Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


New Page

3 posters

Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Thu Sep 21, 2023 10:27 pm

Adrian & Ezume
Ahogy a nőre nézek, eszembe jutnak a gazda szavai is. A vásárlóé, aki azt mondta, hogy ők pozitív értelemben akarnak együtt élni másokkal. Egy pillanatra sem hittem el, mert láttam, hogy a hozzá hasonlóknak mi a ‘pozitív’. És ennek a nőnek a kedvessége is csak álca, mert azt hiszi, ha ő ad valamit, majd én is fogok. Teljes engedelmességet. Törekvése viszont hiábavaló. Így is úgyis megtennék bármit, amit mondanak, mert túl akarom élni. Ez az ösztön még mindig bennem van, bár egyre halványodik, hogy miért is ragaszkodom még mindig az élethez. Mondhatnám, hogy a társaim miatt (akiktől most elszakítottak), de az-az érzésem, hogy ez nem a teljes igazság…
- Csak engem vettek meg. Más nem jött. - hívhatjuk ezt bárhogy: kihozni, elszállítani, aréna és rabszolgaság… Attól még fizettek értem. A tulajdonát képezem a gazdának, és ez ellen nem tehetek semmit. Csak abban reménykedhetem, hogyha teljesítek nem fog megbüntetni. Az igazi szabadságban ugyanis már régóta nem bízom. Az csak egy hiú ábránd, egy trükk, amit időnként bevetnek, hogy emlékeztessenek rá, hogy a remény halott azon a helyen. Akkor miért lenne éppen ez más? Amióta csak emlékszem - néhány kivételtől eltekintve - csak olyanokkal találkoztam, akik kihasználtak minket. Aki nem ezt tette, azt előbb vagy utóbb elüldözték, hogy még csak véletlenül se tudjanak segíteni nekünk. Tehát ha ez a nő kedves, örülök neki. De majd úgyis elmegy idővel…
- Az érzések halálosak… - nem tudom pontosan, hogy miért mondom ezt ki. Magamban kéne tartani, mint minden mást. De úgy tűnik, hogy hatással van rám a nő kedvessége. Még mindig nem tanultam meg a leckét… Azt viszont sejteni kezdem, hogy most nem fog megbüntetni. Addig nem, amíg el nem hiszem, hogy mostantól minden rendben lesz…
- Az nem lehetséges. - mondom ki végül ezt is, mert igyekszem úgy táncolni, ahogy ők fütyülnek. Még akkor is, ha az én tudásom kimerül a harcban. Láttam, hogy voltak olyanok, akiket… más célokra is elvittek időnként. Nekem mindig az aréna volt az otthonom, abban mozogtam… ‘szabadon’. Itt még nem tudok.
- Akkor önöknek kell fizetnem. - feltéve, hogy tényleg szabad vagyok… Ebben még egyáltalán nem vagyok biztos, így még nem is kezdem el törni a fejemet azon, hogy miként törlesszek. Majd ha… eltelt egy kis idő, és még mindig nem libbentik fel a csapda fátylát, akkor esetleg… tényleg beszélhetünk arról, hogy szabad vagyok. Addig… legfeljebb úgy teszek, mintha elhinném…
A csapdák lényege viszont, hogy nagyon könnyű bennük ragadni. Ahogy azt mondja “Ébren vagy”, el akarom hinni. Azt viszont még így is kötelességemnek érzem, hogy kövessem őt. Nem akarom itt hagyni a szobát, mert itt még nem történt semmi rossz, de biztos vagyok benne, hogy kint lesz feladatom. Így nem is hezitálok, magabiztosan követem. Nem nehéz megjátszani, mert már sokkal jobban érzem magam fizikailag.
Akkor viszont ismét elnémulok, amikor visszaérünk a gazdához. Főleg a nő energiájához képest az övé… pont olyan, amilyet már ezerszer láttam. Nem tudom eldönteni, hogy most válaszolnom kéne-e neki, vagy csak tegyem, amit mond… De igazából nem ad ki parancsot. Inkább csak tájékoztat, amivel… nem sok mindent tudok kezdeni.
- Értem. - bólintok végül, mert az világossá válik, hogy mostantól őt kell követnem, és nem a nőt. Ő végül el is megy és… néhány pillanatig követem a tekintetemmel. Ha valóban szabad lennék, inkább őt követném… de a szállásom máshol lesz…
Azt viszont el kell ismernem, hogy… miként a birtokra érünk, nehéz a tapasztalataimra támaszkodni. Még sosem láttam ilyen helyet, illúziókban sem. Olyan energiákat érzek, amik teljesen idegenek, és egy kicsit sem ellenségesek. Össze is zavarodom, mert az elején még álmodtam arról, hogy milyen szabadnak lenni, de még az sem volt ilyen szép és teljes, mint amit ez a hely kínálni akar. Még az épület is… barátságos, és látszatra nagyon meleg. Nekem pedig saját lakosztályom lesz… Hatalmasat dobban a szívem, hogy aztán a folytatásra már… én is lássam, hogy mi lesz az ára ennek. Megkapom ugyanis a parancsot…
- Rendben. Pihenni fogok. - nem kérdezem meg, hogy mik azok a kezdő lépések. Kezdem ugyanis átlátni, hogy mi történik. A szabadság illúzióját kínálják nekem, hogy… mindent megtegyek értük, akár parancs nélkül is. Nem ellenkezem, mert ez még mindig jobb, mint a fenyítés. Eldönthetem, hogy a büntetést vállalom, vagy a rabságot. Vagy épp ez lenne a szabadság? Ez a döntés? Azt hiszem…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Adrian Archard Thu Sep 21, 2023 12:25 am

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."



A pohárért nyúlok, s bizony kap még eggyel, előtte azért jelentőségteljesen ránézek, majd észbe kapok. Megint dobhatok egy hosszú tortúrát, hogy ezt a szörnyet visszatoljam magamba!
A poharat azonban a kezébe adom, még csak véletlenül sem elé, mert a végén nem issza meg, s most nagy szüksége van rá. A gyógyuláshoz.
Kérdez, önkéntelenül, s ennek nagyon örülök.
- Egy olyan együttélés, amit mi pozitív értelemben használunk. A cél egymás segítése, olyan kölcsönhatás, egymásra hatás, mely mindegyik résztvevő félnek az épülésére szolgál.
Távozik, s most már látványosan összeszoríthatom állkapcsom, s öklöm, hogy visszatuszkoljam magamba azt, akinek itt se kéne lennie. Valamiért nagyon erős bennem most, hogy szóljak az őröknek, tegyenek rá bilincset. Mert ő az enyém....
Megdörzsölöm az arcom, elfordítom magam az ajtótól, ami becsukódott mögöttük.
A másodkapitány áll mellém.
- Szóltunk Peternek. Rá fogsz menni, ha így folytatod. S nem akarlak elveszíteni. - egy tenyér a vállamon, rövid ideig.
Sóhajtok egyet.
- Amiket tettem, ezer halállal és beleőrüléssel sem fogom tudni jóvátenni.... -amiket tettem... és még élveztem is... kéjjel, mély átéléssel...
- Tedd csak eggyel.
Megértem szavait. Így nem vagyok, leszek hasznukra, ha küldetés közben töri át a védelmet, amit köré építettem, hogy maradjon csak bent.
Ki kell írtanom magamból.
Csakhogy...
Úgy meg a dracok kiszagolják, hogy “rossz” útra tértem...
Márpedig én menteni akarok.
Az ajtó kinyílik, s kilépnek rajta, s ekkor döbbenek rá: közben már dokkoltak is...
- Meg rád is. - nézek vissza Anzerre, de már addigra hátat fordít nekem, mire elmosolyodom. Ez ő.
- Egyelőre nálam lesz a szállásod, míg új életed kialakítod, s ismerkedsz a világgal. Szabadon járhatsz-kelhetsz, szolgálók nincsenek, ellenben minden a rendelkezésedre áll, amit csak kérsz. -közben már elindulunk, s rájövök, hogy a tiszteletadás jele is hízlalja nem túl kedves énem máját.
- A birtok is rendelkezésedre áll, s annak minden gyümölcse.
A hajón kilépve a levegő friss és most szerencsére nem émelyítően édes, mint induláskor. A természetnek saját jelleme van, s minden alkalommal más illatok vesznek körbe bennünket.
- Ez a birtokom, légy üdvözölve benne. - megtiszteltetésnek veszem, hogy kaphattam egy ilyet, s igyekszek meg is dolgozni a bizalomért. Amit nehezen fogok véghez vinni, hogy akárhányszor ránézek Ezumére, birtokolni akarom.
Régen éreztem már ezt.
Inkább elfordulok, mintha a tájat nézném, s haladunk tovább, a legnagyobb épület felé, ami a lakórész.
- Saját lakosztályt biztosítunk számodra. Ezt a napot töltsd pihenéssel, s holnap fog jönni hozzád valaki, hogy segítsen a kezdő lépésekben. A többit pedig ő fogja majd elmondani. - az én utam nagy része lezárult, a birtokon addig marad, ameddig jól esik. “Birtoklom” ugyan, ám mindenki rendelkezésére áll, kinek szüksége van rá.


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Lendal Anzer Thu Sep 21, 2023 12:15 am

New Way


"There is always a choice

Even when we think we do not have one.

Which is true. We also have the no."



Muszáj vagyok két kezem összetenni, úgy tenni ujjaimat ajkaim elé, ki ne mondjam, hogy kétlem, sőt tudom, hogy nem érti. Tisztában vagyok azzal, mondták, s láttam magam is, hogy a túlélésük okán hazudnak.
- Igen. - bólintok. - Az Arénából, a rabszolgaságból. Sajnálom. -szomorú vagyok, mert mindenki megérdmeli a szabadságot.
Annyira két kezem közé venném övét, hogy ....
Nem gondolkodom, megérzéseim után megyek, s finoman két kezem közé veszem övét, ha engedi, s úgy tekintek rá. Még ha magas is vagyok, tudok úgy helyezkedni, hogy lentről nézzek fel rá. Hogy érezze, nem jelentek rá veszélyt.
- Elég érezned is. Abban minden benne van. - felelem gyengéden, s elengedem kezeit, így is talán sok volt most ez neki.
- Te magad. - mosolygok rá, s folytatom szavaim, s azt is Adriannek milyen szerepe volt ebben.
- Ne is fizess! Mi fizettünk, s szabaddá tettünk ezzel. - még mindig halk és gyengéd szavaim zöngése.
- Nem is kell. Ébren vagy.
Ha velem tart, úgy vissza kilépünk a parancsnoki hídra, ahol a dokkolás már meg is történt.
Egyből megvág Adrian állapota, tudom, hogy kapaszkodik mindenbe lélekben, amibe lehet. Ki fogja bírni, erős. Akkor is mérges vagyok rá, mert mindig a végletekig húzza saját türelmi szálait!
- Meg is vagyunk... és meg is érkeztünk? - tekintek a kivetítésre, ami olyan érzést ad, mintha ablakon néznénk ki, pedig ott hajótest van.
- Megyek pihenni. Rátok is ráfér. Mind a kettőtökre. - szigorúan nézek Adrianre, s teljesen lágyan Ezumére.
- Üdvözöllek Spicán. - fogom ruhám, meghajolva, lábam megroggyantva kicsit. Jár neki, sokkal több is, tiszteletben. De most már szabad!
S távozom, de nem pihenni megyek, hanem Adrian lakosztályába tartok, ahol elkapom majd a grabancát!


Ezume - Spica - Múlt


emme
Lendal Anzer
Lendal Anzer

Play by : Angela Lindvall

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Sat Aug 05, 2023 11:29 pm

Sokáig reménykedtem benne, hogy valami történni fog, ami megtöri a harcok, a büntetések, és a nélkülözés egyhangúságát, de már régen elengedtem ezt az ábrándot. Ezért most nem csak váratlanul ér, hanem fel is kavar. Pedig eddig még nem történt semmi rossz. Nem vert meg senki, és nem kényszerítettek még olyan dologra, amit csak az érzéseim kikapcsolásával tudok végrehajtani. De az ilyen, csak idő kérdése… Így az a furcsa helyzet áll elő, hogy már azt várom, hogy megtörténjen.
- Értem. - válaszolom azt, amit elvárnak tőlem, de most valójában nem értem őt. Jobban mondva az indokot nem tudom. Én egy senki vagyok, jobban mondva egy semmi, akinek  szava mit sem ér. Hazugságot még sem érzek rajta. És ha ez még nem lenne elég, megint elhangzik valami, ami a számomra teljesen idegen. Ezt pedig már nem is tudom szó, illetve kérdés nélkül hagyni, bármi is legyen a következmény.
- Kihozni? - hová ki? És miért? Itt jobb lesz? Itt nem kell parancsoknak engedelmeskedni? Ezernyi kérdést vet fel bennem, ez az egyetlen szó, és ez az arcomra is van írva. Hiába próbálom leplezni…
Hamarosan viszont képtelen vagyok elrejteni a döbbenetemet. Még a légzésem is akadozni kezd a szívem pedig kalapálni.  Csak arra tudok gondolni, hogy álmodom. Elveszítettem az eszméletem, és most az elmém, és a szívem rejtekébe eldugott vágyak törnek a felszínre. Ugyanis nem csak az van rám hatással, hogy mit mond. Hanem az is, ahogyan…
- Én… sajnálom. Nem tudom, hogy mit kell erre mondani. - lehajtom a fejemet is, és ha nem parancsolja azt, hogy nézzek rá, inkább a földet nézem. Érzek ugyanis valami nedveset a szemeimnél, amihez nincs jogom. Ezért sem törlöm le, mert azzal elárulnám, hogy gyenge vagyok… Az pedig a halállal egyenlő.
- Akkor ki a gazdám? - kérdezem, immáron teljesen összezavarodva, de valamelyest megnyugodva. Ez a szó már ismerős, és furcsán megnyugtató. Legalábbis addig, amíg nem kapok választ erre a kérdésemre is… Már a saját gazdám rész is arra utal, hogy valóban csak álmodom, de a szabadság szó… Ha nem ülnék, minden bizonnyal most csúszna ki a lábam alól a talaj. Egy valamire viszont rájövök. Ha ez az egész csak a képzeletem műve, legalább kérdezhetek. A saját elmém remélhetőleg nem akar megbüntetni.
- Én ezt nem értem. Nekem nincs vagyonom. Nem fizettem semmit. Akkor hogyan lehetek szabad? - azt nem kérdezem meg, hogy az micsoda, mert arra még emlékszem, hogy az rossz semmiképp sem lehet. Ezért is kezdem azt kívánni, hogy ez mégis csak legyen igaz, vagy ha nem, akkor soha ne ébredjek fel. Ez utóbbi megoldható…
- Nem… nem akarok még felébredni. - rázom meg a fejem, és fel is állok, hogy hátrálhassak egy lépést. Biztos nem fog bántani, mert az elmém azt nem fogja engedni. De felébreszteni fel tud, ha közel engedem magamhoz. A szavait viszont figyelem, és őt magát is, mert… álomnak gyönyörű…
- Rendben. - bólintok, bár még csak remélni merem, hogy abban segít, hogy az ábrándban maradhassak. Mégha végül ki is derül, hogy ez is csak egy trükk… legalább néhány szép percet kaptam. Így lassan ugyan, de visszamegyek a nőhöz, és ha elindul valahová, követni fogom. A könnyek már az arcomra száradtak, így rá is tudok nézni. Csak akkor, amikor nem figyel, és sosem hosszan, de… egyre gyakrabban.
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Lendal Anzer Sat Aug 05, 2023 8:12 pm

New Way


"There is always a choice

Even when we think we do not have one.

Which is true. We also have the no."



Amilyen finoman érintem meg, annyira rövid ideig történik. Tiszteletben tartom testét, ám ez nagyon önkéntelen mozdulat volt tőlem.
Kedvesen mosolygok rá, s biccentek.
Éppen rá nézek, így elkaphatja nézésemet, ami végtelen segítő és figyelmes irányába, s örülök is. Sikerült megmenteni valakit, még ha a másikat nem is tudták, s már értem, hogy Adrian ezért olyan most, amilyen. Megértem. Ha valaki tudja, miként viselkednek tulajdonukkal, az ő. De akkor is fejbe fogom csapni ezek után, mert a világ összes negatív dracojának a bűnét ne vegye már magára! Elég a sajátja is...
- Igen, hiszek. - bólintok, s mosolyom most kicsit komolyabb.
Figyelem, s nem kell Andromédaianak lennem, hogy lássam, kérdezni akar. Ám a dilemma fennáll bennem: tegyem fel kérdésnek, hogy látom, van kérdése, vagy hagyjam őt a saját tempójában haladni? Vagy pont egy finom pöccenetre van szüksége? Ám megoldja számomra a kérdést, s mikor felteszi, ragyogó, s kedves, szeretettel telivé válik mosolyom, miközben már a sérüléseire is fókuszálok, s befejezem azt, mit Adrian elkezdett.
- Oh, akkor társadat nem sikerült kihozni? - szomorúan csendül hangom, a gyógyítást folytatom.
- A hitnek nincs feltétele és magyarázata. Ám, ha mégis szeretnéd tudni, miért hiszek neked: a tekinteted nyíltsága, szavad hangzása, s energiád egyenessége mellett a szívem is ezt mondja nekem. - bólintok.
- Adrian nem a gazdád. - felelem türelemmel. Tudom, mennyire beléjük nevelik, én máshol voltam, mikor le akarták igázni otthonom, s a legdühödtebb erővel vettem fel a harcot társaim felszabadításában, s láttam rajtuk ugyanezt. Szívem szakadt meg, lelkemmel együtt, s mindig ez van előttem, ha ilyen helyzetben vagyunk.
- Én sem vagyok a gazdád. - mosolygok rá, most már kinyitom szemeim, befejezve a gyógyítást.
- A gazdád te magad vagy. A vételár a szabadságdíjad volt. Adrian vállalja a csalit, hogy eljátsza, ki egykoron volt, mondanom sem kell, elég hitelesen. - olyannyira, hogy most meg fogom mosni a fejét, mert utat adott annak, akivel már régen dolgoznia kellett volna, hogy végleg eltűnjön. El fogom rúgdosni Peterhez, ha kell, a saját uszonyaimmal.
- Készen is van, megvagyunk. S ahogy érzem, meg is érkeztünk a dokkoláshoz. Készen állsz az új életedre? - mekkora hülyeséget kérdeztem tőle!
Hiszen nem hiszi el.
- Ha gondolod, segíthetünk ám benne. - pattanok fel, s állok mellé, meghagyva számára a tisztes távolságot.


Ezume - Spica - Múlt


emme
Lendal Anzer
Lendal Anzer

Play by : Angela Lindvall

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Tue Jul 04, 2023 11:24 pm

Adrian & Ezume
Megadom a tisztelet, ahogy tanultam, ahogy belém nevelték, de a váratlan történésekkel nem tudok mit kezdeni. Ilyen az is, amikor hirtelen hozzám ér a nő… Azonnal megfeszülök, készülve arra, hogy hamarosan érezni fogom a fájdalmat, de nem mutathatom ki. Ám hiába telnek a másodpercek, nem érkezik fájdalom, és az érintés is csak kósza. Teljesen összezavarodom…
- Értettem. - bólintanék is, de… nem tudom, hogy az hajlongásnak számít-e. Így végül csak egy lassú pislogás jelzi, hogy valóban értettem a parancsot, és a továbbiakban eszerint fogok viselkedni. Azt pedig még várom, hogy a meghaljás helyett milyen módon kell behódolnom neki…
Ám ez a várakozás… szintén nem úgy telik, mint azt képzelem. A nevemet kérdezi, és… Örvend nekem? Nem tudok ellenállni a kísértésnek, a pillantását keresem a nőnek. Vajon komolyan gondolta? És ha igen, akkor ez nem egy újabb csapda? Talán ő az, aki ellenőriz, és minden lépésemet figyelni fogja, és a kedvesség csak az álca, hogy ne jöjjek erre rá. Ebben az esetben, mondjuk hamarabb kellett volna megvásárolni engem… Már gyakran kiszúrom, ha becsapnak. Vagy egyszerűen csak feltételezem, hogy előbb vagy utóbb mindig ez fog történni. Ugyanis az ellenkezője még sosem nyert bizonyítást…
De aztán… megint valami szokatlan. Egy olyan kifejezés, amit nagyon rég hallottam. Talán soha, de mégis ismerősen csend, és tudom a jelentését. Önkéntelenül elismétlem.
- Hisz nekem? - érzem,hogy az állam is lejjebb csúszik, és résnyire nyílnak az ajkaim. Miért? Ugyan miért hisz nekem? A szavaim semmit sem érnek, ahogy a lelkem sem. A testem igen, az értékes, mert nagy vagyont hozhat annak, aki a megfelelő küzdelmekre jelöl ki. De még a testemnek sem szokott hinni senki…
Miért? Föl akarom tenni a kérdést hangosan is, de tudom, hogy nem szabad. Viszont miként érzem az említett bizsergést és melegséget, mintha némi bátorságot is kapnék. Ez is a gyógyulás része? Biztosan nem. Csak sikerült már annyira összezavarniuk, hogy nem tudom, mit lehet és mit nem. Ez ugyanis biztosan nem lázadás. Azt a képességet régen, és mélyen kiirtották belőlem, és nincs az a gyógyító erő, ami visszatudná hozni…
- Miért? - teszem fel mégis, pedig nem akartam. Le is sütöm a tekintetem, hogy fogadni tudjam a büntetést. Vagy… a nem tudom mit. Ahogy eltűnnek a sebek rólam rájövök, hogy… nem tudom, hogy mi lesz a következő lépés. Nem csak a nőét, de a sajátomat sem tudom…
- Nem. Csak engem vásárolt meg a gazdám. - jelentem ki, és a tudatomból… igyekszem is kizárni mindenkit. Ha arra gondolok, hogy mi lehet most a többiekkel… Nem tudok a saját feladatomra koncentrálni. Pedig kezdem úgy érezni, hogy most már több van, mint eddig. Már nem csak a küzdelmekre kell koncentrálnom, hanem… valami furcsa társalkodós elvárást is érzek. Nem vagyok jó az ilyenekben, és még azt sem tudom, hogy kinek kell megfelelnem.
- Ön is a gazdám? - kérdezem meg akkor is, ha ez nem helyes. Ezt tudnom kell. Ettől függ az is, hogy a továbbiakban… Kinek a parancsai az elsődlegesek.
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Lendal Anzer Sun Jul 02, 2023 10:29 pm

New Way


"There is always a choice

Even when we think we do not have one.

Which is true. We also have the no."




Asszonyom. Villan a tekintetem, s érzem, ahogy Adrian hozzámér gondolatban, s kifújom gondolatban a levegőt. Asszonyom. Igen, tudom, így vannak nevelne, meg ki tudja még, minek kell szólítaniuk, akiknek állítólagos birtokában vannak, de a kertem a birtokom, ahol egy hatalmas tó van.
Érdeklődéssel figyelem a reakcióját, a fejem nem biccen, csak a tekintetem függesztem rá, várva a válaszát. Valójában már egyrészt vizsgálom, másrészt a lelkét figyelem, ahogy meghökkent.
Ahogy meghajol, máris előrehajolok én is, s ujjam finoman megérinti a vállát, s ránézek, alulról felfelé rá.
- Nekem nem kell hajlonganod. - szavam lágy, mint ahogy a tekintetem is.
Ha kiegyenesedik máris folytatom, ugyanolyan hangnemben, mint korábban, bocsánatot kérve a határozottságomért. Határozottan. Magabiztosan.
S bemutatkozom, ezúttal én hajolok meg.
- Ezume Sato. Örvendek Ezume Sato. - volt, amikor az elején még megkérdeztem, hogy és ez a valódi neve? Azzal azért tenyereltem bele idő előtt dolgokba, megértettem, hogy nem kéne.
Végignézem, ahogy helyet foglal, s összeszorul a szívem. Min mehetett keresztül? Éppen ezért csak akkor foglalok helyet, ha már ő is ül, s elég távol tőle, hogy biztonságban érezhesse magát. Legalábbis remélem, hogy ez elegendő. Ha nem, akkor keresek másikat.
S érzékelem, hogy megnyugszik, legalábbis kezd lenyugodni, vagyis megnyugodni, így mosolyogni kezdek rá. És aludnia is kell majd a gyógyítás után.
- Hiszek neked. - bólintok. - Viszont sérült vagy, amit Adrian annyira nem tudott meggyógyítani, így jövök én a képbe. Bizsergést és melegséget fogsz érezni a sérüléseiden, ahogy gyógyulnak. -ahogy kihúzza magát, csak sóhajtok magamban s behunyom szemeimet, s Ezume energiáit figyelve, elkezdem gyógyítani a sebeket. Azt is, amibe egy barbár belenyúlt. Megfojtom. Najó, nem, csak elbeszélek a fejé... hopp, Adrian energiáját érzem a seben. Oké, veled fogok elbeszélni.
Gondolatom azonban már a sebeken vannak, s a legsúlyosabbaktól haladok a könnyebbek felé. Bizsergés, melegség, hullámokban forróságot érezhet, ahogy az energiáim a sebeket összehúzzák, s meggyógyítják, láthatatlanná téve.
- Jöttek még veled, rajtad kívül? - tudom, megkérdezhetném mástól, azonban a lelki sérülését is figyelem, hiszen, ha az is sérült most annyira, hogy később baj lehet, akkor annak is nekikezdek majd lassanként.




Ezume - Spica - Múlt


emme
Lendal Anzer
Lendal Anzer

Play by : Angela Lindvall

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Wed Jun 07, 2023 12:20 am

Adrian & Ezume
Egy pohár víz. A hozzá hasonlók nem tudják, hogy ez sokszor az életet avagy a halált jelenti… Nyomorúságos vég a szomjhalál. Amikor nem jutsz éltető vízhez, mert nem érdemled meg… Nem adtál bele mindent a küzdelembe, hát most megtanulod, hogy ilyet nem tehetsz. Hogy aztán véletlenül meg is feledkeznek rólad, és arról is, hogy csak néhány napig bírod így… Előfordulhatnak balesetek.
Ez a férfi viszont megkérdezi, hogy kérek-e még… Igennel akarok válaszolni. Ám hiába a kedves hangnem, emlékszem, hogy milyen undorral tekintett rám a harc közben. Az ismerős, ez nem…
- Köszönöm. Nem kérek többet. - nagyot nyelek, ahogy a torkom tiltakozik ez ellen a kijelentés ellen, de tartom magam. Remélhetőleg később még kapok. Ha használni akarnak, életben kell tartaniuk, és most nem, tettem még semmi olyat, amivel nem érdemelném meg. Már nem követek el ilyen hibákat…
Ahogy álmokat sem kergetek már. Régen tudtam, hogy tartozom valahová, hogy tartozom valakihez, de… ezek az emlékek már elvesztek a ködben. Miként az Ezume nevezetű férfi is ott ragadt, és csak a teste, a húsa van jelen ebben a pillanatban is. Másra nincs is szükség. A tudásra azonban… igényt kell tartanom, hiszen úgy tudom a legjobb formámat hozni.
A kérdést pedig… végül fel is tehetem. Nem csak engedélyt kapok, hanem… figyelmet is? Megremeg az arcizmom, miként a szemöldököm felfelé kúszna, de még időben megzabolázom. Nem árulhatom el, hogy megleptek. Később ellenem használnák. Így a kérdést is kihúzom magamból, annak ellenére is, hogy csapdát szimatolok. Ára lesz még ennek… A játékba viszont belekezdtem, és ha ők élvezik, akkor nekem is jobb sorom lesz.
- Szimbiózis? - kérdezem, mert ezt a szót nem értem. De aztán rájövök, hogy én csak egy kérdésre kértem engedélyt, és úgy szívom magamba a levegőt, majd tartom bent a tüdőmben, mintha a kérdéssel megtehetném ugyanezt. Hiába mondta, hogy kérdezhetek bármennyit… az már biztosan a csapda része. És a játékba is csak addig megyek bele, míg a veszélyt meg nem érzem… Mondjuk most… megkergült minden ösztönöm, és nem tudok mit kezdeni a ‘biztonságos veszéllyel’…
- Értem. - meghajolok én is, sokkal mélyebben, mint ő tette. A nő érkezését pedig figyelmen kívül hagyom, hiszen nem ő a gazdám. Vagy igen? Ez is kezd zavarossá válni…
- Igen asszonyom. - meghajolnék felé, de már el is indul… néhány pillanatig tétovázom aztán követem, mert… ezt parancsolta. Egy sóhaj pedig ki is szökik a tüdőmből, mert ez a hangnem legalább már ismerős… Furcsán megnyugtató.
A fülkébe érve viszont megint zavar támad bennem. Foglaljak helyet és közben a nevem is érdekes? Kik ezek a személyek? És miért foglalták el a Spicát? Nem kebeleztek még be elég bolygót? Bár ez a nő érezhetően más. Nem közülük való. Mégis az ő attitűdje a legismerősebb.
Ezért már válaszolnék is, ismét a föld felé hajolva, de mielőtt kimondhatnám a nevemet… fújtatni kezd, és újra beszélni. Óvatosan felemelem a fejem, és ránézek. Önkéntelenül tartom bent a levegőt…
Míg meg nem hajol előttem és… újra azt a furcsa energiát érzem, mint a gazdámon. A férfi gazdámon…
- A nevem Ezume Sato. - rövid és tömör a válasz, a kanapén pedig… nagyon lassan, de helyet foglalok. Az oda vezető lépéseim kimértek voltak, és az ülőalkalmatosságra is olyan lassan ereszkedem le, hogy bármikor le tudjon állítani. Ha viszont ez nem történik meg… Néhány pillanatot adok magamnak a kényelemre. És a légzésre… A szívem lassan, de csendesedni kezd. Kimerültem, és ennek a nyoma egyre élesebben látszódik rajtam. Ezért fontosnak érzem, hogy bizonyítsam, nem fogyott el minden erőm.
- Egészséges vagyok. - jelentem ki, és ülőhelytemben is kihúzom magam. Mert a harcra készenállok most is. A vizsgálatra… Nem igazán, de ellenkezni úgyis fölösleges lenne…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Lendal Anzer Tue Jun 06, 2023 11:20 pm

New Way


"There is always a choice

Even when we think we do not have one.

Which is true. We also have the no."




A medence vize hűs, s maga az oázis az, ahol érzem magam itt. Ez a hajó az otthonom, hiszen víz van benne. S minden, ahol természetes víz van, hiszen ez már ökoszisztéma itt, otthon vagyok.
A katona türelmesen vár a tó, medence szélén, míg felérek a felszínre, s átnyújta a köntösöm.
- Köszönöm, Barnard. De már mondtam párszor, hogy nem vagy szolgáló. -simítom meg kedvesen arcát, nyugalommal, mosollyal kísérve. Ő is mentett rab volt, s nehezen ad fel szokásokat. S ezt nekem mindig fájdalmas látni. Felveszem a köntöst, s ő távozik, én pedig megváltozom. Csak azokkal vagyok ilyen gyengéd, kiknek teste vagy lelke gyógytásra szorul. Valójában...
- Mondtam már neki párszor, hogy egyszer pattanjon el nála az a húr, rettenet sokat kell dolgoznia azon, hogy visszadolgozza magát. - egyszerre vagyok kemény és határozott, s aggódó, szeretettel teli. Meg most kicsit dühös. Lehetne már igazán úgy önző Adrian, hogy azt mondja, küldjetek mást. El fog tűnni a nehezen összekapart új énje, s a sötétség végleg be fogja nyelni. Én meg jól seggbe rúgom érte.
Éppen ezért kicsit határozottabban lépek be a hídra, ezúttal ... sem az egyenruhámban, hanem kagylóhéjszínben irizáló ruhámban, amit nagyon szertek hordani, ahogy a hajamat is kibontva. És persze, mint mindig: mezítláb.
- Szeretnéd, hogy seggbe rúgjalak? Mondtam már, hogy hagyj fel a mentéssel, különben rámész. És igen, képzeld el, eljutott hozzám, hogy mi tö... - ekkor pillantok a másikra. Hupsz.
- Te meg gyere velem, rendbehozlak. - mutatok határozottan a kapitányi fülke felé, s el is indulok.
Lehuppanok az egyik kanapéra, felpakolom lábaim.
- Nem, nehogy levegyél bármit is. Lendal vagyok, sokan inkább  Anzernek neveznek. Foglalj helyet. Miként szólíthatlak? - áámm... most nem sikerült leolvasztani a határozottságomat, s átlépnem a nagyon gondoskodóba. Szusszantok egyet, megrázom a hajam a tarkómnál felemelve.
- Oké, bocsi a határozottságomért. Csak Adrian olyan kőmakacs tud lenni, ha mentésről van szó. Pedig veszélyes üzem neki. Kezdjük elölről. - felpattanok, s meghajolok.
- Lendal vagyok, de szólíthatsz Anzernek is. Neked mi a neved? S foglalj helyet kérlek, a kanapén, helyezd magad kényelembe. Megvizsgállak.





Ezume - Spica - Múlt


emme
Lendal Anzer
Lendal Anzer

Play by : Angela Lindvall

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Adrian Archard Tue Jun 06, 2023 10:52 pm

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."




Újból rámosolygok, s biccentek. Tudom, mennyire nehéz levetkőzni azt, akiknek neveltek bennünket. Ennek ékes bizonyítéka egy felbukkanó érzet, melyről azt hittem, sikerült szinte semmivé foszlatnom.
Ahogy közeledünk a hídhoz, felfigyelek arra, hogy azért a háttérben még mindig ott van bennem az, hogy birtokolni akarok. Most éppen azt a valakit, aki mögöttem jön. Érzékelem a kéjes vágyat erre benne. Nem gondoltam, hogy ilyen nehéz lesz szabadulni mindettől. Nyelek egyet, s megjegyzem, hogy ha  megérkezünk és ő is kényelemben van.... Ezume. A neve Ezume. Nem ő.
Felmordulok, s rácsapom az ajtót a pöffeszkedő, önelégült birtokló énemre. Vesszen, már nem kéne egyáltalán léteznie sem. Ha nem vállalnék be ilyen utat, akkor mostanra már valószínűleg el is tűnt volna. Így meg Ezumet sem tudtuk volna időben kimenteni.
Mélyeket lélegzek, s az egyensúly visszatér bennem, míg a férfi issza a vizet. Megmentettük. És ezért, s a hasonlókért ezerszer magamra csapom az ajtót, ha szükséges. Látom, hogy a kezében fogja a poharat, érte nyúlok, hogy elvegyem.
- Egészségedre. Kérsz még? - azzal most már én megyek vízért, ha megkaptam a poharat, abba, ha nem, akkor újjal kérem, s abban nyújtom át számára a vizet.
Elgondolkodva nézek rá, ahogy látom, inkább elfordul. Nem láttam az anyagában semmi olyat, ami utalhatna erre, ám az anyagok mindig hiányosak. Rettentően. Az egyik jelenlévőre pillantok, összenézünk, s tudom, hogy arról is gondoskodni fog, hogy Ezumenek a trauma minél kevesebb legyen, ha mégis Spicahoz köthető.
- Természetesen. Bármit és bármikor. S remélem, a választ is tudjuk rá.
Leteszem a tabletet a pultra, s úgy figyelek rá.
S újra kapok egy képet a múltamról. Egészen más így, kívülről nézni mindezt. S szíven szúr. Főleg azért, mert nem véletlenül a birtkoló részem maradt életben, míg a többi semmivé foszlott.
- Nos, ha úgy vesszük, már el is foglaltuk. Ám a rendszerben lévő élet sokkal inkább szimbiózis, együttélés és harmónia, mintsem kizsákmányolás. Az nem a mi asztalunk. - a gyógyító közben megérkezik, meghajolok felé.
- Szeretnélek a gyógyító kezeire bízni. A szomszédos ajtó mögött a kapitányi fülke van - ami minden, csak nem fülke méretű. Hatalmas és kényelmes, hiszen a hajó maga is hatalmas méretű.



Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Thu May 18, 2023 12:35 am

Adrian & Ezume
Úgy tűnik, hogy egyelőre csak követnem kell, és ez némi pihenő időt is ad nekem. Jó pár napja nem aludtam, de nem is emiatt érzem magam fáradtnak. Inkább a visszatartott gondolatok, és érzések árja ostromolja már túl régóta a partjaimat. De ha csak sétálnom kell, akkor pihenhetek, hiszen nem ér semmilyen új impulzus.
Akkor azonban kénytelen vagyok újra indítani a ‘rendszert’, amikor nevetni kezd, és rájön, hogy nem érdekel, hova megyünk. A szám jobb széle finoman megrándul, ahogy a szívemet átjáró félelmet visszatolom a mélybe. Nem mutathatom ki, hogy tartok tőle, máris csalódást okoztam. Illetve azt sem, hogy újra összezavar azzal a szóval. “Kérlek…”
- Elnézést kérek. - ha hazudnék, arra biztosan rájönne. Csak a hallgatással tudom elrejteni az igazságot, ám ha felfedezték, már nem tudok ellene tenni. Így csak abban tudok bízni, hogy ezért még nem jár büntetés. Vagy nem túl fájdalmas…
A helyzet viszont ismét változik és… továbbra sem tudom értelmezni. A hangnem ismerős, ám a határozott parancsot nem érzem benne. Mint ahogy az is furcsa a számomra, hogy rám mosolyognak többen is, pedig nem mutattam még semmit sem. Általában a küzdelem közben szokott jönni az éljenzés, meg a győzelem után… Ennek most még a közelében sem járok, és azt is engedik, hogy hallgassam a beszélgetésüket. Ez teljesen új...
De továbbra is követem a férfit, és figyelek minden gesztusára. Mintha maga sem tudná, hogy miként használhat engem, és még keresi az engedelmesség kulcsát. Hát nem kapta még meg? Annyira kézenfekvő…
Aztán elém kerül egy pohár víz, ami… nekem jár? Ezek szerint hamarosan szükségük lesz az erőmre. Nem is habozok, hanem elveszem a poharat, és egy hajtásra megiszom. Majd a férfi felé fordulok.
- Köszönöm. - kissé meg is hajolok, és továbbra is a kezemben tartom a poharat. Nagyon jól esett, és érzem, hogy a sejtjeim már töltödnek is a kapott folyadékkal, pont úgy ahogy az elmém az új impulzusokkal. Még mindig nem tudom követni, csak az válik biztossá, hogy ez a férfi nem olyan, mint a többi. Más az energiája, másmilyen a viselkedése, és… ebből következően a céljai sem az arénák falain belülre korlátozódik.
- Nem láttam még ezt a konstellációt. - a táplálkozásnak pedig még nem jött el az ideje, ám ezt nem mondhatom, hiszen nem kérdezett rá egyértelműen. Illetve lehet, hogy itt más időbeosztásban kapom. Talán az adag is változik, ha nagyobb terhelésnek leszek kitéve. Az ízzel már régóta nem foglalkozom. Illetve… ahhoz is kell néhány másodperc, hogy végül az ablak felé forduljak, ahová mutat. Spica… Magamban elismétlem a nevét, aztán inkább elfordulok. Nem akarom megismerni, ha nem adhat számomra semmilyen örömöt. Illetve a megérzéseim szerint valami más folyik itt, amit még nem értek.
- Kérdezhetek? - tudom, hogy ez nem így működik, de minden bizonnyal oka van annak, hogy ennyire meg akarja nekem mutatni ezt a konstellációt. A fajtáját ismerve el akarja foglalni. És ha ez így van, azt tudnom kell, hogy felkészülhessek fizikailag is a küzdelmekre. De természetesen csak akkor folytatom, és teszem fel a kérdésem, ha engedélyt kapok rá.
- El akarják foglalni? -  nincs érzelem a hangomban, hiszen még a végén azt hihetnék, hogy megakadályozni akarom ezt a folyamatot. Eszemben sincs. Ugyanis esélyem nincs rá…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Adrian Archard Wed May 17, 2023 10:58 pm

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."



 Ha megállna, úgy haladok tovább, hogy érzékelje, jöjjön velem, erre értettem szavaim, ám ha maradni kíván, akkor majd később tudja meg, hova is tudtuk kimenekíteni. Mindenhogy jó, az időt megadom neki számára.
Nem megy olyan gyorsan váltani, vissza, az “új” énemre. Ahhoz, hogy hitelesen csaphassam be negatív oldalú fajtámat, nagyon is át kell vennem régi énemet, ami azzal jár, hogy ugyanolyan lassan tudom letenni. A kezdeti lépés azonban már megtörtént, s sokkal jobban is érzem magam, még úgy is, hogy a háttérben az az én nagyon erőszakos tud lenni időnként, hogy újra a felszínen lehessen. Tisztában vagyok azzal, hogy nem sokáig tudom ezt így vinni, mert egy idő múlva aljas módon tud annyi erőt venni, hogy újra felülkerekedhessen. S ez csak azért tölt el szomorúsággal, mert ahogy megmentettek, úgy szeretnék én is minél többmindenkivel cselekedni. Ám nem fog menni sokáig, érzem és tudom.
Ránézek, s elnevetem magam.
- Nem, nem érdekel téged... ám kérlek, tarts velem, érdemes... - mosollyá olvad a nevetésem szavaim elején, s így az arcomon lévő gödör-heg is láthatóvá válik, ami sokkal inkább torzít arcvonásomon, de már nem bánom. Büszkén viselem, szabadulásom jeleként.
Az elénk táruló látvány az energiamezőn túl terülő űrből egyértelműen mutatja, hogy még a régi rendszerben vagyunk.
Válasza alatt, mely szerint az arénában, a külső kép egy pillanatra eltorzul, hogy utána mintegy hirtelen pillantásként már egy másik rendszerben legyünk. Igen, ezzel árultuk el magunkat, hiszen a dracoknak is van ugyan ugrásra alkalmas hajójuk, de az annyira nem olyan szuper, mint amin most vagyunk. Elhaladunk az Arcturus mellett, hogy azután nagy sebességgel közeledjünk Spica felé.
- Nos, ha szeretnél ehhez a válaszhoz ragaszkodni... - ah, nem figyeltem. Utat adtam egy gondolatkörnek, s előtör a régi énem, felmordulok.
Leteszem a tabletet, s a pultra támaszkodom ököllel, lélegzek, előredőlve. Csak egyvalaki figyel a legénységből rám, akik biccentéssel üdvözöltek, Ezumet pedig széles mosollyal, elismerően és együttérzően.
- Mondtuk már párszor, hogy ideje lenne abbahagynod, de nem hallgatsz ránk, minek is. - amenyire feddő az elején a hangneme, annyira törődő a végére.
- Szóljak Nandnak? - erre csak megrázom a fejem, még lélegzem, mire egy pohár hideg vizet tesz elém. Mélyet lélegzem, s kihúzom magam.
- Ez inkább neked jár. - az előző mondat végén felbukkanó hangszínem eltűnik, s újra sikerül visszagyűrnöm a másik felem, miközben a poharat Ezumenek nyújtom át.
- Bizonyára éhes is lehetsz. Láttad már ezt a konstellációt? - mutatok az “ablak” felé.
- Spica, ha esetleg nem ismernéd fel. - s csendben maradok, várom a reakcióját. Fogalmam sincs, mennyit tud a külvilágról. Ha nem látok rajta változást, amit annyira nem is várok, akkor folytatom egy kis szünet után.
- Spica nem tagja az Orioni Birodalomnak.
S remélem, ezzel megérti, hogy most már szabad. S az ajtó újra nyílik, belép rajta a gyógyító.



Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Wed May 03, 2023 9:48 pm

Adrian & Ezume
Tiszteletlen voltam a vendéggel, ezért amint kijelenti, hogy nem adott engedélyt a szólásra, egy újabb ütést kapok. Ugyanoda kaptam, ahova az előzőt, és ezúttal nagyobb erővel is. Így minden igyekezetem ellenére, a szemem megrebben, és a szám is jobb oldalra húzódik egy pillanatra. A következő ütést pedig várom, hiszen engedtem, hogy a reagáljak a fájdalomra. Ám hiába csukom le a szemem, és fordítom a földre a tekintetem, nem érkezik újabb ütés. Csak a műsor veszi kezdetét, a vásár után pedig az új szállásomat kapom meg. Furcsa, hogy itt nincsenek láncok, és még csak nem is látok rá másokra. Néhány percig teljesen egyedül vagyok, és ha nem tudnám, hogy most mi fog következni, talán pihennék is, mert ilyesmiben csak akkor volt részem, amikor a szomszédos cellákba nem tértek vissza… Akkor néhány percig csend honolt, odakint, és bennem is. Majd jöttek az újak…
- Igen uram. - először nem egyértelmű a számomra, hogy most kell-e követnem, de mikor látom, hogy mozdul, lépek, pontosan egy lépést. Ezzel kiderül, hogy jól viselkedtem-e vagy sem. Mivel nem büntet meg, ezért újabb lépést teszek felé, és amikor elindul, követem további szavak nélkül. A gondolataimnak viszont önkéntelenül engedek. Egy szó. “Kérlek”. Nem emlékszem már rá, hogy mikor hallottam utoljára. Idegennek hat, de a távolból mégis ismerősnek. Bárcsak emlékeznék rá, hogy mit jelent. Tetszik a hangsúlya.
Ahogy a gazdám is… egészen más arcát mutatja. Az energiájában életet érzek, míg korábban csak a halál lengte körül. De biztos vagyok benne, hogy ez is csak egy játék. Várja, hogy szóljak, és utána megbüntethet azért, mert nem adott engedélyt. Így továbbra is követem bárhová is megy, és csak akkor szólok, ha kérdez. Ugrani fogunk, ezt hallom a beszélgetésből, és lesznek gyógyítók is. Pedig nem látok rajta sérülést. Ha van is még rajta vér, az nem az övé.
- Igen. Uram. - nem érdekel, hogy hova megyünk, ám ha ezt kimondom, hálátlannak tűnnék. Így amennyiben kiérünk a liftből, és egy ablak, vagy egy kijelző kerül elénk, rá fogok pillantani. Talán egy ismerős rendszerbe megyünk. Oda, ahol korábban voltam. Ezt most még nem, tudhatom.
- Egy másik arénában. - szökik ki a jól begyakorolt hazugság az ajkaim közül, ami valójában nem is az. Tényleg egy másik arénában voltam korábban, ám nem emiatt kellett ezt megtanulnom. Tiltották, hogy a múltunkról beszéljünk, vagy akár csak gondoljunk rá. Még a végén ránk találhatott volna egy ismerősünk a korábbi életeinkből, ha híre megy, hogy honnan származunk. Így annak is ezt a választ kellett adnia, aki először volt harci aréna falai között. Idővel pedig már nem is akartunk mást keresni, mert rájöttünk, hogy fájdalmas az egykori otthonunkra gondolni, amikor tudjuk, hogy már sosem fogjuk látni. Inkább elfelejtettük, és én is már csak egy arcra emlékszem. Arra viszont nem, hogy kihez is tartozik.
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Adrian Archard Wed May 03, 2023 9:01 pm

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."



Még reagál, érzem ujjaim alatt, s legfőképpen energiáimal. Még nem késtem el. Legalább nála nem.
Belenyalok a vérbe a kezemről, mint aki élvezettel teszi. A korábban csendre intett energiáimat azonban munkába állítom: van-e a szervezetében olyan anyag, amire figyelni szükséges, hiszen a függőséghez, ahhoz nagyon ért a negatív oldalam is.
- Nem mondtam, hogy megszólalhatsz. - nem robban kezem álla alá, hogy magam felé feszítse, hogy ránézzek, sokkal inkább a megvetés ül ki ábrázatomra.Újra kényelmesen helyet foglalok, s hagyom, hogy rászáradjon a vér a kezemre.
Tekintetem a másikra emelem, mintha ezzel jelezném, hogy nem szavakat akarok most hallani, hanem inkább látni.
Tökéletesen uralja a testét és a teret is. Naigen, ehhez is értünk, hogy másokat úgy formáljunk a kezünk alá, ahogy az számunkra kedvező. Miért nem tudjuk ezt jóra használni? És tudom, hogy erre a kérdésre nem igazán most fogom megtalálni a választ, hiszen már nem tartozom közéjük.
A hirtelen mozdulatra élvezettel reagálok, pupiláim és orrcimpáim kitágulnak, pedig csak azt palástolom vele, hogy gondolatban azért felszisszentem, s ugyancsak vissza kell gyűrni magamban az energiát, hogy felfogja a seb mélyülését.
A vétel többi részével már nem én foglalkozom, ám az is lerendeződik, s még maradnom kell, hiszen a kapcsolatot vagyis az üzletet meg kell erősíteni ünnepléssel, noha az ugyancsak röpke. De a szokás az szokás.

Magamban sóhajtok, ahogy látom, meg sem mozdul. Így én sem, nem kívánom megriasztani.
- Amit szeretnék, hogy tarts velem, kérlek. - leengedem a tabletet, s megvárom, míg hozzám lép, hogy elinduljunk a hajóhíd felé. Szeretném, ha felismerné, ha fel tudja, hogy merre is tartunk. Nincsenek őrök, s nem is csatlakozik hozzánk senki, ellenben ha összefutunk valakivel, mosollyal biccentenek felénk.

Éppen szólalnék felé, mikor a tableten bejelentkeznek a hídról. S valahogy nem draco-rendszerbeli egyenruha van rajtuk.
- Készen állunk az ugrásra, uram. A gyógyítók értesítve, várják magukat az érkezés után. - nem állok meg, haladunk tovább.
- Rendben, ugorjunk. Köszönöm. - a kezem már tiszta, a gyógyítókat értesítettem, ha találtam valamit Ezume szervezetében, amire figyelni érdemes.
- Szeretnéd látni, hova érkezünk? - már a liftben vagyunk, még az ugrást sem érzékelni, amit közben megteszünk.
- Hol voltál azelőtt, hogy ebbe az Arénába kerültél? - hangom sokkal közvetlenebb, és ugyanakkor sokkal tiszteletttudóbb. Igaz, az utóbbit magam is gyakoroltam, hiszen férfiként mindig is utolsórangúakként bántak velem is, még úgy is, hogy valóban jó helyre születtem be, s felküzdöttem magam elég magasra. Attól még csak egy férfi vagyok.



Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Thu Apr 20, 2023 1:24 am

Adrian & Ezume
A férfihoz és a csatlósaihoz kísérnek. Nem az épségemet féltik, és nem is azért járnak mellettem, mert tartanak tőle, hogy magányosnak érezném magam egyedül. A szökés lehetőségét akarják kizárni, még akkor is, ha erre valódi esélyem nincsen. Láttam pár lényt, aki megpróbálta. Aztán nem láttam őket soha többet. Egy darabban…
Ezért nem engedhetem meg magamnak, hogy bármi is kiüljön az arcomra. Az szenvtelen marad, akkor is, amikor a húsomba nyúl a férfi, és legszíveseben ordítanék a fájdalomtól. Egyetlen izmom sem rendül meg, és a lelkemre sem tud már hatni. Az ott maradt az egyik küzdelemben, amikor olyan ellenfelet kaptam, akire a barátomként tekintettem. Az életét pedig nem kímélhettem meg.
- Sajnálom, hogy csalódást okoztam. - biccentem előre a fejemet is, és a testtartásom is megadóvá válik. Az ütés pedig már érkezik is a hátamra. Tudom, hogy ez mit jelent. Húzzam ki magamat…
- Ez alkalmas rá. Az ilyen neki csak bemelegítés.  - második ütésre már nincs szükség. Tudom, hogy mi a dolgom, ugyanis az őr hátrébb lép, és kéri a segédjét, hogy hozzon két kardot. Teljes nyugalommal adja a kezembe, mert tudja, hogy sosem támadnám meg. Ezzel is próbálkoztak páran…
A jól begyakorolt koreográfiába pedig bele is kezdek. Azt szeretik, ha látványos mozdulatokat mutatok, és a kard olyan közel kerül a testemhez forgás, illetve ugrás közben, hogy már azt hihetnék, hogy saját magam fogom megvágni vele. Ez azonban sosem történik meg, hiába a szaltók sokasága, és a kitartott mozdulatok sora. A penge érinti, de sosem vágja meg a testemet, és nem azért, mert az élével probléma lenne. Ezt azonban meg is kell mutatni. Így amikor az őr kijelenti, hogy elég lesz, egy másik begyakorolt koreográfiába kezdek bele. Az egyik kardot az alkarom fölé teszem, és gyors mozdulattal vágást ejtek saját magamon. A penge teszi a dolgát, és a vérem azonnal kiserken. A fájdalmat azonban még mindig elnyomom, és titkolom minden erőmmel.
Az őr viszont vidáman összecsapja a tenyerét. Az üzlet megköttetett, és nem is kellett még egy harcot megrendeznie ehhez. Erővel még bírtam volna, de lélekkel már nem. Ez is sok volt, és még mindig nem tudom, hogy helyesen tettem-e azt, hogy beleadtam mindent a küzdelembe. Tanakodni azonban nem marad idő. Ahogy a tranzakció végbemegy, engem a hajóra visznek.
Nem nézek körbe, és az sem foglalkoztat, hogy ez a cella talán még az arénabelinél is kisebb, és sötétebb. Megérzésem szerint nem ez lesz a végleges szállásom, így az sem számít, hogy még egy erőtér is van a helyiség körül. Pihenni úgysem lehet, hiszen bármikor visszaérhet a vevő, és nekem készen kell állni egy újabb harcra. Vagy bármire, amit kíván tőlem…
Az érkezése végül mégis váratlanul ér. Mintha valami más lenne rajta, de elhessegettem ezt a gondolatot, mert nem néztem meg igazán magamnak. Felesleges lett volna. Bármikor tovább adhat valaki másnak, vagy ha rám un, egyszerűen csak ki is lökhet az űrbe. Ez utóbbi ellen nem is ellenkeznék, még a felszín alatt sem.
Néhány pillanattal később, azonban érzek valamit. Múlik a fájdalom, és ahogy a karomra nézek - ahol a legutóbbi vágás van - a sebek zárulni kezdenek. Ezek szerint nem szereti a bőr hibákat, és zavarja őt a vágások látványa. Nem bánom. Így kényelmesebb, és egyelőre nem kell tartanom a fertőzésektől sem.
Szavai azonban ismét meglepetés okoznak, és az is, hogy a cellát körülvevő tér eltűnik a szemem elől. Ezért elakad a lélegzetem, és néhány pillanatig mozdulni sem tudok. Ahogy a helyes válasz is csak azután érkezik, hogy minden egyes elhangzott szót értelmeztem.
- Értem uram. Ez egy színjáték volt. Szeretne egy másikat is? - a nevét megjegyzem, mert könnyen lehet, hogy később majd azt akarja, hogy a nevén szólítsam. Azon viszont meglepődök, hogy tudja az enyémet. Épp csak a továbbiakban nem adom ennek jelét, vagy akár annak, hogy tartok tőle, hogy mi fog most következni. Ugyanis amikor azt hittem, hogy rosszabb már nem lehet a sorom, mindig bebizonyosodott, hogy csak a képzelőerőm túl kicsi…
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Adrian Archard Wed Apr 19, 2023 10:39 pm

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."



Úgy teszek, mint aki mámorosan élvez minden vágást, minden kicseppenő vért. Régebben valóban élveztem, a kínzásokkal és manipulációkkal együttvéve. Az érzelmek, amik ebből fakadtak, a félelem íze és bűze a legnagyobb feltöltő erő és energia volt számomra. Most azonban együtérzek belül, mélyen elrejtve mindezt magamban, a páncélom mögött.
Energiái pedig elszomorítanak, ahogy belép. A megadást érzem rajta, hogy már minden mindegy. S nem teszem fel azt a kérdést, hogy vagyunk képesek ennyire megtörni valakit, és mi benne nekünk az élvezet? A régi énemnek, legalábbis. Nos, minden. Érzem, ahogy fejét felcsapja a távolból, s szimatolja a vér, az izzadság, és az energia szagát. De csak sóhajtok magamban. Hagyom, had élvezze, azt helyezem előtérbe, mert tudom, ezt látni rajtam. Ez a negatív dracok alapjelleme.
Úgy teszek, mint akit nem az foglakoztat, mennyire fáj, ha az ujjam belenyomom a sebbe, miközben a izmait figyelem ujjaim alatt. Sajnos nem engedhetem meg, hogy a már nekiveselkedő energiám önként gyógyítani kezdjék, azzal azonnal lebukok. Így most ezt az oldalam intem csendre.
Arcom közömbös, azután elégedetté válik, némi... aggállyal. Inkább kiábrándultsággal.
- Több vérnek jobban örültem volna. - simítom el ujjaim között a vért, s még analiálni sem engedem magam, ki kell várnom, míre elhagyjuk a rendszert.
- Látványos tornákra vágyik úrnőm. - biggyesztem le számat elégedetlenül. Valójában ez egy megszokott alku menete, mindenük a dráma, noha úrnőm lenne itt, aki nem is létezik, nem mernének a játékba máshogy beleszállni, csak megadással.
Talán elég félelmetes voltam közben? Tény, hogy a nyugalom és csalódottság mögé hatalmas düh és energia képes meglapulni.
A végére azonban a büszke önelégültség energiáját adom ki. Elégedett vagyok a vásárral, valójában alig várom, hogy innen már kikerüljünk, de csak nyugalom és módjával.
- Szállítsák a hajómra. - legyintek végül. Mert itt még nekem kell egy kört adni, ital formájában, mint az üzlet megpecsételése, miközben az áru ára náluk landol.
Ezumét közben a hajón lévő cellába kísérik, ami cseppet sem barátságosabb az arénabelinél, sőt. Még jobban biztosítva van, hogy ne szökhessen. A játék része, ha valaki maga akarja az áruját elkísérni, hogy a saját szemével győződhessen meg arról, hogy nem fog kereket oldani. Vagy mert van olyan perverz, hogy végignézze az egészet. A hideg is kiráz ezektől.
Még a hajóra lépve, ahogy bezárul mögöttem az ajtaja, sem olvadok ki a szerepből. Csakis akkor, amikor már az ugrásra készülünk, tartok a cella felé. Attól már nem kell tartanom, hogy lebukunk. Ha idáig eljutottunk, a rendszerből kijutunk, és már lehetek is önmagam.
Csakhogy nem boríthatok mindent a fejére annak, akit megmentettünk. Láttam cifra dolgokat, s igyekszem felmérni, ki mennyit képes befogadni.
Megállok a cella ajtaja előtt.Egy ideig figyelem, majd arra koncentrálok, amit felfedeztem egy idő után magamban, s nagyon szorgalmasan igyekszem megtanulni, még ha tudom is, hogy olyan tökéletes sosem leszek benne, mint egy született spicai, vagy egy nem negatív draco. Született.
Ezume érzékelheti, ahogy a sebek behegednek, közben a tabletet előveszem, s egy halk búgás után a térerő eltűnik, ami megakadályozza, hogy onnan kiléphessen.
- Sajnálom, ahogy viselkedtem Önnel, Ezume Sato. A színjáték része volt, hogy kihozhattuk. S sajnálom, hogy a társát nem sikerült kihoznunk. A nevem Adrian Archard. - negatív draco klánjának fekete báránya.


Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Ezume Sato Fri Apr 07, 2023 7:31 pm

Adrian & Ezume
Csak az első vágás fáj. Élesen szisszenek fel, ahogy a penge kettészeli a húsomat az oldalamnál, ám a következő találatra már érzéketlen maradok. Ez volt a második dolog, amit megtanultam. Figyelmen kívül hagyni a testem és az elmém épségére törő támadásokat. Hiszen az első az engedelmesség volt, még ha az nem is az én választásom volt. Ez a hely, és ezek a lények a mesterei az öntudat szétzúzásának, és hiába próbáltam ellenállni, mindössze egy év után feladtam. Ahogy azt a reményt is elengedtem, hogy egyszer kiszabadulok innen.
Így maradtak a küzdelmek, amiket viszont nem vettem félvállról. A látványos  mozdulatok, az izmok mozgása, mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy a közönség remekül szórakozzon, de az ‘ellenfelemnek’ ne essen komoly bántódása. Kivéve… amikor csak egyikünk hagyhatta el élve a küzdő vermet. Ilyenkor a látvány egy cseppet sem számított.
Most azonban csak térdre kell kényszeríteni az ellenfelem. Egy Draco nagyúr népes kísérettel érkezett, és amennyire tudom, vásárlási szándékkal. Ezért azt a parancsot kaptam, hogy mutassak meg mindent, és tegyek meg mindent annak érdekében, hogy jobb legyek az ellenfelemnél, és én legyek a kiválasztott. Azonban már az ilyen ‘lehetőségek’ egy cseppet sem érdekelnek…
Mégis, a küzdelemnek látványosnak kellett lennie, hiszen, ha látják, hogy nem tettem meg mindent, akár az életemmel is fizethetek az engedelmetlenségért. Néhány alkalommal már gondoltam rá, hogy egyszerűbb lenne feladni… De a kardot tartó jobbom végül mindig lesújtott az ellenfelemre. Most is….
Ezért a küzdelmet követően tiszta ruhát adtak rám. A sebeim begyógyításával nem foglalkozott senki, ahogy azzal sem, hogy az ingen még gombok sincsenek, amivel eltakarhatnám magam. Azt akarták, hogy lássák a húsomat, az oldalomon végig guruló vércseppeket, és a tüzet a pillantásomban.
Én pedig megmutatok mindent. Már nem érdekel sem a szemérem, sem az, hogy mit gondolnak rólam. Az sem számít, hogy a férfi, aki minden egyes porcikámat megvizsgálja, még arra sem veszi a fáradtságot, hogy felálljon a kanapéról. Ugyanolyan, mint a többi hozzá hasonló, és a kísérete sem tűnik irgalmasabbnak. A parancsoknak viszont engedelmeskedni kell, így szó nélkül lépek hozzá közelebb, amikor int, és lassan körbe is fordulok, hogy szemrevételezni tudjon. Széttárom a karjaimat, és miután a fogvatartóm is bólint, megszabadulok az ingemtől. Az izzadság még mindig látható rajtam, ahogy a fehér ing is vörösre mázolva kerül le a padlóra. A dac pedig egy pillanatra sem jelenik meg a szememben, kizárólag a megadás. A gondolat, hogy már nem érdekel mi lesz velem, és csak azt sajnálom, hogy nem az ellenfelem van itt helyettem. Megfordult a fejemben, hogy hagyom magam, és inkább neki segítek, hogy kijuthasson, de ezt a férfit elnézve nem lesz jobb annak sem a sorsa, akit magával visz. Ezért jobb, hogy én vagyok itt… Az arénában legalább már tudjuk, hogy mire számíthatunk.
Ezume Sato
Ezume Sato

Play by : Lee Byung-hun

Back to top Go down

New Page Empty New Page

Post  Adrian Archard Thu Apr 06, 2023 9:53 pm

New Way


"What we can do if we do not find the way out?

Only listening to our heart.

Mind can lead to a wrong path."



 Még csak megjátszanom sem kell magam. Felettébb ingerült vagyok, hogy mire ideértem, addigra már csak az egyiküket fogom tudni kihozni. Nagyon keményen adtam elő, megjátszani akkor sem kellett, hogy elégedetlen vagyok az üzlettel. Mind a kettejüket ki akartam hozni onnan. Hiszen így csorbát szenved azon fogadalmam, hogy minél több mindenkit hozok ki a fajtám fogságából.
De így is boldog vagyok, még ha ez éppen nem is látszik a tribün kényelmes fotejében, ahonnan a küzdelmet nézem. Még egy utolsó megmérettetés, mielőtt “eldöntöm”, megfelelő-e “úrnőmnek”. Nincs olyan értelemben úrnőm, ahogy ők gondolják. S nem is kívánom senki tárgyaként a végcélhoz vinni.
Sötétkék az öltözetem, s az arroganciát messzire kerülöm. Távolságtartás van bennem, amit megjátszok. Tudom, hogy nem fogok lebukni, ahhoz még elő tudom rántani a negatív oldalamat, amit ilyen alkalmakra tartogatok. Saját trükkjeikkel átverni a csalókat a legkönnyebb. S éppen ezért, akármennyire is szeretném elfeledni ezt az oldalamat, hűséges szolgámmá tettem, aki kiélheti magát, ha ilyen közegbe kerül. Régi énem, amely már ugyan “halott”, de a lenyomatai nagyon is élőek.
A küzdelem után még várok.
Hogy szemre kívánom-e vételezni az árut? Hát hogyne tenném, máskülönben meg nem veszem. Enyhe bóintásomra a helyszínt elő is készítik, míg nyugalmasan elfogyasztom a meghívással egybekötött étkezést. S nem is kapkodom el, még akkor is, ha minden falat keserű a számban, s erről nem a bolygó mennyei étke tehet.
S akkor sem kapkodom el, amikor már a kényelmes kanapén heverészek, s bejelentik, hozzák.
Egy ideig csak nézem, s örülök, hogy van gyakorlatom abban, elrejtsem izgatottságom, s annak lássák, hogy úrnőmet mennyire boldoggá teszem.
Jó ideig nézem, majd két ujjamat felfelél tartva, intek felé, hogy jöjjön közelebb. S még akkor sem állok fel, ha már előttem van. Kényelmesen kiejtem a kezemből a szatén szalvétát, s végül felkelek, megállok előtte, s jó alaposan végigmérem. Mindenhogyan. Arcomon nem látni semmit, s tekintetemen sem. Majd jelzek, hogy forduljon meg.

 

Ezume - Spica - Múlt


emme
Adrian Archard
Adrian Archard

Age : 4711
Origin : Spica (Draco)
Skills : Alakváltás, Gyógyítás
Profession : Spica védelmezése
Play by : Gaspard Ulliel

https://elementals.hungarianforum.com/t289-adrian-archard

Back to top Go down

New Page Empty Re: New Page

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum