Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Feather Party

2 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Dec 12, 2023 8:36 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Óóóó… hát tényleg tanult tőlem ezt-azt. Helyes. Nem szeretem feleslegesen járatni a… számat.
- Már nem emlékszem, és ha megharaplak… - szélesebb lesz a mosolyom.
- Na nézd már megint… Szóval akkor sem fog eszembe jutni, ha megharapsz. - ez a része a kihívás, a korábbi meg… mondjuk úgy, hogy figyelmeztetés. Mert ahogy elcsente a köztünk lévő távolságot, és megízlelte az ajkait, én is akarok egy kóstolót. Finoman meg is harapom az alsó ajkát… Azt pedig teljes mértékben figyelmen kívül hagytam, hogy állítása szerint nem győztem meg eléggé. Hát ha ez valóban így is van… most majd fogom.
Ugyanis, ahogy a szárnyai fölém borulnak, még egy kicsit… bele is simulok. Hiába jelenti ez azt, hogy egy kicsit távolabb kerülök tőle, már tudom, és látom is, hogy… a szárnyai a kedvenc… zónája. Én meg tényleg komolyan gondoltam a kényeztetést.
- Hát mi lesz most így a gombokkal? - mosolyodom el, és egy pillanatra megtámaszkodom az egyik kezemen a feje mellett. Az ingem ugyanis feljebb tolta, és így már nem sok értelme van a kigombolkozásnak. Ellenben… a hasam szabadon van…
Megérintem magam, finoman végig simítok a hasi izmokon, és ezt bizony továbbra is érezni fogja Shyrrak. Ahogy azt is, ahogy még jobban belesimulok a szárnyaiba, és úgy mozgok, hogy cirógasson a tollaival. Ezzel egyszerre három helyen is… khm.. .kényeztetem, és csak az egyik kezemet használom.
Ezt csinálja valaki utánam…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Dec 11, 2023 10:17 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Nem tudom. Azt mondtad? - még mindig csak támasztom a fejemet, halvány mosollyal a szám sarkában, nézek rá.
- Nem kaptam elég meggyőzést... - harapom be ajkamat, félig öntudatlanul.
És közeledik... nem tud ellenállni. Helyes....
Elégedett magabiztossággal figyelem, ahogy jön és közeledik.
A csók jól esik, s meglepően segít feltölteni, még ha le is szív. Érdekesen bizsergető ez az érzés, akarok még...
Ahogy elhúzódna, azért a szárnyaim úgy tartják, aaanyira azért ne álljon fel... khöm...
Háta mögött összeborul az éjfekete tollsátor. Kezem pedig el nem engedni a pórázt, de engedem is.
- Hmm.... jó volt megmutatni, hogy szeretem... - hümmögök elégedetten, s két kezem fejem alá teszem, úgy nézek rá, s ezzel talán kicsit közelebb is rántom magamhoz.
Míg ő maga felülről támad, addig szárnyam végei befurakszanak inge alá, hogy testén feljebb húzva, kikerüljön eredeti helyéről (és némileg nehezítse a kért eredményt). Sosem mondtam, hogy segítőkész vagyok... mások felé....
Aaazt ugyan elfelejtem, hogy így bizony eléggé érzékelhetően élvezem tollaimmal az érintését...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Dec 11, 2023 9:17 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Nem tudom pontosan, hogy mikor alakult át a tárgyalás annyira, hogy mostanra folyamatosan huncut vigyor van a képemen, de nem is igazán érdekel. Kellemes emlékeket idéz fel bennem a Shyrrakkal töltött idő, és új… szintén nagyon ‘ízletes’ újakat is eredményez. Ezért egyelőre nem áll szándékomban távozni. Sőt. Ajándékkal térek vissza!
Amit egyelőre nem értékel… Engem viszont igen. Még jobb…
- Ezt mondtam volna? - a meglepettség ábrázatát varázsolom az arcomra, de csak néhány pillanat erejéig. aztán vissza tér a huncutság. Szinte pont úgy nézhetek ki, mint az a kis gyerek, aki megkapja az első vizipisztolyát, és tudja, hogy… mekkora hatalom került ezzel a kezébe. Kivéve, hogy én nem vízzel töltött fegyvert használok egyszerűen csak a… sármom…
És Shyrraknál nagyon működik, ahogy látom…
- Nem vagy túl biztos a dolgodban. - azt már nem mondom ki, hogy “hadd segítsek”… Még a pillantásomban sincs benne. Legfeljebb a kezemben, amivel közelebb húzom magamhoz. És természetesen hívom még közelebb, hogy lopja el az utolsó centiket is. Megteszi. Jóóóóóó….
A magam részéről nem is akarok elhúzodni, sem abbahagyni. Egy pillanatra sem. Azt viszont felkelti az érdeklődésem, amit két csók között suttog nekem.
- Akkor két legyet fogok ütni egy csapásra. Mert kíváncsi vagyok. És türelmetlen… - igazából nem, szinte végtelen a türelmem. De ha huncutkodásról van szó… akkor igen is kérem a részemet…
Ezért elhúzodom egy kicsit Shyrraktól, éppen annyira, hogy hozzá férjek az ingemhez. Lassan kigombolom az egyik gombot, és közben az egyik ujjammal a mellkasomon is végig simítok. Ezt pedig… Shyrrak is érzi. Nem nyúlok hozzá, épp csak a tekintetét keresem, és huncut mosoly virít a képemen, de számára olyan, mintha megérintettem volna. Mintha rajta is pontosan ugyanúgy simítottam volna végig…
Ezért nem várok sokat a következő gombbal sem… Azt már inkább szakítom, mint bontom, de az ujjaim továbbra sem csak az ing anyagán vannak. A bőrömet, és ezzel Shyrrakét érintik…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Dec 10, 2023 11:12 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Csak elégedetten szusszantok, de már valójában az álmok világában vagyok, nem, mintha eljutnék magamtól egyszer oda. Tény, hogy mások rémálmait sokkal jobban szeretem nézegetni....
- Látom... - csak elégedetten somolygok, ahogy leguggol, s megnézném így is, csak már ruhában van...
- Rád? - adom a meglepettet, ám húzom a pórázt, a kezem nem mozdul. Felesleges.
Nézem, ahogy ajkait megnyalja. Naaaa, azokra már igen.
- Meglehet... - figyelem, mit tervez, nem tudom, mi lesz a vége, ám amint megtörténik, elégedetten morranok, és csak a szemeibe fúrom sajátom.
Szárnyaim szorosan fogják körbe, s nyomják rám, kezem sem kell kinyújtanom érte, így segítve hozzá az utolsó centikhez, s bizony ellopom azt az önelégült mosolyát. Mert az övé is elvesz ugyan, az energiámból, ám kapok is vissza tőle, s talán éppen ettől indultam be annyira... hnem is emlékszem mennyire. De szerintem az épületből sem sok maradt...
- Fenséges a tálalás... - suttogom a csókok között, amelyek nem is kis  menetek. -De mivel ruhában vagy, nem kapod meg a másik meglepetést...- mindig is szerettem huncut lenni, ám Nergallal... egészen más színezetet nyert a kifejezés...
- Ellenben kényezthetsz... s még meggondolhatom magam... - lelki szemeim előtt már meg is jelent a meglepetésem, s egészen biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül ő is tudni fogja, mi is az...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sat Dec 09, 2023 10:11 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Elmosolyodom. Mert tetszik, amikor… fog… Nem feltétlenül a szavaimon. Azokat lassan már hanyagolnám, mert feleslegesek. Az ugyanis még csak halványan sem fejezi a történteket, hogy: ez kurva jó volt… Akkor meg egy “hmm” vagy épp annak hiánya többet mond…
Shyrrak viszont dumálni akar. Előtte. Már mint a reggeli előtt…
- Közeledik… - vagyis én közeledem. Hogy aztán már csak egy alvó démont találjak az ágyban. Mondanám, hogy ez ciki rám nézve, de nem az. Inkább egy plecsni, ami azt mutatja, hogy még mindig jó vagyok…
És akkor még Shyrrak azt nem is tudja, hogyha vágyakról van szó, tényleg nagylelkű vagyok, és félre teszem időnként a sajátomat is. Semmi kedvem ember kollekciót böngészni. De azt hiszem ennyit igazán adhatok neki.
Hogy aztán mikor visszajövök, és lelkesen megmutatom, ne értékelje. Démonok… még hogy a nőkkel nehéz… Nem. A démonokkal sokkal bonyolultabb.
Legalábbis addig, amíg vissza nem dobja a labdát, és amit elvesz, azzal nekem is ad… Nem is keveset. A szívtipró mosolyom újra feléled.
- Mindig… - ennek persze ellent mond, hogy testhelyzetet tekintve, épp a kijelentés után már nem állok, hanem leguggolok az ágy szélénél. Shyrrakhozz közeli részénél, mert azért a póráz, ami ismét megjelent nem túl hosszú. Ne is legyen az…
- Nem tudom. Rám… - nem elszólás. Teljesen szándékos volt. De azért megköszörülöm a torkom, és az ajkaimon is végig siklik a nyelvem, mikor ‘helyesbítem’ magam.
- Szóval rá éhezel? - természetesen tárgytalan a kérdés, mert ahogy közelebb húz magához engedek neki. Sőt. Ha nem húzott elég közel magához, megragadom a nyakam előtt a pórázt, és rántok egyet rajta. Remélem szorosan fogja. És ezzel nagyon-nagyon közel kerül hozzám, amikor meghúzom… hmm…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Dec 09, 2023 9:14 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Szavadon foglakkk... - neem feltétlenül a szobájára fogom venni az “engedélyt”, nem, mintha érdekelne, ad-e.
Erőm viszont nincs. Főleg, hogy a hely, ahol vagyunk, nem éppen tápláló már a számomra.
Ő viszont dekorál, én pedig kényelmesen süppedek bele a párnákba. Ezer szerencséje, hogy egyik sem tollal van töltve...
Cserébe kap tőlem egy ajándékot, ami valahogy megint eltűnt. Na, eeeez végleges lesz!
- És hol marad? A padló nem számít. - kicsit meghúzom azt a pórázt, aztán meg boldogan visszaalszok.
Arra sem ébredek fel, hogy Nergal eltűnik a pórázammal együtt, csak visszaesik a kezem a párnákra.
Az érkezésre kicsit dünnyögök, de még boldogan visszaalszok, a póráz visszaterem a kezemre.
Kényelmesen fordulok felé, ahol érzem.
- Á, te már álls... - a kérdésembe belefulladok, mert mutat valamerre.
Felkönyökölök, a reggelimre nézek. Aki nem az alvó alak.
- Gondolod, hogy én rá éhezem? - nem mozdítom a kezem, de a póráz közelebb húzza, én még nem tudok úgy felállni, mint ő...
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sat Dec 09, 2023 12:31 am

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Na jól van. Ez már Shyrrak. Nem cserélte ki senki egy… tollas, de sokkal szentebb darabra. Szélesedik is a mosolyom.
- Dekorálj nyugodtan. Ha van erőd… - hát igen. Engem sem cserélt ki senki. Még mindig aljas (és huncut) vagyok…
Ettől függetlenül persze jár mindenkinek a kényelem, és Shyrraknak is biztosítom egy mozdulattal.
Aztán meg én is kapok valamit, ami határozottan tetszik, és kellemes emlékeket idéz fel. Nagyon kellemeseket, és némileg persze ködöseket…
- Nem. Kényeztethetlek én is. - hohóóó, de még mennyire… Talán most nem olyan energiával, mint korábban, mert egyértelműen le vagyok harcolva. De a kevésbé megerőltető dolgok is örömet tudnak okozni…
Ezért felkelek, és engedelmeskedve a póráznak, négykézláb közelíteni kezdek Shyrrak felé. Még az ajkam szélét is megnyalom, de csak lassú léptekkel megyek felé. Annyira, hogy látom, valamikor a folyamat közben elalszik.
Hát ez igen lehangoló…
De… adott egy másik ötletet. Másként is tudom… kényeztetni.
Ezért teremtek magamra egy ruhát, és álló (most nem úgy, te huncut…) pozícióba is felemelkedek. Aztán el is teleportálok, mert a meglepetés, amit kitaláltam nem a házamban található.
Igyekszem, gondosan megválasztani az áldozatot. A gyengék szóba sem jöhetnek, mert az a fél fogára sem lesz elég Shyrraknak. A túl erősek szintén nem, mert desszertet akarok neki vinni, és nem nyers húst, amin órákig rágódnia kell… Ezért egész biztosan hosszú percekig, akár egy óráig is, csak láthatatlanul figyelem az embereket, és… válogatok közöttük, az alapján, amit a lelkükben érzek.
Aztán megtalálom az ideális jelöltet. Egy férfit. A büszkesége és az önhittsége ínyenc csemege lenne azon démonok számára, akik ezt használják táplálékként. De szerintem Shyrraknak is tetszeni fog. Mert nehéz lesz megtörni, de nem lehetetlen…
Egy pillantás csak, az, ahogy a birtokomra teleportálom, és egyelőre álmot is bocsátok rá. Egyszerűbb, mert így nem kellenek kötelek, és Shyrrak szabadon játszhat vele. Feltéve, hogy felébredt… Azért nem szívesen malmoznék az… ujjammal, amíg ez megtörténik.
Viszont, ha felébred, természetesen nem hagyom szó nélkül, hogy tulajdonképpen ágyba hoztam neki a reggelit…
- Na nálam ez az elrablás. - mutatok a… hát inkább ájult, mint alvó férfira. De jelenleg ez részletkérdés. Az jobban érdekel, hogy mit fog szólni Shyrrak az ajándékhoz…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Dec 08, 2023 10:53 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Még egy “ahhh, tudtamot” sem akarok kimondani, csak mormogok. Aztán sóhajtok.
- Az elraboltakhoz más díszlet tartozik... - nálam egészen biztos. Najó, azért az is sokat számít, hogy kit és miért rabolok el...
Egy pillanatra megint bealszok.
Aaaaaa, végre nem kemény, és a bevert fejem (arcom) is végre puhán érkezik. Boldog mosollyal ölelem át a párnát, mintha Nergal lenne. Kár, hogy Nergalt jobb ölelni...
De jobb, mint a padló!
- Legyen is... - nem azért dolgoztam meg, hogy ne essen ki egy... két (sok!) pillanat az emlékeiből! Azokat megtartom magamnak, őrizgetem, és...
Jó lesz majd vele zsarolgatni...
Erre mosolyogva fel is emelem kezem, hogy varázsoljak neki még valamit.
- Ühümmm... - oda sem kell néznem, tudom, hogy jól áll... khöm. Rajta!
- Ó, szóval csak én kényeztesselek? - kezem felé nyúlik a temérdek párnán, s onnan egy póráz indul el, a csuklóm s kezem körbetekerve, a nyakörvéhez csatlakozik, egy cuki kis karikával.
De annyira sok energiát elvisz, hogy boldog, s nagyon is elégedett mosollyal visszaalszok.....
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Dec 08, 2023 9:57 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Hallottam igen. Még bólintok is erre. De hogy felfogtam-e… Nos arra csak hosszú másodpercekkel később tudnék válaszolni. És így is teszek.
Aztán egy ideig még így is bambulok, mert láthatóan Shyrrak sem találja azonnal a szavakat. Nem baj. Én ráérek. Kényelmes helyen vagyok…
Ezt követően viszont elhangzik egy definicó, és nem csak magamban hümmögök egyet, némi gondolkodási idő reményében.
- Hmm…  - nem tudom pontosan hány másodpercig nyújtom ezt. Csak azt, hogy egy pillanatra becsukom a szemem, és majdnem engedek az álom manóknak. Aztán inkább még sem. A bűntudat, mint olyan, ugyanis nagyon távol áll tőlem.-
- Akkor igen. Elraboltalak. - vállat vonnék, de ahhoz komolyabban meg kéne mozdulni. Az meg továbbra sem áll szándékomban. Shyrraknak viszont… mondanám, hogy nem tudom mi bújt bele, de pont tudom…
- Ezen segíthetünk. - nem kell csettinteni, így nem is teszem. Anélkül szélesedik ki a mélyített ágy, és válik a padló azon része is matracozott és párnázott résszé, ahol Shyrrak is van. Arra azért készítem magam, hogy ez sem lesz jó neki, de egyelőre nem izgatom fel magam… ezzel. Nekem ez kell, neki más, van keze, ő is tud rendezkedni, ha akar.
- Nem rémlik, hogy ezt tettem volna. De tény, hogy vannak ködös emlékeim… - csupa jó, ezért nagyon széles, és huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Aztán meg egy nyakörv a nyakamon. A mosoly, lágy kacagássá válik.
- Áhh… szóval nálad így néz ki egy ébredés… - a játék kedveért felemelem a felsőtestemet, és egyik kezemmel megtámaszkodom magam mögött. A másikkal megérintem a nyakörvet, minimális erővel meg is húzom. Nem akarom elszakítani, sem leszedni. Hiszen biztosan jól áll nekem…
- Kapok még más ajándékot is Cukorfalat? - visszafekszem, de a könyökömmel még támasztom a fejem, és inkább oldalt vagyok. Természetesen felé fordulva. Egy szál… nyakörvben…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Dec 07, 2023 10:22 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Aham... uuuuuuuhhhh...
Még mindig fekszek, várva, hogy érkezzen a fájdalom, de annyira elhasznált vagyok, hogy még az is alszik közben egyet.
A kérdésre csak dünnyögök egyet.
- Hallottad, tudom... - ahh, nem kellett volna felkelnem róla. Sokkal jobb volt ott! De meg nem mozdulok, így is jó...
- Ahh, ne márrr... nem vagyok szófacsaró.... vagyis nem szófacsaró vagyok... - továbbra sem mozdulok. - Tudta nélkül... - emelem fel kezem. A beleegyezése senkinek sem kell, tartsa meg magának.
- Szar a padlód... - olyan kemény, hogy sírok a háta és a hasa után is. De továbbra sem vagyok hajlandó mozdulni....
- És még a hajamat is visszanövesztetted... - újra feltartom a kezem, mert valamit nem láttam rajta...
S nyakörv újra ott virít a nyakán. Majd kap nyakkendőt. Ha inge is lesz....
A csinosítása annyira kimerít, hogy kis híjján visszaalszok.
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Dec 07, 2023 9:20 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Hibátlannak érzek mindent. A testem állapota persze ebben a pillanatban nem alkalmas (annyira…), egy hasonló mókára, de nem veszítettem el egyik végtagomat sem és… Az alapján, hogy Shyrraknak van mit fognia… egyéb részeim is a helyükön vannak. Panaszra tehát egyáltalán nincs okom.
A pihenés viszont még így sem árt, és én ebben mindig a kényelemre szavazok. Semmi gondom Shyrrak birtokával, de azért nem szeretném, hogy a törött bútorokból szálka menjen a… Tehát igenis akarom a pihe puha párnáimat…
Ez pedig mély és tartalmas alvást eredményez (ki tudja milyen hosszút, de akkor is…), és egy széles vigyort az arcomon ébredéskor. Még akkor is, ha halványan rémlik, hogy egy ízes káromkodás hangja törte meg a csendet.
- Ahamm… - tulajdonképpen most egyetértenék mindennel. Szinte mindennel. Ugyanis átfordulok a másik oldalamra, és ezzel rájövök arra is, hogy Shyrrak már nincs itt, sőt épp ő mondott valamit… Egy pillanatra elkerekednek az ajkaim.
- Mihh? - sok mindent hallottam már a hasonló esték után. Eddig a pontig azt mondtam volna, hogy mindent. De most kiderült… a legkevésbé sincs így. Hiszen hosszú másodpercek alatt ugyan, de rájövök, hogy az elrablás szót említette. És ezzel még SENKi sem kínált meg. Azokon kívül persze, akiket valóban elraboltam, de velük… biztos nem töltöttem el egy olyan estét, mint Shyrrakkal…
- Ez néző pont kérdése. Te mit tartasz elrablásnak? - igazából egy határozott NEM lenne a válaszom, mert a helyszínt módosítottam ugyan, de szabadon távozhat bármikor. De ha egyáltalán felmerült egy ilyen kérdés… akkor lehet, hogy jobb, ha tisztázzuk ki mit ért a fogalom alatt, mielőtt belefutok egy önkéntelen hazugságba. Vagy… másba. Ja nem, abba már nem, mert tényleg kikelt az ágyból.
Nekem viszont egyelőre nem áll szándékomban, sőt… még jobban a párnák közé fúrom magam. Aludni szinte biztos, hogy már nem fogok, de… mondtam, hogy a kényelemre szavazok?
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Dec 07, 2023 8:30 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Mire “mozdulunk”, addigra már mélyen visszaalszok, s mélyet lélegzek, elégedetten, betakarva Nergal hátát is, nem csak a karommal.
Nem is emlékszem, mikor fordulok meg, s teszem fejem Nergal lapockái közé, s kezeim bújtatom mellkasa alá, lábam átvetve rajta, mert úgy kényelmesebb.
Arra ébredek, hogy egy Nap süt rám, és valahogy nem tudom, milyen vagyok. Elégedett, az biztos. És olyan fizikai fáradtság van rajtam, mit még nem éreztem.
Nagyot sóhajtok, elégedetten, s felkelek. Nagyon nehezen. Azért is, mert a párna nagyon kényelmes volt, másrészt úgy érzem magam, mint akit legyalultak, másrészt...
Egyenesen lépnék, ami csak egy dolog miatt nem jön össze. Egy mélyedésben vagyok, s úgy orra vágódok, hogy ott is maradok.
- B@ssza meg. - teljesen nyugodt és halk hangon mondom ki, ahogy elterülök, először arra gondolva, hogy van valami a lábam köré csavarodva, de csak azt érzem, hogy az ágy lentebb, van, mint a padló. De nekem nem ilyen ágyam van... jelenleg, ha jól emlékszem, a darabokban lévő állapotban....
Egészen más energia vesz körül, mint ...
- Te... elraboltál? - dünnyögöm, de azért hallhatóan.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Dec 07, 2023 12:13 am

Hát… a biztatás nem jött be. Erre nem én fogom megtanítani. De valami másra meg tudom. Abban egész… hmm… profi vagyok…

De azért még így is érzem, hogy nem vagyok már olyan virgonc, mint régen. Tény, általában akkor éreztem ehhez hasonló elégedettségi szintet, amikor jóóóóóval több résztvevője volt a bulinak, most viszont Shyrrak egyedül… hmm… oldott meg minden helyzetet. De korábban akkor is hamarabb talpon voltam. Most meg nem csak maradok ott ahol vagyok, hanem mikor érzem, hogy Shyrrak a fürtjeimmel játszik, majd lejjebb csúszik, és a "hasam" alá teszi a kezét… Még a szememet is visszacsukom.
Huhh…
- H--ühmm bizony… - mosolyodom el még csukott szemmel is, aztán… Shyrrak elalszik.
Jól van. Tehát még mindig jó vagyok…
Aludni viszont sokkal kényelmesebb módon szoktam. Ezért mielőtt elnyomna engem is az álom, át teleportálom magunkat egy másik helyre. Az egyik Terrán lévő birtokomra. Ahol szoba méretű az ágy, és bele van süllyesztve a padlóba. Hogy a megszámlálhatatlanul sok párna, és a méternyi vastag matracban ugrálni is lehessen. Bár erre még sosem volt használva…
Így pedig engem is elvisznek magukkal az álommanók. Szívesen odabilincseltem volna őket a baldahin oszlophoz, de azt valahová eltüntette Shyrrak az este folyamán. A csettinve teremtésnek pedig van egy határa. A fáradtság…
A pozíciónk viszont nem változott. Arra figyeltem, hogy pontosan úgy teleportáljam magam, ahogy voltunk. Mert Jobban alszom, ha valaki fogja a... hasam...
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Dec 06, 2023 11:31 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Vágok egy jellegzetes ajakformációt (lebiggyesztem).
- Akkor sokáig fog még a pokol létezni...- nem hiszem, hogy az a közeljövőben megtörténik. Ellenben más sokkal inkább.

Sajog. Mindenem. Jóleső zsibongás van a testemben és a lelkemben is (ja, az nincs), s mormogva szusszanok még egyet.
Hallok valahonnan egy hangot, s mivel a félálomból jólesően visszasüllyedtem a nemlétbe, egy “Hmmm?” hang után kellemes mormogás ismét tőlem
Kezem kinyúlik a hang irányába, egy kicsit sem érzem azt ám, hogy mintha egy évtizedes csata után lennék...
Megtalálom a fürtöket, s ujjaim belefúródva cirógatják, ám így a fejem legurul a derekára, így lejjebb csusszanok, s a dereka lesz a párna, ami alá alá is dugom a kezem, mert úgy szeretek a legjobban aludni. Karomat a szárnyam is kíséri, amelyik a fürtök felé mozdult el, s ránk helyezkedik.
- H--ühmm... - ez egy igen akart lenni.
Sóhajtok egyet, tenyerem a hátára simul, ugyanúgy követi szárnyam is. És visszaalszok....
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Wed Dec 06, 2023 10:20 pm

Ajajj… Van egy olyan érzésem, hogy most nagyon nem mindegy, hogy mit mondok… De hazudni nem fogok. Tudnék, ha nagyon akarnék, de teljesen értelmetlen. Ezért inkább… Áhh.. ezt még finomítani sem lehet. Sajnálom Cukorfalat, ez most telibe fogod kapni.
- Nem, mert nem az a fontos, hogy én elfogadlak-e vagy sem. Neked kéne saját magad. - jujj.. azért ebben van valami, amit inkább a fentiek szoktak tolni… De ha egyszer így van? Én már erre  rájöttem, és sokkal jobban érzem magam tőle. Akkor csak azért nem fogom másként csinálni, mert van benne némi fényesebb gondolat is…
Aztán úgy tűnik, hogy végső soron ez bevált. Vagy csak félretette az egészet. Nekem mindkettő jó. Mert az nagyon is jó, amibe belekezdettt, és amit én folytatok. Vagy fordítva… mindegy…

Rég ébredtem már ennyire fáradtan, és ennyire… elégedetten. Már mint tényleg… Egy ideje ugyanis dobtam az ehhez hasonló mókát, hogy valami újat próbálhassak ki. De mekkora hülyeség volt. Mert mind kiderült, azért ez már NAGYON hiányzott… és valójában a két dolog egyáltalán nem zárja ki egymást. Főleg, ha… nagyon hosszú távon gondolkodva, de a két ‘party’ valójában kéz a kézben jár…
Viszont ennek köszönhető, hogy azt azért nem teljesen tudom, hogy pontosan hol is vagyok, és miként. Érzek némi macska… Macska? Jah… macska szőrt az arcomnál. És… azt hiszem egy arcot a tomporomnál…
- Cu.. - huhh… hang az nincs… Na akkor köszörüljök meg azt a torkot…
- Cu…kor…falat? - nagyon remélem, hogy nem a szőr tulajdonosa az. És nem… fordulok, és tényleg látom Shyrrakot, ahogy a hátsómat használja párnának. Ébredtem már sokkal rosszabbra is. Sőt. Ez igazából így egész kellemes…
- Csak nem elpilledt a… tanítvány? - vigyorgok rá, és azért… már jobb egy fokkal a hangom is. Igaz, még mindig rekedt. És azért, ahogy megmozdultam, érzem, hogy… hmm… nem biztos, hogy csak a szobát… viselte meg az este…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Dec 06, 2023 9:05 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Vagyis annyira nem egészen... - nem zavar. Mert nem igazán zavar a bukás óta, ki, mit gondol rólam. Nekem a szárnyaimmal vannak gondjaim, s amit képvisel, vagyis önmagammal. Ez más véleményét, mit gondol rólam, nem igazán kötöm össze vele.
Ahogy átkarol, s úgy dőlünk, az édes bilincs, mit körém fon, jól esik, belezuhanok az érzésbe.
A folytonos meg-megremegést azonban nem tudom megállítani, s nem is akarom, azonban amire nem számítottam, mert odáig senki sem jutott el, hogy mire belefúrja ujjait a tollaimba, s a bőrt érintve kezdi el játszadozni vele, teljesen kikapcsol minden, s belehullok az együttlétbe. Vele.....
Érzem az egyik szárnyamat, ahogy fekvés közben félig ráfeküdtem, ám az érzet, ami körbesz, ahogy magamhoz térek, ébredek, csak még jobban, fúrom arcom annak forrásába, ami nem a szárnyam és még csak nem is párna.
Teljesen kikapcsolt minden ellenállásom, s sokkal inkább azért kellett visszavergődnöm tudatban, hogy át tudjam ezt adni Nergalnak, mert annyira ráérzett, mitől oldódom fel, hogy valóban kikapcsolt mindenem. Még sosem érte ezt el senki, s így csukott szemmel, elégedetten mormogva bújok a forráshoz, azzal nem törődve, hogy a szoba miként is néz ki, mert nem a visszafogottság jellemez, az sosem jellemzett.
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Dec 05, 2023 10:17 pm

Nah. Most már úgy tűnik, hogy érti. Legalábbis nem érkezik sem replika, sem helyzettől függően néha hisztinek minősülő reakció. Ezért elmosolyodom. Örülök, hogy ezt ugyanis tisztázni tudtuk.
És szívesen folytatnám is, amit abba hagytunk…
De van még valami, amit meg én nem értek. Pedig nagyon próbálkozom…
- Öhm. Végül is igen… - igazából csak azt akartam neki mondani, hogy fogadja el magát, de tény, hogy én is elfogadom ilyennek. Az más kérdés, hogy ha még mindig az imádkozós tollas bagázshoz tartozna… akkor nem igazán tudnék vele mit kezdeni. És valószínűleg nem is akarnék… De nem ez a helyzet, és a magam részéről én ennek örülök.
Annak persze még jobban, hogy nem csak elfogadja a közeledésem, hanem viszonozza is…
Hagyom, hogy hátra döntsön, sőt még fel is morranok. Épp csak… mielőtt ezt megtehette volna, szorosabban karoltam őt, és húztam magammal. Kiszökik a tüdőmből a levegő, ahogy a mellkasa az enyémhez simul, de ez… nagyon is jó érzés. És ezért eszemben sincs abbahagyni, vagy elengedi őt.
És amit elkezdtem, azt folytatom. Továbbra is érintem a szárnyát, és egyre jobban belefúrom az ujjaim a tollak közé. Kíváncsi vagyok rá, mi történik, ha… igazán el tudja engedni magát…
Ugyanakkor viszont figyelek arra is, hogy ő mit csinál… velem. A mozdulatait ugyanis utánozni akarom. Egyelőre…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Tue Dec 05, 2023 8:46 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Uh. Hát... totál másfelé vitt el a gondolatom. Látni is rajtam... megbánni már semmit sem bánok meg, a bukásom után meg végképp nem. Inkább csendben maradok erre a válaszára. Aztán már nem tudom visszafogni keserűségemet, s elnevetem magam. Nem boldogan.
- Nem. Nem lehetek. Tényleg nem érted. - sóhajtok. - De... azt hiszem, ezzel azt is akartad mondani, elfogadsz ilyennek, ahogy vagyok. - és ez... sokat jelent. Megsimítom arcát, ujjammal állát.
Elgondolkodom. Fent nem volt szabad akaratom. Az öreg egy lényegiségét képviseltem, slusz-passz, mást nem tehettem, és máshogy sem tehettem, mint ahogy ő rendelte el. Nem voltam olyan szinten, hogy saját akaratom lehessen, de láttam, hogy a nagyoknak sincs. Valójában ez dühített fel. És a szárnyaim ennek csúfos jelképe, hogy még most sem rendelkezem teljesen magam felett, mert amíg szárnyaim vannak, ráadásul angyali, még ha fekete is, közvetíti az öreg Fényét (s fel is zabálja a sötét erőket, amiket másoktól szipkázok el. Ezért vágyom folyton a félelemre, méghozzá a zsigerire.)
S megértem, nem fogok nála választ találni, mint ahogy eddig is, oldjam meg magam. Így nincs értelme ezen vívódnom. Ez a lánc már rajtam marad, de arról nem tehet Nergal és nem tehetem pokollá (khöm) a létét.
S Nergal nagyon jól csinálja. Fokozatosan engedek, nem kéretem magam, de nem is megy egyből.
Ahogy körözni kezd a tollaim körül, lassan és érzékien, belemormogok a csókba, újra megremegve, jólesően, s még jobban átkarolom, ledöntve őt ismét, ha már a lábáról nem tudtam, akkor ültéből... s hagyom veszni az idő homokszemeit, észre sem véve, hogy a közöttünk lévő láthatatlan kapocs egyre erősebbé válik....

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Dec 04, 2023 10:59 pm

Szerintem teljesen egyértelmű vagyok, de úgy tűnik, hogy… még sem. Hiszen tulajdonképpen fel voltam készülve minden reakcióra. Csak arra nem, hogy elkomorodik az arca. Na meg… azért arra sem, hogy előkerül az éhes disznó hasonlat. De erre legalább van válaszom is.
- Nem. Ezzel azt akartam megmutatni, hogy teljesen mindegy hogy nézek ki, az energiám ugyanaz. A vonzerőm ugyanaz. A lelkem, vagy az a valami, ami a démonoknak van… ugyanaz. - még a kezemet is szétteszem, és aztán vissza változom a saját alakomba. Ami egyébként szintén egy felvett alak. De ezt most nem hozom fel, inkább azt várom, miként alakul tovább a… beszélgetés. Elvégre kezdek egyre kevesebbet érteni, és egy idő után. Teljesen el is vesztem a fonalat.
De megpróbálom felvenni. Odáig eljutok, hogy az a gondja, ő egy bukott angyal. Azt viszont szerintem még mindig nem értem, hogy ez miért probléma. ‘Fent’... nyilván az. De már nem ott van…És egészen biztos vagyok benne, hogy már ő sem ugyanaz. Érzem, hogy nem tollas. Vagyis szó szerint igen, de ez most jelenleg mellékes dolog. Éppen ezért, továbbra is kissé értetlenül, de… igyekszem… öhm… lelket önteni belé? Basszus… én tényleg azt csinálom. Próbálkozom… Jujj…
Mindegy.
- Pontosan. Nincs lejjebb. Tehát nincsenek elvárások sem. Csak te raksz magadra, teljesen feleslegesen. Inkább ki kéne élvezned, hogy ezúttal… tényleg az lehetsz aki vagy. Vagy aki, csak lenni akarsz. Egyedül te döntesz. - legalábbis, ha jól értem. Azért ebben még mindig nem vagyok biztos.
És úgy döntök akkor inkább nem foglalkozok vele. Játszani szoktam a lelkekkel, és nem ápolni. Vigasztalásból én ennyit tudtam nyújtani. Magamat viszont adhatom. Minden értelemben.
Ezért mikor idővel viszonozza, és teljesen belesimul a csókba, jobban beengedem én is az érzeteket. Eddig tartottam… egy fajta távolságot, hogy ne nyaljon képen az a fagyi, legfeljebb a fülemre (kühümm…) adjon egy puszit. Most viszont ledobom a ‘védelmem’ is. Engedem, hogy magával ragadjon. Shyrrak. Fogalmam sincs, hogy jött ez össze…
Valószínűleg ilyen jó a… tárgyalási készségem…
Éppen ezért belemosolygok csókjába, mikor a hátamat is elérik az ujjai. Nem biztos, hogy ez jel, de én annak veszem, ezért tükrözöm a mozdulatait. Épp csak én a szárnyán teszem ugyanezt. Finom köröket írok le az ujjaimmal a tollain, lassan és óvatosan. Egyelőre nem az érzékeit akarom felébreszteni (nem teljesen…), inkább… azt akarom megmutatni, hogy ha neki van is baja saját magával… nekem még csak kételyem sincsen.
Azért remélem, hogy ezt nem fogom megbánni egy adott ponton…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Dec 04, 2023 9:58 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Nem érint meg végül a szárnyam tövénél. Ez egyszerre érint meg, és szomorít el. Ő sem akar érinteni ezek után. Nem lep meg. Veszek egy nagy levegőt, s kisóhajtom. Mindegy. Én sem szívlelem a szárnyaim, levágni már próbáltam jó párszor, már az öreget is bosszantgattam jó párszor, de csak maradt.
Keserűen elnevetem magam. Nem érti. Nagyon nem. Már válaszolnék, amikor átváltozik. Komolyan nézek rá.
- Te most tényleg azt hiszed, ha átváltozol nővé, és küldöd itt nekem a feromonokat, akkor rád vetem magam, mint egy éhes disznó? Minek nézel te engem?!
Újra dühössé válok, és nem értem, miért. Hiszen itt van.
Kiegyenesedek az ülésben. Legszívesebben leszállnék az ágyról.
Nagyon hangosan felnevetek, még a fejem is hátravetem. De a nevetésben semmi öröm nincs.
- Bukott angyal vagyok, mi a jó istent tudnék még kockáztatni, hogy lejjebb süllyedjek ennél? - nem érti. Vagy én nem értem.
Csókja azonban meglep, azt vártam, hogy képen töröl, ordítani kezd, és aztán elfüstölög.
Először meglepődök, aztán ha nem hagyja abba, akkor lassanként beleolvadok a csókba, ujjaim újra megtalálják bőrét, a hátát...
Így maradhatnánk. Örökre....
Mert ahogy érzem, nem érzem azt hogy elszívná belőlem a sötétséget, vagy még több fényt engedne be mindez. Őt érzem. És ez új érzés...
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Dec 04, 2023 9:08 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Tehát “nem”. Ha olyan helyzet adódik, mint a mostani… mindig tiszteletben szoktam tartani ezt a szót. Nagyjából ez az egyetlen szitu amikor foglalkozom vele, de ilyenkor mindig.
Akkor viszont egész más a helyzet, amikor a “nem”… nem egésze “nem”… Akkor minimum egy kérdést felteszek.
Így pedig el is jutunk oda, hogy lekerül rólam (sajnos…), minden játékszer, és egy ideig én sem nyúlkálok. Majd óvatosan tapogatózóm, és egyre biztosabban válik az a “nem” egy nem kövér, de azért husis “igenné”.  A teste ugyanis válaszol helyette is.
De aztán ismét megállok a mozdulatban. A kezem ott marad a szárnya közelében, épp csak energia lenyomattal érintve, de nincs cirogatás. A válasz őszintesége ugyanis meg lep, és új megvilágításba helyez mindent.
Hiszen ezért kompenzál ennyire. Nem azért, mert túl sokat hisz magáról, hanem azért, mert túl keveset. Awww… Kis Cukorfalatom… Szeresd magad. Vagy legalább kívánd magad. Erotika tanfolyam első lecke. Még szerencse , hogy velem találkozott. A legjobb helyre jött. Nem csak úgy…
- Az a te döntésed, hogy ki vagy. Nem az határozza meg, hogy van-e szárnyad vagy sem. Sőt a külsőd semelyik része nincs rá hatással. - hogy ezt be is mutassam, egy pillanatra… nővé változom. Azért kis csinossá, de elég egyértelműen… másmilyenné. A vonzerőm, és az energiám viszont marad. Sőt… még… jobban… felcsavarom. Tehát elméletben nem kéne változzon a rólam alkotott véleménye. Főleg, ha… tényleg senki érintését nem kívánta még ennyire…Awww…
Vissza is változom saját alakomban, hogy ezt a megjegyzését még véletlenül se felejtse el.
- És ez a vágy… nem ad olyat, amit még sosem éreztél? Amit mindig is akartál, de sosem merted kimondani? Amiért… megéri kockáztatni? - igazából nem tudom pontosan, hogy mit kockáztat, mert ezt a részt nem igazán értem. Ha kíván, kapjon el. Ez ilyen egyszerű. Oké, ha én ellenkeznék, nem bíztatnám ennyire. Az más szitu. De ez… teljesen egyértelmű.
Ezért közelebb is hajolok hozzá, és lágyan, finoman megcsókolom. Egyelőre nem érintem meg csak… hivagatom magamhoz közelebb, és ezzel bízhatom arra, hogy fogadja el magát. Legalább úgy, ahogy én őt.
Most ugyanis… mindenfajta erő nélkül tettem ezt. Sem őt, sem magamat nem turbózom. Csak kap tőlem egy csókot. Mert én is kívánom őt…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Dec 04, 2023 8:10 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Értetlen arccal, de mosollyal nézek rá. Tényleg muszáj ennyire éretlennek lennie?
De végül nem bírom ki, s morgok, elégedett a hang, hogy aztán hirtelen változzon.
Méghozzá először nagyon is felfelé változik a hangulatom, beleesve a kényeztetés csapdájába, hogy aztán dühösen villanjon a szemem.
Meglep a válasza, a benne rejlő érzése. Inkább csak szétnyitom szárnyaimat, ezzel nyomatékot adva korábbi szavaimnak.
Biztos.
Nem tudok egyből felelni kérdéseire, mert az is meglep, hogy nem tűnt el a semmibe. Inkább csak megsimítom a nyakörvet, ami semmivé foszlik, a nyakkendővel és a pórázzal együtt, a kötelékünket azonban nem szakítom el. Csak azok tűnnek el, a vállamon lévő szemkötővel együtt.
Nem veszem így észre, hogy mozdul keze, már csak az érintését.
Újból megremegek, a légzésem is megváltozik. De nem lököm el ujját, majd kezét sem. Ám amikor ujjai a tollaim közé furakodnak, s érzem meleg tenyerét is..
Vállára hajtom homlokom.
- Mindnekinek levágták a szárnyait, vagy lehullottak. Az enyém csak fekete lett. Így arra emlékeztet minduntalan, aki nem akarok lenni. - átkarolom. - És mert még senki érintését nem kívántam ennyire szárnyaimon. - haha, amikor a fagyi visszanyal! Merthogy megrémisztett ez az érzés, s az, hogy elveszíthetem ebben önmagam.
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Mon Dec 04, 2023 12:11 am

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Nem tetszik a reakciója. Visszafogja magát. Pedig… épp azt próbálom a magam módján a tudtára adni, hogy erre egyáltalán nincs szükség. Sőt…
Ezért csípőm ismét megmozdul, most jóval határozottabban. Majd apró, de érezhető kört is leír alatta…
Aztán más féle érzeteket keltek benne, és erre… már jobban reagál. Helyes. Ez ugyanis… határozottan vonzó benne… Szinte édes az a kis morgás…
Én mégis úgy döntök, hogy igazán “rossz” démon leszek, és csalni kezdek a játékában. Nincs baj a ‘szabályokkal’ sem, de… azok éppen azért vannak, hogy áthágják (khm..) őket. Vagy nem? De…
A döntésem pedig kifejezetten jónak bizonyul, ugyanis, amit észreveszek rajta… nem csak mosolyt csal az arcomra, hanem a mámor érzését feléleszti bennem. Sóhaja és megremegése ugyanis édesség a számomra, a tortán a hab, vagy a hab tetején a finom cseresznye. És pontosabban, ez minden egyszerre…
Ezért eszembe sincs abbahagyni a… kényeztetését… És tekintetét nem engedem, mindent látni és érezni akarok.
Legalábbis addig a pillanatig, míg düh nem villan a szemében, és… egy fejeléssel közel egyenértékű visszautasítást nem kapok. Szavakban…
- Biztos? - a hangom az elméjében egyszerre kihivó, de… nagyon is kérdő. Erre ugyanis nem számítottam, és némileg össze is zavarodok. A kezeimet szétfeszítő szárnyainak is engedek, hirtelen, és a bilincs szorítását ismét megszüntetve eltűnnek a karjaim a szárnya mögül. A bilincs pedig (egyelőre) nem is kerül vissza rám.
- Miért nem engedsz annak, ami… felébredt benned? Annak, amit kívánsz? És annak, akit kívánsz? - egyszerű kérdés, mert most egészen kivételesen, nincs bennem semmi hátsó szándék. Csak az, amit felőle éreztem, és amit… valamiért most leplezni próbál. Tudni akarom, hogy miért. Ez ugyanis nem jó neki. Nekem még kevésbé…
A kezem ezért a válaszától függetlenül újra közelebb kerül hozzá. Ha nem húzódik el, oldalról finoman, épp csak egy ujjal megérintem a tollakat a szárnyán. Nem vagyok erőszakos, ha ismét elutasítást érzékelek, elhúzom a kezem, és nem is próbálkozom újra. De ha ismét feléled benne a kellemesen bizsergető borzongás, akkor az ujjamat egy másik követi. Majd az egész tenyerem…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Dec 03, 2023 10:37 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Csak ne mosolyogna olyan átkozottul ördögien. Inkább igyekszem nem foglalkozni ezzel.
Mosolyogva szippantom be ajkaim, ahogy hümmenteni kezd, mert éppen kicsit lejjebb haladtam ujjaimmal, mint gondoltam. Vagy ő gondolta. Én viszont a kuncogást kell, hogy visszafogjam, amikor meg is mozdul a csípőjével.
Felelni akarnék, de ahogy a fülcimpámra érkezik az újabb súrlódás... készültem! Azért nem megy kimondani a “naazért” szót, helyette, morgok egyet, korántsem elégedetlenségből.
Vele mosolygok, ahogy nevet, a mozdulata azonban meglep, meg is dermedek, felkészülve valami egyáltalán nem jóra, de mivel még mindig csókol... maradok. Ám már összerakom a következő másodpercben, mit is csinált, ahogy érzem szárnyaimon kezét, s hogy magához húz.
Ezt a részét viszont tudom, nem úgy, mint a fülcimpáét. Nem véletlenül nem engedem, hogy más érintse meg a szárnyaimat, de sokkal inkább a tollaimat. Hát még belefúrni ujjait...
Az érzéki érzet, ahogy keze és ujjai érintik a tollaimat, az ölembe összpontosulnak, én pedig teljességgel megremegek, s nem tudom átkarolni, a csókban is megállok, belesóhajtok, újra megremegve.
A tollak érintése felér egy orgiával számomra...
Ahogy eltávolodik tőlem, ajkaim még nyitva vannak, és szavak  nélkül is lehet látni rajtam, mi is történik éppen. Mert azok a tekintetemben ott vannak.
Egy pár másodpercig, hogy aztán a féltett titkot leplezzem, dühössé válik tekintetem.
- Ez a játék így nem tetszik. Engedj el. - szárnyaimmal próbálom szétfeszíteni kezeit, mielőtt még újra hozzáérhetne.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Dec 03, 2023 9:48 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Az-az arc… Majdnem beveszem. De az egyéb gesztusai, többet mondanak, mint egy pár szó, és egy arckifejezés. A ruhámat viszont a továbbiakban azért rábízom, és csak egy huncut (nagyon huncut…) mosollyal válaszolok.
Akkor viszont újabb fordulatot vesz a történet (és mi tagadás, én is…), amikor… érzékenyebb helyeket is simogatni kezd.
- Hmm… - nem terveztem ennek hangot is adni, de… hupszi. Kicsúszott. Egy apró, de határozott csípő mozdulattal együtt, ami akkor is megtörténik, ha nagyon szorosan fog a combjaival. Talán akkor még inkább…
Aztán ahogy rám hanyatlik, és édes módon fojtja belém a szót… még mindig hagyom magam. Sőt. A korlátozott mozgás ellenére is, egyre éhesebben, egyre vággyal telibben ízlelem az ajkait. Határozottan jó. De nekem eszembe jutott még valami…
- Kérlek… - ez egészen másfajta “kérlek”, mint a korábbi. Ezt csak suttogásként hallja az elméjében, mégis jóleső borzongást juttat a fülcimpájára, mintha egy lehelet simítaná végig. Majd a Cukorfalat becenév hallatán, ismét hallhat valamit. Kellemesen bizsergető nevetést.
Pontosan kettő másodpercig. Ezt követően ugyanis már a bilincs roppanásának hangjára lehet figyelmes, és arra, hogy a szemkötő a vállaira hullik. A kezeimet összekulcsolom a háta mögött., és szorosan magamhoz húzom (nem mintha eddig lett volna hely köztünk), és a csókot továbbra sem kívánom abba hagyni. Ellenben ismét megjelenik egy bilincs a kezemen, csak most már… ő is a karjaim között van.
- Így gondoltad? Cukorfalat...- ez biztosan nem számít aljas trükknek, az már inkább, hogy egy pillanatra elhúzódom tőle. A tekintete érdekel, amit abban láthatok, ebben a pillanatban. Illetve az enyémből sem… rejtem el, a felszínre tört… hmm… kívánalmakat…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 2 Empty Re: Feather Party

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum