Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Today at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


A very normal day

2 posters

Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Tue Jul 11, 2023 11:48 pm

Látom, hogy Marcus engem utánoz, és nagyon bennem van, hogy inkább a nagyon aranyos nézésemet vegyem elő. De Peggy azzal már tarolt így maradok annál, ami van, és… diadalittasan mosolyodom el, amikor végül válaszol.
- Fair ajánlat. - bólintok is, azt pedig magamban felírom, hogy a vakarászás csak Peggynek jár. Kár. Bár, ha jobban belegondolok…hmm… igazából akkor kár.
- Nem mondhatom ki hangosan. Ha Peggy meghallja… - még a számra is teszem a kezem, és néhány pillanatra befogom, mintha olyan szörnyűséges lenne a kedvenc ételem neve, hogy a kimondása is katasztrófát okoz. Igazából.. tényleg nem túl kellemes. Mert bolondulok a baconért, különböző ételekben, és módon elkészítve, ezt pedig nem mondhatom el Peggynek. Marcusnak viszont megsúgom. Közelebb hajolok hozzá, és miután megbizonyosodtam arról, hogy Peggy nem figyel, nagyon halkan, csak suttogva mondom, hogy: Bacon. Aztán már vissza is mozdulok a helyemre, és őszinte szégyenkezéssel nézek Marcusra. Így ugyanis már az is egyértelmű, hogy miért ízlett annyira a hamburger, amiben bacon is van…
- Nem mondhatod el neki. Ez a kettőnk titka kell, hogy maradjon. - emelem fel a mutató ujjamat, és nagyon is komoly a hangom. Sajnos előbb lett a bacon a kedvenc ételem, mint hogy Peggy beröfögött az életembe, így inkább a kímélő hallgatást választom, mostantól örökre.
- Szívesen. - megvan a citrom, megvan a kóla, és… fejben lassabban érek vissza, mint testben. De akkor már újra képben vagyok, amikor nekem is felajánlja Marcus a finom gyümölcsöt.
- Öhm.. végül is ki kell próbálni ezt is. Köszönöm, kérek. - amikor látom, hogy vág nekem is citromot, felemelem a poharam, és közelebb tartom Marcushoz, hogy könnyen bele is tudja rakni. A kóstolással viszont még várok egy kicsit, hogy az ízek összeérjenek.
- Köszönöm. Legközelebb… majd én hozok neked valami finomat. Esetleg kis segítséggel… - nem, nem fogok én magam főzni. Mindenkinek azt kívánja az érdeke, hogy én maradjak távol a konyhától. De idegen tollakkal még ékeskedhetek. Vagyis tarthatom az állítást, hogy Marcus finom ételt fog kapni ‘tőlem’.
- Peeeeeersze. Biztos vagyok benne, hogy még most is reszelhetnénk citromot a hasadon. - még rá is nézek a hasára, és csak azért nem bizonyosodom meg az állításom helyességéről, mert teli pocakhoz mérettől függetlenül nem nyúlunk sosem. Meg amúgy sem…
- Oh… hát nem alszol akkor velem? - kérdezem Marcustól mosolyogva, hallva a távozásának hírét. Már annak is örülök, hogy beugrott, így nem fogom feltartani, de… egy ilyen magas labdát, azért le kell csapni. Néhány másodperccel később viszont felállok, mert Peggyt tényleg ki kell engedni a kertbe.
- Itt maradok veled, amíg pillegsz. Nekem is jót fog tenni azt hiszem. - visszaülök Marcus mellé, de azért némi távolságot hagyva magunk között, hogy eltudjak egy kicsit terülni. Az ajtó nyitva, így ha Peggy hiányol, bármikor vissza tud majd csattogni. Egyébként iszom a kólából egy kicsit, majd a poharat letéve az asztalra a szememet is becsukom kicsit. Nem zavarom Marcust, és leginkább csak akkor mozdulok, ha már ki kell őt kísérni. Nem mintha nem ismerné a járást, de így illik. Az ilyen apróságok garantálják, hogy máskos is legyen hamb… jöjjön máskor is…
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Tue Jul 11, 2023 10:26 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen

Egy “ahhaa” nézéssel tekintek Lettyre. Még hogy ez minden. Naperrsszeee!
Bizony! Csakis este hordok pizsit, meg éjjel. Naaagyon természetes pizsit. Egy kicsit kérges, egy kicsit gyökér is, de tökéletes!
A korszakos alkotásra elnevetem magam. A terraiak filmimádata sok mindennel felér, a helyett, hogy a saját életüket élnék, ami van olyan kalandos és hősies, mint a sorozatok és filmek, amiket néznek.
Leutánzom a csalódott arcát, pár másodperc után ingatni kezdem a fejem.
- Egye malac, salátát neked is készítek. - azt úgyis szeretem. - Meg most itt a hambid, abban is van saláta. - jegyzem tök ártatlan nézéssel. Nem panaszkodhat.
A kajakómára csak mosolygok. Hogy a terraiaknak fogalmuk sincs arról, a kajakóma éppen, hogy jelzés a test részéről, hogy öregem, ne egyél ilyen szart, mert egészségtelen neked! Neeem, ők arra használják, hogy húú, hát olyan jót pihenhetek így végre! Aztán jön a bélrák, egyéb egészségügyi gond, és akkor már nincs visszaút, a test is felteszi a kezét: én szóltam, ecsém, basztál figyelni. Emlékszem, az egyik terrai test pont ilyen gondolattal puffogott, míg vártam az egyik kórteremel előtt. A baj az volt, hogy erre hangosan felnevettem...
Megmozgatom az orromat arra, hogy megadná nekem is. Majd Peggy felé fordulok, s ránézek. Ahh, azok a szemek! Ahhh!
- Amiiii, mi is? - ó, tudom én, hogyne tudnám, lesem őket jó pár évtizede, hogy ne tudjam.
Észreveszem ám, hogy a citrom nincs az első körben a kezében. Hojjaj, kezd hatni az ital. Ami azt illeti, rajtam is, úgyhogy gyorsan ki is szedem a szervezetemből. Tudok naaagyon vicces lenni a terraiak italától.
- Köszönöm! - a késsel nem félbe vágom, de meglátom a facsarót és rájövök, hogy akkor nem tudnak facsarni, így félbe vágom inkább, s két szeletet beledobok a kólába. Ahh, ez is mmilyen jó ííggy... letörlöm a ketchupot, hogy inni tudjak.
- Te kérsz bele citromkarikákat?- ha kér, akkor vágok neki is bele, s beleteszem a poharába.
- Egészségedre! - jó látni, hogy ízlett neki, elégedetten dőlök hátra egy kicsit. Nekem még van a fele, én valóban szeretem élvezni az étkezést.
- Viccelsz, - simítok a hasamra. - Hat hónapos terhes vagyok. És még csak a felét ettem meg... - mutatok a hamburgerre.
- Engedd csak ki, vagy ha gondolod, tarts vele, én pillegek kicsit, meg befejezem a hamburgert. Úgyis lassan mennem kell.


C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Sat Jun 10, 2023 12:33 am

Maaajdnem beugrottam a csőbe. Peggynek ugyanis én vagyok a hivatalos tolmácsa… a nem hivatalos… De ezt a kérdést nem fogom megválaszolni a nevében. Nem-nem.
- Gondolom ez minden… - somolyogva megvonom a vállamat, és jelentőségteljesen Peggyre nézek. Épp ezért bíztam rá a titkaimat. Nem fecsegi ki őket. Pardon… Nem röfögi ki őket. Még akkor sem, ha a kedvenc csemegéjét kínálják fel az információért cserébe…
- Áááá értem. Tehát a pizsidet csak este mutatod meg. - huncut lesz a mosolyom, és… hát végül is tényleg kíváncsi lennék, hogy milyen a Marcus féle esti rutin.
- Korszakos alkotást hagysz ki… - kis híján elröhögöm magam erre a kijelentésre. Aztán pár másodperccel később… hát mégis ki bukik belőlem a kacaj. Ugyanis mindennek lehet nevezni, csak korszakosnak nem. Vagyis én már köszönöm, nem akarok élni abban a korszakban. Egyedül az úszógatyókat tartanám meg. Nem mintha én viselném ugye…
- Na várj. A vakarászás és a saláta is, csak Peggynek jár? - mímelt csalódottság ábrázata kerül az arcomra. Eddig ugyanis csak Peggyről volt szó, és arról nem, hogy én mit kapok a szerelmes nézésért. Bár, ha erre mindig fánk és hambi a válasz… akkor tulajdonképpen elégedett is vagyok.
- Ha ilyenekkel próbálkozom, annak mindig kajakóma a vége. Nem mintha az rossz lenne… - aaaaazt nagyon szeretem. Illetve akkor, ha nem kell dolgozni, csak ki lehet élvezni a heverészést a pukkadni készülő pocakkal. A boltban annyira nem jó ilyet játszani. Egyszer ugyanis sikerült ott is elaludnom, és majdnem csúnya vége lett a sztorinak… Ha nem épp az egyik törzsvásárlónk van ott… Inkább nem is akarok erre az esetre gondolni…
- Én azért megadnám neked is. - jelentem ki nevetne, és erősen fixírozom a ketchupot az orrán. Marcus is tud olyan cuki lenni, mint Peggy csak… más értelemben. Ezért nem is fogom most letörölni az orráról. Maradjon csak ott. Peggy már úgyis annyira nézi, hogy vétek lenne ilyen hamar dobnia a ‘sminket’.
- Az biztos. És ha bevetem a titkos tesó nézést, remélhetőleg a kedvencemből is csinálni fog. Az italokat meg majd én biztosítom. - a lányok kedvence meg van, Marcusé is… tehát tényleg nincs akadálya egy grillezésnek. Jobban mondva azért egy kérdést még fel kell majd tennem Marjoreenak… Nevezetesen azt, hogy neki van-e kedve hozzá. Nekem ugyanis még mindig ködös, hogy ez megbeszélt buli-e vagy spontán. Ez a jelenlegi mindkettő.
Akkor viszont lekonyul a szám széle, amikor Marcus kinyomja a telefonom. Először nem is értem, de aztán… tiszteletben tartom. Én mindig nézek valamit, ha eszem. De az is igaz, hogy szinte mindig egyedül teszem…
- Öhm… megnézem. - bekapok még egy falat hambit, aztán hörcsög pofival, rágcsálva indulok el a konyha felé. Kéne lennie citromnak… Épp csak abban nem vagyok biztos, hogy a kólába akar belőle facsarni, vagy valami más felhasználási módot szeretne.
Ezért eszközöket is ehhez mérten hozok, a kis kézi facsarót, tányért, mert persze kést. Na meg a citrom ugye… először elindultam nélküle, de még mielőtt visszaértem volna Marcushoz, kapcsoltam, és visszamentem érte. Talán tényleg lassítani kéne a whiskyvel…
- Tessék a citrom és… - leteszek mindent az asztalra, majd öntök Marcusnak egy kis kólát. Végül magamnak is… kell egy kis alkohol stop azt hiszem.
- Kóla. - mindent Marcus elé tolok, és még egy mosoly is az arcomra kúszik. Aztán visszatelepszem mellé és folytatom a hambit. Jobban mondva befejezem…
- Hmm… ezt gyorsabban megettem, mint gondoltam… - amikor kimentem még… talán az utolsó falatot ettem meg akkor? A pocakom mondjuk tele, tehát nem hiszem, hogy Peggy rosszalkodott… Azért ránézek és… hát éppen ezt a pillanatot választja arra, hogy röfögjön. Meg jelezze, hogy lenne egy kis dolga kint.
- Van kedved kimenni a kertbe? A kisasszonynak sétálni támadt kedve. - egyedül is boldogul kint, de szeretek csatlakozni hozzá. Olyankor igazi kondásnak érzem magam… Vagyis mini kondásnak...
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Fri Jun 09, 2023 10:26 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen

Hogy nem gondolta át eléggé, lelkesen bólogatok, a vigyor továbbra is ott van az arcomon, s csatlakozom a nevetéséhez.
Hümmögök arra, hogy Peggy édes-e. Felfelé tartom az ujjam, szerintem olyan cukin édes, hogy za... ennn... szeretgetnivaló. Főleg amikor a kunkorija is ugrál, le meg fel, ahogy a fám törzsének dörgölőzik. Azt az átélést....
- Tényleg? - játékosan Peggyhez hajolok, mint aki kagylózik. - És miket tudsz? -valójában... khkömmmm... hááát én is tudom minden titkát, deee itt sem vagyok, nem hallottam semmit!
- A_mi? - olyan hirtelen döbbent undor nem ült még ki az arcomra, mint erre. -Éjjel pizsi, nappal öltönyt. Napszakokat nem keverünk... csakis italt!
- Nem, de nem is akarom. - vigyorgok. Nem érdekelnek a terrai filmek, sorozatok, zenék, a kulturálódás minimális részeként fogyasztom: mások gondolataiból kiolvasva. Én a természet szülötte vagyok, nem az én világom.
- Aham, de még hogy! Mondjuk egy is vakarászás. Meg finom saláta. - tudom, hogy él-hal érte, de nem mindegy, melyikről van szó, mint saláta. Van az a keserű, amit ő annak érez, nekem az a kedvencem. S meg is vakarászom hátán, máris rugózik, élvezettel.
Már várom, hogy harapjon belőle, de nem eszik.
- Nem? Rendben. - sosem erőltetek semmit. Igazából a házakat is úgy adom ki, hogy kiolvasom a fejükből, mire is vágynak igazán, s beszélek a Felsőbb énjükkel is, hogy mi is az, ami valóban megfelel nekik. S persze így sok időt megspórolok, és a rábeszélő bizniszt is. Azt kap, amire vágyik, és amiről ő maga is akkor tud, amikor meglátja a házat. Vagy lakást.
Oh, belenyúltam, rendesen. De nem látok rajta keserűséget, így bólintok az anyukájára.
- Kipróbáltad már? Amikor minden íz egyszerre jut beléd, és egyszerre érzed? Kész filharmónia, csak mondom... - nem mellesleg nem kell órákat takarítani. Ja, nem is szoktam. Egy csett és minden tiszta.
Még hogy nem leszek kismalac. Fogom az érintetlen részt a hambiban, s a ketchupból merítek az ujjamra kicsit, s az orrom hegyére egy kis dudort teszek belőle.
- Csakis Peggy a kismalac státuszú. Seeenki el sem rabolhatja tőle. Neeem-neeem...
Tényleg finom a hamburger, noha nekem nagyon furcsa, hogy húst is eszek. Elnehezít, de szerencsére itt “boldog” husiból csinálják, így azért az érzete is más.
- A tesód szerintem olyan fantasztikus grillezést fog csapni, hogy még Peggy is meg fogja nyalni utána csülkeit. -istenien főz a testvére, az illatok is mennyeiek.
Először érdeklődéssel nézem, mit csinál, még bele is harapok a hambiba, s úgy várakozom. Ám amikor kiderül, mit is akar, simán csak kinyomom a telefonját.
- Étkezés közben eszünk, legfeljebb beszélgetünk. Filmnézés nuku. - az elvisz a jelenből, az ételtől, aminek nem fogjuk élvezni a finom ízét.
- És a Baywatch amúgy sem érdekel. Ellenben kérek még kólát, ehhez az dukál. Van citromod? Rendes citrom. Nagyon megy a kólához meg a hambihoz.

C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Mon May 22, 2023 9:49 pm

Próbálok szomorú arcot vágni, és a fejemet is leszegem, hogy bús ballagásba tudjak kezdeni, de nem tudom letörölni az arcomról a vigyort.
- Ezek szerint tanulnom kell. Lehet, hogy nem gondoltam át eléggé ezt az ötletet. - a vigyorból végül nevetés lesz, mert Marcus van olyan jó fej, hogy az se zavarjon, hogy tényleg tanulni kell. Legalábbis egy ideig biztos nem. Utána legfeljebb elbukom a tanfolyamot, és csak a buli részére jövök el. Azt minden résztvevőnek lehet nem?
- Az attól függ, hogy mennyire édes… - kocogtatni kezdem a fogaimat, ami azt eredményezi, hogy igen fura fintorba rendeződik az arcom. De nem zavar, mert Peggy tudja, hogy ha túl édes, legfeljebb még több ölelést kap tőlem, és nem grill pácot. Sosem bántanám őt, és miatta azon is elgondolkodtam, hogy vegetáriánus étrendet kéne követnem. Vagy… soha nem szólok Peggynek arról, hogy husit ettem…
- Peggyvel mindent megdumálunk. Tudja az összes titkomat. - amiből igazából nincs sok, de a panaszok… azokat szegény hallgatni szokta. Tökéletes hallgatóság, mert csak akkor szalad el, ha már éhes, és zörögnie kell a tálkájával. Legalábbis én szeretném azt hinni, hogy csak azért inal el úgy, mintha kergetnék…
- Elégszer? Szóval neked nincs olyan selyem pizsamád, ami úgy néz ki, mint egy öltöny, hogy éjszaka se kelljen levenned? - mélységes döbbenet van az arcomon, de egy mosoly is, jelezve, hogy még mindig teljes mértékben komolytalan vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy vannak olyan elvetemültek, akik még alváshoz is öltönyt akarnának hordani. Mert én is szeretem a tangabugyit, de nincs az-az isten, hogy én azt huzamosabb ideig hordjam. Meg különben is, most már minek ugye…
- Méltányos ajánlat. Elfogadom. - ahogy nyúl a fánkért ami nálam van, közelebb tolom hozzá, én pedig nyúlok az övéért. Hogy ez a mozdulat tökéletes szinkronban megtörténik-e vagy véletlen Marcus orrába tolom a fánkot… hamarosan ki fog derülni. A lelkesedésnek ugyanis az-az átka,  hogy a koordinált mozgásnak néha ad egy finom és jelképes taslit. Bárhogy is alakul, én mindenképp vigyorgok, mint a tejbetök, mert szinte pont így szoktunk osztozni a lányokkal. Meg a mazsolán Peggyvel… Vagyis Marcus most már hivatalosan is családtagnak számít nálam.
- Igen. Baywatch. Nem ismered? - ismét döbbenet, méghozzá jóval erősebb, mint a korábbi, és eeeeeeez most igazi. Nem engedhetem ki Marcust a nagyvilágba úgy, hogy még nem látta David Hasselhofot lassítva futni… bár megérzésem szerint inkább a női szereplőket fogja értékelni. Ami azt illeti, most már lassan én is ott tartok, hogy melletük fogom letenni a voksom… De nem ma. Ma bulizunk, és szórakozunk.
- Hmm… valami más viszont jár érte? - egy koncert jegy, netán egy finom kávé? Öhm… azt már lehet, hogy ebben a tranzakcióban randinak hívják. Én meg azzal végeztem. Vagyis inkább ugorjunk, ha kell szó szerinti értelemben is…
- Ebben az esetben… - drámai hatásszünetet tartok, és a gondolkodás látszata megjelenik a vonásaimon, de… az elhatározásom szilárd. Találkozónként egy ételt nyúlok csak le Marcustól, és a fánkkal már elértem ezt a limitet. Majd legközelebb jöhet a hambi is…
- Tekintve, hogy mi csak az egyik felmenőnk létezését ismerjük el… Anyura tippelek. - inni mondjuk nem tőle tanultam. Azt hiszem… vannak azért ködös foltok a fiatalságom emlékeiben… De kezdem sejteni, hogy miért. Látom, hogy Marcus ragaszkodik a saját italához, és… jobban is teszi. Tényleg nem jó keverni az italokat, csak én általában erre másnap szoktam emlékeztetni magam…
- Neee, hát így hol marad az izgalom? Hogy harcolnod kell minden falatért? - olyan átéléssel adom elő, mintha minimum csatába menne, és ahhoz kell a bátorítás, de a komolyságot hamar elmossa a vigyorom, és az… ámulatom. Neki tényleg sikerül malackodás nélkül enni.
- Az lehet, de… így vissza kell vonnom a kismalac státuszod. Sajnálom. - csóválni kezdem a fejem, és hirtelen nem tudom, hogy ez így most bóknak számít-e vagy sem. Végülis mindegy. Kedvelem Marcust, és sosem áll szándékomban megbántani őt. Vagyis, ha valami félre is megy, nem szándékosan.
- Hmm… Azt hiszem igen. Én inkább a fogyasztó oldalon szoktam állni és nem a szervezőin. De ha még nincs is megszervezve, van rá idő. Én benne lennék egy közös eszegetésben. - a lányokkal és Marcussal bármikor. Még az is lehet, hogy előkerül Nené lovagja is… Kíváncsi vagyok rá. Amikor legutóbb beszéltünk nagyon izgatottnak tűnt, és persze teljes mértékben szerelmesnek. Vagyis van annak mértéke? Huhh, ebbe a kérdésbe sem megyek most bele fejben…
- Akkor hétvégén grill, most pedig… nem fogod megúszni... - pötyögni kezdek a telefonomon, és hamarosan a tv képernyőjén köszön vissza a háttérképem. Amin természetesen Peggy van… Aztán már nyilik is a videómegosztó, és beírom a bizonyos Baywatch kereső szót, és elindítom az első jelenetes videót. Csakis az eredeti sorozatból.
- Íme. A Baywatch. - szorosan Marcus mellé ülök, mintha valami félelmetes jelenetre készülnék éppen. Igazából az. Ijesztő, hogy mennyire jó tud lenni, egy ilyen címeresen pocsék sorozat és jelenet… Azért viszont hálás vagyok, hogy fél perc után már jön is a lassított futás, és persze a LEGENDÁS piros gatyó…
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Mon May 22, 2023 8:53 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen
- A négyesért sem. - vigyorgok tovább.Most már kicsit szemtelenebbül. Ezt a  mosolyt itt tanultam meg, nem rajongok érte, és használom időnként, főleg móka kedvéért.
A gyenge pontokra először kicsi távolságot tartok a kezeim között, majd kicsit szélesebbre húzom, mosollyal. Nekem is van gyenge pontom, azok a gyökereim, és utána jön Peggy. Vagyis lehet, fordítva....
Á, tudtam én, hogy zavarja az érintésem. Oké, akkor figyelni fogok erre. Sok mindent nem láttam az életéből, hiszen időnként ki is mozdul, s van, hogy nem követem, hiszen nem vagyok én stalkoló. Arról meg nem tehetek, hogy egy egészen méretes ágam elég szépen elterpeszkedik az ablaka előtt pont....
A próbálkozásra bólogatok, nagyon is lelkesen.
- Szerintem is. - szeretem is, ha felmásznak hozzám és rajtam alszanak, de Peggi oldalvakarásánál nincs jobb!
Művi döbbenetet adok le.
- Ugye, nem megenni? - aztán megértem ám a másik felét is, és inkább Peggyre mutatok, hiába értem ám. - És ezt a kettő tényt Peggyvel is közölted? - majd számonkérőn tekintek Peggyre.
- Akkor már inkább hazugságvizsgáló, mint nyomozó. Hordok így is elégszer öltönyt. -amit.. nagyon szeretek. De a múlt század eleji öltökönyöket, mert azok még kényelmesen voltak szabva. Át is szoktam ruccanni időben, hogy ott készíttessem, bár egyszer egy szakértőbe bukkantam bele itt, és közölte, hogy az nem létezik, hogy ez az anyag ilyen jó állapotban megmaradjon, mivel a harmincas évek óta nem gyártják.... és... azóta is lelkesen kérek abból az anyagból, mert a legkényelmesebb szövet.
- Óh, hát így kérek. - harapok bele a fánkba, és a gesztus esik jól, nem a fánk. -Feré... - lenyelem a falatot. - Cseréljünk. - nyújtom a kezem azért, ami az övében van, s nyújtom át a fánkott tartó kezemet, hogy elvehesse.
- Baywatch? - nem tudom, mi az a Baywatch. Időnként érdekes helyeztekbe kerülök, hogy nem a kulturájukba nevelődtem bele.
- Köszönöm. - bár az étel nagyon is finom nekem, ugyanakkor nagyon nehéz is. Ez után egy hétig ki fogok dőlni... aaakarom mondani ejtőzni fogok, annyira megterhel.
- Ó, hát a szerelmes nézésért nem jár osztályzat. -még mindig néz rám. Ezer szerencse, hogy nem sertéspogit kértem bele. Kannibál malacot nevelnék. A salátából viszont csippentek, és azt adom felé.
Ömm.. egy rövid ideig nézem, ahogy ő is, és Peggy is néz rám.
- Lássuk csak.... - majd megrázom a fejem. - Nem tudom.
- De hiszen ezért kérdeztem. - tartom továbbra is felé a hambit.
Elnevetem magam.
- Ezt melyik felmenőd rakta beléd? - a hagymakarika nem finom. Oltári büdös lesz tőle mindenki. Mindenhogyan. Simán megfőzve vagy sütve viszont nagyon is mennyei íze van.
Ahogy kínálja felém a whiskyt, nagyon jelentőségteljes, komoly arccal nyúlok a brandys üveg felé, s húzom magamhoz, még látványosan rágok is egyet. A brandy az enyém, töltök is a kólába.
És fúj, ez is ugyanolyan rossz, mint a whiskyvel.
Félrebiccentm a fejem, ahogy eszi a hamburgert.
- Hát... én inkább odateszem a végére ezt is. - most már értem, miért adják ilyen szószálló csomagolásban. Jó alaposan beleharapok, és lám, nálam sem szószcseppenés, sem darabok kihullása nincs.
- Hmm... - hümmögök. - Úgy még finomabb, hogy nem potyog ki semmi... -a szósz! Tudtam ám, hogy innen kell rendelni.
A kólát megiszom, keveset töltöttem, nem a kedvencem az sem. Vagy mégis. Nem tudom. Néha jól esik, mint most, igaz brandy-mentesen.
- Akartatok hétvégére grillpartit rendezni. - úgy gondolkodom el, mint aki nem tudja.
- Vagyis, az ezen a héten lesz, vagy teljesen eltévedtem az időben?


C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Sat May 06, 2023 10:46 pm

- Ühümm… - önkéntelenül viszonzom a mosolyát, és közben bólogatok is, mert jóóóóól ismerem… Igazából annyira nem, de azt megjegyzem, hogy mit szeret, és mit nem. A konyak és Peggy pipa.
- Háháhh… - mutatok rá diadalittasan a mutató ujjammal, aztán folytatom.
- Az ötösre talán még nem, de akkor jó lesz a négyes is. - az iskolában az volt az elvem, hogy az érdemjegy tökéletes, ha görbül. Sosem voltam jó tanuló, mert a testnevelésen kívül semmi sem kötött le. Abból viszont jó voltam, és az első sérülésig futásban nem volt ellenfelem. Azért most is jól jön ez a képesség, mert Peggy azért hajlamos mozgásban tartani.
- Na igen… könnyen túl lehet adagolni a cukiságot. - majdnem olyan, mint a kábítószerek. Kivéve, hogy az egyetlen negatív következmény az, hogy még több cukiságra van szükséged, ha egyszer rákapsz az ízére. Nem véletlenül viccelődtem a két malaccal. Akár egy egész kondát is eltartanék itthon, és Marcusnak is biztos jól jönne egy kis társaság. Bár… igazából a magánéletéről nem tudok semmit. Könnyen lehet, hogy valaki várja otthon…
- Jó hát… vannak gyenge pontjaim… - megvonom a vállamat, mert vállalom, hogy elkényeztetem Peggyt. Ha már másokat sosem sikerül… legalább a malacnak legyen meg mindene. Nem mellesleg ő hálás minden megmozdulásért, és csak ritkán horkol…
- Ez a beszéd. - az egyik kezem ökölbe szorul, és lelkesen megrázom, annak gondolatára, hogy együtt fogunk esni. Zavar, hogy béna vagyok, mostanság talán még inkább, de ha ez nem probléma, akkor máris jobb lesz a hangulatom. A kuncogás pedig még többet segít, ezért egy leheletnyit csalódottá is válok, amikor Marcus abbahagyja a csikizést.
- Akkor még próbálkozni kell. - művi módon biggyen le a szám széle, mert folyamatosan mosolyni van kedvem. És még nem is ittam… na majd akkor tényleg figyelni kell az esésekre, mert hogy tánc lesz a részemről, az biztos…
- Óóóó… a dorombolás mondjuk menő dolog. - ‘gondolkodón’ meredek a plafonra, ahogy elképzelem magamat cicának. Mondjuk a szeszélyesség az stimmel is. Meg az, hogy aludni nagyon szeretek.
- Pontosan. És nem mellesleg, én nagyon szeretem a malacokat. - vagyis ez szerintem egy bók. Remélem, hogy ő is így fogja érteni. Tudom, hogy sokan vannak, akik megsértődnek, azon, ha a disznókhoz hasonlítják őket. Nos… van, aki tényleg nem kedvességből mondja, de én nem vagyok ilyen. Meg minden sértés ereje attól függ, hogy a fogadó fél felveszi-e vagy sem. Mindent lehet sértésként értelmezni, és fordítva is működik, hogy el lehet engedni mindent.
- Nyomozó is lehetnél, egy ilyen hatékony hazugságvizsgáló teszttel. - utánzom én is a mozdulatot, és megnézem, hogy Marcusnak puha-e az orra. Nem rossz, de Peggyé, azért puhább.
- Neeeem. Osztozunk. - Marcus felé tartom a dobozt, és ha választ egyet, most én fogom neki tartani a fánkot. Mert ami az ő kezében van, az már az enyém. Sajnálom, ez van.
- Jóóóóóó… veszek neked egy olyan menő piros fürdőgatyát is, hogy teljes legyen a Baywatch élmény. - ültőhelyemben utánozni kezdem a lassított futást, ami minden Baywatch sorozat és film sajátja. Olyan menő biztos nem leszek, mint David Hasselhof, de az érzést az adom. Meg nem mellesleg, Marcus biztosan jól mutatna abban a fürdőgatyában, elvégre az öltöny is tökéletesen áll rajta…
- Neked is jó étvágyat. - farkas, jobban mondva minimalac éhes vagyok. Ugyanis nem kerüli el a figyelmem, hogy az éheztetett malac című darab második felvonása már el is kezdődött. Mazsola van Marcus hamburgerében?
- Akkor neki kénytelen leszel megadni az ötöst… - egy ilyen szerelmes nézésre… tényleg nem lehet mást adni. Vagyis ki kell próbálni…
- És mit tennél, ha ketten is így néznének rád? - és már fordulok is Marcus felé, és megpróbálok nagyon szerelmesen ránézni. Peggyhez hasonlóan, pedig rátéved a szemem a hamburgerére is. Nem azt szerettem volna elkunyerálni, de előfordulhatnak ilyen véletlenek…
- Hmm… a hambidat is megkóstolhatom? - vigyorogni kezdek, és tátott szájjal közelíteni kezdek a hamburgere felé. De mielőtt beleharapnék, megállok a mozdulatban, és még szélesebb mosollyal eltávolodom.
- Egyél rendesen fiam. Ne maradjon egy hagymakarika sem… - kedves tőle, hogy a hamburgeren kívül, amit vett nekem, még a sajátját is megosztaná, de ezt már nem akarom kihasználni. Elég volt pontosan ezt csinálni a sütikkel… Ezért a saját hamburgeremet eszegetem, és amikor a negyedénél járok, az italokat is bekészítem. Az én kólámhoz egy kis whyski Marcuséhoz pedig… jelentőség teljesen nézek rá, és tartom az üveget a pohara fölött, feltéve szavak nélkül a kérdés, hogy kér-e. Ha sikerül kideríteni, hogy együtt alkoholizálunk-e, akkor visszatérek a hamburgerhez.
- Csak csukd be a szemed, és… - prezentálom is. Becsukom a szemeimet, és egy nagyot harapok a hamburgerbe. Potyogtatás, ölből saláta felszedés, rágás és nyelés után pedig folytatom.
- Vagy sikerül, vagy nem… - még szerencse, hogy már lenyeltem a falatot, mert szégyen nélkül kezdek nevetni a saját viccemen. Illetve öblítek is egyet, immár whisky kólával…
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Sat May 06, 2023 9:39 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen

- Á, hát már hogy kiismersz.. - teszem derekamra a kezem, ám mosolygok, elég huncutul. Mert jólesik.
- Nem... nem vettél meg az ötösért... - ingatom a fejem utána műkomolyan.
Piggy-Peggy-re nézek.
- Hát már így sem tudok, hát még majd úgy!  - tudom ám, hogy ért. Valamennyire. Kedvelem, nagyon is, egyszeűen szép lelkét.
- Annyira. Aha. Értem én. - bólogatok, látni rajtam, hogy neem hiszem én annyira. Láttam már, ahogy még be is takargatja, ablakot is becsukja, ha nagy a zaj, hogy nyugodtan aludjon.
- Akkor puffanjunk. - mosolygok. Tényleg felettébb ciki lenne, ha rájön, hogy a pehelysúlyba tartozok.
Finom az érintése és óvatos, csak mosolygok. Ha tudná, hogy simán le tudnám pergetni az arcomról...
- Hát.  A megvan-dologtól messze van. - a kuncogásr figyelek rá, aztán rájövök: biztos zavarja az érintésem, vagy nem szereti és zavarja, ha hozzáérnek.
Inkább elveszem a kezem, teszem úgy, hogy nem feltűnő.
- Te cica voltál. - mutato a porcukor bajszot. - Áhá! Akkor úgy nézek ki, mint egy malac és annak néz. Oké. Értem ám. - bólogatok komolyan, s eszegetem tovább a fánkot.
- Ez már jobb. - megnyomom megint finoman az orrát.
Tartom a fánkot neki, teljesen természetes, s az is, hogy kicsit ugyan eltartom, míg rágja, majd továbbra is ott marad a kezem.
- Mit? - nézek rá, majd a kezemre. - Mind a tiéd lehet, ha kéred. - nekem ennyi is sok, hiszen a fény, a víz és a föld elegendő táplálékot ad, még akkor is, ha a talaj vize kezd elég szennyezett lenni. De mintha pár éve már nem lenne jobban szennyezett, mint korábban.
- Majd belém kapaszkodsz. - annyira meg tudom az illúziót tartani, hogy akár egy kamiont is arrébb pakolok, tök simán. Csak ugye egy terrai nem bír el egy kaimonnal... még.
Kiveszem a bucikat, amik elég termetesek és olyan ínycsiklandóak, s tele vannak minden műannyaggal, hogy a gyomrom annyira nem kívánja. Az illata viszont tényleg nagyon finom.
- Kérlek.
Magunk elé teszem az ital nevére a poharakat, s töltök a kólából, annyit, hogy a töményebbik része is beleférjen.
- Együnk. Legfeljebb nagyon melegünk lesz. Duplán. - vigyorgok.- Jó étvágyat.
Peggy megint csak néz rám, nagyon szerelmesen.
- Neki csak a kaja kell, megfejtettem. Most megint szerelmesen néz rám.
Mégis Letty felé tartom a hambimat.
- Kérsz?- ha kér, akkor után, ha nem akkor máris beleharapok a hambiba, és nagy szerencse, hogy van rajta valami papír (amitől cellulóz-lelkem szomorú), amitől még egyben marad a hamburger.
- Hogy lehet ekkorát harapni bele? - kóla felé nyúl a kezem, hogy igyak belőle, sok lett a falat.
C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Fri Apr 21, 2023 10:57 pm

Már majdnem elhiszem, hogy komolyan megijedt, de neeeeeem, nem ver át. Meg szerintem én sem őt. Szóval csak vigyorgok.
- Na látod. Most már azt is tudom, hogy milyen italt készítsek be neked ahhoz, hogy jó osztályzatot kapjak. - sosem tennék ilyet. De csak a móka kedvéért simán kínálnám itallal. Mert az azt jelenti, hogy én is csatlakozhatok. Csak nem konyakkal. Az nekem nem gyere be.
- Oké-oké, de figyelmeztetlek… ha ezeket használom nem fogsz tudni ellenállni neki. - szét teszem a kezem, amolyan ‘én mosom kezeimet módon’. A kívánsága viszont figyelembe lesz véve. Annyira, hogy szerezni fogok egy kék és egy rózsaszín masnit Peggynek. Egyet kap a nyakához, egyet meg a kunkori farkára. Tündéri lesz.
- Próbálkozik vele. De nem hagyom magam. Annyira… - valójában, ha látom, hogy kényelmetlenül fekszik, én magam megyek odébb, hogy még több helye legyen. De ez lényegében ugyan az, mintha letolna, mert a cukiságát használja arra, hogy helyet szerezzen magának. Vagyis egy nulla Peggynek…
- Nem-nem, azt biztosan nem. Ha már esünk, puffanjunk együtt, tisztességesen. - összetörni mondjuk nem akarom magam, és ez azt jelenti, hogy praktikusabb lenne Marcust használni párnának. De akkor neki lenne annyi, szóval maradjon a csoportos földre koppanás, és orvos látogatás. Valaki csak hoz majd nekünk ‘gyógyulj meg’ plüssmacit.
- Most már egész biztos, hogy két malac kell… - magával ragad Marcus nevetése, de aztán Peggyre nézek, miként ő is beleröfög ebbe a beszélgetésbe. Biztos azt mondja, hogy sosem árulná el Marcust. Legfeljebb, ha valaki még finomabb falatokat ajánlana neki…
- Bizony. Nem is kicsit. - mondjuk a porcukor egy részét én kentem el még jobban, de aztán tényleg letörlöm normálisan. Ezért a bandzsításért teljesen megérte. Nagyon nehezen tartom vissza a nevetést. A mosoly viszont konstans.
-  A fene… pedig már azt hittem meg van a kulcs a szívéhez… - tényleg nem a porcukor. Rám továbbra sem figyel úgy Peggy. Marcus viszont letörli az arcomról a porcukrot, és mivel sok helyen csikis vagyok (többek között az arcom bizonyos részein is) kuncogni kezdek. Pár másodpercbe telik, mire abba tudom hagyni.
- Az volt. De tartok tőle, hogy nekem nem állna annyira jól, mint neked. - vagy csak szimplán az illat a kulcs. Marcusnak biztos kaja illata van. Majd egyszer leellenőrzöm. Egész biztosan nem nézne rám furcsán, ha odahajolnék hozzá, és megszagolnám, hogy mazsola illata van-e. Az Peggy kedvence.
- Oké-oké. Akkor csak egy szerencsés véletlen volt. - hohóóóó…. tényleg. Talán már az is a szerencse varázslat hatása, hogy pont volt itthon abból az italból, amit Marcus szeret? Na így viszont már nem véletlen. Ezért még szélesebb lesz a mosolyom. Most biztosan működött. Bátran nézhetjük az úticélunkat.
Azonban, ahogy nézegetem a képeket Marcussal, egy jellegzetes illat csapja meg az orromat. Fánk… az orrom előtt. Marcus most tényleg elém nyújtja? Hát nem tudja, hogy ez veszélyes játék? Ha elém rakja, én megeszem. Ha mázlija van, akkor csak a fánkot.
Ezért egy pillanatot még várok, de ha továbbra sem húzza el az orrom elől, beleharapok a fánkjába. A kezére viszont vigyáztam. De tényleg…
- Köszi. - még rá is vigyorgok, mert ha ez csak egy óvatlan mozdulat volt, akkor már bukta szegény. De arra azért figyelek, hogy ha másik fánkot szeretne, akkor kéznél legyen, így a dobozt közelebb húzom magunkhoz.
- Mentőmellény. Én nem tudok úszni. - nem mintha ez zavart volna bármikor is. Ha csak kiskacsás karúszó lenne kéznél, azt is felvenném, hogy úszni tudjak egyet. A cápáktól viszont félek. De ha a szerencse varázslat miatt fogunk eljutni a malac szigetre, akkor azok is el fognak minket kerülni.
- Tényleg… - a kajáról meg is feledkeztem. Már elképzeltem magunkat az egyik parton, és azt is, ahogy Peggy szaladgál a homokban. De így, hogy szóba került a hambi, már azzal sem várnék tovább. Ezért örülök neki, hogy Marcus ezt intézi.
- Szuper. Köszönöm. - előveszek egy tiszta tányért, hogy amíg hűl a hambi, le lehessen rakni valahová. Mondjuk, ha rajtam múlna már ennénk is, de tényleg érdemes még várni pár percet.
- Óóó jessz… ennyi kóla kívánja, hogy legyen whisky is… - valamikor abbahagytam az italozást, pedig ma jó hangulatot akarok. Nem mintha nem lenne már most is az. Ám az italban van valami felszabadító is. Ezért az italokat is a közelünkbe hozom, ha épp máshol vannak.
- Kérsz még valamit? Vagy együnk, aztán meg jöhet a buli? - én énekelni fogok, ezt már most tudom. Azzal pedig nem foglalkozom, hogy ezzel kikergetem-e Marcust a házból vagy sem. Van füldugónk...
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Fri Apr 21, 2023 9:44 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen
A “szigorú” nézésre “megijedek”, és még a szívemhez is kapok, hogy “jajmilesz”, hogy utána megkönnyebbülten törölgessem homlokomat. Szeretem ezeket a bolondozásokat, ennek kéne lennie minden nap, hiszen fő a szórakozás és jókedv.
Majd magamra mutatok, értetlenül.
- Ééééén? Hát nem tudom, mit kéne tanítani, de nagyon szívesen. Jó a társaság, mindig jövök. - húzom ki magam.
Elgondolkodva nézek életem nagy ... vakaró hátára.
- Kéket. Csakis kéket használhatsz, és rózsaszínt. - igen, megvan, milyen színek állnak jól neki, bár leginkább a pelyhes kis bundája illik hozzá.
- Legfeljebb te leszel az alvópárnája. Vagy letol az ágyról? - vigyorgok. Mellettem bármikor aludhat. Nincsenek tüskéim, hogy ne tudna forogni. Meg vakarózni.
- Egyet ne engedj. Hogy rád essek. - mááár csak azért is, mert akkor hamar lebukok. Valójában az alakom illúzió, és pehelykönnyű vagyok. Ezért általában havas vagy sáros helyen mindig bajban vagyok, mert hát kinézetre azért súlyos személyiségnek kéne lennem....
Most már elnevetem magam, hangosan, jóízűen. Ha tudná, mennyire jópofa tud lenni és laza. Sokkal jobb így az élet.
- Ó, ne tedd ezt velem. - teszem színpadiasan a kezemre a mellkasom. - Hát már egytől is elolvadok, nem hogy még kettőtől.. és én még azt hittem, hogy elárultál... - nézek Peggyre, aki röffent kettőt, még össze is húzza magát, annyira határozottan válaszol. Aaaaz a baj, hogy értem is. A fánk nem igazán neki való.
Értetlenül nézek rá, megáll a kezemben a fánk. Megfejtett valamit, amiről nem is tudok.
- Szerelmes? Belém? - majd követem ujjának menetét, még be is bandzsítok.
- Jaaa, hogy porcukros lettem.- hú, hát azért kiverne a víz, hogy ha Peggy belém lenne szerelmes. Hiszen nem én alszok vele egy ágyban...
Végignézem a jelenetet, majd mielőtt elégedetten beleharapnék a fánkba, ki is mondom.
- Nem, nem fejtetted meg a titkát, miért is szerelmes belém. Úgy tűnik, nem  a porcukor az, amit kíván.... - átnyúlok az asztal felett, s finoman lesimítom a porcukrot arcáról.
- Ha esetleg ilyen konnektor orrot rajzoltál volna a porcukorral az orrodra, talán. Juj. Nekem is az volt. Fogadjunk. de mosollyal harapok bele a fánkba.
- Jah. Hogyne. - hogy is van náluk? Ja, igen. Megnyomom az orrát, finoman, majd megrázom a fejem.
- Eeez bizony puha.
Hohó, megkaptam az engedélyt, “segítséget” kért! És ha tudná, hogy ez tényleg csak egy csettintés, olyan, mint a mostani, és összejön? Háhá, na majd most!
Az anyagiakat sosem értettem náluk, főleg akik halmoznak.
Ahogy közelebb ül hozzám, a másik kezembe veszem a fánkot, és úgy hajolok kicsit oda. Azztán elfeledkezem róla, és felé nyújtom, hogy harapjon bele. Teljesen önkéntes.
- Woooo, hát akkor megyünk Peggy! Finom langyos víz, dagonya, napsütés, gyümölcslevek. Hát mi kell még?
Teljesen máshonnan nézek rá, még a képekkel van tele a fejem.
- Amim?- de el nem szakadnék a képektől. - Ó, a hambik. - esik le nagyjából tíz másodperc múlva, s már robogok is a bejárat felé, hogy átvegyem a csomagot.
- Meg is jöttek a bucik. Még oltári forró. - vagy nagyon forró? Nekem mondjuk nem, a fa részem elég nagy hőt kibír, ezért is... égünk olyan jól. Már aki.
- Extra kólát hoztak. Mind a kettőnknek. Ezzel kádat lehetne teletölteni. - teszem az asztalra a két palackot.

C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Sat Apr 08, 2023 10:20 pm

‘Szigorúan’ nézek Marcusra, mintha éppen nagyon gondolkodnék azon, hogy mit válaszoljak. Valójában egyértelmű, és ezért végül fel is szökik a mosoly az arcomra.
- Te vagy a tanááááááár. Nélküled el sem kezdjük. - ami azt illeti, Marcus az oka annak, hogy még nem szórtam átkot a világ összes férfijára. Ő azért még ad némi reményt. Nem nekem, mert én már tényleg végeztem a pasikkal, de másoknak még lehet esélye az olyan normális férfiakkal, mint Marcus. Piggy is okkal választotta őt. Meg persze a tesóm sem véletlenül vonzódott hozzá…
- Jóóóó… Modell malac. Támogatom. Majd ellátom smink és divat tanácsokkal. Írd fel ezt is. - nem biztos, hogy attól ‘szexi’ lesz, de különleges mindenképp. Nem véletlenül szoktak annyira megnézni a boltban. Nem csini vagyok, hanem fura. És ezt teljes mellszélességgel vállalom. Azt pedig megvárom, hogy Marcus ‘felírja’, amit mondtam. Én léggitározni szoktam, vagyis egyértelmű, hogy türelmesen megvárom, a légjegyzetelést. Még egy vigyorral is támogatom.
- Bizony. És van annyira rendes, ha elférek mellette, én is maradhatok. - most még szerencsére nem foglal nagy helyet, de ha nagyobb lesz… azért át kell gondolnom ezt az együtt alvás dolgot. Mondjuk szerintem már buktam. Ha egyszer beengedtem az ágyamba, biztosan maradni akar. Kár, hogy ez a férfiakra nem jellemző…
- Neeeem. Majd elkaplak. És együtt esünk. - bíztatónak egyáltalán nem nevezhető, de széles mosolyt villantok. Egyébként látom is magam előtt a jelenetet. Majd én leszek Marcus nem szőke hercege, aki elkapja, mielőtt összetörne az üvegcipője. Ezt a felállást még úgysem próbáltam sosem, és nem mellesleg, így van esély arra, hogy ő sem megy el mellettem, amikor én esek hasra. A hősi póz már amúgy is nagyon megy neki, ezért amikor a derekára teszi a kezeit, már adom is a sikítózó rajongó pózt. Hang nélkül persze. Inkább sok pislogással helyettesítem az ámulatot. De az már most is egyértelmű, hogy Peggynek a nyomába sem érek Fun Girl státuszban.
- Aaaaazt látom. - ha egyszer rám nézne így valaki… akkor biztosan megnézném, hogy nem ettem-e le a ruhámat, vagy szorult-e étel a fogam közé. Marcus és Peggy barátsága (köhöm… szerelme) viszont tiszta, és én biztos nem fogok az útjukba állni.
- Nem, ott azért még nem tartunk. De ha lenne egy testvére… két pillantásnak már végképp nem tudnál ellenállni. - ami azt illeti, ez nem is rossz ötlet. Azt hiszem utána fogok nézni. És ha van testvére, óvatosan kipuhatolom, hogy Marcus örülne-e neki. El tudnám képzelni, hogy együtt ‘sétáltatjuk’ a ‘gyerekeket’.
- Hümm-hümm… Oké, azt vállalom. - főleg miután látom, hogy milyen lelkesen harap bele Marcus a fánkba, és tiszta porcukor lesz… Ezért végül is megérte nem kisajátítani az egész dobozt.
- Na most már értem, hogy miért szerelmes beléd Peggy. - mutatok a porcukros orrára, és lassan közelítem is felé az egyik ujjam. Ha nem húzza el a fejét letörlöm róla. Bár kellőképpen béna voltam ahhoz, hogy tisztítás helyett inkább mégjobban elkenjem az arcán, ha engedte a mozdulatot.
- Akkor most már én is be fogom lopni magam a szívébe. - a saját fánkomhoz hajolok, és akkorát harapok, hogy az én orrom is porcukros legyen. Utána Peggyre nézek jelentőség teljesen és várom, hogy tőlem is le legyen nyűgözve. De még mindig Marcus az atyaúristen. A porcukrot viszont a következő falatig magamon hagyom.
- Naaaaaa, nem felejtettem el, csak… vártam a megfelelő pillanatot. - nevetni kezdek. Valójában nagyon is elfelejtettem. Az alapvető illemet. Pedig ennyire nem szeretnék önző lenni. Csak sajnos valamiért mégis mindig sikerül…
- Technikailag még maradhat az-az állítás, hogy a kedvedért emlékeztem vissza erre a részletre. - júúúúújjj. Hát ez már nekem is bullshit duma. Ezért engedem, hogy elvigyen a saját ‘humorom’ vonata, és nevetni kezdek. Abba pedig nem megyek bele, hogy “bocsi, szimplán bunkó voltam, és vagyok”.
- A drukkolás sosem árt. Mert lehet, hogy neked is van erőd, csak még nem tudsz róla. - én sem bíztam benne mindig, és azért eleinte szkeptikus voltam. De már láttam ‘bizonyítékot’ is arra, hogy működik, ezért nem érdekel, hogy még Marcus is furcsán néz rám, illetve ránk emiatt. Majd, ha már bejött minden számításunk, ámulhat, és bámulhat. Én meg jöhetek azzal, hogy “én megmondtam”. Persze nem fogok. Csak örülni fogok neki, hogy a jó dolgokat megoszthatom másokkal is.
- Van bizony. - bólogatok, aztán már megyek is közelebb Marcushoz.
- Készülj a cukiságra. - szorosan mellé ülök, és már be is hozom a telefonon a képeket, amiket a Malac szigeten csináltak. Egészen bámulatos, hogy milyen szabadon úszkálnak ott a kis cocik, és én ezért is akarom látni nagyon azt a helyet. Marcust elnézve, pedig nem is választhatnék nála jobb útitársat.
- A bahamákon van. Úgy tűnik a malacok is szeretik a tengerpartot és a napsütést. - vagyis biztos Peggy is élvezné. Illetve én is annyira belemerülök a képekbe, hogy csak percekkel később fogom fel, hogy Marcusnak csörgött a telefonja. Ekkor viszont már megemlítem.
- Nem pittyegett a telefonod? - az enyémet nem húzom el az orra elől, hogy tovább tudja nézni a képeket, de ezt azért megemlítettem. A többi rajta áll.
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Sat Apr 08, 2023 9:02 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen
- Ezek szerint akkor én sem? - adom az ártatlan áldozatot. Azt azért nem kérdezem meg, velem végzett-e. Valami azt súgja, ne tegyem fel kérdésnek, még ha költői is.
Elvigyorodom. Hát persze, hogy jó lesz! Konyak jöhet minden mennyiségben! Vaagyis annyira nem. De azt hiszem, a whisky az, ami úgy kiüt, hogy egy napot képes vagyok más dimenzióben lebegni. Szó szerint.
A javaslatra az egyik tenyerem felfelé tartom, a másikkal úgy teszek, mint aki ír rá. Mindezt nagyon komolyan teszem.
- Ki fogom adni, s Peggy lesz a címoldalon. Borítón. - látni, hogy azért nem folyok bele az emberek életébe. Annyira. A vizsgáiamat is úgy tettem le, hogy kiolvastam a prof fejéből a választ, semmit sem tanultam. Más esetekben a bíró fejéből, vagy csak elszalajtom a fentebbi részem, nézzen már bele, itt mi a módi. Nem vagyok egy tanulós típus, terrai értelemben.
Azután komotósan “becsukom” a “noteszt”, és a belső “kabátzsebbe” helyezem vissza.
- Ó, hát te szeretsz ágyikóban aludni? A... ezt jó tudni. - kis híján kinyögtem, hogy akkor ezért vágtázik fel a praciljaival időnként az egyik lejjebb álló törzsrészemen, és vakarászás után röfikélve szuszizik.
- Ja. Csak a küszöbön fogok egy jó nagyot hasalni. - vigyorodom el.
Felkuncogok a jólesikre. Oké, ez nagyon ott volt.
A hősre derékra vágom a két kezem, és peckesen kihúzom magam. Valójában ők a hősök, vagyis azok, akik jöttek a terraiaknak segíteni. Igaz, ha nem teszik, akkor bukták az egész univerzumot, szóval....
- Én már most elvesztem. - adom a dobogó szívet, ahogy Peggy rám néz. Valójában a kajára fáj a turcsi orra, tudom én. Aztán megállok, és Letty felé fordítom látványosam a fejem.
- Mi az a többes szám? Csak nem udvarlója van Peggynek? - nyílnak nagyra a szemeim.
Elvigyorodom.
- Hát fánkkínálás, mi más? - azzal nagyot harapok a fánkba,  a porcukor meg az orromba megy, s kis híján tüsszentek egyet.

- Aha. Értem. Mint te a megkínálást. Értemén. - már a pohár van a szám előtt, úgy válaszolok, ártatlanul nézek rá, majd fel is hajtom a kupicát.
- Igen? Nem azt mondtad, hogy  “mintha emlékeznél” hogy van valami? -ugratom, de még ha nem is így lenne, örülök annak, hogy itt vannak.
A falat kis híján félremegy. Nem a meglepődéstől, a kibukni akaró röhögést sikerül időben visszagyűrni, egy falat fánk képében.
- Igen? Drukkoljak? Vagy már úgyis minek, mert megnyered? A naaagy vudu erőddel nem érek fel. -hááát, ha tudná, hogy a dolgok egyáltalán nem így működnek. Sokan nyertek volna akkor így lottófőnyereményt.
- Malac sziget? Van olyan, hogy Malac sziget? És én miért nem tudok róla? Hol van? Mutimeg. - teszek le mindent azonnal a kezemből, mert látni akarom, hol van a sziget!
A telefonom közben megszólal, de annyira tudni akarom azt a szigetet, hogy az ételfutár most kiesett a hallószögemből.
C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Sun Mar 19, 2023 11:32 pm

Nem tudom, hogy Marcus nevetése ragad-e magával, vagy a Peggy körüli gondolatok rántották kellemes görcsbe a rekeszizmom, de hangos nevetéssel csatlakozom én is a mókához.
- Helyes. - azért arra pont nem panaszkodhat Peggy, hogy éheztetem. Vagy nem kap elég figyelmet. Igazából túlságosan is elkényeztetem azt hiszem, de egyáltalán nem bánom. Már régóta szerettem volna egy kismalacot, ezért nagyon örülök neki, hogy ő beletúrta magát az életünkbe.
- Szívesen. - a kávé pedig készül is. Épp csak várni kell egy kicsit rá, így tudunk még beszélgetni.
- Oké-oké, ők persze jöhetnek. De pasik nem. Velük végeztem. - és most már TÉNYLEG. Annyira gyökeret még Peggy sem szedett össze az udvaron, mint én az elmúlt években… szóval köszönöm elég volt a randizásból. Meg mindenből. Amíg vannak kedves… hmmm… medence tisztító fiúk, akikre néha ki lehet nézni az ablakból, én köszönöm jól meg leszek.
- Háháhh. Tudtam én, hogy ez jó lesz. - hiszen konyakot kért és ez az. Telitalálat azt hiszem, és még csak varázslatot sem kellett végrehajtani ahhoz, hogy kitaláljam. Csak megkérdeztem. Ez is bűbáj csak másféle.
- Óóóó ez igen, micsoda költői szavak. Már le is írhatod a szonettek Peggyhez kötetedbe. - tudom, hogy gúnyosan hangzik, de egyébként nagyon tetszik. Meg szerintem Peggynek is. Bár ő azt hiszem azzal is elégedett lenne, ha csak Marcus ideköltözne és ő vele lehetne éjjel-nappal. Meg persze hasvakarást és kaját kapna tőle. Őt egyszerű boldoggá tenni, és Marcusnak ez nagyon megy.
- Naná. Ha Peggy is hagy elég helyet. - viszem tovább a humor labdáját, és hát a kupi… sajnos azt adott. Mert annyira nem zavar, hogy a szükségesnél többet tegyek érte. Az előnye annak, hogy csak egy malaccal osztozom a szobámon.
- Ez mondjuk igaz. Ha csukott szemmel vezetlek be a szobába és majd ki is, úgy simán működhet. - gondolkodó arcot is vágok, és az állam alá teszem a kezem. A jelenetet pedig elképzeltem. “Tessék Marcus, ezt a zacskót légyszi tedd fel a fejedre, majd ha szólok leveheted. Vagy kisujj eskü, hogy végig csukva lesz a szemed”. Oké, a poén kedvéért simán megcsinálnám ezt.
- A finomságokra. - emelem a poharamat, de aztán Marcus következő kérdése után ismét kibukik belőlem a nevetés. Imádom, hogy vele mindig lehet viccelődni. Szóval ismét sejtelmessé válik az arcom, és a szemöldököm megemelem néhányszor.
- Ahol… jól esik. - ezt mondjuk teljesen komolyan mondtam. Részemről aludhat bárhol. Ez jár a cimbora szintjéhez. Főleg ha esetleg úgy fog alakulni, hogy leitatom. Nem tervezem, de ha kér, én tölteni fogok neki, ilyen esetekben meg azért történhetnek balesetek ugye.
- Ajj… pedig akkor hívhatnálak téged, hogy ments meg a kukorica és sarok fogságból. Járna hozzá hősi kitüntetés is. - jelentőség teljesen nézek Marcusra, de aztán nem bírom faarccal, megint elnevetem magam. Pedig még nem is ittam túl sokat, de Marcus így is gondoskodott róla, hogy jobb kedvem legyen. Az rám fér azért.
- Félsz, hogy nem tudnál ellenállni az olyan nézéseknek igaz? - mutatok Peggyre, aki tényleg úgy néz Marcusra, mint az elsőszámű rajongója. Egy ideig úgy gondoltam, hogy azért nem olyan rossz, ha mondjuk egy gyerek néz így az emberre, de mivel ahhoz azért kell egy férfi is… maradnak a malacok, és igen, a többes szám nem hiba. Szeretnék majd egy vagy akár sok barátot Peggynek, de ahhoz nem ártana egy nagyobb ház is. Vagyis inkább kert, mert ott érzi magát amúgy a legjobban.
Viszont úgy tűnik, hogy sikerült tuskón viselkedni, mert Marcus finoman, de egyértelműen figyelmeztet rá, hogy azért túl mohó voltam. Normál esetben csak vállat vonnék, de mivel róla van szó, és kapok egy szomorú nézést is… így bűntudatom lesz azért.
- Ne-ne-ne, így nem szabad nézni rám. Már Peggy is rá tud így venni mindenre, ha te is, akkor mi lesz velem? - tartom végül az egész dobozt Marcus elé, hogy tudjon választani, deeee tényleg sikerült annyira meggyőznie, hogy akár az egész dobozt is odaadnám neki. Főleg, mert ő hozta…Tényleg lehetnék egy kicsit kedvesebb, legalább azokkal, akiket kedvelek. Marcus pedig pont ebben a kategóriában van.
- Mééég nem szabad ilyeneket elfelejteni. Majd öt-hat pohár után esetleg. - húúú azért már régen volt olyan, hogy annyit ittam, vagy éppen Marjoree sütiztem, hogy ne emlékezzek semmire, de ez jól van így. Teljesen józanul is mindent elfelejtek, vagyis nekem már igazán nem kéne alkohollal butítani magam. Lazítani viszont kell, így én bátran kortyolok bele az italba a koccintás után.
- Csak a kedvedért. - fog villantós mosolyt mutatok be, deeee ha belemegyünk azért majd bevallom, hogy csak rajtam maradt. A jövőre nézve viszont megjegyeztem, hogy Marcus szereti ezt az italt, vagyis legközelebb hozhatok akár ténylegesen is az ő kedvéért egyet. Engem ugyanis most nagyon boldoggá tett azzal, hogy van süti, és lesz hambi is.
- Pff… - még legyintek is a kezemmel arra, hogy eddig szerencsés voltam-e.
- Hát nem éppen. De mostantól minden meg fog változni. Mindenre kiterjedő szerencsehozó szeánsz volt, éééééééssss…. vettem egy lottószelvényt is, természetesen utána. - felállok, azért az előző után óvatosan, és odamegyek a szekrényhez. Kiveszem onnan a szelvényt, és lelkesen meg is legyezem magam vele. Nagyon sokat remélek ettől az apró papír darabtól. Ha Marcus meg akarja nézni, odaadom neki, ha nem, akkor visszarakom a szekrénybe.
- Vasárnap húzzák ki a számokat. Ha nyerünk elutazunk együtt a Malac szigetre, és visszük magunkkal Peggyt is. Mit szólsz? - nagyon mosolygok, mert őszintén hiszek abban, hogy most szerencsénk lesz. Az persze tény, hogy a pénz nem tesz boldoggá, de azért a Bahamai Disznó szigeten sírni sokkal jobb, mint a kupis szobámban.
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Sun Mar 19, 2023 9:52 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen

Most már nevetek is.
- Emlékezni fogok erre, ha legközelebb előadja nekem az éheztetve vagyok arcot. - bár ő csak kuncogni szeret, ha a közelemben van.
- Köszönöm! - szeretem a kávéjuk illatát, amikor kisuhan a ház ablakából reggelente, a leggyönyörűbb terrai élmény arra ébredni, a rajtam mocorgó és éneklő madarakon kívül. Mellett.
A kérdésre bólogatok. Nincs lecke, csak én vagyok, és a felvett lehengerlő terrai személyiségem, ha terrai formában vagyok. Semmi más.
- Biztos? A testvéreidet nem hívod meg? Együtt könnyebb tanulni. Vagy .... szórakoztatóbb? - nekem ez is szokatlan és új, hogy nagyon szeretnek szeparálódni, ha meg közösségben vannak, akkor is csak ők maguk léteznek, saját önös érdekeik okán, még ha a felszínen másokért cselekszenek is éppen.
- Ez esetben mindenképpen az ajánlattal. - az italt nem vetem meg, érdekes ez is, és kár, hogy hatni annyira nem tud rám, csak bizonyos italok.
Meghajolok, hogy szépen mentettem volna. Tudok ám ilyet, még többet! Főleg, hogy bár tudom, kéne titkot tartani, időnként kicsúszik a számon ez meg az, de mindig el tudom simítani.
- A boldogságát értékelem, s ahogy kurtácska farkincája boldogan kunkorodik tőle.
Figyelek arra, hogy semmi ne essen ki a kezemből. Ahogy ezt a világot érinteni kell, mert csak úgy működik, ez is csodálattal tölt el. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire másként is érzékelhetem saját magamat. S minden anyagnak egyedi a tapintása, s élvezettel tapintok meg mindent.
- Szívesen.
Felvonom a szemöldököm, s féloldalasan, leszegett fejjel tekintek rá egy pillanatra.
- Biztos? - kezembe veszem a poharat, s koccintásra emelem. - Kupi? Alvás közben úgyis csukva van a szemem, azt biztosan nem látom. - nagyon ritkán alszok ebben a formámban, csak, ha nagyon muszáj. Nem kell visszatérnem a fába, hogy erőt merítsek, hiszen ellentétben a dracokkal és minden, negatív formában létező lélek, van kapcsolatom a Forrással, aki ellát mindig energiával.
- A finomságokra. - venném fel a poharat, s leesik, mit is mondott utána. - Akkor hol aludjak?
Elgondolkodó képet vágok.
- Inkább az előbbiben... deeee... most hogy továbbgondolom, az utóbbi is. - ravasz hamiskásan nézek rá.
Hát csak nézni tudom, ahogy próbálkozik egyensúlyt visszaszerezni. Ezzel a testtel mozogni gyorsan, nem megy, igaz, a másik testemmel, ebben a világban legfeljebb csak hajlongani tudnék, így ha elesne, csak nézni tudnám.
- Háááááát.... - de csak vigyorgok. Apu. Nem vágyok itt gyerkőcök nevelni, elég a terraiakat, és azt élvezem, nagyon. Akik előtte voltak, azokat is.
A kávé illata már egy ideje érződik, isteni. Szeretem a fűszerkeveréket, amit használnak, alig várom mindig, hogy megérezzem. S az íze is egyedi, főleg kandiscukorral. Teszek is  belőle, egy kisebb kockát, s egy kis tejport is, a tej egészen más ízt adnak. Beleszagolva hümmögök, de még hagyom kicsit, hogy összeérjenek az ízek.
Csak lesem, ahogy megfoszt az élménytől, hogy válasszak. Hát így az élmény is eltűnik, s visszateszem a fánkot, s vágok egy nagyon szomorú, terraiak szerint kiskutya képet.
- Hát képes vagy elvenni az élményt a választáshoz, csak mert nem bírod ki, s vennél? Egy tessék, vegyél is elég lett volnaaaaa.... Jó étvágyat. - venném magam elé a kávét, amikor emlékeztet valami másra is. - Igaz, majdnem el is felejtettem. - koccintásra emelem, s előbb egy kortyot veszek, majd még egyet, s már érzem az igazi ízét is.
- Mmm, ezt jól tetted, hogy érlelted. - de nem hajtom fel a kávé-süti kombó mellé megiszogatom majd.
- Miért? Eddig nem voltál szerencsés? És miben kísérted meg most? - mooondd, hogy nem varázsolgattatok? Az úgysem fog működni.

C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Sat Feb 25, 2023 9:05 pm

Vigyorogni kezdek, mert bármennyire is megijesztett, azért nagyon jól esett Peggy közeledése.
- Félek tőle, hogy inkább az utóbbi. Rendszeresen eljátssza az éheztetett malac szerepet. - és azok a szemek, amivel néz, amikor enni kér… Ha ennél is jobban elgyengülnék tőle, már gurulna szegény.
- Remek. Akkor fel is rakom főni. - egyáltalán nem zavar, hogy úgy rohangálok, mint Peggy az udvaron, elvégre ma ez az első testmozgásnak is nevezhető tevékenység, amit végrehajtok. Vagyis még szedem is a virgácsaim, amíg kimegyek a konyhába és felrakom a kávét főni. Amíg készül persze visszamegyek Marcushoz.
- Tréning? Leckével meg mindennel? - fájdalmas arcot vágok a lecke szóra, de a szám szélén bizony ott virít egy mosoly. Ugyanis, ha olyan tanáraim lettek volna, mint Marcus, azért sokkal jobban kedveltem volna az iskolát.
- Óóóó… hát ingyen még jobb. Írj fel kérlek most rögtön a várólistára. Sőt. Legyek én magam a várólista. - elnevetem magam, mert azért elképzeltem, hogy malacos füzettel, zselés tollal jegyzetelem Marcus minden szavát. Bár, ha segít, tényleg megtenném, mert jó lenne egy kicsit felfuttatni az üzletünket. Előbb viszont inkább igyunk, és mulassunk kicsit, mert mára elég volt a munkából.
- Igen. Így még zamatosabb lesz az íze. - végig simítok az üvegen, és úgy tartom, ahogy a sommelier szokta bemutatni a legdrágább borokat. Személy szerint engem az ár persze nem igazán foglalkoztat, inkább az íz. Illetve ez Marcus itala lesz úgyis.
- Szép mentés. Már láttam, hogy Peggy ráncolni kezdi az orrát, amiért nem értékeled az étkezési szokásait. - még mindig vigyorgok, mert minden bizonnyal Peggy fel sem fogta, hogy mit javított ki Marcus. A feléről le is maradt, és mire bejött, már áhitattal nézett Marcusra. Majd csalódottan, amikor hirtelen felpattant a helyéről.
- Köszönöm. - amíg Marcus a poharakat intézi én a sütis tányérokat hozom, mert már naaaaaagyon éhes vagyok. De azért első a vendég, így mikor visszaérek töltök a poharakba italt. Egyelőre még nem veszem magamhoz, mert további étkezéssel kapcsolatos dolgok kerülnek szóba.
- Aludhatsz velem is. - szélesebbé válik a mosolyom, és a szemöldököm íve többször huncutul megemelkedik. Aztán elnevetem magam.
- De nem a szobámban, mert ott nagyon nagy kupi van. - nem tudom mit szólnának a lányok, ha nem csak engem, hanem Marcust is az ágyukban találnák. Vagyis ez a képzelgés megmarad a humor szintjén természetesen.
- A kukoricában kételkedsz, vagy abban, hogy én a sarokba állok, ha rossz vagyok? - sajnos túl jól ismer, de ez még nem jelenti azt, hogy ne játszanék el időnként mindenféle gondolattal. A kukorica például tök okés, csak főzve és leginkább a pocakomban…
- Jújjj a kávé tényleg… - hirtelen pattanok fel, valójában annyira, hogy kis híján az egyensúlyomat is elveszítem. De még pont meg tudok támaszkodni a kanapé karfáján, így nem esek el. Miután megrázom a fejemet, el is múlik a szédülés érzése.
- Szépen cseng nem igaz? - távozok nevetve, és meghozom Marcus kávéját. Elvileg tényleg finom kell, hogy legyen. Marjoree receptje. A tejet és a cukrot külön hozom, hogy tudjon bele rakni annyit, amennyit szeretne.
- Ez a beszéd. - meg kéne várnom, hogy ő vegyen először a süteményből, amit ő hozott? Öhm… határozottan… De éhes vagyok? Igen. Vagyis gyorsítok az eljáráson, és Marcusnak meg magamnak is kiveszek egy-egy fánkot. Aztán már falni is kezdem az adagom.
- Hmm… ez nagyon kellett… Köszönöm. - tényleg nem jó dolog a vércukorszinttel játszani, és ez abból is látszódik, hogy most a kanapéról felkelés sem volt egy tíz pontos gyakorlat. Na de már itt a süti, és remélhetőleg lassan jön a hambi is.
- Azért igyunk is a süti mellé. - mutatok Marcus konyakos poharára, illetve jelzés értékűen megemelem a saját poharamat is felé. Aztán iszom is egy kicsit a pezsgőből, és visszatérek a sütihez. Mintha éppen ez az egy csepp alkohol kellett volna ahhoz, hogy az agyam újból működőképes legyen, eszembe jut valami, amit mesélni akartam Marcusnak.
- Jut eszembe… Nézz meg magadnak jól. Hamarosan változás fog beállni a szerencsémben, és nem csak kabala malac miatt. - mosolygok lelkesen, mert őszintén hiszek benne, hogy most sikerült a szerencse varázslat. Még nem teszteltem, mert nem is tudom pontosan hogyan kéne, de ha nem esek mindennap hasra a mágiának köszönhetően, én már azt is értékelni fogom. Lehetnek persze ennél pozitívabb következmények is, de egyelőre nem leszek mohó.
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Sat Feb 25, 2023 8:03 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen
- Biztos tetszett neki az illatod. Vagy éhes volt. - olyankor nekem is túrni kezdi a gyökereim körül a talajt. Ha tudná, hogy csikiiiiz!!!!
- Oké. - az édeset én is szeretem, csak az a baj, hogy nagyon bepörgök töle. Így inkább, ha lehet, akkor nem fogyasztom túl sok cukorral a dolgokat.
- Így már egészen biztosan kérek! - fülig ér a szám, közben Peggy fülét meg a kezem vakarássza.
Csak bólintok, hogy nagyon helyes. Nem igazán értem, hogy a terraiak miért robotolnak annyit, és számolgatnak pénzt. Kérjenek többet, dolgozzanak kevesebbet, és csak azzal foglalkozzanak, ami igazán fontos a számukra. Ám föleg mára már úgy látom, hogy teljesen elvesztették a kapcsolatot magukkal, és a külvilággal. S azt is, hogy lassan elérnek egy pontot, ahol voltaképpen döntést fognak hozni. Nagyon érdekes ezt látni és nézni.
- Hohóóó, az szakmai titok! Szeretnéd tudni a know-howt? Iratkozz be egy Marcus-féle, hogyan tudod eladni azt, amivel foglalkozol tréningre! - megállok, a feltartott ujjammal is, majd rákönyökölök az asztalra, Peggy éppen a nadrágszáramat találta meg.
- Neked ingyenes... - vagyis igen, jöhet, amikor kedve tartja. Ezek a rekámszlogenesdik annyira viccesek. Tényleg komolyan hiszik, hogy ezzel el tudnak adni bármit is?
- Nem... muszáj... - addigra el is libben Letty, így inkább hagyom érvényesülni házfelforgatási kedvét.
Peggy viszont Letty után szalad, így egyedül maradok, ahogy hallom kopogni a csülkökhöz tartózó praclik körmeit is.
Megörülök, hogy van konyak. Nem igazán bírom az italt, de most ezekhez az ízekhez nem megy más, csakis a karamelles íz, azt pedig a konyak jobban adja, mint a brandy. Majd óvatosan kortyolgatom hozzá.
- Húha, érlelted egy ideje. - nézem a procedúrát, ahogy próbálja megszabadítani a portól a palackot. S hogy csak miattam halászta ki, mert ezek szerint nem fogyaszt ilyet, külön értékelem.
- Neeeem, nem eszel malac... ópárrrdooon, Peggy, szóval nem eszel... - tényleg, hol van Peggy. De már hallom a körmöcskék kopogását, s azt is, ahogy a közeledés és a hang pont akkor marad abba, amikor érzek egy ovális izét a nadrágomnak tolódni. Peggy megvan.
- ... úgy, mint aki mindenkinek is juttat belöle. - mosolyodom el.
Peggyhez hajolnék, a kérdésre azonban fel is pattanok.
- Hogyne, természetesen. - a már félig kiszökkent kérdés elött mutat a szekrényre. Meglepödök. Letty idönként tényleg olyan, mint egy gondolatolvasó.
Kinyitva, látok mindenféle poharat, közöttük találok egy konyakos poharat, meg van tequilának való is, s ahhoz veszek ki egy kisebb tányért is. Kettöt. Lepakolom a pultra, hogy be tudjam csukni a szekrényt, s újra kézbe veszem a poharakat, Peggyt átlépem, aki eléggé megsértödik ezen, és csakazértis bökdösi a lábam. Muszáj vagyok vigyorogni.
- És nézzelek, ahogy alszol? - oh, majdnem kimondtam, hogy mint olyan sokszor? Khm... uhhh, még idöben benyeltem a folytatást.
Az arcomra van írva, mennyire egyetértek az ilyen elvekkel. Semennyire.
- Azt kétlem. - mááár megint majdnem lebuktam, hogy olyat még sosem láttam töle. Ahh, egyszer úgy fogok lebukni, hogy kukkolónak tartanak. Vééégül is, az vagyok, ha úgy vesszük.....
- Hambuci, kólával és sült krumplival. Már meg is lett rendelve. De most kérem a kávémat, különben nem .... -  felfogom végre, mit mondott, egyik szemem becsukva nézek rá, teljesen értetlenül. - Apu. - az ük-ük-ük-ük.. sokadik ükapja is lehetnék, ha az éveket nézzük, így aztán minek sértödjek be rajta.
- Nem,  nem sertéshambival kértem Peggy-Piggy, marhajól akarunk enni. - elég méltatlankodik, míg végül az ölembe nem veszem.
- Jöhet a desszert elöre, készítse elö a terepet nekünk. - vigyorgok.

C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Wed Feb 08, 2023 8:51 pm

Tudtam, hogy a pizsamám meg fog ütni egy bizonyos szintet, már mint alulról, de nem igazán foglalkoztam vele. Marcus láthatóan jót szórakozik rajta, szóval tényleg nem áll szándékomban öltözködni.
- Még nem. De a lábamra, ma rá ment párszor. Kifejezetten vicces, amikor komolyan telefonálsz, és közben érzed, hogy valami megnyalja a bokádat. - a legelsőnél konkrétan felsikkantottam. Rá is kérdeztek, hogy mi történt. Inkább azt mondtam, hogy ráejtettem a lábamra valamit, mert ha elárultam volna, hogy a mini méretű kölyök sertés éppen nyalókának nézte a bokámat, szerintem a hívás bontása után felhívtak volna egy másik intézményt, ami a nem annyira stabil mentális állapotban lévőknek ad otthont…
- Ookkééé.. Lehetséges cukorsokk. Nem probléma. - az alakommal már jó ideje nem foglalkozom. Igyekszem azért néha valami egészségeset is enni, jobban mondva hallgatok Marjoreera étkezés kérdésben, de a finom falatokról nem szoktam lemondani. És a fánk az egyik gyengém.
- Kijelentés. De akkor… kérsz egy viszonylag isteninek nevezhető kávét? - még mindig jó a kedvem, ezért ezen a ponton rámosolygok Marcusra.  Mert szívesen csinálok neki egyet, csak ha egyébként nem kérne, akkor nem pörögném túl a dolgot.
- Nagyon helyes. - felszökik a vigyorom, mert ha már nem várja egyetlen házikó sem, akkor azért lehet mulatni egyet. Mondjuk szerintem mindig lehet, de én ezért sem vagyok jó abban, amit csinálok. Vagy… igazából nem tudom. A vásárlókkal néha egész kellemesen el lehet csevegni, és biztos vagyok benne, hogy vannak egy páran a törzsvásárlók között, akik kedvelnek is.
- Egyébként szívesen megnéznélek egyszer munka közben. Kíváncsi vagyok rá, hogy miképpen próbálod ráébreszteni az embereket arra, hogy éppen álmaik házába toppantak be. - elvégre én is a kereskedelemben dolgozom. Csak jóval kisebb tárgyakkal foglalkozunk. De az elv nagyjából ugyanaz. És nekem azért van mit tanulnom. Ezért is érdekelne. Meg hát azt el kell ismerni, hogy az elegáns öltözet jól áll Marcusnak. Én pedig szeretek nézelődni, ha már másra nem igazán van lehetőségem.
- Hát konyakmeggy, az még szerintem van is, de konyak nem biztos. Azért megnézem. - abban a szekrényben biztos nincs, ahonnan a tequilát vettem elő, de a szobámban van egy üveg, amit még ajándékba kaptam. Csak meg nem mondanám, hogy az pontosan micsoda, ezért, ha Marcus nem állít meg, akkor elindulok a szobám felé. Szerencséje van… Pont konyak. Hogy jóféle-e azt viszont nem tudom, mert én ezt nem szeretem annyira. Ezzel pedig ki is derült, hogy miért áll rajta még a por is…
- Egy üveg konyak rendel. - felemelem a kezem, amiben tartom, de mielőtt odaadnám Marcusnak, a port azért lefújom róla. Tőle elfordulva persze. Szép is lenne, ha meghoznám az italt, amit kért, de beteríteném a por réteggel. Ennyire azért nem vagyok rossz vendéglátó szerencsére.
- Mmmm… egyik sem. Nem tudom, hogy eszel, de nekem partedli sem ártana. Szóval főleg miattam kell a tányér. - a porcukor az szeret mindenhova elmászni, és én tényleg nem szeretek takarítani. Már pedig mivel nem egyedül élek, azért oda kell figyelnem rá, hogy úgy nagyjából egyben legyen, minimum a közös életterünk. A szobámba mondjuk nem hívnám be Marcust, okkal… Ott is van bőven tányér, és még az sem kizárt, hogy néhány szennyesruha is került bele… De most már valamelyik nap rendet teszek, mert ciki lenne, ha végül kamerázni kéne. Most viszont bőven elég, ha hozok tányért, és mivel nem kértem segítséget, egyedül megyek a konyhába. Egy valami viszont eszembe jut, éppen akkor, mikor már az ajtóban állok.
- Esetleg a poharakkal tudsz segíteni? Ott vannak a szekrényben. - mutatok a szekrény felé, amiben a szép poharak vannak. Én nem tudom, hogy melyik pohár mihez illik, főleg a konyak kérdésében vannak bennem kérdőjelek. A tequila az jó lesz felesben, azt tudom. De előbb tányééééérrr… Sütizni akarok…
- Simán. Utána valószínűleg beütne a kajakóma, de teljesen megérné. - nevetni kezdek, pedig komolyan gondoltam. Alapjáraton is bőven tudok enni, de ha a napi étkezés nem érte el az elégséges szintet, akkor pláne.
- Neeeem igazán. Tényleg belemerültem a melóba. - főleg akkor történik ilyen. Egyébként nem szoktam kihagyni az étkezéseket. De ha valami motoszkál a fejemben, akkor nem szívesen hagyom ott még a finom falatok miatt sem. Viszont úgy tűnik, hogy Marcus nem támogatja ennyire a munka az első elvet, mert már látom, hogy elkezdett babrálni a telefonjával.
- Jah, hát persze. Sőt. Kukoricára is térdeltet, ha rosszul viselkedem. - szegény Marjoree… valójában ő tartja össze a családunkat, és egy rossz szavam nem lehet rá. De annyira adta magát ez a poén… És szerintem a túlzásból, és a széles mimikámból érezni is lehet, hogy természetesen viccelek.
- Úúúúú igeeeeen. Köszönöm. - van itthon bőven kaja, mert Marjoree nem igazán hagy éhezni, de ahogy kimondta, hogy hambi… Hát azt azért szívesen ennék.
- Viszont, ha meg kell várni a hambit, és csak utána lehet enni a desszertet, akkor mostantól Apunak foglak szólítani. - jelentőség teljesen nézek a sütikre, és még a számat is megnyalom, mert tényleg jó lenne még azelőtt legalább megkóstolni, mielőtt megérkeznek a hamburgerek.
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Wed Feb 08, 2023 7:44 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen
Elvigyorodom, vagy mosolyodom? A ruhákat sosem értettem, ez olyan, mintha az ágaimra wc-papírt vagy nejlon-zacskót tennének: minek? Jó, azért amikor hideg van, azt érzem, hogy nem megyek el aludni, de elviselhetö. Lehet, inkább ezért öltözködnek. Én csak leutánzom, mit hordanak.
- Azok a figurák rajta... Peggy-Piggy nem akart velük barátkozni? -fogalmam sincs, hogy látnak a cocik, de Peggy-Piggy mindig nagyon aranyosan tud figyelni, ahogy oldalt fordítja a fejét.
- Csak szólok, nagyon édes. - mindent túlédesítenek, a mochi olyan édes, hogy nehéz megennem. De akkor is eszem, mert azon kívül finom. Nekem meg úgysem árt.
Le is ülök, de olyan helyre és úgy, hogy Peggy-Piggy elérjen és én is öt.
Magam elé nézek, majd Peggyre. Merthogy nem értettem igazán, mit is mond Letty. Most rákérdezett-e mégis, vagy akar nekem kávét adni?
- Ez most kérdés volt, vagy körberohangálás? Kérdezni lehet, legfeljebb Peggy közberöfög, hogy én iiiis!!! - megvan a füleeee!
Újból nem értem. Túlöltöztem, s vegyem le a zakómat, vagy ....?
Újra Peggyre sandítok, de annyira elégedetten szuszorászik, hogy vakarom a fülét, hogy nem tudom eldönteni. Inkább leveszem.
- Mára én is befejeztem! - mutatóujjammal tartom a zakót, majd hagyom leesni, magam mellé. Igaz, ma tényleg nem is dolgoztam. Mármint nem értettem sosem a munkát, mint olyat. Amit csináltam itt Terrán is, azt mind jókedvböl tettem.
Teljesen ártatlan arccal nézek az üvegre. Tudom, hogy hat rám...
Mármint nem a látványa, hanem az üveg tartalmát fogyasztva.
- Ehhez inkább konyak megy. Nem konyakmeggy, Konyak... megy. - egy kicsit nagyon egybe mondtam.
Megint nem értem.
- Most ezt azért mondod, hogy segítsek tányért hozni, vagy azért, merthogy úgy eszek, hogy mindent összepiszkítok? - az elöbbire szívesen szavazok!
- Képes lennél befalni az egészet? - mmm, ezt mindig elfelejtem. - Ettél te ma? - az egyik testvére olyan isteni ételeket föz, és ö meg nem eszi? Szusszantok egyet, s jelentöségteljesen ránézve, elöveszem a mobilom.
- A tesód éheztet, gondolom. - megkeresem az egyik ételrendelös futárt, és hamburgereket keresek.
- Egy nagy hambuci jó lesz? - Peggyt az ölembe veszem, hogy ö is nézhesse. Közben vakargatom, mire lelkesen izeg-mozog, vagy éppen ellazul.
C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Scarlett De Luca Fri Jan 27, 2023 12:10 am

Nem ér újabb baleset, amikor Marcus belép, és már önmagában emiatt is egy vigyor kúszik az arcomra. A mosolyom aztán még szélesebb lesz, amikor Peggy elfelejti a létezésemet, és kizárólag a hódolata tárgya, vagyis Marcus létezik a számára. Féltékeny kéne, hogy legyek, de nagyon aranyos ez a rajongás. A röfögésétől pedig mindig elolvadok.
- Kösz. Pizsipartira készültem. Te viszont nem. Eeeejjjha… - elismerően bólintok egyet, mert Marcus tényleg jól mutat. Én szimplán csak lusta voltam felöltözni, és a malacok iránti szeretetemet már ruházatban is mutatom. De a bókokat sosem szoktam visszautasítani, mert azért nem kapok olyan veszett sokat. Igazából egy ideje, már kifejezetten keveset, de ebbe már beletörődtem.
- Óóó szuper. Üljünk is le akkor valahova, és együnk. - vagyis most már biztosan nem fogok felöltözni, maradok pizsiben. Amúgy sem terveztem, hogy menjünk valahova, szóval mindegy is. Meg inkább a pizsimet egyem le, mint valami csinosabb ruhát.
- Akkor már nem kérdezem meg, hogy kérsz-e kávét. Ha szeretnél, majd szólj. - kifejezetten rossz vendéglátó vagyok, de azért kávét még én is szoktam osztogatni. Csak nem olyan barátoknak, akik épp fogyasztottak egyet. De persze, ha több kell, csinálok még.
- Dolgoztam ma egyébként, és videóhívás híján szabadon értelmeztem az irodai’ öltözet kérdését. De mára befejeztem. Szóval én valami erősebbet fogok inni a kávénál. - játékosan megemelem a szemöldökömet néhányszor aztán elindulok a szekrény felé. Előveszek egy üveg tequilát, és mielőtt előkészíteném fogyasztásra, óvatosan elhúzom Marcus előtt az üveget.
- Nooooooossss? - nem erőltetem persze, egyedül is gond nélkül iszom pár kortyot. De viccesebb lenne, ha ő is velem tartana. Meg persze a fánk és a muffin is jobban csúszik akkor, ha a gyomor elő van rá készítve némi keserű itallal.
- Kellenek tányérok is, mert még mindig nem szeretek takarítani. - ezt azért már tényleg nekem illik intézni, ezért elindulok a konyhába. Peggy nem tart velem, ő azóta sem mozdult el Marcus mellől. Annyira kicsi még, hogy én mindig tartok tőle, hogy egyszer a lábunk alá kerül, és önkéntelenül küldjük föld körüli pályára, de valahogy ő mindig el tudja kerülni a rázós helyzeteket. Velem ellentétben, mert nálam az utóbbi időben rendszeresek a botlások és még tequila sem kell ehhez.
- Mielőtt nagyon lelkesen megenném a sütik felét, azt azért megkérdezem, hogy ezt kettőnknek hoztad, vagy a lányoknak is illene hagyni belőle? - tündéri mosolyt villantok, mert nem vagyok ugyan irigy, de a sütiket nagyon szeretem… És igazából én ma még nem ettem semmit sem. Szóval kifejezetten éhes vagyok. Így inni tequilát pedig ugye…
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Marcus Williams Thu Jan 26, 2023 11:11 pm

Leaves
Letty - Terra - Jelen

A néprádió semmi ahhoz képest, amit a srácokkal, elnézést, meg a csajokkal is leművelünk. Sok hír terjedt mostanában a közelben, és alaposan megvitatta a Fa Kupaktanács. Most már én is beleszámítódok, tudják, ki vagyok, és azért volt bennük némi félsz, hogy majd a tanítóbácsi megmondja nekik a tutit. Gaia igazi partiarc, de egészen biztos, hogy ha ez a rész lezárul, majd csak akkor jövök ide vissza, ha már minden letisztult. Meg ki.
Az egyik ingatlannal baj volt, és az ott lakó fákkal ledumáltuk,  mi is történt. A bérlőt azonnal kirúgtam,  nekem ne rombolja a kertet, amikor gondosan minden meg volt tervezve és építve. Borzalmas élmény volt a kezembe fogni a kiszáradt ágakat, amelyek még élhettek volna.
Hogy kipihenjem a sokkot, inkább visszavonultam, és láthatatlanul "láblógattam". Peggyt várom, de nagyon, ahogy kis oldalbordáját nekem vakarja... meg a röfögése... olyan édes teremtmények! De úgyis hamarosan megvakargathatom bordáját, mert Lettyvel azt beszéltük meg, hogy beugrok hozzá. Voltaképpen szó szerint a kertből.
Öltönyben, mert szerintem annyira szórakoztató ez az öltözet, hogy egyszer elfelejtettem, hogy nők akkor még nem hordták, de éppen nem figyeltem oda. És mert ehhez a munkához elengedethetetlen. Mert éppen "onnan jövök".
Már az ajtóban hallom Peggyt, és a mosoly rááll a számra. Már a kezemet emelem kopogásra, s hallom a Peggy körömkopogást, amikor hangot is hallok, terrait. Á, oké, akkor nyitom.
Az ajtó meg pont kinyílik, mielőtt hozzáérhettem volna, meglepetten nézek a kilincsre, aztán meg egy apró foltocskára a lábamnál, meg bökdösést.
Mégis, előbb megállok, mint egy darab fa, mert ami rajta van.
- Jól nézel ki. - mutatok rá a ruhára, meg őrá is.
A nadrágszáram veszélybe kerül, ahogy Peggy próbála a fejét befurni a szára alá, le is hajolok.
- Szervusz Peggy neked is. - megvakarom az oldalát, mire mint egy darab szafaládé, ide-oda billegtetni magát, a vakarás helye a kiinduló és fix pont.
Rátéved a tekintetem a mezítelen lábára, s csendben egyetértek. A cipőt nem szeretem, elzár a talajtól, érzetre, s így mindig több szállal kötöm magam ilyenkor a fához, hogy azon keresztül érezhessem Gaiat és a többieket.
- Hoztam muffint és fánkot is. A kávét... azt megittam. - tartom a két dobozt a kezemben. Valójában azért megyek oda vásárolni.... nem itt, az óceán másik partján, mert a csomagolási technikájuk valami elképesztő, imádom.

C

Marcus Williams
Marcus Williams

Origin : Dimension
Play by : Ben Barnes

https://elementals.hungarianforum.com/t64-marcus-williams

Back to top Go down

A very normal day Empty A very normal day

Post  Scarlett De Luca Tue Jan 24, 2023 9:55 pm

- Ühüm. Azt mondtad, hogy féláron adod. - sajnos a szigorú tekintet egy telefonhíváson keresztül nem látszik, de azért próbálkoztam vele. Legalább a saját szórakoztatásom kedvéért.
- Sajnálom Letty. Nem volt könnyű beszerezni. Az import költségek most az egekben vannak. - érzek némi megbánást a hangján, de sajnos nem eleget. Meg az a baj, hogy én meg ebben a helyzetben nem igazán lehetek megértő. Adott összegben állapodtunk meg, és annál több egyszerűen nincsen. Nagyon oda kell figyelnünk a költségeinkre, mert a bevétel közel sem végtelen.
- Figyelj. Ki kell találnunk valamit. Mert a teljes árat nem tudom kifizetni. Már az ár, amiben MEGÁLLAPODTUNK is húzós. Szóval most leteszem, és hívj vissza, ha van jobb ötleted. - valóban leteszem a telefont, és egy bizonyos szót, nagyon kihangsúlyoztam. Ettől függetlenül nem vagyok sem nyugodt, sem elégedett. Nagyon kell az áru, mert vannak már előrendelések is. De ezt természetesen nem mondhattam el Michaelnek, mert akkor tartaná az árat… Egy kis hiszti, alkalmas pillanatban még hasznos is lehet, ha alkudozásról van szó. Nagyon remélem, hogy ez most pont olyan helyzet…
Mindenesetre az idő elég rendesen elment ezzel a hívással, így még fel sem öltöztem. Teljes nyugalommal intéztem pizsamában az üzleti ügyeket, és ha nem Marcust várnám egy kis csacsogásra, akkor most pánik szerűen igyekeznék felvenni valami normális göncöt. Így viszont nem izgulok, mert egyébként is látott már pizsamában. Nem ebben, mert ez új. Malac orros. Peggy tiszteletére.
Aki lent van a nappaliban, és olyan élesen visít, hogy rögtön felkapom a fejem. Nagyon idő van, szóval lehet, hogy Marcust érzi, de ha nem, akkor is lemegyek. A papucsomat elhagytam valahol, így mezítláb megyek, és nem esek hasra. Üdítő meglepetés, mert tegnap majdnem legurultam a lépcsőn. Veszélyes játék, ha egy kölyök malac éppen lépcsőt próbál mászni, neked pedig a szád és a kezed is tele van sütivel. Vagy a süti, vagy a malac, vagy az arcod ugrik, utóbbit választottam, de pont nem tört le a fogam. A szám egy kicsit feldagadt persze, de amíg beszélni tudok, ez nem is probléma.
- Mizu Peggy? Éhes vagy? - kérdezem tőle, mielőtt még meglátnám, de végül tárgytalanná válik a kérdésben. A bejárati ajtónál találom meg ugyanis, ahol a saját tengelye körül pörög, mint egy bugúcsiga, és nem mellesleg szörnyen lelkes. Ebből már pontosan tudom, hogy mi történt.
- Gyere be Marcus. Nyitva van. - vagy nem? Azért odamegyek az ajtóhoz, hogy megnézzem. Remélem nem pont ebben a pillanatban nyit be, mert nem állok kifejezetten jó helyen. Az ajtóról ugyanis kiderül, hogy pont nyitva van…
Marcus & Letty
cactus


Scarlett De Luca
Scarlett De Luca

Play by : Kandyse McClure

Back to top Go down

A very normal day Empty Re: A very normal day

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum