Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Too much fun...

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Wed Jan 25, 2023 9:23 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

A padlóra meredek.
- Oké. - hagyom a dolgot, nem is akartam igazán erőltetni, jelenleg nulla az agykapacitásom, s nem feltétlenül az alkohol vagy más fogyasztás okán. Még mindig nem hiszem el, mi is történt. Nem megy örülni, a rettegés mellett talán némi izgatottság is kezd felkúszni. Nem, nem kezd. Azonnal megjelenik a kép, ami belém égett.
Máskor talán elhessegetném, hogy annyira nem fontos, és valóban nem farokméregetni akarok, kit üldöznek jobban. A saját bőröm tapasztaltam meg jó párszor, hogy mennyire.
- Nem véletlenül akartam elhúzni a Draco-rendszerből. És aki közel került hozzám, az azonnal célkeresztet kapott a homlokára. - sokáig ezért is zárkóztam el teljesen még a haverkodástól is, nemhogy barátaim legyenek. Ám azóta megértettem, hogy a barátokkal erősebbé válok. S valahol önzésnek is tartom.
A válasz és a nevetés összekuszál bennem olyat is, ami eddig nem is volt meg. S csak figyelem, ahogy vergődik, ha tudnék enyhíteni számára mindezen, már megtettem volna.
Válasza alapján úgy érzem, nem utasított el. S annyira el sem fogadott. Valahol a kettő között lebegek, és megértem. Azonban egészen más okból, sőt okokból szeretném.
Ha menekülni kell, azonnal tudok segíteni, ha védeni, akkor is. És ketten vannak...
- Keresel még kifogásokat, vagy megérted, hogy éppen azt mondogatom: nem futok el, és hagylak magadra? Nézzük máshogy: elbírod egyedül? Ketten lesznek... - egyáltalán nem emelem fel a hangom, sokkal inkább odafigyelő. De igazából tényleg nem tudom, mit mondhatnék. Azok után, ami történt a családommal, se mintaapa, sem pedig tökéletes férj nem vagyok.
Tarkómra teszem a tenyerem. Nem kell engem kedvelnie, és nem is fog senki sem, egy éjszaka alatt.
- Nem a kezedet kértem meg, hogy kedvelned kelljen. - nem, nem értettem félre, hogy nem szeretnit mond. Tökéletesen megértem.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Wed Jan 25, 2023 2:59 am

Too much fun

Össze kéne szednem magam, de nagyon nehezen megy. Sokáig fel som fogom, hogy mi történik körülöttem, azt pedig még kevésbé értem, hogy bennem mi történik. Azt szintén nem tudom, hogy Emyr segít-e ebben a pillanatban vagy sem. A jelenléte és a mozdulatai távoliak, és egyszerűen nem érnek el. Még akkor sem, ha nem tiltakozom semmi ellen, és az érintés valóban megtörténik. Én egyszerűen nem érzem.
- Utálom a naplementét. - valójában nem, de egyszerűen nem tudom, hogy mit mondhatnék. Az igen ezt szeretném, és a nem, nem ezt szeretném is rossz válasz. Ugyanis NEM ÉN DÖNTÖTTEM. Az egy másik énem volt, aki megborult valami szesztől vagy portól, és talán túlságosan is lelkesen ugrott bele egy éjszakába. De az nem én vagyok, mert én még a legvadabb álmaimban sem reméltem, hogy ilyen velem lesz. Nem most, és nem így…
- Hogy jönnek a számok… ehhez? - mutatok a hasamra, és az érzések szépen lassan, kezdenek visszatérni. Táncot jár bennem újra a félelem, a harag, a kétségbeesés. A csendes üresség után ezt megint fejbe vág, de legalább gondolkodni már tudok.
- Kurva szarul kockáztak… - nem tudom, hogy pontosan miért, de nevetni kezdek. Egyáltalán nem vidám, inkább keserű, és még a haragomat is érzem benne. Mert azt érzem Emyren, hogy komolyan a szándékai, de hogy miért, azt egyszerűen nem értem.
- Miért? Hiszen nem is ismersz. Azt sem tudom, hogy kedvelsz-e egyáltalán. Komolyan szeretnéd, ha édes kettesben nevelgetnénk a gyerekeket és… Azt sem tudom, hogy mi van ilyenkor… - az én szüleim szeretik egymást. És ezt rohadt nyálasnak tartom, de tudom, hogy sokat segített nekik a nevelésükben. Tudtak egymásra támaszkodni. Emyrrel mi semmit sem érzünk egymás iránt, és persze ez nem feltétel, de azért ha sokat kell együtt lenni… hát nem akarom őt utálni.
- Azt sem tudom, hogy én kedvellek-e egyáltalán… - igazából egészen eddig a pontig bátran ki mertem volna jelenteni, hogy igen. Nem véletlen hívtam őt el magamhoz. De most… Csak egy férfit látok magam előtt, aki az életem része lesz, ha rábólintok. De tehetek egyáltalán bármi mást?

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Wed Jan 25, 2023 2:20 am

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Látom, hogy elsőnek nem reagál, s csak jóval később... sem  igazán. Ha megérzem fejét vállamon, jobban átkarolom, megsimítom haját, s csak idővel döntöm fejének sajátom. Nem foglaloztat mennyi ideig vagyunk így, ám a takarót ráterítem, láttam, hogy belegubózott. A könnyek sosem jók, ám sokat tudnak segíteni. Nekem már évmilliókkal ezelőtt elfogyott, s akkor adtam ki azokat utoljára, amikor hasonló helyzetben voltam. Akkor kiüresedtem, azt hittem, már jobban nem megy, azok után, hogy ...
Megpillantom könnyeit, s kezem ösztönösen mozdul, hogy letörölje az arcáról, finoman, gyengéden. A fájdalom és a gyötrődés nem csak a szemeiben van ott.
- Mmmm ez is egy jó megoldás, nem hangzik rosszul, élném. A gyerekekre gondoltam. Hogy segítek és támogatlak benne. És megvédenélek benneteket. - súly gördül le s fel rólam, rám. Akkor nem tudtam megvédeni őket. De most már más a helyzet s megteszem.
- Azt hiszem, emlékszel a számokra a nevem mellett. És a sok-sok nullára az első mögött. - nem kívánok versenyezni  az apjával, sem vele.
- Azt hiszem, jól kifogták a kölykök a szülőket....  - szemeibe tekintek. - És ketten leszünk ebben. Ha engeded. Szeretném. - többször nem fogom mondani. Ha nyílltan nem tehetem meg, hogy segítem őket, akkor a háttérből veszem körbe őket védelemmel és támogatással, s távol maradok az életetétől, életüktől. De ketten többre mehetnénk.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Wed Jan 25, 2023 1:43 am

Too much fun

Képtelen vagyok megragadni az érzéseimet. Egyszerűen túl sok van, és ráadásul nagyon gyorsan jött az összes. Nem készültem fel erre. Ez az egész nem nekem való, és én teljesen alkalmatlan vagyok erre. Nem csak azért, mert hiányzik belőlem a törődés, hanem azért, mert az én életem VESZÉLYES. Okkal osztozom benne csak a Szélvésszel, mert ő javítható. A család az nem…
A szüleim és Chris már tudnak vigyázni magukra, de ezek… ők… nem. Nekik csak én vagyok, és ennél rosszabbul nem is választhattak volna. A saját biztonságomra sem tudtam vigyázni, és bele is szaladtam a pofonba még hozzá elég szépen. Akkor megfogadtam, hogy az én szabadságomat többé senki sem fogja korlátozni és most mégis… pontosan az történik, amitől rettegtem.
Emyrrel pedig egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Nem tudom, hogy mit akar, hogy mire képes, hogy mit érez… A kurva életbe, hiszen még ha volt is köztünk valami, nem is emlékszem rá… ehhez képest most akkor tulajdonképpen nekünk gyerekünk lesz. Ez pedig TÚL SOK.
Ezért a hangját hallom ugyan, és látom, ahogy felém nyúl, de én nem közeledek hozzá. Még mindig csak nézek, és egyelőre nem utasítom el. De nem is érintem meg. Érzem, hogy ez egy fontos döntés, és teljesen egyedül kell meghoznom. Nem számít, hogy ő mellettem van-e vagy sem. Az a két élet számít, ami már most is gyarapodik, és arra vár, hogy szárba szökkenhessen. Egy hülyét választottak szülönek, és a legszebb, hogy az is lehet, rögtön kettőt… Csak még annyira sem ismerem Emyrt, hogy ezt tudjam róla…
A könnyeim ekkor törnek elő, és nem is tudom csillapítani őket. Érzem, hogy Emyr átölel, de ezzel nem segít a helyzeten. Vagy igen? Nem tudom, mert még mindig csak az örvényt érzem, ami le akar rántani engem. Húz lefelé, és nem enged egy pillanatra sem. Ezért nem tudom, hogy a fejére hajtottam-e a fejem vagy sem. Talán igen, de a testem is teljesen idegen. Nem érzek semmit. Egészen addig, amíg ki nem jelenti, hogy részese szeretne lenni. Lassan emelkedem fel, és a könnyeim még mindig utat szántanak maguknak az arcvonásaimon. De végül ránézek. Áthatóan, a rossz szándék legapróbb csiráját is meglátva. Nem találok semmit, csak… azt, hogy komolyan gondolja a szavait.
- Mégis hogyan? Elrepülünk a Szélvésszel a naplementébe, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk? - a szavaim gúnyosak, de a hangom egy kicsit sem. Eltűnt belőlem, mert nekem már az jár a fejemben, hogy ezeknek a gyereknek csak tragikus sorsa lehet. Ha engedek, és feladom az életem, akkor boldogtalan leszek, és őket is nyomorba döntöm. Ha pedig nem, akkor nemes egyszerűséggel levadásszák őket.
- Akkor mivel van a gond? - még mindig nincs vád a hangomban. Valami más viszont van a pillantásomban. Félelem. Most az a legerősebbb, mert Emyr valamiben nagyon is igazat mondott. Az életem rohadt veszélyes.
- Az én életem mindig is veszélyben van, volt és lesz. Szerinted miért nem viselem az apám nevét? - nem csak ő tehet róla persze. Én is meghúztam már pár pikkelyt, és ez elég ahhoz, hogy nekem is a hátam mögé kelljen néznem. Arra viszont nem készültem fel, hogy lesz még két hát, amire figyelnem kell. Sőt. Belegondolva inkább három…

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Wed Jan 25, 2023 1:07 am

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Erőtlen hangja jobban belém mar, mint bármilyen ordítása, ütlegelése. Ezek az érzelmek hangjai és színezetei, a fájdalomé s a tehetetlen dühé. Amit nem érdemel meg. Akkor sem, ha ehhez az ő beleegyezése is szükséges, hogy megtörténjen. És nem az hirtelen, vagy kényszer hatására. És akkor is rosszul esik így látni. S én könnyen beszélek.
S figyelem azt is, ahogy az érzelmei túltöltődnek, s aztán elcsendesednek. Kezem már-már nyúlva felé, hogy megtartsa, ám tartok attól, hogy azzal csak nagyobb gondot okoznék neki ezzel, így csak jelenlétemmel biztosítom, hogy itt vagyok. S hogy nem mentem el.
Érzem pillantását legmélyebbre fúródni bennem, s hagyom, mert én is ugyanígy teszek. Meg akarom őt védeni, ha úgy dönt. És ha másképp, azt is elfogadom.
Szemeibe tekintek a kérdésére, ott keresem a választ, s engedem, megtalálja az enyémben is.
- Pontosan így értem. - lágy a hangom, ahogy kezem még mindig felé nyúl, jelezve, hogy itt vagyok a számára. Döntsön bárhogy, akarjon bármit, itt vagyok vele.
Kimondja döntését, és nem igazán erre, hanem arra reagálok, ami utána történik vele, benne. Ha nem tol el magától, akkor mellé ülök, átkarolom, hogy vállamra hajthassa fejét. Simítom, vagy ölelem, ahogy szeretné. S nem tudom, mit fog változni a véleménye, ha elmondom, mekkora veszélyben is vannak.
- Ha engeded, szeretnék a részese lenni. - csendes a hangom, a boldogság hiányzik belőle, s nem azért, mert gyűlölném azt, hogy gyerekünk lesz.
Rettegek attól, hogy őt is a vágóhídra küldöm, és tudom, hogy nem csak hogy nem érdemlik meg. Sok mindent elveszítettem már magamból, de ha az lenne, akkor velük együtt mindent.
Hagyom, hogy visszatérjen a jelenbe, hogy a sokk kicsit alább hagyjon.
- Már csak azért is, mert veszélybe került így az életed. Az életetek. Nem a babákkal van gond, vagy veled... - próbálom elővezetni azt, hogy azonnal cselekednünk kell, és hogy veszélyben van, nem csak, mert a fejemen draco vérdíj van. Hanem mert őket is le fogja Jezabel vadászni.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Wed Jan 25, 2023 12:20 am

Too much fun

Próbálom törni a fejem, és egy adott ponton nem sok hiányzik hozzá, hogy szó szerint tegyem. De nem jutok előrébb az emlékek keresésével. Tartok tőle, hogy azok menthetetlenül elvesztek, és végül elérkezik az a pont, amikor nem is igazán érdekel már, hogy mi volt. Csak az, hogy mi lesz… SOHA… NEM… AKARTAM…EZT.
Az érzelmek pedig elárasztanak. Harag, fájdalom és félelem egymást váltogatják, támogatják, kapcsolódnak, szétválnak, hogy végül maradjon bennem egy massza, amivel nem tudok mit kezdeni. Oka van annak, hogy sosem vágytam családra, de még egy férfira sem az életemben… Tökéletesen megvoltam, boldog voltam, és elég volt egyetlen egy meggondolatlan este és… Továbbra sem vagyok hajlandó kimondani, hogy most mi lett belőlem.
- Miért nem mondasz semmit? MONDJ MÁR VALAMIT… - a hangom persze erőtlen, még akkor is, amikor ordítani próbálok. Emyrt akarom hibáztatni. Ő tehet mindenről. Tőrbe csalt. Az elejétől kezdve ezt tervezte. Megfoszt a szabadságomtól, mert neki papás-mamást támadt kedve játszani. De tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű. Ez nem így működik. Pontosan tudom, és ezért nem tudom még a haragomat sem csak olyan szimplán szabadjára engedni. A tombolástól talán pár percig jól érezném magam, de utána… itt maradnék… nem is, egy hanem rögtön kettő… NEM AKAROM EZT…
Összeesek, minden értelemben. Az agyam kikapcsol, és a gondolatok eltűnnek belőlem. Szerencsére az érzések is. Csak ürességet érzek, ami egyáltalán nem kellemes, de legalább csendes. A testem talán dőlöngélni kezd, de én ezt nem érzékelem. Tartom magam szorosan, amennyire csak tudom, összehúzom magam. De minden távoli. A szememet is becsukom, és néhány pillanatig csak elmerülök a sötétségben. Jó érzés, legalább ez. Itt még egyedül vagyok. Ha kinyitom a szemem, akkor már nem leszek…
Aztán érzem, hogy valaki megérint. Hirtelen térek vissza a valóságba, éppen akkor, mikor Emyr leteszi a kezét és már rám néz. Nagyon közel van. Én viszont még reagálni sem tudok, csak nézek a szemeibe, nagyon áthatóan. A valódi szándékait keresem, azt aki a barna szempár mögött lapul. A szavait még sem fogom fel teljesen. Nem érzem, hogy rosszat akarna, de egyelőre azt sem, hogy jót. Még mindig csak lebegek, valahol a tudatom peremén, ami még mindig képtelen elfogadni azt, hogy én any…
- Ezt hogy érted? - nincs vád a hangomban, és keserűség sem. Akár az időjárásról is beszélhetnék. De nem arról van szó. Kurvára nem, és kezd tudatosodni bennem, hogy most már nem hagyhatom figyelmen kívül a helyzetet. Nem tudom, hogy miért történt, és hogy kerültem bele pont én ebbe a történetbe. De benne vagyok. És egy valamit biztosan tudok. Ha a két élet úgy döntött, hogy megérkezik, akkor én nem fogok az útjukba állni. Rohadtul mellé nyúltak velem, de akkor sem lehetek én az, aki eldönti helyettük, hogy mi lesz.
- Ők… - ki kell mondanom… ezt ugyanis Emyrnek is tudnia kell. Ha most azonnal elmegy, és itt hagy, akkor is elfogom neki mondani. Ezek ugyanis az ő… gyerekei…
- …világra fognak jönni. - csak suttogni bírok, és szinte rögtön elsírom magam. Kurvára nem akarok sírni… De nem tudok ellene tenni semmit.

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Tue Jan 24, 2023 11:33 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Erre már csak a kezem emelem fel a mellkasomról, érdeklődve, hogy akkor szerinte mi lehet? Mert már csak egyre tudok tippelni, a porok tudnak néha érdekeseket produkálni alvás után. Is.
- Valóban ki kell. - azért Rose elég jól ismeri már saját magát, hogy tudja, mikor mire reagál a teste.
A mást igenre naaagyon nagy érdeklődéssel nézek rá, mert hát a másba, rengeteg sok minden MÁS is belefér. Nem, inkább nem kérdezek rá.
A sejtéseim azonban más irányba visznek, s ahogy telik az idő, úgy egyre biztosabb leszek ebben, míg meg nem Látom. A világ felfordul velem, mert tisztában vagyok, ez mit fog jelenteni. Nem nekem. Roséknak.
A sikoltásra összerezzenek. Másik hang kapcsolódik hozzá a múltból, sokkal nagyobb fájdalommal teli. S nem a saját életéért sikoltott. A gyerekünk életéért....
Nyelek egyet. Nem tehetek ki még valakit ugyanannak. Mert ismerem Jezabelt. Amint megtudja, fel fogja használni, s nem kíméletesen.
Szinte bocsánatkérően nézek rá, őérette. Mert tudom, hogy ő is tisztában van azzal, hogy ezt nem csak nekem, nem csak neki, de a növekvő életnek benne is, beleegyezésükkel történik. De miért akarták, hogy ez legyen? És miért egyeztünk mi is bele? Így csendben maradok, térdelve előtte.
Hagyom, hogy megbökjön, s ez sokkal jobban fáj, mint bármi más Jezától. Hiszen az életük lett a tét mindezzel. Felnézek rá, végtelen fájdalommal, szomorúsággal és aggodalommal.
Lendül az ökle, nyitott szemekkel várom, hogy megtegye. Megérdemlem. Játszom az életükkel, mindazzal, hogy ez megtörtént. És rettegni kezdek. Értük, magamért már jó ideje nem teszem.
Az ütés nem talál be, s érzem, ahogy belül szenved. Lehajtom a fejem. Ha valaha is megadtam magam, s mindent kitártam, hogy nem feladom, hanem hogy elég volt, s mindent leteszek, mert ez így nem mehet tovább: leteszek sorban mindent képzeletben. Ki kell törnöm, ki kell lépnem ebből, mert Rosék fognak rámenni. Nekem már olyan mindegy.
Látom, ahogy leül, s ahogy összehúzza magát.
S hirtelen a szívembe ölelném. Bűntudatom van, még akkor is, ha tudom, mivel jár nálunk egy utód nemzése. Csak pont velem nem kellett volna bandába állnia ebben.
Sóhajtok egyet, letéve az utolsó porszemet is, s csak Rosékra figyelek. Közelebb ülök hozzá, ha engedi, s rövid ideig figyelem, majd kezem kinyúl, s tincset füle mögé terelem, s figyelem tovább.
Rettegek, hogyne rettegnék, de most először érzem azt, hogy a pánik mögött már kinyúl a kezem a régi KisMacsek felé is. Mert segítenie kell, olyan nincs, hogy nem.
- Mi a faszt fogunk csinálni.... - teszem az állam a térdemre fektetett karjaimra. Csendes és nyugtató a hangom, még ha minden rettegés ott van bennem, ami csak létezik.
- Ha elfogadod.... - kinyújtom felé a kezem, tenyérrel fölfelé,  s tekintetét keresem.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Tue Jan 24, 2023 10:33 pm

Too much fun

Sajnos most nem tudok jó pofát vágni a történtekhez. Nem akarok kifejezetten bunkó lenni, de amikor bajom van, akkor a kedvességet sem tudom erőltetni. És most van gondom bőven…
- Igen. - ez még nekem is túl morcosra sikerült, de hagyom.  Sokkal jobban foglalkoztat az a furcsa érzés, amit a saját testem felől érzek. Ebben a pillanatban kifejezetten “tárolónak” érzem, ahogy Robert fogalmazott, bár azt nem tudom, hogy miért. És ő nem is így értette…
- Figyelj. Semmi gondom nincs azzal, hogy egy ágyban kötöttünk ki, főleg, mert magamat ismerve ez az én saram. De valami nagyon nem kerek, és ki kell derítenünk, hogy mi a fasz van. - nagyon határozott vagyok, de igazából csak az arcom meg a hangom. A testemet tulajdonképpen használhatatlannak érzem és nem csak a fejfájás miatt. Mintha minden energiám elszállt volna, és egy pontban összpontosulna. Egy olyan helyen, ahol… Nem nézek oda… Emyrre nézek inkább.
- Ilyeneket nem szoktam. Mást igen. - azzal én is egyetértek, hogy már nem igazán számít. Ha nem emlékszem, nem történt meg. Viszont, ha vannak következmények… azzal számolni kell, és nem csak azzal, hogy közvetlen a buli után elég szar. Erre ezért nem is teszek megjegyzést.
Egy másik dologgal viszont szembenézek és… és… és… NEM AKAROM ELHINNI. Úgy nézek a saját hasam felé, mintha most először látnám, hogy egyébként még mindig olyan, mint a sajtreszelő. Nem azt figyelem ugyanis. Hanem azt, ami… belül van.
- Nem, nem, nem, nem. Ezt én nem. A-a…. Nincs. Nem történt meg. - inkább a szememet is becsukom és kizárok mindent a tudatomból. Egy dolgot sajnos nem megy… felsikoltottam? Öhm… lehet. A szemem még mindig csukva, és rázom a fejemet. Nem úgy mint egy kutya. Hanem, mint az a személy, aki tagad mindent az életben, még azt is, hogy a húsgombóc a világon a legjobb étel. Nem, most az sem érdekel.
- Ez hogy történt? Már mint tudom hogy történt, de HOGY TÖRTÉNT? Én ebbe biztos, hogy nem egyeztem bele… - nem vagyok szakértő ebben a kérdésben, még csak leheletnyit sem, de azt azért tudom, hogy ebben pont nincs olyan, hogy véletlen, meg erőszak. Nem csak rábólintottam, de aktívan részt is kellett vegyek benne másképpen nem történt volna ez. Ezek szerint én tényleg ENNYIRE HÜLYE VAGYOK?
- Igen? Te? Fejezd be a mondatot, de kurva gyorsan. - pont nem érdekel, hogy jelenleg ő is úgy néz ki, mint aki közel áll egy pánik rohamhoz. Pánikoljon is, mert kurva nagy gáz van. Ugyanis mi.. mi… Nem. Én ki nem mondom, hogy mit csináltunk… Helyette inkább közelebb lépek, és erőteljesen megbököm Emyr mellkasát.
- Mit csináltál velem? - ha lenne erőm, biztosan behúznék neki… bár annyira mérges vagyok, hogy azért meg is próbálom. Lendítem az öklöm, és… mellé ütök. Na MOST van kurvára elegem.
- Mi a faszt fogok most csinálni? - leülök a földre mielőtt összeesnék és elájulnék. Nagyon közel állok hozzá. Meg ahhoz is, hogy bőgjek. Meg ahhoz is, hogy megint megpróbáljam megütni. Pardon. Inkább istenesen megverni… De egyelőre csak ülök a földön a térdeimet a mellkasom elé húzva és átölelem a lábaimat. Az agyam pedig néhány másodpercre egyszerűen kikapcsol…

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Tue Jan 24, 2023 9:12 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Somolygok rá, nem várok választ, ha mégis ad, hogy leskelődik, én bizony nem fogom a takarót megfogni, és elbújni alatta. Már eleve egy nagyon pozitív dolog, hogy nem Azon a helyen tértem magamhoz. Sooookkkkal jobb itt és így. Csak ne fájna ennyire a fejem.
Felrántom jobb szemöldököm a megjegyzésre, s figyelem. Várok valami folytatást, aztán az elmarad.
- Mondanám, hogy biztosan másnapos vagy, de azt meg úgyis ismered. - eddig már elkezdett forogni az agyam, azért egy pohár víz igazán jól esne. Csak ahhoz fel kell kelnem.
- Egyetértek. Akkor más lehet? Neeem, attól is másként éreznénk magunkat. - bár arról valakinek jóval több tapasztalata van, mint nekem valaha is lesz. Vaaagyis hoppálá, nem. Amennyit belém lőtt, mindenféle értelemben és típusban, szerintem még a tengeri malackák is elszégyellnék magukat, szóval... nem. Ez tuti nem az az érzés. Sem.
- Hát, most már biztosan nem számít. Nem vagyok keresztre feszítve, nem szúrtál le, szóval annyira rossz ok mégsem lehetett. - vigyorgok, kendőzve az első lehetőségek emlékeit. Túlságosan is hozzá lehet szokni ahhoz a pózhoz... te hülye vagy Kismacsek...
- A buli egyik velejárója, hogy utána szar. - kuncogom el magam.
Ám a lappangó pánik kicsit erősebb lesz, ahogy alaposabban megnézem. S ahogy lejjebb siklik a tekintetem, kétségem sincs e felől.
És elfog a teljes pánik. Tudom, hogy mik a lehetőségek, átéltem már, és a legkisebb dolog, hogy teljesen beletörtem a következményeibe. Mert nekik nem kellett volna meghalniuk. És nem, nem fogom hagyni, hogy Rose-nak baja legyen, csak mert...
Ó a francba...
Nem tudom elkapni, ahogy eldől, csak nézem, ahogy felismeri, mi is a helyzet.
Képtelen vagyok megszólalni, csak bólintok, komoran. A szememben meg inkább pánik van.
- Az a buli túl jól sikerült... igen. Jól látod. - felkelek az ágyból, a fejem jelez, de most más miatt is.
Megállok Rose előtt, majd inkább elenged a lábam, s nézem a hasát. Benne a csodával, mely nem is tudja még, mire vállalkozott.
- Én... - előttem van a kép, amit akkor láttam, s örökre magammal viszem, tudom. Nyelek egyet. De képtelen vagyok megszólalni....

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat Jan 21, 2023 7:40 pm

Too much fun

Inkább nem válaszolok a kérdésre. Igen. Leskelődök. És akkor? Ha ő úgy döntött, hogy pucéran befekszik az ágyamba, akkor azt hiszem minden jogom megvan rá, hogy ezt legalábbis ellenőrizzem. Arról nem beszélve, hogy engem is az anyatermészet által biztosított ‘ruhámban’ ért a reggel. Vagy este. Azt sem tudom, hogy milyen nap van… Csak egyetlen dolog jut eszembe, és azt hangosan ki is mondom.
- Bassza meg… - nagyon vissza fogtam magam egyébként. Mert ahogy kijelenti, ő sem tudja mi történt, nagyon dühös leszek. Az őrjöngés, viszont egyelőre ki marad, mert nemes egyszerűséggel nincs energiám rá. Pedig erre mindig kéne, hogy legyen elég erőm….
- Hát úgy… furcsa érzés… mindenhol. Nem annyira fájdalom. Csak… Szar. - az utolsó jelzővel fogalmaztam meg a legpontosabban. Szarul érzem magam. És persze, egy bizonyos szintig ez normális, mert ha nem emlékszem arra, hogy mi történt korábban, akkor durva volt a bulink. A két személyes bulink… uhh… Az a baj, hogy elég jól ismerem magam ahhoz, hogy tudjam mit szoktam csinálni az ilyen kettő, egy alkalommal pedig három személyes bulin… És így az is elég gyanús, hogy miért vagyunk mindketten pucérok… Hupsz?
- Nekem egy sejtésem van, de attól nem kéne rosszul érezzük magunkat… - és leginkább arra emlékezni kéne ugye. Így tulajdonképpen meg sem történt. Valami más viszont igen, és egyszerűen nem tudom felfogni, hogy milyen szer okozhatta ezt. Abban ugyanis teljesen biztos vagyok, hogy ez nem sima másnaposság. A részemről legalábbis.
- Azt hiszem én hívtalak el ide, de hogy miért… - nagyon keresem az emléket. Még a szememet is becsukom, annyira koncentrálok. Megvan a Mintaka képe. Aztán a cella. Majd Apa. Ó… azt hiszem meg van.
- Bulizni akartam veled, mert szar napom volt. Arról viszont nem volt szó, hogy még rosszabb lesz… - érzésre legalábbis biztosan. És nem, igazából már nem érdekel, hogy mi volt. Csak az, hogy most mi van. Emyr tekintete ugyanis nagyon nem tetszik. Azt mondanám, hogy… pánik? Itt csak nekem van jogom pánikolni, és én egyelőre nem izgulok. Csak rohadt dühös vagyok.
- Mit ne? Mi a franc van? - az agyam kezd bedurrani. Ezért fel is állok. Nagyon rossz ötlet volt, mert a fejem szétszakad, de nem esek el. A falnak támaszkodom. Épp csak a takaró hullik le rólam. Nem nyúlok utána. Inkább végignézek magamon, főleg a hasam tájékán. Bazd… meg… de… nagyon……………
- Ugye….. ugye…. ez nem az, amire gondolok? - mutatok jelentőség teljesen a hasam tájékára és nagyon ajánlom Emyrnek, hogy ránézzen, és pontosan oda. Ha lejebb, vagy feljebb siklik a pillantása, biztosan behúzok neki egyet… Mondjuk még így is lehet, mert… mert...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm………

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Sat Jan 21, 2023 6:31 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Hümmögök és mormogok, de még mindig nem kúsztam fel a tudati, éber szintre, s érzem, elég könnyen vissza fogok kúszni lefelé. Az utolsó ökölcsapás azonban jelzi, és persze egy nem Jezabel hang is, hogy ez itt nem az a szituáció.
Hirtelen hűvösebb lesz hastájékon, majd újra megint melegbe burkolózik minden. S lesem, teljesen kiütött tekintettel, ahogy leskelődik.
- Leskelődünk, leskelődünk? - annyi megalázásban volt már részem, hogy a testemet mostanra már csak tárgynak tekintem, ami szabad préda, s így kiveszett belőlem ezen a téren minden szemérem, még a saját fajtánkbéli is hamuvá omlott, elég hamar. Ha pucéran kéne menni nyilvános helyekre, s úgy beszélni, teljes komforttal tenném meg, és nem az egom miatt.
Fejem alá teszem az egyik karom, ami tőle messzebb van, úgy nézek rá. Így fel sem kell ülnöm, de jobban látom. És élvezem, hogy megtehetem.
- Fogalmam sincs. - teszem mellkasomra a másik kezem.
Erre lerántja rólam a takarót. Más talán egy au és huncut, rosszalló pillantást vetne rá, nekem meg a közömbösség van meg. Mit nem tesz a kondicionálás!
Ellenben Rose elég ramatyul néz ki, tudom, hogy én is, de amit rajta látok, az nem a másnapossági rosszullét. Volt valami a kajában? Nem hiszem.
- Mind...dened? - megdöbbennék éppen, ám amit csinál, állig beburkolt takaróban, elnevetem magam, amit nem kéne, mert a fejem az szirénázni kezd. Fel is szisszenek, ahogy az arcom is megrándul tőle.
- Fogalmam sincs mi történt. - dörzsölöm meg az arcom, s a tenyerembe beszélek éppen.
- De tényleg nem nézel ki jól. Inni, csak piát ittunk szerintem. Van minden másom is, azt hiszem. Nem tudom. De miért vagyunk nálad? - a nagyon furcsát érzekre azonban leveszem a kezem az arcomról.
Ránézek, előbb a feje fölé, majd siklik lejjebb a tekintetem. S ahogy haladok lejjebb, úgy lesz egy egyre sárgás-szürkébb az arcom. A pánikról nem is beszélek.
Egyértelműen. Lát-ni.
Nyelek egyet, a döbbenet, pánik ül ki az arcomra, a tekintetembe.
- Nenenenene... - elmúlik hirtelen a fejfájásom. - Az nem. Nem. - a mutatóujjamat is feltartom.
Ugye most valami álomba kerültem, és valaki iszonyatosan szivat?

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Fri Jan 13, 2023 8:59 pm

Voltak már csúnya másnapjaim. És voltak már NAGYON csúnya másnapjaim is. De ez azt hiszem überel minden eddigit. Miért is? Mert még mindig képtelen vagyok, akárcsak gondolkodni is. A “hol”, “miért”, “hányszor”, “kivel”, na meg a “mit” kérdések mind megválaszolatlanok maradnak, és a fejfájás alapján egyhamar nem is fognak előkerülni újra.
Kivéve a kivel… Na erre legalább választ kapok, és amennyire kétségbeejtő, valójában annyira megnyugtató is. Lehetne ugyanis SOKKAL rosszabb. Sőt. Ha már valaki előtt hülyét kell csinálni magamból, örülök, hogy Emyr az. Nincs kockázat ugyanis.
Az viszont nagyon nem tetszik, hogy nem tudom felébreszteni… Az elején örültem neki, hogy egyáltalán életben van, de ahogy nem mozdul, és én már ököllel ütöm… Egyre biztosabb vagyok benne, hogy én magam fogom a Teremtőhöz küldeni, ha nem ébred fel, de kurva gyorsan…
Nyugi Rose, semmi pánik, ez biztos, hogy csak valami durva buli után megeső, kissé, de nem vészesen kínos ébredés, semmi több. Jah, hogy nem…. valami rohadt nagy baj van, és azt sem tudom, hogy mi… Csak érzem, hogy a testem nem úgy érzi magát, mint korábban.
- Ébresztő van… - most már nem ordítok, egyébként sem tudnék, és az ütlegelését is abbahagyom. Bár az ábrázatát elnézve valószínűleg ő sem tudja, hogy hol van. Várjunk csak… még én sem… Oké, akkor legyen, a hol kérdés a következő…
Körbenézek. Ismerős, és félmeztelen alakokat látok a… falon??? Jaaaa ezek az enyémek. A Szélvészen vagyunk a kabinunkban… mi a fasz…. vagyis a kabiNOMban. Jújj… Adok saját magamnak is egy kisebb, de józanító pofont. Fájt. De itthon vagyok és ettől egyből megnyugszom. Viszont miért van itt Emyr? Láthatóan…
Felemelem a takarót… aham. Jól sejtettem. Tök pucér. Végignézek magamon. Én is… Hát ez király. Azt hiszem a mit kérdésre is kezd egyértelmű lenni a válasz. Haladunk. Csak nem az emlékezéssel, mert még mindig egy fekete lyuk tátong az emlékezetem helyén. Illetve egy nagyon furcsa érzés a… hasamban? Mit ittam én, te jóóó Teremtő…
- Én is ezt akarom tudni. Mi történt? - a majdnem egyértelműn kívül. Az igazából nem számít, ha nincsenek emlékek. Vagy igen? Nem. Nálam nem számít. Simán lehet, hogy csak azért vagyunk pucérak, mert meleg volt. Öhm… nem igazából marha hideg van most is.
Ezért a takarót szemrebbenés nélkül rántom le Emyrről és  a hátamra terítem. Finoman reszketni kezdek, ahogy ébredezem, és a fájdalmat már nem csak a fejemben érzem. Vagyis ez nem is fájdalom. Azt hiszem… valami nagyon furcsa és teljesen ismeretlen érzés, amit nem tudok hova tenni. Miért nem tudom, hogy mi ez? Most tényleg ki kell vernem a választ Emyrből?
- Mindenem fáj, de nem ez a gond. Mi…. történt…. Most azonnal válaszolj, vagy… - vagy? Megverem. Csak nem most azonnal… én most ki nem jövök a takaró alól, az biztos. Még jobban magam köré tekerem, már csak az orromtól felfelé látszik ki az arcom. Meg felemelem az öklöm, és azért megrázom, hogy ő lássa, amúgy tudnék ütni még most is. Jah… annyira mégsem.
- Mit ittunk? Szívtunk? Fújtunk? Mert valami NAGYON furcsát érzek. Itt. - mutatok, elvileg a hasamra, gyakorlatilag viszont a takaróra. Aztán már vissza is dugom a kezem a takaró alá, és ismét csak az orromtól felfelé láthat.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri Jan 13, 2023 8:18 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Az alvókám hol túlzottan jó, hol éppen nem, ellenben mint egy darab fa- alvás az megy. Volt rá pár millió évem, hogy megszokjam, nem megy mozdulni, ha akarom, ha nem, így ahogy az álom elnyomott, úgy is maradtam. Jelen pillanatban hanyatt fekve, egyik kezem ugyan a hasamon, de ahogy megérintik a mellkasom, a karom lecsúszik.... és alszok továbbra is.
A mellettem lévő mocorgás sem segít az ébredésben, ha a matrac mozgat, úgy mozgok én is, s rendületlenül alszok tovább. Megtanultam menekülő útvonalként kezelni, s nehezen ébredek.
Sem a hang, sem a lökdösés nem segít a korábbi állapoton, legfeljebb annyiban, hogy a magatehetetlen testem ide-oda rángatódik, a fejemmel együtt.
Az első ökölcsapásra valami bejelez mélyen. A másodikra érzékelem, hogy valaki nem álmomban kiabálja a nevem, s hogy ébredjek.
Már megint mit talált ki? Altatót ad, aztán meg felkelt? Vannak még ötletei a tarsolyában Jezabelnek, úgy látom.
Csakhogy... ez nem Jezabel hangja. Hirtelen nyílnak ki a szemeim, s reflexből (csudaszép, idomított), nem mozdulok, úgy fekszek, ahogy vagyok. Úgyse menne, nem igaz?
Deee... ez egyik Jezabel űrhajóra sem emlékeztet. Meg a hang sem.
- Mi van? - beletellik pár másodpercbe, mire ki tudom adni az utasítást a testemnek, hogy helló, lehet ám mozogni is, s nemcsak a fejem mozog a hang irányába.
- Mi történt? - a fejfájás azonban bevág, inkább visszahanyatlok az ágyra.
- Baj van, hol fáj? - nem magamtól kérdezem, Rose-tól.
......
Rooooseeeeee??????!!!!!!
A homlokomra teszem a tenyerem, majd a szemeimre.
De valami más sem tetszik. Nagyon. Nem.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Too much fun...

Post  Rose Jackson Thu Jan 12, 2023 9:35 pm

Baaaaaaassszzzzzzuuuuuuuuussssss… Gyerünk szem nyílj már ki, nyílj már ki… elég volt az alvásból. Vagy ájulásból… a franc se tudja. Azt is érdekli. De a szemem ki kell nyitni és menni kell… hova is? Nem tudom. Mindegy. Kinyitom a szemem és kiderül, hogy mi van. Meg is teszem.
De még mindig csak sötétséget látok. Jah igen. Mégsem nyitottam ki a szemem. Na akkor majd most. Három, három, nyolc… résnyire meg van. Túl sok a fény egyszerre ezért inkább becsukom  mégis. Inkább alszom még. Vagy csak fekszem. Mondjuk a másik oldalamon.
Azonban ahogy fordulok, a kezem nem a puha párnára siklik. Valami sokkal keményebb, és sima. Egy mellkas? Áh… biztos nem. A szememet azért megint résnyire kinyitom.
Ez tényleg egy mellkas. Férfié. Júúúúúújjjj… na azt hiszem ez kimaradt. Emelném feljebb a tekintetem, hogy megnézzem kihez tartozik, de… marha lassan megy. Meg lesz ez, meg lesz ez. Órák kérdése csupán. Inkább egy perc. Bassza meg ez Emyr. Velem egy ágyban.
Hirtelen ülök fel, és ezt NAGYON, de NAGYON megbánom. Eddig sem tetszett a fejem állapota de most… Szinte rögtön visszazuhanok az ágyba a puha matrac ellenére is puffanok. Bazd meg. Bazd meg, bazd meg.
Jól van nincs itt semmi vész, biztos jól sikerült a buli, aztán… hát történnek ilyenek ugye, ha két macska szimpatiklusnak találja egymás társaságát. De valamiért érzem, hogy itt sokkal többről van szó, és nem az lesz a legnagyobb gondom, hogy még ha jó is volt, én még csak nem is emlékszem rá… A szex ugyanis csak úgy lehet príma, ha emlékszünk is rá. De nekem… az égvilágon nem rémlik semmi… És még csak nem is aggaszt. Más köti le a figyelmemet.
Ugyanis van egy érzés, ami egyáltalán nem tetszik. Semmiképpen nem másnaposság, azt ugyanis elég jól ismerem. Valami más. Valami…. áááá…. fogalmam sincs. De nem tetszik. Ennek pedig hangot is adok.
- Emyr… - ó… hogy nincs hangom. Remek. Megköszörülöm a torkom. Megpróbálom újra. Még mindig nem megy. Egy ingerült sóhaj viszont kijön a tüdőmből. Az érzés, hogy valami nagyon nincs rendben, pedig tovább erősödik. És még a fejem is hasogat…
- Emyr… - hang még mindig nincs túl sok, de a suttogás már megy. Illetve egy erőteljeset löktem a mellkasán, hogy ébredjen fel. Nem az a gondom, hogy valahogy az ágyamba került. Az a probléma, hogy én nem emlékszem rá, hogy hogyan. Remélem ő fog…
Ezért ha nem ébred fel erre, tovább lökdösöm. Addig rázom, amíg életet nem lehelek bele. Fú basszus… ugye nem halt meg? Közelebb hajolok hozzá… Jól van… lélegzik. Király. Na ennek most tényleg örülök.
- Kelj fel. Most… - ordítottam, így sikerült egy normális hangszínt megütni. Ha még ez sem segít áttérek az öklömre. De remélem, arra nem lesz szükség.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  - Page 2 Empty Re: Too much fun...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum