Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 9:12 pm

R2 - nem 3CPO

Robert Adams Yesterday at 8:07 pm

Letting go of the Past

Giselle Anukta Yesterday at 7:48 pm

Go Round

Lyndar Onis Yesterday at 7:25 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Wed Jun 19, 2024 9:43 pm

Hop(e) in

Damien D. Deveroux Mon Jun 17, 2024 8:53 pm

Just a perfect day

Claude Blaise Sat Jun 15, 2024 8:42 pm

Arrivals

Emyr Algan Mon Jun 10, 2024 8:15 pm

Some Support

Barnard Khams Thu Jun 06, 2024 9:15 pm

Egy toll, két Toll... hánytól?

Fabrizio Reminghton Wed Jun 05, 2024 9:02 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Brigid Normann Sun Jun 02, 2024 9:33 pm

To be or Not to Be

Zach Ekiel Sat Jun 01, 2024 8:50 pm

The age of Aquarius

Cole Colt Fri May 31, 2024 10:07 pm

Wrong number...

Tyler Sassani Thu May 30, 2024 9:59 pm

Run Boy Run

Christine Maxim Wed May 29, 2024 9:29 pm

I am NOT on fire

Senna Benett Tue May 28, 2024 9:50 pm

The Plan

Chris Johanson Mon May 27, 2024 9:41 pm

One drop one Time

Tyché Nakamura Sat May 25, 2024 9:11 pm

Looking in the mirror.. almost

Dariel Deveroux Fri May 24, 2024 9:10 pm

Fabrizio Reminghton

Fabrizio Reminghton Wed May 22, 2024 9:14 pm

Big Change

Queil Gryth Wed May 15, 2024 8:41 pm

Dobókocka

Lyndar Onis Tue May 14, 2024 9:20 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Mon May 13, 2024 9:57 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm


Hop(e) in

2 posters

Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Damien D. Deveroux Mon Jun 17, 2024 8:53 pm


Hop(e) in!

  Aylmer
  Space
  Jelen
     

Egy “oh” kíséretében inkább nem kérdezek tovább. Nem hiszem, hogy könnyű életük volt ezidáig, és vannak dolgok, amiket akár inkább nem mondanak el egymásnak. Vagy éppen már mindent láttak... mindenen látták átmenni a másikat.
- Oké, nem szóltam. - tartom fel azonnal a kezeim, megadóan. Engem az sem zavarna, ha mindig azon járna... a feje. Vagy mégis...
Káromkodás és magas cé. Ez nekem... magas. Így hagyom, mert úgy érzem, ebbe a nyúlüregbe nem kívánok beleugrani. Úgyis az alján vagyok egynek, mert ha nem a dracok szednek elő, akkor a Világtanács...
Majd bocsánatot kérek az őrzőimtől, hiszen bajba kevertem így őket.
- Ennyire jó? - gondolkodom el. - Tény, hogy rebesgetnek valami kísérleti fajt, nem a terraiakat. - nézek rá. - Akiknek a sikeres kísérlet végére albinóvá válnak. Mint a szellemek. - de többet nem tudok róluk.
- Eh.. Devon és Miope hosszú történet. - túrok bele a hajamba. - Olyanok, mint egy gerlepár, csak ők sem tudnak róla. Nem olyan régóta van ez nem így. - és ha Devon valakit a szívébe fogad, az egy nagyon kivételes hely.
Csücsőrítek a számmal, ahogy elgondolkodva meredek a panelre. Gondolkodom, amit Aylmer mondott.
Majd ráteszem a kezem a panelre, s máris felugrik egy lista, végigpörgetve, majd megtalálva a keresett személyeket. A dracok által. Viszonylag rövid időn belül megvan, s ahogy végigszaladok rajta, gondterhelten nézem Miope képét. A virtuálisat.
- Így már értem. - mutatok egy megjegyzésre. - Ő volt az, aki megjövendölte a terrai eseményeket, egy másik ciklusban. De miért kellene most nekik? - nézek Aylmerre. - Vagy ez lenne a bosszújuk? - ennyie nem ismerem a dracokat.
Végignézek rajta, amjd fel rá, s megrázom a fejemet.
- Továbbra sem vagy az esetem.
ALANA!
Aggódni kezdek érte is. Ugye nem lesz baja?
- Azt gondolom. Nem szeretik az átállókat. Biztos akarod? - én már meglógtam, és újra megtenném, ha ezzel a tesóimon segítek.
- Semmi sem tarthat vissza, hogy megmentsem a testvéreimet. - ami igaz, és nagyon remélem, nincs semmilyen kis titkos, más pióca rajtam, amelyik jelez a tanácsnak.
Az utazás gyors. A hajó egyáltalán nem jellegzetes, bármelyik kereskedő vagy utazó hajója lehet. Egyedül... nos kicsit nagyon jó technológiával rendelkezik, így hamar az első koordinátára érkezünk.
- Itt merre? Mit kell tudni róluk? - nézek Aylmerre. Lehet, már kicsit későn kérdezem. - Hogy tudunk majd kérdezősködni?

Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Aylmer Oshek Sun Jun 16, 2024 10:00 pm

Megvonom a vállam, mert annyira nem vagyok biztos a kijelentésemben, hogy ennél határozottabban reagáljak, de aztán rájövök, hogy ezt még nem látja Damien. Sóhajtok egyet magamban.
- Biztosra persze nem tudom… - azt hiszem bármennyi időt is töltenénk együtt Dariellel, sosem mernék vele kapcsolatban egyértelmű kijelentéseket tenni. Hiszen menthetetlenül mások vagyunk, és vannak dolgok, amiket egyszerűen nem érthetek vele kapcsolatban. Én sosem tapasztaltam meg azt, amit ő, és… még csak empatikus sem vagyok. Úgy meg tényleg nehéz.
De hamarosan ez lesz a legkisebb problémánk…
- Nem, dehogyis… - teljesen értetlen arckifejezéssel nézek Damienre, nem tudom összerakni hogy jön a stressz és az ügyetlenség miatti vizes nadrág a beindításhoz, de…
Aztán leesik…
- Jujj… nem-nem-nem. Fúj. Ez csak víz. Véletlen kiöntöttem egy pohár vizet, magamra. - úgy tűnik félreértettük egymást. De remélem, most tisztáztuk, hogy nem valamilyen testi funkció miatt lett nedves a nadrágom. Illetve ebből az is következik, hogy nyom nélkül meg fog száradni, perceken belül.
- Azt. Már nem káromkodom olyan cifrán, mint régen. - sőt. Igazából már nem is szoktam. Többnyire nyugodt az élet, így nem is kell. De most aggódom. Több dologból kifolyólag is…
- Alapból nem aggódnék Dariel miatt, nála keményebb patást, nem ismerek, de… ha együtt mentek, akkor gondolom nem egy sima küldetésről van szó… - ki tudja milyen veszélybe sodródnak, ha a mélyére mennek a dolgoknak…
Ezen aggodalmam alapját, pedig az is támasztja, hogy Damien most itt van…
De semmi pánik. Minden oké lesz. De tényleg…
- Utazhatnak ők bármire, akár egy szép hajkoronára is, inkább az a kérdés, hogy mennyire fontos a fogoly. Ha valami jó zsíros képessége van, amit ki tudnak használni, akkor teljes védelem, és minden stratégiát bevetnek, hogy megtartsák. Egy szép hajkoronát legfeljebb pár szolgáló őriz, nem egy teljes hadtest. - jé. Talán mégis van valami hasznos tudásom. Igaz, hogy éppen ezeket akarom elfelejteni, de… ha ezzel segíthetek… Le áshatok a szemét mélyére is.
- Nem voltam mindig olyan szívdöglesztő, mint most. Én is elég csúnya bácsi voltam. Viszont már nem vagyok az… sokan keresnek. És szeretnének megbüntetni a csapatváltás miatt… - legalább az apám már nem akar megölni. Nem a szívjóságán múlik persze, hanem a szíve leállásán… ettől függetlenül vannak még szép számmal rokonaim, és azoknak meg kapcsolatai. Nem én vagyok a legkeresetebb személy, az univerzumban, de azért nem szívesen szerepelnék a hírekben. És nem mellesleg, Damiennek sem kéne bajuszt húzogatni.
Viszont az ő döntése, hogy hová megy…
- Sajnálom. Ha utánuk megyünk, komoly veszélyben leszünk. Viszont, rajtad múlik, hogy mi lesz. A te testvéreidről van szó. - nagyon komolyan nézek rá, mert ez tény. Bármennyire is aggódom Dariel miatt (és már Devon miatt is), ez semmi ahhoz képest, amit Damien érez. Vagyis neki kell eldönteni, hogy mekkora kockázatot vállal. Pontosabban, hogy vállalja-e a NAGY kockázatot…
Úgy tűnik vállalja.
- Akkor kösd föl a nadrágot. Én a vizeset. Megyünk… - azért mielőtt ténylegesen elindulnék, hagyok még egy üzenetet Darielnek (és remélhetőleg nem az utókornak…), amiben a koordináták vannak, sorrendben az összes hely, amit felkereshetünk. Ha esetleg valahol ott ragadnánk…
Nem. Nem fogunk. Minden rendben lesz.
Ezt akár még dalba is foglalom, hogy biztosan el higgyem…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Damien D. Deveroux Sat Jun 15, 2024 9:38 pm


Hop(e) in!

  Aylmer
  Space
  Jelen
     

- Tényleg? - hiszek neki, sokkal inkább azon döbbenek le, hogy ezt bóknak venné. Majd legyintek.
Megkönnyebbülök, bár annyira nem zavar, ha ... ááá, deh. Azért az a fürdőhab halom... uh, nemgondolokránemgondolokrá....
Ledöbbent tekintettel nézek rá.
- Téged a stressz indít be? Tudhattam volna... - nos, a nem stresszes létmód nem rám íródott. Legalábbis másokra való tekintettel. Mindenem a móka és a jókedv, és ezzel Devonnak és a családnak állandó fejfájást okozva.
- Magas cét? - áh, tehát neki ez a módija. Nos, nem vagyok egy ráizgulós fajta, másoknál nem érdekel, de ha állandóan főtémának hozza be, nos, akkor köddé válok.
Csakhogy valami egészen mást kezdek érzékelni felőle. Ah, tök jó. A móka patája vagyok, de nem ilyen pánik ellen.
- Együtt mentek el. - észlelem, mit mondtam. - Vagyis Dariel érte jött a hajóval és Devonnal elhussant.
S hogy elkezdjük keresni a lehetőségeket, érzem, ahogy a vágy, hogy Terrára visszautazzak, jelentősen nullára esett.
Vakarom az állam, elgondolkodva.
- Általában valami képességre utaznak a csúnyabácsik, nem? Emlékszem, hogy párszor nagyon gyanúsak voltak a dolgok, mert mintha Miope előre tudta volna. Köze lehet az időhöz, de nem vagyok benne biztos. Lehet, hogy egyszerűen csak tudja a dolgokat. Bevallom, az még rémisztőbb. - nem azért, mert szeretek titkolózni. Hanem mert időként felejteni nagyon szeretnék.
- Hogy érted, hogy én leszek az, akit a legszívesebben fogadnak? - hátha ezzel mégis közelebb jutunk egy megoldáshoz.
Leolvasom a koordinátákat, s beviszem a panelbe, meg is jelenik egy hologram, kinagyítva a területet.
- A pata rúgja meg... - sápadok el. Draco rendszer mélye? Összeszorul a torkom, összeugrik a gyomrom. Hogy mi ott ragadunk, kétségem sincs. De Devonék is!
- Menjünk! - s mivel még mindig nem tanultam a dolgaimból, a hajó máris nekiindul.


Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Aylmer Oshek Fri Jun 14, 2024 9:26 pm

Úgy tűnik, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki azon a véleményen van, hogy Dariel… elég fukarul bánik a szavakkal. Engem nem zavar, én szívesen beszélek, akár helyette is, de van egy olyan érzésem, hogy most jobban járt volna mindenki, ha több információt oszt meg velünk…
- Gyanítom, ezt a kijelentést bóknak venné… - azért nem ismerem annyira, hogy biztosra menjek, de… szerintem megrándulna a szemöldöke, ha hallaná, hogy mit mondott Damien. A jó értelemben…
- Nyugi. Nem lesz… - ha nagyon sietni kéne, akkor nem érdekelne, hogy mi van rajtam, vagy hogy jól nézek-e ki, de mivel ennyire nincs rohanás… megadom a módját. A nadrágom kivételével.
Damien ki is szúrja, hogy történt velem egy kis vizes baleset, így kár is lenne tagadni. Meg most minek szégyeljem, hogy béna vagyok…
- Ahh… csak egy kis baleset. Stresszes helyzetben előfordul. - ez közepesen az, mert most már szinte minden ösztönöm azt súgja, hogy baj van. Tudtommal nem kéne itt Damiennek kószálnia, de gondolom, majd elmondja, hogy mi van. Vagyis még legyintek is, a vizes nadrág témájára.
Nem is tévedek…
- Ohh… hogy ütné meg valaki a magas cét rendesen… - régebben tudtam ennél cifrább káromkodásokat is, de mára… lehiggadtam. Szavakban. Gesztusaimban lassan, de biztosan feléled a…
Pánik…
- Ha Devon elment, akkor biztos, hogy Dariel is utánament. Főleg, ha még valami titkos iker kommunikációjuk is van. Vagyis… - hogy hol lehetnek? Ez egy nagyon jó kérdés. Mondanám azt, hogy fogalmam sincsen. De… sejtéseim azért vannak…
- Sok hely van, ahol rám már egyáltalán nem hasonlító arcok őriznek foglyokat, de nem végtelenül sok. Elméletben simán végig tudjuk őket járni, hogy megkeressük hol vannak. De… tartok tőle, hogy a nyilvánvaló nem odatartozásod ellenére is, te leszel az, akit szívesebben fogadnak azokon a környékeken… - NAGYON veszélyes lenne neki odamenni, nekem pedig még annál is neccesebb. De ez megakadályoz abban, hogy magára hagyjam Darielt? Nem, egy kicsit sem…
- Először menjünk ide… - átküldöm Damiennek a koordinátákat, az pedig csak kicsit lassít le, hogy remeg a kezem. NAGYON.
Elméletben ettől még teljesen használható vagyok…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Damien D. Deveroux Thu Jun 13, 2024 9:35 pm


Hop in!

  Aylmer
  Space
  Jelen
     

Uh, azt azért senki se mondta, hogy máshogy is kapok szép kis marasztaló köteléket. Máris visszavágyom Terrára, ellenállhatatlan érzés fog. Na el, ha nem Devonról lenne szó. Az mindent felülír, így ebbe kapaszkodok. Meg a pultba is.
Érzem az örömét a kapcsolaton keresztül. Vajh aggodalom is van benne? Az enyémben csak kétségbeesett kapaszkodás, hogy letépjem magamról a szálakat.
- Sejtettem. Egy hal többet beszél nála. - örülök, hogy egymásra találtak és meglett a második tesóm is, de szerintem helyette is bepótolom a beszédet.
- Ha feljöttél, elmondom, amit tu.... ne, megint ne legyen. - esik le, mit is mondott, fel is tartom a kezem, ennek örömére el is dőlök, mert a vonzás megvan, csak lefelé. De nagyon.
Behunyom szemeim, s egy mély sóhaj kíséretében fókuszálok a szálakra, s egy elegáns mozdulattal elvágom őket. EGY kivételével. Amely makacsul ragaszkodik hozzám. Akárhogy is akarom elvágni.
Szuper.
A hajó érzékeli Aylmer energiáját, s felengedi a hajóra.
Addigra már az egyik széken ülök, s egyre jobban érzem magam, ahogy az energiát már nem szívja tőlem a rengeteg kapocs.
Meg is akad a tekintetem. Ott. Rá is mutatok, a szám is kitátom, majd inkább csak legyintek.
- Miopet elrabolták a csúnyabácsik. Devon elment megkeresni. Én meg őt keresem, mert nagyon rossz az előérzetem. Az meg mindig bekövetkezik. Van elgondolásod, hova vagy merre mehetnek?


     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Aylmer Oshek Mon Jun 10, 2024 10:30 pm

Már rég megtanultam, hogy ne kérdezzek túl sokat Darieltől. Egyrészt, mert… tényleg túl sokat szoktam kérdezni, és néha még a saját idegeimre is megyek (hát akkor még neki…), de azért se, mert ő olyan dolgokban is érintett, amitől nekem egész biztosan rémálmaim lesznek. Ez annak fényében is nagy dolog, hogy azért annak idején én is elég sok efféle dolgot láttam…
Vagyis, amikor Dariel távozik, nem kérdezem, hogy hová megy. Ha ő nem avat be, biztos megvan rá az oka, nekem nincs más dolgom, mint nyugalomban (nem csendben…) várakozni, és majd vissza fog térni. Remélem valami finomságot is hoz…
De nem tőle kapok üzenetet…
- Hellloooo… - nagyon váratlan Damien megjelenése, de egyben örömteli is. Így a folytatás, csak azután érkezik, hogy örömömben elnevetem magam, véletlen ledöntök az asztalról egy vizes poharat, lesöpröm magamról a vizet, amennyire tudom, és befejezem az újabb nevetést a bénázás okán.
- Nem mondott nekem semmit, de én sem kérdeztem. Megyek, naná… egy perc… - hagyok egy üzenetet Darielnek, hogy ne ijedjen meg (annyira…), ha hazaér, és nem talál itt, ezen kívül viszont nincs semmi, ami idekötni. Hoppá, talán mégis van egy dolog. Fel kéne öltözni…
- Inkább kettő, mert nem akarok MEGINT pucérkodni… - Dariel azért látott már párszor ádámban, de egyébként egy pucérkodás per személy a limit. Damien esetében tulajdonképpen ezt már át is léptük.
Vagyis csinos ruhát veszek fel (mert csak az jöhet szóba…), belövöm a sérómat is (amennyire fél perc alatt lehet), és már megyek is fel Damien hajójára. Talán a nadrágot is át kellett volna venni, mert azon még pont egy félreérthető helyen van egy nagy vizes (tényleg az!) folt…
Aylmer Oshek
Aylmer Oshek

Profession : Zen-ész
Play by : Joey Batey

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Hop(e) in

Post  Damien D. Deveroux Mon Jun 10, 2024 9:35 pm


Hop(e) in!

  Aylmer
  Space
  Jelen
     


Azonnal megéreztem Devon érzelmeit, és hamarosan már nemcsak Miope iránt aggódhattam. Devonhoz jött látott, majd el is mentek együtt a tesóval. Most kaptuk vissza, kapta vissza Devon az ikrét, és minden összeomlik?
Egy ideig mászkálok, mint egy mérgezett hangya, majd csak lerogyok az egyik fotelbe, s a könyökömre támaszkodom. Majd gondolok egyet, s a hajóra teleportálom magam, ami az űrben várakozik. A kötés azonban a padlóhoz vág. Nem véletlen kaptam a büntit, de a jelző... az is ott maradt, mint ahogy patáim nyomai is. Tudom, hogy ezzel nagyon nagy bajba kerülök, de inkább abban legyek, mint az ikretesóim nélkül éljem le életemet hátralévő részét.
Mivel mozdulni még nem megy, és a hajóval is kell némi huzavona, mert ő is tudja a dörgést, azonban tudja, nem az ő dolga, így hamar egy irányt lő be, míg igyekszek feltápászkodni.
Aylmer. Szükségem van rá, ő ismeri az iker egyik felét, én a másikat. Összetesszük patáinkat... karmainkat, s megyünk menteni. Mert ahogy ismerem Devont, és amit érez Miope felé, nem fogja csak úgy feladni. Márpedig, ha valaki ismeri őket kettőnk közül, az én vagyok. Meg szerény is.
- Helló, én vagyok.. a sikítófrász. Devon mondta neked, miért és merre megy? Vitte Devont is. Vagy Devon a tesót. Rossz előérzetem van, és az eddig mindig bejött. Felugrasz hozzám?

     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

Hop(e) in Empty Re: Hop(e) in

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum