Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Feather Party

2 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Dec 03, 2023 8:11 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Akkor én most mondtam. - még arcot is vágok hozzá, mert tényleg kirántott megint a hangulatból. És azt nem szeretem.
Direkt nem válaszolok a kérdésére. Szavakkal. Helyette kicsit lentebb simítom meg. Talán kissé érzékenyebb területen....
- Kéred? - hallom direkt félre. - Ha nem kéred, akkor is megkapod...
Az életbe nem jöttem volna rá, hogy a fülem ennyire... kicsit nagyon érzékeny, olyannyira, hogy még a szárnyaim is, amit kissé eltartottam eddig, hogy elférjünk, ránk borul, meg én is Nergalra, ahogy kifut az erő az izmaimból. Mint egy kikapcsol gomb, basszus. És még sóhajtok is. Túlságosan is elégedetten.
Belemosolygok a kérésébe, de a csókot abba nem hagyom.
- Nagyon rossz voltál. És oldozzalak el? - tovább csókolom, visszahelyezkedek rendesen rá, de a világ levegőéért sem venném el ajkaim az övéről.
- De megpróbálhatod. Cukorfalat...
Vajon szembemegy a döntésemmel?

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Dec 03, 2023 6:42 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Elmosolyodom. Még, hogy szarok a felajánlásaim. Na peeeeeeersze. Épp úgy reagál, mint akinek nem tetszik, amit ajánlok neki. Ja nem…
- Nem. - jelentem ki tökéletes magabiztossággal. Az erotika ugyanis a tévhitekkel ellentétben, nem arról szól, hogy bumm bele, aztán mindenki a saját tempójában liheghet. Annak az a lényege, hogy bizonyos dolgokat meg kell tudni a másikról, hogy aztán… minden vágyát teljesíteni lehessen. Shyrrakot pedig még annyira sem ismerem, mint az embereket, ezért… igen furcsa is lenne, ha rögtön minden ötletem meleg fogadtatásra találna. Főleg, amikor nem is csak feltétlen a képességeimmel élek, hanem… inkább magamból mutatok valami érdekeset.
- Valóban? - nem csinálok semmit, épp csak… a hangom többet ígér annál, mint jelenleg a tetteim. Azok ugyanis most éppen arról szólnak, hogy teret kap a kibontakozáshoz. Részben az ő érdekében, még inkább viszont… azért, mert tényleg felkeltette a kíváncsiságomat. És idővel nem csak azt…
- Kérlek… - ez a kijelentés egyszerre pimasz tiltakozás és… biztatás. Sokat elárul az, hogy miként reagál erre, és bármennyire is passzívnak tűnök… valójában információt gyűjtök. Mondhatjuk úgy, hogy egy támadáshoz, de… egy kellemes fajtához… Ezért egészen addig hagyom, hogy csináljon, amit akar amíg… hát el nem éri azt a pontot, hogy engem is aktívabb cselekvésre ösztönöz… Szerencsére el is érem, és végül kissé meglepve tapasztalom, a fülcimpáját sikerült finoman megharapni. Aztán nagyon meglepve érzékelem, hogy pont érzékeny helyre tapintottam…
- Nocsak… - ki mondani akarom, ám ez már nem sikerül köszönhetően annak, hogy megérzem ajkait az enyémen, és eszemben sincs ellenkezni. Ezért csak telepatikusan kapja meg ezt az üzenetet, és a néhány perccel később érkező következőt is.
- Oldozz el… - első sorban a kezeimre gondolok, mert azzal sok mindenre képes vagyok, de szándékosan hagyom szabadon értelmezhetően ezt az utasítást. Több módon is akadályozva van a ‘szabadságom’, és rajta áll, hogy miként, vagy pontosan hol… szabadít ki. Már ha egyáltalán teljesíti ezt a parancsot. Akár azt is szívesen megnézném, hogy épp az ellenkezőjét teszi…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Dec 02, 2023 10:48 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Féloldalas, sokat sejtető a mosolyom. Valóban azt érdemel, főleg, hogy játszadozik velem.
Na, nem mindegyikért, mert van, amelyek kifejezetten meglódítják fantáziámat, mivel is okozhatnék neki örömet. Vagy meglepetést. Bármelyiket a kettő közül.
- Elég szarok az ajánlásaid, nem mondtá még neked? - csak ő képes ennyire kizökkenteni az érzetből, amiben vagyok. Az arcomra is van írva, hogy rendesen elszállt minden kedvem.
Talán éppen ezért a szokásosnál is szorosabban markolom meg... a pórázt.
- Inkább az, mint még egy ilyen... pocsék ötlet... - a hangom még mindig nem az igazi, de nem is azzal akarok bármit is elérni.
Tetszik rajta a fekete selyem. Nem is állom meg, hogy ne helyezem tenyerem arcára, s simítsam meg hüvelykujjam arcát, s közben egészen véletlenül végigsimít ajkain is...
- Ha elárulnám, hova lenne a meglepi? Mindenestre nagyon nagy büntetés fog járni... - kínozni szeretek, ám most a kínzás egy nagyon is kellemes formája mellett döntök.
Amiii, annyira nem is hatástalan, fel is pillantok egy időre az elfoglaltságomból, ahogy érzem alattam a helyzetet. Azért erre veszek egy mélyebb levegőt, s engedem ki. Haladok..
Haladok, hogy jobban elérjem, úgy csusszanok RAJTA, hogy teljesen közrefogom, vagy éppen rajta vagyok, most nem tudom eldönteni, de engem is érezhet, arra pedig én nem figyelek fel. Annyira elmerülök a játékban. Annyira, hogy amikor megmozdul, a csípőm és combom önként fogja szorosabbra a közötte lévő helyet, ám a fülcimpám harapása valami egészen mást indít el.
Teljesen elengednek az izmaim, én pedig meglepetten dőlök rá. Nem is tudtam, hogy ez a legérzékenyebb helyem, még fel is nyögök, majd elégedetten sóhajtok egyet.
- Nagyon... nagyon.... - elfeledkezem, mit akartam még vele, azt tudom, hogy amin ülök, annak is gondoltam valami szépet, de... az ajkai vannak közelebb, így arra fonódok rá....

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sat Dec 02, 2023 9:43 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Még mindig nem vagyok teljesen biztos abban, hogy jó ötlet volt ez az egész (és most nem a kötelékre gondolok…), de… nem tudom teljesen letagadni, hogy az érdeklődésemet felkeltette Shyrrak. Kíváncsi vagyok, hogy mi van egy olyan démonban, akiben… semmi olyan nincs, ami engem érdekelne. Arra pedig még inkább, hogy mit lehet kihozni még belőle.
Ő ugyanis éppen olyan, mint egy üres papír. Nagyjából üres… És egyelőre úgy tűnik, hogy kedvemre írhatok rá. Azt meg pont nagyon szeretek… Illetve hagyni azt is, hogy segítség után… már ő maga írjon szonettet.
Öhm…
Tehát egyelőre nem ellenkezek, hanem nézem… milyen eredményt hoz ez a kísérlet…
Az viszont erősen elgondolkodtat, hogy mégis mi baja van saját magával. Már mint…
Ó.
Óóóóóóó.
Hát neki baja van saját magával.
Mindent értek.
Nincs több kérdésem.
Legfeljebb egy újabb lecke, amit megtanulhat tőlem…
- Akkor büntetést érdemlek… - vonom le a konklúziót, ami… azért nyilván határokat is jelent. Valódi büntetésről ugyanis szó sem lehet. De valami érzékiről… Nagyon is.
Ezért a mosolyomon kívül egyre több gesztussal támogatom a… tevékenységét. Még mindig ott van a lehetőséget között, hogy csak játszadozik velem, de ahogy elnézem őt, és ahogy látom egyre jobban enged a vágyainak… kezdem elvetni ezt az ötletet. Mert…
Szerintem…
igenis akar tőlem valamit. Ha mást nem engem…
- Nem rontom el. Csak mutatok egy másikat, hogy választhass. - egyébként valóban így van. Ha nem szeret tépkedni, nem fog újra megjelenni rajtam a ruha. Én szeretek. De ezt egyelőre még nem mutatom meg…
- Hmm… akkor tényleg meg kell büntetned, mert még ennél is… rosszabb leszek… - a mosolyom egy kicsit sem bűnbánó, inkább… sokat ígérő. Még úgyis, hogy én egyelőre nem teszek semmit. Egyszerűen csak… felkínálom magamat, mint egy játszóteret, amiben kedvére hintázhat. Legalábis, amíg nem töri el a… tartó vázat…
Így az energiából szőtt kendő is a szemem és tarkóm köré simul, eszemben sincs leslelődni. Inkább még én magam is segítek, és kikapcsolom a látásom. Így pedig mégjobban érzem azt, hogy… mozogni kezdett a csípőm fölött…
- Jóóóóóó…. és még? Mi jár ennek a rossz démonnak? - lehet, hogy már nem is kéne biztatni, de… igazából akarom. Túlságosan is kíváncsi vagyok. És túlságosan is… szerettem az ilyen játékokat. Kiskoromban…
És hogy végül emiatt kezd cirogatni, vagy sem… részletkérdés. Tetszik. Nagyon… határozottan. És ezt egész biztos érzi onnan, ahol most helyet foglal…
Aztán előkerülnek a tollak. Tollak? Uhh… bár végülis… jó helyen jár. És egész puha…
Emiatt pedig engedek egy ötletnek (ösztönnek…), és előrébb hajolok, ha tudok. Amennyiben elérem a fogammal az ingje gallérját. (és persze még mindig vakon azt találom meg…), akkor ráfogok, és leszakítom róla. Azt nem tudom mennyi anyag szakad, ahogy abban sem lehetek teljesen biztos, hogy nem-e a nyakát harapom meg. Természetesen, ha valami puhát érzek, akkor nem szaggatás lesz. Inkább csak egy finom, de mégis érezhető harapás. És aztán visszahanyatlás…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Dec 02, 2023 8:05 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Ajkai szinte súrolják hajam és fülem, ahogy felém hajol a kérdéssel. És nem tudok rá válaszolni. Csak irritál. És nem szeretem, ha valami irritál, minél előbb megszüntetem a forrását, annál jobban tudok ... másra figyelni. Ha visszaengedi a fejét, akkor a szememet láthatja, s az bizony elárul mindent. Elégg megvetem magam, hogy még démonként is kilógok a sorból, s éppen ezért sokkal keményebben adom elő a dolgokat. Vagy gonoszabban?
A további kérdésre én közeledek hozzá, mintha össze akarnám forrasztani újfent ajkainkat, ám egy tizedmillivel megállok előtte.
- Felettébb... - elfúl a hangom, rekedten még mindig, mert beszélni akartam a számmal, hanem az övét megcsókolni.
A morranása meg kifejezetten izgató, és egyre jobban felhevít a kíváncsiság, hogy a további meglepijeimnek is így fog majd örülni? Izgatottá válok.
Érzem, hogy megváltozik az, amit akartam csinálni vele, s le is szakítom a ruháját róla, energiáim letépik. Nekem azonban összeráncolódik a homlokom, s egyből rájövök a turpisságra, ahogy a ruhája visszakerül rá. RÁ ülök. Határozottan.
- Te mindig elrontod a játékot? Ezt élvezed? - morgásba fullad a kiábrándultságom.
Ujjaim azonban megszorulnak a póráz körül.
- Nagyon... nagyon rosszul tetted... - azzal újra fölé hajolok, fel azonban nem kellek onnan róla, sőt, kicsit meg is tolom magam rajta, míg elengedem a pórázt, s kezeim között újabb, ismét fekete színű, selyemfényű energiaanyag jelenik meg, s szemei felé haladok vele.
Ráejtem, az anyag a szemeire simul, nem engedve neki, hogy bármit is lásson, s tarkóján összesimulnak, kissé szorosabban is, mint kéne. Nem hagyok lehetőséget kukucskálásra.
Lassan simítok le ujjammal álláról a nyakívén át az első gombig, s “kibontom”, nem bíbelődök a kibontással ujjaimmal, energiáim megteszik helyette. Ahogy haladok lejjem, lassan, úgy mozgatom csípőmet RAJTA. S ujjaim hegyével cirógatni kezdem bőrét, hol elvéve, hol haladva rajta. Kíváncsi vagyk a reakciójára.
Majd ismét előrébb dőlök, s finom, pihetollak kerülnek kezembe, s lassan haladok az ing mentén fel, oldalán, hogy az ing ujjai alá is beférkőzzenek, egyre jobban izgatva minden receptorát. Ha megmoccan, úgy combommal és izmamimmal KÖRBE fogom csípőjét, mivel két kezem lefoglalván, nem tudok a pórázzal dolgozni. Pedig... Még a szám szélét is beharapom, annyira izgatottá válok.

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Dec 01, 2023 11:50 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Elmosolyodom. Ezek szerint ugyanis nagyon is jók voltak a megérzéseim vele kapcsolatban. Igaz, az eszembe se jutott, hogy végül kötelék fog létrejönni közöttünk. De ez még mindig jobb annál, mintha még mindig egymást pusztítanánk, vagy ami még rosszabb… folytattuk volna a kinek van nagyobb… dominanciája témakörben folytatott száj karatét… Azzal ugyanis én biztos nem jutnék előrébb…
Ezzel egyelőre igen, de… másként. Feléled a kíváncsiságom, és a kísérletező kedvem, aminek jó ideje nem engedtem már. Csak a cél lebegett előttem, és az élvezetekről… lemondtam egy időre. Utólag belátom… ez irtó nagy marhaság volt, ugyanis a kemény munka után… igenis jár az édes pihenés. Vagy a még zamatosabb játszadozás…
Shyrrak pedig meglepően hatékony partnernek bizonyul ebben (eddig), ezért, amikor érzékelem, hogy elvágja az energiát magától, amivel épp az ő vonzerejét akartam növelni… engedek neki. Nem azért, mert tiszteletben tartom, hanem, mert… kifejezetten érdekes.
- Vajon miért? - suttogom a fülébe, ha képes vagyok annyira felé hajolni, hogy ezt megtudjam tenni. Ha nem, akkor is elhangzik. Illetve a pillantását is keresem, mert nem az érdekel, amit erre mond. Az minden bizonnyal hazugság lenne. Engem az igazság érdekel, és azt az íriszeiből tudom kiolvasni…
Más kérdés, hogyha még azelőtt teszi rám a pórázt, hogy ezt megtudnám, nem foglalkozom tovább a dologgal. Ez ugyanis még érdekesebb fejlemény…
- Óóó… ennyire rossz voltam? - szemernyi gúny sincs a hangomban inkább… na jó, hát ezen a ponton most már bevallhatom, hogy nagyon is a folytatás utáni vágy. Ez ugyanis mindig is szerepelt a vágykeltés mellékhatásai között. Ha nem vigyázunk (és én nem szoktam…) kétirányú…
Az pedig nagyon tetszik, hogy épp egy… olyan démont ‘rontok’ meg, aki korábban még nem járt ebben a világban. Ez új. Ez izgalmas. Ezt én is kívánom…
Ezért jól hallhatóan felmorranok, mikor közelebb húz magához a pórázzal…
- Akkor szakítsd le rólam. Az egészet… - a fejében ez csak egy egyszerű javaslatnak hangzik, de érzetben… nagyon is kap tőlem megerősítést. Hirtelen mindennél erősebb késztetést érez arra, hogy leszakítsa rólam a ruhát. Továbbra is ellen tud ennek állni. De csak akkor, ha igazán akarja…
És erről eszembe jut egy újabb játék. Ezért, ha megteszi, és valóban leszakítja rólam a ruhát (bármekkora részét is…), akkor újra megjelenik rajtam a zubbony. Jóval erősebb anyagból. Amit sokkal nehezebb lesz elszakítani, de annál… élvezetesebb…
Ezt háromszor-négyszer eljátszom vele, és ha még mindig benne van a játékban… az utolsó alkalommal már minden marad úgy ahogy van. Sőt. Amennyiben nem szakított le rólam mindent, úgy én távolítom el magamról a maradékot. Tehát marad 100% Nergal éppen allatta…
- Nos? Most mihez fogsz kezdeni? - egyelőre ötletem sincs, de… egyre jobban érdekel. Ez pedig a szám sarkában meghúzódó mosolyból is elég egyértelmű…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Dec 01, 2023 10:56 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Megint oldalt biccentem a fejem, s alaposabban áttanulmányozom az arckifejezését.
- Nem vagyok lány. - világítok rá az egyetlen nem valóságra szavaiban.
Ó, már most tetszik neki előre. Kíváncsi vagyok, ha meg is kapja, mennyire fog neki örülni. Szeretek kísérletezni...
Képtelen vagyok meglovagolni az energiáját, mert magával ránt, visz, nem igazán tudok mit hozzátenni, vagy irányítani.
Legfeljebb a kíváncsiságom, ami azzal jár, hogy olyat teszek, ami szerintem kívánkozik rá. Más is, de most még csak bemelegítek. Főleg magamnak, mert nem igazán foglalkoztat ez a játék. De vele... új értelmet nyer ez a kíváncsiság.
Aztán hirtelen állok meg, s morranva támaszkodok meg kezem, mely két karja mellett van.
- Bármit is csinálsz.... irritál. - fogalmam sincs, mit csinál, de hatással van az öngyűlöletemre, és csak növeli. Lecsapom azokat az energiaszálakat, s ha nem rakja vissza, akkor a levegőbe teszek egy markoló mozdulatot, s megjelenik a kezemben a póráz.
- Ezzel buktad a választás jogát. - még mindig rekedt a hangom. Hiába, a Fény nem a táplálékom, és csak benyaltam valamit.
A másik kezemmel elkezdem felhúzni a zubbony alatti ingét, s visszahajolok ajkaira, azonban ki nem hagynám azt, hogy kicsit magamhoz emelem a pórázzal.
- Tetszik a zubbonyod... de rohadt nehéz kihúzni az ingedet a nadrágból... - márpedig nem szokásom senkivel ilyet csinálni, de ami sugárzik belőle, akarom, érinteni akarom, magamévá akarom tenni. A ruha meg útban van.
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Dec 01, 2023 9:24 pm

Nem tudja elrontani a kedvemet. Ahhoz túlságosan is tele vagyok energiával, és mivel a csata általában csak egy állomás a háborúkban… nekem itt kéne nyaralni tulajdonképpen. De azért a szemöldököm még így is felszalad, amikor undor jelenik meg az arcán.
- Már mint a táplálkozásra? Akkor miért szaladtál el úgy, mint szűzlány a nászéjszaka elől? - az analógia némileg hibádzik, de szerintem érteni fogja így is. Vagy nem, mert úgyis a saját szótárát használja mindenre… A lényeg, hogy éhes volt, aztán elment, majd visszajött és már nem éhes. Ez táplálkozás, az pedig részlet kérdés, hogy miféle. Éppen ezért..
Nem foglalkozom vele, mert… aztán felkelti az érdeklődésem. Nem a nyakörvvel…
- Óóó… - már csak az elméjébe érkezik ez az apró üzenet, és az érzetek, amik meglepettségről, és kíváncsiságról árulkodnak. Azt ugyanis még végtelenül hosszú életem során egyszer sem próbáltam, hogy mi történik, ha minden erőmet (és még az extrát is…) ráeresztem egy olyan démonra, aki korábban tollas volt, ezért legfeljebb könyvekben olvasott a szexualitásról. Plusz… a vágyak nem csak a szexet jelentik. Minden után, amit megkívánunk, legyen az akár étel vagy ital… törvényszerűen vágyakozhatunk is. Amennyiben elég erős a… vágyak forrása. Hát én pont az vagyok…
Ezért nem lep meg, hogy végül megcsókol, és… egyéb módon is közelebb akar kerülni hozzám. Belemegyek a játékba, mert érdekel, hogy mi fog történni, hogy mennyire… adja át magát azoknak az érzéseknek… amit én tulajdonképpen csak felerősítettem. NAGYON. De akkor is ő a forrása…
Ennek folyományaként pedig biztosan jóval később érzem csak meg, a helyszínen is módosított. A légáramlatok hiánya még így sem tűnik fel, csak az, hogy valami puha van alattam (mivel ő még felettem van, ő nem lehet…), és persze az, hogy… a kezeim már nem mozognak szabadon.
Azt persze még gondolatban sem mondom ki, hogy “nocsak” a csókot ugyanis nem hagyja abba. Nekem meg szintén nem áll érdekemben, hogy megszakítsam elvégre… kezd tetszeni a dolog, és nem csak a kísérletezés miatt…
Az viszont még így is eszembe jut, hogy mi lenne, ha… azért csavarnék még egyet a dolgon. Ha a benne feléledt vágyakat nem társítanám a vonzerőmmel, hanem… mondjuk felé fordítanám. Akkor egyszerre epedne meg értem és… persze saját magát is őrülten kívánná… ez túlságosan is érdekes gondolat…
Így továbbra is… engedelmeskedem óhajának, és persze lecsippentem saját magamnak azt, amit én is élvezek benne. De ezen felül… adok neki még egy kis energiát, és őt magát is vonzerővel ruházom fel. Ez annyira erős, hogy érezni fogja, akár látja magát, akár nem.
Az pedig egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy így viszont… én is kapok majd belőle…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Dec 01, 2023 8:32 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Hmmmm... a hmmm jó... akkor kap még mást is hozzá. Az a kimondatlan meglepim lesz....
Cöh hangot adok ki, kissé türelmetlen dühösséggel. AZ unalmas volt! Nincs szépítés...
Aztán csak nála kötök ki újra, de már sokkal nyugodtabban, hiszen az energiámat sikerült befoltoznom és feltöltenem, noha az nagyon zavar, ahogy érzem azt az energiát, amit egy ideje eldobtam magamtól. Fene a rohadt törvényszerűségükbe.. most egy ideig nem táplálkozhatok félelemből, mert cukikirálylány nem akarok lenni...
- Arra pont nem vágyom, amitől így néznék ki, mint most te... - eléggé undorral nézek rá, aztán tekintetem máshová irányul, és máris érdeklődővé válik tekintetem. Le is térdelek, akár lehetne hozzá zenét is kérni, de a csata utolsó akkordjai megadják, amivel nem törődöm.
Nézem, miként áll rajta a meglepetésem, és elégedetten szemlélem. Ha tudná, hogy még érkezik más is majd, ha már ennyire szereti a meglepiket...
Előtte azonban ki akarok próbálni valamit, így fölé is hajolok...
Csomagolás?
- Kapsz azt is, ha ennyire szeretnéd.. - de ajkaim már az övére tapadnak, s várom, mi is történik bennem
A hosszú haj útban van, ahogy fölé hajolok, így visszaváltok rövidre, ám olyan erő taglóz le, hogy a közben tarkója felé simuló kezem megtámasztja magát, hogy fölé tornyosuljak.
Levegőt akarok venni?
Inkább csak lábam vetem át rajta, s ráülök, két kezem végigköveti övét, ahogy visszahajolok fölé, szárnyaim követik útjukon.
S a következő pillanatban már az egyik birtokomon vagyunk, miközben energiájában és csókjában fürdök, s nem leplezem azt sem, hogy enyhén megremegek.
Feljebb csúsztatom kezeit, a feje fölé, s mire odaér, addigra egy puha ágyon vagyunk.
Csuklóin pedig bilincs, ami a falhoz erősíti kezeit....
Ám én csak elmerülten szédülök abba a csókba.
Ha tudná, ha elragad a szenvedély, miként is szeretem, nem biztos, hogy akarná.....

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Thu Nov 30, 2023 11:21 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Érintése a nyakamon… egész érzéki, ahhoz képest, hogy ő biztosan nem tudja, mitől is döglik a démon. Még szerencse, hogy én tudom…
- Hmm…  - mosolyodom el féloldalasan. A meglepetéseket ugyanis szeretem. Pláne, ha tejszínhab is van a… süteményen…
Hú de meleg van itt ebben a csatában…
- Velem semmi sem unalmas… - ez nem túlzott magabiztosság, még csak nem is a démonoknál teljesen megszokott önhittség. Ez tény. Főleg, amikor ezt is olyan hangon mondom, aminek korábban… nem tudott ellenállni…
Ehhez képest mégis elmegy. Ajánlom neki, hogy valami értelmes helyre, és hozzon nekem… valami meglepetést…
Az pedig természetes, hogy nem megyek utána, elvégre én itt érzem jól magam. Meg van minden, ami kell, háború halál… és egy menő kis katonai zubbony, amit szerintem gyakrabban fogok hordani. Látom magam kívülről is, és… hát én azonnal magamba szeretnék.
De egyelőre csak fekszem széttárt karokkal, ‘halottan’. Popcornt egyelőre nem majszolva, mert azért mégis csak folyik a fejem fölött a csata.
Shyrrak pedig akkor érkezik meg, amikor már szinte vége a bulinak. A halott ugyanis több, mint az élő. És percek kérdése, hogy már tanúja se maradjon az eseményeknek (rajtam kívül…)
- Hogy te miből maradtál ki… - nos az arcom, és minden gesztusom pontosan olyan, mint az igazán jó orgiák után. Hiszen tulajdonképpen ez is az volt, csak… más jellegű. Ezért nem túlzás Shyrraknak azt mondani, hogy épp a buli tető pontját hagyta ki.
De aztán látom, hogy megjelenik valami a kezében, és féltérdre ereszkedik. Aztán meg is érzem, hogy a nyakamon van valami. Minden bizonnyal az, ami a kezében volt…
- A csomagolás nem az i… - gazi. Ám ezt már nem tudom kimondani, és azt sem tudom megjegyezni, hogy a csomagolás alatt őt értem, hiszen a szeme színe megváltozott. Ugyanis közelebb hajol, és mondd még valamit, szinte az ajkaimra lehelve. Remélem éppen az általam szponzorált (és részben írt…) Káma Szutra című könyvet olvasgatta ilyen serényen, amíg távol volt, mert ha ő így játszik… annak következményei lesznek…
Az erőm ugyanis túlcsordul, és a vonzerőm, illetve vágykeltő képességem most akkor is működik, ha nekem egyébként nem állt szándékomban most ilyen jellegű érzéseket kelteni. Más kérdés, hogy… kíváncsivá tesz, vajon, ha én magam is adnék hozzá, akkor mi történne? Mindjárt kiderül…
Nem mozdulok, de az erőmet elszabadítom. Nem akkor erővel, hogy rögtön el is használjam (elvégre szeretem a tele pocakot), de azért így is… a korábbinál jóval erősebb módon éreztheti a vonzalmat az irányomba. Illetve mivel nem mozdultam, az ajkaitól sem távolodtam el. Vagyis rá is került egy nyakörv, csak egészen másféle…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Thu Nov 30, 2023 10:10 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Válaszul feljebb kúszik kezem, megcirógatom a nyakán lévő energiaanyagot, s közelebb hajolok hozzá.
- Legyen meglepetés... - suttogom a fülébe. Legszívesebben már most rávarázsolnám, ám meg akarom adni a módját... és azért egy póráz hozzá... mmmm.... még éhesebb lettem...
- Az nem váratlan. Az dögunalom... - huhhh, inkább itt.
És enném, fogyasztanám, nagyon, mikor érzem, ahogy alábbhagy az az érzet, amiért ideugrottam vele. Végignézek magamon, aztán rajta, és a mellett, hogy meg kell állapítsam, rajta jobban áll .... a zubbony! Hogy még éhes vagyok.
Egyre mámorosabban szipolyozom és egyben erősítem a sötétséget, míg egy érzet el nem jut hozzám. Kipattannak szemeim, s felnézek.
- Köszönjük segítségedet... testvérünk... - hunyorgok az angyalseregre. He?
Ám érzem magam is a változást. Olyan polaritást toltam így erre a részre, hogy végül ez lendítette át őket a Fény felé.
Ó, hogy b@ssza meg....
Kedvetlenül nézek a változásra, ám némleg nyugodtabban. Éhségem elmúlt, vagy valami más került a helyére? Nem tudom.
Aztán félrebiccentem a fejem. A kötelék... érzem, hogy tele van energiával. Ha éhes lennék még, most úgy pattannék vissza, rá, Nergalra, hogy valóban nem maradna egy fikarcnyi energiája sem.
Pontosan mellette jelenek meg, ahogy fekszik a földön, s nézem egy ideig, s kezemben megjelenik az ígért ajándékom számára.
Féltérdre ereszkedem, s ha nem ellenkezik, akkor a nélkül terem nyakán, hogy hozzáérnék.
- Mondtam, hogy meglepetés lesz... - még kissé rekedt a hangom, s valahogy a szemeimnek sincs kedvük felvenni az égkék színt.
- A tartozékát te választhatod ki... - hajolok ajkai fölé, ám ezúttal nem energiáért teszem. Teszteleni akarom, érezni fogom-e ugyanazt az érzést, mint amikor ő teszi meg...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Wed Nov 29, 2023 9:27 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Szóval nyakörvet. Hmm… próbáltam, és annyira nem jött be. De őt… megnézném egy pórázzal a kezében…
- Mikor is? - kihívóvá válik a mosolyom, szinte… sürgetővé. De még mindig nem döntöttem el véglegesen, hogy akarok-e egyáltalán tőle valamit, vagy sem. Kísérletnek persze biztos érdekes lenne… De a vágyfokozáshoz nem kell, hogy történjen is valami…
Aztán persze mégis történik. Nem tudom pontosan miként, és miért, de… hát most egy csók igazán belefér. Még kettő is. Meg az érintések. A lelkesedése persze még mindig lehetne… erősebb…
De aztán túlságosan is magával ragad a hely hangulata, és… táplálkozás helyett… habzsolás lesz a program. Neki, és nekem is. Ez így már egész biztosan egy randi…
- A váratlan mindig izgalmas. - tény, tényleg nem én vagyok a félelem fenegyereke. Én másban utazom. És mivel ezen a helyen mindent megkapok, amit szeretek, mondhatni svéd asztal van előttem, amiből bármennyit vehetek…
Eszemben sincs távozni, még akkor sem, ha Shyrrak nem értékeli az újabb meglepetésem.
- Szerinten nem… - nem tudom befejezni, mert eltűnik. Utána pedig most nem fogok üzenni. Nekem itt jó, ezért maradok.
- … érted… - ezt hangosan kimondom, de egyébként vállat vonok, mert én nem érzékelem, hogy bármi rossz történt volna azáltal, hogy megjelentünk. Persze, az elején összezavarodnak, de aztán… jött volna az igazi dráma. Most viszont egyedül kell adnom a műsort. És mivel eleve ehhez vagyok szokva, nem is bánom…
Drámaian a szívemhez kapok, mintha találatot kaptam volna, és egy fegyver dörrenésének a hangját is az éterbe bocsátom. Aztán látványosan eldőlök, nem úgy mint a filmeken, hanem úgy, mint az igazi halottak. A puffanás egyébként sem okoz fájdalmat.
És csak fekszem. Belül mosolyogva, kívül egy igazi halottat adva. Ugyanis csak pillanatok kérdése, és a buli beindul. Én meg alig várom, hogy ezzel megkapjam a svédasztalnak azt a részét is, amit kizárólag a VIP vendégeknek tartanak fenn…
Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy mikor jön vissza Shyrrak. Mikor jön rá, hogy most… épp a legjobb résznél hagyta ott a filmet. A popcornon kívül ugyanis más is jár ehhez az előadáshoz. Halál… aminek édes illata nem csak feltölt, hanem egyenesen… túltölt. Ilyen állapotban pedig mindenhez IS lenne elég energiám…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 29, 2023 8:29 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Tekintetem visszavándorol rá, de sokkal inkább kezem, a nyakkendője felé. Megfogom, s meghúzom, hogy kicsit szorosabb legyen a nyaka körül.
- Még nyakörvet is kapsz e köré... - ú, nem, nem kéne ingerelnie ebben, mert .... elképzeltem rajta.... és azt meg is szoktam valósítani...
- Mondtam, hogy ne vedd el a k.. - morranok fel, azután ahol megérint a gondolataim is befulladnak, mert az erejének szívásával együtt.....
Az éhség hajt, mert kettőnk közül én vagyok legjobban tisztában azzal, hogy ha tovább várakozom a felöltődéssel, Nergalt teljesen elfogyasztom.
Csak hümmentek, rekedten, mert éhségemben arra vetem rá energiám, akik a legjobban félnek, vagyis a legelemibb és legerősebb félelem járja át őket. És nem, nekem nem az a képességem ezzel együtt, hogy akkor kiszívom a félelmét és volt nincs. Óóóóó, deeehooogy...
A félelem még sötétebb bugyraiba taszítom, mert aki nálam egyszer kinyitotta a csapot, akkor azzal kezdem, hogy azt nem engedem. Mint Nergal nyakkendőjét sem engedtem el közben.
A szóra rányitom szemeim.
- És te képes lettél volna egy áporodott lyukba vinni? Cukorfalat... - az adóhivatal erjedt sajtszaga semmivel sem hasonlítható egy csatatér édes, fémes ízével, a valódi, mélysötét félelmével.
A félelem mellett azonban egy idő után érzekelek valami mást is.
LÁTNAK BENNÜNKET.
Felettébb dühös leszek, s ezt a energiát rá is engedem Nergalra.
- Neked az  ostobaságot duplán dobták oda?!!! - azza eltűnünk a szemük elől, mert a félelem abbamaradt, ahogy megláttak minket. És Nergal egyedül marad, ahol eredetileg volt, mert a dühöm annyira elemi erejűvé vált, hogy még több félelemre szomjazom és egy ilyen baromság....
Táplálkozni akarok, s dühöm, melyet Nergal iránt érzek ostoba tette miatt, nem ránt vissza hozzá, de nem is megy szétszakítani, pedig NAGYON akarom. A félelemből táplálkozni még jobban, ezért időben és térben is ugrok. Orionra, a háború legkegyetlenebb részéhez. Táplálkozni akarok, és se a szex, se a sze.... nem illik a képbe, sőt. Érzem, hogy gyengített....
Csakhogy ezzel mást is elindítok, hiszen ha a Sötétséget növelem, márpedig a félelemből táplálkozás, mint említettem, ezt hozza magával, még jobban erősíti a Fényt, ám elvakult éhségemben ez most kiesik a tudatomból.
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Wed Nov 29, 2023 1:48 am

“Inkább”
Awwww… Hát milyen szép vallomás ez. Most hízna a májam, ha lenne. Így csak… elégedetten elteszem a bókot, mert bármennyire is tisztában vagyok az ellenállhatatlan vonzerőmmel… sosem árt neki egy kis táplálás és energia…
Aztán meg jön a “Cukorfalat”…
- Lesz bilincs is meg minden? Vagy megkapom a Csibefasirtodat? - ezzel a szóval indítottam már be orgiát, szóval most… kivételesen nem csak a tollaira célzok. Még a hangom is inkább sóhajtásokkal teli ígéreteket hordoz magával, sem mint gúnyt. Egyébként a bilincs nem is rossz ötlet… Fejben megvan a jegyzet.
Aztán el is felejtem, mert más irányt vesz a… hmm… beszélgetés az pont nincs benne…
Részemről…
Csak megáll a kezem egy pillanatra, de az érintésem ott marad. Tudom ugyanis, hogy tetszik neki (kinek nem tetszene…), és ezt be is igazolja, hogy aztán mégis kéri az érintésem. Ekkor elveszem, és inkább máshol kezdek… vágyat kelteni benne.
Az ilyenek pedig mindig kétirányú forgalmat generálnak…
Ezért nem állok ellen…
Mert érzetek viszont tetszenek, még akkor is, ha az energiám… érezhetően fogyni kezd. Töltekezem, és adakozom is, ami merőben… szokatlan érzés. Az pedig valamiért egyre jobban érdekelni kezd, hogy mit tudhat egy olyan démon, aki… hát valójában semmit nem tud arról, amit én, mert korábban inkább az apáca ruhára, és az ima erejére szavazott…
Nem most kéne kideríteni…
De tényleg nem…
Ezért engedem, hogy magával vigyen, nem kifejezetten foglalkozva azzal, hogy végül hova is megyünk…
A meglepetés ezért igen nagy, amikor egy csatatéren találom magunkat…
- Ez a félelem? Ez maga a mámor. Cukorfalat… - szétteszem a kezem, mert hiába érzem a halálfélelmet, engem nem az éltet. Hanem az ellenállás. A két szemben álló fél energiája, amelyik a másik elpusztításától várja a megváltást. Még nem olyan erős az energia, mint amit a vágyakból kapok, ebben ugyanis… mondhatni újonc vagyok. De még így is nagyon vigyorok. Főleg annak okán, hogy Shyrrak még mindig nem engedett el.
- Tökéletes első randi helyszín… - ki mondta, hogy nem táplálkozhatom egyszerre két forrásból. A csoki és a banán is finom együtt. Húúú de még mennyire.
Ezért, ha Shyrrak nem akadályoz meg, megjelenítem magunkat a többi lélek előtt. Adok azért magunkra egy cuki katona ruhát (olyat, amilyen rajtuk van), és természetesen teljsen beolvadó humanoid forma. Az más kérdés, hogy az ellentétes ruhát kapjuk, és a lelkek azt fogják látni, hogy mi ketten együtt, összekarolva állunk a csatatér közepén. Kíváncsi leszek, hogy melyik térfél fog először lőni a bosszú nevében…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Wed Nov 29, 2023 12:21 am

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Inkább.. - rápillantok, azért némileg dühösen, aztán észbe kapok a folytatás előtt, s inkább elhallgatok. Angyalit mégsem mondhatok. Mert nem igaz...
- Újra megtenném... és ha sokáig szórakozol, akár erősebbé is tehetem. Cukorfalat.  - jó, oké, állj le, Shyrrak. Meg tudom csinálni, hogyne tudnám, de nem a jó.... aaaaa gonosz feled beszél most, szóval csihadj... cukorfalat...
Egyre jobban éhezem energiájára, az a nyomorult nézés sokkal több energiámba került. Tuti, hogy az öreg viccelt meg, s kicsit nagyobb slunggal küldte a Fényt, és többet.
Szavaira szinte megdermedek, s tekintetem, amit rászegeztem, érezhetően pislogásmentesen mered rá. Vagyis:
Várok.
De mikor engedelmeskedtem én párkinek is?
Düh szikrája pattan egyszerre az értetlenséggel, s ezzel meg is kapja a szükséges időt.
Ám ahogy érzem, energiája szinte felém rohan, ahogy magához ránt (és egészen engedelmes simulással teszem, pedig én is szinte rávetem magam) szilaj lóként, elé lököm magam, s kíméletlenül csó...
- Vidd onnan a kezed... - ám az érzet újra furcsa, ahogy valóban rávetem magam energiájára, keze pedig közben kalandozik olyan helyekre, amelyekről tudom, hogy HA jó, akkor bizony én szívódom le. Márpedig....
- Ne, mégse vidd onnan... - máris hiányzik...
Érzem, hogy segít az energiája. De nem félelem, így amikor érzem, hogy gyengül, és még nem laktam jól, a bennem lévő kisördög ráakaszkodik, hogy aztán erővel fejtsem le róla. Átkarolom kezemmel.
- Kicsit dolgozz még a félelem értelmén... - mert arra sem jön rá, mi a jó nekem... majd... sss.. segítek...
Azzal egy régebbi, kézifegyveres, hatalmas csata mellett termünk, ahol minket nem látnak, meg nem is tudnának megérinteni, átsiklanának rajtunk.
Ellenben a csata olyan állapotában vagyunk, ahol a halálfélelem kezd a csúcs felé haladni.
Látványosan mélyet lélegzek, s szorosabban tartom Nergalt, mert kicsit... szívtam belőle....
Energiáim is körbefonják, de most azért, hogy tartsák, ha nem bírná.
Én bírom. A félelmet mindenképpen, ami elég intenzíven szétterül.
Behunyom szemeim, s csak így álok, karjaimban Nergallal, és mint valami dögvész, szívom a félelem energiáját a környezetemből.


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Nov 28, 2023 10:35 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Ördögi dumám? Kis híján elnevetem magam. Ez jó. Nagyon jó. Van, viszont ami még inkább az…
- Csak az ördögi mosolyom? - megmutatom neki ismét, már csak azért is, mert nem is igazán tudnék most komoly képet vágni. Fojtogat a nevetés. És kezdem azt érezni, ha nem is jutok előrébb ezzel az ‘együttműködéssel’, legalább remekül fogok szórakozni.
- Ehhez képest mégis magad mellé láncoltál. Cukorfalat… - ha már pocsék vagyok… legyek igazán az. Ismét csücsörítek az ajkaimmal, és még a szemöldököm is megemelkedik néhány alkalommal. Az pedig puszta véletlen, hogy épp felé vagyok fordulva ekkor. Jah nem. Abszolút szándékos volt.
De nem lehet rám panasza, mert még segítek is neki abban, hogy egy kicsit helyre rázza magát. Nem úgy, hogy fésűt adok a kezébe, hanem… valóban hasznosan. Ehhez képest még mindig úgy néz ki, mint akit a hajánál fogva végig húztak volna a bolygó teljes felületén, és az arcával tartotta fenn a súrlódási ellenállást. Tehát szarul…
Ezért megint felém fordul…
Neeeeeeeem (annyira…), tetszik, amit a szemében látok, és nem csak azért, mert közönségünk van. Az engem sosem zavart. Az jobban, hogy most ő próbál engem csábítgatni. A macskáknak sem szokás húzni a bajuszát, mert bepipulnak. És ha a szájuk szélét piszkálják, harapnak…
Én csak nyelek egyet, de ez most mellékes…
Vagyis reagálnom kell, és gyors döntést hoznom. Akarok neki energiát adni? Ha igen, mifélét? Bennem nem fog félelmet találni. Az egyetlen sebezhető pontomat épp a ‘kapcsolatunk’ szüntette meg. Tehát marad a saját. Akarok élni vele?
- Várjál egy percet… - teremtek egy Terrai pénzérmét a kezembe, és feldobom, majd elkapom. Mielőtt megnézném, megszabom a paramétereket.
- Ha fej, akkor buli van, ha írás… akkor hoppon maradsz. - megnézem az eredményt. Fej…
Eltűnik a kezemből az érme, és kezeim köré simulnak. Szorosan húzom őt magamhoz, az ajkait is az enyémhez rántva (amennyiben nem ütközöm ellenállásba…). Még annál is kellemesebb csókot kap, mint korábban, az erőmet teljesen rá szabadítva. Nem baj, hogy most minden valószínűség szerint ezt szipolyozni fogja a végén ugyanis… nekem az is hasznos lesz, ha kevesebb energiával, de egy lekötelezettel leszek gazdagabb. A kezeim ugyanis nem maradnak ott a hátán, vándor útra kelnek, és olyan helyeken érintik őt meg, ami különösen… bizsergető…
Aztán ha érzem, hogy már fogy az erőm, megpróbálom ismét egy másik helyre vinni magunkat. A cél, most a Terra azon belül is egy olyan hely, ahol a félelem szinte tapintható szinten van…
Egy adóügyi hivatal…
Elengedem Shyrrakot, ha sikerült a helyszín változtatás…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Tue Nov 28, 2023 9:14 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Értetlenül vonom össze a szemöldököm. Jah. De baromi sokra mentem vele...
Ahogy ránézek, miként dobja felém a csókot, mindent elárul, legfőképpen azt, hogy nem elolvadni fogok tőle. Ingerel.
- Nem jön be az ördögi dumád. - sziszegem tovább. Kérte, máshogy nem tudom megadni neki, nekem ne jöjjön dumával! .... ah, nem jó, ha éhezem. Elfogy a türelmem, oda a hűvös elegancia, jön a nyers erő. És azt sosem szerettem. A félelemben igen, az éltet, de magam nem kívánok nyers... akármi lenni.
- Pocsék vagy ripacsnak. - még hogy szolgáljam ki magam. Mert megengedi...
Inkább figyelek a tömegre, s valami másra is, még ha ki sem nyitom szemeim. Nergal kavarja a vizet. De miért teszi? Ahogy haragja érzéseket kelt másokban, felismerem szándékát, s máris teljes erővel szipolyozom a felmerült érzelmeket a tömegből.
Elszipolyozom, várom az enyhülést, és.... Semmi.
Azonban, ami okozta... az... az TALÁN kielégítheti éhségemet. Rá is nyitom forrására tekintetem, s elkezdem szívni az erejét, ám cserébe olyan érzet jön, amitől...
Az addig megszerzett kis erőm is eltűnik. Ég a szám, végigszalad rajtam, s kivesz belőlem mindent.
Tekintetem ismét besötétül, ahogy a harag is belobban, mikor megérzem, ahogy az energia... nem gyengít. Meghökkenve figyelek befelé, magamba, s érzem, ahogy az energia... ha nem is tölt, de nem szív le. Ilyet... még nem tapasztaltam....
Csakhogy.
KIÉHEZTEM.
A kérdésre, hogy finom-e, már ott vagyok előtte, a szemei és ajkai között ingázik tekintetem.
Kósza, falatnak sem mondható, talán nem is létező csokidarabot simítok le ajka szegletéről.
- Tudok finomabbat... - suttogom, s ami eddig hívott, csalogatott, megadom magam neki. Újra erejéhez nyúlok, a félelmet keresem benne, ha nem találom, jöhet más is, mi feltölt és megtölt. Nem kímélem. Kért valamire. Teljesítettem. Ami lemerített. És gúnyt űzött ebből. Hát most megtanulja, kivel hogyan kell viselkedni. VELEM hogyan viselkedjen...
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Tue Nov 28, 2023 12:15 am

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Igen. Lantos majmok. Mi a furcsa ebben? Vannak ábrázolások, amiben lant van a kezükben. Az állat meg… most még sem mondhattam azt, hogy Csibék, mert a végén még azt hinné, hogy róla beszélek…
- Jah. - bólintok, mert ennél egyértelműbben már nem tudok utalni az egykori fajtájára. Még kevésbé akarok…
Aztán viszont megmutatja, hogy még nagyon is benne van a fény, és egyáltalán nem tetszik, hogy szinte elvakít, éppen az, akivel valószínűleg meggondolatlanul (úgy egész biztosan ész nélkül…) összekötöttem magam…
Azonban hízeleg, hogy szexinek tart. Még inkább, hogy annyira, még le is kell tagadnia…
Dobok neki egy csókot válaszul a tenyeremből. Remélem elkapja…
De akár így lesz, akár nem, jelentőségteljesen nézek rá.
- Az én kérésemnek? A bemutatót te csináltad. - szét teszem a kezem, mert én nagyon nem vagyok jó céltábla az ilyenekre. Meg másra sem… Nagy kár lenne bármi ‘nem huncut’ dolgot művelni ezzel a testtel…
- Szolgáld ki magad. - mutatok a népségre, aki a közelünkben van, és… még egy kicsit be is segítek neki. Előhívom más jellegű erőimet is, és finom, de mégis massziív haragot kezdek terjeszteni a lények között. Nem fogják észrevenni, az erősebbek még csak nem is reagálnak rá, de a gyengék… tuti, hogy egy-két féltékeny pofon el fog csattanni, és popcornra lesz szükségem…
De Shyrraknak még EZ SEM elég, így figyelmem ismét felé fordítom. Nem tetszik, amit látok…
Ezért csokoládét teremtek a kezembe, és majszolni kezdem. Szeretem a csokit. Vágykeltő, és nem mellesleg… nagyon finom. Adnék neki is, de épp csak annyit teremtettem, ami nekem elég. Illetve valami más jutott eszembe…
Ugyanis, ahogy majszolni kezdem a csokoládét, Shyrrakot is eléri egy érzet. Nem megyek a közelébe, még csak rá sem nézek igazán, ő mégis érezheti ajkain a csókot, amit korábban kapott TŐLEM. Ahogy én a csokoládét ízlelem, úgy ő engem, ugyanis… én ezzel tudok hozzájárulni a töltödéshez, és nem a félelemmel. Azt másnál kell keresnie.
- Ugye milyen finom? - mutatom fel a csokit, mintha arról beszélnék, de… hát a mosolyomból eléggé észrevehető, hogy valójában… nem arra gondolok. Már csak azért sem, mert csóknak tényleg nem volt rossz. Nem csoki, de azért korrekt…
- Átmenjünk a Terrára egy svédasztalra? - nem gondolom, hogy valóban sokat tudtam rajta tölteni, ezért inkább ezt a lehetőséget ajánlom fel. Nem mondhatja azt, hogy nem vagyok rendes….
Más kérdés, hogy most nekem is megjött a kedvem a Terrához. Kíváncsi vagyok hogy áll a Hupikék Törpikék sorozat… pikáns változata…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Mon Nov 27, 2023 9:46 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Most komolyan? Erről akar beszélni? Mindjárt itthagyom, aztán ragaszkodjon,  akihez akar...
Nagyon kevés választ el attól, hogy köddé váljak.
Mint ahogy lapos pillantást kap már amikor a tömegben állunk.
- Lantos majmok? - majd inkább az égre tekintek és nem akarom hallani, mit válaszol erre.
És amennyire hasznos neki, amit látok, annyira az utolsó utáni üzemanyagom emészti fel, hogy ehhez ahhoz kell nyúlnom, amit nem szeretek.
- Még ha szexi lennél... - éhes vagyok. Félelemre éhezem, s ezt keresem a tömegben, kiben is tudok a lehető legkönnyebben azt támasztani. Nem jó, ha éhezem. Másoknak.
Megérint az energiája, s erre sziszegve nézek rá.
- Hála a kérésednek. - meg is van. Lehunyom szemeim, félrebiccntem fejem, s máris férkőzöm a fejébe a kiszemeltemnek.
- Mit nem adnék most egy jó adag nyers.... - mélyet lélegzek... - félelemnek.
El akarok tűnni, mert a szerzett energia kevés, s nem jó, ha teljesen lemerülök. Ám valami visszaránt. Vagyis valaki.
Nem úgy kéne ennek a köteléknek működni, hogy bámilyen messze lehetünk egymástól?
A félig eltűnésem, majd visszakerülésem után végignézek rajta.
Hmm... talán ha belőle veszek....
Rányitom szemeim, s újra végignézek rajta, ezúttal már valahogy egészen másként.
Éhesen....
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Nov 26, 2023 10:29 pm

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Most már biztos. Bevette. Hogy én mennyit fogok még szórakozni rajta… Esetleg vele…
- Az vérmes jószág. - magyarázom úgy, mintha ez egyébként teljesen egyértelmű lenne, és nem is érteném miért pazarolunk még erre szót. Egyébként valóban azok. A macskákkal az oldalamon sokkal egyszerűbb lenne kirobbantani egy univerzum háborút, mint a démonokkal…
Igazából B tervnek ez nem is rossz…
Egy másik dolog ügyén viszont nem jutnak eszembe a kis szőrösek (legfeljebb a hajasok…), így gyorsan visszatérek az eredeti “A” tervemhez. Nagyjából gyorsan. Bizonyos dolgoknak idő kell, hogy lecsendesedjenek… Főleg, hogy még búcsúként a fülembe is suttog…
Nah szóval akkor menjünk…
A kérdése hallatán viszont eszembe jut, hogy talán mégis nagyon rossz ötlet volt ez az egész, és már épp kezdeném is felhúzni magam (a haragom!), de aztán inkább megnyugtatom magam. Elképzelem ugyanezt macskákkal is, és bennük van valami titkos vonzerő. Ez tesz helyre.
- A tollasok. Angyalok. Dalos pacsirták. Lantos majmok. - hirtelen ennyi megnevezés jut eszembe. A hízelgők közül. Mert hiába nincs bajom velük, azért tudom, hogy mi eléggé az ellentétes oldalt képviseljük. És akkor vannak a Shyrrakhoz hasonlók, akik most pont hasznosak nekem.
Azon viszont meglepődöm, hogy mennyire is….
További játszmák nélkül nem csak válaszol, hanem végül meg is mutatja nekem, hogy mi a szitu. Egészen megváltozik, és érzem, hogy a kötelékünk révén, pontosan azt mutatja, amit tudni akarok. Nem rossz. Talán mégsem volt olyan hülyeség ez a “nász”.
Az viszont kiderül, hogy kaki van a palacsintában. Épp ahogy, sejtettem. De legalább most már biztosan tudom. És még valami mást is.
- Határozottan. Nem tudtam, hogy ilyen szexinek láttok engem… - széles lesz a mosolyom, mert… megint előkerült a “Mi”. És ráadásul számomra igen kedvező formában. Mondhatni tökéletesen elégedett vagyok és ez az arcomon is meglátszódik. És közelebb is megyek egy kicsit Shyrrakhoz, és érintés nélkül cirogatom meg az… energiáját… Csak, hogy még húzzam egy kicsit az agyát.
De aztán látom, hogy valami… nem az igazi. Nem így kéne reagálnia. Vagyis csak egy magyarázat van.
- Jujjjj… lemerültél? - kérdezem végül Shyrraktól, és felvonom a szemöldökömet. A választ pedig várom, legyen bármilyen ramaty állapotban is. Kezdek ugyanis bízni abban, hogy… ez akár működhet is, és a cirmosokat (és nem cirmosokat, de szőröseket) félre tudom tenni Zs tervnek…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sun Nov 26, 2023 8:40 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Macskája. - jegyzem meg röviden, majd arcot vágva inkább oldalt nézek, még tovább minősítve kijelentésem. Macskája. Kit érdekel a macskája?
És mire kettőt pisloghatnék, már én terülök el a fotelben, mert engem a félelem éltet! Ah... meg rájövök, vala.... nem. A hajam! Kisimítom az arcomból, hogy meg is lássam, mi is a helyzet. A vigyorom mindent elmond. Aztán a mozdulatom, ahogy magamhoz vonom, mert tényleg szórakozzon mással! Tetszik az ellenállása, fogásom kicsit erősebb lesz azon a nyakkendőn, meg az is Nergal nyaka körül...
- Helyes... - annyira közel húzom magamhoz, hogy a fülébe tudjam súgni.
Mire ki is adnám a hangot, hogy de mégsem, addigra már állok... hol is? Mellette biztosan.
Rohadt szél...
Megint ki kell simítanom a hajam az arcomból, mire szusszantok egyet, s a szél máris úgy kezd fújni irányomba, hogy az arcomból végre eltűnik.
- Mi hogyan működik? - őt már tudom, megfejtettem...
- Nem kell. - szinte felhorkantanék, de az nem én vagyok. Sóhajtok egyet, kiengedve a levegőt. - Ők a Fény, mi az Árny... - becsukom szemeim, s a következő pillanatban távolabb vagyok tőle. Felé fordulok, s kell még némi idő, hogy a régi látásomat előhalásszam, ami azzal jár, hogy némi fényt kell magamba juttatnom, és most ez nem igazán tetszik.
Rányitom szemeim, ezúttal aranyló fénnyel ontják a Fényt, én meg szűkölök magamban, szárnyaim is remegnek. Nem kellemes.
S amit éreztem, mikor eljöttem tőle, ki is használom. Éreztem, ahogy a kötelék megfeszül, s minduntalan felé akarok menni, odahúz, elég erősen, de állok. Azon keresztül mutatom meg, mit látok.
És csak sóhajtok a látványtól.....
- Mi így látunk benneteket. Tetszik?
Meg mástól is, mert ez aztán tényleg elszívta a maradék energiámat.
Akarok félelmet érezni, hogy kiszipkázhassam, de most csak egy oszlopnak vetem hátam, különben összecsuklok. Az aranyló fény kihúny, helyébe a feneketlen mélység kerül, ahogy próbálok kiszemelni egyvalakit, s beleásni magam félelmébe.


Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Sun Nov 26, 2023 12:25 am

To Shyrak“...as long as nothing happens between them, the memory is cursed with what hasn't happened.”
Vállat vonok. Tény, hogy bugyuta neve van. Más kérdés, hogy szeeeeeeerintem ő még mindig nem érti, hogy csak szórakozom vele. Az előnye annak, hogy azt hiszi, ő a világ közepe…
- Van viszont egy macskája. Vagyis halálos. - annak is volt valami bugyuta neve. De arra már nem emlékszem. Inkább azzal játszottam, hogy átalakítottam a mesét… egy hangulat keltőbb változatra… Szerintem minőségi javulást értem el…
Viszont az a történet, ami itt indult el… Nos abban egyértelműen én vagyok az egyetlen szexi szereplő. Shyrrak úgy rám pörög, hogy kis híján… Köhöm… Nekem is megjön a kedvem a bulihoz…
Még szerencse, hogy úgy felbosszantott ezzel az ugráljak úgy, ahogy ő fütyül dologgal, hogy nagyon Keményen és… öhm… inkább határozottan állok meg előtte, mielőtt… még a kezem odatévedne, és kisimítaná a kócos fürtöket az arcából…
Indulni kéne, mert a tollasok nem fogják magukat simogatni, míg mi… na szóval indulni kéne…
Azonban mielőtt fordulhatnék, és ott hagyhatnám, amennyiben nem szedi össze magát, érzem, hogy közelebb húz magához. Próbálok ellenállni, de nem igazán sikerült ezért… végül olyan arcot vágok, mintha pontosan ezt kívántam volna elérni…
- Eszemben sincs… - egyébként tényleg nem. Több okból sem. Egyrészről, nem érek én rá erre, és kétlem, hogy egy Tollas Kiscsibe, aki még nem látott és érzett semmit… szóval nem tartom valószínűnek, hogy pont ő tudna olyat mutatni nekem, amit nem láttam már korábban… Ez a pillanatnyi megÁllás is… kizárólag Marvin Gaye dalának köszönhető…
Másrészről… éppen a hangomból, és energiámból áradó vonzalom az, ami most egészen az őrületbe fogja kergetni. A mosolyom ugyanis csábító még mindig, és most ott van benne az is, hogy… bármennyire is szeretne, nem kaphat meg…
Jaj de szomorú, hogy ettől még jobban akarni fog majd…
- Remek.- mosolyodom el, és a csettintésemre… el is tűnünk erről a bolygóról. Egy másikra kerülünk a közelben, annak is egy olyan részére, ahol számos lélek van. Mondhatni… tömegbe érkezünk. Remélem ő még mindig a hosszú hajával, mert az sokkal… menőbb.
- Tehát hogyan működik? Ha rengeteg másik lélek között vagyunk, akkor meg kell minket keresniük? Vagy van valami sötét folt, amiből rögtön tudják, hogy itt vagyunk? - továbbra sem tettem le arról, hogy legalább ezt megtudjam. Abban ugyanis továbbra sem bízom, hogy csak úgy simán segíteni fog, kötelék ide vagy oda. Ez inkább… egy kölcsönös megállapodás arra, hogy nem baszunk meg… vagyis KI… a másikkal? Igen, annak kell lennie…
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Sat Nov 25, 2023 11:12 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

Csak rámeresztem a szemem. Hókuszpók.
- Szar neve van. - paskolgatom meg vállát, sokkal inkább előrébb, a mellkasa felé, jelezve ezzel is, mit gondolok erről.
Nnnnaggggyon nem tudom hirtelen, mit is tegyek. A hajamat nem engedem, tehát minimum egy tökön rúgás, bármilyen értelemben. Ám ahogy átnyúl, a hátam felé... azért megrázom a fejem, s a hajam visszaváltozik.
Úúúúúú... úúúúúúú... mélyen lélegzem be az energiáját, ahogy haragja nekilendül. Ez engem csak éltet, s energiával tölt fel, érezni is rajtam, ahogy felvillanyoz.
A pohár viszont nem sokkal később újra semmivé lesz, ahogy ujjaim elengedik, de már nem is foglalkoztat. Annyira meglep, hogy meg meri tenni, hogy először lefagyok, hagyva, tegye, amit akar. Ami azonban utána következik...
Képtelen vagyok megmozdítani a lábam, hagyom, hogy felállítson.
Kezemet párszor felemelem, mire végül a felkarja helyett a tarkójánál áll meg a tenyerem, s így ezzel az összes súlyom. S ahogy még több vágyat és szenvedélyt, s őt éhséget érzek benne, annál jobban.
A zenére megrezzennek, azután az is kikerül a perifériámból,s már csak a fotelben ücsörögve próbálok levegőt venni, amire szükségem nincs. Ellenben...
A hajam hosszabb lett,  mint Nergal eredeti verziója, s ahogy lerak, az arcomba is kerül, s azt fújom. Mert levegő kell, még ha nem is kell, és mert...
A félelemből táplálozom. S ez a szenvedély, ez a tűz, elveszi az erőmet, felkelni nem most fogok innen, az biztos.
Nem igazán látom a hajam... HAJAM???!!!  mögül, s ahogy elsimítom, csak annyit látok, hogy előttem... ÁLL...
Elvigyorodom, de szememben némi düh villan.
Kinyúlik felfelé a kezem, s az energiaszálaim, mik már nem feketék, csak áttetszőek, újra nyakkendővé válnak, ám az ing már sokadlagos. És a nyakkendő is hosszabb, így elérem, hogy magam felé húzzam, annyi erő még van bennem. Tekintetét keresem.
- Meg ne próbáld még egyszer... - most viszont ahogy lelohad a mosoly, a tekintetem éppen az ellenkezőjéről regélhetne.
- Ahova akarsz. - még nem engedem el a nyakkendőjét, de már nem húzom. Annyira. Éééés... rájövök, hogy beleestem a csapdába. Beleegyeztem, hogy elvigyen....
Ahová ő akarja. Veszek egy nagy levegőt, hogy visszavonjam...
Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Nergal Naamah Fri Nov 24, 2023 10:30 pm

Most végül mégis ő szórakozik velem? Vagy tényleg sikerült ennyire összezavarni? Hát… igazából nem tudom eldönteni. Mindegy. Ha már itt a labda a kezemben, lecsapom újra.
- Egy Hókuszpók nevű gonosztevőre használták ezt a szót. Ő a példaképem. - a Terra kifejezetten vicces hely, ezért is történhetett meg, hogy egy spontán orgia után, valahogy a Hupikék Törpikék egyik epizódját nézve ébredtem. Na az egy VAD buli volt…
Azt mondjuk nem tudom, hogy miért ez jutott eszembe, de halálosan komolyan adom elő, mintha tényleg Hókuszpók lenne az etalon. És csak legalább egy perccel később nevetem el magam.
Aztán viszont… egészen más irányt vesz a játék, és a magam részéről még mindig inkább csak sodródom, mint irányítok. Legalábbis addig a pillanatig, amíg tényleg elő nem veszem a pixist, amiben a játékszereim vannak. Akkor azért… hát szerintem okozok neki meglepetést.
- Hát jó… - szomorú arcot vágok, és persze engedem, hogy vissza változzon a haja olyanná, mint volt. Szerintem sokkal értékelhetőbb hosszúval, de nekem amúgy édes mindegy. Nem elcsábítani akarom.
Legalábbis addig a pontig, amíg a székhez nem szegez…
A feléledő haragomat a magam megsegítésére használom fel, és az energiáját a vonzerőmhöz… csapom hozzá. Ami egyébként is jelentős, hiába nyugdíjaztam ezt a részem. Van, ami… sosem múlik el.
Az viszont nagyon erősen meglep, hogy rajta is működik. Hiába az elsőre gúnyosnak tűnő mosoly. Végül olyan készségesen simul belém, hogy egy pillanatra… azért eszembe jut, hogy talán tényleg nem lenne rossz ötlet elhálni ezt a nászt… Ez pedig egész biztosan meglátszódik abban is, hogy amikor viszonozza a csókomat… hát én is készségesen adok még neki a nagyon is huncut Nergalból…
Nem foglalkozom a pohárral, még örülök is neki, hogy nincs a kezében semmi, mert így… játszhat ő is egy darabig. Az én kezem fel is siklik a hátán, míg a másik a combjára érkezik le, hogy aztán egy lendületes, és kifejezetten szenvedélyes mozdulattal… fel tudjak állni, őt tarva a karomban. Ha körém siklik a lába, még könnyebb lesz megtartani, de anélkül is… igen stabilan tartom. És közben egy pillanatra sem hagytam abba a csókot. Az egyre éhesebb, egyre szenvedélyesebb. És egyre több vágyat is csepegtetek.
A hangulat zene minden valószínűség szerint ezért is kel életre, láthatatlan hangszórólból pont az a szám jön, amit ilyen helyzetekre találtak ki a Terraiak. Nem ugyanazok, akik a Hupikék Törpikéket.
Viszont, mielőtt tényleg engedném, hogy a kósza ötlet eltérítsen a tervemtől…
Hirtelen megállok. És visszarakom a fotelbe, ahol korábban én ültem… És eltávolodom egy lépésnyit (az persze meg lehet, hogy igen szaporán veszem a levegőt még én is…)
- Nos? Akkor indulunk? - már mint tényleg. Minden bizonnyal kipirult ábrázattal, de szilárdan (köhömm..), állok előtte, és várom, hogy akkor menjünk.
Nergal Naamah
Nergal Naamah

Profession : Red horse
Play by : Luke Evans

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Shyrrak Dav Fri Nov 24, 2023 9:52 pm

Feather Party
Nergal - Sirius - Jelen

- Tényleg? Honnan? - legszívesebben pislognék is, de inkább csak marad a biccentett fej.
Aztán csak szemezek vele, a kamaszos szemtelenség helyett a magabiztos szemtelenség néz vele farkasszemet, s pofátlanul befűzöm. Szó szerint.
Ám az, hogy mennyire kellemesen megbizserget az, ahogy az ő energiája furakszik be oly módon energiámba, hogy érzem, erőnk ahhoz túlságosan egy szinten van, hogy ellenkezni akarjak vele. Ám éppen ezért csillan meg a szemem: mert akkor ő is képtelen lehámozni az enyémet.... szám sarkában halvány mosoly görbül, elégedetten.
Hogy aztán hunyorogjak egyet, amint érzem, hogy ...
Ó, nem! Már éppen mondanék ki szóban valamit, amikor “áthajol”, “átnyúl” oldalamon, átölel.
Szemeim kicsit kitágulnak, elnémulok, s ahogy megérinti a hajam, eltűnik ez a varázs.
- Úgy szeretem, ahogy volt. - azzal enyhén megrázom fejem, s hajam újra visszaáll eredeti, korábbi formájába, s elég sz.... nem tudom, hogy nézek rá. A hajamon érintése....
Ezért élből tovább fonom energiáimat, s hogy érezze a törődést, még kicsit meg is szorulnak körülötte a szálak, rajta kicsit jobban azok is, amelyek velem kapcsolják össze...
- Mhm. Tőled. Minden....- kicsit talán gúnyos is az a mosoly, s nem hiszek a játékának, pedig a hangja annyira...
Csak játszik, hittem, ám ahogy ajka hozzám ér...
Ujjaim elengedik a poharat, és az most ismét összetörik, s valami még történik, amit nem veszek észre: a hajam visszavált abba, amivé ő csettintette. De azon kívül, csak állok, s ha csókja tovább halad, nem fog akadályba ütközni...
Mint ahogy az sem, ha máshová repít. Akármilyen értelemben...

Emme

Shyrrak Dav
Shyrrak Dav

Play by : Jared Leto

Back to top Go down

Feather Party - Page 3 Empty Re: Feather Party

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum