Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


It's you again

2 posters

Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Sat May 20, 2023 8:11 pm



Andrew
It's you again


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







Egészen mást válaszolnék, ám, hirtelen összerándul a kép. Mosolyogni kezdek.
- Vannak, de nem olyan éber fülűek... vagyis... vannak.... - am, elölről kezdem. -Marcel macskái szeretnek velem lenni, így van, hogy eljönnek velem sétálni. És játszadoznak más vájd fülűekkel. - mutatok az asztalra, és nagyon remélem, hogy a kissárkány megmutatja magát. Ha nem, akkor hagyom, elveszem a kezem. Ha nem, akkor nem.
- És van két dobermanom, akiket menhelyről hoztam el. Szeretnek négyesben játszani, a kergetés nem azért megy, mert a fára akarnák felkergetni a cicákat. - ők ketten rám vártak, már tudom. Nagyon gyorsan alkalmazkodtak hozzám, így időnként van egy kis lelkiismeretfurdalásom, hogy lehet, én nem is alkalmazkodtam hozzájuk.
- És ehhez a tündérhez nincs hasonló. - mosolygok a cicára.
- Ha arra gondolsz, hogy addig nem szólsz neki, míg azt nem rendezi.... akkor jóval később bukkantál volna Eliara. - ez elég nyilvánvaló, vagy talán mégsem?  - Ez katalizátor lesz a számára, elindít benne egy folyamatot, aminek a vége az, hogy lerendezi azt a dolgot... dolgokat, és azzal együtt tud igazán foglalkozni majd Eliaval, még többet és jobban tud neki segíteni... az azzal szerzett tapasztalaton keresztül. - még mindig csak szócső vagyok, érzem, ahogy az energia átfolyik rajtam válaszként.
Elnevetem magam, tetszik a humora.
Előbb csak érdeklődéssel felvonom a szemöldököm, hogy bekopogtat hozzám, mikor a halántékát kezdi kocogtatni, s megértem.
- Rendben.
Érzem a dorombolást ujjaim alatt.
- Igen? Nahát, ezt jó tudni. Jobb, mint felcsörömpölni az egész házat az edénnyel, mert hozza magával elém... - elmosolyodom, szeretettel. Egyszer történt ez meg, és valójában nem voltak éhesek. Belezuhantam valamibe, és tudták, hogy az a magas hang ki fog hozni belőle, így addig húzták a konyhakövön, míg fel nem ébredtem. Hálás vagyok nekik.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Sat May 06, 2023 9:38 pm

Terra
Jelen
Andrew
Bólintok a szavaira, jelezvén, hogy értem mire gondol. Azt hiszem… Számomra ugyanis az világos, hogy többször nem fog Terrai testbe leszületni, ám, hogy miért… Arról legfeljebb feltételezéseim lehetnének, és az nem lenne túl korrekt. Ha szeretné elmondani az okát, minden bizonnyal elfogja, amikor bővebben beszélünk erről a témáról. A hely és az idő sajnos most nem alkalmas rá.
- Igen. - elmosolyodom. Nem félek a jövőtől, mert tudom, hogy előbb vagy utóbb meg fogom kapni azokat a lapokat, amikre vágyom. Épp csak türelmesnek kell lennem, és persze sosem adhatom fel. A dacos ellenállás, és annak hangoztatása, hogy nekem inkább már nem is kell, az ami nem lehet az enyém, sötét útra tud vinni, és én arra nem szeretnék rálépni. Akkor már inkább várok, amíg eljön az én pillanatom.
- Épp a lebukás a cél. Nagyobb eséllyel nyitsz ajtót, ha tudod, hogy ott vagyok. - vigyorgok erősen, de csak néhány pillanatig. Valami ugyanis szintén felkeltette az érdeklődésemet.
- Szóval nálad is vannak éber fülűek? Netán hasonlóak ehhez a tündérhez? - mutatok Cicuferre, de nem feltétlen csak macskákra gondolok. Ha épp egy kutyát sodort volna mellém az élet, őt is tárt karokkal fogadtam volna. Igazából még most sem tartom kizártnak, mert kedvelem őket (és a nagybátyám is oda lenne, ha kutyám lenne…), de mivel először Cicufer jelentkezett be, most már az ő beleegyezése is kell a család bővítéshez.
Ezt viszont már nem fejtem ki, mert Gabrielre, és Eliára terelődik a szó, és önkéntelenül tartom vissza még a lélegzetem is, mikor Andrew kér pár pillanatot, és láthatóan koncentrálni kezd. Ötletem sincs, hogy mit csinál éppen, de eszemben sincs megzavarni. Így csak akkor szólalok meg, amikor már újra figyel.
- Oh. Ezt azt jelenti, hogy akkor esetleg érdemes lenne várni egy kicsit? Mit gondolsz? - reménykedem benne, hogy erre nincs szükség, mert egy ilyen információt, jobban mondva reményt visszatartani… azért nem könnyű. De ha Elia és Gabriel érdeke ezt kívánja, akkor természetesen hallgatni fogok, mint a sír. Tudok én titkot tartani (húúúúú, de még mennyire…). Csak nagyon nem szeretek.
- Szívesen. - egy mosoly is kísérte az ajánlatot, meg persze már ötleteim is lennének arra vonatkozóan, hogy milyen programot szerveznék. Egyértelműen valami állatokkal kapcsolatosat. Bár ebben biztosan az is benne van, hogy mostanság Cicufer nélkül már ki sem mozdulok. Társaságra vágytam, és tessék megérkezett. Minden kívánságom így jöjjön be…
- Azt is szívesen. - vigyorgok immár ismét szélesen. Ugyanis eszembe jut egy ötlet is. Vajon hány olyan leszületett van, aki szeretne azért ismét más bolygókra menni? Akár segíthetnék is nekik. ‘Utazási Iroda’, fátyollal nem rendelkezőknek. Ezen komolyan el fogok gondolkodni.
- Bizony. Valamelyik ajtóban. - bólogatok párszor vigyorogva, mert ez most már garantált. Marcel és Olivia miatt is biztosan kereszteződik az utunk, de Gabriel és Elia miatt is lesz még dolgunk egymással. Meg a meghívást én teljesen komolyan gondoltam. Bármikor beugorhat. Majdnem bármikor…
- Rendben. Majd bekopogok hozzád. - és koppintok is párat a mutatóujjammal a halántékomon. Vagyis nem feltétlen telefonon fogok jelentkezni, ha aktuális lesz a találkozó. Azért van pár előnye annak, hogy már nem a Terrai szabályok szerint kell játszani. Vagyis neki már nem, nekem meg csak félig.
Az érintése viszont meglep kissé, de pozitívan. A mellkasomon pedig érzem is, hogy Cicufer is hangot ad az elégedettségének. Imádom, amikor dorombol…
- Óóó… hát… ha úgy toppan be az életedbe, mint ő az enyémbe, akkor már most mondom, hogy ha nagyon nyávog, ne izgulj, lehet, hogy csak éhes. - nevetni kezdek, és miként Andrew elindul én is vele tartok. Nincs konkrét tervem a mai napra, de azért így Cicuferrel a zsebemben nem mászkálok olyan bátran. Ahogy érzem, ő már aludni szeretne, mert volt elég izgalom számára a mai napon. Ezt pedig abszolút átérzem, mert nekem is kijutott a jóból…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Sat May 06, 2023 8:47 pm



Andrew
It's you again


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








- Az első és egyetlen. - vannak ugyan fragmentumaim még itt, én magam, ha lehet így mondani, nem fogok újra testbe születni.
Elmosolyodom.
- Menni fog. - tudom, hogy kétértelmű a válaszom. Még sok mindent nem látok át, nem emlékszem, érdekes is lenne a mindenségre egyből emlékezni és tudni. A fizikai agyam elég rendesen beleroppanna, és még van mit tennem ebben a testben létezve.
- M-m. Ha hozzám jössz, hamar lebuksz.- ingatom a fejem. - Vannak éber fülűek velem. - mosolygok. Már nincs hol laknom, albérlet néven, egyelőre Anubisnál húztam meg magam, és már amikor albérletet kezdtem keresni, megértettem, hogy arra már nem lesz lehetőségem. Látok olyan szálakat alakulni, melyek ahhoz fognak vezetni. Elfogadom, hiszen elfogadtam, benne voltak a tervben.
- Akkor egy pillanat. - csendben maradok egy ideig, s a tányérjára meredek, mert nem akarom látványosan becsukni a szemeim.
- A másik oldalon lévőnek... Gabrielnek előbb szükséges lezárnia a múltjában, magával kapcsolatban valamit, hogy megfelelően tudjon Eliaval foglalkozni. - nem mondom ki, hogy mi az, erre Gabrielnek magától kell rájönnie.
Mosollyal figyelem, ahogy a macska a bizalmát élvezi. Gyönyörűek együtt.
- Köszönöm a meghívást. - bólintok, mosollyal.
- Am... azt is köszönöm. - nem tudom, lesz-e alkalmam, nyitva hagyom a lehetőséget, érdekes lehet emberi testben utazni.
Felállok, láthatóan a beszélgetésnek vége.
- Biztosan fogunk még találkozni. - nyújtom felé a kezem mosollyal.
- Ha megvan, mikor tudtok találkozni Eliaval, szólj.
Megérintem a vállát, Cicufer odafordul buksijával, megvakarom a tappancsos fülét, mire mégjobban dorombolni kezd.
- Még a végén lesz nekem is egy cicuferem. - nevetem el magam, s attól függően, van-e kedve Ericnek velem tartani, a metrómegálló felé tartok, hogy visszaérjek az esti teendőkre a birtokra.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Fri Apr 21, 2023 9:20 pm

Terra
Jelen
Andrew
Figyelmesen hallgatom Andrew szavait, és persze bővebben is kikérdezném a tapasztalatairól. De erre ez a hely nem igazán alkalmas. Meg itt van Cicufer is, akire azért az idegen terep miatt figyelnem kell.
- Ez volt az első alkalom? - erre viszont nagyon kíváncsi vagyok, mert ettől függ, hogy mit is kérdeznék pontosan tőle. Az persze kérdéses, hogy lenne-e kedve egyáltalán ‘interjút’ adni nekem. Egyszer majd biztos megkérdezem. Úgy tűnik most inkább én fogok megnyílni. Egy kicsit... Bármennyire is nagy dumás vagyok, és sok mindent megosztok, azért bizonyos dolgokról nem szívesen beszélek senkinek. Ez viszont még belefér.
- Igen. De nem a kalandokat. Családot szeretnék. Meg sok szaladgáló apróságot a lábam körül. - hogy olyan apjuk lehessek, amilyen nekem sosem volt… ezt azonban már eszemben sincs hangosan kimondani.
- Óóóó, hát akkor legközelebb az én ajtóm mögé állj be. Vagy én is mehetek a tiédhez. - nagyon lazán, és nevetve jelentettem ezt ki, de ha Andrew igazán figyel, láthatja, hogy némi pír azért megjelent az arcomon. Ez a kijelentés ugyanis akkor is jól esett, ha csak viccből mondta. Én is csak olyasmivel szoktam poénkodni, amit félig komolyan gondolok. Még a Marcelnek küldött randevú ajánlatokban is van valami. Ugyanis, ha a férfiakhoz vonzódnék, biztos neki csapnám a szelet. Vagyis most már természetesen azt sem. Oliviával ugyanis nagyon boldogok.
Én pedig szintén izgatott leszek, mert ilyen jellegű ‘cselszövésekben’ bármikor közreműködök. Szeretem, ha a körülöttem lévők boldogok, és még csak az sem kell hozzá, hogy ennek én is az okozója legyek. Én már annak is örülök, ha látok egy széles, és őszinte mosolyt, mindegy, hogy az miért történik. Ahogy látom, most Andrew sem fukarkodik vele, így abszolút jól érzem magam itt. De Gabriel mosolyát lenne az igazi újra látni…
- Rendben. Én meg akkor felkészítem a másik oldalt. - széles lesz a mosolyom, és még a tenyeremet is összedörzsölöm. Én ugyanis nagyon reménykedem. Tudom-tudom, így meg lehet csalódás lesz, ha nem Eliát keresi Gabriel, de ettől nem félek. Ha már egy ‘jelöltet’ találtunk, akkor miért ne lehetne többet is találni? Én ebben hiszek.
- Na nézzenek oda. A tékozló Kisasszony visszatért. - már nyúlok is Cicuferért, és a tenyerembe helyezem. Ez viszont nem elég neki, és a mellkasomra mászik, hogy aztán elbújhasson a zsebembe. Már mindent értek. Onnan jobban tud vadászni…
- Egyébként tényleg beugorhatnál hozzám valamikor. Cicuferrel örülünk a társaságnak. - annyira, hogy nem is szoktam túl gyakran otthon üldögélni egyedül. Akkor már inkább a park, ahova természetesen Cicufer is jön. Még abban a korban van, amikor követ engem, bárhova is megyek. Meg leginkább, ha elszalad, még utolérem…
- Vagy ha utazgatni támadna kedved… akkor is bátran keress fel. - nem tudom, hogy az most neki éppen hogy működik, de legalább egyszer az életben mindenkinek érdemes Rosesal utazni egyet. Egyrészt a dumája miatt más részt meg… Hát azért a Szélvész tényleg nagyon tud.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Fri Apr 21, 2023 8:42 pm



Andrew
It's you again


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








- Nem tehet róla a test. Nagyon nehéz, és korlátozó. Volt, amiben megerősített, volt, amit elfelejtettem. - például a kapcsolatot a mindennel.
- Azt látom. - mosolygok. Ezt hiányolom a terraiakból, ugyanakkor megértem. Mindazon, amin keresztülmentek, vagyis beengedték az életükbe  mint tapasztalat, rengeteg sebet okozott nekik. És egy ideje azon gondolkodom, hogy volt-e ennek értelme. A lelkek ugyan törhetetlenek, ugyannakkor olyan mély sebeik vannak, hogy idő, mire újra egészek és teljesek lesznek. Rengeteg energiát vesztettek, sok idő meggyógyulni. Megérte vajon?
Valahol úgy érzem, igen, ugyanakkor tudom, hogy nagyon kimerített a terrai alvó élet. Nem akarom megismételni. Elég volt.
A kérdésem lehetne sértő is, mások talán így fogadnák, erről azonban szó sincs. Rámutatok arra, amit érzékelek, és tévedhetek is, éppen ezért kérdezem, minden ítélkezés nélkül.
- Értem. Akkor ezt is szeretnéd megtapasztalni. - bólintok. Számomra sok idő telt el, mire felfogtam, hogy lehet olyan, hogy valamit nem szeretek. Nem akarom azt a dolgot. Mert úgy gondoltam, hogy ezzel másokat fosztok meg dolgoktól, hogy teljesek lehessenek. Valójában magamat fosztottam meg önmagamtól és a tapasztalatoktól. De ez csak a terrai életemre vonatkozik.
- Mert találkozni akarok veled! - tárom szét a kezeim nevetve.
Mosolygok a köszönömre. Az állatokat, a természetet nagyon szeretem. Sokkal inkább önmagamnak éreztem magam.
- Rendben. - bólintok. Ezt majd eldöntik ők, és egy találkozást megér. Egészen biztosan nem teszik olyan sután, mint én Andrewként....
Mosollyal bólintok. Megértette, és remélem, hogy átment az, amit valóban szerettem volna küldnei neki értelemben.
- Igen. Beszlek a Felsőbb Énjével, mennyire s mikor van ez tervben. - máskülönben megakadályoznék vagy meghiúsítanék valamit, amit Elia meg kíván tapasztalni.
Cicufer visszamegy Erichez, s elégedett arca mutatja, hogy a pocak talán tele van, vagy a foglalkozás volt számára kedves.

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Sat Apr 08, 2023 9:28 pm

Terra
Jelen
Andrew
Mintha némi zavart éreznék Andrewn, és mivel nem ismerem, az okát sem tudom. Az ilyen esetekben pedig kérdezni szoktam.
- Jól érzed magad benne? Úgy értem, hogy az ébredés más megvilágításba helyezte a tapasztalatokat? - számomra furcsa az, hogy felvállalunk valamit, de csak jóval később, vagy talán abban az életben nem is ébredünk rá, hogy mi volt az. A Terrai létben szerintem ez a legnehezebb. De mivel én csak külső szemlélő vagyok természetesen csak elképzelni tudom azt, hogy milyen érzés lehet. Közben és persze utána.
- Igen. - várok még néhány másodpercet, mielőtt bővebb magyarázatot adnék, mert reménykedem benne, hogy ez is elég lesz. És valóban, Andrew végül megérti, hogy mire céltoztam. Talán nem lett volna baj abból sem, ha kimondom, de a Terrán én mindig az óvatosság híve vagyok. Abból sosem lehet baj, ha az emberek elől rejtett dolgokat, tényleg diszkréten kezelem. Akinek értenie kell az fogja egyébként is.
- Úgy bármikor. Az új barátok megismerésétől sosem zárkózom el. - ez nálam nem csak ‘kampányszöveg’, vagy a munkaköri leírás része. Tényleg mindenki érdekel. Az már más dolog, hogy ha valakit nem találok szimpatikusnak, azzal természetesen nem akarok semmilyen kapcsolatot fenntartani. Az ‘esélyt’ azonban mindenkinek megadom, és csak akkor fújok visszavonulót, ha nagyon nem passzolunk. Saját magamat ugyanis nem adnám fel senki kedvéért. Még Brigidért sem.
Andrew pedig mintha belelátna a fejembe, végül rá is kérdez arra, amit nem akartam kimondani. Nem tehetek ellene, hatalmas sóhaj kúszik ki belőlem, és felteszem magamnak a kérdést. Meg akarom vele osztani a gondolataimat ezzel kapcsolatban? Akarom én tépkedni a sebeket? Erre határozott nem lenne a válaszom, de érzek rajta valami különöset. Segítő szándékot. Nem azt a fajtát, amivel csoportterápiára szokták invitálni az embereket, hanem őszinte útmutatást, és elfogadást. Az ilyet pedig butaság lenne elutasítani.
- A rossz érzésekhez egy pillanatig sem szeretnék ragaszkodni. De vannak dolgok, amiket szeretnék megtapasztalni, és másként csinálni ahhoz képest, ahogy korábban tettem. Mert azt már tudom, hogy mit nem szeretnék az életemben. - ez is nagyon sok időbe telt. Ezért sem vállaltam fel túl sok életciklust. Előbb fel akartam ismerni legalább azt, hogy mire nincs szükségem. Most az a következő lépés, hogy kitaláljam, mi az amit szeretnék.
- Igazából nem tudom, hogy ez-e a feltétel a boldogsághoz, mert még sosem próbáltam. - bennem lenne a kérdés, hogy ő megtapasztalta-e már, hogy milyen a szerelem, és milyen egy párkapcsolat, de nem teszem fel. Ha beszélni akar róla minden bizonnyal fog, egyébként meg nem igazán van közöm hozzá. A ‘múltja’ miatt, ő biztosan másként is látja az egészet, tehát fölösleges is lenne belemenni abba, hogy ki mit tapasztalt meg. Valószínűleg nem is ugyanazt keressük, és ez pont így van jól.
- Igen. - Gabriel része egyértelmű, a nagy kérdőjel a párja. Azért ment el, mert már nem akarja fenntartani a kapcsolatukat? Vagy valami más lapul a történtek mögött? Nagyon nem mindegy, és azt hiszem természetes, hogy Gabriel keresi a választ. A helyében valószínűleg ugyanezt tenném.
- Tényleg nem. Már radarod van arra, hogy mindig te nyiss nekem ajtót. - elmosolyodom, és remélem érteni fogja a viccet. Ugyanis már nem akarok bűntudatot érezni amiatt, ami az első találkozásunk alkalmával történt. Röhögni rajta viszont… bármikor.
- Nincs mit. Én köszönöm, hogy figyelsz a kisassonyra. - a figyelem és a kényeztetés mindenkinek jár, főleg ha szívből érkezik. Ők pedig úgy tűnik, teljes mértékben egymásra találtak függetlenül attól, hogy némi süti is van a történetben. Cicufer ugyanis már a kaja előtt is teljesen odáig volt Andrewért. Ameddig nem akar végleg hozzá költözni, nem is bánom. Ha igen… megszakadna a szívem, de természetesen elengedném.
- Nos… akkor értesíteni fogom a barátomat. Úgy vélem, hogy erre a válaszra szüksége van. Mindkettőjüknek. - Eliát tényleg nem ismerem, de ha nem emlékszik semmire, még a Terrai életéből sem… akkor gondolom, hogy örülne néhány infónak az életével kapcsolatban. Aztán persze lehet, hogy tévedek, és fel fogja zaklatni ez a dolog. De ha Andrew úgy ítéli meg, hogy ez a helyes lépés, eszemben sincs tiltakozni.
- Áh. Oké. Értem mire gondolsz… - azt hiszem. Mindenesetre kezdem látni a fényt az alagút végén, és egy ici-picit már reménykedni is elkezdtem. Már mint abban, hogy valami ki fog derülni. A legjobb az lenne, ha Elia lenne az, akit Gabriel keres, de én már azt is értékelem, hogy találtam valakit, aki talán… Ő lehet. Nem gondoltam volna, akárcsak egy hónappal ezelőtt sem, hogy erre van esély, de mivel megtörtént… ha véletlen nem Elia az, akkor sem reménytelen a dolog. Ez pedig már bőven elég.
- Tudsz akkor segíteni abban, hogy Eliát elviszed ehhez a terapeutához? Természetesen, ha ő is benne van. Én pedig idehívom Gabrielt, és… - felemelem mindkét kezemet, kinyújtott tenyérrel, és összeérintem a kettőt. Ezzel jelzem, hogy valamiként találkozniuk kéne. Nagyon megnézném, de természetesen erről szó sem lehet. Én valahol nagyon távol leszek.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Sat Apr 08, 2023 8:11 pm



Andrew
It's you again


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.








- Még mindig új ez a tapasztalat. - mosolyodom el zavartan. Pedig már tudom, ki vagyok, mégis, ha végignézek a testemen, az embert látom, a maga múltjával és jellemével, hibáival. És csak végtelen szeretetet, türelmet és hálát érzek iránta, és a test iránt, hogy elvállalta, társam lesz a fizikai létem végéig.
- Tüzes? - biztosan nem úgy értette, ahogy az emberek értik. Ha nem ember és tüzes... ó. Ó! Elmosolyodom, s bólintok. Már értem.
- Ne is legyen másért szükség elmenni hozzá. Hacsak nem barátként mész hozzá.
- Örülök. - látom, hogy ízlik rajta, s szeretek örömet okozni.
Hogy nem szeretne ajtóstul berontani Eliához, bólintok. Nem szeretnék semminek az útjába állni, s csak a saját egom okán meghiúsítani olyasvalamit, aminek meg kellett volna történnie. S mintha valaki hallotta volna ezen gondolatomat, simítást érzek a vállamon. Bíztatót, hogy minden rendben van. Megnyugszom. Nem rontottam el semmit.
Régebben talán megálltam volna, s beszippantva ajkaimat, megszeppenten kérnék bocsánatot. Érzékelem, hogy valami nagyon félrement, s kutatom, mi lehet az, miközben kimondom azt, amit érzem, szükséges kimondanom. S mire a végére érek, addigra megértem, mit értett félre, ám ahhoz még útra van szüksége, hiába mondanám most. Nade... éppen ezt rontottuk el szerintem az emberek esetében! Megszokásból adtunk nekik lépésválaszokat, és jól el is tévedtek.
- Engedd el az érzést, Eric.  Ami imost összerántotta a gyomrodat, az az emberekbe nevelt program, és ha úgy érzed, tiéd, tartsd meg. Ám kérdezem, miért ragaszkodnál ahhoz, mi nem a tiéd, s hamis érzeteken alapul? Miért kapaszkodsz annyira a párkapcsolatba? Mitől érzed magad kevésnek, hogy szükséged van másra, hogy valaki legyél? Hogy az ő létének a feltétele a boldogságodhoz? - ó, ezt nem én mondtam. Mármint nem Andrew-Andrew. Uriel. Ah, jó, ehhez is hozzá kell szoknom.
Becsukom a szemeim, s csendben maradok, nem tolva el bennem Urielt, csak érteni szeretném, miért jött ez ki belőlem. Végül sóhajtok, s inkább megiszom a pohár vizet.
- Ha nem szeretné, nem kerestetné. - nem az én tisztem tudni az eltűnés, elválás körülményeit, az az ő életük. Mégis, belső tekintésű filmént pereg le előttem. Hm. Ilyen van angyalként is? Igen.
- Nem véletlen, hogy nem ő nyitott ajtót.
- Köszönöm. - figyelem, hova néz a sütinél, s úgy adom, hogy krém is legyen benne, meg egy kis tészta is, ha nagyon ragadósnak ítélné a krémet. Előbb csak szaglássza, majd nyalogatja, majd határozottan bekapja az ujjaimat, s olyan finoman vigyáz hegyes fogacskáival, hogy az addigi mosolyom még szélesebbé válik.
Elgondolkodva nézek a tányérjára.
- Két lélek felismeri egymást. Ha látja, akkor tudni fogja, hogy őt keresi-e. S ha mégiss ő az, Elia is dönthet arról, mit kíván majd a jövőben.-  jogában van eldönteni, miként szeretné majd folytatni az életét.
Értetlenül nézek rá.
- Am... nem értem. Ti ezt csináljátok, az embereknél ez még “csodaszámba” megy. - teszem macskakörömbe a csodát. Mert egyre inkább nem az, s nem azért, mert felébredtem.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Sat Mar 18, 2023 11:54 pm

Terra
Jelen
Andrew
Először Andrew nem érti, hogy mire célzok, de mielőtt ki is mondanám látom, hogy végül mégis összerakja a képet. Bólintok is egyet, de azért még egy dolgot hozzáteszek.
- Bizony. Igazi tüzes srác, maximális odaadással az állatok irányába. Mindenképp hozzá megyünk majd, de remélem csak oltás miatt kell. - oké én csak Cicuferrel láttam, de az elég volt. Abszolút meggyőzött arról, hogy nála jó kezekben van a kislányom. Mert most már Cica Apuka vagyok, nem is tudnám tagadni.
- Nagyon finom. Nem értek annyira ezekhez az íz kombinációkhoz, de ez tényleg passzol. - meg igazából ha nem ízlene, akkor is ilyen örömmel fogyasztanám, mert ajándékba kaptam Andrewtól. Az ilyet pedig mindig értékelem. Azért nem úgy indult a mi kapcsolatunk, ahogy szerettem volna, és ez nagyon rossz érzéssel tölt el. Változtatni viszont erővel nem lehet az ilyesmin, csak arra várni, hogy szerencsésen alakuljanak a dolgok. Ebben bízom azért.
- Azt nem szeretnék. Már mint… tudom, hogy pontosan erre készültem, de csak a fizikai ajtón kopogás értelmében. Mindenképp szeretném óvatosan kezelni ezt a helyzetet úgy, hogy senkit se érjen bántódás közben. Épp ezért nagyon örülök neki, hogy veled találkoztam helyette. - talán így Eliának is könnyebb, hogy van valaki, aki ismeri őt a mostani életében is. Hiszen akár változhatott is. Illetve azért a Terra elég rendesen meg tud nyomorgatni mindenkit. Nekem pedig eszemben sincs tovább rontani a helyzeten. Főleg mert…
Hiába nyugtat meg az, hogy Andrew kapcsolatába ezzel nem tiprok bele, azért elszégyellem magam a szavai hallatán. Nagyon is tudom, hogy nekem miért a párkapcsolatok jutnak eszembe először, ezt viszont képtelen vagyok kimondani. Inkább lehajtom a fejem, és egy ideig, csak mélyeket lélegzem, hogy elmúljon ez a kellemetlen kaparó érzés a gyomromban. Így magyarázkodnom sem kell, annak ügyében, hogy én aztán pláne nem akartam becsmérelni a baráti kapcsolatokat. Ha ő így értette szíve joga.
- Rendben. - azért egy idő után már ránézek Andrewra, és bólintok is. A rosszérzést pedig eddigre elengedtem. Így azt már könnyedén tudom fogadni, hogy akkor is a végére kéne járnom ennek, ha lenne köztük romantikus kapcsolat. Ő ismeri Eliát, így ha ezt mondja természetesen ezt is elfogadom. Mégis, nem tudok tenni ellene, nekem így könnyebb, hiszen így nem folyok bele mégegyszer olyanba, amibe nekem nem kéne. Megtanultam a leckét, és nem akarok többet ilyet.
- Igen. Hirtelen váltak el, és nem azért, mert nem szerették volna egymást. Vagyis várja vissza, és keresteti is, ahol csak tudja. Lassan 35 éve. - a helyében én nem is tudom, hogy mit tennék. Már az is tragikus, hogy a párját megölték, de hogy azóta nem találják egymást… Szívszorító ezért is szeretnék segíteni. Ha tudok.
- Huhh… akkor tényleg nagyon jó, hogy nem őt találtam az ajtó mögött. Nem akarom még jobban megnehezíteni az életét. - oké, hogy biztos vagyok benne, hogy a szándékaim jók, a tetteim azért még lehetnek rosszak. Ami engem nem ráz alapjában meg, mert tanulok belőle, de ha más érzései is belejátszanak a dologba, úgy már nem buli.
- Persze. Láthatóan tőled nagyon szívesen fogad bármit. - elmosolyodom. Örülök neki, hogy ilyen jól kijönnek. Szeretném, hogy Cicufer jól érezze magát, és nem kell, hogy feltétlen velem tegye. A hasát pedig különösen szereti szóval eszembe sincs ilyen kérdésre nemmel felelni. Majd a kislány eldönti, hogy ízlik-e neki a falat vagy sem.
- Magam miatt nem aggódom. Ha ő az, akkor megünneplem, de ha nem, akkor majd tovább nézelődöm és/vagy valaki más megtalálja. A barátomat féltem, mert ő tényleg nagyon várja. Ezért lenne jó úgy nagyjából képben lenni, mielőtt nekl szólok. - ha tuti nem Elia az, akkor nem is fogok szólni. Ha viszont az esély megvan, akkor mindenképp, és utána Gabrielen áll a dolog. De kisebb az esély a koppanásra, ha mi Andrewval megnöveljük azért előzetesen az esélyeket.
- Ó ez remekül hangzik. Viszont hogy érted, hogy nem kell a jelenléte? A párjáé kéne? Vagy… hogyan működik ez? - azt nem kérdőjelezem meg, hogy Eliát még nem kéne beavatni. Ő ismeri, ő tudja, én csak bólintok erre. Illetve, ha én tudok még tenni valamit, csak mondani kell. Készen állok mindenre, és ez az arcomra is van írva.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Sat Mar 18, 2023 10:58 pm



Andrew
It's you again


Being honest with yourself
Only with that
you can develop.







- Akkor nagyon mázlista volt. - mosolygok a cicára. Nagyon aranyos! - Ha jó állatorvos, mindenképpen "tartsd meg". Közénk...? - egy pillanatra értetlenül nézek rá, majd megértem, s ki is íródik az arcomra.
- Egészségedre. - ülök le, megkönnyebbülés még mindig bennem van. Hoztam volna ugyan másik adagot, és jót nevettem volna saját ügyetlenségemen, de azért így jobb. Sokkal jobb.
- Ízlik? Megy nagyon a sütemény a kávéhoz. Jól kitalálták. - szeretem az ilyen hétköznapi dolgokat, s ébredésem után még inkább szeretem élvezni. Valahol érzem, hogy sokáig úgysem fogom. Látatlanban is, de elfogadom, hiszem ennek így kell lennie.
Elgondolkodom, majd megrázom a fejem.
- A megérzések általában jók szoktak lenni. Ha az azt mondja neked, ő az, akkor Elia az, akit keresel. S nem igazán rontanék ajtóstul hozzá be.
Ránézek, teljes érdeklődéssel.
- Valamiért nagyon és állandóan párkapcsolatra gyanakodsz. Nem csak az létezik a világon. És a csak az egyenlőtlenséget tesz a kapcsolatok értékébe. Mindegyik értékes, annak jellegétől függetlenül. És ha azt mondom, jóbarátok, akkor értsd úgy. Ne másként. - kortyolok a kávéból, élvezem a krémes, ízesített ízét.
- És meg se forduljon a fejedben, hogy ha barátnőm lenne, akkor annyiban hagyod a dolgokat. Elianak joga van tudni a múltjáról. S ebben akkor is támogatnám, ha férjezett lenne és történetesen nem én lennék az, csak a nem jóbarátja. És a férjének is joga van tudnia erről. Ő... a férje... párja keresteti? Mióta?
Újabb mozaik kerül a helyére.
- Nem. Semmire.
Komolyan hallgatom, s a süteményt kezdem el enni, erre Cicufer érdeklődni kezd.
- Szabad adnom neki egy falatot? Nem adok neki többet. - engedélyt kérek Erictől, s ha megengedi, akkor a mutatóujjammal beletúrok a sütimbe, s Cicufer elé tartom, ismerkedjen és fogyasszon sütit.
- Mindig menj a megérzésed után. Elvárások azonban ne építs köré. Ha kiderül, mégsem Elia az, nehezebb lesz elengedni. - és veszek én is a sütiből.
- Ismerek egy ... terapeuta, jóst, aki nekem is segített. Nem hittem neki, amikor mondta, ki vagyok, ám azóta minden, amit mondott rólam... igazak. Elinek is tud így segíteni, deeee... - ahhoz Eli beleegyezése is kellene, márpedig nem akarom a nyugalmát megbolygatni. Egy lehetőség talán van. Nekem nem megy még, és nem akarok félreinformálni senkit sem.
- Eliat nem kéne beavatni még. Viszont az a terapeuta tud máshogy is kérdezni, és az is pontos volt az esetemben. S ahhoz Elia jelenléte sem kell... - nézek rá.


 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Sat Feb 25, 2023 12:20 am

Terra
Jelen
Andrew
Önkéntelenül elmosolyodom, ahogy Cicuferről kezdünk beszélni. Imádom a kislányt nem is vitás.
- Igen. Az autóm motorterében bújkált. Szerencsére még azelőtt megtaláltam, mielőtt beindítottam volna. Aztán elvittem állatorvoshoz, mert keservesen nyávogott. Azt hittem, hogy nagy a baj. De kiderült, hogy csak nagyon éhes volt. Illetve az állatorvosról is kiderült, hogy jófej srác, és hozzánk hasonló is. - abba nem megyek bele, hogy milyen szeretettel bánt Cicuferrel, mert akkor azt is biztosan elmesélném, hogy többször is azt hittem, nekem szólnak a becenevek. Vagyis volt azért ciki része is, de a lényeg, hogy a kislány egészséges.
- Igen? Akkor ezt fel is írom, mint potenciális választ erre a kérdésre. - nevetni kezdek. Már Marcel is kérdezte, és nem igazán tudtam, hogy mit kéne felelni erre. A nehéz szerintem ugyanis relatív. És az ébredése után már annyira nem érdekelt, hogy előtte lakatot kellett tennem a számra. Szimplán csak örültem neki, hogy már nem kell.
- Köszönöm. A sütit is. - nem terveztem enni is, de így meglátva a sütit… Hát elég jól néz ki. Nem is fog a tálcán maradni. Előbb viszont a kávét kezdem inni, és nagyon ízlik. Elismerően hümmögni kezdek, és Andrewra tekintek.
- Nagyon finom. Köszönöm. - Cicufer pedig úgy tűnik, hogy felfedezni készül, leginkább Andrewt. Teljes mértékben hagyom kibontakozni, még akkor is, ha egy ici-picit azért féltékeny vagyok, amiért elfelejtett engem. Nem baj. Belefojtom a sütibe a bánatom. Az is nagyon finom.
- Hát őszintén… szerintem nagyon minimális az esélye, hogy egy ekkora univerzumban majd pont rá fogok találni.  De kerestem már mást is, akire szintén nem volt esély, és mégis megtaláltam. - azt egyelőre nem mondom ki, hogy arra az Igazira gondolok, akit Marcel emlegetett, mert még nem lehetek biztos benne, hogy azt találtam meg Brigidben. Részemről igen, de hogy az ő részéről… hát még mindig vannak bennem kérdőjelek. A hasonlat azonban még így is áll.
- Hogy érted, hogy elveszett? És… bocsi a kérdésért, ha nem akarsz természetesen nem kell válaszolnod, de ‘csak’ jóbarátod? - tudom, hogy feltehettem volna finomabban is ezt a kérdést, de talán jobb, ha már az elején tisztázzuk. Ha ugyanis olyan barátnőről van szó, akkor nem fogok tovább kutakodni. Még Gabriel miatt sem. Akkor inkább a sorsra bízom ezt a kérdést, és én kimaradok belőle. Ha viszont tényleg csak sima barátok… Akkor többet kell tudnom.
- Vagyis nem csak arra nem emlékszik, hogy ki volt, hanem arra sem, hogy… nos ki volt itt? - szegény… ez tényleg durva lehet. El sem tudom képzelni, hogy egy ekkora feketelyuk legyen az emlékezetem helyén. Már azt sem szeretem, ha egy-egy este kimarad, ezért is korlátoztam az utóbbi időben az italfogyasztást. Meg másért is persze…
- Egyelőre csak az a megérzésem támadt vele kapcsolatban, hogy akár ő is lehet. Illetve az alapján, amit eddig mondtál, még mindig nem lehet kizárni a lehetőségét. Akkor pedig tovább kell vizsgálnom. Még akkor is, ha tényleg nagyon kicsi az esély. - az a helyzet, hogy egyrészt a barátaimért bármit megtennék, másrészt… be kell látnom, hogy eléggé romantikus alkat vagyok. Egy ilyen egymásra találásban segédkezni pedig elég menő lenne ugye.
- Na meg… milyen király lenne már, ha tényleg ő lenne az. Azt a boldogságot képzeld el… - tudom, hogy ő nem ismeri Gabrielt, de biztosan van rálátása arra, hogy mit érezne akkor, ha megtalálnánk a párját. Ennyire viszont nem lehet előre szaladni. Biztosra kéne menni valahogy.
- Szerinted hogy lehetne kideríteni, hogy ő-e az? Mert hiú reményeket nem akarok ébreszteni a barátomban. - ezt nyíltan meg is lehet mondani, hogy “Figyu, itt van ez a lány, de azért ne reménykedj”, ám ez még sem ugyanaz. Ha nem lesz jobb, akkor marad ez, de azért bízom Andrewban, hogy van jobb ötlete.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Fri Feb 24, 2023 10:49 pm




Andrew
It's you again



Being honest with yourself
Only with that
you can develop.











Egy "mmm" hümmentés kíséretében veszem tudomásul. Sok képességem van, vaaan, ha angyal lennék most csak, ami belefér a csodatételbe, ám sosem a magam érdekében dolgozom vele. Szerintem egy nagyon jó megkötés.
Komolyan nézek a kiscicára, még nagyobb szeretettel. Mindenki hős szerintem, aki a terrai életet választja, vagy bármilyen életet.
- Talált cica?
Halvány mosollyal bólintok.
- Szívesen.
Visszafordulok egy kicsit, s úgy válaszolok.
- Szívesen! - ezt azért nem kellett volna, mert ahogy a hálóba lépek be, a küszöbön majdnem átesek. Nem igazán megy érzékelni a testet, azóta még inkább nem, hogy emlékszem.
Már fordulnék is ki, amikor egy árny megjelenik, s a hátam mögé bök.
- Hogy? - továbbra is bök, megfordulok, és nem értem. - Nem értem... ááá, hogy fordítva volt. Köszönöm! - visszahelyezem az eredeti állapotába most már végleg a holmikat, s kifelé menet rámosolygok az árnyra, aki el is tűnik.
- Nagyszerű. - megszerettem a kávéházat, ezért is gondolkodom, hogy talán inkább nekem kéne nyitni egyet. De nagyon nehéz belefogni, tőke is kéne hozzá, így megint azzal játszom, hogy.... játszom. Érdekes.
- Ez egy nagyon szép hasonlat. - kevesen kívánják megosztani úgy, mint Eric. Sokkal inkább diktálni szeretnének, hogy őőőők tudják. De te nem.
Szinte kórusban mondják, hogy hoznak vizet, mire szélesen elmosolyodom.
- Szuper! - s kikérem számára a kávéspecialitást, s mivel tudom, mivel a legfinomabb, azt is kérek bele. S kérek ki süteményt is.
Viszem mindkettőnk tálcáját, mert sejtem, hogy Cicufer azonnal birtokba venné azokat, s az egyiket le is teszem Eric elé. Teljesen megkönnyebbülten, mert se meg nem botlottam, se nem estem el, nem is ejtettem le semmit.
Dekódolom a szavakat, s figyelek. Először nem értem a véglegesen eltűntet, aztán leesik, bólintok is, igaz, kicsit hosszabb idő után.
- Értem. - Cicufer érdeklődni kezd irántam, így nyitok felé, érzékeltetve, hogy én is ugyanolyan kíváncsi vagyok rá, s a kinyitott tenyeremet tartom az asztalnál.
Az imidzs-váltás megint hosszasabb gondolkodást igényel, végül azt is megértem.
- És úgy gondolod, őbenne megtaláltad? Ő lenne az? - próbálom a hézagokat betömködni.
Cicufer közben közelebb jött, s egy finom fülvakarás után úgy döntött, hogy az ölemben feküdni kényelmesebb. Ez meghat, Marcel macskái is rajtam kötnek ki, ha átmegyek hozzájuk.
- Emm... - ha egy éve kérdeznek erre, ha nem is tagadtam volna meg, azért zavarba jöttem volna. Most csak kezdem érteni, miért is valószínű, hogy Elia az, akit keres. De még így sem biztos.
- Egy elmegyógyintézetben. -nem köntörfalazok, de még így nem derül ki minden, így folytatom.
- Kezdtem elveszíteni a kapcsolatot a külvilággal, s egy kisebb gond után úgy döntöttem, hogy jobb, ha kezelésekre befekszem, a diagnózis után ezt is javasolták. És ott találkoztam Eliával, ő is, mint ellátott, ápolt volt ott. Sokkal elveszettebb, mint én, s valahogy egymásra találtunk ebben. Jóbarátok lettünk. - megkavarom a kávét, mielőtt iszok. Annyira nem könnyű erről beszélni. Akkor azt hittem, onnan már nem jövök ki többet, egyre súlyosabb szintre süllyedtem, hiába mondták előtte ők is, láttam rajtuk, hogy annál sokkal mélyebbre estem. S hogy baj van. Így elkezdtem feladni a reményt, s egyedül Elia volt az, aki bent tartotta a lelket bennem, és Olivia, meg a szülei, akiknél elsírtam magam, amikor először eljöttek. A szüleim még csak nem is küldtek semmit, pedig kaptak értesítést.
- Én előbb kerültem ki onnan, így amikor Elia is kikerült, segítettem neki, hogy eligazodjon ebben a világban. Hiszen valóban nem voltak emlékei, minden teljesen új és szokatlan volt neki.
Veszek a süteményből. Az az egész olyan mélypont volt az életemben, amit most már értek talán, miért történt.
- Miből gondolod, hogy Elia az, akit keresel?

 

Ciaran






Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Wed Feb 08, 2023 12:35 am

Terra
Jelen
Andrew
- Bizony. - korábban azt mondtam volna, hogy én is szeretnék olyan képességet, amiben a nők ajtaja mögött termek, és leginkább ott is maradok, de már eljutottam arra a pontra, hogy csak egy ajtó mögé szeretnék bekerülni… Az viszont nem változott, hogy maradnék is ott.
- Amikor a nevét kapta, még nem is gondoltam, hogy mennyire illeni fog hozzá. Ne tévesszen meg a cuki külső. Vérengző fenevad, ha a kajájáról van szó. - nem tudom, hogy amiatt, mert éhezett, mielőtt megtaláltam, vagy csak szimplán erős jellem, de ha a közelébe megyek, amikor eszik, nem csak fúj, hanem meg is harapna, ha tudna. Tényleg egy kis fenevad. De remélem idővel majd rá fog jönni, hogy én biztos nem akarom elvenni a kajáját.
- Köszönöm. - szélesebb lesz a mosolyom a szavait követően. Még mindig nem reménykedem abban, hogy ő lesz az, akit Gabriel keres, de így határozottan jobb információt szerezni, mint megint beállítani ismeretlenül valakihez. Az első alkalommal sem volt jó buli. Főleg annak fényében, hogy Olivia aztán tényleg nem szolgált rá semmilyen gyanakvásra. Sőt…
- Csak nyugodtan. Nem sietünk. - Cicufer láthatóan élvezi Andrew társaságát, és csak azt nehezményezi, hogy végül távozik egy pár pillanatra. Én pedig már el is kezdtem magamban jegyzetelni. Elia… És Andrew nála hagyott valamit. Nem túl feltűnően, de azért megnézem, ha tudom, hogy pontosan miért is ment vissza Andrew. Illetve az is feltűnik, hogy van kulcsa. Eeeeeezzz azért sokat mond. Vagyis lehet, hogy sokat mond. Most kivételesen reménykedem benne, hogy Elia nem az a nő, akit keresek, mert nem szívesen kérdeznék rá Andrewnál, hogy ha már holmikat hagy itt és kulcsa is van, akkor milyen kapcsolatban is állnak pontosan egymással. Hiszen az tiszta, hogy nem testvérek…
- Tökéletes. Egy kávé jól is esne. - ‘keményen’ dolgoztam a napokban, hogy a lakás szép legyen. Még akkor is, ha meg van rá az esély, hogy fölöslegesen csináltam… Én azért reménykedem. Mindig…
- Hát… nehéznek azért nem mondanám, de… kicsit olyan érzés, mintha nálam lenne a világ legfinomabb csokija, de nem adhatok belőle másoknak, mert allergiásak rá. Pedig olyan szívesen megosztanám… - főleg Marcel előtt volt nehéz titkot tartani, hiszen vele még ‘múltam’ is van. Andrew esetében könnyebb volt, mert nem ismertem a korábbi életében. Talán ez a legnagyobb különbség. Viszont nem tudok már sokáig ezen merengeni, mert végül megérkezünk a kávézóba, és Cicufert tényleg tárt karokkal fogadják.
- A vizet megköszönjük. Az sosem árt. - nem tudom pontosan mikor kezdtem többes számban beszélni Cicuferről és magamról, de tény, hogy nagyon a szívemhez nőtt. Most már le sem tudom tagadni, hogy imádom a cicákat. A kutyákat is, de azért egy cica… Hát tényleg ennivaló, amikor a véremre szomjazik evés közben. Most ezért sem kérdezem meg, hogy esetleg van-e neki valami elemózsia. Háború törne ki. És az autóban is van neki bőven finom falat, addig meg kibírja, mert eleve teli pocakkal hoztam el otthonról.
- Ó. Köszönöm. Akkor mindeképp kipróbálnám a specialitásukat. - kedves Andrewtól, hogy meghív, főleg annak fényében, hogy megint ő tesz nekem szívességet. De eszemben sincs visszautasítani az ajánlatot. Majd legközelebb én vendégelem meg valamire, talán már a szépen felújított lakásomban. Azért lenne miről beszélnünk, hiszen az ébredésével biztosan neki is lettek új élményei. Én pedig szívesen meghallgatnám a tapasztalatait. Előbb viszont Gabrielről beszélnék, hiszen ezért kerestem fel Elia lakását. Csak Cicufert kell elengedem, mert látom, hogy ismét Andrew felé nyúl. Nem, nem leszek féltékeny…
- Szóval van egy barátom. Szép szál tollas legény akárcsak jómagam. És kezdetben szerencsésen alakult az élete, hiszen megtalálta a másik felét. Minden tökéletes volt. Aztán a hölgy… mondjuk úgy, hogy véglegesen eltűnt. - nem tudom, hogy hall-e minket a többi vendég, ezért fogalmazok óvatosan. Ha Andrew nem érti, akkor persze részletezem, halkabb hangerővel, de egyelőre nem mondanám ki a halál, és újjászületés tételeket ebben a formában. Illetve a telepatikus kommunikációhoz is csak végső esetben fordulnék.
- Várta, hogy visszatérjen egy esetleges imidzs váltás után, de ez nem történt meg. És azt sem tudja, hogy pontosan hova ment az eltűnésekor. - vagyis, hogy már felvállalta-e az új életciklusát, és ha igen, akkor milyen formában. Csak az biztos, hogy előző életében ő is tollas volt. És pont ezt éreztem meg Elián a boltban, amikor láttam.
- Meg akarja találni, de a hagyományos módszerek csődöt mondtak. Ezért nagyon szeretnék neki segíteni. Így amikor éreztem, hogy Elia is különleges, gondoltam megnézem, hogy mit lehet tudni róla. - egyébként lenyűgöz, hogy még mindig nem adta fel Gabriel a keresést. A helyében valószínűleg én sem tenném, de akkor is példaértékű az elszántsága. Szerencsés a nő.  De arra még mindig kicsi az esély, hogy Elia az. Vagyis kérdeznem kell Andrewtól.
- Te honnan ismered Eliát? - kezdjük talán ezzel. Már ez is sokat fog mondani. Illetve igyekeztem úgy elmesélni Andrewnak a történetet, hogy bármikor tudjon közben kérdezni. Vagyis mostanra már lehetséges, hogy Cicufer az ölébe is bekéredzkedett, mert tényleg nagyon érdeklődik iránta.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Tue Feb 07, 2023 11:33 pm



It's you, again

Eric
Terra
Jelen

- Tényleg? - adom a komolyan meglepetett, az utána érkezö mosolyom sejteti, hogy nem igazán gondolom komolyan.
A nyávogás, majd a név, hosszasabb ideig nézegetem a kiscicát, s azt is, miként reagál arra, hogy kézbe lett véve. Igazán összenöttek már a röpke  idö alatt is.
- Szervusz, Cicufer. Érdekes neved van, ám annál bájosabb, s illik hozzád. - nem nyúlok felé, majd ö eldönti, kíván-e velem találkozni, ugyanakkor nekem is illik kimutatni az érdeklödésemet az irányába. Azt hiszem, az egyik ilyen tanulság két dologban történt meg részemröl: egy nagy baromság az, hogy az állathoz nem szabad közeledni, ha ismerkedni kívánunk vele. Ha nem mutatjuk ki felé, hogy érdeklödünk, akkor úgy veszi, le van magasról tudva, és akkor valóban békén hagy. Az ember meg úgy veszi le, hogy a kutya tojta le magasról képletesen. Szépen félrement, pedig mind a ketten tisztelettel kezelték a másik privát szféráját. A másikat ébredésem után értettem meg: lehet, hogy mi odaátról átlátjuk az egészet, hogy ki, miért is jött ide, ám ha nem mutatjuk meg azoknak, akiket érdekel, akkor nem fogja tudni. Érdekes, hogy tanultam magunkról is. És ezt, odaátról nem tudni, ahhoz benne kell lenni.
- Rendben. - némi csendes gondolkodás után válaszolok. Nekem már akkor gyanús volt Elia amnéziája, amikor találkoztam vele. Mint amikor lekapcsolnak egy tévét, és eltörik a bekapcs gombot.
Cicufer kinyilvánította az érdeklödést felém, most már eléteszem a kezem, az álla alá, felé, hogy ne érezze fenyegetésnek. Egyböl nyalni kezdi, meg nekidörgölözik, elnevetem magam.
- Rendben, csak hozom, amit itt hagytam és szóltam Elianak, hogy elviszem. - azzal fordulok is vissza, a töltöt most persze megtalálom, és mindent visszarakok a helyére.
- Mehetünk is. - megkeresem a kulcsot, s becsukom az ajtót.
- Ismerek itt egy kávézót, ahová Cicufert is örömmel fogadják. - egyre több állatbarát kávézó és egyéb helyek nyílnak és vannak most már.
Rápillantok, majd a cicusra, s magam elé.
- Nehéz lehetett - igaz, nekünk is hallgatni kellett a terraiak elött, ebböl megértem, hogy nem könnyü ezt titokban tartani.
A kávézó annyira nincs is messze, és találunk olyan helyet, ahol nyugodtan beszélhetünk. Cicufert kitörö örömmel fogadják. Olyannyira, hogy bár a szolgáltatás jár a kedvenceknek, többen is felajánlják, hogy hoznak neki vizet.
- Meghívlak. És ajánlom a sepcialitásukat. - annyira semmidrangú lett a pénz számomra, hogy nem igazán foglalkozom vele, s talán éppen ezért: élvezni kezdtem az ezzel való foglalkozást. Míg máshol tényleg csak jelképes, itt "értéket" adnak neki. Kár, hogy más jóval többet ér, és éppen azt becsülik le. Ez is tapasztalat, s érdekes.
- Mi az, amit mondani szeretnél? - ülök le, közben azért Cicufer is megfog, s érdkelödik felém, akkor a kinyújtott kezemet eléhelyezem.


emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Eric Castor Thu Jan 26, 2023 10:58 pm

Terra
Jelen
Andrew
Szeretem a meglepetéseket, bár leginkább a kellemeseket ugye. Ezért óhatatlanul is olyan helyzetbe sodrom magam időnként, amiben a bizonytalansági faktor azért megvan rendesen. Ez is olyan szitu, mert nem ismerem a lányt, akihez tartunk Cicuferrel, és annak az esélye, hogy valóban azt fogom itt találni, akit Gabriel keres, nagyon kicsi. De arra azért nem számítottam, hogy Andrew fog ajtót nyitni. Ennyire nem kicsi a világ, de úgy tűnik, hogy mégis.
- Király képesség. - a nevetésemben azért benne van, hogy a korábbi ilyen jellegű találkozásunkhoz képest, most kifejezetten megnyugszom, hogy őt találom itt. Ez ugyanis azt jelentheti, hogy ismeri a lányt, akkor pedig sokkal könnyebb lenne kideríteni róla ezt azt. Meg kevésbé ciki is a dolog…
- Hát… - kevésbé, de attól még azért elég kínos ez a szitu. Mielőtt válaszolnék önkéntelenül nyúlok a tarkómhoz, hogy végig simíthassak rajta, de Cicufernek nem igazán tetszik ez a mozdulat, és hangosan felnyávog.
- Pardon. Andrew, ő itt Cicufer. Cicufer, ő itt Andrew. - érdeklődően szaglászni kezd, és fészkelődni is. Ezért kiveszem a zsebemből, és inkább a kezembe fogom. Ha pedig nagyon Andrewhoz akar menni, esetleg ő is nézi a cicámat, akkor a kezébe adom. Ahogy alakul.
- Az az igazság, hogy tényleg csekkolni jöttem a lányt, aki itt lakik, de nem úgy ahogy gondolod. Beszélhetünk esetleg? Ha ismered, akkor tudnál nekem segíteni. - egyelőre nem mozdulok, de egy valamit megjegyzek, ami fontos lehet.
- Hosszú sztori lesz. Szóval dumálhatunk máshol is akár. - nem akarom, hogy behívjon a lakásba, de persze, ha Andrewnak így lenne kényelmes, akkor nem fogok tiltakozni. Főleg, mert Cicufer most már tényleg komoly érdeklődést mutat Andrew iránt, és mivel nem vagyok féltékeny típus (annyira…), nem is szívesen zavarnám meg a turbékolást. Meg nagyon csípem Andrewt, szóval eleve szívesen töltöm vele az időmet. Ha most ezzel más valakinek is tudok segíteni, akkor pláne teljesen megéri a dolog.
- Olyan jó, hogy végre nyíltan tudunk beszélni. - egy széles mosoly költözik az arcomra, függetlenül attól, hogy végül hol fogunk beszélgetni. Tudom, hogy zavarban kéne lennem amiatt, mert Andrew tulajdonképpen egy angyal, de én csak egy kedves, és szerető srácot látok benne, aki mindenkinek jót akar. Az ilyet nagyon bírom, és persze azt is, hogy mostantól nem kell titkozlóznom. Vagyis hát… Azért nem fedném fel az életem minden részletét előtte persze…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Andrew West Thu Jan 26, 2023 9:40 pm

It's you

Again

Terra - Eric - Jelen

Még fel tudtam hívni Eliat,  hogy megkérdezzem, nála maradt-e a töltőm a telefonhoz. Az olcsó telefonok hátulütője az egyedi töltő, és nem csak abból áll egy töltés, hogy bárkiét elkérhetem. De többre nem futja, és annyira nagyon nem is foglalkoztat, hogy a legújabb kütyüm legyen. Éppen ezért nem marad más, mint elmenni Eliahoz. Valójában nem is baj, hogy elmegyek. Mindenféle csip-csup ürügyet kitalálok, hogy átugorhassak hozzá, ha nem éppen Anubist támogatom, vagy Oliviát. Szükség van arra, hogy ahol élnek, léteznek, a nem odavaló energiákat megszűntessem, kitessékeljem őket. Anubis pedig szintén olyan szakaszába érkezett életének, ahol és amiben szeretnék ott lenni mellette.
Ez cseppet sem segít azon, vagy talán mégis, hogy felébredtem. Mindenre emlékszem, elég csak ráfókuszálni, de emberi aggyal és elmével nagyon nehéz követni, és így még jobban becsülöm azokat, akik arra vállalkoztak, hogy segítenek. Nagyon nehéz. Ráadásként nemcsak kicsit jöttek vissza képességeim, hanem nagyon, és még fogok fejlődni. Ezt nem nagyon mondogatom senkinek, fenti testvéreim tudják: feladataim hamarosan véget fognak érni fizikai formámban. Nem tudom, mennyire vagyok ezért szomorú vagy boldog. De hogy kétbalkezesebb, az egészen biztos. A test nagyon korlátoz, és mostanában többször mászkálok inkább úgy vele, hogy azon kívül helyezkedem el. Ennek következtében már nemcsak az ajtófélfák és a szék, valamint asztallában a fő akadályok.
- Ömmm... - nézek a lesodord papírzsepi tartóra, ami ki is nyílt. És nem húzogatós. Szerncse, hogy az ágyra esett, nem a földre. Így a fülem mögé kanyarítom hajam, s elkezdem a dobozba visszapakolni.
Úgy döntöttem, amint Anubis élete a helyére terelődik, melyet türelemmel kivárok, elgondoltam egy kávézó nyitásán, és elég nehéz helyzetben vagyok azzal, hogy ha meglátják a múltamat. Így fordítottam a helyzeten, és ott kezdtem el segítség után nézni, ami miatt amúgy elhajtanának. Éppen ezért kéne a telefon is, mert ügyeket intézek, már csak két új taggal bővült társaim ügyén is. Nem vettem számításba, mennyibe is kerül egy kutya tartása. Hát még kettő! De  imádom őket.
Kopogtatnak, és megállok a mozdulatban. Elia elhagyta a kulcsot? Szavak nélkül sietek a bejárati ajtóhoz és kinyitom, ha rossz energiák lennének mögötte, talán akkor is.
A látványra fel is ugrik a szemöldököm. Végig is nézek rajta, de csak egy helyen akad meg hosszabb ideig a tekintetem. Egy kíváncsi szempáron. Aztán feljebb pillantok, a másik szempárba.
- Erre specializálódtam. - nevetem el én is magam.
- Mit keresel itt? Megint valamelyik barátod barátnőjét csekkolod? Csak szólok, több terrrr...tesóm nincs. - majdnem kimondtam a terrai tesót. - Fogadott sem, fél sem. Most miért vagy itt? - tényleg kíváncsi vagyok, hátha tudok segíteni. Azt már tudom, hogy hatalmas szíve van, s segít mindenkinek, aki szükségben van.

Emme

Andrew West
Andrew West

Origin : Mennyek
Skills : Csodatétel, Elemek
Profession : Leader of Seraphims
Play by : Diego Boneta

https://elementals.hungarianforum.com/t18-andrew-west#28

Back to top Go down

It's you again Empty It's you again

Post  Eric Castor Tue Jan 24, 2023 7:43 pm

Cicufer egy hölgymágnes… Persze nem ezért fogadtam be, hanem azért, mert már akkor elrabolta a szívemet, amikor először megláttam. Az csak egy nagyon kellemes meglepetés volt, hogy még a szomszéd lány is észrevette újra, hogy létezem. Már nem aktuális a dolog, hiszen találtam valakit, aki komolyan érdekel, de azért jól esik, hogy néha beugrik… a cicához. Meg leginkább az, hogy kedves velem. Cicufer előtt ugyanis kifejezetten goromba volt, amikor meglátott. Az pedig nem jó, még akkor sem, ha úúúgy, már nem érdekel.
Na de mindegy. Jelenleg ugyanis egy csomó más dolog foglalkoztat. Marcel felébredt, és ennek szívből örülök. Most persze furcsa még egy kicsit, de bele fogunk rázódni. És nem mellesleg, teljesen visszakaptam a barátomat. Azért ez elég menő dolog.
Viszont nem Marcel az egyetlen ismerősöm. Sok barátom van univerzum szerte, és mivel fontosak nekem, ha tudok segítek nekik, amiben tudok. Gabriel esetében mondjuk konkrét ‘haditervvel’ sosem tudtam előállni, de mindig nyitva tartottam a szememet, hátha látok valakit, akire illik az általa adott ‘személyleírás’. Természetesen nem hitegettem, és mondtam neki, hogy ez leginkább a “tű a szénakazalban” esete, de ettől függetlenül ha érzékeltem valakit, aki leszületett a Terrán, vagy furcsa energiái voltak az univerzum egy másik részében, akkor annak utána néztem.
Így történt azzal a lánnyal is, akit teljesen véletlenül érzékeltem egy boltban. Az egyértelmű volt a számomra, hogy nem egyszerű Terrai, így egy darabig… hát óvatosan követtem. Nem láttam rajta semmit, ami utalna rá, hogy Ő az, akit Gabriel keres, de olyan nyomot sem találtam, hogy nem ő az. Vagyis mivel ráértem, azt megnéztem, hogy hol lakik… Tök szolídan. Nem vett észre. Egész jól belejöttem ebbe megfigyelés dologba. Amennyire feltűnő jelenség vagyok időnként, pontosan annyira be is tudok olvadni a tömegbe egy jó napszemüvegben. És az mindig van nálam ugye.
Pár napig viszont nem foglalkoztam a dologgal, és természetesen nem említettem az esetet Gabrielnek. Szinte biztos, hogy vakvágány, de azt elhatároztam, hogy felkeresem és beszélek is ezzel a lánnyal, hátha megtudok róla többet. Csak kellett valami ürügy…
Erre pedig tökéletes Cicufer. Még mindig egy tündéri kis apróság, ezért nincs olyan személy, aki ne olvadna el tőle automatikusan. Ha pedig bekopogok egy nő ajtaján azzal, hogy “Szia, nem a tiéd ez a kiscica?” akkor még nem is vagyok olyan gyanús. Vagyis igen, de nem vészesen, így remélhetőleg nem hívja rám a rendőröket, hogy egy perverz vagyok. Az egyáltalán nem vagyok. Csak időnként nőket követek, hogy megtaláljam a barátom elveszett kedvesét. És macskákat viszek a lakásukhoz, hogy ne nézzenek hülyének… Engem, persze csak az aggaszt, hogy ne találja olyan aranyosnak Cicufert, hogy azt hazudja az övé, mert én biztos, hogy nem adom oda neki… akkor bocsi Gabriel a csajt lapátra teszem, de úgy élből.
Mindenesetre mikor elindultam a lakás felé félretettem minden aggodalmamat, és Cicufernek is tökéletes helyet találtam a kantáros nadrágom első, nagy zsebében. Úgy néztem ki, mint egy festő mázoló, de Cicufernek nagyon tetszett a zseb, így a divat másodlagossá vált a szememben. És nem mellesleg, remélhetőleg így barátságosabbnak is nézek ki. Még néhány festékpötty is van a nadrágon, mert én festettem ki az albérletem, és egyébként nem vagyok ügyes. Az arcomról csak napokkal később tudtam eltüntetni a nyomokat.
Arra viszont nem figyeltem, hogy otthon lesz-e lány vagy sem, mert a továbbiakban nem követtem ugye. Csak reménykedni tudtam abban, hogy egy délután öt órai látogatás esetén otthon találom, mert jó lenne elsőre lefutni azért ezt a meccset. Cicufer el van ugyan, de nekem más dolgom is lenne.
Vagyis kedves mosollyal, de azért némi türelmetlenséggel álltam meg az ajtaja előtt, mielőtt becsöngettem volna. A házba simán bejutottam, mert nyitva volt az ajtó. Nem egy túl jó környék, és biztos vagyok benne, hogy valamelyik lakásban, még… hmm… szórakoztató fűszernövényeket is árulnak. Szagok alapján legalábbis. De nem ebből a lakásból jön, így mikor ajtót nyitottak végül nekem, kifejezetten örömtelivé vált a mosolyom. Hogy aztán amikor megláttam, hogy ki nyitott ajtót, egy pillanatra ledermedjek, és végül nevetni kezdjek.
- Szia Andrew. Minden általam meglátogatott hölgy lakásában te nyitsz ajtót? - csak ugratom, mindenesetre, ez egy igen érdekes véletlen. Így majdnem teljesen el is felejtem, hogy valójában miért jöttem.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

It's you again Empty Re: It's you again

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum