Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


New cha(i)nce

2 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Wed Jan 18, 2023 8:18 pm

Not friend,

but old

Draco - Jezabel - Múlt

+16
Még egy ideig megy benntartani a levegőt, de ahogy a keze matat a nadrágon, kiszökik az a levegő.
- Mi?... - nek más?-t akartam kérdezni, de a másik fele viszont bent reked, ahogy a második patent is szabadít. Pedig egyre inkább még jobban nem kényelmes a nadrág. A tetoválás pedig megint mozdul, s ezúttal követi Jezabel mozdulatát. A dög. Még jobban hozzádob ahhoz, amit Jezabel csinál.
- Neked mind.... - megint csinálja, behunyom szemeim, csak a testem reagál arra, miként gondol és akar. Reménytelen.
A harmadik patent is szabadul, némileg könnyítve a helyzetemen, de leginkább nem akarom magamon, s ahogy feláll, úgy révülök kicsit vissza  jelenbe. Pont bele a pillantásába.
- Neked a kínzás is kedvesség. - végre ki tudtam mondani egyben egy mondatot.
Öööö.... nem. Igazából Azt sem akarom, amit éppen most tesz. Vannak piszkos játékai, hát még amikor játékszerekkel teszi, igaz, mindegy. Nem. Azokkal rosszabb. Elfordítom a fejem, de azért nem bírom ki, hogy ne menjen a tekintetem előtte a kezével végig a testén.
Ahogy leül mellém, s simítani kezdi mellkasom, felé fordítom fejem, s persze, hogy egyről lentebb kezdem azt a nézést!
- Te már úgyis eldöntötted. - felelem, amikor már feláll, s a fehérneműktől is megszabadul. Amikor azonban kifelé sétál, a plafon felé tekintek.
Annyira tudtam!
- Nyuszi.
Kijön belőlem, mert mindig ezt csinálja.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Mon Jan 09, 2023 9:29 pm

+16


Hello my old "friend"

Érezhetően nő benne a feszültség, és ezért én egyre jobban vigyorgok. Az arca és a teste olyan, mint egy nyitott könyv, mindent látni lehet rajta. Vágy, félelem, vágy, félelem, félelem… Váltakozik ugyan, de keveredik is, az íze pedig egyszerűen tökéletes. Ezért az ujjaim szinte önálló életet élnek, tovább feszítik a húrt, egészen addig míg… Az a baj, ezt nem igazán tudom megunni, így nem is most fogom abbahagyni.
- Az alvás pihentető. De van más is, ami az. - bizonyos értelemben legalábbis. Én pedig pont erre a bizonyos másik értelemre célzok azzal, hogy a második patentot is szabadon engedem. Mintha meglepődött volna, pedig egyértelmű, hogy ezt tervezem. Vagy nem? Talán még jobban össze kéne zavarni.
- Nem tűnsz túl… határozottnak. - mielőtt a harmadik patentot is szétfeszíteném az ujjaim lejebb siklanak oda, ahol korábban jártak. Csak egy finom érintés, már nem változik fogássá. Utána viszont jelentőség teljesen visszatér az ujjam a következő patenthoz.
- Kínozhatlak is. Vagy lehetek veled kedves. Nagyon kedves. - a harmadik végül megadja magát a kezeim között, de mikor ez megtörténik el is veszem a kezem. Inkább felállok, és jelentőségteljesen végig nézek rajta. Nem szoktam megadni neki a választás jogát, és most sem fogom. De érdekel, hogy próbálkozik-e még. Illetve az, hogy mi fog végül felülkerekedni. A félelem? Vagy az, hogy pontosan tudja, milyen készséges tudok lenni, amikor jól viselkedik? Nem baj, ha még nem derül ki. Ugyanis tudok még ennél is tovább menni.
Lassú és kimért mozdulatokkal lehúzom a ruhám cipzárját, majd elkezdem lejjebb tolni a csípőmön. Ruganyos mozdulatokkal lépek ki belőle, és nemes egyszerűséggel otthagyom a földön. A fehérneműmhöz viszont még nem nyúlok. Előbb visszaülök mellé, és végig simítok a mellkasán.
- Gondolkodj. Gyorsan. - még néhány pillanat, még néhány simítás… Aztán ismét felállok. Leveszem minden maradék ruhadarabomat, és nemes egyszerűséggel kisétálok az ajtón. Ha csak nem szól közbe…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Mon Jan 09, 2023 8:39 pm

Not friend,

but old

Draco - Jezabel - Múlt

+16

Azt hiszem, a lelkem és a testem között örök harc és vita lesz Jezabel. Ha a lelkem helyesel, hogy még-még, akkor a testem mondaná azt, hogy na neeeem. És fordítva is tudnak működni, mint ahogy például most. A testem egyértelműen jelez, miként gondol az egészről, végigvibrál rajta egyfajta izgatottság, a lelkem azonban hideggel ajándékoz meg, ahogy végigfut rajtam.
A levegő bennreked, ahogy az intenzitás növekszik, majd végül nem megy tovább tartani, és kiszökik egy hangosabb... nyögés? Sóhaj? Fogalmam sincs, minek a kíséretében, egy kicsit dübörög a fülemben az, ahogy a testem szinte alámozdul, amire magamban iszonyat dühössé válok, ami nem más valójában, mint félelem.
Egy fintort tudok csak most adni, a visszakédezésre, próbálom az egyensúlyomat visszaszerezni.
Elveszi a kezét, amire viszont egyrészt megkönnyebbülök, másrészt meg már bánom, mert olyan jó volt rajta...
Csakhogy a következő pillanatban már a patentnál van a keze, amitől megrándulok, meglep, s a levegő is beljebb szökik a tüdőmbe. Egyszerre fog el az, hogy pattinthatná a többit is, a rettegés azonban szintén jelen van. Behunyom a szemem, hogy hátha úgy megy fókuszálni, hogy ...
- Aludni. - jön ki a levegő, s ezzel együtt ki is nyitom szemeimet. Sokkal jobb opció bármi másnál, legalább nem vagyok magamnál. Már járna arra a fejem, hogy ez csak csapda, hiszen... ó. De. Tudok. Utólag is szépen bemutatja, mint ahogy most is.
- Ih... - az ujja meglep, megint  megugrik a hasam. - ... gen.
Vagy megint olyan helyen és úgy ébredek fel, mint már párszor tette? Tudom, hogy szeret bulizni... vagy csak álmodtam azokat? Megremegek ennek ellenére is, s egyáltalán nem örömömben. Álomnak is nagyon megalázó és szégyenítő volt.
A félelem, az ismeretlentől való félelem, hogy mi fog következni, sokkal nagyobb. A keze pedig elég komótosan halad lejjebb a patentokkal.
- Hát akkor mi? - próbálok irónikus lenni, de a keze egyre lejjebb halad, így a vége inkább kicsit beszippantott levegőjű mondat lesz.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Fri Dec 30, 2022 7:18 pm

Minden rezzenését, és gondolatát ismerem, elvégre nem először (és nem is utoljára…) vendégeskedik nálam. Előfordul persze, hogy megunom a játékot és véget vetek neki… hmm.. drasztikusabb eszközökkel, de itt egyelőre még nem tartunk. Sőt. Az igazi mókát még el sem kezdtük. Bár azt bevallom magamnak, amikor érzem a félelmét az mindig olyan, mintha a születésem napját ünnepelnénk meg.
Most viszont nem (csak) a rettegését akarom érezni. Van még valami, ami szintén nagyon jó móka szokott lenni, akár előtte, akár közben… és azért utána sem feltétlen rossz. Persze tagadja maga előtt, most is, hogy mit akar igazán. Nagy szerencse, hogy én ismerem… tulajdonképpen minden pontját.
Ezért is szökik a szám sarkába az elégedettség mosolya, ahogy elfúló hangon próbálja, kimondani, hogy mit akar. Már hajlok is rá, hogy esetlegesen megadjam neki, így az ujjaim még inkább megszorítják őt. Még mindig nem fájdalmas, továbbra is gyengéd az érintésem, csak sokkal határozottabb.
- Igen? - adok a szavaimmal is nyomatékot annak, amit csinálok, de a kezem, még mindig nem mozdul komolyabban. Viszont, ahogy kimondja, hogy unalmas… Na ezzel teljesen egyetértek.
- Tényleg unalmas? És inkább aludni szeretnél az új emlékek gyűjtése helyett? - elveszem a kezemet, de nem kerül messzire. A ‘nadrágja’ legfelső patentjához nyúlok, és hupszi… egészen véletlenül szét is nyitottam. De ez még csak egyetlen darab, és kíváncsi vagyok rá, hogy mit szól ehhez. Így felé fordulok, és az íriszeit keresem.
- Egggésssszen biztos, hogy aludni… akarsz? - az utolsó szónál még egy patent megadja magát az ujjaim között. Még mindig csak a hasánál járok, így csak azt érintem meg, egyetlen egy ujjammal. A reakciójára várok (nem a szemmel láthatóra…) és igen… azért én is elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha még több patent kinyílna. Ő viszont még mindig nem érdemelte ki azt, hogy ezt megtegyem. 
- Ez kevés lesz Kiskandúr. Így biztos nem fogom kioldani a bilincsed. - nem mintha bármilyen teljesítménnyel el tudná érni, hogy tartós is legyen a kezei szabadsága, de néhány óráról (illetve mondjuk egy NAGYON kellemesről) lehet szó. HA… kiérdemli…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Fri Dec 30, 2022 6:46 pm

Not friend,

but old

Draco - Jezabel - Múlt

Elég baljóslatú az utolsó mondat, érzem, hogy azért a hideg veríték szeretne még inkább utat törni. S most nem javítom ki, hogy nem szeretem a Kiskandúrt.
Nem jött be a számításom, nem szaladt el, megsértve, pikkelyeit felhúzva. Helyette, mikor éppen venném a levegőt végre, hogy válaszoljak, egészen más meglepetés ér, amire megrezzennek, s egyszerre folyik át rajtam hideg és forróság. Egyszerre remegek meg és fut végig rajtam egy reszketés. Az előbbi a testem reakciója, az utóbbi pedig azé bennem, aki retteg és aki inkább lenne bárhol máshol, csak nem itt. Felhúznám térdeim, hogy az övön aluli ütést kivédjem, s kezemmel a saját kezembe vegyem a dolgaim, ami nem jön össze, moccanni is alig megy, erős rándulásuk helyett csak a megfeszülést lehet érzékelni, ami továbbhalad rajtam, észrevehető, de nem nagyon látható módon.
Semmilyet nem akarnék szerezni, mondanám, de úgysem érek vele semmit.
- Újat minden...khhéppen. - csak nem sikerült egyben kimondani. Új élmény lenne például, ha hirtelen el tudnám szakítani a láncokat, őt meg mondjuk átvágni a szoba másik felére, hogy csak úgy nyekken.
Naaagyon jó helyen van a keze...
Megint megremegek, behunyom szemeim. Jó ideig csak lélegzem, próbálva magam visszahozni a teljes elsüllyedésből.
- Azt mondtad, nem csak egy meglepetésed van. -blöffölök. - Ez unalmas volt, jöhet a következő. Hátha jót alszom. - próbálok újra visszavágni, a hangomon azonban már kiérződik, hogy a nyertes nem én vagyok. És hogy ezt én is tudom már.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Dec 24, 2022 10:25 pm

Cikáznak benne az érzetek azt látom. Nem ismerem fel mindent, de azért egyértelmű a számomra, hogy nagyon forognak a fogaskerekek a buksijában. Emiatt végtelenül elégedett vagyok a teljesítményemmel. Pontosan ezt akartam. Hogy legyen teljes a zavar, és tulajdonképpen már azt se tudja, hogy ő kicsoda. Az csak nagyon kellemes adalék, ha az öngyűlöletét is sikerül a felszínre hozni. Igazából a félelemre utazom, mert nekem az a legízletesebb. De kell valami, ami azt táplálja, és ezért… nagyon jó, ha totális zavar van a buksiban és a léleknek nevezett valamiben.
Ezért húzom még, tulajdonképpen már majdnem minden eszközt bevetek, ami jelenleg a rendelkezésemre áll. Lenne még egy, amihez még nekem is lenne kedvem, de … egyre inkább kezdem érzékelni, hogy neki sem lenne ellenére. Nekem persze ez még nem elég. Majd, ha már ÚJRA megveszik értem, tárgyalhatunk.
- Merem? Óóóó ici-pici Kiskandúr. - nem igazából annyira nem pici…De most nem ezen van a hangsúly, így nem is említem meg.
- Hogy is mondjátok ezt? Fordított pszichológia? Arra számítasz, hogy be akarom neked bizonyítani, hogy én bármit megtehetek? - ezt egyébként nekem nem kell bizonyítanom. Ez egy tény, egész nyugodtan a fenekére is tetoválhatnám a kis ajándékom mellé. De ő persze ezt mindig meg akarja cáfolni… ezért húzom még, és némi bizonyítékot mégis kap. Ha már ilyen nagy érdeklődést mutat az irányomba, hát a kezembe is veszem az ügyeket, és finoman ugyan, de meg is szorítom.
- Vagy azt akarod, hogy inkább lássak át a szitán, és visszakozzak? Élvezed, hogy… a régi emlékek helyett újakat szerezhetsz? - szerintem ennek semmi értelme nincsen, de hát sosem értettem, hogy mit miért csinál. A hatást ismerem, amit ki tudok váltani belőle. Most is kíváncsian várom, és a tenyerem még mindig ugyanazon a helyen van. Félre billentem a fejem és úgy nézek rá, mintha tényleg érdekelne a válasza. Közben pedig elveszem a kezem és egyelőre mellette teszem le.
- Na mi lesz Kiskandúr? Melyik játékot játsszuk? - jelenleg nekem mindegyik változat szimpatikus, ezért is hagyom meg neki a választás látszatát. Mert az mindig benne van a lehetőségekben, hogy végül meggondolom magam…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Dec 24, 2022 8:32 pm

Not friend,

but old

Draco - Jezabel - Múlt

Csak pislogok arra, hogy nagyon lelkesen. Le fogok szokni minden piáról és porról, meg gombáról, azt hiszem. Még a hideg is kiráz, nem csak a szótól, hanem a suttogástól.
Fogom értékelni? Mit... tervez? Azt hiszem, jobb, ha a megismerés előtt és után vagyok. A köztes állapotot kihagynám, köszönöm.
Azt hiszem, tényleg nem akartam tudni. A két tetoválásból már csak egy is elég ahhoz, hogy az ajtón kívülre se jussak, s nem azért, mert engem ismernének. Az ő jelei, klánjáé, de sokkal inkább az ő személyes billoga. Még sosem éreztem magam ennyire megalázva. És egyben, legnagyobb döbbenetemre, lelkem mélyén elégedettség kezd honolni. Kárörvendő, mely szerint megérdemlem. Csakhogy én sem tárgy, sem tulajdon nem vagyok. Ebben a világban azonban mások a játékszabályok, hiába akarok én máshoz ragaszkodni.
Annyira elmerülök a nyomoromban, hogy megijeszt a közeli hangja, pedig szerintem érzékeltem, ahogy közelebb jött. Megrezdülök, a minden is hangot ad ennek, fémes csilingelésével.
Az érintésére újra megrezdülök, a levegő benn reked. S ahogy ujjai éppen a csípőcsontom felett állapodnak meg, mást is érzek. Hihetetlen, hogy ennyire engedelmes a testem neki, és már csak ezért is még jobban megvetem magam.
Szeretnék felelni, a szám azonban kiszáradt, vagy megdermedt, nem tudom. Amit tudok, hogy sosem történt olyan, amit én ne akartam volna, ám odáig az út, az mindig aljas volt. Mint most is, ahogy ujjai még mindig ott vannak, és hiába nem akarom, s erőltetem magam, csak reagál rá.
Végül csak nem tudom benntartani a benn rekedt levegőt, s a legrosszabbkor adom ki magamból. Nincs kedvem visszanyerni, csak legyünk már túl rajta, s lehessen elásni.
S mivel mindig vagyis sosem úgy reagál rám, ahogy szeretném, s mindig a távozást választja, bőszen remélem, hogy most is meghátrál, s inkább elfut. Éppen ezért talán nagyobb bátorsággal mondom ki a szavakat, miután felé fordítottam a fejem.
- Tedd. Ha mered.
Nekem már úgyis mindegy, nem? Akkor legalább lássam megint gyáván elfutni. A testem meg akarja őt, le sem tudom tagadni, a megalázottság érzése még ott kavarog bennem, és ez az egész érzelmi káosz kezd teljesen kimeríteni, ezt a zavaros, dacos, beletörődő, félelemmel és vággyal teli pillantásom is tükrözi.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Tue Dec 13, 2022 10:28 pm

Hello my old "friend"

Végre kezdi kapizsgálni. Ideje volt. Az viszont nem tetszik, hogy megint a száját húzza. Miért kell mindig ilyen nehézzé tennie? Ő is ugyanazt akarja, amit én, akkor minek ez a “jaj, de nehezen adom magam, és amúgy is egy hercegnő vagyok” mizéria? Ha összefutunk, rögtön a tárgyra térhetnénk. Meg persze összefuthatnánk sokkal gyakrabban…
- Nagyon… lelkesen… - csak suttogtam az utolsó szót, de biztos vagyok benne, hogy így is értette. Ha nem… Nos hamarosan majd rá fog jönni, hogy én milyen fogadtatás árán lennék hajlandó az ő kosz fészkébe betenni a lábam. Meg persze teljesítmény is kell, mert kettő percért én biztos nem utazom…
- Ajj… mert még nem értékeled eléggé. De hamarosan fogod. - nem volt neki elég a kép, ami rólam készült? Ezt akár sértésnek is vehetném, de csak meg van zavarodva. Tudom, hogy álmaiban is engem lát, szóval ez az ajándék csak segít neki, hogy ne kelljen annyira használnia a fantáziáját. Mondjuk a ruhákat csak a későbbi képeken dobom…
De arra még várni kell. Egyelőre a szoba előtt teszem, mert a fotelben azért kényelmesebb. Ott ihatok is, meg… a lényeget innen is érzem. És aaaaahhh… mennyire jó az íze. Ez nagyon hiányzott már ezért nem is lehetnék ennél elégedettebb. Talán csak akkor, ha látnám is. Ahogy vergődik, és rájön, hogy ő az enyém. A tulajdonom. Ellenkezni pedig fölösleges, mert csak még szorosabbra veszem a szíjait. Ha viszont végre el meri engedni azt a nyamvadt gondolatot, hogy “szabad macska vagyok”, akkor még jó dolog is történhet. Például olyan kellemes órák, amit a képeken lát. Egyelőre. De vajon tényleg látja már? Meg kell néznem.
Egyelőre csak résnyire nyitom az ajtót. Maradnék, és innen figyelném, de valami megváltozik. Hol van a félelem? Már nem érzem, és ez egyáltalán nem tetszik nekem. Vagy ez már más? Közelebb lépek, nagyon halkan, hogy rálássak az arcára. És ez nem az. De miért nem? Hát ezeknek a képeknek kifejezetten örülnie kéne. Derék alatt… De ilyesmit nem látok rajta. Akkor meg most mi van? Odamegyek végül az ágyához, és úgy állok meg fölötte, hogy nagyjából kitakarjam a képet.
- Valami gond van? - hallottam - mielőtt az ágyához léptem - hogy még sóhajtozott is, és nem a kellemes fajtával. Vagyis nem értem… De mivel arany a szívem és azt akarom, hogy neki jó legyen rákérdeztem, hogy mi a baja, annak ellenére is, hogy igazából nem érdekel. És még az ágya szélére is leülök, és finoman végig simítok az egyik bordáján.
- Zavar, hogy nem emlékszel rá? - megállnak az ujjaim, épp a csípőcsontja fölött.
- Pedig fergeteges volt… - búgó hangon emlékeztetem azokra a pillanatokra, amik valamikor persze megtörténtek, de nem most. És én nagyon is benne lennék abban, hogy kapjon most egy valósabb emlékeztetőt is. De egyelőre várok. Mert olyan még nem történt, hogy ne emlékezne rá, hogy nem éppen ő akarta, hogy így történjen. Az erőszak ugyanis nem kenyerem. Én éppen azt akarom látni, hogy végre be meri ismerni magának, hogy vágyik rám, hogy csak én tudom úgy megérinteni, ahogy szereti… Egyelőre ezt még nem látom, és emiatt csalódott is vagyok…
- Találhatunk rá módot, hogy visszanyerd az emlékeid. - nem, igazából nem, de erről neki nem kell tudnia. Más emlékeket viszont még ültethetünk belé. És fogok is idővel…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Tue Dec 13, 2022 8:06 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Gondolhattam volna. - húzom meg a szám szélét. Miért is gondoltam én másként! Ha rajtam múlna, valamit magamra szerelnék, hogy jó messzire pattintsa, ahogy egy adott közelségbe ér... hm... nem is rossz ötlet...
Miért? Hogy fogadtalak? - elgondolkodom, mert nem emlékszem, hogyan fogadtam. És van egy nagyon nagy sejtésem, hogy lehet, nem akarom hallani, mert vagy rossz, vagy még rosszabb között választhatok. De hozzám csak ne ugorjon be. Vagy beugorhat. A tóba például. A csajok miszlikekre szednék örömükben...
Annyira tudtam. S egyre kevésbé vagyok boldog, a rettegés kezd elönteni, kezd valami nagyon rossz érzésem lenni. Attól is, ami ezek után rám vár, s attól is, ami esetleg éppen ez előtt volt.
- Borzalmas. - minek akarjak neki kedveskedni, ha úgyis azt tesz, amit akar? Vagy magamat büntetem ezzel? Vagy azt akarom elérni, hogy dühében olyat tegyen, ami után már nem kell tartanom semmitől? Minden, egyszerre. De nem akarok meghalni. Elég volt, most már túl akarok ezen lenni. De egyre kevésbé érzem magam nyeregben.
Értetlenül nézek rá, aztán bosszankodva veszem tudomásul, hogy nem sikerült felbosszantani annyira, hogy végre vége lehessen. Inkább behunyom a szemeim.
Egy ideig érzékelem, hogy a képek újra és újra megjelennek, a fény váltakozása ritmikusan ugyanaz. Már-már kis híján belealudnék, amikor az ütem megváltozik. Előbb révetegen nyitom ki a szemeim, hogy aztán kitisztuljon a látásom, és nagyra táguljanak szemeim.
Undor. Ez az első, ami eszembe jut. Ám amikor eljut azokhoz a BIZONYOS képekhez, a szégyen helyét felváltja valami, amit nem akartam érezni. Egyáltalán nem.
A Tetoválás. Nagybetűvel. Ezzel már nem fogok olyan könnyen ellógni innen, de ami még rosszabb, hogy...
Nem is a szíjakat éreztem most a testemen, hogy kényelmetlenül szorítanak. A kényelem egy enyhe kifejezés. Ahogy... mozdul.
S mintha csak érzékelné, érzem, újra megmozdul, ezúttal a nyakamon is érzem, s érzem a súlyát is, ami... de nincs a tetoválásnak, igaz?
Látok azonban mást is, és a fellobbanó düh helyett valami más fog el, azon kívül, hogy a nyakamon lévő érzet is kezd kényelmetlenné válni.
Behunyom a szemeim, s elfordítom a fejem. Megalázva érzem magam. Éppen azt tette, amitől a legjobban rettegek, s a legmegalázóbbnak tartom. De már nem tudok dühös lenni.
S a megadó, beletörődő sóhaj eléggé hallható.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sun Dec 04, 2022 9:19 pm

Hello my old "friend"

- Igen. - teljesen egyértelmű a válasz. Mert, hogy elsőre esetleg nem értette azt, hogy milyen nagyvonalú vagyok vele, azt el tudom úgy kábé, nagyjából fogadni. Na de most már jól ismer. Pontosan tudja, hogy ha róla van szó, akkor aranyból van a szívem, és nagyon sok mindent megadok neki. Néha előre is. Szóval igen, dalolva és önként kéne érkeznie, mert tudom, hogy amikor nincs itt, akkor is rám gondol, és utánam vágyakozik…
- Ha úgy fogadnál engem, mint tegnap, szívesen beugranék hozzád. - abszolúte igazat mondok. Tegnap eszméletlen volt, szóval, ha úgy várna rám, még a virágait is szívesen meglocsoltatnám valamelyik szolgámmal. De természetesen most nem ezen van a hangsúly. Hanem azon, hogy kezdjen el újra gondolkodni azon, hogy milyen jót táncoltunk tegnap este… Mondjuk, ha úgy várna… lehet, hogy akkor is megfontolnám, hogy egy órára beugorjak… Öhm… vagyis nem, jöjjön csak ő ide.
- Mert jóóóól ismersz. - bájosan mosolygok, hiszen ezt nem tagadhatja. Illetve én is tudok róla mindent. Ismerem minden porcikáját, és persze gondolatát. A félelmének íze pedig… valamennyire a rabja vagyok, nem vitás, és miként erősödni is érzem… Na kinek van a legjobb napja? Hát nekem, és még csak nincs is szülinapom. De azért ő is kap valamit tőlem, mert így lesz teljes a móka.
- Ugye milyen szép ajándék? - persze, hogy az, költői kérdés volt. De azért a reakcióit figyelem. Az a rettegés… nem értem, hogy miért marad végül abba. Ja tudom. Már a másik fejével gondolkodik.
- Lásd, hogy milyen rendes vagyok.  - fel is állok és lassan kimegyek a szobából. Tudom, hogy nem fog tudni elaludni, mert egyrészt, nem tudja teljesen elfordítani a fejét, és minimum perifériából látni fogja a műsort másrészt… hát lesznek még más képek is.
Ezért a közelben maradok, és csak egy kényelmes fotelt hozatok magamnak az ajtaja elé. Meg persze egy italt. Még nem tudom, hogy meddig fogok itt várakozni, de alkohol mindenképp kell hozzá. Ugyanis halmozni akarom az élvezeteket. Mert percekig csak ugyanazokat a képeket fogja látni. Később viszont… lesz még meglepetés. Mikor eszméletlen volt, csináltam néhány fényképet, amin igen közeli helyen fekszem mellette, és a kezem sem a derekamon melengetem. Plusz ott vannak azok a képek is, amit némi utómunkával tettek a szolgáim ‘hitelessé’ és azon aztán tényleg van minden. MINDEN. Vagyis ruhák, pont nem, de cselekmény tekintetében… Nagyon kíváncsi vagyok, hogy azokhoz mit fog szólni, mert az saaaaajnos nem történt meg. De erre biztosan nem fog rájönni, mert tökéletes képeket gyártanak az embereim. Annyira, hogy… ha érzem esetleg rajta, hogy megváltozott vagy megerősödött a félelme - és eltelt annyi idő, hogy már elérje azokat a képeket - akkor mégis csak bekukkantok hozzá. Nem megyek be egyelőre, de az ajtó résnyire nyitva van, és lesek. Mert az arcát is látni akarom, legalább annyira, amennyire ebből a szögből lehetséges.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sun Dec 04, 2022 7:36 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Tehát szerinted mindig önként és dalolva érkezzek hozzád, mert olyan jó? Kíváncsi vagyok, fordított helyzetben milyen lenne. - irónizálni akartam, ám valahogy kicsit sokkal inkább keserűnek hangzódott a kérdés vége, hogy még keserűbb legyen a hangom a végére. Főleg a miért nem tanulok belőle ütött meg rendesen. Itt sem akarok lenni. És tudom, nagyon tudom, hogy ezt érdemlem, sőt, rosszabbat is. Annyi lélek...
Félelmem sosem a halálnak szól. Az mindig maga a megváltás, s hamar rájött Jezabel, hogy inkább a halált választom, ezért is próbálja mindenhogyan megakadályozni. Mindig van egy pont, ahol már nem bírom tovább, s inkább végeznék magammal, csak legyen már vége.
- Miért is nem lep meg. - bár a mosolyom cinikus, a félelem hulláma újra átvágtat rajtam. Már bánom, hogy kicsúszott a számon. És nem bánom. Még mindig úgy érzem, sosem lesz elég az a szenvedés, amit átélek, amit okoztam akkor.
Ahogy közelebb hajol, bennem van, hogy automatikusan harapjak, de annyira meglep a hangja közelről, hogy megrezzenek. Ezzel hozzáérek a kezéhez, s a már így is hevesen dobogó szívem, mely  nem örömében teszi, a félelem teljesen kezd elborítani, megugrok, vagyis megugaranék, ha nem lennék ennyire kifeszítve, s a szívem nem csak két taktust hagy ki.
Nyelek egyet. Már most kivagyok, pedig még csak... most kezdi el.
A zajra a mennyezetre szegezem a tekintetem, s ha lehetne látni a pupilláimat, akkor egyre nagyobbá válnak, ahogy nyílik a mennyezet. Lélegzetemet is visszafojtom, ahogy a "válla felett" nézek felfelé, most már teljesen beborít a félelem.
Aztán a felismeréstől felhorkantok, ami inkább egy "pff" hang kiadása.
- Kérlek, olyan jót aludnék rajta. - el kell ismernem, az emberi teste nagyon is... nem, nem gondolok erre.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Thu Nov 24, 2022 10:40 pm

Hello my old "friend"

Annyira nem értem ezt a szabadság mániát. Nem csak a Kiskandúr, hanem a többi rabszolgánk esetében sem. Kapnak enni-inni, meg leginkább élnek még. A saját világukban is dolgozniuk kell ezért, szóval nem értem, hogy mi a különbség. Oké, dekoráció terén lehetnénk erősebbek, de ha csilli-villi holmikat akarnak, csináljanak maguknak. A szabadidejükben - feltéve, hogy jól viselkednek és kapnak - azt csinálnak, amit akarnak. Ezt pedig a Kandúr is tudhatná már, szóval nem értem, hogy miért mindig ezt a régi slágert akarja hallgatni.
- A saját dolgodat nehezíted meg. Mindig. Miért nem tanulsz belőle? - mondjuk magával azt csinál, amit akar. Engem nem érdekel. De amikor az én szórakozásomat is érinti a makacskodása, akkor azért be tudok gurulni. Mutatni viszont nem fogom, mert azzal csak tovább táplálnám az ellenállását. Mert azért annyira nem hat rám, hogy ezt gyenge pontnak lehessen nevezni. Ezt az is jól mutatja, hogy tökéletesen kifejezéstelen marad az arcom, és legfeljebb a megvetés szikrázik az íriszeimben. Mert az viszont van, és nem is akarom tagadni. Akkor viszont mindenképp enyhül, amikor megérzem rajta a félelmet. Ez nagyon is tetszik, és akár azt is mondanám, hogy a feneke után ez a legvonzóbb benne. Az ő félelmének az illata egyedi, akárcsak az ujjlenyomat, és már annyira hozzászoktam az övéhez, hogy azt is merem állítani, hogy megkedveltem. Hiszen olyan finom…
Ezért húzom az idegeit még tovább, és egy sokat ígérő mosoly is az arcomra kúszik. Eeeeeez nem csak nagyon jó lesz, de már most is tökéletes. Persze akkor lesz az igazi, amikor a meglepetés is megérkezik.
- Nekem az is jó. Tudod, hogy én azt is bírom. - a kínzást akkor is szeretem, ha én magam csinálom, illetve szimplán nézni is jó móka. Mondjuk most per pillanat nem tudom, hogy melyikhez lenne jobban kedvem. És talán még nem is kell eldöntenem. Ugyanis a meglepetését már nagyon oda akarom neki adni.
- Ez igaz. És mivel ilyen ügyes voltál előbb mindenképp a meglepi jön. - közelebb hajolok hozzá a füle felé, de azért annyi távolság még marad, hogy ne tudjon megharapni.
- Felkészültél? - csak suttogok és ismét végig simítok az ágyon, olyan közel a vállához, hogy ha megmozdul, hozzá is érek. De egyébként nem ez a szándékom, tökéletesen megfelel, ha csak éppen hogy érzi a bőröm melegét. Illetve egy idő után, avagy a válasza után abba is hagyom, mert a karórámat is meg kell nyomnom. És amint megérintem a kijelzőt, finom zajt hallani a plafonból, éppen az ágya fölött. Elmozdul a panel, és egy majdnem humanoid nagyságú képernyő tűnik fel mögötte. De nem ám sötéten… A legjobb műsort látni rajta. Engem.
- Parancsolj. - felfelé mutatok, főleg, ha nem vette észre, hogy mi változott. Képeket fog látni a képernyőn, amik nagyjából percenként váltják egymást. Még néhány rövid videó is akad. Természetesen mindegyiken én vagyok, és ruha azért van rajtam. Nem sok, és némelyiken éppen leesőben van, de azért nem mutat meg mindent. Azt külön kell majd kérnie.
- Mit szólsz? Magadra hagyjalak vele? - remélem, hogy igent mond. Mert azért másféle képek is lesznek. De csak később. Előbb azt akarom, hogy elhiggye, ez valóban egy meglepetés volt a számára.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Thu Nov 24, 2022 9:51 pm

Not friend, but old
Jezabel  / Múlt

- Ó persze. - hogyne lenne, hiszen csak mi vagyunk ketten a szobában. De csak örüljek neki, hogy nem egy rothadó szagú, vizes cellában vagyok kiláncolva. Igaz, ha választani lehetne, akkor itt sem lennék.
Hát már megint hülyének néz, inkább erre nem is teszek megjegyzést inkább, ráhagyom.
- Igen? Szívesen, máskor is... - még bólintok is, ahogy megy, s egy teljesen komoly arcot is vágok. Azért szeretem letörni a szarvacskáit, még akkor is, ha egyre inkább úgy érzem, megint előkúszik az az érzet, ami mindig elönt, ha itt vagyok: nagyon is rászolgáltam minderre, ugyanakkor... bele is fáradtam valahol. DE csak ne sopánkodjak. Elég nagy ronda és mocskos dolgot tettem, hogy létezésem végéig így legyen.
A szememnek és a fejemnek viszont nem tudok parancsolni arra, hogy a szavak és a tekintetem nem igazán egyeznek: elfordítom kicsit a fejem, s tőle elfelé tekintek. A fal most valahogy jobban érdekel. Kicsit sem látta ezek szerint mindig a nézésemet, ha....
Fejezd be, Kismacsek, különben nem csak a gondolataid lesznek ilyenek...
És aztán valahogy minden elromlik, de mintha vártam volna, mintha én akarnám minduntalan, hogy ide lyukadjunk ki. És be is kell vallanom magamnak: vágyom is rá. És valójában nagyon nem. És azt sem akarom. Sehogyan.
A félelem, és hogy nem akarom, tovább ugrik felfelé bennem, ahogy végigsimít az ágyon mellettem, egy ideig ránézek, aztán inkább elfordítom a fejem, remélve, hogy ha nem látom, akkor nincs is. Csakhogy itt van. Érzem a mozdulatát az ágyon, mellettem, lassan, s minden idegszálam azon pattan, mikor ér hozzám... "véletlenül".
Hosszú ideig játsza ezt, legalábbis nekem nem csak a mozdulatai kínzó lassúak, már-már szinte arra vágyom, hogy tegye meg, érjen hozzám, hol meg inkább azért fut rajtam végig remegés, mert nem akarom, hogy megtegye.
A szavára megrezzenek, a szívem a torkomba ugrik. Aztán ott is marad, mert valóban jól gondoltam, ez minek az előjátéka. Ebből sehogy sem jövök ki jól. Az ajándékai, ahogy ő állítja, csak neki okoztak eddig örömet. Mmmmajdnem mindig... úúúh, Kismacsek...
S mint vannak alkalmak, amikor sarokba szorít, s nincs már más  megoldásom, a behódolás helyett jön a támadás.
- S mi van, ha azt mondom, hogy a kínzást választom? - legalább végre vége lesz mindennek. Csak azt mindig elfelejtem, hogy vagy nem gyorsan, és általában igencsak fájdalmasan lesz vége minden esetben....
Pedig a félelem még most is ott van bennem, s a felismeréstől, utólagosan, ismét megugrik bennem. De már kimondtam, s nem visszakozom. Már mindegy. Meg amúgy is mindegy.
- Úgy is azt csinálsz, amit te akarsz. - ezt meg minek mondtam ki?

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Mon Nov 14, 2022 10:08 pm

Hello my old "friend"

Azért reménykedtem benne, hogy később fog visszatérni a harci kedve. Egy ideig igazán megmaradhatott volna a zavart kiscicák szintjén, akik percekig állnak még a fal mellett, mert nem tudják, hogy hova tűnt a lézerfény.  De mindegy. Szeretem azt is, amikor puffog, mert az nagyon mókás, amikor egy ilyen jelenet után sikerül kiirtani belőle az ellenállást.
- Miért akarnám használni? Nekünk bensőségesebb a kapcsolatunk annál. - erre még kéne, hogy emlékezzen. De most nem forszírozom. Úgyis úgy szólítom, ahogy akarom. Nincs beleszólása. És még kedves vagyok, hogy nem illetem egyéb neveken. Mondhatnék olyat is, ami egyáltalán nem kedves. Ez legalább… aranyos?
- Tudod mit? Ezt majd megbeszéljük, ha jobban képben leszel. - ennél egyértelműbben nem tudok fogalmazni. Talán akkor, ha igaz lenne, amit meséltem neki, de nem az. Egy szó sem. Így inkább hagyom, hogy rágódjon csak magában, mintsem túl magyarázzam a dolgot. A jó hazugsághoz kellenek a részletek, mert ettől lesz hihető. De azért nem minden… Szóval ez megmarad a balladai homályban.
- Ajj… ezt most miért kell? Teljesen elrontod a hangulatot… - mert unoooooom… miért akar mindig kiszabadulni? Kap ételt? Igen. Kap italt? Igen. Élvezheti a társaságom? Igen. Akkor mi kell még? Semmi. Ez tökéletesen kielégíti minden igényét, szóval elég lesz már ebből a szabadulás mániából. Tudhatná, hogy amiatt sohasem fogom elengedni, mert megkér rá. Ha kiérdemli… esetleg lehet szó néhány bilincs mentes óráról.
- Ki nem állhatod? A szád mond valamit, de a szemed mindig ellenkezik. - nem úgy tartja a mondás, hogy a szem a lélek tükre, és az sosem hazudik? De, azt hiszem pont így van. Ezért elégedetten mosolygok. Mert láttam, amit láttam… Mondhat akármit. Egy idő után viszont inkább… elhallgat? Komolyan? Na hol van már az a puffogás? És mintha éreznék még valamit is, mikor húzni kezdem a bajszát. Mi ez? Csak nem… félelem? Mély levegőt veszek, ahogy magamba szívom az illatát. De jó… Mondani akartam neki valamit, de egyelőre még nem rontom el a pillanatot. Helyette végig simítok néhány alkalommal az ágyon, közvetlenül mellette. Lassan, és érzékien. Közben pedig úgy mosolygok, mintha éppen most kaptam volna meg a legjobb ajándékot. Majdnem. Ajándékot igazából majd ő fog kapni. Hamarosan.
- Szóval mi legyen? Térjünk vissza a kínzásra, vagy inkább rendesen fogsz viselkedni, és akkor megkaphatod a meglepetésed, amiről beszélni akartam veled? - csak hosszú percekkel később vetettem ezt fel neki. Ha kell, azt is elmagyarázom, hogy mit jelent az, hogy rendesen viselkedni. Elvégre ez még kimaradt. Nekem azért, mert nem régóta van itt, neki meg azért, mert nem emlékszik rá. Bármit is választ, nekem mindenképp jó lesz. Mert ha a kínzást választja, akkor is megkapja a meglepetést. Csak akkor más… csomagolásban.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Mon Nov 14, 2022 9:06 pm

Not friend, but old
Jezabel  / Múlt

- Te direkt felejted el a nevem? - puffogok. Aztán rájövök, jobb is. Még a végén a rémálmaimban is előjönne a hangja, ahogy a nevemen szólít....
- Hogy jön ide az, hogy egyszer minden buli véget ér? - teljesen elvesztettem a fonalat, azt hiszem.
- El fogom mondani, ha elengedsz. - ha ennyire kell neki a kutatásához. És persze, mert hogy rajtam kellett kísérleteznie. Egész biztosan véletlen volt a véletlen. Mint ahogy véletlenül visszakerültek a bilincsek és a láncok is. Hacsak nem csináltam valamit a szer hatására.... inkább nem kérdezek rá. Jobb, ha nem tudok róla. Így is elég hosszú a listám.
Megint nem értem a válaszát, most már tényleg teljesen össze leszek kavarodva.
- A kedvencem? - végiggondolom, miben... ááá, na jó. Ettől függetlenül: - Neeem, te mindig abban vagy többször, amit ki nem állhatok. - erre még egyértelműen emlékszem. Azt hiszem...
Az összes, maradék jókedvem is elszáll, ahogy kimondja, most is az vagyok. Nem vagyok, s ez már a frusztráltságon és a megalázott érzéseken túljutott. Szeretném elégedetlenségem kifejezéseként feljebb húzni a lábam, és éppen az nem engedi, amire rákérdeztem. Mert nem, nem vagyok szabad, egyáltalán nem. Hirtelen esik le a jókedvem.
Már felelném, hogy igen, de valahogy nincs kedvem, és ahogy közeledik, aztán ad, és mégsem, egy pillanatra ránézek, és azért hogy leült mellém, azt érzem, de inkább csak nézek rá, véletlenül sem végig rajta.
Elölről? Mindent? Egy ideig csak a mennyezetet bámulom. Nekem mindegy, hiszen el, úgysem tudok menni. És ha már fél éve itt vagyok, akkor ha nem tepsiben, akkor máshogyan visznek ki, ha élve is, akkor is csak egy uticél lehet. Nem vágyok rá, és arra sem, hogy itt maradjak.
Ránézek, és még elkapom a mozdulatot. AZT sosem akartam, sosem szerettem, és mindig eléri, hogy megtegyem, mindegy, hogyan. Csakhogy...
Elfog a rettegés. Ugye nem akarja megtenni?
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Nov 05, 2022 11:10 pm

Hello my old "friend"

Nem méltatom válaszra ebben a formámban (egyébként sem tenném), had forrjon egy kicsit a lében, amit büszkén gyújtottam meg alatta. Még az sem zavar, ha esetleg elhiszi, hogy ezt a meccset ő nyerte. Ugyanis is még nagyobbat fog koppanni, amikor rájön, hogy nagyon nem. Mert ez a puffogás, és a morgás is… dallamos zene a füleimnek,  az egómat pedig egyenesen simogatja. Szóval ki is élveztem néhány pillanatig a fölényemet mielőtt visszatértem, már csak azért is, hogy saját alakomban már egy egészen másfajta attitűdöt tudjak előadni.
- Ügyes kis cica vagy. Ez pontosan így van. De egy idő után minden buli véget ér. - még azok is, amiket az én tisztelemre szoktak rendezni. Nem lehet hetekig mulatni. Egy idő után pihenni is kell, és egy kellemes este után, nagyon is jólesően. Erről jut eszembe, hogy nekem amúgy most pont jól esne egy szundi. Na de majd később.
- Kár. Ha eszedbe jut, szólj, mert fontos lenne a kutatáshoz. - ami nem létezik… De legyen csak elégedett magával, miszerint épp most szedett ki belőlem egy fontos információt. Szoktam ilyenekkel bombázni, mert akkor, ha véletlenül elszólja valaki magát, és mond valami használhatót, nem fogja tudni kiszűrni, hogy mi igaz, és mi nem. Ezt a taktikát egyébként én javasoltam a kihallgatásokhoz, és azóta is előszeretettel alkalmazzák többen is.
- Látod? Jobb biztosra menni. - meg különben is. Simán megérte ennyi a rettegés ízéért cserébe. Pech, hogy nem jött be. Na de majd kitalálok valami mást. Mert ezt a kellemes, már-már bizsergető hangulatot azért nem akarom sokáig fenntartani. Annak ellenére sem, hogy azért látom, hogy… szóval látom.
- Többször is felveszek egy ruhát. A kedvenced számos alkalommal volt már rajtam. - igen, arra gondolok, amiben olyan kis cuki cicuska vagyok, mint ő. Vagyis inkább még aranyosabb. Akár azt is felvehettem volna, de azért nem azt választottam, mert kell a változatosság. Előbb vagy utóbb nyilván kidurran a lufi, de jobb, ha minél később következik be. Illetve észre kell vennem még durranás előtt, hogy el tudjam vele hitetni, valójában nem is létezett semmi, ami kipukkadt volna.
- Most is szabad vagy. - azt mond, amit akar, és nem ütöm meg miatta. Ennél többet úgysem fog kapni soha. És ezt is idővel elveszem majd. Ugyanis csak addig lefetyelheti a tejecskét a cica, amíg engedem neki.
- Ezt? - oda akartam neki vinni rögtön, de ha ilyen nem szépen kéri… akkor csak lassan teszem, és előtte én is iszom az üvegből. Miután megízleltem, és megbizonyosodtam róla, hogy ez a nedű még mindig nem rossz, az ő szája elé is odateszem. Tarkó emelgetést viszont most ne várjon, örüljön, hogy végül kegyes voltam, és engedtem neki ennyit. Leültem mellé, hogy elérjem, és ez is nagy dolog.
- Egyébként tényleg nem örülök neki, hogy így alakult. Akartam veled beszélni ma, valami fontos dologról, de így… kezdhetünk mindent elölről. - sóhajtok egy nagyot. Aztán folytatom az előadást.
- Már unom a kínzást. - háh, nem. Azt sosem lehet megunni. De most előadom a megtört és kicsit megfáradt nő jelenetet már csak azért is, hogy így értelmet nyerjen, miért van még mindig bilincsben. Meg gondolkozzon csak rajta, hogy mi lehet az a fontos dolog. Nagyon sejtelmesen adtam elő, és alig észrevehetően ugyan, de a combomon is végig simítottam közben. Azért remélem, hogy észrevette...

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Nov 05, 2022 10:01 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Továbbra sem úrnő? Ezt is szívesen megosztom vele, miként nevezted. Úrnőnek biztosan nem. - tény, én sem fogom gazdámnak hívni, mert nem vagyok a tulajdona, tartsa pórázon a.... inkább csak lehunyom a szemeim, szemhéjam mögé rejtve a még ott lévő enyhe gúnyt, amit a hangomban is hallhatott.
- A saját otthonomban valóság. - vállat vonnék, de nem megy. Valóban sokkal jobb életem van a saját házamban, már csak azért is, mert szabad vagyok. Másrészt nem ilyen borzalmasan kényelmetlen bőr akármik vannak rajtam.
Gúnyosan, mélyről jövően nevetek fel.
- Mi van, nem mersz közelebb jönni? - még morgok is hozzá, cseppet sem jóleső morgás, vagy talán mégis az, hiszen éppen most fejeztem ki felé, hogy gyáva.

Annyira tudtam, hogy a vizet elissza előlem! Csak a szám széle rándul, megszoktam már, hogy amivel lehet, szivat.
Értetlenül nézek rá, amennyire megy, még a fejem is félrebiccentem.
- Egy buliban éppen az a lényeg, hogy zaj van. Zene, beszélgetések, tánc, nevetés... - még mimika is van hozzá, ahogy sorolom. Hiszen ezek magától értetődőek.  Vagyis nem értem, hogy jön ide ez az egész. Főleg, hogy most láncon vagyok.
- Az utolsó?  - tényleg el kell gondolkodnom. Minden olyan zavaros. És nem megy. Homályos az egész. - Nem tudom.
Elgondolkodom újra azon, elhittem volna-e neki. Sok mindent nem akarok elhinni, de mindig olyan meggyőző. Valamit átkapcsol bennem. És ezért nagyon gyűlölöm.
- Neeemmm... tudoommm?  - felfelé ível a vége, bizonytalan az egész. Mindenesetre undorító az ujj. Meg a mocsok az ágyon. Nem, mintha én már ne adóztam volna megint a párnának a véremmel.
- Ebben voltál? - nézek rá. - Te mióta szeretsz egy ruhát kétszer felvenni? - vagy szeret? Mert jól áll neki? Ahh, néha nagyon zavaros az egész.
Azért lopva odapillantok a lentebbi halomra... is, aztán elkapom a tekintetem, inkább a plafont nézem.
- A szabadság is jó lenne, sűrűbben emelgethetnénk a poharunkat... - nem nézem, merre sétál, és ezzel jelzem azt is, hogy igazán adhatna már valamit inni.
Ha visszatér, csak az üveget nézem.
- Például annak a tartalmát.- biccentek a pohár felé.


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Oct 29, 2022 7:52 pm

Hello my old "friend"

Azért be kell vallanom saját magamnak, hogy ez az alakváltás mégsem megy olyan egyszerűen, mint gondoltam. Bele kell gondolnom, hogy ez a férfi vajon mit tenne, ha tényleg itt lenne, és annak ellenére, hogy számos erényem van, ez a beleképzelés dolog pont nem tartozik az erősségeim közé. Ezzel alapvetően nincs is probléma, hiszen a Cicus esetében pont nem akarom elképzelni, hogy milyen szituációban van. Nem igazán érdekel még ő sem. De most kénytelen vagyok más fejével gondolkodni, ugyanis nem én vagyok itt a szobában. Erre emlékeztetni kell magamat, mert a haragon az szépen fel is éled, amikor van pofája azzal jönni, hogy ki ragadt ott és hol… Egy ilyenért én simán a szemét venném… Ez a férfi szintén, de ő nem teheti meg, mert utasítást kapott rá, hogy nem igazán bánthatja a játékszerem. Vagyis dilemma… de végül rájövök, hogy nem az enyém. Simán annyiban is hagyhatom. És rábízhatom… magamra.
- Majd értesítem róla Miss Mendezt, hogy vele szívesebben beszélne erről. - nem, igazából nem fogok szólni magamnak erről, mert akkor rögtön bántanom kéne, mikor visszajövök, az meg úgy nem buli. Most nem arra van szükség. Jelenleg úgy állunk, hogy pusztán a szavakkal is képes vagyok tördelni őt, és ez még kihívás is, nem csak pillanatnyi öröm. Vagyis ez megmarad egy egyszerű fenyegetésnek, ami miatt tarthat a későbbiekben a bosszútól. Lesz majd az is, simán bejátszom majd, hogy kimegyek megint, és épp akkor szólt. Elvégre ráérünk még az ilyen mókákra is, nem kell sietni.
- Szép álmok. - selyem… még az kéne. Az csak nekem jár. Neki semmiképp. Mondjuk, ha csak egy réteg lenne rajta, és az is csak bizonyos részeknél… öhm… nem, szóval a selyem az csak nekem jár. Mondjuk hálóing formában, mert azt könnyen le lehet venni… öhm… megint elkalandoztam. Vissza a feladathoz.
- Persze. Gyere ide, és harapj meg. - még a kezeimet is széttárom, a férfira jellemző lazasággal. Viszont ő még hozzá tenne valamit. És nem mellesleg én is.
- Jah… nem megy. - egy elégedett mosoly kúszik a felvett arcomra, és ez tökéletes zárszó lenne a távozásra, ha nem akadna még más tennivaló is, ami fontos. Ezért a továbbiakban fa arccal teljesítem, amire megkértem saját magamat ugye, és csak akkor horkantok fel, amikor megköszöni. Ez tud ilyet is? Egészen meglepő. Kíváncsi lennék rá, hogy komolyan gondolja-e vagy csak trükközni akar. Jelenleg nehéz eldönteni. Ezért kifejezetten jól jön, hogy otthagyhatom, és visszajöhetek újra a saját képemben. Azért az sokkal jobban néz ki, lássuk be. Ha érdekelne az ilyesmi, egész biztosan saját magammal jönnék össze. Viszont néha, de tényleg nagyon néha, el kell azt is ismernem, hogy nem gondolok mindenre, és az a baj, hogy ez a macska a totális véletlen miatt, erre időnként rá szokott tapintani. Mondjuk egy egyszerű kérdéssel, amire nincs azonnal válaszom… Vagyis húzom az időt, amíg kitalálom, de hogy hozzám méltó legyen, akképpen, hogy a korábban itt hagyott vizet nemes egyszerűséggel elveszem, és megiszom. Értékes másodperceket nyertem ezzel, így meg is van a tökéletes magyarázat.
- Azt én nem tudom. Te kérted. Gondolom aludni akartál, mert nagy volt a zaj. - teszem azt én nem akartam kikapcsolni a zenét. Ez teljesen hihető. Vagy, ha nem, teszek róla, hogy az legyen. Most már maradok ennél a mesénél. Fel fog ez épülni teljesen, csak még hiányzik néhány fejezet. De megírom, ha ezt kéri, nem fog tudni zavarba hozni semmivel.
- Az attól függ. Mi az utolsó emléked? - én tudom, én tudom, megmondhatom? Neeeem, és még utalást sem teszek rá, hogy én MINDENT tudok. Az arcom kérdő formát ölt, meg némi… érdeklődést? Igen azt hiszem, ez az lesz. Mások is szokták így oldalra dönteni a fejüket. Mondjuk főleg akkor, amikor nem értenek valamit. De elvileg erre az esetre is jó lesz ez a gesztus.
- Elhitted volna, ha csak mondom? - azt még sem mondhatom, hogy látni akartam a tekintetét, amikor megjelenek ezzel… Ezért marad ez. Kár, hogy nem valami nagyobb testrésszel jöttem. Így “fúj” lett a “jaj” helyett. Ami azért kár, mert az utóbbit sokkal jobban szeretem.
- Tegnap ebben voltam. És, ha már az emlékeid nincsenek meg, legalább ennyivel vissza akartam adni az este hangulatát. - még körbe is fordulok, lassan, hogy minden egyes porcikámat szemügyre vehesse. És mire újra szembe kerülök vele, már mosolygok, azon a módon, ahogy akkor szoktam, amikor valami nagyon is a kedvemre valót kapok.
- Viszont italra azt hiszem még szükséges lesz a jó hangulathoz. - a víz csak álca volt, alkoholt viszont még kaphat. Az szépen fel szokta erősíteni az érzéseket. A kétségeit meg a félelmeit pedig nagyon is szeretném még viszont látni. Meg esetleg mást is… khm… ezért körbemegyek a szobában és megkeresm azt az üveget, amiben még van is némi ital. Ha kér, akkor megitatom. Mondtam már, hogy mennyire rendes vagyok?

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Fri Oct 28, 2022 8:49 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

Szívesen visszakérdeznék, hogy miért nem most? De most sokkal nagyobb a megalázottság érzése, hogy bármibe is belekezdenék, mint beszélgetés. Egyedül akarok maradni, és nyalogatni a sebeimet. Amit jó lenne, ha meg tudnék tenni, ha el is érném. Igaz, ezek most lelkiek.
Millió érzelem robban szét bennem, először a megjegyzésére, aztán a helyzetre, amiben vagyok. Szégyen, megalázottság, kiszolgáltatottság, méltóságom megsemmisülése keveredik a haragommal, és valami mással is, amit nem tudok megmagyarázni, s ezzel fordulok felé, a tekintetemben.
- Ezt is csak azért tudod mondani, mert nem ragadtál odaát. - morgok mélyen a szavak mögött. Egy részem a régi Emyrből, aki nem szerette, ha szórakoznak vele, mert tisztában van azzal, ki is ő. Őt gyűlölik a Dracok, ezért gyűlölnek, hiszen ezzel jártunk túl az eszükön. Amin annyira nem is nehéz. De őt valahol elhagytam a robbanásnál, azt hiszem... és nem ők vannak láncon...
Megváltozik az arckifejezésem, s remélem, hogy a leereszkedő hangnemet csak én képzelem bele.
- A selyem jobban áll rajtam... s rétegesen fedve... - fordítom a e fejem tőle, s mindezen érzet tova is száll.
- Harapni is tudok, szeretnéd kipróbálni? - a megvető hangnemre megint felizzik bennem valami, hogy aztán fáradtan sóhajtsam ki, ahogy a fájdalom az arcomon észhez térít.
- Köszönöm. - pillantok rá, mert azért csak levette rólam, s megtette, amit kértem. Jezabel nem igazán ilyen, és a taktika is hamar megbukott nála, hogy az ellenkezőjét mondtam, amit igazán szeretnék. Ahhoz túlságosan jól forognak a kerekei.
Ez a gesztus azonban amit a szolgálója tett, nagyon jól esik, még ha meg is vet. Nem érdekel, a tettet, a kérés teljesítését akkor is megköszönöm. Szívből. Még ha nem is tudja, milyen az.
Korábban már rájöttem, hogy a bilinccsel fogok tudni kezdeni valamit, ehhez azonban idő kell, s most csentem hozzá még egy keveset, hogy feltérképezzem. Ilyenkor bánom, hogy a mechanikai és műszaki dolgok nem az erősségem. Láthatón fejlesztette a bilincset, megismerve, miként sikerült a régebbi esetekben kinyitni, s azokat elvette. Nekem azonban van szemem is.
A levágott ujj azonban undorító. Mindenhogyan. Még jó, hogy nem belém törölte, vagy a kezét.
- Tényleg? És miért nem? - tényleg kíváncsi vagyok rá, ugyanakkor van benne némi szarkazmus is. Most jön csak vele?
- De miért kellett lenyugtatni, ha éppen jót buliztunk? - nem értem. Vérengző vadállat sosem szoktam lenni. De imád rajtam kísérletezgetni, így hát elengedem ezt egy blöffnek. Amihez éppen kedve van, úgyis ki szokta rajtam próbálni, meg sem kérdezi. A ruhát sem, például, amennyire kényelmetlen és megalázó például ami rajtam van, ő annál dögösebben van... ahhrr, Kismacsek!
- Mennyit? - az arcom sérülése nem akadályoz a beszédben most kivételesen.
Behunyom a szemeim, hogy aztán kipattanjanak. Még a kezem is hozzá gesztikulál, az arckifejezésemhez.
- Ez az ő ujja volt? - aztán elfordítom a fejem. - Ahhh, minek kellett behoznod, elég lett volna, ha elmondod, mi ... - aaaanyira nem érdekel, mi történt vele.
- Miért ezt a ruhát vetted fel? Megyünk valahová? - nagyon örülnék már annak, ha levenné a bilincseket. Tény, hogy hamar megpattannék.... de akkor miért buliztam vele?

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Oct 22, 2022 7:58 pm

Hello my old "friend"

Lemondóan sóhajtok egyet, de ez persze nem jelenti azt, hogy feladtam volna. Ez az ige, csak érdekességként van benne a szótáramban, magamra értve sosem szoktam használni. Tehát lesz majd idő, amikor igenis bízni fog bennem. Ugyanis addig biztosan nem megy el innen, míg ezt el nem érem. Mondjuk utána sem megy, de ez egyelőre lényegtelen.
- Na majd akkor tárgyalunk még erről. - mármint arról, hogy hova kerül a kezem és hova nem. Egyelőre más dolgom van. ‘Megszeretgetni’ őt az egyik szolgám… alkalmazottam által.
- Én nem igazán dobálóznék szabályokkal, amikor így nézek ki. - rámutatok először a bilincsére, utána a ruhájára. Igaz, ami igaz, tényleg nem örülök annak, amikor beszélnek vele. De most muszáj volt, hiszen elvileg azért jött ide a pasi, mert én azt mondtam neki. Ezért remélem, hogy ez nem volt akkora baki a részemről.
- Még mindig nyávogsz? - igyekszem a lehető legtöbb megvetést a férfi hangjába plántálni, és elég jól sikerül. Van rutinom benne. Így az sem esik nehezemre, hogy egy lenéző pillantást is löveljek a cicám felé, amikor annyira nem képes nyugton maradni, hogy végül saját magát vágja meg az üveggel, amivel NEKI segítek. Komolyan nem értem, hogy mi a baja.
- Ez van, ha mocorog valaki. - és lehet még ennél sokkal rosszabb is, ha nem nyugszik most már le. Oké, egy darabig türelmes vagyok, de szeretnék már komoly eredményeket látni. Például szívesen levenném róla a bilincset majd, hogy ne csak elméletben, hanem a gyakorlatban is feleleveníthessük az eltelt estéket… De azt hiszem ez még nem fog megtörténni. Ugyanis mikor vittem neki a vizet, és mellé tettem felraktam a kamerát is, amin bizony látok egy-két huncut dolgot. Nem kéne, hogy meglepjen, de azért reménykedtem benne, hogy ezen már túl vagyunk, és leginkább abban, hogy be tudom fejezni a lábkörmeim festését is, mielőtt vissza kell mennem. Tévedtem. Nem lesz így szandál, csak sima magassarkú. És persze a ‘törődő’ attitűd, ami nem csak az én, hanem az egész népem sajátja. Ezért sem adom jelét annak, hogy észrevettem, játszott a bilincseivel. Akkor meg kéne büntetnem, és azt egyelőre nem akarom. Legalábbis nem a klasszikus értelemben. És azt sem akarom felfedni, hogy van egy kamera a szobában. Ha már voltam olyan szerencsés, hogy nem szúrta ki, akkor maradjon is titok ez az apró részlet. Főleg, mert a levágott ujjal nem sikerült elérnem azt a hatást, amit szerettem volna. Nem érzek rajta félelmet. Egy lenyesett fejjel kellett volna idejönnöm, bár annak a beszerzése azért nehezebb lett volna. Szóval most már mindegy.
- Kiderült, hogy miért nem emlékszel a történtekre. - megvárom, míg érdeklődést mutat. Aztán még tovább várok. Nem fogja olyan gyorsan megkapni a választ, hiszen pont erre vágyik. Gondolom. Most nem igazán tudom, hogy mi jár a fejében. Viszont remélem, hogy semmi jó. Ezért végül bedobom a bombát, csak jóval, de tényleg jóval később.
- Az egyik idióta rossz koktélt kevert neked. Sima nyugtató helyett egy durva emléktörlőt kaptál. Még teszteljük, és ki akarta próbálni, mekkora időintervallumot töröl ki. Mint kiderült, elég nagyot. - egyébként nem dolgozunk semmi ilyenen. Nem áll érdekünkben emlékeket törölni, vagy ha mégis, azt egy fejre mért erős ütéssel is meg lehet oldani. De elfér ez a mese is a többi mellett, hiszen így egy idő után, már nem fogja tudni, hogy mi igaz, és mi nem. Ez pont nem, de nem fogja megtudni.
- És ez az idióta már nem áll az alkalmazásomban. - nem tudom, hogy mennyire  tudja elfordítani a fejét, de a levágott újra mutatok. Ami szintén nem attól a bizonyos idiótától van. Minden kamu. Erre persze nem fog rájönni, mert olyan póker arcom van, mint senkinek ebben a szép nagy univerzumban.

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Fri Oct 21, 2022 11:27 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Éppen azért mondom. - ráncolom értetlenül homlokom. Nem ilyennek ismerem, noha mindig rá  kell jönnöm, még ennyi (millliónyi) év után is képes meglepni.
- Ahhh... - szusszantok elégedetlenül és kissé bosszúsan. Az én fejemben már régóta káosz van, de sokkal inkább a lelkemben. Az agyam, köszöni szépen, egy kerékkel kevesbben is egészen jól működik. De igazán válaszolhatna.... azaz ne válaszoljon a kérdesemre. Nem vagyok kíváncsi a válaszra. Annyira.
- Igazán. - a hangsúlya a kérdésének még csak most ér el. Felé fordítom a fejem és a tekintetem is, aztán el, a szemeim forgatva, s sóhajtok egyet. Már csak azért is, mert...
Fú, Kismacsek, neked tényleg gondjaid vannak.....
Ám az egész helyzet sokkal inkább lefelé ránt, mint bármerre.
- Vagy, csak nekem nem mondhatod el. Mint ahogy.... nem is beszélhetnél velem. - nézek rá gyanakodva. Aztán  inkább csak elfordítom a fejem róla. Nem akarom látni, a szégyen miatt. Főleg, ahogy vagyok. Megalázó. Igaz, még mindig úgy érzem, meg is érdemlem.
- Nem az úrnőd, csak Miss Mendez? Mit szólna, ha elmondanám, csak így nevezed a háta mögött? - minek tettem fel ilyen kérdést? Nem érdekel, hogy tépik szét egymást.
.... azért.... végignézném....
A saját világomba annyira visszasüllyedek, hogy az előre mozduló szemüvegtől megrezzenek, s elfordítom a fejem, így az üvegszilánk mélyen végigszánt az arcomon. Csak felmordulok, aztán kiengedem a levegőt, hogy újabbat szívjak be. A szemeim csukva, de már nincs rajtam szemüveg. Inkább nem szólok semmit, a legközelebbi a nyakam lesz?
Meglepődve nyitom ki a szemeim. Megnyalom a számat, eléggé ki van száradva. De már a második üveg pezsgőt iszom nem meg.
Érzem, ahogy a meleg folyam nekikezd az arcomon, de úgysem tudom lesöpörni, és úgyis megszoktam már, hogy ez ezzel jár. Már szinte hiányolom.
- Ital. - suttogom, s aztán belesüppedek megint a semmibe, követem a fájdalmat, az is jobb elfoglaltság, mint a gondolataimat kergetni, ami mindig csak egyre jobban lenyom.
Hallom, ahogy bejön, ahogy motoszkál, de mire érzékelném, hogy a közelemben van, s odafordítanám a fejem, addigra már megint egyedül vagyok. Egy pohár vízzel az ágy mellett.
Csak elkeseredetten mosolygok egyet, szusszantva. Tudhattam volna.
A fájdalom tompa lüktetéssé alakul, s úgy vagyok vele, úgysincs mit veszítenem, ha már nem tudom így sem feljebb húzni magam, a kezemet csavarom úgy, hogy meg tudjam nézni a bilincset. Sikerül egy kicsit lejjebb csúsztatni, hogy be tudjam hajlítani még jobban, s körbetapogatom, megfordítom, amennyire csak tudom, keresve a kikapcsolási lehetőséget. Majd a falba rögzített végére koncentrálok.
A zajra megrettenek, s igyekszek úgy visszahelyezkedni, a bilincset is, hogy ne vegyék észre, mi is történt.
Az ajtónyitásra felé fordulok, s önkéntelenül megpróbálok végignézni rajta, de csak a térdéig jutok el, így jár az, aki az ágyra van kifeszítve. Azonban kicsit biztosan felemeltem a fejem, mert érzem, hogy visszateszem.
Először értetlenül nézem az előttem lobogtatott valamit, a fejem ösztönösen hátrahúzom, hát még amikor meglátom, mi is az. Undor ül ki az ábrázatomra, elfordítom a fejem.
- Fúj, vidd innen. - ahogy eldobja, nem tetszik, s újra az undor ül ki az arcomra, ahogy az ágyba törli a véres kezét. Örülök, hogy nem a hajamba, vagy az arcomra, végül is....
- Milyen ügy? - valamit nagyon elveszthettem, fonalban.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Oct 15, 2022 11:51 pm

Hello my old "friend"

- Azt hittem ennyi év után, már jobban ismersz. - mondjuk most pont nem annyira akarom a régmúltra terelni a figyelmét, hiszen abban azért vannak csúnya emlékek. A számára. Meg egy pár kellemetlen azért akad nekem is. De kénytelen vagyok megtenni, hiszen el akarom ültetni benne a kétség magját. Talán már érzem rajta, de nem eléggé. Így mindent beleadok.
- Tudni akarod, nem akarod tudni… talán mielőtt számonkérsz engem, rendet tehetnél a saját fejedben. - az ne is zavarjon, hogy én meg pont azon vagyok, hogy még jobban összekutyuljam, ami odabent van. Attól még lehet próbálkozni. És el is várom. Ugyanis tudom, hogy ez még mélyebbre fogja juttatni. Tisztában vagyok vele, hogy úgy tudom a legnagyobb sebet ejteni rajta, ha nem teszek vele semmit. Csak hagyom, hogy saját maga végezze el a tennivalót. Viszont ez számomra nem túl szórakoztató. Így inkább lassabban, de mókásabban jutok el nála oda, ahova akarok.
- Igazán? - abszolúte kibírom, hogy csak költői legyen a kérdésem, és ne érjek hozzá most rögtön. Esetleg ott, ahol korábban jártam… Nem-nem. Türelmes vagyok. Mindent a maga idejében. Az pedig MÉG nem olyan fontos. Ugyanis nem látom még rajta a lelkesedést. Persze meg lehet, hogy azért szomorú, mert nem ‘emlékszik’ rá, de arra tippelek, hogy nem ez a gond. Egyelőre még nem látja be, hogy milyen nagyszerű vagyok. Pedig… Ez egyértelmű kéne, hogy legyen. Mindegy. Van egyelőre itt más, ami örömet okoz nekem. Ugyanis miként előadom a nagy jelenetemet, megérzem a félelmet rajta. Nem erre számítottam, hanem hálára, amiért kiállok érte, de igazából ez még jobb. Imádom az ízét. Ezért el is fordulok, hogy ne látszódjon az arcomra kúszó kéjes mosoly. Viszont magammal viszem egészen addig, míg alakot nem váltok, és végül vissza nem térek a szobába. Addigra eltüntettem magamban szinte minden gondolatot. Teljesen átlényegültem ebbe a… hát azért tisztességes méretekkel rendelkező ember alakjába. Most viszont nem erre a tulajdonságára van szükségem hanem a… nem, empátiája neki sincs. Unottan a semmibe bámuló szemei viszont igen. Most ezeket használom. Meg a megvetést is, amit fizimiskából is tud hozni, különösebb erőlködés nélkül. Okkal választottam ezt az arcot.
- Nem közölte a pontos időpontot. - minden erőmre szükségem van, hogy ne kezdjek el vigyorogni. Ugyanis ez a vicc nagyon ütött. Kicsit bánom is, hogy nem a saját bőrömben jöttem. Viszont okkal öltöttem ‘szőrösebb’ gúnyát, így nem tétlenkedem. Kihozom az adott helyzetből, amit csak lehet.
- Miss Mendez szigorúan megtiltotta, hogy magához érjünk, amikor ő nincs jelen. - egyébként tényleg. Nem akarom, hogy rajtam kívül bárki is piszkálja. Majd én eldöntöm, hogy milyen sérülés indokolt, és milyen nem. Jobban mondva nem is az indok a kérdés, hanem az időzítés. Így az is pont jól jön, hogy ezt a tényt, most közölhettem vele. Ez is mutatja, hogy én mennyire aranyos vagyok… Viszont a férfi, akinek az alakját felvettem nagyon gyakorlatias. Retteg attól, hogy elégedetlen leszek vele, így mindig talál megoldást arra, hogy a parancsaimat minden aspektust figyelembe véve teljesítse. Tehát levenné róla a szemüveget. Ezért lehajolok és a földről felveszek egy üvegdarabot. Én figyelmeztetném, hogy ne mocorogjon, de ez a szolga… férfi, nem. Így attól függően, hogy mennyire virgonckodik, vagy lepöccintem róla a szemüveget az üvegdarabbal, vagy megvágom az arcát. Rajta áll. Így bármi is történik, én végül eltávolodom tőle, és az üveget vissza dobom a földre.
- Ital vagy étel? - mindkettőért ki kell mennem, de én nem sietek. Iszonyatosan vicces így látni. Arra tippelek, hogy totál ki van. Vagyis csak később fogok visszatérni a valódi alakomban. Talán ki is ütöm egy kicsit. Vaaaagy… csak így hagyom egy kicsit, és majd kameráról figyelem, hogy ne rosszalkodjon. Azt viszont fel kéne szerelni. Így akár kért valamit, akár nem, végül távozom. És egy egészen apró kütyüvel térek vissza, amit diszkréten az ajtóra tapasztok. Meg persze azzal, amit kért. Arról persze nem volt szó, hogy meg is kapja. Pihenjen egy kicsit. Meditáljon… Teljesen egyedül… Néhány óra múlva úgyis visszatérek a saját alakomban, amikor szépen kifestettem a körmöm, és egy jóleső masszázst is beiktattam. Amíg a kamerán nem látok, olyat, amit nem szabad neki, nem sietek. És ebben az esetben meg tudom adni a módját a belépőmnek is. Egy szűk miniruhában, magassarkúban, hogy minden egyes lépésnél kopogjak. Az ajtón kívül direkt határozottabban lépkedek, hogy már hallja azt is. De akkor lesz persze az igazi, amikor végül megérkezem hozzá.
- Sajnálom. Pontot kellett tennem az ügy végére. - jah, hogy hoztam magammal egy levágott ujjat? Esküszöm, hogy nem tűnt fel. És talán neki sem, így azért meglobogtatom az orra előtt, mielőtt eldobom, és a kezemről a vért az ágyába törlöm. Ezt követően viszont nagyon figyelek rá. Főleg, ha finom illatokat áraszt…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Oct 15, 2022 10:11 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

A döbbenet kiül az arcomra. Akarom? Én is? Nem, dehogy akarom, ha nem lennék ideláncolva, akkor már az univerzum másik végében lennék, minél jobban el, tőle.
- Nem is tudom... mert nem rád vall? - bár lepett meg. Nem is egyszer, így most csak blöffölök, amiben mindig is pocsék voltam. Hezitálok a között, hogy higgyek neki, vagy sem. Vannak piszkos játékai, és most nem tudom, éppen melyikre szavazzak.
- Ennél jobban? Hogy? - komolyan érdekel, még a láncokat is igyekszem megcsörgetni, aztán észbe kapok. - Nem, nem akarom tudni... és elég türelmes vagyok, nem kell a segítséged. - az voltam, és az akkor belülről fakadt. Most már nem tudom, mi vagyok.
Egy "ahh" arcot vágok. Kerek. Inkább nem kérdezek bele.
- Kezednek jobban örültem volna. Az üveg törékeny.- ezt tényleg én mondtam? Dehogy akarom, hogy hozzámérjen!
Egy pillanatra behunyom a szemeim, majd pislogok. Pár köhögés kíséretében még meg-megrándulok, de már jobb, nem akar égni a tüdőm. Annyira.
- Mire? - ösztönösen jön a kérdés, és utána le is esik.
- Ah... - ami annyira nem a rajongásról és jókedvről árulkodik, a lefelé görbülő szám széle is mutatja. Abban viszont kezdek kételkedni, hogy a testem nem kívánta.
A felpattanásra beszívom a levegőt, az ajkaimmal együtt, s benn reked a levegő is. Várom, hogy engem talál, mégis összerándulok a törő üveg hangjától, mivel még a szemeim is behunytam. Szívem heves dobogásba kezd, nem a vágyakozástól, sokkal inkább a felugró félelemtől.
Már nem válaszolok, a mélyrepülés, aztán a felugró félelemre az egyedüllét és a sötétség telepszik. Most éppen nem tudom eldönteni, melyikre vágyom jobban: eltűnni a szégyenemmel és a megaláztatottságommal a sötétben, vagy kapaszkodni a fénybe, még ha nem is egy csillag fénye adja.
Mivel úgyis van már könny az arcomon, hagyom hogy csatlakozzon még hozzá pár, aztán rájövök, hogy nem kéne. Előbb-utóbb szükségem lesz a kezemre az orromnál is, így inkább visszanyelem a többit, s hagyom, hogy a bennem lévő sötétség örvénye magával rántson. Legfőképpen a megalázottság és kiszolgáltatottság kérdése, a reménytelenség mellé.  Nem vágyok erre a helyzetre, s egyben minden porcikám azt suttogja fennhangon: megérdemlem. Sokkal több vér tapad a kezemhez, s életek kioltása, mint az övékéhez valaha is.
Pedig milyen reményekkel indultam neki, noha nagyon bosszantott, hogy elrángatnak a kutatásom mellől...
Fogalmam sincs, mi lenne a jó.
Hirtelen lesz fény, hunyorgok, mert olyan sötétté képes tenni, hogy a sötétben amúgy nagyon jól látó szemeim teljesen vakká válnak, igaz, most nem is erre figyeltem.
S ahogy meglátom, nem ő jön, hanem más, a szégyenérzet és a kiszolgáltatottság újra elönt. Elfordítom a fejem, ezzel a szemüveg még jobban elfordul. Nem érdekel. Nem akarom, hogy itt legyen, talán ezért is örülök, mikor nem vagyok magamnál, és éppen hozzám érnek...
A kérdésre jobb szemöldököm felrándul, de nem fordítom vissza felé a fejem. Tisztában vagyok, mennyire szeretnek, és hogy legfőképpen: hogyan szeretnének szeretgetni. A gyülöletük a szívemet égetik, szavak nélkül is. S éppen ezért, ha már fizikailag nem, akkor gondolatban tépnek szét, minden alkalommal.
- Fél év múlva? - addigra talán meg is tudok szökni. Feltéve, ha nem feledkeznek el rólam. Aztán csak sóhajtok egyet.
- Levenné a szemüveget? - hozzám ne érj közben!


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Jezabel Mendez Sat Oct 08, 2022 11:47 pm

Hello my old "friend"

- Ezzel egyetértek. Te is akarod… - csak néha nem szereti bevallani saját magának. Én viszont már ismerem. Tudom, hogy mi jár abban a kis buksi fejében. Én. Teljesen egyértelmű. És ebben ráadásul hasonlítunk is. Én is mindig saját magamra gondolok.
- Nem értem miért olyan furcsa ez neked. - na jóóóó, azért sejtem. De még mindig tartom a póker arcot, sőt, most még szilárdabban, mivel nem hiszi el nekem, hogy én őszinte vagyok. Talán időbe fog telni, de ezt is el fogom vele hitetni. Majd csinálok neki helyet a fejében, amikor kidobok olyan lényegtelen dolgokat, mint büszkeség, szabad akarat, meg a hasonló baromságok. Azok itt nálam teljesen feleslegesek.
- Még nem. De majd segítek. - komolyan ezt a szót használtam volna? Úgy tűnik igen. Kezdek belejönni ebbe az empátia dologba. Mert azért az még számomra is nyilvánvaló, hogy még nem elégedett. Viszont ezen tudok változtatni. Nem a körülményein. Azon, hogy a jelenlegi örömet okozzon a számára. Elvégre lehetne sokkal, de tényleg sokkal rosszabb is. Vagyis kezdje csak el szépen értékelni, hogy ilyen jó sorsa van. Még azért is minimum imába kéne foglalnia a nevemet, hogy itt tartom, és nem adtam őt át a többiek kezébe. Én kifejezetten gyengéd vagyok, mondjuk Armandhoz képest. Szóval jah. Kezdheti úgy, hogy “Ó drága Jezabel…”
- Támaszték kellett, és ez kerek. - vállat vonok, és igyekszem lazán kezelni azt a tény, hogy valószínűleg most érezte meg, hogy azért óvatos vagyok. Ezt nem akartam azért feltárni előtte. De mindegy, dolgozok akkor azzal, ami van. Pragmatikus megközelítés, ez még hihető is a részemről. Mint ahogy sok minden más is, egyből hitelesnek hangzik a számból, ha stimmel a körítés. És arra figyeltem. Gondosan sütöttem ki majdnem minden alapanyagot. És amiről észrevettem, hogy nincs jó szaga, gyorsan elhajítottam mielőtt rájött volna, hogy mi bűzlik. Semmi. Minden szép és jó. Most is és korábban is. Például tegnap. Azt nagyon akarja tudni mi történt. Én mégsem fejezem ki az örömömet ennek okán, hanem hitetlen arckifejezést öltök.
- De akkor… arra sem emlékszel, hogy… - drámai hatásszünet… és aztán egy még drámaibb hatásszünet. Gondolkozzon szépen azon, hogy mire nem emlékszik meg. Célzást kapott már bőven. De azért hagyok időt. És csak utána veszem át a szerepet, ami ehhez a színhez illik.
- Ezt nem értem. Képtelenség. - fel is pattanok, és idegesen a földhöz csapom az egyik üveget, had csattanjon szépen a padlón. Most én morci vagyok, és nem számít, hogy az a drága ital a földön végzi. Az emlékeinek az elvesztése sokkal nagyobb tragédia.
- Ezért valakinek le fog hullani a feje. - hát mert én ennyire jó fej vagyok. Megbüntetem azt, aki játszott az emlékeivel. Talán tényleg megkínzok valakit, hogy hitelesek legyenek a sikolyok. Ó. És persze ezt a mondatot is úgy időzítettem, hogy már távozóban legyek, mintha épp most akarnék neki kezdeni a bosszúhadjáratnak a nevében. Valójában egész mást tervezek. Először egy zuhanyt. Kellemes, forrót. Aztán pedig új ruhát veszek fel. És nem csak ruhát. Bőrt is. Mert nem fogom azért olyan sokáig egyedül hagyni, amikor magánál van. Még a végén elkezdene játszani a láncaival. Nem mintha nem bíznék benne, hogy visszatartja, de nem bízok benne teljesen, hogy visszatartja. Magamban viszont igen.
Mégsem a saját alakomban megyek, hiszen azt kérte tőlem, hogy ne legyek ott. Inkább az egyik szolgálóm (beosztottam…) alakját veszem fel, akit már biztos látott korábban. A testtartásom is megváltozik. Sokkal görnyedtebb leszek, és a büszkeség is hiányzik a lépteimből. A ‘csomagom’ viszont a helyén van, és meg is igazítom, amikor visszamegyek a szobába. Ez a férfi még köpni is szokott, de azért idáig nem süllyedek le.
- Miss Mendez azt kérdezi, hogy szüksége van-e valamire. Jelenleg elfoglalt, így csak később jön vissza. - a hangom akárcsak az övé. Mély és öblös. Fura egy kicsit az én számból, de nem adom a jelét annak, hogy idegen a számomra. És egyelőre közelebb sem megyek hozzá. Csak megállok az ágya mellett, és még csak véletlenül sem mérem végig. Inkább unott fejjel várakozom arra, hogy mondja, mi a gondja. Pont úgy fogok majd tenni, mint, akit érdekel…

Emyr & Jezabel

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Emyr Algan Sat Oct 08, 2022 10:41 pm

Not friend, but old
Lyra / Jezabel  / Múlt

- Csak akkor élvezet, ha én is akarom. - vágok egy arcot finoman. Ha nem akarom az élvezetet, hanem rám kényszerítik, az már nem élvezet. Ha belevonnak, játékosan, szívből jövően, s én dönthetek a bevonódásról, az már egészen más.
Egy bosszankodó "ah, már" arcot vágok, hiszen érthető, miért kérdeztem rá, nem? De majd úgyis elmondja, s kiderül, ugratott.
Puffogó hangot adok arra, hogy okos. Kicsit jóval több vagyok ennél tudom, már amiben. Nemet mondásban például nem.
- Egy fenét. - nevetem el magam. Ő és az őszinteség, sosem jártak kézen fogva, kivéve, amikor az neki kedvezett. Sokszor meg tudja úgy csavarni a szavakat, hogy csak későn veszi észre a feline, hogy átvágta.
Ó, akkor én a türelem mintaképe vagyok - tárom szét ujjaim, megmozgatva valamennyire a kezeim, hogy a láncok megcsörrenjenek, jelezve, hogy én aztán kénytelen vagyok várni. Nem élvezem. Egyáltalán nem, a szabadságomat akarom. Tőle minél messzebb!
A plafont bámulom, míg odavan, azért az ujjaimmal megpróbálom körbetapogatni a bilincset. Hát, még kell egy kicsit lazítani a kezem, hogy teljesen elérjem. Legalább egy részét. Hallva a közelédését abbahagyom, s rápillantok, aztán el, mert ... nem, nem láttam. Nem nézek oda. Mondom nem nem nézek oda!
- Az üveget? Komolyan? - nézek rá. Ami valójában örvendetes, mert ezek szerint nyomot hagytam benne. Nem csak képletesen. Ez elégedettséggel tölt el. Egészen addig érzem ezt, míg ki nem mondja az időtartamot.
Megfeledkezek nagyjából mindenről, annyira könyörög a tüdőm a levegőért, de legfőképpen az égető érzés az, amitől szabadulnék.
Egyre jobban kapok levegőt, de még van a tüdőmben a pezsgőből, időnként még köhögök, de már legalább ki tudok nyúlni az ágyon, hogy kipihenjem a kimerültséget.
- Nem... érdekel..mivolt... tegnap. Mivolt tegnap? - semmire sem emlékszem.
Még levegő után kortyolok, de egyre jobban elér hozzám, hogy a felvonásnak már nagyon is a vége felé járok.
- Nem. - ilyet szerintem még magasan a fellegekben járva sem mondanék neki. Minden porcikám menekülni akarna tőle, vagyis... én akarok menekülni, a testem minden alkalommal kezesként simul .... nem folytatom.
Nem válaszolok, csak a számat szorítom össze, a fejemben még mindig a válasza kering. Fél éve... az lehetetlen. Mégis, minden mellette szól.
Meglepetten maradok néma a válaszra. Nem így szokott reagálni, és most úgy történik, ahogy szeretném. Kivéve, hogy igazán elengedhetne. De legalább egyedül maradhatok mindazzal, ami bennem van.
Ahogy egyedül maradok, csak kis idő után engedem ki a levegőt magamból. Érzem, hogy a szemüveg csálén áll rajtam, de ez a legkisebb gondom.
Fél év.
Ki kéne jutnom innen, minél előbb. Az előbbi jelenet azonban kimerített, a pezsgő illata körbeleng, a szégyenérzettel és a reménytelenséggel együtt. Ki kell szabadulnom!
Pár levegővételre és percre szükségem van, pihennem kell, hogy újra megpróbáljam megnézni a bilincset.
Az elkeseredettségem kicsit erősebb, a könnyeim még mindig ott virítanak az arcomon.
De miért akarom, hogy visszajöjjön?


Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

New cha(i)nce - Page 2 Empty Re: New cha(i)nce

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum