Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


First dance

3 posters

Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Sat Sep 09, 2023 8:37 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."


Bár gyógyítok, közben érzem mindazt, ami Madisonból árad a férfi felé. Fiú?  S valahogy ösztönösen óvnám. Főleg a fiút, amit annak fogok fel, hogy jelenleg ő van a legveszélyesebb állapotban.
- Időt. Hogy biztonságban legyen. - de meg tudom őket védeni? Eddig nem úgy tűnik...
Látom, ahogy átalakul, s tudom, még magamról is, hogy majd belép a bálterembe, azok, az lesz, amit látni akarnak, vagyis elvárnak. És érzékelem a belőle áradó aggodalmat is, ahogy lassanként elrejti.
Valóban erről kéne szólni az életünknek? Utálom az egészet.
Belém karol, s úgy teszem kezem, amibe karol, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.
- Mi lenne, ha tegeződnénk? - nem nagyon megy a mosoly, csak halványan. - A nevem Brandon.
Érzek felőle valamit, rápillantok, ahogy már haladunk a bálterem felé, de még nem vagyunk a folyosón.
Nem szólok semmit, válaszul kezem kézfejére helyezem. Bárcsak meg tudnám adni azt a biztonságot, amit megérdemelnének...


Egész végig teljesen máshol voltam, míg a legnagyobb “örömök” közepette végül bejelentették az eljegyzést. Sokkal inkább Madisonra figyeltem, hogy támogatást adhassak neki, belül azonban üresnek és értéktelennek éreztem magam. Az idő elfolyt, az akaratommal együtt, s hagytam, hogy rongybabaként üljek a sötétben a maszk mögött. Már mindegy. Nekem, legalábbis. Képtelen vagyok magam felrázni abból, hogy mostanra már a semmi lennék, vissza se néznék.

Mivel valójában már akár egy párnak is tekinthetők lennénk, együtt távozunk, a hajóm felé.
- Még pár órát aludni fog, a szervezete helyrejöjjön. A baloldali kabinban van. - a gyógyítóm máris távozik a hajó folyosóján. Madisonra tekintek.
- Hova vihetünk benneteket? Vagy ránk bízod magad? - pont rám. Nevetséges.
Úgy fog történni, ahogy Madison szeretné, én pedig hamarosan lakosztályom felé vezető folyosón haladok. Napokba fog telni, mire visszaérek magamhoz, tudom.



Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Mon Jul 17, 2023 1:56 am

After everything

   
Súlyosabb érzelmek lapulnak Brandonban, mint amire számítottam, és más körülmények között nem is így zajlana a beszélgetésünk. Mindent megtennék azért, hogy segítsek neki, elvégre ő nem az ellenségem, és… hasonló nyomás alatt kell élnünk az életünket. Azonban képtelen vagyok kétfelé szakadni. A tudat, hogy Queil veszélyben van, és a büszkeségem miatt jutott ide, felülír mindent. Brandonnak talán van valaki az életében, aki mellette áll, és megadja neki azt, amire szüksége van, de Queilnek nincs senkije… Ő feláldozott mindent azért, hogy engem megvédjem, és engem terhel a felelősség, ha valami történik vele. Ez pedig azt jelenti, hogy nem eshet baja. Nem engedem. Nem érdekel, hogy kit kell eltaposni, vagy kivel kell… semmi sem érdekel. A harag örvényként tombol bennem.
Egészen addig, míg oda nem érünk a terembe, ahol… fogva tartják Queilt. Ekkor eltűnik belőlem a düh, és csak a félelem marad, hogy el fogom veszíteni őt. Így fog véget érni, azután, hogy sikerült őt kiszabadítani arról a helyről, és olyan sok mindenen mentünk át… együtt… Ez nem történhet meg.
Minden erőmre szükségem van, hogy ne törjenek elő a könnyeim, de akkor is visszatartom őket. Nem oldana meg semmit sem, és az is lehet, hogyha egyszer megindulnának, sohasem állnának le. Ugyanis érzem, hogy Queil mennyire gyenge és én semmit sem tudok tenni ez ellen.
Brandon viszont igen.
Kétségbeesetten kérem a segítségét, és szinte fojtogatom a tekintetemmel, amíg nem kapok tőle választ. Szívem szerint kiáltanék, hogy csináljon valamit, de tudom, hogy az sem oldaná meg a helyzetet. Egyedül a türelem, és a lélegzetem önkéntelen visszafojtása, amíg el nem indul Queil felé. Odébb húzódom egy kicsit, hogy Brandon hozzáférjen, és amikor megérinti rögtön a tekintetét keresem, mintha abból ki tudnám olvasni, hogy mekkora a baj. Persze nincs ilyen képességem, ezért Queil kezét még ekkor sem engedem el. Az univerzum összes kincséért sem…
Ereimben azonban megfagy a vér, amikor meglátom, hogy mi van Brandon tenyerében, és elhangzik egy bizonyos szó is. A mozaik darabkák hirtelen állnak össze egy képpé, bennem pedig ugyanazzal a lendülettel összetörnek valamit. A mellkasom szorítani kezd, és érzem, hogy a levegőt is egyre nehezebben veszem. Talán ezért fogom Queil kezét mégerősebben, és továbbra sem áll szándékomban, akárcsak egy pillanatra is elengedni…
Néhány pillanattal, vagy akár órákkal később viszont megérkeznek még hárman. Csak lassan értem meg, hogy ők segíteni akarnak, és Queil náluk biztonságban lesz. Hiszen elviszik innen. Hosszan nézek Brandonra, szavak nélkül, de végül elengedem Queilt, és csak a pillantásommal követem, míg elviszik. Nem kérdezem, hogy hová, nekem elég az, hogy messze az Apámtól…
- Időt? - a légzésem még mindig akadozik, akárcsak a figyelmem. Meg kell magamban ismételni, hogy mit mondott Brandon. Aztán megértem.
- Időt. Rendben. - felállok, és kihúzom magam. Talán könnyebb leplezni, hogy szétestem, ha magammal is elhitetem, hogy minden szuper. Megadjuk nekik, amit akarnak, és utána rendben lesznek a dolgok. Legfeljebb Queilt az univerzum másik végébe menekítem, és gondoskodom róla, hogy többé ne legyen okuk megkeresni…
- Készen állok. - lépek közelebb Brandonhoz, és ha engedi belé is karolok. A műmosolyt, még nem tudom magamra erőltetni, de hamarosan az is menni fog.
- Van tanácsa, hogy miként lehetnénk hitelesek? - azon kívül, hogy verjük szét az egész kócerájt. Az őszinte lenne a részemről… Ám végtelenül távol áll attól, amit elvárnak tőlünk. Ezért is érzem fontosnak, hogy mielőtt visszatérünk a forgatagba még elmondjak valamit Brandonnak. Ha kell akár meg is állok egy pillanatra.
- Köszönöm. - nem kell kimondanom, hogy mit. Biztos vagyok benne, hogy látta ő maga is…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Sun Jul 16, 2023 11:46 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."



Képtelen vagyok erre bárhogyan is reagálni. Képtelen vagyok felfogni most haragot, minden érzelmet úgy általában. Csak vagyok. A gondolataim elszaladtak, kiüresedtek. Minden értelmetlenné vált. Ami eddig is az volt. De őket meg akarom menteni. És megtalálni a bátyámat. Akarom? Semmit sem akarhatok már. Csak létezem.
A veszélyérzetre azonban reagálok, az ijedtség segít kicsit gyorsabban visszajönni, ha nem is teljesen. Nem ihatja meg!
Elfordítom arcom felőle, nem akarom, hogy lássa a feneketlen ürességet a szemeimben. Tudom, hogy ott vannak. Mert én is ott vagyok.
A kérdésre csak kiengedem a levegőt, s lefelé fordítom tekintetem.
Megrezzenek az érintéstől, s még inkább attól az energiától, ami elér Madisontól. Meglepődök. De képtelen vagyok hangot kiadni magamból, csak lehajtom a fejem. Már túl késő. Nekem. Másokat még megmenthetek. Próbálom összeszedni magam.
Ahogy belépünk, s ő suhan a férfi felé, újabb tőr forog szívemben. Kiengedem a levegőt, míg hallgatom a választ, s arcomra rákerülő maszk már nem engedi a tekintetemben sem azt láttatni, ami korábban volt. Visszavonultam a maszk mögé, összeroskadva az aggódó szeretet látványától. Anyámtól sem kaptam, tartott attól, beárulják apánál.
Nem is hallok semmit, pedig választ kapok a kérdésemre, csak a jelentet figyelem, sóvárogva magamban.
Késve ér el így kérdése még ha nem is érződik. Egy taktus kimaradt talán. Szavak helyett inkább közelebb lépek, addigra már figyelem a férfi testét. Mit is mondott, hogy hívta?
Queil.
Leülök melléjük, a férfi kezére helyezem sajátom. Nem lenne szükséges, de így gyorsabb, ha életveszélyben lenne. Márpedig abban van. Kétfázisú drog, a második fázis, másik növényből, halálos méreg. Most csak kómában van, hogy gondolattal se tudjon kommunikálni. Borzalmas...
Jó lenne a helyében lennem.
Hirtelen átcikázik rajtam valami, ahogy hozzáérek. Furcsán ismerős energia, de nem értem, hogyan. S teste is gyorsabban reagál, ahogy felfelé helyezett tenyeremben lassanként megjelenik a por, ami addig a testében volt.
- A nahilt. - nem fogom hozzátenni, hogy most. Benne volt.
Megérkezik a tégelyt tartalmazó pneumatikus injekció, s beadom a férfinak. Annyira furcsa hozzáérni.
- Vidd a hajómra. - a közben megérkező testőröm, másik kettő kíséretében óvatosan felnyalábolja a férfit, s Madisonra tekintenek.
- Vigyázni fogunk rá. - s ha Madison engedi, akkor egy villanás, s már a hajón is vannak a férfival. Madisonra tekintek.
- Adjuk meg nekik, amit akarnak. Nyerjünk... időt. - de mire?





Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Mon Jun 19, 2023 10:53 pm

After everything

   
Érzek Brandon felől valami furcsát, de nem tudom hova tenni. Jobban mondva most nem akarom hová tenni. Queil körül forog minden gondolatom. Őt kell megtalálnom. Őt kell biztonságba helyeznem. Minden más lényegtelen.
- Értem. - már elindultam közelebb hozzá, így nem fordulok vissza. Akkor viszont megtorpanok, amikor kijelent még valamit. A szememben pedig villan valami sötétség is…
- A pincsiknél? - erősebb lesz a hangom, és haraggal teli. Kezd ugyanis az a gyanúm támadni, hogy mégis tud valamit. Netán az ő keze is benne van a dologban? Akkor nem fogok jót állni a szavaimért…
Ám ez végül nem derül ki. Nem úgy, ahogy gondoltam… Ugyanis ahogy a pohár felé nyúlok, a furcsa, és már egyértelműen negatív érzet erősebb lesz. Az ijedtség az arcán pedig… Ez nem egy olyan férfi ábrázata, aki bántana másokat. Ez egy olyan tekintet, ami…
Most nem vállalhatok felelősséget mindenkiért. Ha nem éppen ebben a helyzetben lennénk, megtenném, és magamban meg is fogadom,  hogy segíteni fogok Brandonnak is, ha megtaláljuk Quilt. Ha…
- Aki? - felszökik az egyik szemöldököm. Nem tudom ugyanis, hogy miként akarta befejezni a mondatot. Szerintem elmondtam mindent. És a hanghordozásomból az is egyértelmű lehet a számára, hogy nem viccelek. Queil fontos nekem. És pont. Ha nem lenne az, akkor sem hagyhatnám, hogy az történjen, ami… ezt a mondatot meg én nem akarom befejezni, még magamban sem… Főleg mert… Azt hiszem megértettem, hogy mit csinált itt Brandon. Vagy legalábbis van egy erős sejtésem az alapján, ahogy ‘megsemmisíti’ az italt. Ez pedig azért elülteti bennem a bűntudat magját. Könnyű úgy védelmezni valakit, hogy nem ártunk vele senkinek, na de ha az érdekek ütköznek… Azzal nagyon nehéz mit kezdeni, és most nem is megy. A kezem viszont… önkéntelenül emelem fel, és teszem finoman Brandon hátára. Nem szólok semmit, csak… ott tartom a hátán néhány pillanatig a kezem, aztán vissza teszem magam mellé, egy mély sóhaj keretében. A határozottságból vissza kell vennem azt hiszem…
- Rendben. - mozdulnék is, figyelmen kívül hagyva, hogy említette a cipőt is, de amikor rámutat mégis lehajolok érte. Marad a kezemben, mert eggyel úgy sem megyek sokra. A sarka mondjuk elég hegyes…
De egyelőre nem akarok senkit sem bántani, csak a kétségbeesést visszafogni. Egyre rosszabb érzések keringenek bennem Queillel kapcsolatban, és Brandon jelenléte sem tud megnyugtatni. Épp ellenkezőleg. Vele kapcsolatban azt érzem, hogy őt is ki kéne mentenem. Queillel együtt be kéne ülniük a hajómba, és… elmenni messzire innen. Csak úgy lennének biztonságban mindketten… Brandon esetében viszont nem ismerek minden körülményt, és leginkább őt sem. Még egy kicsit sem… Remélem azért meg fogom.
Amikor viszont megérkezünk egy helyre, ahol egyértelműen katonai szolgálatot teljesítő egyének vannak éppen… eltűnik belőlem az együttérzés. Feléled a haragom, és a tekintetemben megjelenik az a sötétség, amit nem szívesen lát senki. Mert semmi jó nem következhet, amikor az megjelenik.
- Bemegyünk. - jelentem ki egyszerűen, és nyersen, és még az egyszem magassarkú cipőt tartó kezem is felemelem… fenyegetően? Nem terveztem, de ösztönös mozdulat volt. És végeredményben nem számít, mert bejutunk. Valószínűleg nem a kijelentésem, hanem Brandon jelenléte miatt. De ezen a ponton csak értékelem az eredményt.
Ugyanis amikor kinyílik az ajtó, már nem érdekelnek sem az őrök, sem Brandon. Hallom, hogy még mond valamit, de én már szaladok Queil felé, még ha nem is látom, csak az energiáját érzem. Nagyon halványan…
- Queil… itt vagyok... Sajnálom… Ennek nem lett volna szabad megtörténnie. - úgy zúdítom rá a vallomást, mintha ébren lenne, mintha semmi sem történt volna. Csak egy apró félreértés… Tényleg az, mert nem gondoltam volna, hogy ilyesmire is képesek a szüleim. Vagy talán csak az Apám. Nem számít már ez sem.
- Kiviszünk innen rendben? - mondom még mindig Queilnek, lágy hangon, miközben a kezét is megfogom, de a tekintetem Brandon felé fordítom. A többes szám ugyanis miatta hangzott el. A segítségét kérem, némán, csak a tekintetemmel, és cserébe én is mellette fogok állni bármit kér. Előbb viszont Queilt kell biztonságba helyezni.
- Meg tudja gyógyítani? - kérdezem Brandontól szavak nélkül. A könnyeimet pedig elnyelem, mielőtt megérkeznének az arcomra. Nem adom meg Apámnak ezt az örömet. Még akkor sem, ha most épp nem láthat…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Sun Jun 18, 2023 10:51 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."


Annyira szeretném tudni, mit rontottam el akármelyik életemben, hogy ennyire és ennyiszer képen töröl, bevonva másokat is a szenvedésembe, akaratomon, s akaratukon kívül. Most önző lennék, hogy ezt gondolom? Sosem voltam elég jó. És a klán népe eléggé ... a tudtomra adta, kit tartanak valójában vezérnek. A jövőbelinek.
Ahogy állok a kezemben a méreggel teli pohárral, s ráébredek, nem menekülhetek a felkoncolás elől, sőt, mást is erre a sorsra juttatok, s ha megiszom most a mérget, családjára le nem mosható foltot dobok..
Fogalmam sincs, menny ideig szűnik meg az idő. Csak én vagyok, magamra zártan, mindenkitől el, teljesen összetörten.
Legyen.
Mire leengedem a poharat, s leteszem, addigra lélekben megtörten, mindent feladva magam részéről, elfogadom a sorstól, hogy jól kibaszik velem. Tegye. Még azt sem tudom mondani, hogy csak legyünk túl rajta minél előbb, hiszen akkor már régen megihattam volna a pohár tartalmát.
- Nem. -még mindig nehéz visszatalálni ide, a jelenbe és a testembe, hiszen a vacsora alatt már elszámoltam az életemmel, útra készen. Ugyanolyan nehéz visszatérni is.
- Ha nincs Önnel, keresse apja pincsijeinél. - hallom közelebb jönni.
- Nem! - mozdulatomnál csak ijedelmem nagyobb, ahogy fel és hátrafelé lendítem a poharat, el Madisontól. A hangom is árulkodó, ijedt. Azután összeszedem magam, csak a sápadtság tűnik el lassanként.
Nem fordulok felé, míg kitárulkozik. Szelíden elmosolyodok. Szeretnék én is ilyen karakán lenni, ám annak nem én iszom meg a levét. Hiszen az éppen most előttem van, csúfosan vigyorog rajtam: erre is képtelen vagyok. Ezt sem engedhetem meg magamnak.
A folytatás azonban visszarángat a jelenbe. Megmentette az életetét? Tartozik  neki.
- Ne sajnálja. Magának még van valakije az életében, aki.... - azzal áttartom a kőpárkányon a poharat, s engedem aláhullni a mélybe, hallva, ahogy összetörik, halkan, ahogy a talajra érkezett. Senki sem tudja meginni, a föld azonnal beissza. S ezekkel együtt már tudom, gyanúra adtam okot, amihez falfehérré vált arcom is járul.
- Sejtem, hol lehetnek, tartson velem. A cipővel együtt. - mutatok a cipőre, befelé menet az épületbe. Vagy velem tart, vagy nem, az érzetemre hagyatkozom, merre lehetnek. S meg is találom őket, feltűnően sokan vannak egy ajtó előtt, s ahogy közeledünk, egyértelműen sorfallá alakulnak.
Ezen muszáj vagyok magamban mosolyogni. Most megölnek, ha erővel akarok bemenni? Én lennék a legboldogabb és Madisonék is szabadok.
Helyette az arcomra van írva, s energiáimra, hogy az ajtót nyissák, vagy velük együtt nyitom ki. Még a kezemet sem kell feltartanom. Telekinézisben nagyon is kiváló vagyok, csak rejtegetem.
Egymásra néznek, ahogy közeledünk, majd zavarodottan engedelmeskednek a másik képességemnek, amit csak azért gyűlölök, mert így nem tartom magam különbnek a negatív dracoknál, akik ellen feltettem mindenem.
Az ajtónál azonban megállok, s kezem nyújtom előre Madisonnak.
- Mondtam, hogy náluk keresse. Mit adtak neki? - annyira olyan a hangom, ahogy sosem szerettem. Hideg, éles, metsző inkább.
Nem lépek beljebb, hagyom, hogy Madison lépjen az eszméletlen test mellé.




Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Sat May 27, 2023 10:53 pm

After everything

   
Míg a vacsora közben csak vánszorognak a percek, érzem, hogy a homokszemek csak úgy peregnek az órában, amikor Queilt keresem. Egyre sebesebben futok, és egyre kevésbé érdekel, hogy minden bizonnyal már hiányolnak a vacsoráról. Ez ugyanis nem normális. Queil nem hagyna itt. Még akkor sem, ha nem tudná, hogy mennyire rettegtem ettől az estétől. Nem avattam be minden részletbe… Csak azt mondtam neki, hogy nem fogok engedelmeskedni a szüleimnek, de ez nem lesz egy könnyű menet. Hogy mi is az ellenállás tétje… Azt nem mondtam el.
Most viszont muszáj. Tudnia kell, hiszen a harcnak vége. Ők győztek. És ahogy egyre biztosabbá válok abban, hogy erőszakkal vitték el, azt érzem, hogy még ezzel is elkéstem… Pedig ezen a ponton már abba is belemennék, hogy most azonnal legyen meg a szertartás, ami örökre Brandon mellé köt. Bármit, csak ne bántsák Queilt…
És mintha a gondolat testet öltene, Queil helyett Brandonba futok bele. Szó szerint. Megállok, de kapkodom a levegőt, és az ajtófélfában kapaszkodom meg. Az egyik cipőmet elhagytam valamikor út közben, de csak most veszem észre. Lerúgom ezért a másikat is, és így fogom folytatni az utat. Előbb viszont megkérdezem, hogy látta-e. Nem érdekel, hogy italozás közben zavarom meg. Bár a poharat elnézve rájövök, hogy a folyadékpótlás nekem is jól jönne…
- Őt keresem. Nem látta? - már akkor tudom, hogy buta kérdés, amikor felteszem, hiszen ki is jelentette, hogy nem látja velem. Vagyis nem valószínű, hogy tudja hol van. Esetleg… nem kombinálok, és nem is feltételezek inkább megvárom a válaszát, ha már feltettem a kérdést. Közben közelebb sétálok, és mivel az egyetlen iható folyadék az ő kezében van, egy finom mozdulattal megpróbálom elvenni tőle. Nem túl erőszakosan, de… azért határozottan.
- Szabad? - teszem fel a költői kérdést, mert a pohár a kezemben fog landolni, ha csak nem húzza el a kezét. Ebben az esetben persze nem nyúlok utána, csak csalódottan sóhajtok egyet. Jól esett volna valami erős, mielőtt kimondom azt, amit… nem akartam, de ha már épp Brandonba botlottam bele Queil helyett…
- Tartok tőle, hogy… éppen az történt, amire korábban célzott. És az… nem történhet meg… - épp csak egy pillanatnyi szünetet tartok, mielőtt folytatni kezdem. Nem fog örülni annak, amit mondani fogok, de sajnálom… ez van. Ezért határozottan megállok előtte, a levegőt még mindig szaporán véve.
- Nem engedem, hogy baja essen. Egy haja szála sem görbülhet. Megmentette az életemet. Tartozom neki az enyémmel. Vagyis, ha a házasság szükséges ahhoz, hogy őt elengedjék… akkor meg kell történnie… - utálom magam, amiért már én is ezt a nótát fújom, de nincs más választásom. Nyertek, és ezt kénytelen vagyok beismerni. Brandonnak is be kell, mégha Queil nem is jelent neki semmit. Ő is egy lélek, és ezt figyelembe kell vennie, akkor is ha most látta életében először…
- Sajnálom. Tudom, hogy nem ezt akarja és én sem. De másvalaki életét nem kockáztathatjuk azért, mert nem fűlik a fogunk az elrendezett házasságokhoz. - legszívesebben arcon köpném magamat. Éppen azt jelentem ki, amit megesküdtem, hogy soha sem fogok. Mert azt mondtam, hogy nem adom fel, és ha kell a családomat is elhagyom. Ezt számításba vettem, és elfogadtam, mint lehetséges következményt. Azt viszont nem, hogy Queilnek esik baja. És én hoztam ide… hogy lehettem ennyire ostoba?

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Sat May 27, 2023 10:01 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."



- Sejtem. - halvány, és egyben szomorú mosoly jelenik meg az arcomon, nem érdekel, hogy látják.Tegnap talán még előadtam volna a mosolyt és elégedttséget, ám  most már nem vagyok hajlandó erre.
Ahogy meghallom a kérdését, önkéntelenül körbepillantok, hogy felfedezzem az annyira nem ismerős arcot a tömegben, ám nem látom sehol. Ez még nem jelenti azt, hogy ne lenne itt. S valahogy annyira ismerős volt mégis az az arc....
- Ennyire. -
Nem látom vacsoránál sem, noha addigra már a meghozott döntésem előtt az foglal le, hogy mennyire is egy gyáva lélek vagyok, a döntésem után pedig már gondolatban visszahúzódom az élettől. Vannak kedves pillanataim róla, ám az, hogy eddig fajult mindez, mutatja, hogy van még mit tennünk a rendszerben, s ha egy felrázó, szemfelnyitó példa lehetek, akkor mindenképpen megteszem.
Ez a terv azonban, akkor hull hamvába, mikor megérzem Madison energiáit.
Ne most!
Ha most itt látják velem, akkor őt fogják meggyanúsítani!
Ajkamat érinti már a pohár, s levegőt is vettem, hogy egy szuszra felhajtsam, ám a hideg folyik végig a hátamon, a nedű helyett a torkomon.
Mondd sors, így akarod tudtomra adni, hogy szenvedjem végig ezt az életet? Az enyémmel még rendben van, ámde ha ez így marad, akkor mást is bevonok ebbe. Másokat is bántalmaznak majd, ártatlan lelkeket, ha most...
Mindegy, mit teszek. Ha most felhajtom, akkor Madison lesz a gyanúsított, s egész családját meghurcolják. Ha nem hajtom fel... velem együtt fogja végigélni a felkoncolást majd, amikor elérkezik annak az ideje.
Egyik sem jobb.
Leengedem a poharat, s kiengedem a levegőt. Legyen úgy sors, ahogy te írtad elő.
Egy érzet ér el, pendül valami bennem.
Ne adjam fel? De mit ne?
S érdekes módon nem az én életem jelenik meg előttem, hanem azé, akit már elég régóta keresek, s nem lelem....
“Van még időd...” ez a hang most már elég egyértelműbb.
Vagyis... ha közben megtalálom a bátyám... mondd, hogy életben van, és jól van, ha nem találok rá, s életemmel fizetek ezért, sem bánom, csak mondjátok meg, hogy jól van és boldog!
Ám csend honol, s a pohár koccanása is elhalt már a semmibe.

- Nem látom a barátját Önnel. - nem számonkérő a hangom, csak megállapítom.




Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Thu May 11, 2023 8:12 pm

After everything

   
Azt hittem, hogy csak magyarázkodást fogok kapni, buta közhelyeket arra vonatkozóan, hogy miért is lenne jó, ha egybe kelnénk, de Brandon nem ezzel áll elő. Logikus érvet kapok, amit nem csak megértek, hanem el is fogadok, tekintve, hogy pontosan az hangzott el, amit én is érzek. Illetve  látom, hogy miként kúszik be az ő bőre alá is a tehetetlenség kínzó érzete, ez pedig azt jelenti, hogy semmi okom haragudni rá. Ebben a történetben ketten vagyunk, csak nem abban az értelemben, ahogy a szüleink kívánják. Valójában a hierarchia áldozatai vagyunk, és még csak tenni sem tudunk ellene. Hogy neki mi az indoka, azt nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy nem véletlen, hogy süket füleket talál maga körül. Nekem pedig… ott van Queil. Aki a védelmezőm, és bizalmasom, amióta csak megismertem. Ezért nem hagyhatom, hogy rajta csattanjon minden.
- Ismerős… - talán ezt ki sem kellett volna mondanom, de mivel Brandon őszinte volt velem, én is az leszek. Legalább ennyivel segíthetjük egymást, ha már mást nem igazán tudunk tenni. Azonban mikor tanácsol még valamit, megfagy az ereimben a vér, és mozdulatlanná dermedek néhány másodpercre.
- Ennyire? - a mellkasomba mar a a félelem, és szikrája a szememben is kigyullad, miként eszembe jut, hogy talán már akkor sem védhetem meg Queilt, ha engedelmeskedem Apám, és az Uralkodó akaratának. Ő a biztosíték, most már egyértelmű, de hogy együttműködésem esetén végül békén hagyják-e… Abban bíztam, hogy igen, de Brandon szavai inkább azt sugallják, hogy nem… Ettől pedig hiába békélek meg a gondolattal, hogy nincs választásom a házasság ügyében, azzal nem tudok, hogy mi lesz Queillel. Főleg, mert még mindig nem látom őt, hiába keresem a tekintettemmel akkor is, mikor Brandon karjába kapaszkodva, lelépünk a tánctérről.
A vacsora közben pedig már megkeresni sem tudom. Szigorú ültetési rend, meghatározott beszéd téma, és persze folyamatos figyelem a részem. Apám le sem veszi rólam a szemét, mert tudja, hogy csak arra várok, hogy kimehessek. Abban ugyanis szinte biztos vagyok, hogy Queilt nem fogják beengedni a vacsora helyszínére. Még csak erőszakra sincs szükség ehhez, szimplán hivatkozhatnak arra, hogy a rangja nem teszi lehetővé, hogy együtt vacsorázzon az uralkodó családdal. Illetve azon sem lepődnék meg, ha egy pincér, már ‘megsúgta’ volna neki, hogy a leendő vőlegényemmel töltöm épp az időt…
Ez pedig nem is zavarna, ha nem javasolta volna Brandon, hogy tartsam magam mellett. Anélkül a kijelentés nélkül nyugodt lennék, hogy most már biztonságban van. Ehelyett viszont képtelen vagyok akár egy falatot is lenyelni, és minduntalan az ajtóra tekintgetek. A beszélgetésbe kizárólag akkor kapcsolódom be, amikor Anyám (aki a jobbomon ül) finoman a lábfejemet érinti figyelmeztetés képpen. Ekkor néhány percig képes vagyok Bűbáj Madisont előhalászni, de aztán ismét az ajtóra nézek.
Így még pont észreveszem Brandon távolódó alakját. Gondolom levegőre van szüksége. Nekem is jól jönne… Még sem emiatt keresem én is az alkalmat az észrevétlen távozásra. Queilt akarom megtalálni. Ha látom, hogy biztonságban van, visszajövök, és belegyezem mindenbe. Még mosolyogni is fogok hozzá. De előbb beszélnem kell vele. Csak néhány szót…
Így néhány perccel később, amikor Apám nagyivű történetbe kezd, és Anyám segítségét is kéri a nagyjága alátámasztásához, már mozdulok is. Anya észrevesz ugyan, de ő nem szól egy szót sem. Csak bólint… így szinte futva megyek már az ajtóhoz.
A szívritmusom pedig vészesen magas tartományba ér, amikor az ajtó mögött sem látom Queilt. Egyre kétségbeesettebben tekintek körbe, és az épület alaprajzát felidézve, már el is indulok abba az irányba, ahol talán megtalálhatom. Nem állok meg egy percre sem, csak szobáról szobára, helyiségről helyiségre járok, őt keresve. A mellkasom pedig egyre jobban szorít… Mert egyszerűen nem látom őt sehol. Brandont viszont észreveszem, és egy pillanatra meg is állok…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Wed May 10, 2023 11:06 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."


Szinte magam is érzem, mintha kirántanák a lába alól a szőnyeget. Szerencsére a derekán van a kezem, jelzem vele, hogy tartom. Nem tehet az egészről, báb, mint én. S mindez dob abba az irányba, hogy akkor legyen meg most. Akkor legyen. Talán ennek az estének kellett meglennie, hogy a döntést meghozzam, igaz, párszor már tudomására koztam a családomnak. Azóta testőrség vigyáz rám, de nem értem, miattam.
- Nem vagyok hajlandó családot alapítani olyasvalakivel, akinek szívében nem én lakom. - a legrútabb dolgok közé sorolom azt. - De a nemet régóta nem hallják meg tőlem... - felelem csendesebben.
A kérdése után rátekintek, ám a tekintetén látom: szükségtelen megtennem. Rájött ő maga is. Csendben bólintok, hogy igen, ám a valódi igen sokkal inkább a tekintetének szól, amit ott látok benne.
- Tartsa maga mellett, szorosan, úgy, hogy mindenki szeme előtt ott legyen. -nem véletlenül jött vele, bele is sétált a csapdába, de én is.
Meghajolok.
- A megtiszteltetés az enyém. -karom ajánlom fel, hogy lekísérjem a tánctérről.
Már nem sok van hátra, s ez valahol nagyon, és egyre nyugodtabbá tesz.
A vacsora is úgy indul neki, mint ahogy általában szokás. Vagy csak  nekem nem tűnik fel, hogy bizonyos arcokra többet siklik a többiek tekntete?
Én csak a pezsgőt látom, a beszélgetésben autopilótára váltottam, s arcom is igazodik mindehhez.
Most. Most jött el az alkalom. De ehhez el kell vonulnom. Ha az elején segítenek, még a végén vissza tudnak hozni, amit nem akarok.
Felemelem a félig tele pezsgős poharat, s szavak nélkül válok köddé, mintha minden rendben lenne.
Majd lesz. Pár perc múlva nekem, s talán pár év múlva mindenkinek. Sokkal jobb, mint egy klánvezér meggyilkoása, ami miatt véres háborúk robbanhatnak ki.
Milyen gyáva voltam, hogy eddig húztam az egészet....
Teljes természetességgel veszem ki a fiolát, amit nem olyan régen kaptam, éppen itt, egy levél kíséretében. Nehéz volt becsempészni, de éppen itt lankad ebben a figyelem.
Beleszórom a tartalmát, a por hamar feloldódik, nem, mintha érdekelne. A negyede is elég lenne, így nyugalommal veszem a kezembe a poharat, hogy egy határozott mozdulattal felhajtsam.
Mert nem néztem vissza. Akik ott vannak, kevés olyan van, ki ne kívánná a halálom, érdemtelennek tartva a vezéri szerepre, noha szeirntem kevesen tettek le az asztalra ennyi bizonyítékot. Keserű is tőle a szám.
Csodálatosan sütnek a holdak...


Madison - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Wed Apr 26, 2023 10:32 pm

After everything

   
A szüleimnek még a szeme sem rebben. Számukra természetes, hogy ha a klánvezér vagy éppen a helyettese kér valamit, akkor nekik azt teljesíteniük kell. Az nem számít, hogy én azóta távol akarom tartani magam ettől a világtól, amióta az eszemet tudom. Ők tisztelettudóak, és engedelmesek, így minden genetikailag hozzájuk tartozó ‘egyednek’ is annak KELL lennie. Tehát az uralkodó elé kell vonulni? Rendben. Szükség lesz ledér táncra is? Arra nem, csak a kíséret. Nem probléma. Számukra. Nekem az, ezért is titkolják előlem, hogy hova kell menni. Én pedig túl későn veszem észre, hogy mi is folyik. Brandon pedig…
Nem tudom, hogy pontosan mit is látok rajta. Túlságosan is elvakít a szüleim árulása, amit ellenem követtek el… Tudják, hogy én ezt nem akarom, hogy én már nem tartozom ide. De nem számít. Hiába tartottam magam elé pajzsként a Tanácsot, kisodorják a kezemből, az egész életemmel együtt. Brandon szavai pedig még jobban megerősítik ezt az érzést.
Ezért nem is tudok azonnal megszólalni. Nem csak a szavakat keresem, hanem az érzéseimet is, és saját magamat a harag fullasztó mocsarában. A pillantásom pedig egyszerre árul el mindent, és semmit. Túl sok mindent takar, túl sok kimondatlan szót, és szitkot. A szoknyám enyhén fel is libben, mintha a szél fújná, ahogy az erőm is túlcsordul a sok visszatartott gondolattól.
- Valóban? - a kezem önkéntelenül szorul ökölbe, olyan erővel, hogy a körmeim apró félhold alakú nyomot hagynak a tenyeremen. A fájdalom viszont semmi az örvényhez képest, ami tombol bennem. Kitörni pedig egyszerűen képtelen. Hiszen ordítani akarok, de nem Brandonnal. Vagy… igazából nem tudom, hogy ebben a történetben mekkora az ő része…
- Ön ezt akarja? - a szememben villan valami, minden bizonnyal a csapda árnyéka, amit nem tud kikerülni. Erre ugyanis nincs jó válasz. Akár igennel felel, akár nemmel, könnyedén a haragom célpontjává válhat. Én pedig nagyon ki akarom adni, de még mindig nem megy.
- Igen. - bárcsak Queil lenne itt. Amikor vele táncoltam boldog voltam, és gondtalan. Most meg csak arra tudok koncentrálni, hogy ne rendezzek jelenetet, és ne álljak bele Brandon arcába. Nem ő hibázott. Én voltam az. Nem kellett volna idejönnöm és leginkább meg sem kellett volna születnem, ebben a formában…
- És ha én még ezelőtt a bizonyos vacsora előtt távozom, akkor nem csak a családomat árulom el, hanem az uralkodót is? - mit tennének velem? Erőszakkal vissza hoznának? Láncokat tennének rám? Próbálják csak meg… Én ugyanis el akarok futni. Most azonnal. Csak Queilt kell megkeresnem. Ő megvédene. Nem engedné, hogy bárki is erőszakkal vissza hozzon. Akár az életét is…
Nem mehetek el…
- Köszönöm a táncot Brandon. Megtiszteltetés volt. - most értettem meg, hogy mi forog kockán, és miről szólt ez az egész. Persze, hogy engedték, hogy hozzak kísérőt. Tudniuk kellett, hogy ki az, aki olyan fontos a számomra, hogy hajlandó vagyok akár a szabadságomat és az életemet is feladni, hogy megvédhessem őt. Az ugyanis már biztos, hogyha én nem engedelmeskedem, akkor Queilnek fog baja esni. Azt pedig nem engedem… Legalább ezt nem.
- Részemről indulhatunk. - nem véletlenül volt elég a táncból. Most már tudom a dolgom. Épp csak az arcomon végig guruló könnycseppnek nem tudok parancsolni…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Wed Apr 26, 2023 9:27 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."

Megfordul valami a fejemben, amit meg kéne tennem. Elvégre elő kéne adnom... ah, nem tudom. Azért veszek egy nagy levegőt, és teljes faarccal kijelentem.
- Ha be akartok mutatni egymásnak, jöjjön ő ide. - s ezt olyan hangom adom elő, magamban máris mélységes bocsánatot kérve, hogy a klánvezérhelyettessel beszélnek, nem ő fog odamenni máshoz, hozzá jöjjenek. Nekem pont nem erről szól az egész, ám most látok először egy nagyon pozitív visszajelzést az arcokon a többiektől. És ez még jobban elkeserít. Mert előadhatnám azt, amit elvárnak, ám az sem én vagyok. Sehogy sem én vagyok. Tudom, hogy alkalmas lennék klánvezérnek, ám eddig még sosem kaptam megerősítő visszajelzést a néptől és környezettől, hogy majd valóban így is lesz. Ne most kezdjétek el, könyörgöm... Inkább csak dobjatok hátba valamivel, vagy tegyetek valamit az italomba. Még amíg egyedül vagyok. Nem akarom Madisont ebbe belekeverni.
Látom, hogy keres valakit a tekintetével, és kiszúrom, hogy nincs mellette a kísérője. Nem jó jel, nagyon nem jó.
Természetesen. Természtes, hogy ő sincs elragadtatva mindettől. Egyre inkább már csak egy kiutat látok ebből.De melyikkel teszek jobbat? Háborúba sodorni egy népet, amely talán akkor is abba csúszna, ha majd egyszer én lennék a jogos vezér, vagy ha arra kényszerítem őket azzal, hogy lelépek a színről, hogy most tegyenek voksot, ki legyen a valódi vezér? Melyik rossz közül tudom azt, hogy az a jobb rossz?
S ahogy felteszi a kérdést, tudom, hogy nem lesz több alkalmam megtenni, csakis a most.Nem tehetem ki ennek, éljen, legyen boldog.
Ez a helyzet kicsit észhez térít. Nem halogathatom tovább. Még az előtt kell megtennem, hogy megtennék.
- Van egy olyan  gondolatom, hogy most akarják majd bejelenteni az eljegyzés időpontját, s bemutatni bennünket, mint leendő vőlegény és menyasszony. -tényleg nagyon csodálatosan néz ki.
- Igen, láttam. - bólintok, közben már táncolunk, de most hamar körénk kerülnek más párok is. Mosollyal nézek rá.
- Látni, hogy régóta ismeritek egymást. - én mindenkit elzártam magamtól, mert nem akartam, hogy ha eljön az ideje a leszámolásnak, magammal rántsam oda, ahová neki még nem jött el az ideje.
- Úgy vélem, hogy ezután a tánc után lesz egy hivatalos vacsora, s utána jelentik be. -ezalatt kell megtennem. Úgy kimennem, hogy ezzel nem keltek gyanút.
És nagyon megkönnyebbülök. Végre vége lesz. De mennyire vagyok ezzel önző?

emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Wed Apr 12, 2023 8:52 pm

After everything

   
Csak néhány percig, de elhittem… Elhittem, hogy ez az este még szép is lehet, hiszen minden félelmem ellenére remekül érzem magam. Quillel… Mindig is szerettem a társaságában lenni, de ma új oldalát mutatta meg nekem, és ez az új oldal… lenyűgöz. A mozdulatai, a figyelmessége, az, hogy még most is vigyáz rám… És akkor még a csokornyakkendő nem is került szóba.
De túlságosan is optimista voltam. Hagytam, hogy a hangulat, és Queil könnyedsége magával sodorjon, és óvatlanná váltam. Nem számoltam a támadásra, amit a szüleim intéztek ellenem. Ez ugyanis egyértelműen az. Nem tudom másként felfogni.
Ugyanis észreveszem Brandont. Már ekkor tudom, hogy semmi jó nem következhet, de még mindig bízom egy kicsit. És ebben az is segít, hogy Queilt keresem a tekintetemmel. Azonban akár megtalálom akár nem, nem csak Brandon, hanem az egész ‘násznép’ megérkezik. Az arcomról pedig egyértelműen eltűnik a mosoly.
- Üdvözlöm Brandon. - a szemeim villámokat szórnak, de nem a férfi felé. A szüleim felé irányul. De mesterien hagyják figyelmen kívül, és az apám még int is, hogy lépjek közelebb Brandonhoz. Szó sem lehet róla. Inkább Queilt kezét szorítanám meg, hogy most adjon erőt. Erre viszont már nincs lehetőség…
- Köszönöm. - egy halvány mosoly végül megjelenik az arcomon, mert Brandonra nem haragszom. Látom rajta, hogy ő is csapdában van. Akárcsak én. Épp csak még sosem éreztem ilyen szorosnak a láncokat…
- Természetesen. - még a fejemmel is biccentek, azt viszont nem vagyok hajlandó kimondani, hogy “örömmel”. Más körülmények között megtenném, mert semmi bajom Brandonnal. De a hátam mögött szövődő tervek sajnos automatikusan a másik oldalra állítottak engem. Arra amelyiken még mindig tiltakozom az egész ellen, csak kezdek lassan ráébredni, hogy ez hiába való.
Az viszont jól jön, hogy a tánc alkalmat ad rá, hogy eltávolodjunk a szüleinktől, és váltsunk néhány szót. Lenne, mit mondanom… Ezért, ha és amennyiben elindulunk a táncparkett felé, és már nincsenek hallótávolságban a szüleink, megállok egy pillanatra és Brandon felé fordulok.
- Mi ez az egész? - ha nem elég nagy a távolság, akkor telepatikusan váltok vele szót. A választ pedig megvárom. Én addig egy tapodtat sem mozdulok. Csak kellemesen mosolygok, hogy ha valaki lát minket, ne érezhesse a feszültséget, ami bennem van.
- Én nem egyedül jöttem. - ezt jobb, ha tisztázzuk, még akkor is, ha azt a részletet egyelőre kihagyom, hogy Quiel nem a párom, hanem a testőröm. Nagy kár, hogy ettől nem tud megvédeni, még ő sem. Ugyanis szinte biztos, hogy a szüleim már készülnek az ismertetésen kívül valami másra is…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Wed Apr 12, 2023 8:25 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."


Sokkal boldogabb lettem volna, ha ezt a nagy meghajlás után jelentik be a szüleim. Nem hiszem, hogy a nász bármin is segíthetne a helyzetemen. Az uralkodó elfogad, látta már, mit tettem le eddig az asztalra. De nem őket kell majd meggyőznöm. Azokat, akiket nem lehet. S addig lenne jó, míg elrendezik ezt velem, míg meg nem történik a nász. Nagyon tartok attól, hogy Madisonnal is baja eshet közben. A hagyományok szigorúak. Talán... talán jobb lenne, ha inkább magam vennem kezembe az életem. Vagy a halálom. Az találóbb. Előbb meg kellett volna tennem. Sokkal előbb.
Ettől az érzéstől kicsit megkönnyebbülök. Senkit sem fogok terhelni a jelenlétemmel. Szökni már próbáltam, azóta vannak testőreim. Mert nem csak rám vigyáznak.
A mosolyra belül teljesen ledöbbenek,  a megszokás azonban széles és őszintének tűnő mosolyt ad vissza Madison apja felé. Anyám végigsimít apám alkarján, s tudom, hogy ez inkább nekem szól, mint ahogy a mosolya is.
És valahol kezdem úgy érezni magam, mintha minden idő és kontroll kicsúszott volna a kezemből. Nem, mintha eddig meglett volna az életem felett. De most nagyon is érzem. Mintha kívülről szemlélném az egészet. Érzek egy finom érintést a vállamon, elmosolyodom, de egyáltalán nem örömteli. Egy tűnő másodpercre ott van benne minden szomorúság.
Automatikusan megállok, s akárhogy is van, meghajolok Madison előtt. Valójában nem is látom, csak egy örömteli cél lebeg előttem. Nemsokára mind a ketten szabadok leszünk.
Hallom, ahogy apja bemutat, s azt is, hogy mint kiszemelt fél. Csak akkor egyenesedek fel, mikor Madison is üdvözöl.
- Csodálatosan néz ki, Madison. - s ebben csepp hazugság sincs. Valóban gyönyörűen néz ki, s a parketten is olyan volt a párjával, mint egy meseszép felhő. Velem sosem lesz ilyen szabad, mint azzal, akivel táncolt. Aki...
- Szabad bátorkodnom, felkérnem egy táncra? - remélem, apám nem fog félbeszakítani, hogy azt majd a bejelentés után. Ugye nem most akarják bejelenteni, hogy jegyespár leszünk?



emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Sat Mar 25, 2023 10:14 pm

After everything

   
Sok mindenre felkészültem az estével kapcsolatban, mondhatni részletes vész forgatókönyveket ‘gyártottam’, szinte minden eshetőségre. Azzal viszont nem számoltam, hogy míg én a háttérben tevékenykedtem, a szüleim is pontosan ugyanezt tették.
A ‘jövendőbelim’ meghívójáról ugyanis engem senki sem értesített. Az uralkodó család jelenlétében reménykedhetett a nagyérdemű, de az, hogy a szüleim által biztosított nyugodt percek, valójában annak szólnak, hogy mindent előkészítsenek, hamarosan fájdalmas perceket fog eredményezni Queilnek és nekem. Ugyanis, amint a szüleim tudomást szereznek arról, hogy Brandon is megérkezett azonnal nekilátnak a logisztikai problémák elsimításának. Hagynak elég időt a családnak, hogy magukban is tudjanak váltani néhány szót, azt követően viszont apám (oldalán az anyámmal) az uralkodó és családja elé járul.
A protokollnak megfelelően üdvözli a feljebb valóját, és Brandon olyasvalamit kap az apámtól, amit nem hogy Queil, de még én sem érdemeltem ki az este folyamán. Egy mosolyt. Egy őszinte, szinte ragyogó ábrázatot, ő maga ugyanis nem is lehetne büszkébb a tökéletesnek ítélt jövendőbeli nász miatt. Az anyám öröme is hibátlan az arcán ő maga viszont érzi a feszültséget is, amit ez az egész helyzet okoz. Apám viszont meggyőzte őt arról, hogy idővel nem csak a felszínen, hanem a valóságban is tökéletes párt fogunk alkotni Brandonnal. Anya szeretne ebben hinni, hiszen beleszólása nincs ebbe az ügybe.
- Madisonnak még egyelőre nem szóltunk. Legyen a számára meglepetés. Ezért egy barátja kísérte el az estélyre. Nem kell vele foglalkozni, csak egy táncos, aki minden bizonnyal hamarosan úgyis elmegy italokért. - apám nem csak a levegőbe beszél. Szinte az összes pincér azt a megbízást kapta, hogy jelentsék neki, ha Queil és én bármikor is külön vonulunk. Így a terv az, hogy amennyiben Queil egyedül hagy engem, már oda is vezetik hozzám Brandont. Amennyiben viszont ez nem történik meg, a találkozóra akkor is sort kerítenek. Csak ebben az esetben az anyám fogja szóval tartani Queilt. Bármi is a szituáció, egy pincér már apám elé is járul, és tájékoztatja arról, hogy alkalmas az időpont a találkozóra.
- Indulhatunk? Úgy tűnik Madison pihen egy kicsit. - ebben nem téved, a táncteret már valóban elhagytuk eddigre. Az már más kérdés, hogy Brandon hajlandóságot mutat-e arra, hogy megközelítsen engem, illetve, hogy Quiel hol tartózkodik éppen. A szüleim alkazmazkodnak a helyzethez, ezért is indulnak el mindketten, és reményeik szerint Brandonnal együtt az én tartózkodási helyemhez. Apám szinte repül a boldogságtól (büszkeségtől…), és a tömeg úgy válik szét előtte, mintha a gondolataival irányítaná mindenki mozgását. Anyám viszont figyelmesebb ennél, és amikor Apa nem figyel, bátorítóan megérinti Brandon vállát. A szelíd mosolyát sem rejti el, épp csak akkor fordul ismét felém, amikor már kifejezetten közel érnek hozzám.
- Madison. - apám határozott megszólítása eljut hozzám, így természetesen az érkezők felé fordulok. A szívem viszont abban a pillanatban az acél súlyával kezd el húzni lefelé.

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Brandon Thycal Sat Mar 25, 2023 9:27 pm

First dance


"When life gives you hope and you do not realize this..."


Elgondolkodva állok a tükör előtt, majd megfordulok. Ha humoromnál lennék, azt mondanám, valami hiányzik a felsőm hátáról. Egy célkereszt.
Ha van, amiért irigylem a terraiakat, az a szabad akarat. Nekem itt nem jutott belőle, nem mondhatok nemet arra a szokásra, hogy a családon belül öröklődik a rang. Szó  szerint a legidősebb gyermek örökli, bátyám azonban már jó ideje halott, így nekem kellett a helyére lépnem.
De valamiért nem fogadtak el már korábban sem, nem értem, miért erőteti apám az egészet. Nem veszi észre, hogy az üléseseken rendre felé fordulva tárgyalnak? Hogy ha nekem tesznek fel kérdéseket, rajta keresztül teszik? Érzem az el nem fogadásukat, és így tudomásul vettem, hogy bármelyik pillanat számomra az utolsó lehet. Őszintén? Nagyon örülnék már, ha megtörténne. Hiába teszek le mindent ezer százalékosan az asztalra, s minden erőmmel a klánomat támogatom, nem tekintenek utódnak. Remélem, ezen az estélyen valaki a kezembe nyom egy mérgezett poharat. Vagy bármi más.

- Megyek. - a töprengésből Mrica zökkent ki, aki követ mindenhova, pedig az esküt már letettem vele: esze ágába se jusson elém vetni magát, ha olyan esemény történik. Mindenki jól jár, őt meg majd elmenekítik a többiek apám haragja elől, hogy nem védett meg. Szemezek a pezsgős pohárral, mielőtt kilépnék, aztán úgy döntök, hogy eme nemes utat  kihagyom.

A hajó landol, s valami furcsa borzongás fut végig rajtam. Lehet, hogy tényleg ez lesz az utolsó napom?
Gyűlölöm a protokollt. Nekem most kint kéne száguldoznom a mezőn, s élni a saját életemet, nem itt lenni. De aztán csak sóhajtok egyet magamban, s leteszem az egészet. Ettől jobb úgysem lesz, ha cipelem magammal.
Meg is nyugszom, egészen addig, míg be nem lépünk a táncterembe. Bizseregni kezd a tarkóm.
Igen, később érkeztünk, mint illene, már a tánc zajlik, és mivel a szüleim már korábban ideértek, körém nem kell akkora felhajtás, így csendben élvezhetem a nyitótáncot.
Madison álomszép. Minden érzelmi kötődés nélkül állapítom meg, leemelve az egyik felkincált tálcáról egy teli poharat.
Nem haragszom Madisonra. Sosem fogok. A helyzetet utálom, s ahogy elnézem, ő már megtalálta azt, akivel együtt lenne. Csodálatos harmónia van közöttük, és vibrálás, s le nem tudom venni a szemem a partneréről. Ismerősség érzése fut át rajtam, aztán inkább megrázom a fejem.
A tapsot már meg sem hallom, inkább az egyik erkélyre akarok visszavonulni, remélve, megúszok minden kötelező beszélgetést. Mint egy siheder. De nem vagyok kíváncsi a felém érzett semmibe vételüket.

- Brandon, kérlek tarts velem. - apám hangjára magamban kelletlenül teszem le a poharat a széles kőkorlátra, s némán csatlakozom szüleimhez. Báb vagyok, végül is.
Vágyom arra, hogy Mircával ketesben legyünk, s úgy akkor önmagam lehetek. Bár végül is mindig önmagamat adom, éppen azért, mert ha már utálniuk kell, akkor utálják azt  laza jellememet, amivel rendelkezem. Mert mindezek ellenére, vagy talán éppen ezért, szeretek laza és jókedvű lenni.

- Édesanyáddal és Madison szüleivel együtt úgy gondoljuk, itt az ideje az első hivatalos találkozásnak. - apám komoly arcáról anyámra nézek.

- Ti nem láttátok, kivel táncolt? S az sem, hogy hogyan? Ezt nem gondoljátok komolyan. - engedem le a vállaim.

- Pár percen belül megérkeznek. - már apám sem hall meg. Anyámra inkább már nem is nézek. Felesleges.


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Thu Mar 02, 2023 10:59 pm

After everything

   
Queil szavait követően szélesebb lesz a mosolyom, és néhány percig elhiszem, hogy nem lesz semmi baj. Egyszerűen csak szórakozni fogunk egyet. Ránk férne egyébként. Ha pedig mégis adódik valami nehézség, akkor együtt megbirkózunk vele.
Pár perc múlva viszont rájövök, hogy túl sokat kértem Queiltől. Nem vettem figyelembe, hogy ő kényelmetlenül fogja érezni magát ebben a helyzetben, tulajdonképpen attól függetlenül is, hogy mit fognak tenni, vagy mondani a szüleim. A kérdése ugyanis láthatóan nagyon nehezen érkezik meg, és mi tagadás én is zavarba jövök egy kicsit tőle. Ezt viszont igyekszem a lehető legkevésbé mutatni, mert nem akarom még kellemetlenebbé tenni számára ezt a szituációt.
- Minden rendben lesz. Mert, ha fel is szisszennek valamiért, engem egy kicsit sem fog zavarni. - szívem szerint hozzátenném, hogy:  “Sőt. Pont ezt akarom elérni.” De Queilt nem akarom ilyesmivel terhelni. Ha velem marad az este folyamán, akkor bármit is tesz, én nagyon hálás leszek neki. Ugyanis biztos vagyok benne, hogy én is fogok kapni rendesen a pillantásokból, és hosszú távon azért engem is megvisel az ilyesmi. Nagyon is jól jön a támasz. Csak a mai estén nem a fizikai…
Az elején viszont még jól bírom, mert engem szinte teljesen figyelmen kívül hagynak a szüleim. Nem is bánnám, ha ennek nem az lenne az ára, hogy Queil hátába döfik pillantással a késeket. Ezért is próbálom telepatikusan biztosítani arról, hogy erről nem ő tehet. Nem tudom, hogy így könnyebb lesz-e a számára elengedni, de rontani nem ronthatok a helyzeten.
- Láttam. De ne vedd fel. Bármit tettél volna, vagy bárki lenne most itt mellettem, ugyanezt tette volna. - legalábbis megérzésem szerint. Azért tényleg erősen végigmérte, és erre még én sem számítottam. Túl optimista vagyok…
Akkor viszont valóban megnyugszom egy kicsit, amikor érzem, hogy Queil is megszorítja az én kezemet. Nem zavar a megjegyzés, amit a ruhára kaptam. De az, hogy még egy ilyen apró gesztussal is támogat, nagyon jól esik. Főleg, amikor szóban is ‘megvéd’. Rá is nézek, és a mosoly, ami az arcomra kerül, nem is lehetne őszintébb.
- A szavazatok összesítése után a ruha megfelelőnek ítéltetett. - jegyzem meg apám szemeibe nézve. A pillantásomban pedig benne van,  hogy valójában nem a ruháról beszéltem. De kétlem, hogy ezt megértené. Anyám viszont a keze elé kapja a kezét, hogy ne lássa senki, hogy épp most kuncogott egy aprót. Vagyis ő érti…
Azonban hiába ez a győzelem, a csatának még nincs vége. Számomra nem okoz gondot a nyitótánc, de Queilt féltem. Ő tényleg nem szokott az ilyesmihez. Ezért sem válaszolok addig, amíg ő a beleegyezését nem adja ehhez. Azt nem tudom, hogy mennyire érzi ezt most kellemetlennek, de végül belemegy. És ettől ismét őszinte lesz a mosolyom.
- Rendben. - válaszolom hangosan, de ez a kijelentés nem csak apámnak, hanem Queilnek is szól. Ugyanis amint elindulunk a tánctér felé a zenészek felé fordulok, és azt a dalt kérem, amire szívesen táncolnék.
A dallamok felcsendülésére azonban várnunk kell egy kicsit, mert az estét méltóképpen nyitja meg a ceremóniamester, és név szerint is bemutatnak minket. Számos szempár felénk fordul, és minő meglepetés, a társaság nagy része érdeklődéssel, és nem megvetéssel pillant ránk. Főleg azután, hogy Queil a tánctérre vezet, és én a vállára teszem a kezeimet.
- Köszönöm. - nem csak a kijelentésének szól ez a köszönet, hanem annak, hogy most itt van. Nem volt jogom ezt kérni tőle, ő mégis megtette a kedvemért.  És hiába nem látom most rajta, tudom, hogy ez neki nehéz. Ezért igyekszem támogatni, amennyire lehet.
Azonban amikor felcsendül a muzsika és táncolni kezdünk hirtelen eltűnik belőlem minden aggodalom. Queil ugyanis annyira magabiztos, és annyira támogató…  Az már a gyakorlásnál is feltűnt, hogy nagyon is van érzéke a tánchoz, de ez minden bizonnyal egy új szint, és ezt a közönség is látja. Bár én csak a tapsot hallom, ugyanis a figyelmem kizárólag Queilé. A pillantását keresem, és ahogy halad a zene egyre jobban el merem engedni magam. A szám vége felé már letörölhetetlen a mosolyom, és többször is felnevetek. Csodálatosan érzem magam.
Ezért azt sem veszem észre, hogy idővel a szüleim is a táncparkettre lépnek, és elkezdődik a bál érdemi része. Miután ők is táncba kezdtek szinte minden vendég csatlakozik. A helyiség óriási, de mégis annyian tömörültünk hirtelen egybe, hogy a harmadik számnál már egyszerűen nem ugyanaz az érzés. És nem mellesleg eszembe jut, hogy bármikor felkérhet akár valaki más is egy táncra, pedig én Queilen kívül mással nem igazán szeretnék ilyenbe bele menni. Ezért…
- Van kedved inni valamit? - már nem irányul ránk a figyelem, ezért szinte senkinek sem tűnne fel, ha egy kicsit elhagynánk a táncteret. Az este folyamán biztos vissza kell még térnünk, de nekem jól esne egy kis szünet. Illetve köszönetet is akarok mondani Queilnek, de nem itt ebben a tömegben. Ezért csak akkor szólalok meg újra, ha már egy kicsit arrébb vonultunk, vagy a tánctér tisztult egy kicsit.
- Köszönöm Queil. Te tényleg profi vagy ebben. Egyértelműen neked szólt a taps. - én sem vagyok ügyetlen, de Queil nélkül nekem sem ment volna így. Ezért nagyon szélesen mosolygok rá, és a kezét is megfogom, ha esetleg elengedtük egymást.

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Queil Gryth Thu Mar 02, 2023 9:29 pm


First Dance


A szemeibe tekintek. Mindig is itt volt velem, végig, mióta megmentett. Sokszorosan is, sokféle értelemben azóta, s nagyon meg is kedveltem időközben.
- És én is leszek, végig. - az életemmel is, ha úgy hozza a helyzet. Hiszen annak már éppen akkor véget kellett volna érnie, amikor megmentett.
Nevetése olyan gyöngyöző, csodálatos, hogy el is felejtem, nem mondtam ki: megtartom, belém kapaszkodhat.
A kérdésre még habozok. Talán lehet, nem a legjobb megoldás, amit teszek. Mégis elmondom, s ha másképp gondolja, akkor másképp cselekszem. Jobban ismeri azt a világot, mint én valaha fogom.
Az elgondolásom támogatásra talál, s így enged bennem kicsit a feszültség. Igaz, akkor is engedne, ha nemet mondana. Tudom, mit tehetek így, s mit nem.
- Rendben. Akkor a csípővonaladnál lejjebb nem teszem a kezem. - bólintok. Tanácsokra szükségem van, már csak azért is, mert tudom, másként nőttem fel, mint a legtöbben, és a társasági és társalgási ismereteim rendkívül hiányosak, s az utóbbi tíz évben ugyan sokat fejlődtem Madisonnak köszönhetően, de sokkal inkább a csendben maradásom mentett meg helyzetekben, mint a viselkedésem vagy a beszédem. Most azonban beszélni is kell, és talán inkább ez feszélyez.
Állom az érzelmeket, leginkább úgy, hogy hagyom áthaladni, s nem akadok fenn rajta. Joguk van ezt érezni, ettől még nem vagyok köteles magamra venni.
Valami azonban nagyon furcsa Madison apjában. Sokkal alaposabban megnéz, mint ahogy kéne, s egyáltalán nem olyan érzetek társulnak hozzá, hogy "úgy" érdekelném. De nem tudom kivenni, mi is az, így inkább úgy teszek, hogy nem vettem észre.
Madison kézszorítása erőt ad, s boldogan mosolygok rá. Menni fog, érzem.
- Köszönöm. Apád nagyon végigmért...
Mégis Madisonnak mondja, hogy nem megfelelően öltözködött. Most én szorítom meg finoman a kezét, jelezve, hogy itt vagyok vele. Ám nem tudom, erre mit találhatnék ki.
- Szerintem gyönyörűen néz ki a ruhában. - csúszik ki mégis önkéntelenül belőlem.
- Kérd azt a zenészektől, amire a legjobban szeretsz táncolni a műfajban. - erre még emlékszem. Így még jól is jár, hiszen ha szereti, akkor élvezni is fogja.
Megérkezésünket a megfelelő módon jelentik be, s mikor arra kerül a sor, hogy a nyitótánccal megnyissuk az estet, bár belül nagyon feszült leszek, s izguló, magabiztosan vezetem Madisont a tánctérre.
- Valóban gyönyörűen festesz ebben a ruhában.
S ha valamiben, úgy a mozgásban sosem tudok csődöt mondani. Persze, ahhoz sokat kellett gyakorolnom a táncokat, s a mozgásokra való emlékezés az egyik legjobban belém ivódott képesség. S most Madisonnak kell elbájolnia mindenkit, én csak a támasz vagyok, amin reppenhet, mint egy álom.
 
to Madison
「 ORION - MÚLT 」
「 I 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Sun Feb 19, 2023 10:13 pm

After everything

   
Érzem, hogy Queil zavarban van, pedig semmi oka rá. Ez a ruházat annyira természetellenes, nem csak számára, hanem szerintem mindenkinek, hogy teljesen normális, ha nem boldogul vele. Viszont tény, hogy nagyon jól áll neki…
- Semmi baj. Itt vagyok. És leszek is végig. - ha háromszor kell újrakötni, azzal sem lesz semmi gond. Elvégre nem biztos, hogy nekem sikerült stabilra. Egyelőre viszont tökéletes lesz, és el is engedném Quilt. Ha menne. Valamiért nem sikerül azonnal…
- Az lesz. Legfeljebb együtt esünk. - nevetni kezdek, mert én ezt sem bánnám. A szüleimnek egészen biztosan az arcára fagyna a mosoly, és már ezért is megérné… De egyébként nem aggódom emiatt. Tudom, hogy Queil elkapna. Mint ahogy mindig megvédett az elmúlt tíz évben, és sajnos úgy adódott, hogy szükség is volt néhány alkalommal a mentésre. Amióta az álcázó anyagon dolgozom különösen fáj rám a Dracok foga, így egyedül már nem is igazán merek elmenni sehova, ami azt illeti. És szeretek Queil társaságában lenni…
Ezért legalább abban biztos vagyok, hogy mi ketten jól fogunk szórakozni, így nem is halasztanám tovább az indulást. Legyünk túl rajta… Queil viszont megérinti a vállamat, ahogy indulnék, és meg is szólít.
- Igen? - nézek rá, és mikor észreveszem, hogy valami kellemetlen témát akar felhozni, önkéntelenül elmosolyodom, hogy bíztatni tudjam. Előttem ugyanis nem tud semmi olyat mondani, amitől zavarba jönnék.
- Hogy érted, hogy máshogy? - őszintén érdeklődöm, mert nem tudom, hogy mire gondolhat. A következő kérdéséből viszont kezdem sejteni. Először meglepetést láthat rajtam, de végül mégis elmosolyodom. Most már ugyanis értem miért van zavarban. Azt viszont nem, hogy én miért csatlakoztam hozzá ebben az érzésben…
- Egyáltalán nem baj. Sőt. Igazából… - a klíma tökéletesen működik, egyenletes hőmérséklet van a szobában, én mégis melegebbnek érzem…
- Hogy hiteles legyen az egész, ez azt hiszem szükséges is. Legalábbis annyiban, amennyiben nem kényelmetlen a számodra. Én is… hozzád fogok érni jó pár alkalommal, ha megengeded. - máskor ez olyan természetes, de így… tényleg érzem, hogy azért a hibátlannak tűnő tervemben vannak logikai bukfencek rendesen. Azt pedig már nem bírom ki vöröslő arc nélkül, hogy még jobban belemenjek a ‘részletekbe’.
- Ha a csípő vonalamnál lejjebb érne a kezed, akkor a szüleim egész biztosan felszisszennének. Ezen kívül szerintem nagy baj nem lehet. - próbálok, amennyire csak lehet biztatóan mosolyogni, mert én természetesen akkor sem lennék mérges rá, ha lejjebb tévedne a keze a domborúbb részekre. Csak… hát tényleg nagyon furcsa lenne. Ebben a helyzetben legalábbis.
Azonban mire elindulunk, már nyoma sem marad bennem a zavarbaejtő érzésnek. Inkább aggódom amiatt, hogy mit fognak tenni, illetve mondani a szüleim. Nem magam miatt. Queilt büszkén mutatnám be a páromként… ha az lenne. Attól tartok, hogy meg fogják alázni, és erre… sajnos nagy az esély. Talán tényleg nem volt jó ötlet pont őt kitenni ennek… Queil viszont…
Ahogy megérkezünk tényleg mássá válik. Olyan magabiztos, olyan erős… Ez csak egy szerep lenne? Akkor nagyon jól megy neki… Ezért idővel én is oldódni tudok, az épület felé már könnyebb léptekkel tudok menni. Épp csak belépve érzem megint a fojtogató érzelmeket, amit hamarosan személyesen is meg kapunk… Abban a pillanatban, ahogy meglátnak minket a szüleim. Hatalmas levegőt veszek mielőtt megszólalnék, és Queilre is ránézek. Nem akarom, hogy neki rossz legyen…
- Apám. Anyám. Bemutatom Queil Grytht. A páromat. - látom, hogy Queil az illemnek megfelelően üdvözli a szüleimet, és mivel tényleg nem akarok bajt, inkább én is így teszek. Anyám a kezét nyújtja felém, és közelebb von magához, hogy egy puszit is tudjon nekem adni, de még rajta is érzem, hogy egyáltalán nem erre számított. Apám pedig… A haragja szinte tapintható, hiszen bárkit is hoztam volna ide, az akaratának mondtam ellent. Már kinézte nekem ugyanis a ‘férjet’, és mivel az nem Queil, esélye sem volt szegénynek arra, hogy melegebb fogadtatásban legyen része.
- Köszönjük. - szólal meg Anyám, mert Apám még mindig Queilt méregeti. Olyan erősen vizsgálja arcának minden négyzetcentiméterét, hogy én jövök zavarba tőle… Ezért erősebben meg is szorítom Quiel kezét, és próbálom neki az érintésemmel is sugalmazni, hogy minden rendben lesz.
- Nagyon jól csinálod. Ne engedd, hogy a fejedbe férkőzzön. Nem miattad ilyen. Hanem azért, mert én ellent mondtam neki. - üzenem telepatikusan Queilnek, de nem nézek rá. Az arcomon egy tökéletes mosoly van, amit direkt a szüleim kedvéért fejlesztettem ki.
- Látom a dress codeot nem sikerült elolvasni. - néz végig jelentőségteljesen Apám az öltözetemen. Én pedig éppen ettől könnyebbülök meg. Legalább már nem Queillel foglalkozik, hanem velem. Én bírom a gyűrődést. És szándékosan jöttem ebben a ruhában.
- Szerintem remekül mutatunk egymás mellett. - még mindig virít a mosoly az arcomon. Ettől pedig még jobban lekonyul Apám szája. Már ezért megérte eljönni… Akkor viszont nekem sem lesz őszinte a mosolyom, amikor tovább folytatja.
- Akkor nyissátok meg ti a bált az első tánccal. Kár lenne elszalasztani ezt az alkalmat. - megfagy bennem a vér. Erre tényleg nem számítottam. Ezért Queilre nézek, és reménykedem benne, hogy telepatikusan megüzeni nekem, hogy ehhez mit szól…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Queil Gryth Sun Feb 19, 2023 9:07 pm


First Dance


- Köszönöm! - egyszerre nyúlunk a nyakkendő felé, elkapom a kezem, s zavarba jövök. Lesütném a szemeim, akkor odalátok, így zavartan engedem le a kezem, s nézek inkább oldalra, feltartom az állam kicsit, míg megköti a nyakkendőt. Ujjainak finom érintése okozza-e, hogy ellepett a forróság, vagy a ruha meleg, nem tudom eldönteni.
Arra koncentrálok, hogy az öltözetet helyesen vettem fel, vagyis ez sikerült. Kivéve a nyakkendőt. Az rejtély. Igyekszek inkább erre figyelni, mint az ujjaira, aztán inkább feladom ezt harcot magamban.
- Rajtam mindenképpen. - mosolyodom el.
Érzem, ahogy keze ott van még, így nem mozdulok. Különben is, nagyon jó így. Egyedül Madison az, akinek az érintése megnyugtat, s most is ez történik bennem. Egyszerre leszek nyugodt, s örömteli. S ha össze akarja magát szedni az indulás előtt, s segít neki abban, hogy most fizikailag is rám támaszkodik, akkor megtartom.
- Akkor csak kapaszkodj belém. - mosolyodom el. Persze, ha egyedül kell elmennie valahová, akkor természetesen megvárom.
- Rendben. - ha indulna, finoman megérintem az ujjammal a vállát. Elég félénken. De muszáj lesz elmondanom.
- Madison.... - lesütöm a pillantásom, majd visszaemelem rá. - Úgy érzem, úgy lesz helyes, ha elmondom. - megköszörülöm a torkom. - Az Arénában szerepeket is kaptunk, és azokon kívül is, ha ... - szórakoztatnunk kellett másokat. A bevétel persze így is az Arénáé volt. - Szóval ne lepődj meg, ha kicsit máshogyan viselkedem. Persze, csak ha szeretnéd. - belül ugyanolyan feszengő és félénk leszek, de azt mások miatt is megtanultam elzárni. Azonnal. Most azonban nagyon kényelmetlenül érezném magam ebben a szerepben, de megteszem. - Ezért szerentém megkérdezni, hogy nem baj, ha majd időnként átkarollak, hozzád érek? Mit szabad és mit nem? - az egyéb részeket már átvettük, de ezzel nekem nagyon nehéz volt előhozakodni. Nagyon rossz emlékeim vannak erről, tapasztalatokkal együtt, szerepjátszás terén, ezért nem mertem erre rákérdezni. Pedig lehet, kellett volna.
Szótlan maradok útközben, ám ha rám pillant Madison, rámosolygok. Szeretnék a számára bátorítást nyújtani.
Már akkor átváltozom viselkedésben, de igazán csak akkor észrevenni, hogy más lettem, amikor a hajóról kilépve a kezem nyújtom Madison felé. A bizonytalan, hányattatott sorsú Queil eltűnt, helyette az jelenik meg, aki Madisont választotta. Ami egyszerre igaz, és nem, mert együtt választottuk egymást, most már valahol így látom.
Karjára helyezem tenyerem, mosollyal, s rá is tekintek. Igazán így érzek most is, szerentém, ha bátorítást kapna tőlem. Nekem már régóta mindegy volt, az új eséllyel azon vagyok, hogy Madison is kaphasson új esélyt. Hogy magának megadhassa.
Az azonban kicsit megüt, nagyon is, ahogy meglátom, mekkora is az épület, s a hozzá tartozó birtok is. Hirtelen még az eddigieknél is kisebbnek érzem magam, s renkdívüli hálával tölt el, hogy Madison megmentett.
Az érzelmek azonban már jó messziről sütnek felém. Elfogadom, s ahogy megszoktam, hagyom is áthaladni magamon. Majd utána fojtogathat, most Madisonnak akarok kellő támaszt nyújtani.
Az illem szerint üdvözlöm őket, tudva, hol a helyem. Legalábbis a most játszott. A valódi, nos, ha a pondró kifejezés találó lenne rá, úgy el is fogadnám. Senki vagyok hozzájuk képest.
- Csodálatosan néz ki. - ez egyáltalán nem olyan hangszínű, mint amit Madisonnak mondtam. S azért izgultam találkozni a szüleivel, félelem helyett kíváncsiság van bennem. S ha valami balul sül el, arról majd csakis én tehetek. Nem ebben a világban éltem, sosem volt benne részem, a kiszolgáló személyzet szintjén időnként, abból is a legalja. Közben azért lestem, tanultam, de mivel sosem hagytam el még ilyenkor sem az Aréna területetét, nem igazán tudom még most sem, mennyire valósak azok a gesztusok, amiket láttam. Madison mellett már volt alkalmam ebben csiszolódni, rendezvényeken, találkozókon s megbeszéléseken, így ennek megfelelően viselkedem.

 
to Madison
「 ORION - MÚLT 」
「 I 」
Ciaran

Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Madison Romano Tue Jan 31, 2023 10:15 pm

After everything

   
Számos buktatója akadt a tervemnek, de volt egy valami, amiben biztos voltam. Queilben. Nem ismerek senki mást, akiben megbíznék annyira, hogy egy ilyen titkot rábízzak. A színjáték - főleg az ilyen jellegű - hiába nem az ő asztala, abban biztos vagyok, hogy nem találtam volna nála alkalmasabbat arra, hogy a szüleim előtt eljátsszuk a ‘szerelmes’ párt. Ugyanis tudom, hogy ő nem fog elárulni, míg mások gond nélkül megtennék, ha kapnának egy jó ajánlatot az apámtól. Az pedig, hogy ‘jól’ fog-e szerepelni vagy sem, szinte lényegtelen. A szüleim ugyanis mindenképp belefognak kötni, akár tökéletesen táncol, akár nem.
Azért igyekeztem felkészíteni mindenre, de biztos vagyok benne, hogy lesznek így is meglepetések. Igazából még nekem is, mert ahogy kijön a szobájából, az elegáns öltözetben, amit neki vettem…
Csak néhány másodperccel később veszem észre, hogy nemes egyszerűséggel elfelejtettem levegőt venni. Még sosem láttam így őt, és… a nagyon elegáns, nem is elég kifejező jelző…
- Köszönöm. Neked is nagyon jól áll a… - szmoking. De már nem tudom befejezni a mondatot, mert látom, hogy kioldódik a csokornyakkendője. Ösztönösen nyúlok oda, hogy megkössem, és megint nem veszem észre, hogy a levegőt is visszatartom. Ez nem is okoz gondot, amíg a megbokrosodott ruhadarabra koncentrálok, de amikor nagyjából szimmetrikusra sikerül megkötni, zavarba jövök. Érzem, hogy az arcom forróbb lesz annál, mint eddig volt.
- …szmoking. - Queil valamiért elnézést kért, de én fel sem fogtam a szavait. Csak másodpercekkel később. És némi levegőt is magamhoz vettem a biztonság kedvéért mielőtt válaszoltam volna neki.
- Semmi baj. Ez egy rakoncátlan szerkezet. A legrutinosabbakon is kifog néha. - a nyakkendő már tökéletesen áll, de még mindig nem vettem el a kezem róla. Most megteszem, egy hirtelen mozdulattal. Aztán csak állok Queil előtt, mintha egyébként nem lenne semmi tervünk az estére.
- Nekem a magassarkú a mumusom. Még mindig képes vagyok bármikor hasra esni benne, pedig nem először van rajtam. - igyekszem biztatóan mosolyogni Queilre, mert látom, hogy feszült. Valójában én is az vagyok, de valami más is van bennem. Ugyanis a Kelly által elhangzott vádak ellenére sem gondoltam rá soha, hogy férfiként tekintsek Queilre. Ebben az öltözetben viszont… nem tudom nem észrevenni, hogy valójában az…
- Induljunk. A szüleim még a bál kezdete előtt beszélni akarnak… velünk. - próbáltam kibújni ez alól, de nem sikerült. Ragaszkodtak hozzá, hogy mutassam be nekik a páromat, vagyis Queilt, mielőtt megnyitnák a bált. Igazából ettől a résztől féltem a legjobban… Nem akarom, hogy bántsák őt. Azok után, amit az évek során értem tett, egyszerűen nem érdemli meg. És valójában senki sem érdemli meg azt a bánásmódot, amit kapni fog. Tudom, hogy nem fogja a szívére venni, de akkor is… Lehet, hogy nincs olyan rangja, mint nekem, de ő is egy ugyanolyan érző lény, mint bárki más. És a titulusokkal egyébként is ki lehet törölni a… Menjünk inkább.
Ezért, ha Queilnek nincs ellenvetése, vagy bármilyen mondandója, elindulok a kijárat felé. A kishajóval fogunk menni, ami kétszemélyes, és néhány perc alatt eljutunk vele a szüleim villájához. A ház óriási, így már ahhoz is háromnapi hideg élelem kell, hogy az egyik végéből eljussunk a másikba. De ha minden igaz a szüleim a kettes számú ebédlő teremben fognak várni minket, az pedig közel van a bejárathoz.
A műsor viszont már akkor elkezdődik, amikor leszállunk a hajóval a birtokon. Innentől kezdve minden lépésünkre figyelni fog valaki, így amint megálltunk Queilhez sétálok. Előfordult már korábban is, hogy belekaroltam, így remélhetőleg nem fogja meglepni, hogy most is ezt teszem. A különbség csak annyi lesz, hogy most szinte egész este így kell majd maradnunk…

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Queil Gryth Tue Jan 31, 2023 9:28 pm

First Dance


Minden megvan, aminek lennie kell, ám gondot okoz hirtelen az, hogy a mandzsetta gombot, vagy a csokornyakkendőt kell előbb feltenni? Azt hiszem, jobb lesz, ha a nyakkendőt. Gyakoroltam, mint annyi minden mást is.
A táncokat, amelyhez, legyek akármilyen robosztus is, a hajlékonyság és a ritmusérzék megvan, de annyi mindent kellett megjegyezni nagyon rövid idő alatt, hogy nagyon magas szintre ugrik fel az éberségem, hogy meg akarjak felelni a kérésnek. Madisonnak bármit. Bármikor. Ezért nagyon fontosnak tartom, hogy minden tökéletes legyen.
Megkaptam a ruhát is, s utánanéztem, miként hordják és viselik az öltözetet, még sosem viseltem, s úgy figyeltem rá, mint ha hímes tojás lenne.  
A legnagyobb félelmem a hosszú távú kapcsolat és hogy milyen még ezen kívül a kapcsolat. Nem tehetem meg, hogy cserben hagyom!
Azon mosolyogtam, hogy a szülei gorombák lehetnek velem. Nálam edzettebb személlyel kevesebb van, aki megszokta ezt. Most azonban másként kell majd rá reagálnom, ennyi az egész. Ami... nem könnyű. Több évtizedes kondicionálást kell felülírnom magamban, s Madison nagyszerű ebben, így erre támaszkodhatok. Remélem, nem fogok belebukni.
S ahogy készültem minderre, ráébredtem, hogy ez is egy kiváló testőri feladat, egy álca, egy szerep, s így ebbe belebújva már sokkal magabiztosabb voltam. A félénkség eltűnt, bennem van, Madison felé, s ha valamit nem úgy fogok tenni, akkor elfogadom megrovó szavait.
A csokornyakkendő azonban nem akart sikerülni, s nagyon vigyáztam az anyagra, hogy ne törjem meg. Többször megnéztem, hogyan kötik meg, a kezemmel is utána dolgoztam a levegőben, mire meglett a mozdulat, s utána már ment. Csálén.
A második már jobb volt, de kilógott, aminek nem kéne, míg végre az ötödiknél már formája is volt.
A mandzsettagombokat teszem fel, miközben kopog az ajtómon Madison. Jaj, elöltöztem az időt!
- Igen, máris megyek! - kiáltom, s a szmoking ujját megigazítva, kinyitom az ajtót, s földbe is gyökerezik a lábam.
- Ömm, csak azt akartam mondani, hogy gyönyörű vagy... - bele is pirulok, amit megzavar egy hang, s egy érzet, lazul valami a nyakamon. A csokornyakkendőm kioldódik. Lehet, másokat megzavar, én továbbra is bámulom, majd zavartan elkapom a tekintetem.
- Elnézést.

 
to Madison
   
「 ORION - JELEN 」
「 I 」
Ciaran



Queil Gryth
Queil Gryth

Origin : Orion
Profession : Bodyguard
Play by : Jon Foo

https://elementals.hungarianforum.com/t152-queil-gryth#531

Back to top Go down

First dance Empty First dance

Post  Madison Romano Wed Jan 18, 2023 7:55 pm

After everything

   
A megjelenésem kifogástalan… kéne, hogy legyen. Még arra is kaptam ‘ajánlást’ a szüleimtől, hogy milyen színű ruhában érkezzek. Fehér. Ebből teljesen egyértelmű volt, hogy fekete ruha lesz rajtam… Legalább ennyi ‘ellenállásra’ szükségem van…
Egy másik kérdésben ugyanis nem ajánlás, hanem konkrét fenyegetés érkezett az apám részéről. Vagy hozom a saját partnerem, vagy ő biztosítja nekem azt, akit egyébként is kinézett nekem. Még esélyt sem akartam erre adni… A meghívást az estre viszont meglehetősen későn kaptam meg, és jelenleg nincs túl sok olyan barátom, aki tartozna egy szívességgel… Csak kéréssel állhatok elő, és ezen oknál fogva nagyon fontos volt számomra az, hogy olyas valakit találjak, akiben megbízom. Nem kellett sokáig gondolkodnom, mert jelenleg csak egy ilyen személy van. Quiel…
Mielőtt megkérdeztem volna tőle, hogy eljönne-e velem, természetesen ismertettem vele a tényeket, és azt, hogy egy komplett színdarabot kell előadnunk, tánccal meg minden hasonlóval. Megelőzendő a hasonló alkalmakat ugyanis az jutott eszembe rögtön hosszú távú partnerként fogom bemutatni Quielt. Ebbe viszont természetesen bele kellett egyeznie, mint ahogy abba is, hogy közvetlenebb módon kell viselkednünk egymással. Nem irigylem szegényt…
Mondjuk magamat sem… Ez már nagyjából az utolsó kétségbeesett próbálkozásom az ellenállásra, és az, hogy csak úgy tudok viszonylagos nyugalmat erőltetni magamra, hogy mint egy durcás gyerek, bosszú ruhában megyek… Nem igazán jellemző rám. Ráadásul félek tőle, hogy a szüleim gorombák lesznek Queillel. Bár igazából ez szinte elkerülhetetlen. Ezért is említettem meg Queilek azt is, hogy ne vegyen komolyan mindent, amit a szüleim mondanak neki. A haragjuk felém irányul, különösen apámé…
Én pedig nem fogok ezen segíteni, legalábbis nem úgy, ahogy ő akarja. Legyünk túl az estén, aztán egy ideig megint tudom kerülni a társaságukat. Hirtelen nagyon elfoglalt leszek a munkámban azt hiszem…
Most viszont már csak az indulás van hátra. Én elkészültem, és már Queilnek is odaadtam egy elegáns szmokingot, amit az este során viselhet. Az mondjuk meglepett, hogy én készültem el előbb, de lehet, hogy ő már rég kész van és a szobájában vár. Igazából nem beszéltük meg, hogy hol találkozunk. Ezért mikor már részemről minden meg van az induláshoz kopogok az ajtaján.
- Queil? Készen vagy? - még nem vagyunk késésben, de örülnék neki, ha nem kéne túl sokat rá várni. Szörnyen ideges vagyok, és ezt láthatja is, ha majd kijön a szobájából. Amíg nem teszi meg csendesen várakozom az ajtó melletti falnak dőlve.

   
Queil & Madison

   
Madison Romano
Madison Romano

Play by : Zoe Saldana

Back to top Go down

First dance Empty Re: First dance

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum