Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Couching

2 posters

Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Jonas Callo Sun Sep 24, 2023 10:00 pm

Couching
I want somebody to speed it up for me. Then take it down slow. There's enough room for both
Rákacsintok Arielre, és még a mutató ujjammal is rámutatok, jelentőségteljesen, és még mindig ritmusra. Mert túl sok az infó, és ő érti, hogy nem könnyű mindet a megfelelő időben előhívni…
- De jóóóóó… amiatt meg ne aggódj, hogy aggódnak. Jujj ez furán hangzott. Na de érted. Szeretnek, a legjobbat akarják neked, és emiatt aggódnak, amíg hosszú, ősz szakállú uracska nem leszel. Táncos lábakkal persze. - meglehet, hogy még később is. Talán újra egymást választják majd, ha véget ér az életciklusuk. Ami nagyon ajánlom, hogy jóóóóóóóó sokára legyen. Én is benne akarok lenni a bulikban, ameddig csak lehet.
De természetesen Anyáról sem fogok megfeledkezni, mert mindent neki köszönhetek. Amilyen élénk gyerek voltam, nem lehetett neki könnyű egyedül, és mindig hálás leszek neki, amiért mégis vállalta. Tehát az a legkevesebb, hogy ha nem szereti a meglepetéseket, bejelentkezünk. Bólintok is Ariel szavaira, jelezve, hogy igen, pont úgy van ahogy ő is emlékszik.
Aztán persze el is felejtem, hogy mire kéne emlékezni, mert a tánc, ha csak néhány lépés erejéig is, de megint magával visz.
- Nagyooooon… Egyszer el kell mennünk a Terrára, és kihívni az ottaniakat egy tánc párbajra. - egy Terrai filmben láttam, hogy van ilyen. NAGYON tetszett. Nem szeretem az erőszaknak, még a védelmi formáját sem, de egy olyan párbajt bármikor vállalnék. Főleg, ha Ariel is ott lenne az oldalamon. Vagyis az is természetes, hogy a továbbiakban lakótársak leszünk.
- Foglak… a konyhaművészetre is. - jobban mondva arra, hogyan használja a konyhát. Velem ugyanis nem sokra menne. Én beérem azzal a kajával, amit a hűtő készít el nekem. Ha ő mást szeretne… be kell vetnie magát.
- Imádom ezt a helyet. Kicsi, de okosabb, mint én. - nevetek fel, mert tényleg nagyon szuper algoritmusok vannak a kecóban. Oké, párat én írtam, de a többit a mesterséges intelligencia. Nem olyan, mint az A.I-ké, de azért elég vagány így is. Korántsem annyira persze, mint a pali, akivel találkoztam…
- A kettő ugyanaz. Amit mesélni fogok, arról akarok beszélni Anyával. - hálás mosolyt villantok Ariel felé, mert az jól esik, hogy segíteni akar nekem az emlékezésben. Rám is fér… Ezért is előbb vele beszélek meg mindent.
- Íme. - mutatom, egy kicsit büszkén a képet, amit azért sunyiban készítettem. Mert bármilyen jó is volt a találkozás, nem pont olyannak képzeltem el, amilyen végül lett…
- Ugye? Szerintem is. - szélesedik a mosolyom, mert ezek szerint nem csak beképzelem a dolgot. Tényleg hasonlít rám. Ami könnyen jelentheti azt, hogy…
- Lehet bizony. Sőt… szerintem elég valószínű. - gyerekként minden férfiról azt hittem, hogy az Apám. Egyszer még oda is sétáltam valakihez, és megkérdeztem tőle, hogy miért nem köszön Anyunak. Ő épp beszélgetett valakivel. De azok csak random pasik voltak. Ez pedig tényleg pont úgy néz ki, mint én, és Anyának a… nagyon közeli barátja volt…
- Az Arcturuson. De nem odavalósi. Feline az Andromédából. És nem valószínű, hogy fogunk találkozni. Megkérdeztem tőle, hogy akarja-e velem tartani a kapcsolatot, de azt hitte, hogy  fel akarom csípni. Végül olyan gyorsan elszelelt, hogy esélyem sem volt megmondani neki, hogy nem erről van szó. Ezért az egyetlen esélyem… Anya. -tudom, hogy ez nem egy ideális helyzet, de ez van. Kivéve, ha...
- Még nem. De erről szerettem volna beszélni vele. Vagyis hát… Gondolod, hogy ez annyira még sem jó ötlet? - az alapján, ahogy kérdezett, én azt érzem, szerinte nem lenne jó ötlet Anyán keresztül megkeresni a férfit. Igazából szerintem sem az. De ha nincs más esély… Dobjam el a lehetőségét annak, hogy megtaláljam az Apámat, azért, mert tekintettel vagyok Anya érzéseire? Nem tudom...
Ciaran
Jonas Callo
Jonas Callo

Play by : Daniel Cloud Campos

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Ariel Colter-Dubois Sun Sep 24, 2023 9:15 pm

CoachingJonas - Orion - Jelen

Válaszára visszaváltok a ritmusra, s úgy felelek.
- Ja, az velem is megesik. - értem meg. Ha alkotás közben vagyok, a saját gondolataimat is elfelejtem.
- Szerintem aggódnak, de szuperül kezelték. - leutánzom mindkettejük mozdulatát és arckifejezését, ahogy lereagálták a kijelentésem. Tele volt szeretettel és aggódással. Jobb apákat sem tudhattam volna magaménak, nagyon szeretem őket.
Nevetve koccintok vele. Azt is elfogadtam volna, ha nemet mond, attól még a szívemben marad, csak saját útja és dolga van, menjen és haladjon arra.
- Ó, igen. Emlékszem. - mindent előre le kell vele beszélni, de ezt is megértem, mert eléggé elfoglalt. És az a jó az egészben, hogy akkor viszont teljes egészében rád figyel (vagyis a legjobb barátomra). S már csak ezért is szeretenék vele találkozni, mert akkor tud egy kicsit teljesen a legjobb barátommal lenni.
Nézem, ahogy “összeesik”, mire ugrok egyet, mert nagyon tetszik, majd bekapcsolódok a mozgásba.
- Robotmozgás. Menő.
Lakótárs. Lakótárs!
Szélesebben elmosolyodom, bár nem tudom, lehet-e még jobban. Erre inni kell! Meg legjobb barátom nyakába borulni, köszönetképpen.
- Ó, csettintésre is megy? Taníts mesteeerr! - tudom, hogy nem ettől kezdenek el mozogni a falak, de nagyon bejön!
- Igeeeenn! - tudom, hogy már mondtam, de nem számít, mert nagyon boldog vagyok.
Tátott szájjal nézem, ahogy a lakása átalakul, s kényelemben ugyanolyan marad, még úgy is, hogy egy személlyel több foglalja el.
- Wooooo... - máris járkálok körbe, persze mezítláb, mert úgy szeretek mászkálni.
- Nem-nem. Előbb mondd el nekem, mint akartál megbeszélni anyuddal, és majd én emlékezek helyetted. Utána hallgatlak! - mind a kettőt izgatottan várom.
Még állva maradok, mert neki is töltök, meg magamnak is, s lassan enni is kéne, és ugyan kíváncsi vagyok az új lakóhelyre, arra sokkal inkább, mint amit mondani fog, érzem rajta, hogy valamit nagyon el akar mondani.
- Muti. - lehuppanok a kanapéra, mellé, ügyelve, hogy nehogy egy csepp is kicseppenjen.
Odahajolok a kijelzőre, majd rá nézek.
- Jobban hasonlítasz rá, mint anyudra ám... - megdöbbentő!
- Hogy? - most már teljesen felé fordulok. Valami összekapcsolódik bennem.
- Azt akarod mondani, hogy lehet....- a kezébe nyomom a saját poharam, most neki nagyobb szüksége van rá.
- Hol van, merre találkoztatok? Fogtok még találkozni? - teljesen izgatottá válok. A biológiai szüleim ugyan nincsenek meg, ám a szüleimet tartom igaziaknak és eszemben sincs keresni a másik családomat. Nekem ők az igaziak!
De az, hogy Jonas talán megtalálhatta apját..
- Várj! Ugye... anyukándak nem mondtad?



Emme

Ariel Colter-Dubois
Ariel Colter-Dubois

Play by : Austin Butler

https://elementals.hungarianforum.com/t184-ariel-de-nem-hableany

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Jonas Callo Tue Aug 29, 2023 9:46 pm

Couching
I want somebody to speed it up for me. Then take it down slow. There's enough room for both
Ariel úgy megáll, mintha valami rosszat mondtam volna, ezért én is megtorpanok egy pillanatra. Tényleg csak annyira, mert rájövök, szimplán csak kihagytam a lényeget az infó halomból.
- Ja neeeeem. Valami fontosat akartam tőle kérdezni. Vagy mondani neki. De mire oda jutottam, elfelejtettem, hogy mi volt az. - hangosan elnevetem magam, és folytatom a táncolást. Nem jövök zavarba ettől, mert nálam ez minden napos. Ha pedig fontos volt, majd úgyis eszembe jut. Vagy nem…
- Ez elég jó döntésnek hangzik. Tudnod kell, hogy mire vagy képes egyedül.  A szüleid aggódnak azért, vagy lazán fogadták? - lassítok azért a mozdulataimon, mert annak ellenére, hogy a véremben van a mozgás, figyelni akarok Arielre. Úgy meg nehéz, ha össze vissza kalimpálok a végtagjaimmal.
- Még szép, hogy én. - húzom ki egy kicsit magam, és állok le, amíg koccintunk. Aztán már nem is folytatom olyan intenzíven a mozgást, mert inkább elkezdem az agyam pörgetni a testem helyett. Mondjuk egy jó kis pörgést azért tolni kéne erre a zenére…
- Persze. De szólok neki előre. Nem szereti a meglepetéseket. - ez persze csökkenti is a lelkesedésemet, mert én meg azokat nagyon szeretem. Ezért is örülök most duplán Ariel jelenlétének. Hozott egy ajándékot, saját magát, és ezzel is meg is alapozta azt, hogy a mai nap szuper legyen.
- Óóóó ez igaz. A rongybabák még menők is. Nem annyira, mint a robot, de majdnem. - ha már ő megmutatta az összeesést, én villantom a feszes mozdulatokat. Már az AI-k sem mozognak így, de láttam, hogy a Terraiak még szeretik ezt. Vagy legalábbis volt idő, amikor szerették. Azért csak módjával követem az ottani tánc trendket. Túl sok van, ahhoz képest, hogy milyen kicsi bolygó. Akkor már inkább Ariel apukáját lesem, mert ő nagyon profi, még ha más műfajban is mozgunk. Ettől függetlenül tényleg jó ötletnek tartom, hogy Ariel önállósodik. Előbb vagy utóbb mindenkinek szüksége van rá, legyen bármilyen szoros is a kapcsolat a szüleivel.
- Lakótárs… - vigyorodom el az újabb koccintás közben, és az egyik kezemet szét is teszem, jelezve, hogy érezze magát otthon. Nem mintha eddig nem erre biztattam volna.
- Szívesen. - hajolok közelebb, hogy az egyik karomat át tudjam vetni a vállán, és meg tudjam lapogatni. Tényleg örömmel látom, és még nekem is jót fog tenni, hogy nem leszek egyedül. Az ugyanis elég unalmas tud lenni hosszú távon.
- Neeeeem. Kényelem az kell. Főleg, ha csak pár csettintés kérdése. - csettintek is, de nem ettől kezdenek el mozdulni a falak. Az a kiadott parancstól, és persze a vezérlő rendszertől. De attól még elég laza volt szerintem ez a mozdulat és a kacsintás is, amit Ariel felé villantottam.
- Rendben, akkor egy keleti szoba rendel. - ránézek azért az egyik kijelzőre, hogy mielőtt a nagyobb dolgok is megmozdulnának le tudjam ellenőrizni, hogy jó lesz-e így az átrendezés. De szerencsére minden pazar, az algoritmusok tökéletesen beazonosították, hogy mire van szükségünk.
És mintha a lakás átrendezéssel együtt a fejemben is tatarozás lenne, eszembe jut, hogy mit akartam Anyutól.
- Húúúúúú…. Eszembe jutott, mit akartam megbeszélni Anyuval. De előbb mesélek. - le is csüccsenek a kanapéra, ami központi elemként pont nem mozdult el. Cuki a rendszer, hogy nem akart megzavarni minket, még ezzel sem.
- Szóóóóóóval. Találkoztam egy fazonnal. És olyan… ismerősnek tűnt. Néhány percnyi beszélgetés után rájöttem, hogy azért, mert saját magamra emlékeztet. Nagyon lassan, de leesett, hogy tulajdonképpen tükörbe nézek. A legdurvább viszont… - mielőtt befejezném a mondatot, előhozom a csávó fényképét a karórámon, és úgy tartom, hogy Ariel is lássa. Kiköpött én, ezt azonnal látni fogja. Ez önmagában viszont még nem lenne ilyen érdekes, ha…
- Ismeri Anyát. Közelről… - Ariel tudja, hogy ez mit jelenthet. Beszéltem neki Apámról, jobban mondva arról, hogy nem tudok róla semmit. És Anyára való tekintettel sosem állt szándékomban megkeresni, de azért egy ilyen találkozás… Nincsenek véletlenek ugye.
Ciaran
Jonas Callo
Jonas Callo

Play by : Daniel Cloud Campos

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Ariel Colter-Dubois Tue Aug 29, 2023 8:21 pm

Coaching
Jonas - Orion - Jelen

Tök értetlenül megállok a laza lötyögésben.
- De akkor miért hívtad? Muszájból? - még a kezem is széttárom. Apáékkal nem tudok kamuzni. Egyből levágják, és aztán meg sokkal egyszerűbb inkább elmondani nekik, mi van. Igaz.. inkább hallgatni szoktam inkább...
Szélesen vigyorgok a pohár mögül. Megyünk világtúrázniiii!!!
- Úgy döntöttem, elég nagy vagyok már, hogy megálljak a saját lábamon, és akkor világot látni indulok, azzal sokat lehet tanulni. - meg hátha találok olyan dolgot is, ami érdekel. Szigorúan a tánc mellett! Azt abba nem hagyom!
Ahogy mondja a számokat, máris nézem a lakását. Megint átrendezte, a múltkor szerintem nem ilyen volt. De miért hat? Volt már hatszögű a lakása és... uh...
Tökk kirááááálly!!
- Akkor te vagy az én emberem! - tartom koccintásra a poharam. Tényleg világtúrázooookk!
- Tényleg? - meglepődöm. - És van kedved benézni hozzá? - mert nem akarok olyat ráerőltetni, amit nem akar. Anyukáját akkor is kedvelem, látom, hogy szereti a legjobb barátomat.
- Dehogy szólok! - nevetem el magam. - Majd kikapcsolsz. - utánzom egy rongybaba összeomlását. Úgyis szeretem táncba is betenni ezeket a mozdulatokat, most azonban arcot is vágok hozzá.
- Tényleg? - hatalmas méretű csillagok jelennek meg a tekintetemben, s még szélesebb mosoly az arcomon. - Igeeeeennn! - fel is emelem a poharam, koccintásra, felettébb boldogan. Fenékig fel is húzom koccintás után.
- Köszönöm! - mert ez a minimum, hogy kimondom azt, ami szívemben van.
- Nnnn... nekem így is jó. - de aztán rebben a tekintetem, hogy nagyobb tócsává alakuljon a meglepetéstől.
- Keleti! Határozottan keleti! - szeretem a felkelő nap fényét. És abban aludni tovább, miután megfordultam a másik oldalamra...



Emme

Ariel Colter-Dubois
Ariel Colter-Dubois

Play by : Austin Butler

https://elementals.hungarianforum.com/t184-ariel-de-nem-hableany

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Jonas Callo Fri Jul 07, 2023 11:36 pm

Couching
I want somebody to speed it up for me. Then take it down slow. There's enough room for both
Elégedetten vigyorgok, és rá is kacsintok Arielre. Lesz itt mix, de még milyen. Igaz, hogy az algoritmus végzi el a nehezét, de azt én írtam. Hobbinak nagyon jó a programozás, meg a gépek szeretgetése. Anya mondjuk ezt pont nem támogatja. De hát van ilyen. Egyébként számíthatok rá, szóval nem panaszkodom.
- Be van feszülve. Láttam rajta. És az sem segített, hogy levágta, kamu dolog miatt hívtam. - kissé szégyenkezve vakarom meg a tarkómat, mert tényleg nem így terveztem. Valami fontos dolog miatt kerestem. De ha fejre állok, és úgy mutatok be néhány táncmozdulatot… akkor sem fog eszembe jutni, hogy mi volt az. Nem baj, most Arielre akarok úgyis figyelni.
- Neked is. - emelem meg a poharat felé, mikor már töltött, és pár kortyot iszom is. Azért… most jól esik. Meg kell az energia a további tánchoz. Nem most azonnal, de úgysem fogok tudni sokáig egy helyben ülni. Most… azért még megpróbálkozom vele, mert dumálni is kéne kicsit.
- Persze. Miért ne? - emelem fel lelkesen a kezemet, akkora lendülettel, hogy kishíján magamra öntöm a pohár maradék tartalmát. Még pont nem… Van azért itt rutin.
- Világútra? Hogy-hogy? - megállok egy pillanatra, testben és lélekben is. Eeeez azért új infó. A szülei csúcs arcok, szóval valaminek történnie kellett, hogy így döntött. Remélem semmi komoly, inkább csak… nem tudom, de pont ezért figyelek nagyon, még közelebb is hajolok hozzá, a poharat pedig leteszem az asztalra.
- Semmi konkrét. A négy vagy átrendezés esetén hat falon  kívül jöhet bármi. - szeretem időnként módosítani a lakásom elrendezését, és szerencsére ez meg is oldható. Nem tudom pontosan miért, de van valami megnyugtató abban, hogy hatszög alakú helyiségben vagyok. Tudom, kicsit fura vagyok…
- Oda simán mehetünk. Tárt karokkal fognak minket fogadni. Benézhetünk akár Anyához is. Legutóbb kérdezte is, hogy mi van veled, és az nála nagy szó. - nem azért, mert nem érdeklődne, vagy ne kedvelné Arielt. Csak nagyon elfoglalt. És ő tényleg csak akkor kérdez, illetve érdeklődik, ha van is ideje meghallgatni a választ.
- Igen? Akkor ez esetben akkor szólj rám, ha már pihenni kéne. - nevetem el magam. Tény, tényleg nem vagyok egy egyhelyben ülő típus, még a gondolataim szintjén sem. Mindig tervezgetek, ötletelek, vagy csak álmodozom. Most például épp azokat a helyeket gondolom végig, amit szívesen megmutatnék Arielnek.
- Ááááá szóval beköltöznél? Simán. Ez nem is kérdés. - felveszem a poharat az asztalról, és ezúttal úgy emelem meg, hogy egyértelmű legyen, koccintásra készülök. Meg fogok is, ha Ariel benne van.
- A kecót viszont át kell rendezni, mert a kanapé ugrálásra még okés, de alvásra nem annyira. - teszem le ismét a poharat, aztán felállok, és összecsapom a tenyereimet.
- Nos? Keleti, vagy nyugati tájolású szobát szeretnél? - mondanám a délit is, de a saját szobám ott van, és nem mellesleg, ott azért már túl sok a fény. De csak azért sem helyezném át. Úgyis ritkán vagyok ott…
Ciaran
Jonas Callo
Jonas Callo

Play by : Daniel Cloud Campos

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Ariel Colter-Dubois Fri Jul 07, 2023 10:11 pm

CoachingJonas - Orion - Jelen

- Jééj, még jooobb... - máris tolom át az anyagot neki, egy fájlba csomagolva, hogy könnyebb legyen a mixelés.
Nagyobb zseni ebben, mint én, a technológia okés, de alapban nem foglalkoztat, sokkal jobban szeretem a kóbor művészek élvonalát képviselni... hátulról.
A legjobban az érdekel, hogyan fogja összeolvasztani a számokat, mert úgy az igazi, hogyan lehet majd ritmust és formát váltani.
- Kezitcsókolom! - ha már köszöntött, akkor illik nekem is, szeretem anyukáját. De aztán húzok is a konyhába, mert vannak dolgok, amik nem tartoznak rám. Nem, mintha nem hallanék a konyhában mindent, de majd úgy teszek, hogy nem.  Vagyis nem jön össze, mert hallok egy varázsszót.
- Csó.. - integetek neki, de máris bontja a vonalat, erre méltatlankodó arccal leejtem a kezem, majd a kijelző felé mutatok.
- Anyukádtól elköszöntem volna. Tök jófej. - a maga módján.
Elégedetten nézek a frissítőre.
- Egészségedre! - töltök is mindkettőnknek, fogalmam sincs, mióta táncol, de az folyadékot igényel.
- Szívesen. Tényleg? - csillogó szemekkel nézek rá, s lesem, ahogy közben tölt, majd elveszem, mit kínál.
- Igazából én most már bárhova, bármikor. Világútra mentem most az ősöktől. - vezetem be kuncsorgásom egyik lényegét, de ha világcsavargásra megyünk, úgy még jobb!
- Neked? Van hely, ahová mennél? - kortyolok bele az italba. Uhh, ez már nagyon kellettt...
- Én elmennék például aaa... példááulll... arcturusiakhoz! Ott még sosem voltam! Vaaagy.. nem tudom, sok helyre akarok elmenni. - jövök rá. Sok helyen voltam már apáékkal, de így most egészen más élmény, biztosan!
Elnevetem magam a pohárral a kezemben, inkább leteszem. Merthogy ehhez azért kell bátorság és illem is.
- Nem pörögtél túl, mindig ilyen vagy. - vonok vállat, s látni rajtam, hogyy cseppet sem bánom.
- Valójában kuncsorogni jöttem, a dumálások mellé. Elindultam nagy világkörüli útra, és míg albit szerzek, addig szeretném kihasználni szerény hajlékod kanapéját. Ha neked is jó. - teszem hozzá gyorsan.

Emme

Ariel Colter-Dubois
Ariel Colter-Dubois

Play by : Austin Butler

https://elementals.hungarianforum.com/t184-ariel-de-nem-hableany

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Jonas Callo Fri Jun 09, 2023 10:49 pm

Couching
I want somebody to speed it up for me. Then take it down slow. There's enough room for both
Semmi sem tud kizökkenteni, amikor táncolni kezdek. Még Ariel érkezése sem, pedig igyekszem mindig figyelni rá, és szórakoztatni is amennyire tőlem telik. Ám ha beindul a mozgás nincs megállás. Főleg azért nem, mert ő pont az a személy, aki pontosan megérti, hogy ez milyen érzés… A zenét viszont variálni kell, mert az majdnem hogy részletkérdés is ebben az esetben. Inkább az a lényeg, hogy közösen marhuljunk egyet.
- Akkor mixeljük… - pötyögni kezdek a konzolon, mert nem csak a sima véletlenszerű lejátszást rakom be. Igazi Mashupokat csinálok, jobban mondva az algoritmust írom meg, hogy a rendszer már maga szerkessze meg őket, ritmus, és hangszerelés alapján. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy kettőnk zenéjéből milyen fincsi turmixot hoz létre a gép. Áh.. biztos isteni lesz…
Anya viszont megérkezik még ha csak videó kapcsolattal is. Azért az ő jelenlétét nem lehet figyelmen kívül hagyni még akkor sem, ha csak a vizuálisan jön ide. Az viszont egy másik kérdés, hogy én eddigre teljesen elfelejtettem, hogy miért is hívtam…
- Szia Ariel. - anya köszön a legjobb pajtásomnak, és egy kedves és őszinte mosolyt is villant. Aztán láthatóan felém fordul. Na jó nem látom, csak érzem…
- Várok… - a hangjában nincs türelmetlenség, de… az arcán azért igen. Meg szinte biztos vagyok benne, hogy kopogtatni kezdett az asztalán, míg arra vár, hogy nekem eszembe jusson a tuti… Ha legalább ritmusra tenné… bár a zenét eddigre már eléggé lehalkítottam. Ennek köszönhetően meghallom Ariel tippjét is. Zseniális… Nem erre gondoltam, de adott egy ötletet.
- Kirándulás… Tervezek egyet. Szóval, ha jönnél mostanság látogatóba… ne tedd. Nem leszek itt egy darabig. Majd beugrok hozzád. - azt mondjuk még nem tudom, hogy hova mennék, de az mindegy is. Zenét és hangulatot a viszek, másra meg nincs is szükség. Eeeeesetleg egy partnerre a bűnben… Milyen jókor jött Ariel…
- Jóóóóól van. Akkor majd egyeztetünk időpontot. - sajnos ez nem csak költői túlzás Anya részéről. Nála ez tényleg így működik… De már hozzászoktam.
- Pápá. Majd jelentkezem. - és azzal bontom is a vonalat. Még mindig nem tudom, hogy eredetileg miért kerestem, de remélhetőleg nem olyan fontos. Vagy, ha mégis, legfeljebb majd megint várakozom… Király lesz… Ariel pedig visszajön, és hatalamas mosoly kúszik az arcomra, amikor meglátom, hogy mi a kezében.
- Óóóó, szupeeer. Köszönöm. - a zene hangerejét feljebb veszem egy kicsit, de jelzem a rendszernek, hogy lassabb számok kellenének. Amik nem késztetnek rögtön táncra… nem sok ilyen van, de egy beszélgetéshez ilyenek kellenek.
- Kösz a kirándulás tippet. Igazából annyira jó, hogy nem csak alibinek kéne használni. Lenne kedved kiruccanni valahová? - kérdezem lelkesen Arielt, és magamhoz véve az egyik poharat töltök magamnak italt. Utána neki is. Végül iszogatni kezdek. Elismerően hümmögök, mert nagyon finom, és tényleg frissítő… Ez pedig eszem juttatja, hogy…
- Stop-stop-stop. Túl pörögtem bocsi. Nem kérdeztem ugyanis a legfontosabbat. Mi szél hozott szerény hajlékomba? - tényleg szerény, de ezt egyáltalán nem bánom. A cimboráknak mindig van hely. Ariel pedig a legjobb. Így kíváncsian nézek rá, és a kirándulást addig félreteszem, míg meg nem osztja velem, hogy miért jött. Lehet csak beugrott, de… ha nem, akkor most megdumálhatjuk.
Ciaran
Jonas Callo
Jonas Callo

Play by : Daniel Cloud Campos

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Ariel Colter-Dubois Fri Jun 09, 2023 9:27 pm

Coaching
Jonas - Orion - Jelen

Elnevetem magam a visszajelzésre, a féktelen és végtelen jókedvét is érzékelem, s ez még jobban dob a hangulatomon.S úgy is teszek, ahogy mondja, igaz, nem is én teszem meg, de be is libegek. Aztán csak megállom, és nézem, ahogy rázza, s nevetek. Az ajánlatra le is dobom a hátizsákom, s karomon lévő szerkezettel át is küldöm a listát az övére.
- Átküldve. - vigyorgok. - Nekem a te zenéd is tökéletesen megfelel. - azokért is rajongok. Vannak eltérő metszetű zenéink, de éppen ez a jó benne. Egy rakat olyan zenét megismerek, amikről nem is hallottam volna soha.
Éppen felveszem a pózt, amikor mintha hívás hangja lenne és valóban úgy is maradok. Aztán pantomimmel elmutogatom, hogy elkúsztam a konyhába. Míg anyukájával beszélget, addig készítek valamit inni.
Mivel látható a hívás, mielőtt kivonatoznék, lelkesen integetek anyukájának. Nagyon szeretem, ám a beszélgetésbe nem akarok beleilletlenkedni. Az elfelejtésre azonban a fejem visszadugom az ajtaján, ráfogva az automatikus záródásra, mert akkor tényleg csak a fejem marad meg.
- Kirándulás? - tippelek, fogalmam sincs, hogy mit akart anyukájával megbeszélni, tippnek szerintem tökéletes.
Az ajtót meg inkább akkor így nyitva hagyom, hogy tudjak súgni. Már ha tudom, miről van szó.
Valami csípős, frissítő, igazi nyári ital kellene, s hamar meg is találom a hozzávalókat, átnyúlva az ablakon is, ahol meg egy isteni finom fűszert találok. Pár levél, és tökéletes lesz!
Egy kancsóba friss, hideg vizet engedek, bubit is beleteszek, így öntöm rá a közben elkészített, zöldes-citrom színű italra, s jégkockát is keresek, meg két poharat is. Meeeg tálcát, mert így a poharakat még azelőtt nem kell mosni, hogy beérnék.
- Frissítőőőőő. - teszem le az asztalra, nagyon halkan csörgök vele, ha még anyukájával beszél.

Emme

Ariel Colter-Dubois
Ariel Colter-Dubois

Play by : Austin Butler

https://elementals.hungarianforum.com/t184-ariel-de-nem-hableany

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Jonas Callo Sun May 21, 2023 9:35 pm

Couching
I want somebody to speed it up for me. Then take it down slow. There's enough room for both
- Nem probléma. Megvárom. - nem értem, hogy másoknak miért okoz gondot a várakozás. Annyi mindenre fel lehet használni azt az időt. Mondjuk én mindig egy dologra szoktam…
Ezért amikor közölte velem Anya asszisztense, hogy még legalább egy órán át megbeszélése van Anyának, nem estem kétségbe. Már be is pöccintettem az egyik kedvenc Terrai zenémet, és elkezdődött a buli…
Először csak komótosan követi a fejem a ritmust, de aztán bekapcsolódik a kéz- és a lábfejem is. Maaaaajd jöhet a csípő…
Egy órányi mozgás meg se kottyan, ezért belefér az is, hogy gyakoroljak egy új koreográfiát. Meg persze éneklés. Miért is kell most várnom? Máááááár nem érdekel.
Főleg, mert miután a hatodik (vagy tizenhatodik?) szám is megérkezik, és teljesen bele lendülök a táncba és az éneklésbe, megérzek valamit. Valakit. Arieeeeeeeeelll
- Haveeeeeeeeeeeeeeeer, gyereeeeeeee. Lökd félre az ajtót, mert buli vaaaaaan. - üzenem neki telepatikusan, a biztonsági rendszernek viszont leadom a hangparancsot, hogy nyissa ki a zárakat. Így valóban be tud jönni, és nekem sem kell odamenni egyelőre. A táncot ugyanis most nem akarom még abba hagyni. Főleg mert itt van már a partner is. Ezért ha sikeresen be is jön Ariel, csak annyi változás történik, hogy már nem telepatikusan beszélek vele a továbbiakban. Tudom, üdvözlés meg mi egymás, de én éppen azt teszem, csak nem szavakkal, hanem…
- Mondanám, hogy csüccs, de az most nincs. Pattintsuk a zenédet? - és már oda is lépek a konzolhoz, hogy ha igent mond, akkor be tudjak rakni valamit az ő kedvencei közül. Azt pedig egyelőre nem kérdezem meg, hogy minek köszönhetem ezt a meglepetést. Előbb táncolnunk kell…
A parti vonat haladási irányát viszont falként állja el a hanszóróból érkező hang. Máris letelt az egy óra? Vagy Anya hamarabb végzett? Mindenesetre szaladás a konzolhoz, kisebb csúszás és esés, mert zokniban vagyok, de aztán már be is kapcsolom a kommunikációt.
- Hello Anya. Bocs, hogy zavarok. - igazából ő zavart most meg engem, de ezt nem fogom kimondani. Valószínűleg látja is rajtam, hogy lihegek, és teljesen ki vagyok pirulva, ugyanis videót is kapcsoltam. Így, ha a panel közelében van Ariel, őt is láthatja. Meg mi is Anyát. Csini, mint mindig, és halvány mosollyal az arcán várja, hogy előrukkoljak a mondani valómmal. Ami…
- Bandázunk a tesóval. És valamit akartam kérdezni, deeee… elfelejtettem… - nevetve vakarom meg a tarkómat, és próbálok emlékezni, de nagyon nem megy. Ránézek Arielre, hátha neki beugrik esetleg. Nem mintha mondtam volna neki. De ha más nem, egy blöffel talán elő tud jönni.
Ciaran
Jonas Callo
Jonas Callo

Play by : Daniel Cloud Campos

Back to top Go down

Couching Empty Couching

Post  Ariel Colter-Dubois Sat May 20, 2023 9:58 pm

Coaching
Jonas - Orion - Jelen
Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz lesz útra kelni. És ennyire könnyű. Vár rám az élet, rámrúgta páros ajtóval a lábát, és alig várom, hogy apuéknak mesélhessek majd a kalandjaimról!
Megkaptam a hajót is, amit addig ingázásokhoz használtam galaxisok között, amiért nagyon hálás vagyok. Kisméretű, ám utazásra tökéletes, és ha egyszer lesz egy nagyobb hajóm, akkor sem fogom őt lecserélni. Nagyon jól összebarátkoztunk az idők folyamán, a hajó tudata nagyon figyelmes és kedves, ám nem ezért kedveltem meg. A számos kalandokért, és az együtt eltöltött időkért.
Meg akarom lepni Jonast. Éééés csak úgy nemmellesleg, egy időre lakótársi engedélyt kérjek, míg nem találok magamnak megfelelő helyet. Nézegettem már párat, és valóban szeretnék a helybe beleszeretni, ahol élni fogok, és egyelőre egy szem szólított meg így.
Éppen ezért be sem jelentkezek előzetesen hozzá... vagyis nem azért, hogy ezzel a hírrel lesokkoljam, vagyis biztosan le fogom sokkolni ezzel, vagy nem biztosan. Szóval csak inkább meglepni akarom, és aztán egy jót bandázni.
Éppen ezért úgy landolok, hogy még egy kis időbe belekerül, hogy eljussak hozzá.
Csak egy kis hátizsákom van, meg a kisfiús mosolyom, ahogy megállok lakhelye előtt, s gondolatban bekopogok hozzá, hogy itt vagyok, meglepetééééssss!
És csak ácsorgok vigyorogva, vajon mikor jelenik meg.

Emme

Ariel Colter-Dubois
Ariel Colter-Dubois

Play by : Austin Butler

https://elementals.hungarianforum.com/t184-ariel-de-nem-hableany

Back to top Go down

Couching Empty Re: Couching

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum