Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Last Chance

4 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Wed Mar 13, 2024 8:57 pm

Nem akarom elengedni Queilt itt leszek mellette, amíg csak kéri. Most nem érdekel, hogy mi történt, vagy mi zajlik odakint. Csak az fontos, ami itt zajlik, amit… most kell feldolgozni.
Elképzelni sem tudom, hogy milyen nehéz lehet nekik, különösen Queilnek. Ő mindig is erős volt, túlságosan is, éppen ezért mindig is igyekezett az érzelmeit megfékezni. Ám ez most nem az a pillanat, ez most lehetetlen, ezt be kell látnia.
El kell fogadnia nem csak azt, ami zajlik, hanem azt is, amit ez kivált belőle. Épp csak ez nem megy egyik pillanatról a másikra, és ezt Brandonnak kell megértenie.
Azonban látom rajta a szeretet, és a megkönnyebbülést, így tudom, hogy nem lesz gond. Queil… végre megtalálta azt, akire szüksége van. És itt leszek én is mellette. Nem engedem el…
Amikor Brandon átöleli őt, de még így is felém nyúl Queil, akkor is visszalépek, és megérintem a kézfejét. Ezúttal nem fogom meg, nem akarom Brandontól elszakítani, de jelzem neki a jelenlétem (és támogatásom), és a közelében maradok.
Aztán Brandon is megszólít, épp ki mondanám, hogy “szívesen”, mikor ő is a kezét nyújtja. Egyik kezem Queil érinti, másik Brandont, aztán hirtelen a karjaikban találom magamat.
Egy kicsit sem bánom, és nem tudom, hogy miként múlik körülöttünk az idő. Nem számít, csak azt, hogy végre egymásra találtak, hogy így már… van esélyük a boldogságra.
Így én is az lehetek…
Brandon viszont idővel elmozdul, hogy behívjon még valakit. Nem tudom, hogy kit vár, de ha belép, fel fogom ismerni benne az egyik testőrét. Brandonra nézek, majd Queilre, próbálom megérteni a helyzetet, de aztán Brandon elmagyarázza. Szóval ő is kereste a testvérét. Vagyis Queilt…
Nem tudom, hogy miként festhet az arcom, a könnyek még mindig lassú patakként csordogálnak, de a mosolyom nagyon széles, és ekképpen biccentek Hailey felé is.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Tue Mar 12, 2024 11:11 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Madisonra tekintve bólintok, s kezd összeállni a kép, így Queilre vándorol pillantásom.
Biccentek, ahogy megemlíti édesanyánkat Queil. Szerette a neveket használni, hitt a jelentésükben.
Aztán már csak ölelni tudom bátyámat, boldogan. Annyira régóta várom ezt a pillanatot! A könnyek némán csorognak le arcomon, nem takargatom már, de a mosolyom sem. Érzem, ahogy Queil lassan átölel, s halkan nevetek az örömtől, aztán Madison felé eső karom felé nyújtom.
- Köszönöm, Madison. Köszönöm. - ha megfogja a kezem, magunkhoz húzom, s átölelem őt is. Hálás vagyok azért, hogy megmentette az öcsémet.
Nem érdekel, mennyi ideig állunk így, semmi sem érdekel. Ezért küzdöttem, ez életetett idáig. S most teljesült. Boldog vagyok.
Azután...
Rám omlik a valóság másik szárnya.
Queil így újabb oldalról van veszélynek kitéve. S ebben mások segítsége is szükséges.
- Egy pillanat. - az ajtó felé megyek, letörlöm könnyeim, ám mosolyom és csillogó tekintetem nem.
- Hailey, be tudna jönni? - az ajtót nyitva hagyom, míg belép, azután becsukom az ajtót, így ő is a védelmi hálón belülre kerül.
- Hailey az egyik segítségem abban, hogy megtaláljam a bátyámat. - Haileyre tekintek, mosolyom szélesebbé válik.
- Nem kell tovább keresnünk.- Queil mellé lépek, s boldogan karolom át vállát, ha nincs ellenvetése.
- Mint kiderült, az Arénában Queil is ott volt. És számos bizonyíték igazolja.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Tue Mar 12, 2024 11:00 pm


LAST CHANCE....


Azonnal megállok, ahogy hozzám ér.
- Elnézést, uram... Brandon. - vissza kiegyenesedek.
Csak Madisont figyelem, mintha tőle várnám a megerősítést. Elvesztem, és nem értem... de, értem, mi folyik, csak elhinni nem akarom.
Aztán ahogy Brandon hozzám ér, s egy nevet mond, mintha a gondolataimban olvasna, megerősíti érzéseimet. Meglepetten pillantok fel rá, aztán újra le.
- Egy női hangot hallottam, ahogy ezt a nevet mondja, s a nevetését... - de biztosan csak képzelem. Aztán felbukkan egy arc, mintha éppen ezt akarná megcáfolni: nem, nem képzelgek.
Egyre jobban kapaszkodom Madisonba, ahogy haladnak az események, s Brandon kérdésére Madisonra tekintek, majd vissza Brandonra, s bólintok. Nekem így is jó, ahogy van, elviselem, míg gyógyul. De ha ezzel segíthetek az érzésein, tegye.
Az érintése azonban több, mint átjár. Ismerősség jár át újra, hogy aztán megjelenjenek a múlt emlékei, s inkább befagyasztom az érzéseimet, megmerevednek vonásaim, s Madison kezét talán a kelleténél jobban fogom.
Képtelen vagyok megszólalni a szavaira, inkább lesütöm tekintetem. Nem tehet róla.
Nem igazán tudom, mit takar az eredmény, ám hamarosan megtudom. S Brandon ölelését is, Madison érintése azonban hiányzik, s kétségbeesetten tartom kezem irányába, széttárt ujjakkal, hogy aztán bénultan lógjon, ahogy Brandon még mindig tart.
Brandon a testvérem. Megvan a családom, amit nem is hittem, hogy megtalálom egyszer.
Tétován indulnak meg karjaim. Biztos vagyok abban, hogy amint átölelem, felébredek.
Ám ez nem történik meg, s egy kicsit elkezdek ebben hinni. Egy kicsit.
De nem merek kibontakozni az öleléséből, csak akkor engedem el, ha ő kezdi meg.
S utána Madisont keresem tekintetemmel, s kezem is nyújtom felé.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Tue Mar 12, 2024 10:00 pm

Úgy tűnik, hogy félreértettem Queil szavait, de ez nem baj. Így nem maradt egy titok sem, felfedtem mindent előtte.
- Nem. A bál estéjén. - eszembe jut, hogy Queil mire gondolt, hiszen a mentőakció napján… komolyan megsérült. Akkor még nem ismertem, de segíteni akartam neki, és… ezt akkor sem bánnám, ha mindenemet fel kellett volna áldozni érte…
- Igen. - megerősítem az időre vonatkozó információt, és persze próbálok minden emléket összeszedni arról a napról. Talán még fontos lesz, talán olyan jelentősége van, amit én el sem tudok képzelni.
És helyesnek bizonyul ez a megérzésem…
Queil ugyanis még nem hiszi, valószínűleg még nem meri elhinni, de én Brandonban már látom a bizonyosságot. Ő megtalálta, akit keresett, és… ettől én is olyasmit érzek, amit nem gondoltam volna néhány perccel korábban. Boldogságot. Valódit, kézzel foghatót, hiszen… már nem én vagyok az egyetlen, aki körbe veheti a szeretetével Queilt. Ő sokkal többet érdemelne nálam, egy családot, ami nem csak befogadja, de óvja is, úgy ahogy én nem tudom.
Most itt áll mindkettőnk előtt.
De addig fogom Queil kezét, amíg csak szeretné, és ha elenged, akkor is a közelében maradok, és bármikor számíthat rám, minden téren. A mintavétel is megtörténik, és talán épp olyan feszülten várakozom én is, mint mindenki más a szobában. Helyet adok Brandonnak, ahogy gyógyítani kezdi Queilt, és ezt a távolságot tartom is, ha nem látom, vagy érzem azt, hogy Queilnek szüksége van a közelségemre. Akkor viszont már határozottabban lépek odébb, legalább két lépést, amikor Brandon elindul Queil felé, és átöleli őt.
Nem érzem úgy, hogy harmadik kerék lennék, egyszerűen csak boldog vagyok, hogy itt lehetek, és ezt láthatom. A könnyek már egyértelműen az örömé, és nem csak néhány kósza csepp kúszik végig az államig. A ruhámba törlöm őket, de csak azért, hogy legyen a többinek is hely, és… Csak állok, nézve ezt a két férfit, a testvéreket, akik egymásra találtak és… Velük együtt lélegzem, és örül a szívem.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Tue Mar 12, 2024 9:13 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


- Ne, kérlek ne. - finoman érintem meg a vállát, s hajolok lejjebb én is, ahogy Queil meghajol, s ahogy csinálja, újra összefacsarodik a szívem. Őelőtte kéne másoknak meghajolniuk. Nekem is! Miken mehetett keresztül...
S újabb információmorzsa kapcsolódik az egészhez. Kiegyenesedve figyelem Queilt.
- Tíz éve?... - pislogok Madisonra, majd vissza Queilre. Ugyanilyen éberen nézem meg a hologramot. A név egyezik, a bolygó egyezik. Még a helyszín is.
Megsimítom állam, hagyom emészteni az információt, majd csendben megszólalok.
- A nyomok pontosan idáig vezettek. És tíz évvel ezelőtti az adat. - muszáj vagyok plusz mozgást végezni, zavartan megigazítom a felsőmet, lejjebb húzom.
Reagált a névre! A saját nevére! Akármennyire forog körülöttem minden, szélesen elmosolyodom.
- Éppen most reagáltál a valódi nevedre. - vagyis ő a bátyám! Megvan a bátyám! Ennyi bizoyníték mellett már nem lehet elmenni!
Madisonra tekintek, ahogy látom, bátyám nála keresi a támaszt, s megértően tekintek rá.
DE a végső és igazán valódi igazolást csakis a genetika képes megadni. Magamtól is veszek mintát, s ha Queil is beleegyezett, ahhogy a két mintát a panelben lévő egyik tartályba helyezem bele, s egy összehasonlítási parancssort adok ki.
Én már biztos vagyok abban, hogy aki itt van velünk, az a bátyám. A lábam remeg, a szívem úgy veri az örömtaktust, hogy tartani kell magam, ne itt essek össze az örömtől.
- Míg a vizsgálat fut, addig meggyógyíthatom a sérülésed, amit okoztam? -a nagy örömködéstől pont arról feledkeztem meg, amitől mindig óvnám a testvéremet: a fájdalomtól. Bűntudatom is van ezért, így ha engedi, akkor hozzá lépek, s most már engedélyt kérek az érintésre.
- Érintéssel hamarabb tudok gyógyítani. És jobban. - s ha megengedi, akkor hozzáérve, ha nem, akkor csak így hunyom le szemeim, s a sérülésére koncentrálok. Csakhogy egyvalamiről elfeledkezek: nem vagyok empata, de a sérüélsek energiák, így az égési sérülés alatt húzódó sérülések is gyógyulnak, ám energiájuk emlékeket idéz fel, amit: látok és átérzek.
Szomorúságtól és fájdalomtól rándul össze szemöldököm, s homlokom, de csak akkor nyitom ki szemeim, újra könnyesen, mikor már meggyógyult az égés.
- Úgy sajnálom, Queil, hogy ilyen soká bukkantam rád. - ha tehetném, elvenném tőle a szenvedéseit, de tudom, semmi sincs véletlenül.
Ahogy a rendszer jelez, gyorsan letörlöm a könnyeket, s a kijelzőhöz lépek, felocsúdva, s emlékeztetve magamat a jelenre.
- Az eredmény hatvanegy százalékos. - most megroggyan a lábam, nekidőlök derekammal a falnak egy pillanatra, erőt merítve ebből.
-A maximum arány, ami testvérek között csak lehet. - most már Queil előtt állok.
S széles mosollyal ölelem át, vonom magamhoz.
A BÁTYÁMAT ÖLELEM!


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Tue Mar 12, 2024 9:11 pm


LAST CHANCE....


- Tíz évvel ezelőtt? - nézek értetlenül Madisonra, majd leesik, hogy két külön dologról beszélünk, és hogy Brandon volt az, aki a bálon megmentett. Azonnal felé fordulok, s meghajolok.
- Köszönöm, Uram. Brandon. - s úgy maradok egy ideig. Fel nem tudom fogni, miért ilyen velünk. Láttam már ilyen esetet, ahol a megcsalt fél mindent megtett, hogy megkeserítse a másik kettő életét. Magamra nézve elfogadom, csak Madisont hagyja békén.. De hogy meggyógyított... nem, képtelen vagyok felfogni.
Figyelem én is a kijelzőt, aztán inkább a földet bámulom. Elég volt az az emlék, amiket ott átéltem. Nem akarom felidézni azokat, hogy ránézek a bolygóra.
Csodálkozva nézek Madisonra, majd vissza Brandonra, s róla lekapom a tekintetem. Elvégre neki fogok szolgálni, s nem tudhatom, hol a határa a bizalomnak, amit adott számomra.
De egyre jobban összezavarodok, ahogy folytatja, s Madison kezének érintése megnyugtat, veszek is egy mély levegőt.
Valami végigmoccan rajtam, ahogy kimond egy nevet. Szeretettel teli női hang keveredik Brandon hangjába, de megértem, hogy ez... emlék? Döbbenten kapom fel fejem, az a cikkanás nagyon látható volt rajtam. Nem az érintése okozta. Az nagyon is jól esik, ismerőssége szokatlan.
De nem. Nem, ez nem lehet igaz. Annyira sokáig vágytam és vártam családomra, ám az évek múltán feladtam. Elfogadtam, hogy a családomat kiírtották, s engem elhoztak tőlük.
A gombóctól már nem tudok megszóalni, csak rázom a fejem, hitetlenkedve.
S hagyom a dolgokat történni, kicsit késve fordulok Madison felé, de kezem már kézséggel fordul, hogy mintát vegyen. Kondicionálás, a szavaknak még most erejük van testem felett, engedelmesség tekitetében.
De nem azt figyelem, ahogy Madison vért vesz tőlem. Brandont nézem, talán most kicsit másként.
És nem, nem akarom elhinni, hogy meglett a családom. Csalódtam már eleget, és érzem, hogy ebben már a tűréshatáron túl vagyok, így a reményt csírájában fojtom el, s csak figyelem, mi történik.
to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Tue Mar 12, 2024 8:07 pm

Még mindig félek, még mindig tartok tőle, hogy kihullik minden a kezemből, és elveszítem azt, akit szeretek, de… közben történik valami más is. Ami nem tudom, hogy hová vezet, vagy mit fog jelenteni, de jelenleg még a légzésemet is szaporábbá teszi.
- A mérgezést Brandon gyógyította meg. Ő segített nekünk akkor este. - ezt talán nem mondtam Queilnek, és ettől most kifejezetten rossz érzésem van. Hálásak lehetünk Brandonnak függetlenül attól, hogy mit fog hozni a holnap. Viszont legalább ezt most tisztáztuk. Ahogy azt is, hogy pontosan hol is találkoztunk.
- Itt… - a karórámon előhozom a rendszer hologramrám, távolról közelítve, először a teljes univerzumot, majd onnan lassan a bolygót. Azonosítók is szerepelnek, így ha nem ismerős Brandon számára a környezet, az biztosan támpontot ad a számára. Egyéb esetben készségesen válaszolok minden kérdésére, annak ellenére is, hogy még mindig nem tudom, hogy ez most miért fontos.
Aztán ahogy szóba kerül az anyajegy, lassan ugyan, de megértem, hogy mi történhetett. Tudok ugyanis arról, hogy nem Brandon az egyedüli férfi a családjában. Volt egy testvére, akit elragadtak tőlük, és akit… biztosan visszavártak volna, ha lett volna esély az életben maradására.
De épp az Aréna bizonyította, hogy mindenki számára van remény, bármilyen halvány is… És történhetnek még jó dolgok, azokkal is, akik csak a sötétséget ismerik…
Látom, és érzem, hogy Queil mennyire összezavarodik, és mikor a kezét felém nyújtja, azonnal megfogom. Nem engedem őt el, ‘tartom’, amíg csak szükséges, ugyanis, ha ez igaz… Az tényleg mindent megváltoztat.
És nincs okom rá, hogy ne bízzak Brandonban, látom a reakcióját, az ő döbbenetét, és örömét is, épp olyan… mint aki megtalálta azt, akit már régen elveszített, és azt hitte, hogy sohasem kaphatja vissza…
Queilnek viszont valószínűleg több időre van szüksége, talán sokkal többre, éppen ezért… készségesen segítek, bármiben amiben csak tudok…
- Természetesen. - az egyik kezemmel átveszem a mintavevő műszert, aztán Queil felé fordulok. Észre sem vettem, hogy néhány könny elindult lefelé az arcomon, de… annyira nem bánom. Azt hiszem ezek az öröm könnyei, még akkor is, ha Quilhez hasonlóan, még én sem tudok teljes mértékben hinni.
- Megengeded? - még mindig nem engedtem el Queil kezét a műszer viszont feljebb emelem, hogy jól láthassa ő is. Csak akkor teszek bármit is, ha megengedi, ha ő is egyértelműen beleegyezik a vizsgálatba. Ha így tesz, akkor használom is a szerkezetet, és minden bizonnyal lélegzetvisszafojtva várom az eredményt is…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Mon Mar 11, 2024 11:19 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Nem kellett volna megérintenem. Ellfeledkezem, hogy másoknak egy érintés sokkal inkább a fájdalmat, mint a szeretetet jelenti. S ettől összefacsarodik a szívem.
Madison válaszára döbbenten nézek rá.
- Melyik Arénában? - kicsivel később tudom megkérdezni, mert nagyon is megértem válaszukból: mind a ketten a halállal táncoltak. És itt vannak, s támogatják egymást.
Nem olyan gyengék, mint én, aki mindent inkább eldobott volna, csak mert...
Csak az tartotta bennem az erőt, hogy éreztem, testvérem életben van, és meg akarom találni.
Aki most itt áll előttem.
De hihetek-e ennek?
A szívem hangosan és boldogan kiált igent. Főleg azok után, hogy Queil hozzátesz még egy bizonyítékot.
- Az én anyajegyem is ilyen. Gyerekként lecsúsztam egy fáról, szinte teljesen lehasította az anyajegyet. Ami gyógyulás után ugyanúgy nézett ki, mint a baleset előtt. - vagyis pontosan ugyanúgy viselkedik, mint az övé. Nem véletlen. A beavatottak ismerik ezt a tulajdonságát. Hiszen ez a “védjegyünk”.
Ő azonban láthatóan nem tudja elfogadni. Megértem.
- Pedig így van. - közelebb lépek hozzá, s két tenyerem vállára teszem.
- Testvérek vagyunk, Queil. Vagyis.. Qeilaq. - mondom ki a nevét, a család által adott nevét, telve szeretettel. De nem merem megölelni.
- De ha nem hiszed, akkor még egy bizonyítékkal szolgálhatok. Vehetek vért tőled? - akárhogy is válaszol, visszalépek a szekrényhez, s kiveszek két mintavevő kis műszert, ami egyben elvégzi a vizsgálatot is.
- Tőlem is veszünk vért, s össze tudjuk hasonlítani. - azt tudom, hogy mindjárt elájulok, mintha ködben lépkednék.
Átnyújtom őket  Madisonnak.
- Megtennéd, kérlek?


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Mon Mar 11, 2024 11:17 pm


LAST CHANCE....


Hirtelen megint darabárunak érzem magam, ahogy rám néz, s amikor megérint. Éppen ezért inkább lefelé nézek, eltűrve az érintést. Ami meglepően jól esik. Érzem a belőle érkező törődést és figyelmet, s összezavarodom. Sokkal inkább más volt az ok a korábbi életemben, ha hozzám értek... Nem is hallom így a kérdést, elveszek az ellenmondásban, Madison válasza rángat ki.
- Aztán pedig te engem. Kétszeresen. Kihoztál onnan, és a mérgezést is meggyógyítottad. -így kétszeresen mentette meg az életemet, sőt. Sokszorosan. Ha a rajtaütés sikertelen lett volna, akkor is halál várt volna rám, mivel kiderült volna, hogy segítettem őket.
De a férfit egyáltalán nem értem. Egyre furcsábban viselkedik, s már nekikezdenék megvizsgálni máshogy is, de újra kérdez. S mivel a kérdésekre válaszolnom kell, így habozás nélkül válaszolok.
- Annyit tudok, hogy volt, aki le akarta műttetni rólam, de napokon belül visszanőtt, ugyanolyan formában, mint amiben volt. Ha pedig megsérült, a seb ledobása után újra visszarendeződött ebbe a formába. - elég zavaró helyen van, főleg, hogy ujjal kitapintható, egy kicsit kidomborodik.
Értetlenül nézek Madisonra, ahogy vőlegénye feláll, és leveszi a felsőt, hogy aztán némán meredjek az anyajegyre. Ami pontosan ugyanolyan és ugyanott van, mint az enyém.
Ahogy Brandon szavai elérnek hozzám, egyre jobban nem kapok levegőt. Ez csak valami ostoba játék, ugye? Hogy felébredek, s rájövök arra, hogy amit álmodtam, hogy megvan a családom, megvannak a gyökereim, amelyekről már lemondtam, valójában sosem volt meg?
A padlót bámulom, ökölbe szorított kezekkel, de levegőt venni egyre nehezebb.
Előbb csak halványan, majd egyre jobban ingatom a fejem. Végül szavakkal is kijön belőlem.
- Nem, az nem lehet, ez csak valami véletlen. - nem hiszek a tündérmesékben. Hátrébb is lépek, kezem keresi Madisonét, mint aki fuldoklik.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Mon Mar 11, 2024 10:32 pm

Elengedem Queilt, hogy oda tudjon lépni Brandonhoz, és néhány pillanattal később én is mögéjük állok. Nem tudom, hogy mi történik, csak figyelek, és próbálok egyenletesen lélegezni.
Hiszen nem értem…
Queil kijelentését követően viszont tisztább lesz a kép. Eszembe se jutott, hogy támadás érhette itt bent Brandont, és egy pillanatra fel is éled bennem a bűntudat szikrája, amiért ennyire figyelmetlen voltam.
De aztán azt is megértem, hogy nem erről van szó, és visszaérek gondolatban oda, hogy nem tudom, hogy mi történik. Talán segítséget kéne hívnom…
Viszont valami egészen más történik, és végül azt sem tudom eldönteni, hogy merre mozduljak. Queilt védjem vagy Brandont? Egyáltalán… valami rossz történik vagy valami jó?
Ekkor ér el Brandon kérdése.
- Queil egy Draco arénában volt. Benne voltam a mentőcsapatban, ami őt, és a többi társát kihozta onnan. De végül ő mentett meg engem… - akkor, és azóta számos alkalommal. Neki köszönhetem az életem, több okból is.
Most viszont nem tudom, hogy ez miként merült egyáltalán fel, így továbbra is cikázik a tekintetem a két férfi között. Szinte a semmiből jön az a szó is, hogy “anyajegy”...
Ingatom a fejem, mert nem tudok róla semmit. Talán Queil igen, így őt illeti a válasz joga. Legalábbis addig biztosan, amíg le nem veszi Brandon is az ingjét, és észre nem veszem, pontosan ugyanazt az anyajegyet, ami Queil hátán is van.
Ajkaim résnyire nyílnak, de a levegő nem áramlik sem ki, sem be. Még mindig nem értem, csak… sejtem, hogy mi bénította meg ennyire Brandont.
- De hiszen… - akár egy gyerek, rámutatok Brandon hátára, és csak azért nem érintem meg, mert még időben kapcsolok.
És aztán ki is mondja, hogy mit jelent.
- Queil… - ránézek, majd vissza Brandonra. Aztán hátrébb állok néhány lépéssel. Nekem is kéne egy szék azt hiszem…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Mon Mar 11, 2024 10:05 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Csak nézem őt, a jelet, s hiába akarom előrerántani józan eszemet, hátha csak félrenéztem. Egyszerűen... TUDOM, hogy Ő. A JEL. Senkinek nincs ilyen, aki nem férfiként születik ebbe a családba. És ebbe a családba.
Közelebb jön, s csak az arcát látom. S most... apám arcvonásait vélem felfedezni benne. Én anyánkét örököltem, apa meg már nagyon idős volt, mikor én születtem.
Közelebb jön, s most nem foglalkozom vele, mennyire illik. Először bátortalanul, még mindig egyre jobban könnyező szemekkel nézve rá, ujjaim felé nyúlnak, arcához. Mintha félnék, megérintve szertefoszlik mindaz, amit magam előtt látok. Keze felé nyúl, arca lefelé néz, de én nem tudom megállni, hogy ne érintsem meg arcát, hogy aztán elkapjam.
- Hogyan találkoztatok? - rekedt a hangom, alig megy beszélni. Igen, zaklatott állapotban vagyok, de egyben eufórikusban is.
De nem, még nem merem kimondani, pedig szívem úgy kiált érte, s karom már ölelné bátyámat.
- Az az anyajegy. Mit tudsz róla? - s csak akkor kezdem el levenni a felsőmet, ami egy rántás, ha már befejezte a választ. Felállok, s megfordulok.
Hagyom, hogy megnézzék. Minden utódnál ez az első, amit megnéznek, ha megszületik.
Visszaveszem a felsőt, s bár lábaim még nagyon nehezen tartanak, akkor sem ülök vissza.
- Ez az anyajegy kizárólag a családom egyenes ágú férfitagjai között öröklődik. És az elmúlt száz évben csak egyvalaki született rajtam kívül, majd veszítettük el egy draco támadás során. Apám hűséges volt élete végéig anyámhoz. Hiszek neki, s így hiszek apám hűségében is. S más férfitestvére nem volt apámnak... - s úgy állok előtte, mint egy kisfiú, aki nagyon szeretné megölelni bátyját....


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Mon Mar 11, 2024 10:03 pm


LAST CHANCE....


Még mindig csak Madisont nézem. Nem esett baja. Nekem csak ez számít, semmi más. Ha Brandon bántaná, akármivel is  nézek szembe utána, de beleállnék és megakadályoznám. De már tudom, hogy nem tenn ilyet. Ez a sérülés pedig nem nagyon... talán.. számít.
Érzem, ahogy az alvezér mögém áll, s Madison arcára teszem a kezem, majd egy koppanást hallok. Értetlenül nézek Madisonra. Nem érzékelek veszélyt, s ő rálát a leendő férjére.
Amikor már viszont hallom, hogy lerogy, megfordulok, el nem engedve Madison kezét. S mivel Madison megkérdezi ugyanezt, inkább odalépek Brandonhoz, s megfogom a csuklóját.
S valami furcsa érzés jár át, ahogy teljesen a közelembe kerül. Ismerősség jár át, s szívem hevesen, várakozón dobogni kezd. Nem értem, s inkább Brandonra koncentrálok, az energiájára.
Azonnal körbetekintek. Nem látok támadást, nem is érzékeltem, de arra az utolsó támadás óta már nem adok, csalódtam magamban. A mai adta vissza némileg a hitemet magamban, hogy kéeps vagyok időben reagálni.
- Nem látok támadásra utaló jeleket. De nagyon zaklatott, ura... Brandon. - egy ilyen seb, ami a hátamon van, nem egy nagy dolog. Főleg, ha nem számoljuk mellé a számtalan más sérülésnyomot, de a szem úgyis belefárad hamar, hogy kielemezze. Tapasztaltam gyógyítókon, amikor meglátták a testemet.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Mon Mar 11, 2024 9:35 pm

Látom, hogy Queil tartja magát, hogy próbál úgy tenni, mintha semmi sem történt volna. De a fájdalmat nem lehet ezzel becsapni. Az alattomos, és a bőröd alá kúszik, minél inkább próbálod figyelmen kívül hagyni.
Éppen ezért hiába mondja azt, hogy nem szükséges levenni az inget, határozottan elkezdem kigombolni az ingét. Brandon segíteni tud, ostobaság lenne ezt visszautasítani, legyen bármilyen erős is Queil. Így az ing lekerül, és maradok Queil mellett egészen addig míg Brandon nem intézkedik. Sőt még utána is. Még a tekintetem sem veszem le róla…
Hallok viszont egy koppanást, és látom, hogy egy tégely a földön landol. Feltekintek Brandonra, és látom a tekintetében a… rémületet? Érzem, ahogy az én arcomból is kiszökik a vér. Ennyire rossz a sérülés?
Megfogom Queil kezét, de a tekintetem többször is cikázik a két férfi között. Nem tudom, hogy mi történik. Fel kéne állnom…
Óvatosan felállok, de Queilt nem engedem el azonnal. Brandont nézem, ahogy összerogy a fotel fölött. A torkomban dobogó szívvel nézek Queil hátára, és… nagyon csúnya, de ettől még nem kéne Brandonnak sokkot kapnia. Vagy mégis?
- Minden… rendben van? - valószínűleg ez a legrosszabb kérdés, amit csak feltehettem Brandon számára, de egyszerűen nem tudok ennél jobbat. Nem hagy hidegen az ő hogyléte sem, és ha nem fognám még mindig Queil kezét… talán közelebb is lépnék. Igazából… így is a figyelmem most elsősorban Brandon felé fordítom. Aztán visszanézek Queilre, és most az én tekintetemben van ott egy kimondatlan kérdés.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Mon Mar 11, 2024 9:05 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Nagyon nem akar összejönni semmi mostanában, s még másoknak is bajt okozok. Gyorsan lépek a szekrénykéhez, s veszem ki a tégelyt, addigra már talán az ing is lekerült. Nem tud megkönnyebbülést okozni az, hogy sem Madison, sem Queil nem haragszik rám. Mert én magamra: nagyon.
A tégely mellé készített lapocskát veszem előbb el, hogy kinyitva a tégelyt, minél előbb jusson a kenőcsből a fiú sebére. Amit én okoztam.
Nincs idő nézegetni a sebet, azt majd az első lemosásnál elég lesz megnézni. Mégis, megszokás, hogy ahogy a kenőcsbe akarom tenni a lapocskát, a hátára nézek. Egy pillanatnyi, mégis, ahogy a kenőcshöz nyúlnék, megálll a kezem, s újra ránézek a hátára.
Nem. Nem a sebre.
A kezem előbb reagál, mint ahogy a tudatom felfogná, mit is nézek. Elengedem, a tégely gurul a kenőcs pedig szerencsére van annyira masszív, hogy nem loccsan szét, ahogy telitalppal halkan puffan a szőnyegen.
A szívem is megáll a lélegzetemmel együtt, s tekintetem csak függ a hátán.
Aztán elhagy a lábam is, a fotelbe zuhanok, s még mindig nézem.
Az anyajegy...
Egy ideig csak a csend honol bennem, azután lassan indulnak meg az érzelmek bennem.
Nem, nem lehet igaz, hogy csak így... és pont a szemem előtt volt...
A bátyám...
Megvan a bátyám!
Könnyek gyűlnek a szemembe, kezem végre a szám elé tudom tenni, az arcomra, a remegést képtelen vagyok abbahagyni, ami lassan indult neki.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Mon Mar 11, 2024 9:02 pm


LAST CHANCE....


Nem kell sorozatos támadástól tartanom, hogy védjem Madisont, így a földre érkezem le, ökölbe szorítom kezeim, hogy a fájdalmat levezessem valahogy. Hallom Madisont, s ahogy levegőt kapok, úgy válaszolok is.
- Megmaradok. - nyögés nélkül sikerül kimondani. Feltámaszkodom, hogy felálljak.
- Megesik. - nem haragszom az esetért, sokkal rosszabbak is történtek velem, ez semmi ahhoz képest. Madison védelme az elsődleges.
Madison érintése jól esik, elértem szavait, s ráteszem tenyerem kezére.
- Nem szükséges... - ahogy mégis gombolni kezdi a felsőmet, csendben hagyom, hogy megtegye, az ellenkezéssel csak nyújtom az időt, inkább hagyom, hogy megtegye, segítek is kigombolásban, s egy rántással leveszem a hátamról. Számítok fájdalomra, majd elmúlik. Tekintetem Madisonét keresi, s ott is marad, egész végig, s csak akkor emelem le róla, a földre nézve, amikor az ing  lekerül a hátamról. Nem akaorm, hogy lássa a tekintetemben a fájdalmat.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Sun Mar 10, 2024 11:54 pm

Úgy tűnik, hogy minden rendben, a helyzet rendeződött. Brandon nem csak meghallgatta a kérésünket, hanem teljesítette is azt. Tehát ezen a ponton kéne megkönnyebbülni, elengedni az eddig vasmarokkal tartott félelmeket. És csak örülni annak, hogy egy cseppnyi boldogságot tudtunk csempészni a jelenlegi életünkbe…
Valamiért ez mégsem megy. Talán túlságosan is belelovalltam magam a negatív érzelmekbe, vagy túl jók a megérzéseim. Hamarosan ugyanis történik valami, aminek egyáltalán nem kéne bekövetkeznie…
- QUEIL… - aggódva kiáltok fel, és térdelek le azonnal elé, nem foglalkozva azzal, hogy ki halhat meg így engem. Hallom ugyan Brandon hangját is, de a figyelmem csak Queilre irányul. Az ő vállát érintem meg finoman, és az ő válláról próbálom meg önkéntelenül lesimítani az inget, még a gombokkal sem foglalkozva. Aztán tudatosul bennem, hogy Brandon is épp ezt kérte, és előbb a gombokkal kell segítenem.
- Igen. Mindjárt levesszük. - Queilhez is szólok, hogy ne lepje meg az érintésem, és ne okozzak neki még több fájdalmat. A tekintetem pedig szeretettel és féltéssel van tele, el sem fordítom a pillantásom Queilről.
Ha Queil is segít, akkor igyekszem óvatosan lesimítani róla az inget. A hátánál különösen óvatos vagyok, amennyiben ő bújna ki inkább az ingből, hagyom, hogy aszerint mozduljon, ahogy a legkevésbé fájdalmas a számára. Nem haragszom Brandonra, láttam, hogy véletlen volt, de akkor sem tudom levenni a szemem Queilről. Az inget félredobom a földre, ha sikerült levenni róla, és ott maradok mellette, a földön térdelve.
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Sun Mar 10, 2024 10:38 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Bólintok, részben megkönnyebbülve. Nem akartam rosszat, de tény, ez félreérthető lehet akár. Így arrébb is húzódom, inkább felállok, arrébblépve.
Azt hiszem, ma rengeteg leckét kaptam megint. Azt hittem, már mindent értek, mindent átlátok, s helyesen tudok cselekedni. De most... most kezdem elveszteni ezt a hitemet magamban. Márpedig már három lélek sorsa függ tőlem...
Észnél kell lennem.
S mintha csak ez erősítené meg a dolgokat, olyan történik, amire nem voltam felkészülve, s mire egy pillanatnyi döbbenet után pislogok, addigra már komédiának is beillő jelenetet okozok.
De nem tudok nevetni, mert az ital valóban forró volt, hideggel akartam még kiegészíteni, hogy iható legyen. Így a csészét az asztalra teszem.
- Szörnyen sajnálom.- szörnyen fájhat neki, s ezt átérzem, noha sosem tartottam magam empatának.
- Madison, tudnál segíteni neki, levenni az inget? Van rá kenőcsöm, minél előbb tesszük rá, annál ... hamarabb gyógyul. - inkább átfogalmazom, hogy annál kevésbé lesz az égési sérülés súlyos.
Lépek is a kis szekrényhez, hogy kivegyem a tégelyt.


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Sun Mar 10, 2024 10:22 pm


LAST CHANCE....


Ez a helyzet számomra teljesen új. Tartok attól is, hogy Madisonon fog csattanni az egész, de azt nem hagyom, előbb fogom fel magammal, minthogy neki baja essen. Mindenfélre értelemben.  S az is új, hogy a véleményemet kérik ki. Ugyanilyen szokatlan volt Madisonnál is.
- Igen, Uram. Brandon. - javítom ki magam azonnal. Nekem mindegy, minek hívhatom, úgy hívom, ahogy kéri. Megszoktam. A hellyel kínálásra is Madisonra tekintek, majd helyet foglalok, elvégre mit tehetnék mást? A gombóc ott van a gyomromban, azonban kezdem érezni az ital hatását is. Elég gyors. Aki készítette, ért a gyógynövényekhez. A fejem még tompa volt, s érzem, ahogy egyre jobban vagyok, még ha nem is érzékelhető mások számára.
A következő pillanatban azonban azonnal jelez az ösztönöm: a csend, a feszültség s érzékelek egy mozgást is, amely Madison felé tart, így ösztönösen úgy hajolok, ugrok, hogy őt takarjam. A röppálya azonban valahogy mégis más, mert még szinte oda sem érek, érzem az ütődést, felkészülök a legrosszabbra, hogy aztán érezzem a forró folyadékot a hátamon szétömleni. De csak Madison fölé hajolok, némán, lenyelve a fájdalomtól kitörni készülő kiáltást, ahogy bőrt leforrázza az anyagon keresztül az ital. S megállom azt is, hogy a pillanatnyi szünet után támadjak, hiszen érzem az illatot, s még elkaptam Brandon döbbent tekintetét.


to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Sun Mar 10, 2024 8:46 pm

Nem értek egyet, de ezt nem fogom kimondani. Nem vitatkozni jöttem, hanem egyezségre jutni. A felelősséget egyébként sem szeretném minden áron a saját nyakamba venni. Az ott van, ez tény, de leakarom tenni azzal, hogy megoldást találunk a problémára.
Épp csak ez most mindennél fontosabb, ugyanis Queilről van szó. Nekem csak ő számít…
Nem is tudom magam türtőztetni, a súly egy időre szinte teljesen összenyom. Pedig Brandon… láthatóan segíteni akar. A kezemet is megérinti, talán vígasztalni próbál. Most nem tudom értékelni, de később majd talán meg is köszönöm neki.
- Nem kell bocsánatot kérnie. - nincs bennem neheztelés, ezt láthatja is rajtam. Ahogy azt is, hogy még nem tudtam teljesen összeszedni magamat.
Akkor viszont könnyebb lesz, amikor Queil is bejön. Zavarát, és feszültségét én is osztom, főleg, amikor egyértelművé válik, hogy milyen fontosak vagyunk egymásnak. De… legalább az igazat mondjuk. Nem kell titkolnunk már semmit, és a szándékunkat sem kell leplezni.
És végül Brandon igent mond. Nem vár több magyarázatot, sem érvet, vagy szónoklatot. Elfogadja a helyzetet, és ettől… hatalmas kő esik le a szívemről. Még egy halvány mosoly is megjelenik az arcomon.
Queilnek viszont még szüksége van egy kis támogatásra, ő még nem tud úgy megbízni Brandonban, ahogy én teszem. Ő nem volt ott azon az estén…
Éppen ezért bíztatom az ital felhajtására, és csak csendben figyelem az eseményeket. Azt is, ahogy felhajtja az italt, és azt is, ahogy… Brandonnak nem megy ilyen könnyen.
Látom, hogy mi történik, de nem tudok rá érdemben reagálni. Megmozdulok ugyan, egy kicsit még fel is emelkedem a székről, de esélyem sincs odaérni. Csak tétlenül nézem, hogy az ital Queil közelében kiömlik. Egyedül a visszafojtott lélegzetem kíséri ezen mozzanatot…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Sat Mar 09, 2024 10:20 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Figyelem, ahogy rámnéz.
- A hibát nem te követted el. - egyedül én. Elég volt azzal, hogy megszülettem...
Ám nagyszerű figyelmeztetést kapok önzésből, ahogy látom Madisont, mennyire szenved. Nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy átölelhessem, pedig legszívesebben azt tenném.
S meg is kapom a reakciót, ahogy megdermed, azonnal felemelem a kezem, összecsukom ujjaim, s elveszem felőle.
- Bocsánat.... -inkább felállok, s behívom a fiút, rejtve zavaromat, s rosszallásomat önmagam felé. Nem kellett volna megérintenem.
Bár újabb fájdalom, a hiány fájdalma kél bennem válaszára, Madison fájdalma ráébresztett arra, mennyire önző is vagyok, s eltolva magamtól ezt az érzést, rájuk, s helyzetükre koncentrálok.
- Ha magunk között vagyunk, akkor Brandon. Legyen. - bólintok, s az italra koncentrálok. Magamnak készítek egy másfajta italt, arra is töltök a forró vízből, de kis idő, míg lecsorog a textilen, hogy megihassam. Addig a fiú el tudja fogyasztani az orvosságot.
Észreveszem a habozását, s megértem. Én már elmondtam, hogy gyógyító tea, ha nem fogadja el, akkor azt is elfogadom.
S megkönnyebbülök, ahogy látom, végül elveszi, s megissza. Erősödnie kell.
- Foglalj helyet... - mit is mondott Madison, amikor berohant hozzá? -... Queil. - addig én visszafordulok a frissítőmhöz. Olyan bódító italra vágyok, mint amit Madison hozott, de nem engedhetem meg magamnak, így inkább a józanító italból tervezek inni. Aminek még hűlnie kell, forró.
Azonban ezt lehet, valaki más is tudni fogja, mert ahogy a csésze fülét fogom, az megadja magát, s mivel éppen fordultam, a benne lévő folyadékkal együtt folytatja magatehetetlen útját...


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Sat Mar 09, 2024 9:58 pm


LAST CHANCE....


Érzem a súlyát annak, mi is lehet a következménye Madison számára, hogy a leendő vezér tud rólunk. Mindent kész vagyok magamra venni, ha ezzel megmenthetem. Ám a leendő vezér semmi jelét nem adja elégedetlenkedésének és ez meglep.
Tudhattam volna. Kiváló aduász lettem neki, hogy Madison sakkban tarthassa. Megfeszülnek izmaim, ugyanakkor a kérdése meglep. Madisonon kívül senki más nem foglalkozik azzal, én mit szeretnék. S értem a kérdését, noha ezzel kimondva azt is aláírom, amire az első részében utalt szavainak: bármit megtennék, hogy Madsion mellett lehessek.
Az ital azonban újra bekapcsolja nálam a vészcsengőt. Eszembe jut a vacsora, a bál...
Fogalmam sincs, hogyan kaphattam a mérget, és minden idegszálam pattanásig feszül.
Madison azonban szabad jelzést ad, minden szorongásom ellenére, némán veszem el az italt, s hajtom fel.
Az íze finom és édes, nem érzem, hogy azért, fedjen valamit. S maradok a helyemen, visszatéve az italt tartalmazó edényt ahonnan elvettem.
S csendben várakozom. Fogalmam sincs, hogy most milyen minősítésben vagyok itt, így inkább maradok annál, aminek érkeztem: testőrként.

to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Fri Mar 08, 2024 10:59 pm

Mielőtt bármit is mondanék, Brandon tekintetét keresem. Nem tudom pontosan, hogy miért. De valószínűleg azért, hogy megbizonyosodjam, komolyan gondolja a szavait. Mert én is csak… így lehetek őszinte vele.
- Nem kell emiatt szabadkoznia. A hibát én követtem el, de azon vagyok, hogy helyrehozzam… - úgy beszélek, mintha… ez valami ügylet lenne, amit vagy sikerül nyélbe ütni, vagy nem. Nem is igazán fontos. Pedig nagyon is az… A gondolat, hogy elveszíthetem Queilt… a húsomba mar.
Ezért sem tudom megfékezni az érzelmeimet. Azok eluralkodnak rajtam, megbénítanak, és félelembe taszítanak. Pedig most minden rajtam múlik, azon, amit mondok, és teszek. De ennek ellenére sem megy azonnal…
Brandon viszont úgy tűnik, hogy ezt megérti, és egy adott ponton ezt biztosan meg fogom köszönni neki, függetlenül attól, hogy miként dönt majd. Most viszont még az érintésétől is megdermedek, annyira hirtelen ér. Nem húzom el a kezem, de láthatóan másodpercekbe tellik, hogy fel fogjam mi történik.
Aztán már majdnem szólnék, de nem megy. Nem tudom kimondani, hogy már beszéltem erről Queillel, amikor…
Csak behívja őt, és ha akarnék sem tudnék tiltakozni. Ahelyett, hogy irányítanám az eseményeket, megint csak elsodródnak a kezemtől. Éppúgy, mint a bál estéjén…
Látom, hogy Queil azonnal engem keres a tekintetével, és már csak ezért is összeakarom szedni magam. Mélyeket lélegzek, és igyekszem minden kételyt elzárni magamban. Van amelyiknek talán nincs is helye, hiszen lehetséges, hogy minden rendben lesz. Hogy az, amit most Brandonon láttam valódi jószándék, és segíteni akarás. Mégsem tudok fellélegezni azonnal…
Brandon ugyanis kimond még valamit, amit… azt hiszem a szívem mélyén már tudtam. Queilre tekintek, és a tekintetünk találkozik… Az enyémben nincs félelem, csak bizonyosság…
Nem kellenek már szavak, az állítást ezzel megerősítettük. És valamiért… amiatt nem aggódom, hogy Brandon tudja, hogy mit érzek Queil iránt. Talán… bízom már benne annyira, hogy ezt a titkon biztonságban tudjam nála…
Még akkor is, ha nem akarom, hogy titok maradjon…
Quiel szavai ugyanis megdobbantják a szívemet, és már nem is akarom leplezni a tekintetem. Elmosolyodom, halványan ugyan, de egyértelműen felé tekintve. Könnyebb lesz egy pár pillanatra minden.
Aztán látom, hogy Brandon is elmozdul, és egy italt készít… Queilnek. Egy pillanatig rosszat sejtek, nagyon rosszat, de csak egy fél lélegzetvétel idejéig. A tudatomban ugyanis élesen bevillan, hogy Brandon mentette meg Queilt, ha ő nincs…
Kiengedem a levegőt, amit benn tartottam, és mikor látom, hogy Queil ismét rám tekint, finoman bólintok.
Ha mást nem is érünk el ezzel, azt igen, hogy legalább megbízom a vőlegényemben…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Queil Gryth Thu Mar 07, 2024 10:35 pm


LAST CHANCE....


Mozdulatlanul állok, s minden idegszálammal befelé figyelek. Nem akarok előre feltételezni semmit, így nem azzal töltöm az időmet, hogy “megfigyeljem”, kikkel is fogok majd együtt dolgozni. Most már csak abban hiszek, ami előttem van az adott helyzetben.
Nyílik az ajtó, odafigyelek, s meglep, amint behívásra kerülök. Remélem, Madisonnal minden rendben van!
S ezért talán a megszokottál kicsit gyorsabban lépek be az ajtón, s azonnal őt keresem.
De tudom, hogy nem mozdulhatok. Őt figyelem egész végig, ahogy a férfi hozzám beszél, ám amikor kimondja, tud rólunk, rápillantok. Majd vissza Madisonra, kimondatlanul kérve engedélyét.
- Ha ezzel megvédhetem őt, akkor igen, Uram. - nem lépek beljebb, s nem merek Madisonhoz sem odamenni, pedig nagyon ott akarok lenni mellette, átölelni és támogatni.
De hatalmas szakadék tátong közöttünk ezen a színpadon, s viszem a szerepet, ami rám tartozik.
Meglep, ahogy felém jön a férfi, csészével a kezében. Szolgálatban vagyok, s nem fogadhatok el semmit.
Így Madisonra tekintek, újból engedélyt kérve.


to Madison & Brandon
「 ORION 」
「 JELEN 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Brandon Thycal Thu Mar 07, 2024 10:20 pm

Last Chance...


"When you think Uruboros is a joke, and then it bites... YOUR tail."


Látom rajta a válaszom reakcióját.
- Sajnálom. Az egyenesség itt most nagyon szükséges, hogy ki tudjuk kerülni a csapdákat. - ebben létezek, mióta csak tudok a világról. S ha lenne értelme, kitartanék e mellett az állandó feszült készenlét mellett. Valójában van, de az nem tetszik a vezetőknek. A klán többi részének azonban javára válik.
De aztán csak csendben maradok, s hagyom, hogy érzései csillapodjanak. Szeretném átölelni, de ehhez nincs jogom
S valamire, valamikre rányílik szemem.
Önző módon csak magamat sajnáltatom, s a körül forgok, nekem mennyire rossz. Pedig Madison... és Hailey...
Lehunyom egy pillanatra a szemeim, s inkább oldalt tekintek, hogy a keserű rábéredésből össze tudjam szedni magam.
Mennyire önző és mártír módon viselkedtem!
Ahogy kimondja a szavakat, megértem. S válaszolnék is rá, de látom, valami megakadt benne, s inkább megvárom, hogyan folytatja. Muszáj vagyok erre inkább a földre tekinteni. Hát persze... A leendő vezér...
A leendő HALOTT vezér...
De eszembe jut erre az iménti ráébredésem, s inkább figyelek rá tovább.
Hagyom kivenni az üveget a kezemből, mert lebénít az, ahogy látom szenvedni.
Vajon hányan szenvednek népem közül azért, hogy kevés kiváltásgosaknak kiváló életük legyen?
Megvárom, míg kijárkálja magát, majd ha leült valahova, akkor leteszem a poharam, ami nem tudom, hogyan van még a kezemben, s odalépve hozzá, leguggolok elé, úgy nézek fel. Ha engedi, akkor kezét kezeimbe fogom.
- Van egy sejtésem, hogy ezt Queil is tudja. Ám a döntéshez ő szükséges. -azzal lassan felállok, s az ajtót kinyitom, és.... mi is a családneve?
- Be tudnál jönni, kérlek? - sosem parancsolok. Ha Queil belépett az irodába, az ajtó becsukódik mögötte.
- Madison javaslata az, hogy a testőrségem tagja legyél, hogy az esküvő után a testőrségemmel együtt tudj dolgozni. - támaszkodom az asztalnak a hátsómmal. Ha Madiosnhoz megy, nem kínálom hellyel.
- Tudom, hogy mi van közöttetek. Te is szeretnéd ezt a lehetőséget, Queil? -A pulthoz lépek, s egy pohár helyett inkább valami mást készítek. Egy forró, sötét nedűt, ami Queilnek jót fog tenni. Még érzem rajta a gyengeséget, pihennie kéne. Feltöltöm forró vízzel a csészét, amiben a por van, s átnyújtom Queil felé.
- Szeretném, ha meginnád. Saját készítés és segít még jobban erősödni. Szükséged van rá. - hangom törődő. Gyógyító akartam lenni, s érzem, mennyire nekem való lenne.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Madison Romano Thu Mar 07, 2024 9:31 pm

Tényleg nem italozni jöttem, de semmi kedvem visszautasítani az ajánlatot. Jól fog esni, talán túlságosan is, mert a torkomat érzem egyre jobban kiszáradni…
Ugyanis Brandon is kimondja, amit korábban Queil, és amitől én is rettegtem. Nem lett volna biztonságban, ha elküldöm főleg úgy nem, ahogy… terveztem. Megbénít a tudat, hogy kis híján másodszor is a vesztébe küldtem, még a legjobb és legszeretőbb szándék ellenére is. Hiszen bízhatok ezután magamban? Nem kell megkérdőjelezni minden korábbi döntésemet, vagy vágyamat? Nem kellene… inkább csak megadni magam, és hagyni, hogy sodorjanak az események? Épp ezt tettem. De még ez sem volt elég…
Ezért sokáig nem tudok megszólalni. Lehajtom a fejemet, és a súlyt a mellkasomon még nehezebbnek érzem. Kis híján a könnyeim is útnak indulnak, de még időben visszafogom őket. Nem sirathatom saját magamat, amikor Queil élete van veszélyben…
De nagyon kortyolok az italból, és az elvárhatónál talán hosszabb időt vesz igénybe, mire össze tudom szedni a gondolataim.
- Szeretném, ha csatlakozna a testőrségedhez. - mire kimondom, már tudom, hogy korántsem olyan bensőséges a viszonyunk, hogy ilyen hangnemben szólhassak, még akkor sem, ha nem akarok az alatvaló szerepében tetszelegni.
- Szeretném, ha csatlakozna az ön testőrségéhez. - ez még mindig nem az igazi. Ugyanis nem túloztam, amikor azt mondtam, hogy az esküvő után már változni fognak a körülmények. Hiszen kénytelen leszek… az idő nagy részében mellette élni…
- A mi testőrségünkhöz… - érezhetően halkabb a hangom. Beletörődő. Viszont ezen a ponton kéne felsorolni az érveimet. Összegyűjtöttem őket.
Épp csak, képtelen vagyok újra megszólalni, és inkább kiürítem a poharamat. Az üveget pedig elveszem mellőle, ha csak nem akadályozza meg. Nem iszom belőle azonnal, inkább hátrébb lépek, és járkálni kezdek a szobában. A feszültség egyértelműen érezhető rajtam, de nem akarom Brandonra zúdítani. Senkire sem akarom. Azt szeretném, hogy eltűnjön, hogy egyszer és mindenkorra Queil biztonságban lehessen. Ha már mást… nem adhatok neki, legalább ezt az egyet szeretném.
- Sajnálom. Egy pár perc, és… összeszedem magam… -  a járkálással le tudok állni, keresek egy helyet ahol helyet tudok foglalni, és az üveget is magam elé teszem. Még mindig nem iszom belőle. De biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb már nem csak nézegetni fogom a benne lévő folyadékot…
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

Last Chance - Page 2 Empty Re: Last Chance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum