Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Feather Party

2 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Nov 23, 2023 11:04 pm

Nahát… Sikerült meglepni? Pont azzal, hogy össze vissza beszélek? Ha ezt korábban tudom…
- Igazából nem tudom. A rossz szó biztos ismerős. - pontosan három másodpercig tudom még az értetlen ábrázatot is mellékelni, aztán felfelé kunkorodik a szám széle. Erősen… Ugyanis egyre kevésbé tudom, hogy mi történik, de rettenetesen szórakoztat.
Később inkább rettenetes, de… végülis hasznot tudok belőle húzni. Arra ugyanis fel voltam készülve, hogy bizonyos mértékig… be kell ‘nyalnom’, ha én akarok valamit tőle. De az, hogy végül ezt ő teszi, és tulajdonképpen észre sem veszi…
Nem koptak meg azok a jó kis szívtipró képességek. Ezért kacsintok is egyet. Magamra. Magamban…
Azért a kilöttyent borért mondjuk kár… De nem is lehetne ennél szélesebb a vigyorom.
Ahogy viszont rántásomra olyan közel jön, hogy még a pohár is eltörik, és új értelmet nyer a mostantól egyek vagyunk… Hát…
Nem is tudom…
Legalább lehetne benne is némi vonzerő, hogy kevésbé legyen ciki, épp egy Csibét sikerült elkapnom. És neki meg engem…
Ezért csettintek egyet, a kezemet egyelőre magam mellett tartva. Ha nem állít le, akkor szépen el kezd nőni a haja. Hosszabb lesz, egészen dús. És úgy összességében, sokkal vonzóbb. Ha pedig ez valóban megtörténik, a háta mögé nyúlok, teljesen átkarolva őt, és finoman becsippentek egy hajtincset.
- Nekem is tetszik. A tiédet viszont upgradeltem kicsit. - igazából a kötelélünkhöz nem is nyúltam. Az csak annyiban változott, hogy miként az ő energia szálat elkezdik az egész testemet körbefonni, az enyém is útnak indul, és másolja az övét. Továbbra is láthatatlanul. A fekete ugyanis a gyászhuszároknak való szín. Hajban okés csak. És most már elvileg hosszabb, ha nem nyisszantott.
- Ha tudok? - hmm… nos igen… El kell ismernem, ez egy egészen jogos észrevétel. Nem lehetetlen, de finoman szólva is nehézkes a mozgás. Vagyis… el kell őt mozdítanom valahogy. És nekem az ilyesmire saaaaaajnos… csak aljas módszereim vannak…
- Netán akarsz tőlem valamit előtte? - épp annyira vágyik búgóvá a hangom, hogy az eddig féken tartott vonzerőm… most szépen bemásszon a… mondjuk, hogy a bőre alá. Az ajkaim pedig szemtelen módon kezdenek közelíteni az övéhez. Nagyon szemtelen…
- Nekem jó. - amennyiben nem húzódott el (gyerüüüüüüünk…), akkor ezeket a szavakat, már az ajkaira lehelem. És el is csenem a maradék távolságot…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 23, 2023 9:16 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Fogsz te még könyörögni is...
Ha nem lenne olyan jó hallani a nevetését...
Még szerencse, hogy háttal vagyok, kissé, így felpillantásomat nem látni.
Félrebiccentem a fejem, előtt állára tekintek, majd a szemeibe.
- Miért? Neked új? - kétlem, de azért egy labdát időnként szeretek is lecsapni. Bár tény, ha valahol igazat mondanak, az a háború. Előtte hazugok, meg közben, de ha a halállal néznek szembe... á, akkor is...
Elégedetlen vagyok. Nem kaptam meg, amiért bementem, ám amit addig is sikerült elszipkáznom tőle... mmmm mennyei mannával ér fel. Az a sok félelem...
Válaszul csak felemelem ujjaim, láthatatlan hárfákat pengetnek, ám a  nyakkendője immár nem az ingén, hanem a nyakán simul körbe, s finom szálak indulnak ki belőle, melyek energiájában gyökeret vernek, s immár nem lehet elengedni. Ő már az enyém...
S ahogy nagyra nyílt szemekkel realizálom, amit érzek az energiájából, az belém is gyökeret vert, már ránt is, olyan erővel, hogy hátrébb lépek, fejem is kissé hátra billen, a bor kilöttyen a pohárból.
Izgalmas érzés, újszerű és izgatottá válok!
Így azonban csak megfordulok, éppen jókor, hogy az újabb rántásra még közelebb tudjak lépni hozzá, mert... ó, engedem, hogy megtegye! A pohár kiesik kezemből, az üvegszerű pendülést  hangja végigvibrál rajtunk.
Olyannyira közel, hogy energiatestünk egymásba bukkan, s ahogy ránt magához, úgy nyúlok át én is saját szálaimon, s vonom őt magamhoz.
- Csodás a jegygyűrűd... - nézek a nyakára, ám közben saját nyakamon simítok végig, így kérdéses, hogy melyikre is mondom igazán.
A szálak teljesen elkezdik körbefonni testét, lefutnak egészen lábához, s kezén is megjelennek.
- Bárhová. - kinyúl a kezem oldalt, az apró darabokra tört pohár újra összeáll, benne a borral. - Ha tudsz. - kortyolok a borból, még ha ehhez el is kell fordítani a fejem tőle, hiszen a szálak a mellett, hogy hozzám fonták, így egészen közel vagyunk, nos... próbáljon meg bármit is tenni, “elvisz” címén.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Wed Nov 22, 2023 10:32 pm

Vajon tagadom a dolgokat? Egész biztosan. A démon lét éppen arról szól, hogy a tökéletlenségből merítünk erőt, és azt szipolyozzuk, amire valójában nekünk lenne szükségünk. És ezt még csak véletlenül sem ismerjük be, mert akkor… csúnyán pofára esnénk a többiek előtt. Ám ezzel én tisztában is vagyok. Tudom, hogy miként tudnék fejlődni, és éppen azért nem haladok abba az irányba, mert akkor a végén még én is a jók között kötnék ki. Az meg baromi uncsi…
Ő viszont vagy nem tart itt vagy… csak túlságosan is erős benne a kényszer hogy megmutassa mekkora a “fütyi”. Nagy. Éppen ezért nem értem az ilyet, mert nálunk mindenkinek nagy… Nekem meg… rímel arra, hogy pipa…
- Tagadhatatlan, hogy tagadok. - teszem szét a kezeimet, és már nem bírom tovább, kacagni kezdek. Érzem ugyanis, hogy mindjárt jön a “háháhh… most megtörtelek”.
De nem az jön.
- Nocsak… mégis ismered ezt a fogalmat? - egész biztos vagyok benne, hogy ő úgy érti, ő csak jó válaszokat tud adni, míg mindenki más rosszakat (ha nem az hangzik el, amit ő elvár), de már egy kicsit sem akarok komoly beszélgetést folytatni. Inkább adok még neki pár rébuszt, amit ugyan én sem értek, de ő sem fog. Fogalmazhatnék akár úgyis, hogy… hülyeségeket beszélek, mert kíváncsi vagyok rá, hogy mit hoz ki belőle. Saját magán kívül…
A játék viszont nem várt irányba fordul, és először visszakozni is akarok. Még az is megfordul a  fejemben, hogy most azonnal itt hagyom, és inkább keresek valaki mást, aki… legalább egy minimálisan használható. De a csábítás… néha nem csak irányomból történik. Van mikor rám is hat…
Ezért beengedem, és megmutatok neki mindent, ami rátartozik. Bízom benne, hogy ez elég lesz neki, de… hát már megint túl optimista voltam. Ezért kis híján el is jut oda, hogy attól tartok, egyedül nem fogom tudni végrehajtani a tervemet…
Ám mielőtt ez megtörténhetne, az a durcás kisgyerek rácsap a kezére. Megszakítok minden köteléket, és csak a mérhetetlen önuralmamnak köszönhető, hogy nem lököm le őt magamról. A ragaszkodása ugyanis valahol… érdekes. Abba mondjuk nem gondolok bele, hogy mi lett volna, ha valóban bevetem a csáberőmet…
- Igen? - mosolyodom el. Mert totálisan félrement az, amit akartam, de még így is kezd számomra hasznos lenni a dolog. Ugyanis ahogy ő fonni kezdi a köteléket körülöttem, én is képes vagyok… magamhoz láncolni őt. Biztosan meg fogom még ezt bánni, de elméletben… pont úgy lett, ahogy kívántam…
- Hát jól van. Akkor menjünk… - ahogy a láthatalan fonalak köré fonódtak, és gyökeret eresztettek az energiájában, én is pontosan olyan mértékben tudom uralni őt, mint ő engem. Ezért most hátra rántom a fonalakkal, hogy ne érje el az asztalt, illetve fel is állok a székből. Ha a pohár is kiesik a kezéből, az plusz pont nekem. Majd egy széles mosollyal a saját nyakamra mutatok, és aztán az övére. Aztán ha még ebből sem érti, hogy ő meg az enyém… rántok rajta még egyet. Csak a móka kedvéért, és ezúttal megint úgy, hogy közel kerüljön hozzám.
- Hová menjünk nászútra Csibécském? Ahol nem látnak a tollasok? - mooooooost nagyon vigyorgok. Persze tehet olyat, amitől ez leolvad… de egyelőre nagyon vigyorgok…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 22, 2023 8:57 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Áááá, felment benne a pumpa....
Somolyogva kortyolok a borból, ezzel is jelezve, hogy engem nem vársz, Nergal! Igazam van.
- Vagy inkább csak te tagadod magadnak is... - nem fejezem be szavakkal, ott lóg a levegőben: “inkább a másikat hibáztatod...”
- Rossz válasz... - mondhattam volna “helyes”-t is, hiszen azzal őt igazolnám, ám nincs igaza. Azonban ahogy szorosobbra fonja energia fonalát körülöttem, csodálat jelenik meg tekintetemben. Merész húzás, mások tudják, mi lenne ennek a böjtje, s nem is teszik. Ám ő...
Nem veszem észre, de szemernyit “beharapom” ajkam szélét.
Pusztítás, düh és újabb pusztítás...
- Ó vajh mitől félsz ennyire, hogy csapkodsz, mint egy durcás kisgyerek? - izgatottan nézek körbe, mártózom meg érzéseiben, s kezdek táplálkozni félelméből.
Hirtelen szakad meg az energia, s találom magam kívül, olyan erővel teszi, amire morranok egyet, elismeréssel. Energiáim belé vájják magukat, úgy tartanak meg, de az is megtart.... a béklyója, és az most nem tetszik, mert magamtól nem tudom levenni. MÉG. Megrántom, s akkor oldja meg, s ér újabb meglepetés. Egyből hiányozni kezd...
A finom selyemszálnak tűnő energiákat ugyan elhessegeti, ám azok újra visszaszökkenek nyakára
Ahogy próbálna kimozdulni két combom közül, azok satuként fogják közre.
Mintegy nyomatékot adva szavaimnak, ám a szabadságát egészen máshogy értelmezem.
Érzem, ahogy energiájának szálai felkúszik nyakamhoz, s ettől félmosoly jelenik meg szám szegletében.
Ahogy befejezte szavait, csak nézek rá, majd mutatóujjammal megsimítom állát, ahogy ülök, két combját enyém közé fogva, majd a füléhez hajolok.
- A most már késő, Nergal. - suttogom a fülébe. - Már az enyém vagy.
Azzal fogom fekete selyemszál energiáimat, s inge nyaka köré egy gyönyörűen megkötött nyakkendő alakul ki.
Egy másodpercig elégedetten nézem a látványt, majd felállok, hogy az asztalhoz sétáljak újfent.
- Nem foglalkoztat a következménye. Te már az enyém vagy. - ám ahogy a pohárért nyúlok, önkéntelenül megsimítom csuklómat.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Nov 20, 2023 10:37 pm

Húúú… Azt hiszem mégsem kéne mondanom semmit. Elég, ha hagyom beszélni, a hangját ugyanis láthatóan nagyon szereti hallgatni. Ezzel ugyanis annyival többet mond nekem, mintha a kérdéseimre válaszolna. Nem mellesleg pedig olyan jól szórakozom, hogy csak azért nem bukik ki belőlem a nevetés, mert féket tettem arra a gesztusra.
- Passz. Válassz egyet a felsoroltakból, amelyik szimpatikus. - annyira rossz úton jár. De túlságosan is vicces ez ahhoz, hogy lerángassam róla. Az pedig pláne, hogy a szűkszavú magyarázatomból inkább egy sajátot gyárt. Nem is bírom már tovább. Hangosan nevetni kezdek.
- Látod. Épp ez a baj veled. Ha nem vezet senki, akkor olyan rossz irányba mész, hogy még csak észre sem veszed. - én vajon akarom vezetni? Néhány perccel ezelőtt határozott igen lett volna a válaszom. Most viszont… egyre kevésbé érzem, hogy a hasznomra lenne. Akkor meg minek vállaljam a plusz terhet…
Ezért szinte adja magát, hogy végül belemegyek a játékba. Most már csak szórakozni akarok vele, ugyanis érdemtelennek ítéltem meg. Nem mondom azt, hogy örökre… de egyelőre a fáradtságnak még a látszatát sem éri meg.
- Jajj… de még mennyire… - széles vigyor is érkezik válaszként, és a közelsége számomra egyáltalán nem kényelmetlen. Egy kicsit sem vonzó, de kényelmetlen… az számomra lehetetlen. A meglepettsége pedig csak olaj a tűzre. Ezért a energia fonalak még szorosabbra fonódnak körülötte.
Aztán viszont úgy tűnik, hogy mellé lövök, mert ahelyett, hogy szabadulna, képletesen, de beleugrik a csapdába. Nem ezt akartam. Akar a franc közeli kapcsolatot vele…
Viszont, ha már így alakult…
Beengedem a pusztítás fellegvárába, és a tervemet felfedem előtte. Láthatja, ahogy a világok, saját magukat pusztítják el, és én még csak a kisujjamat sem mozdítom. Elég ugyanis suttogni is, megmutatni ezt a képet, és a sorsot… végül saját maguk formálják az elkerülhetetlen irányba. Angyalokat pedig nem láthat. Még saját magát sem.
Azt azonban már nem fogja látni, hogy ezt miként is érem el. Mikor megérzem, hogy nem csak látja, hanem fel is használja sőt szipolyozza az energiámat, és a hatalmamat, elzárom a csapot. Olyan erővel lököm ki őt magamból, hogy talán még a teste is átveszi a lendületet, és a földön csattan. Nem mondom, hogy ez a cél, de nagyon röhögnék rajta.
Az már kérdés, hogy ha valóban ez történik, akkor a kötelék miatt én is megmozdulhatok. De nekem sosem okozott gondot az, hogy valaki fölé feküdjek…
- Egyetértek. - nem ugyanarról beszélünk, ez szinte egészen biztos. Ezért lerázom magamról a köteléket is, amit rám rakott, és róla is lekerül. A tekintete ugyanis… nos most már nem érdekel. Ezt az állapotot magától kellett volna elérnie, és nem úgy, hogy én nyomok rajta egy úgy nevezett ‘pranket’. Így ha padlóra kerültem esetleg vele együtt, most fel is állok. Láthatatlan erő húz fel, a testem valójában nem is mozdul.
A nyakam köré szövődő köteléket pedig szintén megállítom. Legalábbis addig, amíg az ő testén is meg nem indul a láthatatlan kötelék. Érezheti, de nem láthatja. És pontosan ott áll meg, ahol az ő szálai.
- Ki mondta, hogy az akarok lenni? Neked viszont most kell döntened. Ha velem akarsz szórakozni, annak vannak következményei. - nem olyasfajta, amitől össze kéne tojnia magát. Én nem ilyesmiben utazom. Engem a vonzalmak, és a vágyak hívtak életre. Vagyis, ha magához láncol, ő pontosan ugyanolyan erővel fog kötődni hozzám. Ha engem akar uralni, akkor én is fogom őt. Ezzel pedig nem pont úgy mint szerettem volna, de azt érem el, amiért idejöttem. A labda ezért most nála van. Aztán majd eldöntöm, ha oda adja megfogom-e…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Nov 20, 2023 9:00 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Megáll a kezem, ahogy a pohár felé nyúlnék, majd inkább kezembe veszem.
- Tehát te azt annak tartod? hagyok egy kortynyi hatásszünetet, feltartom közben egy ujjamat. Mert nem fejeztem be. - Vagy talán a hatalom az, mely olyan nagyon kívánsz, s nem rendelkezel vele, és sért, ha mások ezért lekicsinylőek veled? - hogy most azért, mert kevés hatalma van, vagy azért, mert nagyobb hatalomra vágyik, ezt már rád bízom. Mindkettő... csábító...
- Vagyis igen. - tartom el kicsit a poharat, s szavaira egészen más gondolat fogan meg fejemben.
Nem rázza le a finom energiaszövedéket, mik körbeveszik csuklóit, ellenben érzem, ahogy ő pedig engem fon körbe, ahogy közeledek közé, s energiámmal meg kell tartanom magam, ha ritmusom, s kedélyes ritmusomat tartani akarom.
Nem akarom. A végére hagyom, hogy magához rántson, s szinte összeboruljunk, s úgy teszek, mint aki szándékosan vagy éppen kénytelen, feltérdel két combja szélén, közrefogva az övét, s ráülök arra.
- Lebecsülöd magad... - suttogom ajkaira, s mintha közeledni akarnék felé, ami nem áll szándékomban, mikor megérzem energiáját saját csuklóm körül. Apró meghökkenés, meglepettség ül ki arcomra. Ilyet még senki sem tett velem, s az érzet felettébb... izgatottsággal tölt el.
És...
Bár ne tette volna...
Lehunyom szemeim, s kiegyenesedek. Mivel energiája megérintett, erővel kapaszkodok belé, s rántom be magam lelkének legmélyebb bugyrai felé.
- Mire vágysz olyan nagyon, Nergal? - duruzsolom lelke mélye felé, s hagyom magam beszippantani érzelmi világába, annak is legmélyebb részébe.
S elkezdem szipolyozni.
Mélyet sóhajtok, elégedetten.
- Kár volt megtenned. - nyitom ki szemeim, teljesen feketék a fehér helyén, ahol addig meleg barna végtelen kútja volt, ott citromsárga jajveszékel, fekete pupilláim vörösbe hajlanak.
- Most már te sem vagy önálló, Nergal. - ördögi félmosolyba torzul szájam szeglete.
A fekete selyemszövedék feljebb kúszik, nyaka köré, s finoman elkezdik körbefonni....


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Nov 19, 2023 10:12 pm

Neki áll az orromat is simogatni aztán meg… Végül összecsukja a szárnyait.
Hmm…
Szóval, ha lesüllyedek a szintjére, és benne vagyok a játékban, akkor egy fokkal kevésbé lesz idegesítő. Hogy én mit meg nem teszek a siker érdekében…
De aztán érkezik egy újabb kijelentés, aminek hallatán minden erőmre szükség van. Már mint, hogy ne fogjam a fejemet…
- Kicsinyes és gyerekded? Már mint a hatalom? - egyszerre szeretném tudni, hogy mi jár a fejében, és milyen gondolatmenettel jut el idáig, és egyszerre nagyon nem.  Tartok tőle ugyanis, hogy még kevésbé tudnám tartani a póker arcot. Ezzel az állandó “mi”-zéssel… Már egyébként is edzésben tartja a nevető izmaimat.
- Nem. - válaszolom egyszerűen, mert erről szó sincs. Nekem nincs bajom az angyalokkal. Még egy pacsit is küldenék gondolatban annak, aki Shyrrakot letaszította. Gondolom ők sem bírták ezt a dumát… De ez nem jelenti azt, hogy bandázni akarok velük. Ha eljutunk valameddig a beszélgetésben… akkor azt is megtudja, hogy miért nem.
De egyelőre szükségét érzi, hogy az egóját fényezze, és szerintem, ha akarnám sem tudnám ebben megakadályozni.
- Jajjj… hát nem. Sajnos nagyon nem… - még a fejemet is csóválom, és tényleg egyre nehezebb komoly arcot vágni. De még mindig nagyon erősen próbálom…
Aztán nem bírom tovább. A sajnálat most az én arcomon jelenik meg, miként jelentőség teljesen végig mutatok magamon. Most nem használok semmilyen erőt, így nem érezheti, hogy igenis… az enegiámnak, és mindennek, ami abból származik, komoly vonzereje van. Nem kell használnom, mert már önmagamban is… magam vagyok a kéj és a mámor.
És remélhetőleg hamarosan a féktelen, és értelmetlen erőszak is, amit háborúnak csúfolnak…
A kérdésemet viszont még így sem követi válasz. Sőt. Érzem, hogy az enerigiájával ismét közelít, és ezúttal a csuklómat veszi célba.
Ezzel pedig döntési helyzet elé állít, először, de remélhetőleg utoljára.
Hiszen ott van a távozás, és a “Kicsinyes és Gyerekded” játékokból való kimaradás, mert rajta kívül vannak még bőven, akik segíteni tudnak nekem.
Másrészről viszont… lehet, hogy a többiek, még nála is rosszabbak. Akkor meg a végén még én fogok a Teremtőhöz imádkozni. Egyelőre tehát Shyrrakot választok. Egyelőre…
- Látom, hogy szarkazmus lecke és önállóság nem járt a Mi Teremtőnk mormolásért. - hagyom, hogy az energia a csuklóm köré tekeredjen, de én is szabadon engedem a játékaimat. Erős húzást érez irányomba, és ha csak nem áll komolyan ellen, olyan közel kerül hozzám, hogy az ajkaink szinte összeérnek. A csuklómat pedig az övéhez érintem. Ha az enyémeket összeköti, akkor bizony ő is fog kapni egy energialáncot, ami hozzám köti. Nem látom értelmét már az ilyen játékoknak, de ez nem jelenti azt, hogy elfelejtettem őket…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Nov 19, 2023 8:48 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Mutatóujjam egyikét ajkam elé helyezem, ahogy gondolkodom. S hogy nem csapja le tollaimat, búcsúképpen ajkán majd orra hegyén simít végig finoman, majd összecsukom szárnyaim.
- Miért foglalkoznánk kicsinyes, s gyerekded dolgokkal? - még simítanám arcát, lássam, mennyire ingerelné, ám sokkal jobban kedvelem azt, mikor mások akarata ellen teszek éppen valamit. - Tán sértettségedet és kevésségedet kívánod így leplezni ellenünkben? - halk, lágy, szint duruzsoló a hangom....
Önelégülten mosolyodom el.
- Hát persze. Hiszen fel sem érsz hozzánk.... - hiszen csak fentről lehetett bukni. Lentről már jobban nem lehet...
Kijelentésére félrebiccentem fejem, s lassan pislogok egyet. Mikor újra kinyitom, kegyes lenézés és mély sajnálat, együttérzés van felé. Óh, dehogy olyan együttérzés!
- Érdemtelen vagy figyelmünkre, Nergal. Miből hiszed, hogy majd pont a kegyeid az, melyre vágyunk... - óh, dehogy kívánom elcsábítani, ám ebből is látszik, míly mélységesen félreért. Blöffnek meg borzalmas.
Nem figyelek rá, ebből is látni, mennyire érdekelnek szavai. A bor ellenben annál jobban.
Bosszantóan átlagos kérdésére inkább az italból kortyolok, hosszú ujjaim becézgetve ölelik körbe az aranyozott peremet.
- Csak nem áhítozol figyelmünkre? S mi az, mit rejteni kívánnál, mindent látó tekintetünk elől? -
Nem lenne szükséges megtennem, de csak szeretem így csinálni. Körözök egyet mutatóujjammal, s egy toll válik ki szárnyamból, mely bár nem kellemes érzés, megteszem. A toll megvékonyodik, hosszabb lesz, finom selyemszerű energiává változik át, kettéválik, s siklik Nergal felé, bebújik kabátja ujjai alá, s finoman körbetekeredik csuklói körül.
Felé lépkedek, könnyedén, s lassan, mintha a világ összes ideje a rendelkezésemre állna.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sat Nov 18, 2023 12:56 am

Olcsón adom magam? Na ezt is rég hallottam már. Nem szégyellem, hogy egykoron a vágyakat, és ezáltal az embereket tettem tüzesebbé, de… egy idő után meguntam. És a nagy játék, az igazi játék… sokkal izgalmasabb…
Azt pedig nem értem, hogy Shyrrak, és a hozzá hasonlók ez miért nem látják be…
- Neked is az érdekedben áll kibaszni a… veletek? - nem tudom elrejteni a mosolyt, ami az arcomra költözik, mert… azért tényleg vicces, hogy most hirtelen mégis a hárfásokhoz sorolja magát. De nekem mindegy. Nem én szavaztam ki onnan…
Akkor viszont már nem vigyorgok, amikor hiába hajtom el a tollait, azok továbbra is ingerlik az állam. Hogy én mennyire utálom a démonokat… minden fajtát… De most egy mély sóhaj, mert terveim vannak…
- Nem. Én sajnos tényleg nem estem még pofára. - megpróbálok szomorú arcot vágni, és azzal meg nem tudok, mit kezdeni, hogy jobbnak hiszi magát nálam. Én is jobbnak hiszem magam nála. Egy-egy. Oké, ez a kis odaszúrás szerintem most nekem ad egy pontot pluszba. A szárnya, ami buzerál, meg le is vonja…
- Már miért sértene? Csak nem látom értelmét. Mert, ha épp csábítani akarsz, sokkal jobban kell törni magad. - dobok egy csókot felé, és rá is kacsintok. Ez persze nem egy lecke. Adhatnék azt is csábításból, de nem fogok. Nincs rá időm. Még akkor sem, ha úgy hajlítom az idő spirálját magam köré, ahogy csak akarom… Vagyis a tárgyra akarok térni.
Ám ismét kizökkenek, amikor frankón kijelenti, hogy ő eddig is komoly volt. Erre minden áron megkeresem a tekintetét, hogy lássa az enyémben: ne etessen már a hülyeséggel. És azt megállom, hogy ismét masszirozzam a homlokom. Inkább a szárnyait terelem el most már egy nagyon csúnya helyre, ha nem viszi odébb…
De épp mielőtt elérnék arra a pontra, hogy feladjam, végül beadja a derekát. Legalábbis nagyon ajánlom neki, hogy a kérdésse ezt vetítse előre… Hozzá hasonlóan pedig én is telepatikusan üzenek most neki.
- Először azt, hogy mennyire követik a tevékenységünket. Az rendben van, ha akarnak látnak mindent. De akarnak is velünk foglalkozni? Átlátlan a sötétségen? - talán bölcsebb lett volna egyetlen igen-nemmel eldöntentő kérdést feltenni, de úgy tűnik, hogy optimista vagyok. És ráadásul ez csak egy dolog, amit tudni akarok. A fejemben lévő terv ugyanis… csak közvetetten kötődik az angyalokhoz. Hiszen én épp elkerülni akarom őket…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Nov 17, 2023 10:57 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Ch... túl olcsón adod magad... - még arcot is vágok hozzá.
Még a mutatóujjam is lefelé tartom, ahogy csettintek, s a fotel alá érkezik, kivágva alóla a lábát.
Hasznos információt...
Bizonyára nem ismerem olyan régóta, hogy megértsem, mit is kíván az alatt, hogy hasznos. A háború sok mindent átír, ha úgy vesszük...
Nyugodtan lépdelek hozzá közel, s valójában nem is nézek rá. Felesleges.
- Miből gondolod, hogy majd neked elmondok bármit is RÓLUNK?
Hessentő mozdulatára csúfondárosan vonul arrébb szárnyam hegye, hogy pihéje hamar visszataláljon oda, ahonnan elhajtotta, s tegye azt, amit addig is tervezett.
- Óh, persze, téged nem ért az a megtiszteltetés, hogy aláhullj. Te csak... létrejöttél.. - a leereszkedő hangnem mindent elárul, mit is gondolnak a bukottak másokról, kik nem azok.
Halkan kuncogok, de mélyen, s tán elméjében is visszhangot vet.
- Tán sérti fenséges személyedet, hogy így beszélünk veled? - ujjam hegye csatlakozik szárnyam helyett most, hogy állát végig simítsam, s ellépjek háta mögül.
Asztal teremtődik a semmiből, rajta finom metszésű pohárban vörös nedű. Elveszem a poharat.
- Eddig is komolyan beszéltem. Általánosságokkal csak te rontod itt a levegőt. -szinte álmodozó a hangom. Valóban ilyen kérdéseket tett volna fel?
- Mit vágysz tudni? - most elméjébe küldöm kérdésem, mely visszhangot vet, s lassanként csobban a semmibe.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Nov 16, 2023 11:38 pm

A mutató és a hüvelykujjammal körbefonom az arcom, és masszírozni kezdem a halántékom. Ha másra nem, erre jó a test. Meg tudom nyugtatni magam… Azt ugyanis egyre reménytelenebbnek érzem, hogy ennyi öntelt idiótával bármire is jussak…
- Csak ezen. Küldeni kell a moziműsort az éter szipusoknak. - most nem használom a tollseprű szót, mert ő is az. Neki pedig valami egészen mást fogok adni, ha tovább bosszant…
Annak viszont kifejezetten örülök, hogy sikerül érre tapintanom. Mondanám, hogy nem szándékosan tettem, de nekem is kell valami móka, mielőtt dolgozni kezdek.
Ezért amíg kitart a mosolyom (és egyelőre kitart), azzal sem foglalkozom, hogy ezúttal ő kezd játszani a fotellel, és én huppanok bele. Ami azt illeti még kényelmes is. És annyira nem vagyok naiv, hogy azonnali együttműködésben reménykedjek.
A bepöccenést viszont nem teljesen értem. Most vagy a frászt akarja rám hozni (amihez sok sikert kívánok…), vagy a tollai már nem nyújtanak neki elég izgalmas játékot. Talán mindegy is. Én ugyanis haladni akarok.
- Hasznos információt, amit felhasználhatok ellenük. - nem feltétlen ellenük, inkább az elkerülésükre, de ennyire nem szaladok előre. Minden jól jön, hiszen a belső működésük… azért nem teljesen tiszta még előttem sem. És most éppen arra van szükségem.
Shyrrak viszont egyelőre használhatatlan… Nem tudom, hogy milyen játékba is kezd bele, és nem is igazán érdekel, mert a bosszantásomon kívül nem sokat ér el vele. Szeretem az érintéseket, ám nem annyira, mint régen. És egyébként is valami egészen mást akar, ami nekem nem áll érdekemben.
Egy szó viszont megüti a fülemet. “Ránk”. Most mégis a tollas bagázsra szavaz? Szeeeeerintem nem jó ötlet. De ha ezt akarja… Láttam már furcsábbat is a mi csapatunkban…
- De igen. Ezért kérdezem azt, aki mondani is tud valamit.  - mi tagadás, azért össze vagyok zavarodva egy kicsit. Nem tudom, hogy épp elcsábítani akar-e avagy beparáztatni. Ha az előbbi, akkor nagyon rosszul csinálja, ha az utóbbi… nos azzal csak azt éri el, hogy elesik attól a lehetőségtől, hogy most vissza vágjon azoknak, akik kitaszították. Persze még mindig úgy beszél, mintha angyal lenne...
- Az identitás válságodat ne rajtam éld ki. Lehet veled komolyan beszélni, vagy sem? - elhessentem a szárnyát az egyik kezemmel, mert az már erősen buzerálja az államat. De egyébként teljes nyugalommal nézem őt, és keresem a tekintetét. A kikívánkozó mély sóhajt, pedig egyelőre magamba nyelem.
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 16, 2023 10:27 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Teljes kényelemben tespedve hagyom szavak nélkül a megjegyzését. Majd pont az ő lehetőségére fenem a fogam...
A másik kezemmel megtámasztom ökölre tett kezemen állam, míg a másikat nagy kegyesen csak úgy tartom, kisujjamat kicsit arrébb húzva. Még fáradnia sem kell, meg tudja határozni, melyik is az.
- Ó, hát csak ezen múlik neked, hogy háborút robbants? - adom a meglepetettet.
A szóra viszont kisujjas kezem lejjebb engetem, lógatom. Angyal... már pont nem vagyok, és nem kéne húzogatni azt a bajszot...
A fotel eltűnik alólam, ám én ugyanolyan nyugalommal ülök tovább. A semmiben. Még a könyököm sem süllyed le.
Megvárom, mit is akar, és hallgatok. Egy ideig. Olyan hangszínt ütött meg, amely felébreszti bennem azt, amit nem kéne.
A kisujjas kezemmel csettintek egyet, így az eltűnt fotel mögötte jelenik meg, s előretolja magát, hogy belehuppanjon.
Kissé félrebiccentem fejem, s íriszeimben valami egészen más tűz kezd el lobogni....

- Mit szeretnél hallani Nergal...? - hangom halk, mégis mindenhonnan hallhajta. Legfőképpen elméjében visszhangozva.
A nemlétező levegő pezsdíti tüdőmet, noha semmi szüségem nincs rá. Nyugodtan hunyom le szemem, s újra figyelek rá, ahogy kinyitom.
Annyira ennivalóak, mikor azt hiszik, ők vannak nyeregben. Sokkal több kedvem van játszadozni...
Hosszú lábaim, melyeket kényelmesen vetettem egymásra, elegánsan és puhakönnyedséggel érintik a nemlétező talajt, s emelkedem fel nyugalommal már láthatatlan ülőhelyemből.
Közeledek Nergal felé, ujjaim finoman érintik karját, csuklójától haladok felefelé, ahogy elhaladok mögé, hangtalan. Könnyed érintés, csupán néhány helyen, míg háta mögé kerülök, majd úgy hajolok előre. Mint ahogy szeretők suttognak egymás fülébe.
Kezem nem érinti, csak közelében van vállánál, egészen közel állához inkább.
- Csak nem vagy kíváncsi ránk... Nergal? - ó, hogyne tudnám a frászt ráhozni. Ez a mesterségem címere...
Fejem előrébb kerül, s úgy biccentem kicsit felé, hogy a szemeibe tekintsek.
- Mi mindent látunk.... Nergal... TÉGED IS....
Felegyenesedek, míg szárnyam hegye finoman simítja (karcolja) végig állát, ahogy mozdulok.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Nov 16, 2023 12:11 am

Hogy én mennyire utálom a démonokat… Pofátlan mindegyik, és azt hiszik, hogy ők fújták kékre a ‘pokol’ tüzét. Meg ők is teremtették, a Terraiak veszedelmét…
A nagy büdös ló… Nem csinálnak ezek semmit. Biztos vagyok benne, hogy most is éppen ül valahol, és csak azért szórakozik velem, mert magával nem tud. Azok a tollak biztos birizgálnak…
- Lehetőséget adok, és te épp elszalasztod. - hogy mire, azt egyelőre költői homályban hagyom. Ugyanis nem csak az én szememben nőhetne nagyot, ha mutatna valamit. A többiek szemében is… Nem mellesleg, én a helyében oda akarnék pörkölni a tollasoknak.
- Természetesen. Azzal robbantom ki a következő háborút. - gyerek. Nyilvánvalóan nem ért még semmit. Mondtam már, hogy utálom a démonokat? Mondtam…
Aztán végül megérkezik, és szerencséje, hogy időben. A szájalást még elnézem, mert mindenkinek ilyen nagy a pofája nálunk. Az időm pazarlását viszont nem. Akkor keresek inkább mást, ha ő nem működik együtt. Ha meg kell, inkább egyedül megyek…
- Rendes vagy. Igazi angyali tett… - a hangom ugyan semleges, ám a fintor az arcomon egy cseppet sem. Az elég egyértelmű. És nem feltétlen a kisujjának szól ez a tett.
Az egom fényezése azonban most nem szándékom (nem elsődleges…), és haladni is akarok. Ezért egy csettintéssel eltüntetem a fotelt, a hátsója alól. Nem üldögélve akarok beszélni vele a terveimről, és sétálni is akarok, ha már belebújtam ebbe a testbe.  
- Na gyerünk Csibécském. Kezdjél csicseregni. Mindent tudnom kell a tollasokról. Azon kívül, ami nem egyértelmű. - előzöm meg (remélhetőleg) a fölösleges kiselőadást. Illetve a biztonság kedvéért rögtön egy kérdést is felteszek. És elkezdek sétálni is, mert ahhoz van kedvem. Meg témába vág…
- Mennyire szokták követni a mozgásunkat? - remélem érzi azt a kegyet, hogy most őt is közülünk valóként kezelem. Az pedig az én titkom marad, hogy kénytelen vagyok így tenni… Az ugyanis nem az én hibám, hogy a többség túlságosan is korlátolt ahhoz, hogy stratégiákban gondolkodjon. Illetve kellemes meglepetés lenne, ha kiderülne, hogy ő mégis szokott ilyet tenni…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 15, 2023 10:05 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Érzetem, melyek  nem belőlem fakadnak, végtelenül elégedetté tesznek. Érzem, ahogy töltődöm, ahogy egyre több energiám és erőm van. Nem mondom, hogy alapjáraton egy közönséges démonfi volnék, de így....
Elégedett mormogással reccsentem ki benrekedt energiáimat. Valahogy mindig befurakszik még a múlt árnya, ami inkább fény, ami minduntalan triggerel. Semmi és senki se ne emlékeztessen az öreg ajándékára. Arra se, ami a hátamon van. Méghozzá kettő.
A Bukás során plusz büntetésként meghagyta szárnyaim, míg többi testvéremnek elégette. Viszont hollófeketévé pirította. Pedig ezzel csak szívességet tett az öreg, ha már nem tépte le rólam: az álszent angyaloskodó energiáját meghagyta, ami minduntalan elszívja nagy nehezen összekapart enerigámiat, de legalább nem emlékezttet hófehérségével volt testvéreiméhez.
Ebbe a jóleső sóhajkezdetbe ér el Nergal energiája.
- Akkor várj.- huppanok bele energiámmal, láthatatlanul az egyik fotelbe, élvezkedve a kapott energián, szárnyaim is szétterülve lógnak le kétoldalt.
- Miért? Te akarod bekapni? - dehogy vagyon bosszús! Éppen most töltődtem fel, pokolian jó érzés! Még a “szemeim” is lehúnyom, s élvezkedem. Még van időm, ő ért oda előbb, akkor várjon.
Hogy aztán pillanatra pontosan ott legyek. A fotellel együtt. Megtetszett, kényelmes. Meg a terraiak sminkelése is, azóta hordom, hogy az első magára kente a szeme környékére a fekete csíkot. Jól megy a szememhez.
- Megengedem. - tartom oda kezem, méghozzá a kisujjamat eltartva a többitől, hogy megtehesse.


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Feather Party

Post  Nergal Naamah Wed Nov 15, 2023 9:40 pm

Szeretem az új feladatomat. Sokkal jobb a valódi játszmában részt venni, mint kanos tinédzsereket hajszolni, és azt súgni a fülükbe, hogy “YOLO”... Méltatlan volt hozzám, még a feltételezés is, hogy ennyire piti ügyekre pazaroljam a korlátlan, de még így is méregdrága időmet…
A tollasok viszont előszeretettel köpnek bele a levesembe, és… ők a testvériség jegyében még össze is dolgoznak…
Ezért bármilyen kellemetlen is, de én is kénytelen vagyok a hozzám hasonlókkal összedolgozni. Baszhatom, ha én egyedül állok szemben egy egész tollas haddal, és még annyi támogatást sem kapok, hogy “Hajrá Nergal, te vagy a jobb”. Ez utóbbit mondjuk be tudom gyűjteni a halandóktól. De valljuk be, ők annyit sem érnek egy csatában, mint a Terrai pontgyűjtő kártya egy Draco börtönben…
Ezért most nem csak fizikai testet öltve sétálgatok a Sirius rendszer egyik bolygóján, hanem még várakozom is a Csibécskére. Hiszen ki tudna értelmes stratégiával elő állni a tollas bagázs ellen? Az, aki maga is “Csip csirippel” mondta azt, hogy “Jó reggelt”...
- Várok… - jelentem ki hangosan is, miközben megigazítom a ruházatot, amit magamra öltöttem. Szándékosan érkeztem egy korábbi időre, hogy mindenképp hamarabb érjek ide, és moroghassak egy kicsit. Kell belemegítésnek. Az ugyanis, hogy össze akarok vele dolgozni vele, nem jelenti azt, hogy bőrkesztyűs kacsóval fogom mondani, hogy “Köszönöm szépen”...
- Gyere már Shyrrak. Ne szopogasd a kisujjadat. - tudom, hogy milyen… hmm… hobbija van, és támogatom is. De most beszélni akarok vele. És tudom, hogy hall. Meg még mindig jó érzés ilyen csip csup dologgal is kimutatni a dominanciámat. Mielőtt…. tulajdonképpen a segítségét kérem…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 4 Empty Re: Feather Party

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum