Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Today at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


New cha(i)nce

2 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sun Oct 02, 2022 8:16 pm

Hello my old "friend"

Finoman megrázom a fejemet. Nem értek vele egyet. És tekintve, hogy nekem mindig igazam van, bátran ki merem jelenteni, hogy konkrétan hülyeségeket beszél.
- Ostobaság megfosztani magad az élvezetektől… - vagy az én esetemben, nagyon is okos lépés, hiszen egy sokkal nagyobb volumenű tervet követek vele. Nem tagadom, nagyon csábító egy kellemes óra gondolata, de a hosszú távú élvezetek fontosabbak. Ez nekem meg pont az lesz, amikor megtudja, hogy mi is a szituáció.
- Igen. Régen. - most miért csodálkozik ezen? Jah, azért mert fogalma sincs, hogy mi a szitu. De kellemetlen. Viszont már nem kell sokat várnia, hamarosan felvilágosítom. Meggyújtom a kis lámpát abban a makacs buksijában. Ha kell akkor valami tompa tárggyal.
- Okos. - szívem szerint azt mondtam volna, hogy “Ügyes kiscica”, de arra harapott volna. Most pedig szeretném ezt elkerülni. Jobban tetszik az, hogy kezd végre kezescicaként viselkedni. Így nekem is egyszerűbb dolgom van. És sokkal viccesebb lesz, amikor majd újra a harapásra megyek rá…
- Én? Ugyan. Én mindig is őszinte és egyenes voltam veled. - na most nem nevet, most nem nevet… oké, kibírtam ezt is pókerarccal. Tényleg nagyon tudok. Ösztönösen hátra is simítom az arcomat a hajamból. Jezabel a legügyesebb ebben a csapatban.
- A várakozás lényege a türelem. - én is nagyon türelmes voltam. Egy hetet vártam arra, hogy felébredjen. Szerintem még senkire nem vártam ennyit. Tehát ő is kibír néhány percet, amíg ÉN hozok NEKI, valami innivalót. Oké, cuki, ahogy meg van zavarodva, de azért tudja, hogy hol a helye. Ezért a terveimmel ellentétben azért lassan közlekedek. Nem vánszorgok, de azért csak lazán és TÜRELMESEN sétálok vissza hozzá az üvegekkel a kezemben. Az mondjuk lehet, hogy az elengedett járás jegyében a csípőm is jobban kilengett a szokásosnál, de ebben most nem volt semmilyen hátsó szándék. Mármint… Csak egy ici-pici.
- Rendben. Lásd, hogy tényleg igyekszem. - persze, hogy megtartom a fejét, hogy könnyebben tudjon inni. Nem a kezemmel. Én még nem ittam annyit, hogy ilyeneket tegyek. Csak a másik bontatlan üveget illesztem be a nyaka alá, és ha feljebb emeli a fejét, akkor úgy forgatom, hogy az egy kicsit tartsa a fejét. Ő is jól járt, meg engem sem harapott meg. Mondjuk csábít az a gondolat, hogy kipróbáljam, mennyire van most ellenálló kedvében. Nem úgy tűnik, de lepett már meg, ezért csak óvatosan ‘tesztelgetek’.
Viszont amint látom, hogy mennyire örül neki, hogy már ilyen régóta itt van velem, és az italt is annyira kedveli, hogy rögtön tüdőre küldi, azonnal eltűnik az óvatosságom. Csak annyiban marad meg, hogy elfordítom a fejem, hogy ne lássa, hogy mennyire vigyorgok. Meg persze a nevetést is visszatartom. Mondjuk, ha most rám figyelne, akkor azért látná, hogy a mellkasom az rázkódik, ahogy próbálom visszatartani a kitörő örömöm. Viszont feltűnik, hogy a vergődés viszont nem marad abba egyhamar, ezért gyorsan kihúzom az üveget a nyaka alól mielőtt összetöri. Nagy kár lenne azért a finom italért. Még meg sem ízleltem… Most megteszem. Kinyitom és amíg ‘csendben’ meditál az oxigén és a teste együttműködéséről, addig én magam is iszom egy nagyobb kortyot. Tényleg jó ötlet volt ezt megmenteni.
- Dehát… Az nem lehet… Tegnap még… - haha. Eszméletlenül feküdtél. De neeeem, nem az igazat kapja.
- Azt mondtad, hogy velem akarsz maradni. Erre sem emlékszel? - gyönyörű pillanat lett volna, ha valóban megtörténik. Viszont tekintve, hogy most már azt hiszem hivatalosan is azt adok be neki, amit akarok, én úgy veszem, hogy ez megtörtént. És még jutalmat is kapott érte, hogy ilyen ragaszkodó volt. Én meg most kapom, mert a pillantása, és a… gondolom elkeseredett arckifejezése mindent megér.
- Egyedül? - mi a franc? Ezt most miért? Hát most kapott egy ‘jó’ hírt. Talán tényleg jól tippeltem és el van keseredve. Akkor pedig… Fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálni. Azt viszont tudom, hogyha megkapja tőlem a kedvesség látszatát, arra valamilyen módon reagálni fog. Így engedek a kérésének. Még egy mosolyt is kap tőlem, mert tudom, hogy a figyelmességnek elvileg az is a része. Illetve így én is végre kiadhatom magamból, hogy mennyire elégedett vagyok. Még annál is zseniálisabb vagyok, mint eddig gondoltam.
- Legyen. - az üvegekkel együtt távozom, mert most nekem is szükségem lesz rá. Majd még eldöntöm, hogy mikor jövök vissza. Abba azért neki már nincs beleszólása, nagyvonalúság ide vagy oda…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Oct 01, 2022 10:11 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Csak felfelé függesztem a tekintetem, és egy sóhajt adok ki magamból. Annyira sejtettem, hogy ezt fogja válaszolni! Nem fejezem be a mondatomat.
Meghökkenéstől kinyílik a szám, majd fintor ül a ki a számra.
- Biztos, hogy akarom én azt tudni? A zenében amúgy is eltérőek az ízlésünk, szóval azt kihagyom. Azt is. - naaaagyon gyorsan teszem hozzá, mielőtt még elkezdi az emlékeztetést. De tényleg, mire kell emlékeznem? Nem, azt hiszem, nem akarom tudni.
Ahogy viszont közelebb hajol hozzám, mélyet lélegzek, önkéntelenül, s erővel kell másfelé fordítanom a tekintetem, mert csakis egy hely felé akart koncentrálni rajta. Azt meg nem! Nem-nem.
Végigpörgetem gyorsan a kiskapukat, miért is egyezett bele ennyire gyorsan. Hol a csapda? S van egy olyan sejtésem, hogy úgyis megtudom idővel. Remélhetőleg még élve. Bár én szabadon szeretném, köszi.
- Régen? - mi neki a régen? Három nap, három hét?
- Fordítva jobban tetszik a felállás, de most az egyszer elfogadom. - járjon ő a kedvemben. Például, hogy leveszi a láncaimat. A bilincseket sosem szedte le, de azokat tudom takarni. Hacsak nem rakott bele olyat, amivel, ha elhaladok a biztonsági cuccai mellett, nem kezd el visítani, mint egy őrült. Nem ő, bár azt is megnézném.
- Helyes. - legalább megint hamar kiütöm magam. Bár akkor meg nem fogok arra emlékezni, mit csináltam. Pontosabban ő velem.
A keze mozdulatára rebbenés után behunyom a szemeim, s kicsit arrébb is húzom a fejem, ahogy tudom. Ösztönös, nagyon mélyről jövő reakció.
- Mert összezavarsz? - ennél egyszerűbben nem tudom megfogalmazni, mit csinál éppen.
- Ahh... - tudtam, hogy direkt nem válaszol azonnal. Szusszantok egyet, türelmetlen elégedetlenséggel. - Elmondanád, hogyan tudnék... nem várni rád? - helló, láncok, emlékszel? Csak visszateszem a fejem, és bámulom a plafont. Azt sem bánnám, ha nem jönne vissza, eléggé megalázó, ahogy így tart, még ha volt rosszabban is részem. Miért történik mindig ez velem?
Agyam hátsó részében egy halk, de annál hallhatóbb hang válaszol, gúnyosan: mert megérdemled.
Oké-oké, inkább legyen pia, és kiütés, de ezt nem akarom hallani!
Mert igazat adok neki magamban.
Meglep, hogy először nekem ad, ráadásul nem a bontottból. Vagyis nincs benne altató, kábító szer, semmi. Csak a pia. Nekem meg az kell.
- Ha segítenél megtartani a fejem, akkor menne is. - nézek rá. Ebben a pózban kicsit nehéz. Ó, hogy erre megy ki a játék, hogy én kérjek segítséget? Háhá, Kismacsek, ezt buktad, mindig beleesel a csapdájába!
Az italt azért elfogadám. Ha már megaláztam magam, akkor jár nekem, és nem fogok leállni az itallal, amennyit csak lehet benyakalok.
A válasz hirtelen érkezik, nyelés közben, amire félrenyelek a döbbenettől, a maró, égető érzése a buboréknak még erősebbé teszi a maró hatást. Ami a számban van, azt kiköpöm, tök mindegy, hova megy, és köhögésbe fullad a kortyolás. A köhögés nem akar abbamaradni, annyira lecsúszott a korty, úgy érzem, megfulladok, nem csak a döbbenettől, hanem, hogy nem jön oxigén a tüdőmbe. Kínkeservesen köhögöm ki az italt a tüdőmből, a vállaim és a nyakam teljes görcsben, azok is fájnak, de a korty levegő, ami végre bennmarad, elernyeszti az izmaimat, és ugyan huppanni sehonnan sem tudok, ahogy kifeszített, de a fejem leteszem, levegőért kapkodva. Az erőlkődéstől a könnyek is útjukra indultak, a szemüvegem megint csálén áll rajtam. Alaposan kimerített a köhögés, s ha akarnám, sem tudnám se a könnyeim letörölni, sem a szemüveget megigazítani..
- Akkor nekem minden kiesett. - és nekem végem. Már senki sem fog keresni, nem, mintha örülnék neki, láttam, mit tesznek azokkal, akik utánam jönnek megmenteni, és nem akarom látni, és tudni sem. De az a maradék utolsó szikra is ellobbant, ami a szabadulásomat jelentette. Ennyi idő után már nem keresnek.
Megköszörülöm a torkom, még marad valamennyi ott, aminek nem kéne. De leginkább a reményvesztettségem az, ami szorítja a torkomat jelenleg.
- Egyedül szeretnék maradni. - hunyom le a szemeim.


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Sep 28, 2022 10:08 pm

Hello my old "friend"

- Tőled akarom hallani. - imádom, amikor szóban is kifejezi a rajongását értem. Tettekben egyelőre nem tudja, de a szavait hallgatom. Hiszen végre igazán izgalmas terepre érkeztünk. Én szó szerint is.
- Hmm… pedig meg tudom mutatni újra, ha már elkoptak az emlékeid. Zene sem kell hozzá. - igazából nekem is eléggé megkoptak az emlékeim. Hány éve is volt már? Jobb, ha nem számolok utána. Most egyébként sem ezzel szeretnék foglalkozni. Mondom nem… De tényleg. Annyi izgalmas dolog van még, amit csinálhatunk. Na jó, egy ici-picit, azért elkalandozott a kezem. De egyelőre ennyi elég lesz. Vagy…
-  Szóval szeretnél mégis egy kis emlékeztetőt? - még közelebb megyek hozzá. Ó igen. Ezzel pedig el is értem azt a határt, ahonnan már elérne. Vagyis bármilyen vicces is húzni az agyát, most stop van. És tekintve, hogy ez a helyzet, nem csak miatta ajánlom fel az italt. Igazából most nekem sem ártana néhány korty, hogy megnyugodjak és a tervre koncentrálhassak. Erre pedig… visszatérünk később, amikor már kezes cica lesz.
- Ez a beszéd. - azért még nem indulok el rögtön. De fogok majd hozni neki. És kapni is fog belőle. Szeretném, ha minél lazább hangulatban lenne. Hiszen akkor tudom igazán lemérni, hogy mekkorát sikerült most odacsapni neki. Jujj de jó lesz…
- Nem sokkal azután, hogy megérkeztél. Tudom régen volt már, de erre emlékezned kéne. - mondanám azt, hogy elszóltam magam, de szándékos volt minden szavam. Még a sorrendjük is. Egy újabb morzsa, amin most rágódhat. Remélem elkapta.
- Ha te is a kedvemben jársz, én is a tiédben. - a sajátomban azért jobban… de most tényleg kiérdemelt ezt-azt. Ha nem lett volna néhány apró incidensünk a múltban, akkor most a láncaitól is megszabadítanám. De tekintve, hogy anélkül nagyon huncut tud lenni, az lesz az utolsó, amitől megszabadítom.
- Akkor hozok többet is. Én is kezdek megszomjazni. - felülök, de még mindig nem indulok el. Inkább elejtek még néhány morzsát. És zabálja… látom rajta. Nagyon nehéz visszatartani a vigyort, ami a felszín alatt tombol most. Viszont nem is kell sokáig. Egy finom mosoly formájában elengedhetem azt az érzést, hogy most magamban nagyon röhögök.
- Egyelek meg. Hát tényleg rád férne egy ital. Teljes zavar van a fejedben. - meg is simogatnám a buksiját, de csak a rakoncátlan fürtökig nyúlnak az ujjaim. Éppen csak odébb tolom az egyiket a párnán. Aztán felállok. Mert fontos kérdéshez érkeztünk, és meg akarom adni a módját a válasznak.
- Várjál, előbb hozok italt. - nagyon nagy a kísértés, hogy most azonnal megmondjam, hogy “mióta”, de nem teszem. Ha már ilyen szépen belement a mulatozásba, akkor megvárom azt a pillanatot, amikor már inni fog. Van elég pia, ezért az sem baj, ha rögtön tüdőre küldi… Remélem oda fogja… Ezért nem is várok tovább. Kimegyek és négy palack pezsgővel térek vissza. Kettő bontott, és lefolyóban már tesztelt, kettő pedig még bontatlan. Mivel most tényleg aranyos volt, ezért az újból kap. Abban több a bubi. Nem is szólalok meg addig, amíg ki nem bontom az üveget és a szájához nem emelem óvatosan. Ha nem próbálkozik semmivel, akkor óvatosan megitatom, és amennyiben látom, hogy már a torkán csúszik megkapja a hőn áhított felvilágosítását.
- Fél éve. - taktikusan úgy helyezkedtem volna, hogyha kiköpi az italt akkor ne az arcomban kössön ki? Oh igen. Pont úgy helyezkedtem.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Wed Sep 28, 2022 8:56 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Puffogó hangot adok ki.
- Hhaaaa tudod, hogyan végződik, minek kérdezed? - kis híján azt mondtam, hogy ha tudja, mire végződik a mondat, miért nem csinálja. Deeee nem, kösz. A simítás is pont válasz közben ér el, kellett nekem gyorsan válaszolni. Fegyelmezem is magam, a testem úgyis lereagálta a simítást, felhúznám a lábamat, ha tudnám, de csak a csípőm mozgása adja meg az érzetet. Pont a keze alá simulva.
Meg vagy veszve, test, kapjál már észbe!
- Hogy? - most el is vesztettem a fonalat, pedig a láncokat szeretném, minél előbb.
- Elég önző dolog, hogy csak te táncolsz, és én meg csak ... - rásandítok. - Hogy is volt az a tánc? - amint kimondom az utolsó szót, be is harapom a számat, mert rájövök, megint belesétáltam egy csapdába. Olyan szépen és dalolva! - Inkább ne mutasd meg, megint bealszok. - még el is fordítom a fejem. Amivel a zavarom akarom leplezni.
Húúúúúúú, de szívesen megrúgtam volna a térdemmel, ahogy megérinti egy pillanatra. Meglep, a testem ösztönösen felhúzná a lábaim, de kis híján a bokáim töröném el vele, ha egyáltalán tudnék moccanni, így csak morgok megint egyet.
- Ennyire kirobbanóan biztosan nem. - a testem azonban hevesen bólogat, csak tudnám mire. Az élvezetre, az emlékezésre, vagy mire? Deee, azt hiszem a választ megkapom az utóérzettől. Nagyszerű.
- Ha adsz belőle, jöhet. Nem olyan pimaszul iszod, mint a múltkor, hanem adsz nekem is. Mielőtt az arcomba küldenéd, a számra gondoltam. - és legalább elfelejtem, ami itt történik. Elég kényelmetlen így feküdni, de nem azért, mert magával a fekvésem gondom lenne, hanem a pózzal, ahogy fekszem.
Mintha a gondolataimban olvasna, mert a haja valóban sokkal de sokkal jobb így, és az arca is kedves... ó Kismacsek, dobd már vissza az eszed. A majdnem eltátott szájat azonban már hiába csukom vissza, még ha a szememen szerencsére nem látni, mennyire tágultak ki a pupilláim.
- Én? Mikor? - lázasan keresek a kavargó gondolataim között választ, egyelőre nem kapok.
- A rövid jobban állt. De azért kösz, hogy a kedvemben akartál járni. - vállat is vonnék, ha menne, így csak egy grimaszt vágok.
- Új is jöhet. Feltéve, ha valóban az van benne, ami. Az pedig alkohol. - mielőtt megint huncut dolog jutna eszébe. Persze, ha belémtölt, mert ugye én nem tudok, tizenöt százaléknál magasabb alkoholosat, valóban vicces leszek.
- Nem, nem tudom? - még a kezemet, az egyiket, a másikon fekszik....
szóval azt is széttárom, legalábbis az ujjaimat, jelezve, ha már vállamat nem tudom felvonni, akkor ezzel jelzem, hogy nem tudom  mennyi idő, ami neki nyilvánvaló. És kába vagyok, a kerekek lassan kezdenek csak forogni. Egy ital sokat segítene. Esetleg kettő...
- Azt sem. - vagy kéne tudnom? Valami nagyon kiesett, idő ezek szerint nagyon, mert az állam rendben, a haja pedig hosszú.
- Mióta? - de talán felesleges megkérdeznem, mert a választ, azt nem akarom tudni. A gyanú befészkelte a gondolataimba magát, hogy esetleg nagyon nem kéne tudnom. Nem akarom hallani.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Thu Sep 22, 2022 10:40 pm

Hello my old "friend"

Elérte azt a pontot, amikor már nem méltatom válaszra sem. Csak egy kedvesnek semmiképp sem nevezhető mosolyt ejtek meg, mikor röviden ránézek és végül az ideiglenes lezárás mellett döntök. Sajnos nagyon izgalmas, ami ezután jön. Vagyis neki sajnos, nekem viszont…
- Fejezd csak be a mondatot figyelek. - ezúttal tényleg. Végre elértünk valahova. Ezért a kósza érintést felváltja egy simogatás, még mindig csak a csípőcsonton. Azért, ahhoz ennél több kell, hogy másfelé is eltévedjen a kezem. Részemről például egy kis (sooook?) önuralom…
- Épp a láncoktól volt jó a tánc… - egészen más kép villant be, ahhoz képest, amire először gondoltam. Én tényleg egy táncos estét képzeltem el a forgatókönyben, zenével, meg rengeteg itallal. De a láncra igazából nem gondoltam. Abban nem lehet. Ha pedig akkor nem volt rajta, akkor miért van most rajta? Vagyis, mielőtt érezhető lenne a logikai baki, inkább átugrom, és landolok az… ölében? Végülis ez is történhetett. Oké. Maradunk ennél.
- Nem emlékszel rá? Ne már… most már kár tagadni magad előtt. És azzal a mesével se gyere, hogy nem… - közelebb hajolok hozzá, és a kezem ezúttal… pont oda érkezik, egy röpke másodperc erejéig.
- … élvezted… - ezt már csak suttogom, de biztos vagyok benne, hogy hallani fogja. Mondjuk ezt a ‘meglepetést’ később akartam neki odaadni, de most tényleg kiérdemelte. És még volt mersze azzal jönni, hogy nem vagyok jó vendéglátó… hát most megdolgozom érte. Oké. Csak elméletben. Egyelőre…köhöm…köhöm…
- Naaaa, több lelkesedést… most már ideje kijózanodni. Vagy ha nem akarsz akkor szólj, és hozom inkább a maradékot tegnapról. - erre egyébként gondoltam. Direkt kibontottam néhány üveget és néhány decit hagytam csak bennük. Simán kiugrok érte. A láncra viszont nem gondoltam… Na jó… Gondoltam rá, és pont így terveztem. Senki nem fogja megtudni, hogy valójában… nincs valójában, zseniális vagyok, és minden ötletem és tervem is az…
- Röviddel? Dehát épp a kedvedért hagytam megnőni. Te kérted. - az eleje még igaz is. Az pedig, hogy kérte… magában lehetséges. Vagyis még mindig töretlen a magabiztosságom. Épp csak vetkőzni nem kezdek el. Ott azért még nem tartunk. És egyelőre nem is fogunk, mert van még egy meglepetésem a számára, amit viszont még nem kapott meg. Óóó pedig az a legjobb…
- Biztos, hogy a józanodást választod? Még mindig áll az ajánlatom a tegnapi maradékot illetően. Vagy néhány új üveg is szóba jöhet. - és meg is van. A tökéletes pillanat. Épp egy italt kortyolgat, amikor megtudja, hogy… nem azért nőtt meg a hajam, mert változtatni tudom a hosszát. Soookkal nagyobb titok lapul még a cuki buksimban.
- Ne butáskodj már. Ennyire azért nem lehetsz már kába. Pontosan tudod, hogy mennyi idő alatt gyógyult meg az állad. - egy abszolút hihető fejrázás, és jelentőség teljes cöcögés rendelve, tálalva, elfogyasztva. Eddig hibátlan. Csak annyi kavar be, hogy valójában már nagyon szeretném, ha tudná, hogy mennyi idő is nem telt el egyébként. Vagyis hiába az érezhető a drámai hatás már most is, tovább feszítem a húrt. Mert nem bírok ellenállni.
- És azt is, hogy mióta vagy itt velem. - haha. Nem, azért azt még mindig nem mondom meg. De nagyon is jól esik, hogy minden bizonnyal most pattannak el az erek a fejében. Ez még annál is jobb mintha most éppen… őőő… azt hiszem nem most fogom eldönteni, hogy melyik a mókásabb. Önuralom Jezabel, önuralom…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Sep 22, 2022 9:09 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Nope. - mi vagyok én, madár? - De ha ennyire szereted hallani a hangomat, nagyon szívesen elismételem.
- Olyan ronda lennél? - adom a csodálkozót. Tény, hogy ez az oldaluk annyira nem cukin néz ki, bezzeg a másik oldal!

- Felőlem akár meg is csók... - vaaagy mégsem, mert ahova éppen ér a keze, ott nem szeretném, ha ... vagy mégis? Reménytelen sóhajjal szusszantok, ha már nem tudom felrántani a lábam, mégis megrándulok. Na, az már nem kellemes. A rándulás.
- Mi? Neeeem. - viszont szeretek táncolni, és ki is vagyok facsarva rendesen. - Biztos táncoltunk, láncok nélkül? - a kérdés közben gyanú ébred bennem, hogy egy egészen más csípőmozgásra, akarom mondani, táncra gondolt, és ez a felsimerés a válasz megakadó voltában is hallani.
Elbizonytalanodom. Azért ez a kábaság nem egy olyan dolog, amit eddig altató adott. Másnaposság, meg egyéb dolgok annál inkább. Neeem, arra nem akarok gondolni, hogy csípőmozgás. Hirtelenjében teljesen megalázottnak is érzem magam, s ezt látni is a tekintetemben, ahogy felé fordítom a fejem.
És nem csak a hajától fagyok be, és le, hanem attól is, ami egyúttal még jobban összeérik bennem. Nem csak egyszer?
- És én miért nem emlékszem rá? - ennek a kérdésnek  nem kellett volna kicsusszannia. Fogalmam sincs, akarok-e rá emlékezni.
A látásom annyira még nem tisztul, de azt látom, ahogy a kezével felfelé nyúl, önkéntelenül követem a tekintetemmel, aztán inkább elfordítom a fejem.
- Felőlem... - legalább nem fogom mégegyszer tönkretenni a szemem a szemüveggel. Legalábbis én nem törekszem rá.  
- Sokkal jobban nézel ki rövid hajjal... könnyebb beletúrni. Amit megtennék, ha meg tudnám... - taktikát változtatok, de az még mindig bennem van, hogy... áh, elrontottam az egészet! Franc ebbe a szerbe! Vagy italba. Nem, az alkoholtól nem szoktam ennyire csapongani.
- Nincs valami kijózanítód? - valójában sokkal jobban néz ki hosszú hajjal, de időnként jó ellentmondani neki, hogy nem esik le a számára. A szemeimet most úgyis becsukva tartom egy pillanatra, ahogy meglódul körülöttem a világ egy kicsit.
És végül kikívánkozik belőlem még egy kérdés.
- Nem érzek semmit az államon. Mennyi idő volt, míg az állam helyrejött? - tök jó lenne, ha tudnám, mennyi idő is telt el. Próbálok helyezkedni, de egy fintorral kísérelten, inkább abbahagyom. Nem szeretek kiszolgáltatott lenni, főleg nem szabad.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Sep 16, 2022 11:18 pm

Hello my old "friend"

Miként semmi hajlandóságot nem mutat arra, hogy beadja a derekát fogyni kezd a türelmem. Ez persze nem jelenti azt, hogy feladnám, hiszen az nem szokásom. De érzem, hogy módszert kell váltani. Mert így nem haladunk semerre. Jobban mondva nem olyan gyorsan, mint szeretném. Szerencsére vannak még ötleteim, és az egyik meg is ragad a fejemben, miként olyan zseniálisnak hat, hogy muszáj kipróbálnom. Szeretek játszani nah… Mindenkinek vannak furcsa hobbijai. Nekem ez-az (egyik…).
- Tudom, hogy szeretsz fecsegni, ezért nyugodtan ismételd meg. Figyelek. - jah… nem. Egyre kevésbé. Mert gondolatban én már legalább három lépéssel előtte járok. Ezért még a fejemet sem fordítom felé, és hagyom, hogy puffogjon magában. Csak akkor nézek rá újra, mikor megint butaságokat fecseg. Abból már lassan elég lesz.
- Dehogy szégyellem. De ha a valódi alakomban lennék itt takarítani kéne utánad. - nem nekem. De akkor is. Még nem akarom ráhozni a frászt. Vagyis igen, de másképpen. A fizikai dolgoktól való rettegés csak egy rövid ideig vicces. Viszont amikor a gondolatok vannak megmérgezve… Az olyan mintha mézes tejszínhabot adnánk a csoki tekercshez. Észveszejtően édes. A kedvenc ízem. Ezért sem várok tovább és térek rá a tervem kellemes részére. Teljesen megérte még az egy hét várakozást is. Mert addig fel tudtam készülni mindenre. Még arra az álmodozó tekintetre is, amivel fogad engem az ébredése után. Ez már tényleg aranyos.
- Ne inkább valami mást, és inkább simogassam? - elveszem a kezemet és inkább a csípőcsontja felé veszem az irányt. Csak röviden érek hozzá, szánt szándékkal kikerülve a stratégiai helyeket, pusztán jelzésként, hogy mi lenne, ha… Elvégre a tegnapi buliban, mi nagyon közel kerültünk egymáshoz. És előtte is. Ugyanis biztosan erről álmodozott, amíg ki volt ütve. Én meg máshol voltam. Ilyen egy ideális kapcsolat.
- Az lehetetlen. Nem kaptál altatót. Mondjuk elég sokat ittál, és egy idő után kidőltél. Talán emiatt homályos. Viszont én emlékszem a csípőmozgásodra tánc közben. Sokat fejlődtél. - halálos komolysággal adom elő a szavaim, és nincs az a hiperszenzitív cica érzék, hogy rájöjjön, ordas nagy kamu az egész. Ugyanis remek színésznő vagyok. A sztori pedig teljesen hihető. A butus kiscicák simán elfelejtik, hogy mi történt velük. Na de én itt vagyok, hogy segítsek neki emlékezni. Mert nem csak a teste de az elméje is az enyém. Épp csak billogot nem tettem még rá. Persze lehet, hogy még fogok. Cuki lenne egy kigyó tetkó a popsiján…
- Nagyon szívesen, de már egyszer megköszönted. Jobban mondva, megháláltad. És nem csak egyszer. - azonnal válaszolok neki, de érzékelem, hogy valamiért befagyott a szoftvere. Először nem is értem miért (mert nem figyelek), ugyanis sokkal jobban tetszik az, hogy végre elismeri, nagyon jól mutatok a szemüvegében (a volt… ugyanis már az is az enyém). Idővel viszont leesik, hogy a hajamat nézi. Óóóóó igen. Végre észrevette. Még, ,hogy a férfiak nem veszik észre, ha a nő frizurája megváltozik. Hát ő odafigyel. Ezért szélesedik is a mosolyom.
- Valami baj van? Legyen inkább rajtam? Akár csak az? - miként felajánlom neki ezt a lehetőséget (meg egy kicsit magamnak is… khm…) jelzés értékűen nyúlok fel a nyakam mentén, és csavarom az egyik hajtincsemet az ujjam köré. Bizony, figyeljen csak erre… Méghozzá úgy, hogy egy ajánlatba burkolom. Mert így nem derül ki a turpisság. Még nagyon sokáig nem…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Fri Sep 16, 2022 9:32 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Gyengéden? - adom a meglepetett, amire annyira nem is kell rájátszanom.
Hogy megbecsülöm-e, vagy sem, csendben maradok, had rágja magját ezen, bár nem hiszem, hogy ezen rágódna bármeddig is. Nem abból a porból gyúrták, hogy ilyet tenne.
- Most.... tényleg ismételjem meg, min is uralkodtok? - ó, dehogy vitatkozom én azzal, hogy uralkodók. A szemétdombon még lehetnek... és ezt már párszor azt hiszem elsütöttem, kár, hogy nem jutott tovább a fülénél.
- Az... nem neked van?- nézek végig rajta jelentőségteljesen. Nem mondom, jól néz ki. - Mintha... szégyellnéd, hogy is nézel ki. Talán szégyelled, ki vagy? - számít egyáltalán neki az, miként állok ehhez. Neeeem. Úgyis azt tesz, amit akar.
Egy "mint mindig, s máskor is, szívesen" grimasszal válaszolok. Szeretem borzolni a pikkelyeit, nehogy jól érezze magát.
Mindig is tudtam, hogy nem szereti, ha nincs igaza, akkor mindig így vágja rövidre, a mosolyom is jelzi, nem azért, mert igazam lenne, egészen másban van.

A hangok után az érzet, és az, hogy a póz ugyanaz, a gravitáció mégis máshová húz. Egyenletesen lefelé. Eltart még egy ideig, mire a szavakig is elérek, és meg kell állapítanom, a póz ugyanolyan... borzalmas, ahogy feltérképzeném, meddig mozdulhatok. Háát, semeddig, és erőtlen is vagyok. Remélem, csak még. Felsóhajtok magamban, annyira tudtam, hogy ezt sem teszi könnyebbé..
A kábaság azonban borzalmasabb, mint eddig.
Valamit még éreztem, ahogy ébredezni kezdtem. Egészen közelről. Áh, tudtam, hogy ki nem hagyná.
A kezem megrándul az érintésre, és csak nyugtázom a lánc hangját. Na, az sem változott semmit.
- Jó reggelt szépségem? Annak örülök, hogy látok, de hogy kedvesem? - még halkan válaszolom, szinte suttogva. - És ha már ott a kezed, akkor az orrom is megvakarhatnád.... - ez rám adta megint a szemüveget? Jól érzem?
A kérdésre megütközöm, csendben maradok egy ideig, forogni kezd lustán a fogaskerék. Buli?
- Nekem az utolsó kép nem igazán buliról szólt... inkább egy belémdöfött altatóról... - legalábbis, én úgy emlékszem.
Megint egy kicsit elrévedek a szertől, s hirtelen levegővétellel térek magamhoz. Most már ki tudom nyitni a szemeim.
Ja. Visszatette a szemüveget.
- Látom, bejön a szemüveg. Rajtad jobban állt. De legalább megkaptam az ágyat. Kösz... - bár nem kényelmesebb. Tett róla, érzem.
De nem ezért áll el a szavam, ahogy próbálok a hang irányába nézni. Megdöbbenve nézek a hajára.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Sep 10, 2022 9:34 pm

Hello my old "friend"

Figyelmen kívül hagyom a gúnyos nevetését, és inkább az IGAZSÁGRA koncentrálok. Azért, mert hálátlan, és nem értékeli a törődésem, attól még részesült benne. Időnként.
- Pedig lenne rá okod. Mindig gyengéden bántam veled. - lehettem volna sokkal szigorúbb. Kezd az-az érzésem lenni, hogy erről megfeledkezett. Talán emlékeztetnem kéne rá. De hogyan? Ha beleverem abba a butus, kiscica fejébe, akkor esetleg épp az emlékei vesznek el. Arra pedig szükségem van. Micsoda dilemma, és rögtön itt az újrakezdés elején. Most egész mással kéne foglalkoznunk…
- Ajj. Olyan ünneprontó vagy. És nem becsülsz meg engem. - lassan kezdek… megsértődni. Vagy valami olyasmi. A hiúságomba nem tud beletiporni, mert az nincs is. Szerény vagyok, és csak annyira magabiztos, amennyire kell. A másik világokban végzett munkáinkat sem látom olyan széles perspektívában. Lenyűgöző persze, de még fejlődhetnénk. És ha a Királynő posztján egy alkalmasabb személy fog ülni, fogunk is.
- Kiszipolyozni? Ugyan. Olyan nagy szavakkal dobálózol. Mi felfedezők vagyunk. És uralkodók. Ennyi a történet. - vagyunk mi, és van mindenki más. Félúton meg azok a korcsok, akik elvileg hozzánk tartoznak, de mégis ezeknek segítenek. Én úgy hívom őket: a hülyék. Sajnos egyre több van. Jobban oda kéne figyelnünk a genetikai állományunkra.
- Madár? Nem. Azokat reggelinek fogyasztom. Szóval neked sem ártana, ha a végére érnél az identitás válságodnak, és eldöntenéd végre, hogy mi vagy. Mert ekként fogok hozzád állni. - a viselkedésén múlik minden. Él-e vagy hal-e, kényeztetem vagy kínzom, megajándékozom-e a társaságommal vagy sem. Azt is megtehetném, hogy rázárom az ajtót, és csak néha beküldök neki élelmet. Oké, meg egy kis vizet is. Aztán akkor játszhat a saját gondolataival. Az enyémek vannak olyan érdekesek, hogy sokáig elszórakoztasson, de neki mégis mi járna a fejében? Lézer fény, vagy egy gombolyag? Csupa csacsiság. Szóval jobban jár, ha vele maradok. Legalábbis járna. Egyelőre kezd bosszantani, azt pedig nem szokásom eltűrni.
- Annyira aranyos vagy, hogy még mindig próbálkozol. - igazából nem az, és ez a hangomon is érződik. Szépen lassan feléled a harag szikrája, pedig a köztünk lévő egyéb szikrákat sokkal jobban szeretem. De mindegy. Nekem így is jó. Akkor ebből a helyzetből hozom ki, amit csak lehet.
- Kérlek. - én ezzel a vitát lezártam. Az elméje teljesen elborult, és tudom, hogy nekem van igazam. Mindig. Vagyis pontot teszek ennek a társalgásnak a végére. Erővel. Ugyanis megtehetem. És azt is, hogy mostantól nem csak a testét, de a gondolatait is uralni fogom. Uuu, nagyon szuper lesz…
Egy új eszköznek hála, mindössze néhány nap alatt sikerült meggyógyítani azt a rakoncátlan állacskát. Nem érdekelt, hogy az embereim emiatt furcsán néztek rám, hiszen okom volt rá, és mikor elmagyaráztam nekik a tervemet ők is lelkesen helyeseltek (mertek volna mást tenni…) Vagyis igen, annak ellenére, hogy ez nem szokás nálunk, meggyógyítottam őt. Viszont meglesz az ára. Összefogom zavarni az elméjét, még jobban, és meglátjuk mit lehet ebből kihozni. Még az emberi alakomat is alakítottam kicsit, hogy hihető legyen az, hogy egy fél év telt el az egy hét helyett. Már hosszú göndör tincsek keretezik az arcomat, a rövid és egyenes helyett. Megváltoztam. Előnyömre. Aztán persze lehet, hogy nem is lesz olyan vészes. Csak egy hétig volt kiütve, vagy fél évig, nem teljesen mindegy? Egyedül nekem számít, hiszen fél évig azért nem szívesen pazarolnám rá az erőforrásokat, tekintve, hogy semmit sem kapok vissza. Most viszont kapok. Vagyis kaptam. Ő ezt fogja hinni.
Ezért is van ezúttal az ágyhoz kötözve. Teljesül a kívánsága, és még csak vetkőznie sem kellett érte. Vagyis nem emlékszik rá. Ahogy arra sem, hogy mit tettünk ebben az ágyban. Akarom mondani, mit fogok vele elhitetni. Ezért is megyek közelebb hozzá, mikor látom, hogy ébredezik, és a kifeszített jobb karjára fekszem, mellé, a fejemet megtámasztva a kezemmel. Így még nem érhet el, akkor sem, ha próbálkozik. Elméletben.
- Nem inkább egy “jó reggelt szépségem” vagy egy “örülök, hogy újra látlak kedvesem” lenne a helyén való? - a másik kezemmel még végig is simítok az alkarján, és lassan végig futtatom az ujjamat az ereken. Most nem karmolok. Hiszen közel kerültünk egymáshoz. Ugyanis ő ezt akarta. Én pedig voltam olyan rendes, hogy megadtam neki.
- Hogy érzed magad? Jó kis buli volt tegnap este nem igaz? - egyébként tényleg jó volt, csak ő nem volt ott. Itt volt elkábítva, az ágyhoz kötözve. Én viszont remekül szórakoztam az egyik ismerősömnél. De természetesen ezt nem fogom vele közölni. Neki egészen más történetet fogok elmesélni. Amint egy kicsit magához tér. Ugyanis látni akarom a tekintetét közben. Had szikrázzanak csak azok a villámok.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Sep 10, 2022 7:57 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Bízni? Benned? - a kábaság ellenére is felnevetek, elég irónikusan, jelezve, hogy egy fenét fogok benne megbízni. Azt lesheti.
- Én csak egyet használok rád. - és azt már hallotta, mást nem fog kapni tőlem, cserébe a cicusért. Még az önelégült vigyor is kiül féloldalasan a képemre.
Akármennyire is közeledne hozzám, én bizony nem vagyok rest, hogy maximálisan nem törődve azzal, mi fáj, és mi nem, hogy megkapjam. Csak hogy értse, mennyire és hányadán állunk. Nagyjából csak annyira megy, hogy egy kicsit felé tudom fordítani a fejem, és ennyi. Fene. Nagyon jól kifeszítettek. A vállam azonban nem örül a mozdulatnak, de nem fogok megnyikkanni. Elégtétel az, amit majd ezek után a szemeiben fogok látni.
- Hát, akkor nagyon hamar nem lesz mire vigyáznotok. Kiszipolyoztok mindent, elpusztítva azt. - egy kicsit magam felé is beszélek, ám a dühöm feléjük, amit műveltek Lyrával, majd Orionnal, és még más galaxisokkal, nagyon egyértelmű, mit is tesznek. Nem a rendre vigyáznak. Vagyis a saját értelmükben biztosan.
- Te talán szeretnél madár lenni? - megreptetem én, semmi gond. Csak egy szavába kerül. És a láncaim levételébe.
Felhorkantok, nevetve azon, hogy nincs szavazati jogom. Nem érdekel, szerinte mim nincs.
- Csakis rajtad demonstrálva előtte. - nem szeretem a játékszereit. A ruháit sem, még szerencse, hogy nem látom magamat bennük, elég az, hogy nekem egészen biztosan kényelmetlen, állandóan irritál helyeken, és még csak megigazítani sem tudom.
- Á, nem. Te tudod rosszul. - amíg fogva tart, addig bizony nem szokásom kedves lenni.
Ránézek, amennyire megy az egy, nyitható szememmel, de azzal is alig látok valamit, ahogy védekezésül könnyezésbe kezdett a szemem, a kezdeti szárazság után. Még jobban elmozdította az állkapcsom, de még nem vérzik. Vagy csak nem érzem.
Látom, ahogy visszaül a kanapéra, a szemüvegemben, s hogy iszogat. Fogalmam sincs, mire készül, a fájdalom egyre jobban érződik az állkapcsomban, lüktet, s érzem, hogy felettébb forró lett.
Némán figyelem, most úgysem menne másképp, küszködök azzal is, hogy menjen nyelni. Azután eltűnik. Újból nekiveselkedek figyelni a lehetőséget, de most még kevesebbet látok, ráadásul a fejmozgás sem segít az állkapcsomnak, aminek már mindegy, ha kijutok, még meg lehet gyógyítani. De hamar visszaér, s közeledik felém.
Érzem az oldalamban a döfést, s egy pillanatra felfohászkodom magamban, még ha ismerem is, ilyen könnyen nem úszom meg: legyen ez a pont, s kezdem újra az egészet, egy új élettel.
A sötétség azonban nagyon hirtelen érkezik, s hirtelen csapódik le a roló, mielőtt még megkönnyebbülnék, hátha talán mégis...

Ez az ébredés rosszabb, mint az összes eddigi. Mintha valami nehéz nyomna, és minduntalan visszacsúszok az eszméletlenségbe, még ha egyre rövidebb időre is, az ébrenlét sem segít, nem találom a testem, vagy, hogy abban vagyok-e.
Nehezen nyílik a szemem, s azt sem tudom, merre van a felül és az alul, ami fajtámnak elég nagy szégyen, de most ezzel sem tudok törődni. Piszok nehezen megy a felszínre törni a tudatommal, s nagyon hamar belefáradok, s kimerülve zuhanok vissza a semmibe.
Végül a hallás állandó lesz végre, még szédülés mellett is érzem, a fülem már megtalálta a kapcsolatot a külvilággal, még ha a testem többi része teljesen homály, mi is van, és merre.
Rémlik, hogy Misszissz volt az utolsó kép, amire emlékszem. Ó, akkor nem jó, így nem is akarok magamhoz térni.
Az ébredés csak utólér, s meglepetésként, az emlékeim szerint az állkapcsomat törte, most azonban...
Meglepetten mozgatom meg az államat, működik. És a szer is, mert ennyire még sosem voltam kába és erőtlen.
- Mit adtál be? - félig dünnyögöm, félig mormogom, a szer még mindig csak ennyire enged beszélni, szusszantok egyet, ami inkább sóhaj. Legalább az állkapcsom ép, noha a többiről, mint többi rész, még nem akarok tudni, és egyelőre nem is megy. Inkább nem nyitom ki a szemem, addig sem látom, mi a helyzet.





Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Tue Sep 06, 2022 12:24 pm

Hello my old "friend"

Olyan gonosz. De tényleg. Mintha nem is szeretne. Pedig régebben nagyon is élvezte a társaságomat. Nem is hibáztatom érte. Elbűvölő vagyok.
- Naaaa… Hát hol marad az optimizmusod? Igazán bízhatnál bennem egy kicsit. - vagy nem. Nem izgat. Itt elsősorban az én jólétem számít, az övé még csak másodsorban sem lényeges. Harmadrangúnak viszont még bejelentkezhet, ha rendesen viselkedik. Ha kell kiverem belőle a jó modort… akarom mondani, kivárom türelmesen...
- Ha találtál párat, hallgatom az ötleket. Majd megmondom, hogy melyik tetszik. - határozottan. Nem kap pofont, ha valamelyik bejön. Megértjük egymást, nem lesz itt gond. A vegyészekkel viszont azt hiszem el kell majd beszélgessek. Ez így nagyon nem frankó, hogy ébren van, amikor nem kéne. Lehet, hogy nem csak egy fej fog hullani közeljövőben.
- És tetszik a dalos pacsirták éneke? Elképzelted te magad is, hogy nincs rajtam… semmi? - az utolsó szót csak lassan, és halkan ejtem ki, kicsivel közelebb hajolva a füléhez. Még a szám szélét is megnyalom, bár ezt nem biztos, hogy látta. Nem is neki szólt…
- Igaz. Az ilyen kis cicáknak nem jár saját galaxis. De sebaj. Ezért vagyunk mi itt. Majd mi vigyázunk a rendre helyettetek is. - én személy szerint nagyon lelkesen. Annyi hely van még a világunkban, ahol nem hagytam nyomot. MÉG. Az egyik galaxist szívesen el is foglalnám, csak saját magamnak. És nem engednék be minden jöttmentet. Ha a Cicus segítene benne, neki talán szorítanék egy kis helyet. Egy tényleg kicsit. Főleg, mert megint adja a nehezen elérhetőt. Jól láthatóan forgatni is kezdem a szemeimet.
- Akkor inkább kutya szeretnél lenni cica-mica helyett? Elintézhetjük azt is. Nekem teljesen mindegy. - mindkettő ugyanazon a szinten van a szememben. Vagyis nem változna meg a kapcsolatunk. Szeretem a mostani felállást, szóval ehhez ragaszkodom.
- Nincs szavazati jogod. - és ha így haladunk nem is lesz soha. Egyébként is túl van értékelve ez a közakarat dolog szerintem. Sokkal jobb, hogy nálunk a Királynő mondja meg a tutit. A személyével persze vannak gondjaim, és szívesen látnék valaki mást a pozíciójában (khm…khm), de egyébként pont így jó a rendszer, ahogy van. Járt utat a járatlanért el ne hagyd.
- Igen. Használni. Nem volt érthető elsőre? - szegény cica, talán tényleg beütötte a buksiját. Teljesen össze van zavarodva, és össze vissza beszél. Kellemetlen lehet…
- Eltévesztetted a sorrendet Cicukám. Előbb kedves leszel, utána elengedlek. - talán… attól függ, hogy mennyire lesz kedves. Jelenleg egyáltalán nem az, így meg is mutatom neki, hogy mi lenne a helyes viselkedés. Jobban sikerül, mint vártam, és ez az elején kifejezetten szórakoztat. De azért furcsa, hogy most csak morogni tud. Gondolkodott volna előre.
- Ha kértél volna fájdalomcsillapítót, most nem fájna ennyire. - vagy lehet, hogy kért már? Igazából nem figyeltem, meg nem is érdekelt. Most is csak azért jutott eszembe, mert így nem olyan vicces, hogy nem tud beszélni. Uuuuuncsi. Vissza is megyek a kanapéra, és megiszom a maradék pezsgőt. Viszont miután elfogy, tennivalóm sem akad. Egyedül a saját gondolataim szórakoztatnak valamennyire, hiszen a fejemben pörögni kezdenek a fogaskerekek. Túl hamar ért véget a móka, és mire újra beszédképes állapotban lesz, addigra tuti elhullajtok pár pikkelyt. Vagyis valami más megoldás kell. Meggyógyítani azért nem kéne, mert akkor azt fogja hinni, hogy nyugodtan törhet-zúzhat, majd úgyis ellátja valaki az ilyen apró bibiket. Aztán hirtelen bevillan, hogy deeeee, végülis lehet. Ha csavarok egyet rajta...
Ördögi mosoly költözik az arcomra, és szó nélkül távozom a szobából, hogy aztán néhány perccel később egy extra adag ‘tente cicával’ térjek vissza. Amennyiben ez gond nélkül sikerül, odamegyek hozzá, és az oldalába vágom a tűt. Legfeljebb harminc másodperc alatt teljesen ki kell üsse a cucc, amennyiben a terveim szerint alakulnak a dolgok. Az ébredése… az egy kicsit hosszabb idő lesz…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Mon Sep 05, 2022 11:20 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Felvonom az egyik szemöldököm, a válaszra még a kezemmel is magyaráznék, de csak széttárni tudom az ujjaim.
- Nem is vagyok rájuk kíváncsi, talán? Nem jól kezdted a vendéglátást, a folytatás csak rosszabb lehet. - teljesen magától értetődő, hogy mindenhol akarok lenni, csak itt nem, vele. Meg nélküle sem, attól még nem leszek szabad.
- Csak nehogy olyan cuki becenevet találjak ki neked, mint te nekem. - mosolygok rá, minden iróniámmal. A Misszisz tökéletes, ragaszkodom hozzá.
Magamban csak sóhajtok. Naigen, a testemet nagyon jól magához édesgette. És még mondják, hogy a test elárulja, mi van az egyénben! Egy nagy francokat. Én innen úgy húznék, olyan boldogan koktélozgatnék máshol, vízben pancsolgatva, hogy még! Még hogy kellemes érzetet ad...
- Biztos káprázik a szemed. - aaa füle az biztos nem, mert megint ott simít be, ahol .. uhhh, befejezhetné, elég kínos így társalogni. Nehéz. Ja, nem is akarok vele társalogni...
- Kérdeznem sem kell. Dalolnak. - ha valamennyire magamnál is lennék, képtelen vagyok megszólalni, ahhoz túl messze van a szám általában. Ám fülem az van, és időnként elkapok egy-egy mondatfoszlányt. De leginkább a gyűlöletüket és a kárörömöt érzem, ami felém irányul. Van, akinek a gyerekei nem tudtak átjönni. És nem is fognak, ott nem tart a technológiájuk, s ha tartana is, azért az eléggé odavágás volt, hogy elvágtuk az útvonalat.
- Az én galaxisomban? Nem vagy te egy kicsit megalomániás? - horkantok fel. - Egyik sem az enyém. - s találgasson csak, úgyis élénk fantáziája van (elég csak körbenéznem...).
- Ó, nem, ne tedd, előbb leszek lakodalmas kutya, mint kellene, kösszépen. - fintorgok, ám a tekintetem azonnal végigszalad rajta. Ahh, ne mááár!
- Nem. Amire én szavazok, hogy leveszed a bilincseket. - még csak véletlenül sem teszem birtokos esetbe, bár egészen biztos vagyok benne, hogy a nevem mellett ott a családja címere, mint "gazdi". Jobb, mintha rajtam lenne, mondjuk, a bilincseket le tudom szedni. Vagyis... remélem. Sültem már fel vele, és buktam is le. Attól még meg fogom próbálni.
A hideg is kiráz a válaszára. A nyakörvet még a bilincsnél is jobban gyűlölöm, annyira megalázó.
- Használni? - félre is biccenteném a fejem, ha tudnám, helyette inkább valahol a gyilkos pillantás, és a kösz-nem sugárzik belőle.
- Tessék? - nevetem el magam hitetlenül. - Elfogsz, kiláncolsz, és még én legyek kedves? - hatásszünet. - Ha elengedsz, az leszek. - na meg, szökős, mert nehogy már ne próbáljak meg elszelelni.
Az orrom és a szemem után az állkapcsom következik, az viszont már reccsen is. A fájdalom késve hasít át rajtam, ám fel is morranok, mert kinyitni a szám, azt már nem megy.
A csengő fülemtől sem hallom az első szavakat, az érintése viszont jelzi, mire is gondolt.
Nagyon hangosan felmorgok, düh és fájdalom keveredik benne, érzem, ahogy elmozdul még jobban az állkapcsom, és még csak el sem tudom fordítani a fejem tőle. Most lenne jó, ha tudnék mozogni, most ráugranék.
Látni is alig látom, a szemeim a korábbi sérüléstől már védekezésbe kezdtek: könnyeznek, s alig látok valamit az ép szememmel is. Azért kinyitom, lássa, mit is szeretnék kimondani, és az egyáltalán nem arról beszél, hogy mennyire kedves.


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Thu Sep 01, 2022 10:33 pm

Hello my old "friend"

Az ajkaimat a csodálkozás vonja kerek formára, és egy darabig meg is marad ez az arckifejezés.
- Máris? Hiszen még csak most jöttél. És még nem láttál mindent. - tényleg készültem már a fogadására. Nem mondom azt, hogy minden napom ezzel telik, hiszen számos sokkal fontosabb dolgot is el kell intéznem a hétköznapok folyamán, de a hétvégéből egy órát, akkor is neki szentelek, amikor nincs itt. Tervezni kell, az pedig időbe telik ugye.
- Már bőven van olyan szoros viszonyunk, hogy a beceneveinken szólitsuk egymást nem gondolod? - ő is kitalálhatna nekem valami kedveset. Nem azokat a csúnyákat, amiket a hajóján mondott. Tudom, hogy tud, ennivalóan puha is lenni. Legfeljebb főzni kell hozzá egy kicsit. A forróság egyébként is kellemes. Különösen bizonyos tájakon…
- Eddig úgy vettem észre, hogy a látványom nagyon is kellemes érzeted ad neked. - szemérmetlenül téved a szemem az övtájékára, és az alá is. A teste nem hazudik. Pontosan jelzi, hogy mit szeretne. Viszont én megadom neki? Neeeeem, hiszen még mindig nem érdemelt ki semmit. Sőt. Amióta felébredt, azon fáradozik, hogy az eddig kapott dolgokat is megvonjam tőle. Például a kedvességet. Azt nem szoktam ingyen osztogatni.
- Erről szoktál csevegni a pincsijeimmel? - ha igen, akkor baj van. Ugyanis csak akkor szokott hozzá más is bejönni, ha eszméletlen, és nincs kedvem egyedül mozgatni. Vagyis, ha van ideje dumálni, akkor nem ütöttem ki eléggé. Na majd figyelek erre is mostantól, ha beismeri, hogy tényleg megy a traccsparti.
- Híres? Tényleg? Mesélj. Mit mondanak rólam a te galaxisodban? - izgatottan hallgatom a szavait elvégre… hát biztos terjeng rólam ez az. Gondolom ő is mesélt már rólam, egyet és mást… uuuu, úgy izgulok. Csak most eredjen meg rendesen a nyelve, mert ha nem, megetetem vele.
- Ha unalmas, akkor feldobhatjuk a bulit. Hozzak lufikat? Esetleg egy tortát? Vagy azzal dobnám fel, ha ledobnám? - a ruhámat. De biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy mire gondolok. Ami azt illeti engem feldobna, mert kifejezetten szeretek éva kosztümben mászkálni itthon. Vagy nem itthon… Csak sajnos azért mindenhol nem lehet. Egyelőre itt sem, mert fontosabb dolgaink is vannak annál, hogy magamra figyeljek. A rendszabályozás ugye. Lassan neki kéne kezdenem.
- Szóval te is inkább arra szavazol, hogy a fogaidat verjem ki? Végre kezdünk összehangolódni. - ez pedig csodálatos fejlemény. Még nem is tettem semmi bulisat, amivel erre rászolgáltam volna. Alapvetően jár, de azért szeretek megdolgozni a figyelemért. Ő viszont nem tesz semmit értem, és ez azért már kezd bosszantani valahol.
- Még az is jöhet. Több mindent is kipróbálunk majd. Majd meglátjuk mi fog használni. - valójában tudom. Nála csak az szokott eredményre vezetni, amikor már ő akarja, hogy szorosan fogjam. Amikor elborítja, az a bűntudatnak nevezett valami, ami a fajtájára jellemző, és emiatt szeretné is, hogy fájjon. Na akkor szoktam egyébként különösen gyengéd lenni. Nehogy már az legyen, amit ő akar. Mindenesetre ezt nem kötöm az orrára, inkább készüljön fel mindenre, hogy a valódi tevékenységemet ne is vegye észre. Úgy lesz az igazi.
- Hmmm…. nem is tudom… kezdetnek talán… lehetnél egy kicsit… kedvesebb. Abba senki sem hal bele. - még én sem. Csak rohadtul nehezemre esik. Ha nem róla lenne szó, nem is próbálkoznék. Viszont hiába a formás hátsó, egy idő után nálam is betelik a pohár, így engedem, hogy az indulataim tanítsák meg a jó modorra, egy lendületes csapás keretében. Lehet, hogy egy ici-picit, nagyot suhintottam, mert hangos reccsenést hallok az irányából, azt a fajtát, ami a csontok törését kíséri. Ááááá remélem, hogy tényleg tört valami…
- Juj. Ez fájhatott… - viszont én miért is vigyorgok? Hát azért, mert piszok vicces így. Az alapján, hogy nem tud ordítani, beszélni is nehezére eshet. Meg ugye… harapni… Nevetni kezdek, mert végül mégis sikerült elérni, hogy ne támadjon. Egyelőre azonban csak egy ujjamat emelem közelebb az arcához, és végig simítok azon az oldalon, ahol eltaláltam. Nem olyan finoman, inkább megnyomkodom, hogy minden tuti legyen alapon.
- Itt van a gubanc? Szólj, ha hagyjam abba. Hangosan. Szavakkal. - még mindig fültől fülig ér a szám, és ekként próbálom bíztatni. Kivéve, ha mégis talál valami módot arra, hogy leharapja az ujjam. Nos ebben az esetben egész más szavakat, és cselekedetet fog kapni…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Sep 01, 2022 8:49 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Ez esetben, nem-köszönöm a vendéglátást, és távozom. - egy vendégnek a kegyeit kell lesni, az enyém meg egyáltalán nem arról szól, ami most van.
- A nevem Emyr. Még ennyi idő után sem vagy képes megjegyezni? Á, értem. Vannak még nevetségesebb törvényeitek. Kösz, kihagyom. - mondjuk így nem sok választásom van. Ilyenkor mindig bánom, hogy nem vagyok képes teleportálni. Máris megoldódna a gondom. Nagyjából egészen addig, amíg azt is blokkolni lenne képes.
Egyszerre ráz ki a hideg attól, ahogy elöl is szemügyre vesz, s fojtja vissza a levegőt a testem, kérve még az érintéséből. Hova ment a testem esze, hogy ennyire törleszkedni akar hozzá?!
- Hogyne... - mondanék mást is, de pont betalál az ujja oda, ami elhallgattat, és inkább egy finom sóhaj szakad ki belőlem. Azt hiszem, ezen dolgoznom kell még. A jelek, a nagyon is  látható jelek miatt felettébb sürgősen. A testem vágyik az ujjai alá, ám énmagam belül nagyon is kezdek dühödté válni. Hogy a testem ennyire kívánja. Mert én nem.
Az érzetek meg megfordulnak, amikor eltávolodik tőlem, az agyamat borító köd is oszlani kezd. De a ruha még egy ideig nagyon szűk lesz.
- A kellemes érzet jól jön. Eltakarja a látványodat. - ha akart volna, már adott volna, de nehogy azt higgye, megússza azzal, hogy beletörődöm. Pont nem a megtörhető fajta vagyok, és ezt is tudja.
Némán nézek rá, a kérdésre direkt nem válaszolok, mert éppen olyan kedvem tartja. Ebben a nézésben azonban minden benne van, ami az unalom és kiábrándultság csak adni képes. Mert hát... najó, tényleg jó a csomagolása...
- A pincsikutáid napi témája, hogy milyen alsónemű van rajtad. Már ha van. - vált gúnyossá a nézésem.
- Mert eddig sosem szolgáltál ki úgy, hogy élvezzem a vendéglátásodat. Pedig messze galaxisból híres. Így hogy vigyem jó híredet tovább, hm? -
A halk nevetés kicsit hangosabbá válik tőlem.
- Ó, tényleg? Nem inkább a tiédet? Hiszen akkor nem kell a kegyeimet keresned. Pedig igazán kitehetnél magadért. Így unalmas. - azt azonban megjegyzem, hogy az iménti mozdulatom kezd arrafelé mutatni, hogy talán már kezd nem annyira leperegni rólam mindaz, amit tesz velem. Visszacsukom inkább az ép szemem is. Le kéne, hogy peregjen, ahhoz már túl vén róka vagyok, hogy magamra vegyem. Mégis, mi lehet a gond, hogy mégis, mintha hatna rám? Mert képesek rá, de rólam eddig valahogy mindig lepergett. Valóban mindig?
Felnevetek, s ha tehetném, a fejem is hátravetném.
- Hány ciklus óta is próbálod? Eredményetelenül? - megy kinyitni az ép szemem,  a másikat még nem, az ördögi mosoly helyett inkább szemezek vele. Nem azért, mert haver akarok lenni. Hanem, mert valóban megharapom, ha közelebb jön.
- Inkább úgy szeretni, hogy majd megeszlek. Engedelmes? Akkor a póráz jön, nem? - meg más egyebek is, és a pórázt sem szeretem, sem a nyakörvet. Nem állat vagyok, hogy így legyek. Főleg nem engedelmes, neki.
- Cserébe? A vendégeknek minden csere nélkül adni kell, nem? Mit akarsz cserébe? - tényleg érdekel. Nem azért, hogy megadjam neki.
Vállat vonnék, hogy már megint ezzel jön, ha tudnék. Helyette azonban kinyitnám éppen a számat, amikor lesújt. Hallom a reccsenést, és érzem is a bal állkapcsomban. Csak felmorranni megy, elég hangosan, és hosszan.
Nem megy kinyitni a számat, s valahogy van egy érzésem, nem is kéne.
Kinyitom mind a két szemem, hogy legalább a tekintetemmel adjam tudtára, ne csak a morgásommal, hogy nagyon dühös vagyok.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Aug 26, 2022 1:13 pm

Hello my old "friend"

Afféle ‘ezt nem gondolhatod komolyan’ nézéssel ingatom meg a fejemet. Ő beszél butaságokat, és én vagyok az ostoba? Tényleg nem értem. Még él. Mit szeretne még? Zenés táncestet? Netán egy drámát két részben? Az utóbbi mondjuk még kivitelezhető is lenne…
- Ahh… téged semmivel sem lehet boldoggá tenni. Talán nem is kéne próbálkoznom vele. -  igazából tényleg nem kéne. Kiérdemeltem, hogy a saját igényeimre koncentráljak. Ő viszont még nem érdemelt ki semmit. Mert NAGYON rossz cicus. Újra megcsóválom a fejem.
- Jogtalan? El vagy tévedve Kiscicus. Itt nincsenek olyan nevetséges törvények, mint nálatok. - na és ezért nem nyúsztam MÉG meg. Mindig megnevettet. Próbálkozik azzal, hogy megmondja, mit csinálhatok, és mit nem. Pedig már volt ideje megtanulni, hogy nekem bizony nem köti semmi sem a kezem. Ellenben az övét… valami nagyon is leköti. Ez is jelzi, hogy én azt csinálok, amit csak akarok. És oda nyúlok, ahova akarok…
- Miért? Hiszen láthatóan… - az oldalához lépek, és alaposan szemügyre veszem elől is… - … élvezed. - oh… én meg emiatt nagyon vigyorgok. Folytatnám is, de mi tagadás, így azért unalmas, hogy én nem kapok semmit, ezért egy idő után abbahagyom a simogatását. Természetesen nem akkor, amikor mondta. Csak azért sem. Jóval később.
- Hát fájdalom csillapító aaaaaaz van. Többféle is. Azonnal hatót szeretnél? Esetleg olyat, ami közben kellemes érzetet is ad? Lehet válogatni, van itt minden. - az, hogy valójában érdemel-e fájdalomdíjat, az már más kérdés. Mert igazából már kapott. Még él. Azt hiszem bele kéne valahogy vernem a fejébe, hogy ezt is értékelje.
- Ha lényegtelen, akkor miért említetted meg? - félre billentem a fejem, és csak mosolygok. Tagadhatja, de tudom, hogy ott motoszkálok a fejében. Eszébe jutok, akkor is, amikor nincs itt velem. Elképzel ruhában, és talán anélkül is… Ennek pedig kifejezetten örülök. A szavainak viszont egyáltalán nem…
- Te pedig hálátlan. Mint mindig. - és megint szidalmaz. Ahelyett, hogy szépen kérné. Vagy fizetne érte. Azért kezd bosszantani. Az-az egy szerencséje, hogy időnk, mint a végtelen tenger. Lesz még lehetőség arra, hogy fegyelmet tanuljon. Egyedül az én türelmem szab határt. Meg… oké, egy ici-picit az ő fizikai állapota is. Aminek jelenlegi helyzetért csak részben vagyok egyébként felelős. Arról nem tehetek, hogy a saját szemét is ki akarja már nyomni… Nem épp a legjobb szabaduló technika, ha engem kérdezne. De hagyom, mert a szabad akarat nekem mindennél fontosabb… pff… oké, ezt még magamban sem tudom kimondani nevetés nélkül. Ezért el is nevetem magam. Pont jókor, mert így azt hiheti rajta nevetek. Igazából rajta is.
- Látod, ha nem mocorognál, most nem fájna. A saját dolgodat könnyíted meg, ha leteszel a cica harcról. - meg az enyémet is. De ez most kevésbé fontos. Mert valahol az is mulattat, hogy nem adja be a derekát. Hiszen így még nagyobb elégedettséggel fog eltölteni, amikor még is megteszi. Csak idő kérdése. Tudom.
- Félni? Ugyan. Tudom, hogy megharapsz. De pont azért vagyunk itt, hogy leszoktassalak erről a csúúúúnya szokásról. Vagy csak kiverem a fogaidat majd. - ördögi mosoly éle villan az arcomon, az a fajta, amit tényleg nem szívesen szoktak nézegetni az alattvalók. Ezért figyelmemet az íriszeire is fordítom. Kíváncsi vagyok, hogy megvillan-e benne a félelem vagy sem.
- Most vetkőztetni akarsz engem vagy öltöztetni? El kéne döntened lassan. A bilincs pedig akkor kerül le rólad, ha engedelmes cicus leszel. Ne is álmodj róla, hogy kérhetsz bármit is addig, amíg nem adsz cserébe valamit.  - tudooooom, szigorú vagyok, amiért még álmodozni sem hagyom. De még azt sem érdemelte ki. Sőt. Igazából most éppen arra játszik, hogy felbosszantson. Ennek is pont most durrant elő az önérzete… Úgy szorítja össze a fogait a toll előtt, mintha lenne bármi esélye is ellenem. Rövid távon persze, ellenállhat az ilyeneknek. De hosszú távon… azért inkább nekem kedvez a szerencse, és nem neki.
- Jaj már… Neked semmi sem jó. - elveszem a tollat a szája elől, és meglendítem a tabletet. Istenesen képen törlöm vele, és azt sem bánom meg, hogy menthetetlenül berepedt emiatt a kijelző. Majd hozok másikat később. Így most egyébként sem engedem meg neki, hogy bármilyen igényét is benyújthassa. A zenét is elvenném tőle, ha nem épp a helyzethez tökéletesen passzoló melódia indulna éppen el. Tervezni sem tudtam volna jobban.
- Na mi legyen akkor? Megszoksz vagy megszoksz? - a ‘megszökik’ nincs a lehetőségek között, így azt meg sem említem. Egyébként is látom a szemében, hogy maradni akar. Olyan odaadással néz rám… Mindjárt elolvadok.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Aug 25, 2022 10:37 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt
- -
Egy pillanatra megrökönyödök, még egy félmosoly is kiül az arcomra, noha a fejem, aaaz...
-Tényleg ennyire ostoba vagy, vagy csak direkt félreérted? Áááá, várj... igen. - direkt nyitva hagyom, melyikre értem az igent. Belül azonban puffogok, mert van elképzelésem a valuták mibenlétéről. Főleg a természetben fizetésre vonatkozóan. Csakis a testemen át!
-És azt te meg nem gondolod, hogy ez jogtalan? - nyitom szét az ujjaim jobban, mert máshogy úgysem megy mozogni, hogy jelezzem, arra a helyzetre értem, amiben most vagyok. -Még fizessek is azért, hogy vendégül látsz? - fizessek is azért, hogy fogva tart? Valami nagyon komoly történhetett vele, hogy ilyet gondol.
Aaaazt azért nem gondoltam, hogy az érintésére így fog reagálni a testem, éppen ellenkezőleg. Ez elégg feldühít, meg az is, amit éppen Jezabel tesz, így kifejezem morgós hangulatomat.
Megint közelebb jön, de még csak arra fordulni sem megy, a vállam bánná. Szerintem előbb-utóbb be fogom vállalni, olyan mindegy a fejfájás és a zúzódások mellé. De mielőtt megtenném, addigra megint betalál az érintése, és a már kinyitott számon újabb sóhaj szakad fel, ám a testem sokkal beszédesebb. Megremeg, de nem az undortól, sőt, még mintha törleszkedne is hozzá. A sóhaj morgássá alakul, elfog a düh, hogy a testemet ennyire ismeri, miközben egyáltalán nem kívánom az érintését, sőt! Az arcom helyett a tekintetemben van, hogy jöjjön közelebb, széttépem!
Ez a kettősség a második körnél is megvan, de addigra a testem és a gondolataim között már ádáz csata kezd dúlni. Főleg, hogy a ruha, bizonyos részeknél ugyancsak kezd naaagyon szűk lenni. Amikor a keze a gerincem alsó részénél játszadozik.
-Vedd le rólam a kezed! - morgom.
Ránézek. Most vallotta be, hogy valóban beverte a fejem.
-Azt inkább te tetted a fejemmel. Fájdalomdíjként adhatnál valami fájdalomcsillapítót is rá. - Ilyenkor sosem tetszett a nevetése, úgy én is könnyen nevetnék, ha fordított helyzetben lennék. Vagy nem. Inkább nem.
-Nem én ragadtam ki a lényegtelen dolgot a válaszomból... - adom az unottat, de azért alig tudom megállni, hogy ne nézzek lejjebb. Ahhh..
Na, talán mégis enyhül, és megjött a józanabbik eszek is. Figyelem, ahogy közeledik a pohár, a számat is kinyitom, hogy tudjak inni, aztán.
-Pocsék vendéglátó vagy, mint mindig... -
Ez most azért rosszul esett. A fejfájásomnak is segítene, ha csak átmenetileg is, hogy kicsit máshol van. Vagyis nem, mert innen minél előbb el kell húznom. Csak ki kell ismernem a bilincs új taktikáját, hogy levegyem.
Nem értem, mit akar az üveggel, az előbb a poharat se akarta, de a szemeim ösztönösen becsukom, amikor a szemüveghez ér az üveg nyaka, amit annak hiszek, hogy azzal akarja kitolni a szemem, s arrébb akarom rántani a fejem. Csakhogy hátrafelé nem megy. Mire ezt realizálnám, addigra a fejem már magától dolgozik, és mégis küzd az ellen, hogy esetleg kinyomja a szemem. Nem kellett volna, mert így ahogy berándul a fejem, előrebukik, pont bele a szemüvegszárába. A szemem bánja, hiába csuktam össze szorosan, alaposan belenyomódik a szára. Felmorranok. Ez is fáj, már nem csak a fejem, és más egyebem is...
Egy ideig csendben vagyok, nyelem le a fájdalmat, csak a légzésem hallani. Valójában nagyon dühös vagyok. Magamra, igazából.
-Legközelebb... inkább a kezeddel vedd le. - nevetni kezdek, halkan. -Csak nem félsz, hogy megharaplak? - de még nem megy kinyitni a szemem, érzem, ahogy a szélénél (megint a jobb oldalon!), egy újabb meleg csík kezd lefolyni az arcomon, és könnyezni is kezd. De még nem merem kinyitni a jobb szemem, csak a ballal. Hogy megmarad-e a szemem? Jó lenne, ki is akarok jutni.
Már majdnem nyitnám a szám, hogy ó, abban benne vagyok, amikor a közreműködés leesik.
-Ha te leszel a próbaba. - ezt most leszögezem, még mielőtt engem tenne annak, mint közreműködő. És nem, nem akarom ezeket a göncöket, nem csak megalázóak, de borzalmasan kényelmetlenek. -És amennyiben bilincsek és láncok nélkül lesz, úgy már máris jobb lesz. - kijelentem, dehogy kérek, olyan nincs!
A szemem azonban egyfolytában könnyezik, amelyikkel sikerrel belenyomtam magam a szemüvegszárba. És nem mellesleg, a szemüvegem határozottan jól áll neki.
Ahogy kimegy, azonnal megpróbálok fefelé, majd lefelé nézni, megoldást találni arra, merre jutok ki, s hogy a láncok hogyan vannak felfüggesztve. Mert ha a bilincset nem tudom leszedni, akkor jöjjön a lánc. Valahol csak van egy hiba, kell lennie!
Ez most valahogy hirtelen elmulasztja átmenetileg az összes fájdalmat. Most kell eltűnnöm, amíg még van erőm hozzá! Jobb szemmel ugyan alig látok valamit, ellenben annyit még látok, hogy azért az a bilincs, az nem reménytelen. Mégsem tudták annyira jól megcsinálni, hogy kifogjon majd rajtam. Ellenben a lánc függesztése, aaaz... nekem a bilincs a lényeg, ahhoz jobban hozzá tudok férni... bár nem így. Így egyelőre leteszek a gyors szökésről, de ami késik, az sosem múlik!
Most nem fogom a fejem rázni, ahogy látom, mire készül, ellenben összeszorítom a szám, a fogsoromat is. És csak nézem, szerintem nagyon jó lenne, ha már lenne olyan képesség, hogy szemmel ölni. Sokkal kevesebb gondom lenne.
A zenére is hasson, legalábbis a lejátszóra...

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sun Aug 21, 2022 1:25 am

Hello my old "friend"

Olyan aranyos. Mindig megnevettet. Ezt valahogy meg kéne hálálnom neki.
- Igen? Ez esetben fizethetsz is érte. Többféle valutát is elfogadok. - csak egy huncut mosoly marad az arcomon, a nevetésnek már nincs nyoma, teljesen komolyan gondoltam, amit mondtam. Igazán tehetek neki annyi engedményt, hogy hagyom, fizessen az elemózsiájáért. Ha ettől boldog lesz… Ki tudok találni más játékot is, ami viszont engem tölt el örömmel.
- Azért ez egy kicsit sok kívánság nem gondolod? Vagy ezekért is fizetni szeretnél? Velem lehet alkudozni. - de tényleg. Hajlandó vagyok neki engedményeket tenni. Na nem ezekben, amit mondott. Ez mind hülyeség, és biztos csak túl nagyot koppant a feje a padlón, ezért a zavarodottság. De teszem azt kaphat egy gombolyagot, amivel játszhat a kedvére. Mert nekem ilyen arany a szívem. Még arra is hajlandó vagyok, hogy hozzá érjek, és végig nézzem ALAPOSAN, mi változott rajta az elmúlt időkben. Ezért hálás kéne legyen. Egy pillanatra azt is hiszem, hogy végre enged, hiszen kicsúszik belőle egy sóhaj. De aztán megint bedurcizik. Igazán eldönthetné már, hogy mit szeretne, mert így azt sem tudom, miként segíthetnék neki. Jelenleg a kötélre szavazok a nyaka körül, de még rugalmas vagyok.
- Nos akkor miről van szó? - közelebb lépek hozzá, de csak annyira, hogy a kezemmel én elérjem, ő viszont még ne tudjon a fejével utánam kapni. Régebben előfordult, hogy erre nem ügyeltem, és nem igazán tetszett a reakciója. Nagyot tud harapni. Ezért a távolság, mert a fogait egyelőre nem tervezem kiverni. Inkább simogatnám. És meg is teszem. Az egyik ujjam elindul a tarkójától lefelé végig a gerince mentén. Majd visszatér oda, ahova elindult, hogy megtegyen egy újabb kört. Közben figyelmesen hallgatom, szinte iszom a szavait. Apropó ivás… Azt is akarok. Ellépek a háta mögül.
- Nagyon beverhetted a fejed… - majdnem félrenyelem a pezsgőt, annyira megnevettet, hogy az asszisztensét emlegeti. Nekem is van egy. Örülhet, hogy ő most nincs itt. Ő nem olyan gyengéd a cicusokkal mint én. Főleg vele nem lenne az. Mert a vérdíj azért elég szép. És olyan jó, hogy én fogom begyűjteni. Meg majd a bundáját is elkérem. Jó lesz falvédőnek az ágyam fölé…
- Igen sokat gondolhatsz a kebleimre, ha ennyire emlegeted. Hiányoztak? - valamit mondott előtte is, de bevallom, nem igazán figyeltem. Csak az utolsó szavait csíptem el. Elég az is.
- Szomjas vagy? Ez kellemetlen fejlemény… - a számára. Engem nem zavar. De mivel olyan szépen kéri, hagyom, hogy megszagolja a poharam tartalmát. Közelebb emelem az orrához… és ennyi egyelőre elég is lesz. Még nem tartunk ott, hogy bármit is kérhessen tőlem. Ahhoz túlságosan is makacs. A fejét is úgy rázza, mintha sújtaná valami betegség. Aztán  megértem, hogy mivel próbálkozik. Megesik rajta a még mindig ARANY szívem. Visszasétálok hozzá, csak a pezsgős palackkal a kezemben, és az üveg nyakával leveszem róla a szemüveget. Ha mocorog akkor persze előfordulthat, hogy a szemét, esetleg az orrát találom már megint meg. De hát most mit mondjak… előfordulhatnak balesetek. A szemüveg ellenben lekerül róla. Meg sem próbálkozom azzal, hogy visszarakjam rá, amíg ébren van. Felpróbálom én magam, és a továbbiakban rajtam lesz. Kíváncsi lennék, hogy mutatok benne.
- Sajnálom. Nem értek az aktuális divat trendekhez. De a következő tervezésében te is közre működhetsz. - abban ne is reménykedjen, hogy lekerül róla. Maximum egy cseréről lehet szó egy szolidabb darabra. Előtte viszont puhulnia kell. Frissre ropogósra, ahogy szeretem.
- Na jó. Kezdesz összezavarni. Most már tényleg annyi mindent felsoroltál, hogy ezt nem tudom megjegyezni. De mindjárt megoldjuk ezt a gondot. - elindulok kifelé a helyiségből, és kimért léptekkel megyek vissza a szobámba, hogy az éjjeli szekrényből elő tudjak venni egy tabletet és a hozzá tartozó tollat. Lelkes mosollyal az arcomon térek vissza a Cicushoz. A toll végét a szájába adom, a kezemmel végig tartva a tollnyi távolságot. Nem kéne elérjen. Főleg mert miként a szájában is van a toll már a kijelzőt is az arca elé tolom. Közben még mindig szól a zene, átváltva egy tempósabb dalra. Ráérzett az algoritmus a Cicusra.
- Nah írhatod a listát. - na ki az elsőosztályú vendéglátó? Hát ki? Megsúgom… ÉN.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Aug 20, 2022 9:28 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Pokolian fáj a fejem, és szerintem félrehallok is már. Igen, biztosan hallucinálok. Mit mond?
Félrefordítanám a fejem kíváncsian, ha meg tudnám egyáltalán mozdítani, helyette inkább csak hunyorgok és értetlen arcot vágok.
- Enni ad? Nekem? A pincsikutyádnak adj enni, nekem megvan rá a keresetem. Valahol nagyon eltévedtél útközben. - az értetlen döbbenet és a kikérem magamnak, egyértelműen kiül az arcomra.
- Hát, ha már itt tartunk, a szabadságom és a szabad levegő, azok nagyon hiányoznak. Ja, igen, és még egy: tűnj el az életemből. Így már jó? - hasonló kérdésnél már jeleztem a láncokat a bilincseket, s tudom, mennyire süket fülekre talált nála, így most azt mondom meg, amit szeretnék, nem azt, amit nem. - Ó, igen. És egy ruha, egy rendes ruha, na, az igazán boldoggá tenne. Meg valami fejfájás ellen. - tessék, ha már kérdezte, ne monjda, hogy nem kapott választ.
Húú, most majdnem mondtam valamit.
- Másra is vágyom.... - közelebb lép hozzám, de úgysem érném el, és minden idegszálam az égnek áll, ahogy mögém lép, s mikor megérint, megrándulok. Teljesen önkéntelenül, ugyanakkor pont az egyik érzékeny részt találja be, miért ne, kívülről ismeri a testem, s a légzésem inkább sóhajjá változik. Francba.
- Mielőtt még a tükörképedre gondolsz, most szólok, nem arról van szó... - vele? Egy ágyban? Kötve hiszem.
Fogalmam sincs, mit csinál a hátam mögött, s idegesen nyelek a kiszáradt torkommal. S ahogy újra megjelenik előttem, most kivételesen magamban sóhajtok megkönnyebbülten. Még a fejfájásom is alább hagyott egy pillanatra, aztán újra rákapcsolt. Hunyorítok egyet. Így a kettő együtt, ahogy lehunyom szemeim, kicsit más jelentéssel bírnak, de nem bánom. Fáj a fejem.
Hogy nem tudott előbb felém indulni a keze! Már jól megharaptam volna. Kapott volna egy kis ízelítőt a valóban morcos énemből.
A ráérünkre azonban ránézek, a csálén maradt szemüveg mögül.
- Te, biztos. Nekem dolgom van. Úgyhogy el is engedhetsz, majd jelentkezz az asszisztensemnél, hogy kérj időpontot. - Sonart remélhetőleg nem kapták el, és nem is esett olyan baja, ami visszafordíthatatlan. Aggódom érte.
- Ó, vagy várj, értem már. Naháááát... ennyire borzalmasak a pincsikutyáid, hogy én vagyok szükséges a szórakoztatásodra? Igazán megválogathatnád, kit fogadsz a kebledre...- gunyoros a mosolyom, már amennyire megy.
Aztán leesik a ráérünk. Ha most tudnék ölni a pillantásommal, akkor most már nem élne, helyette inkább vágok egy unott arcot. Tényleg nehéz, szomjasan és fejfájósan.
- Hogyne akarnám? És pezsgőt is. Szomjas vagyok. A vendéget meg illik kellően ellátni, ne szenvedjen semmiben sem hiányt. - idegesít a szemüveg is, és már mindegy, a fejem fáj, s habár mozgatni nem tudom, hátha egy kis rázással menni fog leejteni.
A mozdulat azonban elakad, és nem azért, mert nehéz a fejem mozgatni. Azért meg kell adni, van ám a sárvédőiben valami... ahh, kész, nem.
Ösztönösen megrázom megint a fejem, de úgy csúszik lejjebb, hogy az orrom alá, és onnan tovább nem, viszont megfordul, ahogy fennakad a fülemnél, és voltaképpen függőleges állapotban van az arcom előtt. S hiába rázom mégegyszer, kétszer, míg helyet nem foglal a kanapén, bizony a szemüveg nem mozdul. Nagyszerű. A fejem meg úgy rázendített, hogy hirtelen minden csak forog körülöttem. Még jobb.
- Persze, hogy nem. Borzalmasan néz ki. - valójában csak nekem, mert rajtam van, és ahogy nézegetem, ezt nem fog menni kinyitni. De azon kívül nagyon is míves darab. És ettől kiráz a hideg. Ha erre ennyire gondosan figyelt, minden értelemben, akkor a többi játékszer...
El kell húznom innen!
Ó, már csak a zene hiányzott a fejemnek.
- Nem kérek zenét, kösz. - de már be is kapcsolja, én meg csak fintorgok egyet, mert valóban nem esik jól a fejemnek.
A zenére direkt nem reagálok, pedig tudnék, igaz, a fejfájásom és a szomjúságom mellett a testtartás is kezd egyre nem okésabb lenni. Talán nem kéne gondolni egyikre sem.
- Nem kéne előtte megkérdezni a vendéget, milyen zenét kíván hallgatni? Meg pezsgővel kínálni, meg egy kis étellel? Ülőhellyel? Mindenféle .... kötöttségek nélkül.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Aug 19, 2022 12:46 am

Hello my old "friend"

Lelkesen megyek be a szobájába, szinte szökkenek az ajtó irányába, miután felkészültem a fogadására. A fél mosolyomból -  ami az arcomon feszül - láthatja is, hogy mennyire örülök neki. Erre ő mit csinál? De mit???? Rögtön akadékoskodni kezd. Nagyon-naaaaagyon rossz cica.
- Nahh.. Hát máris beleharapsz a kézbe, ami enni ad neked? Nem túl jó ötlet. - bár tudom, hogy csak azért mondja, mert ő is örül annak, hogy láthat. Az a sok kellemes emlék… Biztos hordozza magával őket, és viseli magán, ahogy más hordja a ruháját. Hát neki most azt is adtam. És ezt sem értékeli igazán. Neeeem lesz ez így jó.
- Huhhh valaki tényleg morcosan ébredt. Mi a baj? Nekem elmondhatod… Más úgy sem hallja. - hangszigetelés. Panaszkodtak a szomszédaim. Szóval volt egy kis renoválás. Mindezt az Ő kedvéért. És még mindig nem hálás nekem. Nem értem miért.
- Csak tentézni szeretsz az ágyadban, vagy másra is vágysz, ha ott vagy? - közelebb lépek hozzá, de mielőtt elérhetne engem, az oldalához megyek, és finoman végig cirógatok az egyik bordáján. Mögötte állok végül meg. Naaaaa végre alakul… Ha ezen múlik a boldogsága, akár még kaphat is egy ágyat. Ellenben ha  csak aludni akar… Azt állva is lehet. Mert ha valaki fáradt, akkor alszik, mindegy hol van. Biztos megtanulta a lovaktól, hogy kell.
Néhány másodpercig időzök mögötte, és mivel még nem volt alkalmam jobban megnézni, ezért most futtatom végig a hátán a tekintetem. Meg lejjebb is. Nem változott semmit. És ez jóóóó… Én is megőriztem azt az alakom, amit tetszett neki. Szóval tényleg ünnepelnünk kell. Pezsgővel. Visszasétálok elé, és kinyitom a palackot. Viszont hopp… eltalálta. Annyira kár érte. Na de lássa, hogy kivel van dolga, letörölgetem én a vért. Már épp emelném fel a kezemet. Amikor morogni kezd, és villantja a durci kandúrt. Jól van. Így is lehet. Akkor nincs simogatás. Inkább a pezsgőbe kortyolok bele. Aaaaaaz finom.
- Ne legyél ilyen türelmetlen. Ráérünk még nem igaz? - hátrébb lépek néhány lépéssel és karba fonom a karjaimat magam előtt a pohár talpát ráhelyezve az alkaromra. Nem szándékoztam semmit sem jelezni neki ezzel, maximum tényleg azt, hogy tudatosítom benne, ez most tényleg egy hosszú távú kapcsolat lesz. De ő nem érti. A pezsgőre néz, amihez neki egyébként semmi köze.
- Jah ez? Ez csak a bulihoz kell. Miért? Szeretnéd, hogy bocsánatot kérjek? - tudhatná, hogy ez nem így működik. Mindennek meg van a maga ideje és helye. Ha rosszalkodik, akkor büntetést kap, és ha jó kiscica lesz, akkor jutalmat. Még nem érdemelt ki semmit. Ezért hátat fordítok neki, és elsétálok a kanapéig. Félig fekvő pozícióban helyezkedem el, és a csizmáimat felrakom a karfára. Épp vele szemben van a kanapé, így tökéletesen rálátok. Meg ő is megnézheti, ahogy egy újabbat kortyolok a pezsgőből. De valami mégis hiányzik a tökéletes idillhez. Vajon mi? Egyelőre nem jövök rá.
- Pedig ezt a bilincset direkt neked csináltam. Nem tetszik? - kellemetlen lehet. Addig szó sem lehet arról, hogy elengedem, amíg nem tanul fegyelmet. Az-az egy szerencséje, hogy én türelmes vagyok. Szívesen tanítgatom… fegyelemre.
- Tényleg? Hát legyen. Akkor kapsz egy kis zenét. Az jár neked. - más egyelőre nem. De a szavamat állom, és a karórámon bekapcsolok egy kis zenét. Szinte rögtön megtalálom a hangulathoz megfelelőt. Dorombolni kezdenek a hangszórók. Legalább azok…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Aug 18, 2022 9:16 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Fokozatosan tisztul ugyan a látásom, de nem egészen tiszta még minden. Időnként kikapom, ahogy körbenézek, hogy túl sok új játékot szerzett be, és már ettől végigfutott rajtam a képzeletbeli hideg és undor. Tudom, hogy nekem szánta a látványt, és sikerült is elérnie, hogy ha lehet, akárhogyan is, de váljak kámforrá. Ami nem megy. Mindent újított, s hiába szokása, most már első látásra leveszem, hogy ez nem az a kemény dió lesz, mint a múltkor. Keményebb. Jóval keményebb. De ki mondta, hogy adjam fel a reményt? Ha mondja is, annál dühödtebben dolgozom a szabadságomért.
Ó, a drámai megjelenés! Végignézek rajta, és sokkal jobban kedvelem emberi formáját. Halványan látom az ajtóban, ami macskátlan messze van, lévén úgy kifeszítettek, hogy levegőt venni is nehéz, majd szétszakadok.
- Ez.. - tényleg nagyon száraz a szám, és még egy kicsit bénult, hiszen oda kaptam a második lövést... - most tényleg? - lassan forognak a szavak a nyelvemen, de akkor sem fogom feladni, ha már nem tömte be a szám, akkor én bizony kinyitom és beszélek. A cicafülekre nézek. Mindig azokra a ruhákra szavaz, amiket nem bírok rajta látni. Tény, hogy nekem is azokat választja ki, amiket a lehető legjobban gyűlölök. Már próbáltam megjátszani, hogy azt hordjam, ami nekem kényelmes, de hát azt meg leszavazza.
- Elég randán nézel ki benne.
De a megszólítás. Sosem szerettem.
- Nem vagyok cicus. És ja, egészen addig, míg fel nem ébredtem. - de miért nehéz beszélni? Olyan, mintha képen töröltek volna párszor, és a fejem sem úgy sajog, mint kéne.
- Akkor miért vagy itt? Az ágyamban sokkal jobban szeretek tentézni, kösz szépen.
Még mindig nem tiszul a látásom, de valahol nem bánom, mert ahogy egyre több mindent látok, úgy látom, hogy valóban sok új játékot beszerzett. Hohhóóó, azt már nem, egyiket sem akarom kipróbálni. Ha már itt tartunk, a régieket sem.
Mégis, a tekintetem követi a ringó csípőt, és ha tudnám, elfordítanám fejem, de azt sem megy igazán mozgatni. De most legalább nem érzek a nyakamban semmit. Naaaaah, azt igazán rühellem. Nem vagyok pincsikutya.
És tudja, és nem jön közelebb! Párszor már kitéptem a gigáját, mert közel volt. Azóta... vannak technikái, hogy ne tegyem meg. Ez csak az egyik. Pedig nagyon csábító a nyaka. A fogaimnak mindenképpen.
Látom, miben mesterkedik véletlenül, s sajnos én már tudom, hogy nem fog menni elrántani a fejem, és már csak büszkeségből sem tenném meg. Be is talál, a fejájás fokozódása mellett újra eltűnik a világ egy pár másodpercre, ez azért közel volt. Érzem, ahogy az orrom jobb oldalánál elindul egy meleg folyam.
Felmorgok, fenyegetően.
- Igazán jöhettél volna közelebb.
Ez a fenyegetés azonban egészen mókásan nézhet ki, ahogy az ütközéstől a szemüvegem nem csak lejjebb csúszott, de még féloldalasra is csúszott. Ösztönösen megigazítanám, rándul is a kezem, de a lánc hangja inkább az, ami felébreszt: örüljek, ha tudok levegőt venni.
- Remélem, ez az első bocsánatkérésed... - nézek a pohárra. Tudom, hogy nem nekem szánja, felettébb szomjas vagyok, s csak adom, hogy nem fáj a fejem kegyetlenül, s nem ég a bőröm zúzódásoktól. Honnan lökött le?
- A többit folytathatod, miután levettél innen, a bilincsekkel együtt. - sosem értettem, miért nem mondják ki. Mert igenis vannak igényeim. Az már más kérdés, hogy tökre félreérthetően fogalmaztam, de ezt a még bennem lévő altató még nem adja tudtomra.
- Tényleg megerősíted azt.... hogy pocsék házigazda vagy. Igazán kitehetnél magadért.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Wed Aug 17, 2022 5:08 pm

Hello my old "friend"

Nem is tudom eldönteni, hogy minek örülök jobban. Annak, hogy most mindenkinek az orra alá tudom dörgölni, hogy rajtam SENKI nem tud kifogni, vagy annak, hogy a Kismacska végre hazatért az odújába. Mindkét gondolat határozott elégedettséget és büszkeséget szül a ‘szívemben’, ezért úgy döntök, nem is feltétlen kell választanom. Ahelyett, hogy magam vittem volna el a valódi alakomban a házamhoz - ahol a szobája, mindig készen állva várja őt - inkább parancsba adtam néhány rangban alattam állónak, hogy cipeljék a helyére, és a kifejezetten neki készített cuki játékokat is készítség neki elő. Persze valójában az volt a cél, hogy híre menjen annak, hogy a vadászat sikeres volt, és a nagymacskát bizony leterítette a lövedékem. Épp csak a kitömésével akarok még várni, mert olyan cuki tud lenni, amikor puffog, meg nyávog a neki járó falatokért.
Míg arra várok, hogy felébredjen, és végre rájöhessen, hogy már otthon van, felveszek valami alkalomhoz illőt. Ünnepelni kell ugye, és azt nem pizsamában szoktak, sokkal inkább jelmezben esetleg egy szál semmiben. Most mégis inkább a gardrób felé veszem az irányt, és azt a darabot veszem elő, amit láthatott már, és tudom, hogy nagyon is a kedvére való volt. Csak a bokacsizmát cseréltem le egy combig érő darabra. Még a füleket is előkeresem, csak hogy tényleg jó legyen a hangulat.
Meeeeg nem maradhat el a pezsgő sem. Az ünnepléshez az dukál, pohárból, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Egy darab, mert ő úgy sem kap belőle. Rossz cicus volt, és nagyon csúnyákat mondott nekem. Ezért ő csak akkor ünnepelhet, ha kiérdemli azt. Szóval csak a pezsgősüveggel és egy pohárral indulok el a ketrece szobája felé. Nem kopogok mert hát. Ugye végső soron ez is az én szobám.
- Hello Cicus… - még annál is negédesebb a hangom, mint amilyen a hajóján volt. Mielőtt bezárnám magam mögött az ajtót, megállok egy pillanatra és az ajtófélfának támaszkodom. Hagy nézelődjön egy kicsit, mert látom, hogy még kótyagos. Én nem sietek és már ő sem. Gondoskodtam róla, hogy így legyen.
- Jót pihikéztél? Figyeltem rá, hogy senki se zavarjon téged. - még csak nem is hazudok. Miután stílusosan a környezetem orra alá dörgöltem, hogy mi is a harci helyzet, parancsba adtam, hogy senki se zavarjon. Az ajtók is zárva, belülről. Csak ketten vagyunk. Ő és én. Hiszen erre vágyott, ebben biztos vagyok. Közelebb sétálok hozzá, de csak lassan, finoman ringó csípővel. Megállok előtte, épp olyan távolságra, hogy ne tudjon még elérni, ha esetleg harapdálni támadna kedve. Csúnya dolgokat szokott csinálni, amikor makacskodni kezd. Ezért is vagyok mindig azon, hogy kiírtsam kiédesgessem belőle az együttműködést. Nem olyan könnyű.
- Szomjas vagy? Én nagyon… - leteszem a lábam mellé a poharat, és kinyitom a pezsgőt. Az üveg nyaka sajnos teljesen ‘véletlenül’ az arca felé volt, és én ‘ügyetlen’, pont el is engedtem a dugót, ezért ha nem húzza el a fejét, akkor az-az arcán csattan. Ha nem lettem volna ilyen közel, talán nem fájt volna neki annyira…
- Ahh. Sajnálom. Megütötted magad? - a szemüvegének szerencsére nem lett baja. Új darab, legalábbis én még nem láttam eddig rajta. Viszont nagyon jól áll neki. Ezért is hagytam rajta… Felveszem a poharat a földről, és töltök egy keveset. Magamnak…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Tue Aug 16, 2022 9:56 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Nem. Én a helyedben inkább feladnám. Ami pocsék, az pocsék. - hogy megtorolná rajtam? Ugyan mit, amikor csak őszinte voltam? Megérdemli. Én meg úgyis húzok innen mindjárt.
Ami mégsem megy olyan könnyen, olyannyira nem, hogy még át is lófrál hozzám. És még a melleit is dülleszti, fene, hogy a tekintetem arra irányul egy tizedmásodpercre, így megint értékes időt veszítek. Meg is lesz az eredménye, teljes élvezettel nézem, ahogy a vér megfagy az ereiben, nem, mintha az olyan nehezen menne neki, én meg önelégült, féloldalas, kárörvendő mosolyt engedek el. A következő...
már nem megy, még úgy sem, hogy akkor magam felé fordítanám a fegyvert.
A legrosszabb az egészben, hogy még hallom, ahogy odalép hozzám, ahogy a fegyvert nem éppen kíméletesen kirúgja a kezemből, aztán az arcomba érkezik egy rúgás? Óh, nem, ez...


A legelső, ami eljut hozzám, az a fejfájás. Borzalmasan fáj a fejem, szét akar szakadni. Meg is rándul a szám széle. Hosszú idővel később egy sóhaj is elmegy tőlem, ahogy érzem, nem akar múlni a fejfájás, de nem is megy visszasüllyedni a sötétségbe.
A sajgó fájás a testemből lassan, alattomosan csatlakozik a fejfájáshoz, legfőképpen a csuklóm fáj, a többi inkább ég, vagyis égne, ha nem lenne még egy érzet, amit nem csak mindig is utáltam, de egyenesen rühelltem.
Egy olyan ruha érintése a bőrömön, amitől legszívesebben üvöltve szabadulnék meg, hogy soha többet. Írtó kényelmetlen a bőr, hiába szereti rajtam látni, akárhányszor megmozdulok benne, csak nyögni megy benne, annyira .... szóval....

Kinyitom a  szemeim, de nem nagyon látok elsőnek még semmit, minden összefolyik előttem. Aztán mégis kitisztult, és lám, valóban AZ a ruha van rajtam, némi módosítással. Csak, hogy még jobban ne élvezzem.
Pedig már kezdtem örülni, hogy sikerült fejbelőni magam, mint volt alkalmam már megtenni, csak, hogy megmeneküljek tőle.
Ez most nem sikerült.
Még a szemüveg keretét is látom, amit nem értek, miért van még rajtam, de a fejem nem megy megmozdítani, mert abban a pillanatban élesebb fájdalom nyilall bele, a már meglévőhöz.
Kiszáradt a szám, s csak felnyögni megy, ahogy mégis meg akarok mozdulni, nagyon kényelmetlen lógni. Lógni?
S megérzem a sajgó végtagok mellett a bilincseket is. Ja, ahogy kiveszem, ez az, amit kifejezetten nekem készített. Amilyen míves, annyira vendégmarasztaló, én meg azt is legszívesebben beolvasztanám.
A másik kellemelten hang is társul az egész koncerthez, amit a ruha ad kimagából, az a lánc csörgése, ami tart, legalábbis, amin lógok, a lábamat nem tudom mozdítani, az fixen ott van, ahol van. Ravaszul, mert nem úgy lógok, hogy pár perc után elzárja az oxigént a fejemtől, és kómába eshessek, és a lábam sem rogy meg tőle, ellenben a lapockámat ki fogja készíteni, a csuklómmal együtt. Még nem tudom eldönteni, melyikre szavazzak, inkább a lánc, aminek a csörgése nagyon sérti a macskafülemet, vagy a kötél, ami meg iszonyat kellemetlen.
Próbálnék valami szellemessel nyitni, de a szám annyira ki van száradva, hogy meg sem próbálom. Szomjas vagyok.
És rettentő bajban...
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 3 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum