Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Last Chapter?

2 posters

Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Tue May 16, 2023 7:54 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Talán. Elhangzik a szó, és ösztönösen tiltakoznék ellene. Ám nem azért, hogy tagadjam a problémát, avagy a korábbi traumát. Épp ellenkezőleg.
- Inkább biztosan. Csak az esetemben még nem látom ezt a sebet. - elrejtettem volna ezt is magamban? Úgy, ahogy Auróra tette? Hiszen esetében még tudom is, mit hogy szakított fel az elválásunk. Ám az én esetemben… Nem ennyire tiszta a kép. Illetve az is megfordul a fejemben, hogy nem feltétlenül magamon kell keresni azt a sebet. Talán nem közvetlenül… A megvilágosodás perce azonban még nem jön el.
- Igen. Felkavaró, de egyben örömteli is ez a történet. Hiszen legalább halad. Feltéve, hogy nem esünk vissza az általunk generált körforgásba. - a segítség - ami olykor egy váratlan találkozás formájában történik - akár veszélyes is lehet. Ahogy az óra mutatója minden tizenkettedik órában visszatér a helyére, úgy lehet egy szempillantás alatt nullázni a személyes fejlődést is. Van, aki éppen erre a tapasztalatra vágyik, de aki nem… Annak körültekintően kell megvizsgálnia minden alkotó elemet az életében. Ez pedig időbe telik, és leginkább felismerésbe, hogy eljött ennek a fájdalmas, de mégis szükséges lépésnek az ideje.
- Az eszem ezt ismételgeti. A szívem azonban még nem kapcsolódott bele ebbe a beszélgetésbe. - mosolyodom el halványan. Más ugyanis is a tudás, és az érzés, ezt a határvonalat pedig még sosem éreztem ilyen erősen. Ám már azt is látom, hogy ennek a éles választó vonalnak nem kell minden esetben jelen lennie. El lehet törölni, épp csak ez egy óriási lépés. Ezáltal csak az tudja ezt megtenni, akinek szándékában áll, és készen áll rá.
- Bízom benne, hogy ez így van, és nem az értelmetlen lélekpusztítás felé vezet ez az út. Arra nem kívánok rálépni, még akkor sem, ha jelenleg könnyű lenne arra fordulni. - elég csak körbenézni a Terrán és… látom hibákat, az önként eldobott életeket. Ez különösen annak a fényében ijesztő, hogy az embereknek még nincs meg az a tudása, hogy ez csak egy élet a sok közül. És ennek ellenére is sokan választják a könnyebb utat, és élik le az általuk egyetlennek vélt életüket úgy, hogy önként szenvednek. Meglátásom szerint az ébredésük is ezért várat még magára. Hiszen mit kezdenének milliónyi élettel, ha egyet sem becsülnek meg?
Talán nem most kéne keresnem a választ, erre a kérdésre…
- De. Én döntöttem így. És minden bizonnyal ezért nehéz megtalálni a saját felelősségem a történetünkben. Illetve… ezért nehéz kibogozni a saját érzéseimet. - még nem találtam meg a szálat, ami összeköti a döntést az érzésekkel, a választ a kérdéssel, a szívet az elmével. Pedig tudom, hogy meg van, és már az is körvonalazódni kezdett, hogy hol kell keresnem. Már csak arra van szükségem, hogy ennek vonatkozásában is felismerjem, nem keresni kell, hanem megtalálni… Illetve azt is, hogy ez nem most azonnal fog megtörténni.
- Rendben. Pihenj csak. - látom, és érzem is, hogy szüksége van pihenésre, illetve… nekem is. Ezért mosolyogva állok fel, és csak egy pohár vízért szaladok ki a konyhába, hogy ha szüksége van rá, az kéznél legyen.
- Köszönök mindent Uriel. Még beszélünk. Később pedig eszünk egyet. - élénkebbé válik a mosolyom, mert szeretnék én gondoskodni a vacsoránkról. Meg lehet, hogy rendeléssel, de… akkor is.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Mon May 15, 2023 10:17 pm



Andrew
LAST CHAPTER?


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








Észreveszem a keserű mosolyt arcán, s érdeklődéssel várom, miért is érzem rajta mindazt, amit.
S csendben várom a folytatást, mert van, hogy a végül kimondott szó elvezet a megoldáshoz, ami sokkal fontosabb. S meg is érkezik.
Elgondolkodom. Teljes emlékek híján érzetek hagyatkozom.
- Ezt nevezik csomagnak. És talán mert ami történt, egy korábbi sebet szaggatott fel. Talán. - teszem hozzá még egyszer, hiszen azzal, hogy felébredtem, még nem jelenti, hogy mindent tudó guru lettem. Magamon figyeltem meg, hogy olyanra sokkal erősebben és hosszabban reagáltam, ha már előtte kaptam sebet hasonlóban vagy éppen abban.
- S most talán itt az alkalom, hogy ezt megtegyétek. Talán ezért találkoztatok most. -vetem fel elgondolásom.
- Értem... Nem te vagy felelős azért, hogy ő még nem lépett tovább. Azért csakis Aurora felelős. -erőseítem meg benne azt, amire most rájött.
Az érzéseket fontosnak tartom, ám mindig fontos az is, hogy az melyik forrásból érkezik.
- Amik lelkedből jönnek elméd helyett, azon érzések fontosak, hiszen okuk van, hogy érzed. Az is vezérfonalad lehet önmagad megértéséhez.
- Aminek te vetettél véget. Végül is te döntöttél úgy, hogy elhagyod... vagy nem? - vagyis az az ok erősebb volt, mint amit korábban mondott el. Sosem lehet tudni, mi lett volna, ha folytatják. Talán máshol folytatták, itt ezt élik át.
Anubisra mosolygok, biztatásul, s hogy még többet adhassak szeretetemből.
Még szélesebben elmosolyodom a válaszra. Most értette meg, hogy miről is szól az üres pohár. S érzem azt is, hogy ennyi talán éppen elég volt Anubisnak. A többi már csak egy helyben körözés lenne. Megfogom az egyik takarót, hogy magamra terítsem. Nehéz még mozogni, most, hogy más érzetek is bekapcsolódtak, inkább kihagyom a mindenen átesést. Anubis kanapéja tökéletes. Már ha nem zavarom.
- Mennem kell. - érzem, hogy a test képtelen elfogadni a rezgést, s hogy bár ez benne volt a lehetőségekben, csak némileg tesz szomorúvá. Elfogadtam mindezt a tervezéskor, s ez a lehetőség következett be. Akkor is végigcsnálom, hiszen van még tennivalóm.



 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Mon May 01, 2023 10:45 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Könnyebb lenne félretenni a fájdalmat, és akként beszélni, de egyelőre még nem akarom megtenni. Akkor ismét abba a hibába esnék, mint korábban. Elfednék valamit, és nem néznék szembe saját magammal. Ezért engedem, hogy egy keserű mosoly megjelenjen az arcomon, miként folytatjuk a beszélgetést Uriellel.
- Igen. Azt kaptuk mindketten, amit felvállaltunk. - akkor mi a probléma? Az új tapasztalatokkal felvértezve, boldogan kéne élnünk tovább az életünket. Valami viszont most nem jó. Nem úgy működött, mint ahogy én azt reméltem. És hirtelen villan be, hogy miért nem érzem még a megnyugvást.
- Azt hiszem egyikünk sem számított arra, hogy a működésképtelen kapcsolat fájdalmát tovább visszük magunkkal a következő életeinkbe is. Ahelyett, hogy elengedük volna, és tanultunk volna a tapasztalatból, még mindig velünk van. - idős a lelkünk, és a kapcsolatunk jóval régebbi annál, mint amit egy Terrai eltudna képzelni. És még mindig tart. Fenntarthatatlan formában, de a kapocs, még meg van. Ez pedig akadályoz minket a fejlődésben.
- Igen. A napokban rájöttem, hogy ez nem így működik. Ha most boldognak láttam volna, akkor is tény lenne, hogy még nem engedtem el. Tulajdonképpen irreleváns az ő fejlődése. Abból a szempontból viszont nem, hogy így érzem a saját felelősségemet is az ő történetében. Ez még valami, amit szintén el kell engednem. - ez volt az első, amin legalább fogást találtam. Tudatosítani kell magamban, hogy ami vele történt, az nem az én felelősségem. Másként kellett volna cselekednem, de nem miatta, hanem magam miatt. A saját érzéseimet lenne könnyebb feldolgozni, ha nem lenne bűntudatom, és ezáltal kevesebb lenne. Ezt viszont már felismertem, így haladok afelé, hogy ne csak ismételgessem magamban, hanem érezzem is, hogy Auróra élete nem az én felelősségem.
- Erre nem tudom a választ. Ha a találkozónk előtt el engedtem volna a kezét… talán nem fájna. De meglehet, hogy éppen erre a találkozóra volt szükségem hozzá, csak jelenleg ezt még nem láthatom tisztán az érzéseim miatt. - nem hibáztatok senkit, amiért így alakult. Magamat sem. Oka volt annak, hogy a sors ismét összesodorta az utunkat. Talán Aurórának volt szüksége rá, talán nekem… bármi is a helyzet, rosszabb már nem igazán lehet. Ez pedig megnyugtató gondolat. Nem fog örökké fájni…
- Azért fáj, mert véget ért… - szerettem volna, hogy működjön. Auróra karjaiban boldognak éreztem magam. De ez csak egy ábránd kép volt. Most már tisztán látom. Viszont most még úgy gondolom, hogy annak ellenére is, hogy csak egy illúzió volt, gyönyörű volt…
- Ebben bízok én is. - könnyű lenne beleburkolózni a fájdalomba, a Terra ebben még támogatna is. De nem akarok, és tudom, hogy nem is kell így lennie. Ezért a mosoly, ami megjelenik az arcomon, már nem hordoz keserűséget. A türelem mindig is az erényem volt, ám most végre már magam felé is megértéssel fordulok. Csak időre van szükségem, és szerencsére az végtelen.
- Nos… egy héttel ezelőtt üzemanyagként használtam volna ezt a meglátást. Azért kell magamra figyelnem, hogy utána tudjak másoknak segíteni. De ez a néhány nap ráébresztett, hogy már nem ez hajt. Magam miatt akarok jobban lenni. Az pedig, hogy ez ahhoz is hozzájárul, hogy segíteni tudjak másokon, csak kellemes adalék. - talán még mindig másoktól függővé teszem a boldogságot. De a szeretetet nem mások miatt akarom megadni saját magamnak. Egyszerűen csak nem akarok többé ilyet érezni. És ha ehhez saját magamon keresztül vezet az út, állok elébe.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Mon May 01, 2023 9:40 pm



Andrew
LAST CHAPTER?


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








Egy ideig hallgatok, nem csak szavaira figyelve, érzéseire is.
- Amit meg is találtatok, kapcsolattól függetlenül és annak megtartásától függetlenül, ha jól emlékszem. - gondolkodomel. - Vagyis akkor teljesítettétek az egymásnak tett ígéretet, nem? Hiszen arra nem tettetek ígéretet, hogy meg is tartjátok létetek végéig. - mutatok rá arra, hogy miben is állapodtak meg, ha valóban így volt.
- Akkor miért érzel ezzel kapcsolatban jelenleg azt, amit? - valami más is történt, hogy ez lett a vége?
- Tehát az ő boldogságától tetted függővé, hogy ha nem boldog, akkor te sem lépsz tovább? Nekem ez a felelősség fel nem vállalásának tűnik, a másikra való áthelyezésnek. - Semlegesen fogalmazok, hiszen magát az esetet elemzem, nem őket. A következő azonban már rá vonatkozó kérdés. - Ha felkészültél volna, ha tudtad volna, hogy jön, akkor ... - gondolkodom el újra szavain, s mivel nagyon rejtetten megbújt ott valami, az érzéseiben, belelesek abba az érzésbe. - nem fájna? És miért jelent fájdalmat a kapcsolat?
Csendben maradok, míg önmagát vizsgálja.
Érzem válasza közben energáinak változását, így csendben maradok, hogy a felimerés áramán végig tudjon haladni, s feldolgozni most, amennyire szükségesnek és megfelelőnek tartja. Hogy másként definiálja, elfogadom, hiszen a felismerés útján sok minden változik.
- Értelek. - bólintok végül rá, mikor érzem, elengedi a fonalat, eljutott a jelenlegi felismerése végéig.
Visszamosolygok rá, s újfent bólintok. A kereséssel éppen a lényeget veszítjük el. Sok mindent nem láttam én sem, mert minduntalan kerestem, pedig mindig ott volt mellettem, velem. És Bennem.
- Talán majd ha süti egy kicsit a napfény, akkor felmelegszik. - hiszek ebben.
Hálás vagyok a barátságunkért, s hogy végig velem volt, még akkor is, mikor aludtam.
Rámosolygok. Érzek benne változást, mi korábban nem volt benne.
Csendben tekintek rá.
- Kötelességed előbb magadat rendbe tenni. Addig nem tudsz mással foglalkozni. Ahogy te haladsz a gyógyulás és teljesség útján, azzal segíted a másikat. És nem annak a kérdése, hogy az boldoggá tesz téged, vagy sem. És amit leírtál, az másoktól való függés. Mint Auroránál. Akkor leszel boldog, ha ő az. Az tesz boldoggá, ha másoknak segítek. Kifelé teszed függővé a boldogásod, a belső teljesség helyett. Az, hogy önzőségnek gondolod, hogy magadat veszed előre, mások helyett, az szintén terrai gondolkodás. Te vagy az első, mert a te utadat járod, nem másokét, azt járják ők. Adni csak akkor tudsz, ha van miből. Üres pohárból nem tudsz szomjat oltani.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Tue Apr 18, 2023 1:39 am

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Nem kell sokáig azon gondolkodnom, hogy milyen megállapodás született kettőnk között. Még mindig tisztán emlékszem… Ahogy arra is, hogy milyen izgatottan vártam azt az életet. Ezért egy keserédes mosoly az arcomra költözik miközben válaszolok.
- Igen. Úgy döntöttünk, hogy amennyiben egymás oldalán megtaláljuk a boldogságot, nyitunk egy kapcsolat felé. Ez pedig természetesen magával hozhatja azt is, hogy nem fog működni. Ezt felvállaltuk. - ez esetben pedig senkinek sem kéne rosszul éreznie magát. Elvégre az történt, amit meg akartunk tapasztalni. Azonban, amikor meg is történik az, amit csak lehetséges kimenetelként vállaltunk, már egész más színezete van a történetnek. Illetve tudom, hogy ez a szín is változni fog, mert a sötét árnyalat, ami most lebeg a szemem előtt nem fog örökre itt maradni. Csak várnom kell, amíg tisztulni fog az előttem álló út, és amíg megtanulom azt a leckét, amit valójában én akartam elsajátítani. Akkor egy új színt kap mindkettőnk életének festménye.
- A megjelenése önmagában nem fájt. Félelem volt bennem, hiszen tartottam tőle, hogy mit fogok látni rajta. De ettől eltekintve nem volt nehéz a lelkem. Az akkor vált azzá, amikor szembesültem vele, hogy nekem is szerepem van abban, hogy még nem tudott tovább lépni, és én magam sem tettem meg. Akkor azt hittem, ha boldognak látom, én is az leszek. Most viszont tudom, hogy ez nem így van. Talán néhány lépéssel előrébb lennék, de az, hogy még nem engedtem el, minden bizonnyal változatlan lenne, és független tőle. A fájdalom pedig ebből fakad, és váratlan, mert nem számítottam arra, hogy éppen most fogunk találkozni, és ez váltja ki. Azonban ő nem jelent számomra fájdalmat. Csak a kapcsolat. És vissza már nem mehetek azokba az időkbe, amikor az még nem volt, előre pedig még nem tudok. - érzem, hogy én magam is belebonyolódtam a gondolatmenetbe, de úgy döntöttem, hogy csak kimondom, ami bennem van, még akkor is, ha én sem értek pontosan mindent. Majd fogok. Ugyanis ahogy Uriel szavait, úgy a saját gondolataimat és érzéseimet is vizsgálni fogom. Bármeddig is tart.
A magyarázata után pedig egy időre csendbe is burkolózom. Mérlegelek minden elhangzott szót, és úgy rakosgatom az elmém kirakósába, hogy az egy egész képet alkosson. De még nem találtam meg minden darab helyét. Van ugyanis valami, amit én másként látok. Talán a szerelem megtapasztalása miatt, talán a Terra hatása miatt, de egy valamit még nem tudok beilleszteni a saját képembe. Szerencse, hogy nem is kell, mert többet is lehet készíteni.
- Az én fejemben a romantikus szerelem összetartozik a feltétel nélküli szeretettel, és természetesen jelen van benne a vonzalom, és a testiség is. Két lélek, aki szereti önmagát is, egynek érzi magát, úgy dönt, hogy egymás oldalán folytatják. Nem azért, mert erre van szükségük. Csak azért, mert így döntöttek, és párként, és egyénként is elfogadják magukat és egymást. Amikor már keresünk valamit a másikban, az inkább egy kapcsolat a szememben, és nem feltétlenül a szerelmen alapul. Inkább fellángolásként tekintek rá, csak ez lehet olyan hosszantartó, hogy könnyedén azt hiheti a lélek, hogy ez a nagybetűs szerelem. De az nem az. - ahogy kimondom, ráébredek. Ha így tekintek a szerelemre, akkor én nem úgy éreztem, és érzek Auróra iránt, ahogy eddig gondoltam. Hiszen a feltétel nélküli szeretet nem teljesült a saját irányunkba. Így pedig egymást sem tudtuk elfogadni, bármennyire is azt hisszük, hogy igen. Ez pedig sok mindent megváltoztat. Épp csak azt nem tudom még, hogy mit. Ugyanis az is logikus, amit Uriel tárt fel. Az eszem azt súgja, hogy az ő nézőpontja a megfontolandó, hiszen az felismerhető úton halad. A szívem viszont valami egészen mást súg. Ezért most elengedem ezt, és hagyom, hogy majd a megérzéseim vezessenek tovább.
- Áh. Értem mire célzol. - a mosolyát viszonzom, és úgy hiszem, hogy megértettem az üzenetét is. Nem keresni kell, hanem találni. A kettő két különböző dolog.
- Jelenleg hideg. Ezért elég egy lábfej is. - a türelem. Érzem, hogy most sikerült megadni magamnak. És nem azon a módon, hogy félre raktam mindent. Épp csak hagyom, hogy a pozitív is megtaláljon, ami jelenleg Uriel, és a sajátos humora, és kedvessége. Neki elhiszem, hogy amit most érzek, az el fog múlni. Mert elteszem oda, ahová való.
- Nekem is. - ki is mondom, ami eddig csak bennem volt, és a  mosolyom is lágyabbá válik, ahogy Urielre nézek. És nem csak a mosolyom, a lelkem is.
- Nos… az a pillanat közeledik. - vagyis várom, de egyelőre nem siettetem. Egyszer már elkövettem azt a hibát, hogy nem adtam magamnak elég időt, és ennek önámítás lett az eredménye. Többször nem szeretném ezt tenni. Ha mást nem is, ezt már megtanultam. A többi pedig majd idővel jön. Most már tudom és érzem is.
- Úgy értem, hogy nem más szemével akarom látni saját magamat, és nem is mások útján akarom megvalósítani azt, amit valójában én szeretnék érezni. Mert boldog akarok lenni, és ha másokon segítek, az azzá tesz. Azonban szeretni kell magamat annyira, hogy az is boldoggá tegyen, ha saját magamon segítek. - ezt nem láttam korábban, és még most is csak a szavak szintjén van meg. De az irányt mutatja, ahogy Uriel is. Még mindig furcsa a ‘másik oldalon’ lenni, de már nem bánom. Ennek így kellett lennie.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Mon Apr 17, 2023 10:15 pm




Andrew
LAST CHAPTER?



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.











Türelemmel megvárom, míg érzései és gondolatai körbejárják válaszom.
- Ugyan nem ezért mondtam, és nagyon szívesen. - nem foglalkoztat az, kinek van igaza. Mert mindenkinek igaza van és senkinek sem. Annyi nézőpont kapcsolódik egy dologhoz, hogy egy abszolút igazság nem létezik.
- Tehát ez volt az a megállapodás, amit Auroraval hoztatok arra az életre? - érdeklődöm. Szeretem tisztán látni a helyzetet, még akkor is, ha tudom, nem mindig lehetséges.
- Mármint az, hogy Aurora megjelent, az fájdalmat okozott neked? Úgy értve, a mostani felbukkanása? Vagy a fájdalom bukkant fel hirtelen? Vagy Aurora képviseli számodra  fájdalmat, ők egy és ugyanaz?
Nem igazán értem, csak azt érzem, hogy fájdalmat érzékel. Együttérzek vele, magamévá nem teszem, mert azzal pont, hogy nem segítek a válaszok és érzetek megtalálásban.
- Nem. Két, egymástól teljesen különböző helyzeten alapuló érzés. Míg a feltétel nélküli szeretetben azért vagyunk képesek valakit feltétel nélkül elfogadni, szeretni, mert önmagunkkal is ezt tesszük, addig a romantikus szerelemben, meg a szerelemben önmagában, azt a hiányt keressük, amit úgy hiszünk, bennünk nincs meg, ezért egy másik valakiben keressük és “várjuk el”, hogy adja meg. Azt, ami mindig is megvolt bennünk, csak nem látjuk, nem hisszük. - és ezzel értem meg, hogy miért nem voltam sosem szerelmes. Mert belül éreztem, én egy vagyok, és fogadjon nem el bármennyire a világ, ez vagyok én és jól vagyok így, csak bízzak. A várjuk el-t macskakörmözöm a két kezemmel.
- Számodra mit jelent a romantikus szerelem?
A kérdésre kicsit értetlenül nézek rá, majd le a földre. Gondolkodom.
- A csak, az kizár olyat, ami lehetséges. Arra válaszoltam, hogy keresel. Mert mi is a keresés? - tárom szét a kezem, majd meggörbedek, s úgy teszek, mint akinek minden porcikája megfeszül, csak maga elé néz, és iszoyúan felizgatott. - Keresem. Keresem. - kiegyenesedek, ahogy előbb voltam. - Szerinted, ha valamit keresünk, meg is találjuk? Hiszen... keresed. - mosolyodom el.
- Mindenki úgy lép be létedbe, hogy te behívtad magadhoz. Amit kívánsz, megjelenik. Mi nem terraiak vagyunk... jó, oké, én igen. - ingatom meg a fejem és tárom szét kezeim, mert hát még terrai testben vagyok, szóval önirónia és öngól három - null nekem. - szóval ők ugyanúgy elfelejtik ezeket, mert így kívánják megtapasztalni. Te készen álltál arra, hogy foglalkozz olyannal, és Aurora is, hogy egymásra találjatok és elrendezzétek azt, amit a múltban nem sikerült. És nem kötelező most, mindent megoldani és lezárni. Olyan, mint a lábujjunkat a vízbe tesszük, megnézni, milyen hőfokú.
Legalábbis ez a hasonlat jutott eszembe.
- Sokat jelent számomra. - érintése kellemes, érzem lelkét rajta keresztül, még jobban.
- Amennyiben úgy érzed, igen. - bólintok.
És ehhez még a másik sem szükséges. Sokkal egyszerűbb, mint a terraiak hiszik. És ezért nehéznek gondolják. Én is így voltam azzal, hogy fogadjon el és be a születési családom. Aztán megértettem, hogy ezt szerettem volna megtapasztalni rajtuk keresztül. Borzalmas érzés. És éppen ezért minden tiszteletem az övék.
Nyitott, hiszen ki is mondta. Most már majd alakul az egész, ahogy alakul, ő készen áll majd rá, ha eljön az ideje.
- Miért fordulnál befelé, ha úgy véled, kívül ott van minden, amit látni akarsz? - másolom át kérdését, s teszem fel neki, hiszen éppen kimondta azt, ami a beszélgetés fonala.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Wed Apr 05, 2023 8:57 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Nem válaszolok azonnal, először csak a tekintetemet emelem Urielre. Ugyanis egy kifejezés megragad bennem. “Nekikezdeni”. Úgy érzem, hogy már elindultam ezen az úton, de lehet, hogy csak magamat áltatom, és még csak a szándék van meg bennem. Ha pedig még akadályokat is görgetek magam elé… úgy valóban a saját dolgomat nehezítem meg. Ez pedig nem áll szándékomban.
- Azt hiszem igazad van. - egyetértek vele, de hogy miként kell megváltoztatnom a hozzáállásomat, azt még nem látom tisztán. Ehhez is időre van szükség. Azon elhatározásom pedig szilárd, hogy ezt meg fogom adni magamnak.
- Hogy megérthessem azokat, akiknek összefonódott a sorsa. Meg akartam tapasztalni a szépségét, és persze a kínját is, mert nem mutathatok jó szívvel arra az útra, amit én magam nem ismerek. - vannak kivételek, legalábbis most úgy gondolom, hogy mindent azért nem szeretnék megtapasztalni, de a szerelem érzése már akkor is közel állt hozzám, amikor nekem még nem volt részem benne. Ez pedig most sem változott, épp csak amíg nem tanulom meg a leckét ebből a tapasztalatból, nem is tudok tovább lépni.
- Mert váratlan. Azt hittem, hogy nekem már nem lesz benne részem, de hirtelen bukkant fel, és nem volt időm felkészülni rá. Feltéve persze, hogy egyáltalán fel lehet rá. - ez azért kérdéses. Mert hiszem, hogy sok negatív érzelmet el lehet kerülni, ha azt a nézetet valljuk, hogy minden nehézséggel meg lehet birkózni, de az igazi fájdalom… nem tűnik el attól, hogy elkerüljük, helyette addig cipeljük magunkkal, amíg már összeroppanunk a súlya alatt. Ez pedig ismeretlenül ijesztő lehet. Most viszont már nem fogok elmenekülni semmi elől, és szembe akarok nézni a fájdalommal is. ‘Csak’ meg kell találnom azt, amit megtanulhatok belőle.
- Úgy gondolod, hogy a romantikus szerelem a feltétel nélküli szeretet útjában áll? - talán félreértettem, amit mondani akar nekem, ezért is kérdezek rá, hogy jól értem-e. Mindenesetre akár erre utalt, akár nem, ez is olyasmi, amin érdemes elgondolkodnom. Ugyanis tény, hogy ennek megítélésében már annak is van szerepe, hogy a Terrán vagyok. A kérdés, hogy miként.
- Szerinted csak azt kéne most beengedni, ami magától jön? - ez egy másik megközelítés, de érdemes megfontolni. Az ignoráláson kívül ugyanis mindenre nyitott vagyok, és arra is csak azért nem, mert nem nyújtanám a szükségesnél hosszabbra azt az időt, amíg egyensúly nélkül létezem. Tanulni akarok magamról, és abba nem fér bele, hogy nem veszek tudomást arról, ami fájdalmat okoz.
- Én pedig hálás vagyok érte. - az egyik kezemmel Uriel felé nyúlok, és a vállára teszem a tenyerem. Az érintés nem tart sokáig, de tisztán érezheti az energiámon, hogy valóban hálát érzek, amiért mellettem van.
- Igen. Ideje elengedni. - mélyen szívom be magamba a levegőt, mintha az segítene, de nem várok ilyen egyszerű megoldást. Ahogy azt sem, hogy Auróra oldja fel az érzéseimet. Minden bizonnyal könnyebb lenne, ha tudnám, hogy vele minden rendben lesz, de az ő életére már nem lehetek hatással. Csak a sajátomra.
- Bármikor. - nincs bennem azzal kapcsolatban bűntudat, hogy épp akkor kérem a segítségét, amikor neki is szembe kell néznie saját magával. A barátság szépsége éppen abban rejlik, hogy ott vagyunk a másiknak, és nem húzzuk a strigulákat, ki segít kinek. Ott vagyunk, amikor a másiknak szüksége van ránk, ez pedig bőven elég. Nekem is sokat jelent, és tudom, ha sikerül megbirkóznom mindazzal, ami most bennem van, azt Urielnek is köszönhetem, függetlenül attól, hogy milyen útmutatást kapok tőle. Abban pedig egyetértünk, hogy mindennek eljön a maga ideje, és nem lehet siettetni semmit sem. Így csak egy szelíd mosollyal az arcomon bólintok szavaira, majd tovább figyelek nem csak Urielre, hanem a saját energiám hullámaira is.
- Igazad van. A fejlődésnek fontos eleme az, hogy van hova. És értékelni kell, ha erre van lehetőség. Amikor egy lélekkel foglalkozom ezt tisztán látom is. De talán pont ezért nehezebb észrevenni azt, ami bennem van. Miért fordulnék befelé, ha kívül ott van minden, amit látni akarok? - hangosan tettem fel a kérdést, de ez inkább saját magamnak szólt. Illetve eszembe juttatott még valamit. Talán az is közelebb vinne a harmónia megtalálásához, ha egy ideig azt csakis magamban keresném. Ha félretenném a feladatomat, és nem hitegetném magam azzal, hogy szükségük van a rám bizottaknak az útmutatásra. Ez is egy lehetőség, amit számításba fogok venni.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Tue Apr 04, 2023 9:37 pm




Andrew
LAST CHAPTER?



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.












- Ha így kezdesz neki, akkor az is lesz. - s ezt is magamról tudom. Kezdem érteni a terrai létet miért kívántam kipróbálni. Egészen más benne lenni, mint kívülről szemlélni. Ez az elszakadás érzése, vagyis illúziója valóban olyan élményt ad, amit sosem éreztem. És szomorúvá tesz. Mert valóban elhittem, hogy magamra maradtam. Valamilyen módon. Pedig sosem hagyott el senki.
ELgondolkodom. Ha a szerelem és a nem működő kapcsolat ugyanúgy Aurorához köthető, akkor az lehet szerelem?
- Miért érezted szükségét annak, hogy megismerd a szerelmet? S hogy milyen egy nem működő kapcsolat? - Aurora valószínűleg ebben segített neki megtapasztalni. S ebben benne van az is, hogy a lehető legrosszabb irányba végződik. Ezt is vállalták.
- Miért.... - nem értem az érzetet, várakozom, mi érkezik be. - Miért tartasz a fájdalomtól? - azt hiszem, ez a helyes kérdés.
Elmosolyodom. Jól esnek szavai, s a vele érkező érzetek.
- A romantikus szerelem egy kreálmány, amit azért hozott létre a terrai lét, mert ez az illúzió adta vissza azt az érzetet, amitől úgy hiszik, elszakadtak. Amint ez a romantikus érzés megszűnik, megszűnik mindaz, amit előtte mondtál. - Terra egy nagyon érdekes hely. Még most is annak tartom. S ahogy leszületés előtt gondoltam, hogy ez lesz az egyetlen az “Ugrás” előtt, úgy most is úgy gondolom. Ennyi elég volt megtapasztalásnak.
- Keresés helyett engedd magadhoz. - tekintek rá.
- Ezért vagyunk. - bólintok. Segíteni akkor tudunk, ha kérnek. Kéretlenül segítés a szabad akaratba való beleavatkozás. Ám még kérésnél is nyom a latba az, hogy eredetileg mi volt a szándék. Ha túl hamar vagy túl könnyen juttatjuk a megoldáshoz, úgy elvész a megtapasztalás és fejlődés élménye, amiért voltaképpen felvállalta mindezt.
- A fájdalom ragaszkodás valamihez, amit ideje elengedni. - szavaimban ott a törődés és a figyelem felé.
- Köszönöm. - arcom s tekintetem felderül, s azt is elfogadtam volna, ha úgy dönt, egyedül vág a kérdéseknek és az útnak. Úgy csak megfigyelőként lehetek a háttérben, ám szeretném, ha tudná, akkor is ott leszek a számára. Mellette.
- Senki sem várja el, hogy most dönts. Annak is meglesz az ideje. - bólintok. Ha máshogy nem, jelek fogják számára mutatni, hogy a döntést most már meg tudja hozni, mindössze csak engedje magához.
Érdeklődőbbé válik tekintetem, s nagyon hálás vagyok felé, hogy beenged ebbe a töprengésbe, s némán várakozom a válaszra.
Hallgatok egy ideig.
- A tökéletesség akarákásnak illúziója is terrai. Hogy mindenre tudnunk kell a választ, hogy a legjobbat kell, adjuk. A hibáink és hiányaink kincsek voltaképpen. Lehetőséget adnak a fejlődésre. Ha tökéletesen tudjuk mindenre a választ, ugyan hova tudnánk még tovább fejlődni?
A tökéletlenséget érdemes elfogadni. Nagy kincs. És még nagyobb kaland. S ezt nekem is érdemes megfogadnom. Andrew mindig kételkedett magában. Legbelül azonban a hite töretlen volt, hogy van valmi ott kint, aki és ami vigyáz rá, óvón nyújtja fölé a kezét. Csak egyszer veszítette el ezt az érzést, s hiszem, talán valami hasonló is benne van mindebben, amit most Anubis érez.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Thu Mar 16, 2023 12:41 am

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Elmosolyodom. Kissé talán keserűen, de ez akkor sem a fájdalom grimasza. Inkább a tudomásul vétele annak, hogy nagyon hosszú út előtt állok.
- Az nehezebb. - azonban törekedni fogok rá. De ez is olyasmi, amit türelemmel kell kezelnem. Nem biztos, hogy elsőre sikerülni fog, hiszen még nem látok, és nem ismertem fel mindent. Így azt sem tudom mit tudok megértéssel fogadni magamban, és mit nem.
- Igen. - vagyis ez azt is jelzi, hogy ez nagyon fontos. Megkaptam a lehetőséget, hogy fejlődjek, és ostoba lennék, ha nem élnék vele. Az érzelmeim viszont ezen a ponton megnehezítik a dolgom. Utat mutatnak ez kétségtelen, de ez is egy feladat. Talán emiatt szökik ki önkéntelenül egy sóhaj az ajkaim közül, mielőtt válaszolnék Urielnek.
- Auróra segítségével megtapasztalhattam, hogy milyen a szerelem. De azt is, hogy milyen egy nem működő kapcsolat. Ez a tapasztalat pedig minden bizonnyal szükséges volt a számomra, de nem akarom újra átélni. Legalább addig, amíg fel nem dolgoztam ezt, és rá nem jöttem, hogy ez a tapasztalat nekem miben segít. - vagyis nem akarok több fájdalmat addig, amíg ezt helyre nem tettem magamban. Talán ez védekezés, vagy menekülés, de én szeretném azt hinni, hogy csak meg akarom adni az időt magamnak, hogy mindent a maga tempójában dolgozzak fel. Hiszen sietnem tényleg nem kell.
- Látni a hibákat, és a tökéletlenségeket, de ennek ellenére is szeretni. Elfogadni a másikat úgy, ahogy van, és ahelyett, hogy változtatni akarnánk rajta, csak megérjük, hogy miért olyan, amilyen. Vagyis nem csak a romantikus szerelem, hanem a testvéri szeretet is ilyen. Az, amit tőled kapok. - Uriel elfogad engem, és tudom, hogy feltétel nélkül szeret. Mint minden angyal. Úgy vélem, hogy Auróra is eképpen szeretett engem, ám a kapcsolat… talán éppen az rontotta el.
- Igen. Ha az események, és a lelkek, akiknek segítek hatással vannak az én érzéseimre is, akkor mindig megkeresem, hogy miért. Van, amikor rögtön megvan a válasz, és van olyan, amelyiket még mindig keresem. Illetve az is megtörténik, hogy nem ismerem fel azonnal, hogy ezt magamban is meg kell keresnem. De ha igen, akkor mindig keresek némi időt a meditálásra. - talán Uriel ébredése erre a legjobb példa. Amikor kísértem, még nem tudtam, hogy pontosan milyen dolgom van saját magammal. Az ébredése, illetve a Teremtő megjelenése viszont segített.
- Nem. Azelőtt, hogy a Teremtő eljött volna. Ő és persze te is segítettek abban, hogy ezt meglássam. - ezért pedig hálás vagyok. Ezért nincs az bennem, hogy hátrafelé léptem. Azt bánom, hogy nem ismertem fel magam is, de biztos vagyok benne, hogy ennek is megvan az oka. Az önismeret szerzéséről is tanulnom kell, és örülök neki, hogy segítséggel, de felismertem ezt.
- Sajnos nem. És azon leszek. Most azonban még ez is nehéz. Hiszen fáj. Ha ez egy könyv, akkor nem egy kellemes. - attól még értékes, és ezt tudatosítani akarom magamban. De ez lassabban megy. Illetve, ahogy Uriel említette, nem csak türelemre, hanem megértésre is szükségem van, saját magammal szemben.
- Természetesen megengedem, és meg is köszönöm, ha segítesz nekem. - a mosoly, ami feltűnik az arcomon őszinte, és nincs benne már a fájdalom sem. Csak a szeretet, amit Uriel iránt érzek, és nem abból fakad, hogy épp segítséget ajánlott. Ez állandó, és akkor is megvolt, amikor ő nem volt itt, csak a földi teste.
- Nem menekülni akarok előle. Éppen ellenkezőleg. Szembe akarok vele nézni. Ha ezt a Terrán tudom megtenni, akkor itt, ha azon kívül, akkor ott. Tisztán akarok látni, és ehhez az is kell, hogy megfelelő döntést tudjak ezzel kapcsolatban hozni. Ami nem most lesz. - ha most döntenék, bármiképp is, épp az lenne a menekülés. Ezért ez még csak egy lehetőség, egy újabb szál, amin elindulhatok, amit fejtegethetek. Minél több van, annál könnyebb lesz, ezért sem adom még fel a beszélgetésünket. Talán ezután ismét magányra lesz szükségem, annyira ki fogok merülni, de az is rendben van. Illetve az is, ha most fáj.
- Igen ez így van. És én szeretnék sok mindent megtapasztalni. Örülök, hogy például a szerelmet is megtudtam. De éppen ez ébresztett rá, hogy nem ezt keresem. Most biztos nem. Illetve, hogy ez csak rámutatott valami másra. Talán… - hirtelen áll össze valami. Nem tudom, hogy ezt a választ kerestem-e, de ha már itt van, akkor nem engedem el. És ki is mondom.
- Feltétel nélkül szeretem és elfogadom azokat, akik az én segítségemet kérik. Magamat viszont nem. - ez nem önutálat, attól távol áll. De saját magamat nem szeretem feltétel nélkül. Elvárom magamtól, hogy tudjam a válaszokat, és ha nincs meg, akkor haragot táplálok a saját magam irányába. Auróra nem tett ilyet, és ez vonzott benne ennyire. Most már értem…
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Wed Mar 15, 2023 11:17 pm




Andrew
LAST CHAPTER?



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.











- És megértő. - magamról tudom, hogy hajlamos voltam magamat okolni sok mindenért, pedig az egyáltalán nem rám tartozott.
- És éppen ezért nem is érkezett el hozzád. - finoman mosolygok rá, szeretettel. Magam életében is megértettem, voltak dolgok, amiket siettettem, s éppen ezért toltam el magamtól még messzebb, hiszen korai volt még.
- Általánosságokkal nem haladsz előre, s éppen elfedi azt, meglátni, ami éppen előtted van, hogy foglalkozz vele. Szóval... miként is vonatkozik erre a kapcsolatra? - terrai képesség az általánosságokkal való takarózás, elfedve a valódi lényeget, amivel foglalkoznunk szükséges.
- Mit jelent számodra a feltétel nélküli szeretet és az elfogadás? - vezetem be a következő kérdésre, amit csak akkor teszek fel, ha már megválaszolta.
- Emlékszel olyan eseményekre, amikor ezeket tetted? Miket tettél? - rámutatok, majd nyitottá teszem a kérdést.
- A korábban nem érezted magad annak, az Aurorával való találkozás előtt volt?
A válaszra bólintok, Auroraval kapcsolatban, hiszen nem ő most a fontos, hanem Anubis, ám időnként
- Nem kerülsz harmóniába. - egészítem ki szavait. Ha valamit keresünk, akkor mindig keresni fogjuk. - És ne vedd túl komolyan. Vedd megismerésnek, mint amikor könyvet  olvasol, vagy egy filmet nézel.
Érzem a változást érzéseiben. Erre magának kellett volna rájönnie, ám úgy tűnik, az eddig adott jelek nem igazán ébresztették rá erre.
- Ha megengeded, örömmel segítek neked a válaszok megtalálásban.
Meglepődés helyett mosollyal nézek rá.
- Szeretettel adtam. Nem feltétlenül a menekülés segít. Meglehet, nem véletlenül vagy most még mindig Terrán. S ha majd valóban úgy döntesz, Terráról távozol.... ahogy a legmegfelelőbbnek tartod. - biccentek felé. Lehet, éppen Terrán van a kulcsa mindannak, ami segíthet neki, lehet, hogy nem. Ez már az ő döntése, a lehetőségek felismerésével együtt.
- Magunk választjuk, mit szeretnénk megtapasztalni. - Jonathan is sokat tud neki ebben segíteni, úgy hiszem.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Wed Feb 22, 2023 11:33 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
- Türelmes leszek magammal is. - idő volt míg ezt megtanultam, és lám, még mindig van ezzel kapcsolatban lecke, amit el kell sajátítanom. De bizakodó vagyok. Ebben. Hiszen az idő tényleg nem számít.
- Úgy tűnik igen. Ha korábban történik… Valószínűleg nem viselném ilyen jól. - valójában úgy érzem, hogy nagyon is rosszul viselem, de csak saját magamhoz képest. Ennél lehetne sokkal rosszabb is, és tényleg időt kell adnom magamnak a gyógyulásra. Az pedig, hogy mi lett volna, ha ez most nem következik be… Nem akarom végig gondolni. Annak fényében, hogy saját magamat csaptam be, örülök, hogy most legalább felismertem, és nem még később derül ki.
- Nem a mi kapcsolatunkra értettem. Arra gondoltam, hogy megtörténhet, érzelmeket kezdek táplálni valaki iránt, aki nem viszonozza. Vagy ha mégis, ugyanúgy nem fog működni a kapcsolat, mint Aurórával. Mert nem tartozunk össze. Most úgy érzem, hogy ezt nem akarom megkockáztatni. - lemondóan sóhajtok egyet. Ugyanis talán mégsem volt jó ötlet máris elkezdeni keresni a válaszokat. Még mindig nem érzem azt, hogy tisztán látnám magamat. Elvakít a találkozó élménye, pedig már napok teltek el azóta. Még türelmesebbnek kell lennem magammal azt hiszem.
- A képesség a feltétel nélküli szeretetre. És az elfogadás. - ezek a szavak könnyen jönnek, ám azt nem ismerem fel azonnal, hogy ez lenne az, ami belőlem hiányzik. Tényleg így lenne? Akkor valóban félreismertem nem csak az érzéseimet, hanem saját magamat is. De nem zárkózom el tőle. Ezt is ott hagyom a lehetőségek között, mert bármennyire is fájdalmas, mindent meg akarok vizsgálni. Másként azt hiszem nem is lehet tovább haladni.
- Ezt még nem sikerült megfejtenem. Korábban nem éreztem magam annak. Valami viszont megváltozott, vagy épp félreismertem már ezelőtt is saját magamat. - egyelőre ez is ködös. Bízom benne, hogy ebből majd tanulni fogok, de hosszú az út odáig. És fájdalmas, amitől önkéntelenül is óvni akarom magamat. Pedig nem tehetem meg. Inkább fel kell használnom arra, hogy még jobban megismerjem magam.
- Talán. De inkább az a megérzésem, hogy saját magát akarta védeni vele. Akár tudat alatt is. Nem hiszem, hogy engem akart óvni. De persze tévedhetek is. - nem tekintettem a lelkébe. Tiszteletben tartottam a határt, amit meghúzott és… féltem is. Utólag ez mindenképp hiba, hiszen saját magamnak segítettem volna, ha ezzel is szembesülök.
- Óh. Nos… meg fogok vizsgálni mindent saját magamban. Nem csak az érzéseket, hanem az eseményeket és lelkeket, amikhez kapcsolódnak, és… mindent. Bármennyi ideig is tart. Akkor megtalálom azt, ami miatt a harmóniát nem lelem és… dolgozom tovább rajta. - most nagyon egyszerű folyamatként írtam le, de tisztában vagyok vele, hogy ez minden csak nem az. A gyökerek ugyanis mélyre nyúlnak, és semmit sem akarok kihagyni. Ugyanis amíg nem értem az okokat, azt sem tudom merre kell keresgélnem. Egyedül a kiinduló pont van meg, és persze ez is eredmény. De a türelem lesz a legfőbb ‘fegyverem’ ebben a harcban.
- Mi juttatott erre a következtetésre? - nem tudom elrejteni, hogy megijedek kissé ezektől a szavaktól. Ebben az esetben ugyanis sokkal nagyobb a baj annál, mint gondoltam. Viszont biztos vagyok benne, hogy Uriel okkal említette ezt. Biztos lát valamit, amit én nem, így továbbra is figyelek mindenre, amit mond. A mondandója ezért… el is gondolkodtat. Nem érzem súlyosnak, inkább logikusnak. Viszont akkor miért nem láttam ezt korábban? Ennyire vak lennék? Ilyen erős hatással van rám a Terra? Ha igen, az túlmutat azon, hogy mit érzek Aurórával kapcsolatban.
- Köszönöm Uriel. Gondolkodni fogok ezen. Mint ahogy azon is, hogy egy kicsit itt hagyjam a Terrát. Talán túl sok időt töltöttem itt, és ez vezetett tévútra. Pedig tisztán akarok gondolkodni. - azt teljes mértékben elfogadom, hogy rosszul láttam a boldogság helyzetét. Viszont ha így alakult azt is tudni akarom látni, hogy miért. A válasz talán egyszerű, tényleg a Terra volt rám ilyen hatással. De ha már a lelkembe tekintek, akkor ezt is alaposan végig kell vezetnem. Az pedig valóban nem tarthat vissza, hogy mit hagyok itt, és mit nem. Ha ez a helyes út rá kell lépnem, nem csak magam miatt, hanem a rám bízottak miatt is.
- Azt hiszem tényleg szükségem volt erre a tapasztalatra. - mosolyodom el, de most néhány pillanatig csak magam elé nézek. Ebben a pillanatban nehéznek érzem a lelkemet, de már kezdem sejteni, hogy miért. Nem csak Auróra miatt. Ő csak egy apró részlet az egész képhez képest.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Wed Feb 22, 2023 9:15 pm



Andrew
LAST CHAPTER?


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







Elnevetem magam a válaszon, nagyon ösztönösen és nagyon mélyről érkezik.
- És sose siettesd. Van, hogy több idő szükséges, mire a dolgok megmutatják önmagukat.
Megértően tekintek rá. Valóban ez történt, s a felismerése fontos. Az igazán neheze viszont majd ezután jön. Nem volt véletlen a találkozás azzal, aki számára fontos volt egykoron.
- Úgy tűnik, ennek most jött el az ideje, készen állsz rá.
Egy pillanatra nem értem, ám követem szavait, hátha azzal megértésre jutok.
- Kinek a részéről volt viszonzatlan a szerelem? - mert ezt nem igazán értettem, s általánosítani nem kívánok, s nem is szoktam. Remélem.
- A fájdalom arra mutat rá, mi az, ami után vágyunk a másikban, melyről úgy véljük, bennünk nincs meg. Mi az, amit úgy véltél, megvan benne? S valóban megvolt benne? - várakozón tekintek rá.
Értetlenül nézek rá. Megtalálni a boldogságot? Túl sok? Felteszek még pár kérdést, a korábbi válaszai után, hogy még tisztább képet kapjak, s azután megint hallgatok. S még mindig nem tiszta a kép, így haladok energiájával, válaszaival.
- Miért érzed magad kevesebbnek?
A belső hangra hallgatok.
- Lehet kapcsolatban veled, hogy el akarta rejteni? - kicsit más kérdés, s kis kitérő, de azután visszaevezek a fő áramlatra.
- Nem. - intek fejemmel. - Ez egy terrai meglátás, mely szerint a dolgok csakis külső tényezőktől függenek, s azokhoz kell mérni magunkat. Arra értettem ezt, hogy miként tudsz fejlődni, hogy harmóniába kerülj.
Elgondolkodva nézek Anubisra.
- Meglehet. - ez is egy felismerés, s önmegismerés. Csakhogy valami egészen más bontakozkik ki bennem, vele kapcsolatban.
Végül megszólalok, szavaimban a szeretet ereje sugárzik rá, s a figyelemé, törődésé.
- Anubis. Azt hiszem Terra hatással lett rád. - csendben maradok egy ideig. Még figyelem őt is, helyesen  érzékelem-e.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Sun Feb 05, 2023 1:11 am

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Úgy tűnik félreértettem a kérdése mögött meghúzódó szándékot. De most eloszlatta a kételyt bennem. Egy mosollyal és egy bólintással adom ezt Uriel tudtára is, mielőtt a ismét felvenném a beszélgetésünk fonalát.
- Kár lenne a fogaimért. Szépek. - nem akarom elvenni a szavai élét, de jelezni akarom neki, hogy szándékomban áll magamért is tenni. Hogy ezt valóban a saját érdekemben, vagy másokért teszem, talán nem is lényeges. Az-az ideális, ha mindenki számára előnyös lesz az, ahova el fogok jutni. Mert ebben nem kételkedem. Ha év ezredekbe vagy akár év milliókba is telik, akkor is megfogom találni a belső harmóniát. Elvégre ez a létezésünk célja, csak a Terra képes sokakkal elfeledtetni.
- Az érzéseimet és a gondolataimat is eltemettem, amikor elváltunk egymástól. A létezését elismertem, de úgy véltem, hogy az lesz a legjobb, ha hagyom, hogy az idő begyógyítsa a sebeket. De ez nem történt meg. Csak elhalasztottam a szembesítést saját magammal. - korábban azt mondtam volna, hogy elengedtem, de kiderült, hogy ez nem történt meg. Csak elrejtettem az érzéseket, aztán rápakoltam mindent, hogy azt is elfelejtsem, valamikor léteztek. Azonban Auróra látogatása a felszínre hozta. Lesodort mindent, amit rápakoltam, hogy végül csak a hiánya miatt keletkezett űr maradjon meg. Ez pedig nem túl kellemes.
- Egyiket sem. Mert mellette ott van a fájdalom. A viszonzatlan szerelem kínja, és a vágyódás egy kapcsolat iránt, ami sosem teljesülhet be. Ha enélkül is lehetne, csak a tiszta szeretetből, és valódi összetartozásból erőt lehetne nyerni, akkor nem lennék ellene. Hiszen ez lehet csodálatos is. A fájdalom viszont árnyékot vet rá, és rávilágít, hogy a vágyódás a másik után akár hamis is lehet. Szerethetünk valakit, akivel nem tartozunk össze. - Aurórát szerettem, és még mindig táplálok iránta érzéseket. Ám a kapcsolatunk nem működött. Nem ő volt a nekem való társ, és ezt szörnyű beismerni. Ma mégis meg kellett tennem, ráadásul a második alkalommal. És még ez sem volt elég ahhoz, hogy a szeretetem csorbát szenvedjen.
- A saját boldogságomat kell megtalálnom. Ami független mindenkitől. Én erre vagyok képes. A többi túl sok. - legalábbis most így gondolom, és ez a válaszom arra, hogy miért nem akarom többet ezt az érzést. Önzőnek érezném magam, ha csak egy valakivel osztanám meg a szeretetet, ami bennem van. Főleg, ha ott van annak a lehetősége, hogy ez egy nem működő kapcsolatban torkollik. Hosszú az életem, de nem végtelen. Ebben a formában nem…
- Igen. Hiszen így vágyom a másik felem iránt, akit nem kaphatok meg. Jobb lenne, ha egyedül is egész lehetnék. - ezen fogok dolgozni. Nincs más választásom. Nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy más is közel kerülhet hozzám, de mi a garancia rá, hogy nem ugyanez lesz a vége? Semmi. Ha azelőtt kezdek érzelmeket táplálni, hogy a kapcsolat működőképes lenne, akkor semmi.
- Igen. - határozott a válaszom, de még nem tudom, hogy merre akar Uriel vezetni. Így elhallgatok, és figyelem a további szavait.
- Úgy gondolom, hogy megkaptam a választ. Csak nem szavakban. Próbálta elrejteni, de nem tudtam nem észrevenni a fájdalmat, amit okoztam neki. Az ő sebei sem gyógyultak be. - ezzel nem akartam szembesülni… ennél is jobban. Tudom, hogy nem szándékosan akart bántani, de megtette. És én is vele. Ilyet nem tehetnek egymással olyanok, akik szeretik egymást. A körülmények mégis úgy hozták, hogy megtörtént.
- De természetesen az is lehet, hogy ezt is csak a saját érzéseim miatt érzékeltem. Ezen a ponton nem tudom, hogy mi a valóság, és mi nem az. - egy pillanatra mosolyra húzódik a szám. Érzek ugyanis némi iróniát ebben. De aztán elengedem, hiszen én sem vagyok tévedhetetlen. Főleg, ha a saját érzéseimről van szó, tévútra kerülhetek én is. Ezt pedig meg kell bocsátanom magamnak.
- Úgy érted, hogy azért volt szükségem erre a tapasztalatra, hogy tudjam, mi képes kibillenteni az egyensúlyból, és mi nem? - erre nem gondoltam. Most viszont eszembe jutott, még akkor is, ha esetleg Uriel nem erre gondolt, és csak félreértem a kérdés mögött megbújó szándékot. Végül ide jutottam és ennek… van értelme. Azt hiszem.
- Ebből az is következne, hogy valóban az a megoldás, hogy a romantikus érzelmek nem nekem valók. - eddig is ez volt bennem, de ezt a szívem súgta. Így viszont már az eszem is errefelé terel. Hallgatnom kéne rá, ez nem vitás. Csak ez nem megy egyik pillanatról a másikra…
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Sun Feb 05, 2023 12:00 am



Last Chapter?

Anubis
Terra
Jelen

- Nem is azt mondtam, vagy értettem, hogy miattam aggódnál. - oszlatom el kételyeit ezzel kapcsolatban, mosolyogva, megértéssel.
- Ez is a feladatod része, hogy rendbe tedd magad. Hiszen úgy a feladattal és azokon esik csorba, akiken segítesz. Ha ezt ök nem értik meg, az az ö dolguk, s ha ezen aggódsz és azért, mert így nem teljesíted a feladatodat, akkor nagyon tévedsz. Azzal teljesíted, ha felismered, ez is a része az egésznek. Mert azzal, ha magadon segítesz, s teszed rendbe, hozod egyensúlyba, azzal öket is teljesebbé teszed. Nem tölük lopod el az idöt és energiát, éppen ellenkezöleg. Ha nem teszed meg, úgy az olyan, mintha két kéz helyett a fogaiddal akarnád felhúzni a másikat a tetö széléröl. Neked oda a fogad, ö meg lezuhan. - próbálom érzékeltetni azt, amire remélem, sikerült rátapintanom. Van, amikor a kérdések segítenek, s van, amikor ez. Remélem, eltaláltam a megfelelö módot.
Figyelem, ahogy kimondja a szavakat, s felteszi a kérdést. Érzelmeinek árnyalatait. A szerelem képes ilyenre és az olyan szeretet, amitöl összetartozónak véljük magunkat. Mert ez így is van.
- Mitöl vagy annyira biztos abban, hogy senki sem táplálta? Az, hogy fizikailag nem vagy ott mellette, az érzéseid, gondolataid, emlékeid róla, az érzésekröl, egyáltalán nem kevesebb. Söt. Mindez éppen azt jelenti, hogy fontos számodra a kapcsolat. És nagyon jó értelemben.
Most már átéltem a szerelmes érzést, s nagyon érdekesnek tartom. Ám amivé alakul, a szerelmi szeretet, az tud igazán mély lenni. Választásból fakad, döntések sora visz el odáig.
- A kapcsolatot nem akarod, vagy az érzést? És az érzésekböl melyik az, amit letennél, s melyek azok, amiket megtartanál? Miért tennél így? Mitöl vált árnyékká, s ezáltal kellemetlenné? S miért nem kívánod többet? - igyekszem mélyebbre vezetni ebben az érzésben, hiszen ott fogja megtalálni a megoldást is. Mindenféle értelemben.
- Kevesebbnek érzed magad, mert szerelmes vagy? - a kérdés hirtelen jön magamban, s hagyok teret a megérzésnek. Ha tévedek, kijavít.
Felfigyelek valamire a válaszban. Még várok egy keveset, hogy összeérjen szavainak fonala, s egyre világosabbá válik ez, így rá is kérdezek, hogy valóban jól értettem-e. S a válasz megerösít ebben.
- Vagyis féltél kérdést feltenni, nehogy meghalld azt, amitöl tartasz? - hallgatok egy rövid ideig. - Így honnan tudod, hogy mi a valódi valóság, ha nem teszed fel a kérdést? S mi van, ha egészen más választ kapsz, mint ami benned van? - bogozgatom a szövevényes érzéseket, legalábbis remélve, hogy ezzel tudok számára segíteni, kibogozni.
- És mi van, ha ez most felismerés volt arra, hogy miként tudsz erre figyelni? Harmónia és egyensúly esetén nehéz kibillenni.

emme
Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Sat Jan 21, 2023 10:50 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Urielnek már a puszta jelenléte is megnyugtató hatással van rám, de valójában ennél jóval többet kapok tőle. Feltétel nélküli elfogadást. Mert azt tudom, és érzem, bármit is tárnék fel neki, bármelyik darabot is mutatnám meg neki a lelkemből, pontosan ugyanilyen szeretettel és türelemmel fordulna felém. Ezért nem is érzek bűntudatot, még ha elsőre ő ezt is veti fel. Jobban mondva van bennem némi ellenérzés a saját irányomba, de az nem érinti Urielt.
- Tudom. Nem is miattad aggódom. Csak tudom, hogy amíg a saját kétségeimet és félelmeimet nem szelidítem meg, addig nem tudok úgy segíteni a rám bízottaknak, ahogy megérdemelnék. - természetesen erre is van megoldás, segíthet nekik valaki más is. De ez számomra a végső megoldás. Még mindig bízom abban, hogy az elveszített darabot meg fogom találni. Csak az biztos, hogy tovább fog tartani, mint először gondoltam.
- Nos… mondanám, hogy szerelem, mert ez az érzés más, mint a baráti szeretet, de… éghet az a láng, amit évszázadokig nem táplált senki? - zavarba jövök egy kicsit, mert erre nekem is tudni kéne a választ. Éppen azért ‘engedtem’ meg magamnak ezt a tapasztalatot, hogy később majd ezzel is segíthessek másokon. Illetve, mert gyönyörű érzés volt… Ami viszont most van bennem, már egyáltalán nem kellemes. Ez is a része, így nem tiltakozok ellene. Engedem, hogy átéljem, ahogy azt kell. Épp csak nem szeretnék örökre ebben ragadni.
- Örülök neki, hogy megtapasztaltam. Gyönyörű érzés, és a romantikus kapcsolatok mindig is közel álltak hozzám. Jó érzés, amikor tudok segíteni két léleknek kapcsolódni. De az én esetemben már nem erről van szó. Ez már csak egy árnyék, amiben nincs semmi kellemes. Ha ez az ára, akkor én ezt nem akarom. Egyelőre el tudom fogadni, hogy ez az érzés még megmaradt, de nem kívánom többet ezt. Más esetében sem. - azt nem tudnám kijelenteni, hogy soha, de most biztosan így gondolom. Aurorához egyébként sem érhet fel senki. Én még mindig úgy őrzöm őt az emlékeimben, ahogy akkor megismertem, ahogy akkor beleszerettem. Természetes, hogy azóta változott, és én szeretném is, hogy így legyen. Neki könnyebb lenne. Nekem pedig… el kell engednem végleg nem csak őt, hanem a szerelem érzését is.
- Ezt nem tudom. Sok mindent mondott, de hogy maradt-e még benne valami, arra nem ismerem a választ. - gyáva voltam. Ugyanis nekem már az is elég volt, amit magától elmondott. A vádak ráadásul teljesen jogosak is voltak. Vitának nem volt helye, még magamban sem. Szinte minden igaz volt, amit mondott. Szinte…
- Nem. Nem kérdeztem tőle semmit. Hagytam, hogy ő beszéljen. Azzal hitegettem magam, hogy az ő érdekében. De valójában azért is, mert féltem volna tőle, hogy mit mond. Arról ugyanis már a beszélgetésünk elején biztosított, hogy ő elfogadta volna, azt is, hogy a feladatomat is elvégzem, amellett, hogy kapcsolatban vagyunk. - onnantól kezdve elveszítettem az érveket, amiket saját magamban állítottam fel. Mert ezt, akkor elutasítottam, élből. Utólag viszont… Talán éppen annak kellett volna adnom még egy esélyt, hogy az életem két vágányon is halad.
- Remekül éreztem magam. Azt hittem, hogy nincs semmi olyan a felszín alatt, ami kibillenthetne. De volt, illetve van. Ha ezt ilyen nehezen vettem észre, mi van, ha még más is lappang bennem? - egyelőre nem szaladnék ennyire, mert bőven elég egyszerre egy tanulságot is levonni. De ez is egy lehetőség. Még hozzá egy ijesztő.
Ciaran
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Sat Jan 21, 2023 9:27 pm

Helping

hand

Terra - Anubis - Jelen

Felvonom a szemöldököm is, ahogy válaszolok neki, fejem is kissé előrebiccentem. Hangom làgy, s megértő.
- Most miért építesz magadban fel egy szégyenérzetet azért, ami ilyenkor természetes? Te is megteszed értem, akkor magad felé miért nem adod meg ugyanezt vissza? Ugyanúgy megérdemled. - elég sokmindent átírt bennem az emlékezés. Érdekes volt megtapasztalni, milyen érzés az, hogy nem számítok másoknak, hogy nem szeretnek. Olyan módon, hogy valójában nyílt jelét sosem adják annak, hogy ez így lenne. Most már tudom, hogy értékes vagyok. Mindenki az, máskülönben miért is létezne?
- Szeretet, vagy szerelem? - teszem ujjakkal macskakörömbe a szerelem szót, mert nem a rózsaszín ködre értelmezem.
- Akarod ezt az érzést? Mik az érzéseid azzal kapcsolatban, hogy a szeretet érzése erősebb annál, mint amit a rád bízottak alapján érzel? Hogy ez az érzés megmaradt?
Amit utána mond, megértem végül. Éreztem benne a készülődést, hogy valamire készül. Nagy lépésre. Csak valahogy mást kapott cserébe, mert az igazság más, mint ami benne élt?
- És ő is elmondta, amt ő akart? - érzek valami kavart ebben, energiában, s érzékelem rajta is, ahogy figyelem. S kitapintom a szálat, mely még mindig összeköti őket. Keresem a másik szál végét, s amit látok, megmutatja, Terrának miért is van szüksége arra, hogy segítsék. Gaiat, az embereket. Érdekes megtapasztalás.
Érzéseimet megerősítik szavai, s várakozva hallgatom, hogy mi az, amit nem mondott elé.
- És őt megkérdezted, mit érez?
Csendben hallgatom válaszát, s érzékelek benne valamit.
- Miért zavar az, hogy kibillentél a nyugalmadból?
Kezdem érteni, hogy Terrát miért tartják a legkeményebb és egyben a legnagyobb tanítómesternek.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Fri Jan 13, 2023 11:26 pm

Last Chapter?
Andrew & Sekani
Hálás vagyok Urielnek, és ezt még az érzelmeim örvényén keresztül is érezheti. Sosem vártam el tőle, hogy támogasson, ennek ellenére érzem a figyelmét és a szeretetét, minden pillanatban. Ez sokat segít nekem, mert ennek hiányában valószínűleg egyedül birkóznék meg azzal, ami rám vár. Urielben viszont bízom, így ha lassan is, de meg fogok neki nyílni.
- Remélhetőleg azért nem lesz túl gyakori az ilyen. - amíg a történtek csak rám vannak hatással, nem fogok neheztelni saját magamra. Természetes, hogy vannak hullámvölgyek az életben. A farmért viszont felelősségel tartozom. Ha nem lett volna itt Uriel, akár valami baj is történhetett volna. Mert az állatok ellátása csak egy dolog. Fontosabb a figyelem, amit tőlem nem kaptak meg az elmúlt napokban.
- A szeretet. Nem szűnt meg az irányába, és határozottan erősebb annál, mint amit a rám bízottak iránt érzek. - ez már nem számít hibának, hiszen ő érte valaki más tartozik felelősséggel. De nekem nem szerencsés. Hiszen el akarom őt engedni. Teljesen.
- Ezt viszont nem mondtam el neki. Meglátogattam a hotelban, de megvártam, hogy ő keressen fel. Aztán válaszoltam a kérdéseire. - csak arra. Egyedül rá koncentráltam, hogy neki segíthessek. És tudom, hogy ez helyes. Vagyis a szándékomat nem kérdőjelezem meg. De hogy az érdekeit tudtam-e szolgálni… Azt nem tudom.
- Tulajdonképpen elmondtam neki azt, amit akkor nem tudtam. - éreztem, hogy ez megtörte, és a szemem előtt hullott darabokra. De nem hazudhattam. Szüksége volt az igazságra, még ha az fájdalmas is. Viszont ez nem csak számára volt nehéz. Ha nem éreznék iránta semmit, akkor szenvtelenül tudtam volna kimondani, ami akkor bennem volt. De éreztem, és érzek, még most is…
- Azonban utólag nem vagyok biztos benne, hogy minden igaz volt, amit elé tártam. - az érzelemmentesség csak egy maszk volt, tehát ebben biztos, hogy ‘hazudtam’. De okkal tettem, és azóta is ezzel próbálom magyarázni azt, amit történt.
- Még mindig fontos nekem, hogy ő mit érez. - ezért érzem a lelkemet nehéznek, a mozdulatokat terhesnek, a légvételt erőfeszítésnek. Még nem értem el a gödör alját, de határozottan lejjebb csúsztam. Az tart még a helyemen, hogy ki akarok mászni. Vissza akarom szerezni a nyugalmamat. Csak jelen helyzetben nem tudom, miként kéne neki kezdeni ennek a feladatnak.
Ciaran


Last edited by Sekani Onis on Sat Jan 21, 2023 10:46 pm; edited 1 time in total
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Fri Jan 13, 2023 10:01 pm

Helping

hand

Terra - Anubis - Jelen

Akármennyire is látom rajta, hogy milyen állapotban van, nem ajtóstul rontok a házba hozzá, s egy leves kiváló erősítő és közvetítő eszköz. Ahogy hajol felém, úgy tartom elé a kanalat, hogy megkóstolhassa, ahogy neki megfelel. Másik kezem a kanál alatt, hogy ne csöpögtessek mindent szét.
- Igen? Örülök! - a fizikai ízek még töményebbek lettek, hogy felébredtem, és képtelen vagyok meghatározni, miből mennyi jó.
Leteszem a kanalat a pultra, kezdem érezni a felgyülemlő energiákat. S leülök én is. Közel hozzá, s elég távol, hogy érezze, érzései teret és figyelmet is kapnak.
- Érted bármikor Anubis. - tekintek rá. Aggódtak érte a többiek is, de nagyon jól tudják, mivel jár az élet, s ha így tudtak ehhez segítségként jönni, jöttek és lélekből, szívből tették. Velem együtt.
Tehát valóban ő volt az. Végigkísértem akkor is az örömén, a boldogságán, s az érkező vívódásán, mindazon a hullámhegyen és völgyön, amit a kapcsolat adott. Csodálatosak voltak együtt, olyan harmóniában léteztek, amit keveset látok. Ám azt is láttam, hogy ez a kapcsolat nem hosszúnak ítéltetett olyan módon, ami a boldogság részét adja. Ezt vállalták fel tapasztalásnak, s azt is, amiben éppen most vannak. Szörnyű és csodálatos is egyben, megmutatva a lélek és a szív olyan mélységét és sebezhetőségét, amit kevesen élhetnek át.
Mert Anubis és Aurora rendkívül erős lelkek, s éppen ezért vállalták be mindezt.
- Miért nem? - érdeklődöm finoman, halkan.
Hatással voltak egymásra, és ez a hatás még most is ott tükröződik bennük.
- Mik azok az érzések? Mi történt? - bontogatom a szálakat gyengéden, figyelemmel, s most inkább nem moccannék még, megvárom, hogy lélekben is ideérjen, az érzéseivel együtt.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sekani Onis Mon Jan 02, 2023 6:35 pm

Nem éreztem nehéznek az utat a házig. Szilárd volt azon meggyőződésem, hogy készen állok másként értékelni a történteket. Jobban mondva mással, de számomra biztonságos és megbízható környezetben. Először nem örültem neki, hogy nem sokkal azután, hogy Uriel visszatért máris az én gondomat kell a vállára vennie, de beláttam, hogy én is ugyanazt megtenném érte. Így már nem volt bűntudatom, amikor a ház felé közelítettem, és amiatt sem nehezteltem magamra, hogy ehhez néhány napra szükségem volt. Tudom, hogy megértette, hiszen éreztem a jelentét, és azt is, hogy tiszteletben tartja a kimondatlan kérésem. De a szándék ellenére is belekezdeni mindenbe, ami bennem kavarog… Nem olyan egyszerű még nekem sem.
Egyelőre azonban nem is kell. Megkapom Urieltől ehhez is a támogatást, most egy leves formájában. Hálásan mosolygok rá, amikor meglátom, hogy főzött nekünk.
- Szia. Persze. - odahajolok, hogy megkóstolhassam a levest, de előtte megfújom. Jobb az óvatosság. Az íze viszont…
- Nagyon finom. Ez egyre jobban megy neked. - nem csak udvariasságból mondom, valóban így gondolom. Valószínűleg egyikünk sem fog mester szakácsként elhelyezkedni, de ettől függetlenül még készíthetünk, illetve ehetünk finom ételeket. Csak nem most azonnal… Bár a kóstolás jól esett, és a későbbiekben biztosan étkezem is, jelenleg másba szeretnék belefogni.
- Köszönöm, hogy a napokban figyeltél, illetve figyeltetek mindenre. Szükségem volt egy kis időre. - leülök a konyhasziget mellett található egyik székre. Kiszökik belőlem ugyan egy mély sóhaj, mert tudom, hogy nem lesznek könnyűek számomra az elkövetkezendő percek, de sokkal jobban érzem magam, ahhoz képest, amikor a hotelből eljöttem. Akkor képtelen voltam megtalálni a logikai láncolatot az érzelmeim mögött. Most már jobban látom, és ehhez mérten kevésbé is borítanak be a nehéz érzések.
- Rájöttem, hogy miért nem engedtem el még mindig Aurórát, annak ellenére sem, hogy meg voltam győződve róla, hogy már megtörtént… - tisztában vagyok vele, hogy nem túl tisztességes, csak így a semmiből mindent rázúdítani Urielre, de tudom azt is, hogy ő sem szeretné, hogy feleslegesen táncoljak a téma körül, amikor előbb vagy utóbb úgyis felteszem ezt a lemezt. Akkor már inkább legyünk túl rajta, és egyébként is bármikor félbeszakíthat, ha esetleg ez most sok lenne a számára. Persze meglehet, hogy nem szólna róla, de ezért figyelek Urielre is. Ha majd azt fogom érezni, hogy mára elég neki, később fogom folytatni.
- Még mindig táplálok érzéseket Auróra iránt. - mondom ki végül a legfontosabb következtetésemet…
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Andrew West Mon Jan 02, 2023 12:34 am

Helping

hand

Terra - Anubis - Jelen

Izgalmas, nevetéssel telivé alakult a felébredés után idő. Elfeledtem, mennyi mindenki van, akiket nem láttunk. Gargoyle, fae, még dryad csoport is van, s sok más mindenki. Nem igazán volt időm unatkozni, de amikor elfáradtam, akkor hagytak pihenni.
Mezőn állva, a lovakkal foglalatoskodtam, három fae próbált egy ló hátára ülni, mikor társuk és egy levegő elementál közeledett, sebesen. Figyelmem feléjük fordítottam, ám már megéreztem, miért érkeznek ilyen gyorsan. Figyeltem irányába, ám ahogy megéreztem, egyedül kíván maradni, finoman húztam vissza energiáimat. Furcsa volt ez is, s igazán ezzel értettem meg, miért is merített minduntalan az emberek világa.
Csüggedve, aggódva tekintettünk egymásra, a jókedvet elfújta a ... szél, s hamar kupaktanács gyűlt össze a mezőn, a dryadok közelében. Ami meglepett, hogy engem is meghívtak, s furcsa volt közöttük ülni. Közéjük tartoztam, és mégsem, s mégis, nagyon otthonos volt mindez.
Ami megfogott, hogy találgatások helyett a téma az volt, miként tudnának segíteni, miután beszámoltak páran, mit is láttak, a többiek az érzéseiket. S együttesen úgy döntöttek... döntöttünk, hogy teret adunk Anubisnak.
A csapathoz verődött Banderas is, aki először játszani akart mindenkivel, aztán inkább az ölembe kérte fel magát.
Az elkövetkezendő napokban valóban így is történt: eláttam a teendőket a házban és a ház körül, mikor Anubis nem volt ott, s ez nekem is segített. Egyrészt kivettem az energiákat, miket elszórt, hogy ezzel is segítsem, mikor visszatér, másrészt igyekeztem felfedezni az új határokat, és a testemet is, mert a botlások száma, a mindennek nekimegyek száma rendkívül megnőtt. Nem igazán érzem már a fizikai határokat, s nagyon figyelnem kell, hogy ne kenődjek fel sehová. Társaságot is kapok rendszeresen, jófajta derülésekkel időnként, hiszen bár aggódnak Anubisért, tudják, hogy minden gond múlandó, s ideje van a mókának is.
S időnként rákukkantottunk. A csűrbe költöztem ki, már az elején is, hogy ne zavarjam az energiámmal, főleg, hogy még irányítani kellett, így ott is ragadtam, s mindig aludtak velem, egyszerre volt szokatlan, s megnyugtató. Mint kiderült, vannak, akik régóta kísérgetnek, s ez nagyon megfogott.
S remélem, valóban nem zavartuk, távolról voltunk jelen, figyeltük. És vele éreztem mindent. Volt, hogy időnként inkább megálltam, s figyeltem erre, de sosem törtettem magam felé, azokat az energiafoszlányokat érintettem, melyeket elsodort magával a tér és az idő.
Egyik reggel arra keltem, hogy talán ma. Készítettem teát, s a pár napban a megérzéseimre  hagyatkozva, és számos "segítséggel" főztem és sütöttem, mert még mindig nem megy az érzékelés teljesen, s az edények, s a konyhakő mellett a finom ételek is kárukat látták volna. S olyan ételeket raktam össze, amik segítik Anubist.
Ahogy érezzük őt közeledni, a bent sürgölődök elköszönnek, így kettesben maradunk Anubisszal. Vagyis majd csak akkor, ha be is lép a házba Anubis.
A konyhában vagyok, s már jó pár órája fővő levest figyelem, és valójában nem is. Éppen kóstolom a levest, kiváló álca, amikor belép.
- Szia! Megkóstolod? - tartok egy kanalat magam elé, s alatta ott van a másik tenyerem, s felé fordulok, hogy ha kívánja, megkóstolhassa. Az energiáim ellenére a fénnyel mit sem tudok tenni, és már nem is kívánok.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Last Chapter?

Post  Sekani Onis Mon Jan 02, 2023 12:01 am

A találkozó után vegyes érzésekkel tértem vissza a farmra. A legszembetűnőbb az volt a számomra, hogy nem csak gondolatok és kimondatlan szavak maradtak bennem, hanem valódi érzések Aurórával és a döntésemmel kapcsolatban. Ezért tudtam, hogy időre lesz szükségem, mielőtt bármit is megosztanék Uriellel. Tisztában vagyok vele, hogy az ébredése óta még élénkebben tapasztalja meg a körülötte lévők energia áramlását, de szavakkal képtelen lettem volna kifejezni azt, ami bennem van. Hiszen én magam sem értettem meg mindent, ami történt.
Így néhány napig kerültem a társaságot, kizárólag a lovakkal, és boci Rosesal tartottam fent szorosabb kontaktust. Még Banderas is csak alkalmanként tartott velem, ugyanis számára nem volt hosszú távon izgalmas, hogy én csak a mezőn ülök és a gondolataimba merülök. 
Nem volt egy kellemes utazás. Hagytam, hogy végig áramoljon rajtam minden, amit elnyomtam, és mindent ami újonnan felmerült. Meg akartam érteni, rálépni a feldolgozás útjára, de ehhez a lelkem legmélyebb pontjára kellett lemennem. Ennek folyományaként nem kíméltem magam, és nem is akartam enyhíteni sem a fájdalmat. Néhány napig  helyet adtam a könnyeknek, a torkomat fojtogató kétségeknek, és persze a jövőbe vetett hitnek is, amit támaszként használtam.
De éreztem, hogy ez még kevés lesz. Uriel a barátom, és bármi is történt velem, mindig is számíthattam rá. Ezt mi sem jelezte jobban, minthogy amíg a magányt kerestem, nem tette fel azt a kérdést, amire még nem tudtam a választ. Most már viszont tudom.
Így azzal a szándékkal mentem vissza a házba, hogyha Urielt megtalálom beszélni fogok. Megosztok vele mindent, hiszen egyelőre csak azt sikerült elérnem, hogy az érzéseim ne fullassszák meg az elmémet. Még jelen vannak, csak már csendesen, készen állva arra, hogy elengedjem őket. 
Hogy ez sikerülni fog-e vagy sem, még nem tudom a választ. Idővel biztosan, és tudom, hogy a beszélgetés Uriellel segíteni fog. De az ilyesmit nem lehet siettetni. Így bármi is történik készen fogok állni arra, hogy ez még csak az első lépés…
Sekani Onis
Sekani Onis

Age : 205
Origin : Sirius
Skills : Spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Borász
Play by : Sendhil Ramamurthy

https://elementals.hungarianforum.com/t105-sekani-onis

Back to top Go down

Last Chapter? Empty Re: Last Chapter?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum