Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


We are Doing a Podcast...

3 posters

Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Rose Jackson Fri Sep 22, 2023 11:04 pm

"Let’s be naughty and save Santa the trip."
The Podcast
Jack is here... again
Minden tisztelem Anyáé. De komolyan… Már egy gyerek ellátása is macskát próbáló feladat, de kettőé… Szerencsére túlságosan is szeretem őket ahhoz, hogy a panaszkodás… nagyon gyakorivá váljon, de azért nem könnyű nyugodt perceket csenni a hétköznapokba. Főleg annyit nem, hogy végig tudjam hallgatni a kedvenc podcastom…
De most csaltam, mert összekötöttem a kettőt. Miután úgy időzítettem a játékot (és ezzel együtt a lehetséges alvást), hogy pont a podcast idejére legyen nyugi, már csak a vacsorájukat kell elkészítenem. Két külön étel, mert Rose csak a húsgombócot eszi meg, Andrew Uriel, meg mindent, csak azt nem. Remélem később majd közelíteni fogják egymáshoz a nézőpontjaikat, de most kis kötényben, a tabletot a pultra rakva dolgozom az ételen és közben nézem a podcastot.
Időnként én is szoktam üzenni, most persze nem tervezem. Mind két kezem foglalt, és bármilyen jól is időzítettem, a gyerekek bármelyik pillanatban felülírhatják a ‘házi rendet’. A beszélgetést hallgatva viszont nagyon nehéz megállni, hogy ne szólaljak meg… Mégis ki ez a csaj? Újabban apácákat hívnak meg a műsorba?
Ezért az orrommal előre hajolok, és azzal nyomom meg a tableten a hangvezérlés gombot. Majd egyszer beállítom, hogy a hangvezérlés bekapcsolása hangvezérléssel is menjen, de újabban mindig elakadok a galériánál. Olyan gyorsan nőnek a gyerekek, és olyan szépen nőnek vissza azok a gyönyörű hullámos fürtök…
Most viszont megy az üzenet. és közben készül a kaja is.

“Hali itt Jack. Szuperek vagytok még mindig. William a hajad még mindig fincsi. Nem inkább fincsi helyett azt írd, hogy isteni. Ne írd le, hogy javítást kértem… mindegy. Szóval csinik vagytok mind. Vannak megint kérdéseim.
Egy. Most konkrétan a tantráról van szó? Vagy csak abból érdemes ellesni néhány trükköt?
Kettő. Melyik pózok a leghatékonyabbak? Érdemes esetleg váltani menet közben?
Három. Mikor jön a bemutató William? Abból jobban tanulunk. Tegyél kacsintós szmájlit.
És küldés. Mondom küldés. Ahh, hogy csesznéd meg…
Csók. Jack. “


Ahogy kimondom, és nyúlnék a tablethoz, hogy kijavítsam, amit a hangvezérlő benézett, sírást hallok a hangszóróból. Az ösztönök rögtön kapcsolnak, mennem kell, mert ‘hívnak’. Az orrommal azért még benyomom a küldést, jó lesz ez végül is így. Majd a felvételt is beállítom, hogy majd később meg tudjam nézni a választ. Aztán már rohanok is, hogy be tudjam hozni az ébredőt a konyhába…

Space
Jelen
William

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Anahera Pass Fri Sep 22, 2023 11:01 pm

Látom, hogy Christine rám kacsint, de nem értem az okát. Én nem szoktam titkolózni. Egy dolgot kivéve, amit az emberek érdekében kell magamban tartanom.
- Én nem szoktam titkolózni. - csodálkozóvá válik a tekintetem, mert azt végképp nem értem, hogy ez miért lenne jó dolog. Az őszinteség minden kapcsolat alapja. De persze most nem azért vagyok itt, hogy ezt bárkinek is magyarázzam. Itt nekem kell tanulni.
- Mi mindenbe? - nézek újra Christinére, még akkor is, ha nem hozzám beszélt. Szeretném érteni, hogy miről beszélnek, mert még fontos lehet. De ha esetleg nem figyelnek rám, nem erősködöm, mert úgy lenne illendő, hogy nem szakítom félbe a… beszélgetésüket. Még akkor sem, ha William részéről ez nevetésből áll.
- Az a kapcsolat, aminek szeretet, és szerelem az alapja. Egymás, és saját magunk teljesmértékű elfogadása. A megvilágosodás alatt pedig még nem tudom mit értek, ezért inkább kérdezek róla. - azt hittem, hogy elkaptam legalább ezt a fonalat, de Christine kérdése alapján még sem. Azt nem gondolnám, hogy össze akar zavarni. A démon talán megtenné, de rajta nem érzek ilyen szándékot. Ez örömmel is tölt el, mert ez azt jelenti, hogy ő döntött arról, hogy mit képvisel, és nem befolyásolták őt a sötét erők. Remélem ez így is marad…
- Áh. Értem. Köszönöm. - ez a légzés szimpatikus. Amennyire látom az információt a tableten az összhangot segíti, és a harmóniát a két fél között. Ez az egyik legfontosabb. Így mosolyogva nézem, hogy mit mutat még Christine. Hogy aztán egy pillanatra megfagyjon az arcom, és a felvett halandó testemet elöntse a forróság…
- Ohh… - eléggé… lényegretörőek ezek az ábrák… Úgy tűnik mégis csak a szexre terelődött a szó… Vagyis hát… Kezd egy kicsit zavar lenni a fejemben, és ez az arcomra is van írva… Így inkább most csak hallgatok, és várom a folytatást.
William & Anahera
cactus



Anahera Pass
Anahera Pass

Play by : Isabel May

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  WilliAm Huttington Fri Sep 22, 2023 9:55 pm

We are doing a podcast...
We are doing a podcast...

+18
- Vagyis vannak titkaid, amiket meg is tartasz. Helyes! - kacsint Anaherara Christine.
- Azt ne mondd, hogy te mindenbe... - néz rám Christine, de én még próbálok nem felröhögni, vízzel a számban.
- Az attól függ, mit értesz, romantikus kapcsolat alatt. És megvilágosodás alatt. - néz rá Christine, őszinte érdeklődéssel. Igazi vérbeli szexterapeuta, nem hozzák zavarba kérdésekkel.
A kérdésre Christine újra érdeklődéssel figyel, azután a tableten pötyög be valamit, majd Anahera felé fordítja.
- Van a tantrikus légzés, ami segít, ezt érdemes gyakorolni, valamint vannak a gyakorlatok a könyvben. -- a másik lapra kattint, ahol a Káma Szútra pózai vannak.
- Fontos a póz, mert ezzel segítik megnyítni a csakrákat. Hogy természetesen jöjjön, fontos gyakorolni és türelmesnek lenni önmagunkkal és partnerünkkel. Ezt neked is ajánlom Joey, a technikát a neten is megtalálod, de a szexterapeuták is szívesen megtanítják. S mindazt, amire figyelnetek szükséges.


「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
WilliAm Huttington
WilliAm Huttington

Age : Kortalan
Origin : dimenziok
Skills : Elemek, Sorscsapás
Profession : sex therapist
Play by : Jamie Campbell Bower

https://elementals.hungarianforum.com/t296-will-i-am-huttington#

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Anahera Pass Wed Aug 16, 2023 10:07 pm

+18

Megállok egy pillanatra, és azt vizsgálom, hogy igazat mond-e vagy csak viccel. Végül úgy ítélem meg, hogy komolyan gondolja, Ezért elmosolyodom. Szeretem az őszinteséget.
- Igen. És tanulni is jó dolog. - nekem is, meg igazából neki is. Az elfogadást pedig fel sem hozom, mert arról már beszéltünk. És mert megérkezik Christine, aki új energiákat hoz be a beszélgetésbe.
- Nem szívesen titkolózom. - sajnos azt nem mondhatom, hogy egyáltalán nem teszem, ugyanis éppen a Christinéhez hasonló Terraiak előtt titkolni kell, hogyan működik a világ, amiben élnek. De azt bátran merem állítani, hogy számomra ez sosem kényelmes, és a mosoly el is tűnt pár pillanatra az arcomról, hogy aztán visszatérjen amikor segítséget kérek egy Terrai mondással kapcsolatban.
- Igen. A fagyi. Azt nyalni szokták. És akkor ezek szerint visszanyal. - még bólintok is, hogy eltettem magamban ezt a tudást. Jó az ilyesmikkel tisztában lenni, mert azt már megtanultam, hogy nem mindent szó szerint kell érteni. A félreértések pedig senkinek sem jók. Ezért is jó, hogy Christine készségesen tisztázni akarja velem, hogy mi lesz a téma. Sokkal közelebb persze nem kerülök, de értékelem, hogy igyekszik.
- Annyiban foglalkozom vele, amennyire szükséges. A szeretkezés és annak definíciója például az, ezért azt ismerem. - a szaporodást nem is említve. De azt hiszem még mindig nem vagyok azon a sínen, mint ők, ezért figyelek. Elsősorban Christinére, de a démont is szemmel tartom. Amennyire kell. Nem tudom mi volt ennyire vicces, de nem esik rosszul, hogy nevet. Még akkor sem, ha engem nevet ki. Szíve joga.
- Rendben. - tényleg be fogok csatlakozni, ha úgy érzem. Például, ha valami illetlent hallok… Talán a démon nem gondolta át ezt a meghívást. De az is lehet, hogy igen, és tényleg nyitott az én nézőpontomra is. Ezért én is igyekszem mindent megérteni, és aszerint értékelni az előítéletek helyett.
Ahogy viszont Christine magyarázni kezd, érzem, hogy kifogyok a szavakból. NEm értek meg elsőre mindent, és egy adott ponton még a levegőt is bent tartom, hátha az segít tisztán gondolkodni. De nem… Mintha egy idegen nyelven szólna, és csak néhány szót értenék belőle. Például azt, hogy szeretni kell a másikat…
-  A romantikus kapcsolatok szerezkezési rituáléját értitek megvilágosodás alatt? - kezdem ezzel a kérdéssel, mert az még nem világos, hogy ehhez hogy jön egy könyv. Ráadásul pont az a könyv… Egyszer belenéztem, és hát… Nem csodálkoznék, ha maga a démon, vagy az egyik elődje írta volna. Christine viszont… ártatlannak tűnik. Nem érzem rajta, hogy démoni befolyás alatt lenne. Meg tényleg úgy tűnik, mint aki szakértő ebben a témában.
- Milyen gyakorlatok vannak? - teszek fel egy újabb kérdést, amikor kezdem már valamennyire összerakni a képet. Legalábbis, ha alkalmat kapok rá. A beszélgetést, és a magyarázatot ugyanis nem áll szándékomban félbeszakítani, és ha mások is kérdeznek, abba sem szeretnék beleszólni. De úgy hiszem, hogy rajtam kívül biztos vannak még mások is, akik nem értenek mindent, és nem mellesleg félreértéseket sem szeretnék. Ugyanis a “nevemet” is adtam ehhez az alkalomhoz, és ezt csak akkor tudom jó szívvel tenni, ha továbbra is megmaradunk az érzelmek síkján, a nyers testiség helyett…
Anahera Pass
Anahera Pass

Play by : Isabel May

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  WilliAm Huttington Thu Aug 10, 2023 9:39 pm

We are doing a podcast...
We are doing a podcast...

+18

- Kíváncsinak lenni nagyon is jó dolog! - még a mutatóujjam is felemelem, s csak egyszer rázom meg, nyomatékképpen.
- Naa, így már sokkal jobb! - mosolyog még jobban Christine.
- Az bizony. De el ne áruld neki! - kacsint Christine Anaherára.
- Van fülem. - mutatok magamra, hogy itt van ám a megnevezett delikvens is!
- Vissza. - majd ránézek. - Akarjam megkérdezni, miért éppen a nyalás ragadott meg? - aztán leesik, legyintek. -  A fagyi visszanyal, értem már. - s elnevetem magam. Christine energiabomba, s látom, rá is hatással van. Most legyek szerény, s mondjam azt, ez volt a célom?
Kicsit meglepetten vonja fel szemöldökét Christine.
- Te tényleg nem mondta el neki. Hát szégyeldd magad. - s ezzel megint beleiszik a poharamba, átnyúlva érte, nem tudom elkapni időben előle.
- Pontosan azt, amit jelent. Foglalkozol te egyáltalán szexszel? Az igazival, nem azzal a dugjukbele mindenbe, ami luk? - éppen iszok, s kis híján az orromon át köszön vissza az ital a röhögéstől.
- De amúgy pont erről is lesz majd beszélgetés. Ha kedvet érzel, csatlakozz csak be.
Anahera rámnéz, én meg a technikusra, aki felmutatja a hüvelykujját, így én is feltartom Anaheranak.
- Szuper, megvagy.
- Hello Joey! Wouh, máris micsoda kérdéssel kezdünk, egyből a mélyébe! - a wouh igazi sikkantásnak hallatszik, ez Christine. Energiabomba, csupa izgalom. És még fogalma sincs, de Lyra szülötte, onnan hozott le energiákat. Nemhiába szexterapeuta. A lyraiak tudják élvezni a fizikai világot, rendesen.
- És a kérdésed alapján úgy vélem, hogy talán nem is olvastad a könyvet, vagyis nem is próbáltad ki életed vágyával. - nagy levegőt vesz, innen tudom, hogy úgy fog jönni az energia a magyarázatával együtt, hogy csuda.
- A gyakorlatok segítenek elmélyíteni a kettőtök közötti energiakapcsolatot, felnyitja a csakrát, legfőképpen az alsó hármat, úgy jut el a negyedikig. Ha ez megvan, megnyílik az út fölfelé, az istenek birodalmába. Ezért is mondják, hogy eljuttathat a megvilágosodáshoz. Ehhez azonban... - tartja fel ő a mutatóujját most, s engedi le.
- Szükséges, hogy szeresd a másikat, hogy akard boldoggá tenni, örömet okozni neki, mert ez az energia visszaérkezik tőle, s ez a körforgás nyitja meg, indítja meg. Ha csak magadnak akarsz ezzel örömet okozni, vagy magadnak is, az úgy nem működik. És fontos, hogy szeresd magadat is.
「terra- JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
WilliAm Huttington
WilliAm Huttington

Age : Kortalan
Origin : dimenziok
Skills : Elemek, Sorscsapás
Profession : sex therapist
Play by : Jamie Campbell Bower

https://elementals.hungarianforum.com/t296-will-i-am-huttington#

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Anahera Pass Thu Jul 06, 2023 9:48 pm

Próbálok ráérezni a hangulatra, és az energiákra, de nem megy egyik pillanatról a másikra. Ugyanis félre kell tennem minden előítéletemet, és persze tapasztalatomat a démonokkal kapcsolatban. William mindenképpen… más, mint a többi. Meghallja az én szavaiamat is, még… ha abban egyelőre nem is lehetek biztos, hogy el is fogadja. Ezért én is nyitott szívvel és szeretettel fogadom őt, pedig az világos, hogy ez egész mást jelent nekünk.
- Kíváncsi vagyok. - jelentem ki, mert valóban az vagyok. Én örülnék neki a legjobban, ha az első benyomásom téves lett volna. Ha ez a műsor más lesz mint az előző… Akkor minden bizonnyal meg fogok nyugodni, hiszen minden oldalt, és minden nézőpont képviselve van. Ha ez azt jelenti, hogy nekem is meg kell szólalni ám legyen. Bár ettől a részétől még egyelőre tartok. A befolyásnak ezt a szintjét nem szeretem, még akkor sem, ha ‘engedélyezett’.
- Rendben. - nevetem el magam halványan, ahogy Christine megölel, és viszonzom a gesztust. Az elején még kicsit sután fonom a karjaim köré, de utána belejövök, és még a hátán is végig simítok egyszer. Vagy lehet, hogy kétszer. Egy kicsit magával ragadott a pillanat, mert szeretem az öleléseket. Ez is csak váratlan volt. Christine energiája pedig határozottan tetszik. Őszinte, és nyitott. Ezzel a hozzáállással egész más műsort lehet készíteni.
- Áh. Tehát ez csak kis bosszantás. - mosolyodom el, mert… ebben érzek némi iróniát. Többnyire a démonok szoktak… a viselkedés alapvető moduljain túlra merészkedni. Christine viszont… Azt hiszem erre mondják a Terraiak, hogy a “fagyi megnyal”. Vagy visszanyal. Ezt talán meg kéne tudni.
- A fagyi megnyal, vagy visszanyal? - kérdezem Williamtől, úgy hogy csak ő hallja. De függetlenül attól, hogy mit válaszol, megyek velük a helyiségbe ahonnan a  podcast lesz sugározva.
- Rendben. - leülök abba a fotelbe, amibe William mutatott. Körbe is nézek ismerkedem az asztallal, a műszerekkel, az energiákkal. Megváltozott, amióta beléptünk. Izgatottságot érzek, és tenni akarást. Jelentsen ez bármit is a jelen helyzetben. Mert azért… Christine mikor átveszi a szót, újfent tudomásul kell vennem, hogy ez nekem nagyon is új helyzet minden tekintetben.
- Ühümm… - nézem Christinét, és a szóhasználatát… gyorsan helyre teszem magamban. Talán ő nem csak úgy érti mint a démon. Talán egyikük sem úgy érti. Nem mondok, és nem ítélkezek addig, amíg világos nem lesz, hogy mi a téma pontosan.
- Vállalom csak… ehhez nem biztos, hogy hozzá tudok szólni. Kivéve ha… mit értesz megvilágosodás alatt? - szex terapeuta. Ezt a kifejezést hallottam már. Furcsa volt, de értem, hogy miért hívják akkor így. Olyan nincs, hogy szeretkezés terapeuta… Vagyis, ha azt mondja, hogy a szex a téma, az nem feltétlenül az érzelemmentes, húsözönt jelenti… legalábbis nagyon remélem.
- Öhm… rendben… - azért láthatóan zavarban vagyok egy kicsit, mert fogalmam sincs, hogy mi lesz most. Ez is elég ironikus… Ám az ismeretlen nem feltétlenül jelent rosszat, így a mosolyom nem tűnt el, csak… talán szégyenlősebb lett. Mindenesetre a fejhallgatót felveszem, és figyelek Williamre is. Megjegyzem a jelet, amit használni kell, de egyelőre jónak tűnik a hangerő.
- Hallo-hallo Anahera a vonalban. - mondom próbaképp aztán Williamre nézek, hogy jó lesz-e így. Eddig minden remek. Még nincs az a fajta mocsok, amitől tartok, és még mindig őszintén hiszek abban, hogy nem is lesz. Biztos megjegyezte a démon a szavaimat, és ezért ilyen előzékeny. Értékelem.
- Hello Joey. - köszönök én is, mert úgy látom, hogy ez a dolgok menete. William felolvas valamit, aztán köszön. Biztos az egyik hallgató. Izgatottá is válok, mert most tényleg mondhatok bármit, és ez jó érzéssel tölt el. Kifejthetem a saját gondolataimat is. Egyelőre viszont még nincs semmi… Érzem a helyzet komolyságát, és nem akarok elhamarkodottan nyilatkozni. Illetve kíváncsi vagyok arra is, hogy mit mond Christine. Terapeuta, tehát gyógyító. Az ő nézőpontja nem olyan elfogult, mind a démoné. Vagy én vagyok az, aki még mindig nem engedte el az előítéleteit? Hamarosan kiderül…
William & Anahera
cactus



Anahera Pass
Anahera Pass

Play by : Isabel May

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  WilliAm Huttington Tue Jul 04, 2023 10:54 pm

We are doing a podcast...
We are doing a podcast...

Uh, kész ünneprontó. Le is ejtem a vállaim, s a mosoly kicsit eltűnik. Akar tiszteletteljes lenni a fene. Azok a miséket szavalók. Ja, ők a kenetteljesek. Mindegy.
- Ne is. - de azért közöltem vele. Olyan gyanakvó kis virágszál. Főleg, ha rólam van szó. Nem is értem, miért. A szeretkezz, ne háborúzz mióta bűn?
- Okkéééss. - úgyis érezni fogjuk rajta, ha majd kérdezni akar, nem akármiért vagyok podcast fenegyerek.
- Jajmár, pukedlizel itt. Adj egy ölelést. - s azzal nemcsak illatfelhővel, de a karjaival is körbefogja Anaherát. Én csak kortyolok az italból, tök lazán.
- Nem kérek az italodból. Willéből csak kiszúrásként iszok bele. Tudom, milyen kényes erre. - mosolyog, s az jelzi, hogy ne legyek kényes erre. Erre látványosan megforgatom a poharat, s úgy iszok bele újra.
Christine teljes természetességgel ül le az egyik fotelbe, s már teszi is a fejére a fejhallgatót, hogy beállítsa.
- Széken? Biztos nem. -  mutatok a fotelre, amelyik közelebb van az asztalhoz. -Abba viszont huppanhatsz. - Christine részére is hoznak egy pohár frissítőt, meg is köszöni.
Christine máris Anaherara tekint, majd rám.
- Te úgy hívtad meg, hogy nem mondtad el neki, miről beszélünk? Most már hagyd, majd én elmondom. Szexről. - néz Anaherara, s olyan természetességgel ejti ki az utolsó szót, hogy gondolatban máris popcornt vettem elő.
- Szex terapeuta vagyok. És a téma a szex és a megvilágosodás, férfi és női energiák. És persze a szex az istenekkel. Átvitt értelemben. - vigyorog. - Most is vállalod a beszélgetést, vagy inkább csak hallgatsz bennünket? - érdeklődik komolyan. Vén motoros már a témában, és nagyszerűen tudja kezelni, ha valakinek nem igazán esete a téma. Pláne, ha a nyitottság nem. Hogy szemét lettem volna, hogy pont erre a podcastra hívtam meg Anaherat? (Naná!)
A technikus beszól a fejhallgatóba, hogy fél perc múlva kezdünk, így Anaheranak megmutatom, hogy melyik fejhallgató az övé.
- Ha túl hangos, itt tudod állítani. Ha nem hallod, akkor csak jelezd így. - s előbb a fülemhez teszem a kezem, majd egy egyezményes “nemet” forgatok meg a kezemmel.
- Próbáld ki, mielőtt elindulna a műsor. - bekapcsolom a mikrofont is, így már mindenki hall azon keresztül is.
Mindezek után el is indul a műsor, a bevezető szavak után mindenkit bemutatok, röviden összefoglalom a mai témát, majd a kérdésekre megyünk rá, üdvözölve az oldalchaten beköszönőket. Mindenki előtt van egy tablet, előttem egy laptop, hogy tudjak feldobni a kérdésekből, s a kamerállásokat igazítani, ki legyen nagyobb vagy kisebb.
- Joey Finnigan... hello Joey Finnigan,  a kérdésed a következő: A Kama Sutra mennyire segít a megvilágosodásban, vagy milyen gyakorlat az, ami ebben segít?  előjátéknak, akarom mondani bemelegítésnek ez tökéletes lesz.

「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
WilliAm Huttington
WilliAm Huttington

Age : Kortalan
Origin : dimenziok
Skills : Elemek, Sorscsapás
Profession : sex therapist
Play by : Jamie Campbell Bower

https://elementals.hungarianforum.com/t296-will-i-am-huttington#

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Anahera Pass Thu Jun 08, 2023 11:22 pm

Kötetlen beszélgetés. Ha így szeretné, ehhez mérten fogok én is viszonyulni a podcasthoz. Nem tudom miként is fog ez megvalósulni, de ha úgy gondolja, hogy így lesz jó, nem fogok ágálni ellene. Alkalmazkodom a helyzethez, bármi is lesz.
- Rendben. - valójában ez pont egy útmutató volt épp csak rövid. De ha ennyi elég, nincs is miről beszélni. Abban persze bízom, hogy hamarosan kiderül, hogy milyen témáról akar műsort csinálni. Szerintem ez a legfontosabb. De egyelőre nem kérdezek rá.
- Igen. Tiszteletteljes. - bólintok is, és egy mosollyal is megerősítem a kijelentésem. Én nem készültem eképpen az alkalomra, és ezt egy kicsit bánom is. Másként akartam megadni számára a tiszteletet, de ez is egy lépés, amit a jövőben érdemes nekem is megfontolnom. Ezért már válaszolnék is, hogy esetleg átöltözöm én is, de… aztán megzavarják, és ezzel engem is. Megérzésem szerint már eljött az ideje a műsornak, így végül maradok úgy ahogy vagyok. Még akkor is, ha igazán ‘gyorsan’ meg tudnám oldani a dolgot. Elvégre azt mondta, hogy megfelelő vagyok így is. Legfeljebb, ha lesz hasonló alkalom, változtatok.
- Ez meg sem fordult a fejemben. - igen szűk azon anyagok köre, ami hatni tudna erre a testre, de ha éppen a tudomására is jutna, hogy mi ez… akkor sem tartom valószínűnek, hogy bűnös szándék vezérelné. Elvégre csak egy egyszerű halandóként vagyok jelen, és nem a Teremtőt ‘hivatalos’ képviselőjeként. Így bármit is teszek az egyedül engem reprezentál. Vagyis, ha arra készülne, hogy az általam nagyrabecsült erényeket tiporja, jóval kifinomultabb módszereket is találna…
- Rendben. Ez esetben, ha úgy érzem, hogy szólni szeretnék, megvárom, hogy sorra kerüljek én is.  Nem szakítok félbe senkit. - bölcs gondolat, és mélyen egyetértek vele. Magam sem tennék másként, ha saját műsorom lenne. Az más eset, hogy ez a világ nagyon távol áll tőlem, így azok is, akik benne élnek. Az érkező nő egészen más energiával jelenik meg, és bár óvatosság van bennem, örülök neki, hogy ilyen színes kavalkád lesz a beszélgetésben. Így már az is világosabb, hogy miként fog megvalósulni a szabad beszélgetés elve. Ezért is fogadom mosollyal az érkező nőt.
- Szia Christine. Köszönöm a bizalmat. - kissé meg is billentem a fejem az irányába, arra pedig figyeltem, hogy épp úgy köszönjek, ahogy ő szólt Williamhez. Apró részlet, de ezen a bolygón fontos az ilyesmi. Az pedig, hogy mesélt rólam a démon… egyszerre meglep, és nem lep meg… Mindenesetre örömteli eseményként könyvelem el. Ezért mikor látom, hogy Christine William poharából italt fogyasztott, az enyémet is felajánlom neki, és felé tartom. Nagyon ízletesnek találom, de a szüksége van rá, szívesen odaadom neki. Ha nem tart rá igényt, akkor persze én folytatom a fogyasztást.
- Rendben. - bólintok, és követem Williamet, és Christinet. Egy épületbe érünk, ami meglehetős alapossággal van előkészítve. Szemügyre is veszem a Terrai technológiai eszközöket, de nem nyúlok hozzájuk, mert az energiám… még ebben a formámban is hatással van a gyengébb szerkezetekre. A fejhallgatóra viszont minden bizonnyal szükség lesz, láttam, hogy azt viselni szokták az ilyen beszélgetések során. Vagyis nagyon óvatos leszek…
Azt pedig megvárom, hogy ki hol helyezkedik el. Úgy érzem, hogy nekem nem az asztalnál lenne a helyem, de mivel ott van csak mikrofon… nekem is oda kell mennem. Azt hiszem…
- Itt jó leszek? - mutatok az egyik székre, és kérdezem Williamtől. Ha úgy ítéli meg, hogy jó helyet választottam, leülök én is, amennyiben nem, követem az útmutatását. Egy fontos kérdés azonban már megérett bennem eddigre. Valamit ugyanis még nem tisztáztunk.
- Mi lesz a mai műsor témája? - kérdezem remélhetőleg még időben. Ugyanis, ha beszélni kezdenek, nem szakítok senkit sem félbe. Ebben az esetben meglepetés lesz számomra a beszélgetés menete...
William & Anahera
cactus



Anahera Pass
Anahera Pass

Play by : Isabel May

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  WilliAm Huttington Thu Jun 08, 2023 10:08 pm

We are doing a podcast...
We are doing a podcast...

- Okéka. - kortyolok az italomból. - Útmutató? Ez kötetlen beszélgetés.. -nevetem el magam.
Elégedetten simítok végig a mellémenyem.
- Ugye? - nem engem dícsért meg, ááááh, nem keeeelllll, nehogy hízzon a májam.
- Ha az öreg ördöge podcastra készül, legyen elegáns. - aztán csak grimaszolok, ahogy kapok egy csippantást a tomporomra. Inkább kortyolok az italomból.
- Egészségedre. Nincs benne semmi olyan, ami neked rossz lenne. - legyintek finoman felé. Nem hiszem, hogy a terraiaknak adott porok hatnának rá, de nem is az a szándékom, hogy leégessem bárki előtt. Ez az én podcastom, az öregem szerelmére, nehogy elrontsam már egy ilyen közönséges dologgal.
Bááár.... megnézném, ahogy éppen lazázik.
- Semmire se figyelj, ez itt a szabad beszélgetés podcastja. Egyre igen. Mindenki mondja végig a magáét. Nem szakítunk félbe senkit. - aztán meglepődve nézek rá. - Már miért ne beszélhetnél? Azért podcast. Aki jelen van, beszél. - tényleg nem hallgatott podcastot...
- Áh, Christina meg is érkezett. - integetek nagyon nagy örömmel a kocsi felé, ahogy elénk gurul a tűzpiros autójával. Maga a Femme Fatale, ahogy sötét sörényét nagyon szőkére festette, világító kék szemei illenek az oroszlán kinézetű arcához. Lyra önkéntese, és olyasvalaki, aki az életet úgy habzsolja nagykanállal, hogy azt mindenki élvezze, aki vele van. Határozott, velejéig irányító, és irtó cukin kedves. Bájolgás nélkül.
- Hát szia! - Christine át is ölel, majd Anahera felé fordul.
- Te vagy Anahera. Will mesélt rólad, s hogy jössz. Tök király, így még jobb lesz a podcast. - elveszi az italomat, s beleiszik.
- Mindig is tudtam, hogy jó ízlésed van. - visszaadja a poharat, csak kicsit ivott bele, s tudom, hogy nem az italra értette.
- Kezdjünk is bele! - indulok meg egy ház felé, amiben a stúdió van. Szeretem szeparáltan kezelni az életemet. Létemet.
A studióban a technikus már elrendezett mindent, kamerák is beállítva, s kényelmes ülőhelyek is az asztalhoz készítve, egy-egy mikrofonnal, s fejhallgatókkal.
Le is ülök a helyemre, arra pont nem szavazok, hogy hölgyek foglalnak előbb helyet, Christine el is vigyorodik.
「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
WilliAm Huttington
WilliAm Huttington

Age : Kortalan
Origin : dimenziok
Skills : Elemek, Sorscsapás
Profession : sex therapist
Play by : Jamie Campbell Bower

https://elementals.hungarianforum.com/t296-will-i-am-huttington#

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Anahera Pass Fri May 19, 2023 10:38 pm

Nincs bennem aggodalom. Az első beszélgetésünk jól alakult, és úgy gondolom, hogy sikerült közelíteni az álláspontokat. Legalábbis én mindenképpen nyitottabban állok hozzá az első alkalomhoz képest, és ő sem utasította el a további konzultációt. A formája ugyan szokatlan nekem, de ha így tudunk kommunikálni egymással, és az emberekkel is, akkor érdemes megismerni a műsorkészítés folyamatát. Néhány előzetes tanácsot kértem a Leo nevű fiútól (akit a menhelyen ismertem meg), de egyébként Williamtől várom az útmutatást. Ennek jegyében pedig időben érkezem, hogy legyen még idő mindenre az élő adás előtt.
- Szervusz. - használom én is ugyanazt a köszönési formát, bár… a non-verbális üdvözlés meglep egy kicsit… A mosolyom viszont nem tűnik el, és ha már érkezett egy puszi az arcomra, én is adok neki egyet. Ha minden démon ilyen együttműködő lenne, talán nem is kéne olyan éles határt húzni a fény és a sötétség közé.
- Még nem. Csak hallgattam, de nem tudom, hogyan zajlik. Azért jöttem most, hogy még legyen idő az útmutatásra. - nem mintha az idő bármelyikünknek is gond lenne, de tiszteletben akartam tartani az időpontot, amit megadott. Az egyéb megjegyzése pedig… végül nem hagyom figyelmen kívül, mert annak veszem, hogy ezzel is az együttműködést kívánja erősíteni.
- Köszönöm. Neked is nagyon szép az öltözeted. - amennyire láttam a Terraiakon, ez az elegáns, és ezáltal a tisztelet jele is. Örülök, hogy megadja ezt az alkalomnak, mert épp a tiszteletet hiányoltam belőle, amikor Urielről beszélt. Ez viszont egy új fejezet, így eképpen állok hozzá én is, a csiszolódási fázisnak teret adva.
- Ó. Köszönöm. - egy újabb meglepetés, és értékelem ezt a gesztust is, hiába nincs szükségem italra. Nem úgy érzem, mint a Terraiak, és általában hatása sincs rám az ilyesminek. De mosolyogva megkóstolom az italt, mert az ajándékot nem szép dolog visszautasítani. A csípésre, amit az asszisztensétől kap, azonban megáll egy pillanatra a kezemben a pohár. Viszont nem úgy tűnik, hogy zavarta őt, így csak folytatom az ital kortyolgatását, és követem Williamat, bárhová is megy.
- Rendben. Amíg várunk rá, elmondod nekem, hogy mire kell figyelnem? Illetve… én is beszélhetek majd? - úgy gondolom, hogy ezt nem tisztáztuk teljes mértékben. Részemről, ha csak tanúja lehetek egy műsornak, amiben esetleg néhány tanácsomat is megfogadta… pontosabban, ha itt lehetek eredménynek veszem. Ám, ha szólhatok is, úgy egész más a helyzet, és… készen kell állnom rá, ha eljön ez az alkalom.
William & Anahera
cactus



Anahera Pass
Anahera Pass

Play by : Isabel May

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty We are Doing a Podcast...

Post  WilliAm Huttington Fri May 19, 2023 9:05 pm

We are doing a podcast...
We are doing a podcast...

Egy darab háziköntösben grasszálok, egy csésze pokoli erős kávéval a kezemben. Időben ébredtem, ami a le sem feküdtemet adja, hiszen nem olyan lény vagyok, akinek szüksége van alvásra.
- Ömm... nem tudom? Vagy nem akarom tudni? - fülhallgató lóg ki az egyik fülemből, az asszisztens szalad hozzám egy tablettel, amire okékat nyomogatok. Úgy döntöttem, megveszem ezt a házat, a szomszédos telekkel együtt, így aztán hullára senkit sem zavarnak a házibulik (o-betűs buli, nemcsak traccsparti ám!). Igaz, ha zavarná őket, sem foglalkoznék velük.
A podcast vendégének semmi gondja nem volt azzal, hogy egy plusz egy mikrofon, és plusz egy fej lesz az asztalnál. Online terveztük amúgy is, ám végül úgy alakultak a dolgok, hogy személyesen el tud jönni, mert hát a közelben akadt dolga. Úgy... egészen véletlenül (én intéztem el, hogy legyen, de csssst...).
- De nehogy répalét adj majd a hölgynek, még a végén nem az irigységtől fog sárgulni... csak sárgulni... - egészítem ki.
A birtok szélén felállított jeladók mutatják, hogy valaki meg is érkezett. Azt hiszem ideje átöltözni....
Farmer, fehér ing és fekete mellény, teljesen tökéletes. És hát a mosolyom.
- Hát szervusz! - hajolok hozzá, hogy egy hatalmas cuppanóst kapjon tőlem, mosollyal és jókedvvel. Kis drága Bolyhoska elmélyülten rág egy csontot (nem emberé!), így éppen nincs kedve erre szaaldni.
- Voltál már podcaston? Tudod hogy zajlik? Ó, hát istennőként nézel ki. - nézem meg alaposabban. Anahera gyönyörű és zamatosan kívánatos.
- Ez a tiéd. - mutatok az érkező asszisztensre. - Nem az asszintens. Az ital. - nevetem el magam a bakimon, az asszintens meg úgyis pokolbéli, ami ugye nem létezik, csak marha jól elhintettük a terraiak körében... így csak a fenekembe csíp.
- Naaa, még este sincs, és már ... - egy úúú, ez fájt arccal a tomporomat simogatom.
- Gyere beljebb, Christina hamarosan megérkezik.


「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
WilliAm Huttington
WilliAm Huttington

Age : Kortalan
Origin : dimenziok
Skills : Elemek, Sorscsapás
Profession : sex therapist
Play by : Jamie Campbell Bower

https://elementals.hungarianforum.com/t296-will-i-am-huttington#

Back to top Go down

We are Doing a Podcast... Empty Re: We are Doing a Podcast...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum