Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Brandon Thycal Today at 8:27 pm

Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


A thousand years ago

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Wed Nov 30, 2022 11:43 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

- A vállánál. Nem érzi?- rámutat Sonar "Kismacsek" a vállára, majd komorabbá válik az arca. Aztaaa...
- Ezek szerint a baj nagyobb, mint a rendszer jelzi. - visszanéz a tabletre. - Nem, a vállát érzékeli az idegközpont. - neee, ugye nem akarja ilyen hamar lebuktatni, kérek még játékoooot! - Ettől még lehet, hogy elfeküdte a sérülés előtt, s nem érzi. - uhh, azért ilyet nem szokott mondani, az ellenkezőjét annál inkább, mégpedig, hogy az lehetetlen, hogy ne érezzem.
- Igen. Naus a hajó neve, az Emyr az én nevem. - én vagyok ilyen türelmes? Azt hiszem.
- Biztonságban van. - szinte láttam, ahogy a mimikaleolvasó lehozta neki, hogy ez a kétségbeesés. Szeretek vele időnként élcelődni ezen, ugyanakkor sokkal gyorsabban tanul az utóbbi időben. Lám, kiköpött másam lett.
Újfent megállok a mozdulatban, izgatottan várok, vajon emlékszik-e a névre. Az enyémre sem szokott, jellemzően, nem hiszem, hogy vette a fáradtságot, megismerni a másik nevét, akit kimenekítettünk.
Hátravetett fejjel kacagok fel a jelenetre, s hogy nem emlékszik a nevére.
- Máséra sosem emlékezne, ugyan minek? - aaanyira élvezem!
- Majd emlékezni fog. - szinte a fejemben van Sonar hangja, hogy erre mit válaszolna, ha ezen nyavalyognék: "adok még egyet a másik oldalról, vagy inkább egy kis áram segítene?" reboot.
- Erre sem emlékszik? - én már megint nevetek, s tudom, hogy Sonar hallja, hiszen össze vagyunk kötve.
- Mondd azt neki, hogy felrobbant a hajója, s ő az egyetlen túlélő. - tudom, hogy tudja, hazugság, de veszettül kíváncsi vagyok a reakciójára.
- A hajó, amivel jött, miután kisugároztuk onnan, még időben, felrobbant. Volt önnel valaki a hajón? - újra kiesik a szemem. Sonar konkrétan ugyanúgy írja át a valóságot, mint ahogy a gyíkocskák szokták. Keresem az algoritmust, mi következtette erre, mire virtuálisan a kezemre csap.
- Jól vanna, nem piszkállak. - vágok egy kicsit durcás képet, de nem tudok vele foglalkozni, mert megérkezik a bejelentkezés az orioni bázisról, mely szerint fogadásra kész a lakom, s ezt Sonar is hallja, vissza is küldi a választ.
- Megérkeztünk Arcturusra, ahol kellemesebb körülmények között tudjuk elszállásolni, s amint lesugároztak bennünket máris ellátják a sérülését. A hajón sajnos nincs gyógyító részleg jelen pillanatban, a hívás váratlanul ért bennünket. Én búcsúzom, s remélem, mielőbb visszatér az emlékezete. - már fordul is, hogy lépjen, s közben valóban a birtokomon lévő ház fölé érkezünk, az Orionon, s megállunk, hogy a lesugárást megtehessük. A szoba valóban kellemes lesz, de onnan ki nem fog jönni, minden arcturusi.  
- Te komolyan hazudtál neki? - döbbenek le, de még csak ücsörgök, mert ki nem hagynám az erre adott válaszát.
A "fogoly" azonban tovább fog haladni, őt egy másik hajóra sugározzák át, s látják el, miután az azonosítás meg is történt.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sun Nov 20, 2022 9:03 pm

(Un)pleasant surprise

A szenvedő arckifejezés szerintem egész jól megy. Láttam már eleget másokon. De azért most észnél kell lennem. Nem állok olyan jól, mint kéne, és ha hibázok, ennél még nagyobb bajba is kerülhetek. Ezért nem reagálok arra, amikor rájövök, hogy személyesen a Kiskandúr fogad engem. Vagyis a nőt… Ahelyett, hogy engem keresne. Szégyellhetné magát…
- Sérülés? - az van. Valós is. Szóval talán nem lesz gond. De vajon mi van a fogollyal? Azért gondolom azt már észrevették, hogy eléggé hasonlítunk egymásra. Talán azt hiszi, hogy az én lennék? De akkor miért nincs ott? Valami nem stimmel. De mindegy. Egyelőre úszom az árral és szerepben maradok. Már csak azért is, mert azért ez egy elég vicces játék.
- Naus? Emyr? - megrázom a fejem a sok ‘zavaros’ információ hallatán, aztán oda kapom a kezem, mintha megfájdult volna. Erre a vállam kezd el fájni. Igazán orvosolhatnák már a sérüléseimet. Meg ez a szoba is… Mi ez a koszfészek? Körbenézek, és az arcomon látszódik a kétségbesés. Ez a hely nekem nem tetszik. Mintha egy cella lenne. Én ennél sokkal jobbat érdemelek. De biztos vagyok benne, hogy csak akkor fogom megkapni, ha tovább játszom a szerepem. Különben lehet csak a légzsilipet kapom egy huzatos ajtóval…
- A nevem… - köszörülök egyet a torkomon, mintha az lenne a gond. - a nevem… - várj még kiscica várj még… összezavarodott tekintet. Két kézzel fejhez kapás. Valós megrándulás a fájós válltól aztán…
- Én nem… nem emlékszem a nevemre. - na ehhez mit szólsz? Ennek nézz utána. Ha esetleg beszélgetnek a másikkal is, ő gondolom készségesen el fog mondani mindent. Ez pedig gyanús lesz, ha itt van valaki, aki viszont nem emlékszik semmire. Ugyanis én nyilván bizonygatnám azt, hogy én a nő vagyok. De pont ezért nem fogom megtenni. Ha esetleg felmerül benne a gyanú, hogy én nem az igazi vagyok, akkor is adom majd a totál hülyét. Erre ugyanis biztos nem fog számítani.
- Mi történt? - azt hiszem ezt kérdezné egy olyan, aki frissen rájött, hogy még a saját nevére sem emlékszik. Mi okozta az amnéziát? Ezt kéne kideríteni. Meg valahogy nagyon finoman azt is, hogy eddig mit tud. De azt tényleg nagyon óvatosan kell…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sun Nov 20, 2022 8:06 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

Naus a vizsgálat után azt a javaslatot teszi, hogy a gyógykapszulába sugározza át, hogy a vállát és a többi, korábbi sérüléseit is gyógyítsa. Elég komoran bólintok, ahogy a képernyőn megjelennek a sérülései. Senkinek sem kívánom, még úgy sem, hogy voltak ennél súlyosabb sérüléseim is. Utána a tekintetem már csak a "színpadra" szegeződik, s kényelmesen ledobom magam az egyik ülőhelyre, lábaimat feltéve, nassolni kezdek.
Sonar ruganyos léptekkel közeledik, s egy pillanatra abbahagyom a nassolást. Nem elég, hogy pont úgy néz ki, mint én, de még a járás, a testtartás, minden tökéletesen egyezik! Ha a hangom és a jellemem is stimmel, legalábbis abban, amiben megegyeztünk, akkor térdre fogok borulni előtte.
A kijelzőn egy értesítés jelenik meg, az orioniak nem csak jelentkeztek a hajóért, de már el is vitték. Hú, ez gyors volt. Sonar is látta az üzenetet, vissza is jelez rendszeren belül, hogy vette az adást.
- Hohó, csak óvatosan, hölgyem. Megvizsgáltuk, s találtunk pár sérülést, amit hamarosan orvosolunk. Most már jó kezekben van. A helyszínért elnézést kérek, de hamarosan találunk önnek egy szobát, ahol kényelmesebben elhelyezkedhet.
A nasi a kezemből az ölembe pottyan, a kitátott szám ellenére, amit nem éppen a falat bekapásáért nyitottam ki. Attól azért egy kicsit nagyobbra sikerült az a száj tátás.
Nemcsakhogy az én hangom, hangszínem és leejtésem, de még érzelem is van benne!
- Már biztonságban. A Nauson van, a nevem pedig Emyr. - kinyitja a cellaajtót, ami valójában teljesen zárva volt, az illúziójuk viszont annyira tökéletes, hogy úgy tűnik, mintha csak behajtva lett volna. Belép a cellába, s a széket, ami amúgy nem szokott lenni, most oda sugároztak egyet még mikor "eszméletlen" volt. Mik ki ne nem derülnek Sonarról.
- Az Orion felé tartunk. Önt hogy hívják?
Elvigyorodom. Vajon mit fog kitalálni?
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Fri Nov 11, 2022 10:26 pm

(Un)pleasant surprise

Szánalmas. Még mindig azt hiszi, hogy legyőzhet engem? Engem? Tévedés. Előfordulhat, hogy néha-néha, épp neki kedvez a szerencse, mert előbb vagy utóbb minden kocka a hatodik oldalával felfelé fordul. De a nagy játszmában nem nyerhet. Ugyanis azt sem tudja, hogy mi a tét, és mi a szabály. Az, hogy nincsenek szabályok. Ő így nem tud játszani, és ezért nincs esélye ellenem.
Azt viszont el kell ismernem, hogy most én sem vehetem félvállról a dolgot. Nem véletlenül küldtem segély kérést, és azt az előadást sem véletlenül vettem elő a tarsolyból, amiben nem tudja, hogy én pontosan ki vagyok. El kell érnem, hogy még csak véletlenül se öljön meg, mert akkor előbb vagy utóbb kiszabadulok. Bárhonnan. Ha valami szerencsétlent küldenek a megmentésemre, akkor mondjuk inkább utóbb és leginkább egyedül. De nem félek. Ahhoz sokkal korábban kellett volna felkelnie ennek a macskának, hogy akárcsak egy pillanatra is elültesse bennem a félelmet. Az csak neki van. Az ébredés viszont… azt hiszem eljött az ideje nekem is.
Amint hallom, hogy valaki közeledik elkezdek mozgolódni. Csak finoman, és nyögdécselek is mellé. Nem úgy, mint akit… hanem mint akinek nagyon fáj valami. A vállam tényleg fáj, szóval még hiteles is. A szememet viszont nem nyitom ki egy ideig. Amikor mégis, keresek egy cipőt. Jöjjön csak közelebb… Most pont nem fogom bántani, de akkor is. Dolgozzon csak meg értem. Vagyis egyelőre ezért a nőért, akinek belebújtam a testébe. Fúj… Vagyis akinek az alakját felvettem.
- Mi… ajjj… ffff…. - keserves hangon nyögök, szándékosan érthetetlenné varázsolva azt, hogy “mi a franc van”. Várja csak ki türelmesen, hogy tényleg felébredjek. Meg segítsen… felemelem a kezem. Hogy aztán drámaian vissza essen a földre, mert erőm ugye nincsen.
- Hol… - torokköszörülés rendel… - hol… vagyok? - gondoltam, hogy azzal kezdek, hogy ki vagyok, de még nem lövöm le rögtön a poént. Előbb meg akarom nézni, hogy miként reagál. Már ma ő jött. Egyelőre még csak a cipőjéig jutottam.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Fri Nov 11, 2022 8:23 pm

What comes around...
Lyra / Jezabel  / Múlt 2

Somolyogva könyöklök a kijelzőre, nem fog semmit csinálni. Talán a kelleténél önelégültebb a mosolyom. Vagy éppen önfeledten vidám, esetleg mind a kettő? Egyezzünk meg az utóbbiban. (A pimaszt se hagyjuk ki).
- Hogyne jönnék. Legyen ki az orrod alá dörgöli, mert minduntalan elefelejted, mint például most. - mutatok a bolygó felé, amibe éppen beleengedett egy adagot.
Tovább mosolygok a megjegyzésére. Most ahhoz sincs kedvem.
- Már nem királynő alak. Sőt, már nem is olyan alak, mint előtte volt. - erre már ránézek, majd a monitorra. Majd vissza rá.
- Most kezdjek attól tartani, hogy a kabinomban is van egy kamera? - rám sem néz, úgy válaszol.
- Az a magánszféra megsértése lenne, tiltja a hajónk szabályzata. - erre csak én túrok a hajamba, ahogy lekönyökölök vissza a panelre. De az ötlet már megvan. Vissza kiegyenesedek, s felteszem a kérdést.
- Javaslom az érzelemmentességet, amennyiben az érzelmeidet utánozom le, abban sajnos a programom nem tökéletes. - a mennyezetre emelem a tekintetem. Azért éppen ezért imádom Sonart.
- Akkor maradj olyan, amilyen. - az nagyjából pont ki fogja talán készíteni MisSziszt.
Míg Sonar lemegy, addig Nausnak kiadom az utasítást a távozásra, a saját birtokom felé, de nagyon viszket a tenyerem, hogy a Világtanács épületébe kerüljön egyből, ám előtte egy kicsit visszaadom azt, amit kapok tőle. Csak neki más fáj, mint nekem, arra nagyon figyelnem kell ám, különben nem megy át az élvezet, amit kapok.
Átvizsgáltatom Nausszal a másik felsugárzottat, s be is azonossítatom, hogy ha sérült, azonnal ellátásban részesülhessen.
Ahogy a hajó nekiindul, s ugrik, nem is érezni. Ezért szeretem én az arcturuszi technológiát!
Közben Sonar leérkezett, s vette a lapot, hogy legyen önmaga.
A celláknál dupla rács van, közöttük elég távolság, hogy ne lehessen hozzáférni a többi panelhez, meg amúgy sem lehet átnyúlni rajta, aki eredetileg bent van, azt visszavágja, Sonar ellenben simán be és kilép majd rajta.
Látom, ahogy belép, s lehajol fölé, hogy megnézze, majd a cp-t veszi elő, hogy megvizsgálja az életjeleket.
Elmondtam neki, hogy várja meg a reakcióját, miként reagál arra, hogy megjelenek, vagyis ő jelenik meg.
- Emyr, adtak le egy vészjelzést, felfogtam a hívást. Kívánod megnézni, hova ment, s milyen információt tartalmazott? - Naus hangja csendül a fülemben.
- Igen, kérlek. És add le a riasztást otthon, hogy MisSzisz a vendégszeretetünket fogja élvezni. - mire a "az üzenetet már korábban átadtam" jelzéssel veszi azt is, hogy várjunk még, míg a kis előadás meg fog történni, egyelőre az Orion rendszerbe léptünk be, s az azonosítót is elküldte, valamint a hírt is. Kíséretre azonban most nem vágyom. Remélem, nem is kapok.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Thu Nov 03, 2022 6:40 pm

(Un)pleasant surprise

Jelenleg nem áll túl jól a szénám, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogok megpróbálni mindent, hogy kikerüljek a szorult helyzetből. Sőt. Nem csak ki fogok kerülni, de az előnyömre fogom fordítani. Mert mindig ezt teszem.
- Szabályok? Még mindig ezzel jössz? - ez így unalmas. Semmit sem változott. Még külsőre sem… nem mintha nézném a kamera képét… Én is csak azért kapcsoltam be az enyémet, hogy lássa, még mindig gyönyörű vagyok. Idővel viszont kikapcsolom, mert eszembe jut talán az utolsó ötlet, amivel el tudom kerülni a gyors halált, és ahhoz az kell, hogy ne lásson a továbbiakban. Meg persze az is, hogy leadjak egy vészjelzést sunyiban, aztán reménykedni benne, hogy azért még maradtak nálunk néhányan, akik nem teljesen inkompetensek, így van esélyem majd a szabadulásra is.
- Beszari. - ezzel én le is zártam a vizuális illetve a mindenféle kapcsolatot, mert sietni kell. Nem tudom, hogy mennyi idő alatt áll elfogó pályára, tehát minden másodperc számít. Még az átalakulást is megkezdem, azon emlékek alapján, amit akkor szereztem, amikor berakták a cellába. Viszont a forma tökéletesítése csak akkor történt meg, amikor odaértem, és kinyitottam a szemeit is a nősténynek. Kék. Az enyém sokkal szebb, de mindegy…
A hősies, jobban mondva alélt póz felvételéig viszont nem jutok el, még épp, hogy csak guggolok, amikor gondolom az a pimasz Kandúr elsugároz, gondolom a hajójára? Nem nézek körbe, mert amint érzem, hogy ismét talaj van a talpam alatt, eldőlök, mint egy zsák, hiszen ájult vagyok. Sokáig marad is ez a póz, minimum addig, míg valaki értem nem jön. Nem tudom, hogy ez mikor fog megtörténni, de ráérek. Elvégre csukott szemmel is tud járni az agyam. Meg is tervezem a drámai, és persze nem teljes ébredést, amiben lesz… hmm… mondjuk amnézia? Simán lehet elvégre kapott a fejére. Még a sebhelyet is felvettem, ami a fején van, meg a dudort a koponyáján. A vállá neki viszont érintetlen, szóval az maradt úgy, ahogy a nősténynek van. Nekem viszont fáj, mert az öv erősen megnyomta, ezért nagyon remélem, hogy nem fogja senki sem piszkálni. Különben is nem hiszem, hogy bántana a cicus, elvégre nagyon szeret engem. Meg biztosan nem tudja, hogy én ki vagyok. Ha-ha. Egy pont Jezabelnek.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Tue Nov 01, 2022 11:47 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

Nem zökkent ki a műsoromból, folytatom a dumálásom, a válasza után, ezúttal már képpel együtt. S csak utána reagálok az akkorjó-ra
- Ha nem jó, akkor is szabályt szegtél. - félmosoly ott van továbbra is arcomon. Kifejezetten élvezem a fölényt, s azt, hogy sérthetetlen vagyok. Most. Jó is lenne, ha úgy szépen távol maradna, ám sajnos a rendelkezések máshogy szólnak. Sonarék meg szerintem már kifejezetten unják, hogy minduntalan egymásba gabalyodunk a kígyóval.
Ahogy érkeznek felénk, majd vagy a pajzson robbannak szét, semmi rázkódást nem okozva, vagy eltéríti a hajó biztonsági rendszere, úgy nézek én is hol felfelé, hol a kamera felé, jelezve, hogy eeeez bizony nem talált. Mert tényleg nem talált. Egyik sem. Sonar elégedett és Naus felől is érkezik egy jelzés, hogy kielégítő számára is az éles teszt, minden tökéletesen üzemel.
És persze, nem reagálok arra, hogy megadom magam. Tudom, hogy az idegeli a legjobban, ha nem kap reakciót a szavaira.
Végül én is kiadom a gombnyomást, részemről elég csak egy lövés, hogy sikeres legyen a támadás. A rendszerüket átvilágította Naus, még időben, így a legjobb helyre küldi a puszit.
- Most nincs kedvem. - vállvonás helyett csak egy pimasz mosolyt kap, s egy támadást. Nem adta meg magát, előbb lőtt, aztán semmit sem csinált, vagyis le sem tagadta, így hát marad a következő lépésnek ez.
- Ah. - egy felismerő szócska, semmi több. Tudja, hogy tudom, hogy tudja, de mindig így játszik, és most megtehetem, hogy nem veszem be a játszmát. Ellenben Sonar máris újraelemzi a kapott adatokat az átvizsgálás során, s fel is bukkan a hely, ahol életjelet fogtak. Egy személy.
Elindul, én pedig megszakítom a vizuális kapcsolatot is, a kommunikációs csatornával együtt.
- Szerinted odamegy? - nézek Sonarra, aki újabb átvilágítást végez a hajón.
- A feltételezés helyes. Két életjelet látok.
- Változott az első pont helyzete? - egy nemleges válasz után a szám elé helyezem kezem, mutatujjamat begörbítve, a szám előtt tartva gondolkodom.
- Mind a kettőt sugározzuk fel a hajó celláiba. Külön-külön. A... barátnőmet, aki szerinte a barátnőm, a tizennégyes cellába. MisSziszt meg a huszonhetesbe. - egyáltalán nem fogják se látni, se hallani egymást, nem csak külön szinten, de a hajó ellentétes oldalain helyezkednek el.
- Missss Szisz? - értetlen nézést kapok.
- Ó, ezt érzelemnek veszem! - mutatok rá elégedetten. - Jezabelt, természetesen, a kígyó királynő akarok lenni alakot. - tárom szét kezeimet, mintha magától értetődő lenne, holott nagyon is az. Ismerik már a közös történetünket, és sajnos időnként szívnak is miatta. Arra kérdésre, hogy akkor meg miért nem dobtak már ki eddig, csak értetlen nézést kaptam. Nekik így jó. Erre meg nem tudtam akkor sem gombot varrni, a cérnát meg még most sem találtam meg.
Ha megtörtént a felsugárzás, várok még egy kicsit, a reakcióra, miként is reagál MisSzisz. Nincsenek előfeltételezéseim, mert akkor esek mindig a legjobban pofára, már megtanultam.  
- Mondd, Sonar, fel tudod venni az alakom? - nézek rá, még mindig a szám előtt van a mutatóujjam, begörbítve, s csintalan a tekintetem.
- Igen. Vegyem be a pocakod is?  
Elrontotta a jelenetet! Csípőre teszem a kezeim, s szusszanok  egyet, önkéntelenül behúzva a hasam.
- Nincs dagi pocakom.  
- Nem dagi. - ezt sem értette, de ha nem dagi, és ő mondja, akkor valóban nem dagi. Annak nem örülnék. Az alakomra mindig vigyázok. S éppen ezért erre már elégedetten húzom ki magam.
- Tedd. Ha akarsz, beszélhetsz is, ha le tudod utánozni a hangom.
- Erre gondoltál? - szólal meg a hangomon, és mindig csodálni fogom a technológiájukat.
- Ez az! Kéne még egy kis érzelem bele, de talán éppen a szenvtelenség az, amitől kikészül. Előbb, mint kéne. De előbb nézzük meg barátunkat, hogy miként reagál a felsugárzásra. -
A kamerán keresztül belátni a rácsos előfelületű helyiségbe, s nem vagyok rest kukkolni. Miként játsza meg vajh magát?

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sun Oct 30, 2022 7:08 pm

(Un)pleasant surprise

Vannak helyzetek, amikor teljesen egyértelmű, hogy én vagyok fölényben, és persze vannak olyanok is, amikor nem annyira egyértelmű. Ilyenkor sem szoktam annyira izgulni, mert mindig ki lehet hozni úgy a partit, hogy végül én nyerjek. De azért néha ráfázhatok. Számolni kell azzal, hogy vesz…. hogy később nyerek. A mostani talán pont egy ilyen, mert a rakéta, amitől teljes sikert reméltem elvéti a célt, és nem is kicsit. Utálom, amikor én szenvedek, amiatt mert valaki nem végezte nálunk rendesen a munkáját…
- Akkor jó. - mert ez egyértelműen támadás volt. Nem talált, de akkor is. Ugyanis még fogok lőni. Egyáltalán nem fogom vissza magam, és most az sem érdekel, ha ezzel akár rögtön a másvilágra tudom küldeni. Azután, amit a legutóbbi alkalommal csinált… Ez jár neki, és nem a kényeztetés. Azt majd talán akkor, ha megint visszajön. Megvárom. Úgyis mindig ilyen cuki cica formában jön vissza. Ugyanolyan pocsék esélyekkel ellenem.
- Persze. Ugorhatunk oda, hogy megadod magad. - a hangomból csak úgy sugárzik a magabiztosság, de azért most nem érzem annyira, hogy nálam vannak a nyerő lapok. Hiába küldök rá szinte mindent, úgy pattan le róla, mintha a védelmi rendszerét épp az én hajóm ellen kalibrálták volna be. Basszus… Ezt tuti az enyém ellen hangolták… Azt hiszem megtiszteltetésnek kéne venni, és annak is veszem. De akkor már nem vagyok annyira boldog, amikor ENGEM viszont eltalál, és a hajó komolyan megrázkódik. Csak az öv tartott bent az ülésben, tette ezt annyira, hogyha nem is törte el a kulcscsontomat, de legalábbis erősen megzúzta. Rohadtul fáj, és hiába alakulnék át, a fájdalom megmaradna, csak legfeljebb máshol érezném. Arról már egyébként is lemondhatok, másnak adom ki magam. Bár…
- Ennyi? Már le is mondtál arról, hogy át gyere hozzám? Pedig várlak… - nem igazából, most egyáltalán nem. De inkább jöjjön át és lövöldözzünk egy kicsit, mert úgy még esélyem is van. A hajó-hajó elleni csata sajnos eldőlt. Illetve van még valami, ami eszembe jutott, ha sikerül rávenni, hogy át jöjjön, és ne küldjön ki az űrbe az űrhajóm maradványaival együtt.
- A hajómon lévő barátnődért jöttél? Már vár ő is. Sikítozott valamit, de nem a nevedet. Elég kellemetlen volt. - naná, hogy én beáldoznám simán a foglyot. Annyit azért nem ér, hogy én haljak meg miatta. Ő viszont szerintem nem. Így mélyen bízom benne, hogy abba fogja hagyni a tüzelést. Jó lenne, mert a hajtómű már így is találatot kapott. Még működik, de csak minimális fokozaton. Elmenni ezért esélyem nincs. Akkor meg jöjjön. Tényleg várom.
Annyira, hogy el is indulok a cellák felé, és kinyitom azt az ajtót, amiben a nőstény van. Ha további találatokat kap a hajó, akkor is kitartok, és legfeljebb felnyalom néhány alkalommal a padlót. De bízom benne, hogy nem kell. És abban is hogyha felveszem a nőstény alakját, akkor nem fog tudni megkülönböztetni kettőnket. Azt nem kockáztathatja meg, hogy egy fajtársát öli meg. Kénytelen lesz mindkettőnket ‘kimenekíteni’. Az álca ugyanis tökéletes lesz. Egyedül a hangját nem tudom utánozni, de csak nem ismerik egymást. akkor pedig bármilyen hang jó lesz, ami nem az enyém. És egyelőre ájult, így én is ezt a pózt  fogom felvenni. Na gyere Cicus, játszunk itt a kigyó, hol a kigyót…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sat Oct 29, 2022 7:54 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

Azt nem mondhatnám, hogy teljesen békés az utunk. Az anekdóták sorában most éppen ismét egy olyan szeletet vetettek fel Sonarék, amire nem úgy vagyok büszke.
Merthogy akkor másnap nem csak azért fájt a fejem, mert előtte való nap kicsit sokat ittam. Csak egy kicsit...
- Ühüüüüm.... - most valahogy sokkal jobban esik a figyelem a gyümölcsre, de ők is tudják, hogy csak megjátszom. - Mmmm... - egy felfelé ívelő kérdés volt részemről, éppen egy szemet kaptam be a gyümölcsből. Persze, nekik hiába mondhatnám, hogy ebből már olvasniuk kéne, hogy zavarban vagyok, és annyira nem akarok beszélni. Sőt.
Elemezni kezdik az eseményt. Szenvtelenül.
Hát mit ne mondjak, azért többször is odanézek, mert kezdi magát sértve érezni. Nem tehetek róla, hogy mattrészeg voltam, és akkor éppen azon a mélyponton, hogy igenis felvettem brahiból egy női ruhát. Azóta egész egyiptomból úgy ismernek, mint egy női jelenséget. Keményen kellemetlen.
- Hmmm? ... - nézek fel Sonarra. - Mifn bef... - még csak lenyelni sincs időm a szemet, mikor bejön a hívás, képpel.
- Nem? Nem láttam? Kinek a hajóját? - most már leveszem a lábam a pultról. A hajó nem úgy vadiúj, aki gondolja. A fegyverarzenál lett teljesen kicserélve, s a védelmi rendszer.
Ahogy meglátom a képet, egy elégedett, némileg önelégült mosoly jelenik meg a képemen.
- Természetesen. Bízd csak rám. Neeem, gyertek csak hozzám, úgy... egy hónap múlva... - van egyfajta mosolyom, amit jobb nem látni, de most megjelenik.
Miután a kapcsolat megszakad, Sonarra nézek, már állva.
- Most mi van? Hát már kárörvendeni sem lehet? - egyik kezemben a fürt gyümölcs, a másikat széttárom.
Fél perc múlva meg is érkezünk oda, ahová a kapott koordináták mutatnak, s lám-lám, jön a szokásos üdvözlés. A védelmi vonal működik, a rakéta szépen elmegy egy másik irányba, s ott robban fel. Látványosan leteszem a fürtöt a pulton, a táljára, s egymásnak paskolva a kezem, felkészülten nyomom meg a gombot. Egy ujjal.
- Az Arcturusi Tanács nevében, kérem azonosítsa magát, s adja meg végcélja koordinátáit. Jelzem, a felénk irányuló lövés támadásnak minősül.
Majd képernyőre küldöm a hívást, s rátámaszkodom a pult szélére.
- Vagy esetleg máris lépjünk túl a bemutatkozáson és megadod magad? - Sonarra nézek, és látom, nem tetszik neki, hogy nem követem a protokollt, de majd pont mikor fogom?
Elfogó pályára állunk, s egy rakéta máris reppen a hajója felé. Csak egy kicsit akarom megsimizni a gépe oldalát, hogy ne tudjon innen elmenni. A rakétái úgyis hatástalanok ránk nézve.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sat Oct 29, 2022 2:13 pm

(Un)pleasant surprise

A fogoly szállítás sosem tartozott a kedvenc elfoglaltságaim közé. Vagy bárminek a szállítása… Méltatlannak tartom a pozíciómhoz, és egyébként is, ezt bármelyik hülye meg tudná csinálni. Meg kell nyomni néhány gombot az irányítópulton, azt hopp… néhány órával, vagy nappal később már meg is érkeztünk. Még azt az örömöt is elvették tőlem, hogy én magam foghassam el az áldozatot. Pedig abban legalább lett volna valami vicces. Így csak annyi maradt, hogy beraktak egy félholt macskát az egyik hajón lévő cellába, velem pedig közölték, hogy melyik börtön kolóniára kéne “leszállítani”. Leszállítani… Mintha valami apró fityegővel a lába között szaladgáló alsóbbrendű férfi lennék. Nekik kéne lepasszolni az ilyesmiket…
Azonban nem elégedtem meg a legutóbbi kinevezésenmmel, és szeretnék most már olyan pozícióba kerülni, amiben okos, vagy nem annyira okos asszisztensek hada vesz körül, és nem mellesleg pont úgy táncolnak, ahogy én fütyülök. Ehhez pedig dolgozni kell, és megmutatni, hogy hűséges meg leginkább engedelmes tagja vagyok a birodalmunknak. Annyira, hogy még azt is ‘vállaltam’, hogy egy lassú, de legalább fegyverekkel alaposan felszerelt hajóval teszem meg az utat, ami most tényleg akár NAPOKBA is telhet. Mindezt egy nem is kifejezetten fontos macska miatt. Oké, elvileg valami nagyobb fejesnek az ágymelegítője, tehát értem, hogy miért akarták odafent megbízható emberre bízni a szállítását. De a megtiszteltetést úgy is megadhatták volna nekem, hogy elmondják, mennyire lenyűgöző vagyok, és ezt nőt meg valaki másra bízzák… De most már mindegy… Itt van a hajómon, és én csak annyit tehetek, hogy megpróbálom valamiképp elűzni az unalmat. Azt nagyon gyorsan letudtam, hogy megnézzem melyik űrruhában mutatok a legjobban, és a ‘véletlen’ rakéta elsütése is megvolt a ‘békesség’ kedvéért egy nem lakott bolygóra. Tök komolyan veszem a feladatom szóval ellenálltam annak a kísértésnek, hogy egy MÉG Orioniak által bitorolt helyen próbáljam ki, hogy a piros gomb mit tud. Jelentem durranni. Szép nagyot. Ha eltalálna egy hajót, nem csak reggelire, de ebédre és vacsorára is megenné. Olyan jó lenne ezt is látni…
És mintha valaki meghallgatta volna a kimondatlan kérésemet, halk pittyegést hallok, ami jelzi, hogy egy hajó a radar hatósugarába élt. Nem velünk van, ezt már a hangból tudom, így ahelyett, hogy megnézném honnan szalajtották, már meg is nyomom az előzetesen már kipróbált piros gombot, és küldök felé egy rakétát. Ezzel most még csak nem is szegek parancsot, hiszen azt az utasítást kaptam, hogy tegyek MINDENT azért, hogy a foglyot eljuttassam a kijelölt helyére. Egy hajó, ami nem velünk van, pedig akadályozhatja ezt, így előbb lövök, és csak aztán nézelődök. A baj az, hogy ez végül úgy történik meg, hogy képet kapok a hajóról, ugyanis a rakéta, amit kilőttem csúnyán mellé ment, még csak a közelébe sem jutott a célpontnak. Az a kellemetlen meglepetés, hogy a nagy célpontokra, mint egy bolygó, úgy tűnik kiváló ez a rakéta, de egy hajóhoz nem elég pontos a célzó szoftvere. Ez pedig azért probléma, mert ahogy megnézem végül alaposabban a hajót rájövök, hogy nem egy sima utasszállítóval van dolgom. Nagyon is ismerős. Egy macska jár ezzel. A macska… Ezzel a hajóval pedig esélyem sincs elfogni, így rálövök mindent, amim van. Abban ugyanis biztos vagyok, hogy nem fog békésen elhaladni mellettem…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago - Page 2 Empty Re: A thousand years ago

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum