Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


A thousand years ago

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sun May 07, 2023 10:28 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Hangosan felhorkantok. Még egy “pff” is kicsúszik. Mert én csak annyit hallok, hogy bla-bla-bla…
- A legjobb dolgok fizikai értelemben történnek. - ennyi erővel dumálhatnék magammal is. Az még izgalmasabb is lenne. De már meg kellett volna szoknom, hogy a Kiskandúr gyáva. Aki még azt sem tudja kimondani, hogy mit akar valójában… néha nem tudom, hogy mit is látok benne. Azon kívül, hogy PRÉDA…
- Biztos szörnyen fontos lehet, ha kihagyod érte a desszertet… - cseveghetnénk még egyet a hajómon, meg akár… több mindent is lehetne, ha most lenne kedvem hozzá. Erről viszont nem kell tudnia. Az ígéret lényege, hogy néha betartom, néha meg nem…
- A jóslat baromság. Ellenben a tények… nem lehet figyelmen kívül hagyni őket. - mert az tény, hogy ezt nem fogja megúszni ennyivel. Még csak nem is ígéret. Ez ugyanis be lesz tartva szóról szóra, betűről betűre…
- És még készséges is vagy… - most arra helyeselt, hogy kedves? Ajánlom, hogy ne… hát nem, érezte a gúnyt? Pedig nagyon oda tettem. Na de majd az elköszönéshez…
- Peeeeeerszeee… - jelentem ki széles gesztikulációval, de utána veszem észre, hogy mire ez megtörtént volna, már bontotta a vonalat. Vagyis kapja be… Ez plusz egy év a tömlőcben…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sun May 07, 2023 9:36 pm



Emyr
A thousand years ago


Playing God
Is a hard
game.








Felsóhajtok magamban. Igazi draco beszólás és manipuláció. És én minduntalan beleesek.
De inkább nem adok ki magamból semmit, még egy grimaszt sem, pedig nagy kedvem lenne az arcomra támaszkodni.
Az arcturusi továbbra is ugyanolyan ábrázattal figyel a válaszra. Szeretnék én is ennyire kiegyensúlyozott lenni, mint ő. Ha látnám, de nem látom, ahogy a mező előtt áll, ami megszűnik, s Jezabel szabadon kiléphet onnan.
Megint szurkál, s ezúttal nem akarom magamra venni. És nagyon jól tudja, hogyan lehet hatni rám. Nem véletlenül nem lépek a hajójára. Fizikailag.
- Kíséretről volt szó. Arró nem, hogy személyesen. Fizikai értelemben.
A panelre tekintek, az arcturusiak készen állnak, hogy a hajóját teleportálják a Draco-rendszer széléhez.
- Más dolgom van. - és ez igaz is, látni, ahogy a háttér egy hajót mutat, és nem az enyémet. Az alapítók egyik hajója, így voltaképpen majdnem egy irányba mennék, ha nem éppen egy másik univerzumba kéne tartanom.
- Nem hiszek a jóslatokban. - tudom, hogy be fogja vasalni rajtam. Ahhoz előbb el kell kapnia, s ezt fogom neki nagyon nehézzé tenni.
A háttérből érkezik egy parancsra engedély kérés: készenállnak teleportálni.
- Igen. - Jezabelre tekintek. Azzal teleportálják is a hajóját, amiből nem érez semmit. A háttérből megérkezik a visszajelzés, hogy a teleportálás sikeresen volt.
- A soha viszont nem látásra, Jezabel. - azzal bontom a vonalat, viszont azt már nem látni, ahogy a csuklóm a panelre támaszodik.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sat Apr 22, 2023 11:32 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Megcsóválom a fejem, de a vitának nem látom értelmét. Fel sem fogják, amit mondok. Meg azért egyetlen-egy, icike-picike dolgot benéztem… akkor meg had örüljenek neki, hogy elkaptak. Úgy sem ez az utolsó menet…
- Szerintem összekeverték a szezont a fazonnal, de megbocsátok. Senki sem tévedhetetlen. - náluk. Én annak tartom magam. A felvételek fent hagyása sem volt hiba. Csak… nehezítő körülmény, hogy ne legyen olyan könnyű ez a tárgyalás. Igen. Ez jó lesz…
- Akkor nem is történhet semmi baj, nem igaz? - ha jön velem a Kiskandúr is… nos úgy izgalmasabb lesz az út. Meg akkor az úticélban is rugalmas leszek. Mehetünk a Draco rendszer szélére, esetleg a középpontjához… lehet velem alkudozni. Nem hiszem, hogy máshova akarna menni, elvégre akkor miért kísérne? Nyilván hiányzik neki a szobája. Megértem. A kíséretben viszont még nincs benne.
- Ennyien? És mi lesz, ha rossz kislány leszek? - nem tudnak visszatartani. Vagyis igen, de… ezt nem fogom velük közölni. Meg egyelőre együtt is működök, és engedem, hogy a hajómhoz kísérjenek. A Kiskandúrt ugyanis már nagyon várom…
De ahelyett, hogy teljes pompájában megjelenne… komolyan hologram formában érkezik? Beszari… Csalódást okozott, és nem is kicsit. Pedig már úgy készültem…
- Azt is beprogramozták, hogy félős kiscicák ne jöhessenek a fedélzetre? Más magyarázatot nem látok arra, hogy nem mersz személyesen megjelenni. - még a végén kiderülne, hogy csak azért kapott el, hogy találkozhasson velem? Nem érdekli annak a bolygónak a sorsa, csak az, hogy megkapja a figyelmemet? Ez abszolút stimmel. Ettől függetlenül jöhetett volna, ahogy megígérte, hacsak…
- Tartasz tőle, hogy nem csak a határig kísérnél? - szélessé és persze csábítóvá válik a mosolyom. Az én fejemben ugyanis már el is kezdett fogalmazódni egy másik terv. Amelyikben majd lehetővé teszem neki, hogy házhoz érkezzen… Épp csak a körülmények épp ezzel a húzásával változtak meg.
- Ahhh milyen kedves vagy. Kellemes lesz. Neked kevésbé. És nem az utazásod. - az életed. Mert ez a húzása azt jelenti, hogyha legközeleb találkozunk, nem lesz finomkodás, meg simogatás. Rögtön kínzás. És tudja, hogy nagyon kreatív vagyok benne…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sat Apr 22, 2023 9:07 pm



Emyr
A thousand years ago


Playing God
Is a hard
game.








Ha másmilyen jellem vagy netán faj lenne a tárgyalást vezető, most mosolyodna el. Így csak vár egy keveset.
- Éppen most értett egyet azzal, hogy valóban ön tette. Ennyi elég is, köszönöm. - érzékelem, hogy a többiekkel tárgyal fejben, s engem is beránt. Elégedetlenül szusszantanék, ha nem lennék most maga a mozdulatlanság szobra.
- Te ismered a legjobban a trükkjeit. Az energiáját már rögzítettük, így nem szükséges feltartanunk. Elvállalod, hogy felügyeled a kikísérést? - ezt is tudtam. Bár ne tudtam volna.
Egy igennel válaszolok vissza, márpedig az igeneket nem szeretem, és érzem ugyanazt a feszültséget, amit akkor ott, a Tanács előtt. De itt nem galaxisokról van szó, csak egy hajóról. Emlékeztetem magam erre, ám a feszültség megmarad bennem, ezt érzékelik is. Mivel azonban igent mondtam, nem kérdeznek rá, mi a gond.
- Ott lesz. - ez most szarkazmus volt? Nem szokása.
A kérdésre az ajtó eltűnik, ahol már várja a kíséret.
- A hajójához kísérjük. - a megjelenő csapat vezetője egy alacsony arcturusi ... nő, vékony, ám senki nem húzna vele ujjat, még a kedvessége és mosolya ellenére sem.
Miután a vetítés véget ért, leeresztek. Nem akarok a közelében lenni. Mégis felállok, és egy rövid biccentés után távozom is a teremből.
Az irányító csarnokba megyek, ahol bekapcsolom a hologramot, így már a hajóján fogok várakozni, ahogy kérte. Hologram formájában.
- A hajó úgy van beprogramozva, hogy csak akkor tudod átvenni az írányását, ha már túlléptél az adott határon. - erős a kísértés, hogy kimondjan, arcturusi, de úgyis le fog neki esni a koordinátáról, amit most nem lát, minden vezérlést letilottak.
- Kellemes utat, Jezabel. - azért egy féloldalas, elégedett mosoly megjelenik. Mégsem kellett a közelében lennem...

 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sun Apr 09, 2023 9:54 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Nem minden cselekedetem tökéletes. Én magam az vagyok, de azért az izgalom hevében, néha előfordul, hogy egy-egy apró hibának is nevezhető cselekedetet elkövetek. Na nem a lövésre gondolok. Az király volt. A bibi abban van, hogy erről van felvétel is.
- Aaaa… már attól féltem, hogy valami intim felvétel fog előkerülni… Pjúhh. - jelentőségteljesen végig húzom az egyik kezem a homlokomon. Igazából az izgulás még stimmelt is, épp csak a megkönnyebbülés a megjátszott. Mert ez így tényleg nem annyira tuti. A csípőmet ringatva akartam innen kisétálni, de egyelőre úgy áll a dolog, hogy ennél, csak ‘beljebb’ fogok siklani. A felvétel ugyanis tényleg egyértelmű, még nekem is.
- Igen? Akkor mi ez a színjáték? Ha van vád, akkor kell legyen védelem is nem? Az hol van? - annyira bírnám, ha valakinek közülök kéne védenie az érdekeimet. Azt viszont még jobban, ha inkább tőlünk jönne valaki, és kidumálna ebből a buliból. Megtenném én is, de ez nekem túl uncsi. Inkább rögtön ugranék a haza megyek részre.
- Máris ítélet? Eeeeez igen. Rendkívül alapos a vizsgálat, ha egy kósza felvétel meg a két szép szemem alapján, már meg is van a döntés. Most szomorú kis kígyó lettem. - lebiggyed a szám, és a szemeimet is megtörlöm, mintha könnyek lennének ott. De egy fél darab sincs. Az ugyanis nem is olyan vészes. Ha tudom, hogy egy lövésért csak némi utazási tilalom jár, biztos két bolygót is célba veszek. De még nem késő… Mindenhonnan ugyanis nem tilthatnak ki, és nem mellesleg, nem kell ‘nekem’ jönni. Emiatt összességében elégedett vagyok. Le fogok vadászni mindenkit, aki ebben benne volt, de harag nélkül, mosolyogva.
- Awww… milyen aranyos. Várom a hajón szeretettel. - csábító mosolyt villantok, utána viszont hátradőlök, és a kezeimet is összefonom a mellkasom előtt. A csevegést ugyanis a magam részéről befejeztem. Haladni kéne, vissza a Kiskan… a hajómhoz.
- Akkor indulhatunk? - biztos figyel. Ezért ezt a kérdést, nem is a ‘bizottságnak’ címzem, hanem a Kiskandúrnak. Kíváncsi vagyok, miként fogja felügyelni a folyamatot. Remélem, úgy hogy hazáig kísér. Máskülönben még elkószálnék. Azt meg nem engedhetik egy ilyen véresszájú nyuszi gyilkos esetében. Vagy növény. Mindegy…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sun Apr 09, 2023 9:26 pm



Emyr
A thousand years ago


Playing God
Is a hard
game.








Aaaanyira tudtam, hogy majd ezt adja válaszul...
A kérdező csendben megvárja, türelemmel, míg Jezabel kinyögi a folytatást. Van türelmük, s ami azt illeti, nekem is. Éppen az nevelte belé alaposan, akit kérdeznek. Így nyugodtan ülök, s teljesen mozudlatlanul.
Elég hosszasan várakozik, ami azt illeti, végül teljes nyugalomban szólal meg.
- Némi emlékezetfrissítésként... - megnyom a maga előtt lévő koznolon egy helyet, mire hologram-szerűen jelenik meg a felvett kamera képe, éppen, amikor kilövi a rakétát a bolygó felé.
És fogadjunk, hogy az egyes szám az enyém. Éljen a kiemelt hely....
- Lepusiak nem tartózkodtak a hajóján... - adja meg válaszul. - A felvétel eléggé bizonyíték, hogy Ön volt az, aki kilőtte a rakétát.
A kép eltűnik, ahogy megállt a kimerevített formában, egy újabb érintésre.
- Nincs. Mivel egyáltalán nem működött közre, és megbánást sem mutatott, így az eredménye mindennek az, hogy kizárásra kerül az érintett rendszerből, s minden olyan rendszerből, ahol a tettei mások számára hátrányt, vagy kárt okoznak. - muszáj vagyok elmosolyodni. Az elég sok hely.
- A hajóját visszaszolgáltatjuk, s amint benne van, a draco rendszerbe teleportáljuk. A folyamatot Emyr Algan fogja figyelemmel kísérni.
Erre magamban szusszantok egyet. Igazán választhatott volna másvalakit.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Mon Mar 20, 2023 10:32 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Uuuuuuuncsi. Mindig ugyanazzal jön. Nem, most még nem is a kellemes részére gondolok, hanem a panaszkodás… Szívem szerint csak azt mondanám, neki, hogy: “nyaú, nyaú, nyaúúúúúú”. Ugyanis körülbelül ennyit hallottam belőle. De inkább nem a saját ‘nyelvén’ szólok hozzá, mert azt fogja hinni, hogy a lézer fényért könyörgök éppen.
- Ami azt illeti igen. Pont erről vagyok híres. - elégedetten mosolygok, mert ez tény. Én nagyon rendes vagyok. Vagyis… hát lehetnék sokkal rosszabb is. Seggfej Armandnál például sokkal rosszabb sorsa lett volna, és hiába sír, meg rimánkodik, ez az igazság. Legközelebb talán be is adom hozzá egy kis ‘józanításra’, hogy ezt megtanulja.
Arra a pillanatra viszont még várni kell, mert most kivételesen ÉN vagyok a fogoly. Nem sokáig, ebben biztos vagyok. Vagy így, vagy úgy, de én pattani fogok, ezért nincs olyasmi, amivel rám tudnák hozni a frászt. Ideiglenesen el tudják tüntetni a mosolyomat, de a végén úgyis én fogok vigyorogni. Ugyanis bárminemű atrocitás ér, azt a Kiskandúron fogom leverni. Szó szerint. A bűn listája pedig már most is tetemes, mert a szállással nem vagyok elégedett. Meg ez a morci banda sem túl szimpi. Gusztustalanul selymesek, ezt már a hologramon keresztül is látni.
- Persze. De hogy be voltak-e kapcsolva vagy sem… ki tudja. - töprengő arcot vágok aztán vigyorgok. Mert töröltem a felvételeket, mielőtt idehoztak. Vagy… Húha… lehet, hogy azt elfelejtettem. Nem láthatják az arcomon, mert még mindig tenyérbemászóan vigyorgok, de azért pörögnek a fogaskerekek. Felidézem ugyanis, hogy mit tettem és… bassza meg… a felvételeket nem töröltem. Na de ki gondolta volna, hogy pont az a kis tesztlövés lesz, amiért elkapnak. Nem ám azért, mert képes lennék elfoglalni a galaxisukat, és mindenkit a rabszolgámmá tenni. Neeeeeeeeeem. A növények leigázása a gond. Ennyi balféket…
- Áááá nem tudom. Az orgiának már addigra vége volt, de hogy ki maradt ott és ki nem… nem adtam sorszámot mindenkinek. - amúgy szoktam. Egyedül az “egyes” szám az előre lefoglalt. Az mindig a Kiskandúré. Rajta is van a szobája ajtaján, ha éppen nem felejtem el kirakni.
- Passz. Kisnyuszikra tippelek, de hát egy ilyen díszes társaság biztos jobban képben van, mint én. Engem meg is vezethettek azok a csúnya gonosz Dracok. - az én biztosan nem vagyok. Már mint csúnya. A Dracot és a gonoszt vállalom, de az utóbbit még nem hangoztatom. Előbb kivárom, hogy mi fog kisülni ebből az egészből.
- Egyéb kérdés? Gyerekkori emlékek, méreg összetétel, melltartó méret? Szívesen átadok minden információt. - ismét mosolygok. Már csak azért is, mert azért a megérzéseim nem túl jók. Ennek viszont nem vagyok hajlandó a jelét adni, vagyis marad a tökéletesen magabiztos Jezabel. Aka ÉN.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Mon Mar 20, 2023 9:33 pm



Emyr
A thousand years ago


Playing God
Is a hard
game.








Úgy teszek, mint aki elgondolkodik, majd újra ránézek.
- Mert aztán arról vagy közismert, hogy mások élvezetét helyezed a sajátod elé. - vaaaan, amit élvezett a testem, mást meg a lelkem, összességében azonban, köszi, kihagyom élményt volt.
Nincs szükségem a többiek együttérző érzéseire, azonban nem ezért ül le velem beszélni a tárgyalást vezető. Jezabelt én ismerem a legjobban, és bár a döntésükben nem befolyásolja majd jelenlétem, a kérdésekben segíteni, igen. Nehezen egyeztem bele. Bármennyire is érzem most magam kiegyensúlyozottnak, nem vágyok most a jelenlétére.
Ahogy Jezabel megjelenik, senkinek sem szükséges faarcot vágnia. A mezítelenség megszokott dolog, így aztán nem igazán botránkoztat meg senki. És vártak tőle valami másféle megjelenést, a híre megelőzi. Így teljesen nyugodtan teszi fel a kérdéseit a tárgyalást vezető. Az asztal bal szélén ülök, annyira már nem látni a hologramon.
És fel sem veszi a megjegyzését, mely szerint ráér.
- A hajóján vannak kamerák, amelyek rögzítenek is. Jól tudom? - hogyne tudna bármit is jól, hiszen átfésülték a hajóját. De inkább csak ülök csendben.
- S a hajóján, Önön, és a foglyán kívül senki más nem tartózkodott. - ez inkább kijelentés, mint kérdés.
- A rendszer adatai szerint nem történt véletlen kioldás a lövésre. A foglya pedig cellában volt bezárva. - hatásszünet. - Ha senki más nem volt ott, Önön kívül, s nem oldott ki magától rendszer, elmondaná, hogy ki volt, aki lőtt?
Erre csak sóhajtok magamban. Fogalma sincs, kivel van szemben. Így aztán csendben várakozom, mennyire is akarjak lepacsizni a saját fogadásommal, Jezabelt illetően.

 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sun Feb 26, 2023 9:38 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Túlságosan is magabiztos. Ez pedig egyáltalán nem szimpatikus. Bármennyire is utálom a nyávogását, abban legalább van valami báj. Ebben viszont… Mosson inkább ablakot a fogával, és  nekem ne mosolyogjon itt. Nem adtam rá engedélyt…
- Ó már… Mintha nem te akartad volna, hogy így legyen. És nem élvezted volna minden percét… - bizonyos részeket persze jobban, azért láttam és éreztem is, hogy mik voltak azok a pontok… A lógatás csak… bemelegítés. Amire semmi szükség nem lenne, ha nem játszotta volna el mindig a királykisasszonyt, akit a sárkány helyett a gonosz kígyó néni ejtett fogságba. De neeemm… Be nem vallaná, hogy imádja a kigyókat. Egyet…
Most viszont megteheti, hogy távozik, és ezzel azért sikerül is felidegesítenie. Nem gondoltam volna ugyanis, hogy ennyire gyáva. Nem is tudom, hogy mi érdekelt benne, ha ilyen. Új játékszer után kell néznem azt hiszem. Ha kijutotottam innen…
Az idő viszont nem akar nekem dolgozni, hiába szoktam anyagilag is támogatni. A percek csak telnek, és senki nem jön értem azzal a címszóval, hogy: “Mehetünk innen”. Esetleg: “Felégettem mindent, és most már mehetünk innen”.  Beérném az elsővel is, de nem jön senki, csak időnként némi ital, meg étel. Nem vagyok hajlandó enni, inni is csak azért, mert az muszáj…
Idővel viszont mégis történik valami. Bejelentik, hogy egy óra múlva tárgyalás lesz. Forgatni kezdem a szemeimet,  de természetesen nem hagyom szó nélkül a dolgot.
- Óóó nyugi galambom. Készülni fogok. - mivel is? Hát a ruháim nincsenek itt. Legfeljebb azzal tudok, hogy még kevesebb lesz rajtam. Ám legyen. Egyébként sincs hideg. Ezért mire megérkezik a bizottság, vagy a tököm tudja, hogy micsoda, már egyszál fehérneműben várom a nagy bejelentést. Ha egy időre hűvösre tesznek, legalább stílusosan fogok menni.
- Jól van. Mondják csak. Ráérek. - annyira egyébként nem, de sok mindent nem igazán tudok csinálni. Lehetnék teljesen pucér is persze. De szerintem így is eléggé elvonom a figyelmet, nem kell mindig a full drámára rámenni.
- Igen. Az én tulajdonomban van a hajó. És? - ezt kár lenne tagadni. Azzal viszont még tudok játszani, hogy ki adta le a lövést. Esetleg félrement… Még nem találtam ki. Egyelőre várok arra, hogy mivel állnak elő. Vagyis a jó lapokat még nem veszem elő.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sun Feb 26, 2023 8:20 pm



Emyr
A thousand years ago


Playing God
Is a hard
game.







Mondtam nekik, hogy ne szóljanak be. Sehogyan sem. Erre biztosan jobban fog nyomulni, s ahogy gondoltam, úgy is lett. Még mindig félmosollyal nézek rá, s bár szerintem nekem már olyan nézésem régóta nincs, ártatlanul is. Vagy talán naivan. És hátralépek kettőt, s eltűntetetem az illúziót.
Nem válaszolok neki, csak figyelem, ahogy reagál arra, eltűnik az illúzió.
S tovább mosolygok. Esélyt adtam neki. Amiket tett velem, nagyon hajaztam arra, hogy Elfajzottá váljak, ám megértettem, hogy sosem tudnék azzá válni. Az Alapítók teljes létszáma szükséges, s ezért van ugyan védelmünk, ám ez nem jelenti azt, hogy ne történhetne meg olyan, mint amit Jezabel tesz velem rendszeresen. S még mindig egyetértek valahol mélyen abban, hogy megérdemlem.
- Mondja ezt az, aki a padló s mennyezet közé láncol kifeszítve, hogy mozdulni nem tudok, s nem  mer nagyon közel jönni akkor sem, nehogy kiharapjam a torkát. - azzal távozom.
Kint döbbent csend fogad, együttérzéssel. Nincs rá szükségem.
- Ha a Bizottság készen áll, holnap kezdődhet a tárgyalás.
- Egészen biztos, hogy nem akarsz részt venni a tárgyaláson? - azt azért tudják, hogy képes lennék mindezek ellenére objektív lenni, s csak az adott helyzetre koncentrálni.
- Nem vagyok ő. - azzal meghajtom magam s innen is távozom.
Megtehettem volna, hogy kínzom. Az elméjével nagyszerűen tudnék játszani, Orion nem negatív draco lakói az arcturusiak szintjére csiszolták elméjük határbeli képességeit, úgy játszadozhanték vele, mint kisgyerek az üveggolyóval.
Láttam, mire képesek.
S meg is tapasztaltam.
Mégsem teszem, helyette a teremben ugyan, de jóval távolabb a kivetítő készülékektől, magam is ott ülök, hogy háttérsegítséget adhassak nekik.
Jezabel kényelmes ellátásban részesült, a helyzete ellenére. Senki nem ment be hozzá, de étel-ital mindig időben lett besugározva hozzá, s aludni is hagyták, s egy zártabb helyiség pedig lehetőséget adott felfrissülni.
Eddigre már pedig a valódi fogoly otthon várta a gyógyulást, szerettei körében.
Egy hologram vetítődik ki Jezabel elé, a reggeli küldésekor, egy bizottsági tag látható rajta.
- Üdvözlöm, Jezabel Mendez. A tárgyalása egy óra múlva kezdődik. A tárgyalás menete ugyanígy fog zajlani, ahogy most vagyunk. Kérem, legyen addigra kész. - a kivetítés eltűnik.
S egy óra múlva valóban megjelenik újra a kivetítés.
- Jezabel Mendez, a tárgyalás megkezdjük. A tegnapi napon elmondásra került, minek az ügyében is tárgyalunk most, s úgy látjuk, érdemes elismételni. - erre csak mosolygok, ahogy az ökölbe enyhén szorított kezemet a szám elé teszem. Kicsit mással volt elfoglalva. A bizottságban mint megfigyelő vagyok jelen, döntési és kérdezési helyzetben nem vagyok, mindössze csak jelen.
S elkezdődik, habár nem animációban, hanem már rendes felvételen, amit az AI bocsátott rendelkezésre, lévén  mindenhol vannak szinte megfigyelő pontjaik, ahogy Jezabel hajója lövést bocsát ki.
- Az azonosító szerint ez az Ön hajója. Igaz ez, hogy a jegyzék szerint az Ön hajója?

 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Thu Feb 09, 2023 10:09 pm

Jezabel Mendez
(Un)pleasant surprise
Orion
past
Emyr
"The nearer I approached to your habitation, the more deeply did I feel the spirit of revenge enkindled in my heart."
Kezdem élvezni ezt a játékot. Legalábbis a helyzethez képest. Gyorsan rövidre tudta volna zárni a dolgot, de nem bírta ki, hogy ne találkozzon velem. Tipikus… Az évmilliókig tartó rajongás nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Még akkor sem, ha most nála vannak a jobb lapok.
Az imádata pedig teljesen egyértelmű abból, hogy nem hátrál. Még mindig nem tud ellenállni nekem, pedig már régen találkoztunk személyesen. Azért… hát van egy két pillanat, amit én is szívesen felelevenítenék. És az sem érdekel, hogy minden bizonnyal figyelnek minket. De hogy ennyire…
- Ó, hát hogyne. - válaszolok, de eszemben sincs engedelmeskedni egy hangszórónak. Sőt. Még egy jelzésértékűen apró lépésnyit előre is lépek. A kezem pedig pláne marad. Azt viszont hagyom, hogy a Kiskandúr hátra lépjen, és csak egy félmosollyal veszem tudomásul, hogy ezek szerint szégyenlős a szentem… Tőőőőőlem… Úgyis ki fogok innen jutni hamarosan, és ő járt volna jobban, ha most kedvesen viselkedik velem. Ehelyett még felesel is…
- Jujj, de csúnya szó. Remélem rá fogsz csapni a szádra ezért. - én biztosan fogok. Talán nem most, és nem is itt, de semmit sem felejtek el. Ha egyetlen hajam szála is meggörbül, akkor neki a gerince fog meghajolni, amikor legközelebb elkapom…
Arra viszont nem számítottam, hogy a hologrammal együtt a környezetet is eltüntetni. A mosolyom eltűnik, és a szemöldököm íve is megemelkedik, ahogy látom, valójában egy cellára nagyon hasonlító helyiségben vagyok. Ő pedig már a másik oldalon van… Az aljas, kis selejt…
- Te adtál esélyt nekem? Ne nevettess… - drámai lenne, ha most valóban kinevetném, de azért az most nem megy… Már megbántam, hogy nem kaptam el, és nem szakítottam le a legféltettebb kincsét… Akkor határozottan jobban érezném magam, ha most a fájdalomtól összegörnyedne a padlón. De neeeeeeeeeemm… túlságosan is nagylelkű voltam, és ez most visszacsap keményen.
- Nem gondoltam volna, hogy az évek alatt ennyire gyáva lettél. Az energiamező másik oldaláról könnyű magyarázni. Gyere vissza, és itt duruzsolj a fülembe. - azzal a lendülettel hátra lépek, és bármit is mond figyelmen kívül hagyom. Csak akkor érdekel, ha bejön. Na gyereeeee, cic, cic…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Thu Feb 09, 2023 9:27 pm

Jezabel
ORION
JELEN
「 A thousand
     years ago 」

Figyelem, s nem csinálok semmit, azon kívül, hogy elmondom neki, mit is találtak az elemzések. Nem igazán tud ellenük fellebbezni, a manipulációjuk most már csak Terrára hat így. Saját területeiken pedig azt csinálnak, amit akarnak. Míg fel nem szabadítjuk a helyet.
S ugyan erre is készültem, a testem reakciója meglep, azonban mozudalatlan maradok.
Ahogy a keze lejjebb siklik, egy hang szólal meg a hangszórókon keresztül.
- Jezabel, lépjen hátra és vegye le a kezét Emyr Alganról. - de csak felemelem a kezem, s hátrébb lépek egyet, majd még egyet.
- Ugyan, tökéletesen beleillik a Jezabel-féle manipulációs csomagba. -azzal a karomhoz nyúlok megint, s eltűnik a hologram, s vele együtt valami más is. Az illúzió.
Ahol állunk, valóban egy vizsgálószoba, ám raboknak fenntartott, s közöttünk ott nyújtózkodik az energiamező, amit akkor kapcsoltam be, amikor a hologram eltűnt. A mező engem átengedett, beazonosítva az energiáimat, Jezabel azonban nem fog tudni átjutni rajta.
Egy ideig csak figyelem, megvárva, miként reagál erre. Nekem is megy manipulálni, csak máshogy teszem.
- Jobb lett volna, ha elmondod magadtól. Az esélyt én kértem, hogy megtehesd. Sejthető volt, hogy mindhiába. Szeretnél az állításodon változtatni, vagy megvárod, míg az adatok összegyűjtése és elemzése történik?


Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Sat Jan 28, 2023 10:08 pm

(Un)pleasant surprise

Nagyon magabiztos, és ennek nem örülök. Oké, a helyszín meg a személyzet, most a javára billenti a mérleget, de én akkor sem fogom feladni. Húzom az időt, amíg meg ment valaki, vagy én fogok valamilyen módon megszökni. Addig pedig lehet szórakozni egy kicsit.
Ezért is közeledek hozzá, és hiába nem reagál komolyabban az érintésemre, egy valami nagyon is szembetűnő. Nem lépett hátra… Egy nulla nekem.
A szótlansága viszont kifejezetten bosszantó. Máskor be nem áll a szája, és jön nekem a hülye szabadságjogokkal, de most csak a lövöldözést tudta felhozni. Nagy ügy. Nem tettem semmi rosszat. A Királynő még meg is fog dicsérni ezért. Ő viszont nem…
Helyette látom, hogy ki nyújtja a karjait, és csinál valamit mögöttem. Enyhén hátrafordítom a fejem, és látom, hogy már megint a hologrammal játszik.
- Ez unalmas műsor. Miért nem nézünk valami érdekesebbet? Vagy rögtön csináljuk.  - a kezem, ami eddig a mellkasán volt, lassan, de biztosan lejjebb siklik. Egyébként egyáltalán nem ideális helyen van a keze, ha akarna könnyedén rá tudna fogni a nyakamra, hogy fojtogatni kezdjen. Ezért megy az én kezem is lejjebb, hogy ha valamit rosszat csinálna… meg találhassam én is egy érzékeny helyen. De amíg nem teszi addig az öve vonalában marad a kezem, és fölötte simogatom, továbbra is lassan, de készülve rá, hogy bármelyik pillanatban mozdítani tudjam a kezem egy ‘támadáshoz’.
A számat pedig nem fogom fölöslegesen jártatni. Ha ő nem szól, akkor én sem fogok. Úgy fordítom a fejem, hogy lássam a hologramot, de nem veszek tudomást arról, amit ott látok. Vezethette más is a hajót. Ha ebből tárgyalás lesz, akkor erre fogok hivatkozni. Vagy valami befolyásra… Nem igazán tud megijeszteni. Mert, amit velem fog tenni, azt vissza fogja kapni, kamatostul. Lehet, hogy nem ebben az életciklusban, de akkor is. Szóval jobban jár, ha engedelmes lesz.
Vagyis lépek felé még egy lépést, és teljesen hozzá simulok a mellkasához. A kezem kettőnk között van ugyan, de egyébként akár meg is tudnám csókolni, olyan közel vagyok hozzá, ha nem lép hátra. Ilyet viszont természetesen nem teszek. Csak egy gyors mozdulattal végig futtatom a nyelvemet az alsó ajkán, aztán csak várok, hogy mit fog tenni erre.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sat Jan 28, 2023 9:02 pm

What comes

around...

Orion - Jezabel- Múlt

Megértő mosolyt kap válaszul.
Továbbra is ugyanúgy nézek rá, hogy leutánozta, miként teszem azt őrá. Határozottan jobban áll nekem, így aztán maradok úgy, ahogy vagyok.
A vízfolyás jobban fennakad a sziklákon, mint a hazugságai. Sosem értem, hogy ha nála vagyok, miért vagyok képes mégis elhinni neki olyan banális dolgokat, hogy utólag a hajam mered az égnek. Igaz, az mindig. Ha meg Jezánál vagyok, akkor más is...
Inkább a tekintetét figyelem, rezzenéstelenül, s hozzám ér. Számítottam ugyan rá, de más számítani, s más, amikor bekövetkezik. Nem lépek hátra, továbbra is figyelem. Minket meg mások, s bőszen jegyzetelnek, mint Jezabel-féle manipuláció.
Továbbra is hagyom, mondjon amit akar, s ahogy befejezte, inkább egyelőre a szavait, két karom a feje fölött átnyúl, veszedelmesen közel hozzá, még ha nem is hajolok felé, egy időre feje eltűnik karjaim között, s visszahozom közénk a hologramos kivetítőt, ha látja, ha nem.
Egy animáció, nagyon is élethű, három dében leadott pályák vannak a két felénél. Az egyik címe a lövés kiinduló pontja, a másikon ahová érkezett Jezabel hajója. Kiiírja a száz százalékos egyezést, ahogy egymásba csúszik az űrtérképen a két pont. Majd eltolom a képet, egy újabbat betolva, ott pedig egy anyagelemzés a becsapódás helyéről, benne a hajó kenőanyagainak sajátosságaival, IS, mellette Jezabel hajójának fegyverelemzése, s egy idő után azok is egybecsúsznak, ismét száz százalékos egyezést mutatnak.
Mivel a szavaimnak nem ad, tessék, ott vannak mások szavai, és a képek, én néma maradok. És egy tapodtat sem mozdulok, ha közben a keze ott van még a mellkasomon, akkor sem rázom le.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Mon Jan 16, 2023 12:14 am

(Un)pleasant surprise

Gondolkodom pár pillanatig. Hagyom, hogy ez az ‘arcomra’ is kiüljön, némi aggodalommal egyetemben.
- Nem. Azt tényleg nem… - igazából de, csak mivel ezt a jeladót nem én tettem be, nem azok fognák a jelét, akiket én szeretnék. Vagy igen? Igazából mindegy… Ez a nő sajna kiszedetné magából.
Arra viszont nem számítottam, hogy személyesen a Kiskandúr fog jönni. Alapító… ezt jó lesz megjegyezni. Ez az információ eddig ugyanis kimaradt. Nem baj… most már meg van.
- Jujj, de morcos vagy. - utánozom az arckifejezését, ahogy nem mer nekem válaszolni. Tőlem így is lehet. Akkor viszont meglepődöm, amikor egy hologram képet hoz elő. Néhány másodpercig vizsgálgatom is, aztán önkéntelenül elmosolyodom. Szép találat volt.
- Ez nagyon sajnálatos, és megígérem, hogy ejtek is majd néhány könnycseppet az elveszett kórókért, de egyelőre nem látom azt, hogy ez csak én lehettem. Sok barátom van. - és bármelyiket szívesen betolom magam elé, ha arról van szó, hogy ki vigye el a balhét. De lássa, hogy kivel van dolga, figyelek tovább. A régi ismeretségünk kedvéért.
- Úgy ismersz, mint aki elfogad bármit, amit… te… mondasz? - a te szócskát érzékien ejtem ki, és közelítek hozzá még egy lépést. Már csak egy arasznyi távolság van köztünk, ha nem lép hátrébb.
- A tetteid sokkal többet mondanak a szavaidnál. - ha tudom felemelem az egyik kezem és végig simítok a mellkasán. Lassan, és érzékien. Közben az íriszeit figyelem.
- Te gondoltál már a következményekre? - mert igen, lehet, hogy lesz a lövésnek, de annak is, hogy elkapott. Ez utóbbi ráadásul egész biztosan fájdalmas lesz a számára. Vajon ezzel tisztában van?

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Sun Jan 15, 2023 10:43 pm

What comes

around...

Orion - Jezabel - Múlt

Az arcturusi türelmesen tekint rá.
- Ez jeladó is. Feltételezem, nem szeretné, ha tudnák, merre jár.
Végül távoznak, ahogy megérkezem, s meg is köszönöm segítségüket. Tudom, hogy el kell majd beszélnem velük is, mert ez már súrolt náluk pár szabályt.
Figyelmen kívül hagyom a kérdését, s nézését is, ugyanolyan marad a tekintetem, s az arckifejezésem, ami egy várakozó mosoly, hogy feleletet szeretnék kapni a kérdésemre.
S ugyanígy várom végig, ahogy végigtekint rajtam, azt is, bár uhh, kell belül egy láthatatlan nyelés, hogy most nem. Ezért is örülök, hogy nem kettesben vagyunk. Kamerák szerint.
Ahogy befejezte, feltartom magam előtt bal kezem, a jobb vállam felé, majd elrántom, mire egy hologram jelenik meg, rajta kivetítve a bolygón okozott kárt. Az arcom s alakom a hologram mögött látszódik csak, halványan, inkább körvonalként.
- A bolygó, amit eltaláltál, egy fejlesztés alatt álló bolygó. Élet növények és állatvilág szintjén vannak, lassan készülve a fajok letelepedésére. Ezzel kicsit hátráltattad a helyzetet. Azonban ez nem homokozó, hogy csak belelőj, következményei vannak. Kívánod, hogy megmutassam az azonosítás vizsgálatot, vagy elfogadod, hogy tárgyalásra kerül az ügyed?- s csendben várakozom.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Thu Jan 05, 2023 10:17 pm

(Un)pleasant surprise

Még meg is erősíti, hogy belehalhatok. Hát ez a nagy életmentés? Érzek benne némi iróniát. De mindegy, mert ez a nő nem érzi… Neki csak aggodalmai lennének, amik azért valamennyire nekem is vannak.
- Akkor miért jó nekem, ha kiveszik? - egy pici bizalmat is táplálok a hangomba, mert ő a ‘sajátjai’ között van. De ott van azért az a bizonyos kétség is, hogy ez azért minden csak nem jó buli. Azonban akkor, amikor az ‘Alapitó’ antréját szpojlerezi el nekem, már egy mosolyt is megeresztek. Nekik jó energiájuk van vagy mi fene, biztos fogok neki örülni. Jah… nem… Undorító, kívül és belül is. Viszont ismerős… Nem tudom honnan, és nem is igazán foglalkoztat, mert annyira érzem ezt a cukormázas, legyünk mindannyian hepik érzést, hogy legszívesebben kidobnám a taccsot. De nem teszem, mert azért van bennem méltóság.
Addig a pontig legalábbis, amíg a Kiskandúr ki nem teríti a kártyáit, és tulajdonképpen bele nem néz az enyémbe. Nem akartam megmutatni neki, de ha már így alakult… akkor ezt partit le is zárhatjuk és indulhat a következő. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy meddig fogja bírni ellenem.
- Aggódsz? Ez milyen aranyos. - még félre is billentem a fejem, úgy ahogy a kölykökre szoktak nézni a hozzá hasonlók. Bár ő minden, csak nem kölyök. Egyben van még most is, és naaaagyon lenne kedvem hozzá, hogy a morcoskodás helyett inkább… kedvesek legyünk egymáshoz. Nagyon kedvesek…
- Én? Bolygóra lőni? Ugyan… - legyintek is a kezemmel erre a butaságra. Inkább az elpusztítottam lenne a helyes szó, de nem ebbe kötök bele. Tagadok mindent, amíg nem bizonyítható rám. Vagy ha ez sikerül… Akkor megoldom azt is.
- Rég találkoztunk. Hiányoztam, azért eredtél ilyen lelkesen a nyomomba? És hoztál ide erre a… most tényleg azt mondod nekem, hogy az Arcturuson vagyunk? - hitetlenné válik az arcom, mert egyébként elhittem, de most… már nem fogok bízni a szavaiban egy kicsit sem. A szemei… azok viszont nem igazán szoktak hazudni. Ezért felállok, és közelebb megyek hozzá. Tartok azért egy kis távolságot, de érezhetően közeledem felé. Egy lépésnyire állok csak meg.
- Sok barátot szereztél. A régiekről meg megfeledkezel. Ez így nem járja… - még nem érek hozzá, de jelentőség teljesen végig futtatom rajta a tekintetemet. És persze az én tekintetemben sem azt láthatja, hogy mosogatáshoz támadt kedvem. Inkább… valami mókásabbra vágyom. Csak egyelőre úgysem fogja megkapni. Csak álmodozzon.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Thu Jan 05, 2023 9:45 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

- Kérem. - még úgy is biccent, mint én, hát én kész vagyok! Zseniális! Sonarral meg fogom ezt ünnepelni.
- Ez így van. - erősíti meg a "macska" szavait Belzaye.  
- Az érkezése... az energiái.. - mintha kicsit belemerült volna ebbe az érzetbe, amit megértek. Mámorító és teljesen el lehet benne veszni. Aztán csak pislog egyet, s mosollyal tekint a "macskára". - Ők terveztek és hoztak létre minden életet ebben az univerzumban. Pár kivétellel. - amibe éppen azok tartoznak bele, akik a helyiségben vannak. Ezért is kell csínján bánnom az energiámmal, ha ki akarom szedni belőle, amit nem sokkal ezelőtt tettem bele.
Ha nem tudnám, hogy draco, álcában, most már biztos lennék ebben. Az érzet, ami az energiáimra fogja el, ahogy érkezek, felismerhetetlenül az ő reakciójuk. A támogató dracok nem, ők szinte lubickolnak benne.
Azonban úgy teszek, ahogy valóban egy Alapítóhoz illően szükséges. Ebben a formában annyira nem is megy másként léteznem. És még mindig kételkedem abban, hogy ezt még mindig megérdemlem.
Reagált erre is, s nyugtázom. Amikor bent vagyok, akkor már nem, hiszen ártani nem tud ebben a formámban nekem, ellenben őhozzá hozzáférek.
Elégedett mosollyal nézek rá, s már a zsebemben van a kis mütyür. S még inkább mosolygok, amikor képen törölne, de rájön, hogy hopp, az álcának, annak vége.
Csak mosolygok rá továbbra is.
- A vállad hogy érzi magát? - mutatok a sérülésére. - Be tudták fejezni az arcturusiak a gyógyításodat? - direkt figyelmen kívül hagyom, mit mond nekem.
- Mit kerestél a hajóddal ott, ahol semmi keresnivalód? Azt ugye tudod, hogy itt következményekkel jár, ha csak úgy belelősz egy bolygóba? - nézek rá, és a mosolyom továbbra is örömteli és aranyos.


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Wed Dec 28, 2022 5:09 pm

- Annak örülnék. - egy félénk mosoly is az arcomra kerül. De amúgy nem, egyáltalán nem örülök. Kit érdekelnek a nő emlékei? Úgy sem fogják megkapni, szóval kár a gőzért. Ha igaz, amit a Kiskandúr mondott, akkor felrobbantották azt, aki tényleg tudott volna információval szolgálni. Erre mondják, hogy baaaaallll….
- Mi? - na ez már tényleg nem tetszik. Testidegen tárgy? A gereincemnél? Meg a nagy lóóópirula.
- De ha belehalhatok, akkor az sokkal veszélyesebb… - neeeeem semmilyen veszéllyel nem jár a manipuláció… rám nézve. Úgy hogy egyelőre nem adom meg magam. Bár most már azt hiszem biztos, hogy bukni fogok, de akkor sem adom olcsón a bőröm. Túlságosan is szép….
- Megijedni? Miért? Mit fog velem csinálni? - rémültté válik az arcom, és ez az érzés ugyan ismeretlen a számomra, de némi aggodalom azért van bennem. Akkor most már biztos bukó lesz, ha eddig esetleg nem történt meg. Mindegy, büszkén fogom ezt is viselni, és valahogy a javamra fordítom. Csak jelenjen meg a Kiskandúr. Rá ugyanis még a rosszabb napjaimon is hatással vagyok…
Viszont ahelyett, hogy őt érezném közeledni, valami mást érzek. Egyedül maradok végül, és ez az érzés… fúúúúúúj mi ez? Olyan ragacsos, és még rám is tapad… Ösztönösen simítok végig a jobb kezemmel a bal vállamon, hogy le tudjam szedni, de ahelyett, hogy eltűnne, még jobban rám mászik. Undorító. Érzem, hogy a szívem lüktetni is kezd, mert menekvés ebből nincsen. Közeledik.
Az érzet aztán hirtelen változik meg. Még mindig undorítónak tartom, de érzem, hogy hamarosan minden rendben lesz. El fog tűnni, és segítséget kapok benne. Na de miért érzem ezt? Nem szólt hozzám senki. Mégis, mintha valahonnan ismerős lenne ez az egész.
Ezért megrázom a fejem, mintha attól tisztábban látnék, és éreznék. Aztán a testem is megrázom, mert én ugyan nem fogok várni, ha ezt a mocskos valamit magamtól is le tudom szedni. Próbálkozom még mindig, bár már egy fényes valami is elért engem. Elhessegetném, de nem megy, megérinteni ugyanis nem tudom. Viszont tényleg nem bánt, sőt idővel látom, hogy mintha valami szilárd dolgot tartana. Ekkor sikerül összeraknom, hogy ez talán az-az Alapító, és épp most szedte ki azt a cuccot, ami tényleg bennem volt. Megnyugodni viszont még ennek ellenére sem tudok. Meg kéne, szinte tapintani tudom a chill hangulatot, de ez a maga ismeretlen tapasztalatával együtt is olyan megszokottnak tűnik. Mintha… minthaa… Mi ez az átalakulás?
Úúúúggy tudtam… hát persze, hogy a Kiskandúr. Már éppen emelném a kezemet, hogy pofon vághassam, amikor egy pillanatra megakadok. A saját karjaimat látom. Az ostoba… elrontotta a játékomat.
- Sokszor sikerült már. - önelégült mosolyt villantok, de amúgy nem, most marhára nem örülök. Kurva zabos vagyok, mert ez a pofátlanság netovábbja. Csak nekem van jogom vele így játszani. Neki… az égvilágon semmihez nincs joga.
- Ha tudtad, hogy én vagyok miért nem jöttél hamarabb? Féltél? - eltűnik az elégedettség, helyét a sajnálat gesztusai veszik át. De csak pillanatnyi a kép, amit kap, mert utána ismét a magabiztosságom tör utat magának.
- Nah? Felmelegítjük egy kicsit ezt az ágyat? - ha már vége lett a játéknak, részemről jöhet egy másik. Az sem baj, ha esetleg még közönség is van.
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Tue Dec 27, 2022 10:54 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

"Csak maradj csendben" - küldöm az üzenetet Sonarnak, mire visszajön az üzenet.
"Neked kéne." - erre puffogok egyet, aztán már csak izgalommal lesem tovább a fejleményeket.
- Mi viszont hamarosan megtudjuk, dolgozunk rajta. S hátha az emlékezéssel is tudunk ebben segíteni. - már emelném az ujjaim a billentyűzet felé, hogy aaaa, ez sok volt, amikor rájövök, hogy nem. Had egye csak a fene, hogy rá fognak jönni, ki is ő!
- Testidegen tárgyat találtunk. - azzal a vezető kivételével mindenki távozik.
- Találtunk egy jeladót a gerincébe ágyazódva. Így most nem veszélyes, ugyanakkor ki kell szedni, hiszen tudja, milyenek a dracok, ha manipulálni akarnak. - és ezzel nem is hazudott.
Közben azonban érkezik felém egy üzenet, mely szerint, én voltam-e. Visszaválaszolom, hogy igen, s hogy járjanak el a protokol szerint. Ami azt jelenti, hogy a munkájuk itt véget ér, egy sokkal hatékonyabb gyógyítóra van szükség, hogy azt ki tudják venni gond nélkül.
- Az egyik Alapító fog Önhöz érkezni, kérem, ne ijedjen meg az érkezésén. - még várakozik, és tudom, hogy az én belépőmet jelentette be. Annak meg nem örülök, hogy a fagyi úgy nyalt vissza, hogy azt a formámat kell megmutatnom Jezabelnek, amit eddig sosem tettem. De úgy veszem, hogy egy kis móka... még nekem is jár.
Átalakulok, fényes energianyalábbá, gömbbé, amely komótosan halad végig a hajón. Ez látványra ugyan nagyon gyönyörű, ami azonban ezzel jár, az olyanokat, mint a negatív dracok, mind kikészíti. Ebben a formámban képes vagyok azt a feltétel nélküli szeretetet, a mindent elborító fényt, mely mindent egyben tart, s mozgásba lendít, életet ad és karbantart, képtelenek elviselni.
Először csak pár nyaláb lép át a csukott ajtón, mivel ezt a szintet már nem tudja érzékelni egy jármű sem. S nem is gondolati, hanem érzeti úton közeledek Jezabel felé, míg az arcturusi meghajol, s távozik.
"Jelenteni fogom az arcturusi tanácsnak mindazt, ami itt történt és történni fog."
Válasz helyett azonban szeretetet kap, s ez meglepi, hiszen nem igazán jelenek meg ebben a formámban, ami teljsen más érzetet ad és jellemet is, mint Kismacsek összetört lelke.
Majdnem.
"Minden rendben lesz, kérlek, ne ijedj meg tőlem. Én tudok neked segíteni."
Ezek sem gondolatként jelennek meg benne, mindössze érzetként, amit nem tud figyelmen kívül hagyni. Addigra az egyik fénnyaláb már felfelé nyújtja magát a gömbforgatag előtt, s már a hegyén is van a tárgy.
"És meg is van, most már megnyugodhatsz. Egyet mondj meg...."
A gömb közelebb jön hozzá, de még elég távol van. S lassan változik át Kismacsekké az alak.
"miért..."    - Hiszed azt, hogy bárkit átverhetsz? Jezabel. - szavaimra megszüntetem az alakváltás képességét, de csak úgy és annyira, hogy a mostani máz lehulljon róla, mint egy fátyol, s az legyen előttem, aki Jezabel.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Tue Dec 20, 2022 8:47 pm

(Un)pleasant surprise

Úgy kell viselkednem, mint egy személy, akit testileg és lelkileg is keresztbe törtek. Láttam már sokszor ilyet, tehát elméletben tökéletesen megy. A hanghordozás, az apró gesztusok, a bamba, semmibe meredő tekintet… Mind-mind megvan, és ennek a nőnek a testében tökéletesen közvetíteni is tudom. Ugyanis látom, amit látok. A testtartása, a hangja, mind arról árulkodik, hogy gondoskodni akar rólam, hiszen csak egy elesett (és kilapított…) macskát lát maga előtt. Elégedett vagyok ezzel az eredménnyel, bár annak egyáltalán nem örülök, hogy én még ilyennek tulajdonképpen nem láttam. Csak a nagyon-nagyon elején…
- Sehol nem vagyunk igazán… biztonságban. - hangom folyamatosan csendesedik, az utolsó szót szinte már alig tudom kiejteni. Nem fogom azt mutatni, hogy bízom benne, elvégre egy ilyen trauma után nem lenne logikus, ha ez a nő bízna bárkiben is. Ahhoz idő kell. És nem mellesleg pontosan tudom, hogy bármelyik pillanatban lebukhatok, így én aztán pláne nem bízom meg a Kiskandúrban.
- Rendben. De nem tudom kik azok. - bólintok végül, de a tekintetem még mindig nem közvetíti azt, hogy most így akkor teljesen megnyugodtam. Nem kéne felhívni azt a macskát, akinek ez a nőstény az ágyát melegíti, több okból sem. Például nem emlékszem rá, de egy idő után majd talán fogok. Na de akkor sem lenne jó. Bár… érdekes lenne, ha előtte is hitelesen tudnám játszani a szerepem… neeeem, akkor sem örülhet most még felhőtlenül ez a spiné. Akár át is verhetik a Dracok (he-he) és nem feltétlenül az igazi ‘bikája’ lesz előtte. Kismacsek is lehetne igazából közülünk való is. Talán akkor még kedvelném is. Így viszont továbbra is marad az-az idegesító kiscica, akinek… vajon megvan még a tetoválása? Remélem igen. Nem olyan egyszerű azt eltűntetni, különösen azt nem, amelyiket én személyesen készítettem. Hamarosan kiderül, ha majd túl leszünk a gyógyítós dolgokon és visszatér. Biztos jönni fog, mert most már szinte biztos, hogy lebukok. Ezek előtt nem igazán tudom még én sem takargatni magam.
- Én… Sajnálom, még mindig nem emlékszem. - azért még rendületlenül próbálkozom. Ha valakinek villantom az igazi alakomat, az a Kiskandúr lesz. Hogy lesz-e rajtam ruha vagy sem, azt még nem döntöttem el.
A gyógyítás végül megkezdődik, és én úgy csinálok… hmm… mondjuk, mint akinek jól esik. Amúgy nem rossz. Mintha csak simogatnának. Hirtelen szakad meg, és először nem értem, hogy mi történik. Már mint úgy tényleg nem, még csak nem is kell megjátszanom a döbbenetet a nőstény arcán. Mi a f…
- Mi történt? - na most lebuktam, vagy nem buktam le? Jó lenne tudni. Egyelőre azonban nem ez derül ki, hanem, hogy… most tényleg van valami a testemben? Ez hogy jött össze? Ez képtelenség. Nem volt a nőben semmi hasonló, így én biztos nem tettem magamba ilyet. Lehet szundikáltam egyet, miközben úgy csináltam, mintha ájult lennék? Vaaaagy… talán az ő tappancsa van a dologban? Annyira kinézem ezt belőle. De akkor miért nincs most itt? Esetleg figyel? Igazából már semmiben sem lehetek biztos így a továbbiakban csak úszom az árral.
- Ez mire való? És hogy került oda? - nézem a képet, és igen, jöhet egy kis kétségbeesés is a vonások közé. Tényleg nem örülök, szóval a vigyorom most nem kell takargatni. Rohadtul nem tetszik, ami van, és igazából kedvem lenne lassan borítani a bilit, hogy hellooo srácok, ez ÉN vagyok. De mondjuk az sem lenne rossz megoldás, hogy véletlen belehaljak az eltávolításba… Semmi kedvem most új testbe bújni, meg a nyavalygás, hogy most akkor hogy szeretném, és hogy nem… Pontosan így akarom, így ezt csak akkor választom, ha már tényleg nincs más lehetőségem a menekülésre.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Mon Dec 19, 2022 11:07 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

Tudtam, hogy érti a lyrait, most lebukott! Ha már beszélt előttem, akkor is. Naaagyon elégedett vigyort adok ki magamból.
Most másodjára esik le az állam, a nasi meg az ölembe, a tálba vissza. Aztaaa, nem is tudtam, hogy MisSzissz ilyen jó színész! Jóóóól vaaaan, megjegyeztem ezt is!
"Kismacsek" Sonar marad ugyanott, érdeklődő együttérzéssel tekint rá. Ezzel is jelzi, hogy nem akarja bántani.
- Itt már nem fogják bántani. Biztonságban van. - nyugtató felhangot zendít meg, pooooontosan azon a frekvencián, amit én adok ki, amikor hanggal gyógyítok. Azt hiszem, Sonarral is el kell beszélnem. És lebuktatott ebben Jezabel előtt. A "mosolyom" lágy, s kedves.
S mint egy kiváló lélekbúvár, úgy vált témát, hogy hümmentek magamban. Méghogy egy A.I. ne lenne jó terapeuta. Ja, gyíkoknál nem is...
- Értem. - a közben beazonosított másik sérült hátterét nézei át Sonar.
- Ha gondolja, értesítjük a szeretteit, hogy jól van, és biztonságban van.- újabb nyugtató szavak, de most csak nyomokban, naaaagyon finoman adagolva. Fúúú, Sonar, ezentúl figyelni fogok magamra.
És aki most megint meglepizik, az én vagyok. Ahogy lesugározzák az alagsori cellába, amit gyógyszobává varázsoltak át, egy miniatűr kütyüt teleportálok bele Jezabelbe. Tudom, csúnya vagyok, direkt nem szóltam az arcturusiaknak, tudom, hogy venni fogják a lapot, amint megtalálják, és hogy utána kedvesen el fognak velem beszélni.
A gyógyágy köré gyűlnek, ahogy látják, Jezabel lefekszik, de még kellő távolságra.
- Megnézzük, milyen sérüléseid vannak, s meggyógyítunk. A nevem Belzaye. - a nevet én súgtam neki, és hogy ne mondja el a rendes nevét. Nem örült neki, de megértette. És már onnan tudja, hogy valóban nem a fogoly feline van náluk, hogy ezt a kérdést felteszi.
Maguk elé, s tenyérrel lefelé emelik kezüket, megdöntve kicsit, hogy Jezabel felé nézzen. Kezük fényesen kezd ragyogni, s Jezabel finom simogatásokat érezhet, míg egyszer csak...
Egyszerre teszik le a kezüket, s egymásra néznek, látni, hogy maguk között tanakodnak, vagy fél percig.
Meg is érkezik hozzám a vezető üzenete, hogy én voltam-e, amire igennel felelek, s hogy tegyenek protokol szerint.
- Találtunk valamit benned. Olyan helyen van...  - simit a mennyezet felé, ahol megjelenik a hologramos kivetülése Jezabelnek, macska formában, értve, hogy mit akarok, s a képet, mielőtt még a kijelzőre kerülne, erre formálják át. Jezabel gerincébe van ékelve egy miniatűr alkatrész, amit ők szoktak előszeretettel másokba tenni.
- Ha kivesszük, akkor az életeted kockáztatjuk.
Mééég soha, ennyire nem vágytam a következő pillanatokra. Belül azonban egy érzet is megindul, nagyon távol, s nagyon messze van.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Fri Dec 09, 2022 9:09 pm

(Un)pleasant surprise

Elhallgat egy időre, és utána más nyelven folytatja. Óóóóó ravasz. Csak meg ne vágja saját magát az ‘éles’ eszével.
- Értem. - a válaszomon nem érezni, hogy nekem erősen tanulnom kellett ezt a nyelvet, de egy pici zavart igen. Mert úgy döntöttem, hogy még mindig nem akarom teljesen elfogadni ezt a helyzetet. Gyanakvónak kell lennem valamennyire, elvégre most szabadultam a Draco fogságból.  Fúú pontosan, hogy is volt ezzel nővel? Nem annyira figyeltem, mikor mondták, hogy honnan szalajtották.
- Egy cellában voltam azt hiszem. És… - megverték. Annyira, hogy elájult, és nálam már csak alélt állapotban volt. Vagyis akkor most jön a pánik. Már villan is a szemem, és hátrálni kezdek tőle. Neeeeemm, akarom őt, mert ő férfi és bántott. Ha tudná, hogy nálunk a nők sokkal keményebbek szoktak lenni…
- Bá… bántottak. - és akkor ott képszakadás. Ez így tökéletes. Valószínűleg pontosan így történt, mert nem mindenki szeret úgy játszani az áldozatával, mint én. Talán csak az a beképzelt… Ah… Még azt sem érdemli meg, hogy magamban kimondjam a nevét.
- Nem tudom. Azt sem tudtam, hogy egy hajón voltam. Utoljára az Orion rendszerben voltam egy bolygón. - ez is stimm. Akár ellenőrizheti is. Azon a helyen nem verjük ugyanis nagy dobra a jelenlétünket. És pont így sikerült a nőt is elkapni. Vagyis eddig hibátlan az alakításom. Nagy kár, hogy még üdvözöl is az Arcturuson. Ez azon helyek egyike, ahova sosem tudtunk bejutni, de ez nem is akkora baj. Egyelőre még fölényben vannak. Nagyban. Az a szerencsénk, hogy nem igazán avatkoznak bele a dolgokba. Így van időnk még őket is eltiporni, ha fejlődünk technológiailag.
- Rendben. - egyezek végül bele abba, hogy meggyógyítsanak, mert tőlük elvileg nem kéne félnem. Ők aztán nem ártanának, még nekem sem. Na de azért van egy kis bibi is. Róluk nem tudunk annyit, mint a macskákról, vagy a madarakról, és ezáltal veszélyesek is. Tök simán lebuktathatnak. Mondjuk a nehezén már túl vagyok elvégre túléltem a hajó robbanását. Vagy ezzel is csak tesztelni akart, mint a Lyrai nyelvvel? Azt hiszem most már oda kell figyelnem a Kiskandúrra, mert valami naaaagyon nem kerek a viselkedésében. Az a hülye vigyora is, amit virított ennek a nőnek. Kikérem magamnak… Csak rám nézhet ilyen kedélyesen… Na de mindegy. Az ágyra lefekszem, ahogy kérték, mert elvileg bízom bennük. Viszont, hogy hozzám is érjenek… hohóóó azt egyelőre nem. Izzadjanak csak. Én most épp rettegek, hogy megint bántani fog valaki, elvégre nagyon megruháztak.
- Ez, hogy fog történni? - láthatóan elhúzódtam, és az arcom is mutatja, hogy félek az érintéstől. De ha anélkül is megtudják oldani… akkor persze muszáj lesz beadni a derakam. Mert amúgy húzni akarom az időt. Bár a probléma az, hogy ha ez tényleg az Arcturus, akkor nagyon, de tényleg nagyon problémásan fogok tudni innen megszökni…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Emyr Algan Fri Dec 09, 2022 7:57 pm

What comes around...
Jezabel  / Múlt 2

Másodpercnyi hallgatás után lyrai nyelvre vált át, amire csak somolygok. Na, ezt oldd meg, MisSzissz, ha tudod! Lelkesen nézem a helyzetet, csak időnként csipegetek a nasiból.
- Mert idesugároztuk. - míg nála egyszerű válasz, egyszerű kérdésre, ez nálam az irónia. Tetszik!
- Igen. - mosolyt is kap, a legbarátságosabb és legmelegebb mosolyt.
- Mire emlékszik legutoljára, hogy elájult? - uhuhhuuuu, imádooommm. Még előre is hajolok, mintha azzal többet hallanék, széles vigyorral.
- Volt önnel valaki a hajón? - direkt csak a kérdést kérdezi újra. És még azt mondják, hogy nem értenek a lélek facsarásához? Aaa legjoooobb taktikaaaaa!
- Értem. - nem fog azzal kamuzni, hogy a szervezete nagy mennyiségű altatót tartalmaz, hiszen azzal egyértelmű lenne a hanta. Nagyon elégedetten  dőlök hátra, s veszem ölembe a nasit.
- Kérem. Üdvözlöm Arcturuson. - hajol meg Sonar Kismacsek másom, nagyon is elegánsan, én sem tudnék jobban, s távozik.
A lesugárzás megtörténik, ahol gyógyítók várják, és egy gyógyágy. Most az én alagsoromban lesz, ugyanúgy nincs se ablaka, de egyelőre ajtaja sem, hiszen ezzel mutogatom, hogy bebebeee, soooookkal fejlettebb a technológiánk, mint nektek, dracokiak! Akiről persze nem tudjuk, hogy az.
Akik várják valódi arcturusiak, mind gyógyító. Egy andromedai van még jelen, Cyrinna. Gyűlöli a dracoiakat, s amint végezni fog itt, a valódi fogolyhoz fog menni, aki még mindig eszméletlen.
- Üdvözlünk. - hajolnak meg. - Nyugodtan feküdj le az ágyra, nem csak megvizsgálunk, de hamarosan teljesen meg is gyógyulsz. - mosolyuk kedves, és érzékelem, hogy szándékuk is. Igazi arcturusiak. Semlegesek.
- Emyr jelezte, hogy emlékezete nem tért vissza. Ezen is tudunk segíteni, ám nagyon figyelmesek leszünk, Cyrinna fog végigvezetni az emlékezés útján. - mutatnak az andromédaiara, aki szinte éteri angyal megjelenésével egyenlő.
Ha nem ellenkezik Jezabel, akkor nekikezdenek a vizsgálatoknak. Ami, mivel arcturusi, akár ki  is derülhet, hogy ki is rejtőzik a bőr mögött.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Jezabel Mendez Thu Dec 01, 2022 8:10 pm

(Un)pleasant surprise

Igyekszem figyelni, de adnom kell a zavartat, így megpróbálok kifejezetten buta képet vágni.
- Ezt nem értem. - már mint tényleg nem. Most akkor mit jelez nekik a rendszer, és mit nem? Talán ki kéne találnom, hogy végül is mim fáj, és mim nem. Vagy… annyit mondok, hogy fáj, és lééééégyszi gyógyítsanak meg. A légyszi az biztos kell, sokszor hallottam már. Mindig nevettem is.
- Miért vagyok itt? - a hozzá hasonlók csodálkozni, meg hálálkodni szoktak azért, ha megmentik őket. És azt valahol itt kell elkezdeni. Továbbra is adom hozzá az értetlen arcot, na meg hangot, mert úgy tűnik, hogy eddig remekül bevált. Az mondjuk nagyon érdekelne, hogy mi van velem… Miért nem foglalkozik azzal, hogy mi történt velem? Személyesen kellene intézkednie, és nem erre a nőre pazarolni az időt.
- Igen? - úgy csinálok, mint aki nem teljesen hinné el ezt. Abszolút hitelesen hozom, mert valóban nem vagyok biztonságban. Elég egy rossz mozdulat vagy egy átgondolatlan mondat és… ki fog derülni a turpisság. Egyelőre viszont még nem sikerült rájönnie a fortélyra, és ez felettébb szórakoztató.
- Nem tudom. Minden zavaros. - egy kicsit tényleg. De majd úszom az árral. Biztos vagyok benne, hogy már tudnak róla, hogy bajban vagyok, ezért előbb vagy utóbb értem fognak jönni. Nagyon ajánlom, hogy előbb.
- Mi? - ez most komoly? Felrobbantották volna a hajómat? És nem tudják, hogy nem egyedül voltam? Ez így azért egy picit sántít. Bár ha igaz lenne… fúúúú az mekkora buli lenne. Felrobbantották az igazi foglyot, engem meg ápolgatnak. Aaaaa ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.
- Nem tudom. Itt ébredtem. Itt csak ön van. - engem sosem látott a nő, mert már eszméletlenül hozták fel a hajómra. Szóval azt sem látta, hogy pontosan hol volt. Megtartom ezt a vonalat, mert tetszik. Így sokkal egyszerűbb, hogy nem mondok tulajdonképpen semmit. A hazugság sem esne nehezemre, de az sokkal hatásosabb szokott lenni, amikor az álcáva a valóság szálait is beleszövöm. Ez most pont az.
- Értem. Köszönöm. - bólintok, de még mindig látszódik az ‘arcomon’, hogy teljesen össze vagyok zavarodva. Ezzel tökéletesen tudom leplezni, hogy nem vagyok elégedett. Az Arcturus a lehető legroszabb hely a hozzám hasonlóknak, szóval tényleg nagyon kell figyelnem minden tettemre. Példának amikor a Kiskandúr elmegy, a sebezhetőség jegyében felhúzott térdekkel ülök le a földre és átkarolom a térdeimet. Meg még… oh igen… néhány könnycseppet is elejtek. Drámai zokogásba azért nem kezdek, bár az vicces lenne. De kellőképpen ‘megtörten’ üldögélek, amikor a transzport sugárral elvisznek egy másik helyre. Remélem ott már vár néhány pohár koktél…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

A thousand years ago Empty Re: A thousand years ago

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum