Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Not a superhero

2 posters

Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Sun Jul 02, 2023 10:50 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Nem igazán szokott előfordulni, hogy elakadjon a szavam. Bármikor előtudok húzni egy visszavágást, avagy egy laza beszólást a farzsebemből, de… Most nem igazán megy. Most tényleg nem sikerült. És baszottul mérges vagyok magamra, amiért így alakult…
Többször viszont már nem áll szándékomban kimondani, hogy balfék vagyok, mert… ezzel már minden jelenlévő tisztában van. És a múlton való nyavalygás nem nekem való. A felejtés annál inkább…
- Nincs meg a teljes sztori, de… amennyire tudom a Mintakán élt Damien is, az előző életében. Ott élt Alanával, de csak Damien jutott ki. Ő is csak a vészkijáraton. - na az a kijárat… normális esetben azon senki sem akar távozni, de van, amikor az a legvonzóbb ajánlat… Azt nem tudom, hogy Damien esetében is ez volt-e a szitu, vagy valami más miatt választotta a gyorsabbik ki utat… Érthető okokból ilyesmit nem kérdezek, még én sem. Lassan, de azért tanulom, hogy mit illik mondani és mit nem… Mert szándékosan sosem gázolnék bele senkibe ugye. Mégis összejön az is időnként…
Egy nagy sóhajjal engedem ki, ami hirtelen eszembe jutott..
- Jah. - ezt a részét tényleg jól csináltam. Vagyis megpróbálok erre koncentrálni. Hogy lehetett volna sokkal rosszabb is, és amennyire részem van abban, hogy ilyen rosszul alakult a sztori, annyira szerepem van abban is, hogy nem lett végzetes. Azt viszont nem tudom, hogy miért olyan nehéz ezt elhinni… Sokkal egyszerűbb… valami másra gondolni.
- Kerek fejet? Nem értem ezt a metafórát. Vagy nem is az? - még félre is billentem a fejem. Aztán eszembe jut, hogy igazából tényleg lehetne kerek a fejem. Mondjuk ha tele lenne a szám húsgombóccal… Na akkor nem tiltakoznék, és teljesen érteném is ezt a hasonlatot. Nem mellesleg, nem lennék már annyira éhes sem. Viszont mielőtt a tettek, vagyis a hasam mezejére léphetnék, Apa megakasztja a gondolat menetemet.
- Mi? Tényleg? Elmehetünk egy igazi családi kiruccanásra… tök mindegy, hogy hová? - én így értettem a szabit. Valahová menni, és nem a szokásos, otthon, bázis, harcmező hármas valamelyikében ülni. Tudom, hogy van akinek meg éppen ez a jó, de… én azt élvezném, ha elmennénk valahová. Milyen király lenne már bemutatni Apát egy két arcnak… Mondhatnám, hogy: “Na látod, tőle örököltem a nagyon morci nézésem”. Most nem azért, de… én tényleg bírnám ezt. Csak tudom, hogy ez nálunk nem ilyen egyszerű, azért sem dobtam még be ilyesmit. De ha Apa nyitott rá…
- Nah… akkor megyek és jövök. - sietek amennyire tudok… Azért nem csak a ruha miatt nehéz, és lassú a mozgás… Ha nem húsgombócról lenne szó, valószínűleg vissza is fordulnék. Meg ha nem Apáról lenne szó, maradnék a szobájában. Így viszont visszatérek hozzá, megvámolva már a készletet, de lelkesen elé téve a szerzeményemet.
- Kizárólag ennyit találtam a szobádban… - nem bírom ki vigyor nélkül, pedig nagyon próbálkoztam… Ezért inkább rákacsintok, és magamhoz is veszek egy maréknyi húsgombócot.
- Alszom egyet, mert nincs olyan közel a szobád, mint gondoltam… - biztos nem fogom bevallani, hogy most még ennyitől is kifáradtam… Amúgy is látja rajtam… Ezért mihelyst az első maroknyi ételt a számba tömtem, magamhoz veszek még egy maréknyit is, és… takaró… Nem kéne, de… puhának tűnik. Oda megyek, és betakarozóm, majd először csak ülve, utána… lassan eldőlve szépen elpilledek. Úgy emlékszem, hogy üzentem még Emyrnek, hogy ráér-e, de… ha nem akkor majd ébredés után. Az utolsó húsgombócot szorongatva kifejezetten szépet álmodok. Ja nem…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Sat Jul 01, 2023 10:05 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

- Ez  most mintha valahogy nem sikerült volna... - jegyzem meg azért csendesen.
Összevonom a szemöldököm, értetlen gondolkodással.
- A barátnőjét? Mit keresett ott a barátnője? - amit nem értek, arra rákérdezek. És ez most nagyon nem áll össze.
- Helyesen tetted. - bólintok. Holtan vagy sérülten nem igazán lehet életet menteni. Bár az utóbbiról csak hallgassak. Ezt a részét elég sokszor megszegtem...
Nem akar erről beszélni, hát hagyom. Majd beszélünk róla. De éppen a mai nap ébresztett rá újra, hogy nem mindig van legközelebb. És ezt is elfogadom.
- Én csak egy kerek fejet látok magam előtt. - erről sem akar beszélni. A helyzet az, hogy felnőtt. Ha be akarja törni a fejét, akkor betöri. Mi meg leerághatjuk a mancsunkat aggodalmunkban.
Vette a lapot, különben én hívom fel Nyrát és tartom a kijelzőt a lányom orra elé, ha nem méltóztatik felhívni.
- Lehet róla szó. - vonok vállat. Valójában mindig szabin vagyok, élvezem azt, amit csinálok.
Annyira tudtam, hogy erre feléled. Hagyom, hogy a reakció végigvonuljon rajta, s meghozza a döntését, addig foglalkozom a saját dolgaimmal. Ha aludni akar, akkor a szobám kényelme és biztonsága várja.
- Rendben. - bólintok, s hagyom távozni. Ha esetleg ott ragadna, akkor majd egy idő múlva ránézek, s betakarom, mert van egy sejtésem, hogy nem a takarót fogta a kezébe elalvás előtt...


Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Mon Jun 05, 2023 11:37 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
- Mindent ki lehet kerülni. Hajtómű és pilóta kérdése. - sejtem, hogy ő nem így gondolta, de én így szeretném értelmezni. Amit nem akarok, azt ki kell kerülni. Fizikai, és egyéb értelemben is… Elvégre nem szalad el semmi sem. A tapasztalatok megvárnak. Vagy nem…
- Igen. Damien… ha engem kérdezel, akkor a barátnőjét. - tudok én olvasni a sorok között csak… néha nagyon lassan, ezáltal nem is mindig akarok. De itt azért összetettem a képet. Damiennek nagyon fontos ez az Alana, és nálam ez már kimeríti a barátnő fogalmát. Vagyis… hmm… inkább hagyjuk.
- Nem. Nem éreztem a közelünkben életjelet, azt viszont igen, hogy Damiené nagyon fogyni kezdett. Ezért visszavonulót fújtam. Határozottan, csak túl későn. - már akkor meg kellett volna tennem, amikor megláttam a légköri adatokat… de bíztam a védőruhákban. Hiba volt. Súlyos hiba. Utólag viszont már nem tudok rajta változtatni, csak tanulni belőle.
- Aham. - mosolyodom el végül. A vicc, hogy erről tényleg szívesen beszélgetnék. Csak… elég egyértelmű, hogy most fontosabb témáink is vannak. Abban ugyanis biztos vagyok, hogy ez egy ébresztő volt a számomra. Épp csak azt nem tudom, hogy milyen értelemben… És szerintem nem is ma fogom megtalálni erre a választ…
- Juj… vigyázz, mert ha azt mondod, hogy már nem látod a kockákat sem… komolyan aggódni fogok. - azt hiszem, hogy Apa azért aggódott, legalábbis én fordított esetben azt tenném. Ezért próbálom egy kicsit… elvenni a dolog élét. A magam módján persze. Anyával viszont nem megy ilyen könnyen.
- Neeeem, az… tényleg nem jó ötlet… - vagyis tényleg beszélnem kéne vele. Mégis jól jönne a videó, és az, hogy láthatná, a kockák még a helyükön vannak… Elbújva, de okésak. A beszélgetés viszont rendben zajlik, legalábbis olyan értelemben, hogy érzem, Anya azért fellélegezhet egy kicsit. Az mondjuk egy pöppet gyanús, hogy rögtön Apát emlegeti, de ez már csak így megy a vén pároknál. Gondolom…
- Szabira kéne menned. Sőt. Mindannyiunknak. - de jó lenne… legalább egy napra félretenni azt, hogy az univerzum sötét fele rajongója a félig macska félig madár családoknak… Mert azt nem veszem be, hogy pusztán arról van szó, hogy Apa szét rúgja a seggüket. Ez jóval több, és nem szeretném megtudni, hogy mit tennének velünk, ha valamelyikünk közelébe jutnának…
- Húsgombóóóóóóóóóc???? - felcsillan a szemem, beindul a nyáltermelésem, és a gyomrom jelentőség teljesen korog egyet már a gombóc emítésére is. Érzek azonban némi logisztikai problémát ebben. Aaaaaaz Apa szobájában van. Ő meg itt. Még szerencse, hogy az ilyen gondok megoldására szakosodtam…
- Akkor hozom a gombócokat, aztán… beszélek avagy álmodok még a nyulakról… - nekem tetszik ez a terv. Ugyanis, ha álmos leszek, nem fogok szarozni alszom egyet. Addig viszont Apával maradnék, és persze ennék… Így el is indulok a húsgombócokért, és… visszatérek azokkal a darabokkal, amik nem ‘estek’ le útközben…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Mon Jun 05, 2023 9:41 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

Csendesen elmosolyodom.
- Szép gondolat, de nem mindig lehet kikerülni a megtapasztalásnál, hogy más ne sérüljön meg. - ez volt az egyik, amit sok-sok évmillió ezelőtt nehéz volt megemésztenem. Hogy van olyan tapasztalás, amikor az a tapasztalás, hogy másokat bántunk meg, károsítunk meg. Csakhogy minden beleegyezéssel történik.
- Meg... kerestetek valakit, nem? - csak úgy, a buli kedvéért nem ruccan le tiltottan senki egy öngyilkos küldetésre...
- Nem sikerült megtalálni? - érdeklődöm tovább.
Felvonom kérdőn a szemöldököm, s Lupus irányába mutatok.
- Amiiiii.... arra van. - ha erre gondolt. Azután én is kacsintok.
Sóhajtok egyet. Most látni rajtam, hogy azért eléggé aggódtam Rose-ért. Végigtekintek a kezes-lábasán.
- Igen, azt látom. - különben nem lenne rajta ez a gönc. Még szerencse, hogy van ilyen, s hogy arcturusiak is voltak a csapatban.
- És addig semmi hír neki? Had aggódja magát halálra? - most azért kicsit feszültebb lesz a hangom. Nem vagyok anya, nem tudhatom milyen az, így aggódni egy gyermekért. Én csak apaként tudom. S hogy odafigyelek Nyrára is.
- Tedd. - megint megkönnyebbülök, s adok nekik időt, kettesben lenni, addig a dolgaimmal foglalkozok.
- Az nem lep meg. - bólintok. - Meg ez sem. Mindig abban vagyok. - vigyorodom el elégedetten. Elvégre eléggé szeretnek a dracok ahhoz, hogy még fizetnek is azért, hogy elmenjek hozzájuk...
- Ha le szeretnél pihenni, menj a lakosztályomba. Van ott minden. Még húsgombóc is. - sejtem, hogy kimerült, fáradt, és még gyógyulnia kell. De ha itt marad velem, úgy is jó, egy takaró már várja az egyik ülőhelyen.

Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Wed May 17, 2023 9:40 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Mosolyra húzódik a szám széle, de csak egy pillanatra. Ugyanis épp a mai nap bizonyította, hogy olyan sok időm, azért nincsen… Az életciklus bármikor véget érhet, vagy akár… adódhat olyan helyzet is, hogy azt kívánod, bár ugorhatnék a következőre… Ezért nem tudok teljes mértékben egyetérteni. Most nem. Néhány pohár ital után majd talán igen, mert akkor azért látni fogom, hogy tényleg mindig lehet választani új életet. Kár, hogy én épp ezt szeretem…
- Jah. Csak azért nem mások kárára szeretnék tanulni, meg tapasztalni. - én is hülyét kapnék, ha valaki mondjuk rajtam akarná tesztelni, hogy milyen pöcsfejnek lenni. Igen, a Dracok pontosan ezt teszik, de én ezért sem akarok velük közösködni. Ha minden áron önző akar lenni valaki, akkor ahhoz elég egy olyan életet választani, mint mondjuk az enyém. Nem ártok senkinek vele, de nem is segítek. Majdnem olyan, mint az Arcturusi hozzáállás, kivéve, hogy azért a bosszú engem még mindig hajt. Talán erre célzott Apa az agresszió alatt? Igazából jobb, ha nem kérdezem meg. Ez az egész “szerizlek Apa” nagyon félrement, és inkább nem akarom erőltetni. Vagy tudja kijelentés meg gesztusok nélkül is, vagy nem… Utóbbi esetben nem tudom, hogy mi van, így hagyom a fenébe.
- Igen. Gondolom épp ezért akart Damien odamenni. Hogy lássa a saját szemével. - és persze, hogy kihozza Alanát. Bárcsak sikerült volna legalább ebben segíteni neki… akkor kevésbé érezném magam szar alaknak. A történteken viszont már nem változtathatok. Magamon is csak annyiban, hogy inkább megóvom a hülyeségemtől a többieket. Majd a mazohistákkal haverkodom, mert velük tuti szót értek. Ismerek egy pár ilyet…
- Áááá… értem. Vagyis a nyulakról beszéltünk egész végig. - egy gyors kacsintás érkezik a részemről, mert… mondhattam volna azt is, hogy a rózsaszín köntöse volt a téma. De ennyire nem vagyok gonosz. Már mint magammal. Mert szerintem Anya is hordhatna vagányabb cuccokat. De hát ők a ‘felnőttek’ ugye.
- Igazából arra gondoltam, hogy beugranék majd hozzá. Holnap. Meg a megvagyok, azért némileg túlzás. - anya szemében akkor vagyok meg, ha elég kiegyensúlyozott vagyok ahhoz, hogy ne akarjam azonnal kilőni a rakéta állományomat a gyíkokra. Most meg azért ez elég jól hangzik, némi itallal egyetemben… Tehát nem tartom valószínűnek, hogy most meg tudnám nyugtatni azzal, ha bejelentkeznék. Azért ő… eléggé rá tud érezni arra, hogy mi zajlik bennem. Kivéve, ha… óóó hát van még egy megoldás.
- Rákapcsolódok. - nem videóhívás lesz, hanem telepatikus… úgy tudom kontrolálni, hogy mi megy át. Nem először rejtem el az érzéseimet… Az más kérdés, hogy Anya erre is rá szokott érezni, de olyankor hagyja, hogy majd akkor nyíljak meg, amikor szeretnék. Ez többnyire soha… de sem ő, sem én nem zárom ki, hogy majd egyszer megtörténik.
Azt a hibát viszont nem követem el, hogy szépítem a dolgot. Az üzenetem lényege, hogy fizikailag jól vagyok, lelkileg meg majd még alakul. Ehhez pedig az-az út fog elvezetni, hogy ma este lazítok egyet, holnap meg majd beugrom hozzá is, ha már a Szélvész nálam lesz. Hogy ez őt mennyire nyugtatta meg, szintén nem érzem, de azt megkapom, hogy örül, hogy jelentkeztem, és vár szeretettel, és húsgombóccal. Meg érkezik tőle még egy üzenet, ami már nem nekem szól.
- Neked is üzent. Szeretne majd beszélni veled. - mondom Apának, miután teljes mértékben visszatértem a ‘jelenbe’. Aztán egy hatalmas mosoly kúszik fel az arcomra.
- Baaaaaaajban vagy… - nevetni kezdek, mert ez természetesen csak az én következtetésem. Nem mellesleg elég vicces elképzelni, ahogy Anya a szőnyeg szélére állítja Apát…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Wed May 17, 2023 8:29 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

- Mindig van időd. - ha most nem jön össze neki, majd a következőben.
Komolyan hallgatom végig. Nem tudom azt mondani, hogy nő a feje lágya. Sokkal inkább azt, hogy érik, s tapasztal. Én is, hiszen a szülő a gyerekein keresztül is tanul. Még akkor is, ha az a gyerek már jócskán felnőtt.
- Ha megvan belőle a szükséges tapasztalat és tanulság, akkor nem történt meg hiába. - azért ott ne hagyja nekem a fogát, csak mert éppen száguldozni van kedve, meg bevállalni. Akár az apjának, vagyis nekem. Rám ütött, tudom, s éppen ezért lágyul meg egy kicsit a hangom. Csak egy kicsit.
Mivel már kimondtam, s látom rajta a döbbenetet, s hogy hátrébb lép, hagyom. Azt is, hogy feldolgozza. Meg fogja érteni, most a döbbeneten keresztül úgysem jutna el hozzá a magyarázat. S az, hogy csendes nyugalommal megvárom, míg magához tér, jelzi, amit érzek: nem haragszom rá. Szeretem, s itt vagyok neki. Ha mégis mondani akarna ezzel kapcsolatban valamit, amit felhozott benne mindez, meg fogom hallgatni. Ám nem jön, s így hagyom is.
Elmosolyodom. Nem gondolom azt magamban, hogy magányos lehet így, hiszen én is így élek hosszú ideje. Ám nekem vannak legényeim, akikkel azért szocializálódom. Valamennyire.
A húsgombóc. Kezdem azt gondolni, hogy a folytonos evéssel olyat akar betömni, amit sosem kaphat meg, így aztán evéssel takarja. Annyira szeretném tudni, mi az. Hogy megértsem, s segíthessek neki...
- És ez volt a marha nagy mázlitok. Itt kell a helyismeret, a dracok mindent lenulláztak. - ekkora dúlást már régen láttam, kihasználás szempontjából. Fájdalmas látni így Mintakát, amely régen csodaszép ékkő volt. S most azzá tesszük. S erről felmerül egy gondolat bennem a fiúval kapcsolatban. Ha ennyire jól ismeri Mintakát...
Ah, oké, terel. Akkor hagyom magam. Nem akar róla többet beszélni. Még mentem volna az úton, minél több infó, annál jobb.
- Már azzal is sokat mondtam, hogy elmondtam a végcélt. - félig mosolygok, s félig vagyok komoly.
Aztán veszek egy nagy levegőt, s csak kimondom.
- Anyádnak nem is szólsz, hogy megvagy? - aggódik érte, tudom.

Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Tue May 02, 2023 11:06 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
- Pontosan. - még bólintok is, a rózsaszín gondolat ellenére is mosolyogva. Ugyanis ha ilyen egyszerű lenne a dolog, én magam vennék a teljes hadosztálynak rózsaszín cuccokat. Várom azt, hogy vége legyen ennek az egésznek, és Apa végre visszatérhessen Anyához. Meg akkor már nyilván én is gyakrabban ugranék be, ha csak egy helyen kéne látogatni őket. Vagy nem.
- Igaz. Még van időm. - fiatal vagyok, főleg Apához képest. Azt viszont már tudom, hogy mit akarok. Pontosan azt az életet, ami most van. Egyedül a gyíkokat írnám ki az egyenletből, de tudom, hogy ez is folyamatban van. Így csak várnom kell. Sokat. Nagyon sokat…
- Most nem volt semmilyen külső körülmény. Egyedül én vagyok a felelős a történtekért. És nem mellesleg, most nagyon ki lett centizve… - szerintem az életveszélynek is két szintje van. Az egyik, amikor meg van a lehetősége annak, hogy el kell hagynod a tested. A másik, meg amikor már táncolt is egyet a másik oldallal, és sajnos Damien pontosan ezt tette. Ez pedig akkor is gombócot ültetne a gyomromba, ha nem ismertem volna meg egy kicsit Damient, és nem kedveltem volna meg. De így… Tényleg értekelni kell azt, hogy most itt vagyunk egymásnak. Ez viszont az ölelés után nem pont úgy sül el, ahogy én gondoltam. Már arra is megtorpanok, hogy Apa meg fogja a csuklómat.
- Agresszió? - még a lélegzetem is elakad egy pillanatra a meglepettségtől, és önkéntelenül hátrálok néhány lépésnyit. Egyszerűen nem értem. Hogy lehet rejtett agresszió egy ilyen gesztus? Döbbenten állok, és nagyon sok minden fut át rajtam. A legerősebben talán a szégyen. Mert éppen azt akartam Apa tudtára adni, hogy ő fontos nekem. De ha ezt nem sikerült… Talán nem is most kéne próbálkozni vele. Ezért gondolatban megrázom magam, és újra lélegezni kezdek. Nem akarom rosszul érezni magam. Ma nagyon nem… Többször is mélyen szívom magamba a levegőt, és végül sikerült teljesen megnyugodni.
- Pff… hát azért a csapatom nem így véli. Oké, csak ketten vagyunk benne a Szélvésszel, de ő még nem panaszkodott. Meg én is csak akkor, ha nincs elég húsgombóc. - vannak arra vonatkozó bejegyzések a hajónaplóban, hogy fogyóban az elemózsia… az ilyet mindig kritikus hibának jelölöm. Az üzemanyag elfogyhat, majd felvesz valaki, de az igen érdekes lenne, ha megállítanék egy másik hajót, hogy “van-e egy kis kajátok haver…”.
- Igen. Nagyon sokáig élt ott. Ezért elégséges mennyiségű adatot tudott nekem adni a leszálláshoz. Onnan pedig már könnyű volt. - valójában inkább azt lehetne mondani, hogy pont stimmelt, főleg így a hologramot nézve. Önkéntelenül vigyorogni is kezdek. Mert ha a Szélvész egy kicsivel is nagyobb, vagy nem elég mozgékony… Akármilyen hajót nem tudtam volna oda lerakni, és pont ezért sem vagyok hajlandó megválni a Szélvésztől. Az esetében elég csak ránéztem az úti célra, és pontosan tudom, hogy miként lehet megoldani a feladatot. Vagy ahogy egyszer Eric mondta: ha ismered az autódat, akkor tolató kamera nélkül is tudsz parkolni vele.
- Amit most indítotok útnak. Az Alnilamra és a Bellatrixra. Persze a feladatukra vonatkozó kérdés csak akkor érvényes, ha nem titkos az információ. - ahogy én elhallgatok bizonyos dolgokat úgy ő is, és ez pont így van jól. Épp csak az én esetemben más a mögötte húzódó indok. Ugyanis Apának van elég baja nélkülem is, nem akarom, hogy miattam is ráncosodjon a homloka. Már pedig a mai nap, pont ez történt…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Tue May 02, 2023 10:07 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

- Jó stratégia. Meglátják a dracok a színt és elszaladnak. - nem, nem fognak, ki kell őket rakni, viccelődni attól még lehet. Igaz, annyira ez semérdekel, nem értem, min akad fenn ezen bárki is, és emlegeti minduntalan, az meg már nem az én dolgom.
- Majd rájössz. - mosolygok rá. Akár viccesen áll jól neki, akár máshogy, majd megtudja.
- Vagy másoknak... - nézek rá. - Nem ez az első eset, hogy ezt teszed, miért éppen most lenne ez fordulópont? - akármennyire is nem úgy tűnik, figyelemmel követem csemetéim tetteit, nem azért, hogy számon kérjem rajtuk. Vagyis... ha nagyon rosszindulatú lenneék, ez a kérdés éppen az volt, valójában tényleg érdekel, mi zajlott le benne, hogy ezzel most így gondolja.
Ahogy belecsípne az arcomba, megfogom a csuklóját és elveszem.
- Ez egy rejtett agresszió. Mi történt, Rose? - sokan kedveskedésnek gondolják, de valójában nem az. Ez fizikai bántás. Önmaga felé, amit máson vezet le.
- Borzalmas parancsnok lennél. - és mosolygok. Valójában jobb vezető, mint sokan a csapatból. Odafigyel azokra, akik vele vannak, és ettől lesz valaki jó vezető. Szupervezető meg a fém, mert jól vezeti az elektromosságot. Is.
Elnevetem magam. A gyorsaság megszállotja, tudom, éppen ezért csodálkoztam, hogy Szélvészhez még mindig ragaszkodik. Eléggé megviselt már, s mikor Chris mindig nagy cselesen kijátsza, hogy elvigye javítani, a legjobb centaurusiakat kérem meg, hogy segítsenek Rose hajóján.
A gyors információváltások ellenére Rose-t mindenki mosollyal fogadja, és hogy a tékozló fiú visszatért jelszóval üdvözlik páran. Nem erre vagyok büszke, hanem arra, hogy nem úgy köszönti egyik sem, hogy ááá, Greg kislánya. A kicsiért is ütnék, meg a Greg lányáért is. A főnök lányáért meg pláne. Önálló lény, saját történettel. És ezt látják benne, amire nagyon... nagyon-nagyon-nagyon büszke vagyok.
Ahogy elkezdi befejezni, kivetítem a leszállás helyét animáltan, s az utat is, amit bejártak.
- Ez egy különösen veszélyes rész, ugyanakkor máshová nagyon nem tudtatok volna lejutni. Akivel voltál, nagyon jól ismerheti Mintaka... felszínét... talaját. És ami alatta van. - remélem Brigid befogja a munkákhoz, nagy szükségünk van rá. És nagyon örvendek annak, hogy elengedte Roset. Nem igazán szereti a kötöttségeket, rám ütött.
- Milyen csapat? - témát váltott, vagy alapban kihagytam valamit? Korty helyett csak magam elé teszem a pohár italt.


Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Tue Apr 18, 2023 11:16 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Ez a nézés… pont ilyen arcot vágott, amikor még fiatal korom hajnalán kijelentettem, hogy én teljes önmegtartóztatásban fogok élni. A különbség mondjuk annyi volt, hogy akkor még én is elröhögtem magam a kijelentés közben.
- Ajaj… ebben az esetben biztosan el fogom készíteni. - hogy Brigidnek, vagy saját magamnak azt viszont egyelőre még nyitva hagyom. Mondjuk a mai nap után… azt hiszem inkább magamnak készítenék és nem csak albumot…
- Azt csakis akkor, ha harc közben viseled, és videón közvetíted magad. - azért azt megnézném, ahogy a Dracok réme, nemcsak, hogy integetve beköszön, de még rózsaszínt is visel. A srácokat viszont biztos motiválná. Ha más nem a nevetés révén…
- Ez mondjuk igaz. Akkor már csak az a kérdés, hogy mi áll jól nekem? - na ezen gondolkodnom kell. A válasz biztosan nem olyan egyszerű, hogy a mosoly. Esetleg a röhögés… na abba belemegyek. Azt szeretek. A mai nap után pedig különösen tudnék értékelni egy mókás pillanatot. Mert minden lazaságom ellenére, ez azért necces volt. Nem nekem. Damiennek.
- Amióta kockára tettem valaki másnak az életét. - az utóbbi időben túl sok ilyen volt. Először Emyr, most meg Damien… legalább a kirándulásom Emyrrel szerencsésen végződött. Tényleg. Vajon mi van most vele? Még mindig azt a bizonyos másnapot heveri ki? Nem lepődnék meg.
- Hát… Jól van. - az mondjuk igaz, hogy a Mintaka erősen nyomott hagyott a Szélvészen, és én magam nem igazán tudnék megszabadulni tőle. De remélem, hogy ennyiben kimerül a takarítás. Mindenkinek úgy lesz a legjobb…
- Nyugi. Még egy darabig fogom. - valójában amennyire nem vagyok hajlandó bármilyen hosszú távú kapcsolatba belemenni (még rövidbe sem…), úgy a családdal igenis hosszabb időszakon számolok. El sem tudnék képzelni más szülőket, és természetesen Chris nélkül is üres lenne az életem. Vagyis nem csak egy ideig, hanem egész hosszan várhatja a csípéseket tőlem. Chris szó szerint is Apa meg… hát miért ne… finoman belecsípek az arcába, mielőtt kibontakozom az öleléséből. Elvégre alakulhatott volna másként is a mai nap, és akkor nagyon bánnám, hogy ezt nem tettem meg korábban…
- Naaa… hát nem lennék tökéletes parancsnok? - még ki is húzom magam, és nagyon szigorú, pontosabban ‘morcos Apa’ arcot vágok. Szerintem azonnal haptákba vágná magát mindenki, ha így meglátna.  Vagy nevetne. De megérteném azt is. Én magam ugyanis még csak elképzelni sem tudom, hogy parancsokat osztogassak. Mondjuk követni sem szeretem őket…
- Óóó… ott nem rég jártam. Rohangáltam velük egyet. Nagyon jó fejek, csak lassúak. - nem mintha ez bűn lenne. Szeretem, amikor én vagyok a leggyorsabb akár a Szélvésszel, akár nélküle. Az utóbbiakat azonban nem szoktam reklámozni, és a gyakori Lepus látogatásokból is csak alkalmankéntit vallok be. Még a végén azt hihetné valaki, hogy egyszer majd ott akarok letelepedni. Biztos nem… Nekem egy hajóban van a helyem. Most épp Apáéban, ezért meg is adom neki a módját. Kár, hogy nem érezni annyira a menetet, mint a Szélvészen…
- Király. - azzal a lendülettel ismét kihúzom magam, hogy azért ne egy lelakott gepárd sétáljon Apa mellett. Még a jobbik modoromat is előveszem, és lelkesen integetek, avagy köszönök mindenkinek, aki üdvözöl engem. Látok azért pár ismerős arcot… Nem olyan vészesen sokat, de Apának inkább nem mondanám el, hogy honnan ismerem őket…
- Áh. Köszi. - az italról majdnem megfeledkeztem. Na de majd most. Töltök magamnak, és Apának is töltenék, ha lenne pohara. Ezért keresek is egyet neki, és ha találok, vagy nem állít meg, azért neki is töltök. Viszont neki jóval kevesebbet. Megértem, hogy neki mostantól a csapatra kell figyelnie, és engem csak mint csendes megfigyelő fogadhat. Vagyis… mint megfigyelő, aki annyira azért nem csendes.
- Óóóó hát az nagyon veszett volt. Először teljes sebességgel kellett haladni, mert ha túl sokáig haladtunk volna a légkörben, a külső borítás minimum meghajlott volna, de inkább lett volna egy nem csini lyukunk. Utána viszont teljes precizitás, mert olyan kicsi helyre kellett bepréselni a Szélvészt, hogy elég lett volna egy rossz mozdulat és… - összeteszem a két kezemet majd távolítom őket egymástól, robbanást imitálva. Apa lelki egészsége miatt azonban a “Bumm” szócskát már nem mondom ki. A lelkesedést viszont még így is láthatja az arcomon.
- A legjobb viszont a felszín alatti kanyon volt. Mindenhol belógó sziklák, meg kristályok, és még egy valamikor szebb napokat látott folyó is folyton bele akart kontárkodni a manőverbe. De nem fogott ki rajtunk. Egy izgalmas, de teljes mértékben sima landolás volt. - ha nem így lett volna, bele sem megyek. Amikor velem van egy utas. Egyedül viszont… ennél keményebb helyekre is elmennék. A Szélvész úgyis megvéd. Legfeljebb majd kanalaznom kell a darabjait, ha fejjel megyünk valaminek, de tudom, hogy rám még akkor is vigyázna.
- Mi lesz a csapat feladata? - tudom, hogy nem mondhat el mindent, így ha ez a kérdés válasz nélkül marad, gond nélkül fogyasztom tovább az italt. Arra viszont figyelek, hogy mit csinál Apa. Sosem foglalkoztatott igazán, hogy pontosan miként is irányít, de most nagyon érdekel. Mert szembesültem vele, hogy tényleg elég egy rossz mozdulat, vagy éppen egy ‘eltévesztett’ úticél, és már csak egy másik, nem kockás hasú alakban szemlélhetem, hogy mit csinál. Úgy meg azért nem az igazi...
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Tue Apr 18, 2023 9:47 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

Úgy nézek rá vissza, hogy “persze, el is hiszem, amit előadsz”érzés átjöjjön. Rose nem egy beszari alak, nem olyannak neveltük, vagy nevelte önmagát, ez egy felettébb jó kérdés. Talán inkább jó khöm,géneket örökölt ebben.
- Kíváncsi vagyok rá, mit fog szólni hozzá... - nem, nem vagyok, az ilyenek nem érdekelnek, s nem azért, mert már vénnek tartom magam. Az vagyok, ám ez ettől független. Rose még nem találta meg azt a valakit, aki mellett lehorgonyozna, legyen akár folyamatosan millió fényévekre tőle. Nem a távolság a lényeg.
- És a rózsaszínt? - fordítom féloldalasan a fejem, érdeklődve. Egyszer kapom magamra életem párjának köntösét, mert minden más a másik szobában volt, és azóta szállóige lett a köntös. Azt még nem is tuják, hogy nagyon kényelmes volt....
- Az nem áll jól neked, az az én ismertetőjegyem. - á, sokkal inkább, a “na, most van elegem a szájtátásból, cselekedjünk is”az enyém.
A tettek felinéje vagyok, akkor is, ha éppen türelmesen várakozom az alkalomra. Igazi prédalesés.
Még mindig nem értem.
- Miért kéne lenyugodnod? Ha nem akarsz lenyugodni, akkor nem akarsz.Meg aztán... - sandítok rá. - Te mióta követed más utasítását? - rám ütött. Az ilyen sehogyan sem fog neki menni.
- Igen. - úgy tesz, mint aki nem érti? Hát nem én fogom elismételgetni neki, hogy Mintaka följde, levegője és vize toxikus, a negatív és sötét energiákról nem is beszélve, amit a hajójáról és éppen cuppantgatnak le a hozzáértők.És nem takarítóeszközzel teszik, ez mind energia.
Erre nem vágok vissza, mert nem nyalizok, és nem is foglalkoztat. A karjaimban szeretném tartani egy kicsit, hogy végre megnyugodjon a lelkem, Rose jól van.
- Csípd is. - ó, hát csak zavarba jövök, a fülemet meg is találja hirtelen a kezem.
- Attól tartok én is. - ebben is egymásra ütöttünk. Én sem szeretek parancsolni, csak a magam ura lenni. De azt nagyon.
Megállok, ránézek.
- Lepus nincs messze, ha haverkodni akarsz velük. - nemcsak a konstellációjuk nyúl, hanem ők maguk is. Indigó színűek. És van mit tanulnunk tőlük, kár, hogy a fejem keményebb a gyémántnál is.
Teljes nyugalommal állok a közelében, s iszogatom a pohár tartalmát. Ez a hajó tud. Gyors, nagyon jól veszi át az ugrást is, meg sem érezni, és a sebességet sem. Meg kell hagyni, egy ilyen bitang jó pilóta elkélne a csapatban.....
- Úgy viselkedsz, ahogy akarsz. -sosem szabtam meg neki, mert úgysem hallgatna rám. Majd betöri a fejét, mint most majdnem, és adott jó pár ősz hajszálat (nem. Büszke vagyok rá).
Ahogy kilépünk a hajóból a hangárba, ahol már javában készülődnek a kirajzásra, egy teljes csapat vár. Azért most sóhajtok magamban. Rose-t üdvözlik, majd felém fordulnak, és már dől is az információ.Egészen az irodámig, ahol fogadni szoktam a többieket, és ahol Rose-zal akarok lenni egy keveset.Meg is értik, s ezután már csak vagy később kapok jelentéseket, vagy írásban küldik el az aktuális állapotot.
Keresek is poharat az italának, s elé teszem.
- És milyen volt Mintakán landolni? -elég rizikós még most is, magam is tudom, mentem már le jó párszor oda csapattal.

Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Wed Apr 05, 2023 11:57 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Szemréseim összehúzódnak, és a homlokom finom ráncot vet, amikor az arcom nagyon is nyilvánvalóvá teszi, hogy az ilyen beszélgetéstől azért mindig félek. De most állok elébe, mert ez a ‘kaland’ tényleg végződhetett volna keményebben is, és ilyenkor azért nem olyan ciki, ha vágyom a családom jelenlétére. Ez még nem fenyegeti az önállóságot azt hiszem.
- Okkéééé… - néhány pillanatig még kitartom az “egy kicsit be vagyok szarva” arcot, de aztán inkább elengedem, és csak örülök annak, hogy mindenki egészséges és jól van. Damienre pedig majd holnap rá tudok nézni.
- Óóóó hát figyelj, ha kell összeválogatom én az albumot Brigidnek. - ezen ne múljon. Tulajdonképpen nekem van egy, csak a kabinom falán. Úgy nagyobb méretű képeket lehet kirakni…
- Hát… lásd milyen jó fej vagyok, a nyuszi részét jóváhagyom. - annyira, hogy biztosan szerzek neki egy plüss nyuszis papucsot. Nem rózsaszínt… Remélem nem csak otthon fogja hordani, hanem bevetés közben is… Melyik draco merne szembeszállni vele, amikor a világ legmenőbb állatát viseli a lábán? Na ugye…
- Igen? Morci arc is jöhet? - villantok is egyet, mert nagyon leplezni akarom, hogy jól esett, amit mondott, és az is, hogy a vállamra tette a kezét. Nem reklámozom, de azért fontos nekem család, és Apa különösen. De ha vallatnak sem fogom ezt kimondani.Legfeljebb húsgombócos megvesztegetés esetén…
- Nyugi bogyó. Tudod, amikor nem aggódok semmi miatt. - amúgy nem szoktam, inkább figyelmen kívül hagyok mindent, ami felzaklathat. Sokkal jobb taktika, és az életet is úgy lehet élvezni, ha csak a finom részét fogyasztjuk. Vagy a bódítót…
- Ki takarítják? - felszökik a szemöldököm. Aztán amikor realizálom, hogy ez mit is jelent a pulzusom is megemelkedik egy kicsit. Mert annak nem örülnék, ha MINDENT kitakarítanának. Már mint van néhány személyes holmim, amit nem szeretném, ha mások is látnának. És még csak nem is a dicsfal az, ami miatt szégyenkeznék… van a hajónak egy sokkal sötétebb oldala, amiben nem lábbeliként vannak a plüss nyulak… Bár… majd azt mondom, hogy valami kisgyerek hagyta a hajón. Probléma megoldva.
- Awww… na most meg te nyalilzol… - a csipkelődő hangnem ellenére, azért az ölelésnek nagyon örülök, és annak is, amit mondott. Ezért nem is húzódom el egyhamar, és egy mosoly is az arcomra költözik, még ha Apa ezt nem is láthatja. Ezt követően viszont elhúzódom, és komoly ábrázatot varázsolok az arcomra.
- … pedig neked sem kéne. Enélkül is csípem a fejed. - vigyorgok végül szélesen, mert megvolt részemről is a ‘szeretlek’. Így azt hiszem minden napirendi pontot letudtunk. Vagyis pont nem. Igazából még csak most találkoztunk, és ezért nekem nem sürgős most a tovább utazás. Főleg a Szélvész nélkül nem… már most is hiányzik, pedig tényleg szükség van most neki is a gyógyulásra.
- Majd meglátjuk mikor unom meg. Vagy… én adom ki a parancsot… - játékosan megemelem néhányszor a szemöldökömet. Nem tagadom, azért vagány lenne, ha egy egész hadsereg figyelne minden szavamra. De sajnos macera is van vele, és én ezért sem vágytam soha a Fekete Ligába. Nekem bőven elég, hogy időnként leszállítok nekik ezt meg azt, és ezzel segítem az ügyüket. Most viszont csak Apa hajója van, és mivel már nagyon viszket a tenyerem, legalább azt vezetni akarom.
- Áááá… ha ez ilyen simán megy, inkább egy élő nyuszit kellett volna kérnem a vezetés helyett. Most már mindegy… - azért… egy nyuszi tényleg aranyos lenne. Csak szerintem bekattanna a Szélvészen, és bolyhos pamacs farok ide vagy oda, a Szélvésznek senki sem lehet a párja. Ezért sem fogom elárulni neki, hogy most tulajdonképpen meg fogom csalni… bár szerintem van olyan érett a kapcsolatunk, hogy megértené, az Öregemet tisztességesen meg kell reptetnem, ha már értem jött.
- Jól van. Akkor pattintsuk le a rozsdát a hajódról. Nem lesz nyugdíjas a tempó. - vagyis attól függően, hogy milyen erős a hajóban a csillapítás, lehet, hogy kapaszkodnia kell a mamuszába. Ugyanis ahol szabad a terep, nem fukarkodok a sebeséggel. Meg ha már abban a megtiszteltetésben van részem, hogy beköszönhetek az új bázisra, akkor az érkezést is látványosra tervezem. Nem hangosra. A biztonság azért fontos, tehát csak annyit adok a hajónak, amennyit elbír, és persze amennyi most nekem is belefér. A Szélvésszel sokkal gyorsabb lett volna…
- Az italt visszük magunkkal vagy most komolyan kell viselkedni? - azért jobb, ha ezt tisztázzuk. Ha azt kéri, hogy viselkedjek, akkor rendes leszek, de egyébként  csak mennék utána, és néha szívnám a vérét, hogy ne unatkozzon. De rajta áll.
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Wed Apr 05, 2023 9:05 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

- Azt majd elmondja ő maga személyesen. - tudom, hogy egészen más a kapcsolata anyjával, mint velem. S van, ami kettejük beszélgetésére tartozik.
Csendesen elmosolyodom, némi fáradtság is van benne. Hosszú idő óta harcolunk ellenük, és egyszerűen nem értem, miért olyan nehéz őket kirakni innen. Ám az utóbbi időben egyre több olyan sikerünk van, ami tartósnak bizonyul. Mintha valahonnan kapnánk olyan támogatást, amiről nem tudunk.
Elnevetem magam. Elképzeltem, ahogy Brigid válogat a félpucér pasi képek között, teljesen érzéketlen arccal.
- Visszautasítva. Olvasd el, pucér-pasi-mentesen. Bár azért Brigidet megnézném, ahogy válogatja a képeket.... - még mindig mosolygok.
Jelentőségteljesen megállok a mozdulatban, felé fordulok, s úgy nézek rá.
- Most már fix, hogy rózsaszín plüssnyuszi papucsot is fogok húzni. - ugratom, miután a játékos méltatlankodó arcomra újra kiül a mosoly.
A következőre a vállára teszem tenyerem.
- A nélkül is. - büszke vagyok rá. Amit most tett, azért is, mert ebből látni, hogy valóban rám ütött: nem fogadja el a határokat, maga alakítja ki, s él a szerint. Ezért is nehéz a saját védelmeimet és rajtaütéseimet kiismerni a dracok részéről. Nem csak határt feszegetek, át is lépem, ahogy kedvem tartja.
- Lenyugodni a picsába? - de aztán figyelem tovább. Ezt eddig is sejtettem, s míg más aggódna, hogy lesz így nagyapa, nekem így is tökéletes. Nem az én kívánságomat kell teljesítenie az életében, hanem csakis a sajátját. Ha neki Szélvész a nagy ő, amiből utód az életben nem lesz, éljen így. S látom, ahogy rá van hangolódva arra a hajóra.
- Vigyáznak rá. Éppen ezért fésülik át alaposan és takarítják ki.
Nem csak fizikailag lett koszos. Olyan dolgokra képesek a dracok, amikről szerettünk volna korábban is tudni.
Türelmesen megvárom, míg felhajtja a pohár tartalmát, sejtettem, hogy nem vár meg. Így ahogy tartja a kezében, újra töltök neki, s újra koccintásra emelem a poharam.
S kicsit félrebiccentem a fejem arra, hogy gyúrtam-e. Érzek benne valamit, s be is igazolódik, amire mosollyal csóválom a fejem.
- Ne is tedd. A nélkül is szeretlek. - leteszem a poharat, és akármennyire nem méltó vagy nem, karjaim ölelésre tárom. Azért aggódtam érte, amikor megkaptam az üzenetet, hogy Mintakáról szedték össze.
- Dög jó. Ha van kedved azt nézni, ahogy egy újabb csapatot indítunk útnak az Alnilamra és a Bellatrixra... - meló és meló, de most, hogy egyre jobban látjuk a fényt az alagút végén, mindenki lendületet kapott.
- Hogy? - nézek rá. - És hogy fogod előadni Szélvésznek, hogy megcsaltad? - félig ugratás csak, például még sosem kértem meg, hogy vezethessem a hajóját, annyira össze vannak nőve. De aztán Néz, és én felemelem a kezeim.
- Jól van, jól van,azt majd lerendezed vele te.
Ellépek a paneltől, s az italt a helyére teszem.
- Az új bázis koordinátái a gépben vannak.



Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Thu Mar 16, 2023 11:21 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Csak egy finom mosollyal az arcomon bólintok. Azért még aggódom Damienért, de jó kezekben van. És attól, hogy én ott pattogok mellette, nem lesz jobban. Az orvosi ellátástól viszont igen. Vagyis csak várni kell.
- Ó. És üzent is valamit? - nem tudom milyen üzenetnek örülnék. De azt hiszem bármilyennek. Még annak, is “hülye voltál”, mert az is azt jelenti, hogy félt engem. De Anyu nem ezekkel a szavakkal mondaná, azt tudom.
- Igen? Akkor az úgy elég cumi. Még szerencse, hogy elzavartátok őket onnan. - nem tehetek róla, felkúszik egy büszke mosoly az arcomra. Mert az én Apukám volt az, aki seggbe rúgta őket. Sok más apukával és nem apukával együtt, de akkor is ott volt. Én pedig nagyon büszkén viselném akár a nevét is, ha nem lennénk ennyire ‘népszerűek’ a gyíkoknál, családi szinten.
- Ha raknak a leírásba képeket is, remélhetőleg félpucér pasikról, esküszöm, megfogadom… vagyis elolvasom. - azt hiszem már azzal is előrébb lennék. Aztán úgyis a saját fejem után fogok menni. Csak az nem mindegy, hogy az biztonságos helyre visz-e vagy sem. Kockáztatni azért nem szeretek. Szeretem az életemet. Csupa kaland, és móka. Meg leheletnyi bosszankodás, ha bunkók jönnek a hajóra.
- Kiléptet a komfortzónámból? Vagyis rózsaszín fürdőköntösbe fog bújtatni? Mert akkor már most szólok, ez valójában nagyon is ijesztő. - ijedté is válik az arcom, de aztán röhögni kezdek, és bele bokszolok Apa vállába finoman. Nagyon is előttem van a köntöse, és bármennyire is kidobnám, azért bírom, amikor abban van. Csak ezt SOHA nem fogom beismerni.
- Áh, attól nem félek. Csak villantom rád a cuki mosolyomat és azonnal elolvadsz. - ha már szóba került meg is villantom. Nekem ez a Nézésem, és Apán működik. Talán most már nem lesz morcos, ha villantom. Mondjuk, ha az is lesz, tudom, hogy magában elolvad. Nem tudja letagadni. A többi kérdést meg elengedem, mert igazából már kár ezen keseregni. Hülyeséget csináltam, többet nem fogok. Ilyen jellegűt. Mást még biztosan, de azt a leckét, majd akkor tanulom meg, amikor eljön az ideje. Az a lényeg, hogy a mai napon már biztos, hogy nem lesz több ballépés…
- Tudom- tudom. Nyugodjak le a picsába. Csak… Tudod, hogy a Szélvész az igazi férfi az életemben. Vagy nő. Még nem döntöttem el, hogy micsoda. - amikor együtt stírölünk, akkor biztos nő. Egyébként meg inkább pasi. De ez azt hiszem részletkérdés. Szerelem, és ez a lényeg.
Viszont éppen ezért, amikor az italt megkapom, azonnal lehúzom egyben. Már üres, amikor észreveszem, hogy Apa jelentőség teljesen tartotta a poharat, egy koccintásra. Várok néhány másodpercet, hogy tölt-e újra vagy sem, de ha nem, akkor is koccintok vele. Csak akkor üres pohárral. Egyelőre elég volt egy ital, szóval nem fogok repetáért kuncsorogni.
- Én is. De azért úgy az igazi, hogy te is egyben vagy. Nem is kicsit. Gyúrtál mostanság? - néhány pillanatig tudom tartani a pókerarcot, aztán elnevetem magam.
- Oké-oké. Nem nyalizok többet. Ma. - sóhajtok egy nagyot, és ezzel ki is engedem a feszültség egy részét. Mindent egybevetve, annak örülök, hogy találkozhattam Apával. Persze, egy “hello a közelben vagyok, készítsd ki a poharakat” is elég lett volna figyelem felhívásnak.
- Oda vigyél, ahová te mész. Arra gondoltam, hogy estig rád tapadok, mint a legyek a Pegazusokra.  Estére viszont szervezek valami programot. - ivósat. Arra pedig… hmm… mondjuk Emyrnek üzenhetnék. Hátha benne van. Vele szívesen megejtenék egy ilyen estét, mert tuti az asztal alá iszom. Az meg azért vicces. Ezért el is küldök neki egy üzenetet, mielőtt bármit is tennék Apával. Akár visszaír rögtön, akár később, mindenképp Apa felé fordulok, mikor az üzenet elment.
- Vezethetek én? - megemelem néhányszor a szemöldökömet, aztán ha az nem jön be, akkor jön az Apa olvasztó nézésem. Mert oké ittam egy pohárral, de az még nekem semmi. És bármilyen hajóval elboldogulok csak, ha nem a Szélvészről van szó, akkor azért óvatosan megyek.
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Thu Mar 16, 2023 10:26 pm

NOT A SUPERHERO
ROSE - ORION - JELEN

- Ne köszönd. Ez természetes. - senki nincs tiltva senkitől és semmitől, elég volt a dracok ügyködése, hogy még saját magunkat is blokkoljuk, mert... s itt jönne egy rakat kifogás. Szerencsére annak az időnek vége már.
- Rendben. - s máris folytatjuk utunkat a hajóm felé.
Elmosolyodom. Tudom, mennyire lelkének szerves része a hajó, és Szélvész is ugyanúgy lehet, még nem ültem neki beszélgetni vele. De egészen másként viselkedik, ha ő van a "kormány" mögött, mint amikor... más. Amit ritkán látok.
- Persze, hogy tudja. Ezért is készítette neked. - szeretetével együtt, tudom.
- Már gyógyulófélben van, még ha nem is látni. - a bolygó is egy tudat, s bár vállalta, hogy ezt átéli, és segít azoknak, akik elbújtak a dracok elől, megviselte.
Elnevetem magam. Még hogy apróbetűs részt olvas!
- Fogadd is meg. Vagy ne. - rajta áll továbbra is, miként követ dolgokat, vagy a saját feje után megy. Nincs azzal semmi baj, én is ezt teszem, aztán ha mégis betöröm, csakis magamra vethetek.
- Tőle? - megint elnevetem magam. - Nem. De mindenkit kiléptet a komfortzónájából, mert hisz abban, hogy ez visz előre a fejlődésben. Ami benne van lehetőség, hozza ki magából. Megadja rá a lehetőséget. - Brigid nagyon kemény, és tudja, kinek mire van szüksége és figyelembe veszi.
- Mert szerinted én mi vagyok a dracok szemében? Minden csak viszonyítás kérdése. Nincs jó vagy rossz. Megtettél valamit, következménye van. Miből gondolod, hogy nem mutatna jól? Mit jelent? Hogy megszűnne a szeretetem feléd? Tévedés. - sóhajtok egyet, s a derekamra teszem a kezem.
- Tényleg a füleden ülsz mostanában. Mit is mondtam a hajóddal kapcsolatban, miért is foglalták le, és nem most kapod most vissza? - nézek rá csendes érdeklődéssel.
Egy ideig csak nézek rá, azután a kabin felé fordulok, s kiveszek egy italt és két poharat. A pultra teszem, s töltök mind a két pohárba, az egyiket Rose felé tolom, s az italt is leteszem.
- Örülök, hogy egyben vagy.- tartom felé a saját poharam, de még nem iszok, hiszen mennünk is kéne, s nem szeretnék egy asteroidába csapódni, mert éppen tintáztam kicsit.
- Bázisra vigyelek, vagy inkább a birtokra?

Ciaran
Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Thu Feb 23, 2023 10:21 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
- Köszönöm. - tényleg jó lenne személyesen is megnézni Damient. De úgy tűnik, hogy erre most nem igazán van lehetőség. Eszméletlen pasasok mellett állni nem épp az én műfajom, még akkor sem, ha aggódom. Családtag az persze más eset…
- Nem. Jó lesz holnap. Akkor beszélni is tudok vele. - praktikusabb így. Illetve nem rabolnám Apa idejét. A szükségesnél jobban…
- Ah… végre egy jó hír is… - azért most elgondolkodtam rajta, hogy a Szélvész mellett álldogálnék-e, ha eszméletlen lenne, és ha igen, akkor ez mit is mond el rólam… De nem megyek ennek a gondolatnak a végére inkább arra koncentrálok, hogy valami élelmet is juthassak a korgó gyomromba…
- Uuuu… majd megköszönöm. És akkor ezek szerint ő is tudja, hogy mi történt… - azt hiszem jobb is így. A vallomások nem nekem valók. Ez pedig még nem is kellemes. Azért nem olyan jó mondogatni, hogy “hülye voltam”, még akkor sem, ha abszolút így gondolom magamban.
- Nos igen. Brutális állapotban van. Meglepett a pusztítás mértéke. - néha eszembe jut, hogy talán túl szigorú vagyok a Dracokkal, és annyira nem is írtani valók, mint én gondolom, de aztán látok egy ilyet és… kiderül, hogy még alá is becsülöm az alávalóságukat. Azt pedig természetesen nem fogom megbocsátani nekik, amit a családommal tettek. Meg amit velem…
- Hát most már tényleg el fogom olvasni még az apróbetűs részeket is. - egyre több dolog utal rá, hogy ezt meg kéne tennem. Csak aaaaannyira nem szeretek olvasni… Vezetés közben azt ugyanis nem igazán lehet, így mint hobbi nem annyira játszik.
- Ezt hogy érted? Félnem kellene tőle? - azért láthat rajtam némi meglepetést. Nem azt mondom, hogy nem állnék be a sarokba, ha erélyesen felszólítana rá Brigid, de hogy féljek… Ahhoz sokkal több kell. Mondjuk soha többet nem ehetek húsgombócot. Nem fogok hazudni, azonnal tele lenne ettől a nacim.
- Megérzésem szerint nem mutatna jól a papírok között egy törvényen kívüli lány gyermek, bármilyen csinos is. Az alapján, hogy lenyúlták a Szélvészt, gondolom majdnem sikerült elérnem ezt a státuszt. - a csinosat nem. Biztos vagyok benne, hogy pocsékul festek. De most egyáltalán nem izgat. Örülök, hogy életben maradtunk. És annak, hogy találkoztam Apával, mégha nem is a két szép szemem miatt jött. Nem csak az miatt…
- Van esetleg valami finom italod is? - tündérien kezdek mosolyogni. Nem tervezek részeg dajdajozást pont a férfinemű felmenőmmel, de azért jól esne valami. Talán akkor meg is tudnék kicsit nyugodni. Mert a feszültség még mindig nagyon bennem van…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Thu Feb 23, 2023 9:29 pm

Not a superhero


Rose- Orion - Jelen

- Megkérdezhetjük. - az egyik őrt kérdezem meg, akinek láthatóan van elérhetősége a dolgokhoz. Ha nemet mond, úgy Brigidnek írok egyet, hogy mi van a kölyökkel, de inkább fejben máris megkérdezem, az a legjobb.
- Még nem tért magához. Így is szeretnéd látni? - kemény vagyok, de nem kegyetlen. Ha így is látni akarja, akkor teszünk egy vargabetűt oda is. Legalább én is megnézhetem magamnak a fiút.
- Megkapod, nem tartják vissza. - ahhoz túl jó hajó, hogy csak álljon egy helyben.
- Anyád küldi. - csak hogy tudja, ő is tud ám róla. Kis finom jelzése annak, hogy itt a hírek azért terjednek. S hogy jelenése lesz majd nála is. Nem csak, mert morcos. Hanem mert aggódik. Ismerem.
Felsóhajtok magamban. Azért van, amiben az anyjára ütött. A nagy szíve fogja egyszer a pontot a dolgok végére tenni, mint ahogy most majdnem lett is.
- Értem. - inkább mást nem is mondok, nem szokásom puffogni, s ezen oknál fogva olyat mondani, amit megbánhatok. Nem voltam ott, azért a kiskutya ... akarom mondani madárka szemek rám is hatnak, a mai napig.
Először kinyitom a szám, aztán becsukom. Pár másodpercig korrigálok a válaszon.
- Mintakára nem véletlenül csak speciális védőfelszereléssel lehet leutazni.
Háh, annyira tudtam, hogy hantázna! Meg is kapja a Nézést, ma kifejezetten jár neki. Többet ér bármilyen fejmosásnál, főleg, hogy nem is haragszom rá. Én, mi nem tettünk valamit a fejébe elég rendesen, és azért rá haragudjak? Hát milyen szülő lennék?
- Akkor kiegészítem még azzal, hogy legközelebb azért fusd át az előírásokat is, akkor megtudtad volna, milyen védőfelszerelést kapjatok fel. - vagyis nem, eszem ágában sincs megtiltani, hogy a falnak rohanjon. Ha át tudja ugrani, akkor miért lennék bolond visszatartani? Most nem sikerült, és nagyon örülök, hogy egyben maradt.
- Vele vigyázz, Rose. Már tudja, mire vagy képes, és figyelni fog. - számon tartja a jó szakikat, és csak a bizonyítékoknak hisz. Most megkapta, így nem fogja egykönnyen kiengedni a kezéből.
Na, most sóhajtok fel, meg is állok, előtte.
- Egy. Sose ígérgess. Mert úgyis elő fog fordulni. Kettő. Miből gondolod, hogy szégyent hoztál rám? -  pont rám, aki bizonyos szabályokat még most is áthág, ha úgy tartja, és utólag kiderül, hejdejóltettem?
Emme

Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Mon Feb 06, 2023 9:28 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
- A nem ilyen viszontlátásra. - ezzel kiegyezek, de azért nem ragaszkodom az újabb meetinghez. Lehet, hogy ha nem ilyen helyzetben találkozunk, nem lenne semmi gondom a nővel, de így inkább passzolnám a közös bulikat. Főleg mert egy csepp parti hangulatot sem éreztem rajta. Mondjuk most én sem ugrálnék annyira szívesen… Csak enni akarok. És később majd inni…
- Utána lehet nézni, hogy ki van-e ütve most? - tényleg jó lenne beszélni Damiennel. Ezért egyelőre nem is igazán mozdulok. Amikor viszont kiderül, hogy most nem lehet meglátogatni, már elindulok Apa után. Nem jövök azzal, hogy most azonnal látni akarom, mert ha a gyógyulásához az kell, hogy békén hagyják, akkor én sem fogok pattogni.
- Rendben. Akkor holnap szedem fel. Feltéve, hogy visszakapom a Szélvészt. - persze, ha a szükség úgy hozza, más hajóra is felszállok, de vezetni… megérezné rajtam a szagát, és féltékeny lenne. A Draco rendszerbeli ‘kiruccanás’ óta pedig inkább nem dühítem fel a Szélvészt.
Nem mellesleg, Apát sem szeretném… Tudom, hogy nagy a szám, de azért, amikor húsgombóc helyett vaj van a fülem mögött, akkor meg szoktam húzni magam. Amennyire tudom… Mert enni azért lehet közben, és tényleg éhes vagyok.
- Nafjon finyom… - ez már a bánat kajálás szintje, de akkor is jól esik. És egy kicsit tudom is húzni az időt vele. Sajnos csak egy kicsit… Látom Apán, hogy nem fogom megúszni a teljes történet elmesélését.
- Igen. Indoklást viszont nem mondott. És eléggé úgy tűnt, hogy vagy velem, vagy nélkülem, de ő el fog menni a bolygóra. Úgy gondoltam, akkor már inkább velem. - na ez a része volt a hülyeség. Mert én sem tudtam megvédeni mindentől. Vagyis a jó megoldás az lett volna, ha beköpöm a tesójának, hátha ő le tudja róla beszélni. Csak úgy voltam vele, hogy Damiennek is joga van ebben döntést hozni. Lebeszélni én semmiképp sem tudtam volna. Legfeljebb az utazás halasztását tudtam volna elérni, ha én nem hozom el.
- Hát… arra azért nem gondoltam, hogy nem lesz elég az űrruhám. Meg igazából én nem is terveztem, hogy kiszállok a hajóból. De elsodort a lendület. - tudom, hogy ez nem mentség, de azért ha már beszélünk, azt elmondom, hogy mi járt a fejemben. A hülye fejemben… Ezzel azért nagyon is tisztában vagyok.
- A roma… - már épp mondanám, hogy számomra az a tanulság, hogy “a romantika nem nekem való”, de még pont elkapom Apu Nézését… Ezért inkább elhallgatok, és veszek egy mély levegőt, mielőtt normálisan válaszolnék.
- A szabályok nagy része nem viccből van. És az, hogy jó pilóta vagyok, még nem ad pajzsot a hülyeség ellen. - azért tényleg szégyellem, amit történt, így még az evést is abbahagyom egy időre. Sőt. Inkább félre is teszem. Mert azért eszembe jutott legalább egy jó dolog is ebben a szar helyzetben.
- Pardon. Hogy Brigidet idézzem, briliáns manőverezési képességgel rendelkező pilóta vagyok. - egy félmosoly megjelenik az arcomon, és egész addig ott is marad, amíg meg nem érkezünk, vagy amíg Apa ismét elő nem veszi a Nézését. Abból igazából elég volt nekem ennyi egy napra. Ezért is teszek még valamit a dologhoz, amikor már a bázis felé haladunk.
- Többet nem fog ilyen előfordulni. Nem akarok szégyent hozni rád. - ezt azért tisztázni akartam. Tisztában vagyok ugyanis azzal, hogy ezzel nem csak magamnak és Damiennek ártottam, hanem az egész családunknak.  Az pedig természetesen nem áll szándékomban.
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Mon Feb 06, 2023 8:30 pm

Not a superhero


Rose- Orion - Jelen
- Rendben. - ugyanolyan hangszínnel beszél tovább, mint eddig.
Elmenti az aláírást, ahogy megnézte.
- Nagyszerű. A nem ilyen viszontlátásra. - kapok még egy pillantást Brigidtől, ahogy fordul kifelé, s már el is tűnik.
Egyből a gyomrára gondol, elmosolyodom. Az étel jobban foglalkoztatja, mint bármi más. Nem tudom, kire ütött. Bár ő nem örökölte a rózsaszín köntös viseletemet.
- Persze. Ha éppen nincs még mindig kiütve. - értem, hogy a barátságban is van ilyen, és én is akkor lennék nyugodt, ha már látnám azt, akiről megtudtam, megsérült. De vajh van közöttük valami komolyabb?
- A méregtelenítés több időbe került, mint gondolták. A legjobb esetben holnap már a tiéd lehet. - mondanám, hogy fogalmam sincs, merre járhattak, hogy ennyi toxikus anyagot benyelt a hajója, de nem firtatom. MÉG.
- Egyél csak. - minden belső morózusságom ellenére is jól esik látni, hogy egy ilyen esemény után jóízűen eszik. Ha nincs étvágya, az már tényleg nagy baj.
Na, most azért keményen nézek rá. Ez most nem a meseidő. S ajánlom, hogy ez elég legyen válasznak.
Magamban elgondolkodom. Úgy tűnik vagy nagyon elkeseredett lehet a kölök, aki nem is kölök már, jócskán nem az, vagy tudta, pontosan tudta, kihez ment fel. A motivációit szeretném érteni, mert ez meg fog ismétlődni. Vagyis már nem fog.
A névre biccentek. Ismerem, de Diane és Drien révén.
Amit utána elmond, keményebb, mint bármi más. Beszélnem kell erről Brigiddel. Egy ideig elgondolkodva nézek rá.
- Azt mondta, hogy az anyja dobta vissza a kérelmeit, hogy Mintakára mehessen? - ha válaszol, utána teszem fel a másik kérdést. - S gondolom, azzal is tisztában voltál, mi várhat ott. - ez már inkább kijelentés.
- S van, amit levontál ebből? - látni rajtam, hogy ha valami sületlen válasszal jön elő, az nem a legjobb válasz lesz. Nem gyerek már, és pont ezért vonom felnőttként felelősségre.
A hajó közben meg is érkezik a bázisra, jelenleg éppen oda tetettem át a szállásom.


Emme

Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Sun Jan 22, 2023 11:38 pm

"I am a great believer that anything not expressly forbidden is explicitly allowed."
Not a superhero
I am sorry... dad
Én teljesen együttműködőnek érzem magam, de egy ponton azt hiszem elcsúszott a kommunikáció. Én fel sem fogtam, hogy milyen két alkalomról volt szó, de már rögtön ötre emelkedett… Nem szeretem az ilyet, pedig én is csináltam már hasonlót. A pofátlan utasoknak így szokott emelkedni az utazási költsége. Vagyis… jaaaaaaaaaaaaaaaaaa…. mondjuk azt nem tudom, hogy pontosan mi rosszat mondtam, de vissza veszek. Inkább csak nemet intek a fejemmel és a továbbiakban csöndben maradok. Nagyjából…
- Nem kell. - beleegyezek mindenbe úgyis. Meg látom, hogy valamit már előkészít a tableten, szóval gondolom ott is le lesz írva. Majd ott elolvasom. És… magamban azért egy “bazd meg” illetve egy “kurva életbe” is elhangzik. Nem lenne amúgy bajom a szolgálattal, csak a kötelező jellege… hát ez erősen csökkenti a lelkesedésemet. De természetesen aláírom olvasás után, és visszaadom a tabletet Brigidnek. Még azt sem jegyzem meg, hogy ilyen feltételek után, én biztosan nem akarok vele többet találkozni… Nem mondhatja nekem senki, hogy nem vagyok tanulóképes.
- Ah. Szuper. - azért, amikor azt mondta, hogy nincs, elsötétült az ábrázatom. De szerencsére csak a lokációban tévedtem. Ennek ellenére nem az evés az első dolgom. Megnyugtató, hogy lesz rá alkalom, de Damien hogyléte azért jobban érdekel. Elég rosszul festett, amikor utoljára láttam.
- Basszus. Megnézhetjük? Úgy értem, hogy most. - később biztosan meg fogom, illetve a testvérét majd mindenképpen felkeresem. De jobban örülnék neki, ha már most is mehetnénk. Én sodortam őt veszélybe, még akkor is, ha maga a ‘kirándulás’ az ő ötlete volt. Én meg belementem szóval engem is ugyanúgy terhel a felelősség. De egyébként van még egy áldozat, akiről eddig senki sem beszélt. Oké, az nem olyan súlyos, mint Damien esete, de nekem azért fáj az is…
- A Szélvészt mikor kapom vissza? - igyekszem elrejteni, hogy ezen a ponton el is tudnám sírni magam, ha hagynám, hogy előbukkanjanak az érzelmeim. Vagyis nagyon szigorú az arcom. Engem akár rabszolga sorba is taszíthatnak, de a Szélvészt szigorúan csak kölcsönbe adom…
- Köszönöm. Jól gondoltad. - és igen, ha előkerül a kaja enni is kezdek, és nem zavar, hogy közben már haladunk a hajóval. Szinte minden körülmény között tudok enni, és ez most figyelemelterelés is. Aggódom Damienért, és persze a Szélvészt is féltem. Nem akarom, hogy bármilyen alkatrészt is kicseréljenek rajta…
- A meftál vafgy a fusical váoltozatot kéred? - kivételesen nem feleselni akarok, hanem az érdekel, hogy a hosszú vagy a rövid változatot szeretné-e. De ez így túl egyszerű lenne. Mint ahogy az is könnyű lett volna, hogy lenyelem a falatot, mielőtt beszélni kezdek. Metál, vagy musical, ezt érti így is szerintem. Mindenesetre mesélni kezdek, mert ha nem teszem, kérdések lesznek, és azt nem akarok…
-  Damien felszökött valahogy a Szélvészre, és mivel a potyautasokat nem szeretem, felajánlotta, hogy a Terrai utazásért cserébe meghív egy időre a bátyja kastélyába Franciaországba. - itt egy pillanat szünetet tartok. Mert szégyen nem szégyen, csak néhány másodperc múlva ugrik be a neve.
- Devon. Deveroux. - utóbbiban nem vagyok biztos, de Damiennek ez a teljes neve szóval gondolom neki is. Nem sok olyan paranoid család van, mint mi, akik inkább tagadják, hogy közük van egymáshoz. Mondjuk a mi esetünkben ennek komoly oka van, amit teljes mértékben elfogadok.
- Szóval egy ideig ott voltunk a Terrán, buliztunk, minden király volt. Közben Damien mesélte, hogy ő korábban a Mintakán élt elementálként, és egy barlangban bújkáltak évmilliókig, a Dracok és persze a szennyezés elől. Ő végül kijött, és bele is halt. De a barátja bent maradt. Őt akarta megkeresni. - nem vagyok egy romantikus alkat, de meghatott a történet. Olyan elszántan meg akarta találni Alanát, hogy egyszerűen képtelen voltam nemet mondani. Talán mégis romantikus alkat vagyok. Fúj…. NEM…
Orion
Jelen
Greg

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Sun Jan 22, 2023 10:34 pm

Not

superhero

Orion - Rose - Jelen

Magamban azért megnyugszom, abban a pillanatban, ahogy meglátom a lányom. Akkor nagy baja nem esett, hülyeséget mindenki csinál, meg másokat is belerángat, de azért idő előtt ne ugorjon le arról a bizonyos vonatról. Azért a Nézést megkapja, az jár, a szószóló azonban nem én leszek. A döntés megszületett, azzal pedig még én sem vitatkozhatok.
És nem felesel, amiért annyira imádkoztam magamban még, hogy ne tegye. Brigid szigorú, de ha valaki felesel, azt egészen érdekes módon kezeli. Talán ezért is jó éppen ott, ahol van, s ami döntést hallok, egészen kedvező, sőt, ahogy egy terraitól hallottam: a fagyi visszanyalt. Nehéz megállni mosoly nélkül, így nyíltan vigyorodom el a hírre.
Hogy aztán ha láthatóan nem is, de az arcomon ott legyen a facepalm, amint elkezd... "hozzáfűzni". Várom, Brigidnél mikor történik meg a vonalhúzás, egészen jól bírja az azonos arcvonásokat is rendezni. Tartani.
Brigid megáll, de nem azért, hogy gondolkozzon, vagy feltoluló érzelmeket akarná visszatuszkolni. Keményfiúk között csapott már párszor rendet, így aztán várom, mi is lesz.
- Szeretné, ha kettő alkalomról ötre emelkedjen a szolgálatra állás? Vagy vonjam vissza a pilótaengedélyét, mert azt szegte meg, ami a második feltétel? - az élettel nem szórakozik, így csak a kezeslábasra tekint, majd vissza a szemeibe Rosenak. - Továbbra is ismételjem meg a másodikat és harmadikat, vagy elég lesz az elsőként felsorolt három feltétel? - s így a tabletet is magánál tartja, hogy bármikor átírhassa a feltételeket, ám mivel Rose beleegyezik, így mégis átnyújtja neki.
- Ez esetben, ha átolvasta, kérek egy szignót, hogy tudomásul vette, beleegyezett, és betartja. - ha visszakapja a tabletet, az ajtó felé fordulás előtt még Rose-ra tekint.
- Ha viszont is látom, ne ilyen helyezetben történjen.
Haladunk kifelé az épületből, úgy tervezem, hogy hazaviszem, Szélvész még lefoglalás alatt van.
- Nincs. - várok egy keveset. - Ott nincs. - kisebb hajó várakozik a légikikötőben, de így is kényelmesen elfér rajta egy csapat.
- A kisbarátod? - a zsilipajtó kinyílik. - Nagyon szarul.  Jó ideig küzdöttek, hogy a mérget eltávolítsák a szervezetéből, az életveszélyen túl van, de nagyon gyenge. Mást nem tudok. - de van is közöttük valami? Figyelmesen nézem a hír közben.
A vezérlőhídra lépve, az egyik pulton egy nagy adag étel, és egy flaska ital várakozik, Rose-ra.
- Gondoltam, éhes leszel. - s már indítom is a járművet. Csak akkor szólalok meg, ha már az űrben járunk.
- Remélem, magadtól is dalolsz, a kérdéseim nélkül. - nem kell ránéznem, hogy tudja: az jóval rosszabb lesz. A hangomban azonban nincs neheztelés. Nyranak is szóltam, s tudom, várja a híreket ő is.

Emme

Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Rose Jackson Sat Jan 14, 2023 10:42 pm

Not a superhero

Nem mondanám, hogy türelmesen, de azért várakozom. Damienről még mindig nem kaptam hírt, és ez azért nem jó. De Apáról sem. Tehát van rá némi esély, hogy egy ejnye bejnyével megúszom. Jah… nem, csak majd később jön…
Hogy mennyivel azt végül nem tudom megmondani. Az időérzékemet elveszítettem, így hogy csak percekkel vagy órákkal később jelenik-e meg végül Apa, azt meg nem tudnám mondani. Ahogy abban sem vagyok biztos, hogy miként kéne reagálni. Fogadjam egy laza mosollyal, ahogy egyébként szoktam? Vagy legyen bűnbánó az arcom? Sajnálom, ami történt, de azért nem fogok a sarokba állni csak azért, mert hülyeséget csináltam. Tudom ezt magam is, nem kell hozzá külön kommentár.
És az nem is érkezik. Csak egy Nézés, amit nagyon is jól ismerek. Én úgy értelmezem ez az: “Ezt elbasztad Kislányom” nézés, vagy legalábbis ahhoz valami nagyon hasonló. Használta már ezt a pillantást akkor is, amikor megettem az összes húsgombócot. De azért még én is tudom, hogy ez most komolyabb helyzet annál.
Apa nyomában ugyanis érkezik még valaki, aki mindennek tűnik, csak megértőnek nem. Sajnos igazat kell neki adnom. Egyrészt nagyon is ismerős a neve, és innen tudom, hogy most tényleg gáz van. Másrészről rögtön egy ténnyel kezd, amivel nem tudok és nem is akarok vitába szállni. Lenne kommentárom, de azt mélyen elhallgatom. Még sem vagyok annyira hülye ugyanis.
- Igen. - ez a része pofon egyszerű volt. Mondhatnám azt is, hogy a biztonsági intézkedések szart sem érnek. De ez az, amit ugye megtartok magamnak.
- A manőver nem volt vészes. - ha ő mond tényeket, akkor én is fogok. Gyerekjáték volt a landolás. De azt aláírom, hogy a környezet az nem volt ‘gyerekbarát’. Szóval ezután a megjegyzés után ismét ‘türelmesen’ hallgatok, és legfőképp figyelek. Legalábbis egy adott pontig…
Ott ugyanis meg akadok, hogy “brilliáns” technikával bírok, és “van mit tőlem tanulni”. Nem tehetek ellene, önkéntelenül mosolyodom el, és még a mellkasomat is kidüllesztem, amennyire tudom ebben a kezes lábasban. Viszont érkezik még más mondanó is, csak azt nem hallottam meg, annyira dagadt a mellem a büszkeségtől. De gondolom fontos volt.
- Bocsánat. Mi is volt a második és a harmadik feltétel? - nézek Brigidre, Apára pedig egyelőre még csak véletlenül sem. Megérzésem szerint az ő mancsa is benne van ebben a dologban, de nem akarok elhamarkodott következtetéseket levonni. Csak az biztos, hogy bármilyen feltételt is mondanak nekem, bele fogok egyezni, mert nem szándékozom itt tölteni az idős, és nem annyira idős éveimet. Nincs ugyanis húsgombóc… Vagyis, akár tájékoztatnak, akár nem, mindenképp kijelentem:
- Beleegyezek minden feltételbe. - majdnem mindenbe, de ezt is magamban tartom. Mint ahogy azt a kérdést is, hogy van-e valami kaja a táskában, amit Apa adott. Egyelőre legalábbis.
- Oké. - a hátamra kanyarítom a táskát, aztán követem Apát. Viszont ha kellő távolságba értünk, akkor már megkérdezem azt, amit nagyon akartam, és tényleg nem tudok visszatartani.
- Van a táskában valami kaja? - jujj nem ezt… van még egy másik is.
- Damien hogy van? - igen. Ez azért fontosabb.

Greg & Rose

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Gregor McMillan Sat Jan 14, 2023 8:55 pm

Not

superhero

Orion - Rose - Jelen

Komoran meredek a kamerába.
- Mikor érkezett az értesítő? - a kérdésemre máris özönlik a kijelzőre az információ, s nézem.
- Volt vele valaki? - a beszámolót hallgatva máris kalkulálom  az esélyeket, hogy Rose kiszabadulhasson. Nem a felbújtó. Ráadásként a kölyök arca ismerős, rajta van a listán, hogy kit is szúrjunk ki. Cseppet sem azért, mert olyan rosszban sántikálna. Tilosban annál inkább. Nagy és piros betűkkel. Diane-t ismerve, nem azért teszi, mert patyolatba csomagolta a porontyát. Nyomós oka van, hogy a saját gyerekét kitiltotta onnan.
És erre betalálja a lányomat, és még rá is veszi, hogy engedély nélkül menjen le egy tiltott bolygóra.
- Puhítsátok még pár órát, aztán megyek érte. - csak azért, mert az apja vagyok, nem fogok előnyt venni abból, hogy elintézem, kihozzák.
Ahogy megszakad a hívás, elnevetem magam, a tarkóm simítva. Apjára ütött, nem vitás.
Csak a dolgaim végeztével szedem elő megint az aktákat, s olvasom végig. Rose már magánál van, és akkora baja nem esett, mint a fiúnak. Legalább megtanulja mind a  kettő, hova is nyúlkálunk.
Az anyag alapján megvonhatják a pilóta-engedélyét is, amit tudom, Rose nem igazán tudná feldolgozni. Viszont, ha ő menni akar, abban senki sem akadályozhatja meg, szóval nem igazán csak egy ludas van a dologban. Aminek viszont örülök, hogy helyre fog jönni, éppen időben kapták még el őket.
Már éppen mennék, mikor a hívásból tudom, hogy ez hosszabb lesz, s nem venném fel, ha nem tudnám, hogy éppen Rose ügyével dolgozik.
- Nem köntörfalazok. - sosem szoktál szőkeség, sosem szoktál.
- Figyelek.- ülök vissza a székembe, kényelmesen.
- A lányod kijátszotta a biztonságiakat. - tényleg a közepébe vág, tudja, hogy olvastam az aktákat. Nem is fogom tagadni.
- Igen, tudok róla.
- A legtoxikusabb helyen landolt, semmibe véve a szabályzatot. Legalábbis ami a bolygóra vonatkozik. Nem kérdezem, hogy elmondanád-e, mit tennél a helyemben.
- Mert tudod. - különben akkor nem itt ülnék, és a kivizsgálást vezető személlyel beszélnék. Nem fogok kedvezményért kuncsorogni, hiszen nekünk kell példát mutatni.
Felfigyelek a csendre.
- Félóra múlva legkésőbb legyél itt. - mire válaszolhatnék, addigra bontja a hívást.
Ó, dehogy fogok én összeomlani. Ismerem már. Megvan a megoldás, s le is vezette hívás közben.
Azért majd tőlem megkapja az apai nézést Rose.
Félóránál előbb nyílik Rose cellájának az ajtaja, előbb én lépek be rajta. Azért szó se róla, aggódtam magamban érte, s tudom, hogy csak akkor fogok megnyugodni, ha a saját szememmel látom is. Nyomomban máris lép a szőkeség.
- A nevem Brigid Norman, a felülvizsgálat hozzám érkezett be. Úgy tudom, hogy megkerülte a biztonságiakat. - minden egyes alkalommal megáll, s a válasz után folytatja.
- Egy különösen veszélyes helyen landolt, mind manőveri értelemben, mind a veszélynek kitettségben.- egy tabletet nyújt Rose felé.
- Három feltétellel elengedjük. Egy: két alkalommal a szolgálatunkra áll. Szükségünk van ilyen brilliáns manőverezési technikával bíró pilótára. Van mit öntől tanulni. Kettő: ezentúl nem szeg meg előírást. Az engedélyét maga megkapta volna, legközelebb a barátját, ha egyáltalán rövid időn belül szív friss levegőt, meg tanítsa meg okosan simlizni az engedélyekkel. És három: a ruhát tartsa még magán egy mintakai nap szerint. - megvárja miként dönt, én addig csak csendben várakozom, a mondandó alatt is. A nézésem azonban mindent elmond.
Az ajtó bezárul, én meg a közben átadott sporttáskát dobom Rose felé. Már nem vizsgálták át.  
- Húzzunk ki innen minél előbb.


Emme

Gregor McMillan
Gregor McMillan
Fekete Liga

Origin : Orion
Profession : Stratéga
Play by : Jeffrey Dean Morgan

https://elementals.hungarianforum.com/t188-greg#914

Back to top Go down

Not a superhero Empty Not a superhero

Post  Rose Jackson Sat Jan 14, 2023 8:11 pm

Sosem állítottam még magamban sem, hogy tévedhetetlen lennék. Hol kisebb, hol nagyobb hibákat vétek, és ez általában hasznos is szokott lenni, mert tanulok belőle. Nettó hülyeséget viszont ritkán csinálok… Ekkorát pedig talán még soha. De mindig kell egy első alkalom…
Könnyedén rá foghatnám Damienra, de igazából semmi köze nem volt az egészhez. Persze, egészen a szívemhez nőtt a srác, és nagyon segíteni akartam neki, de én döntöttem úgy, hogy ezt, és legfőképpen ÍGY fogjuk csinálni. Engedély nélkül landolunk a Mintakán. Egész biztosan a Terrán hagytam az eszem…
De sajnos még ez sem mentség… A legszebb ugyanis, hogy ha elég türelmes lettem volna, és végig mentem volna a normális engedélykérési procedúrán, valószínűleg még meg is kaptam volna. De neeeeeeeem… Én akartam lenni a hős, aki majd megmenti Damien Alanáját, mert finom csokikat és italokat hozott nekem a srác egy eresszük el a hajunkat bulin… Mondtam már, hogy hülye vagyok? Nem azt hiszem nem elégszer…
Kezes lábast ugyanis kaptam, de nem olyat, ami a szuperhősöknek jár. Ez sokkal feszesebb, és kellemetlen helyeken vág be. Nem részletezem… Viszont erre szükség van, mert enélkül akár még el is patkolhatnék. Pardon… feldobhatnám a tappancsom. Azért remélem, hogy ennyire nem komoly a helyzet, de a gyógyító arca pont az volt. És az érzés mellkas tájékon sem volt kellemes. Nem tudom, hogy mit sikerült felnyalni a bolygón, de azt hiszem nem vicceltek, amikor azt mondták, hogy ennek a kirándulásnak lehetett volna sokkal komolyabb következménye is. Nekem mondják? Hát én még tudom, hogy lesz is…
Magyarázkodás közben ugyanis bedobtam Apa nevét, hátha ezzel el lehet simítani a helyzetet. Utólag erősen kétlem… Ugyanúgy bedobtak egy cellára erősen hasonlító helyiségbe a nem szuperhős kezeslábassal együtt. És szinte biztos vagyok benne, hogy már Apát is felhívták, hogy igazolja a személyazonosságom… na AZ lesz a komoly következmény, amikor ő is idejön. Nem hiszem, hogy másra bízná…
Aztán persze az sem kizárt, hogy inkább megleckéztet, és hagyja, hogy egyedül dumáljam ki magam a szituból. Van ilyesmiben rutinom, de közel sem annyi, hogy most is ki tudjam magunkat szabadítani. Ugyanis az egy dolog, hogy engem talán elengednek, de Damient még nálam is szigorúbban vizsgálgatták. Neki ugyanis kifejezetten meg van tiltva, hogy ide jöjjön. Jaja… még mindig hülye vagyok.
De valami megoldás, majd biztos lesz, ettől annyira nem félek. Azért még vannak barátaim, akiket fel tudok hívni, ha záros határidőn belül nem rendeződik a helyzet. Egyelőre azonban nem megy. Csak várok, leginkább arra, hogy adjanak valami hírt Damienről is. Ő sem volt túl jó bőrben, így kifejezetten aggódom érte. Közben pedig azért finoman szugerálom Apát is, hogy most kivételesen ne ő jöjjön felszedni engem…
Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Not a superhero Empty Re: Not a superhero

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum