Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


I Knew This Would Come

2 posters

Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Kyran Shemar Sat Jun 03, 2023 9:20 pm

I knew this

Would come

Noah - Terra - Jelen

- Ezt valahogy feléd irányulva nem igazán tudják elérni. - mármint az ignorálást. Nekem megy, simán kiolvasom az útikalauzt, ha éppen arra szottyan kedvem, és Noahnak éppen nem, de az már egy másik történet.
Félrebiccentem a fejem, majd a kölök felé mutatok. Abba az irányba. Vagy a másikba.
- Azt akarod mondani, hogy a kölök képtelen teleportálni? -mikre képes egy terai nyalóka. Még a dracoknál is nagyobbat képesek dobbantani, megáll az eszem.
Nézem én azt az izét, de nem hat meg.
- Mi nem vészes? - miről zagyvál már megint?
Ignorálom, hogy mossak fület. Amilyen jól dolgozik, annyira nem akarok vele szóba állni, és vészesen közeleg a felhasználható időkeretemhez. Ha paraszt jelleme van, akkor az van, én aztán fullra leszarom. Az időmmel nem meg úgysem fog szórakozni. Éppen ezért tökre leszarom, hogy válaszoljak ostobaságokra. Mert nem hízelgek, ő meg szeret... nem érdekel mit csinálni.
Na, most járt le az időm. Nem akarja megtenni, én meg leszarom a szájalását, elég volt. Profi vagyok abban, amit teszek, és ha hozzá jövök és azt mondom, nincs más, akkor nincs más. De nem fogok én vele hajcihőzni. Leszarja, akkor én is.
- Nincs bocs. Leszarod az egészet, már régen igent mondtál volna, ha érdekel. - szabad akarat van. - Ezt nemnek veszem.
Azzal feltsugárzom magam a hajómra. Elég időt veszstegettem rá, és az idő meg szűkös.


Emme

Kyran Shemar
Kyran Shemar

Origin : Arcturus
Profession : Admirális
Play by : Samuel L. Jackson

https://elementals.hungarianforum.com/t180-kyran#837

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Noah Black Mon May 15, 2023 12:00 am

Kyran & Noah
I Knew This Would Come
- Okkéééé - értem én, ezért is kacsintok rá lassan, és jól láthatóan, még a számat is nyitva hagyva. Nem fog tudni semmiről. A nyilvánvaló dolgokon kívül…
- Az ignorálás is egész jól működik. Azt mondják… - neeeem mintha én ehhez értenék. Az agysejt pusztulást vállalom, de a tagadást, aaaazt nem. Sosem tennék ilyet. Elvégre minden csudi jó, és madárcsicsergésre ébredek minden reggel. Jah meg a szivárványt sem felejtem el…
- Nem. A nyalóka az oka, hogy még nem sérült az utód molekuláris integritása. - vagyis, ha azt kap, csöndben marad, és én sem akarom a falhoz vágni, amiért csicsergés helyett inkább nyávog. Ezt a csoda Terrai ételt, pedig meg is kell mutatni. Oda sétálok a fiókhoz, és kiveszek egy nyalókát. Kibontom, és Kyran orra elé tartom. Nekem a kopasz fejről már mindig a nyalóka fog eszembe jutni. És nem mellesleg nagyon finom, így a bemutató után magamhoz veszem, és fogyasztani kezdem. Majdnem olyan lelkesen, mint a kölyök szokta.
- Tágítsd a tudatod, nézz körbe a környéken… és rá fogsz jönni, hogy ez a madár még nem is olyan vészes. - egy pöcs vagyok, ezt pontosan tudom. De legalább nem akarom mindenki életét megnyomorítani. Vagyis… ha ide jön valaki, csurranhat-cseppenhet némi cinizmusba burkolt segítségkérés, de nem szaladok senki után, hogy elrontsam az életét. A Terrán is azért maradtam, mert ezeknek már úgyis mindegy. Itt nem rontom a levegőt, mert az már egyébként is szar…
- Szomorú. Kis. Madár. Te is mossál. - nem vagyok se szomorú, se kicsi, de csalódott egy kicsit igen. Jól jött volna egy pár szabad óra… De mindegy, most még úgyis alszik. Az is jó, ha ki tudja a madár élvezni. Így Kyran társaságában… egész jól megy. Bírom bunkó ping-pongot.
- Az is egy szar Terrai cucc. - vannak benne érdekes dolgok, de… összességében baromság az egész. Mindenki full piperében tolt képeket tol fel a netre, aztán meg panaszkodik, hogy látszik a lábujja a koncert közvetítésen. És akkor ez még csak a fényképezés joga…
- Háhh… most már biztos, hogy akarsz tőlem valamit. Hízelegsz. - ha érdekelne, talán még jól is esne. Így viszont… most már csak tudni akarom, hogy mi a balhé tárgya. Úgy lehet ellépni előle, ha tudom melyik irányból jön…
- Az nem olyan biztos. - nem ígér semmi jót a tekintete, de… hát nekem éppen ez tetszik. Beintenék, ha erőszakkal munkára fogna. De egy kis verbális darálás… mindig jöhet.
- Hmm… kösssszz. - hát ehhez a bókhoz nem csak kacsintás jár, de még egy tenyérről elfújt puszi is. Jobb, ha elkapja, mert nem a falnak nyomom a csücsörítős pofit is. És a mester puszi, azért már valami.
- Igeeeeen? Mesélj… - és már előre is hajolok, és a kezeimet az állam alá rakom, teljes figyelemben. Érdekelne, hogy mit csinálna a Dracokkal puszi helyett. Talán ötleteket ad arra is, hogy mit kezdjek az utód másik nemzőjével… De nem erre vonatkozóan érkeznek a tippek…
- Értem. - valóban. Ám, hogy érdekel-e? Azt nem állíthatnám… Kizárólag az emeleten szuszogó miatt folytatom még a beszélgetést. A Terra dolgai azért őt erősen érinthetik. Igazából annyira, hogy… egy percnyi komolyság, azért jól fog jönni.
- Jól van. Öntsünk tiszta vizet a banánra. Komolyan akkora a cumi, hogy már csak én tudok segíteni? - de most tényleg. Látom, hogy nem jó kedvéből van itt, bármilyen bűbájos is vagyok. Ez pedig azt jelenti, hogy a cuki, az inkább ciki. És mivel a kölyöknek erre a bolygóra szól a tartózkodási engedélye, nem csinálhatok, úgy mintha nem történne semmi.
- Bassza meg… - hupsz… ezt nem akartam hangosan kimondani… főleg, ennyire hangosan nem… mert már érzem is, hogy valaki megfordul a kiságyában. Utána, meg mondja, hogy: Apaaaaaaaaaaaaaaa…
- Bocs. Hatásszünet. - intek egyet a kezemmel, mintha épp most szórnék el egy ‘varázslatot’, aztán már el is indulok az emeletre. Majdnem egy órát kibírt… és most én voltam hülye, aki túl hangosan beszélt… Felkapom, aztán már vissza is térek a konyhába.
- Kölyök… nyalóka kobak. Nyalóka kobak… kölyök. - egyik kezemben a gyerek a másik lelkesen bemutatja az érintett feleket. Aztán lerakom a földre a Kis Pötyit, és újra nyitom a fiókot. Eggyel kevésbé lesz nyűgös, ha szó nélkül megkapja a nyalóka adagját. Meg… azért az a mosoly, amit cserébe kapok, elég aranyos…  Nem mintha sokáig tartana… amint a zsákmány a kezében van, már fogyasztani is kezdi, és fordul… Kyran felé. Lassan lépkedni kezd, és az egyik kezét fel is emeli. Jaaaaaaaj, hát én tudom, hogy ez mit jelent…

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Kyran Shemar Sun May 14, 2023 10:39 pm

I knew this

Would come

Noah - Terra - Jelen

Egy pillanatra magam elé meredek, dolgozom fel az infót, hogy azután egy arcot vágjak.
- Rendben. De nem akarok tudni róla.
Nem szokása a fejemnek fájni, nos, éppen az ilyen mondataim miatt. Nem látom: nincs.
- Nem. Csak az ostobaság ellen a tanulás a legjobb gyógyír. - én aztán keményen őszinte vagyok, nem szarozok meg finomkodok, azt meghagyom a terraiaknak.
Félrefordítom kicsit a fejem egy kifejezésre.
- Már megint valami szar terrai cuccal tolod? - fogalmam sincs, mi az a nyalóka.
- Igen? Én itt csak egy madarat látok. - nézek rá jelentőségteljesen, hogy rá értettem.
Megintcsak ránézek. Ennek az agyára ment Terra.
A másik válaszra ugyanolyan arccal reagálok, mint amilyen előtte volt.
- Szar. Bébiszitter. Mosd ki a füled. - hogy a matrica az micsoda, azt nem tudom, de nem is érdekel.
- Mondd, mi a francról beszélsz te most? Hogy jön ide a személyiségjog? -  szarakodik itt nekem, inkább a tárgyra térek.
- Amúgy igen. - csak totál nem érti, hogy nagyon jó az, amit eddig csinált, fogalmam sincs, miért jött most ide, ha máshogyan jobban tudná kamatoztatni a tudását. De szabad akarat van, ide jelentkezett, hát akkor ide jött.
- Neked nem. - nagyon szuper negatív draco lennék. Faszt szórakóznék azzal, hogy rádumálok valakit arra, amit alapban meg kéne tennie. Most például csak felsugároztam volna, és már a galaxisban sem vagyunk. Kész-passz. És mindez az arcomra van írva.
- Jó mesterem volt benne. - mutatok rá, jelezve, ki is a mesterkaktusz.
- Ha az kellett volna, akkor hozzá megyek. Neki most más dolga van. Mégis mit? Nem puszilgatni a dracok cuki pofikáját, az biztos. Azt máshogy tenném meg. - ennyire lukasfejű nem lehet, de majd mindjárt felöltöm neki a hiányzó részt.
- Energiapajzzsal kéne elhárítani, hogy hozzáférjenek. Két kritikus pont van, ha azon átjut, akkor már minden rendben van.
Megint félrefordítom a fejem.
- Hát nem a szeretet hullámhosszát fogják ezzel meglovagolni. Segít nekik emelni a rezgésszámot, hogy felnyíljon a szemük. Aki készen áll rá. Meg egy kicsit helyrepofozza az energiarendszerüket. Anélkül cumi shiftelgetni.


Emme

Kyran Shemar
Kyran Shemar

Origin : Arcturus
Profession : Admirális
Play by : Samuel L. Jackson

https://elementals.hungarianforum.com/t180-kyran#837

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Noah Black Sat Apr 29, 2023 11:52 pm

Kyran & Noah
I Knew This Would Come
‘Gondolkodón’ teszem az állam alá a kezem. Vagyis tartom a tököt egész addig, míg meg nem jelenik, aki ‘séróból’ hozza az említett gyümölcsöt. Zöldséget. Mindegy, mert pürésítve lesz.
- Japp. De ha lesz valami hallucinogén változata, rögtön visszatérek rá. - de jó is lenne, úgy istenesen bekábulni… Ez viszont csak akkor lesz lehetséges, ha az önellátás szintjét már hozni tudja a gyerek. Nincs az a bébiszitter, aki vállalná az akár egy hónapos műszakot is. Mert a kábulásnak nálam az-az alsó határideje…
- Nagyon iskolapadba akarsz engem ültetni… láttad, hogy milyen egyenruhában tolják a Terrán, és már el is képzeltél engem benne? Bevallhatod, nem ciki. - a legnagyobb hülyeség, és én tuti nem fogom olyan iskolába íratni Pötyit, ahol egyen kölköket nevelnek. Az enyém szegény már eleve meg van lőve… mondjuk, hogy inkább az anyja, mint az apja miatt. Vagyis jár neki, hogy bakancsot vehessen fel, és változatos bandák logóit viselhesse a homlokán, ha szeretné. Amíg ki jön a zsebpénzéből… Egyelőre mínuszban van nálam, mert a pelenkázás anyagi csőd…
- Jaaaaaaj, kedvenc nyalóka kobakú barátom… hát már az állatkertben vagyunk. - szét is teszem a kezem, és körbe mutatom a ‘kerítést’. A Terra önmagában egy állatkert, és nem azért, mert az emberek le vannak maradva. Inkább az a gond, hogy mindenki el van a saját ‘ketrecében’, és magasról szarnak arra, hogy mi zajlik a szomszédban. De én éppen ezért vagyok most itt. Jelenleg én is pont ezt csinálom. Csak még azzal is megbolondítom a dolgot, hogy nem engedek be senkit sem a saját ketrecembe, mert akit beengedtem, az egy mocskos ku…. Innom kell…
- Ezt mondom én is. De örülök neki, hogy a randi részével nincs gondod. - óóóó ez a kijelentés kacsintást is érdemel. Hát meg is kapja Kyran. Nem fogom reklámozni, de örülök neki, hogy itt van. El fogom majd hajtani, mert sejtem, hogy miért van itt, de amíg nem lelkizünk, maradhat. Főleg, ha be is tudom fogni…
- Az nem gáz. Ha életben tartod, kapsz tőlem pingvines matricát. - vajon tudja, hogy mi az a matrica? Ha nem, meg fogja tudni… Azzal a gondolattal mondjuk még mindig nem barátkoztam meg, hogy a Pötyi a halacskás matricákat szereti. Azt enni kell nem nézegetni…
- A kölyök személyiségi jogai miatt, erre a kérdésre nem adhatok választ. - ha csak a kölyök tehetne róla… de ez van, változás az nem mostanság lesz. Akinek nem tetszik, az elmehet. Meg már el is ment. Egy pékkel…
- Óóóóó hát hogyne. Tuti hoznám az évezred munkaereje címet… - még ki is húzom magam, ám a pillantásomban más van. Persze, kötelezhet rá, hogy visszamenjek. De abban nem lesz köszönet… Ezt pedig ő is tudja. Máskülönben most sem kérne, hanem parancsolna.
- Kár. Izgalmasabb ajánlat lenne annál, hogy “legyél jófej, és tedd meg”. - a macskakörmöket pontos, de lassú mozdulattal imitálom. Mert az biztos, hogy én nem vagyok jófej. Már nem. Egyedül a kölyök érdekel. Az a francos genetika…
- Áucs. Szúrsz ám mint a kaktusz… - nem mintha bánnám. Legalább nem uncsi, és nem kell a pelenkáját cserélnem. Meg kaktusz témában én is jó vagyok. A következő életemben biztos az leszek… Vagy már most is az vagyok?
- Hmm… szóval le kéne nyúlnom a Fatertől az aksijait? Vagy pontosan mit vársz tőlem az együttérző váll veregetésen kívül? - azt egyébként vállalom. És én még azt hittem, hogy nem fog tudni rávenni semmire. Aaaaa… ügyes vén kaktusz. A végén még eléri, hogy tényleg jó fej legyek.
- Miért lesz jó a Terrának, ha ideér az energia? - ha a szeretet hullámai érkeznek, azt passzolnám. De ha már eljött ide, azért annyival jövök neki, hogy figyelmesen végig hallgatom. Piánk még van szóval...

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Kyran Shemar Sat Apr 29, 2023 9:28 pm

I knew this

Would come

Noah - Terra - Jelen

- Biztos? -még a fejem is félrefordítom kicsit, pedig nem is mondtam ki hangosan, és pont nem előtte vagyok. Mellékes.
A bla-bla-ra csak ránézek, eléggé jelentőségteljesen, hogy tudja, kinek adja elő az okostojást. Na, az a “kinek”, az pont nem én vagyok.
- A madártan után, értemén. - már az is szarkazmus, hogy állítása szerint nem tudja, mi is a szarkazmus.
- Most meg medve. Ne hozzam ide neked az állatkertet? - tartom a padló felé a két kezemet, kérdőn.
- Nincs is rajtad smink.  
- Szar bébiszitter vagyok. - mielőtt ábrándozni kezdene itt bababüfiről, és egyéb terrai kölöknevelésről.
Nem tölt nekem, de az üveget elém tolja. Ezen aztán nem múlik. Halál lazán felveszem és töltök magamnak, a poharat az asztalon hagyom, az üvegből is megfelel.
- Ha mámor, miért érzek ecetes uborkalé szagot? - aztán legyintek. Nem érdekelnek a magánnyavalyái, senkié sem érdekel. Még a magamé sem.
- Az jó. Nem a bagett. Hanem az, hogy akár most is visszarendelhetlek. - így jár az, aki nem fixálja le az eltávot. Ha akarom, simán megnyírom én neki a szabadidejét.
- Nem draco vagyok, hogy erre vegyelek rá. - azzal az asztal felé legyintek a csuklómról, s egy hologram jelenik meg.
- Remélem, ezt még felismered, hogy Sagittarius A, nem úgy, mint a pigvint. - továbbhaladok az univerzumban, egészen a nagy forrás felé, a Shapley Clusterhez. Egy elkapott pillanat egy energianyalábról
- Ez az energia egyidőben jelent meg az Orioni Nebuláról érkezővel. Idő, mire eléri a Saggittarius A-n keresztül a Földet a Napon áthaladva. Samuel beintett, máshol van, A te energiád viszont az övé is. A cukorfalatok meg akarják hekkelni, amit nem hagyhatunk. Ezeknek az enerigáknak el kell jutni Terrahoz.

Emme

Kyran Shemar
Kyran Shemar

Origin : Arcturus
Profession : Admirális
Play by : Samuel L. Jackson

https://elementals.hungarianforum.com/t180-kyran#837

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Noah Black Sun Apr 16, 2023 10:08 pm

Kyran & Noah
I Knew This Would Come
Felhorkantok magamban. Azért bírom amikor telepatikusan kommunikálok valakivel. A Terrán instant muszáj dzseki jár az ilyesmiért.
- Fasza. Azzal már én sem. - én mondtam az ‘asszonynak’, hogy részemről mehet, ahova akar, csak a mellét hagyja már itt a gyereknek néhány hónapra. De valamiért nem mutatott erre hajlandóságot. Pedig sokkal egyszerűbb lett volna így mindenkinek.
- Abszolúte egyetértek, ha emlékszel még a nyálam is kifolyt a tabletre, de a pingvin másik kasztot képvisel. Nem véletlenül van benne a nevében, hogy császár… - legalábbis a terraiak császárpingvinként emlegetik a rám hasonlító egyedeket. Ez meg tetszik. Még ki is húzom magam. Nem mintha nem lenne elég már önmagában az is, hogy fekete kabátban járok. Sokkal menőbb, mint az a színes vacak, amit a papagájok hordanak. A nyekergésük meg…
- Nem-nem. A következő leckét szarkazmus témakörben fogom venni. Az ugyanis nekem teljesen ismeretlen. - hát még azt sem tudom, hogy mi az… szóval tanulni kell még. Meg gyakorolni. Rengeteget.
- Ó tényleg bocs… - megrázom a fejem, ahogy nem jött be a pilla rebegtetés. Pedig… én megpróbáltam mindent.
- Szarul sminkeltem, nem tudtam, hogy randink lesz. - a szomorú az…., hogy jelenleg inkább őt választanám partnernek, mint valamelyik démoni nőszemélyt. Már nem csak a Terraiakat utálom. Hanem az összeset. Meg én egyébként sem voltam és vagyok akkora csődör, mint a Fater.
- Igen? Jössz bébiszitterkedni? Pompás. - azzal az italos szekrény felé is fordulok, és mivel nem kért, egyelőre csak magamnak töltök. De egy poharat azért leteszek a pultra, és az üveget is, miután töltöttem magamnak. És már indulnék is el valahova, és ráhagynám a kölyköt, ha nem érezném azt, hogy valószínűleg nem a két szép szemem, vagy a csinos fekete kabátom miatt jött.
- Sosem unnám meg. Maga a mámor a gyereknevelés. - igazából annyira nem vészes. De szar egyedül. Semmi időm nincs magamra, pedig a legjobban saját magam… oké, azért legjobban a kölyköt csippantom. De az alvás tényleg hiányzik…
- Korlátlan időre. Tudod, arra készültem, hogy ásó, kapa nagyharang, aztán fél pingvin utódokat gyártok a Terrának. Csak a női fele jobban komálja a nagyobb bagettet. - soha többé nem vagyok hajlandó pékárút enni. SOHA…
- Miért? Most jön az, hogy háromszáz szűz lány vérét felajánlod nekem, ha segítek obszcén felhőket gyártani? Ha igen, akkor várjál, felkészülök… - felszökkenek a konyhapultra, és mint valami B kategóriás pornó színésznő (nem mintha néznék ilyet…), elterülök a konyha pulton. Aztán várom az ajánlatot…

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Kyran Shemar Sun Apr 16, 2023 9:23 pm

I knew this

Would come

Noah - Terra - Jelen

- Kösz, anyatejjel nem élek. - biztosan erre gondolt, mert szerintem azt is meginná, ha lenne benne elég alkohol.
Két lélegzetvételnyi ideig állok, majd jelentőségteljesen ránézek.
- Mert a pigvin mióta kiskenguru? Jót aludtál te is az előadásokon... - pingvin az madár, én meg egy kopasz arcturusi vagyok. Aki lejött Terrára.
- A madártant kinehagyd. - féloldalasan fordulok felé, és a mutatóujjamat felé tartom. Mert neki szól. Még hogy nem madárszar...
- Valami a szemedbe ment... - legyintek a szeme felé, ahogy furcsán néz vele.
Megállok, visszafordulok.
- Azt mondtam, hogy kérek anyatejet? Azt mondtam, hogy nem élek vele. Ha szeretsz vele szenvedni terraiként, csak rajta. - ugyanolyan hangerővel folytatom. - De ha megunod, csak szólj. Elintézzük. - mielőtt még félreértené, folytatom. - Az alvását.
Azért a konyha felé megyek, s kényelmesen helyet foglalok... a pultnak dőlve, karbafont kezekkel.
- Meddig kérted a terrai szabadságolásodat? Míg a testvéred fel nem ébred? Vagy a gyerek? Nem úgy értve... - bontom ki a karom magyarázat közben.

Emme

Kyran Shemar
Kyran Shemar

Origin : Arcturus
Profession : Admirális
Play by : Samuel L. Jackson

https://elementals.hungarianforum.com/t180-kyran#837

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Noah Black Mon Apr 03, 2023 9:02 pm

Kyran & Noah
I Knew This Would Come
Tök nyugis életem volt. Játszottam a hőmérséklettel és a légkörrel, néha obszcén formájú felhőket készítettem, ha unalmas volt a napom, de összességében nézve nem akartam minden szembejövőnek bajuszt rajzolni az arcára alkoholos filccel. Most viszont… a feszültség nem csak összegyűlt, hanem állandó beszélgető partneremmé vált, és ha nem nőtt volna a szívemhez a kis taknyos, már biztos a saját szektámat bíztatnám csoportos öncsonkításra. Vagy leadtam volna az önéletrajzomat egy sorozatgyilkos pozícióra. A kölyök viszont tényleg cuki, és már annyit szaladgál, hogy kondibérletre sincs szükségem ahhoz, hogy féltékennyé tegyem a többi hímet. Nem-nem, a nők továbbra sem érdekelnek, és csak akkor tehetik be hozzám a lábukat, ha urnában érkeznek. Esetleg pizzát hoznak, de akkor sem juthatnak tovább a küszöbnél.
A régi ismerősöket viszont mindig szeretettel fogadom, mert már egészen hozzászoktam a nyomorom mutogatásához. Na jóóóóó, meg azért azt be kell ismernem, hogy büszke vagyok a kis szarosra. Egész jól sikerült ahhoz képest, hogy az anyja egy pszichopata és az apja sem kerül be a jóvágású fiatalemberek top ezres válogatásába.
- Gyere. Van piám, amiből én úgysem iszom. - annyit. A gyerek alszik ugyan, de bármikor felébredhet, és akkor én ismét “Apaaaaaaaaaaaa” leszek. Addig viszont kíváncsi vagyok rá, hogy Kyrant mi hozta erre a szép kerek földtekére.
- Madárszart? Ezt kikérem magamnak. Pingvin. - mutatok jelentőségteljesen magamra, és az arcomon egyértelműen ott van a ‘sértettség’, amiért le lettem madarazva. A Pegazusokat sem szoktam pónizni, legfeljebb akkor, amikor nem hallják meg.
- Bővítem a biológiai ismereteim, különös hangsúlyt fektetve a szaporodásra, és a masszív alkoholizmus üdítő hatásaira. Nálad mizu? - hatalmas szemekkel pislogni kezdek, nem tagadom, ezt a gyerektől tanultam. Az már más dolog, hogy az esetében ez elég cuki, én viszont inkább szemöldök ráncolást szoktam válaszul kapni.
- Üljünk le a konyhában, és kitöltöm neked az ital készletem jó szívvel mellőzhető részét is, de bent már halkan kell beszélnünk, mert ha felébred a gyerek… - nem mondom ki, csak a mutató ujjamat a halántékomhoz emelem, aztán meghúzom a ravaszt. Félórája hangzott el az altató dala utolsó taktusa, szóval valakit biztos lelövök, ha három órán belül felébred. Még nem biztos, hogy magamat…

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty I Knew This Would Come

Post  Kyran Shemar Mon Apr 03, 2023 8:06 pm

I knew this

Would come

Noah - Terra - Jelen

- Egy fenét, már régen lehetne szebb is. - morgok, de azért jó látn, hogy annyi évmillió után Terra kezd végre kikupálódni. A büdös életbe nem fogom felfogni, miért jelentkeznek ide tömegével leszületni, merthogy csúcs, meg fenomenális lesz meg van ez a tranzíció. Aztán persze meg sír a szájuk, hogy júúj, hát nem erre gondoltam. Ez Terra, baszod, a legkeményebb kiképzőhely, nem a koktélom hintaággyal.
De hogy Noahnak is éppen ide volt kedve kiruccanni, hát azt végképp nem értem. Neki Orionban van a helye, bár majd pont én fogom megmondani a fene nagy pártatlanságommal, hogy ki mit tegyen.
A Naprendszerben lévő csapatnak éppen csak előtte adtam le a jelzést, hogy hellókamizu, nem azért, mert olyan nagyon megrogyna a lábam a gyíkoktól. Vannak közöttük komák is, most nem azokról beszélek. Hozzánk nem képesek betenni a lábukat, .... ja, az nem mindnek van. Na mindegy. Úgyis felkenődnének a pajzson, mert a rezgésük totál nem ott van, ahol lenniük kéne.
Kibaszott nagy felhőnek van álcázva a hajóm, hogy még nem unták meg ezt, esküszöm, hárfát fogok ráfesteni, ha idejövök legközelebb. S így amikor éppen Noah háza felett vagyok, és “látom”, ő is ott van, remélem, egyedül vagy a kölyökkel, felhívom.
- Beugranék hozzád. - azzal már lent is vagyok, éppen előtte. Én aztán nem szarozok. Csak akkor várok ki, ha a helyzet úgy hozza. Ne kelljen.
- Elmondanád, mi a büdös nagy madárszart keresel itt? Orionban kéne lenned. - ja, és kertelni sem szokásom.
Emme

Kyran Shemar
Kyran Shemar

Origin : Arcturus
Profession : Admirális
Play by : Samuel L. Jackson

https://elementals.hungarianforum.com/t180-kyran#837

Back to top Go down

I Knew This Would Come Empty Re: I Knew This Would Come

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum