Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Eye on the target

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Wed Jan 18, 2023 9:46 pm

Eye on,

the target

Orion - Eric - Jelen

Ránézek a kérdésére, s mérlegelek. Vagy volt már sokszor ilyen helyzetben, s kiváló terepfelmérő, a lehetségesekre felkészülve, vagy éppen az ellenkezője. A kérdés mindenesetre jogos.
- Ha ez valóban egy igazi küldetés lenne, mennyit változtatna az egészen, hogy tudunk-e túszokról, áldozatokról, vagy sem? megvárom, míg válaszol. - Vannak helyzetek, amikor a szituáció dönti el, ki az, és ki nem. - sosem lehet tudni, ki kicsoda egyértelműen. - Ez az.- elég negatív végeredményű lenne, ha úgy megyünk egy küldetésre, hogy nincsenek se túszok, se áldozatok, aztán kiderül, hogy mégis, és senki sem készült fel erre. Mindig fel kell készülni erre az eshetőségre is, sok más közül.
Újra figyelem, s ezek szerint jól láttam, hogy nem használt mostanában ilyen, vagy hasonló íjat.
- Akkor ideje felfrissíteni. - a közelben felállított céltáblára mutatok. - Lőjj bele háromszor. - ha megteszi, figyelem közben, miként tartja, s miként használja az íjat.
A kérdésre már a kezemben van a sisakom, s készülök feltenni.
- A gondolat erejéről se feledkezz meg. - szólal meg fejében a hangom. A telepátia a leggyorsabb út, s ezt lehet fogni, s most már felismeri az energiámat is, ami egyedibb, mint az ujjlenyomat.
Ha felkészült, akkor már nem nézek rá, a gondolati kommunikáció sokkal előnyösebb.
A sisak látóterében megjelenik a bal oldalon egy pályaszakasz, ahol haladunk, s az útirány, majd eltűnik. Két lehetséges útirány van, vagy fára mászunk fel, s onnan ereszkedünk le, vagy megkerüljük a két dombot. A két domb lehetséges támadókat rejt, a fáról pedig észre lehet venni, merre is vannak a támadók.
- Merre haladjunk? - a rádiót nem használom, ami közöttünk van, ezt aztán tényleg nem tudja senki sem lehallgatani. A fegyverem még a hátamon pihen, készen arra, hogy vagy mászunk, vagy haladunk a talajon.

Emme

Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Mon Jan 09, 2023 10:27 pm

Nagyon zavarban vagyok, mert megszoktam ugyan, hogy bénázni szoktam, de ennyire… Ez még nekem is új szint, és hirtelen nem tudom mit kezdjek vele. Egyedül az jut eszembe, hogy időt kell nyernem, és rendbe szedni magam, mert így senki sem adhat fegyvert a kezembe. Páncél ide vagy oda. Az íjért ezért szinte rohanok, és az elhangzott szavakon kívül nem is igazán fogok fel semmit abból, amit a kentaur segítők mondanak. Íj van, eszem még nincs, de mindjárt lesz. Csak három, kettő, egy…
Szinte új madárként megyek már vissza Brigidhez, és ebben leginkább az segített, hogy szisztematikusan kitöröltem a fejemből, hogy vele jöttem. Hozzá… Mindegy. Ő is ugyanolyan, mint bárki más, én pedig tudok kemény lenni. Csak már régen voltam az.  Hogy mennyire? Hát ez gyorsan ki fog derülni.
- Az önkéntes támadókon, és célpontokon kívül lesz más is a pályán? Túszok, áldozatok, vagy bármi hasonló, amire és akire nem kéne lőni? - egymáson kívül persze, legalábbis remélem, hogy nem számítunk mi is egymásnak támadónak. Elég csak ránéznem, és már tudom, nem igazán lenne esélyem ellene. Régebben talán, de most… Szerintem, ha repülnék, akkor is eltalálna.
- Igen. Régen. - nem szégyellem a koromat. Nincs annyira jelentősége, legalábbis ebben az esetben. De az tény, hogy nem vagyok gyakorlatban.
- Néhány millió évvel ezelőtt. Az előző életciklusomban. - azt most nem mondom, hogy sok kimaradt. Az már igencsak személyes információ, ugyanis jogos lenne azon kérdése, hogy miért. Azt meg nem pont akkor szeretném elmesélni, amikor együtt fogunk kimenni egy gyakorlópályára egy íjjal. Még azt hihetné, hogy beszari vagyok. Pedig nem vagyok az. Csak… pacifista? Igen, azt hiszem ez stimmel. Ennek ellenére tudom, hogy mi a dolgom. Tudtam… Most újra tudni fogom.
- Igen. Katonai kézjelekkel kommunikálunk? Vagy másként? - hasonlóban csak a kiképzésen vettem részt, de azért még rémlik ez-az. Például a jelek. De mivel azt nem tudhatom, ő ismeri-e őket, vagy mást preferál, inkább rákérdeztem. Ez számomra is jó volt, mert kaptam néhány másodpercet arra, hogy megigazítsam a felszerelésemet. Meg egy mély levegőt vegyek, és mindent félretegyek, ami nem arról szól, hogy… nekem most meg kell őt védenem a támadóktól. Vagyis nem őt. Egy teljesen semleges valakit. Igen így jó lesz. Azért még egyszer ránézek a pálya információra, és amit tudok, memorizálok. Az sosem baj, ha már nagyjából tudom, mire lehet számítani.
- Indulhatunk, de ha van rá lehetőség, az elején lőnék párat valamilyen célpontra, mielőtt beérünk a sűrűjébe. - magamra veszem a sisakot, és így már láthatja is, hogy készen állok.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Mon Jan 09, 2023 9:43 pm

Eye on,

the target

Orion - Eric - Jelen

Csak állok, ahogy lefejel, rezzenéstelen arccal, kilökni az állásból nem tudott. Azért most mázlim van, hogy a páncél már rajtam van, mert ezután egy ideig érdekes lenne a levegővétel.
- Az. - s azzal ellépek mellőle, mert a babazsúrt másnak találták ki.
Az, hogy megy íjért, azért inkább nem szólok semmit. Egyértelmű, hogy kell szereznie egyet, mert nem hozott magával.
A "srácok" készséggel, sokat sejtető mosollyal segítenek Ericnek.
Míg várakozom, bemelegítek, már előtt is mozogtam, hogy itt csak újra kicsit felmelegítsem az izmokat, azután a pályát nézem a kivetítőn.
A kérdésre átdobom hozzá a pályainformációt.
- Közepesen nehéz pálya, a csapdákat kell elkerülni, s az önkéntes "támadók" ellen védekezni, s célpontokra lőni. -a kijelzőn a pályaútvonal is látszódik, s az is, merre fogunk majd haladni.
- Használtál már ilyen íjat? - ahogy rápillantok az íjra, tudni fogom, hogy milyen szinten van, s milyen hátrányai. - Mikor használtál utoljára íjat? Lövésre, úgy értem. - használni sokfélére lehet, inkább pontosítok.
Ha használt, akkor folytatom.
- A cél, hogy egymás hátát fedezzük. Kifejezetten kétrésztvevősre kértem a pályát, így együtt kell dolgoznunk. Van kérdés, vagy mehetünk? - türelmetlenség helyett a céltudatosság szól belőlem. Van kérdés, maradunk, és válaszolok, nincs kérdés, akkor mehetünk. Már csak a sisakot kell magamra venni.



Emme

Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Fri Dec 30, 2022 8:53 pm

Azt mondja, hogy legyen szép napom… Önkéntelenül mosolygok és lesz ettől a mondattól szebb a napom, még akkor is, ha ez csak egy szokásos szófordulat. Az viszont kifejezetten zavaró, hogy alig látom őt. Vagyis pont hogy látom, bizonyos részeit tulajdonképpen óriásiban, de úriember vagyok, ezért nem bámészkodom. Lesütöm végül a szemeimet, és inkább megyek átalakulni, illetve öltözni. Nem is kommentálom tovább a dolgot, mert szerintem ő is látja, pontosabban nem látja, hogy mi a gond.
A páncélt felvéve sikerül némileg megnyugodni, és a második fordulóra már az ajándékot is sikeresen a kezeimben tudom. Emiatt nagyon lelkesen indulok meg felé. Nem repülök ugyan, de nem sokon múlik. Az ajándékot pedig szintén nagyon határozottan adom át, hogy aztán reakció helyett végül egy tegezt kapjak a mellkasomba. Nem tudok válaszolni, reflexből nyúlok érte, hogy meg tudjam fogni, és ne essen le, ebben nincs is hiba. Az ajándék azonban a hirtelen mozdulattól kiesik az ujjaim közül. Ezért is nyúlok, sőt, már hajolok, hogy el is tudjam kapni. Nem éri el a földet, szerencsére gyors voltam, de mivel előre hajoltam… Ha Brigid nem figyel, és nem tér ki a mozdulat elől, egész biztosan lefejelem. Vagy egy kicsivel lejjebb, a nyaka alatt (!) találom be az arcommal… Bárhogy is alakul mindenképp egy fél oktávval magasabb hangon szólalok meg.
- Sa…sa… saj…ná…lom…Brigid. Ügyetlen… voltam. - egész nyugodtan mondanám, hogy balfasz, de nem akarom erre még jobban felhívni a figyelmét. Már így is dadogok, mint egy félnótás, ha tényleg eltaláltam bárhol is. Ebben az esetben persze kb. vége mindennek, mert ennél nagyobbat égni már nem igazán lehet… Igazából de, ha a fejénél lejjebb találtam el…
- Megyek íjért. - normál esetben elmondanám, hogy nincs sajátom, mert a lőfegyverekhez jobban értek. De egyelőre nem merek túl sokat mondani. Inkább csak elrohanok, és felszerelkezem, mintha mi sem történt volna. Csak abból lehet neki gyanús, hogy nincs nálam minden rendben, hogy mielőtt ténylegesen kérnék egy íjat (szigorúan a harmadikat) újra hiperventilálok néhány percig a kentaur lányok között. Ha esetleg kérdezik is, hogy mi a bajom, csak a kezemet emelem fel, hogy most nem fog menni. Rendbe akarom magam tenni, minden téren, mielőtt bárkivel újra szóba állok. 
Néhány perc után sikerül is, és az íjat is szemügyre veszem, mielőtt a terep elején újra felvenném a kontaktot Brigiddel. Használtam már ilyet, de régen volt, igazából egy másik életben. Ezért, ha szóba állnak velem a kentaurok, gyorsan tanácsot kérek tőlük, hogy mire figyeljek. Nyíl nélkül természetesen, egyszer az íjat is megfeszítem, hogy a régi mozdulat vissza jöjjön legalább az izom memóriába. 
Ennek következtében legalább öt perccel később, de megérkezek Brigidhez. Úgy kábé, majdnem, viszonylagosan, nem egyenletesen, de békés tempóban megérlelt nyugalommal, és szép reményekkel. Nem, mosoly az egyelőre nincs. Kikapcsoltam mindent, hogy legalább a terepre normálisan tudjak koncentrálni. 
- Mit kell tudnom a pályáról? - utána néztem, de mivel ő hívott ide, feltételezem neki sokkal több információja van róla. Illetve az is egy érdekes kérdés, hogy fogunk együtt végig menni rajta. Vagy ez most valamiféle verseny lesz? Esetleg egymást támogatjuk? Engem főleg ezek a kérdések érdekelnek, de természetesen meghallgatok mindent, amit mond. És ha bennem maradnak még elvarratlan szálak, akkor kérdezni fogok, mielőtt rábólintok az indulásra. Egyébként készen állok, szerintem így páncéllal, íjjal és a tegesznyi nyíllal jobban mutatok, mint a sötét zöld ingemben. Amit… ha jól emlékszem az öltözőben hagytam. Az ajándék az más, azt biztos, hogy odatettem, ahol az íjak vannak. Remélem, hogy senki sem fogja elvinni, amíg mi távol vagyunk.
Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Fri Dec 30, 2022 8:04 pm

Eye on,

the target

Orion - Eric - Jelen

A nevemet is megjegyezte. Tény, hogy a kreditrendszerben bármikor visszakeresheti a nevemet. Nálam meg csak szakmai ártalom. Lenne, ha mondjuk együtt dolgoznánk. Mivel azonban nem dolgozunk együtt, így egyelőre a nevét nem szedem elő emlékeimből. Az különben is csak egy név, s azok számomra nem igazán jelentenek túl sokat.
- Neked is szép napot. - az átöltözömre ránézek. Felőlem. Ha terrai formában akarja az íjat felhúzni, lelke rajta. - Tedd. - miért jelenti be, amikor mindenki tudja, hogy páncél nélkül nem igazán mehet ki a terepre?
Mire visszaér, addigra már egy másik tegez van előttem, abba pakolom éppen az utolsó nyílvesszőket.
A miniatűr holmira tekintek, kezem azonban már az egyik tegez felé nyúl, felveszi, s a mellkasának tolja. Ha nem tartja meg a kezével, nem én leszek, aki hajolgatni fog.
- Inkább ezt fogd meg. - elveszem a kezem a tegezről, s a sajátom felé nyúlok, amit beljebb toltam, majd a hátamra csatolom, kezembe véve az íjat, amit időközben már összeraktam. Saját, abból nem engedek, nem fogok holmi gagyi utánzattal bóklászni a terepen.
- Ha nincs saját íjad, a fiúk adnak neked. Ha engem kérdezel, akkor a harmadikat választanám. A terep előtt találkozunk. - addigra már az íj is rajtam, munkára készen, s elfordulok előle, a felkaromra helyezett hologramos kivetítőre figyelek, a feladat szinteket keresve, a pályaadatokkal.
A fiúk valójában három centaur lány, akik nem a nyalóka emelgetésétől szerezték izmaikat.

Emme

Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Sat Dec 24, 2022 11:44 pm

- De milyen színűt vegyek fel? - kérdezem ezt olyan hangon, mintha a válasz a világ összes gondjára megoldást nyújthatna. 
- Honnan tudjam? Milyen színű a szemed? - gondoltam én, naivan, hogy egy nő biztosan tud nekem tanácsot adni ruházat ügyben. Azt már csak későn kezdtem sejteni, hogy a neme ellenére Rose azért nem biztos, hogy jó ‘mentor’ lesz ebben a kérdésben.
- Még nem figyelted? - hatalmasat sóhajtok, de nem az ingerültség miatt. Csak nagyon izgulok. - Zöld. - mondom ki végül nemes egyszerűséggel, amit Rosenak azért illene tudnia.
- Akkor sötétzöldet. - teszi szét végül a kezét, és már nagyon látom rajta, hogy eléggé untatom. Így nem kérdezek többet és békén hagyom.
- Kösz Rose. Majd még dumálunk. - nem húzom tovább sem az ő, sem az én időmet, mert egyelőre még csak egy kérdésemre kaptam választ. Legyen sötét zöld az ing. Na de a sok közül melyik???
Ezt már nem bízom senki másra, én próbálok választani a különböző árnyalatok közül. Nem mintha számítana, elvégre az alapján, amit eddig tudok maximum egy percig fog látni ebben a cuccban, de akkor is fontos, hogy minden stimmeljen… Még jó, hogy számoltam mindenre, így akkor sem fogok elkésni, ha egy óra is elmegy az ing választással… Sajna amúgy elmegy…
Ettől eltekintve viszont előbb érkezem, mert nem vagyok hajlandó késni, akkor sem, ha ez nem egy randi. Egyszerűen nem illik, így inkább korábban megyek, és egy ideig kint várakozom. Egy ajándékkal is készültem, amit mindenképpen át akarok adni neki mielőtt a pályára indulunk. Gondolom csak lesz valami, ahol le lehet pakolni, és ahol én is át tudok öltözni.
A tervem viszont ott bukott el, hogy én azt hittem először ő is a humanoid alakjában lesz. Ing szaggatás, avagy vetkőzés nélkül nem igazán tudok alakot váltani, így a szívem azonnal megkergül, amikor meglátom. Bár nem biztos, hogy csak a ruhám miatt izgulok… azért megfordul a fejemben, ha a másik sötétzöldet választottam volna, talán nem izgulnék ennyire…
- Szia Brigid. - nagyon pontosan érkeztem, szerintem még a másodpercnek is stimmelni kéne. Az viszont nagyon nem jó, hogy nekem kitörik a nyakam, hogy legalább a hasáig fellássak… Ez így tényleg nem lesz jó, szóval inkább már most átöltözöm, és majd csak később adom oda az ajándékot.
- Átöltözöm. - mutatok a páncéljára, vagyis fel a magasba. Egész érdekesen mutathatok így, ezért nagyon gyorsan iszkolok. Ott volt még ugye az is, hogy úgy egészen elfelejtettem levegőt venni. Tehát mielőtt levetkőznék, és az igazi alakomba váltanék, szusszanok egy kicsit. Úgy legalább két percig, mert nagyon sok oxigént kell vissza pótolnom… A többi dolog viszont már gyorsan megy. Sikerült egész jól megnyugodni, és még abban is segítenek, hogy milyen páncélt vegyek fel. Mindenre rábólintok, nekem teljesen jó lesz minden. Csak ne csináljak magamból teljesen hülyét, ennyi a cél. Jah… hogy már meg is volt… Innentől azt hiszem már teljesen mindegy.
Elindulok vissza Brigidhez, és már majdnem minden okés. A ruháim biztonságban, az ajándék is… Basszus az ajándék… Visszaszaladok, és a hatalmas kezeimmel megpróbálom óvatosan felvenni az immáron apró ajándékot. Na ezért voltam én szép ingben, humanoid alakban. Nagyon kicsi ez a cucc…
Végül sikerül, és nem is töröm össze. Csomagolással nem vacakoltam, azt meghagyom a terraiaknak. Így is elég necces, mert ez még mindig nem biztos, hogy randi. Ajándékot viszont mindenképp akartam adni.
- Hoztam neked valamit. - kis híján kiesik a kezemből, ahogy a keretezett, fekete-fehér terrán készült fényképet átadom. És közben mosolygok… Így simán tudom leplezni, hogy a levegővétel az most megint kimaradt…
Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Eye on the target

Post  Brigid Normann Sat Dec 24, 2022 9:25 pm

Eye on,

the target

Orion - Eric - Jelen

Mielőtt a központba visszaértem volna, legfoglaltam a pályát az adott időpontra. Amit sokkal inkább terepnek mondanék. Méghozzá kőkemény terep.
Ahová nem csak akkor megyek, ha gőzt szeretnék kiengedni, hanem kipróbálok valami újat, vagy csak tiszta fejjel akarok utána gondolkodni, mert ez a terep nem hagy időt a gondolataimba merülni, és erre van a legnagyobb szükségem, ha döntés előtt vagyok.
A terep több hektáron terül el, akadálypályákkal, a terep minduntalan változik, nem azért, mert változtatja magát, bár azt jobban kedvelném. Itt csak ahogy haladunk végig rajta, változik a táj, a domborzat, és a kihívás is.
Csak a fegyverek nem, ami 1:1 méretű centaur íj, vadászkés, és mi, meg amit hozunk a fejünkben. Mivel a fegyverünket eredeti formában tudjuk használni, így a könnyűpáncélzatot így viselem, és már csak az íj összerakása van hátra.
A valóságban nem igazán használok fegyvereket, és nem szeretek harcolni. Éppen, hogy ellene vagyok. Viszont a legjobb stresszlevezető. És talán a másik sem lesz annyira zavarban, hiszen le lesz foglalva a keze.
A rendszer előtt állok, vesszőket vételezni, mellettem a pulton tegez, azt figyelem, miközben az azonosítomat adom meg, s adom le a rendelést. A tizennégyesből ötöt, és a kettesből kettőt. Az utóbbi nagyágyú, az előbbi pedig elég nagy hatótávú, ha van elég szeme vagy technikai segítsége hozzá a felinének.

Emme

Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target - Page 2 Empty Re: Eye on the target

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum