Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Today at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Square no. 1

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Fri Jun 02, 2023 11:55 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Mosolyogva bólintok ám… több bókot most akkor sem mondok. Amit akartam, azt elmondtam a számára, és ha lesz még valami… minden bizonnyal azt is a tudomására fogom hozni. Ha eljött az ideje…
- Helyes. - érzem, hogy megszorítottam a kezemet, és talán komolyabban vette a szavaim annál, mint amilyennek szántam őket, de végsősoron már visszajött, és csak ez számít. Legalábbis egyelőre… Az garantált, hogy még szüksége lesz a figyelemre, és meg is akarom neki adni. Főleg, mert van, akinek nem tudtam már…
- Itt leszünk. - hogy a “mi” az kit takar, azt hiszem nem kell mondanom. A legénység egyként fogja támogatni, erről gondoskodom. Illetve biztos vagyok benne, hogy a beavatkozásom nélkül is ez fog történni. Felőlőséggel tartozunk egymás iránt, és nem csak akkor, amikor az ellenféllel kell szembenézni. Akkor is, amikor saját magunkkal… Terrence éppen ezt tette, és győzött. Fölényesen. De nem ez lesz az utolsó harca, és mellette leszünk a továbbiaknál is.

Peter Nazyr ezért is kap korlátlan hozzáférést a hajó erőforrásaihoz. Talán nem olyan közvetlen a stílusunk, mint az illem igényelné, de bármit kér, azt megkapja, és figyelnek rá, hogy őt se érje semmilyen sérelem, vagy bosszúság a hajón. Személy szerint én támogattam volna, hogy az öltözeteink közül is válogasson, ha már nem hozott magával, de… ha segíteni fog Terrancenet részemről a születési egyenruhájában is lehet.
Ezért természetesen az is egyértelmű, hogy az ő ‘szabályai’ szerint fog zajlani a foglalkozás. Az ugyan nem világos a számomra, hogy az én jelenlétem miben segít, de nem is nekem kell felfedezéseket tennem. Terrancenek. És ha kell valaki, aki átrugdossa az akadályokon, én mellette leszek. Meg inkább csak bökdösök, és nem rúgok… Ugyanis Terrance pillantása… Félelmet látok a szemeiben? Vagy csak én félek? Talán mindegy is. A vállára teszem a kezem, és finoman kísérem a lépteit, amíg helyet nem foglal. Utána én is keresek egy helyet, kicsit távolabb. Vagy közelebb kéne?
- Itt jó leszek? - kérdezem Petert telepatikusan, míg gubbasztok pár pillanatot az egyik szék fölött. Ha igen, akkor helyet foglalok, ha nem, akkor oda megyek, ahová mondja. Az idő nem számít, és a kényelem sem, gond nélkül ülök akár a földre is. Terrancere viszont vetek egy… semmiképp sem aggódó pillantást, mert azért vagyok itt, hogy támogassam. Ahhoz pedig erőt kell mutatnom…
- Megkérdeznéd tőle, hogy szeretné-e ha végig kísérném én is? - vagyis kérdezni ér, és talán fogok is, de csak akkor, ha Terrance is ezt szeretné. Az ugyanis egy dolog, hogy ‘éber’ állapotában mit kért, és egy másik dolog, hogy a tudat alattija mit szeretne. Ezt pedig tiszteletben tartom, bármi is legyen.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Peter Nazyr Fri Jun 02, 2023 10:44 pm

Square No. 1.
Zora, TERRAnce  - Jelen

- Hogymi? - tök jó nekem itt a kanapén is. - Ú, csak ne olyan hevesen, fiúk. -kapom fel még a lábamat is, ahogy kicsit változik a hangulatuk. - Oké-oké, megyek már. Elég lett volna szépen kérni. Am... - a következő pislogásnál már a hajójukon vagyok, széttárom a kezeim.
- Nem tudtatok volna várni mondjuk kettő másodpercet? A piámat is hoztam volna magammal. Kell a morci arcotokhoz egy kis ellenszer....
Bár ide egészen biztosan nem a pia kéne...
Amint azonban megtudom pontosan, vagy nagyjából, mi is helyzet, nyugton maradok, míg magához tér, s annyira erős lesz a kiscsávókám, hogy tudunk dolgozni. Addig ellófrálok én egy szál sálban meg köpenyben a folyosókon, tényleg...
Piamentesen. Egy ilyen  szeánsz tiszta fejet kíván, az meg mondjuk pont a terrai gombától lesz tiszta...
A flip-flop tökéletes, meg a gatya és a köntös is. Tök jó idesüt a Nap, és másban meg úgyis aszalt pikkelyre sülök.
- Oké, akkor az aranyszabályok. Kérdezni ér. - Zorához, aaakarom mondani a Kapitányhoz.. Aaadmirálishoz ... a fene tudja milyen rangú, beszélek. - de majd én továbbítom s fogalmazom meg. Nem érint meg sem engem, sem Terrancet. És akkor végeztünk, ha én azt mondom, hogy végeztünk. - meg nem kérdezem, vili volt-e. Ha nem, akkor majd úgyis megtapasztalja.
S ahogy meglátom a sárkánykát, máris megértem, hogy a bibi egyik feje melyik részétől bűzlik.
Izgiss lessssszzzzz!
Meg is dörzsölöm a kezeim, s csak utána lépek be.
A mély transz kezdetén arrébb tolom azt, akinek ott sem kéne lennie. Elég keményen meglep, s éppen ettől izgalmas. Ugyanis mi már ledobtuk az Egot, az a 3D sajátja. Ám Terrance komán olyan szépen terpeszkedik, mintha nem is lépett volna szintet. Háhá.. mert nem is lépett. Hoppácska.
- Háromig számolok. Háromra ott találod magad, ahol a trauma ért. Egy... kettő... három, és ott vagy. Hol vagy? Mondd el, mit látsz. - terrai jegyzetfüzet, olyan rongyos szélekkel, hogy a saláta is megirigyelhetné. Ám rengetege sok jegyzet van benne.
Hm. Kilépett az érzésből.
- Rendben. Egyig számolok, háromtól, s az egyesnél újra a beszélgetés elején vagy, s mindent részletesen, mélyen átélsz. Három, kettő, egy. -Wáo.
Figyelem egy ideig.
- Mondd el, mit látsz? - hm, ez nagy ugrás volt, nem igazán egy teraszt ír le.
- Hol vagy időben? Látod a számokat magad előtt. Terrai időben. - Háromszáz millió éve. Felírom.
- Hol vagy, kik vannak körülötted? Mit csinálsz éppen? - felírom a kulcsválaszokat.
- Nézz le a lábadra. Hogy néz ki a lábad? A többiek is ugyanolyanok, mint te?
Emme

Peter Nazyr
Peter Nazyr

Play by : Robert Sheehan

https://elementals.hungarianforum.com/t119-peter-nazyr

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Fri Jun 02, 2023 10:08 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen

Nagyon... nagyon nehezen találok vissza. Mintha minden akadályozna, ám ketten is várnak vissza, s olyan energiával, hogy marna a bűntudat, hogy végül mégis megyek. Másrészt...
Az az érzet.... ha most feladatam volna, akkor már sosem tudnám helyrehozni? De mit? Hol rontottam el, és mit? Mert már biztos vagyok benne, hogy én tettem valamit, ami nem jó. És hogy nagyon szégyellem bevallani, hogy így van. Márpedig... nem igazán jött össze egyik életemben bármi is, ami egyértelműen mutatja, hogy a hiba bizony bennem van.
Nem értem a hogy kérdést, elakadok, s “toporogva” várakozok, de addigra a lelkem már úja egy a testemmel, a vékonnyá vált fonal végül nem pattant el pendülve, hanem biztosan tartani kezdett a testemben, amibe nagyon nehéz visszaszuszakolnom magam. Legszívesebben átváltoznék, de nagyon gyenge vagyok. És tiszta luk energiában.
- Akkor jöhet.
Gondolatban már venném a levegőt, hogy ellenkezzek, ám ahogy befejezi, a gondolataim elinalnak, s érzéseim beleegyővé válnak, szelíddé. Talán ideje lenne nem makacsnak lenni. Hagyni a dolgokat, ahogy vannak. S végtelenül hálás vagyok a dorgálásért, ami nem is dorgálás. Talán ... ez a szeretet, amit érzek? Ami felőle árad? S amit én érzek? Már olyan régen...
S kis híján felnyögök, ahogy megértem: elvesztettem a szeretet érzését. Megvolt, ott volt bennem, ám eltűnt...
Meg tudom majd találni? Tudok adni?
Egy pillanatra elcsendesedek, ahogy megtudom válaszából, sokkal súlyosabb büntetés vár. Meghajlok az akarat előtt, melyet sosem tettem. Elfogadom, legyen bármi is az, hiszen megérdemlem.  Azután még nagyobb csendben maradok, s kezem szorítja meg finomabban övét, igaz, még halványan megy.
- Igenis.
Lesz...? Van jövőm? Tényleg van jövőm? Olyan távolinak tűnik az egész, hiszen teljesen feladni készültem mindent, mert...
Nem érdmelem én meg ezt a jóságot. A sokadik esélyt.
- Hát méltányold, és a szerelmemre... használd is ki, fiam.
Az az érzet... és Zora....
Mély levegőt veszek.
- Rendben....
Érzem, ahogy az energiák körbefognak, mint puha, biztonságos vattatakaró, s még egyik életemben sem szenderedtem el olyan boldogan, s örömmel, mint most. Kezem fogása enyhül, majd teljesen elernyed Zora kezén.

S nem is tértem magamhoz, még gondolatban sem, jó három napig. Nem érzékeltem semmit, s az ébredés is lassú volt, többször visszacsúszva a semmibe. S mind elmémenek, mind lelkemnek jót tett a teljes nulázás, és pihenés is.
Az egyik napozó részen ücsörgök, szüségem van a Nap éltető erejére. S már előre rettegek, ugyanakkor elfogadom, hogy végre szembenézhessek magammal. Eleget bújkáltam önmagam elől is.
De mégis, a gyomrom görcsbe ugrik, ahogy a nevezett megjelenik, s kicsit nagyon félszegen, ám némán tekintek Zorára, hogy pár perccel később már egészen máshol legyek, s érezzem, ahogy ...
Ez furcsa. Azt hittem, hogy itt, ezen a sziinten már nincs egónk, s lám, valahogy mégis  ott ücsörög valaki bennem. Ez hogy lehet?
Peter hangja és szavai azonban nem engedik őt vissza, s egyre inkább vágyom arra, hogy magam mögött hagyjam azt a valakit. Mert ahogy meglátom, megértem: az nem én vagyok.
Hol vagyok? Peter hangja nyomán máris nekiindul az idő nem létező fonala, s odapottyanok a teraszra, Anubis elé, időben, amikor kimondja. Újra fáj, ám Peter szavai nyomán olyannyira intenzívvé válnak, hogy úgy érzem, ha folytatja, akkor most fogok végleg meghalni.
Ám ez nem így van. Az örvény ugyan magával ránt, ám valahová egészen máshová  köp ki.
Hol vagyok időben? Hogy olvassam a számot? De most Terrai vagy Kozmikus Időben? Terrai.
- Úgy háromszáz millió évvel ezelőtt...- s rettenetes félelemet érzek.

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Sun May 14, 2023 10:23 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Nem tudok azonnal válaszolni, de… végül megnyitom a régen elzárt csapot. Az energia pedig zubogni kezd, olyan lendülettel, hogy szinte beleszédülök. De ha ezzel segíthetek, azt sem bánom, ha nekem már nem marad belőle semmi sem. Egyébként sem érzem az enyémnek, inkább… kölcsön vettem. És most a századosnak van rá szüksége.
De az ébredése… azért várat magára, és a légzésem nem is csillapodik addig, míg a visszatérés jeleit meg nem érzem. Szabadon és fékevesztetten barangolt a szívritmusommal együtt. Egy kicsit viszont már fellélegezhetek, a századossal, és Miopéval egyetemben. Talán neki is szüksége lenne most a támogatásra, elvégre barátok, és nem lehetett könnyű a számára ezt végig nézni. De most képtelen vagyok megosztani a figyelmem, és még mindig a századosra koncentrálom minden energiámat.
- Hogy? - elveszítettem a gondolatmenetet. Annyira arra koncentráltam, hogy mutassam neki az utat kifelé, hogy a jelenben nem értem meg azonnal, hogy mit akar mondani. A mondatot pedig félbe is hagyta, és engem érdekelne a folytatás. Nem azért, mert bűntudatom van, és azt érzem, hogy nekem is van felelősségem a történtekben. Csak meg akarom érteni, hogy mi zajlik benne. Segíteni is csak így tudok…
- Mindenképpen. - határozott a kijelentés, de a mosoly, ami kíséri szelíd. Lesz koktél, és nem is egy. Nem vagyok híve a féktelen italozásnak, de… vannak alkalmak, amikor nem árt nagyobb mennyiséget tölteni a pohárba. Ez pedig határozottan olyan lesz, még nekem is. Főleg mert… a megszokott feleselés végül megérkezik. Ám most még egy nevetés is kiszakad belőlem ennek hallatán.
- Terrance… ne kelljen parancsba adnom, hogy fogadd el a bókot... - egy pillanatra szigorúbbá válik az arcom, de csak hogy érezze, hogy ez csak részben volt vicc. Aztán újra szabadon engedem a görbét, és csak figyelmeztetőleg megemelem az egyik kezem mutatóujjamat. A másik kezem nem engede el az övét, és… akkor is marad a kezében, amikor a mellkasára helyezi a kezünket, és az én öklömre teszi az övét. Pedig valami megváltozik ekkor és… nem tudom, hogy pontosan mi. Csak azt, hogy nagyon kellemes, és tényleg nincs okom arra, hogy kibújjak ebből a szituációból.
- Szívesen. - mondhattam volna akár azt is, hogy “nincs mit”, mert nem tettem semmi olyat, amit ne tett volna meg bárki ezen a hajón. De azért nem ezt a szót választottam, mert örülök neki, hogy most én voltam és vagyok itt. Segítettem neki, de ő is ezt tette velem… épp csak nekem még össze kell fonni a szálakat, amiket most szabadon engedtem.
- A hadbíróságnál sokkal súlyosabb büntetés vár rád. Pihenés… - ebben már tényleg csak egy csipetnyi humor van. Személy szerint ugyanis én előbb állnék hadbíróság elé, mint hogy pihenésre kárhoztassak. De a századosnak most erre lesz szüksége, és arra, hogy… az admirálisa átgondolja azt, hogy mit kellett volna másként tennie, hogy ezt megelőzze...
- Szólj, amikor készülhet a koktél rendben? Addig pedig pihenj. - nem költői kérdés volt, inkább egy határozott kérés egy már korábban elhangzott ajánlat fényében. És egy burkolt parancs a biztonság kedvéért… a mosolyom viszont végig vele volt, és már tényleg várom azt, hogy elég jól legyen egy ilyen alkalomhoz. Ez viszont csak akkor lehetséges, ha megfogadja az erős ‘tanácsom’, és pihen. Épp csak ezt én is tudnám segíteni, ha most elengedném, és távoznék. De valamiért, ezt még nem tudom megtenni…
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Sun May 14, 2023 9:25 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen

- Gondoltál? Mire gondoltál? - végül is mindegy, mit mond, úgyis az a vége, hogy semmit sem érek. De mégis itt van mellettem. A testem mellett és mellettem is. S már nem foglalkoztat az, hogy ha azért lenne ott, mellettem, hogy rajtam élje ki keserűségét. Mindenki ezt teszi, aztán meg otthagy. Vagy... szeret és otthagy. Vagy úgy tesz, mintha szeretne, és otthagy.
De Miope is itt van. Meg Zora is...
Ő nincs.
És már nem is akarom, hogy ő itt legyen. Nem kellettem neki sosem, csak én voltam vak erre.
Gondolataim és érzéseim azonban elhalnak, ahogy megérzem Zora energiáját.  Csak egy ideig tudnak lelkeim könnyei benn maradni, útjára engedem. Látom benne Azt. Látom benne Magamat. Ő is átélt hasonlót, mégis képes talpon maradni. És a szeretete... adni is. Én vajh adtam?
Végleg megadom magam, ám nem a másik oldal hívásának, hiszen vette az adást, hogy részemről úgy döntöttem távozok. S ahogy megváltoztattam a döntést, úgy vonja magát vissza, amit nem érzek, csak Zorát. És a szégyenemet, ahogy viselkedtem vele. És azt is, hogy nagyon kimerültem, s Zora energiája az, ami igazán feltölt, ám észbe kapok. Talán nála is mindig csak vettem és vettem.
“Veszek egy mély lélegzetet”, s megkeresem azt a lukat, amit szívként ismernek. S még ha szégyellősen is, ám ami van, ami megmaradt, Zora felé adom, megsimítom vele Miopet is köszönetem jeléül.
Nagyon lassan nyílnak ki szemeim, ahogy az érzetek is visszakúsznak, s egyvalaki kérdése még ott kering bennem.
- Valamit biztos elkövettem, hogy ...- igen. Ez lehet a kulcs. Akkor vezeklek. Csak legyen vége már ennek.
Idegen a testem, s minden mintha teljesen új lenne. Mégis megkaptam az új esélyt. Sokadjára is.
- Jöhet. Ha te is velem iszol. Meg te is.- még nem megy úgy mozgatni a testem, ahogy szeretném, így beszélni sem beszélek hanggal, s csak a szemem téved Miopere, azután vissza Zorara.
Döbbent csend kél bennem egy pillanatra. Nem vagyok bátor. Gyáva vagyok. S már válaszolnék, ezúttal hanggal, mikor megérzem az érintését kézfejemen.
Hirtelen lep el a forróság, s mintha új energiák költöznének belém.
S végre megy máshogy is mozdulni. El nem engedném Zora kezét, helyette arcom rándul keserű mosolyba, vagy inkább kiábrándultba? Magamból ábrándultam ki, azt hiszem.
- Inkább a legnagyobb balfék. - kezem végre mozdul, mellyel az övét fogom, s még ez is nehéznek tűnik, de akkor is megteszem. Mellkasomra teszem kezünket, s ráhelyezem a másik kezemet.
- Köszönöm. Neked is, Miope. - fáradtnak kéne lennem, de az energiák kezdenek feltölteni, s eléggé szégyellem magam. Megint másoknak kell helyrehozni a hibámat. Legszívesebben sosem engedném el a kezét.
- Megértem, ha ezzel hadbíróság elé kerülök. Elfogadom. - vezeklek. Bármiért. Mindenért. Kezdem megérteni, hogy az egészben én hibáztam. Nem is egyszer, és nem is kicsit. És nem tudom, mi az, mert kezdem azt érezni, hogy ez az egész sokkal mélyebb, mint a Vele le.... végül is nem élt életem.
Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Sat Apr 29, 2023 10:27 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Röviden bólintok. Ha a százados nem felesel, az jelent valamit. Rosszat. De az energiája volt az, ami már akkor is szétesőben volt. Én pedig nem tudtam neki segíteni…
Most viszont igyekszek mindent megtenni érte. Tudom, hogy késő, és azt is, hogy sok mindent másképp kellett volna csinálnom. Az pedig nem mentség, hogy nem tudtam mi zajlik benne. Meg kellett volna kérdeznem… Esélyt sem adtam neki arra, hogy megnyíljon, és a viselkedésemmel nem azt a hatást értem el, amit szerettem volna. Ennél még az is jobb lett volna, ha nem teszek semmit. De az meg nem én lennék…
- Rendben. Ide hozatom. - már meg is írok is egy üzenetet az első tisztnek, és a kommunikációs tisztnek. Az pedig nem volt túlzás, hogy hozatom… Bár nem adhatok parancsot egy civilnek, de erős ajánlást tehetek… Egyébként is kárpótolva lesz a fáradozásaiért, és biztos jól fog jönni neki, ha a Terra mellett állomásozó admirális jön neki egy szívességgel…
Egy hosszabb pillanatra Miopéra nézek, amikor meg is kér arra, hogy beszéljek Terrancel. Akkor is megpróbálnám, ha nem kérné, de ezt nem fogom hangosan kimondani. Csak ismét bólintok. A barátságuk egyértelműen mélyebb annál, mint amiről én tudok, de Miopét nem ismerem úgy mint a századost. Ezért nem is az ő kedvéért nyitom ki a ‘csapot’. Azt, amiről megfogadtam, hogy sohasem fogom…
- Jogos. - mondom Miopénak. Vagyis tényleg nem azt mondtam Terrancenek, amit most hallania kell. Amit talán tényleg tőlem kell hallania. Ez nem az volt, amit valójában mondani akarok. De ez nekem sem könnyű, és ha nem a százados élete múlna rajta… Akkor pontosan azt tenném, amit eddig, és hibát, hibára halmoznék. Mert képtelenség mások érzéseivel foglalkozni, ha én magam elzárok mindent, ami bennem van…
- A munkád és a jelenléted sokkal több, mint a vas foltozása, és én nem is arra gondoltam. - hanem arra, amit a legénységnek jelent. Amit nekem jelent. Pont azért hajszoltam annyira, mert tudom, hogy mennyi mindenre képes. Ő nem csak a hajót tartja karban, hanem ezzel együtt mindenki biztonságáért is felel. És én is neki köszönhetem azt, hogy bárhova vezethetném a hajót, mert készen állna minden eshetőségre. Ez nem csak technológia, hanem odafigyelés, és az események teljes kézben tartása. Mert mi egy csapat vagyunk, és ennek ő is a része. Ám ezt elmondani… tényleg nem lehet. Ezért másként próbálom meg…
A saját energiámat, és lelkemet is megnyitom, és engedem, hogy az körbe ölelje Terrancet is. Nem csak az együtt érzést közvetítem felé, hanem saját magamat is, hogy érezze, mellette állok. Mert sok mindenben hasonlítunk egymásra. Túl sok mindenben. Pont ezért olyan nehéz egymásra néznünk, és könnyebb hárítani mindennemű kommunikációt. Viszont nem kell, hogy továbbra is így legyen.
A kezem épp akkor szorul meg az övé körül, amikor Terrance is érezhetően megmozdul. Elakad a lélegzetem, és mellkasom is fájdalmasan összeszorul, mert néhány pillanatig nem tudom, hogy ez az érintés az utolsó lesz-e vagy épp az első. Ezért mikor az üzenete is elér, megkönnyebbültek sóhajtok fel, és engedem ki a bent tartott levegőt is. Egy mosoly pedig ösztönösen kúszik az arcomra, pedig továbbra sem mondok ki hangosan semmit.
- Rendben. A kis esernyő azért jöhet? - a mosoly még mindig az arcomon van, hiszen már az energiáján is érzem, hogy a visszatérést választotta. Még azután is, hogy úgy érezte, mindent elveszített. Már akkor is kiérdemelte a tiszteletemet, amikor láttam a munkáját, de ez… lenyűgöz az ereje, és azt akarom, hogy ezt ő is tudja.
- Te vagy a legbátrabb, akivel valaha találkoztam. - a kezem ismét megszorul az övé körül, de most a hüvelykujjammal is végig simítok a kézfején. A ‘koktél készítés’ pillanatát pedig már nagyon várom...
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Hemyle Miope Sat Apr 29, 2023 9:04 pm

Square No. 1.
Square No. 1.

- Nem feleselt? Akkor nagy baj van.- ó, pedig szeret okoskodni, izé, akarom mondani sokat beszélni.
És éppen ezt szerettem meg nagyon benne. Mindenről tud valamit mondani, van hozzáfűznivalója, amivel egy beszélgetés nem a felszínen sodródik, mint egy csoffadt lufi.
Bólintok. Odaát nem tudnak hazudni, igaz, itt sem, ha meg igen, azt meg kíszúrom, szóval velem annyira nem könnyű. De ha elhiszi a saját hazugságait, amiről nem is tudja, hogy az, mint például Terrance... az már más kérdés.
- Igen. Segítene neki feldolgozni azt, ami lent történt. Ha, vagyis miután összekapartam Terrancet a trutyiból.
Újból bólintok, tényleg.
- Kérlek. - nézek újra Zorára. Nem akarom, hogy Terrance megint mindent előlről kezdjen, elég sebe van már így is, amit sose nem is kellett volna, hogy megkapjon. Más már régen feladta volna, de ő mindig hitt. És ez csodálatos lélekre utal. Ideje már, hogy élhesse is életét, ahogy megérdemli.
Figyelem Terrance reakcióját, és nem éppen a legjobb.
- Azt üzeni, befoltozni egy vasdarabot, bárki képes. - elkuncogom magam, még a helyezt ellenére is. Ez Terrance és a humora. Amit nagyon szeretek.
Így újra próbálkoztatom Zorat, mert ...
Szívem elszomorodik, ahogy látom keserűségét és hogy meghozta a döntését, menni akar.
Azután meglepve pillantok a jelenetre, egy pillanatra abba is hagyom a foltozást, hogy aztán serényen dolgozzak tovább.
Némán szippantom be ajkaim, s még szorgosabban dolgozom rajta, ahogy érzem a Forrás támogatását is, felhasználom erejét.
Az idővel azonban Terrance nálam nem tud kibabrálni. Ha mozdulatlanná is válok számára is,érzékelem a kitágult időbuborékot a másik dimenzióban, s a párbeszédet is. S aztán a kérdést is, amit Forrás felém intéz.
- Csapassuk?
Terrance energiamezejére nézek, majd izgatottan bólintok egyet, s érzem, ahogy a gyógyítókon is átmegy az energia, hogy a test fizikai részén tudjanak segíteni, míg részemre az energiatest felé lökődik az energia. Huss, volt nincs sötét mező, lukak, egy helyreállt és funkcionáló energiamező veszi körbe Terrancet.
De nem is kell mondanom Zorának, látom, ahogy Terrance keze megmozdul.
Ha el mered venni a kezed, kupán tollak, Terrance!




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Sat Apr 29, 2023 8:43 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen

Érzem a kezét. Zora. Egyszerre van nagyon távol tőlem, mintha a keze és ő maga között galaxis méretű távolság lenne. Ne tűnj el! Kezét kétségbeesve szorítom, amennyire tudom, ami nem más a valóságban, minthogy időnként ugyan szorosabb a fogása kezemben, de nagyon gyenge. Mintha az a kéz már szintén nem tartozna hozzám. Messze van az is.
Aggasztó állapot? Nem fáj semmim. A szívemen és lelkemen kívül. Nem sérültem meg. Vagy másra gondol? Akkor ennyi volt? Magamban sóhajtok. Megadóan. Nagyon jó lenne. És akkor eltűnnék, mindenki életéből, mindenki szeme láttára. Eltűnik egy szégyenfolt a világ szőtessén. Ugye lehet olyan, hogy teljesen eltűnni? Megsemmisülni? Jó lenne, én kívánom. Kezem azonban képtelen elengedni a kezet. Az Érintést.
Nem feleseltem....
Már nincs mit mondanom a világnak, hiszen felismertem, hogy valóban értéktelen és semmi mindaz, amit mondok. Senkit sem érdekel, vagy ha igen, azért teszi, hogy belekössön, és még kevesebbnek érezzem magam. A semmiből már nem lehet elvenni, úgy vélem....
Ne adjam fel?
De. Feladtam. Nem küzdök azért, hogy valakinek végre ... szóval érezzem azt, hogy vagyok valaki.
Érzek valamit. Azután pedig valakit. Azonban nem előttem, vagy körben érzem, hanem egy adott ponton.
Időbe tellik azonban mindez, hogy felismerjem mindezt. Már nagyon várom, hogy vége legyen. Lassan fordulok a tudat irányába, s még lassabban ismerem fel.
Miope?
Megállok. Mit keres itt?
Idő az is, mire megértem, mit kérdez. Keserűen elnevetem magam.
“Pont Terrán kellett összefutnom azzal, aki összezúzta a lelkem, a szívemmel együtt. Most meg csak még alaposabb munkát végzett. Igaza van. Semmit sem érek. Felesleges vagyok.”
Aztán megkérdezek valamit, s ez a  kérdés nagyon ösztönösen indul felé.
“- Zora fogja a kezemet, ugye? Ha nem fogná, már nem lennék itt.”
És hirtelen nem tudom, hogy ez most jó, vagy nem. Mert megérint az, hogy valaki ott van mellettem. Valakik.
Elgondolkodom. Ezt most előbb láttam, mint most érkezik? Az idő itt... ó. S belemerülök újra az érzetbe, amit akkor megpendiített. Visszafordulok teljesen Miope felé.
“- Igen, hallottam. És hogy ő mondja.”
Könnyek gyűlnének a szemembe, ha itt lenne, az érzet azonban megvan.
“-Köszönöm.”
Mégsem terhelhetem őket magammal. Mit tudnék adni? Senki vagyok, s semmim sincs.
Ekkor ér el Zora hangja, s keserűen elmosolyodom.
“- Befoltozni egy vasdarabot bárki képes.”
Tudhattam volna. Semmit sem érek. Most már tudom. Ez volt a lecke ebben az életben? Eddig is tudtam! Csak nehéz volt elfogadni. A remény azonban végleg elfogyott ebben, feladtam akkor ott, az asztalnál.
Összeszedem a maradék bátorságomat. Csak egy lépés, nemigaz? És utána végre ott a semmi.
Behunyom nemlétező szemeim, veszek egy nagy levegőt, s előre lépek.
A fény tükörré formálódik, s ahogy hozzáér a “lábam”, millió darabra törik. Zora hangja ér el.
“Kinyitom szemeimet” és a tükördarabokra nézek, amiből az életeim néznek vissza rám, miközben Zora “hangját hallom”.
Nem szeretem látni a múltbeli életeimet. Mind szenvedésről szólnak, arról, hogy a képembe mutatták, mennyire is értéktelen vagyok, csak vegyem  má....
Elhallgatnak a gondolataim.
Ott találom magam az ágyam mellett, Zora mellett, s ahogy azon vannak, hogy visszajöjjek. Figyelem az energiáikat, majd egy gondolattal megfagyasztom az időt, amiben én vagyok, s figyelem őket.
Fogalmam sincs, mennyi ideig ülök így az ablakpárkányon, figyelve az energiát, ami tőlük érkezik (meg a Forrástól.
- Tényleg úgy gondolod, hogy csak azért éltél, hogy megtudd, mennyire is értéktelen vagy?  
Kis híján a földre esem, ahogy az energia elér. Az a szeretet.... de hiszen érdemtelen vagyok rá...
A következő plllanatban érzem, hogy ismét a testemben vagyok, s ösztönösen visszaszorítom Zora kezét.
“-Kandírozott cseresznye nélkül kérem.”

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Sun Apr 16, 2023 9:41 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Miope érkezésével nekem már nem marad feladatom. Nem tudok segíteni a századosnak, így a jelenlétemet sem érzem szükségesnek. Valamiért viszont nehezen tudom elengedni a kezét… Mintha bíznék abban, hogy ez segít. Pedig tudom, hogy nem így van.
Ezért is nézek meglepetten Miopéra, amikor arra bíztat, hogy ne engedjem el a századost. Érezhetően megállok, és magamban még azt a kérdést is felteszem, hogy ez miért fontos, de végül engedek a finom… javaslatnak. Rontani ugyanis ezzel valóban nem tudok a helyzeten.
- Nem feleselt. - nem ez tűnt fel először, de én személy szerint ebből tudtam, hogy nagy a baj. És minden beosztottamnak a legjobbat akarom, ezért kivételesen nem élveztem a csendes perceket. Sőt…
- Remek. - valóban örülök annak, hogy kapcsolatba tud vele lépni. Így van esély arra, hogy segíteni is tud. És mindannyian ezért vagyunk itt. Még én is. Ezért továbbra is fogom a százados kezét, de ezen kívül… tehetetlennek érzem magam. Ez viszont egészen addig nem számít, amíg valaki más kompetens.
- Értem. - miért ne engedné? Miope a barátja. Épp ezért hívtam őt. Vagy már rá sem hallgat? Nos akkor van igazán nagy kulimászban a százados… Nagyon nem szeretném, hogy baja legyen. Főleg így ne… Mert ennél jóval kevesebb is képes félbeszakítani egy életet. Nem csak a fizikait…
Ezért önkéntelenül sóhajtok fel, amikor Miope kijelenti, hogy sikerült kapcsolatban lépnie vele. Vagyis engedte. Akkor mostantól minden rendben lesz. Ugye? Nagyon ajánlom a századosnak, hogy szedje össze magát, mert szükségem van rá… vagyis az egész hajónak a munkájára. Ugyanis kivételes tehetség…
- Igen. Velem is ezt osztotta meg. - örülök neki, hogy Miope számára is már nyilvánvaló, hogy mi történt, mert nem szívesen avattam volna be én magam a részletekbe. A százados a bizalmába fogadott, és ezzel nem szívesen élnék vissza. Csak akkor, ha élet-halál kérdése. És ez most egyértelműen az, de örülök, hogy nem nekem kellett ‘lépnem’.
- Peter, Peter… - futtatom végig magamban a neveket, és töröm a fejem, hogy kire gondolhat Miope…
- Peter Nazyr? - teszem fel végül a kérdést. Nem sokat tudok róla, de mintha ő pont ilyesmivel foglalkozna. Ha nem róla van szó, az viszont hamarosan ki fog derülni. Bárkire is van szükség, a százados megkapja. Ha kell személyesen hozom ide, bármilyen Peterről is van szó.
- Tényleg? - újabb meglepetés, és ez még az előzőnél is nagyobb. Hálás, amiért itt vagyok, és fogom a kezét? Pont nekem? Pedig én sem könnyítettem meg az életét. De ha így van… rá is nézek a századosra. Egy pillanatra pedig… Mindegy… Maradok természetesen, és egy tapodtad sem mozdulok a továbbiakban.
- Megpróbálhatom. - nézek egy másodpercig Miopéra, majd ismét a századosra emelem a tekintetem. A szavak viszont… most nagyon nehezen jönnek. Ugyanis érzem a súlyát, és tudom, hogy most nagyon nem mindegy, hogy mit üzenek neki. Félre kell tenni minden önös gondolatot, és kizárólag az ő érdekeit kell néznem. Bárcsak jobban ismerném őt…
- Terrance. A legénységnek szüksége van rád. Ez az ócskavas szétesik, ha nem figyelsz rá. Vissza kell jönnöd. - ez teljes mértékben igaz, ám azt érzem, hogy ez nagyon kevés lesz. A helyében engem sem érdekelne, hogy mi van a hajóval, és még a legénységgel sem foglalkoznék. De akkor mivel lehetne maradásra bírni? Mivel lehetne megmutatni neki, hogy az élete nem értelmetlen, és egyikünk számára sem fölösleges? Hogy nekem… sem fölösleges…
És mintha hangosan kimondtam volna a kérdéseket, Miope ismét megkér, hogy beszéljek a fejével. Nem vált be az, amit mondtam. Ezért hatalmas sóhaj csúszik ki az ajkaim közül, és bólintok Miope irányába. Megpróbálkozom még valamivel, ami… nekem sem lesz könnyű, de a századosért megteszem.
- Tudom Terrance, hogy milyen nehéz összekaparni a szívedet, ha azt összetörte valaki. És ilyenkor kapaszkodsz a múltba, és azokba a darabkákba, amik kéznél vannak, és amiket legalább megtaláltál. Mert sokkal egyszerűbb abban szemlélni a saját tükörképedet, mint valaki más szemébe nézni, és kockára tenni azt, hogy meglátják a sebezhető oldalad. De, ha körbenéznél… láthatnád magad mások szemével is, és felismernéd, hogy fontos vagy a környezetednek. Idővel pedig azt is, hogy valójában nem ez számít. Hanem csakis te. És nem lehet fölösleges az, aki mellett ennyien állnak, és akit ennyien várnak vissza… - nem mondtam ki hangosan a szavaim, mert ezek csak rám, és a századosra tartoznak. A kezét viszont még szorosabban fogtam, amíg ‘beszéltem’ hozzá. Ezúttal ugyanis nem tettem félre az érzelmeimet, hanem átadtam őket neki, annak ellenére is, hogy sosem akartam már ilyet tenni. De ha ezzel segíthetek… ennél többet is adnék.
- Gyere vissza Terrance. Ezúttal én fogom keverni a koktélt, mindhármunknak. - bárcsak ezen múlna… de tényleg megteszem. Csak emelje fel a hátsóját erről az ágyról, mert nem tudom mit fogok csinálni, ha nem teszi…
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Hemyle Miope Sun Apr 16, 2023 8:31 pm

Square No. 1.
Square No. 1.

A szemem egyből azt veszi ki, hogy éppen mit, azaz kit tart a kezében. Mármint, hogy egyáltalán fogja valakinek a kezét. Nahát Terrance, te aztán jól bevásároltál! És ami azt illeti, illenek is egymáshoz. Ha nem tudnám, mi is a múltja Terrance-nak. Hoppá. Akkor most Terrance megvallotta a tutit, és kosarat kapott alma nélkül, vagy fordítva történt? Eh, nem előfeltételezünk! Nekem már az is finom mosolyt csal a szemem sarkába, hogy két olyan lény fog kezet, akik nagyon sok mindenen mentek keresztül.
Ahogy megpróbál mégis kibontakozni a százados kezéből, mert már látom, kapaszkodnak egymásba, finoman ráteszem a kezem az övékére, s Zora szemeibe tekintek, s szavak nélkül jelzem, hogy maradjon ott és úgy, ahogy van. Nem úgy vagyok gyógyító, hogy hozzá kéne érnem bárkihez is. De ahogy látom, nem a testével van gond Terrancenak.
Tehát lement a bolygóra. Nagyot sóhajtok, együttérzően. Amit Terrance elmondott, már attól is szenvedett, hogy a bolygó közelében van. Talán tényleg jogosan döntött akkor, hogy a közelébe sem jön. Ugyanakkor erről is ő döntött, hogy mégis visszajön. Vagyis az első próbán jött a banánhéj, és Terrance...
Ejjjj, Miope, már megint előfeltételezel. Szépen előveszek gondolatban egy dobozt, belerakom az összes eddig előfeltételezést, és kidobom egy képzeletbeli ablakon. Még meg is tisztítom a kezem, dolgavégezetten. Tiszta lap, mehet minden.
- Hogy értve, hogy aggasztó? - Terrance energiáját figyelem, amit a gyógyítók nagyon igyekeznek legalább szinten tartani. Tehát lelki trauma, s meg is látom a mintázatot.
- Igen. - érzem Zora aggodalmát, s finoman megsimítom felkarját, maradjon ott, fogja a kezét, majd Terrance lábához állok, s az arcát figyelem.
- Csak rá van szükségem, hogy engedje, kapcsolatba léphessek vele.  
Ó-ó. Már nagyon nézegeti a kaput, de fogalma sincs, hol lehet. Időbe kerül, mire felfigyel rám, s reagál is.
Zora szavai elérnek, s “felveszem” a jelenetet. Gondolatban átölelem Zorát.
- Megvan.
S megmutatom Terrancenak a jelenetet. Érzem, hogy megállnak a verkli gondolatai és érzelmi spirálja, figyel. S ekkor tűnnek fel a lelki sebei, amik olyan nyíltak, s árad belőlük lelkének energiája, hogy összeszorul a szívem. Átkarolom, s megkérdezem, mi történt.
Tehát ezt láttam a kártyban.
- Azt mondja, találkozott a volt kapcsolatával. És ... - hűha, de nehéz ezt így megfogalmazni. A fizikai szavak semmik a kimondatlanokhoz.
- Sokkal rosszabb eredménnyel zárult, mint amikor nem jött vissza. És úgy érzi, hogy a léte felesleges mindenki számára. - ájj, ezek a sarkítások. De ahogy mutat pár dolgot, megértem. Kapja a jeleket, és vak rájuk, mert csak a múltban él.
Zorára tekintek.
- Vissza tudom hozni és stabilizálni, de szüksége lesz valakire, akivel a dolgok gyökeréhez mennek. Petert ismered? - azzal újra Terrancera nézek. - Nagyon hálás, hogy fogod a kezét. Már nem lenne itt... ha nem tetted volna. -azért ezt macskanehéz kimondani. S nem okolhatunk senkit ezért, ez is tapaszalat neki. Ám fáj a szívem érte.
- Köszöni a bátorítást. Sokat jelentettek a szavak. - bezzeg én dumálhattam neki! Eszembe jut valami. - Beszélnél hozzá? Az is segít neki visszatalálni. Eléggé eltévedt odaát.  - nem véletlenül. Ő menni akar, de nincs itt az ideje.
Szükségtelen behunynom a szemeim a koncentráláshoz, úgysem azzal nézek egy ideje, hogy beléptem ide.
Ha Terrance engedi, összekapcsolom energiáját a Forrással, segítek megtalálni a kapcsolatot, amit elvesztett, és érzem, hogy nem akarja. Megállok. Tőlem vajh elfogadja-e?
Arcomra kiül az aggodalom, hosszú percekig.
- Nem akarja, hogy ... - beszippantom a szám szélét, félbehagyom a mondatot. Nem akarom befejezni. - Beszélnél a fejével? - Zorához intézem szavaim. - Közben az energiarendszerét befoltozom. - azok a tátongó lyukak! És ilyen fekete masszát még sosem láttam körülötte. Szó szerint lle kell tépnem, fosztanom az aurája körül, hogy hozzáférjek, s megállítsam a szivárgást.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Mon Apr 03, 2023 8:32 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Semmi jót nem tartogat az, ami a szemeim előtt zajlik le, és hiába esik nehezemre, be kell ismernem, hogy ehhez én kevés vagyok. Egykoron talán a támasza lehettem volna bárkinek, hiszen az empátia mindig is a sajátom volt. A saját érdekemben azonban ezt elengedtem, mert bőven elég volt a saját érzéseimmel is megküzdenem, és nem akartam még már terhét is magamra venni. Úgy tűnik, hogy ebben hibáztam. Hiszen az én pozíciómban - azzal a céllal, hogy mindenkinek a lehető legjobb körülményt biztosítsam - nem ignorálhatom a hozzám tartozók mentális egészségét, és bízhatok abban, hogy mindenki megoldja saját maga a problémáit. Vannak helyzetek, amikor igenis szükség van a segítségre, akárcsak azzal is, hogy jókor vagyok jó helyen, és értesítem azt, aki érdemben is segíteni tud. Ez elsősorban az orvosi csapatot jelenti, másodsorban valakit, aki ismeri is a századost. Én nem tudok róla semmit, és azon kívül, hogy mellette maradok, amíg nem lesz jobban tényleg nem tudok semmit sem tenni. Ezért is küldtem üzenetet Miopénak, és adtam neki engedélyt a teleportálásra, rögtön azután, hogy jelezte meg fog jelenni.
A méltó üdvözlésre azonban esélyem sincs, mert továbbra sem mozdulok a százados mellől. A kezét végig fogom, még akkor is, amikor az orvosi csapat már dolgozni kezd az esetén. Azt ugyanis tisztán látom, hogy nagyon nagy a baj, és nem fog meggyógyulni néhány kapszulától. A százados együttműködésére is szükség lesz, erre pedig én nem kérhetem.
- Remélem… - most még a köszönésre sem pazarlom az időt, csak finoman megemelem azt a kezemet, amivel a százados kezét tartom, hogy Miope jól láthassa, hogy mi történt. Adok neki néhány másodpercet, vagy akár percet is, hogy elemezni tudja a helyzetet, majd odébb megyek egy lépéssel. Ha azt látom, hogy közelít, akkor át is adom a helyemet, és nem szívesen, de elengedem a százados kezét, hogy a barátja lehessen mellette.
- A Terrán járt. Már akkor is aggasztó volt az állapota, amikor felkerestem, de aztán beszélgetni kezdtünk és… - nem mondom ki, hogy mi lett a vége, és azt sem, hogy ez minden bizonnyal az én hibám. Ez ugyanis nem igaz. Tény, hogy valamit elrontottam, de nem én vagyok a felelős a történtekért. Mégis motoszkál bennem az, hogy ha nem lettem volna vele olyan szigorú, talán nem jut ilyen mélyre. A bűntudatnak azonban nem adok teret egyelőre.
- Kapcsolatba tudsz lépni vele? - abban reménykedem, ha beszélnek valamiképp, Miope megtudná fékezni azt a folyamatot, ami elindult. Ezért az eddiginál is látványosabban lépek hátra, és hagyom, hogy mind az orvosok, mint Miope megtehesse azt, ami szükséges ebben a helyzetben. A szobát azonban nem hagyom el. Talán más túl késő van ahhoz, hogy jóvá tegyem a viselkedésem, de akkor sem tudom itt hagyni. Illetve továbbra is segíteni akarok.
- Szabad kezet adok neked mindenben. Ha szükséged van bármilyen erőforrásra, csak szólj. - a helyiség falának döntöm a hátam, de egyébként ugrásra kész vagyok. Ha bármi kell, rögtön intézkedem. Illetve telepatikusan üzenek a századosnak, még akkor is, ha tudom, valószínűleg már nem hall engem.
- Nem adhatod fel Terrance, megértetted? - az arcom nem árul el semmit. Az semleges, mintha minden érzésemet el tudtam volna zárni. De ez nem így van.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Hemyle Miope Sun Apr 02, 2023 9:58 pm

Square No. 1.
Square No. 1.

Éppen nyerésre állok, s már alig várom, hogy szét tudjam teríteni a lapjaimat. Saaajnos napszemüveget nem lehet felvenni, mert hogy a szem lélek tükre, és ha csalni akarok, akkor látni. Dehogy akarok én csalni, csak nagyon menő napszemcsiben kártyázni! Így fel is veszem, a rosszalló pillantások ellenére is.
Már boldogan teríteném szét a lapot, “nyertem!” felkiáltással, amikor megérkezik az üzenet. Ahogy Zora-t érzékelem, megáll a kezem a lapokkal. Visszaüzenem, hogy máris ott vagyok, mellette. Szó szerint.
- Nekem mennem kell. - mosolygok, addigra már félig állok is, s a mormogásokkal nem foglalkozva, le is teszem a lapokat, hogy a másik szobába menjek.
Még elkapom a döbbent kiáltást, hogy nyertem, azután már Zorát látom, ha addigra megadta az engedélyt hogy teleportálhassak.
Nem, nem őt látom, hanem a teleport érkezési helyet, de már várnak, így semmit sem kell kérdeznem, de azért bosszankodom kicsit, hiszen nagyon furcsa energia jött Zora felől, ilyennek még nem érzékeltem.
Akárhol is bukkanok rá, máris kérdezek.
- Valami baj van? Tudok segíteni? -aggódón nézek rá, rajta keresve a gond okát.




Hemyle Miope
Hemyle Miope

Age : 1847
Origin : Pleiades
Profession : bus driver/Tarot-reader
Play by : Audrey Hepburn

https://elementals.hungarianforum.com/t170-miope#739

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Sun Apr 02, 2023 9:43 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen

Sajnálja? Lassan jut el hozzám a szó, amit kimond. Azt vártam, hogy azt mondja, megérdemlem. De hiszen honnan tudná, milyen életeim voltak eddig? S megértem, őt sem zaklathatom ezzel. Tényleg jobb, ha ... megyek. De hova? A semmibe, oda jó lesz, bár lehet, oda sem fogadnak be.Nem baj. Nem akarok létezni, jóvátenni sem tudom, hiszen csak rosszabb lett minden olyankor.A meglepett zavartság azonban megjelenik az arcomon.
S ez még jobban kijön rajtam, hogy nem csak eljut hozzám az, hogy nem így gondolja, hanem meg is értem.
A kimondatlan kérdés és értetlenség ott marad az arcomon, de talán ez is jobban kimerít, nem tudom.
Úgy érzem, mintha masszában forognék, zuhannék. Valaki a nevemet mondja. Zora?
Tartsak ki? Segít? Sokáig értetlenül keringek a masszában, mire felfogom. Segít. Azoknak segítünk, akik számítanak, ugye? Könnycseppek jelennek meg a szemem sarkában, s gördülnek lefelé.
Érzem a testemen az érintéseket, s hogy változik a helyzete, de nem tudok kilépni a testemből, mintha csapdába estem volna. S végül csak Az érintésre tudok koncentrálni, abba kapaszkodok, noha a kezem alig bírná fogni, inkább a kéz szorítja az enyémet, lélekben kapaszkodok belé. Valakinek tényleg számítok?

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Wed Mar 15, 2023 12:50 am

Square no. 1
Terrance & Zora
Figyelmesen hallgatom a századost, és úgy érzem, hogy fel vagyok készülve mindenre, amit mondhat. Hiszen a fájdalom nekem sem ismeretlen, épp csak más jellegűvel kellett megküzdenem. De amit végül kimond…
A szavainak súlya rátelepszik a mellkasomra. Ettől a légzés is nehezebben megy, de az sokkal jobban aggaszt, hogy nem tudok mit mondani erre. Kéne, és azt is tudom, hogy mit. “Szerintem nem vagy értéktelen”.  Azonban hiába mondanám ki, nem érnék vele semmit sem. Mert miért is hinne éppen nekem? A legutóbbi beszélgetésünk megmutatta, hogy nem ismerte fel a segítőszándékot a szavaim mögött. Nem hibáztatom érte, hiszen erősen elrejtettem. De éppen ezért a szavaim nem jelentenének neki semmit. Én nem éreztettem vele azt, hogy a munkája értéktelen. Éppen ellenkezőleg. Pont azért nem engedtem el a hajóról, mert fontos a jelenléte. De ez már magyarázkodás a részemről. Illetve meglehet, hogy annak ellenére, hogy nem állt szándékomban, végül én magam is megerősítettem benne ezt az érzést. Így csak egy dolgot tudok kimondani.
- Sajnálom. - ez nagyon kevés, pontosan tudom. Azonban most már félek bármit is mondani. Nem akarom bántani. És magamat sem. A saját sebezhetőségemet senkinek nem vagyok hajlandó megmutatni. A százados viszont megtette. Talán… most én is tehetek kivételt.
- Ha ez számít valamit, én nem így gondolom. - megérintem a vállát utána viszont elindulok a takaróért. Tudom, hogy fölösleges, de valamit tenni akarok érte. Az én felelősségem. Az, hogy ide jutott az én hibám is. Korábban kellett volna beszélnem vele. Vagy csak jobban figyelni arra, amit mond… Most már viszont késő ezen keresegni. A múltat nem tudom megváltoztatni, csak arra tudok hatással lenni, ami ezután fog történni.
És amikor visszaérek hozzá érzem a változást rajta. Negatívat. Be sem tudja fejezni a mondandóját, de nem emiatt kezdek aggódni. Érzem, hogy az energiája menthetetlenül elenyészik. Ehhez én pedig már kevés vagyok.
Mielőtt bármit is mondanék, vészjelzést adok le az orvosi csapatnak. Megadom a kódot is, ami a vészhelyzet jellegét írja le, és persze a százados azonosítóját illetve a helyszínt. Perceken belül ide kell érniük, de ennek ellenére is képtelen vagyok megnyugodni. Nem tudom, hogy mit tehetnék addig. Először közelebb lépek hozzá, és megszólítom.
- Terrance. Tarts ki rendben? Itt vagyok, és segítek. - legalábbis megpróbálom. De ezt már nem mondom ki hangosan. Csak küldök még egy üzenetet a barátjának Miopénak. Talán ő tud neki segíteni. Egyelőre viszont csak én vagyok itt. Ezért meg is fogom a százados kezét, és addig nem engedem el, míg az orvosi csapat meg nem érkezik.
Igazából még akkor sem… Többen is érkeznek, hordággyal, és neki kezdenek a szakszerű szállításának és ellátásának. Én pedig a századossal tartok, mert nem fogom egyedül hagyni. És a kezét is végig fogom, míg mellette sétálok, illetve miután a gyengélkedőben hordágyra rakják. Persze csak akkor, ha nem ellenkezik, és a folyamat gond nélkül lezajlik.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Tue Mar 14, 2023 11:36 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen

Vajon szégyen, ha az igazat mondjuk magunkról, ha az éppen nem túl hízelgő ránk nézve? Akkor is az az igazság. Akár kimondom, akár nem.
- Mert nem érek annyit... hogy jogom legyen erre. - az elmúlt életeim előttem keringenek, a maguk tömör valóságával: mindenki elfordult tőlem. Vagy ha máshogy nem tudott szabadulni tőlem, akkor végzett velem. Biztos hibás vagyok, hogy bármire is számíthassak. Vagy bárkire.
Zora eltűnik előlem. Erre csak csendben tekintek magam elé. Hát legyen. Ő is itthagy. Én meg innen nem tudok hová menni, nem igazán tudom már a testem mozgatni. Csak dideregni.
Valami nehezet érzek a vállaimon, s hirtelenjében  nem tudom eldönteni, mi is az. Hagyom, most már úgyis mindegy. Minden mindegy. Kudarcot vallottam. Az összes életemben. És legjobban azt sajnálom, hogy nem fogom tudni jóvátenni.
- Ezt nem. Egyszer volt hasonló.... - nem megy folytatni. Olyan felesleges már visszarévedni a múltba, azon változtatni már nem lehet. Kezdek álmos lenni, s valahogy a csend is nagyon jól jön. S minden kezd egyre távolabbra tűnni, a rosszullét is... csak egy kicsit... pihenek...

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Tue Feb 21, 2023 11:37 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
A teljes figyelmem a századosé. Ebben a helyzetben ez akkor is így lenne, ha éppen szolgálatban lennék, ugyanis átadnám, ha arról van szó, hogy a hajó nincs közvetlen veszélyben ellenben az egyik beosztottam nagyon is.
Szavai ezért mélyen megérintenek, és nem csak azért, mert voltam már ott, ahol ő is van. Valójában éppen azt kell megtapasztalnom, hogy ő még nálam is sokkal mélyebbre jutott, és már az én ‘szintemet’ sem kívánom senkinek. Nekem is rengeteg időre volt szükségem, hogy helyre rázzam az életem. És még most sem sikerült teljesen. Vagyis neki még nehezebb lesz innen felkelnie.
Ezért mindenképp segíteni akarok a századosnak, csak egyre biztosabb vagyok benne, hogy én ehhez nagyon kevés vagyok. A gyógyítóinkra van szükség, azokra, akik a lélek sebeit tudják beforrasztani, de most én vagyok itt vele. A bizalmát nekem adta. Nem élhetek vissza vele. Meg fogom tenni a szükséges lépéseket, de előbb meg akarom próbálni rávezetni őt arra, hogy fogadja is el a segítséget. Még akkor is, ha ezzel tovább ronthatok a helyzeten. Ennél ugyanis sokkal rosszabb nem lehet. Ez egyszerre megnyugtató és kétségbeejtő.
- Miért döntött úgy, hogy nem csak azt a kapcsolatot engedi el, hanem az összeset? - ezt szeretném megérteni. Még úgyis, hogy én is pontosan ezt tettem. Biztos vagyok benne, hogy neki más oka volt erre, vagyis a megoldás is más lesz. Én egyébként sem találtam meg az enyémet, csak áthelyeztem a fókuszt a munkára. Azt tart egyben, és a felelősség, amivel az beosztottjaimnak tartozom. Akár látják ezt, akár nem.
A százados ‘tüneteit’ viszont hamarosan szabad szemmel is látni kezdem. Dideregni kezd, és tudom, hogy ennek semmi köze a hőmérséklethez. Mégis felállok, és a szekrényemből kiveszek egy takarót, ha pedig engedi, ráterítem a hátára. Ha semmit nem ér, ezt akkor is megteszem, és ismét helyet foglalok.
Ahogy az üresség szót kimondja viszont én körülöttem fagy meg a levegő. Mindig tudom, hogy mit kell mondani, ám most néma maradok. Ebben a szóban ugyanis minden bennem van, és az is, ami jönni fog. Ki kell rángatnőm őt ebből, de én legfeljebb egy istenes pofonnal tudnám ezt megtenni. Annak meg nem igazán van haszna. Így félretéve a saját aggodalmamat inkább figyelek tovább és várok arra, hogy valami értelmessel is elő tudjak állni. A csend már egyébként sem lehetne mélyebb.
- Érezte ezt már korábban is? Az ürességet és azt, hogy nagyon rosszul érzi magát? - csak reménykedni tudok benne, hogy jó irányba haladok. Mert még mindig nehezen tudom elhinni, hogy egyetlen balul sikerült kapcsolat elég ahhoz, hogy valaki ilyen mélyre kerüljön. Nem mintha kétségbevonnám az érzéseit csak… az élet sokkal több ennél. A sebek pedig akkor igazán mélyek, ha több forrás okozta őket.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Tue Feb 21, 2023 11:00 pm

Everything

Changes

Zora - Terra - Jelen


Jóval később jut el hozzám, hogy hellyel kínált. Azt megköszönni kéne, ugye? Nehezen mennek a szavak is. Egyre távolabb minden és mindenki.
Elválás... otthagyott. Vissza se jött, és én vártam rá. De már ez a fájdalms érzés is kovakúszott, ott van valahol távol, a mindenségben. Már nem számít. Úgyse voltam valóban senkinek sem bárki is. Kicsit hosszú idő volt rájönni. Addig pedig erőszakosan toltam magam másokra, s csoda, hogy inkább otthagytak, vagy végeztek velem, csak hagyjam már őket békén?
Nem csoda. Megérdemeltem. S már ez sem számít. Minden múlt, s elmúlt.
Mit engedtem el? Mindent.
- Először csak a kettőnk között fennmaradt kapcsot.... aztán .... mindent. Minden szálat, mindent. - ha figyel magára, közöttünk sem érzi már azt a kapcsot, ami a leutazás előtt megvolt. Szabadon lebeg a vége, a helyén pedig egy hatalmas nagy folt éktelenkedik az energiámban, hagyva kiömleni mindazt, aki és ami vagyok. Mint sok más, megannyi luk mellett.
Megint kezdek fázni, nagyon. Reszketni kezdek, mint aki éppen a fagyos mezőkön sétál, egy szál pulóverben.
Mit éreztem.... olyan régen volt már...
Csak meredek magam elé, s egyre jobban fázok.
- Ürességet. - hogy az energiám távozik, hiszen ha mindenki mást választ, akkor nem érdemlem meg, hogy létezzek. Felesleges vagyok. S akkor legyen így: eltűnök.
- Hogy nagyon rosszul ... vagyok. - a világ már egy ideje csak fekete-fehér-szürkés módon van előttem.
Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Fri Feb 03, 2023 11:57 pm

Square no. 1
Terrance & Zora
Az összes eddigi vitánk során arra vártam, hogy legalább egy percre elhalgasson, de ez sosem következett be. Mindenre volt válasza, és az önbizalmát semmivel sem lehetett megrendíteni. Most viszont csak a szótlansága fogad… Az a néhány kiejtett szó is szinte eltűnik a semmibe, és miután megvizsgálom rájövök, hogy nem csak az. Ezt sosem akartam… Ennyit egyetlen megnyert csata sem ér meg.
- Kérem foglaljon helyet. - mutatok az egyik fotelre, én pedig vele szemben ülök le. Megvárom, míg kényelembe helyezi magát, mert hosszabb beszélgetésre számítok. Nem kínálom meg semmivel, mert nem ezért vagyunk itt. Helyette a figyelmem az övé, és jelenleg ezzel többet tudok segíteni. Remélem.
Az erős javaslatomat követően pedig mesélni is kezdi a történteket, és igyekszem semleges maradni, hogy ne zavarjam meg. Bizonyos szavak után viszont nagyon nehéz. Ahogy az egykori párt, és a fájdalmas elválást említi… Hirtelen pontosan tudom, hogy milyen érzésre gondol. Amikor az életünket megosztjuk valakivel, akkor annak a személynek az elvesztése kitép belőlünk is egy darabot. Ez nem csak fájdalmas, hanem egyenesen kínzó, és nem is múlik el. Nagyon sokáig nem…
A mondandóját viszont nem szakítom meg a saját gondolataimmal. Végig hallgatok mindent, és csak egy-egy arcrándulás mutatja, hogy ez számomra is érzékeny téma. Ennél jobban viszont nem engedem, hogy elragadjanak a saját érzéseim, mert most azért vagyok itt, hogy valamiként támaszt nyújtsak a számára. Csak először meg kell értenem mindent, amin keresztül megy.
- Mit engedett el pontosan? - szándékosan kérdezem azt, hogy “mit”, és nem azt, hogy “kit”. Mert ha igaz is, hogy elengedte azt a személyt, túl sokat áldozott fel ennek érdekében. Ez szintén nem helyes. Hiszen nem látom azt, hogy jobban érezné magát. Éppen ellenkezőleg.
- Mit érzett, amikor elengedte? - egyszerre csak egy kérdést teszek fel, pedig még számos felvetődött bennem. Mert az-az érzésem támadt, hogy még lapul itt más is. Ez nem csak a szerelem elengedése. Az sem könnyű, de lehetséges. Amin átmegy valami komolyabb, csak nem ismerem eléggé ahhoz, hogy erre rálátásom legyen.
- Most mit érez? Ebben a pillanatban. - továbbra is semleges hangon beszélek, amennyire csak tudok, és még csak véletlenül sem keresem én magam a válaszokat. A századosra figyelek, minden szavára, és elejtett gesztusára. Talán, ha rájövök mi az, ami ennyire fájdalmas a számára, segíteni is tud…unk.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Fri Feb 03, 2023 10:54 pm

Everything

changes

Terra - Zora - Jelen

Nagy nehezen megértem, mi is az, amit akar, vagyis eljut hozzám, mit akar. Hogy miért... már csak figyelem. Távolról, messziről, s az érzelmek kezdenek elmúlni, már csak benyomásokat figyelek a távolból, valahonnan messziről.
- Rendben. - lesz legközelebb? Már nem hiszem, s ellenkezés, sem irónia nincs ebben, merengek. Röpke ideig, a jelenet tovakúszik, s foglalkozom tovább azzal, amit elkezdtem. Van-e értelme? Nem látom értelmét, úgyis el fog romlani, amikor el kell, s akkor megint lehet javítani. De őt legalább meglehet.
Az igazat mondom, még ha nem is a test az, amiben nem érzem jól magam. Abban sem, de az ép, semmi baja. Csak reagál valami egészen másra.
Ráemelem tekintetem, szavaira. Újból a nevemen szólit, s inkább csak bólintok. Érintése és közeledése furcsa. Erős, sziklaszilárd. Vibráló, élettel teli, határozott. Mint amilyen én voltam, ezen életem elején, aztán pár évtizedre rá éreztem, hogy mindegy, minek születek meg.
- Igen. - gondosan visszateszem a javított részt a helyére, s ahogy becsukódik a tartó, addigra már az eszközöket is összeraktam, lassabban, mint magam látom. Már mindegy, mi történik velem. Ez már nem a kétségbeesett megadás, amiken jó párszor átmentem. Hogy igazságtalanság történt velem, nem ezt érdemlem.
Már nem számít, ki mit tesz velem, s testem is időnként messzebről figyelem, ahogy megy, s halad az admirális után.
A helyiséggel sem foglalkozom, ahová belépünk, vallató szoba, cella, börtön, vagy lakrész, lényegtelen. Helyet foglalok, s a kérdés... annyira távolinak tűnik már minden, s olyan... elmosódott. Felfüggesztett, s azt is hagyom elmenni, mint információt.
Lassabban és halkabban beszélek, mint szoktam, s mosoly most ott van az arcomon, ami sokkal inkább a szomorúságé s az átélt érzelmeké, mintsem a boldogságé. Már csak emlék mindaz, ami történt, kívülről tekintek rá arra is. Távol van tőlem, messze, s úgy beszélek róla, mint egy szomorú visszaemlékezés. Vagy fájdalmas. Talán mind a kettő.
- A terrai jármű lerobbant, s segítséget mentünk keresni. Feltűnő lett volna, hogy ha csak úgy megjavul, látványosan. A terület, ahova bejutottunk... a farm, azé, akivel valaha, egy másik életben, egy párt alkottunk. Képtelen voltam vele beszélni, az elválás... fájdalmas volt. - a belepusztulást kihagyom, mert kezdem érteni, saját ragaszkodásom az, ami miatt akkor sem léptem tovább.
- Az utolsó napon eljött a hotelbe, s megértettem, még mindig kapaszkodom belé, s hogy az nem helyes. Elengedtem. - mondhatnám, kitéptem magamból mindent, ami csak részben fedné le az igazat. A szálak vertek olyan gyökeret, hogy másként nem jöttek volna ki. S azokkal együtt jöttek olyan szálak is, amelyek szintén nem kellettek volna már, hogy ott legyenek.
Még mindig nem látom, mi is az értelme, s mi is volt az értelme létezésemnek, s ehhez már nem kapcsolódik semmilyen  érzet. Csak merengek felette, mint egy könyv sorai felett, aminek az utolsó lapjára értem.

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Sat Jan 21, 2023 12:22 am

Square no. 1
Terrance & Zora
Nagyon zavartnak tűnik, és ennek egyáltalán nem örülök. De ha már vettem a fáradságot és idejöttem, legalább türelmes leszek. Dühöngeni máshol is tudnék ugye, és nem is szeretnék. Nem keresem a konfliktusokat, csak… gyakran megtalálnak sajnos. Remélem most nem.
- A beosztását. - várakozó a testtartásom ugyan, de még mindig nem érezhet a részemről neheztelést. Megvárom, amíg megnézi, és nem teszem szóvá azt sem, hogy ezt fejből is tudnia kéne… Ahogy nézem most… mintha semmit sem tudna. Egy másik személy áll előttem, és ha a lelkem mélyére nézek, akkor azt kell mondanom, hogy ez… aggodalommal tölt el. Csip-csup dolgok miatt, még a százados sem szokott ennyire… összezuhanni? Az energiája nagyon nem tetszik, tehát valami biztos történt, ami nem csak hiszti…
Nem tudom végül eldönteni, mert megkapom én is a beosztást, és látom, hogy hiba történt. Ettől függetlenül persze még szolgálatban kellett volna lennie, de jelenleg nem ezzel foglalkozom. Rossz beosztást kapott, így nem vonható közvetlenül felelősségre azért, ami történt. Ő is hibázott, de elsősorban most a felettese. Így majd vele fogok beszélni erről.
- Ha máskor ilyen történik, jelezze, hogy hiba történt. - most csak ennyit mondok, és a továbbiakban nem hozom szóba azt, hogy kihagyta a szolgálatot. Ugyan nem elégséges ez a magyarázat, de most megelégszem ennyivel. Mert bízom benne, hogy többet nem fog ilyen előfordulni. Az optimizmust persze nem tudnám megmagyarázni, főleg annak fényében nem, hogy a százados felől valóban negatív energiát érzek. Jobban mondva… mintha nem éreznék semmit…
Ezért amikor meg is említi, hogy nem érzi jól magát, közelebb lépek hozzá. Felemelem az egyik kezem, de mielőtt meg is érinteném, figyelmeztetem.
- Még nem segítettem. De most fogok. Meg fogom érinteni Terrance. Kérem ne ellenkezzen. - azért továbbra is lassan emelem a kezemet, hogy fenn tarthassam számára az ellenkezés lehetőségét. Parancsot ugyanis most nem adhatok neki. A pillantásom viszont nagyon határozott szándékról árulkodik, így ha csak nem áll fizikailag ellen, a vállára teszem a kezem. A gyógyító erőmet hívom segítségül, és bár vannak nálam sokkal tapasztaltabbak is, azt érzékelem, hogy fizikailag jól van. Legalábbis egyelőre. Az energia áramlásában ugyanis súlyos zavart érzékelek. Megsérült az aurája, és a lénye, mintha eloszlana a semmiben. Most már egész biztosan aggódom, és ezt láthatja is rajtam, amikor elveszem a kezem a válláról.
Segítségre van szüksége, ez egészen biztos, viszont nem az enyémre. Vannak a lélek sebeire szakosodott gyógyítóink is, és valamelyiket mindenképp meg kell látogassa. Viszont ezt neki is akarnia kell… Így mégis, először nekem kell beszélnem vele.
- Szeretném megkérni Terrance, hogy jöjjön velem. - ismét csak kérem, de még mindig határozott vagyok. A vonásaim persze lágyabbak, és a korábbi szigort már nem láthatja rajtam. De ha követ, akkor mindenképpen elindulok a szobám felé, mert ott szeretnék vele beszélgetni, háborítatlanul. Ha ellenáll, akkor itt fogom feltenni neki a kérdést, de jobban járna, ha velem tart. Ez esetben percekkel később, de ugyanúgy beszélek vele, csak sokkal kényelmesebb, és nyugodtabb környezetben.
- Kérem mesélje el, hogy mi történt a Terrán. Részletesen, és nem a küldetésére vonatkozóan. Magánszemélyként. - mielőtt el is kezdené, még valamit hozzá teszek. Egy apró, de igencsak fontos dolgot.
- Természetesen bizalmasan kezelek mindent, amit megoszt velem, illetve mivel civilként beszélünk egymással, bármit is mond, nem fogja érinteni a katonai szolgálatát. Ha úgy tetszik, vegye most úgy, hogy fel van függesztve jelenleg. - részben egyébként igen, mert ha nem lenne, felelősségre vonnám a szolgálat megtagadás miatt. De ha ezt most tenném, az nem érne semmit. Először az alap problémát kell megoldani, az okot feltárni, amiért ez megtörtént. Ha ez sikerül, akkor lehet továbblépni, és a jövőjéről is beszélni. Jelenleg viszont ilyen neki nincsen. Ha csak nem akadályozom-akadályozzuk meg valamiképp az aururája elenyészését.
Ciaran
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Fri Jan 20, 2023 11:04 pm

Everything

changes

Terra - Zara - Jelen

Mindent letettem. Mindent elengedtem. Semmi nem maradt, amit adhatnék, semmi nem maradt, amibe kapaszkodhatnék. Egyszerre zuhanok a semmi felé s lebegek. A nyugalom az, amit érzek, s az a nem a belső harmónia meglétéből fakad. Az elengedésé, a felismeréseké. Az elején még fáztam, hogy leültem, s az is elkezdett elmúlni, nem foglalkozom vele.
- Micsodát? - nem tudom elkapni a fonalat. Mondott valamit. Csak egy dolog jut eszembe.
- Igen. - a karomon lévő eszközre tekintek, kicsit nehézkes megtalálni most bármit is, a gondolataim hol üresek, hol elszaladgálnak. Megvan, átdobom neki, bár csak harmadikra sikerül átsöpörni.
Első, második, s harmadik ránézésre is T. Washington százados beosztása villan fel, azonosítóval egyetemben. Azonban egy jó kis eldugott helyen, amely alapján a beosztások egyéni mappákba küldése történik, Terrance Washington százados helyett Tania Washington százados azonosítója jelenik meg, egyetlenegy szám elütése okán. Nem figyeletem, nem vettem észre, akkor sem, most sem.
Bólintok. Nem adott egyértelmű igent, és nemet. Ráhagyom, s elengedem, képtelen vagyok megfogni most amúgy is bármit is. Megbántottam és sajnálom.
Tanulás. Az érzés, amit Sekanival ülve éltem át, újra átélem, s érzem, ahogy még jobban hullik a semmibe az energiám. A megsemmisültem sokkal jobb kifejezés arra, amit ott lent tapasztaltam meg.
Nem tudja, mit köszöntem meg. Ezt is elengedem, nem tudok vele mit kezdeni, s hagyom elcsorogni minden mással.
- Nem érzem jól magam. Nem tudom. - nem estem el, nem sérültem meg. Fizikailag.
Segíteni? A nevemen szólított. Furcsa tőle.
- Segíteni? - tekintek fel rá, most jobban megy. - Már megtörtént. - próbálok mosolyogni, erőtlenül s szomorúan megy.
Viszateszem a fedelet. Készen vagyok.
- Köszönöm.
Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Fri Jan 13, 2023 2:34 am

Az egész szituáció szokatlan a számomra. A parancs szegés nagyon ritka, és nem is ilyen módon szokott történni. Mondjuk a múltkori eset után sejtenem kellett volna, hogy ez is megtörténhet… De azt én elengedtem, mert nem voltam szolgálatban, és nem is osztottam parancsot. Meg azért mert… a hisztikkel nem igazán tudok mit kezdeni. És mondhat bárki bármit, a százados részéről az volt. Nem nekem szólt ugyanis, hanem saját magának.
Most viszont mintha egy másik férfit találnék a gépházban. A színe mint egy vízben nem fürdési célzattal tárolt testté, és az energiája… Valami nagyon furcsa.
- Hel…lo? - hogy kérdezem-e vagy mondom, magam sem tudom. De legyen hello. Most nagyjából civilként jöttem, mégha a célom katonai is. Rendet tenni. Azt szabad napon is lehet. Egyedül a mosolyát nem tudom hova tenni, mert szerintem még nem láttam rajta ilyet. Amikor velem beszélt.
- Vagyis megkapta? - még mindig nem érezhet rajtam neheztelést. Csak értetlenséget. Miért kér bocsánatot? Vagy talán… megjegyezte, amit múltkor mondtam neki erről? Na az mondjuk nagy meglepetés lenne és ráadásul még jó fajta is. De nem igazán merek reménykedni. Ugyanis ahogy még mindig nyomkod valamit, és szinte rám sem néz… ez tényleg nem az a százados, akit én ismerek.
- Ah. Hogy azt… Nem voltam szolgálatban. És nem vagyok egy sértődős fajta. - annyira. Azért nem volt szép dolog, de részemről nem kell ehhez a történethez ódát írni. Személy szerint én elégtételt vettem azzal, hogy leküldtem a Terrára. Megelégedtem volna a takarítással, de azt ugye nem akart… Nem mondhatja nekem senki, hogy nem veszem figyelembe az igényeket.
- Zaklatott volt. Megértem. Remélem tanult is belőle. - valamit biztosan, mert most tényleg nagyon más, mint korábban volt. Csak van egy olyan érzésem, hogy nekem semmi közöm ehhez. Vajon mi történt vele? Most már tényleg érdekel.
- Szívesen bár tényleg nem tudom, hogy mit. - a falnak dőlök, és láthatja rajtam, hogy még mindig várakozom. Válaszokat akarok, de nem erőszakosan. Most inkább türelmes leszek. Akkor is jobban jártam volna, de mentségemre szóljon, ő kezdte. Én korrekt akartam lenni akkor is, és most is ez a szándékom. Mert ez a nyugodtnak tűnő elégedettség, ami körbe lengi… minden csak nem harmonikus.
- Jól érzi magát százados? Nincs szüksége orvosi vizsgálatra? - ez a legfontosabb, mert ha beteg, akkor pihenni-e kell. De a testi gyötrelmek csak egy dolog, és ezt én is pontosan tudom. Ugyanis, ha annyira gyenge lenne, akkor nem buzgolkodni ennyire. Gondolom… Viszont, akkor mi lehet a probléma? Tényleg próbálom megkeresni a választ, de nem fog menni. Annyiban pedig szintén nem szeretném hagyni. Bár azt nem tudom, hogy miért.
- Segíthetek önnek valamiben… Terrance? - a nevén szólítom, hogy tudja, nem az admirálisaként szólok most hozzá. Illetve igen, most én magam kérdezem meg, mert segítséget ugyan szóban nem kért, de a gesztusai… Talán erről árulkodnak.
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Terrance Washington Fri Jan 13, 2023 1:23 am

Everything

changes

Terra - Zara - Jelen 2

Már csak néha veszek szaggatott légzéseket, szinte érzem, ahogy az energiám csak hullik ki belőlem. S hogy az idő kezd összefolyni, a kezem pedig már csak automatikára vált, pedig nem olyan régen (nem olyan régen?) még a terv volt előttem, hogy meglegyen.
Valaki beszél, nem beszél, nem tudom, plusz hang jut el hozzám, mintha valahonnan a víz mélyéről beszélne.
Kis ideig csend van, aztán megint hallok valamit, ekkor már egy hümmentés megy.
Közben dolgozok tovább, de valahogy nagyon lassan megy. Leesik, hogy valaki tényleg van itt, mintha valaki állna a közelemben. Felnézek egy pillanatra. A tartásából ismerem fel.
- Ó, helló.
Az arcom már szürkésfehér, azonban a mosolyom nagyon is örömteli, ahogy meglátom és fel is ismerem. De nagyon benne vagyok abban, hogy ezt meg kell csinálni. Végül megállok a munkában, s leengedem a szerszámot tartó kezemet.
Igazából valami mást kell befejeznem. Előtte pedig még valamit meg kell tennem.
- Sajnálom. - a kezem dolgozik tovább, hajt az, hogy legalább ez legyen rendben, ha már én sosem voltam az.
- Maga jó. Nem kellett volna azokat a szavakat magához vágnom. Sajnálom. - ebből nekem Mennyország már úgyse lesz, ha valóban lenne az a terrai mese.
Akit lehetett, megbántottam magam körül, aki csak egy kicsit beljebb került annál a bizonyos körnél. Nem ezt érdemelték.
- Igazán elismerésem, hogy elviselt. - mert bár a lelkemből szóltak, segélykérések voltak, azokon senki más nem tud segíteni, csakis én. Most megtörtént, ha lehet annak mondani, de leginkább az fáj, hogy másoknak mennyi sebet okoztam ezzel. Ahelyett, hogy tanultam volna belőle, ugyanazt tettem másokkal, mint amit velem tettek.
- Köszönöm.
Igen. Már nyugodt vagyok. Az energiám ugyan ugyanúgy hullik a semmibe, s érzem, hogy fázom, de már lényegtelen. Amilyen voltam, én sem fogadtam volna el magamat. Még csak sejtem mindezt, valahogy tisztább lett a belső kép, mióta leültem ide.
Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Zora Lavigne Sun Jan 01, 2023 11:04 pm

Néhány percig figyelmen kívül kellett hagynom a főgépész értesítését. Mivel szöveges üzenet érkezett tőle, tudtam, hogy biztosan nincs vészhelyzet. Emiatt hasznosabbnak láttam, ha a kapitánnyal fejezem be a megbeszélést, hiszen részletes útmutatóra volt szüksége a további feladatokról. Úgy döntöttem, hogy a hajón leszek ugyan, de néhány szolgálatot kihagyok, ugyanis szükségem van némi pihenésre. Amióta megérkeztünk a Terrára nem alakult úgy minden, ahogy elképzeltem, és sajnos… jóval többet idegeskedtem annál, mint egészséges lenne. Viszont mivel nem szívesen tartom fenn ezt az állapotot, úgy döntöttem a csapatomra bízok mindent, és én csak akkor lépek ismét színre, ha valami komolyabb szituáció áll fenn. Vagy három nap múlva… mert maximum ennyi időt adok saját magamnak a nyavalygásra.
A befejezetlen feladatok azonban megakadályoznák azt, hogy békében eltöltsek néhány napot a szobámban egy könyv mellett, így mihelyst a kapitánnyal mindent megbeszéltem ellenőrzöm a főgépész értesítését is…
Már ahogy meglátom a nevet, érzem, hogy feljebb szökik a pulzusom. Többek között éppen ő az oka annak, hogy néhány napra szabadságolni akarom magam, mert az, hogy másik hajót akar… több szempontból is igen aggasztó. Emiatt olvasom tovább ingerülten a sorokat, és csak akkor torpanok meg, amikor látom, már a szolgálatot is kihagyta. Kettőt…
Mélyet lélegzek, mert nem akarom, hogy a kapitány lássa, még át sem adtam neki a szolgálatot, és máris a plafonon vagyok. Nem tudom mire vélni a történteket, mert az egy dolog, hogy megakadályoztam az áthelyezését, de ilyen szintű parancs szegés… azért még rá sem jellemző. Jobban mondva… senkire nem jellemző. Mindig van oka annak, ha ilyesmi történik.
- A híd az öné kapitány. - tisztelgek, és ezzel le is rakom a szolgálatot. Hivatalosan… Mert addig egész biztosan nem lesz sem olvasás, sem koktélozás, amíg rá nem nézek mi történt Washington századossal. 
A lépteim ezért a gépterem felé vezetnek, mert ott használta utoljára a belépőkódját. Az út felében fújtatok, mint egy fúria, de mire odaérek, már majdnem teljesen megnyugszom. Higgadtan fogom kezelni ezt az ügyet, nem engedek meg magamnak semmilyen érzelmi kilengést, elvégre itt a flotta belügyéről van szó. Illetve az is megfordul azért a fejemben, hogy talán nem véletlen éppen a Terrai látogatása után mondta fel Washington a szolgálatot. Arra már rájöttem, hogy a Terra nem épp a kedvenc bolygója, de a miértjére, és a lehetséges következményre nem számítottam.
Emiatt mindennemű rosszallást félreteszek addig, amíg nem kapok magyarázatot a történtekre. Higgadt léptekkel és arckifejezéssel érem el a géptermet, és nem sajnálom az időt arra, hogy megkeressem a kicsinek semmiképp sem nevezhető helyiségben. Útbaigazítást nem kérek, elvégre én most már civilben vagyok itt. De azért mindenképpen megnyugszom, amikor egy eldugott sarokban végül rá lelek.
- Washington százados? - lehetőséget adok neki a kitérésre, de csak minimálisat. Nem lépek ugyan közel hozzá, de nagyon határozottan és rendíthetetlenül állok néhány méternyire tőle. Biztos nem fogok távozni, amíg magyarázatot nem kapok, bár... elnézve ezt a rendszeretett felfordulást, némi neműt talán mégis kapok. Csak egyelőre nem értem milyet...
- Értesítést kaptam, hogy nem vette át a szolgálatát. Nem kapta meg a beosztást, vagy hibásat kapott? - nem érezhet egyelőre rajtam haragot, sem egyéb szemrehányást. Teljes mértékben tárgyilagos maradok, és persze meghagyom azt a lehetőséget is, hogy csak valami hiba történt. Azonban, ha nem ez a helyzet, nekem arról tudnom kell. Minden alattam szolgálónak a szívén viselem a sorsát, de a századosnak… Pontosan ugyanannyira, mint mindenki másnak.
Zora Lavigne
Zora Lavigne

Play by : Natalie Portman

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Square no. 1

Post  Terrance Washington Sun Jan 01, 2023 8:43 pm

Everything

changes

Terra - Zara - Jelen 2
Csak nem nekem... mondhantám ki még egyszer, de már kimondtam, és csak tovább veri a szöget a szívembe. Másoknak adta oda, amit nekem nem adott meg. Mondhat bármit, a tettei  igazolják azt, hogy nem tartott rá érdemesnek. Igaz, senkinek sem vagyok az, most értettem meg igazán.
Csak tudnám, akkor mi fenéért létezem...
Már mindegy, nem érdekes, én mit akarok, vagy mit szeretnék, soha nem fogom megkapni.
Nem hallom azt, amit szerettem volna. Hogy szüksége lett volna rám. Hittem volna szavainak? Már elkésett vele. Igazából... már ...
Elengedem. Nem kellek  neki, nincs rám szüksége. Szerintem sosem volt. Már...
Látom, valahol nagyon messzíről a látómezőmnek, hogy a keze felém nyúl? Most jön a fizikai része? Képtelen vagyok megmozdulni. A szavai is elérnek, s ez olyan arcul csapás még a többihez: zárszó. Jelzi, hogy részéről ennyi volt. És érzem azt is, hogy egy hatalmas kőtömbként ül előttem, ezért sem fáradoztam már azzal, hogy a kapcsokat úgy engedjem el, hogy visszaadjam neki. Üresen koppannak a semmibe, a nemlétező gondolataimmal és érzelmeimmel együtt.
Furcsán veszem a levegőt útközben, pedig nem kapok levegőt, s nem is megyek fel, a kocsiba ülnék, s látom, valaki vár ott. A társam, aki csak rám néz és elindítva a motort, megyünk is.
Fogalmam sincs, hogyan jutottam az űrhajóra, s arra sem, hogyan jutottam be a kabinomba. Arcizmaim fájnak, ebből tudom, hogy csak mosolyogtam.
Kezem mozdul a belső ajtóhoz, s selejtezni kezdek. Amit már más nem használhat, azt kidobom, a bontatlan holmkat egy dobozba helyezem. Megnyugtató érzés. Lecserélem az ágyneműt is, a ruharészt is kipakolom, nincs is sok, a terrai kockás inget felveszem, a felső tökéletes, alig viselt állapotban van. mindent kitakarítok.
Már régen éreztem ekkora nyugalmat magamban. Hamarosan jobb lesz.
A kezembe akad a tablet, s eszembe jut, hogy azt még nem takarítottam le. Ahogy feloldom, a tervrajz ugrik a szemem elé. Ó, ezt még nem fejeztem be, megcsinálom azt is, ne mondják rám, hogy még ezt sem vagyok képes befejezni.

Már legalább két szolgálatnyi idő után, a körülöttem lévő padlón a szerszámos ládán kívül, a tablet, és jó pár alkatrész van, pontos sorrendben. Ha már a hibát kijavítom, akkor kicsit fel is turbózom, hogy jó legyen. Az idő viszont nem létezik a számomra.

Emme

Terrance Washington
Terrance Washington

Age : 136
Play by : Brandon Routh

https://elementals.hungarianforum.com/t173-terrance-washington#7

Back to top Go down

Square no. 1 - Page 2 Empty Re: Square no. 1

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum