, mozgásom követi övét, a zene már rég nem szól se bennem, se a fejemben, csak a tekitentet és érintése létezik.
Illata körbeburkol, energiájába szelíden simul enyém, s érzem, ahogy a lábamban az erő kezd elhagyni, kezem, mely viszonzásul az ő derekát is érintette, jobban hozzám vonja, s már képtelen vagyok megtartani magamat, így borulunk, ha velem borul ő is.
De nem zavar. A koppanás sem, csak el ne engedjen, mert ahogy leérkezünk, a távolság azonnal megszűnik ajkaink között....





「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sat Sep 02, 2023 10:19 pm

A pillanat végtelenné nyúlik a karjaiban, és olyan helyre érkezem, ahová mindig is tartozni akartam. Amikor először megláttam, még nem gondoltam volna, hogy ilyen sokat fog jelenteni a számomra, ha jobban megismerhetem, de az első beszélgetésünk során, már sejtettem. Ő ugyanis különleges, és energiája olyan gyönyörű, olyan egyedi, hogy csak boldogan elmerülni tudok benne. Pedig bejártam a fél univerzumot, és lakóinak tetemes hányadát a vendégként fogadhattam az előadásokon,  de hozzá hasonlóval még sosem találkoztam. Az erőt, és az érzékenységet még sosem éreztem ilyen harmóniában, mint benne. Ezért még szélesebb lesz a mosolyom, amikor az első találkozásról kérdez. Nekem az is különleges volt, így örömmel gondolok vissza rá.
- Nem. Azóta, hogy először beszéltünk. Számomra az a találkozás. - ha nem így venném, minden nézővel kapcsolatban állnék. Ám ez nem áll szándékomban. Az energiánk ugyan találkozik, amikor a színpadon  vagyunk, de az csak az adott pillanatnak szól. Kyle iránt viszont érdeklődni kezdtem, amikor nem csak nézőként, hanem lélekként ismertem meg. A koreográfiát is akkor kezdtem megalkotni.
- Még nincs teljesen kész. De már van is egy ötletem arra, hogy mi legyen a végén. - mosolyodom el hamiskásan, mert tényleg megihletett Kyle jelenléte. Ami azt illeti több ötletem is támadt, de egy különösen feléledt bennem. És ahogy látom, hogy ritmusra lépkedve követ el is döntöm, hogy az ösztöneim után fogok menni.
És ez az elhatározás végig kíséri a mozdulataimat is. Először eltávolodom Kyletól, és csak a karjaim és a csípőm követi a zene ritmusát. OIyan ez, mint egy bevezetés, félénk, de reményekkel teli. Aztán közelebb lépek egy lépéssel, és a lábaim is beleforrnak a táncba. Lépésről lépésre válnak a mozdulatok magabiztosabbá, és bizakodóvá. Aztán megállok, éppen akkor, amikor a zene is halkulni kezd. Csak a dobok szólnak, és a dallamot én dúdolom halkan, de mégis érezékelhetően. Ez a rész azt szimbolizálja, mikor a kifelé fordulás helyett magamba néztem, és hallgattam a saját érzéseimre. A zene, és vele együtt pedig én is újra megindul. Mintha egy másik személy lennék, erővel, és boldogsággal telve folytatom a lépéseket. Egészen addig a pillanatig, míg a zene hangereje le nem csökken, és a ritmusa el nem lágyul. Ekkor határozottan oda lépek Kylehoz, és ismét a kezem nyújtom felé.
- Van kedved csatlakozni hozzám? - az utolsó rész következik, ami a mai estéig még gondolatok szintjén sem volt meg. Ám, már akkor, amikor elindultunk a szobának ebbe a végébe - és láttam, hogy a zene bizony őt is magával ragadja - eldöntöttem, hogy vele közösen szeretném megalkotni a koreográfia utolsó taktusait. Ha megfogja a kezem, akkor finoman közelebb húzom őt magamhoz, és átkarolom a derekát. Onnantól kezdve pedig vele együtt lépkedek, ha engedi, és lágyan vezetem, nem bonyolult, de mégis közös lépésekkel. A kezem sokáig nem mozdul a derekáról, és csak akkor indul el felfelé a hátán, amikor már érezhetően a vége felé közeledik a szám. Eddigre már olyan közel vagyok hozzá, ha nem ellenkezik, hogy az ajkaink szinte összeérnek.
- Az utolsó mozdulatok a tieid. - kúszik fel ajkam szeglete, és ugyan teljes mértékben meghagyom, hogy ő fejezze be, a pillantásom önkéntelenül az ajkai felé siklik. Az én fejemben már van egy befejezés/folytatás…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sat Sep 02, 2023 9:07 pm

Just One Dance
Just One Dance

Ahogy elmosolyodik, belül áhitatos csend telepszik rám, s ha kérdezne is bármit, egészen biztosan nem tudnék megszólalni egy ideig.
Érintése kellemesen borzongat meg, forróság cikázik rajtam le, s fel, s az idő úgy dönt, maszává olvad el a térben, minden egyes mozdulattal, s lélegzetvétellel.
Érdeklődéssel nézek rá, kíváncsian a kezére, majd rá, kezem követi pillantásom, s tenyerébe helyezem kezem.
Pislogok jó párat. Azóta, hogy először találkoztunk?
- Úgy érted... azóta, hogy először kiszúrtál a nézők között? - az mikor volt? Megkérdezni nem merem, mert valami más jobban izgat. A mozgása, s az energia, amit elindít olyankor.
- Igen. Szeretném látni. - szívem dobban, s izgatottság lep meg, magamat is meglepve, nagyon jó értelemben.
Követem, lépéseink már az elsőnél ütemre követik egymást. A zene is jól esik, szétfolynak a dallamokon érzelmeim.
Leülve bennem van, hogy kezét tovább vonom magam felé, ám művészet is éltet, s a tánc is az. S mint ahogy a színek szívemből érkeznek, hiszem, mozdulatait is az ihleti.


「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Thu Jul 13, 2023 10:30 pm

Nem tudok azonnal megszólalni, hiszen a válasza mélyen megérint. Tudom, hogy képes vagyok másoknak adni a táncon keresztül, de azt is, hogy a színpad másik oldalán állok sosem láthatják meg az igazi valóban. Az esetében viszont szeretném, ha észrevenne… engem. Nem azt, aki nap, mint a nap a színpadon áll. Az is én vagyok ugyan, de csak a töredékem. Mintha felhő takarná a napot, és ezért sosem láthatnánk az igazi fényét.
- Jól érzed. - mosolyodom el végül, és önkéntelenül megyek közelebb is hozzá. Hiszen ma én is szerencsésnek mondhatom magam. Megmutatta nekem egy olyan oldalát, amit eddig nem ismertem, és teljesen megbabonázott vele. Ahogy a művészetéről beszélt, ahogy felébredt benne a szenvedély, és miként láttam saját magam az ő tekintetében… Mindent meghatározó pillanat volt. Ahogy a következők is…
Nem csak az ő érintése, és az ő csókja van hatással rám, hanem érzem, hogy én is rá. Energiánk összefonódik, és olyan természetesen, olyan könnyedén történik ez meg hogy csak ámulni tudok, és teljesen elmerülni az érzésben. Mély sóhaját a bőrömön érzem, és jóleső libabőr fut végig rajtam, ahogy államat majd derekamat érinti. Eszemben sincs elmozdulni, itt maradnék az idők végtelenjéig. Épp ezért teszem fel a kérdést, ami… valójában már régóta bennem van, csak most mertem feltenni.
És ahogy válaszol, és tekintete is azt közvetíti, ami bennem van, újra közel hajolok hozzá. A csókjára vágyom, nem csak most, hanem mostantól mindig, és ha engedi finoman érintik ajkaim az övét. Nem vagyok mohó, hiszen megismerni akarom ezt az oldalát is, és a gyengédséget akarom neki adni, ami bennem van. Az öléből sem mozdulok, inkább szorosan köré fonódnak a karjaim, és lágyan simítok végig gerincén csigolyáról csigolyára haladva. Engedem, hogy az idő elrohanjon mellettünk, hiszen nem számít sem az, sem a hely, ami távol van az igazi otthonomtól. Az ő karjaiban úgy érzem, hogy megérkeztem, és nem is lehetnék ennél boldogabb.
Így percekkel, de lehet, hogy csak órákkal később húzódom el tőle, akkor sem messzire. Lassan felállok, de a kezemet nyújtom felé. Ha elfogadja, szélesen elmosolyodom, de ha nem, akkor sem lehet az öröm nyomait eltűntetni az arcomról. És némi hamisság is van bennem, mert hiába a kései óra, van, amit szeretnék neki megmutatni.
- Kíváncsi vagy az új koreográfiára? Akkor kezdtem dolgozni rajta, amikor először találkoztunk… - és eddig még senkinek sem mutattam meg. Neki szántam, már akkor is, mégha ezt magamnak sem mertem bevallani. Most viszont szeretném ezt is megosztani vele..
Ezért, ha igent mond, kapcsolok egy lassabb zenét, és finoman a nappali felé vezetem. Ha engedi leültetem őt a kanapéra, és megvárom, amíg készen áll a műsorra. Vagy az is lehet, hogy végül csak mellé ülök, és kérek egy újabb csókot… Rajta áll, ahogy mostantól minden, ami az életemben lesz…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Thu Jul 13, 2023 9:09 pm

Just One Dance
Just One Dance

Félénkségén elidőzik tekintetem pillanatnyi ideig. Mondd, hogy nem azért, mert olyan sokan bántottak, kaptál visszautasítást!
- Úgy érzem, nemcsak én gyarapodtam ma. - hangom ugyan határozott, mégis lágy, örömteli. Ha nem akart volna velem találkozni, akkor nem jön oda hozzám. S ezért nagyon hálás vagyok.
Ahogy tenyerem dereka-hátára simul, s finoman magam felé vonom, nem érzek ellenállást, akkor megálltam volna a mozdulatban, hagyva kibontakozni, hiszen másként szeretné. S ahogy mozdul tenyerem alatt teste, felém, még jobban megdobban szívem, s önként veszek egy mélyebb levegőt. Akarja. Érintése végigfut rajtam, mellkasomól fejem tetejéig, s le, egészen ...
Rápillantva, ŐT látom. Nem azt, aki a színpadon van, hanem azt, akit az első pillanatban láttam, mindazok mögött, ami a közönségnek szól.
A következő levegővétel a megkönnyebbülésé. A félelem, hogy visszautasít, eltűnt.Elfogadtam volna, ha nem kér  belőlem, még ha fájt is volna. Erővel nem vehetem meg senki szeretetét.
S most úgy érzem, hazaérkeztem. Hozzá. Karjaiba. Ahogy vállamra hajtja fejét, végtelen szeretet tölt el, s mindentől, mindenkitől védeném, ki rosszat kíván vagy akar neki.
Mélyeket lélegzem, nézem ajkai ívét, állán végigsimító ujjaim cirógatón becézgetik.
Pillanatra jólesően húnyom le szemeim, tenyere derekamra simul, s az odáig vezető út is mind kellemes volt. Sosem éreztem még magam ennyire harmóniában.
Hatalmasat dobban szívem, ahogy felteszi kérdését. Ebben nem is reménykedtem, főként, hogy tudom, holnap dolog napja lesz, s ki kell pihennie magát.
Ám érzem felőle azt a  nyugalmat, amit eddig még nem érzékeltem felőle, s megnyugszom magam is, boldog mosollyal nézve rá.
- Van. - szemeim csillognak, s nem, nem kívánok elmenni innen, ahol körbevesz ő, az illata, jelenléte, egész lénye.

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sun Jun 11, 2023 11:02 pm

A tekintete… többször, és hosszan elveszek benne. A saját tükörképemet keresem benne, mert mindig azt hittem, hogy csak így fogom megtalálni az érzéseimet. Ha látom magam mások szemével, és így felismerem: “igen, ő Azt érzi, én most Azt érzem….”. Ám az ő tekintetében nem magamat látom. Csak őt. A fényt az íriszeiben, a szívet a mellkas mögött, a lelket a testben… Ezt mind felismerem, és tudom, hogy ez azért lehetséges, mert megbűvölt teljesen, és már most is kapcsolódom hozzá. Az pedig csak egyféleképp lehetséges…
- A mai nap is gyarapodtál valamivel? - kérdezem kissé félénken, mert nagyon szeretném, ha igent válaszolna… Ha azt mondaná, hogy én is a részese vagyok… Hogy engem is látott kibontakozni… Ám ezt a reményt nem foglalom szavakba. Másként adom a tudtára…
Ekkor azt érzem, hogy minden a helyére kerül. A kimondatlan sóvárgás, a megmagyarázhatatlan összhang, és az érzések kavalkádja… értelmet nyer, és helyet talál bennem. Illetve bennünk. Ehhez pedig elég volt egyetlen csók…
Így nem is akarom abbahagyni, és magamban átkot szórok a tüdőmre, amiért szüksége van egyáltalán az oxigénre. Annyival többet kapok Kyletól, és már most tudom, hogy nem akarom, hogy most véget érjen az este. Az energia tartalékaim újra töltődtek abban a pillanatban amikor az ajka az enyémhez ért… Amikor pedig az arcát érintem, érzem, hogy az övé is jelen van, és új, szédítő koreográfiába kezd az enyémmel…
Ezért már nem akarok neki válaszolni. Szavakkal nem. Ugyanis a tény, hogy ő is azt érezte, amit én, már az első találkozásunk alkalmával is… szikrát gyújt a szívemben. A remény bizonyossággá válik, és minden maradék kételyt és félelmet félreteszek. És tudom, hogy már nem is fogom elővenni őket.
A következő csókért pedig kinyúlok, vagy épp ő nyúl érte, nem számít egy kicsit sem. Érzem, hogy finoman von magához, és óvatosan a combjaira ülök. Közelebb kerülök hozzá, és mikor meghallom hogy az ő szíve is épp olyan hevesen ver mint az enyém, önkéntelenül számolni kezdem az ütemet. Tadamm… tadamm… Finoman mozdul a mellkasom még közelebb az övéhez, kezemmel megérintem az övét, és lassan feljebb csúsznak az ujjaim az álla alá… Ez a műsor azonban nem a közenségnek szól. Csak neki. És ez én vagyok…
A szédítő energia pedig annyira magával ragad, hogy ha nem húzodna el levegőért, én nem biztos, hogy megtettem volna. Ám megértem, hogy már nem kell görcsösen kapaszkodnom minden pillanatba. Lesz majd következő. És azutáni. Hiszen még csak holnap fogunk menni az első randinkra. A hivatalosra…
A vállára teszem a fejem, mikor az arcomat érinti, ám a tekintetem felé fordítom. Őt látom ismét, és a mosolyom olyan széles lesz, mint talán még soha. A szavak pedig még mindig nem jönnek az ajkaimra. Csak lejjebb csúszik az egyik kezem a derekára, és ott marad hosszan, míg a szíve ritmusát hallgatom. Tadamm.. tadamm… Telnek a másodpercek, a percek, talán az órák is. Nem vagyok tudatában. Csak őt érzem, az energiáját, az illatát, a szíve dobbanását… És biztos vagyok benne, hogy csak hosszú idővel később szólalok meg, mert a hangom karcos és… boldog.
- Van kedved itt tölteni az estét? - nézek rá, és hiába érthető félre ez a mondat, már nem aggódom. Mert csak a tiszta szeretetet láthatja az íriszeimben. Ugyanis vele szeretnék maradni. Nem akarom, hogy véget érjen ez az este. A karjaiban akarok elaludni, hogy együtt tervezhessük meg a holnapi napot. És az összes többit…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sat Jun 10, 2023 10:26 pm

Just One Dance
Just One Dance

Ragyogok, mindenem bizsereg örömömben. Jön, elfogadta  meghívást! Legszívesebben már most elvinném, ám az is nagyon felvillanyoz, hogy előkészítsem számára mindenből a legeslegjobbat, mert azt érdemli meg, semmi mást!
Csillan a szememben valami, amit még eddig én sem éreztem sosem. Lucast várni öröm és izgalom, s hogy ennek Lucas is örül, nem is tudom szavakba foglalni. Helyette beszél tekintetem és mosolyom.
Ízlelgetem szavait.
- Ők hódítani akarnak, magukat megmutatni. Jobban szeretem, ha mást látok kibontakozni, hogy milyen valójában. Ezzel úgy gyarapodom, hogy nem kényszerítettem rá magamat. - nekem túlságosan agresszív a kaland, mint olyan. Belül szeretek változni, nem a külsőt változtatom meg. S ez adja meg számomra az ihletet, a kreativitást.
Forog a világ velem, velünk, mi vagyunk annak középpontja, és én csak őt érzem, belevegyülök mindenemmel, s az sem számít, hogy a levegő elfogyása után elválnak ajkaink. Az az összetartozás, ami közöttünk van, már senki sem választhatja el. Érzem.
Ha lehetne látni pupilláimat, most jó nagyokká válnának, ahogy szavait hallgatom, s érintését érzem arcomon.
- Ugyanezt éreztem én is... - nem is tudnám azt mondani, ha volt időm, akkor utaztam el az előadásaira, megnézni. Mindig és mindet meg akartam nézni, mégis, a legeslegelső pillanat az, ami mindig bennem lesz. A tekintete, a mozdulata, lénye.
S mindez most ismét közelebb jön, s hajolok én is felé. Finoman, puhán, s kezem derekára simul, s ha engedi, akkor az ölembe vezetem, hogy combjaimra ülhessen. Ott zubog bennem szívének lüktetése, energiáim finoman táncolnak övével, érzem, ahogy időnként egybe-egybe olvadnak a keringőben....
S a levegő újra elfogy, tekintetét keresem, megsimítom állát ujjammal, finoman. Nem érdekelnek a szavak. Most csak az érintések vannak...

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Tue May 23, 2023 10:20 pm

Csak mosolyogni tudok, ahogy a kellemes emlékekről beszél. Eszembe jut ugyanis, hogy éppen most ‘gyűjtök’ be egyet, csak nem azon a bolygón, ahol a birtoka van. Azzal pedig nem foglalkozok, hogy konkrét meghívás a részéről még nem érkezett. Ha úgy érzi, hogy szeretne az én társaságomban lenni a birtokán, minden bizonnyal majd meg fogja kérdezni, hogy lenne-e kedvem hozzá. Magamban készítem ugyan a csupa nagybetűs “IGEN” választ, de türelmesen várakozom, és elmerülök a tekintetében, amikor csak tehetem. Ugyanis… a meghívás végül megtörténik, és csak azért nem kiáltva mondok igent, mert nem szeretném, ha miattam süketülne meg.
- A legjobban ennek örülök… - félszegebbé válik ugyan a mosolyom, de sokkal örömtelibbé is. Ugyanis azt érzem, hogy a “Várlak” nem csak egy üres szófordulat volt. Bízom benne, hogy ugyanazt az izgalmat látom rajta, ami bennem is van, és ami egészen addig nem is foglalkozna a helyszínnel, amíg együtt vagyunk…
- Kevesen utaznak azért, hogy a kreativitásukat táplálják. Az első szinte mindenkinek a kaland, de… az nem számít annak, hogy az inspiráció szikrája felébred, akár csak azért, mert egy ismeretlen helyet megismer, és időt tölt el ott? Sokan nem is értik, hogy valaki ezért vándorol… - ő viszont érti. És ahogy ezt a közös vonást felfedezem magunkban… még közelebb akarok hozzá kerülni. Ám a szándék, és a cselekvés nem kerül azonnal összhangba, amíg még bennem van a félelem. Az elutasítástól… Tudom, hogy nem kéne, hogy bennem legyen, de ő fontos a számomra. Már most is…
Ezért engedek az ösztöneimnek, amik felé vezetnek, a vonzásnak, ami az ajkai felé terel, és a fellobanó érzelmeknek, amik gyökeret eresztenek a szívemben. Hogy én loptam-e el az utolsó centimétereket vagy ő, nem lényeges. Ugyanis ahogy ajkaink egy csókban forrnak össze, felébred bennem valami, amit már elveszettnek hittem. Ezért nem akarom őt elengedni, és ahogy a keze a  tarkómra simul, visszatükrözöm a mozdulatait. Eltűnik minden kétség, minden félszegség, és csak ketten maradunk, ahogy az első csók izgalmát felváltja bennem az-az érzés, hogy megérkeztem. Minden értelemben.
Előbb vagy utóbb azonban levegőre lesz szükségünk, így néhány centiméternyire húzódom tőle, ahogy élesen szívom be a tüdőmbe az édes levegőt. Sóhajtanék, de egyelőre képtelen vagyok, hiszen a szívem is őrült tempóban zakatol. Valamit pedig ki akarok mondani, mert ahogy eddig is, ezután is őszinte akarok vele lenni.
- Ezt már azóta meg akartam tenni, hogy először találkoztunk… - a kezem a tarkójáról az arcára siklik, és finoman végig simítok azt arc csontján, majd ajka körvonalán. Szeretném újra megízlelni az ajkait, és elmerülni abban a forgatagban, amit az energiánk összefonódása engedett útjára, de nem akarok kapkodni, vagy a nyers vágynak teret adni. Ő többet jelent annál.
Ezért csak lassan közelítek felé újra, és először csak egy szégyenlős puszit adok az ajkára. Mámorító az illata, és könnyű lenne ennél nagyobb lépést tenni felé, de azt szeretném, hogy együtt haladjunk, megismerve minden apró mozdulatot, mielőtt jönnének az újabbak. Így, ha nem húzódik el, újra elmerülök a csókjában, de sokkal lassabban, és türelmesebben, mint korábban. Az érzetek egyébként is villámként cikáznak bennem, és a szívem ritmusa is már a mellkasomon köszön vissza. Ezért csak arra figyelek, hogy mit érzek felőle, és persze arra, hogy ez a pillanata minél tovább tartson…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Tue May 23, 2023 9:22 pm

Just One Dance
Just One Dance

- Remélem, hogy lesz majd. Kellemes. - nem tudom magamba visszatartani ezt, ám még mindig nem tudom kimondani, hogy meghívom. Félek, nagyon félek a visszautasítástól. Pedig észrevettem az egyelőre szócskát....
Lehet, hogy igent mondana? Mondj igent....
Végül mégis összeszedem a bátorságom, s megteszem. S mennyire jól tettem! A pillangók sereggé változtak, s mindenhol röpködnek már bennem. Mosolyom ragyog, jobban eddig szerintem még sosem ragyogott.
- Várlak. - mintha valami más is visszhangzana szavaim hangjában, s ugyanez visszaköszön tekintetemben is....
A ténylegre hümmentve bólintok, de el nem hagynám tekintetét.
- A változatosság felpezsdítő, s kreatívvá tesz. Én is ezért utazom.
Noha legtöbbnyire a birtokon vagyok, s összeolvadunk a birtokkal, energiában, tudatban. Összhangban vagyunk, s élvezettel fürdünk ebben.
Nagyon nehezen lélegzem, voltaképpen meg is állok a légzésben, ahogy hozzám ér. Forróság lep el, s ez végigszalad rajtam.
Ahogy közeledik, úgy ver még jobban szívem, s energiám körbefonja, végül közösen tesszük meg az utat egymás felé, ahogy feljebb emelem fejem, hogy elvesszek a csókban.
S még szerencse, hogy ülök, a lábam érzem, teljesen elhagy, ahogy a villámcsapás végigszáguld rajtam, s a közben nyakának ívére, majd tarkójára sikló tenyerem is érezni, ahogy elhagy az erőm. Teljesen elveszek benne, csak ő van, illata, lénye, energiája fog körbe, mint ahogy energiám lágyan öleli át, s cirógatja, s érzek benne némi hevességet is, olyan vágyat, amit eddig még sosem éreztem.

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Mon May 08, 2023 9:28 pm

Olyan kellemes, olyan könnyed… Egyszerű dolgokról beszélünk, épp csak a felszínt simogatva, de ez is jó érzés. Sőt. Annál több… Mert az érintése számomra figyelmet és gyengédséget közvetít. Olyan erényeket, amiket már sokan elfeledtek…
Ezért a mosolyom egy pillanatra sem tűnik el. Itt vagyok vele, és minden pillanatát élvezem. Olyan régen éreztem ilyet…
- Úgy emlékszem. Ha jártam is ott egyelőre nem kötődik hozzá élményem. - teljes természetességgel mondom ki, és csak másodpercekkel később ébredek rá, hogy egy bizonyos szót, önkéntelenül beletettem a mondatba. Egyelőre… És mikor ezt észrevettem, érzem, hogy forróság szökik az arcomra. Pedig… azt hiszem el kell fogadnom, hogy a társaságában képtelen vagyok magamban tartani a gondolataimat. És az érzéseimet… Azonban… ha megérzésem nem csal, ő is így érez. Legalábbis, ahogy kijelenti, hogy örül annak, hogy meg tudom látogatni, boldogan elhiszem neki.
- Áh. Ennek pedig én örülök. A legjobbkor fogok érkezni. - ez egy kicsit le is nyugtat, mert szívem szerint akár most is oda mennék. Ám a társulatot nem hagyhatom csak úgy itt. Jelenleg csak az éjszakáim szabadok. Többek között a mai is…
- Tényleg? Egy kicsit bizonytalan voltam, mert ez az első ilyen alkalom. De gondoltam, kell egy kis változatosság, mert a társulat hajlamos kicsit belefásulni, amikor bolygóról bolygóra utazgatunk. - ezt pedig teljes mértékben megértem. Ha nem változtatnék a koreográfiáimon, és minden alkalommal ugyanazt adnám elő, valószínűleg én sem bírnám a tempót. De vannak akik inkább a megszokott energiát szeretik közvetíteni, épp csak néha szükségük van pihenésre.
A társulat, és tulajdonképpen mindenki Kyleon kívül viszont azonnal eltűnik, amikor véletlen kiöntöm a bort, és önkéntelenül, vagy épp ösztönösen kerülünk közel egymáshoz. Hirtelen tűnik el a zavartság is, ahogy még a lélegzetem is bennreked. A kellemes forróság pedig átkúszik az arcomról a gyomrom tájékára, egy másik, bizsergető érzéssel együtt.
Aztán megérint. Az arcomat simítja, és a tekintetem rögtön az övét keresi. Észreveszem, ahogy egy pillanatra leszökik a tekintete, és az enyém követi, mikor a pillantásom az ajkaira siklik. A lélegzetem pedig már jó ideje a mellkasom börtönében várakozik. Velem együtt.
A kérdés, amit viszont fel kéne tennem magamnak nem érkezik meg. Nem gondolkodom azon, hogy ez helyes-e vagy sem. Csak arra tudok gondolni, hogy meg akarom tenni. Ezért az egyik kezem felemelem, és az álla teszem, végig simítva az arcélén. Aztán közelebb lépek hozzá, és lassan, de határozottan az ajkához közelítek…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Mon May 08, 2023 8:13 pm

Just One Dance
Just One Dance

Bólintok. S valahol van egy olyan érzésem, ahogy figyelem, átélte mindezt, s tapasztalatból beszél. Legszívesebben megsimítanám kezét, hogy erőt adhassak neki. S mivel elég közel van hozzá kezem, meg is teszem.Röpke, finom, ám annál figyelmesebb. Mindannyian sérültünk már valamelyik életün folyamán. Mégsem tud vigasztalni ez a tudat, hogy ez vele is megtörtént.
- Igen? - s újra lenyelem azt, hogy szívesen körbevezetném, s nem csak a birtokomon. ami nem is az enyém, csak, míg úgy vélem, szeretnék ott élni, vagy ezen ciklusom végéig. S ez még inkább figyelmessé tesz a birtok egésszégét és szépségét illetően.
Nevetésére megszűnik körülöttem minden, csak fürdök hangja színében, mosolyának látványában, s utóbbit magam is viszonzom.
A mecénásának pedig hálával tartozom.
Ha eddig pillangók voltak a gyomromban, most máshová is megérkeznek, mosolyom csak úgy ragyog.
- Nagyon örülök. - legszívesebben már most odavinném, hogy lásson mindent, ám szívemet csendre intem: legyek türelemmel, megvan Lucas élete, tennivalója, s addig türelemmel (türelmetlenül) fogok várni az alkalomra.  
- Igen. Meg is mutatom neked. Éppen akkor fognak virágozni. - látni szükséges, érezni, ahogy színük, illatuk, formájuk és energiájuk a természetben jelen van.
- Rendben. - arra számítottam, hogy majd később megnézi, s amint rájövök, hogy ez a majd az most van, izgatottabb leszek, mint eddig voltam. Lehet, hogy valóban jobban érdeklem?
- Érdekes. Ilyenen még nem voltam. - nagyon tetszik az elgondolás, hiszen máshogy is lehet jó műsort adni, jó hangulatot. - Tetszik az ötlet. - mire észrevenném, ki is mondom, mit érzek.
A kezét figyelem, s azt is, ahogy a másikkal eldönti a poharat. A nevetésre rátekintek, el akarok merülni a nevetésében, a jókedvében.
Talán egy finom mozdulat jelzi, hogy hagyja a bort érdektelen, az csak egy bor, majd feltakarítjuk. Ahogy azonban feláll, illata körbeburkol, kezem még mindig tenyérrel felfelé fordul, mint aki hiányol valamit onnan.
Felnézek rá, s mélyet lélegzek, önként.
- Ketten vagyunk benne. -de nem érzem szükségességét a szavaknak. Kezem felnyúl arcához, megsimítani, rövidebb időre ajkaira téved tekintetem, majd vissza a szemeire. S nem érdekel semmi más....

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sun Apr 23, 2023 10:34 pm

Mindig arra törekedtem, hogy másokat tegyek boldoggá, mert úgy gondoltam, hogy én is akkor leszek elégedett. De valahogy ez nem működött. Az alapján, amit mond, körvonalazódni is kezd, hogy miért.
- Erre még sosem gondoltam. De érdekes meglátás. A manipuláció tényleg képes tönkretenni szinte mindent. Azokban a rendszerekben, ahol erősen jelen van, nincs bizalom, pedig az-az alapja szinte mindennek. - a kapcsolatoknak legalábbis mindenképp, és nem csak a romantikusaknak. És tudom, hogy ez közhely, de én is megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor hiányzik a bizalom. Mérgező…
- Hmm… szerintem ott még nem jártam. - azért gondolkozom, hogy volt-e ott fellépésünk, de nem rémlik. Nem tudnám minden bolygó nevét felsorolni, amelyiken jártunk, de ha hallom, be szokott ugrani. Ezzel a névvel kapcsolatban viszont még nincsenek élményeim. Nos ez mindenképp meg fog változni. Mindenképp utána fogok nézni, hogy Ő ott él. Az pedig csak hosszú percekkel később jutott eszembe, hogy ez a kijelentésem pont úgy hangzott, mintha meg akarnám hívatni magam hozzá… Ezért zavarba is jövök, de már eltelt némi idő, így remélhetőleg nem fog erre gondolni. Ha mégis… Nos azt be kell vallanom, legalább saját magamnak, hogy szívesen meglátogatnám őt, és nem csak egyszer. De a kijelentés tényleg nem ennek jegyében született meg.
- Ááá… ezen meg sem lepődök. - nevetni kezdek, és persze szeretettel és hálával gondolok Selbyre. Nagyon makacs voltam, és eleinte meg sem akartam ismerni Kyle-t. Ez pedig annak fényében, hogy már most milyen érzéseket ébresztett fel bennem, óriási hiba lett volna. Vagyis bárhogy is fog alakulni, Selbynek mindenképp köszönetet fogok mondani. És nem csak azért, mert bejutatta az öltözőbe az ajándékot.
- Köszönöm a meghívást. Ott leszek. - érzem, hogy egy “köszönöm” kevés, ahhoz, hogy kifejezzem, amit ebben a pillanatban érzek, de ennél kifejezőbb szót nem találok. Ha nem csak szavakkal kommunikálhatnék… akkor egész más lenne a helyzet, de már ahhoz is bátorságra volt szükségem, hogy a kezét meg merjem fogni. Pedig… ennél többre is vágyom. A türelem és egymás megismerése azonban fontos, és én már semmit sem akarok elkapkodni. Még akkor sem, ha jelenleg nagyon szeretném…
- Tényleg? Van kedvenced is? - ártatlan kérdés, de magamban már fel is jegyzem, bármit is mond. Ugyanis szeretném, ha érezné, hogy figyelek rá, és persze még jobban meg akarom ismerni.
- Ez remekül hangzik. Meg is nézem. - fejből nem tudom, a karórámban azonban ott van a menetrend. Pár pillanat és meg is van a szükséges információ. Széles is lesz a mosolyom, bár az leginkább amiatt, mert ez a megoldás azt jelenti, hogy van kedve ott is meglátogatni minket… Engem…
- Lepus. Az nem is olyan fellépés lesz, mint a mai volt, hanem egy afféle… elvegyülünk az ottaniak között, és igyekszünk szórakoztatni. - táncos, és zenés mulatság a szabadban, rengeteg étellel, és itallal. Az én ötletem volt. Szerettem volna, ha az utolsó fellépésünk a szünet előtt másmilyen lesz, mint a többi. Aztán majd kiderül, hogy működőképes-e a koncepció.
Azonban amikor megérinti a kezemet bennszakad minden jövővel kapcsolatos gondolat. Csak a jelen számít, és Ő. Még mindig itt van velem, én pedig csak csendben élvezem, a társaságát. És ahogy összekulcsolódnak a kezeink is, a szemeimet is lecsukom néhány pillanatra. A másik kezemmel pedig nyúlnék felé, hogy azzal is hozzáérhessek, és esetleg megérinhessem az arcát is, de… a csukott szem és a kézmozdulatok együtt nem jó ötlet, ha egy pohár van az asztalon. Az enyémet ki is borítom, de legalább csak az asztalra és nem rá. Ettől függetlenül zavarba jövök. Annyira, hogy nevetni kezdek.
- Nos… most már hivatalos. Újra tinédzser vagyok… - felállok, hogy keressek valamit, amivel fel tudom itatni a folyadékot. A nevetést pedig nem tudom abbahagyni. Pár másodperc múlva azonban a tekintetét keresem, és… miként megtalálom megállok egy helyben, és egy tapodtat sem mozdulok. Csak őt nézem…


Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sun Apr 23, 2023 9:04 pm

Just One Dance
Just One Dance

Határozottan rázom meg a fejem.
- Mindenki a saját boldogságáért felelős. Ha boldog vagy, akkor harmóniában vagy. És arra nem hat a manipuláció. - és ez számos helyen sokkal nehezebb, mint gondolnánk. Altair jelenik meg gondolataimban, sokkal nehezebb helyzetben voltak, mint Terra. És éppen ezért nagyon elismerően tekintek azokra, akik végül nem csak, hogy eltávolodtak attól, hanem másoknak is segítettek.
- Thyhan bolygóján van a birtokom. - egészen gyönyörű hely, az évszázadok alatt sikerült igazi szépséggé nevelni.
Az érzés, hogy meghívjam, nagyon bennem, s nyelvem hegyén van, ám nagyon tartok attól, ha ezt most felteszem, mint kérdés-kérés, nagyon tolakodónak tűnők vele, azt pedig nem szeretném. Egy kicsit előkészítettem a válasszal ezt a terepet,  tovább nem megyek benne, mert nagyon tartok attól, hogy akkor hátraarcot vág.
A zavaromtól, jóleső érzéseim, izgatottságom keverékétől akár bárhol is lehetnénk. Kettesben vagyunk, senki sem lát, hall (vagy talán mégis, nem foglalkoztat), és lebegek. Mintha álomszerű állapotban lennék.
Mosolygok, zavaromban, hiszen talán éppen a rossz választ adtam meg. Ám akkor is ez a válaszom, s nem is fogok másképp megszólalni ebben. Minél hosszabb az út idáig, annál hosszabb ideig lehetek vele. Igaz, ha látom rajta, hogy fáradt, azonnal lelécelek, hagyva pihenni.
Újra dobban a szívem. “Én is.” Mosolyom jobban felragyog egy kicsit hosszabb pillanatra. Örülök a pillangóknak a gyomromban, s a fejemben is. Érintésétől, s hogy jobban megfogja, még inkább körözni kezdenek.
- Azt hiszem... a mecénásod segített benne.
Ha nem engedtek volna át, nem rendeztem volna jelenetet, akkor máshogy juttatom el neki, talán ezért is lepett meg, hogy szinte nyílegyenes útja volt a csokornak az öltözőjébe.
Felragyognak a szemeim. A birtokom furcsa helyzet, hol nem kívánok oda senkit (ez többször van), mert az a menedékhelyem, az alkotó, varázsszigetem, ami elég távol van mindenkitől, és elég nagy a birtok, hogy akár órás sétákkal is megtaláljam a megfelelő helyet az alkotáshoz, ha úgy szeretném.
Máskor viszont másokat is szeretnék oda, szükségem van arra, hogy körbevegyenek, hogy másként meríthessek ihletet az alkotáshoz. Elkapott pillanatok, érzetek, hogy felszabadultak a birtokon,  igazán önmaguk lehetnek.
- Igen? - talááán egy kisebb pírhegy jelenik meg az arcomon. - Felettébb örülök, s nagyon szeretném, ha eljönnél. - és oda is költözhetnél... hozzám...
Finom csend telepszik rám, ahogy ránézek. Igen. Megtaláltam Őt.
Válasza újra indítja gondolataimat, de látni rajtam, hogy lebegek, nem is fogom letagadni, mint ahogy izgatottságomat sem.
- Gyere el, örömmel látlak. Akkor kezdenek virágozni olyan növények, melyek szerintem  a legszebbek. - de nem olyan gyönyörű, mint ő. A lelke...
Egyszerre válok még izgatottabbá,  és még jobban lebegek. Hirtelenjében, izgatottságomban felhajtom az egészet.
- Magaddal. Ha gondolod, megmondod, hol leszel utoljára fellépésen, s egyből odamehetünk. - ki híján azt mondtam, hogy hozzánk vihetnélek. Ilyen még sosem volt velem. Mintha máris az életem része lenne. Az a két hét nagyon borzalmas lesz, míg azt várom, hogy érte jöhessek....
És kifogytam a szavakból, kezem az övét keresi, kapcsolódni vágyok hozzá, érintéssel is, s ha nem húzódik el, úgy kezem, megtalálva kezét, finoman megsimítom először, majd összekulcsolom.
「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sun Apr 09, 2023 11:31 pm

Elgondolkodom a szavain. Egyetértek vele, de egy apró részletet én még nem látok ezzel kapcsolatban. Így inkább rákérdezek.
- Akkor ‘csak’ az a feladatunk, hogy másokat boldoggá tegyünk? - a csak szóra érezhető hangsúly került a részemről. Ugyanis amilyen egyszerűnek hangzik, számomra ez olyan nehéz. Egész életemben küszködtem azzal, hogy képtelen voltam boldoggá tenni a körülöttem lévőket, és ezzel együtt én sem találtam az egyensúlyt. A színpad az egyetlen hely, ahol képes vagyok a felhőtlen öröm érzését mások szívébe csempészni, de az sajnos nem tart ki egy életen át.
Ezen ‘sötét’ gondolatok viszont eltűnnek, abban a pillanatban, hogy megérintette a kezem. Nem tudom megmagyarázni az okát, de vele kapcsolatban sosem éreztem azt, hogy nem tudnám boldoggá tenni. Csak azt, hogy nagyon szeretném megpróbálni, és ha ő is azt érzi, mint én, akkor biztosan menni is fog. Az érintést pedig egy jelnek veszem. Egy nagyon kellemesnek, és bizsergetőnek. Ezért a tekintetét sem vagyok rest megkeresni, és amikor viszonozza a pillantásomat… érzem, hogy jóval hevesebben kezd dobogni a szívem.
- Tényleg? Melyik bolygón van? - igazából nem ezt akartam kérdezni. Azt szerettem volna mondani, hogy szívesen megnézném egyszer… Ez viszont már túlságosan is tolakodó lenne, és könnyen lehet, hogy amit együtt felépítettünk az este folyamán, kártyavárként omlana össze egy ilyen kérdés után. Vagy talán mégsem? Lehet, hogy csak én vagyok túl óvatos. Megvan az okom rá. Volt már részem csalódásban, és azt még sosem éreztem, hogy megtaláltam A Társamat. Egészen a mai napig… Ez pedig akkor tudatosodik bennem igazán, amikor megérkezünk a szállásomhoz, és elfogadja a meghívást.
A kabátját ezért óvatosan rakom le, mintha kincset tartanék a kezemben. A jóleső idegességet pedig azzal csendesítem, hogy még egyszer végig simítok az ujjaimmal a szöveten, mintha ez az apró gesztus segítene tovább lendülni, és persze teljes mértékben megnyugodni. De igazából nem akarok a nyugalom hullámain evezni, mert ez az izgatottság valójában nagyon is új, és pezsdítő.
Talán ezért is merem bevallani azt, hogy mi történt az úton, és legfőképpen miért. Valamiért bízom abban, hogy nem fog rám ezért megharagudni, és legfeljebb egy jót fog nevetni az egészen.
Arra viszont nem számítottam, hogy nem csak, hogy nem bánja, de egyenesen neki is ugyanaz volt a gondolata, mint nekem. Legalább egy percig, meg sem tudok mozdulni, csak a tekintetét keresem, és kutatom, megerősítés után. Igazak a szavai? Tehát ő is érzi? Annyira hihetetlen. A szívem viszont nagyon is szeretne bízni ebben, és széles mosolyra is görbíti az ajkaimat.
- Én is. - egyszerre mozdulunk, és miként a hüvelykujjával végig simít a kezemen, az én érintésem is szorosabbá válik. Lélegezni pedig minden bizonnyal kéne (legalább egy kicsit…), így miután képes vagyok további mozgásra bírni magam, a poharakért nyúlok. Nem zavart volna, ha összekulcsolva maradnak a kezeink, és még az sem, ha csend feszült volna közénk. Akár órákig is így maradtam volna, de szeretném neki megmutatni azt is, hogy értékelem az ajándékát is, és a figyelmességet, amivel adta.
- Nagyon is. - már a kártyával is boldoggá tett. Illetve az, hogy az öltözőben várt a meglepetés… nagyon boldoggá tett.
- Hogy sikerült az öltözőbe juttatni? - mosollyal nézek rá, és azt sem bánom, ha nem osztja meg velem ezt a részletet. De kíváncsi vagyok. Meg lehet ugyanis, hogy pont elkerültük egymást. Utólag viszont ezt sem bánnám. Főleg, hogy végül ki mond valamit, ami néhány perccel ezelőtt épp az én fejemben fordult meg, csak a bátorságot nem találtam ahhoz, hogy ki is mondjam. Most viszont… egész más érzés, még ez is, így nem csak szélesség válik a mosolyom az ajánlatára, hanem még boldogan nevetni is kezdek. Igazán boldogan.
- Nagyon szívesen. Tudod… amikor említetted a birtokodat, éppen az járt a fejemben, hogy szívesen megnézném. - és ha így haladunk, még azt is kimerem majd jelenteni, hogy oda is költöznék. Nem a birtokra. Hozzá. Ez viszont már tényleg túl gyors, és eszemben sincs még csak vicc szintjén sem megemlíteni.
- Két hét múlva teljes mértékben szabad leszek. Egy egész héten át. Nem lesz fellépésünk, és mindenki hazamegy a családjához. Vagy nyaral egyet. - én a kettőt vegyíteni szoktam. Nyaralok, otthon, de egyedül. Általában nem is kívánom a társaságot, de most nagyon is szeretném megosztani Kyleal ezeket a szabad perceket. Vagy napokat…
- Készüljek valamivel? - láthatja rajtam a lelkesedést, és persze mostanra már az is egyértelművé válhatott a számára, hogy a nevetés a részemről a megkönnyebbülésé volt. Ugyanis egyre inkább érzem azt, hogy felszabadult vagyok, és persze nagyon jól érzem magam a társaságában. Már csak az a kérdés, hogy mi lesz akkor, amikor elköszönünk egymástól…

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sun Apr 09, 2023 10:01 pm

Just One Dance
Just One Dance

- Igen. Aki boldog, az elégedett, és nem fér bele a szívébe a félelem, nem tudnak rá hatni manipulációval. - bólintok. Hiába vagyok művészlélek, s szeretek nyugalomban élni, voltak időszakok, mikor nem tudtam kimaradni a káoszból és háborúból, hiszen éppen a fejem felett zajlott. S talán akkor tanultam magamról a legtöbbet ilyen téren. Kevés kellett hozzá a végén, hogy kibillentsenek, ám a művészet, vagy nem tudom mi is egészen pontosan, megtartott, s erőt adott. Példámból mások is erőt merítettek, s ez még tovább ösztönzött.
Szívem akkor dobban egy nagyot, miután kihagyott vagy két taktust, amikor érzem, nem utasítja el ujjaink összekulcsolását, s nem vonja el kezét. Önkéntelenül felé fordulok, s a mosolyával egy időre az idő megáll, megszűnik létezni, s érzem, hogy visszamosolygok rá.
- Igen. - szükségem van impulzusokra, ám azt a természettől és csendtől szeretem megkapni. Noha talán terra és a draco rendszer az, ami massza-szerű, megfojt, pedig Terra például gyönyörű hely. A portrékat pedig azért szeretem, mert így az illető mesél. Szavak nélkül az életéről, gondolatairól, érzéseiről. A szavak torzítanak. A tekintet sosem.
S mintha saját gondolataimat hallanám vissza, mondja ki. Felé fordulok, s hosszasan nézek tekintetébe, az enyémben sok minden csillog, tudom, de nem fogom vissza magam.
- Magam is. Ezért van a házam is egy nagy birtokon. - a kellős közepén. Így zavartalanul alkothatok, s órás sétára van a legközelebbi birtokhatár, így nagyon élvezem a sétákat, a természetben rajzolást.
Szívem örvend, ahogy látom felragyogni tekintetét a beleegyezésemre. Ezek szerint ez valóban nem egy udvarias meghívás volt, amitől azt várná el más, hogy visszautasítják.
Nem igazán nézek körbe, fókuszpontom Lucas, így először a kabátomra úgy meredek, mint aki azt sem tudja, merre van.
- Szívesen. Nem bánom. - mint ahogy mást sem bánok.
Nézem, ahogy a poharakat veszi elő, s zavaromban helyet foglalok inkább, hogy lefoglaljam magam.
Ééés, nagyon melegem van.
- Mit? - rendben Kyle, ezek szerint ennyi elég volt Lucasnak. El fogom fogadni, ha azt mondja, köszöni, de egy jóbarátnál többet nem kér. Áh, inkább várjam meg. Azért kíváncsian fordulok felé, az asztalhoz közelebb lévő kezemet felhelyezem rá.  
Mellém ül le, követem tekintetemmel.
Nézem, ahogy ajkába harap, ahogy eltekint, s csak utána ér el hozzám szavainak értelme is, vagyis a kettő együttes jelentése.
Pillanatra minden elhalkul. Ugyanazt szerette volna ő is! Annyira jólesik, hogy érzem, amint melegebb lesz az arcom. Mert ki akarom mondani.
- Ami azt illeti, reméltem is, hogy a hosszabb utat választod. S hogy felhívsz... - muszáj vagyok levegőt venni, mert elfelejtettem lélegezni, ahogy megérzem kezének selymességét enyémen. - nagyon örülök.
Ha elérem hüvelykujjammal kezét, úgy megsimítom, ha nem, akkor úgy tartom, hogy viszonozni tudjam az érintést.  Mely menten hiányzik is, ahogy elveszi a kezét az enyémről, hogy töltsön. Mondanám, hogy hagyjuk a pezsgőt, csak maradjon a keze az enyémen, ám ünnepelni kell. Mindenhogyan.
Megfogom ugyan a pezsgős poharat, ám annyira már nem is igazán érdekel. Csak a tekintete, újfent.
- Köszönöm, hogy meghívtál. Örülök, hogy kedvedre valóak... - koccintok vele, az üveg hangja visszhangzik fülemben, de még mindig a tekintét nézem. Még kortyolás közben is.
A korty jólesik, s ad némi bátorságot ahhoz is, hogy még ha némi várakozással is, de ki tudjam mondani.
- És akár ki is ruccanhatnál majd hozzám, a birtokra... - inkább kortyolok még egyet, annyira kiszáradt a szám hirtelen.
「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Tue Mar 21, 2023 10:35 pm

Megkönnyebbülök attól, hogy ő nem fázik, hiszen nem szívesen használnám a kabátját, ha neki is szüksége lenne rá. Azonban mégsem maga a szó, vagy a kabát, hanem a mellé társított mosoly az, amitől forrósodni kezd az arcom és a mellkasom. Gyönyörű mosolya van.
- Úgy gondolod, hogy már azzal is lehetne segíteni abban a rendszerben? Ha egyszerűen megmutatjuk, hogy mi boldogok vagyunk? - bármennyire is arról szól a munkám, illetve a szenvedélyem, hogy néhány órányi örömöt, és szórakozást csempésszünk az emberek életébe, még sosem gondoltam arra, hogy akár komolyabb hatást is el lehetne érni ezzel. De végül is miért ne? Ha Kyle úgy gondolja, hogy ennek van realitása, egy próbát megér. Vagy akár kettőt is. A gondolatot mindenesetre érdekesnek találom, és talán azon is töprengeni fogok, hogy a társulatunk miként tudna, akárcsak a megfáradt katonáknak okozni néhány vidám pillanatot.
Azonban ez a gondolat gyorsan eltűnik, amikor érzem, hogy talán véletlenül, talán szándékosan, de hozzáért a kezemhez. Már ekkor is érzem, hogy a kabátra valójában már nincs szükségem, de amikor már eltéveszthetetlenül megfogja a kezemet, és összekulcsolja az ujjainkat, a szívverésem is sokkal hevesebb lesz. Egy pillanatra felé is fordítom a fejemet, hogy a tekintetét elkaphassam, és ha épp rám néz láthatja, hogy egy örömteli mosoly szinte elfoglalta az arcomat.
- Úgy jóval gyorsabb. És bárhová eljuthatsz. - ismét felé fordulok, és a mosolyom még szélesebb lesz. A kezét pedig természetesen nem engedtem el. Tökéletes így, és azt kívánom, hogy bárcsak hosszabb lenne a szállásomig vezető út.
- Azt hiszem úgy fogalmaznék, hogy utazni annyira nem szeretek, de elvonulni a világ elől nagyon is. Ritkán, de akkor hosszabb időre, és a természet közelébe. Ahol nincsenek túl sokan. - zavartan felnevetek, mert szinte biztos vagyok benne, hogy éppen az ellenkezőjét gondolta rólam. Hiszen eddig mindig társaságban látott, és még nem mutattam be annak az énemnek, amelyik a csendes elvonulást preferálja, és a magányt. Vagy a nagyon szűk társaságot…
- Rendben. - az íriszeim minden bizonnyal felragyognak, ahogy kimondja, hogy lenne kedve még egy kis időt eltölteni velem. Nekem csak ez számít, és persze az is, hogy nem értette félre az ajánlatomat. Továbbra sem tiltakoznék semmi ellen, de ő… már most sokkal fontosabb nekem annál, hogy hagyjam pusztán a vágyakat kibontakozni. Mindennek megvan a megfelelő ideje, és én már semmit sem szeretnék elkapkodni. Legfeljebb a pezsgő kinyitását. Ezért kinyitom az ajtót, épp csak ehhez már el kell engednem a kezét. Néhány másodpercet azért még haboztam az ajtó előtt, de úgy gondoltam, hogy az lesz a legjobb, ha már bent folytatjuk a beszélgetést.
A lakosztály ugyanis tágas, és kényelmes. Számos szoba van itt, mert mindig számolok arra is, ha esetleg a társulat valamelyik tagjának szállást kell váltania, vagy valakinek ápolásra van szüksége. De egyébként szinte mindig egyedül szoktam lenni.
- Köszönöm a kabátot. Ide teszem, ha nem bánod. - már nincs rá szükségem, de azért nem szívesen veszem le. Ezért is rakom az ajtó melletti akasztóra, és finoman végig simítok az anyagon, amikor már biztonságba helyeztem. Aztán az asztal felé mutatok, ahol remélhetőleg Kyle helyet foglal. Én pedig már indulok is a poharakért.
- Azt hiszem be kell vallanom valamit… - általában szeretek mindent kimondani, és egyértelmű lenni, ezért a trükközés egyáltalán nem jellemző rám. Most azonban tettem valamit, ami már ebbe a kategóriába tartozik, így amikor a poharakat már az asztalra raktam, és én is helyet foglaltam Kyle mellett, bevallom a ‘bűnömet’.
- A lehető leghosszabb úton jöttünk ide. - kissé félek ezután a kijelentésem után, így önkéntelenül harapom be az alsó ajkamat egy pillanatra. Utána viszont a pillantását keresem, mert… ez is valami olyasmi volt, ami egyértelműsíti, hogy vonzódom hozzá. Azonban mivel ennél többről van szó, azt is feltárom neki, hogy pontosan miért tettem ezt.
- Szerettem volna még beszélni veled, és nem tudtam, hogy lesz-e kedved ide is beugrani. - még nem töltöttem a poharakba, előbb… ha az asztalon van a keze óvatosan közelítem felé az enyémet, és ha engedi, a kézfejére teszem a tenyeremet. Ha bárminemű ellenkezést, vagy kellemetlenséget látok rajta, már vissza is húzom a kezem, de amennyiben nem, akkor legalább egy percig így maradok, és csak utána töltök. A poharakat rutinosan döntöm meg, hogy ne legyen túl sok szénsav az italban, és nagyobb szerepet kapjon a pezsgő íze. Aztán amikor már mindkettőnk pohara teli van, az egyiket a kezébe adom, a sajátomat pedig koccintásra emelem.
- Köszönöm, hogy eljöttél, és az ajándékokat is. Egészségedre. - most már bátran ránézhetek, hiszen elfogadta a meghívást, és még mindig itt van velem. Alig hiszem el. Ha ezt tudtam volna, amikor megláttam a színpadról… nem csak apró koreográfia rontás lett volna azt hiszem.

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Tue Mar 21, 2023 9:39 pm

Just One Dance
Just One Dance

- Nem. - mosolygok rá. Az izgatottságtól talán reszketnék, de a többitől sokkal inkább a forróság önt el, így akár hó is eshet, akkor is melegem van éppen most.
Szeretem az Univerzumot is festeni. Olyan színekkel bír, melyet szinte lehetetlenség kikeverni, s így minden újabb árnyalat, minden újabb szín olyan gyönyörű. Ám a csillagokat a kertemből is tudom nézni, vagyis a birtokomról. Nagy területet igényeltem, cserébe csoportok jöhetnek hozzám festést, rajzot tanulni, szobrászatot, hogyan tudnak ráhangolódni mindarra, amit majd megjelenítenek.
- Azokat nagyon irritálja, hogy ha boldogok vagyunk. Talán érdemes lenne többször ellátogatni oda. - nézek újra fel. Talán ezzel is tudnám őket segíteni.
Kézfejem véletlenül hozzáér az övéhez, s a forróság újra elönt, s kezem önkéntelenül fordul tenyere alá, hogy ujjainkat újra összekulcsolhassuk. Ha érzek bármiféle megállást, akkor elengedem.
- Jó dolognak tartom, de inkább fejben szeretek utazni. És vásznon. Te szeretsz utazni? - hááát, Kyle ez egy elég hülye kérdés volt, de igazából nem is így érdekel. - Úgy értve, munkán kívül, ha magad tennéd. - nem tudom mennyit utazik, nekem a negyede is sok lenne. Szeretem a saját világomban lenni, s akkor kimozdulni, amikor én akarok.
Az út azonban akármilyen hosszú vagy rövid legyen, egyszer mindenképpen elérjük benne az utolsó lépést, s egy kicsit szomorúan veszem tudomásul, hogy megérkeztünk.
Zavartan megállok, de hát ha végül is most elválunk, az úgysem örökre szól, nemigaz? De azért kedvem lenne tölteni vele még egy kis időt.
S éppen azért a kérdésre még inkább zavarba jövök. Mintha a gondolataimban olvasna, s ez végtelenül jól esik, még inkább megfog.
- Koccintsunk a ma estére! - mosolyodom el végül. Sokáig nem kívánom feltartani, kimerítő napja lehetett. Csak még egy kicsit vele maradni... lenne jó...
Ám attól a lehetőségtől, hogy felmehetek hozzá, még ha csak szállodai  szoba is, kiszárad a torkom, s izgatottá válok, még ha ez csak belül is van. Szívem hirtelen dobban, nem is egyet, s a mosolyt már nem tudom levakarni az arcomról, s nem is akarom.
Ha nem visszakozik, úgy már gondolatban, az ajtaja előtt állva, s várva, hogy nyissa ki, meglesem, végigtekintek rajta. Kellemes érzés végigtekinteni rajta, ám a beszélgetésünk, s hogy vele lehetek, most sokkal fontosabb.
「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sun Feb 26, 2023 10:39 pm

Először nem értem, hogy miért jön zavarba, elvégre én vallottam be egy gyengeségemet. Később viszont világossá válik. Ugyanis az én arcom is forróbb lesz - és nem csak az - a szavait követően.
- Úgy lesz. - ebben biztos vagyok, és ezt a mosolyom is közvetíti. Hiszen a kedvem… Nem is lehetne ennél jobb. Annyira nem számítottam rá, hogy ez lesz, és most mégis érzem, hogy valóban érdeklem. Már csak az a kérdés, hogy nem okozok-e neki csalódást, és ez így fog-e maradni később is, vagy eltűnik, mint annyian megtették már az életemben.
Ő viszont itt van, és ahogy a kezemet fogja… el merem hinni, hogy ez nem egy álom, hanem a valóság. Talán vele… én el tudom képzelni magunkat együtt és nem csak egy estére, de vajon ő? El merjem hinni azt, amit felőle érzek?
Nem most fogok választ kapni, ezzel pedig tisztában vagyok. Mégis, amikor meglátom az ajándékát, és visszatérek hozzá… nem akarok arra gondolni, hogy ez eltűnhet. Most ugyanis itt van, és majdnem meg is teszem a következő lépést… Helyette viszont érzem, hogy közelebb lép hozzám, és finoman átölel. Egy boldog mosollyal simulok bele az ölelésébe, és viszonzom a szabad kezemmel. Hiába gyönyörű az ajándék, szívem szerinte eldobnám, hogy mind két kezemmel átölelhessem. De így is tökéletes. Mert szinte észrevehetetlenül sóhajtok egyet, és ezzel az illatát is mélyen magamba szívom. Ettől pedig az-az érzésem támad, hogy így akarok maradni örökre. Mégis el kéne azért indulnunk. Valamikor…
- Ó. Köszönöm. De te nem fázol? - mosolygok, mert nagyon jól esik a figyelmessége, de nem szeretném, hogy megfázzon. Tényleg hűvös van. Ezért felemelem a kezeimet és megfogom a kabátját, amit a vállamra terített. Ha esetleg azt látom, hogy ő is fázik, valahogy megoldjuk, hogy mindketten elférjünk az anyag alatt.
- Igen. - meg is állok egy pillanatra, hogy én is az égre tudjak tekinteni, ám nem marad ott sokáig a pillantásom. Inkább ránézek, és őt figyelem miközben az eget kémleli. Egyáltalán nem sietek, így részemről akár percekig is állhatunk itt. Később viszont folytatjuk a beszélgetést, és persze az utat is.
- Néhányszor igen. De sajnos az még nem az a hely, ahol a szórakozásnak teljes mértékben teret tudnak engedni. Idővel viszont remélem, hogy változni fog. - nem bízom abban, hogy a háború hamar véget fog érni, abban viszont igen, hogy idővel mégis. Szeretnék még itt lenni akkor, amikor ez bekövetkezik, mert azt akarom, hogy a következő generációnak már ne kelljen ugyanazon keresztülmennie, mint nekünk. Én nem tudok ezért érdemben tenni, de bízom benne, ha megmutatom másoknak azt, hogy a művészetek és a szép dolgok sokkal többet érnek, mint a területek, még eljöhet egy másik kor.
- Szeretsz utazni? - akár buta kérdés is lehet, mert elméletben szinte mindenki szeret utazni, de én nem általánosságban értem a kérdésem, és leginkább érdekel a válasza. Ugyanis mindenki más miatt keresi fel az ismeretlen helyeket, vagy éppen nem teszi meg, ha a megszokott környezetét preferálja. Ezért érdekelne, hogy ő hogy áll ehhez a kérdéshez. Idővel viszont bármilyen hosszú úton is jövünk, megérkezünk a szállásomhoz.
- Megérkeztünk… - állok meg az ajtó előtt, és… Még mindig nem tudom, hogy az a jobb, ha behívom, vagy az, ha inkább nem… Mindkettő mellett szólnak érvek. Ezért láthatóan zavarba jövök, és megfogom a kabátját, mintha éppen készülnék vissza adni. Végül mégis kicsúszik valami, ami nagyon is jelzi, hogy valójában mit szeretnék.
- Van kedved közösen megkóstolni a pezsgőt, amit tőled kaptam? - így hangosan kimondva elég furán hangzik ez a kérdés, ezért még jobban zavarba jövök, és a tarkómat kezdem simítani, minden bizonnyal vöröslő arccal. A pillantásomat azonban nem veszem le róla. Nagyon reménykedem ugyanis benne, hogy nem fogja félreérteni ezt az ajánlatot…

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sun Feb 26, 2023 9:10 pm

Just One Dance
Just One Dance

Felragyognak a szemeim, s egyszerre jövök még nagyobb zavarba, ahogy elmosolyodom, s bólintok. Annyira hatással lett rám ez a mondat, hogy hirtelen nem is tudok megszólalni.
- Sosem az számít. Hanem hogy szívből adod. - uha, még nagyobb lobot vetett az arcom, vagy csak nagyon meleg lett hirtelen itt bent?
Megteszem azt, amit amúgy nem igazán szoktam. Az első találkozásnál nagyon nem. Ez most randinak számít? De ki is mozdulok ebből, ahogy válaszol. Lényegtelen, mert az a lényeges, hogy nem hárította el, hogy "haza" kísérhetem.
- Kérlek. - szinte csak némán lehellem a levegőbe, csak a szemei léteznek, és keze a kezemben, ahogy összekulcsolódik. Mikor jutottam el ide, hogy ez ennyire kellemes legyen, s megbabonázzon? Akár az idők végézetéig képes lennék így lenni.
Megrebben a tekintetem, s megrezzenek a mozduló kéztől, ami a poharak felé nyúl. Megrezzenve pillantok fel.
- Köszönjük. - mosolyom s pillantásom önkéntelenül kúszik fel a pincér irányába.
A jelen visszatér, vagyis a külvilág, annak minden zaja.
- Rendben. - nézek távolodó alakja után, kezem ugyanúgy marad, ahogy kibontakozott belőle. S már most hiányzik, űr képződött a kezemben, s valahol máshol is. Csendben tekintek végül a tenyerembe, s csukom össze ujjaim, mintha őrizni akarnám érintését bőrömön.
Ahogy meglátom sietni, lelki füleim előtt már hallom a bocsánatkérését, hogy valaholva el kell sietnie. A szabadkozását azon a gyönyörű hangján...
S egy pillanatra elszomorodok, azután úgy állok hozzá, hogy tudomásul fogom venni. Megeshet, hogy közbejön valami, s ha mégis szeretne velem találkozni, akkor majd megtalál. Nem fogok nyomulni, hogy ha végül mégis a mellett döntött, hogy nem kér mégsem belőlem. S valóban akadhat dolga is hirtelen.
Így arcomra inkább a várakozás ül ki, hogy aztán meleg mosollyá alakuljon át.
- Nagyon szívesen. - ahogy közelebb lép, én is így teszek, s addigra már nem látom elakadását, mert karjaimmal átölelem kicsit, hogy közben már felálltam. Finoman teszem, vigyázva ölelem át, egy másodpercre. S azalatt az egész világot karjaimban tarthatom.
A virágok illatai, színei és formája mind ő. Mindaz, amit én látok benne, mert azt még nem tudhatom, ki is rejtőzik a külső mögött, csak energiáit fogtam fel eddig, amelyek minduntalan elbűvölnek, rabul ejtenek.
Látom, ahogy megborzong, szívesen átkarolnám, de csak oldalt nézve rá, leveszem a kabátom, s vállaira teritem.
- Így már talán jobb. - mosolygok rá. Én betegen is tudok a vászon előtt ülni, ám ha ő beteg, úgy nehéz kondiban tartania magát, hogy táncolhasson.
Felnézek, s ahogy megakad a pillantásom a vonal csúcsán, meg is torpanok, s mélyet lélegzem.
- Az Orion mindenhonnan csodálatos. - Vega az, ami még megfog, s Regulust is mindenhol képes vagyok kiszúrni. De az Orion akkor is mindenhonnan fenséges.
- Megfordultál már ott? - haladok vele, hiszen ő ismeri, merre haladunk, én követem. Bárhová követném.
- Nagyon régen jártam már arra.

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Fri Feb 10, 2023 12:18 am

Nem tudom eldönteni, hogy azért érzékelem azt, hogy zavarban van, mert én is hatással vagyok rá, vagy azért, mert a saját félszeg érzéseimet vetítem ki rá. De talán nem is számít. Ugyanis az elutasításnak még a szikráját sem érzem benne, pedig szépen lassan, de lépdelek felé. Az ismerkedés kifejezetten könnyű, amikor felém közelítenek, és amikor csak azt kell eldöntenem, hogy én ennek teret adok-e vagy sem. De amikor én érzem azt, hogy meg akarom ismerni a másikat, már bizonytalanná válok. Keresem a jeleket, amik talán nem is léteznek, és igyekszem valamiként én is kifejezni, hogy fontos nekem a másik. Nem mindig sikerül… Most viszont azt érzem, hogy lassan, de biztosan kezdünk egy hullámhosszra kerülni, és ez megadja számomra a magabiztosságot is. Főleg, mert nem utasította vissza azon kívánságomat, hogy megnézném az egyik alkotását. Valóban érdekel, hogy miként tudja vászonra, avagy szobrokba rejteni a lelke apró darabkáit. Mert biztos vagyok benne, hogy saját magát is beleteszi az alkotásaiba.
- Akkor várni fogom az alkalmat. - nem akarok erőszakos sem lenni, ezért csak azt jelzem, hogy én nagyon örülnék ennek a lehetőségnek. Hiszen így még találkoznánk… Nem akarom a véletlenre bízni azt, hogy eljön-e az egyik fellépésemre vagy sem. Hiszen én még nem tudom, hogy ő pontosan hol él, és felkeresni problémásabb lenne. Legalábbis, amíg hallgatok a józan eszemre… Mert egyébként nagyon szívesen eldobnám, és engedném, hogy az ösztöneim és az érzéseim szabadon vezessenek az irányába. Vannak pillanatok, amikor viszont ez nem egy döntés kérdése. Ahogy megismétli a szavaimat, és titkon reménykedni kezdek benne, hogy nem a bolygóra érti, önkéntelenül akad meg a lélegzetem, és téveszt ütemet a szívem. A mosolyom pedig leírhatatlanul széles lesz, főleg amikor folytatja, és jelzi nekem, hogy már várja az alkalmat.
- Azt azért bevallom, hogy nem vagyok egy konyhatündér. - egy kissé zavartan nevetek fel, de a jókedvem még mindig nem tűnt el. Mert igazából nem számít, hogy finom lesz-e az étel vagy sem. Csak az, hogy együtt fogjuk tölteni a napot, és ez egyikünk részéről sem nevezhető baráti találkozónak. Annál több, mint ahogy az érintése és az összekulcsolódó kezeink révén már ez az este is több egy egyszerű ital fogyasztásnál. Valójában arról teljesen meg is feledkeztem. Hiszen azt is felajánlotta, hogy visszakísér a szállásomhoz, és bármilyen mesét, vagy mögöttes szándékot is lehetne e köré keríteni, én nem teszem. Figyelmes gesztusnak veszem, és annak, hogy ő is ugyanolyan jól érzi magát a társaságomban, mint én az övében. Emiatt pedig még nem akarjuk, hogy véget érjen az este.
- Rendben. És köszönöm. - el kéne indulnom, de ahhoz el kéne engednem a kezét… Pedig egyáltalán nem akarom. Még a pillantásomat sem vettem le róla, pedig egy idő után, már kifejezetten kínos lesz, hogy még mindig nem indultam el. Ez viszont nem tudatosodik bennem, csak maradok, ki tudja hány percig, vagy másodpercig. A pincér zökkent ki a révületből, aki egy idő után az asztalunkhoz lép, hogy az üres poharakat elvihesse.
- Sietek. - mosolyodom el végül, és elengedem amikor felállok az asztaltól. Az öltöző felé pedig szinte repülök, a szokásosnál is szélesebb mosolyt villantva azokra, akiket a színfalak mögött találok.
Az ajtón belépve már el is indulnék a szekrényhez, hogy a táskámat magamhoz vegyem, amikor észreveszek valamit, az egyik sarokban. Egy csokor virág, és egy üveg ital. Nem emlékszem, hogy itt lett volna korábban, bár a fellépés után nem is néztem körbe igazán. Most megteszem. És a szívem hatalmasat dobban, amikor elolvasom a kártyát, és látom, hogy kitől érkezett ez az ajándék. Legalább egy percig csak állok, és gyönyörködöm a kártyában, a virágot pedig meg is szagolom. Nagyon jó illata van. Alig várom, hogy visszamehessek Kylehoz…
Ezért már futva érkezek vissza, kezemben az ajándékokkal, hátamon a csomagommal. A szívem pedig hevesen dobog, ahogy közelítek hozzá, és legszívesebben… Nem tehetem meg, de közel lépek hozzá, és boldog mosollyal az arcomon emelem meg egy kicsit az ajándékokat.
- Köszönöm az ajándékot. Csak most vettem észre. Gyönyörű. - még egy lépéssel közelebb megyek hozzá. Annyira szeretném… A pillantásom cikázik az ajka és az íriszei között… Hosszú másodpercekig. Talán egy percig is… De végül megállapodik az íriszein.
- Mutatom az utat. - kifújom a levegőt, amit eddig bent tartottam, de a mosolyom még mindig töretlen. Magamat átkozom, amiért nem voltam bátrabb, de még nincs vége az estének. A hosszabb utat választom ugyanis… Ezért, ha követ, és elindulunk kifelé, akkor nem a közvetlenül a szállásomra vezető úton indulunk el.
- Huhh… Hűvös van egy kicsit itt kint. - a klubban, szinte fullasztóan meleg volt, főleg közvetlenül a fellépésem után. Most viszont már nem érzem az alkohol jótékony melegítő hatását sem, és nem hoztam magammal melegebb ruházatot. Gondolhattam volna erre… De akkor sem vagyok hajlandó a rövidebb úton menni. Akkor néhány perc alatt odaérnénk. Így viszont legalább egy tízperces séta vár ránk, és ez arra is jó, hogy eldöntsem, megkérdezzem-e tőle, hogy van-e kedve bejönni, vagy sem… Nagyon szeretném vele kibontani az italt, amit tőle kaptam, de akár félre is értheti ezt az ajánlatot… Ezért alaposan meg kell fontolnom.

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Thu Feb 09, 2023 10:37 pm

Just One Dance
Just One Dance

Nem kívánok csak magamról beszélni, számomra fontosabb, mi van vele, mi van őbenne. A jellemem nem verődött meg azzal, hogy csak magam számítok. Érzékenyen figyelek másokra, őket fogadom be, s válok,alakulok át olyanná, amilyenek ők. Éppen ezért fogadom be azt is, ahogy figyeli válaszom, s zavarba jövök. Átható pillantása van, s jól esik. Ilyet még sosem éreztem.
A szín az arcomon kicsit pirosabbá válik, lesütöm szemem.
- Megtisztelsz vele. - nem teszem feltételes módba, mert valóban így érzem, s gondolom is. Ugyan nem tartozom azok közé, akik féltőn dugdossák műveiket, sokkal inkább akkor vagyok zavarban, s száll el az ihlet, ha néznek alkotás közben. Ezért is nehéz modelről alkotnom, a kezdetekben az volt legalábbis. Azóta megfejtettem a magam számára a trükköt, s minden rendben van. De csakis kettesben lehetünk.
S hiszem, hogy sokkal gyönyörűbbeket alkot Lucas, mint én a műveimen. Ő is befogja az érzelmeit azoknak, akikkel van, s visszaadja. Sokkal gyönyörűbben, mint azt valaha képes leszek színnel és formákkal visszaadni.
Minden mozdulatom óvatos és figyelő, határozottsága ellenére, ahogy összekulcsolom ujjainkat. Ha érzem, hogy ez neki sok, vagy túlléptem egy határt, akkor a kezem is visszahúzom. Ahogy rámnéz, egy tizedmásodperce bennreked a levegő, hogy akkor ennyi volt a részéről, s ezt is megérteném. Ám a felragyogó mosolya arcomon, s továbbvitt kulcsoló mozdulatomban tükröződik vissza.
- Nagyon szép. - de ő mindig is sokkal szebb lesz, s nem csak külsőben. Lelkének szépésge ragyog vissza tekintetében, amiben már most teljesen elvesztem. Nehéz a jelenben maradni, csak arra figyelnék. Meg a hangjára.
- Kíváncsian várom. - húha, most nagyon lobot vetett az arcom. Nem szokott ilyen jól esni senki figyelmessége, most azonban a madarak-lepkék-szitakötők olyan táncba kezdtek ettől, hogy hagyom őket a fejem körül repkedni.
S már tudom is, mit fogok elkészíteni a kirándulásra. Olyan limonádé recept, amit ritkán készítek el, mert fontos emlék köt hozzá.
Lehet, hogy elhamarkodott lépést tettem, de még nem szeretném, ha a mai nap véget érne. Az a része semmiképpen, amit vele tölthetnék el. Nem tudom, mennyire fáradt, így megértem, ha inkább pihenni kíván. Inkább, minthogy azt higgye, egészen mást szeretnék ebből kihozni. Neeem, mintha neeem bánnám, jelenleg azonban olyan zavarban vagyok, hogy nehogy ezen ok miatt hárítaná el, hogy elkísérjem. Akkor már inkább tényleg legyen az, hogy fáradt.
Nagyon boldoggá tesznek szavai, mosolyom szélesedik.
- Addig megvárlak itt. - ez biztos pont. Ha máshol találkoznánk, egészen biztos a másik bejárathoz állnék oda, ismerem magam. Akkor inkább már maradok itt. Azt az ötletet fel sem merem dobni, hogy elkísérem. Bizonyára akar pár percet egyedül, én is ilyen vagyok.
Kezét azonban nem engedem el, mert annyira jó fogni, annyira természetes, hogy "észre sem veszem".

「 LUCAS - PLEIADES - JELEN 」
「I」
「 ROSS RESOURCES 」
「R」
Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Sat Jan 28, 2023 11:07 pm

Míg ő érezhető szenvedéllyel beszél a művészetéről, én ugyanilyen lelkesedéssel figyelem a vonásait, és a gesztusait. Nem csak a látványra figyelek, hanem mindenre, amit felőle érzek, és arra is, hogy bennem mit mozgat meg. Mindent… Ezért nehezen is tudok megszólalni.
- Szívesen megnézném az egyik alkotásod. - valójában a folyamatra is kíváncsi lennék. Mindenki azt hiszi rólam, hogy nem tudunk három percnél tovább ülve maradni, de ez nem igaz. A magánéletemben a csendes nyugalmat szeretem, és azt, ha el tudok mélyedni valamiben. Abban biztosan el tudnék, ha őt figyelném, miközben alkot valamit… De egyelőre ezt nem jegyzem meg.
Történik ugyanis részemről, egy teljesen önkéntelen mozdulat, és mivel nem érzek a részéről ellenkezést, egy ideig ott is marad a kezem rajta. Aztán mégis elveszem, mert zavarba jövök a reakciójától, de mikor megértem miért is történt, ismét visszahelyezem a kezem. Ezúttal viszont eszembe sincs elmozdítani a kezem. Ismerkedem a bőre melegével, az íriszei fényével, ahogy egyértelműen kimondtam, hogy mit szeretnék. És, hogy ő is ezt szeretné…
A szívem meg is lódul, a szám pedig hirtelen szárad ki, ahogy összekulcsolja az ujjainkat. Eszemben sincs elhúzni a kezemet, épp ellenkezőleg. A pillantását is megkeresem, és ‘bátran’ tekintek rá, miközben a mosolyom érzem, hogy még szélesebb lesz. A levegő bent reked ugyan a tüdőmben, de ez egy pillanatra sem zavar engem. Kárpótol az érzés, amit az érintése ad, és az, hogy tulajdonképpen igent mondott. Még mindig alig tudom elhinni, hogy ezek szerint a vonzalom kölcsönös.
- Igen. - halkabbá válok ugyan, de nem azért, mert rosszul esne, bármi is. Éppen ellenkezőleg. Megfeledkezem az időről, és képes lennék egész este így maradni, akár szótlanul is. De van valami, amit szeretnék vele megbeszélni, így mégis szóra nyílnak az ajkaim.
- Akkor pont ideális a helyszín. Szerintem nagyon szép hely. - és ürügynek is tökéletes… Mert már most tudom, hogy nem a bolygó természeti szépségeit fogom figyelni. És most merek bízni benne, hogy talán ő sem azt fogja nézni…
- Örülök. És hozok majd egy kis finomságot is, hogy ha megéhezünk, legyen mihez nyúlni. - örömtelivé válik a mosolyom, mert igazából nem az ételre, hanem egy másik meglepetésre gondolok. Arról viszont nem fogok szólni. Még ki kell találnom, hogy minek örülne igazán, mert nem akarom, hogy ez csak egy üres gesztus legyen. Szeretném megismerni őt, és ez az apróságoknál kezdődik. Példának okáért az olyan ajánlatoknál, mint hogy szívesen elkísérne engem a szállásomig. Akár félre is érthetném ezt (bár nem tiltakoznék az ellen sem…), de ahogy látom a zavarát, érzem, hogy egész más szándék lapul mögötte. Csak nem szeretné, ha véget érne az este, és mivel én sem szeretném ezt, szelíd mosollyal szorítom meg a kezét.
- Nagyon örülnék neki. - igazából elég közel van a szállásom, és ez zavarba is hoz egy kicsit. Induljunk esetleg most? De akkor gyorsan oda fogunk érni. Vagy menjünk kerülő úton? Az elég átlátszó. Esetleg maradjunk még? Akkor azt hihetné, hogy nincs kedvem vele távozni. Próbálom megtalálni az ideális megoldást arra, hogy még együtt tudjunk tölteni egy kis időt… De nem vagyok benne biztos, hogy jó utat választok erre. Az italom maradékát viszont megiszom, mert az pont jó apropó arra, amit mondani fogok.
- Akár indulhatunk most is. A csapat boldogul nélkülem is. Csak van még néhány holmim az öltözőben. Azt gyorsan felkapom, ha jó úgy neked. - egyelőre nem mozdulok, és a kezemet sem vettem még el. Ha szeretné, akár maradhatunk is, bár egy kis séta nyugodtabb lenne. Nem zavar a zene, és a színpadon folyó műsor sem, de azért…

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Kyle Dubois Sat Jan 28, 2023 9:54 pm

Just one

dance

Pleidaes - Lucas - Past

- A lelkét, energiáját... igen. - az igent odatettem, kissé késve, hogy leharapjam, hogy "a tiéd gyönyörű". Ha nekem valaki az elején ezt mondja, egy adag jeges vízzel lódítanám nyakon, ami mellesleg most nekem is nagyon jól jönne, mert szerintem már nem csak pír van rajtam.
Látom felragyogni az arcát, ahogy kimondom a szót, s még jobban felragyog tekintetem. Megértette! S utána mosolyát viszonzom, ahogy visszakapom a kifejezést.
- Örömmel. - olyan természetességgel szalad ki belőlem a válasz, mintha könnyebb is lennék. Ugyanúgy érez ebben, ahogy én, s ahogy csak nagyon kevesen látják meg a szóban a finomságot.  
Mintha talán csak sejtettem volna, hogy félreérthető lenne a félrenyelésem? Kezem szinte kap utána, én legalábbis úgy érzem, mint egy fuldokló az életmentő kéz után: ne húzódjon el, maradjon ott. Szeretném.
Szívem hatalmasat dobban, ahogy megérzem kézfejemen tenyerét, s olyan kellemesen szédítő borzongás fut végig rajtam, hogy most meg kis híján elájulok. A félrenyeléssel küszködéstől talán nem látni, ha mégis, egyáltalán nem bánom. Testem enged a feszes tónusságából, s elernyedek, meg kell tartanom magam a másik könyökkel, úgyis éppen diszkréten halkan köhögök vagy köszörülöm a torkom.
Ne, ne vedd el, kérlek.... mintha hideg űr támadt volna bennem, ahogy keze lekerül enyémről.
S ahogy visszateszi, megnyugszom, mélyet lélegzek, s engedem ki a levegőt. A hangyák most már lassabban bizseregnek végig bőröm alatt, végig a gerincemen, s ott is maradnak, zsibongva.
Meglepve nézek rá, s pár másodperc múlva meg is értem.
- Mint látod, szükségtelen volt. - kezem megfordul, mint ráébredek, még mindig a csuklóján pihentettem kezem, s ha engedi, nem húzta még el, összekulcsolom ujjaimat övével.
Tőlem ez nagyon bátor tett, és merész, és a bizsergés tovább erősödik, de nagyon ritkán teszek ilyet. S mert sosem éreztem még ezt, s teljességgel beborít, elveszek benne.
Olyannyira, hogy nem kapom el a választ, csak a bolygó nevét.
- Rhe? Még nem jártam ott. - s ahogy kortyol az italból, elém idéződik ajka, ahogy megformálták a három nap múlvát, s az esti órát. Önkéntelenül ajkain marad a pillantásom, majd lekapom onnan, a tekintetére.
Madarak, lepkék, minden rebben szét bennem örömömben, ahogy rájövök, s megértem, mi is lesz ez. Mosolyom szélesedik.
- Igen, persze! Mármint... rendben, megfelel. - megint belemerültem az íriszeibe!
Kit érdekel a bolygó? Igazából ez a rendezvény sem. Csakis Lucas. Elgondolkodóvá válik az arcom, némi tanácstalansággal.
- Messze van innen a szállásod? Mit szólnál ahhoz, ha elkísérnélek? Nem kávé, vagy valami... - úhh, olyan zavarba jövök, hogy a szabad kezemmel, mert a másik az már örökre maradhatna Lucas kezében, a combomat kezdem el simítani. Nem szeretném, hogy félreértse.

Emme

Kyle Dubois
Kyle Dubois

Play by : Kit Harington

https://elementals.hungarianforum.com/t183-kyle#894

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Lucas Colter Mon Jan 16, 2023 1:32 am

- Szívesen. - igazából már azért is hálás vagyok neki, hogy én kimondtam ezt a szót, és nem harapta le érte a fejem. Az ugyanis egy dolog, hogy két személy vonzónak találja egymást. Egy kapcsolathoz ennél sokkal többre van szükség, és nem mindenkiben lehet megtalálni. Benne úgy érzem, hogy megvan, ami nekem fontos. Ezért sem akarom elrontani, mert ilyet - főleg ilyen rövid ismeretség után - még sosem éreztem…
- Tehát az alkotásaidban a modell kisugárzását is szereted megjeleníteni? - lehet, hogy butaságot kérdeztem, de már nem szívom vissza. Ugyanis érdekel, hogy mit csinál. Szeretem a művészeteket, és mintha azt is látnám rajta, hogy szívesen beszél erről. Én pedig örömmel hallgatom őt beszéljen… igazából bármiről.
- Én is. Megtiszteltél vele, hogy eljöttél. - az eddig halvány mosoly örömtelivé változik. Tetszik ez a szó. Ritkán hallom, pedig a tisztelet fontos a számomra. Mindenféle kapcsolatban. De természetesen a párkapcsolatokban a leglényegesebb. Ezért sem mindegy miként közelítem őt meg. Nem akarom a határait feszegetni, vagy túlságosan is ‘nyomulni’. Azt meghagyom a fiatalabbaknak, akiknek még nincs tapasztala, és akiket az érzéseik egyébként is könnyen elragadnak. Én már ezt nem engedem meg magamnak, bár Kyle esetében… egy kicsit talán mégis.
A kérdésem viszont úgy tűnt meglepő volt a számára, vagy talán egyenesen döbbenetes. Ösztönösen dőlök hátrébb, ahogy még az italt is félrenyeli, mert nem igazán tudom, hogy miért történt ez. Túl sok volt? Vagy túl hamar? Csak akkor derül ki számomra, amikor megérinti a csuklómat. Jól esik az érintése, és ösztönösen teszem a tenyerem a kézfejére. Aztán inkább elveszem, mert ez tényleg nagyon ösztönös volt  részemről. (És jól eső…)
- Áh. Értem. - elmosolyodom, és így talán… az sem baj, ha visszateszem a tenyerem a kezére. Azért figyelek, és ha nem esik neki jól, vagy elhúzza a kezét, visszakozom. De egyébként remek helyet találtam az egyébként finoman remegő kezemnek.
- Akkor talán most már bevallhatom, hogy félve tettem fel a kérdést. - megemelkednek a vállaim, de a mosolyom nem tűnik el. Félénkebb lesz ugyan, de idővel örömteli. Hiszen meg is kérdezi, hogy pontosan hol leszünk.
- A helyi időszámítás szerint három nap múlva, ugyanúgy az esti órákban. A Rhe bolygón. - először csak a közvetlen kérdésre válaszolok, de utána folytatom. Épp csak egy korty pezsgőt veszek magamhoz, mert érzem a torkom azért kiszáradt.
- Találkozhatnánk mondjuk dél körül. Úgy lenne időnk bejárni egy kicsit a bolygót. - és beszélgetni. Igazából nekem ez a fontos. A bolygó nem igazán érdekel. A társasága annál inkább…

Lucas Colter
Lucas Colter

Age : 1481
Origin : Pleiades
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, tűz, idő
Profession : Táncos
Play by : Matt Bomer

https://elementals.hungarianforum.com/t186-lucas-colter

Back to top Go down

Just one dance Empty Re: Just one dance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum