Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Új élet

2 posters

Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Sat May 27, 2023 12:40 am

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Nehezen találom a szavakat, az érzések tengerében, hiszen olyan új, és olyan erős minden… Ez nem csak szeretet, nem is szimplán a szerelem, hanem… az összetartozás érzése is. Amit még sosem éltem át.
Ám most beborít, és sodor magával, visz Emyr felé, a gyerekek felé, és… önmagam felé. Mert ebben az egységben meg találom saját magamat is, azt az énemet, amit elrejtettem, mert azt hittem, hogy senkinek sincs szüksége rá. Most előbújik az árnyékból, és utat talál a… Családomhoz… Védőn fonom körbe őket, és ahogy Emyr a takarót ránk teríti, közelebb bújok hozzá, hogy mindannyi elférjünk az anyag alatt. Aztán csak lélegzem. Csendben és jólesően, életem legszebb pillanatát átélve. A lányunk nevére pedig mosolyogva mondok igent.
- Te megmondtad… - a hangom lágy, a tekintetemmel együtt, ahogy nézem miként ad Emyr finom puszikat abba a kicsi tenyérbe… Nem tudok betelni velük, és Andrew Uriel kicsi öklével a hajam körül. Eszemben sincs elvenni tőle, inkább a vállammal még egy tincset sodrok a szemem elé, ha a másik kezét is használni szeretné. Aztán csak nevetek, Emyr hangját hallva, és elveszve abban, hogy kicsi Rose most csavarta teljesen az ujja köré.
- Ha majd neki is saját hajó kell… - mondom nevetve, a mondatot nyitva hagy mert…akkor minden bizonnyal a körmeimet fogom rágni, mikor elindul az első útjára… Most értem meg igazán, hogy milyen lehet Apának és Anyának. Igenis jár Apának az a rózsaszín köntös…
Mert Rose nem tesz le azon vágyáról, hogy az apja karjába kerülhessen, és ahogy Emyr mozdul érte, megrezzenek egy pillanatra. Egy reccsenés… Ijedten nézek Emyrre, de amikor látom, hogy ő tulajdonképpen észre sem vette, hogy mi történt… hát akkor sem nyugodok meg teljesen. Aggódva tekintek rá, és az energiámat felé irányítva, legalább a fájdalmat megpróbálom enyhíteni, és amennyire csak tudom, próbálom gyógyítani. És érzem, hogy a törött csontok a helyükre csúsznak, majd lassan, de biztosan forradásnak is indulnak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire sikerülni fog, de… megértem, és leginkább érzem, hogy mi a titok. Végül elmosolyodom.
- Több csontot azért ne törj, mert nem vagyok menő gyógyító. - egy cseppnyi szemrehányás sincs a hangomban. Mély és lágy a hangszínem, ahogy a szívemig is eljut, hogy mi is történt most. Emyr pedig ki is mondja, a felismerésemet, épp csak valami más vonatkozásában.
- Áhá… szóval először az üzemanyag. - szeretet. Csak ilyen egyszerűen. És ez menni fog. Tudom, hogy igen. Mindhármuk esetében. Most viszont Andrew Uriel van a karjaimban, és ahogy egyetlen ujammal végig simítok az arcán, a mosolya felragyog, majd az egyik ökle az ujjamra szorul. Olyan kicsi…
- Remélem, hogy… az Arcturusiak… meg… tudják gyógyítani azokat a macskákat is,…akik elolvadtak… - alig bírom végig mondani, hangom annyi érzelemmel van tele. Közelebb hajolok Andrew Urielhez, és egy finom puszit adok az arcára. Utána Rose is kap egyet. Majd…
Találkozik a tekintetem Emyrével. Közelebb hajolok hozzá, éppen akkor, amikor ő is ezt teszi. Már nem tudom kimondani, amit érzek iránta, mert az illata, az ajkai érintése az enyémen magával ragad a csókjával egyetemben. Felperzsel, a lehető legjobb értelemben, átmelegít, és velem marad, akkor is amikor már eltávolodunk egymástól. Ha rajtam múlik, nem túl messze…
- Szeretlek… - suttogom én is még az ajkaira, egyik kezemmel az arcát simítva. A másikat Andrew Uriel foglalja le, és… mozgékonyság tekintetében ő is pontosan olyan csintalan, mint Rose. Két kéz, és három személy, akit őrülten szeretek. De valahogy majd biztos ki jön a matek. Egyelőre nem foglalkozom vele, csak elmerülök a pillanatban, és a percekben, vagy akár órákban, amit így négyen együtt tölthetünk el. Egyszer majd biztos ki kell bújnunk a burokból, hiszen többen is vártak Emyr ébredésére, köztük egy immáron kétszeres nagybácsi titulussal is rendelkező tollas fenegyerekkel. Kíváncsi vagyok rá, hogy hány pillanat alatt fog elolvadni ő is…
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Fri May 26, 2023 10:06 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.








Sosem reménykedtem abban, egyenesen elzártam magamtól az esélyt az utána következő életeimben, hogy ezt még egyszer átélhessem. Mert rettegtem attól, hogy ami utána jön, éppen azok nem érdemelnék meg, akik odaadták szívüket nekem.
Most azonban csak örömtől mámorosan döntöm homlokom Rosénak, ahogy felém hajol, s érzem így is kapcsolódásunkat.
Kezem mégis mozdul végül hogy rájuk terítsem a takarót, nekik nagyobb szükségük van minderre, ám fogalmam sincs, hogy éppen ezt teszem: úszok az árral, az érzelmekben, a jelenben.
Elnevetem magam a sikkantásra, s ahogy Rose felé nyúl az, kinek eredeti névtulajdonosának rengeteg és sok mindent köszönhetek, hálám elindul Ra felé .
- Igen. Mi a véleményed? - nézek Rose anyu Rose-ra, hogy jóváhagyja-e, vagy van más elgondolása.
Ám egy kis kéz elindul felém, s felé fordulok, s a kis tenyérbe egy puszit adok.
- Ugye? Mondtam én. - minden egyes szó után egy puszi megy a tenyérbe.
- Wohoho, tényleg Rose. - nevetem el magam, s a sérült kezem van feléjük, de nem érdekel. A kötéssel meg tudom tartani őket, bízom ebben, és egy kis más képességgel is. A csontom reccsenését ugyan hallom, de addigra Rose már a kezemben van.
- Mindent szeretettel. Csakis azzal. - halk és lágy a szavam, ahogy rájuk nézek. Andrew Uriel Rose anyu Rose-zal van elfoglalva, Rose viszont nagyon boldogan néz rám.
Rose felnőtt mására nézek, s tekintetét keresem.
Rövid ideig nézek a szempárba.
- Köszönöm.... szeretlek. - suttogom ajkaira, mielőtt be is fejeződne a mozdulat, egy hosszú csókban...






 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Wed May 10, 2023 1:23 am

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Végül eltűntek a szavak. Már akkor is, csak mosolyogni tudtam, amikor Emyr kijelentette, hogy a szülők tagadása a gyerekek esetében nem lehetséges, de amikor az energiánk egyesülni kezdett, és testet öltött két élet formájában, képtelen voltam az érzéseimet leírni.
Az pedig eszembe sem jutott, hogy régen még a szemöldököm is felszökött, amikor azt hallottam, hogy csodának nevezik azt, amikor egy gyerek érkezik a családba. Most ugyanis csak erre tudok gondolni. Az, hogy két lélek kapcsolódik, és energiát ad egy harmadik, vagy akár negyedik entitásnak is a létezéshez… valóban csoda. És most már nem tudok betelni vele…
Az pedig még inkább hatással van rám, hogy a kapcsolat nem szűnt meg Emyr és közöttem. Épp, hogy még erősebbnek érzem, mikor már a kezeimben tarthatom a lenyomatát az érzéseinknek. Ezért eltűnt a félelem, az, ami egész életemben árnyékként kísért engem. Elengedtem, mert nélküle képes vagyok szeretni. És az érzéseimet kimondani…
Emyrre tekintve, pedig még csak gondolkodom sem kell. Csak hagyom, hogy a szívem szóljon helyettem, és félretoljon mindent, a szereteten kívül, amit érzek.
A könnyeket pedig észreveszem Emyr arcán ahogy ránézek, és szeretném őt megérinteni, a kezemet az arca köré fonni, és lassan simogatni, miként ráébredek, hogy ez számára is egy fontos pillanat. A két apróságot viszont képtelen vagyok elengedni. Így inkább a homlokom döntöm Emyrének, és mélyeket lélegzek, ahogy még mindig az energiánk örvényében veszek el. Érzem őt, és érzem a gyereket, ez pedig olyan tapasztalat, amire mindig is vágytam. Csak én magam sem tudtam róla…
Így az ébredés az álomból lassú, és nem is teljes. Még mindig csak négyen létezünk, és érzem, hogy a világomnak már új középpontja van. Ők hárman számomra a legfontosabbak, és tudom, hogy mostantól minden döntésem úgy fogom meghozni, hogy nekik jó legynen. A Szélvésznek talán meg fog szakadni a ‘szíve’, de nem érdekel már ez sem. Csak Ők…
- Andrew Uriel… - ismétlem meg fülig érő ajkakkal, ahogy Emyr is kimondja a fiunk nevét.  Majd rá is nézek az ‘érintettre’. Szavak nélkül a véleményét kérdezem, ám a ‘válasz’ nem csak meglep, hanem újabb érzéseket kelt bennem. A boldogság, amit az arcán látok, és az, ahogy az apró kezek a hajam felé nyúlnak… szikrát gyújt, és helyen talál magának a lelkemben.
- Rose? - olyan csendben várt, hogy majdnem azt mondtam, csak külsőleg hasonlít rám, de aztán látom, hogy a kis kéz, Emyr felé indul, és az arca felé nyúl, hogy megérinthesse őt. Pont úgy, ahogy én akartam, és akarom, még mindig… Még egy szikra fellobban…
- Stimmel. Rose. - ő sem tiltakozik, így immáron Rose, és Andrew Uriel pillantásában merülök el. Illetve tenném, ha nem szorulna egy apró ököl az egyik hajtincsem köré, és nem kezdene Rose ficánkolni, továbbá határozottan nyúlni Emyr felé. Önkéntelenül kuncogni kezdek, olyan módon, ahogy szerintem még sosem tettem.
- Vagy húsgombócót akar, vagy téged. De a húsgombóc szerintem még korai. - Emyr felé dőlök, és már adnám is át a kezeibe Rose-t ha… ez egyszerű művelet lenne. Két gyerek, két kéz, de hirtelen nem áll össze a fejemben a mozdulat, amivel ezt megtehetném. Ezért Emyrre nézek, jelentőségteljesen, torkomban bujkáló nevetéssel.
- Jöhet egy gyors lecke az irányító és navigációs rendszerükről. -  vagyis hogyan mozgassam őket, anélkül, hogy fájdalmat okoznék nekik, és persze a ‘célállomást’ is elérjék. Előbb vagy utóbb ugyanis el kell őket engednem. Többek között azért is, hogy Emyr is a karjaiban tarthassa őket. Épp csak jobban esne az utóbb, mert valójában nekem így lenne tökéletes. A kezeimben a gyerekek, én pedig Emyr karjaiban… Rose viszont makacsságban is mutat… hmm… rám utaló jeleket, mert még mindig nem tett le arról, hogy Emyrhez menjen.
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Tue May 09, 2023 9:43 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.








Elmosolyodom, ahogy energiánk és szavaink egymáshoz érnek...  ilyet annyira nem éreztem, és éppen ezért fonódom bele olyannyira, s hagyom megtörténni.
Felkuncogok.
- Le se tagadhatják, kik a szüleik. - részemről biztosan, s fel is vállalom.
Egyszerre aggódom, s érzek bizonyosságot abban, hogy ami előttünk van, az sikerülni fog. S amint megérzem a Forrás energiáját, s azután a csatlakozásomat, ami valójában mindig is megvolt, csak én voltam rá vak. A nekiidnuló energia pedig felnyitja emlékeim, s energiám egy részét, melyet elzártam, s szerintem el is dobtam a kulcsot. Pedig nem bújkálhatok tovább magam elől. Így megadom magam.  
Elvarázsol a folyamat, olyan érzéseket szakít fel és ki belőlem, ami már régen voltam. Érzem azt az erőt magamban, amit egy robbanás örökre kivett belőlem, hittem. Ám ez nem így van, s ennek eredménye már érződik is, karjainkon.
Mozdulatlanul nézem őket, ahogy Rose nézi őket, ők pedig őt, s mosolyom képtelen lehervadni. Tartom őket, mindhármójukat, s hagyom őket elveszni az örökkévalóságban.
Ahogy rámnéz, úgyunaúgy nézek rá, s a szó..
Érzem, ahogy pattan valami a mellkasomban,s lelkemben is. Szerelmem felé megmaradt volna, ha viszonzatlan is. Ám a kimondott szó, s a vele érkező energia ledobja szívemről a láncokat, mellyel elzártam ...magamat, mindenki mástól. Könnyek gyűlnek a szemeimbe, melyek egyértelműen árulkodnak arról az érzelemről, ami benne van: szeretem. S a viszonzott szeretet ereje hatalmas, most érzem igazán.
Nem számít, meddig vagyunk így, nem számít semmi és senki más. Csak mi, négyen, a mi világunk, a mi mindenségünk.
Ahogy mozdul, tekintetem úgy követi övét, hogy a gyermekeinkre nézzek. Sokkal inkább Roset nézem mégis, könnyeit, melyről tudom, az én arcomon is ott vannak.
Andrew...
S rámhasít a felismerés, mi is történt...
Andrew...
Egy pillanatra lejjebb nézek, újra átélve a tanács döntését, Andrew, vagyis Uriel szavait, támogatását, s azt az érzést, ahogy egyszerre “semmisültünk” meg. Ő végig ott volt velem, mint ahogy most is az életét adta értem, most valóban szó szerint.
Lezárult egy kör, mely évmilliókig tartott. A saját ostobaságom okán..
Köszönöm, Uriel... Andrew.
- Tökéletes választás. Andrew Uriel.... - nézek a “hasonmásomra”, aki boldogan felsikkant, majd nagyon érdekesnek találja Rose haját.
- Apró Rose pedig lehetne Rose. - legyen olyan bátor, mint Rose, s talpraesett.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Tue Apr 25, 2023 11:00 pm

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Az a bizonyos szó… Minden bizonnyal számos oka van annak, hogy egész életemben rettegtem tőle, de most… egyik sem érdekel. Most először el akarom fogadni, és az érzést, amit takar viszonozni akarom. Ez pedig… nem is olyan nehéz. Amikor már azt hittem, hogy a szívem kőből van, és kizárólag a fém anyagokból készült repülő objektumok tudják megdobbantani, akkor megjelent Emyr és … a lehető legcsodálatosabb értelemben borított fel mindent. Én pedig már nem akarok tiltakozni, egyszerűen csak átélni, és igazán Érezni.
- Az nem baj. Itt az ideje, hogy másra figyeljek helyettük. - talán el kéne mondanom azt is, hogy nem csak a gyerekekre értem, de bízom benne, hogy  az, ahogy kapcsolódom hozzá, többet mond ezer szónál. Ugyanis nemcsak, hogy sosem tettem ilyet, de azt sem tudtam, hogy ez lehetséges. Most viszont át is élem, és a boldogságtól megrészegülve fogadok, és adok mindent, ami én vagyok, és ami mi vagyunk. Az pedig csak egy pillanatra fordul meg a fejemben, hogy ha ez ilyen jó érzés, akkor hogy voltam képes nélküle élni. Rájövök ugyanis, hogy azért történt így, mert Emyrre vártam, még ha tudat alatt is.
Azonban ketten is jelzik, hogy nem csak én találtam rá arra, akit képes vagyok őszintén szeretni. Ők ránk várnak, csendes türelemmel, és csak mosolyogni tudok azon, hogy milyen percet választanak az érkezésre.
- Időzítésben már most is jók. - nevetve csóválom meg a fejem, de végül elfogadom, hogy ennek pont így kellett történnie. És már nincs bennem félelem sem azzal kapcsolatban, hogy mi lesz. Nem számít. Csak az, hogy egy szerető családba fognak érkezni, és mi mindent meg fogunk nekik adni. Nem úgy, mint egy Apa és egy Anya. Úgy, mint egy Igazi Család.
Emyr tekintetét azonban megkeresem, mielőtt az energiámat is szabadon engedném. Látni akarom őt, és érezni, úgy ahogy még nem tettem. És talán emiatt érzek némi változást is. Mintha Emyr nem csak a gyerekek felé nyitna, hanem felém is, és egy olyan oldalát mutatja meg, amit eddig sosem. De ez is ő, és én ugyanolyan szeretettel fogadom, mint azt, amelyiket megismertem. Az ölelésébe pedig még jobban belesimulok, amikor érzem, hogy elindul a folyamat. A szemeimet is lehunyom, mert nem látni szeretném az új élet érkezését, hanem érezni. Az energia hullám pedig magával ragad, és érzem, hogy a levegő is bennszakad. Az élet csodája a karjainkban ölt testet, és mikor újra kinyitom a szemem, érzem, hogy valami bennem is felébred. Valami, ami eddig talán csak csendesen bújt meg bennem, ám most mindennél erősebben, szívdobbanásonként érkezik meg.
A pillantásom pedig sokáig nem tudom elszakítani a két apróságról. Szótlanul, még mindig akadozó lélegzettel nézek először az egyik, és utána a másik szempárba. Megbabonáz, hogy felismerem a vonásainkat, és bizonyosságot nyer minden értelemben, hogy ők a MI gyerekeink. Ezt a csodát, és ezt az érzést pedig Emyrrel akarom megosztani, ezért a pillantását keresem, miközben óvon fonom körbe a karjaimmal a két kicsit.
- Szeretlek… - a szócska úgy csusszan ki, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. És most már tudom, hogy az is. A két gyermek csakis azért érkezhetett meg, mert az érzéseink egymás iránt erősebbek annál, mint amit szavakkal ki lehet fejezni. Ezért ennek a szónak a kimondása már nem ijesztő. Szükséges, akár csak az, hogy lélegzetet veszünk, és hogy dobban a szívünk. Ezért sokáig nem is tudok ennél többet mondani. Csak hagyom, hogy az érzések sodorjanak magukkal. Percek telnek el vagy órák, nem érdekel, és nem is számít. A hangom pedig jóval karcosabb, mikor újra meg tudok szólalni, ezzel is jelezve, hogy sokáig elakadtak a szavaim is.
- El sem hiszem… mintha tükörbe néznénk… Olyan gyönyörűek… - egyikükben a saját képmásomat látom, míg másikuk szakasztott Emyr. Én pedig boldogan nevetek, miközben a tekintetem ismét az övékét keresi. És érzem, hogy néhány könnycsepp is elindul lefelé az arcomon. A boldogság könnyei, ezért eszemben sincs letörölni őket.
- Mit szólnál hozzá, ha az apró Emyrt Andrewnak neveznénk el? - nem tudom pontosan, hogy mit érzékelt abból, ami körülötte történt, de mivel Andrewnak köszönhetjük, hogy most itt vagyunk… nekem egy percig sem kellett azon gondolkodni, milyen nevet szeretnék adni a… fiunknak.
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Tue Apr 25, 2023 8:46 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.








Azt gondoltam, hogy ha egyszer újra kimondom a szót... vagyis hogy sosem fogom újra kimondani ezt a szót. S ez az érzés... Mindent felülír. S nem tartok semmitől már. Ha visszautasít, ha mindez csak egyoldalú, akkor is vállalom, s tiszteletben tartom, mit érez irányomban, az érzéseimet mit sem fog változtatni mindez.
Energiái azonban befogadják enyémet, és szavam is. Csodálatos érzés, s érzem, ahogy a kapocs erősebbé válik közöttünk, s táncba kezd.
Elmosolyodom, megsimítom vállát.
- Most már igen. - felelem csendesen, s tekintetét keresem. Nem engedélyt kérni, hogy érezhessek. Őt vágyom látni. A lelkét.
Ám közelebb mozdul, s elveszve illatában, újra átkarolom, óvatosan.
Kuncogás szakad ki belőlem.
- A nyuszik most megsértődtek. - nem szeret. Nem szeret? Nem foglalkoztat. Szeretem, s bennem ez számít most, ám az energiák nem hagynak csak úgy békén ebben a kérdésben. Érzem megkörnyékezni szívemet, lassan kapcsolódnak össze energiáink, finoman, érzékien. Behunyom szemem, s élvezem minden pillanatát.
Együtt. Megsimítom haját, arcát, s valami más jut eszembe az együttről. Itt az ideje, azt hiszem, most már nem bújkálhatok örökké.
Hozzám bújik, s bármennyire is ég és fáj mindenem, átkarolom, s mélyet lélegzem. Tenyerét érzem mellkasomon, ráhelyezem sajátom az övére, s mélyeket lélegzem, lassan.
Olyan jó így lenni. Nem szükséges kívánnom, tartson örökké. Mert ott vagyunk már.

Változást érzékelek az energiájában, a kérdésre elmosolyodom, s bólintok, lehunyt szemekkel.
- Igen, most. - felelem halkan.
Nincs hozzá elég energiám. Ha még ez előtt lennék, tudnám, hogy ennyi volt részemről. Most azonban érzékelek valami mást. Mintha lebontanék magamban valamit, amit évmilliók óta magamra építettem.
Sosem veszett el a kapcsolatom a Forrással. Csak én hittem. Megadóan nyújtom ki energiámat felé, mint mikor a tékozló fiú visszatér családja házába. Nem rólam van most szó, hanem róluk, hármójukról.
Érzem, ahogy az energiámat erősebb hullámok járják át, hogy utat adjanak a többihez. Ahhoz is, ami most következik.
- Készen. - halk a hangom még mindig, ám kinyitom a szemeim, s átkarolom, hogy kényelemben elférjen.
S ahogy érzékelem a folyamatot megindulni, Az az Emyr nyilvánul meg, akit hittem, már soesm lesz meg. Energiáim körbefogják őket, lassú táncba kezdenek, hogy becsatalkozzon a hármasuk táncába, s energiát adjon a Forrásból, hiszen az övé végtelen, s mindenki összeköttetésben áll vele, hiszen Tőle vagyunk. CSak én hittem, hogy ez a kapocs elveszett. Milyen ostoba is voltam!
S hagyom, hogy az energia megformálja őket, DNS-ükön keresztül felépítsék magukat az érkező energiából, hogy hamarosan két csöppség legyen karjainkban.




 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Tue Apr 11, 2023 9:49 pm

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Olyan gyorsan történt minden, hogy nem csak az események menetét, hanem a szívem szavát is képtelen voltam követni vagy meghallani. Pedig most már tudom, hogy ott volt, és rendíthetetlenül mondta a magáét, csak én olyan nagy lendülettel ismételgettem, hogy a Szélvészen és a húsgombócon kívül nem kell más, hogy egyszerűen nem hallottam meg, hogy valami odabent egy nevet suttog. És kivételesen nem az enyémet… De most már hallom, és érzem is. A csókra sem volt szükség ehhez. Mégis, ahogy az ajkunk összeér, és az energiánk egymáshoz simul, képtelen vagyok gondolkodni. Nem létezik semmi más, csak mi ketten. Legalább néhány pillanatig.
Ezért akkor sem jut eszembe kibontakozni a karjai közül, amikor már érezhetően szüksége van levegőre mindkettőnknek. Hagyom, hogy a szívem zakatoljon, a légzésem akadozzon, mert olyan érzések kerítenek hatalmukba, amit még sosem tapasztaltam meg. Hallottam róla történeteket, és láttam is a fonalat, ami a szüleimet köti össze, de én nem akartam gubancot az életemben. Egészen mostanáig.
Ezért, amikor kimondja azt a szót…
Nem esek pánikba. Azt hittem, ha egyszer ezt valaki kimondja, ne adj Teremtő én vennék a szájamra ilyesmit, azonnal aszteroida csapódik a tartózkodási helyemre. De nem történt semmi rossz. Épp ellenkezőleg. A melegség, ami a szívembe költözik felmelegít, tetőtől talpig. És csak mosolyogni tudok. Őszinte, és felhőtlenül boldog mosollyal.
- Nekem… még sohasem mondta ezt senki sem… - legalábbis nem így, hogy a szavak mellé érezhetően társul valami más is. Amit felőle érzek. Most már tisztán, és egyértelműen. Én pedig elfogadom. Ezért mielőtt azt fontolgatnám, hogy én ki tudom-e mondani, egyszerűen csak elmerülök benne, ahogy illatában is. A kezem pedig a tarkójára csúszik, és finoman simítok rajta végig. A távolságot pedig egy milliméterrel sem növelem közöttünk. Hosszú másodpercekig így maradok, és érzem valami azért kikívánkozik. Így elengedem.
- Én sem cserélnélek le, még egy nyuszira sem… - nem sikerült, amit igazán szerettem volna mondani, egyszerűen még képtelen voltam kiejteni, de már nincs bennem rossz érzés emiatt. Tudom, hogy majd ez is jönni fog. Ez ugyanis csak egy szó. Az érzés, amit takar nagyon is bennem van, és ezt láthatja is ha a tekintetem keresi. Az többet mond, minden szónál.
- A-a… - még a fejemet is megcsóválom, de a mosolyom egyértelművé teszi, hogy harag egy csepp sincs bennem.
- Lesz más megoldás. És együtt megtaláljuk. - ha kell, személyesen vadászom le a némbert, akinek ő a hobbija. Keressen magának mást.  Én már lestoppoltam Emyrt egy másik posztra. Nem csak az apaira.
- Neked is. - óvatosan a vállára teszem a fejemet, és az egyik karomat is a mellkasára rakom. Ha érzem, hogy így fájdalmat okozok, akkor elveszem a kezem, de határozottan mellé fekszem, és a szemeimet is becsukom. Azt mondjuk tudom, hogy a pihenés most esélytelen, mert még mindig cikázik az ereimben tulajdonképpen minden, de nagyon is jól esik hozzá bújni, és az illatát magamba szívni. A szívem pedig hiába csendesedik le, még mindig nagyon is élénken kapcsolódik valakihez, az energiámmal egyetemben.
És ahogy érzem, az energiánk összefonódik, csatlakozik még valaki a kettősünkhöz. Jobban mondva ketten is megjelennek…
- Mi? Pont most? - mondom ki végül hangosan is. Biztos vagyok benne, hogy Emyr is érzi, éppen a gyerekek jelentkeztek be. És nem csak jelzésértékűen. Meg akarnak jelenni, a valódi alakjukban. Jó magam nem ezt a pillanatot választottam volna, hiszen lenne még beszélni valóm az apjukkal, de ha ők így akarják… Végül is ez a perc is éppen olyan tökéletes, mint az összes többi. Mert végre újra együtt vagyunk.
- Nos… én azt hiszem készen állok. Te is? - a kezemet az arcához emelem, és finoman végig simítok rajta. Nem kerülöm ki a tetoválásai körvonalát sem, hiszen egyáltalán nem érdekel, hogy rajta van. Én csak őt látom. És már a gyerekek is készen állnak rá, hogy személyesen is megismerjenek minket. De tőle is függ. Mert ők a MI gyerekeink…
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Tue Apr 11, 2023 9:03 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.








Tartok attól, hogy el fog tolni magától, hogy közli velem, semmi több nem vagyok az életében, mint egy bajokkal teli apja a gyerekeinek. Semmi több. Ám amikor keze érinti arcomat, majd érzem ujját ajkamon végigsimítani, zavargó gondolataim lecsenedesednek, elnémulnak, s csak az érintése marad.
Mozdul, s ahogy mozdul, csak a tenyerem simul hátára, le derekára, s bár szeretném magam hozzásimítani, az erőm eddig tart, s inkább hátam ad támaszt mindannyiunknak, ahogy fölém hajol Rose, és...
Még sosem éreztem így megszűnni a világot, ilyen forrongón, mámorítón, elveszi a levegőt is belőlem, a lehető legjobb módon.
Elfogy a levegő, ám kapkodás érte sokkal inkább mélyebb és hihetetlenebb érzéssel párosul. Szívem zakatol, mindenem bizsereg, s újjáéledő energiáim is zsibongva fogadják az energiát és érzem, ahogy önkéntesen adják is. Csodálatos érzés.
Behunyt szemekkel sóhajtok egyet, mintha a világ összes baját magamból sóhajtottam volna ki. Homlokunk összeér, s újabb energiák csatlakoznak a játékba. Mélyeket lélegzem benne, s érzem, ahogy az aki voltam, s akit úgy hittem, elveszítettem azzal a régi igennel, mintha kezdene körvonalazódni.
- Szeretlek... - a szó úgy hagy el, szökik ki belőlem, hogy érintése balzsam a gyógyuló sebekre arcomon, mint ahogy szívemre és lelkemre is.
Elnevetem magam, arcom vállába fúrom, majd felnézek rá.
- Ha ezzel megmenthetlek benneteket, bármikor. - a mosolyom eltűnik a végére. Komolyan gondolom, s érzem, ahogy óvón fonom őket körbe energiáimmal, melyek szintén, mintha valóban kicserélődtek volna.
Csókja újra lecsendesít bennem mindent, ami fel akart törni, mert rájövök, már az is a múlt. Elengedem hát őket, hogy befogadjam Roset, a kicsiket. Az itt és a most.
Átkarolom, s viszonzom mindazt, mit tőle kapok, s adom mellé azt a szeretet, amit érzek iránta. Irántuk.
- Pihenned kéne. - simítom meg arcát, s aggodalommal, szeretettel teli tekintek szemeibe, s elfeledkezem arról, milyen groteszk is lehetek most így. Már nem érdekel. Ők jól vannak. Rose jól van. Él.



 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Thu Mar 23, 2023 11:48 pm

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Sokáig néma voltam, és a szavak, amiket ki akartam mondani csak a gondolataim örvényének adtak egy újabb löketet. Most viszont már felébredt, itt van épen és egészsé… nagyjából oké állapotban. Ez viszont már elég ahhoz, hogy elmondhassam neki azt, ami azóta bennem kavarog, hogy… azt hiszem már az elrablása előtt is bennem volt, csak hozzá hasonlóan én is egy idióta vagyok…
- Jah. - könnyebb lenne neheztelni rá, amiatt mert rám hozta a frászt, és kis híján picsogó macskát csinált belőlem, de egyszerűen képtelen vagyok már rá haragudni. Akár kimondom, akár nem, tény, hogy boldog vagyok, amiért visszakaptuk őt. És most már az is elég világos, hogy miért érzek így. Csak… még mindig nem könnyű beismerni az ilyet. Sosem tettem meg, hiszen nem is volt még olyasvalaki az életemben, akinek sikerült hatást gyakorolni rám. Erre jött ő és… aaaaaaaaa, most azért bánom, hogy nem bánok jól a szavakkal.
Ugyanis már arra sem tudok mit mondani, hogy tulajdonképpen igazolja azt, amit Dario is mondott. Egyszerre dühít fel, hogy ilyen hülyeséget csinált, és némít el, mert a szeretteimen kívül senki sem tette volna meg ezt. Vagyis… Áh, azt azért biztos, hogy nem…
Az érintése és a közelsége azonban mégis felébreszti bennem a gondolatot, hogy mi van ha mégis? Ha neki sem csak a gyerekek a fontosak, hanem… talán én is… Képtelenség. Nincs bennem semmi különleges, azon kívül, hogy szinte bárkit az asztal alá iszok, és a Szélvésszel kivételes párost alkotunk. Lássuk be, ez még azért kevés egy kapcsolathoz.
Az viszont egészen biztos, ha továbbra is tagadok mindent, akkor tényleg nincsen esély semmire. Nevelhetjük a gyerekeket meg örökbe fogadhatunk egy teljes nyúl családot is, de ha most nem mondom el neki, hogy mit érzek, akkor egy balfék vagyok. Egy gyáva balfék. Na azt már nem.
Ezért szépen lassan, de elkezdem ráborítani a bilit. Engedem, hogy nyilvánvalóvá váljon, aggódtam érte, dühös vagyok rá, és… fontos nekem. Ez utóbbit volt viszont a legnehezebb kimondani. Emiatt várom a közelgő katasztrófát, az elutasítást, vagy akár a mélységes felháborodást, de nem ezt kapom. Még csak nem is szavakat. Hanem egy érintést. Egy finom simítást az arcomon, amibe önkéntelenül belesimulok, és a szemeimet is lecsukom. Aztán ahogy érzékelem, hogy mozdul is, ismét rátekintek. Érezhetően közelít hozzám, és én még nem merem elhinni az okát, de a szívem ritmusa már nagyon is. Érzem a fülemben dobolni, az ereimben cikázni, a légzésem pedig erre reagálva lesz az eddiginél is szaporább. A tekintetem pedig lassan, de biztosan kezd cikázni az íriszei és az ajkai között. Megtehetem? Nem tehetem meg? Mi lenne a helyes? Mit akar ő? És mit akarok én? Csak ez egyértelmű. Emiatt fel is emelem a kezemet, és a hüvelyk ujjam finoman végig siklik az alsó ajkán.
Majd eltűnnek az utolsó centiméterek is. Még mindig tartok tőle, hogy most rontok el mindent, de engedni akarok az érzéseimnek. Életemben először. Így vigyázva rá, hogy ne okozzak neki fájdalmat, óvatosan az ajkait keresem, és további szavak helyett megcsókolom. Nem érdekel, hogy hiba-e vagy sem, mert nem lehet az. Ami újra azt a bizsergést okozza, mint Chris eljegyzésén, és ami most is a lábujjamtól a fejem búbjáig átmelegít, az nem lehet rossz. Én igen, és ezzel tisztában is vagyok. Most viszont ez sem érdekel. Csak  ő.
Idővel viszont szükségem van levegőre, neki pedig pláne. A gondolatok még sem iramodtak meg, sokáig csak hagyom, hogy teljesen elveszítődjek ebben az érzésben. Ugyanis jah, ezt most már így kőbe is lehet vésni. Sikeresen belepistultam ebbe a macskába.
- Hiányoztál… - a kezem az arcát érinti, és a homlokom az övéhez érintve szinte az ajkaira suttogtam ezt a kis semmiséget. De egyáltalán nem volt az. Ezzel én minden lapomat letettem, és a sebezhetőségem is felfedtem előtte. Még sem bánom. Egy tapodtad sem mozdulok, csak továbbra is simítom az arcát, és mosollyal az arcomon tárok fel mindent, ami még bennem maradt.
- A fodrászodat viszont le kell cserélned. És soha, úgy értem SOHA ne csinálj velem ilyet. - érezheti a hangomon a gyengédséget, de azt is, hogy nagyon komolyan gondoltam a kijelentésem. Oké, kapott tőlem egy szívet, király, de arra így vigyázni is kell bakker, és nem elcipelni magával mindenféle kínzó kamrába. Tessék mostantól négy főben gondolkodni kérem szépen. Ezt viszont már nem szavakkal mondom el. Hanem egy újabb csókkal…
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Thu Mar 23, 2023 10:34 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.








Megérintem, s valóban itt van, mellettem, s az energiáit is érezni kezdem, a kezdeti sokk után. A mosolyában elveszek, azután pedig a saját felszabaduló érzelmeimben. Mert érzem, hogy valami megtört, s örökre elveszett, s éppen ez a jó.
S elveszek az illatában is, óvatosan karolom át, ám azt nagyon, mert tartok attól, hogy  a következő pillanatban semmivé foszlik az egész.
Ahogy megérinti a hátam, s tenyere lassan simul rá, hat rám. Ha lassan is, a felszakadó könnyek elfogynak, s a jelen is visszatér.
Megkönnyebbülök. Jól van. A kevés alvásra kutatóan nézek az arcára, s energiájára, keresve annak nyomait.
- Szükséged van a pihenésre.- elsősorban önmaga miatt, nem a... most ha lehet, még nehezebben fogom mindezt fel.
Hallgatok egy ideig, s látni rajtam, fogok válaszolni. Hiába van messze, távol már tőlem az a múlt, amit átéltem, lélekben mindig ott vagyok, ha eszembe jut.
- Mert tudom, mire képes Jezabel. Egyszer... egyszer már megtette, és megfogadtam, hogy soha... soha többé nem fog ilyen megtörténni. Inkább rajtam töltse ki a mérgét. Addig pedig időt nyertem nektek, hogy biztonságban legyetek. - az eleje nehezen szakad ki belőlem, magam elé meredek, lélekben a múltban. Ami... mintha egyre távolabb lenne, s egyre halványabb. Nem kapaszodok belé. Ideje elengedni.
Kíváncsi várakozással nézek rá, s míg megakad, figyelek rá, várkakozón. Sok minden lehet, amit utána akarna mondani.
Eltávolodik... elhagy? Megérteném. Ám a szívem olyan mélyen fájni kezd, hogy csak elsápadok, ami a tetoválások miatt úgysem látszódik.
Lehajtom a fejem, várom a végszót, ami egyáltalán nem az, amit vártam.
Meglepve pislogok párat magam elé, mielőtt felnéznék rá.
Ha el tudom érni kezemmel, újra felé nyúlok, arcához, megsimítva. S érintésem tovább vándorol, s amennyire tudom, közelebb húzom magam hozzá.
Még sosem futott rajtam keresztül ilyen jó érzés, mint szavaira, pedig pontosan ugyanígy hangzottak el azok a szavak is, melyekre az igenemmel egy olyan káoszt dobtam magamra, aminek... ideje véget vetni.
Még közelebb húzom magam hozzá, hogy felérjek ajkaihoz. El sem hiszem, hogy ilyen még megtörténhet velem.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Wed Mar 01, 2023 10:37 pm

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Magamhoz képest nagyon türelmesen vártam, hiszen az életveszélyen már túl van. Tehát nem is kéne aggódnom egyáltalán, mert minden rendben lesz. Ehhez képest még sem tudtam teljesen megnyugodni, amíg fel nem ébredt. Túl sok minden történt az elmúlt napokban, és az, hogy ennyire közel került a végéhez… Sok mindenre ráébresztett. Többek között arra, hogy ő egy hülye…
Ugyanis mérges vagyok rá, amiért kis híján megszegte az ígéretét. Hőst kellett játszania, sőt kis híján mártírt, mindezt miért? Dario szerint értünk csinálta. És ha ez igaz, akkor még nagyobb butaság volt. Én ugyanis nem érdemlek ilyet, még akkor sem, ha én vagyok a gyerekeinek az anyja…
Mégis, amikor felém fordul, és látom, hogy könnybe lábadt szemekkel nyúl az arcomhoz, képtelen vagyok kimondani, hogy: “egy idióta vagy”. Még a gondolataimig sem jut el ez a mondat, mert egyszerűen csak boldog vagyok, hogy most itt van. Ezért, amikor végig simít az arcomon, mosolyogva a szemeimet is becsukom néhány pillanatra.
Akkor viszont újra ránézek, amikor érzem, hogy a derekamra fonódik a karja, és maga felé ránt. Szédítően közel kerülünk így egymáshoz, de ezt egyáltalán nem bánom. Néhány pillanatig még habozok ugyan, de mikor látom, hogy megindulnak a könnyei én is köré fonom a karjaimat, és szorosan megölelem. Még mindig egy hülye, de… ő a mi hülyénk.
- Igen. - nem engedem el, sőt, egyre szorosabban ölelem magamhoz, és egyelőre azzal sem jövök: “persze, hogy mi élünk, annak árán, hogy te kis híján feldobtad a tappancsod”. Csak némán, a hátát simogatva várom, hogy egy kicsit megnyugodjon, és persze biztosítson arról, hogy most már nem érzi olyan pocsékul magát. A saját könnyeimmel pedig nem foglalkozom, egyébként sincs belőlük olyan sok. Amikor senki sem figyelt elengedtem őket, és mostanra már nem maradt több.
- Fizikailag remekül. Csak keveset aludtam. - mert itt voltam melletted egész végig, és képtelen voltam aludni… Ugyanis hiába követtem el mindent ellene, én… És ezt most mind el kéne mondani neki… Viszont ez nem olyan egyszerű, még akkor sem, ha még mindig nem engedtem el őt, és a hátát is még mindig simogatom.
- Miért csináltad ezt? - ezt tudnom kell. Mielőtt bármit is mondok, tudnom kell… Az képtelenség, amit Dario mondott. Amilyen állapotban volt… Ezt senkiért sem kéne elviselnie. És tudta, hogy ez lesz, ebben biztos vagyok. Ő mégis engedte, hogy elvigyék…
- Azt hittem, hogy… - miért olyan nehéz kimondani? Magamban már megtettem, akkor hangosan miért ennyivel bonyolultabb? Talán mert én sosem mondtam ilyet. Senkinek. És tényleg megtettem mindent azért, hogy ne kötődjek senkihez a családomon kívül. Erre tessék… Ennek a macskának sikerült befészkelnie magát az életemben, és már tudom, hogy nem csak a gyerekek miatt… Az érzések viszont nem nekem valók egyet kivéve. A haragot nagyon is jól tudom kezelni… Ezért hosszú szünet után végül befejezem a mondatot.
- … el foglak veszíteni. Mert neked baromságot kellett csinálni. Tappancsot akartál dobálni, pedig a gyereknek szükségük van rád. Nekem… - kimondom. Mindjárt meglesz… De előbb egy picit hátrálok, hogy a szemébe tudjak nézni. Láthatja rajtam, hogy dühös vagyok. És nem csak azt… Minden igyekezetem ellenére van bennem más is.
- … szükségem van rád. - fel sem tűnik, hogy miután kimondtam, egy ideig bent tartom a levegőt. Ugyanis várok. Az ébredése ugyan már bekövetkezett, de annak, amit mondtam… Tudom, hogy következményei lesznek.
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Emyr Algan Wed Mar 01, 2023 9:16 pm



Emyr
New Life


Playing God
Is a hard
game.







Valaki megmozdul mellettem. Megszoktam, hogy nem tudok mozdulni, így az akarat, hogy a fejem fognám, csak fejben történik meg. A plafont nézem, s ez nem az a plafon, ahol szoktam lenni...
Tekintetem oldalra siklik, az árnyékra, amit feltételezek, a korábban érzett mozgáshoz tartozik. S egy ideig el sem hiszem. Ez... ó, ne! Akkor mégsem sikerült?!
Már-már omlanék össze, s keresném emlékeimben, mire nem emlékszem, mikor elhangzik Rose-tól a kérdés.
S minden beugrik. Anubis, Ra, a lehetséges utak, és...
Könny szökik a szemembe, s nem érdekel, melyik kezemmel is nyúlok arca felé.
Hát mégis sikerült. Élnek.
Ha engedi megérinteni arcát, finoman megsimítom. S érzem, ahogy a régi, fekete és ragadós energiák erejüket vesztve kotródnak vissza a sötétbe.
Szabadok vagyunk. S élnek.
Másik kezem dereka köré fonoódik, fel akarok ülni, de csak magammal tudom rántani Roset. Rövid ideig csak röviden és felszínesen lélegzek, végül valóban útjukra indulnak a könnyek. Örömkönnyek, fájdalomkönnyek, az érzelmek minden kavalkádja benne van.
- Éltek. Mégis éltek. - suttogom párszor, sírva, szaggatottan. Boldog vagyok.
Még akkor is, ha mindenem pokolian fáj.
Fogalmam sincs, mennyi ideig tart mindez, s ha Rose nem bontakozik ki a karjaimból, akkor a haját is megérintem, s csak nézem.
- Megmradok. És te hogy érzed magad? - nem megy felülni, de így már egészen jól vagyok.


 

Ciaran




Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Rose Jackson Sat Feb 18, 2023 10:25 pm

"I need you like a heart needs a beat."
New life
Things to discuss...
Minden tiszteletem az Arcturusi gyógyítóké, de azért tényleg nem kapkodták el a dolgokat. Emyr állapotát tekintve, tényleg Andrew csodájára, és az ő szakértelmükre volt szükség, de én kis híján beleőrültem a várakozásba… Megpróbáltak engem ‘nyugodt’ helyre terelni, vagyis ki a szobából, de amikor az Apától tanult Nézésemet is bevetettem, inkább engedték, hogy maradjak. Azért nem zavartam őket, csak a szoba egyik sarkában várakoztam.
Akkor viszont már éreztem, hogy fogy az energiám, amikor a gyógyítók is kimentek. Annyira gyorsan történt minden, és közben mégis csiga lassúsággal, hogy az alvás, mint olyan szóba sem jöhetett. Nekem még az sem tűnt fel, hogy mint kiderült, Brigid tényleg vezette a Szélvészt, és kihozott minket a bolygóról. Nem tudom, hogy fogom megmagyarázni az én kicsikémnek, hogy valaki más kezei közé adtam. Vagyis igazából pontosan tudom… Csak még mindig nem ébredt fel az oka…
Én viszont érzem, hogy a szemeim csukódnak le, még úgyis, hogy egyhelyben állok, avagy néha ülök a sarokban egy széken. Itt akarok lenni, amikor felébred, és nem feltétlenül azért, hogy megverjem… Ám, ha sokáig húzza a Csipkejózsika epizódját, akkor én úgy fogok elaludni, mint a Pegazusok…
Ezért úgy döntök, hogy pihenek egy kicsit, néhány óra alvásra szükségem van. Legalább három napja nem aludtam…
Hogy biztosan felébredjek, amikor ő is kihasználom azt a kis helyet, ami mellette van… A fáradtság ellenére is csak nagyon lassan sikerül elaludni, mert többször is azt érzem, hogy megmozdult, és felébredt. De mindig vaklárma volt… Ezért szépen lassan, de végül elnyomott az álom.
Mozgásra ébredek, a fáradtság alapján talán fél órával azután, hogy elaludtam. Nem is megy azonnal a felkelés, kinyitom a szemem, de még mindig Emyr ép vállával szemezek és csak fekszem, mint a macska, akit ha nem is ütöttek el, de egész éjszaka egerekre vadászott. Csak hogy ez azt is jelenti, hogy valaminek nagyon történnie kellett, hogy felébredtem… És a válla is eltűnt egy pillanatra a látóteremből. Emyr…
Hirtelen ülök fel, és látom, hogy végre tényleg felébredt. Önkéntelenül szalad egy mosoly az arcomra, még úgyis, hogy nem ébredtem fel teljesen. Hiszen most már tényleg itt van… Azt viszont nem felejtettem el, hogy miként is jutottunk ide… Sajnos elég sok időm volt gondolkozni, amíg várakoztunk Chrissel.
- Szia. Jobban vagy? - a “jól vagy” kérdés, egészen biztosan nem lenne indokolt, és azért még ez is erős. De tudnom kell, hogyan érzi magát. Beszélnünk kell ugyanis… De csak akkor, ha elég jól érzi már magát hozzá…
Arcturus
Jelen
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Új élet Empty Új élet

Post  Emyr Algan Sat Feb 18, 2023 9:52 pm

Új élet


@Rose Jackson - Arcturus - Jelen

A sötétség ápolva borított körbe, így nem éreztem a gyógyítás fájdalmas oldalát. A kisebb sérülések teljesen eltűntek, ám a csonkolásokhoz több idő szükséges. Főként, mert ahogy felváltva gyógyítottak, lassanként megértették, hogy nincs itt az ideje annak, hogy teljesen helyrejöjjek. Vagyis lesz mit tanulnom az épülés közben.
A gyógyítók folyamatosan foglalkoztak Rose-zal is, s kik várakoztak, ám Rose állapota okán őt is segítették, hogy a feszült várakozás ne ártson egyiküknek sem.
Végül az egyik pihenőbe helyeztek el, s már csak az ébredésemre várnak.
Csonkolt kezem bekötve, egy kevés gyógyulás már történt rajta, a billog is szépen gyógyul, amit az arcomba kaptam, ám a tetoválással nem is foglalkoztak még, s ahogy nézték, nem is fog olyan könnyen menni, így azt egyelőre hagyták. Mint ahogy a korábbi tetoválást, aki szintén megszenvedte a kínzást, de végül is maradt, most feltekeredve az ép kezem karján, hosszában, pihen.
A figyeléshez külön gépet állítottak be a szoba egyik részébe, így csak a másik részén volt némi hely, hogy ha be kellene avatkozni.
Lassan tér vissza minden, de mivel megszoktam, hogy nem lehet mozogni, így is veszek egy nagyobb levegőt, s engedem ki, majd próbálom kinyitni a szemeimet.
Hirtelenjében nem is tudom, merre vagyok, s csak lassan jön vissza minden. Energiám van, érzem, a testem is gyógyulóban van, ám még jelentősen hiányos. S a fájdalmat, onnan tudom, miért nem érzem, mert a karomtól vezet egy kisebb cső az egyik tartályra. De szükséges is, mert még így is fáj mindenem. Érzem.
Erre fel is nyögök, meg akarom fogni a fejem, még fáj. De ahhoz képest, ahogy rám találtak, sokkal de sokkal jobban érzem magam.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Új élet Empty Re: Új élet

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum