Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


When Reality Becomes.... Real

2 posters

Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Fri Sep 22, 2023 10:06 pm

Rynal & Dario

Mit is terveztünk a mai napra? Neeeem igazán jut eszembe, mert nekem támadt egy másik ötletem, amikor az uszonyával kezdte simogatni a mellkasomat… Már épp engednék a feléledő ösztönnek, és én is ráharapnék az ajkára, de aztán nagyon halványan megszólal a józan ész is. A kirándulás…
Legközelebb beírom a ‘programfüzetbe’, hogy vagy simogatás, vagy kirándulás… A kettő együtt nem megy. De most visszafogom magam, mert régóta terveztük ezt, és nem mellesleg, nincs is ilyesmire túl gyakran lehetőségünk…
- Egyáltalán nem az. De vannak eldugott helyek, amiket még nem tettek tönkre az emberek. Van még néhány kristályvizű patak. - nem olyan kristály, mint amilyen a mi bolygónkon van, de ezt nem kell Rynalnak magyaráznom. Ő sokkal jobban ért… a közelharcon és lövészeten kívül mindenhez. A Terrának viszont alaposan utána néztem egy alkalommal. Biztonságos landoló helyet kerestem Rosenak, de valahogy a tengerek, és folyók hálózatának tanulmányozásával töltöttem a napot… Pedig még akkor nem is ismertem olyan régóta Rynalt…
- Ez igaz. - mosolyodom el, és közelebb is lépek hozzá, hogy megkaphassam azt a bizonyos törődést… de aztán megint villan a szemem előtt a “kirándulás” felirat, és az isteni hal illata is bekúszik az orromba. Hiába, az éhség… nagy úr. Ezért a kezembe veszem az egyik halat (látatlanban a nyerset veszem el), és rágcsálni kezdem. Kulturáltan maszatolva.
- Igen, ezt szerintem Rose is így gondolja. Csak nagyon nehezen tud megbízni másokban. Majdnem olyan nehezen, mint én. - azért… bármennyire is szeretném, hogy többen védjük a hátsóját, nem engedek akárkit a közelébe. Minden jelentkezőt alaposan át fogok világítani, és akkor még ott van az is, hogy nem mindenki szokta kedvelni Rose-t az első találkozások alkalmával… aki viszont rajtam, és rajta is keresztül jut, már nyert ügye van. Kár, hogy véges számú lélek szaladgál a galaxisban…
- Az mindegy. Nekem az itthon lenni, azt jelenti, hogy veled vagyok. Mindegy hol. - sosem gondoltam volna, hogy lesz egyszer az életemben egy olyan személy, aki el tud csábítani a fegyverem mellől, de Rynalnal sikerült. Neki még a kötelességtudatomat is sikerült… szelidítenie. Ezért én sem fogom cserben hagyni, és bármennyire is bennem van (még mindig…), hogy inkább később kéne indulni, elkezdek készülődni.
- Még be kell pakolnom. Te már összekészülődtél? Vagy hozzak neked is ide valamit? - nekem elsősorban ruha kell, bár a magam részéről gond nélkül mennék a mostani ‘bundámban’. Ám ismerem Rynalt (és magamat) annyira, hogy haladási szándék esetén kelljen a ruha. Meg van még egy kis meglepetés is, amit Rynalnal szántam, és a kirándulás közben szeretném neki odaadni. Remélem, hogy jól eldugtam, és még nem találta meg…
- Eeeeeezt nem hagyom itt. - vigyorgok Rynalra, és a másik két halat a két kezembe fogom. Harapok egyet az egyikből, utána a másikból, és így indulok el a szoba felé, ha nem állít meg. Nem hívom, hogy tartson velem, mert… hát elég egyértelmű, hogy miért nem. Inkább igyekszem tényleg gyorsan elkészülni (és az egyik zsebembe rejteni a meglepetését), hogy elindulhassunk, és folytatódhasson ez a csodálatos nap.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Thu Sep 21, 2023 10:19 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

Még szélesebben elmosolyodom, ahogy vicsorog, nagyon fellelkesedem!
Válaszul, hogy a halakra gondolok-e, ahogy elsiklok, az uszonyommal is megsimítom mellkasát. Azt viszont elfelejtem, hogy erre nagyon be tudok izgulni, farokuszonyom vége felé és végénél vagyok a legjobban... ahhh...
Átakorolom, s érezni rajtam még ennek a hatását. Éhes vagyok, csak valami egészen másra. De tudom, hogy még kirándulunk, úgyhogy beharapom szám szélét, s inkább hozzá bújok, míg haladunk... annyira nem egyenesen a házhoz, s élvezem, jókat kacagok.
Átkúszok a ház alatt, a víz kristálytiszta, s nagyon szeretek belecsobbanni éjjel is, de leginkább Dario mellett szeretek elaludni, s felébredni is, még akkor is, ha utána vízsebesen kell a vízbe jutnom, hogy ne legyek rosszul.
- Rendben! - már tudom is, hogyan fogom! Lesz nyers, lesz filézett, meg lesz finomra sütött!
- Terra mennyire tiszta? Kuzin már régen informált erről. - márpedig nagyon kényes vagyok a tiszta levegőre és a tiszta vízre is. Nem akarok beteg lenni utána.
- Neked is jár a pihenés és törődés.. - és kevesebbet kell aggódnom érte, nem azért, mert ne bíznék a képességeiben, de hát ha valaki testőr, akkor élő céltábla. És bár szívesen ápolgatom, valami egészen mást sokkal szívesebben csinálok vele....
Közben kész a halacska is, s az asztalra teszem, s úgy állapítom meg, hogy a természetesség még mindig tökéletesen áll Darionak...
Nehéz is volt nem odapillantani rá sütögetés közben...
- Már annak is örülök, hogy megkaptad ezt a napot. Több járna neked... - s egy kis bemelegítésnek...
Keresek valami italt, amit nem teaként lehet elfogyasztani, s töltök neki is és magamnak is.
Nekem még apró halacskák is jutnak, amik a buborékban voltak, azokat szeretem  legjobban.
- Ha többet vagy itthon, inkább utazgasunk, vagy inkább itthon? - még úgyis fog alakulni, tudom, s sosem tervezek előre. Áááám, ha most utazgatni szeretne, akkor közösen fogunk tervezgetni, s még inkább izgatottabbá válok, csak úgy ragyogok!

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Thu Aug 10, 2023 8:32 pm

+18

Harsányan elnevetem magam, ahogy kiadja azt a hangot. Szeretem, hogy különbözőek vagyunk. Ha valaki hozzám hasonlóval akarnék élni… akkor magammal járnék. Vagyis ez pont így jó.
- Óóóó…. rendben. - vicsorodom el, mert a hasam még nálam is jobban szereti a meglepetéseket. Egy dolgot kivéve… De nem most, mert más terveink vannak. És már nem egyszer fordult elő, hogy az ágyban maradtunk egész nap. Meg a vízben…
- Remélem is. - és azt is, hogy nem a halász képességeim miatt vár…Ettől függetlenül nagyon lelkesen terelem felé a halakat, és persze én is elkapok egyet.
- Igeeeen? Ugye nem a halra gondolsz? - abból, ahogy a mellkasomat simogatja, arra következtetek, hogy tényleg nem a halucikra gondol, de azért biztosra akarok menni. A mancsaimat ugyanis köré fonom egy percre, és kis híján a halat is eldobom, hogy még valamit tudjak lopni tőle. De nem így teszek, mert egyelőre jól érzem magam bundában. Főleg mert anélkül ‘kockázatos’ lenne…
Ettől függetlenül elindulok a ház felé, épp csak a lehető leghosszabb úton. Ahogy Rynal ismét belém kapaszkodik, elviszem még ide oda, a halat biztosan tartva. Ez már az én zsákmányom, amit természetesen Rynalnak bármikor odaadnék. De nem véletlen, hogy inkább ő szokott a konyhában szorgoskodni…
Most is előbb érkezik meg, még úgyis, hogy ő átúszik a ház alatt. Én most nem tartok vele, mert nekem több idő kell a kikászálódáshoz. Meg vissza is kell alakulni a humanoid formámba. Ja, hogy még mindig nem öltöztem föl… Hát előfordulhat ilyen ugye…
- Hmm…. akárhogy jó. Lepj meg ezzel is. - mosolyodom el, és egyáltalán nem szégyenlősen, a konyhapulton támaszkodom meg az egyik kezemmel. Szívesen segítenék Rynalnak a hal előkészítésben, de inkább csak nézem, ahogy dolgozik. Már mint őt…
- Egyszer elmehetnénk majd a Terrára is. Meg úgy általában… beszélni fogok Rosesal, hogy keressen még valakit. Szívesen védem a hátsóját, de szinte sosem vagyok itthon. - jegyzem meg  tárgyilagosan. Ezzel ugyanis Rynal is tisztában van. Illetve már nem idegeskedem emiatt. Elhatároztam, hogy beszélek Rosesal, és meg lesz oldva a dolog. Ha kell személyesen keresek neki valakit, aki eléggé megbízható. És persze Rose természetével is boldogul…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Wed Aug 09, 2023 10:04 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka
+18

Önkéntelenül nyelem le a szerintem nemlétező falatot, ahogy látom, megnyalja azokat a csinos ajkakat...
Nem-nem, most kirándulást szerveztünk és terveztünk, huncutkodni máskor is ráérünk!
Ha feline lennék, most dorombolnék neki, helyette delfines, ámde nagyon finom, halk csattogást adok ki hangként a torkomból. Az uszonyaimért is odavan...
- Fogok a pocakodnak is! - máris feléled vadász-ösztönöm, s hogy Dario pocakját is teletömjem.
Félig szomorúan engedem azért el, mert szeretnék még hozzá bújni, ám hasat tömünk most máshogy, előtte kivadásszuk magunkat!
- Várlak.. - izgatottan csillog a szemem, ahogy látom vadászni. Azok az izmos, csíkos izomkötegek....
Ívben  kanyarodok, majd függőlegesen állok meg, majd a vizet úgy alakítom ki, hogy az érkező raj köré vízbuborék kerüljön, s elirányítom a part felé, hogy kidobjam a partra. Éppen annyit, amennyit elfogyasztunk egy alkalommal.
Felbukkanok a víz felszínén, meglátom a zsákmányával, ami a legnagyobb hal a rajból. Láttam ám, tudom, melyik a legnagyobb!
Elengedem a vízbuborékot, hangosan csattan a hatalmas teraszon, messzire tőlünk, vergődnek, de most a látvánnyal foglalkozom, ahogy Dario kinéz. Istenként tekintek rá, kisimítom hajamt arcomból.
- Jön is... - közelebb úszok hozzá, megsimítom izmos mellkasát, de le nem veszem tekintetem övéből, majd lejjebb engedem magam, s füle mögé csobbanok, s füle tövénél megcirógatom vékony ujjaimmal, hogy azután átkaroljam, s elinduljunk, megy akármerre is, vele tartok. Arcom bundájához simítom.
Ahogy a házhoz érünk, elengedem, s átúszok házunk alatt, ahol van  átlátszó rész is, hogy élvezhessem mindig a vizet, látványban is, még a házban is. Felugrok a másik oldalon, s mire leérek, addigra már humanoid láb érinti a finoman csiszolt teraszrészt, s úgy ahogy vagyok, sétálok felé.
- Hogy kéred? Nyersen, filézve, vagy nyersen, akárhogyan?

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Wed Jul 05, 2023 11:21 pm

Rynal & Dario

Azért szükségem van némi önuralomra ahhoz, hogy ne tereljem vissza ezt a beszélgetést a hálószobába… Miként találkozik a pillantásunk, önkéntelenül nyalom meg a szám szélét… Aztán inkább nagy levegőt veszek. Kirándulni szeretnénk ma, és előtte pedig egy kellemes kis fürdőzés. Az is lehet Nagyon kellemes… Öhm… Nem-nem. Kirándulni kell…
- Az uszony a tuti… - tök komolyan gondolom, bár én csak Rynal uszonyaiért rajongok. Másikra rá sem nézek. Meg már mancsokra sem. Pedig nem volt ez mindig így. Dehát… a tigris is meg tud szelidülni, ha talál olyat, akiért érdemes…
- Elfogó manőver. Váljunk szét, és én feléd terelem őket. Te pedig kapj el amennyit csak tudsz. - nem tehetek róla, feléled a taktikai ösztön még ilyenkor is. Remélem, hogy nem bánja Rynal, és belemegy ebbe a tervbe. Mert ha már így alakult, igenis szeretnék pár halat a partra is vinni. Vihetnénk magunkkal uzsonnaként…
- Egy meglesz. Mindjárt… - akár belém kapaszkodik még Rynal, akár már másik pozicióban van, és terelem felé a halakat, egyet mindenképp elkapok. Vagyis először nyúlok a mancsaimmal, de… hát úgy gyorsan megtorpanok. Víz alatt, azért nem olyan egyszerű, és levegőért is föl kell mennem. De aztán merülök újra és… nem tudom hogy csináltam, de pont a szám elé kerül egy halacska… Gondolom valami gyenge, aki lemaradt… Ám ez nem kisebbíti az érdemet. Kinyitom a szám, és bár vizet is nyelek, de sikerült csapdába csalnom a halat. Menne tovább, de erősen tartom a fogaim között. Nem sértem fel a bőrét, így egyelőre nem esik bántódása. De nem is tud elúszni.
Így feljövök a víz felszínére és büszkén mutatom Rynalnak a szerzeményemet. Az ő kapcsolata jobb a halakkal, így rábízom, hogy mi lesz a sorsa. Mint ahogy… a saját sorsomat is rábízom innentől. Ha még úszna, maradok vele, de ha már indulna, akkor újra felajánlom neki a hátam, és a part felé viszem magunkat.
- Jöhetnek a meglepetések. - vicsorogni most nem tudok, mert addig biztosan tartom a halat, míg el nem veszi tőlem. Azért ekkora vízben halat fogni… Megérdemlek egy kis dícséretet…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Tue Jul 04, 2023 9:42 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

Mosolyára elégedetten mosolyogva veszek újabb falatot. Igen, nagyon együtt vagyunk ebben is.
Kellemes bizsergés fog el, ahogy keze a combomon landol, azután egy kicsit feljebb. Az éppen fogyasztott falatban megállok, majd ránézek, s abban a tekintetben minden benne van, amit éppen érzek.
Legszívesebben körbefonnám haltestemmel, hogy érezzem bőrömön bundájának selymességét, melegét...
Szeretem a halakat, bár legjobban Dario az, akivel lenni vágyom, s szavaira még jobban átkarolom őt úgy, hogy ne akadályozzam az úszásban, sőt, uszonyommal igazodok mozgásához.
Gondolatban felnevetek a megnevezésre, s finom csókot adok vállára.
Felbukkan a víz színére, s úgy igazodom hozzá, hogy kopoltyúim a víz alatt maradjanak. Ahogy hátracsapja füleit, olyan szívesen beleharapnék.... játékosan....
Élvezem, ahogy átadom az irányítást Darionak, s magam segítem hozzá a haladáshoz, hozzásímulva.
- Meg uszony is... - kuncogok telepatikusan felé, s ahogy lebukik a víz alá, feléled mintakai vérem, s elragad Dario ereje, hagyom beborítani magam vele, s a feltételezett raj nyomába indulunk.
S fel is csillan a raj ezüstös-gyöngykagylóhéj színű “teste”, ahogy mozognak egy csoportként a vízben.
- Körbefogjuk őket, vagy rávessük magunkat? - én mondjuk sokkal inkább csak nézném, ahogy megtámadja őket Dario. Annyira... awww, élném.


Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Thu Jun 08, 2023 8:42 pm

Rynal & Dario

Örülök, hogy egyetértünk. Nem azért, mert ez azt jelentené, hogy igazam van. Egész más miatt…
- Hmm… Meglepetés… rendben. - bennem ez a szó nem mozgat meg túl sok mindent, de Rynal tekintete… nagyon is. Ezért hamiskás mosolyra húzódik az arcom, és… persze kíváncsian várom, hogy mit tartogat. Furcsa, hogy nekem nincs semmi sem a fejemben, de jó értelemben. Gyakrabban kéne ilyet csinálnunk…
- Reméltem is… - csak egy pillanatra siklik le a tekintetem a kezére, és arra, ahogy a combomon halad felfelé, néhány másodperc múlva ugyanis tükrözöm a mozdulatot és az én kezem is feljebb kúszik… Egy ragadozó mosoly pedig elrejti, hogy nekem milyen meglepetés jutott eszembe…
Előbb viszont elpakolok, és a puszit mosollyal fogadom. Emiatt persze még inkább sietni akarok, épp csak az úszáshoz alkalmas alakomat kell felvennem. Figyelek, hogy véletlen se ugorjak rá Rynalra, de azt hiszem ő már elég rutinos a tigris bukfenc elkerülésében. Azt viszont érzem, hogy a keze finoman végig kúszik a hasamon…
- Rendben. - vicsorgok, és közelebb megyek hozzá. Szeretek játszani a halakkal azt viszont még jobban, amikor Rynalt is vihetem magammal. Elvégre most nem a gyorsaság a lényeg, hanem a lazítás. Azt pedig pont így kell…
- Kapaszkodj erősen… - üzenem neki, és már le is bukok a víz alá. Pár percig én is bírom a felszín alatt, ezért én mindig inkább erre szavazok. Szórakoztató a mancsaimat bámulni, és ‘megküzdeni’ az áramlatokkal. Rynal pedig  mindig partner ebben, és érzem, hogy konkrét úticélja is van.
- A Tigris Expressz irányt vált… - abba az irányba fordulok amerre mutatta telepatikusan, és feljebb jövök a felszín felé, hogy egy kis levegőhöz jussak. Aztán rájövök, hogy így sem rossz haladni, így amíg az áltata javasolt irányba megyünk a fejem a víz felett marad. Épp csak a füleimet csapom hátra, hogy ne menjen bele a víz annyira, az ugyanis meg tudja borítani valamiért az egyensúlyomat.
A sebesség pedig maximális lesz, legalábbis egy tigrishez képest. Nem feltétlenül az a célom, hogy ténylegesen elkapjuk a halakat, bár ha csak rajtam múlna, én tennék néhányat az ebédlőasztalra… Akár nyersen is. A ‘vadászatot’ viszont inkább Rynalra bíznám.
- Tiéd a kéz, enyém a mancs… - amivel nem könnyű elkapni az úszó halakat… de próbálkozni fogok. Vagyis lebukok a víz alá, és remélhetőleg Rynal még mindig belém kapaszkodik. Ha nem, az sem baj, elvégre most az ebéd a tét… vagy nem. Igazából nem számít, amíg együtt vagyunk…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Wed Jun 07, 2023 11:05 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

- Teljesen egyetértek. - mutatok rá. Nagyon is egyezik a véleményünk. És azért még beharapva van az alsó ajkam...
Válaszul már csak sóhajtani megy. A közelsége mindig így érint meg, s mélyet veszek utána az illatából, nekisimulva, homlokom vállának döntve, valahogy nem a reggeli a legfontosabb...
A határozottsága az, ami még magával szédít, hogy tudja, mit akar, s nem rest megtenni. Ilyen vagyok én is, másként csomagolva mégis, és erre is vágyom.
Hirtelen megjön az étvágyam is, igaz, nem csak a reggelire, mást sokkal szívesebben fogyasztanék. Ám hogy a mai nap a miénk...csakis tökéletes lehet!
- Van... - hümm, majdnem elmondtam a meglepit! Gyorsan ott is marad a villa a számban, s úgy nézek rá, majd attól megszabadulva, elég élvezetesen, folytatom. - Meglepetés! - kacsintok rá nagyon könnyedén, kihívóan kissé.
- Mmm... élek vele... - kicsit más hangsúllyal mondom, s kezem azért csak megtalálja combját is,  s kissé feljebb is kúszik...
Ám az evést mindig meghagyom, így a reggelit folytatom, nagyon is tele energiával.
Köszönetképpen, hogy elpakol, mielőtt nekiiramodnék a víznek, hogy egy hatalmas toccsban érkezzek, finom puszit adok a hátára-vállára.
- Igeeeenn! - emelkedek ki derégik a vízből, uszonyom segítségével, s feltartom karjaim a levegőbe, hátha el is érem hasa alját.
- Sokat! Mindet! - nevetve válaszolok, s ahogy elindul felém, már tudom is, mit szeretne. Átkarolom, de úgy, hogy a nyaka elöl szabad marad, inkább melülső izmaira helyezem tenyerem, míg arcom nyaka oldalának simítom párszor, majd ott is marad. Úgy akarom látni a vizet, ahogy ő látja.
Ahogy a vízben vagyok, kopoltyúim is megnyílnak.
- A minap láttam egy kis rajt, itt körözni. Reggeli úszók, biztosan megt.. ott is vannak. -adom át a képet telepatikusan, merre is forduljon.
Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Fri May 19, 2023 9:36 pm

Rynal & Dario

Elégedetté válik a mosolyom. Nagyon elégedetté… Elégedett vagyok a formáimmal, de azért… mégiscsak más az ilyet Rynaltól hallani.
- Így van. Nem is értem miért van szükség a többire, ha úgyis ez a legjobb… - azért megnézném egyszer Rose arcát, ha ebben az ‘öltözetben’ állnék mellette egy diplomáciai találkozón… Bár szerintem, ha nem kötnék őt a szabályok, nem lenne rest ő is hasonló ruhát felvenni. De… Ez nem így működik ugye.
- Iiiiigen? - huncutabbá válik a mosolyom, és… nem feltétlenül várok arra, hogy válaszoljon is. Nagyon is tetszik, hogy elakad a szava, ezért még szorosabban húzom őt magamhoz, és az illatát is magamba szívom. Nem sietek. Gátlástalanul ‘fürdőzöm meg’ a reakciójában, és az enyémet is nagyon kell noszogatni, hogy hagyjon némi helyet köztünk. Azért nem sokat…
- Ennek örülök… - az izgatottságának, a kirándulásunknak, és… hogy végre van egy kis időnk egymásra. Ritkán hangoztatom, de hiányzik, amikor nincs velem. Ugyanakkor megértem, hogy neki más feladatai vannak. Illetve… nem akarom veszélybe sodorni őt. Nekem elsősorban Roset kéne megvédenem, ha veszélyben lenne az élete, de ha ő is ott lenne… azt a választást képtelen lennék meghozni, így el is kerülném ennek még a lehetőségét is.
- Tényleg? Hová vinnél el engem? - gond nélkül adom át neki az irányítást, főleg, ha vannak már kész tervei is. Igazából én azt sem bánnám, ha itthon maradnánk. Utazok eleget. Neki viszont szüksége van az új élményekre, és persze a kalandokból sem szeretném kihagyni őt. Most ketten mehetünk, és ezt nagyon értékelem.
- Nincs. Rád bízom magam. Azt csinálsz velem, amit akarsz. - féloldalas görbe vetül ki a képemre, és még az evést is abbahagyom egy pillanatra, amíg szétteszem ismét a kezeimet, jelezve, hogy szabad préda vagyok, és… ez ugye sok mindent jelent. De aztán mosolyogva folytatom az evést, és a beszélgetést, mert… ha nem eszem meg a reggelit, sosem tudunk elindulni.
- Indulhatunk. Csak elpakolok előbb. - ha már ő készített a reggelit, legalább az elpakolást vállalom. Az sem zavar, ha ő közben már megy is a vízbe, de akár megvár, akár nem, amikor bejelenti a bombát, rögtön felé fordulok és… hát erősen megnézem minden helyen…
- Éééééssss placs…. - nevetek hangosan, és akár befejeztem a pakolást, akár nem, már indulok is utána. Majdnem lekéstem…
- Már jön is. Egy új darabbal… - és azzal a lendülettel átalakulok, kisebb tigris formámba. Így szeretek a legjobban ugrani, és úszni is. A mancsaimmal pedig nyúlok a levegőbe, mintha épp a zsákmányt kapnál el… Aztán csobbanok, és a vízből kikukucskálva, lerázom a vizet a fejemről.
- Elkapjuk a halakat? - kérdezem tőle telepatikusan, és vicsorgok, ami ezen formám vigyora. Illetve közelebb úszom hozzá, és jelentőség teljesen fordítom felé a hátamat, hogy belém tudjon kapaszkodni. Természetesen sokkal jobban úszik, mint én, de szeretem úgy körbe vinni, hogy belém kapaszkodik. Így a merülések is izgalmasabbak, és ha már fog engem, meg is történik. A víz alatt, pedig érkezik egy újabb vicsor, annak ellenére is, hogy így némi víz is kerül a számba.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Fri May 19, 2023 8:29 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

Szusszanása biztonságot ad, mint ahogy ölelése is, ahogy hátulról átkarol.
Minden de minden kényeztetést, s minél többet szeretnék adni a számára.
Elégedetten hümmögök a köszönömre. Sosem várok köszönetet, éppen ezért nagyon jól esik hallani. Ha feline lennék, akkor már dorombolnék egy ideje.
Jóóó, alaposan megnézem azt a ruházatot, s csillognak szemeim is.
- Nagyon is tökéletes ruhát választottál! - a mozdulatot is elkapom, s be is harapom szám szélét... reggeli szól közbe, s csak azért nem sajnálom ezt, mert tudom, hogy Darionak nagy szüksége van ételre, s éppen ezért alaposan átfontolom az ételeket, hogy hasznára lehessen.
Éppen ezért olvadok el a dícsérettől. Neki készítettem.  
Széles és elégedett mosoly jelenik meg arcomon, ahogy a másik elégedettségét is kifejezésre juttatja.
- I... - - kész, ennyire futja, ahogy átkarol, kezem ösztönösen karolja át, s érintésére biztosan kimenne alólam lábam, ha nem ölelne, így csak szemeim mutatják, mennyire is finom és élvezetes, amit tesz, és kezem is, ahogy számomra kedves helyeken vonul fel, majd le testén.
A pusziba teljesen beleszédülök, s a reggeli ki is esik a fejemből, csak az érntése és a puszi létezik, így kicsit úgy nézek rá utána, mint aki lélekben még mindig az előbbi pillanatban.
- I... igen. - sóhajtom, s megnyalom ajkaimat. Még akartam volna így. Meg egy kicsit máshogy tovább....
Mondhatnám, hogy nem számít a víz, de tudom, miként jár az, ha bizonyos ideig nem éritnkezem természetben lévő vízzel. S éppen ezért vagyok nagyon hálás, hogy Darioval lehetek ebben a csodás házban.
Egy ideig nem is eszem, csak nézem, ahogy jóízűen falatozik Dario, ettől szinte én is jól lakok, egy időre még fel is könyökölök, s mosollyal nézem, ahogy eszik.
- Nagyon! - megriadok a bámulásból, nagyon kevés hiányzott, hogy kezem ne induljon a combja felé, ám mindig hagyom étkezni... kivéve, ha az nem a játék része, akkor az érintésem a desszert hozzá.
- Izgatottan! - azonnal szélesedik mosolyom, ahogy belegondolok, mennyi ideig lehetünk együtt úgy, hogy Darionak nem kell ugrani. Sosem mondtam még el neki, de amennyire büszke vagyok rá, s elalélok (attól is), mivel is foglalkozik, éppen annyira aggódok minden alkalommal, mikor szolgálatba áll.
És együtt leszünk, s sok mindent csinálunk....
- Van pár hely, amit megmutatnék neked. - eeeeléggé félreérthető, főleg, ahogy éppen a falatot kapom be.
- Van, ahová szeretnéd, hogy menjünk? - le nem lehet róla szakítani, az egész időt Darioval akarom eltölteni.
A kijelentésre leteszem az evőeszközt, s Dario felé hajolok, ujjaim, finoman érintik nyakát, s vállgödrére ejtek egy finom, puha puszit. Tudom, hogy ez neki sokat jelent, nekem meg mindent. Csak mi leszünk, mi ketten.
Visszahuppanok a székre, mielőtt máshova akarnék visszaülni.
- Úszás? - kortyolok a vízbe, most csak azt kívánom. Meg Dariot. Őt mindig.
Azzal kiengedem a hajam, ha a konyhában sürgölődök, akkor mindig felkötöm.
- Vigyázat, egy hatalmas bomba fog hamarosan megérkezni. - nevetve pattanok fel, aztán a konyhán át kivezető ajtón szaladok a stégre, s azt a pár métert rohanva teszem meg, majd magam alá kapom a lábam, s hátsóval érkezem meg a vízbe, s át is alakítom uszonnyá, téve egy karikát.
Víz! Már csak egyvalaki hiányzik, fel is bukkanok a felszínen.
- Hol is marad a ruhabemutató? - nevetve fordulok vissza a ház felé, ami egy hatalmas stégen áll, szinte a víz közepén.

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Fri May 05, 2023 9:46 pm

Rynal & Dario

A nap határozottan jól indul, még úgy is, hogy Rynalt már nem találtam meg az ágyban. Kárpótol, amikor megérkezek a konyhába, és egy nagyon szusszanok, amikor egy jó reggelt puszi is érkezik.
- Hmm… meg sem érdemlem. - megrándul a szemöldököm, mert sajnos vagy épp nem sajnos, nagyon is élvezem, és értékelem Rynal figyelmességét. Néha én is próbálkoztam ilyesmivel, de… hát inkább igyekszem a konyhán kívül helyt állni, és teljesíteni a… kívánságait.
- Köszönöm. - az ital remek, de az ébredést nem ez segíti elő. Ennek ellenére serényem kortyolgatom, ugyanis a készülő reggeli illata ráébresztett, hogy erősen éhes vagyok. Rynal illata pedig egy másik ösztönre van hatással.
- Persze. Már fel is öltöztem hozzá. - szét teszem a kezemet, és még körbe is fordulok, hogy alaposan szemrevételezni tudja a ‘ruházatom’. Mikor ismét ránézek a fordulat után, már egy hamiskás mosoly is az arcomon van, és egy kezdődő mozdulat. A reggeli viszont ebben az esetben pont alkalmatlan pillanatban érkezik.
- Óóó… mennyei az illata. - kedvem lenne Terrai tigris formában falatozni, de akkor mindent összemaszatolok. Így egyelőre maradok úgy, ahogy vagyok, és veszek elő tányérokat mindkettőnknek. Nem vagyok jó a konyhában, de ez azért megy.
- Megfelelően. Kellőképpen kifáradtam az éjszaka. És te? - a mosolyom huncutabbá válik, és ott is marad, amikor ismét közelebb lépek hozzá, és szorosan átölelem. Mindkét kezem a tarkójától indul lefelé a háta mentén, és végül a derekán állapodik meg, amikor közelebb vonom magamhoz, és egy hosszabb ‘puszit’ kérek. Egészen bele is merülnék, ha nem, jutna eszembe, hogy hová szokott vezetni az ilyesmi, és egyébként meg hová készülünk a mai napon.
- Nah… inkább együnk, mert aztán a végén még az úszás is elmarad. - az pedig nem lenne jó. Rynal miatt. Számára a víz olyan, mint nekem a… Szóval szükséges. Én pedig szívesen vele tartok, mert a bundámnak kifejezetten jót tesz a víz. Előbb viszont falatozni kezdek a reggeliből, amit nekem készített, természetesen evőeszköz nélkül. Az nekem nem kell.
- Várod már a kirándulást? - nekem nincsenek konkrét terveim, és pont így jó. Rynalra bízom magam, ezért amíg ‘barátságos’ rendszerben maradunk, nekem jó lesz. A társaság a fontos, és bármennyire is kedvelem Roset, nagyon örülök neki, hogy most csak kettesben leszünk Rynallal.
- Azt tervezem, hogy kikapcsolom a kommunikátorom… - ha ‘parádé’ lesz Rosenál, máshogy is el tud érni. Ez viszont egy jelzés, mindenki számára, hogy NEM érdekel ma senki sem. Csak Rynal. Meg amíg el nem fogy, addig a reggeli…

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Fri May 05, 2023 9:01 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

Annyira belemerülök a reggeli készítésébe, hogy hiába érzékelem, Ő érkezik, a hangtól meginog a kanál a kezemben, ahogy megrezzenek.
Attól viszont nem, ahogy átölel, egyből hozzásimulok, fejem vállgödrébe simítom, előtte viszont kap rá egy jó reggelt puszit..
- Korán, finomsággal akartalak meglepni. - érintésére még jobban hozzásímulok, mosollyal. A kacsintást elkapom, ahogy mozdul, magam is mozdulok.
- Egészségedre. Neked készítettem. - szeretem kényeztetni. Mindenhogyan. S bele is burkolózom illatába, mélyet lélegzek.
- Voltam. És még leszek is. Szeretnél csatlakozni reggeli után? - most én nézek rá, hatalmas szemekkel, mert annyira jó vele úszkálni, minden formámban!
- Ami készen is van! - deee el nem mozdulnék most innen, annyira jó így! Ahh, akkor viszont nem lesz úszkálás, amit szintén szeretek.Az egyik kedvencét készítettem el, igazán kényeztetni akartam most, cserébe az éjszakai... khm. szórakozásért...
És ma együtt töltjük a napot! Mindent félredobtam a hírre, bátyám nem kisebb bosszankodására, mert ő is bejelentekezett, hogy ha már úgyis ott vagyunk, akkor töltsünk el egy kis időt. Vele ráérek akkor is ellenni, mikor Dario olyan küldetésben van, hogy el kell vonni a figyelmem.
Nem úúgy...
Az most is jó lenne, de akkor se reggeli, se úszkálás, és még az indulást is lekéssük.
- Hogy aludtál? - mozdulok meg végül, arcom az övéhez simítva, mert szeretem arcomon is érezni bőrét.



Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Dario Carter Thu Apr 20, 2023 10:13 pm

+16

Rynal & Dario

Már jó ideje nem gyötörnek a rémálmok. Nem mintha olyan vészesek lettek volna, elvégre semmi olyan nem volt bennük, amit ne láttam volna én magam a valóságban, de amikor éjszaka kaptam egyet, másnap közel használhatatlan voltam. Amióta viszont állandó hálótársam van Rynal személyében, nincs ilyen gondom. Továbbra sem álmodok kisnyuszikról, de legalább nem is a vért látom álmaimban. Illetve úgy alszom, mint a bunda. Főleg, ha este nem olyan gyorsan aludtunk el…
Azt viszont nem szeretem, amikor egyedül ébredek. Még ki sem nyitom a szemem, és már nyúlok is Rynal oldala felé, hogy magamhoz tudjam őt húzni, de csak a párnáját érzem. Elégedetlenül morranok fel. Ugyanis ez azt jelenti, hogy fel kell kelnem ahhoz, hogy üdvözölni tudjam.
Azonban, ahogy kinyitom a szemem megérzek valamit. Egy finom illatot. Valójában kettőt. Ebből az egyik egy éltető reggelire való ital. Így már eltudom fogadni, hogy nincs mellettem. És nem mellesleg, tényleg ki kell kelni az ágyból.
Azzal nem foglalkozom, hogy nincs rajtam semmi. Teljes természetességgel indulok el a konyhába, és követem az illatokat. Most nem az italét. Inkább a másikat, és a hozzá kapcsolódó energiát is keresem. Szélesen elmosolyodom, amikor meg is látom.
- Ez igen. Valaki nagyon korán kelt. - látom ugyanis, hogy nem csak ital van. Még sem a készülő ételre fordítom a  figyelmem, hanem Rynalra. Közelebb lépek hozzá, és ha engedi, hátolról átölelem őt. Az illatot pedig végre magamba szívom. Még mindig nem a reggeli nedűét. Az egyik kezem viszont már nyúl érte, épp úgy, hogy végig simítsak azért az oldalán közben.
- Ezt elveszem. - még rá is kacsintok, ha épp felém fordul, de egyébként jól esően beleiszom az italba. Nem sietünk annyira, és szeretem a csendes reggeleket.
- Voltál már a vízben ma? - az illatán mindig érzem, ezért nem tudom megítélni, hogy most történt-e vagy sem. Ha már volt… Kár érte. Csatlakoztam volna hozzá. Az ‘öltözetem’ pont alkalmas rá. Meg persze minden másra is.

Zene

Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty When Reality Becomes.... Real

Post  Rynal McKenzie Thu Apr 20, 2023 9:22 pm

When reality becomes

Real

Dario - Parallel Reality - Mintaka

Már nem is tudom, hogy kifliben vagy zsömlében aludtam el, mire a reggeli napfény az arcommal kezdett el játszadozni. Elégedetten fordultam meg, nyújtózni egyet. Óvatosan, mert közben elfelejtettem leellenőrizni, hogy Dario is ott van-e. Becsukom szemeim, s érzékelni akarom, merre is van.
Aztán megérzem, hogy valamire nagyon szükségem. Kettő tényezőre, az egyik ebből a víz. Kicsit szédelegve, de annál boldogabb mosollyal ugrok bele a ház melletti tengerbe, a stégről, és még csak pár métert sem kellett mennem.
Sokkal  frissebben mászok ki, delfinéhesen, mert most nem akartam a napfénnyel jól lakni, asztalnál vágytam ülni, Dario mellett. És előtte valami finomat és nagyon egészségeset készíteni, hogy Dario csak úgy ragyogjon, s ne csak azért, mert mindenhol megsimogattam.
Mmm... az a kanál egy pillanatra meg is áll a kezemben, ahogy erre gondolok, s sokkal gondosabban készítem el a reggelit. Legelsőnek Dario reggelijével kezdek, az elején kettéválasztva az adagot, az övébe beletéve a kedvencét, amit látom, nagyon jó kedvvel fogyaszt.
S felteszem a reggeli nedűt is készíteni, had lengje körbe az egész házat, s jusson el Darioig, finom ébresztőként. Hmmm... lehet, én finomabb lennék...

Emme

Rynal McKenzie
Rynal McKenzie

Origin : Sirius
Profession : Mentor (Próféta)
Play by : Jared Leto

https://elementals.hungarianforum.com/t199-rynal-mckenzie#944

Back to top Go down

When Reality Becomes.... Real Empty Re: When Reality Becomes.... Real

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum