Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


A heartwarming meeting

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Sat Jun 24, 2023 10:33 pm


We meet in
another lifetime

  Alana
  Orion
  Jelen
     

Behunyom szemeim, szipogva, majd könnyezve nevetek.
- Én pedig neked. Nagyon. - simítom meg a haját, behunyt szemekkel.
Elkuncogom magam, még a könnyek között is.
- Ugyan már. Aludnod szükséges... - igaz, tényleg nem sokat aludtam akkor sem. De nem tudom már megígérni neki, hiába vettem levegőt, kimondjam: majd én vigyázok rá. Mert érdemtelen vagyok erre, hiszen egyszer már elbuktam ebben...
Még jobban átkarolom.
- Nagyon szeretném... de inkább veled lenni... ha engeded. - halkan és félve mondom ki a végét.
Engedelmes bűnbánó arccal emelem fel karjaim, igaz, a súlyomat nem tudom megtartani, azt neki kell. Azért finoman megszorítom, hálám jeléül, s örömömként, hogy itt van Devon.
A takarót ugyan fogom, ám szórakozottságomban csak gyűröm inkább kicsit. S kuncogok újfent.
Érdekes volt sárként létezni, sokkal változatosabb formát tudtam felvenni szilárdként így, igazán nagy móka volt mindig.
- Meg! Még repülhetünk is! - kacagok fel, köhögésbe fulladva, de a mosoly az nem tűnik el rólam.
Széttárom tenyerem Devon előtt, hogy kézbe foghassa a kristályt, ha szeretné, de az energiáját szerintem még a falon túl is lehet érezni. Pedig tényleg pici. Mégis ez mentett meg bennünket a dracok mérgeitől.
- Igen. -bólintok.- Ki is merített, de ha jobban leszek, akkor rengeteget tudok ebből készíteni. Az elején még némi pihenővel.- Devon kristáylcsillárait nem tartott semeddig megalkotni, bár azok is tisztítanak és töltenek, nem olyan erős, mint ez. És eddig nem is  hittem, hogy pegazusként is meg tudom oldani.
- Igen! Nagy föld, nagy ház, és De.... - s ahogy Devon kimondja a választ, felragyognak a szemeim, hogy jöhet Alana a birtokra.
- Köszönöm! Köszönjük! - szedem össze erőmet, felhasználva pillanatnyi örömömet, s Devon nyakába vetem magam. - Igenis! Könyvtárba nem megyünk. - dünnyögöm szinte a fülébe.
Devonra pillantok, visszaereszkedem a párnára, majd Alanára.
- Van tó, ám szerintem nagyon széppé tudnád tenni. - éltető energiával, s a többi víz elementál is nagyon örülne neki.
Arrébb húzom a takarót, hogy nyugodtan üljön le.
- Sajnos nem számoltam azzal, hogy az űrruha annyira nem biztonságos, mint állították. És amikor lejutottunk a bolygóra, nem sokkal utána éreztem egy vágást a bokámnál, és először nem foglalkoztam vele, aztán ugyanazt éreztem, mint... - terelek, de nagyon gyorsan, nem akarom még gondolatban sem átélni többé. - és aztán felsugárzódtunk egyből egy biztonsági hajóra, addigra már nem tudtam magamról. - vallom be zavartan, a takarót moncsolva.
     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Tue May 30, 2023 12:59 am

Damien & Alana

   
Látom a könnyeket az arcán, és annyira szeretném letörölni őket… Hiszen most már itt vagyunk, és ennek örülnünk kéne. Én boldog vagyok, és szeretném őt is annak látni. De valamiért ez nehezen megy neki.
- Neked örülök, és nem a napnak. - jelentem ki mosollyal az arcomon, és a homlokom az övéhez érintem. Most már minden rendben lesz, hiszen újra együtt vagyunk, és soha többé nem fogok álomba szenderülni. Nem akarok egyetlen percet sem elvesztegetni többé…
- Ha nem alszom többet, akkor rengeteg időnk lesz. - már jó ideje nem éreztem a múlását, és… talán ez nem feltétlenül igaz, annak fényében, hogy Deres nem úgy jutott ki, mint én… De már nem tudok emiatt sírni, hiszen most itt van. És most már mindig figyelni fogok rá, hogy ne legyen baja.
- Akkor biztosan meglesznek. Már én is itt vagyok. A tóban pedig fürödhetnek, ha megérkeznek. Kellemes meleg. - milyen jó lenne… nem is gondoltam rá, hogy talán… vannak mások is. Akiket én ismertem azok… Lehet, hogy ők is kijutottak, csak úgy, mint Deres? Őket is meg lehetne keresni. Ám biztosan nem én fogom. Deressel akarok maradni, hiszen annyi bepótolni valónk van…
- Igen. Mindig lefröcsköltük egymást, és vizet prüszköltünk. Mint a pegazusok, amikor por ment az orrukba. - mondom Miopénak, és nevetni kezdek, hiszen Deres már nem olyan, mint volt. De ez nem baj. Ez is ő, és ha másik életet választott, új dolgokat is megtapasztalhat. Van testvére, és látom, hogy mennyire szeretik egymást. Sok mókában lehet részük együtt.
- Megmutatod majd a szárnyaidat? - kérdezem lelkesen Derest, mert nagyon szeretném látni az igazi alakjában is. Olyan régen láttam már pegazust, hogy… nem is emlékszem igazán milyenek voltak. Most viszont ketten is vannak a bátyjával.
- Van egy birtokotok? - tátom el a számat is, mert… nem biztos, hogy tudom, mi az a birtok. De ha megnézhetem én is, akkor majd kiderül, és ennek nagyon örülök.
- Csináljak oda is egy tavat? Úszhatnánk együtt. - nézek először Deresre, majd a bátyjára Devonra, aztán Miopéra. A pillantásom pedig rajta is marad, mert kíváncsi vagyok valamire.
- Régóta ismeritek egymást Devonnal? - kérdezem tőle, és egy kicsit közelebb is megyek hozzá, mert Deres Devonnal beszél, és nem akarom őket zavarni. Lesz még időnk együtt szórakozni, ha mindannyian a birtokra megyünk, és szeretném megismerni őket. Nagyon kedvesnek tűnnek mindketten.

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Mon May 29, 2023 11:02 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Akivel játszhat... hm... tetszik! Szélesen el is mosolyodom. Vagyis szélesebben, s Devonra pillantok.
Minden alkalommal megfog, Devon mennyire figyelmesen fonja körbe öccsét, s hogy öccse mennyire szeret benne sütkérezni. Hogy aztán többszörösen adhassa vissza bátyjának. Igazi szeretetkapcsolat, ahol úgy gondoskodnak egymásról, amilyenek.
Azt hiszem, hirtelen meleg lett Devon kijelentésére, de nem fogom magam legyezgetni, de érzem, ahogy az arcomnak egészen biztosan melege van.
- Bármikor, mikor úgy érzed, szükséged van rám. - és ezt szívből gondolom, s adom át gondolatban is Devonnak. S hogy boldog, mert öccse is boldog, sok mindennel felér. Mosollyal tekintek Devonra, még akkor is, ha nem éppen egy rózsás helyzetben vannak.
Alana válasza azonban megdöbbent, jó értelemben. Damienre tekintek, elismerően. Ismerem a bolygó történetét. Szerencséjük volt, nagyon nagy.
- Igen? Az nagyon szórakoztató! - mi is csobbantunk, nem is olyan régen, és... khöm... inkább mély levegőt veszek.
A kristályra én is kíváncsi vagyok. Ha ez igaz, akkor nagyon sokat tudna segíteni Mintakának. De nem most. Pihenésre van szüksége és épülésre. S még így is olyan erős kristályt alkott meg, hogy a kezem-lábam nem csak azért bizsereg, mert Devon mellett vagyok...
Kicsit elszomorodom, hogy a könyvtár az tabu, de tiszteletben fogom tartani. S hogy Alana is mehet hozzájuk, a szívem boldogsággal telik meg, Devon nagyon szereti az öccsét.
- Ha úgy érzed, igen. - a döntést rá bízom, hiszen fontos dologról van szó, s szerintem sokkal jobban fogja fogadni, ha azt a bátyjától fogja megtudni.
S kezem az övét keresi, biztatásul, hogy itt vagyok mellette.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Sat May 13, 2023 12:40 am

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Sok mindenre számítottam, de arra a képre, amit Dörmi ‘szobájában’ találtunk, egyáltalán nem. Ám a döbbenet csak néhány másodpercig uralja a gondolataimat, mert helyette megérkezik, amire már annyira vártam. A megkönnyebbülés, hogy jól van. A fizikai állapota ugyanis csak egy dolog. Abban a tekintetben bőven van még gyógyulni valója. De így, a lány társaságában, látok rajta valami mást is, ami… azt hiszem pont az a fajta gyógyulási folyamat, amiről Brigid beszélt.
- Akkor ide a patákkal… - önkéntelenül lett lágyabb a hangom, ahogy megfogom, és segítek neki visszafeküdni az ágyba. Rengeteg ‘sebet’ látok rajta. De mintha a lelkében lévő már kisebb lenne… Ezért egy nagyobb sóhaj kicsúszik az ajkaim közül, amikor már biztonságos, és kényelmes helyre segítettem, és a takaróját is a keze ügyébe készítettem.
- Szívesen. - egy lépésnyit hátrálok, hogy Alana… mellé állhasson? Hiába tudok róla néhány dolgot, még mindig nehezen tudom értelmezni ezt a szituációt. Én ezért sem vagyok biztos abban, hogy jó helyen vagyok-e most itt. Ám mielőtt ezt igazán végig gondolhatnám, Dörmi egy olyan szót mond ki, ami…
Ami ellen Miopénak nincs kifogása… Csak kuncog. Önkéntelenül mosolyogni kezdek, hogy aztán néhány pillanattal később, Alana kijelentése után, azért belém fagyjon a levegő.
Zavarba hozott, mert én már régóta nem szoktam játszadozni. Az pedig még inkább, hogy rájövök, ő a gyermeki játékra gondolt, nekem pedig nem az volt az első gondolatom… De bízom benne, hogy a szoba hőmérséklete, némi magyarázatot ad a hirtelen arcszín változásra… Illetve a gondolataimat vissza terelem Dörmire. Nem nehéz, mert egy újabb kijelentés érkezik tőle, amit… annak fényében, hogy végül ketten hajóztunk ki Miopéval, már teljesen értek. Van viszont még valami, amiben nem vagyok biztos, és ezért is kérek segítséget Miopétól.
- Azt tudom. És köszönöm. Szeretnék részesülni a boldogságából. Illetve annak is örülök, hogy te is itt vagy. - talán van némi önzés is abban a gondolatban, hogy nem csak azt szeretném, ha Dörmi boldog lenne, hanem azt is, hogy ezt én is láthassam. De ez utóbbi csak egy kósza kívánság. Ha távol élnénk egymástól, és a kapcsolatunk nem lenne olyan szoros, amilyen, én akkor is elégedett lennék, amennyiben az élete úgy alakulna, ahogy szeretné. Most viszont itt vagyok, és örülök neki, hogy Miope is maradásra biztatott. Mert lemaradnék arról a beszélgetésről, ami zajlik, és nem láthatnám azt a kristályt, amit Dörmi létrehozott.
- Nahát… ezt most csináltad? - mivel úgy tartja a kristályt, hogy én is elérem, óvatosan megérintem, és hagyom, hogy az energiája az enyémmel érintkezzen. Ismerős, és az állítása nélkül is érezném, hogy ez Dörmi munkája. Illetve megértem, hogy miért választotta ezt az életet az előző után. Számára a kristályok a kapcsolat a múltjával, és… úgy tűnik, hogy Alanával.
- Természetesen. Az a te birtokod is. Kivéve a könyvtárat. - sajnálom, az-az én birodalmam. Ahova beengedem őt bármikor, de az számomra a Magány Erődje. Talán az önkéntes magányé… Ugyanis a hajón töltött idő Miopéval… Most nem gondolhatok arra, mert van még valami, amit Dörminek tudnia kell. Csak olyan nehéz kimondani.
- Eljött az ideje annak, hogy elmondjam neki, milyen ítélet született az ügyében? - ismét Miopétól kérdezek gondolatban, ezúttal viszont nem a bizonytalanság miatt. Tudom, hogy most jött el az idő. Épp csak nem túl gáláns módon élnék azzal a támogatással, amit eddig nyújtott nekem. Tudom, hogy ennek fordítva kéne működnie, de… a mai nap felülírt minden megszokott forgatókönyvet, és olyat adott a kezembe, amit még nem ismerek.
- El tudod mondani, hogy mi történt? - kérdezem Dörmitől, mert szeretném tőle is hallani, az ő szemszögéből. Így könnyebb lesz a továbbiakról is beszélni, amiben… megérzésem szerint már Alanával is kell számolni.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Fri May 12, 2023 10:15 pm


We meet in
another lifetime

  Alana
  Orion
  Jelen
     

Könnyeim még keserűbben törnek elő.
Tudom. - sóhajtom. - Éppen ezért szerettem volna neked nagy örömet okozni a hírrel... - helyette egészen más történt, s nagyon mar a bűntudat.
Mégis, csak egy kicsit könnyebbülök meg, hogy az eltelt időt átaludta. S nem tudom eldönteni, haragudjak, féltékeny legyek, vagy éppen hálás annak Robert nevűnek, aki kihozta. Én akartam kihozni Alanát! Ám az a fontos, hogy itt van, ugye? Igen.
A hevesen dobogó szívem kezd ebben lenyugodni.
Kimondja a nevem, s ahogy még jobban átölel, minden kiömlik belőlem. Az évszázadokig tartó fájdalom, majd az új életben a magatehetetlenség dühe és fájdalma, hogy nem jutok el a bolygóra, hogy kimentsem őt.
- Túlélőket. Ha mi... te túlélted, akkor mások is, biztosan. - azt akartam mondani, hogy túléltük, de ez az esetemben nem igaz. Én belehaltam.
Nem törlöm le könnyeimet, ahogy bátyámra nézek és Miopéra, s fájdalmam helyére az öröm is végre vegyülni kezd.
Hálásan tekintek Devonra.
- Igen. - karjaim is nyújtom felé, mint gyerekkoromban. Szerettem rajta csimpaszkodni, és ez a mód még most is megvan. Nagyon szeretem Devont, s reménykedtem, hogy majd egyszer végre ő is boldog lesz. A kötés és a ruha alól azért kilátszódnak a sötét foltok, és az ereim is jóval sötétebben rajzolódnak ki bőrömön.
Egy apró nyögés is elhagy, ahogy végre az ágyba kerülök, meg is lepődök, úgy nézek Devonra. Rámosolygok.
- Köszönöm. - de már a takarót sem tudom visszarakni, így is jó.
- Nagyon ajánlom. - Alana örömére reagálok, de azért a fülem hegye rettenetesen elvörösödik. Mert kimondtam, mit is szeretnék, ha lenne közöttük, noha sem akartam még csak szavakkal sem... jah, de. Azt azért megtettem.
- Yap. Méghozzá ezzel. - mutatom meg a kristályt, aminek a létrehozása most azért kimerített. Ugyanakkor kezdem érezni a hatását is, így a kezembe fogom, de ha Devon meg akarja nézni, akkor hagyom. Majd ha pihenek, utána majd még alkotok, hogy segítsen gyógyulni.
- Igen. - ebbe még jobban belepirulok. Mert annyira fáj a tudat, hogy otthagytam, a szégyen, hogy nem nagyon mertem róla beszélni, minden alkalommal a szívem szakadt meg, így sosem jutottam el semerre a szavakkal, bennrekedtek.
- Eljöhet Alana, megnézni a birtokodat? - nézek hatalmas szemekkel Devonra.
     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Fri Apr 28, 2023 1:06 am

Damien & Alana

   
Őszintének tűnik. Miért mondaná, hogy szereti az énekem, ha nem így lenne? Viszont ehhez hallania is kellett. Én pedig csak Deresnek énekeltem…
Még sem ez lesz a bizonyíték arra, hogy ő tényleg az én Deresem. A könnyeit ismerem fel, és a lelkét. Hiányzott nekem, még akkor is, ha én eddig biztos voltam abban, hogy mellettem van. Most ugyanis más. Változott, de még így is ő Deres, aki nem csak a negatív erőktől védett meg, hanem egy új életet adott nekem. Egy olyat, amit szeretek, és nem akarom, hogy véget érjen.
- A napfény hiányzott nekem is. - nem beszéltem róla, mert nem akartam, hogy Deres szomorú legyen. Inkább mosolyt akartam csalni az arcára, és amikor játszottunk, akkor sikerült is. Egy idő után pedig hittem, hogy minden úgy tökéletes, ahogy van, mert élünk, és ott vagyunk egymásnak. Bárcsak tudtam volna, hogy Deres mosolya mögött valójában fájdalom van… akkor nem merültem volna álomba, és inkább én is a kiutat kerestem volna. Segíthettem volna neki…
- Én csak… most ébredtem fel. Amikor Robert bejött a barlangba. És azt mondta, hogy ki tud juttatni minket. Vagyis engem… Azt hittem végig, hogy mellettem vagy. - milyen buta voltam… Nem csak, hogy hagytam, hogy egyedül nézzen szembe a kinti világgal, de még akkor sem tértem észhez, amikor itt volt előttem. Ha most nem találkozunk… talán teljesen elsodródtunk volna egymástól. Abba pedig én is belehaltam volna…
- Sajnálom Deres. Nagyon buta voltam… - még szorosabban ölelem magamhoz, és tényleg nem akarom őt többé elengedni. Vele tartok bárhova is megy. És újra játszani fogunk…
- Kiket kerestek? - reménykedtem benne, hogy voltak mások is rajtunk kívül, akik túlélték az ostromot, de a barlang közelében nem éreztem Deresén kívül más energiát. Így ez csak egy ábránd volt. És ahogy most feléled a tekintetem is újra felragyog. Mert ahogy mi túléltük, úgy más is szerencsével járhatott.
A mosolyom pedig még szélesebb lesz, ahogy ketten is érkeznek Dereshez. Lelkesen integetek, és remélem, hogy majd később őket is megölelhetem. A tavat pedig majd látniuk kell.
- De jóóóóóó… van bátyád is, és neki is van barátnője, akivel játszhat. - pont mint Deres és én. És négyen még jobban lehet szórakozni. Derest viszont láthatóan megviselte az utazás, ezért egyelőre maradok mellette, és tartom, ahogy kéri. Amikor viszont a bátyja közelebb lép hozzá, felé is kinyújtom a kezem. Azok után, hogy én egy másik Derest láttam… Az egyik ujjammal megbököm a vállát, hogy biztos igazi-e. Szerencsére az, ezért megkönnyebbülten sóhajtok fel, és teszem le a kezem. Itt mindenki igazi, és én visszakaptam Derest… Miope pedig megszólít, így felé fordulok.
- Együtt bújtunk el a negatív erők elől. És Deres csinált egy barlangot, ahol biztonságban voltunk. Én pedig a tavat csináltam, amiben úszhattunk. - de jó lenne újra repülni a vízben Deressel. Ugye tudom majd vinni ebben az alakjában is? Ki kell próbálni…
- Meséltél rólam? - kérdezem Derestől, és kezdem megérteni, hogy most már Damiennek hívják. Én viszont képtelen vagyok így szólítani őt…

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Thu Apr 27, 2023 9:36 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Először csendben akartam maradni, mert így reméltem, hogy jobban tudok segíteni neki erőt gyűjten, azonban a szavak szárba szökkenve adtak utat maguknak felé, s érzem, hogy ez is hatással van rá.
A finom mosolyra az enyémre is telepszik halványan, tükrözve azt, amit éppen látok arcán.
- Bármikor.  
Aztán pedig csak csendben nézek egy nem tudom milyen kibontakozásban lévő jelenetet. És bizony belül mosolygok. Ha így van az öccse, akkor rendben van.
- Miope személyesen. Alana? Örülök Alana! - mosolygok rá, s újból integetek, kilépve Devon háta mögül.
A megnevezés elhangzik, én pedig naaaaagyon szélesen elmosolyodom, kis kuncogás is kicsúszik torkomon. És direkt nem mondok ki semmit ezzel kapcsolatban.
- Említette, sokat nem mondott róla... te meg a testvére van, és csak nézd meg, miként tekint rád. Szeretne az örömében osztozni veled. Szeret. - folytatnám, hogy szomorkodni ráérünk később is, de most nem teszem hozzá. Még tényleg nem tudom, mi van és mi lesz Damiennel. És ezért azért aggódom.
Finoman megérintem a kezét, bátorításként, hogy tudjak számára némi bátorító energiát adni, hiszem, hogy szüksége van rá.
- Ti miként ismeritek egymást? Te az az Alana vagy, akiről beszéltél, Damien? -először Alanához fordulok, majd Damienhez.



Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Fri Apr 14, 2023 9:43 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Már azokat a lépéseket is nehéz volt megtenni, amik Brigid szobájából vezettek ki, de tudtam, hogy az igazán nehéz út még előttem van. Tudom, hogy képes vagyok rá, de őszintén… ki szeret aggodalmaskodni? Véleményem szerint senki, és én is beletartozom ebbe a csoportba. Mégis, a szeretet, amit a családom iránt érzek gyakran vezet a féltés, és az óvni akarás felé, Dörmi esetében legalábbis szinte mindig. Én döntöttem úgy, hogy vállalom ezt a szerepet, de az ilyen pillanatokban azért nehéz. És Miope mintha ezt érezné, megérinti a kezemet…
Ösztönösen fogom meg óvatosan a kézfejét, és hüvelykujjam finoman végigsimít ujjain. Hosszú másodpercekig fel sem fogom, hogy pontosan mi történik, csak érzem, hogy a súly, ami a mellkasomat nyomja könnyebb lesz. Sokkal könnyebb, és nem csak Dörmi vonatkozásában. Még egy halvány mosoly is az arcomra költözik, és ha csak rajtam múlna, hosszú percekig így maradnék. A valóság (és a józan ész…) azonban bekopog az ajtón, és ráeszmélek, hogy nincs jogom osztozni a terhen, még Miopéval sem. Nem akarom, hogy miattam aggódjon.
Ezért jóval később, de végül lassan feljebb emelem Miope kezét, és én magam is lejjebb hajolok, hogy egy finom csókot adhassak a kézfejére. Ha eddig nem is vette észre, most már nyilvánvalóvá válhatott számára, hogy az arcom nem a hőmérséklet miatt lett pirospozsgás. De ennél jobban nem hagyom, hogy felszínre kerüljenek a saját érzéseim. Dörmit akarom látni. Most…
- Köszönöm. - mindent. Ezt azonban már nem mondom ki, mert megérkezünk Dörmihez és… egészen más látvány fogad, mint amire számítottam. De érzem, hogy a súly enyhül, ugyanis mindent összevetve egy élő, és lélegző patást látok a szemeim előtt. Meg egy hölgyet, akit biztosan nem ismerek, és úgy tűnik, hogy Miope sem.
- Értem. - mondom kizárólag Miopénak, majd Dörmi és a hölgy felé fordulok. Láthatóan van egy kis zavar az erőben, minden szinten. Érzem Dörmi zavarát, és azt is, hogy valamit tényleg megzavartunk. Ezért én már fordulnék is, hogy adjak neki még időt, de marasztalni kezd. Nagyjából… A hölgy nevének hallatán viszont kikristályosodik a szituáció.
- Áh… Alana. Örülök a találkozásnak. - normál körülmények között ezt követően közelebb lépnék hozzá, és méltó módon üdvözülném, de volt egy bizonyos mondat Dörmi részéről, ami azért belém fojtotta egy pillanatra a lélegzetet. “A barátnője”. Csak fél szemmel sandítok Miopéra, hogy őt miként érintette ez a megjegyzés. Bevallom, én rettegek, de csak attól, hogy az ő arcán mit fogok látni. Ezért nem is időzök sokáig, inkább Dörmi felé közelítek, hiszen szavakkal is megerősítette, amit jómagam is látok rajta: nagyon gyenge.
- Segítsek visszafeküdni az ágyba? - leguggolok Dörmi mellé, de egyelőre nem érintem meg, csak, ha elfogadja a segítséget. Egyébként… hiába bíztatott a maradásra, érzem, hogy útban vagyok. Így akár segítettem neki az ágyba feküdni, akár nem, végül visszalépek Miope mellé. A tanácstalanság pedig még jobban az arcomra ül.
- Nem tudom mesélt-e már neked Alanáról, de ő nagyon régi… barátja… Ennek fényében szerinted maradnom kéne vagy sem? - kérdezem Miopétól telepatikusan, de egyelőre nem nézek rá. Alana felé fordítom a tekintetem, és őt nézem meg alaposabban. Bájos teremtés, és érzem rajta ugyanazt a gyermeki vibrálást, amit Dörmin is. Így megértem azt is, hogy mi a közös bennük, a múltjukon kívül.
Viszont természetesen eszembe sincs elhagyni a bolygót épp csak látva Dörmi állapotát, az lenne a legjobb, ha aludna még egyet. De egy ilyen találkozó után, talán ez az, amit a legkevésbé szeretne most csinálni. Így leginkább Miope segítségét kérem, hogy mi lenne a helyes viselkedés részemről ebben a helyzetben. Én ugyanis még mindig nem vagyok biztos abban, hogy megfelelő pillanatban érkeztünk.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Fri Apr 14, 2023 8:57 pm


We meet in
another lifetime

  Alana/Devon/Miope
  Orion
  Jelen
     

Csendben bólintok a visszakérdezésre, megerősítve szavaim, s kérdését.
Énekelt. Elmosolyodom.
- Nagyon szeretem, ahogy énekelsz. - gyönyörű, kristálytiszta hangja van, mint a csobogó pataknak. Zsongít és pezsdít egyszerre, mintha kiszakítana mindabból, ami vagyok. Voltam. Vagyok?
Kezdem azt érezni, hogy hiábavaló minden, mit megteszek azért, emlékezzen rám. A reményt akkor sem adom fel. Életem szerves része Alana, és hiánya, akkor és mostani életemben is, olyan űr, amit senki sem tölthet be.
Átölel, s akkor indulnak el csak igazán könnyeim. A megkönnyebbüléstől, a szeretettől, mit felé érzek, s az az űr, ami eddig tátongott lelkemben, újra lett lakója. Az, akit én hagytam el, mert nem bírtam magammal. Mennyire borzasztó lehetett ott lenni egyedül!
- Sokáig vártam, hogy majd felébredsz, s újra játszunk. Közben lett egy olyan megérzésem, hogy most már szét lehet nézni kint, talán már elmúlt a veszély. És ha visszatérek, akkor arra tudlak ébreszteni, hogy megint kint lehetünk, játszhatunk a napfényben.
Még mindig keserű nekem az, hogy képtelen voltam visszafordulni. A bűntudat mart akkor is, ha éppen nem a fájdalom. Ott hagytam Alanat!
- Nagyon vissza akartam fordulni, hogy elmondjam neked, mennyire nem jó még kimenni. De... nem tudtam megmozdulni. MIndenhol fájt. Úgy sajnálom Alana, hogy egyedül hagytalak. És amint tudtam jönni hozzád, jöttem. Aggódtam érted. Nagyon. - a könnyek ömlenek szemeimből, arcom vállgödrébe fúrva rejtem el, de csak hogy érezzem őt.
- Robertet? Nem. Sokan jöttek a bolygóra keresni. - én például engedély nélkül...
Felragyognak szemeim. Örül nekem. Mégsem haragaszik rám! Ugye nem? A puszira még jobban elmosolyodom könnyeimen át, melyek lassan apadnak.
Megrezzenek a hangra, de csak azért, mert újra feléledt bennem az, ami ott ért el. Hogy bármi történhet velem, s nem tudok tenni semmit. Szívem hevesen kalapál párat, mire ráébredek, hogy Devon érkezett meg. Most pedig azért dobban hatalmasat, örömömben. Ugranék felé, hogy az ő nyakába is beleboruljak, de jelenleg Alana az, aki inkább engem tart, mint én őt.
- Devon! - fordulok felé, s megszeppenek azon, ahogy kinéz. Felbukkan valaki a háta mögül.
- Miope? - visszaugrik a tekintetem báyámra.
- Nem. Igen. Azaz... - veszek egy nagy levegőt, hogy el tudjam mondani, miközben a könnyeim törölgetem arcomról.
- Vagyis nem Devon, maradj, a nyakadba ugrnék legszívesebben, de tartani is inkább Alana tart. Bemutatom Alanát, Alana, ő a bátyám Devon, és a barátnője, Miope. - hirtelen élénkülök fel, s ki is fáraszt, így ahogy eltávolodik Alana, újra nekidőlök az ágy lábának, hogy a hátamat megtámasszam.
Éééés... azt hiszem el kéne mondanom, mi is történt valójában. De olyan nehéz.  

     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Wed Mar 29, 2023 10:40 pm

Damien & Alana

   
Legalább ezt tisztáztuk. Nem olyan, mint én. Ennek ellenére azt állítja, hogy ő Deres. Azt hiszem mostanra már minden zavaros.
- Az voltál? - már nem, de úgy értelmezem, hogy régen az volt. Ez még stimmelhetne is Deresre, de… ő akkor is itt van velem. Ezt pedig nem fogom elfelejteni, hiszen tudom, hogy mennyire ki akart menni. Ennek ellenére velem maradt. Meg sem érdemlem a barátságát.
- Annyira nem. Énekeltem közben, így gyorsan telt az idő. - egy kicsit ijesztő volt a sötétség, de mégis biztonságban éreztem magam. Ugyanis együtt voltunk Deressel. Neki köszönhetem, hogy egyáltalán még élek, mert a képessége nélkül nem tudtunk volna elbújni. A sötét lelkűek pedig biztosan fogságba ejtettek volna minket is, ahogy tették azt többekkel. Mi megúsztuk. Vagyis átúsztuk a nehezét.
Ez a fiú viszont minden elképzelést felülmúl, amikor létrehozza ugyanazt a kristályt, amit Deres is. Gyönyörű, és le sem venném róla a szememet, ha nem zavarna össze ezzel még jobban. Nem sokat tudok a világról, hiszen életem nagy részét a barlangban töltöttem mindentől elzárva, de Derest ismerem, jobban mint bárki mást. Most még sem vagyok képes eldönteni, hogy kit látok magam előtt, és ez kétségbe ejt. Érzem, hogy a mellkasom is szorítani kezd, miként az eszem és a szívem vérre menő vitát folytat, de a megoldáshoz nem jutok közelebb. Egészen addig, amíg…
A könnyei.
A szív szava győz az ész felett, mert most már tudom, hogy tényleg Deres van előttem. Nem tudom miként lehetséges, de már nem is keresem a választ. Ő az. Nekem ennyi elég. És úgy ölelem magamhoz, mintha hosszú idő óta most látnám őt először. Talán így is van. Lehetséges, hogy az ébredésem után már nem őt láttam. Robert is azt mondta, hogy nincs velem senki. Talán igaza volt. De nem érdekel. Most itt van, és nem engedem el többet. Soha.
- Kimentél? Mikor? - én aludtam? És észre sem vettem, hogy már nincs velem? Mély álomba zuhanhattam akkor, de igazából ez lehetséges. Mégis, most szeretném tudni, hogy pontosan mi történt, hiszen ahogy mondja, hogy véget ért az élete… önkéntelenül szorítom meg még jobban, és az arcomat a mellkasára teszem. Nem akarok elmozdulni, még akkor sem, ha még mindig vizes nyomokat hagyok rajta, akár a kezem, akár a könnyeim miatt.
- Akkor te küldted Robertet? - ő nem is szólt róla. Pedig mondtam neki a Deres nevet, tisztán és érthetően. Biztos nem bionikus az agya, és ezért volt zavarban. Vagy nem Deres küldte. Hamarosan kiderül, és érdekel is a válasz, de egyelőre nem akarok Deres szemeibe nézni. Tökéletes így, hogy őt ölelem, és az arcomat simogatja. Amikor viszont azt mondja, hogy örül neki, hogy itt vagyok, már rátekintek. Széles mosollyal az arcomon.
- Én pedig neked örülök. - az arcához hajolok, és egy puszit is adok az arcára. Utána ismét magamhoz ölelem, és érzem, hogy lassan, de meg is nyugszom. A testem újra emberi, és remélhetőleg így is fogok maradni. Így ugyanis jobban érzem őt. Egy idegen hang viszont megzavar, így lazítok az ölelésemen, hogy a látogatók felé tudjak fordulni. Egy férfit látok, akinek az energiája hasonló Dereséhez. És egy nőt, aki integet Deresnek.
- Ők a barátaid? - kérdezem Derestől, és egy picit eltávolodom tőle, hogy megtudjam nézni a látogatókat. Kedvesnek tűnnek, ezért rájuk mosolygok.
- Alana vagyok. - más esetben talán oda is mennék hozzájuk, hogy üdvözöljem őket, de Robert sem örült neki annyira, és szívesebben maradok Deres mellett. Ezért egyelőre nem mozdulok mellőle.

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Hemyle Miope Wed Mar 29, 2023 9:55 pm

Heartwarming  meeting
Heartwarming  meeting

Türelmesen várakozom, míg Devon bent Brigiddel beszélget. Egy frászt, izgatottan mászkálok fel-s-alá, tűkön ülök, hogy lássam Dörmit, és hogy Devon mellett lehessek, támogathassam. Azok a kártyák nem hazudnak, s tudom, hogy Devon mindent a lelkére vesz. Igazán lazíthatna már, s már majdnem sikerült neki. Na, majd meghívom én egy hajókázásra, hogy kimossam belőle ezt az érzést!
Nagyon jól esett, hogy kérte, tartsak vele. Vaaaagy... én mondtam, hogy vele tartok? Már nem tudom, gyorsan történtek a dolgok. S belülre figyelek, Devon enegiáira, majd arra, ahogy Brigid igyekszik megnyugtatni. Neeem feltétlenül szavakkal, mert Brigid a féltégla típus, hogy terrai szófordulattal éljek, de az életem és sorsom rábíznám. Mint ahogy Devonéra is, csak előtte egy kicsit megpuhítgatom, hogy lazííítsooon...
Bátorító együttérzéssel mosolygok Devonra, ahogy kilép Brigidtől, s csak a tekintetemmel kérdezem, mi is történt.
S az a sóhaj... éreztem a sötét felleget körülötte.
- Rendben. - bólintok, , s kezem önkéntelenül keresi az övét, hogy adhassak neki egy kis bátorítást.
- Minden rendben lesz... - s ha én azt mondom, akkor biztos lehet benne a másik. Feltéve, ha nem csusszanunk át egy másik idővonalra. Úgy véglegesen. De most nem ezzel szeretném traktrálni, hiszen érzem, ahogy zsibong.
Előre engedem (az a széles hát, ahw..), így a megtorpanását annak veszem, hogy valami nagyon rosszat lát. Kikukucskálok mögötte, s muszáj vagyok a szám elé tenni a kezem.
Dörmiiii, annyira te vagy! Muszáj vagyok a mosolyomat elrejteni a kezemmel. Főleg, mert ahogy nézem, elég ramatyul van Devon öccse, de helyre fog jönni.
- Nem, nem ismerem. - azért örülök, hogy nem szóban kell kimondanom, de a derűs érzetem még így is átszüremelhetett. Nem baj. Dörmi a kópé!
Ha Dörmi és a hölgy idenéz, akkor felemelem a kezem vállmagasságig, és még mindig Devon háta mögül kihajolva, az ujjaimat legyezgetve, integetek nekik.  




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Devon Deveroux Mon Mar 13, 2023 2:09 pm

A heartwarming meeting
Orion
Jelen
Damian, Alana, Miope
Bár rendkívül fontos ügyeket kellett megtárgyalni Brigiddel - és öröm volt újra találkozni vele - már türelmetlenül vártam azt, hogy Dörmihez vigyenek. Hiába kaptam részletes információt az állapotáról - és persze a jövőjéről - látni akarom őt. Ezért a tisztességes köszönet mondás illetve búcsúzás után kérvényeztem, hogy vezessenek el Dörmihez, illetve Miopét is kértem, hogy tartson velem. Biztos vagyok benne, hogy Dörmi örülni fog a jelenlétének, továbbá abban is segít Miope látogatása, hogy így remélhetőleg Dörmi nem fogja számonkérésnek érezni a megjelenésem. Nem áll szándékomban büszkén megveregetni a vállát azért, amit tett, de a neheztelésnek még csak a látszatát sem szeretném kelteni. Hiszen az nincs is bennem. Egyszerűen csak hálás vagyok, hogy még él, és az állapotát magam is figyelemmel akarom kísérni.
Azonban a bűntudatomat még mindig nem tudtam kellőképpen elengedni. Abban bíztam, ha látom Dörmit, és az állapota már kielégítő lesz, akkor engedni fog egy kicsit a nyomás, amit a mellkasomban érzek. A lépteim minden bizonnyal ezen szándék miatt voltak sebesebbek a szokásosnál. Épp csak arra figyeltem, hogy Miope számára ne legyen túl gyors a tempó, ha velem tartott. A bejárat előtt mégis megálltam egy pillanatra, és önkéntelenül csúszott ki az ajkaim közül egy sóhaj. Félek attól, amit odabent fogok találni, ám ezt a terhet nem szívesen raknám át Miopéra is.  Ezért az érzéseim hullámát - amennyire tudom - elrejtem, és csak részben osztom meg vele az aggodalmamat.
- Ha úgy érzed, hogy esetleg túl szigorú vagyok vele, kérlek, hogy jelezd nekem valamilyen módon. - enélkül az ígéret nélkül is be fogok lépni, de könnyebb szívvel tenném, ha Miope is figyelne arra, hogy minden rendben legyen odabent. Még akkor is, ha szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ezt is túl aggódom…
Mégis, amikor belépek visszatartom még a levegővételt is, és erős a  kísértés, hogy a szememet is becsukjam egy pillanatra. De nem folyamodok ilyen menekülő útért. A tekintetemmel rögtön Dörmit keresem, és meg is találom. Miközben épp egy idegen nő arcát érinti meg…
- Öhm… Damien? - csak halkan szólok, és még egy picit félre is billen a fejem, annyira meglepett ez a jelenet. Abban pedig biztos vagyok, hogy ő nem Rose. Egy elementál van itt vele, akivel még biztosan nem találkoztam. Dörmi vajon igen? Rá is nézek Miopéra, ha mellettem van, és láthatja rajtam, hogy az arcomon egy hatalmas kérdőjel jelenik meg, illetve, ha lenne bármi információja arra vonatkozóan, hogy ki van itt Dörmivel, erősen  ki lennék segítve.
- Ismered a hölgyet? - kérdezem Miopétól telepatikusan, mert hirtelen azt sem tudom, hogy most zavarnom kéne-e Dörmit vagy sem. Ezért egyelőre csak állok és várok, mert még az sem biztos, hogy Dörmi meghallotta az érkezésünket. Az viszont talán egyértelművé válik, hogy ő valószínűleg ismeri a nőt, mert igen bensőséges módon érinti meg. A másik eset, hogy vannak az udvarlásnak új módjai is, amiket én már nem ismerek…
- Visszajöjjünk esetleg később? - kérdezem Dörmitől, egy kicsit határozottabb hang színen, így ezt már biztosan meg kellett hallania. A válasz viszont remélem, hogy tagadó lesz, mert bármennyire is alkalmatlannak érzem a pillanatot, nem szívesen hagynám itt Dörmit anélkül, hogy megkérdezném hogy van, illetve megbizonyosodnék arról, hogy már kielégítő az állapota.

Devon Deveroux
Devon Deveroux

Age : 2003
Origin : Pegasus
Skills : Empátia, telepátia, tér
Profession : Kultúrantropológus
Play by : Henry Cavill

https://elementals.hungarianforum.com/t172-devon-deveroux#1399

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Mon Mar 13, 2023 12:08 am


We meet in
another lifetime

  Alana
  Orion
  Jelen
     

- Már nem. - csendes szomorúsággal felelem. Szerettem az lenni, ám az eltöltött idők a mozdulatlan szenvedésben... egyelőre nem vágyom rá, de most érzem, hogy lehet, nem helyesen döntöttem.
Alig láthatóan bólintok. Annak nagyon örülök, hogy Alana-t sikerült ettől megvédenem. Csodálatos lelke van, s nem hagytam volna, hogy a dracok megtépázzák, kizsigereljék. S már csak ezért sem sajnálom, hogy a végén a saját ostobaságom okán....
Egyedül hagytam, s ez sokkal jobban fáj, mint az a sok ... végtelennek tűnő idő, amit a fájdalommal töltöttem. Amit most megint érzek, hiszen nem sikerült bírnom megint magammal, s ezúttal másvalakit is bajba sodortam...
Túl sokat tud erről a Robertről....
Ójaj...
- Sokáig tartott kijönni onnan? - s azonnal keresem rajta tekintettemmel a jeleket a mérgezésnek.
Megértem az üzenetet. Igen. Az talán segíteni fog. Kérlek, bármit megadnék azért, hogy emlékezzen!
- Igen. - bólintok komolyan. Alana nem tudja, de azért tettem, mert azok erősen meggátolják a méreg behatolását a talajba, s amerre csak tudtam, Mintaka köpenye alá is juttattam, s ezért is voltam kimerült időnként, mert éreztem, hogy erőm és energiám nem elég, s hogy Mintaka földje miként jajong a fájdalomtól....
Kétségbeesek, ahogy végül mégis elveszi a kezét arcomról. Szívem utána zokog, reménytelenségében, hogy nem ismert meg. S azt hiszem, itt fogom feladni, mert...
elkapom tekintettemmel, ahogy kezét arcához emeli. A könnyeim...
Csendben figyelem, várakozó szorongással, még a másik Deresre is rápillantok, mire megfogja kezem, bíztatóan, s hogy várjak.
Kezeim önkéntelenül nyúlnak felé, s zárják ölelésbe, ahogy a nyakamba borul, s most  törik el igazán a mécses nálam is. Örömömben, bánatomban, megkönnyebbülésemben. Ahogy szorosabbra fonódnak karjai, még jobban magamhoz ölelem, behunyom szemeim, s mélyet lélegzek régen érzett, s mégis olyannyira ismerős illatából.
Ahogy változni kezd, óvatosabbá válik fogásom, de tartom, s még jobban hozzábújok arcommal. Annyira szerettem, amikor ilyen, de most a könnyeim összeolvadnak vele, s még inkább zokogásra késztet.
Nagyot sóhajtok, s megtörlöm szemeim.
- Nagyon szerettem volna kiutat találni, mert nagyon hinni akartam abban, hogy ennyi idő után már biztos nem ők vannak uralmon. De.... tévedtem. - újra könnyel telnek meg szemeim, a földre szegezem tekintetem, mert nem akarom, lássa fájdalmam.
- Nem tudtam visszafordulni... és ott ért véget az az életem. -
Megtörlöm megint szemeim. Nem akarom a saját hibás döntésemmel untatni.
- Így újra születtem, s azon voltam, hogy ki tudjalak hozni, minél előbb. - felnézek rá, kezem arcához nyúl, s finoman megsimítja.
- Örülök, hogy itt vagy. Nagyon. - tekintetét keresem, s a fényt, amit annyira szerettem nézni benne.

     
Emme

     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Mon Feb 20, 2023 11:12 pm

Damien & Alana

   
Megértem a szavakat, amit mond nekem, de a jelentését még sem fogom fel. Ha új élet ciklusba kezdett… De akkor sem lehet az én Deresem.
- Te nem vagy elementál... - határozott a kijelentésem, de… mégis van bennem némi kétely. Hiszen bármilyen alakot választhatott magának. Ugyanakkor… Nem lehet ő Deres. Ő végig mellettem maradt, és együtt jöttünk ki. Robert segítségével. Mégis, ez a fiú úgy viselkedik, mintha ismerne…
- Igen. - ezek szerint ő is átélte? Nem lehetett könnyű. De legalább már értem, hogy miért szomorú. Én is sokáig az voltam. Aztán, ahogy már biztonságban voltunk a barlangban, és megtanultam, hogy ketten is nagyon jól boldogulunk, már jól éreztem magam. Szerettem a barlangot. Mert Derest éreztem, ha megérintettem a falakat, és amikor bekúsztam a legapróbb résekbe is. Annyit játszottunk… És most már idekint tehetjük meg ugyanezt. Előbb viszont segíteni akarok ennek a fiúnak, mert teljesen össze van zavarodva.
- Igen. Derest és engem. Robert kihozott minket. - ahogy én nem értek mindent, amit mond, úgy ő is nehezen boldogul az én szavaimmal. De válaszolok neki készséggel, ha ezzel segíthetek.
- Igen. Olyan furcsa mesterséges intelligencia. Van membránja, meg bionikus a szeme is. - most már értem, hogy ez mit is jelent. Illetve örülök neki, hogy megbíztam benne. Másként nem lehetnénk itt. Deres pedig nagyon ki akart jönni már régóta. Most viszont itt van ez a fiú is, aki annyira hasonlít rá… Ezért nem tudom itt hagyni, és ösztönösen vigasztalni akarom, amikor látom, hogy nagyon szomorú lesz. Deres sem bánja. Nagyon érdekli őt, és mintha ő is csalna közelebb hozzá. Még a kezét is megfogja. Aztán a kristály… Ezt már tényleg csak ketten tudjuk. Mégsem értem. Ez Deres, de még sem. Nem lehetnek ketten. Vagy mégis? Talán szétszakította a lelkét, és most két testben létezik? De miért tett volna ilyet? Képtelenség. És mégis…
- Te? - megrázom a fejemet, és most már az én arcomon is megjelennek a könnyek… az életem nagyrészét Deressel töltöttem, és én még fel sem ismerem, ha itt van előttem. Vagyis felismerem, de az is itt van velem, aki TÉNYLEG mellettem volt. Nem értem, és ettől egyre jobban kétségbe esem. Amikor viszont megérintem… Annyira ismerős, főleg, amikor a kezemre helyezi a kézfejét. És annyira sír… a másik kezemmel is megérintem az arcát, és letörlöm a könnyeit…
Majd elveszem a kezemet. Emlékszem, amikor  legutoljára Deres sírt. Épp így omlottak a könnyek az arcán. Pont ilyen volt. Ugyanolyan volt az érintése a cseppeknek, amik a barlang kövére hullottak. És a kezemre…
Közelebb veszem az arcomhoz a kézfejem, amin még mindig ott vannak a könnyei. Becsukom a szememet, miközben az ujjaimmal összedörzsölöm, és eltűnik a folyadék bőröm alatt. Ugyanaz az érzés, mint akkor… Deres…
Nem szólok semmit, csak a nyakába borulok, és én is sírni kezdek. Nem tudom, hogyan lehetséges, de ez tényleg ő. És én szorosan magamhoz ölelem..
Nem tudom meddig vagyunk így, és a testemre sem tudok figyelni, annyira erősen szorítom magamhoz. A kezeim áttetszővé válnak, és vizes nyomot hagynak a ruhán, amiben van. De akkor sem engedem el. A saját könnyeimen át is tartom, és nem engedem el soha többet.
- De… hogyan jöttél ki? Hogy kerültél ide? - elengedem egy pillanatra, és mielőtt válaszolhatna az én Deresemre nézek. Aki ekkor ismét megérinti saját magát, és látom, hogy eggyé olvad vele. Eltűnt… De mégsem. Hiszen itt van előttem. Ismét magamhoz ölelem…

Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Mon Feb 20, 2023 9:55 pm


We meet in
another lifetime

  Alana
  Orion
  Jelen
     

Csend telepszik rám. Nem ismer meg?
- Új élteciklust kezdtem, és most Damiennek hívnak. A Derest jobban szeretem. - évmilliókig hívott így Alana, s szívemhez nött, föleg, ahogy mindig kiejtette. Az utóbbi idöben, a vége felé már inkább szomorú volt.
- Igen, tudom, Alana. - a másik Deres is bólogat, böszen, én még nem látom, ahogy felém mutogat, s megint megfogja a kezemet.
- Valóban ezt tették volna. Elötte kizsigerelik a képességeinket, s ha már nem kellünk, akkor végeznek velünk. Ha elötte a sok méreg meg nem öl bennünket. - megállok egy kis idöre a méreg meg nem öl elött. Velem egyszer megtette, hosszú kínszevedéssel, s most majdnem megint.
- Minket? - kapom rá a tekintetem értetlenül. De hiszen engem tudtak kihozni! Mert addigra már ...
Az öröm azonban ott van a szívemben, sok más mellett is. Túlélte! És kihozták!
- Robert? - igazából nem is fontos.
Az azonban szó szerint leterít, ahogy rájövök, valami nagyon nagy baj van vele. S nem, nem is az a fontos, hogy rám nem emlékszik, nem ismer fel. Hanem van egy másik Deres, egy képzeletbeli, akit nem is látok.
De nem sírhatok, muszáj vagyok visszafogni a könnyeimet.
Figyelem, ahogy közelebb lépnek mind a ketten. Rettenetesen el vagyok keseredve. Elkéstem! Ugye meg lehet gyógyítani Alanát? Életem végéig bármit megteszek, bármiket, bárhogyan, csak az emlékei és ö maga térhessen vissza!
- Igen, azok vagyunk. - "látom", ahogy a "másik" is közelebb lép, majd megint közelebb lép, s megint megfogja a kezemet. De most csak Alanát figyelem.
S érzek valamit azon a tenyeremen, ami a képzelt Deres közelében van. Olyan az érintése... értem ezt a jelet. Alana tudatalattija üzen! A képzeletbeli Deresen keresztül! ö rajzolja a tenyerembe a jeleket, tényleg láthatatlanul.
Valamit meg kell próbálnom. Azt csak ö és én tudjuk, mi van ott lent, vagyis mit tettünk. Ezt még az a Robert sem tudhatja.
Koncentrálok az energiáimra, s érzem is, ahogy nem kéne használnom a képességemet. De akkor is megteszem. A kristályt, amit készítettem, hogy védjen minket, s játék közben, kedveskedésböl és mert így meg tudtam akadályozni, hogy bejusson a méreg, mindig újra és újratermeltem a kristályokat, utólag tudom, felesleges lett volna. Nagyon erös kristályokat tudok alkotni most is, mintha az átjött volna ide is.
Felé tartom a kristályt, hogy akár ki is veheti onnan.
- Onnan, hogy ezt én csináltam. És ilyen kristály nem is létezik, csak ott. - nézek rá reménykedve, s érzem, ahogy kezdek rosszul lenni, de nem érdekel.
Nézem, ahogy nézi a kristályt, s ahogy azután rám néz. Kérlek-kérlek-kérleeek! S ahogy megérinti az arcom, s kimondja a nevemet, a könnyek szabad utat találnak, s aprót bólogatok.
- Igen. - tenyerem kézfejére helyezem, puhán, s finoman. Olyan régen éreztem ezt. Alakjának érintését, az illatát. Mélyen belélegzem, s csak folynak könnyeim.

   
Emme


     
Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Thu Feb 02, 2023 11:57 pm

Damien & Alana

   
Kezdek összezavarodni. Kedves fiúnak tűnik, de valami nem tetszik nekem. Azt látom, hogy nem érzi jól magát, de vajon ez az egyetlen oka annak, hogy butaságokat beszél? Szeretnék neki segíteni, csak nem tudom, hogyan tudnék. Talán, ha beszélgetünk jobb kedve lesz egy kicsit.
- Akkor? Már nem Deresnek hívnak? - akkor miért mondta? Furcsa nekem ez a fiú. Mert hiába ez az első találkozásunk, valamiért ismerősnek tűnik. Ha nem lenne itt Deres, akkor akár azt is mondanám, hogy… Képtelenség.
- Az lehetetlen. Csak Derest ismerem olyan régóta. - még a fejemet is megrázom, és szigorúvá válik a tekintetem. Nem úgy tűnik nekem, mintha hazudna, de akkor is képtelenség, amit mond. Nagyon beteg lehet, hogy ilyeneket beszél. Bárcsak meg tudnám gyógyítani… De nekem nem megy az ilyesmi.
- Nem értem. Ez nem lehetséges. Ketten voltunk Deressel. Elbújtunk, mert megöltek volna minket, ha nem tesszük. Aztán vártunk. A mai napig nem találkoztunk senkivel. Csak Robert jött, és ő ki is mentett minket. - még szorosabban ölelem Derest, és úgy nézek a fiúra. A fejemet pedig ismét megrázom. Miért csinálja ezt? Nem látja, hogy itt van velem Deres? Miért csinál úgy, mintha ismernénk egymást? Nekem csak egy barátom van. Az, akit a kezemben tartok. Az illatát ugyan nem érzem most, de biztosan amiatt a membrán miatt, amit Robert tett ránk. Hasonlít rá, és az energiája is nagyon ismerős. De ő nem lehet Deres. Annyira biztos vagyok ebben, hogy végül gondolkodni kezdek azon, hogy mi történhetett. Ekkor látom, hogy a tartása összeesik, mintha teljesen elgyengült volna. Aggódva tekintek rá, mert nem akarom, hogy beteg legyen. De miért, ha nem is ismerem? Akkor ugrik be, hogy biztosan testvérek Deressel. Ennek nagyon meg is örülök. De végül ismét lekonyul a szám, amikor azt mondja, hogy mégsem testvére.
- Pedig nagyon hasonlítasz rá. Olyan mintha… - egyek lennének. De az lehetetlen. Deresből csak egy van. Talán ő egy hasonmás? Egy Draco, aki eljátsza a szerepét? De az enegiája olyan tiszta… Azoknak a lelkén éreztem a gonoszságot. Rajta nem érzek semmit. Csak azt, hogy szomorú. Valami rosszat mondtam? Nem akartam megbántani. Ezért miközben magyarázni kezd leteszem Derest a kezemből. Ő is figyel, és közelebb lép hozzá néhány lépéssel. Én pedig csak nézem mit csinál.
- Igen. Te ezt honnan tudod? - ezt nem mondtam neki. Mondjuk a nevemet sem, és azt is tudta. Akkor mégis ismer? Igaz lenne, amit mond? Deresre nézek, majd a fiúra. Deres, aztán a fiú, újra és újra számos alkalommal. Aztán látom, hogy csinál valamit a kezeivel. Érzem, ahogy az energiája is erősebb lesz, miként alkotni próbál valamit. Látom, ahogy egy apró kristály megjelenik a kezei között, és…
Közelebb megyek, és megérintem a kristályt. Gyönyörű. Pont olyan, mint az a kristály, amit Deres csinált, amikor a barlangot csinálta. De… ezt is tudja? Vagy véletlen? Ránézek a fiúra. Mély és átható tekintettel próbálok az energiájára figyelni. Csodálatos lelke van. Pont mint… Deresnek. De ő akkor sem lehet, hiszen Deres itt van mellettem. Mégis előrenyúlok, és ha engedi nekem megérintem az arcát.
- Deres?

   Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Thu Feb 02, 2023 10:40 pm

We meet in

another life

Orion - Alana - Jelen

Hümmögés jön csak ki belőlem, jó lenne, ha a testem mozdulna is, de kimerült. Márpedig fel akarok kelni! S végre sikerül. De csak térdelni megy.
- Hogyan? - miért, még kit? - Igen, a nevem Deres volt még akkor. - ezért is választottam pegazus alaknak az almásderes mintázatot.
Ó. Talán kicsit más az energiám? Meglehet? Ennyi trutyit beszívni a bolygónkon, nem csodálom, ha kicsit máshogy kavargok. De ő... ő is. S kezd nem jó sejtésem lenni. Azonnal keresek rajta sérülés nyomokat, de képtelen vagyok leszakadni a tekintetéről. Valami feljajdul bennem.
- Több millió éven keresztül ismertük egymást, Alana. - nézek rá, s szinte kétségbeesek, fel is rándul fájdalmasan szemöldököm.
Ó, tehát hogy .... összezavarodottan nézek le a földre, még mindig térdelek Alana előtt. Nem értem, fel kéne ismernie, ennyire biztosan nem változtam meg!
- Ebben a testemben igen. Korábban nagyon is sokat voltunk együtt. - mondhatni, szó szerint összezárva.
S ahogy kinyúl kezem felé, olyan gyönyörűen nem viszonozza, hogy úgy marad a döbbenettől a kezem, s figyelem, ahogy felemeli a semmit, és hozzá beszél. A levegőhöz.
Mintha búrát borítottak volna rám, s minden erő kiesik belőlem, hátrarogyok az ágy lábához, megtartja a hátam, a fejem koppan, nem érdekel. Lábaim oldalt dőlnek, s így félülő helyzetbe teszem magam.
Elkéstem. Alana. Csillogni kezdenek szemeim, de visszatartom könnyeim, lehunyom szemem, s megrázom enyhén fejem.
- Nem, nem a testvérem. - az nem lehet, hogy minden hiába volt! Segíteni akarok neki.
De kit tart a kezében? Azt tudom, hogy el tudunk tűnni, ha nem akarjuk, mások lássanak. Így csak figyelek... és apránként egy érzet fog el, s építődik fel, s végül "tudom", "látom", kit tart karjaimban.
Belül felzokogok a fájdalomtól, megsejtve, mi is történhetett, most csak nyelek.
- Emlékszel a barlangra? Ahová bemenkültünk a pusztulás és a dracok elől. - összetartom két tenyeremet, kis burkot formálva közötte.
- Kristálytiszta víz, friss levegő, és nyugalom.
Koncentrálok a két tenyerem közé,  mert szeretnék valamit alkotni. Azt a kristályt, amit legelőször alkottam meg, hogy a barlangot megvédjem, s egy kis darabot Alanának is készítettem. Tudom, hogy most nem szabadna használni a képességeim, rosszabbodni fog az állapotom, de ezt meg akarom tenni Alanáért.
Emme

Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Thu Jan 19, 2023 11:51 pm

Damien & Alana

   
Nem tudom, hogy Deres miért pont ide akart jönni, de én sosem kérdőjeleztem meg a szándékait. Bár együtt voltunk a barlangban, de ez nem jelentette azt, hogy egyek lennénk. Mindketten önálló lények vagyunk, saját akarattal. Az pedig csak figyelmesség, ha sikerült kettőnk kívánságát egyfelé terelni. Mint most. Ha ő ezt szeretné, szívesen megyek abba az irányba, amit mutatott.
Oda érve viszont valami furcsát érzek. Ismerőset. Nem látom jól a fiú arcát, mert Deresre figyelek, de az energiája… találkoztunk már?
- Ó. Az jó. - nem tudom, hogy miért a fiú válaszolt Deres helyett, de megnyugszom, mert Deres nagyon mosolyog. Aztán rá is mutat, és még a kezét is megérinti. Egyszerre szólalnak meg én pedig… nem értem mi történik.
- Téged is Deresnek hívnak? Micsoda véletlen. - elmosolyodom, aztán közelebb megyek én is. Tényleg ismerős. Még az arca is. Mintha… dehát az nem lehet… Aztán pont akkor mondja ki a nevem, amikor közelebb hajolnék. Nagyon megijedek, mert nem mondtam neki, hogy hívnak.
- Hé… Honnan tudod a nevem? - hátrálni kezdek, és láthatja rajtam, hogy nagyon nem örülök ennek. Talán Robert mondta el neki? Dehát miért tett volna ilyet?
Szívem szerint ki is mennék a helyiségből, de Deres még mindig nem mozdul… Deres mellől. Illetve látom, hogy könnyezni kezd. Nem értem, hogy miért, de ha azért, mert szomorú, akkor nem hagyhatom itt. Deres sem mozdul mellőle. Nagyon érdekli őt a fiú, aki… tényleg pontosan úgy néz ki, mint ő az emberi alakjában.
- Mit sajnálsz? Most találkoztunk először. - magabiztosan cseng a hangom, de azért… nem vagyok teljesen biztos benne. Látom, ahogy nyúl felém és… egy kicsit közelebb megyek, de nem érintem meg. Inkább Derest ölelem magamhoz. Ő még mindig itt van és ez a másik Deres… Eszembe jut, hogy miért lehet ilyen ismerős. Ránézek Deresre.
- Ő a testvéred? - kérdezem tőle, és remélem, hogy válaszolni fog. Eddig csak a nevét mondta meg, amióta kijöttünk, de most már beszélhetne többet is. Lehetnék akár mind a hárman barátok is, ha már így összefutottunk.

   Water from the same source

Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Thu Jan 19, 2023 10:43 pm

We meet in

another life

Orion - Alana - Jelen

Talán egy pillanatra, vagy kettőre, el is tűnök megint a semmiben, ezt most annyira megszoktam, hogy fel sem tűnik, sőt némileg talán jobb is, mert hiába kapok fájdalomcsillapítót, és maximálisan gyógyítottak, az elején ugyanaz a fájdalom járt át, mint akkor, és azt éltem át eleget. Most már jobb, jönnek időnként be gyógyítani, hol magamnál vagyok, hol nem. A biztonságiakon kívül mindenki kedves, igaz, ők is azok voltak, csak a kérdéseik voltak egyértelműek: ők már eldöntötték magukban, hogy rosszgyerek vagyok.
Kinyitom a szemem, látom a kötést a bal kezemen, már szépen kezd visszahúzódni a kötés alá a koromfeketeség, ami majdnem teljesen kiterjedt a karjaimra, lábaimra.  Ha összefüggő lett volna, akkor lettem volna menthetetlen. Így most csak nézem, meg azt is, ahogy az infúzó tartója rá van rögzítve a kézfejemre, s úgy is hozzá van még kötve. Nem, mintha úgy le is tudnám rángatni. Olyan jó hűvös a padló, s ha akarnék se menne felkelni. Már a felülés és két lépés is sok volt. Olyan jó így...
Hirtelen minden elnémul, várakozó feszültséggel, s egy pendülést hallok. Ismerős, kedves, lágy. Szívem azonnal feljajdul örömében, s egyben aggodalmában. Szerintem meghaltam, és most ő jön értem. De képtelen vagyok mozdulni, hogy felpattanjak, s rohanjak felé, s karjaimba kaphassam.
Testem egyáltalán nem akar mozdulni, ő pedig csak közeledik, egyre csak jön. Aaa, akkor tényleg meg fogok halni, és ő eljött értem. Megadom magam az érzetnek, Devon és a családom jut eszembe. Hiányozni fognak, élhettem volna még kicsit velük. Vagy leszületünk, mind a ketten, hozzájuk!
De most itt jó, jön!
S ahogy kimondja a nevem...
- I..igen, jól vagyok... - most már igen!
De.... surrog... érzem az illatát, amit olyan régen éreztem már, s mélyen magamba szívom, újra behúnyom szemeim, elmerülve benne.
- Deres. - mondom egyszerre a másikkal, ő rám mutat, s még bólint is. Megérinti a kezemet.
Ah, végre sikerül megmozdulni. Át akarom őt ölelni, s el nem engedni, soha! Soha-soha-soha.
Térdelésbe sikerül feltornáznom magam, a térdem megtart, s kiegyenesedek.
Ugyanaz az arc, tekintet és mosoly néz Alanara, mint ahogy emberi formában is kinéztem, mikor még elementál voltam.
- Alana. - könnyek csorognak végig az arcomon, ahogy meglátom őt.
- Alana.... úgy sajnálom... meg kellett volna várnom, míg felébredsz. - s elszabadulnak a könnyeim, karjaim felé nyúlnak, hogy közéjük zárhassam.


Emme

Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Alana Sanders Thu Jan 12, 2023 12:55 am

Damien & Alana

   
- Jaaaaa… értve. - izgalmasnak hangzik, ez a bionikus dolog. Élethű utánzat… Vajon van más része is, ami bionikus? Kíváncsi lennék rá, de most nem akarom erre pazarolni az időt. Deres ugyanis már régóta vágyott rá, hogy kimenjünk, és nem akarom ezt a pillanatot késleltetni a számára. Végül meg is érkezünk, és láthatja rajtunk Robert, hogy nagyon boldogok vagyunk. Mintha egy új világba csöppentünk volna.
- Akkor biztos nagyon nagy. - már ez a tó is hatalmas, ahhoz képest, hogy egy hajón van. De ha ez csak egy része… Akkor be kell járni az egészet, hogy mindent meg tudjunk nézni Deressel. Le is rakom egy kicsit, hogy egyedül is tudjon sétálni egy kicsit, ha szeretne. Már indul is a tó felé, de egyelőre nem éri el. Az apró lábain egyébként is lassan tud sétálni.
- Ó… - elkerekednek az ajkaim. Remélem nem beteg. Vagy, ha igen, tudnak rajta segíteni. Én biztosan nem tudok, ezért nem is zavarom tovább. Látom, hogy jönnek ketten még és mivel már régóta nem láttam senki mást Roberten és Deresen kívül, alaposan megnézem őket. Rám adnak egy köntöst is, bár nem tudom miért. Úszáshoz nem kell az ilyen, de egyelőre magamon hagyom.
- Sziasztok. - köszönök is nekik, bár az egyik, ahogy nézem inkább Roberttel megy. Talán ő fog neki segíteni.
- Köszönjük.  Vigyázz magadra Robert. - integetek neki, ahogy távozik, aztán Deres felé fordulok. Már majdnem elérte a tó szélét.
- Jól fogunk szórakozni. -  egyelőre nem mondanak nekem semmit, így követem Derest, és a tó felé megyek. A ruhát, amit rám adtak ledobom, és megmerítkőzöm a tó vizében. Nagyon jól esik, és látom, hogy Deres is már a derékig elmerült. Lelocsolom egy kis vízzel, aztán csak nevetek, és nevetek. Sokáig így maradunk.
Kicsivel később viszont szólnak, hogy ideje lenne annak, hogy körbe vezessenek minket. Már jövök is ki a vízből, és a karomba venném újra Derest, amikor meglátom a ruhát. Szerintem nem szükséges, de mivel adták, inkább felveszem. Aztán Deressel a kezemben megyünk arra, amerre a kísérőnk mondja.
A hajó tényleg óriási, és olyan sokan vannak rajta… Mindenkinek köszönök, és Deres is integet mindenkinek. Még mindig nem szólalt meg, de remélem, hogy hamarosan megjön majd a bátorsága. Ez a hely ugyanis nagyon szép. A tó a kedvenc helyem, de ez a technológia… nem is emlékszem mikor láttam hasonlót, és a belsejében még nem is jártam egy ilyen hajónak. De most… Megvizsgálok mindent, és meg is érintek. A kísérőm láthatóan nem örül ennek, de engem nem érdekel. Ha itt fogunk lakni, ismernem kell a helyet.
- Tetszik Deres? - bólogat ő is, és nagyon mutogat az egyik irányba. Ránézek a kísérőnkre.
- Arra mi van? - kérdezem, és már mondja is, hogy egy megfigyelő. Szélesedik a mosolyom.
- Akkor én meg is akarom figyelni. - nevetni kezdek, és már el is indulok, nem törődve azzal, hogy a kísérőm jön-e vagy sem. Egyedül az érdekel, hogy Deres ebbe az irányba mutatott, vagyis ő ide szeretne menni. Megyünk is. Továbbra is fogom, és még futni is elkezdünk. Végre hallom a hangját, ugyanis nevetni kezd. Annyira rá figyelek, hogy észre sem veszem, hogy egy ajtónak tűnő valami van előttünk. Még pont meg tudunk állni, de közel voltunk. Deres kis híján beverte a fejét.
- Jól vagy Deres? - kérdezem meg tőle, és végig is simítom a  kezem a homlokán. Még mindig csak mosolyog, és nagyon mutat az ajtó felé. Látom, hogy van mögötte egy fiú. Pontosan rámutat. Én is oda nézek.
- Szia. Téged hogy hívnak? - leguggolok, és leteszem Derest is a földre. Ő le sem veszi a pillantását a fiúról.

   Water from the same source



Last edited by Alana Sanders on Thu Jan 19, 2023 11:48 pm; edited 1 time in total
Alana Sanders
Alana Sanders

Age : 3 millió
Origin : Orion
Skills : Elem (víz)
Profession : Szabad úszó
Play by : Alexis Bledel

https://elementals.hungarianforum.com/t287-alana-sanders#1462

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty A heartwarming meeting

Post  Damien D. Deveroux Wed Jan 11, 2023 11:42 pm

We meet in

another life

Orion - Alana - Jelen

Jó ideje bámulom már a csepegő nedűt a karomba. Devont hívhattam fel csak egyedül, anyát egészen biztosan nem fogom. Sokkal nagyobb bajban vagyok, mint gondoltam. De ez egészen addig nem érdekelt, míg végül félig magánkívül és félig sírva kértem, mondják már meg, mi lett Rose-zal. Mert nem tudtam volna elviselni, ha valami történt volna vele.
Azután aludtam egy jót, ám a gondolat, hogy Alanahoz nem jutottam el, hamar felébresztett, s bolyongani kezdtem, vagyis csak akartam, mert még felülni sem megy magamtól. A méreg, ami bejutott a sebeken keresztül a szervezetembe, nagyon is ismerős volt. Csak most időben gyógyítóhoz kerültem, akik kiszedték belőlem, s most heverem még ki. Hajt a vágy, hogy megtaláljam Alanát, mert róla se mondanak semmit, hiába kedvesek velem, azért nem engednek ki.
A kérdések fárasztóak voltak, a gyanúsítgatásuk idegesítő és nem kaptam lehetőséget, csak egyet, hogy felhívjam Devont, képet nem kapcsoltam be, a kezemről láttam, nem kéne. Aztán a biztonságiak is elmentek, s belesüppedtem az alvásba.
Engedély nélkül léptem Mintaka földjére, és ebben mást is magammal "rángattam", bíztam magamban, hogy ismerem annyira a bolygót, hogy észrevétlenül le tudunk surranni.
S minden olyan gyorsan történt, hogy aztán már csak itt tértem magamhoz, s Roset, akit meg "belerángattam", nem volt sehol. S valahogy minden összefolyt előttem, egyedül csak Rose és Alana járt a fejemben.
Ám a rémálom újra utolért, s ahogy felriadtam, nem bírtam tovább. Az infúziút kivettem a kezemből, úgyis be van kötve, alatta pedig különböző szövetgyógyító izék. Amiről elfeledkezem azonban, nem feltétlenül a gyengeségem, hanem a gyenge lábam, mert ott is megsérültem, s került a szervezetembe az anyagból. Így aztán szépen elterülök, egészen láthatóan. Az az egy szerencsém, hogy a terrai köntös akármik helyett itt testre simuló kezes-lábast kaptam, hogy segítse a gyógyulást.  


Emme

Damien D. Deveroux
Damien D. Deveroux

Play by : Adrien Sahores

https://elementals.hungarianforum.com/t171-damien-dormi-deveroux

Back to top Go down

A heartwarming meeting - Page 2 Empty Re: A heartwarming meeting

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum