Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 9:12 pm

R2 - nem 3CPO

Robert Adams Yesterday at 8:07 pm

Letting go of the Past

Giselle Anukta Yesterday at 7:48 pm

Go Round

Lyndar Onis Yesterday at 7:25 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Wed Jun 19, 2024 9:43 pm

Hop(e) in

Damien D. Deveroux Mon Jun 17, 2024 8:53 pm

Just a perfect day

Claude Blaise Sat Jun 15, 2024 8:42 pm

Arrivals

Emyr Algan Mon Jun 10, 2024 8:15 pm

Some Support

Barnard Khams Thu Jun 06, 2024 9:15 pm

Egy toll, két Toll... hánytól?

Fabrizio Reminghton Wed Jun 05, 2024 9:02 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Brigid Normann Sun Jun 02, 2024 9:33 pm

To be or Not to Be

Zach Ekiel Sat Jun 01, 2024 8:50 pm

The age of Aquarius

Cole Colt Fri May 31, 2024 10:07 pm

Wrong number...

Tyler Sassani Thu May 30, 2024 9:59 pm

Run Boy Run

Christine Maxim Wed May 29, 2024 9:29 pm

I am NOT on fire

Senna Benett Tue May 28, 2024 9:50 pm

The Plan

Chris Johanson Mon May 27, 2024 9:41 pm

One drop one Time

Tyché Nakamura Sat May 25, 2024 9:11 pm

Looking in the mirror.. almost

Dariel Deveroux Fri May 24, 2024 9:10 pm

Fabrizio Reminghton

Fabrizio Reminghton Wed May 22, 2024 9:14 pm

Big Change

Queil Gryth Wed May 15, 2024 8:41 pm

Dobókocka

Lyndar Onis Tue May 14, 2024 9:20 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Mon May 13, 2024 9:57 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm


Egy toll, két Toll... hánytól?

2 posters

Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Fabrizio Reminghton Wed Jun 05, 2024 9:02 pm

Jól esik a vállon veregetése. Mert semmi sincs rendben! Legalábbis bennem. Nagyon nehéz úgy tenni, mintha olyan lennék, mint az előtt az éjjel előtt. És érzek valamit tesó felől is, és nem igazán örülök. De majd elmondja, ha el szeretné.
Elnevetem magam. Hozzám bármikor jöhet, ajtóm nyitva áll, bár az első hetekben, amikor megtörtént, egyáltalán nem tudtam koncentrálni semmire. Szerencsém volt, hogy Ryder nagyon elfoglalt volt. A kollegák megjegyzése bőven elég volt...
- Azon segíthetünk. - nem lengetem meg a mobilom. Egészen biztosan el fogom ejteni. De fogunk rendelni valamit.
Nem jött vele senki, pedig érzem, hogy mintha lennének. Nem is egy. Sok. Megadóan sóhajtok magamban.
“Gyertek csak be. Úgyis addig nyomkodjátok a csengőt...”
- Oké.
Egy pillanatig csak gondolkodom. Most mondjam el neki, hogy ...
- Senki. - tárom szét a kezeim tanácstalanul.
Gondjaimat azonnal elfelejtem, ahogy végül kiböki, miért is jött. S vannak szabályok, előírások, amiket követnie kell. És nekem is, mint közeli rokonnak, ráadásul egy bírónak. De csak testvéreként tudok érte aggódni.
- Rendben. - nehéz lesz. Nekem is, neki is. Csak pillanatra nézek rá, rakom össze az értelmet, majd bólintok.
- Rendben, tesó. - nem tudom elérni sem, de ennek így kell lennie. Neki is könnyebb, nekem ebben nehezebb, mert ha segítségre van szüksége, nem tud elérni. Hacsak nem tudja fejből a számom. Csakhogy akkor: Ryder oltári nagy bajban lenne, ha így tenne.
Vigyázzatok rá!
Kiszakad belőlem ez az érzés, majd hirtelen elönt a nyugalom. Nem értem. Mi történt?
Ezt a nyugalmat szeretném neki átadni, ahogy átöleljük egymást. Még megrándulok egy kicsit az ölelésében, de inkább magamhoz szorítom, bátorításként.
Még megrándulok egy kicsit az ölelésében, de inkább magamhoz szorítom, bátorításként.
- Helyes. - mélyet sóhajtok.
Ránézek és nem értem. Majd igen.
- Ó, szóval akár több kör is lehet? Vagy nem is sör van az üvegekben? - mutatok az egyikre, mert az enyémben már-még nincs.
- Ezt le kell tesztelni. - előkapom azért a mobilt, bár most nagyon de nagyon vágyom a töményre. Holnap ... máskor macskajaj lesz ebből, de pont most nem fog érdekelni.
- A szokásosad kéred? - nézek rá egy pillanatra, míg a kínálathoz pöttyintem az ujjamat.
Fabrizio Reminghton
Fabrizio Reminghton
Emlékező

Origin : Blueprinter Originator / Walk-In
Profession : judge
Play by : Emilio Ortiz

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Ryder Reminghton Tue Jun 04, 2024 10:29 pm

A tesó láthatóan egyben van, így tényleg feleslegesen aggódtam. De az van, ha az életed a bűnözés körül forog. Olyan helyeken is látod a helyszínelőket, ahol semmi keresnivalójuk nincsen…
- Én sem tudtam eldönteni, hogy mit hallok, éppen ezért aggódtam. De látom, hogy minden rendben. - elmosolyodom, és finoman megveregetem Fabrizio vállát. Aztán élek a beinvitálással.
- Még jobb. Akkor elmondhatnám, hogy milyen erős vagyok… - szemtelenül vigyorgok egyet, a bicepsszel flexelést viszont kihagyom. Még az akadémián próbálkoztam egyszer vele. Nem volt jó ötlet…
- Igen. És… azt nem hoztam, csak folyékonyat. - gondolhattam volna rá, de eszembe se jutott. Egyáltalán nem bánnám, ha egy kicsit most elengedném magam. Még egyszer utoljára…
Egy ideig!
- Nem. - a visszakérdezéstől még feljebb szökik a szemöldököm, de a válasz nem változik. Ahogy az sem, hogy mostantól jobban fogok figyelni erre a környékre. Már amikor újra erre járhatok, legalálisan…
- Jól van. - szétteszem a kezem, ha nincs mit tenni, biztos nem fogom erőltetni. Valószínűleg úgy sem tudtam volna megcsinálni. Csak a szétszerelésben vagyok jó, az összerakásban… már nem annyira.
Arra viszont büszke vagyok, hogy életem során még csak kétszer rázott meg az áram, és csak az egyik volt az én hibám…
- Oh… kölykök, vagy idióták? - teszem fel a logikusnak tűnő kérdést, mert nagyjából ezt a magyarázatot tudom találni a hajnali csengetésre. Ha az előbbi, az egy beszélgetéssel megoldható, ha az utóbbi… nos az problémásabb…
Nem sokkal később viszont ki is öntöm a bilit (nem a sört), és Fabrizio reakciója… sajnos teljesen logikus. Annak pedig örülök, hogy magyarázatra nem szorul, mert azt nem is adhatnék.
- Nem is fogsz. Illetve annyi, ha esetleg látsz a városban, kezelj úgy, mint egy idegent… - ezzel persze olyan információt sejtetek, amit nem kéne, de fontos, hogy tudja, akkor térek vissza, amikor… visszatérek. Addig nem létezem, még ha lát is valahol engem.
- Majd jelezni fogom, ha már újra… ismerhetsz. Sms-ben. - a telefonomat is széfbe rakom egy időre. Vagyis azon nem fog tudni elérni. Ám, ha írok, akkor már újra magam vagyok. Sajnos most még csak elképzelni sem tudom, hogy az mikor lesz.
- Úgy lesz… - mosolyodom el, és közelebb hajolok, hogy meg is tudjam ölelni Fabriziot. Ezt elsősorban a távozás előtt terveztem, de… senki sem mondta, hogy nem ölelhetem meg akár többször is a testvéremet.
- Áh. Azt sem fogom tudni, hogy mi az… - elnevetem magam, mert természetesen nem rendőrként épülök be. Mondjuk az vicces lenne. Renegát zsaru, aki feladja az addigi életét, és inkább egy kétkerekűvel akar élni a továbbiakban… ez egyébként ötletnek nem rossz, meg filmben is megnézném, de mégis kihagyom…
- Még csak nem is holnap után kezdem, ezért… bármilyen feszes lehet a buli… - ismét széles lesz a mosolyom, és… igyekszem optimistán állni az egészhez. Szeretném ezt, másként nem is vállaltam volna. De ha hosszú beépülés lesz, és akár hónapokig nem láthatom a családom…
Az piszok nehéz lesz…
Ryder Reminghton
Ryder Reminghton

Play by : Ryan Guzman

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Fabrizio Reminghton Tue May 28, 2024 8:09 pm

- Zajt? - nézek rá értetlenül, majd leesik. - A bögrém ejtettem le, mindjárt fel is takarítom. Jah, nem. Mármint. - megvakarom az állam, legfőképpen leplezni, hogy pár hete, ha nagyon izgulok, valamim rángani kezd. - Nem tudom, milyen zajra gondolsz.
A folytatásra az ajtóra mutatok, de már vigyorral.
- Ez tokkal együtt jön, tesó. - ki kell cserélni, reggelente látok egy kis vékony sávot alul jobb oldalon, ahogy besüt a nap.
- A sok minden a kezedben lévő cuccokat jelenti? Mert ez kaját kíván. - vágok egy “hű, ezt meredek lesz elfogyasztani”. Ketten is sokan vagyunk rá, a felére is. És ha én már ütöm a spicces szintet, felettébb eldobom a tartózkodó, shy énemet.
- Nem? - de addigra már nyitva az ajtó, és szétnézek.
- Áh, hagyd. Azt is ki kell cserélni, úgyis. A héten volt itt a villanyszerelő és nemcsak a sima vezetékeket kell kicserélni. - sóhajtok. Ennyi erővel inkább lassan már új házat építhetnék. Magam elé húzom a madár itatót, és töltök bele cukros vizet, s felakasztom. A cikkanás oda is érkezik, rám nézve, hogy neki bizony tenyérből kell. Megrázom a fejem.
- Bár... van, aki szerint a hajnali háromkor becsöngetés nagyon kúl dolog. - főleg, ha előtte való éjjel a másnapi tárgyalási anyagokat néztem át újra. Félbeszakad az emésztési folyamat, és jön a fejfájás.
Látom a felém irányuló sört, de a szavaira ledöbbenek és nem is foglalkozok az üveggel, így ha nem kapja el, akkor az is megszületik, a bögre mellé.
- Mi?- hirtelen fut ki az arcomból a vér, nem tudva hova tenni a szavakat.
És az egyik olyan mondatot mondja ki, amit sosem akartam hallani. Az ideg végig is fut rajtam, s a váll-fejrándulást már nem tudom megállítani. A pulpitus mögött tudom rejteni, ha érzem közeledni, de itt most olyan hirtelen vágott fejbe a mondanivalója, hogy minden más kicsúszott az irányítás alól.
Hátulról azonban bekocog a bírói énem, s tudok venni végre levegőt, mert rám parancsol.
- Oké, akkor ettől többet nem akarok hallani. - a kezeim is felemelem.
- Én azonban mondok, mondhatok. Vigyázz magadra, tesó. - az egyik legnagyobb rémálmom, hogy rossz hírt kapok felőle, amit az egyik társa hoz.
- Házkutatási és letartóztási paranccsal ne hozzám gyere. - kéznyújtás helyett egy ölelésre tárul a karom, leplezve, hogy egy hatalmas kő telepedett a mellkasomra.
- És ajánlom, hogy ne holnap kezd, mert most pizzát rendelünk, és leitatjuk egymást. Téged  nem. Így is cikk-cakkba mész. - mutatok Mangóra, a kolibira, akit Kiwinek akartam elnevezni, de arra besértődött.
Fabrizio Reminghton
Fabrizio Reminghton
Emlékező

Origin : Blueprinter Originator / Walk-In
Profession : judge
Play by : Emilio Ortiz

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Ryder Reminghton Mon May 27, 2024 9:35 pm

Úgy tűnik, hogy a megérzéseim nem vezettek teljesen tévútra, legfeljebb tettek egy apró kitérőt. Valami ugyanis biztosan történt Fabrizio házában. De az alapján, hogy végül megjelent, épen és egészségesen, elvetem a bűncselekmények lehetőségét.
- Bocsánat. Zajt hallottam, és aggódtam. De azt megálltam, hogy berúgjam az ajtót… - enyhén kihúzom magam, mintha egyébként büszkének kéne lenni arra, hogy nem rontottam be ész nélkül, de remélem Fabrizio pontosan tudja, hogy ez csak némi csibészes él a hangomban, és nem fordult meg komolyan a fejemben, hogy berúgom az ajtót. Na jó, de, ám hamar elvetettem a gondolatot.
- Nem kell, köszönöm, nem hoztam sok mindent. - igazából ez nézőpont kérdése. Ha figyelembe veszem, hogy nem mindig bírom jól az alkoholt, és Fabrizio sem igazán, akkor elég sok mindent hoztam. De nem izgulok. Legfeljebb megmarad későbbre.
Belépek az ajtón, ám érzékelek némi zavart. Fabrizio felől.
- Nem… - önkéntelenül szöknek fel a szemöldökeim, és nézek magam mögé. Nem a közvetlen környezetet, a közelben egész biztosan nincs senki, de nem teljesen kizárt, hogy követett valaki. Így szemügyre veszem a közelben parkoló autókat is, és amelyiknek látom a rendszámát megjegyzem. Aztán beljebb lépek a házba, egy fokkal szerényebb mosoly kíséretében.
- Ránézzek? Nem biztos, hogy meg tudom javítani, de rosszabb biztos nem lesz. - ez tulajdonképpen minden szerelési munkámra igaz. Lehet, hogy érdemben nem csinálok semmit, de rosszabb biztos nem lesz. Már az, ami eleve elromlott. A jó dolgokhoz biztos nem nyúlok…
- De, abban vagyok. És épp az hozott ide. Búcsúzni jöttem. - ehhez biztos nem illik a mosoly, ami még mindig a képemen virít, de egy üveg sört előhúzok a zacskóból, és Fabrizio kezébe nyomom. Aztán gyorsan hozzáteszem a lényegi információt, ami kimaradt.
- Csak egy időre természetesen. Be fogok épülni egy csúnyának és gonosznak tűnő bandába. - az ártatlanság vélelme azért még él, akkor is, ha számos bizonyíték a banda irányába mutat, és nem csak random rábökött a kapitány, hogy őket kell megszívatni. Valami biztosan történik ott, de hogy mit… Nos hamarosan ki fog derülni.
Ryder Reminghton
Ryder Reminghton

Play by : Ryan Guzman

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Fabrizio Reminghton Sat May 25, 2024 10:15 pm

Azt nagyon hamar megtanultam, hogy senkinek se mondjam el. Még Rydernek sem. Nem igazán látom, hogy ilyenekre nyitott lenne: sokkal jobban áll két lábbal a földön. Mint ahogy eddig én is így voltam, legalábbis abban a hitben éltem.
Tudom, hogy időre van szükségem, hogy természetesen tudjam az egészet kezelni, csakhogy amint hozzászoknék az adott helyzethez, bumm! Azonnal jön valami új.
Csak elképzelni tudom, milyen képet vágna, sőt, utána mit mondana a tesóm, vagy anya, ha elmondanám: képzeld, azt álmondtam, hogy egy szederfejű szörny jelent meg álmomban, kiesett egy kulcs a zsebemből, és hogy fel tudjam venni, ösztönösen eltartottam a szederfejű, meg asszem ötlábú izét magamtól, s amikor kiegyenedtem, annyira cukinak találtam a szörnyet, aki addig fenyegető energiát adott felém, de meghökkent, hogy lazán hozzáértem és gyengéden eltoltam, hogy a “cukivagyimádlak” érzésemre egyenesen kijött belőle a cukiság.
Tuti kapnék egy zubbonyt.
Így csak sóhajtok egyet, ráeszmélve, hogy új kávét kell készítenem, de előtte a zöld szépségnek kell vizet adnom, cukorral. Aztán a saját kávémba is azt tenni. Só helyett.
A koccantásra azonban felkiáltok, szerintem egészen nőiesen, a csésze is kiesik a kezemből, széttörve a csempén. Meg is ugrok.
Tesó? A hirtelen jött szívdobogás kezd alábbhagyni, ahogy az ajtóhoz megyek, kinyitni.
A mozdulatot egy kis cikkanás követi, ahogy a madár kirepül, majd egy kört téve, tuti visszajön.
- A frászt hoztad rám, tesó. - körbenézek, direkt nem nézek a hajó felé. Merthogy azt érzem, nincs egyedül Ryder. De nem látok senkit.
- Gyere be. Segítsek? - akárhogy is, az ajtó becsukódik, s lám, egy cikkanás, és a madár megint bent van.
Már a konyhába lépnék, amikor megszólal az ajtócsengő. Értetlenül nézek Ryderre.
- Jött veled valaki? - de már az ajtó felé tartok, kinyitom. Senkit sem látok, de érzek. Sokakat.
He?
A földet nézve koncentrálok, hogy ez meg mi a szösz. Tuti megint valami új dolog. Meg az is, hogy egészen véletlenül hagyjam még nyitva az ajtót három másodperccel tovább, mielőtt becsuknám.
Így utána a “sokan vagyunk” érzés már bent folytatódik. Mi a túró lehet ez?
- Megint elromlott a csengő. - de addigra már a tesóhoz lépek, hogy egy hatalmas testvéri ölelést kapjon.
- Mi szél hozott erre? Nem egy nagy nyomozásban vagy? Vagy lemaradtam valamiről?
Fabrizio Reminghton
Fabrizio Reminghton
Emlékező

Origin : Blueprinter Originator / Walk-In
Profession : judge
Play by : Emilio Ortiz

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Ryder Reminghton Sat May 25, 2024 9:01 pm

Úgy tűnik, hogy mégis optimista vagyok. Nem kicsit, hanem szinte gusztustalan módon. Nem jut ugyanis eszembe, hogy akár rosszul is elsülhet az akció, amire készülök. Tulajdonképpen hibátlannak tartom a tervet.
Abban viszont biztos vagyok, hogy még így sem fogok minden részletet megosztani Fabrizioval. Nyilván a biztonsága miatt…
Ezúttal a motort is otthon hagyom, és… busszal megyek. Kizártnak tartom, hogy valaki máris figyelne a bandából, de azért… az ilyen óvatos megmozdulások kellenek a tökéletes tervhez. Teeeeeljesen nyugodt is vagyok emiatt.
Mégis, a szokásosnál nagyobb mennyiségű üveges sörrel állítok be a testvéremhez. És természetesen egy mosollyal…
Az ösztöneim viszont azt súgják, hogy valami nincs teljesen rendben. Mintha valami zajt is hallanék bentről, de annak a késztetésnek ellenállok, hogy berúgjam az ajtót. Még akkor is, ha a rendőri munkának azt a részét szeretem a legjobban…
- Tesó? - kopogok először csak óvatosan, majd egy fokkal határozottabban. És ha esetleg nem hall… bevetem a titkos fegyvert is. Előveszem a zacskóból az egyik üveg sört, és azt koccantom finoman az ajtónak. Magamból indulok ki, mert én az üvegcsörrenésre mindig ugrom. Nem csak akkor, ha sör van benne…
Ryder Reminghton
Ryder Reminghton

Play by : Ryan Guzman

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Fabrizio Reminghton Mon May 20, 2024 8:31 pm

Csak a táskám dobtam le, ahová éppen érkezett, úgysem tűnt volna fel a kupi a javítás előtt házban. Pár hete sikerült kiszurkolnom egy kisebb házat, elég kerttel, hogy ha a mocit akarom bőgetni (amit hónapok óta elő sem szedtem, még anyáék garázsában várakozik), vagy dobolni (ami a moci mellett porosodik.. ÉVEK óta, mert arra sincs időm), akkor legalább nem négy oldalról jön felém a szitok.
Most csak alvásra vágytam, mert nagyon tartani kellett magam a tárgyalás alatt, hogy ne akarjam elkiáltani magam: hűbazz, a tollaid pont olyanok, mint Rrrroberrrtoooéé...
Egy kiáltásra rezzenek össze a kanapén. Időbe telik (-0,5 szekundumba), hogy rájöjjek, ez az újonnan felfedezett kapcsolat okán a Felsőbb Énem ordított rám, ébredjek már fel, mert megint baromságok járnak a fejemben alvás helyett, így inkább ébredjek fel. Rendszeresen csinálja, konkrétan nem hagyja, hogy negatív fantáziáim legyenek. Akkor jön az ordítás. Ébresztő hatású, én mondom, ahogy az üres koponyámban visszhangzik az éteri... Hang?
De attól még nagyon is jó érzés. Mert nem érzem magam hülyének végre.
Egy adag kávéval nyitom ki az ajtót, aztán csak benn akad egy időre a levegő, ahogy meglátom két házzal arrébb...
- És még ítélkezek kukkolok felett... nektek vajh mennyit kéne kiszabnom? - mormogom, aztán csak becsukom magam előtt az ajtót, hogy ne lássam az űrhajót.
Mert már mindenhol látom őket, mióta egyszer megpillantottam.
Ránézek az órára, s azonnal kirántom vissza az ajtót, hagyva, hogy egy villám cikázzon el mellettem, s tegyen egy kört a házban.
- Rrrrroberrrtooo.... láttam a tesód a tárgyalóteremben. - kortyolok egyet a kávéból, majd elfintorodom.
- Már megint sót tettem bele ...
Fabrizio Reminghton
Fabrizio Reminghton
Emlékező

Origin : Blueprinter Originator / Walk-In
Profession : judge
Play by : Emilio Ortiz

Back to top Go down

Egy toll, két Toll... hánytól? Empty Re: Egy toll, két Toll... hánytól?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum