Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Too much fun...

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat Sep 23, 2023 1:02 am

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Bólintok szavaira, és ha nem ittam volna meg az italt - amit készített nekem - a poharamat is emelném arra, ami elhangzott. Hiszen ha úgy nézem a helyzetet, hogy lehetne sokkal rosszabb is (mint a Terrai nőknek), akkor máris nem történt semmi visszafordíthatatlan. Vagy pont hogy a gyerek nevelés az igazi ‘kaland’? Nem-nem, ebbe a részébe még nem gondolok bele, a saját mentális egészségem miatt…
Azt ugyanis felismerem, hogy én tulajdonképpen csak nyavalygok, míg Emyrnek valódi gondjai, és mély sebei vannak. Ennek fényében pedig most nekem kell támogatni őt, függetlenül attól, hogy én éppen alkalmas vagyok-e erre vagy sem. Mindenképp meg kell próbálni. Hiszen nem akarom őt ilyen mélyen látni. Inkább legyen… boldog…
- Régebben nem támadtak olyan erővel, mint akkor amikor megérkeztetek? - nehezen tudom elkülöníteni az idősíkokat, mert számomra… mindegyik rohadt régen volt. Nekem ez a második életciklusom, vagyis Emyrhez képest olyan vagyok, mint egy bohókás kismacsek. Azt viszont nagyjából el tudom képzelni, hogy milyen volt az univerzum létrejötte előtt. Vagyis… igazából nem, még sem tudom.
- Tényleg ti vetettétek el az élet magját az univerzumban? Vagy magát az univerzumot is ti teremtettétek? Vagy hogyan történt? - vannak ismereteim, de nem ‘első kézből’. Kíváncsi lennék rá, hogy mi történt. Illetve reménykedem benne, hogy ha eszébe jut az is, hogy nem csak életet vett el, hanem teremtett is, akkor könnyebb lesz neki… letenni a mééééééretes kupac trágyát, amit magával hordoz. Ha már a társai nem segítenek neki ebben…
- Fontos meló ide vagy oda, nem kéne… - majdnem kimondom, hogy seggfejnek lenni. De ha ő nem így véli… inkább nem mondom ki, csak a szám oldalra húzódik egy pillanatra, ahogy elnyelem a rosszallásomat.
- … figyelmetlennek lenniük veled. - az alapján, amit most hallottam, sajnálom, minimum ezzel a szóval megkínálom az Alapítókat. Az pedig egy kicsit sem zavar, hogy hamarabb pontot tudnának tenni az életem végére, mint a Dracok. Attól még simán megmondom ezt az arcukba is. Földön lévőbe ugyanis rohadtul nem illik belerúgni. Inkább fel kéne segíteni. Hát nincs köztük összetartás? Minimális “Jól vagy pajtás? Segíthetek neked kifényesíteni az űrhajód?”  Az első kérdésre adott válasz alapján pedig el lehet dönteni, hogy az űrhajó egy valódi járgány, vagy valami egész másra utal…
Na de mindegy, bosszankodni ezen tényleg nem érdemes. Inkább a jó dolgokra kell koncentrálni. Például a… mikor került hozzám ilyen közel az ajka?
Nem húzódom el, magam sem tudom miért. Pedig el kéne… Vagy nem? Valaki küldje már el nekem egy  üzenetben, hogy ilyenkor mi a helyes protokoll… Gyermekeim apja (aki veszettül vonzó, de csak a haverommmmm…) maximum három centiméter távolságra van tőlem, és szédítően jó az illata. Ilyenkor most mit csináljak? Gyorsan kéne küldeni, mert már csak kettő centiméter. Egy…
Hirtelen tűnik el a kiürült koktélos pohár, a maradék húsgombóc, és úgy kompletten a Szélvész és annak minden tartozéka. Csak Emyr marad itt és a csókja, amit… néhány pillanattal később az indokoltnál sokkal lelkesebben viszonzok… Érzem hogy a szívem hevesebben kezdi pumpálni a vért az ereimbe, és jól eső borzongást, vibráló cikázást is küld, végig minden porcikámon. A gondolat pedig kezd kristályosodni, miszerint szarok a protokollra, ez egyszerűen veszett jó. És annyira természetes.  Mintha mindig is így lettünk volna…
Idővel viszont szükségem lesz levegőre. Nem is kevésre… Mellkasom szaporán emelkedik és süllyed, ahogy próbálok némi oxigént juttatni a tüdőmbe, és józan észt a fejembe.. Nagyon nem könnyű, mert minden porcikám még Emyr hatása alatt van, és… nagyon kíváncsi lenne rá, hogy mi történik a csók után... Pillantásom ezért még mindig fogva tartja őt, és nem eresztem, amíg legalább magamban meg nem válaszolom a kérdéseket, amik felmerültek bennem.
Például, hogy ez most mi volt? Búcsúcsók? Mert én ilyet szoktam adni az egyéjszakás kalandjaimnak távozás előtt. Kivéve, hogy abban nincs egy csipetnyi bizsergés sem és inkább a soha viszont nem látásra érzés van benne a folytatás utáni vágy helyett. Ebben viszont…
Mély lélegzetet veszek, és… ja hogy még mindig nem távolodtam tőle el? A pillantásom pedig lesiklott az ajkára? Miért is. Ezt pont tudom. Tényleg szarok a protokollra...
Most én csenem el a távolságot, és a történtekkel egy pillanatig sem foglalkozva, újra megízlelem az ajkait. A karjaim szorosabbá válnak körülötte, szinte húzom magamhoz közelebb. Ám én is hozzá simulok, olyan szorosan, hogy már egy kósza víz molekula sem férne el közöttünk.
Az érzet pedig felborít teljesen. A forróság végig gurul a mellkasomon, le a lábujjam hegyéig, majd… vissza minden sejtembe. És velem marad… akkor is, amikor elhúzódom tőle, pont úgy, mintha… mégis valami rosszat tettem volna.
- Mit… öhm… mit …akartál…mondani? - szép volt Rose… Rohadtul nem ezt akartad mondani…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri Sep 22, 2023 11:25 pm




Emyr
Too Much Fun!



Playing God
Is a hard
game.










- Nekik nagyon nem... - nagyon elcsúsztatták a dracok, nem véletlenül. De hamarosan ott is változás lesz.
Csak némán ingatom a fejem. Édesanyját valóban nem ismerem, ellenben Gregből többet kaptam eddig is, mint kéne. Haragja jogos, mint mindenki másnak....
- Nem. Voltak harcaink előtte is, és így voltak áldozatok is. De... nem így.. - erős gombóc gyűlik a torkomban, a végén el is hallgatok. Igaznak tartom azt a mondást, hogy ha valakit megölsz, akkor te is vele halsz. Főleg, hogy az élet megalkotása számomra életem értelme. Kevesen vagyunk, akik rendelkeznek az élet szikrájának adásával, úgy megalkotni egy testet, hogy azt a lélek használni tudja.
Elmosolyodom, lehunyt szemekkel, homlokom övének érintve. Halvány, ám szívből jövő.
- Nem seggfejek. - kuncogok. - Megvan a maguk dolga...- de a hangomban ott a meglepettség és hála együttesen. Szólna az érdekemben? Amikor meg sem érdemlem?
- Nincs. - az okát nem mondom, vagyis, hogy pontosabban kinek köszönhetem. És főként miért. Most olyan családot választottam, ahol hamar fel kellett nőnöm, így ők megmenekültek a fájdalomtól.
S valahogy egészen közel vannak ajkai, úgy suttogom a szót.
- Az Alapítóknak... - ám ahogy ajkam megtalálja az övét, már azzal sem foglalkozom, mert minden eltűnik, ami nem Rose-ról szól...




 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat Aug 19, 2023 9:43 pm

Zavarba jön? Zavarba jön. Mi a… Nem nekem kéne? Vagy dühösnek kéne lenni? Igazából már csak nevetni tudok.  Ugyanis lehetne rosszabb is.
- Hát… még szerencse, hogy nem Terrai vagyok. Azért nekik nem olyan mókás az ilyen. - legalábbis amennyire Eric elmondásából tudom. Én még nem találkoztam várandós Terrai nővel. Eric meg elvileg igen. Mesélt is egy kellemetlen sztorit ezzel kapcsolatban, de már nem emlékszem rá. Nem voltam akkor már szomjas… Persze az semmi, ehhez a ‘bulihoz’ képest…
- Azért… egy kicsit bizarr, hogy ismered Apát. Anyát viszont gondolom nem… - nem tudom befejezni a mondatot, mert rájövök, hogy… hát most meg fogja ismerni. Nem igazán lehet ezt elkerülni. Pedig, ha rajtam múlna… szólnék Anyáéknak csak… leginkább akkor, amikor már a gyerekek elég nagyok, és maguk is be tudnak mutatkozni, nekem pedig ott sem kell lennem. Csökkenteni kell a potenciális stresszt ugye.
- Nem fordult még elő hasonló régebben? Más Alapítókkal? - kérdezem tovább, mert én még mindig nem látom át, hogy mi a katasztrófa tárgya. Azért igyekszem óvatos lenni, és nem lerohanni. Szavakkal, meg fizikailag sem. Idővel viszont megértem, hogy az talán nem is olyan lényeges, hogy miért érzi magát pocsékul, csak az számít, hogy rottyon van. Illetve az, hogy nem szívesen látom így, és segíteni akarok neki. Bárhogyan.
Az ilyesmiben viszont nem vagyok jó. Esetlennek érzem magam, és… később már zavarban is. Meglepetésemre ugyanis azt érzékelem, hogy megnyugszik egy kicsit. Talán meg is könnyebbül kicsit. Pedig nem mondtam vagy tettem semmi extrát.
Arra pedig pláne nem szolgáltam rá, hogy még szorosabban öleljen meg, majd megsimogassa az arcomat és a homlokát az enyémhez érintse. Annyira váratlanul ér, hogy érzem, forrósodni kezd az arcom, a szívem pedig hevesebben kezd neki. Mert nyilván, csak azért történt ez, mert meglepett, hogy működött a vigasztalás. Nincs más logikus magyarázat…
- Köhm… nincs mit. - huha… mi ez a rekedt hang? Talán a másnaposság? Annak a hatását igazából már nem érzem a koktél óta. De nem baj, ráfogom. Elvégre Emyr még mindig csak egy barát, extrákkal. Kettővel…
- Ha dumálni kell a többi Alapítóval, hogy ne legyenek veled  seggfejek, szólj. Majd én prezentálom, hogy mi lett volna, ha ellepnek minket a gyíkok. - jelentem ki magabiztosan, leginkább azért, hogy a saját gondolataimat is eltereljem arról, hogy milyen közel voltak az ajkai… Nem mintha néztem volna. Na jó… maximum három másodpercig…
- A részedről van valaki, akinek szeretnél szólni a… fejleményekről? - eeee ezt még én sem érzem túl helyén való szónak. De akkor mégis mi lenne a jó? Az összetettük, amink van stimmelne, de az nekem eléggé egy alkalmas dolognak tűnik. Ez meg így semmiképp sem lesz az. Minimum lakótársak leszünk. Vagy… igazából ezt sem tudom. Annak viszont nagyon örülök, hogy jobban érzi magát. Tényleg nagyon… Aztán remélhetőleg még fog nevetni is valamikor.
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Wed Aug 16, 2023 9:47 pm




Emyr
Too Much Fun!



Playing God
Is a hard
game.










Zavarba jövök a kérdéstől, mert rájövök, elég udvariatlan voltam így...
- Igen, csak nem .... szóval benned, igen. - érzem, hogy forróság lepi el az arcom. Voltam és vagyok tárgyként kezelve, s senkivel sem szeretném éreztetni, hogy milyen is az...
- Chris, igen. - bólintok. Róla viszont ugyanúgy keveset, vagyis semmit sem tudok. Családlátogatás. Azért erre lefagyok. Greg elevenen fog megnyúzni. Tudom, milyen érzés, de átvitt értelemben sem szeretném átélni.
- Rendben. - ő ismeri a családját. Nekem  már egy tagja sincs, ki élne, rajtam kívül. Vagyis... az új családommal igen. S aggodalmam újra az egekbe szökik, elhatározottságommal együtt. Most nem fogom hagyni!
A kérdés meglep, el is hallgatok, még a gondolataim is. Aztán lassan nekiindul.
- Azért, amiért idejöttünk, és a feladatunk, teljesen szembemegy, amit tettem. Életeket alkotni jöttem, nem ... elpusztítani azt... - a végét szinte csak lehellem, s inkább elhallgatok.
Érzem, hogy nem ezzel kéne foglalkozni, hanem azzal, ami Rose-zal történt, és mégis beszippant az egész érzés, újra, s érzem, ahogy megfagyok. Megrezzen testem, ahogy hozzám ér, s hirtelen nem is tudom, miként reagáljak, amikor érzem, átölel, pofon helyett. Pedig az utóbbit érdemlem meg, még rosszabbat is annál. Szívem hevesebben kezd verni, ahogy ráébredek, mi is történik, s az addig magatehetetlenül lógó karjaim átölelik. Csak az az egy mondat kering bennem, hogy “nem érdemlem meg”. Ekkor mondja ki azt a szót, amit álmomban sem mertem volna se remélni, se gondolni, nemhogy várni, amit kimond. Nagyot nyelek, érzem, ahogy pár könnycsepp elindulna, de azokból már jó ideje kifogytam, így csak behunyom szemem, s érezni, ahogy a feszültség kicsit engedett testemben.
A folytatásra viszont szintén nem készültem fel. Sokan mondták már ezt, köszönöm nélkül, tényként elmondva, ámde így még sosem járta át szívemet. Szorosabbra fonom ölelésemben, képtelen vagyok megszólalni
- Köszönöm... - halkan tudom csak suttogni, erőtlennek érzem magam, ám most valami egészen más miatt. Valami... egészen jó dolog miatt...
Ahogy kibontakozik az ölelésből, megsimítom arcát, miközben homlokom övének döntöm.
Még ha tudom, a világ nem ilyen egyszerűen működik, most szeretném, ha csak egy kis időre mégis így lenne...

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Thu Jul 06, 2023 10:38 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Andromédai létemre nehezen találom el az érzelmeket, de azért ezen a nevetésen még én is érzem, hogy nem vidám… Azt viszont nem teljesen értem, hogy miért érzek égető kényszert arra, hogy őszinte, és vidám nevetést csaljak ki belőle. Hiszen alig ismerem…
- Hely alatt, most engem értesz? - kérdezem először csak mosolyogva, aztán felnevetve. Azért… a sokkhatást eltekintve van vicces része is ennek a történetnek. Elvégre hányan mondhatják el magukról, hogy olyan görbe estét csaptak, hogy két gyerek lett a vége? Na ugye… Ez azért egy bitang jó sztori lesz. Majd egyszer…
- Rendben. - bólintok lágyan, amikor nem kér az italból. Sajnálom. Szeretnék neki segíteni, és… én csak ezzel tudok. Vagyis igazából most még ezzel sem. Egy időre le kell mondanom az ivócimbora szerepről. Ez pedig nem is lenne gond, ha lenne más értelmes módszerem a felejtésre. Mert a probléma megoldás… azoknak való, akinek van is valami elszámolni valója. Nekem nincs. Semmi. A-a. Legalábbis ma, biztos nincs több. Nincs helye a további nyavalygásnak, mert nekem már megvolt az adagom. Épp Emyr segített elrendezni… Biztos ezért akarom annyira én is megoldani, és eltüntetni az ő fájdalmát… Csakis ez lehet a magyarázat. Mert még mindig nem ismerem jobban. Viszont… Itt az alkalom. A kényszer, hogy mostantól igenis számolnunk kell egymásra, azért elveszi némileg a fényét a lelkes ismerkedésnek, de emlékeztetem magam rá, hogy korábban is érdekelt, és már azóta kedvelem, hogy először láttam komolyan bekarmolva. Meg igazából előtte is szimpatikus volt már…
- Igen. Chris. Ami azt illeti.. a családlátogatást majd nála szeretném kezdeni. - azért megérzésem szerint ő is erősen meg fog lepődni… De ő talán még örülni is fog. Vagy ha nem is, tudom, hogy rá számíthatok. Ő sosem nézett rám más szemmel, bármilyen stiklit is hajtottam végre. Ő tényleg elfogad olyannak, amilyen vagyok, és én is őt. Saját döntés, és nem csak a genetika miatt.
És talán… Talán ez hiányzik Emyrnek is. Van egyáltalán valaki az életében, aki megérti őt? Aki elfogadja? Az mindenkinek jár, legyen bármekkora ‘gazember’ is. Igen, még a Dracoknak is. Csak őket biztos nem én fogom. Ők oldják meg egymás között. Emyrnek viszont… jár valaki. Ha nincs más, akkor én leszek az. Persze, ha elfogad…
- Akkor te érzed magad kívülállónak? - most annyira szeretnék többet tudni a világ dolgairól… többnyire beérem azzal, hogy melyik üzemanyag az optimális, hol vannak, merész aszteroida mezők, és persze hány pikkelyes feneket rúgtunk szét az elmúlt hónapokban. De most szeretném jobban érteni a dolgokat. Szeretném jobban érteni Emyrt. Egészen addig míg…
Végül világossá válik. A nap felrobbantásáról tudok. Arról is, hogy milyen következményekkel járt, és mit akadályozott meg… Bassza meg, hát tulajdonképpen azt még a bőrömön is érzem. Apa nap mint nap azok ellen harcol, akik átjutottak. És ha mégtöbben lennének…
Ezért önkéntelenül hajolok közelebb Emyrhez, és ha engedi megölelem. Egy ideig nem szólalok meg, de csak azért, mert keresem a szót, ami kifejezi azt, amit érzek. Hosszú másodpercekkel később megtalálom, ami legalább… nagyjából visszaadja azt, ami eszembe jutott.
- Köszönöm… - szorosan ölelem, hacsak nem érzem azt, hogy kényelmetlen a számára. A szavaim pedig nagyon is őszinték, és még csak habozást sem érezhetett rajtam. Viszont tekintve, hogy ő ezt mekkora bűnnek éli meg… Azt hiszem azt is hozzá kéne tennem, hogy miért ez volt az első, ami az eszembe jutott…
- Ha nem teszed meg, ha valaki nem teszi meg, akkor… A családom, és én sem lennék. Tudom, hogy mi van odakint, és azt is, hogy mi lenne, ha még többen lennének. Már régen véget ért volna a harc. Ezért köszönöm. - egy darabig még maradok, aztán inkább elengedem. Arra ugyanis rájövök, hogy… egyáltalán nem biztos, hogy ezzel segítettem. Talán ezzel a kijelentéssel még inkább mélyítem a sebet, ami a bűntudata felett mételyezi, minden bizonnyal az egész eddigi életét. De mivel nem tudom, hogy mi lenne számára a gyógyír, csak azt tudom mondani, ami a szívemből jön…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Thu Jul 06, 2023 8:23 pm




Emyr
Too Much Fun!



Playing God
Is a hard
game.









Röviden elnevetem magam, ám abban nincs öröm, sokkal inkább keserűség. Hányszor próbáltammár elfutni... reménytelenül? S nem, nem fogom hagyni, hogy a múlt megismételje önmagát. Most nem!
Részben megkönnyebbülök, hogy kimondja, rendben. Mert most minden rendben lesz, ugye? Szeretném. Nagyon  akarom, hogy így legyen. És ezért bármit hajlandó vagyok megtenni.
- Még ismerkednek az új helyzettel. - mosolygok rá, feledve helyzetem. A teremtés a mindenem. Érezni a hangomon is azt a törődést és lágyságot, ami sajátom.- Időnként elhagyják a helyet, azután visszatérnek.
Ismét elmosolyodom, noha mellkasomról nem múlt el a nyomás, s a görcs a gyomromból. Érzem, hogy a világ lebegni akarna, és azt, hogy engedjem el, uralkodjon rajtam, de már annyiszor megadtam magam mindennek, hogy most úgy döntök: teszek az érzetre. Cselekedni kell. De most még lehet bújni egy kicsit a nem terjedő információ rejtekében, békében. Csak egy kicsit.
A kérdésre a pohárra nézek. NAGYON meg akarom inni. Megrázom a fejem.
- Nem. - azzal ismét ráteszem kezem, s újra gyümölcslé mindössze, alkohol nélkül. Uralni akarom végre az életemet, mert nemcsak az enyém függ már tőle. És azt józanon lehet.
- Rendben. - bólintok. Ki szerettem volna mondani, hogy tudja, nem várom el, semmit sem várok el, igazából. Én rángattam bele így olyanba, ami egyáltalán nem életbiztosítás.
- Öcséd? - tényleg, Gregnek van egy fia is. Remélem, nem tőle kapom meg az első balhorgot, ha Gregtől nem kapom meg...
Felpillantok a kezemről egy pillanatra. Meghallgat. Régen volt már, hogy valaki meghallgatott volna. S jól esik a szó. Mégis lepillantok inkább vissza, összekulcsolt ujjaimra.
A kérdés egy pillanatra megüt, s elgondolkodom, főként az érzelmeimen, mint a tényen. Azon is.
- Nem. - rázom meg fejem újra. - Aki Alapítóként jött ide, az is marad. S nem raktak ki a csapatból. Nem érzem, hogy kiraktak volna. - felelem halkan.
És eljött. Nem tudok levegőt venni sem a szavakhoz, egy ideig küzdök érte, üres gondolatokkal. Azután érzem, ahogy megpattan valami a torkom és szívem környékén, s a szavak ugyan halkan és lassan, de érthetően buknak elő. Szinte érzem a mérget a számban, ahogy eddig fojtogatott.
- Én robbantottam fel a Napot, s ebből lett Lyra Nebula-gyűrűje. Vele pusztítva mindazt, amit hosszú évmilliókig formáltunk, építettünk. A teremtményeinket. - és ez borzasztóan fáj. Rettenetesen. Újra átjár ez az érzet, az a tudat, hogy előre tudom, mi fog történni.
- Előre megtervezve. - hosszú percek után szólalok meg, ujjaim már fehérek, ahogy összeszorítom őket összefontan.
Tudom, hogy ismeri ezt a történetet. A világtörténelem része. De sosem hirdettem fennen, s mások sem, ki is volt az, aki végül megtette. Talán előbb kellett volna kiállnom, hátha jól megköveznek érte, és akkor végre megkönnyebbülök, hiszen megkaptam gyűlöletüket, utálatukat, amit felém éreznek...


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Fri Jun 09, 2023 1:00 am

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
“Fuss”. Ez a szó nem szerepel az én szótáramban. A jelentésével viszont tisztában vagyok. És azzal is, hogy sajnos vannak olyan esetek, amikor minimum meg kell fontolni ennek a lehetőségét is…
Ezért bólintok. Nem fogom felhozni, hogy szerintem van más lehetőség is, mert érzem, hogy nagyon komolyan gondolta a szavait. És a saját életemmel szoktam ugyan játszani, de a gyerekekével nem fogok… Ha kell inkább futok…
- Nagyon gyors vagyok. - ez egy tény, de nem azért közöltem vele, hogy magamat fényezzem. Leginkább azt akarom megértetni vele, hogy ez nem csak az ő felelőssége. Részletkérdés, hogy miatta, vagy épp a családom miatt akarnak bundát csinálni belőlem a gyíkok. Védekezni kell. Az is másodlagos, hogy most ő véd-e meg vagy én saját magamat. A kettő együtt ugyanis működik. Megteszi, amit csak tud, és én is ezt fogom tenni. Ez pedig elég kell hogy legyen. Már amennyiben azért megtámogatjuk magunkat fegyverekkel is persze…
- Rendben. Már ha van ilyen. - szerintem az a legbiztonságosabb, ha a macska mozgásban van… de mivel ő ismeri azt a banyát, ha inkább a bújkálásra szavaz, nem fogok tiltakozni. Az már más dolog, hogy egy életen át nem lehet ezt csinálni… De bízom benne, hogy hosszú távú megoldást is lehet találni. Hiszen ahogy az a banya vadászik, úgy mi is megtehetjük ugyanezt…
- Furcsa. A jelenlétük is… itt is vannak, meg nem is. - gondolom ezt a dilemmát oldja fel a testet öltés, de… azért nem mondhatnám azt, hogy nem érzem őket. Az egyikük mintha még bíztatna is, hogy egyek még… vagy ezt én gondolom? Mindegy, a kérés az parancs… A kaja egyébként is isteni…
- Esélyes. - röviden, de kuncogni kezdek, és persze megkeresem a gyümölcslevet. Valahogy az-az érzésem, hogy nem az a készlet került veszélybe az este folyamán… Így elő is kerül, és odaadom Emyrnek.
- Szívesen. - miután megvan az ital, leülök, és figyelem, hogy mit csinál. Egyértelműen ez a legmenőbb parti trükk, ezért vigyorogni is kezdek, amikor megérzem a jellegzetes illatot is… Már csak egy valami hiányzik…
- Nem teszteled le? - féloldalas, és némiképp huncut lesz a mosolyom, kényszeríteni ugyanis nem akarom semmire. De jelezném, hogy nyugodtan igyon, ha jól esik neki… És miért ne esne jól egy ilyen helyzetben…
- Tudom. Nem szoktam semmi olyat tenni, amihez nincs kedvem. Ahogy reménytelen küldetésekre sem jelentkezek soha. Ironikus kijelentés éppen most, de attól ez még így van. - végignézve az életemet… az egyetlen dolog, amire nem önként jelentkeztem, a gyerekek… de azt hiszem ez sem teljesen igaz, mert csak úgy működik, ha tényleg jelentkeztem… az meg csak kellemes érdekesség, hogy erre nem emlékszik egyikünk sem… Vagyis a kijelentésem sziklaszilárd, és emiatt a tekintetem is. Akkor pedig meg is könnyebbülök, amikor a Szélvész is zöld utat kap.
- Nah… szuper. Probléma megoldva. Legfeljebb turbózni kell egy kicsit, de az öcsém segít majd. Arany szárnya van. - kell egy jó álcázó rendszer, valami spéci, meg egy kis mókolás, hogy kompatibilis legyen a Szélvész algoritmusaival. Megoldható, maximum időbe telik. De az meg remélhetőleg van egy kicsi. Ha diszkrétek leszünk…
Emyr viszont… Látom, hogy nem tudja ennyire gyakorlatiasan nézni a helyzetet. Van valami, amiről nem beszélt, és ami láthatóan nagyon mély sebet ejtett rajta. Talán ezért is maradok sokáig a karjaiban… Vagy azért, mert nem tudom, hogy miként tudnék neki segíteni. Nem ismerem, és sajnos ő sem engem. Továbbá azon kívül, hogy én vagyok a gyerekei anyja, nem köt össze minket semmi sem… Még azt sem tudom, hogy kedvel-e egyáltalán… Simán lehet, hogy az agyára megyek, és csak valami brutális véletlen miatt választott engem, nem kicsit részegen. Lehet, hogy valaki mást szeret, csak épp én voltam a közelben… Ennek ellenére nem fogom cserben hagyni, és végig csináljuk ezt…
-  Hallgatlak. - igyekszem támogató hangnemben hozzá szólni, és a figyelmem az övé. Már bennem is felmerült a kérdés, hogy miért akar a Vegára menni, de nem akartam kukacoskodni, és a múltjában vájkálni. Ha viszont fontos… akkor továbbra is figyelek, és nem közvetítek semmilyen érzelmet. Ez elég könnyen megy, mert én nem hallok semmi olyat, ami ilyen sebeket okozott volna neki. Alapító. Oké. Tényleg nagyon vén. De ez még önmagában nem kéne, hogy aggassza, engem aztán meg pláne nem fog. Cukkolhatom a Nagypapi névvel, más én ebben nem igazán látok. Ahogy viszont folytatja… Több szó is megüti a fülem. “Hiszem”. “Érdemes”. “Nem méltó”. Hogy kerültek ide ezek? Teljes a képzavar bennem. A jelét viszont nem adom. Láthatóan nagyon nehezen beszél erről, és én türelmesen meghallgatok mindent. Véleményt pedig akkor sem nyilvánítanék, ha lenne. A gondot ugyanis én még mindig nem érzem.
- Hiszed vagy ez így van? Hivatalosan is kiraktak a csapatból? - nem tudom, hogy ez miként működik, de próbálom megfejteni. Főleg azért, hogy jobban értsem, hogy benne mi zajlik le éppen… Mert nem tudok segíteni addig, amíg nem tudom, hogy mi a szitu. Jelenleg csak egy valamiben vagyok biztos.
- Nem ismerem az Alapítókat, azt meg pláne nem, hogy miket csinálnak, de még bundás vagy nem? Nem igazoltál át a rossz pikkelyes csapatba. Ezen kívül mi történhetett, amiért azt érzed, hogy nem passzol rád a Alapító banda ruha? - nem akarom kicsinyíteni a gondot, de nem tudom elképzelni, hogy mi lehetett akkora bűn. Bandázni a pikkelyesekkel, na az gáz… Más gondot én nem látok. Viszont valami mégis van, mert… az ilyen érzetek nem jönnek a semmiből. És én egyelőre csak annyit tehetek, hogy támogatom, bármit is mond. És… megfogom a kezét is…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Thu Jun 08, 2023 11:41 pm




Emyr
Too Much Fun!



Playing God
Is a hard
game.










Talán nem kellett volna mondanom ezt. Nehéz róla beszélni, de muszáj. Az életükről van szó.
- Fuss... - csendben mondom ki, kezem ökölbe szorul, s képtelen vagyok ellazítani.
- Nem... nem igazán alapítottam családot egyik életemben sem... - veszek egy nagy levegőt, s sóhajként engedem ki. - Egyszer tettem mindössze, és...  - lehajtom a fejem, az asztalra meredve. - Nem hagyhatom, hogy veletek is megtegye. - felelem halkan.
- Biztonságos helyre kell mennetek. - nézek végül mégis rá.
Halványan elmosolyodom, ahogy elismétli a többesszámot. A következőnél halkan és röviden elnevetem magam.
- Ahogy érzed. - nem fogom rákényszeríteni a többes számot.
- Akkor megittuk. - mosolyodom el, ezúttal kicsit jóval láthatóbban.
Gyümölcslé mégis van, igaz, vízzel is meg tudom csinálni, de gyümölcslé jobb, hozzáadom a saját aromáját az italhoz.
- Köszönöm. - töltök a pohárba előttem, majd a pohár szájára teszem a kezem, fölé, s a gyümölcslére figyelek, annak szerkezetére, s alakítok azon a részén, amin szükséges, hogy tartalmazzon alkoholt. S érezni is lehet az alkohol illatát, ahogy elveszem a kezem végül.
- Meg is van. - s nem tudom, mit akar vele, meginni most nem a legjobb ötlet.
Bólintok a visszakérdésre. Az vagyok. Ami nem jár olyan nagy dologgal, mint például Terrán, s nem is ezért vagyok Tanácstag.
Kiengedem a levegőt, hogy magamról is kéne beszélnem, és Jezabelről. Sajnos kell, egyiket sem hagyhatom ki. Egyvalamit ki kell mondanom előtte. Szívemből, lelkem mélyéről.
Először csak nézni tudok rá, hiszen az, hogy kitartson mellettem...
Arra számítottam, hogy most mondja ki, hogy akkor inkább váljon ketté az utunk. Megértettem volna, hiszen úgy talán nagyobb biztonságban vannak. Nem tudom. Nem tudom, hogy működne ez helyesen, csak a megérzéseimre tudok hagyatkozni. Az pedig tudja a választ, évmilliók óta, s mégis nehezen adom meg magam.
- Nem kell megtenned. Ha nem szeretnéd... - tekintek szemeibe, s érintése jól esik, inkább megint az előttem lévő poharat nézem. Sokáig cipeltem mindezt magammal, s nem akarom rádobni mindezt. Nem fair, nem tisztességes.
- Nyugodtan hozd Szélvészt. - az érzem, hogy összenőttek.
Olyan jó érzés átölelni. Roset, a gyerekeket. Mélyet lélegzek Rose illatából, amiben már benne érződik az is, hogy nincs egyedül. Behunyom szemeim, s szavai körbeölelnek, karjaival együtt. S elveszek benne.
Ám elhúzódik, s ránézek, ahogy kibontakozik az ölelésből, hagyom, s ott maradok.
És teljesen lefagyok. Világéletemben tartottam attól, hogy el kelljen mondanom, ki is vagyok. S hogy mit tettem. Az megtört, megölte lelkem hatalmas részét, árnyéka vagyok csupán magamnak, s hiszem, az örökre odalett. Mert az életre, a teremtésre esküdtem fel, az vagyok én. Nem pusztításra.
De tudtam, hogy egyszer eljön az idő, s megméretődöm. Ideje mindenhogyan elszámolnom. Mert csak így fogom őket tudni megvédeni. A szégyenem kiderül.
Csendben leülök, s pár percig csak összekulcsolt ujjaimat nézem.
- Még nem mondtam el, miért is éppen Vega, nem pedig az, hogy Arcturuson maradunk...  - nem érdemlem meg azt a kifejezést. Akkor semmisítettem meg ezt, amikor megtettem azt....
- Az Alapítók közé tartozom. - amit rajtunk kívül nagyon kevesen tudnak.
- De nem hiszem, hogy érdemes vagyok minderre. Olyat tettem, ami nem méltó egy Alapító nevéhez... - halkan mondom ki a szavakat, érzem, ahogy a bűntudat súlya rámtelepszik.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat May 20, 2023 1:43 am

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Ez a mosoly, már nem olyan, mint a korábbi, és a keserűséget akkor is érezném benne, ha nem néznék rá éppen. De megteszem, és a kezét sem engedem el egyhamar. Bárcsak tudnék neki segíteni valahogy…
- Miről kell tudnom vele kapcsolatban? - nem akarok sebekben turkálni, így csak arra kérdezek rá, amit magától is elmondana erről a Jezabelről. Amivel nem bántom én is… Abban viszont biztos lehet, hogy bármit is fogok hallani, nem fogok megijedni. Ha mással nem is, azzal legalább tudom támogatni, hogy nem csinálom össze magam. Vagy ha mégis, nem úgy, hogy azt ő észrevegye… Talán ideje elengedni a kezét is…
- Uhh… nektek… - ez azért… nagyon fura még. Az pedig még inkább, hogy még nem jelent meg a porfelhő mögöttem a futás miatt… Továbbra sem tudok örülni ennek a helyzetnek, de… menekülni sem akarok. Vagyis… nem fogok. Isten tudja, hogy milyen szer hatására, de úgy döntöttem, hogy ez egy jó ötlet. Meg Emyr is… Vagyis ezt meccset le kell játszani a végéig, mert sok mindennel lehet szórakozni, de életekkel nem… Meg… aki ilyen finom húsgombócot csinál, az rossz macska nem lehet…
- Köszönöm… Köszönjük? -  ez utóbbi határozottan kérdés. Nem tudom, hogy ez miként működik. Egyelőre azt sem, hogy mit kéne érezni? Már most rajonganom kéne két gyerekért, akik még itt sincsenek, de hordozzák a genetikai kódunkat? Vagy csak a védelmező ösztönnek kéne bekapcsolnia? Az mondjuk stimm, és még csak nem is kell a rokoni szál. Akit én ismerek, azt nem hagyom, hogy gyík kaja legyen… Ez benne van a ‘Jack alap csomagban’.
- Ha nem ittuk meg azt is, akkor van. - háh… tudok már viccelni is ezzel? Mindenképp jobb, mint sírni miatta. Azt nagyon bánom. Nem kellett volna ennyire elengedni magam. Most már mindegy. A gyümölcslevet viszont tényleg megkeresem, és meg is találom, pontosan ott, ahol a helye van. Tudtam én, hogy nem arra mentünk tegnap este…
- Tessék. - elé rakom, ám nem várom el tőle, hogy most rögtön mutassa be az alkohol készítő képességét. Persze van egy oka annak, hogy nem szakítom félbe, ha esetleg mégis megcsinálná. Neki ugyanis nagyon jót fog tenni… Ahogy ő ne… künk készített ételt, úgy én… vagyis hát tulajdonképpen ő készíthet saját magának is egy italt az előző helyett. Egy szóra viszont felkapom a fejem.
- Oh… tanácstag? - ez azért új dolog… nem mintha változtatna bármit is azon, hogy mit gondolok róla. Azt most egyelőre fix. Stabilan kérdőjel… Egy rang itt vagy ott nem igazán változtat rajta. Egy gondolatot viszont felvet azért ez a dolog.
- Lehet, hogy előbb magadról kéne mesélned, és majd csak utána a hibbant spinéről. - akár vicc is lehetne, de ezt komolyan mondtam. Basszus, nekünk közös gyerekeink lesznek, és olyan ‘alap’ dolgot nem tudok róla, hogy tanácstag. Mi lehet még? Titokban vegetáriánus? Vagy még rosszabb… kedvenc színe a rózsaszín? Ha igen, akkor arról, jobb ha most tudok. Ugyan ez sem változtatna a döntésemen (csak a szín felvonná a szemöldökömet), de tényleg illene egy kicsit megismernünk egymást, ha közösen vágunk bele ebbe. Ez azt is jelenti, hogy nekem is el kell mondanom mindent, de én eléggé nyitott könyv voltam eddig is. Egy múltbéli dolgot kivéve tud mindent…
- Ne sajnáld. Ez eléggé két macskás dolog, és nem kell minden felelősséget neked vállalni. - óvatosan a vállára teszem az egyik kezemet… megnyugtatásként? Azt hiszem. Nagyon ösztönös volt. Ahogy az is, hogy igyekszem keresni a megoldást arra, hogy jobban érezze magát. Feltéve persze, hogy van.
- A Szélvésszel mehetünk a Vegára is. El fog bírni vele a kicsike. - a kezem, ami a vállán volt lecsusszan az asztallapra, és elismerően megveregetem, a Szélvészt ugye. Hiszen tisztában vagyok vele, hogy az életem mostantól nem lesz olyan, mint volt, de van, amit nem tudok túl könnyen elengedni. A Szélvész például ilyen… Róla lemondani azért már tényleg túl fájdalmas lenne. De remélhetőleg nem is kell. A Vegára kell mennie, és szeretné, hogy vele menjek? Semmi pánik, megyünk a Szélvésszel. Ha az Arcturusiak segítenek, fel lehet turbózni annyira, hogy tökéletesen biztonságos is legyen. Esetleg vissza is lehessen lőni vele rendesen…
Emyr viszont… Úgy tűnik, hogy más megközelítést választ. Először nem is értem teljesen, úgy vélem, hogy viccel, de amikor közelebb lép hozzám, és átölel… érzem, hogy valami több is van abban az elhangzott mondatban. Nem tudom mi, de határozottan ott van.
- Az erőszakra nincs semmilyen jó megoldás… - a hangom csendes, kisebb részben egy feltörő emlék miatt, nagyobb részben az… ölelése miatt. Nem tudom, hogy most ő keresi a támogatást, vagy épp nekem akarja adni, de rájövök, hogy nem is számít. Működhet oda és vissza is. Ezért én is megölelem, és… furcsán meleg érzés jár át az energiám szintjén is. Talán emiatt érkezik nagyon gyorsan, és ösztönösen a válasz is.
- Szívesen. - azt nem tudom pontosan, hogy miért húzódik mosolyra a szám, és azt sem, hogy miért rakom a vállára a fejemet, és lélegzem be mélyen az illatát… de arra már végképp nincs magyarázatom, hogy miért akarok, és maradok hosszan a karjaiban… Lenne ennél fontosabb dolog is, így ki tudja mennyi idő után, végül elhúzódom. Meg összeszedem a gondolataimat is…
- Nah… akkor Emyr Algan kezdőknek. Vedd úgy, hogy beirakoztam a tanfolyamra. - leülök, és a húsgombócos tálat magam elé húzva, Emyrre nézek. Elég jelentőségteljesen, még annak ellenére is, hogy közben azért eszegetek is. Figyelek rá, és kíváncsian hallgatom.
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri May 19, 2023 9:53 pm



Emyr
Too Much Fun!


Playing God
Is a hard
game.








A mutatott irányba sem kell néznem, mi is a válasz, s így mosolyom szelídül, a műsértettség eltűnik. Értettem ám a választ...
Eric. Sok Eric nevű Terra bubus van, egyet én is ismerek közülük. Á, olyan nincs hogy közös ismerősünk lenne. De... miért is ne lehetne? Iiiinkább most ezt hagyom.
Fogalmam sincs, mi az a sorozat, ráhagyom. A terraiakat máshogy kísérem figyelemmel, s várom már, mikor léphetünk úgy fel, hogy azt, ami rengeteg sok millió évvel ezelőtt jól félrement egy baleset okán, végre megszűnjön. Valójában nagyon tanulságos volt mindez, ám soha ilyen kemény evolúciós fejlődést nem kívánok egy bolygónak sem...
A jókedv elinalása más irányba megy, mert amiben élek, arról jó, ha tud. Márcsak azért is, mert ... azt akarom, hogy éljenek és biztonságban legyenek.
Mély levegőt veszek, s lassan kiengedem. Ideje letenni életemnek ezen részét, a baj csak az, hogy nagyon is úgy érzem még mindig, hogy én megérdemlem. Rose és... még mindig nehéz elhinnem...
Keserűen elnevetem magam, s mosolyom is keserű marad.
- Jóval több információt kapsz, ha engem kérdezel. - szerintem nincs, aki jobban ismerné Jezabelt, azzal ugyan nem tudok jönni, hogy a házát vagy házait is ismerem, mint a tenyeremet. Mindig csak egy helyiségben vendégeskedtem, elég kitartóan...
Beletúrok a hajamba, elnevetem magam. Jólesik ez a humor, lerázott sok sötét érzetet most belőlem.
- Azt nektek készítettem. - jegyzem meg csendesen. Olyan növények vannak benne, ami segíti őt, hogy jól érezze magát. Energetikailag, hiszen az érződik a testre vetítve, így arra hat, az sokkal gyorsabb, mintha a fizikai testre akarnék hatni.
- Szívesen. Egészségedre. - mosolygok.
Kihívás akarna ez lenni? Nem vagyok versenyszellemű, távol áll tőlem.Ám egy kísérletnek simán meg lehet csinálni.
- Van gyümölcsleved?
Még elgondolkodnom sem kell, megrázom a fejem.
- Ha emlékszel, éppen hozzám jöttek, hogy Arcturusra költöztessenek. Na, az például annyira nem volt semleges, hiszen nem kértem és nem is egyeztem bele. Csak mivel tanácstag vagyok... - hm, ezt lehet, nem kellett volna elmondanom. Azt sem tudják sokan, hogy az egyik Alapító vagyok. Így folytatásul csak széttárom a kezeim.
- Sajnálom a helyzetet. - és ez is hajt előre azért, hogy meg tudjam érlelni a fejem az elhatározást. De nagyon nehéz, még így is. Szembenézni azzal, aki vagyok...
Értük bármit.
Megmelengeti szívemet kijelentése, s egyben érzem is a telitalálatot, nem jó értelemben. Mintha a gondolataimban olvasna.
- Ahhoz... hogy veszély végleg elháruljon, Vegára kell mennem egy időre. Szeretném, ha velem jönnél, Arcturus átmentei megoldás lenne, nem szeretném, ha dracok ürügyet találnának arra, hogy Vegával ujjat húzzanak a helyzet miatt. - pedig még most sem gondolom azt, hogy egy nagy valaki lennék... a dracok szemében a két és négy lábon járó ellen vagyok, volt alkalmam többször megélni.
- Erőszakra az erőszak nem a legjobb megoldás, Rose. - felelem lágyan, s szomorúan. Azután odalépek hozzá, s átölelem, ha engedi. Nehéz a szívem, ám nem kívánom mindezt rátenni.
- Köszönöm.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat May 06, 2023 12:48 am

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Azért… a mosolya is elég menő… Ezért önkéntelenül kúszik az én arcomra is egy felfelé mutató görbe. További kommentár helyett viszont a kijelző irányába mutatok. Pontosan láttuk, hogy mennyire… hmm… értékeltem a táncot…
- Köszönöm. - vajon bunkóság lenne az összeset megenni? Vagy ezzel épp azt mutatom meg, hogy mennyire ízlik? Húúúú… ez nehéz ügy. Minden esetre lelkesen fogyasztom a húsgombócokat (nem az összeset…), miután korrekt lesz a hőmérsékletük. Addig meg csak óvatosan.
Akkor viszont megáll bennem minden, amikor rájövök, hogy mi is hozta össze ezt a hangulatos kis reggelizést… Na jó, talán akkor is lenne reggeli, ha nincs ez a közös ‘projekt’ (csak a huncut része…), de azért így… egészen más. És van egy olyan érzésem, hogy még Emyrnek sem ütött be teljesen, mert erre még neki sincsen egy megnyugtató szava sem. Pedig egyikünknek azért előbb vagy utóbb észnél kell lennie…
- Néhányat. Eric pajtás nagy Terra bubus, aztán ő mutatott ezt azt. Sorozatokat is. - a Doktor House például kifejezetten tetszett. Na abban pont nem voltak gyerekek, ellenben egy cinikus bunkó… nagyon is. Azt pedig csak Ericnek mondtam, hogy nekem pont a főszereplő a legszimpibb. Legalábbis egy karakter szintjén. Mert a valóságban…
Azért nem szimpatizálok az elnyomókkal, még ha kívülről szórakoztatónak is tűnnek. Főleg, ha olyanok életére vannak hatással, akik fontosak nekem. Emyr története pedig megkongatja bennem a vészharangokat, az együttérzés ellenére is. Még szerencse, hogy ilyen esetekben nem menekülni szoktam, hanem felfegyverkezni…
- Nem bizony. - érzem, hogy finoman megszorította a kezemet, ezért eszemben sincs őt elengedni. Még az energiámat is hagyom szabadon áramolni, hogy érezze, nem a levegőbe beszélek, és én nem fogok sírva a sarokba szaladni. Felveszem bárkivel a harcot, ha ez kell ahhoz, hogy mindenki biztonságban legyen. Ez az elszántság, és erő pedig ott van a pillantásomban is, amikor a tekintetem is határozottan Emyrre emelem. Főleg, mert rajta is azt látom, hogy ő sem lesz tétlen, és mellettem fog állni. Vagyis nem fogjuk engedni. Többes szám első személy…
Nekem viszont többet kell tudnom, még akkor is, ha látom, Emyrnek ez nem egy kellemes téma. Ezért ha mást nem is tudok neki adni, legalább türelmet kap, ugyanis csendesen, a kezét továbbra is fogva kivárom, hogy el tudja mondani, kiről van szó.
- Oké. Majd rákérdezek, hogy a Ligának van-e valami információja róla. - Apától… ííííí… jó, hát… ez pont az a pillanat, amikor nincs helye annak, hogy én kellemetlenül fogom érezni magam. Ebben együtt vagyunk benne, függetlenül attól, hogy egymásnak milyen címkét osztunk magunkban. Vagyis minden követ, és alkalmanként fürdőköpenyt viselő személyt meg fogok mozgatni, hogy biztonságban legyünk. Még nem tudom, hogy milyen felvezetéssel, de így lesz.
Most viszont valami másra is szükség van, leginkább Emyrnek, így végül elengedem, és előveszem a titkos csodaszert. Ami valószínűleg még sem olyan titkos, mert gyorsan rájövök, hogy erre tegnap már rámentünk…
- Na-na-na… tisztázzuk, hogy mire szól az igen. Mert, ha arra, hogy az összes többi húsgombóc a tied… arra erősen tiltakoznom kell… - megpróbálok nagyon komoly arcot vágni, de egy mosoly önkéntelenül megvillan. Mert, ha tudnám, hogy attól jobban érzi magát, akkor azért neki adnám az összeset, kérés nélkül is. Viszont tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, és ezt inkább nekem, meg a gyerekeknek készítette. Ezért már indulnék is egy újabb gombócért. De inkább úgy döntök, előbb Emyrnek kell az ital. Meg is kapja, ám ahelyett, hogy felhörpintené, matatni kezd, és hipp-hopp lesz két italunk, amit… már én is fogyaszthatok?
- Wow. Köszönöm. - azért megforgatom a poharat a kezemben, ahogy nézem, ezt miként hozta össze, de utána már löttyintem is lefelé a torkomon a cuccot. Az viszont nem kerülte el a figyelmemet, hogy a saját italával is csinált valamit. Remélem még több alkoholt tett bele, mert nagyon ráférne.
- Ha ezt visszafelé is megtudod csinálni, és gyümi szörpből rögtön piát tudsz csinálni… - végül nem fejezem be a mondatot, de a levegőt élesen beszívtam, mintha még mondandóm lenne. Ugyanis majdnem azt mondtam, hogy akkor rögtön ide is költözhet… Ez viszont pont egy olyan komolytalan, enyhén flörtölő mondat lenne, amit most nem biztos, hogy meg kéne ejtenem. Ugyanis… a gyerekek tekintetében tökéletes az összhang, de más vonatkozásban… az én fejemben egyelőre egy hatalmas kérdőjel van.
- Ez jól hangzik, de… ők segíteni fognak? Nem ellenkezik a “semlegesek vagyunk” elvükkel? - azt most nem hozom fel, hogy az önkéntes ‘rabságnak’, azért nem örülök. Nem tudok túl sokat adni a gyerekeknek, de védelmet igen. Így ha a popsimon kell maradni egy ideig… Akkor szemrebbenés nélkül meg fogom tenni… Öhm… enyhe tikkeléssel, de meg fogom tenni…
- Meg a másik… mi az, hogy “nektek”? Neked is szükséged van a védelemre. - azt mondta mellettem lesz, ergo, ha a gyerekek, és én védve leszünk, akkor neki is jönnie kell. Nem most kéne mászkálnia. Vagy, ha kénytelen… akkor lehet, hogy jól jönne még egy védelmi vonal.
- Van egy ismerősöm, akivel… beszélhetnénk. Katona, de most épp kényszer szabadságon van. Ő oda tud csapni, ha kell. Apa alakulatában szolgál, és teljes mértékben megbízható. A neve Dario Carter. - azt mondjuk megfogadtam, hogy a köszönésen kívül más kommunikációt nem fogok eröltetni Darioval, de… Hát ez is egy olyan dolog, ami most sokadlagossá vált egy pillanat alatt.
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri May 05, 2023 10:30 pm



Emyr
Too Much Fun!


Playing God
Is a hard
game.








- Csak menő? - adom a műsértetett, széles mosollyal.
Megkérdezném, miért, most egyelőre elhagyom.
- Egészségedre. - elégedetten nézek rá. Nem konyhatündér vagyok, mindössze genetika révén sokkal jobban kiismerem magam a táplálékokban.
A “felismerésére” mind a két csuklómat megtámasztom az asztal szélében és hümmentek, várva, mi is lesz utána a részéről. Képtelen vagyok felfogni, de legfőképpen azért, mert minduntalan a múlt képe jön vissza, s tolom lefelé a lassan felkúszó jeges hideget a gerincemen a félelemtől. Mert nem akarom, hogy megint megismételje magát a múlt.
- Te nézel terrai filmeket? - nem igazán foglalkoztatnak.
Ami azonban késik, egyszer úgyis elérkezik, s Rose-nak tudnia kell erről.
Nem akarok elveszni a múltban, nem akarom magam előtt látni a képeket, az érzéseket. De képtelen vagyok mozdulni.
Mint a fuldokló, veszek levegőt, ahogy megérint, s visszatérek a múltból. Érzem energiát, s hirtelenjében már nem fázom annyira. Finoman megszorítom  a kezét. Végre megy mozdulni is.
-Nem fogjuk engedni. És azt sem fogom engedni, hogy téged bántson. - s olyan energia lep el, mit régen éreztem. Olyan bizonyosság, hogy tudom, ez most sikerülni fog. És Rose tekintetében villan valami, amiben csak elmerülni tudok.
Egy ideig hallgatok, a pultra meredve.
- Jezabel Mendez nevet viseli most. - ahogy elengedi a kezem, s energiái elhúzódnak, a hideg visszakúszik. És... Rose hiánya...
Ránézek, majd vissza a pultra. Ilyet... régen éreztem már. És ez a második eset létemben, hogy érzem...
Az italra meredek, majd vissza rá, s önkéntelenül kuncogás tör ki belőlem.
- Ezt igennek veszem. - kéne innom? Valami mást kéne tennem. Keresek egy másik poharat, s töltök bele, majd a kezem a pohár fölé emelem. Majd az enyém fölé is. Volt alkohol, nincs alkohol.
- Így már fogyasztható neked is. - mosolygok rá. NAGYON vágyom az alkohol maró hatására, ám Rose nem ihat, s nem fogok szemét lenni, s felhajtani előtte, amire ő is vágyik. Így már viszont ő is ihatja.
- Ami biztos, hogy az arcturusiaktól egyelőre menedéket kell kérnünk nektek. Oda nem tudnak jönni. Orion nem ennyire erős ebben, s nem kísértem meg a sorsot.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Fri Apr 21, 2023 1:38 am

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Most már biztos, hogy vigasztalni akar. Vagy csak észhez akar téríteni? Nem tudom eldönteni. Mindenesetre értékelem a próbálkozást, mégha nem is mondom ki. Valójában éppen azzal teszem, hogy nem válaszolok, csak gondolkodni kezdek. Az viszont esélytelen, hogy a mostani állapotom elég legyen ahhoz, hogy hirtelen megváltozzon a saját magamról alkotott véleményem. Főleg, hogy igazából semmi bajom nincs magammal. Épp csak nem gondolom, hogy a családomon és néhány baráton kívül bárki is igényt tartana a társaságomra. De cáfoljon rá valaki…
- Hát öhm… nyitva tartotta. A tánc menő volt. - nem csak az… De ebbe most nem mennék bele. Miért is? Talán azért, mert ez azért sok volt így egyszerre. A végeredményt tekintve. Ezt pedig láthatóan Emyr is osztja. Nem kerülte el a figyelmem, hogy ő a hasamra nézett… kuncogva? Én mondjuk pont nem erre gondoltam… Ezért figyelmen kívül is hagyom a gesztust. Szépet nem tudnék rá mondani, rosszat meg nem akarok. Azt ugyanis látom, hogy Emyr nagyon próbálkozik, és azt akarja, hogy jobban érezzem magam. Én pedig ugyanezt kívánom neki. Csak az én módszerem erre… hát az ott van a videón. Az eleje…
- De. Kíváncsi vagyok. - aham. Ez abszolút igaz. Ezért is mondtam ki. Csak miért is jövök ettől zavarba, és érzem, hogy még az arcom is forróbb lesz? Ezt most már tényleg tudni akarom. Ugyanis eeeeeez az én témám, gond nélkül folytatok akár diskurzust is róla, de most így Emyrrel… talán azért nehezebb, mert vele még fogok találkozni. Nem is egyszer… Ehhez pedig egyáltalán nem vagyok hozzászokva. Szigorú határvonal van nálam a barátok és az alkalmi kapcsolatok között. Ő meg nem csak elmosta, hanem húzott egy harmadik dimenziót is, mint a gyerekeim apja. Na most akkor nekem ezt hogyan is kéne értelmezni? Nagyon nem tudom… De egyelőre nem is akarom kideríteni… Inkább együnk…
-  Az nem olyan biztos. Az én húsgombócom nem ilyen finom. - ezt gond nélkül elismerem. Ez ugyanis majdnem olyan, mint Apáé. Nem mintha érdemes lenne sorrendet állítani. Nálam van finom, meg marha finom. Az enyém az előbbi, Emyré az utóbbi.
- Te jó Teremtő… nekünk tényleg gyerekeink lesznek… - még a kaja is megáll a számban, és Emyrre nézek. Nagyjából úgy, mintha most értesültem volna először róla, hogy helyzet van. Valójában nem, csak úgy tűnik, hogy még mindig nem fogtam fel. Mert ezek gyerekek. Többes szám. Akiknek majd lesz neve. És Emyr az apjuk. Én meg az anyjuk. Hogy a fenébe hoztuk ezt össze? Erre pont nem adott választ a videó felvétel…
- Az erős túlzás, hogy néztem. De néhány filmbe belerakják őket. Engem meg sosem foglalkoztatott ez a kérdés, hogy mást keressek. A kapcsolatok sem. - minek kéne bárki is az életembe, ha ott van a Szélvész? Ő elfogad olyannak, amilyen vagyok. Meg a családom is. A férfiak viszont… hát még nem találkoztam eggyel sem, aki ilyet tett volna. De cáfoljon rá valaki. Vagy inkább mégse… Tényleg csak együnk…
Emyr viszont… látom és érzem is, hogy megváltozik a hangulata. Nem tudom mire vélni, csak azt tudom, hogy teljesen befeszült. Pedig eddig én voltam pánikban, és belőle jött a nyugi. Úgy tűnik változtatni kell ezen a felálláson.
- Oké. Hallgatlak. - közben eszem. De tényleg figyelek. Akkor viszont lenyelem a falatot, és befejezem az evést, amikor tényleg elmondja, hogy miért is van ennyire befeszülve. Ez ugyanis nem csak egy kis para, hanem mély fájdalom, amit láthatóan nagyon nehezen adott ki. A legvége pedig… basszus… mit kéne most mondanom neki? Ezt a fájdalmat nem lehet enyhíteni… pedig nagyon szeretném. Még a kő is megmozdult, ami a szívem helyén van, és nem azért mert lökdöstem. Hanem mert el sem tudom képzelni, hogy mit érezhetett akkor, és mit érez most…
Ezért nincs bennem ésszerű lépés vagy bármi, ami helyénvaló lenne ebben a helyzetben. Ösztön viszont van, és az el is indítja az egyik kezemet, hogy meg tudjam fogni az  övét. Ahogy az energiám is közelít felé, és körbefogja őt. Azzal pedig nem foglalkozok, hogy ezt most jól tettem-e vagy sem. Fogalmam sincsen. Egy valamiben vagyok csak biztos.
- Nem fogom engedni, hogy bárki bántsa a gyerekeket... - most biztos együtt érzést kéne mutatni, és az van is bennem, de ez az elhatározás sokkal erősebb. Ezért nem mosolygok, hanem eltökélten nézek Emyrre. Talán még meg is villan valami az íriszeimben, mert tudom, hogy képes lennék darabokra szaggatni BÁRKIT, ha ártó szándékkal közelítene a gyerekekhez. Meg… Emyrre is vigyázni fogok.
- Kiről van szó? - nem csak azért kérdezem, mert kell a neve a halállistához. Hanem azért, mert ha erre figyelni kell, akkor lépéseket fogok tenni. Még nem tudom, hogy milyet. De az biztos, hogy nem fogom hagyni, hogy Emyrrel még egyszer megtörténjen. És nem csak azért, mert a közös gyerekeink a lehetséges érintettek…
A kezét viszont elengedem, és az energiámat is visszahúzom. Tuti nem arra van szüksége. Inkább egy italra. Meg húsgombócra. Ezért fel is állok, és kinyitom a ‘titkos’ rekeszt. Abban van a legdurvább cucc. Méreg erős alkohol, az íze viszont olyan, mint egy frissen facsart gyümölcslének. Nagyon alattomos cucc. De Emyrnek remélhetőleg jót fog tenni, ahogy a húsgombóc is, amit szintén elé tolok. Majd, amit meg hagy, azt megeszem, addig pedig várok.
- Ez nagyon erős. Szóval mielőtt odaadom, ígérd meg, hogy nem lesz több gyerekünk, amíg ők meg nem érkeznek. - láttam már kiütve, és már azt is tudom, mi történik, ha én is csatlakozom hozzá, szóval ez a kijelentés nem maradhat el. De egy mosoly azért kíséri, és függetlenül attól, hogy mit mond, végül töltök egy pohárba. Utána pedig vágyakozva nézek én is az üvegre. És realizálom, hogy tegnap még tele volt, most meg legfeljebb félig van. Ez meg is válaszol néhány kérdést az estével kapcsolatban…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Thu Apr 20, 2023 10:40 pm



Emyr
Too Much Fun!


Playing God
Is a hard
game.








- Ha így gondolod. Ha úgy gondolod, semmit sem tettél, akkor gondold így. Ettől ők még téged választottak. - magam is megfogadhadhatnám a tanácsot. S érzem, hogy érlelődik bennem valami. Hogy valamit ideje már lezárnom, és ez most nem egy akarnok akarat. Mélyen és belülről pendül meg.
Egy pillanatra megáll a lélegzetem. Ismét egy utalás arra az időre. Arra az eseményre. Ez nem lehet véletlen. Elmosolyodom. Oké, vettem az adást.
- Akkor mit csinált a szemeiddel? - figyelem a kijelzőt én is.
Felkuncgok, ujjaim szám elé teszem, úgy nézek rá.
- Azt látom, hogy nem olyan vészes. - nézek a hasára, amit eredményezett végül.
Hamiskás kíváncsisággal nézek rá.
- Csak nem vagy kíváncsi a részletekre? - majd kacsintok.
Rendben, akkor a konyha, s el is indulok, vagyis indulunk felé.
A szavakra ránézek, és még elkapom a parányi szájnyalást. Elmosolyodom. S a mosoly végigmarad, ahogy végignézem azt, ahogy mégsem bír magával, s győz a húsgombóc-szerelem.
Elmerülök ebben a pillanatnyi örömben, mert még nem tudja Rose, mi is a valódi hátterem. Ettől egy percre eltűnik a mosolyom, ám újra kiemel belőle Rose, ahogy végül legyűri (felfalja) az első gombócot.
A végpontot megkapom, el is nevetem magam.
- Abban nem hiszem, hogy szükséged van segítségre.
Megrázom a fejem.
- Úgy tudom, nem Szélvésznek nevezik a gyerekünk egyikét. Vagy igen? - nézek érdeklődve rá.
Összevonom értetlenül a szemöldököm.
- Miért pont terrait néztél? Az pont nem az a gyerek segítés, amiben mi élünk. - hála a feledésnek és a 3D-nek. Egészen más tapaszalatokat veszünk ott magunkhoz.
- Viszont... el kell mondanom valamit. - muszáj tudnia. Már az elején.
- Nem csak vérdíj van a fejemen. -de nehéz belekezdeni. - Van valaki közülük, aki ha megtudja, gyerekeim lesznek, akkor nem csak rám ír ki vadászatot. És véghez is viszi. - most jön a neheze. - Volt... volt már családom. És... -nehéz kimondani. - Előttem kínozta őket halálra... - najó, most akkor iszok. Nem vizet. De nem tudok mozdulni.

 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Fri Apr 07, 2023 11:48 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Vigasztalni akar? Azt hiszem. Pedig erre nincs szükség. Nem bánom, hogy ilyen vagyok. Annyira… Talán egy kicsit. Okééé… közepes mértékben bánom. Mindenesetre azt értékelem, hogy nem áll neki helyeselni, és nem közli velem, hogy tényleg alkalmatlan vagyok erre. Az ugyanis egy dolog, hogy én ezt érzem, de emlékeztetőre nincs szükségem.
- Persze, hogy csípem. Sőt. Büszke vagyok rá, hogy millós nagyságrendben rúgja szét a seggeket. De én nem tettem semmi olyat, amivel érdemes lennék ilyesmire. - még a vállaimat is megvonom, de ennél jobban nem ellenkezem. Inkább… miután elmondtam, amit akartam, gondolkodni kezdek. Ugyanis abban igaza van, hogy a szülő választás az nem véletlen alapú. De én nehezen tudom elképzelni, hogy ketten is vannak annyira mazohisták, hogy engem válasszanak. Dehát… úgy tűnik mégis…
- Szerencsére semmi olyat, ami kiégetné a retináimat. - ami azt illeti… a látvány inkább olyan, amitől a pupilla szokott tágulni… De azért igyekszem visszafogni magam, és nem mutatni, hogy a fülem hegyéig belepirultam a látottakba. Főleg amikor mellőlem figyeli a felvételt és nehezebben veszem a levegőt is… Ekkor még a kezemet is az állam alá teszem, mintha színtisztán tudományos célzattal néznék egy dokumentumfilmet. Az csak finoman kellemetlen, hogy ebben én vagyok az egyik szereplő. Egy gyors pillantást viszont vetek Emyrre, mert az nagyon érdekelne, hogy mit gondol erről... Azonban mielőtt észrevehetné, hogy őt nézem, gyorsan visszafordítom a fejem a felvétel felé.
- Jó, hát… ez nem olyan vészes. - azért viszont hálás vagyok, hogy nincs több felvétel. Emlékek nélkül ugyanis annyira nem buli ilyesmit nézni. Meg így az instant családalapítással a barátságunknak is annyi. Ennek fényében pedig nem tudom, hogy mi is a szitu kettőnk között. Még érdekesebb kérdés, hogy milyen LESZ kettőnk viszonya. A gyerekek miatt nem egyszerűsíthető le a dolog azzal, hogy: semmilyen. Nagyjából ez az egyetlen, ami már nem opció. Még nem tudom, hogy ennek örüljek-e vagy sem… Abban viszont biztos vagyok, ha már ekkora bakit vétettem, örülök neki, hogy Emyr benne a ‘partner’.
- Akkor ez így rejtély marad. - hatalmasat sóhajtok. Talán jobb is így. Mert már attól is melegem lett, amit eddig láttam, és nagyon nem szeretnék ennél komolyabb tüneteket, amikor Emyr a közelemben van. Meg igazából senki vonatkozásában. Úgy akarom ezt az egészet elkönyvelni, hogy csaptunk egy görbe estét. Egy nagyon görbét… De már kár ezen siránkozni, mert mindketten hoztunk egy döntést, ami viszont már ‘tiszta’ fejjel történt. Ez számít jobban. Meg az illat, ami végül eléri az orromat.
- Oh. Köszönöm. A konyha jó lesz. - az illata alapján, valami husi, és azért ezen meglepődök. Nem gondoltam volna, hogy ennyire komolyan gondolta azt, hogy kaját csinál, és ráadásul illat alapján finomat. De ez a ‘meglepetés’ sokkal jobban tetszik, mint az ébredés utáni, ezért mosolyogva, és farkas éhesen indulunk meg a konyhába. Épp csak egy pillanatra lassítok, amikor minden bizonnyal véletlenül hozzám ér. Nem tudom miért, de egy másodpercre, azért kimaradt a légzés. Vagyis menni kell tovább, és még erősebben kell koncentrálni a kajára…
- Wáóóóó ez jól néz kiiiiii…. - villámgyors, szinte észrevehetetlen a gesztus, ahogy megnyalom a szám szélét, de az már elég egyértelmű, hogy rögtön nyúlok is húsgombócokért. Már épp a kezembe venném az egyiket, amikor kénytelen vagyok megállni a mozdulatban, és Emyrre nézni.
- Okkkéééé…. - várok… de tényleg. A pillantásom azonban nem tudom levenni a gombóckákról, és tekintetemmel próbálom ‘hűteni’. Utána viszont rájövök, hogy azért lassan már lehet kockáztatni. Ezért egy villát a kezembe véve felszúrok egy darabot, és fújni kezdem. Majd a nyelvem hegyével óvatosan tesztelem, hogy már fogyasztásra alkalmas-e a hőmérséklete. Nagyjából igen, ezért ha nem is egészben, de harapok belőle. Ez a falat elég ahhoz, hogy legyen elég türelmem még néhány percnyi várakozásra.
- Az evésben? - gondolom nem, de mivel én most csak erre tudok fókuszálni, ez jutott először eszembe. A tekintetem viszont Emyr felé fordítom, és a pillantását is megkeresem. Komolyan érdekel, hogy miben szeretne nekem segíteni, azon kívül, amit már megbeszéltünk. Vagy annyira nem mentünk bele a részletekbe? Öhm… jobban belegondolva, csak azt tisztáztuk, hogy nem lép le. Nekem ennyi is elég lenne, de nyitott vagyok ezen a ponton már mindenre.
- Én meg örülök a segítségnek, és megköszönöm. Kivéve a Szélvész vezetése. - ahhoz köszi szépen, de nem igénylek asszisztenst. A gyerekek vonatkozásában viszont… Kár, hogy a Káma Szutrában nincsenek olyan infók, hogy mi van akkor, ha túl jól sikerül a buli…
- Jól jön minden infó, ami gyerekekkel kapcsolatos. Terrai filmekben többet láttam, mint élőben. - ez azért nem teljesen igaz, mert utazott velem néhány. De akkor a szüleik gondoskodtak róluk, és nekem csak annyi dolgom volt, hogy eljussak A-ból B-be. Még csak oda sem kellett néznem. Ezért nem is foglalkoztam vele különösebben. Nagy kár, hogy most éppen erre a nem létező tapasztalatra lenne szükségem…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri Apr 07, 2023 9:17 pm



Emyr
Too Much Fun!


Playing God
Is a hard
game.








- Nagyon szívesen. - tényleg feszes a hasa. De nem böködöm meg, sok ok miatt. Az egyik például a vállból kar kitépés, a másik... inkább nem akarok most erre gondolni.
Nem sürgetem, nem szakítom félbe, érdeklődéssel tekintek rá. Kipróbáltam már, milyen, ha gyerek van bennem, de azt hiszem az az egy alkalom elég volt. Utána rúgtam be olyan istenesen, hogy arról azóta egy legenda is szól, mely szerint elpusztítottam a fél világot. Megint.
- Te is tudod, hogy ez nem így van. A gyerekek azokat a szülőket választják ki, akik számukra azt a közeget adják meg, amit megtapaszalni akarnak. Te sem haragszol apádra vagy érzed magad kínosan, csak mert a dracok baráti listáján előkelő helyet foglal el, és ez miatt nem is igazán hirdeted. És attól még szereted, nem? - próbálok a lényegre tapintani.
Figyelem, nem köszön-e vissza bármi is a koktélból. Nem kéne, mert ha igen, akkor más keze is a dologban van, és akkor irtó dühös leszek. De szerencsére jobban lesz tőle, s megkönnyebbülök. Nem csorbult a tudásom.
Értetlen mosollyal nézem a kapokodást, elmosolyodom.
- Mi az, amit láttál? - még nem állok mellé, hogy lássam én is a felvételt.
Amit ez után teszek meg, s vele együtt figyelem a jelenetet. Egyre jobban vigyorgok, azután a tekintetemben megjelenik valami. Élvezem az életet, s szeretem azt a testiséget, amit nem kényszerrel vesznek ki belőlem. És itt... az energiáim teljesen összeolvadnak Rose-val, amit csak egyszer éltem meg, vagyis egyvalaki mellett...
Elgondolkodva nézem Rose profilját, majd visszetekintek a kijelzőre.
- Szerintem is... - a derekam felé nyúlok, s érzem is az ütődés helyét, meg a tomporomon, de azt arra fogtam, hogy megszoktam dolgokat...
Megrázom a fejem rövid gondolkodás után.
- Nem ugrik be semmi. Még ezek sem. - jelez a sütő.
- Kész a reggeli. Konyha, vagy itt falatozol? - az illat elér idáig, nem engedtem becsukódni az ajtót.
Ahogy elhaladok mellette, kezem teljesen véletlenül ér a derekához, s érze valami átcikázást rajtam, benn is akad a levegő. De tovább haladok, hogy a sütőből kivegyem a kész ételt, s a pultra tegyem.
- Várj vele egy percet, nagyon forró. - leülök az egyik székre.
- Megtisztelnél, ha segíthetek neked. - pár perc csend után bököm ki.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Sat Mar 18, 2023 10:35 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Nah végre valami jó is. Egy elismerés. Vagy tekinthető bóknak is. Attól eltekintve, hogy a hasam értékével magam is tisztában vagyok, azért nagyon is jól esik, amit Emyr mond, és ez biztos látszik az arcomon is. Ugyanis kemény munka eredménye. Amire… remélem, hogy később lesz még lehetőségem.
- Köszönöm. - azt pedig egyelőre nem akarom végig gondolni, hogy nagy eséllyel nem fog így maradni… bár ez a legkisebb gondom. Amiatt sokkal jobban aggódom, hogy mi lesz szegény gyerekekkel. Emyr rendes pasi, vele úgy nagyjából jól jártak, de velem… mintha kocka dobással választottak volna anyukát, és a lehető legrosszabb lehetőség jött ki nekik. Ugyanis önző vagyok, éretlen, és még azt sem tudom normálisan kimondani a családom előtt, hogy “szeretlek”... Vagyis oké, abban igaza van Emyrnek, hogy a gyerek nem hülyeség, de hogy engem kaptak… nem engedem őket szerencsejátékozni ez biztos.
- Tudod, hogy értem. Én…  - tartok egy pillanatnyi szünetet, mielőtt ki is mondom, mitől félek a legjobban. Vagyis mi az egyik félelmem. Mert igazából több is van.
- … alkalmatlan vagyok erre. Jobbat érdemelnének nálam. - a gyerekekre nem haragszom. És igazából már Emyrre sem. Magamra… igen. Leginkább azért, mert nem vagyok elég jó. Ehhez nem. Az űrhajók nekem valók, mert azoknak nem tudok komolyabban ártani, és nem sebzem meg őket azzal, ha nem adok nekik elég szeretetet. A gyerekeket igen…
Ezen kétségeimet viszont messzire űzöm egy időre, mert ha nem tenném, egész biztosan megőrülnék. Pedig azért már most sem nevezném egészségesnek a pszichémet…Szóval inkább ahelyett, hogy “mi lesz” arra koncentrálok, hogy “mi volt”. Mert azért az is erősen érdekelne… Csak előbb nagyon jót tesz ez a koktél. Nem tudom mi van benne, de hálásan nézek Emyrre, miután kifogyott a pohár. Illetve lesz elég erőm ahhoz, hogy a vezérlőterembe menjek, és megnézzem a felvételeket.
Ami… hát elnézve, hogy mit is csináltam, egyáltalán nem bánom, hogy Emyr nem tartott velem. Azért… elég merész, még tőlem is. De nem is ez a legérdekesebb hanem, ami utána történik… ugyanis látom, hogy Emyr is csatlakozik a tánchoz. Nem is akárhogy…
Körbenézek azért, hogy nincs-e a közelben - annak ellenére is, hogy érzem valahol máshol van - aztán… hát azért ráközelítek Emyrre a felvételen. A pohár vizet pedig megiszom, mert ezen a ponton száradt ki a szám, és lett melegem elég erősen.
Meg kell mondanom, le vagyok nyűgözve, és annyira nézem a felvételt, hogy fel sem tűnik, hogy Emyr is közben megérkezett. Nem tudtam ugyanis levenni a szemem arról, hogy látom a derekamra simult a keze aztán megszabadult a nadrágjától. Ezért a szavai nagyon hirtelen érnek, és ijedten rezzenek össze amikor megérkezik eredetiben is. A felvételt pedig nagyon gyorsan eredeti felbontásra állítom, hogy ne derüljön ki, én rázoomolva néztem…
- Öhm… iggggen. Azt hiszem…. - vissza terekem egy kicsit a felvételt. Nagyjából oda, ahol ő  is elkezdett táncolni. Bár engem most már nem is ez köt le igazán, hanem az, hogy ismét közelítünk ahhoz a részhez, ahol abbahagytam a felvételt, mikor bejött. És… hát el is érjük. Én tisztán látom, hogy egy idő után már nem csak táncolunk, hanem én határozottan közelebb léptem Emyrhez, és megcsókoltam… Egy kicsit később pedig elhúzódtam tőle, épp csak annyi időre, hogy a karjába tudjak ugorni és a lábaimat a dereka köré fonjam. Aztán újra megcsókoltam. A felvételnek pedig épp itt van vége…
- Hát… - meg kell köszörülnöm a torkomat. Elfogyott a víz pedig most jönne igazán jól…
- A ruhákra azt hiszem megvan a magyarázat. - meg arra is, hogy nekem már biztosan rákvörös a fejem.
- Azt viszont nem értem, hogy miért ér itt véget. Már mint a napló szerint én adtam rá hangutasítást, de hogy miért… - hát őőőőőőő…. igazából nagyon is sejtem, hogy miért. Amilyen lelkesen a nyakába ugrottam…
- Biztos dominóztunk egyet. - közben meg csináltunk két gyereket is. Teljesen egyértelmű, hát nem? Nem… Meg hiába láttam ezt a felvételt az emlékek nem jöttek vissza. De talán Emyrnek igen. Épp csak nem merek most ránézni, inkább a földet nézem, és a lábammal köröket rajzolok a padlón, míg megkérdezem tőle.
- Neked beugrott erről még valami? - jó lenne ha igen… mert ha nem, én a dominót fogom elkönyvelni…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Sat Mar 18, 2023 9:32 pm



Emyr
Too Much Fun!


Playing God
Is a hard
game.








Elvigyorodom. Egyből Szélvész a téma. És egy nagyon hasonló jellem általában kiakasztó tud lenni, mint mi magunk...
Önkéntelenül a hasfalára tekintek.
- Ami azt illeti, elég feszes. - lenyelem a még szót. Így is úgy néz ki, mint akit leengedtek a lefolyón.
És én sem vagyok tökéletes. Régóta nem. Meg talán sosem.
Érzékelem, hogy ez most már neki sok, így nem folytatom. Ha tudná, hogy fegyverrel mit sem ér. Ellenben némi avian és arcturus segítség jól jönne. Már bánom, hogy kidobtam az utóbbiakat. Azt hiszem, be fogok csúszni a küszöbük alatt, hogy léééciii, mégis kéne az a védelem.
- Hülyeséget? Egy gyerek sosem az. Kettő meg végképp nem. - kitolom a múlt érzéseit, nem akarom, hogy ez hatással legyen a mostani életemre. Mégis valahol mélyen belül megsebzett. Nem voltak hülyeségek. És a mostani sem az... egyáltalán nem...
Rámosolygok, mielőtt kifelé venném az utamat.
A visszakérdezésre csak ránézek. Hiszen az előbb mondtam. A koktél azonban nem csak elfogadja, de fogyasztja is, és nagyon jót fog neki tenni. Nem a gyerekekre éleztem ezt ki, hanem az ő szervezetére, hogy ne viselje meg mindez. Most áldom a tudásom, s hogy ebben vagyok... voltam igazán nagyon jó. S Mintakával való foglalkozás is egy kicsit felrázott. A kezdeti időkre emlékeztetet, még ha akkor nem is kellett a toxikus anyagokkal foglalkozni.
Nem értem, hogy jön ide a vezérlőterem, így csak csendben nézek rá, már állva. A kamerát említve még mindig nem értem, mit akar kihozni az egészből.
- Rendben. - azért azt jó látni, hogy már jobban van, hat a koktél. Így az étel is meg fog maradni benne, s már tudom is, mit fogok készíteni.
A nadrágomat nem találom sehol a hálóban, így kifelé megyek, s megtalálom valahol a vezérlőterem s a konyha között. Fel is húzom, nem igazán szeretném ha bármi forró lecsöppenne rám, ételkészítés közben. Márpedig csakis meleget vagyok hajlandó elé tenni.
Keresek a zöldségek és fűszerek között, s húst is érdemes fogyasztania, meg mondjuk magát a Napot sem ártana fürdőként használnia, de ezt rá bízom. Én étellel tudok neki segíteni, és a képességemmel. Majd ha pihen.
A húsgombócokba belekeverem a zöldségeket, fűszert, s a sütőbe teszem, de mivel még mindig nem mocorog, így elindulok megkeresni.
Ugyan honnan sejthetném, hogy talán éppen azon a résznél jár a felvételekben, amikor csatlakoztam hozzá a műsorhoz, előbb táncoltam vele, nem értem hozzá, azután végül a derekára simul tenyerem, a másikkal meg közben szabadulok meg... a nadrágomtól.
- Találtál valami érdekeset? - ja, és hát egyértelműen látni, hogy én egészen biztos szokatlan módon feldobódott hangulatban vagyok....

 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Fri Feb 24, 2023 11:21 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Megrázom a fejemet, és a pillantásomban ott van, hogy “még csak az kéne”. Mostantól nagyon fogok vigyázni azzal, hogy mit kívánok…
- Nem. És az utazó gyerekek közül is csak azokat csíptem, akik nem pisztálták a műszereket a Szélvészen. - volt egy kifejezetten szemtelen kislány. Minél csúnyábban néztem rá, annál intenzívebben akart nyomkodni. Aztán meg rögtön a helyemre akart ülni, és vezetni. Valakire nagyon emlékeztetett, de még mindig nem tudom, hogy kire…
- Személy szerint én vééégtelenül messze állok a tökéletességtől. A hasfalamat kivéve. - az szerintem remek. Főleg az elfogyasztott étel mennyiségét tekintve. Ezt a tulajdonságot azonban nem igazán fogom tudni hasznosítani a gyerekek ügyében… Vagyis komolyan nem tudom, hogy mi lesz…
- Az életem veszélyes. Mi lesz, ha… - újra elfognak a Dracok. Vagy a gyerekeket. Vagy Emyrt… Kimondani azonban képtelen vagyok, ahogy a felébredő rossz érzéssel sem tudok mit kezdeni. Ezért inkább elhajtom.
- …áh. Mindegy. Hagyjuk is. Biztos minden rendben lesz. Majd veszek egy csomó fegyvert. - az elintézi a dolgot. A többiben pedig… Remélem, hogy Emyr tényleg segíteni fog, mert amíg nem kapok egy kézikönyvet hozzá (fényképeset…), addig nem fogok ennél többet tudni a gyerekekről.
- Rendben. Azt mondjuk még mindig nem értem miért csináltunk ilyen hülyeséget, de rendben. - valahogy ki fogom deríteni mit ittunk, milyen sorrendben, aztán biztos szívtunk is valamit, azt milyen intenzitással… és mindezeket tiltólistára teszem magamnál egy életre. Aaaaa…. lassan tényleg el kéne fogadnom ezt a helyzetet, még ha örülni nem is tudok neki, legalább ennyi meglegyen. Ez a minimum addigra, mire Apa elé megy…ünk.
- Köszönöm. - nem hiszem, hogy mentálisan jobban fogom magam érezni valaha is, de ha a fizikai kínon tud segíteni én már azt is értékelem. Meg… Azt azért be kell ismernem, hogy Emyr kemény legény. Én a helyében biztosan itt hagytam volna magamat gyerekekkel, meg mindennel, nem hogy még koktél csináljak, meg szembenézzek a családommal… Vagyis ő sem százas… Szegény gyerekek. Nem tudom kivel jártak jobban.
Amikor Emyr visszatér a szobámba, látom, hogy több minden is van nála. Felszökik a szemöldököm, még annak ellenére is, hogy sejtenem kellett volna, lesznek még ilyen meglepetések…
- A vezérlőteremben? - azt hiszem valamilyen gondolatot kéne ébresszen bennem ez a szó, meg ugye a talált ruhadarab, de egyelőre nem áll össze, még annak ellenére sem, hogy a homlokom is ráncosodni kezd, ahogy gondolkodom. Előbb tényleg inkább a mentő koktél…
- Rendben. - fogyasztani is kezdem először az italt, amit készített. Borzalmas ízre számítottam, de ez egész korrekt. Ezért lassan, de biztosan fogyni kezd, és tényleg mintha minden egyes korttyal egy kicsit jobban érezném magam. Az emlékek persze még így sem akarnak visszajönni.
- Az a baj, hogy nekem sem. Pedig… - valami van itt. Érzem, hogy benne van a fejemben. A pánikon kívül persze. Aztán beugrik.
- …a vezérlőterem. - kiáltok fel diadalittasan, amikor az utolsó kortyot is megittam. A vízzel viszont várok még.
- Ott van kamera. - akarom én azt látni? Hát… Igen… legalább tudni akarom azt, hogy mi vezetett ide.
- Nem-nem. Inkább megnézem előbb a felvételeket. Ott találkozunk. - mert naná, hogy emiatt nem fogom őt elhívni az étel mellől. Ha valami harapnivalót szeretne csinálni, én biztos nem fogom visszatartani… Főleg, ha az húsgombóc lesz. Azt pedig nagyon gyorsan elhessentettem, hogy “nektek”...
Lassan és már felöltözve megyek a vezérlőterembe a pohár vízzel a kezemben. Amikor odaérek felhörpintem, és nekiállok kikeresni a tegnapi felvételeket. Azonban a rendszer jelzi, hogy az este egy adott pontján leállítottam a kamerát. Nagyon rosszat sejtek…
Elkezdem az időt visszafelé tekerni, és beállítom, hogy szűrje az időpontot arra, amikor ketten tartózkodtunk a vezérlő teremben. Találok is egy rövid anyagot, ami… hát egyből megmagyarázza, hogy miként került a fehérneműm és az összes ruhadarabom a vezérlőterembe. Azt viszont nem, hogy én miért prezentáltam egy táncot a vetkőzéshez, ráadásul zenére…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Fri Feb 24, 2023 10:02 pm




Emyr
Too Much Fun!



Playing God
Is a hard
game.









- Senkisem úgy fog hozzá, hogy tudja. - vigyorodom el. - Még sosem volt gyereked? - kérdezem óvatosan. - És itt vagyok én is. Nem kell tökéletesnek lennünk. - egy időben megszállottja voltam ennek, s nem tudom, most melyiktől tart jobban. Vagy mitől. - Mi az, ami aggaszt? - talán az előbbiek helyett ezt kellett volna kérdeznem.
- Mármint, hogy együtt csináltuk, és hogy közösen neveljük a gyerekeket? Igen. - még nem akarom megrémiszteni azzal, ha egyvalakinek a fülébe jut, akkor mi indul neki. Azt hiszem, én most adtam fel azon ellenkezésemet, hogy nem kérem alapítótársaim segítségét abban, hogy a múltam ezen részét letegyem. Előtte azonban még Greg szemeibe kell tekintenem, s alapvetően is eléggé szálka vagyok a szemében.
- Az. - akkor is belenézek a szemeibe. Igaz, dacból mindig volt bennem, aztán kivették, vagyis egyvalaki tette meg. És tovább nem ecsetelem, miért is nem kedvel egyáltalán az apja. Adtam rá okot, még akkor is, ha sok millió évvel ezelőt tettem olyat, amivel megakadályoztunk egy inváziót. Azóta nem vagyok önmagam. Így az apja jogosan tett más értelemben első helyre. Nem vagyok büszke magamra.
- Nem lesz benne. - nézek rá. S ahogy lépkedek ki, szembejövök a falon, egy elkapott pillanat képében. Beharapom a szám szélét, azért meglep, s jólesik, hogy a "dicsfalon" vagyok, de inkább nem teszem szóvá, nem kívánom az érzelmeit borzolni, s inkább a koktéllal foglalkozom.
Ahogy kilépek a folyosóra, két dologgal nézek szembe. Azért nem ismerem teljesen a hajóját, másrészt... kicsit hűvös van. Az utóbbit elviselem, ha valamiben egészen felgyűrtem magam isten szintre, az a fizikai tűrőképesség. Ha ki van feszítve a feline, akkor ki is van szolgáltatva, s nem volt más választásom, mint tűrni, történjen bármi is. Kiráz a hideg, életemben először, s nem arra gondolok, hogy megérdemlem. Elgondolkodva lépkedek, ezen töprengve, amikor a szemem sarkából a vezérlőteremből valami megfogja a tekintetem. Hmm.. majd visszafelé, most a koktél fontosabb.
Megvan végre a hely, s amit találok, az több, mint elég, s jó. Forgatom az anyagot, s ahhoz az erőmhöz nyúlok, amit Mintakánál használok, előtte pedig...
Az érzet hirtelen fog el. Beugrik emlékeimbe, amikor Neki készítettem ugyanezt. Majdnem ugyanezt. Megrohannak az érzelmek, két tenyérrel támaszkodok a pultnak, rádőlve. Mélyeket lélegzek, a szemeim csillognak a visszafojtott könnyektől. Olyan boldogok voltunk. Aztán kitör belőlem a fájdalom, két kézzel temetem arcomat tenyerembe. Azt hittem, már elfogytak a könnyeim, s éppen ezért lep meg az érzelmek hevessége. Még mindig szeretem őket, de már távol vannak, tudom. Mégis előttem van a kép, ahogy...
Pár percig próbálok mélyeket lélegezni, majd a jéghideg víz alá rakom az arcom, hogy kiugrasszam magam ebből a gondolatkörből. A siker lassan érkezik, de végre meglesz lassan az anyag is, ami csakis Rose és a gyerekek számára tökéletes. Soha többé nem engedem, hogy bajuk essen azoknak, akik fontosak nekem.
A koktél egy terrai deci, ízre kellemes ízű, még ilyen állapotban is, ahogy Rose van, s vele viszek tálcán még egy pohár vizet is. S útközben bekanyarodom a vezérlőterembe is, s felkapom az alsóneműjét. A kezembe.
- Ezt a vezérlőteremben találtam. - teszem az ágyra a fehérneműjét, s a tálcát a közelébe. Elveszem a kisebbik poharat.
- Ez segít jobban lenni. Ha megittad, pár percre rá jöhet a víz is. - a képességemet használtam, s nagyon hiányoznak a régi idők. Amikor még csak mi voltunk, s végtelen lehetőségek sora tárult elénk, hogy mit teremtsünk.
- Úgy érted, te nem, vagy én nem? - nézek rá érdeklődve. - Ha engem kérdezel, tényleg nem. Még a vezérlőterem sem rémlik, ahonnan ezt hoztam. - mutatok a ruhadarabra.
Leülök közben az ágyra, de már nem dőlök le. Mintha valami nem akarná, mintha csak megtűrt valaki lennék, így inkább fel is állok onnan.
- Ha pihenni szeretnél, békén hagylak. Addig készítek neked való ételt... nektek valót.- s elfog a fogalmam sincs mitcsáljak, útban vagyok érzés.




 

Ciaran






Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Tue Feb 07, 2023 10:49 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Nem gondoltam volna, hogy egyik pillanatról a másikra át kell értékelnem az életemet, és azt, hogy miként viszonyulok másokhoz. Tegnap például csak haverként tekintettem Emyrre, akivel nagyon jól lehet szórakozni, és mellesleg vonzónak is találom. Ma meg már a gyerekeim apja… MI A LÓFASZ?
Nem tudom a pontos okát, de ezen a ponton megcsípem saját magamat. Még mindig él bennem a remény, hogy ez csak egy rossz álom, amiből fel fogok ébredni, lehetőleg úgy, hogy egy finomkoktél, és egy mókás cigi van a két-két kezemben. De azon kívül, hogy fáj az éles marás a saját karomba, nem igazán történik semmi. Emyr még mindig itt van mellettem, én még mindig érzem, hogy már nem teljesen vagyok egyedül, és még meg is szólal, és biztosít róla, hogy azon lesz, ne változzon meg az életem. Nem is én szívtam a mókás cigit, hanem ő…
- Azt sem tudom, hogy kell csinálni az ilyet. Már mint találkoztam már gyerekekkel, de a nevelés… Nálam megáll ott, hogy a saját húsgombócomból nem adok senkinek… - ezt azért jó, ha tisztázzuk. Nem várhat tőlem csodát. Ahogy én sem fogok tőle. Nem lenne rossz, ha egyikünk képben lenne, de emiatt nem fogom baszogatni. Amiatt már inkább, ha végül nem fogja betartani azt, amit megígér nekem.
- Mindent? Úgy érted az érkezésük előtt és után is? Azt is, hogy a családom finoman szólva is meg lesz lepve? - azt most nem vetem a szemére, hogy ez a kijelentése pontosan úgy hangzott, mintha éppen a halálos ítéletét írta volna alá. Elvégre én sem azért megyek bele ebbe, mert szép a szeme, hanem azért, mert nem igazán van más választásom. Ez zavar a legjobban… Hogy egy hülye döntés, aminek a hátterét nem értem, mostantól meghatározza az életemet. Mintha egy estére elhagytam volna a testemet, és benne hagytam valakit, aki egyébként családot, meg normális életet akar. Nem ismerem azt a személyt. Határozottan nem én vagyok, de valaminek mégis történnie kellett, hogy én beleegyeztem ebbe. Máshogy ugyanis ez a dolog nem működhet…
- Hát ez tényleg remek hír. - megcsóválom a fejem, mert egyébként nem jó hír. Így még nehezebb lesz a dolog… Nem véletlenül nem beszéltem Apának a magánéletemről. Most viszont kénytelen leszek… Ráadásul úgy, hogy nem emlékszem, hogy pontosan mi történt… És ez nem csak egy sima szex. Erről jut eszembe… Azért nem lenne rossz tudni, hogy mi történt. De egyelőre nem tudok rákérdezni, mert Emyr koktélt akar csinálni… fájdalmasan felnyögök.
- Csak ne legyen benne alkohol. Soha többet… - nem mellesleg, most így azt sem tudom, hogy mivel osztoztunk az ágyon, mostantól így… kéne? Azért az együtt alvás az… megint egy másik szint. És köszönöm szépen, én most mára eleget lépkedtem. Ezért akár bunkóság, akár nem, én ki fogom rámolni őt a szobámból, amikor alvásra kerül sor. És azt hiszem ruhát sem ártana keresni, amíg ő koktélt csinál…
Nem is próbálkozom a tegnapi ruháim megkeresésével. Simán lehet, hogy nem is a szobában vannak. Inkább tisztákat veszek ki, és talán egy zuhany sem ártana. Előbb viszont megvárom Emyrt, és ha visszaér kérdezek tőle még valamit.
- Tényleg nem emlékszel semmire a tegnapi estéről? - nekem az nagyon halványan dereng, hogy ittunk. A vezérlő teremben. De azért nem esküdnék meg erre… Esetleg meg kéne néznem, hogy mi van ott kint… Addig viszont nem mozdulok, amíg jobban nem érzem magam a ‘koktéltól’.
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Tue Feb 07, 2023 9:31 pm

Too Much

Fun!

Rose - Orion - Jelen

De egyikünké sem lesz ugyanaz. És ezen a fejfájás sem segít, pedig nagyon hozzászoktam már a másnapokhoz. Meg a mindenféle napokhoz is. Ez azonban nem egy "szokásos" másnap.
Erre nem tudok mit mondani. Sajnálomot sem, mert ami van, az sosem a véletlen műve. Kívéve Terrán, de nem ott vagyunk, és még csak terraiak sem vagyunk.
- Oké-oké. - fogtam az adást.
Csendben figyelem a vergődését. Nem tudok jobbat mondani, és nem gyaloggalopp túrára fogok menni. Az időben nekem nem félév, nem három hónap lesz. Végigfut a hátamon a hideg.
Még nem egyezett bele, nem fogadta el, de továbbra sem utasította el. Valahol megkönnyebbülök.
Első pillanatban azért kiver a víz, hogy család. A harmadik pillantásra esik le, ki is az apja. Magamban megadóan sóhajtok. Rose-nak ne essen baja, meg a gyerekeknek, a többi nem érdekel.
- Veled megyek. Vállalok mindent. - nem bűntudatból, és ezt nagyon érzem. Az az érzés indult el újra bennem, mint régen, és még aztán annál is régebben. Régebben azért más voltam. De az elveszett örökre akkor, amikor...
Megrebben a tekintetem. Nem akarok a múltban élni, ám az nem enged. Márpedig most éppen a jövő felé kell gondolkodnom, ami nem nekem lesz, hanem nekik. Mert a pakliban benne van, hogy el sem jutok Lyráig.
- Van egy jó hírem. - kicsit kényszeredett a mosolyom. - Már azelőtt is elsődleges célpont voltam apádnál. - sóhajtok egyet. És azért a baráti vállveregetés és a szarkazmusa old egy kicsit. De csak egy nagyon kicst.
- Csak előbb hozzuk rendbe magunkat. Készítek neked egy koktélt, amitől jobban leszel. - ennyi előnye van, ha az vagyok, aki. És attól is az vagyok, aki, hogy egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy pucér vagyok, s így lépek ki a helyiségből.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Wed Jan 25, 2023 11:46 pm

"When you work hard...it's only fair that you party hard."
Too much fun
When you throw a party too hard
Az első jó hírt kapom a mai napon… A szándék persze még nagyon kevés, de legalább annak örülök, hogy nem várja el tőlem, hogy akkor most hirtelen adjak fel mindent. Nem arról van szó, hogy nem tudnék áldozatokat hozni. De bizonyos dolgok egyszerűen nem mennének. A röghöz kötöttség ezek közé tartozik.
- Ezt én is nagyon szeretném. - nem mondtam ugyan, a “követelem” szót, de a pillantásomban ott van, hogy ez egy szimpla “szeretnémnél” jóval erőteljesebb érzés. Mert hosszú távon csak így működhet. És bármennyire is utálok egy hétnél hosszabban előre tervezni, ezt pont nem az a szitu, amikor meg lehet úszni a “mi lesz majd később” kérdést.
- Üdítő változatosság a másodlagos célpont után, elsődlegessé válni. - értem, hogy ez tényleg komoly helyzet, hiszen már nem csak rólam van szó, hanem három, sőt inkább négy életről, de ettől akkor sem fogom összeszarni magam. Mert én eddig is úgy csináltam mindent, mintha elsődleges célpont lennék.  Jóval óvatosabb vagyok annál, mint elvileg kéne, és ezt szerintem még Apa is elismerné. De hajlok persze arra, hogy most még szigorúbb legyen a ‘védelmem’, legalábbis akkor ha nem befolyásolja komolyabban a szabadságomat ez a helyzet. Egy testőrrel példának okáért megbékélek, ha nem szól bele komolyabban a dolgaimba, csak úgy ott van, amikor kell, láthatatlanul.
- Igen. Ennél határozottabban nem tudom mondani. - szét is teszem a kezem, mert örömet azért még csak megjátszás szintjén sem tudok produkálni. Azt elismerem, hogy tényleg jobb, ha ketten csináljuk. De ettől még nem leszek boldog attól, ami lesz. Mert egyelőre nem tudok úgy tekinteni a gyerekekre, ahogy egy szülőnek kéne. Megvédem őket, és kicsinálom azt, aki bántani akarja őket, de egyelőre ennyit tudok nyújtani. Többet nem.
- Mennyi? - fájdalmasan felnyögök. Már a három hónapra is… De a félév… Inkább becsukom a szememet, és elszámolok magamban tízig. Mert most próbálnám meg ismét beverni Emyr képét… Hát nem lett kevésbé fájdalmas így sem, de legalább nem akarom átharapni a torkát. Ez is eredmény azt hiszem. Ezért, amikor folytatja, nagyon ‘lelkesen’ nézek rá.
- Ez egy fokkal jobban hangzik. - kettővel, de nem akarok egyelőre túlzásba esni. Azért reménykedem benne, hogy van még más ajánlat is a tarsolyában. Vagy jó lesz ez is, csak nem fél évig…
- Viszont nem tűnhetek el csak úgy. Beszélnem kell előbb a családommal. - először ezt nagyon természetesen ejtem ki. Mintha ebből semmi gond nem származhatna. Aztán leesik. Beszélnem kell APÁVAL IS. Görcsbe rándul a gyomrom a gondolattól. Pedig nem is én vagyok szerintem a nagyobb bajban.
- Te is szépen előre fogsz lépni elsődleges célponttá, csak nem a Dracoknál. - úgy tűnik mégis van bennem némi együttérzés, mert ezen a ponton megveregetem Emyr hátát. És tudatosodik bennem, hogy még mindig pucérak vagyunk…
Orion
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Emyr Algan Wed Jan 25, 2023 10:55 pm

Too much

FUN

Orion - Rose - Jelen

Sóhajtok egyet, kezem a nyakamra kerül. Gondolkodom.
- Szeretném, ha ugyanúgy tudnál élni, mint eddig. - ennek egy ára van, az pedig az, hogy ha önként és dalolva megadom magam Jezabelnek. Nyerek vele időt, de nem sokat. És holtan nem túl sokat érek már, nincs ütközőzóna, és azt nem akarom.
- Elsődleges célponttá váltál. És nem csak egy-vagy két évre vagy évszázadra. Nem véletlenül kerültem... - sóhajtok. - Egy időre szükséges lesz eltűnnöd. Bár a dracokkal nagyon nehéz egyezkedni, ha sikerül elérni, hogy te tabu legyél a számukra és a gyerekek, akkor ... - én sosem leszek tabu. Vörös posztó vagyuk a szemükben. Megtehetném, hogy egy másik univerzumban élek tovább. De még vannak tennivalóim.
- Biztos? - nézek rá.
Megértem, hogy nem várta volna el, hogy legyen meg a párválasztás ceremóniája, s én sem kívánom ezt megtenni. Ettől függetlenül is lehet gyereket nevelni.
Hirtelen kapom fel a fejem. Van másik megoldás is, de nem hiszem, hogy a többi Alapító... már régen leírtam magam előttük.
- Van még egy megoldás. - meg kell tennem. De az is idő. És nagyon nem szoktam lebegtetni, ha nem tudják, ki vagyok. - El kell mennem az Alapítókhoz. Idő, mire ott végzek, de utána te szabadon járhatsz-kelhetsz. Addig viszont rejtőzködnöd kell. Maximum... három hónap, félév. - fogalmam sincs, menni fog-e.
- Vagy... eljössz velem az Alapítókhoz. Megvédenek, figyelnek rád, míg a megoldáson dolgozunk. Ott szabadon járhatsz-kelhetsz, a rendszerben is. Sejtem, hogy nem sok... - tekintek rá bocsánatkérően. - De jobb, mint a négy fal között lenni. És csak ha beleegyezel, s számodra is megfelelő.
Magamnak kell eldöntenem, hogy azt megteszem-e. Sokáig ódzkodtam ettől, de már nincs más választásom. De ez rajta is múlik, s nem parancsolhatok rá, kényszeríthetem rá, ezt látni rajtam.

- Szóval hogyan képzeled? Most akkor mi lesz? - egyelőre nem tiltakozom az ellen, ami el sem hangzott, de nem fogok mindenre rábólintani. Ezt pedig láthatja is abból, hogy az arckifejezésem nagyon komollyá és figyelővé válik.


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Rose Jackson Wed Jan 25, 2023 10:07 pm

Too much fun

A helyzet katasztrofális. Csak most kezdem igazán felfogni, hogy mennyire… Az életemnek - abban a formában, amiben eddig volt - tulajdonképpen vége. Ami nem is lenne gond, ha nem imádnám a jelenlegi helyzetem, és nem töltene el zsigeri félelemmel az, amibe belekerültem… Hogy most abban van-e partner vagy sem, igazából nem érdekel. Azok bármikor elhagyhatnak ugye, míg a gyerekek azért - egy bizonyos korig legalábbis - nem igazán szoktak lelépni. És nincs bajom velük, de hogy én… anya legyek… Egy jól menő sztriptíztáncos karriert előbb képzelnék el magamnak, és nem mellesleg arra legalább még alkalmas is lennék, míg erre nagyon nem…
A helyzeten viszont már nem tudok változtatni, így a rossz helyzetből kell kihozni valahogy a kevésbé rosszat. Nincs bajom Emyrrel. Egészen eddig a napig, kifejezetten jó fejnek találtam, és nyilván az sem kerülte el a figyelmemet, hogy vonzó férfi. De nincs szorosabb kötelék annál, mint hogy két személy közösen gyereket vállal, és a kötöttségekkel már komoly gondjaim vannak, függetlenül attól, hogy ki is az érintett. Nem kötődhetek senkihez, hiszen bármikor elveszíthetem… vagy éppen ő engem. Ezzel pedig eléggé meg vannak lőve a bárminemű romantikus dolgok a szememben. Inkább ne érezzek semmit, minthogy fájjon. De azért a semmi sem jó, ha folyton együtt kell lenni valakivel…
A szavait követően viszont megértek valamit. Igazából neki is pontosan az a baja, mint nekem. Nála még talán intenzívebb is a dolog, hiszen őt jobban keresik, és sokkal ismertebb. De én is hasonló okból távolítottam el mindenkit, aki csak egy kicsit is közel került hozzám. Csak ezt így sosem gondoltam még végig…
- Oké. Ezt megértem. De mégis, akkor mit kéne csinálni? Bújjak el valahova aztán éljek remete életet, amíg elég nagyok lesznek a kölykök? - nagyon ajánlom, hogy nemmel válaszoljon. Erre ugyanis nem vagyok hajlandó. Maximum egy hónap, és teljesen bekattannék, az pedig senkinek sem lenne jó. De tényleg nem…
Mert az őrület szele már most is megérint, és még nekem sem tetszik a dolog. A nevetés minden, csak nem kellemes, és a tanácstalanság most még jobban fojtogatni kezd. Nincs jó vagy rossz lépés, csak szar, meg nagyon szar… Én meg csak jól akartam magam érezni Emyrrel, mert azt hittem, hogy nehéz napok vannak mögöttem. Hát egy nagy lófaszt…
- Oké. - hogy mire mondtam végül igent, én sem vagyok benne biztos, mert nagyon hirtelen, és ösztönszerűen jött. Azt ugyanis megértem, hogy tényleg nem szándékozik az első nehézség után lelépni. Ez mind szép és jó, de változhat bármikor a véleménye. Simán lehet, hogy annyira megutál, hogy végül még találkozni sem akar velem, és kizárólag a gyerekekkel fog kommunikálni. Teljesen megérteném, és nem is igazán tehetnék ellene semmit. Minden joga meg van ehhez. Egyelőre viszont nem fogok a legrosszabbra számítani, mert azzal a saját dolgomat nehezíteném meg. Tényleg nem bírnék el a feladattal, pedig a kölykök a legjobbat érdemelnék. Már így is elég szarul jártak, hogy engem kaptak…
- Csináljuk. - nem tudom, hogy miként, de egyelőre nem is akarok rágondolni. Akadnak ugyanis más problémák is, amit tisztázni kell. Nem fogok a nyakába borulni, és ezt neki is tudnia kell. Ebben a pillanatban ugyanis úgy érzem, hogy SOHA, de SOHA nem fogok a nyakába borulni, szóval ezzel számolnia kell. Ez legfeljebb úgy működhet, mint egy üzleti megállapodás, amiben tisztázva van, hogy kinek mi a munkaköre és leginkább mikor ér véget a munkaidő.
- Még csak az kéne… - fel is horkantok. Na az tényleg betenné a kaput. Mármint úgy szó szerint. Inkább zsilipbe ugranék. Vagy őt lökném… Nem is tudom, hogy melyik lenne a jobb… De szerencsére nincs szó erről, így legalább egy ‘kicsit’ megnyugszom. Jöhet a következő gond.
- Szóval hogyan képzeled? Most akkor mi lesz? - egyelőre nem tiltakozom az ellen, ami el sem hangzott, de nem fogok mindenre rábólintani. Ezt pedig láthatja is abból, hogy az arckifejezésem nagyon komollyá és figyelővé válik.

Emyr & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Too much fun...  Empty Re: Too much fun...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum