Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Eye on the target

2 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Orion
Jelen
Brigid
Az a mondat…. Hát én tényleg tenném, és nem csak gondolnám… De tartok tőle, hogy nem ugyanarra gondolunk… Így csak átkarolom, szorosan, és lendülünk, amerre kell.
Aztán meg… végre hasznosnak érzem magamat. Gondolom nélkülem is talált volna megoldást az illúzióra, de örülök, hogy segíthettem, és ezzel megkönnyítettem a dolgunkat. Nem mellesleg pedig rohadt büszke vagyok magamra, hogy tényleg sikerült. Azért fiatal vagyok még ahhoz, hogy mindig működjenek a képességeim, és úgy, ahogy én gondolom. De ezzel azt hiszem most némi fejlődést is elértem, és… nem csak ezen készségek terén…
- Szééép… - jegyzem meg, ezúttal csak egy pillanatig ámulva, hogy milyen tűzcsóvát küldött a végére. Most nem manipulálom levegővel, úgy tökéletes, ahogy van. És az út is meg van, ahogy Brigid szabadjára engedte az erejét, megjelent, hivogatóan. Mondjuk nem gondoltam volna, hogy ennyire…
- Tessék? Vége is? - nézek kicsit összezavarodva, az íjat még mindig megfeszítve tartva. De aztán szépen lassan leengedem, és szélesen elmosolyodom. Mást is hallottam ugyanis.
- Szerintem is jó móka volt. - ahogy tartja felém az alkarját, kis fáziskéséssel, de megfogom. Ha a sérült kezével nyúlt, akkor csak óvatosan. Ha a másik, akkor lelkesebben rázom és mondok köszönetet. Tulajdonképpen mindenért. Ez volt az első randim és.. persze még nem szeretném, hogy véget érjen. Több okból sem.
- Igen. Szeretnélek elkísérni a gyógyítóhoz. - tudom, hogy nincs szüksége ott rám, de… még szeretném elhívni utána… mondjuk vacsorázni. Vagy tulajdonképpen bárhová, csak még ne érjen véget a nap, és ezzel a randi. De nem leszek erőszakos. Sőt… azt is megmondom neki, hogy még mit tervezek. Amint összeszedem a bátorságom. Vagyis egy nagy sóhaj, és…
- Utána meg ha van kedved, szeretnélek meghívni… vacsorázni. - nem hiszem, hogy lenne kedve egy olyan étteremhez, mint amilyen a Terrán van. De nekem van egy ötletem. Elvégre szülinapom van, és hova máshova mehetnénk, mint a kedvenc helyemre. Feltéve persze, hogy igent mond. Azért… elkezdtem szuggerálni, még ha tudom is, hogy ilyen erőm biztosan nincs…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Thu Sep 28, 2023 11:10 pm




Brigid
EYE ON THE TARGET




Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.











- Akkor tedd is, ne csak gondold... - de végre, érzem, hogy jobban kapaszkodik, így tudok a másik dologra is koncentrálni.
- Rendben. - még bólintok is hozzá gondolatban.
Haladunk, s a feladatát rábízom, addig én viszont a környéket kémlelem, hogy ki tudjam védeni, amit ki lehet.
Gondolatbeli bólintást kap válaszul, s csak akkor fordulok az illúzió irányába, mikor éppen elkezdene eltűnni, s ahogy érzékeltem, elengedek egy vesszőt, majd egy tűzcsóvát.
Az utóbbi talált, bevált mind a két trükk. Az árok két széle megmozdul, s egy úttá alakulva összezárul.
Leengedem az íjamat. A pályát végigjártuk.
- Ez meg is van. Nagyszerű móka volt. - tartom felé alkarom, köszönetképpen, s meg is érkezik az üzenet, hogy a pályát teljesítettük, de nem foglalkozok vele.
Kedvelem a terepi játékokat, sokkal szórakoztatóbb, mint csevegni egy pohár ital mellett. Az nem nekem való.
- Elvigyelek majd valamerre? - nekem egy hivatásos gyógyítót kéne felkeresnem, hogy a két lövést helyrerakja, nem az itteniekhez fogok fordulni. Itt a fegyverek és a pálya kiváló.


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Sat Sep 09, 2023 11:00 pm

Orion
Jelen
Brigid
Szeretem a kihívásokat, és ez a pálya határozottan az. A tudat, hogy már nem csak puszikat küldünk az éterbe, hanem meg is sérülhetünk eléggé megdobja az adrenalin szintemet. De ez semmi ahhoz képest, amit akkor érzek, amikor Brigid rákérdez, hogy simogatni fogom-e vagy rendesen kapaszkodom. A szívem kalimpálni kezd, a tenyerem izzadni, és egy ismeretlen eredetű gombóc teleportál a torkomba. De nem ájulok el. Ezért válaszolni is tudok neki gondolatban. Nem azt persze, amit szívem szerint mondanék neki…
- Foglak. - jelentem ki a karjaim pedig úgy megszorulnak körülötte, hogy szinte magamhoz rántom őt. A mellkasunk (...) összekoccan, és az ajkunk olyan közel kerül egymáshoz, hogy az illata szinte arcon csap. És még mindig nem ájulok el, ezért pedig majd külön meg fogom dícsérni magam. Meg azért is, mert ellen tudtam állni a KÍSÉRTÉSNEK, ami még közelebb csalt volna az ajkaihoz. Még a várható pofont is teljesen megérte volna. Az újabb sérülését viszont nem. De azért az átváltozás legalább jó ötlet volt, mert így nem alulról kell néznem, hogy milyen szép nagy…
- Rendben. - még bólintok is a telepatikus eszmecsere ellenére, de leginkább azért, hogy némi értelmet verjek a saját fejembe. Hiszen tényleg haladni kéne, és nem azon filózni, hogy el fogok-e ájulni, vagy nem. Most már talán nem. De azért még nem fogadnék saját magamra nagy tétekkel.
- Öhm… igen. - vagyis valamikor meg volt fejben, de még mindig a lendülés hatása alatt vagyok. Ezért kell néhány másodperc, hogy fel is tudjam idézni magamban. Nem azt… Vagyis először igen, de aztán a pályát is… Az viszont még így is váratlanul ér, amit utána mond.
- Energia… - egy pár pillanatig gondolkodom, hogy ez miért lényeges. Aztán beugrik.
- Jaaaa energia… elintézem. - vagy nem. De azért bízom magamban, hogy mégis, így egyelőre nem figyelmeztetem arra, hogy annyira nem vagyok penge még a képesség használatban. Ma már amúgy is túlléptem a saját határaimat - majdnem minden szinten - ezért tényleg jók az esélyeim.
- Ott. Legyen meglepi, azokat én is szeretem. - ők mondjuk ezt pont nem fogják. Ha sikerül. Viszont miért ne sikerülne? Ha koncentrálok, akkor egész jó vagyok. Az meg remélhetőleg elég lesz.
Ezért, ha Brigid sem áll elő új ötlettel, tovább haladunk, és kémlelni kezdem az eget. Hamarosan ki is szúrom azt a pontot, ahol valami nem stimmel, de az energiáját még nem babrálom meg. Azzal várok, egészen addig, míg igazán közel nem érünk. Brigidnek azért jelzem a felfelé mutató hüvelykujjammal. Meg egy mosollyal. Azt azóta nem tudtam eltüntetni, hogy lendültünk…
- Készülj… - üzenem neki, amikor már egész közel vagyunk, és egyébként nagyon könnyű lenne benézni az illúziót. Egy nem túl széles patakot láthatunk magunk előtt, amit nagyon könnyű lenne átugrani. Valószínűleg épp a másik oldalán van a csapda, ott ahol a kék füves mező terül el és még egy Terrai szarvasra nagyon hasonlító lény is legel. Peeeeeeeersze. Oké, ha nem mondja Brigid minden bizonnyal benézem, de így már nem, és ez a lényeg. Az izmaimat pedig már megfeszítettem, hogy készen álljak én is a lövésre.
- Most… - üzenem Brigidnek, és már ki is terjesztem az energiámat, hogy meg tudjam szüntetni az illúziót. Meglepetésemre (és annyira mégsem) eltűnik, és kiderül, hogy a másik oldalon egy hatalmas árok várt volna minket. Meg minden bizonnyal az ellen. Ügyes…
Úgy mozdulok, hogy védeni tudjam Brigidet az egyik oldalról. Ha támadót érzékelek, akkor azonnal lövök, és nem kérdezem, hogy szép-e a napja, vagy ízlett-e az ebédje. Brigidet meg kell védenem. Még van egy befejezetlen ügyem vele…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Sat Sep 09, 2023 9:56 pm




Brigid
EYE ON THE TARGET




Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.












Időigényes ugyan, amit tesz, s csak a szerencsékben bízhatunk, nem találják el. Nem vagyok képes erőteret köré fonni, ám amit csinál, azt nézem. Egészen tíz másodpercig, azután karom a dereka köré fonódik és már megyünk is.
Ahogy viszont körbeölel, először veszek egy mély levegőt. S csak azután közlöm vele gondolatban.
- Simogatsz is, vagy rendesen kapaszkodsz belém?
Nem szokásom sokáig habozni, főleg, ha tudom, mit is kell tenni.
- Továbbmegyünk. - megritkultak, előnyünk van, s míg mi itt tisztogatnánk, sok erőt pocsékolunk rá.
- Megvan a pálya fejben? - megvárom a reakcióját.
- A pálya vége illúzió. Én nem igazán tudok vele mit kezdeni, ám a hologram nem más, mint energia... - és ha használja az erőteret, akkor az illúzió el fog tűnni, mi pedig látni fogjuk a csapdát.
- Figyeld az eget. - megvárom, míg az égre tekint. - Keresd azt a vonalat, ahol érzésed szerint nem olyan az égbolt, mint amilyennek lennie kéne. Ott kezdődik az illúzió. Addig egészen biztosan nem fognak támadni és csapda sincs. Itt csinálod, vagy ott lepjük meg őket, hogy volt illúzió, nincs illúzió?


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Mon Jul 17, 2023 11:47 pm

Orion
Jelen
Brigid
A múltról nem sok értelme van csevegni (legalábbis nem ilyen körülmények között…), ezért nem csak gondolatokkal, hanem tettekkel is tovább lépek. Gyógyítás, védekezés és támadás, majd… Nem foglalkoztam mi lesz később, mert jól érzem magam. Brigiddel.
Viszont amikor azt érzem, hogy az erőmet blokkolja, egy pillanatra felszökik a szemöldököm. Nem teljesen értem, de nem fogom húzni az időt a kérdezősködéssel elvégre a végeredményt tekintve az állapota sokat javul. A lényeg pedig ez, és az, hogy készen áll a folytatásra. Rám ugyan nem lesz panasz, én elkísérem, bárhová is akar menni. A pályán is…
Bólintással erősíti meg a választásom, és én nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak. Nekem a levegő a hazai terep, és most neki is megmutathatom, hogy milyen is odafent. Most persze szárnyak nélkül, de ez csak egy apró részletkérdés. Együtt megyünk fel, és ha minden jól megy együtt is megyünk le.
- Rendben. - tízre indulunk a kötél segítségével. Előtte viszont akarok magunknak néhány percet nyerni ugyanis amíg feljutunk, addig kiváló célpontok leszünk. Brigid nem szól semmit, de teremt nekem egy tűzlabdát, ezért úgy veszem, hogy ő is benne van. Én  pedig nem is húzom sokáig az időt. A tűz köré összpontosítom a levegőt, olyan módon, hogy ahova nem szabad terjednie elszívom az oxigént, az általam kívánt haladási irányba viszont adom, és táplálom. Először nem néz ki valami bizalom keltően a dolog, mert a tűzlabda csak nő, és nem igazán halad semerre de aztán szépen beindul. Mikor leterelem a föld felé már szépen ég, és néhány másodperc alatt több méter magas, és nagyon széles falat emel közénk és a korábban észlelt támadók közé. Ami engem illet én szívesen nézegetném is még, hogy milyen szépet alkottunk együtt, de természetesen haladni kell, és már készen állok arra, hogy Brigid jelzésére meginduljunk. A terv persze nem áll össze azonnal, miként a kötelet az alkarjára csavarja, de mikor közelebb is megyek hozzá, és az íjam is el van rakva… Várom, hogy kimondja a bűvös tízes számot. És ha megteszi…
Szinte garantált, hogy eláll a lélegzetem, amennyiben átkarolja a derekamat, és tulajdonképpen megtart míg lendülünk. Nem fog lebénítani a dolog, de hogy az agyamnak fel kell dolgoznia, hogy néhány pillanatig nem kap oxigén utánpótlást, az teljesen biztos. Ugyanis biiiiiiztos, ami biztos alapon én is átkarolom őt, nyitott tenyerem finoman helyezve a hátára, másik kezemet kicsit lejjebb a derekára. Azt a gondolatot pedig marha gyorsan elfelejtem, hogy milyen könnyű lenne így megcsókolni… Nekem abszolút megérne még egy találatot is, de nem akarom, hogy neki baja essen. Így mindent megteszek azért, hogy ne csak fizikálisan, hanem mentálisan is támogassam. Célozni ugyanis piruló arccal, és heves szívveréssel is tudok. Ezáltal, ha már elértük a célt, amit kinézett, és újra van rá lehetőségünk, hogy szembenézzünk az ellennel, magamhoz veszem az íjat, és keresem a célpontot. Brigidre csak futólag nézek, még akkor is, ha… legszívesebbn csak őt nézném, és el sem engedtem volna…
- A tűz… - öhm… meg kell köszörülni a torkomat. Kétszer… Még úgyis, hogy továbbra is telepatikusan kommunikálunk. Önkéntelen reflex. Meg a tarkóm is forró, és veszettül viszket, de azt megállom, hogy hozzá nyúljak.
- … néhány perc múlva el fog tűnni. Menjünk tovább, vagy használjuk ki, hogy nem látnak minket, és lesből támadjunk? - legalábbis ahogy látom a tűz még kitart, de már nem olyan sokáig. Nem adtam azért neki annyi kakaót, mert nem a pálya felgyújtása volt a célom, hanem a figyelem elterelés és a biztonságos lendülés. Húúúúú az a lendülés… Érzem, hogy ezzel még fogok álmodni…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Mon Jul 17, 2023 10:06 pm




Brigid
EYE ON THE TARGET



Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.









Oké, ezt elhamarkodottan mondtam.
- Oké. - részemről ez most egy bocsi volt.
Ránézek a humorra. Nem igazán az van a tekintetemben, hogy humorosnak találtam. És inkább cselekszem, humorozgatás helyett, haladni kell, mielőtt a következő lövedék máshová landol.
Amikor gyógyítás helyett erőt ad, akkor inkább blokkolom, s másfelé nyúlok: a Forráshoz, hiszen onnan végtelen mennyiségű energiát tudok szedni, hogy összerakjam magam. Arra az energiájára, amit így ad, neki van szüksége, nem pazarlunk.
Ami meglep közben, az az, hogy most simán jutunk át a helyen. Vagyis a végén vár valami nem igazán szuper dolog. És ezért jöttem. S ahogy meglátom, mi is vár, magamban elégedetten mosolyodom el.
Bólintok. Akkor lesz levegő.
Felerősítem a kötelet, hogy a súlypontba ne szóljon bele, s megfeszítem az ideget. Azért még nem teljes a gyógyulás, de ki fogom tudni feszíteni, s tartani is, annyira, amennyire szükséges.  
Nem pazarlom gondolatokra az időt, előbb lövök, mert ha elfárad a karom, nehezebb pontosan lőni. Figyelem az útját végig, s sikerrel érkezik meg, el is kapom így már a kötél végét, hogy megrántsam, ellenőrizve, megtart-e bennünket.
Majd leengedem az íjat, kiengedem a levegőt, s behunyom szemeim. A tüzet Eric nyílhegyének a végére összpontosítom, ekkor ér el gondolata. El nem tudom képzelni, mit akar, így inkább elé helyezem a tűzlabdát, dolgozzon vele ahogy akar.
- Tízig számolok, azután megyünk. - mégpedig nem is akárhogy. Jobb felkaromra fogom csavarni a kötelet, hogy tudjunk lendülni, elég magasan van, hogy a vízbe ne jussunk le, majd felemeljük lábainkat. S szándékom szerint átkarolom a derekát Ericnek, előtt az íjat a hátamra helyezem vissza.


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Tue Jun 20, 2023 12:46 am

Orion
Jelen
Brigid
Eléggé természetes, hogy védeni akarjuk azokat, akikkel együtt vagyunk, így nem lepődöm meg magamon, amikor azért összeszorul a gyomrom Brigid sérülése láttán. Ugyanis nem akarom, hogy baja legyen. Ez nem a bennem mélyen élő pasi, hanem az egyszerű lélek mondatja, aki már látott és érzett is ezt azt, ezért mindig a legjobbat kívánja másoknak. Ez meg nem az… Ha velem randizik nem kéne, hogy egy nyíl álljon ki a karjából. Bár, ha jobban belegondolok… igazából az a meglepő, hogy nem történt meg előbb. Na de mindegy, ennél rosszabb már remélhetőleg nem lesz.
- Nem. Az a sajátom volt, és már kívülről néztem. - még a vállamat is megvonom, és mosolygok. NAGYON sok idő kellett hozzá, hogy ez így legyen, de már szerencsére, ehhez a dologhoz is így állok. Csak könnyedén. Mert összességében már itt vagyok, és az életem sokkal jobb, mint azelőtt. Csak ez számít, nem az, hogy milyen bibim volt, amikor ‘kicsi’ voltam. Ráadásul nekem most semmi bajom. Többek között neki köszönhetően. Így az a minimum, hogy igyekszem a segítségére lenni, amennyire kéri persze.
- Valószínűleg igen, de nem várnék eredményt az integetéstől. - remélem ez a vicc még nem volt korai… meg a mosolyomból érti, hogy annak szántam. Azt ugyanis megértem, hogy szavak nélkül is válaszolt a kérdésemre. Megyünk tovább. A nyíl kérdését is megoldotta… úgy ahogy. Nekem így is jó. Az ő sérülése, az ő döntése.
- Rendben. Vérzés. - nem tudom, hogy fogja magát gyógyítani, meg fedezni is minket, de elhiszem neki, hogy képes rá. Így a kérésének megfelelően a vérzést próbálom csillapítani, leginkább úgy hogy az ő energiáját és képességét erősítem az enyémmel. Így jobban megy, mintha én próbálnék a nem túl erős gyógyító erőmmel ‘játszani’. Az a lényeg, hogy jobban legyen, és az így érhető el. Amikor pedig látom, és érzem is, hogy már jobb a helyzet, újra elmosolyodom. Láttam már korábban is, hogy kemény mint a szikla, de most egyértelműen meg is mutatta. A pöttyei pedig még mindig… Tényleg haladni kéne.
- Oké. - nem nézek a térképre, bízom benne, hogy az egy óra megfelelő irány lesz, inkább az energiámmal teszek egy gyors kört, hogy érzékeljem, ha van még valaki a közelben. Azt a spenót huszárt nagyon szívesen levadásznám… De inkább csak örülök neki, hogy nincs senki, és egy kicsit fellélegezhetünk, meg koncentrálhatunk arra, hogy haladjunk tovább a pályán. Az ugyanis már nem lenne móka, ha kapna még egy nyilat…
Különösen annak fényében, hogy a pálya következő szakaszán már nem igazán számolhatok a szárnyaimmal. Nem egy jó fejlemény, de Brigidnek talán épp ez a terep a könnyebb. Így alkalmazkodom a helyzethez. Vagyis… a környéket pásztázom, megfeszített íjjal, amíg azon jár az agyam, hogy miként juthatnánk optimálisan tovább. Brigid előbb jutott megoldásra, így válaszolok neki.
- Levegő. - ahogy megüzenem neki, már be is ugrik valami. Van nálam kötél. Adták a páncélhoz én meg nem szóltam, hogy nem kell. Egyébként sem nehéz. Így nyúlok hátra, hogy előtudjam venni, és rá tudjam majd kötni egy nyílra. Viszont épp mikor a kötél már a kezemben van, Brigid újabb kérdést tesz fel. Nagyon széles lesz a mosolyom.
- Igen. - oda is adom neki, a kuncogást pedig megállom, ami azt kísérné, hogy ugyanarra gondoltunk. Elég az, hogy innentől kezdve megoldja. Én rézsutosan hátat fordítok neki, hogy addig fedezni tudjam. És valamit meg is érzek, még ha látni nem is látok semmi mozgást.
- Közelednek. Legalább ketten. Hat óra felől. - vagyis mögülünk jönnek, és nem lehetünk biztosak benne, hogy időben tovább tudunk menni. Ezért egyelőre nem is lövök, mert addig van időnk, amíg nem szúrnak ki. Utána beindul a buli…
- Ha adsz egy kis tüzet, elintézem, hogy kerülniük kelljen. - mert ugye levegőőőőő… Hamarabb is eszembe juthatott volna… Ugyanis nem csak, hogy ott akarok közlekedni (ha lehet), de még segíteni is tudok vele. Nem is akárhogy…
A tüzet ugyanis eléggé táplálja az oxigén. És amíg nem magunkat gyújtjuk fel vele, príma kis falat lehet belőle csinálni. Feltéve, hogy megfelelő széllökésekkel adok neki elég erőt. Egy ideig ki is fog tartani, ha koncentrálok, és elintézem, hogy jusson hő mindenhova. Hat óra irányban persze.
- Amíg a széllel játszom, nem fogok tudni lőni. - figyelmeztetem, mielőtt rábólintana a tervemre. Abban ugyanis még nem vagyok biztos, hogy működni fog. Csak abban, hogy ha igen, akkor az a tökéletes összhangnak lesz ez köszönhető…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Mon Jun 19, 2023 10:45 pm




Brigid
EYE ON THE TARGET



Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.









Ahh, hihetetlen! Ha közelebb lennék, a csuklójánál, és rántanék egyet rajta, annyira, hogy a lába legalább az ébredjen fel, ha a többi része éppen lefagyott.. Helyette azonban más történik, és annyira nem igazán jó dolog.
Nézem a kiálló vesszőt, a két végét, és úgy hagyom a karom.A fájdalom nem ért el még, s nem is engedem, utasítom az agyamat, hogy ne fogadja az érzékelést, e nélkül is tudom, hogy sérülésem van.
- Ne mond, hogy ez a legsúlyosabb sérülés, amit valaha láttál. - még mindig mosolygok. Tényleg kijöttem a formámból.
- Szerinted, ha ez élesben lenne, akkor nem most jönnének éppen felénk? Akkor is integetnél, hogy ennyi volt? - határozott mozdulattal letöröm a nyíl hegyét, s kirántom a másik oldalánál, közben beizzítom a gyógyító képességemet.
- Kikapcsoltam a fájdalom érzékelőket. A vérzés-csillapításba beszállhatnál, azon dolgozom. Közben haladjunk, én fedezlek. - tartom fel a másik kezem, jelezve, hogy van még itt tűz, ha szeretnék.
- Nem a lábamat lőtték meg.. - majdnem folytatnám, de megállom. - Menjünk. Egy óránál van egy üres sáv, ott tovább haladhatunk.
Azzal neki is iramodok, a páncél már úgyis léket kapott, onnantól kezdve meg már mindegy.
És ezek szerint, ha mellkason találtak volna, akkor már nem élnék. Végül is... én akartam ezt a pályát így, egy szavam sem lehet. És arra sem, hogy most esik le, Eric takart közben...
Csakhogy a pálya változik, és a következő állomás egy mocsaras, dagonyás rész, Ami felett éppen úgy vannak sziklák, hogy annyira repkedni nem lehet. De örülnék most egy jó kis telekinézisnek!
- Földön, vagy a levegőben szeretnél közlekedni? - a válaszától függően irányítom a tűz elemet vagy a sziklára, vagy a ... óh, sokkal jobb ötletem van.
- Van köteled? - veszem elő a nagyobb vesszőt a kentaur íjra.

 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Sat May 27, 2023 9:16 pm

Orion
Jelen
Brigid
Értelmes gondolatok nélküli szájtátást még sosem éreztem ilyen kellemesnek. Ugyanis van nála esélyem. Ez jóval több annál, amiben reménykedni mertem. Pedig az optimizmus szobrát rólam kéne mintázni. Anyu biztos oda lenne érte.
- Oké. - nem megy azonnal, de aztán tényleg mozdulok, és a szám a fülemig ér. Brigid felől ugyan érzem, hogy neki nincs szüksége ennyi energiára, de nem tudom korrekt módon visszatartani az örömömet. Legalábbis addig nem, amíg nem érzékelem, hogy ezúttal Brigid felé érkezik egy újabb nyíl. Most szólok, amilyen hamar csak tudok, és lövök is abba az irányba. De a nyíl megérkezik és… egyenesen Brigid karjába fúródik. Én meg szerintem csak súroltam a fazont… Ezért már rohanok is oda Brigidhez, hogy megtudjam nézni mi történt vele.
- Basszus… - már ott lenne a gondolataim peremén, hogy megkérdezzem, ez nem egy virtuális sérülés-e de gyorsan leesik, hogy nagyon nem. És szörnyen fájhat… Nekem kellett volna megvédeni, hiszen ebben a küldetésben én vagyok a társa. Meg a randi partnere is. Akkor duplán…
- Ki menjünk a pályáról, hogy el tudják látni a sérülésed? - szerintem az lenne a helyes, de ez az ő döntése, és tiszteletben tartom. Azt a spenót huszárt meg levadászom, aki ezt lőtte rá… Hol van? Nem mer előjönni újra…
- A fájdalmad tudom enyhíteni. - ez akkor is jól jön, ha rögtön kimegyünk. Elvégre még előttünk áll az út… és ha újra érzékelem azt mukit (vagy nőt, a történet szempontjából mindegy…) hát kap tőlem egy nyilat a hátsójába… vagy ahol eltalálom…
De egyelőre Brigid felé irányítom az energiám, és csak a tudatom peremén figyelek a környezetre. Előbb gyógyítás. Vagyis fájdalom csillapítás. Ez alatt szerencsére nem érkezik támadás. Arra viszont figyeltem, hogy a támadó előző poziciójához képest, takarjam Brigidet. Ha megint el akarják találni, rajtam keresztül vezet az út. Szó szerint…
- Tudsz futni? - kérdezem, amikor már befejeztem a gyógyítási folyamatot. Nem segítettem érdemben, csak egy ideig érzéketlen kéne, hogy legyen az a pont. Valamire azért az is jó… De nem így kéne megváltania a világot. Még akkor sem, ha tudom, hogy képes lenne rá…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Sat May 27, 2023 8:23 pm



Brigid
EYE ON THE TARGET


Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.








Haladnék tovább, ám azt hallom... hogy nem hallok semmit. Valójában a gondolata is megállt.
-Így kiváló célpont vagy, mozgás!
A születésnapok nem izgatnak, vagy nyolcezren túl vagyok ebben a ciklusban, és nagyon hamar meguntam ünnepelni, úgy a harmincadiknál. Hogy másnak ünnep, meghagyom nekik.
Aztán beindul az energiája, kis híján leterítene, ha nem andromedai lennék. “Tükröt” tartok elé, a többit hagyom elsiklani, a terepet figyelem.
Hogy a viharba lehetnek tíz óránál? De mivel jelez, így arra fordulok, aminek következtében szerencsés szerencsétlenül egy vesszőt úszok meg törzsbe. Helyette az alkaromba érkezik, átszakítva a páncélt is. Ez valahogy túl életszerű, de végül is, ilyet kértem, s nem sokkal előtte én perzseltem fel a rejtekhelyüket, panaszom nem lehet. S mivel éppen a két csont közé érkezik, ahogy a karom volt, úgy hagyom, mert a mozgatással csak rontok a sérülésen, ami így is...
Szégyen, de nagyon, annyira, hogy elmosolyodom. Kezdek kijönni a formából? Sokat vagyok asztal mellett mostanában...



 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Wed May 10, 2023 11:04 pm

Orion
Jelen
Brigid
Már nem foghatom arra, hogy ez csak kicsúszott. Ki akartam már mondani korábban is, de a sok pofára esés lakatot tett a számra, és a gondolataimra. Ám most megtettem… és azt sem várom, hogy erre válaszoljon. Nagyon szeretném, de… az többet mond, hogy végül megfogja a csuklómat. Ugyanis nem törölt képen… ettől pedig nagyon boldog vagyok.
A mozdulatot mégsem értem meg elsőre, és már majdnem emelném is, hogy át tudjam vinni. Ám mikor már a szárnyaimat széttárnám, hogy ezt megtehessem, a lendületét végül érzékelem. Jól neki a segítség, csak másként. Így alkalmazkodom, és a lendületét egyesítve az enyémmel, segítek neki átlendülni a mélység fölött. Az pedig csak egy pillanatig nyűgöz le, hogy közben még egy tűzcsóvát is el tud küldeni, és tökéletes gurulással érkezik meg, miután elengedte a csuklómat. Ugyanis követem én is, gyors szárnycsapásokkal, és felveszem a pozíciót, amivel újra tudom őt fedezni. Így nehezebb szaladni, de mégsem ezért állok meg szilárdan a talajon…
Azért teszem, mert elér a gondolata és… a meglepetéstől nem csak a szavam, de még a lélegzetem is eláll. Csak állok egy helyben, teljesen mozdulatlanul, és még az agyam is leáll néhány pillanatra. Aztán ez utóbbi beindul. De marha gyorsan.
Brigid tényleg randira hívott. Engem… Eric Castort, született a Siriuson, pontosan 50 évvel ezelőtt. Anyja neve Everly Castor, kedvenc színe a püspöklila. Nem mást hívott. Engem. És ez tényleg egy randi. Aztán még rám is kacsint, jelezve, hogy ez nem egy álom. Vagy ha igen, akkor nagyon jó…
Ezért mire újra tudom mozgatni a testem is, már egy óriási vigyor van az arcomon. Ha eltaláltak volna, amíg csukott szájjal, de mégis leesett állal bámultam, akkor is ilyen képpel mászkálnék a továbbiakban. Az erőm meg… érzem, hogy az energiám nem csak feltöltődött, hanem kinyílt, és olyasmit szabadított fel bennem, amiről nem gondoltam volna, hogy még bennem van. Na most jöjjön elém egy célpont. A bolygó másik végében van? Semmi gond. Simán eltalálom…
- A legjobb születésnapom… - nem, azt nem fogom elmondani, hogy én erről nem is tudtam. Most már tudom, és ez a lényeg. Az íj pedig már meg is feszül a kezemben, mikor ismét mozgást érzékelek. Teljesen ösztönös volt, szinte vakon adtam le a lövést a hátam mögé, abba az irányba, ahová az újjáéledt ösztönöm diktálja. Mikor már oda is fordulok látom, hogy nem tévedtem. Egy fa mögött a látóhatár legszélén egy a földön elterült alakot látok, és még szikrákat a találat következtében.
- Tíz óránál. - nem bámészkodom a tökéletes találat után sokáig, mert megint érzek valamit. Fordulok oda, de azért szóltam, hogy Brigid is időben tudjon reagálni. A futás pedig szintén könnyebbé válik. Még arra is marad szusz, hogy nevetni kezdjek. Futás, és íjászkodás, még sosem volt ilyen jó… Ugyanis egy randin vagyok. Életemben az elsőn. Brigiddel…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Wed May 10, 2023 10:12 pm



Brigid
EYE ON THE TARGET


Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.








Ebben legalább most előrébb haladtunk. Szükséges, mert különben most fújtam volna az egészet. Mondja ki, amit ki kell.
Ám úgy tűnik, valamiért nem jön össze a következő körnél sem, így újra emlékeztetm arra, mit is mondott.
Igyekezni...
Nagyon nem haladunk semerre....
A gyógyítása meg is lep, meg nem is. Elfogadom, szükségem van rá, még akkor is, ha meg tudtam volna tenni magam is.
Éppen a távot mérem fel, meg azt is, hogy vár-e a hátam mögött meglepetés, ahogy nekikészülnék, de nem lesz időm tolatni, inkább a lendületet kéne felhasználni... amikor elér egy gondolat.
Egy pillanatra nagyon csendben maradok. Csak a kezem nyúl felé automatikusan, hogy a csuklójánál fogjam meg felémnyújtott kezét. A lendület nem akkora, hogy magammal rántanám, ám ahhoz elég, hogy egymást tudjuk átlendíteni az akadály felett, legfőképpen engem. Mert nem volna átugrani. Kár, hogy közben az ívet kicsit rontja az, hogy mégis muszáj vagyok egy tűzcsóvát az egyik végébe küldeni, ahogy látok egy gyorsan mozduló árnyékot. Lövedék vagy tőr, vagy nyíl, olyan mindegy, ide nem fog érni, legfőképpen Erichez nem.
A kellő szögnél elengedem a kezét, s gurulva érkezek meg, lent maradva egy ideig, felmérve a terepet, aztán rohanunk tovább, hogy most már tényleg elérjük azt a helyet, ahová leugorhatunk.
Előtte azonban válaszolok szavaira.
- Ennél is igazán kihagyhattad volna a felesleges köröket, és akkor nem nekem kellett volna randira hívnom téged. - azzal ugrok is ... felfelé, vagyis nem az exitpont érdekel, hanem a folytatás. Ha már randin vagyunk...
Ki is húzom a közben előkészített íjat, s mielőtt körbenéznék, Ericre tekintek, egy kacsintással.


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Wed Apr 26, 2023 9:14 pm

Orion
Jelen
Brigid
Óóóó Brigid… Ha tudnád, hogy én mit szeretnék… Biztos nem az akadálypálya lenne a legnagyobb gondod. De megértem. Tényleg minden egyszerűbb, ha kimondjuk a dolgokat.
- Rendben. - még bólintok is, mert azt tudom vállalni, hogy LEGKÖZELEBB, majd kimondom, amit akarok. Előbb vagy utóbb szóba akartam hozni csak… hát én még mindig élek azzal a romantikus képzettel, hogy valami visszajelzést azért illik várni. De azért elég egyértelmű, hogy a “csíplek Eric” ebben formában biztos nem fog elhangzani, így tulajdonképpen mire is várok? Semmire. Kemény leszek. Nem a pályán, mert nekem az a teljesítmény, amit ki akarok mondani. De mielőtt megtehetném, valaki közbeszól, és nagyon remélem, hogy nem a Sors az. Mondjuk Brigid sérülését tekintve, ő mindenképp jobban járt volna a Sorssal.
- Oké. Igyekezni fogok. - nem állíthatom, hogy pontosan így fogok tenni, elvégre nem volt tudatosság a szavaimban, de még a cselekedeteimben sem igazán. Adódott egy váratlan helyzet, amire én így reagáltam. Lehetett volna másként, és talán lesz is, ha ismét előfordul ilyen, de vannak dolgok, amikben nem vagyok jó. Ez pont ilyen. De én nem bánom, mert tudom, hogy más téren viszont helyén van az eszem és az ösztönöm.
- Szívesen. - a legjobb az lett volna, ha nincs szükség gyógyításra, de ha ő nem sír, akkor én sem fogok. Inkább menjünk tovább. Ha jól csináljuk, akkor nem lesz többet ilyen helyzet, ha meg rosszul… nos akkor előtte még ki kéne mondanom azt, amit korábban szerettem volna. Deeeee…. Azt még megvárom, hogy biztonságban, és egymást fedezve elérjünk a kiszemelt helyre. Egyszerre egy veszély. Szerintem egyértelműen az a nagyobb, hogy mit fog mondani.
A ‘nem Sors’ viszont ismét belém fojtja a szót, amikor a terep változik, és egy hatalmas árok kerül elénk. Számomra az nem probléma, át tudom repülni, csak arra kell figyelni, hogy ne vegyen közben célba senki sem. Brigidnek viszont csak az marad, hogy megpróbálja átugrani, vagy… Én szívesen segítenék neki. Na de ez csak akkor lehetséges, ha bebizonyítom saját magamnak, hogy tényleg kemény vagyok.
- Egy randevú. Veled. Azt szeretnék. - nincs az a pénz, hogy rögtön ezután ránézzek. A-a… de hallani akarta, hogy mit akarok, hát tessék… közben viszont nem feledkezem meg a kialakult helyzetről sem, így egy méterrel a föld fölé repülök, és nyújtom a kezem Brigid felé, hogy ha szeretné fel tudjam emelni, és át tudjam vinni őt is az árok fölött. A mozdulat közben viszont beugrik, hogy az időzítése a ‘kívánságomnak’, és a segítségnyújtás, pont furcsán jön ki.
- A randi és a repülés az árok fölött nem függ össze. - egészen addig tartom a kezem, amíg ki nem derül, hogy az ‘Eric Air’ légitársaságot választja-e vagy sem. A randit pedig egyelőre el is felejtem ezen a helyen. Bár, ha ő pont az ilyen típusú randikat szereti… na neeeem… ezt akkor most tegyük is félre, és koncentráljunk a pályára. Mert bármit is választ Brigid, én át fogok jutni. Ha esetleg úgy dönt, hogy ő átugorja, akkor is figyelni fogok rá, mert ez az árok tényleg nagyon széles… és inkább elkapom, mint hogy lezuhanjon, még ha pofon is lesz a vége…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Wed Apr 26, 2023 8:37 pm



Brigid
EYE ON THE TARGET


Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.








Ha nem lenne rajtam sisak, látszódna rajtam, hogy azonnal rátekintenek szemeim. S várom a folytatást, mert az elakadást sokkal inkább máshol érzem benne, mint a szavakban. Megvárom, mit fog mondani.
- Akkor mondd ki legközelebb, mit akarsz, és hagyjuk a felesleges köröket, meg hogy úgy kell kihúzni belőled a választ.
- Értem. - de már késő, későn tudok reagálni. Mégis valamit sikerül bevinnem, mert bár érzem a találatot, egyrészt nem talál el ennyire, másrészt látok egy is füstöt felettük.
- A vigyázzt legközelebb ugord át, és térj rá arra, mit utána mondtál. A vigyázzal semmire sem megyek. - Próbálom az energiámmal letapogatni a sérülést, hogy mennyire szükséges most erre időt és energiát vesztegetnem, mikor érzem Eric érintését, s vele együtt a gyógyító energiáját.
- Köszönöm. - lejjebb engedem az íjat, amit készenlétbe akartam helyezni, és könnyebb is tartani, mivel a másik kezemben tartom éppen.
- Rendben. - átgondolom a terepet, s megegyezik a véleményünk.
A megfelelő időben cserélünk, így elérjük azt, amit már jóval korábban kinéztünk, amikor hosszan beomlik előttünk egy árok, amit, ha nincs megfelelő lendület, amit nehéz elérni, akkor esélyünk sincs átugrani. Ellenben van olyan közel, ha gyorsan futunk és nem vagyunk képesek korrigálni, akkor meg megállni nem tudunk előtte.


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Wed Apr 12, 2023 8:19 pm

Orion
Jelen
Brigid
Feltesz egy kérdést, és nagyon gyorsan mozdul meg a szám. Túl gyorsan…
- Az, hogy veled… - stop Eric, de marha gyorsan… ki ne mondd, hogy “veled vagyok”... a következő nyíl ugyanis minden bizonnyal a tomporodba érkezne, és Brigid által. Nem azért mert formás. Tehát kell egy másik még szintén igaz állítás a túlságosan is őszinte helyére. Megvan? Szuper.
- … végigmegyek a pályán. Tehát felejtsük még el az exit pontot. - még ki is húzom magam egy kicsit, nem mintha ezt látná. De a lelkesedés bennem van. Ugyanis még nem akarom, hogy véget érjen ez a nap. Legalább egy szép találatot, még be akarok vinni. Egy tényleg keményet. És úgy érzem, hogy el is jött ennek a perce, még akkor is, ha abban nem lehetek biztos, hogy a célpont semlegesítése is megtörtént-e. De ezért is fordulok, és keresem újra a lőni való nem bábút. Elég nagy pech, hogy nagyon távol találom meg, és még csak nem is én vagyok az, akit ‘bántani’ akar.
- Célpont vagy. Három óránál. Fent. - az a baj, nem vagyok biztos benne, hogy meg fogja találni. Mert a fent azért nem elég pontos, csak nem tudok ennél jobbat. A sziklák között ugyanis nagyon könnyű elbújni, és én is csak egy pillanatra láttam a támadót. De biztos vagyok benne, hogy valami érkezni fog. Ezért el is indulok Brigid felé, mert úgy ítélem meg, hogy a lövés esélytelen ilyen távolságból. Akkor viszont megtorpanok egy pillanatra, amikor azt kéri, hogy maradjak. A-a. Ha közelebb megyek, legalább már én is tudok lőni. Ezért mutatok az irányba, hátha már lát engem is, utána pedig ismét felé futok.
Abban persze reménykedem, hogy meglátom a buksiját annak a suhancnak, mert innen már akár lőhetnék is. De csak egy pillanatra bukkan fel, és akkor már nagyon késő. És én sem érkezem meg időben.
Azt viszont látom, hogy Brigid próbálja megakadályozni a találatot, és egy pillanatra tátva is marad a szám ettől. De a lábaim szerencsére nem ámulnak ennyire el, és lassan, de biztosan haladnak Brigid felé. Nagy kár, hogy már csak arra érek oda, hogy a nyílhegy eltalálja a derekánál. Pont ezt akartam elkerülni…
- Úgy ítéltem meg, hogy túl messze vagyok. Nem találtam volna el, és már nem is láttam a tartózkodási helyét. - abban mondjuk igaza van, hogy megpróbálhattam volna, már akkor mikor először kiszúrtam. De tartottam tőle, hogy ezzel csak elkergetem a támadót, és akkor utána tényleg nem találjuk meg. Most már mindegy. Brigidet találat érte az én hibámból, és ebből tanulni fogok.
- Rendben. De előbb… - óvatosan megérintem a vállát. Érintés nélkül is tudok valamennyire gyógyítani, de sajnos nem túl erős ez a képességem. Ezért több erőt tudok kifejteni, ha hozzá is érek, és eképpen kezdem el gyógyítani. Na ha most nem töri el a karomat, nagyon boldog leszek…
- Ennyit tudtam tenni. - csak néhány pillanat volt, utána gyorsan elveszem a kezem róla. Sajnos nem ettől fog elmúlni minden fájdalma, de egy kis időt nyerhetünk vele. Ahogy azzal is, hogy ismét tüzet küld, ezúttal a támadója legutóbbi tartózkodási helyére.
- Praktikus. - ennél jobban nem is kommentálom az esetet inkább a nyílt terep felé veszem az irányt Brigiddel. Azért ott is lesz majd fedezék, csak nem olyan jó, mint a sziklák. Az lett volna az igazán jó megoldás, de akkor hol az izgalom? Nekem kábé mindenhol.
- Fussunk el oda. Fedezlek, aztán ha eltávolodtunk, cserélünk. - vagyis közeli lövésekre jó vagyok, utána neki kéne alkotnia. Ez így remélhetőleg működőképes lesz. Ezért természetesen mutattam is a bokros részt, amit arra akarok használni, hogy újra tudjuk tervezni a stratégiát, és addig fedezéket nyújtson. Csak el kell addig jutni. Én a magam részéről figyelem a hátunkat, és a hátrafelé futás helyett, inkább alacsony magasságban, de hátrafelé repülök. Így ugyanis nem eshetek hasra. Sem hátra. Azért alakul az akció Eric szerintem… De Brigidtől függ, és attól, hogy egyetértett-e a tervemmel. Illetve, hogy amikor már pár száz méternyire vagyunk, akkor átveszi-e a helyem. Ha igen, akkor már futni fogok, és természetesen az előttünk lévő területet figyelem.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Wed Apr 12, 2023 7:28 pm



Brigid
EYE ON THE TARGET


Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.








- És ebben az esetben neked melyik az izgalmas változat? - menjünk arra. Tény, hogy ez nem olyan, mint a valóság, ahol ha beleugrok egy csatornába, nem feltétlenül úszhatom meg élve. Elég pocsék renomét adna neki a közönség, akik idejönnek szórakozni, ha hullanak a játékosok, mint a....
- Mit? - nem kapom el a gondolat végét, úgy meg nem értem, mit akar.
Vigyázzak. Azt én is látom, de hol?
- Túl tág fogalom.- látom, hogy felém indul, de nem értem miért. Jóval messzebb van, hogy ideérjen, és van egy távolsági fegyver a kezében, még egyszer használhatná. Maradj ott! - távolabbról könnyebb irányítani és átlátni a helyzetet, nem véletlenül váltunk szét.
- Elmondanád, ez mi ... - nek kellett, már nem igazán jön össze, mert beazonosítom a mozgást.
Így hiába indítom el egy csettintéssel irányítva a tűz útját, a vessző addigra már túlhaladt egy ponton, s hiába semmisíti meg a tűz, a fej tovább halad, s végigszántja a derekamat. Hála a páncélnak, annyira nem vészes, de ha az adrenalin tüze elmúlik, akkor kegyetlenül fog fájni. Vagyis.
- Nem testileg kellett volna elém omlani, elég lett volna egy második lövés. - hááát, annyira nem jó levegőt venni. - Haladjunk.
Mutatok oda, amit az előbb leírt Eric. Vagyis ugorjunk bele az ismeretlenbe, fejest.Amit meg is teszek, előtte azonban, ha már elsütöttem az egyik képességem, be is vetem: ahonnan feltételeztem a lövést, útjára küldök egy újabb adag tűz elemet. Elvileg erre is készültek, így amint látom a helyes irányt, tudom, akár ki is védhetik, de mi addigra már a leugrottunk oda, ahová eredetileg tartottunk.

 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Sun Mar 26, 2023 10:02 pm

Orion
Jelen
Brigid
Miután Brigid meggyógyított kijelenthető, hogy minden tökéletes. Repkedek szó szerint és átvitt értelemben is. A terep felmérésében ugyanis segít az extra magaslat. A vadászgép nélküli repülős bemutató azonban egyelőre elmarad, mert ahogy én jobban látok fentről, engem is könnyebben ki tudnak szúrni. Kétszer gyógyítást kérni pedig már konkrétan ciki.
- Vettem. - felidézem magamban a sziklás rész északkeleti részét, de azért a térképre is ránézek a biztonság kedvéért. Ennek köszönhetően gyorsan odaérek a találkozási pontra, és van alkalmam megtapasztalni azt, hogy milyen amikor a talaj hasast vág alattam. Kellemetlen. De a szárnyak megmentenek attól, hogy alulról szagoljam a virágos mezőket.
A pillantásomat viszont Brigid felé vezetem, mert könnyen lehet, hogy neki segítségre lesz szüksége. Szerencsére tévedtem. Alatta nincsen veszély fölötte viszont igen. Már feszíteném is az íjamat, de olyan közel kerülnek egymáshoz a támadójával, hogy nem tudnék biztos lövést leadni. Azzal pedig nyilván nem segítek, ha véletlen Brigidet találom el. Ezért csak igyekszem közelebb jutni hozzá, és figyelem minden mozdulatát. Emiatt látom, hogy… aaaa… mennyire gyönyörű… öhm… vagyis, amit csinál. Bámulatos. Tátva is marad a szám, és ezért csak a szerencsének köszönhetem, hogy nem kapok találatot. Vagyis nem nézhetem tovább őt. Még. Előbb el kell kapnom azt, aki rám vadászik. Brigid úgy tűnik, hogy remekül boldogul nélkülem is.
- Izgalmat. Egyértelműen. - valóban így gondolom. Szeretem az izgis dolgokat. Az már más kérdés, hogy nekem már az is annak számít, hogy vele vagyok. Szívverés gyorsaságában ugyanis abszolút stimmel. Még adrenalin is van egy kevés, amikor vele beszélek. Ezt viszont már nem teszem hozzá, mert az állításomat tartom. Mindenképp maradnék, épp csak nem feltétlenül a pálya, hanem Brigid miatt. Mondjuk a pálya is klassz. Csak ússzam meg további sérülés nélkül…
- Szólj, ha indul… - még telepatikusan sincs időm rendesen befejezni, mert az izgalom megérkezett. Érzem, hogy most jött el az ideje annak, hogy bizonyítsam magamnak, nem vagyok teljes mértékben iroda kukac. A találat ugyanis pontosan oda megy, ahova terveztem, ennek pedig kifejezetten örülök. És már felkészültem a következő lövésre, ha a támadó ismét felbukkan.
Valamiért viszont az-az érzésem támad, hogy nem csak ott bukkanhat fel, ahol az előbb volt. Ezért ahelyett, hogy egy helyre koncentrálnék, pásztázni kezdem a többi irányt is. És érzékelem is a mozgást. Sajnos túl későn… Azt még látom, hogy célpontot keres a támadó, de már nem tudok túl sokat tenni, amikor meg is találja. Az ugyanis egyértelmű, hogy a lövés nem az én irányomba jön. Brigidet vették célba.
- Vigyázz… - nem törődve azzal, hogy ezzel én is tiszta célponttá válhatok, Brigid felé iramodok. Lőhetnék is, de tőlem messze van a támadója, így kicsi esélyt látok arra, hogy le is lőjjem mielőtt ő Brigidet eltalálhatná. Ezért inkább Brigid elé célzok néhány méterrel, mert abban reménykedem, hogy a kisebb robbanás - amit a nyílvessző becsapódása okoz - legalább néhány másodpercig eltakarja Brigidet a támadója elől. Közben pedig futok, hogy oda is érjek, és ha kell akár el is tudjam lökni őt, amennyiben késve reagált a figyelmeztetésemre. Az a baj, hogy már eleve én is késve vettem észre, hogy mi történik. Ezért esélyem sincs időben odaérni, de azért mindent megpróbálok, és az utolsó métereket már úgy teszem meg az irányába, hogy a térdemen csúszom. Bizonyára marha vagány, csak majdnem biztos, hogy tök hatástalan a dolog. Áh. Túl optimista vagyok. Biztosan hatástalan a dolog.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Sun Mar 26, 2023 9:07 pm



Brigid
EYE ON THE TARGET


Being honest with yourself
Does not mean
you have to tell it to the others.








Felismerte az energiámat, és nem zárkózik el a gyógyítástól, így megteszem azt, amibe belekezdtem. Mert szükséges, hogy ép válla legyen, így van esélyünk a pálya túloldalára jutni.
A köszönöm meglep, egy másodpercre csendben maradok. Majd gondolatban biccentek. És haladjunk.
Még csak véletlenül sem nézek a sziklás rész felé, fejben felidézem, mit is láttam a körnényékén.
- Északkeleti része. - figyelem, merre halad, s felmérem a magam előtt lévő utat is. Örülök, hogy nem okoskodik, hanem egyből veszi a lapot. Így tudunk előre haladni.
Tudhattam volna, hogy valaki a fákról rám akar majd ugrani, így ugyan az íjat húznám fel legszívesebben, ahogy látom megmozdulni Eric alatt a talajt.Figyelek arra, merre is ugrok, nem veszek elő más fegyvert, helyette leguggolok a földre, s kisöpröm a lábát az érkezőnek, megvárva a pillanatot, hogy már sem korrigálni, de még stabil állást sem tud felvenni. Ebben az ő érzeteire figyelek, amit a teste küld a tudatának.
Késve jelzek, elfoglal a pillanatnyi figyelés.
- Izgalmat akarsz, vagy egyből az exit pontra jutni? - várok egy keveset. - Utóbbi esetben a vizet javaslom. - Nekem mindenhogy jó, még ha az izgalomért is jöttem. Nem igazán érzem azt, hogy Ericnek fekszik az egész dolog, és bár le tudom seperni ezt az érzést, nem játszom más idejével, ha nem akar valamiben részt venni.
Most már viszont odanézek, ahová mondja Eric, kallibrálva hozzá a helyet.Előkapom az íjat, s várok egy keveset, ha felbukkan egy fej, vagy akár kettő is, azonnal pendül az ideg.
Így viszont hiába látom oldalt, hogy valami mozog, nem veszem észre a felém közeledő lövedéket.


 

Ciaran






Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Fri Mar 03, 2023 9:21 am

Orion
Jelen
Brigid
Eddig tök jól haladunk, és én marha büszke vagyok magamra. Brigidre is az lennék, de amikor láttam, hogyan fogja az íjat (és hogyan mutat páncélban…) tudtam, hogy ő ebben profi lesz. Magammal szemben voltak kétségeim, de eddig abszolút pozitív meglepetés vagyok szerintem. Legalábbis addig a pontig, amíg el nem találnak…
Na akkor már jobban azt érzem, hogy ez igenis jellemző rám. Egy vadászgéppel szerintem még ma is tökéletesen boldogulnék, de azért a földet nem nekem találták ki, és ezt a találat tökéletesen bebizonyította. Ez viszont még nem jelenti azt, hogy feladom. Bizonyítani akarok. Kicsi részben Brigidnek, nagyobb részben viszont magamnak. Mert úgy néz ki, hogy a balfék státusz adott, de még lehetek mondjuk… tökös pancser. Igen. Ez tetszik. Erre megyek.
Ezért a fájdalom ellenére is megyek tovább, és pontosan úgy cselekszem, mintha ez egy éles helyzet lenne. Akkor sem állnék le nyalogatni a sebeimet, hanem mennék tovább, mert a társaim élete múlik azon, hogy én megyek avagy nyavalygok. Magamban viszont azért sírok egy kicsit. Egészen addig míg meg nem érzem Brigid energiáját.
Már önmagában ettől is mosoly szökik az arcomra, de amikor érzem, hogy egész konkrétan gyógyítani kezdett, már tenyérnyi vigyorral haladok tovább. A fájdalom szépen lassan múlik, csak az érzet marad meg, hogy valami történt ott válltájékon, de persze nekem nem emiatt lesz felhőtlenül jó a kedvem. Az azért történik, mert Brigid gyógyított meg, és ez azt jelenti, hogy figyel rám. Tuti, hogy tetszem neki… Legalábbis így nagyobb esély van rám, mintha hagyott volna tovább szenvedni. Lényegében ez mindegy is.
- Köszönöm. - üzenem neki, és ha ezt most személyesen mondtam volna, azt is látta volna rajtam, hogy a mosolyom szétfeszíti az arcomat, és az arcom is pont olyan forró, mintha pirulnék. De egyelőre még nem vagyok ott mellette, így marad az, hogy én a továbbiakban nagyon vidáman… hát ‘semlegesítem’ az ellent.
- Rendben. Találkozzunk tizenkét óra irányában a sziklás résznél. - még ahhoz is megjött a bátorságom, hogy ‘kezdeményezzek’, bár egyébként sem látom sok értelmét annak, hogy kiskutyaként oda szaladjak, ahol épp van. Ha azt szeretné, hogy haladjunk tovább, akkor az-az optimális, ha mindketten előre indulunk, és összesodorjuk az utunkat. Nem csak fizikai értelemben… Aaaaa… jól van. Most már figyelnem kéne, mert azért egy második sérülés, már több, mint ciki lenne…
Ezért  még mindig vigyorogva, de minden mozgásra és jelzésre figyelve haladok előre. Brigid koordinátáira pedig szintén figyelek, hogyha esetleg rajta ütnek oda tudjak menni hozzá. Szerencsére nem történik semmi, és egyébként is közeli találkozó pontot mondtam neki, így ha egyetértett az ötletemmel, akkor meg is érkezek a sziklás részhez.
Hosszas helyzetelemzésre azonban nincs idő, mert érzem, hogy a talaj megmozdul alattam.  Néhány szárnycsapással felemelkedem, hogy ne nyeljen el a mélység de egyébként már arra koncentrálok, hogy mit fog okozni ez a változás. Többek között elveszítjük így a magaslati pont előnyét, mert a sziklák úgy váltak szét, hogy körülöttem kisebb dombokat alkotnak, én pedig, ha leszállok jóval mélyebbre kerülök, mert feltárult egy kisebb, barlangszerű járat. Kiváló búvóhely lenne, ha nem látnám azt is, hogy szépen lassan megtelik vízzel a járat. A térkép alapján viszont a járaton haladva ki tudnánk kerülni egy nagyobb nyílt területet, ami elhelyezkedésénél fogva egész biztosan nem kecsegtet semmi jóval. Döntést kell hozni, mert a jelenlegi pozíciónk több, mint rossz. Ezért, ha Brigid egyetértett a találkozó ponttal, és szintén megérkezett, ismét üzenek neki.
- Pancsoljunk, vagy másszunk sziklát, és jöjjön a nyílt terep?  - személy szerint én inkább pancsolnék, de Brigid rutinosabb, ezért mindenképp az ő tanácsára fogok hallgatni. Előtte viszont…
Rezegni kezd a karórám, ez pedig jelzi, hogy az ellenfeleink nagyon közel értek hozzánk. Már meg is feszítem az íjat, és amint látom, hogy egy fej felbukkan az egyik fönti szikla mögött, már lövésre készülök, függetlenül attól, hogy Brigid is észrevette-e a célpontot.
- Nyolc óránál. - a nyílvessző célba ér, az azonban egyelőre nem egyértelmű, hogy eltaláltam-e a támadót, vagy visszább vonult egy kicsit. Így egyelőre maradok a célponton, és figyelek Brigid utasításaira a továbbiakkal kapcsolatban.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Thu Mar 02, 2023 11:13 pm

- Rendben. - adtam menekülőutat, ha mégis az a kérdés, hogy nem akarja megmondani, nem akarja az egészet. Nekem úgy is megfelel, majd egyedül megyek végig a pályán. A "show off" azonban annyira hidegen hagy, hogy a holmijaimmal kezdek foglalkozni, nem igazán érdekel, hogyan néz ki. Nem az fog megmenteni bennünket a pályán.
Első akadályt vette, el is várom, és nem is. Nem mindenki kedvele a harcot, én sem rajongok érte, s élesen jobban kedvelem, ha már arra kerül a sor. Az egy egészen más helyzet.
Érzékelem, hogy találatot kapott. Elsőként arra koncentrálok, mennyire veszélyes. Milyen páncélt adtak neki a fiúk?
A három óriásiak cselesek, én meg úgy döntök, hogy nem pazarolok erre időt. Hamarosan tűzre kap a rejtőzködést szolgáló fedél, és sokkal inkább azzal lesznek elfoglalva. Én pedig mással. Az íjat azért előkapom, ám közben Ericre koncentrálok, s a gyógyító erőmet küldöm felé. A Harmónia sokkal inkább az én asztalom, mint a gyógyítás, de számára ez most elég lesz. A rejtekhelyről pedig kezdenek kiugrálni, s a lábukra célzok, majd elengedem az első és a másodikat is. Csakhogy a hely háromnak elég. Én kivárom, semmi gond. Közben azért figyelek messzebb is, hogy ne tudjanak meglepni.
- Ha az az egy is előmászik, akkor itt is .... - pendül is a húr, s célba ér a vessző. - Tiszta. Haladjunk tovább, a többiek már messzebb vannak.
Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Sun Feb 19, 2023 11:27 pm

Orion
Jelen
Brigid
Bólintok a szavaira. Tényleg nincs más. És én ennek egyébként rendkívüli módon örülök. Mert pillangókat tudnék fogni, annyira boldog vagyok attól, hogy elhívott, és egyébként tőle függetlenül is a kedvemre való a program. Csak nem vagyok profi, és akarom, hogy ezt tudja. Ezen gesztusomat viszont úgy tűnik, hogy félreérti. De nem baj. Zavarba azért ettől nem jövök.
- Persze, hogy akarok. Jó lesz kicsit újra használni az izmaimat. - nyújtózom is egyet, és még a szárnyaimat is kitárom egy kicsit. Szeretek a valódi alakomban lenni, épp csak a Terra nem igazán kompatibilis ennyi négyzetméter Ericcel. Brigid viszont igen, és ettől nagyon jó a kedvem. Attól pedig pláne, hogy segít nekem…
- Szuper. - akkor talán nem vagyok reménytelen eset. Azért lelki stabilitás ide vagy oda, férfi vagyok, és ezáltal van egy minimális egom. Ami főleg akkor érvényesül, ha találkozom a Nővel. Nem akarok ugyanis túlságosan beégni előtte. Jah. Már megvolt az is… Igazából akkor már mindegy. Inkább koncentrálok a pályára.
- Értem. - háhh… eltaláltam. Önkéntelenül elmosolyodom. Ez így tényleg kezd izgalmas lenni. Most már csak az kéne, hogy ne lőjjenek le az első öt percben. Inkább tízben… nem akarom egyedül hagyni Brigidet. Most viszont kénytelen leszek, és még csak nem is az ‘elhalálozásom’ okán. A stratégia ugyanis azt kívánja, hogy szétválljunk.
- Rendben. - felvéstem gondolatban magamnak mindent, a ‘halálom’ esetére azt is, hogy milyen szépek Brigid pöttyei, ezért el is indulok. Óvatosan közelítem meg a támadók helyét, de szinte biztos vagyok benne, hogy azért Brigid is erősen figyeli az utamat. Szükség is van szerintem rá, elvégre elég erősen vállaltam a csali szerepét, de nekem pont így jó. A ‘küldetés’ szempontjából ő az értékesebb, szóval ez pont így logikus.
Ennek ellenére magamat is meglepem vele, de életben maradok az első összetűzésnél. Hát én ezt hogy meg fogom ünnepelni… Tényleg nem vagyok reménytelen eset. De azért nem, hagyom, hogy fejembe szálljon a ‘siker’. Jön ugyanis a következő infó Brigidtől, és nekem még mindig készen kell állnom mindenre.
Mozdul a talaj is, és hirtelen újra fel kell mérnem az egész helyszínt. Még mindig vannak támadók, de egyelőre nem lőttek rám. Brigid vajon még fedez? Újabb utasítása után rájövök, hogy mostantól nem.
- Vettem. Megyek. - már akkor úton voltam az általa kijelölt célpontok felé, amikor üzent nekem, ezúttal gyorsabb tempóban. Fedezékről fedezékre szaladtam, olykor még fel is repültem néhány méternyit, ha épp a magasban találtam ideális helyet, vagy a talaj is ki akart csinálni engem. Egy adott pontot viszont eléggé benéztem. Ugyanis, mint kiderült, a vállam kilógott a fedezék mögül…
Még ki tudtam lőni néhány támadót, de az utolsó lövése súrolta a vállamat. Ami arra nem volt elég, hogy leterítsen, de arra igen, hogy bőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőődületesen fájjon. Elbújtam ismét, és  adtam magamnak néhány másodpercet arra, hogy ‘nyalogassam a sebemet’, de nem is ez volt a baj. Hanem, hogyan fogok a továbbiakban így lőni?
Mivel Brigiddel vagyok itt, pontosan úgy, mintha mi sem történt volna… Az arcom fintorba torzult a fájdalomtól, ahogy újabb lövést készítettem elő, mert persze, hogy azt a vállamat találták el, amelyikkel felhúzom az íjat. De akkor is kilőttem… És az utolsó támadó, aki rám volt bízva szintén elterült. Egy null ide. Jah nem. Egy kontra nulla egész hét, úgy jó lesz.
- Tiszta. Nálad mi a helyzet? - attól függően, hogy mit válaszol, vagy az ő pozíciója felé megyek, vagy haladok a következő célpont felé. Csak mindjárt könnybe lábad a szemem, annyira fáj, de akkor is kemény leszek…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Sun Feb 19, 2023 10:25 pm

Eye on the Target
Eye on the Target

Tetszik a megoldása, és egyben az élet úgyis azt hozza majd, ami van.
- Értem. Egyetértek. És most nincs más. - talán nem is volt jó ötlet az egész. A kedvem azonban nem megy el. Bármikor nemet mondhat, míg a pályára nem érünk.
- Vagy, ha nemet mondasz, akkor mondj nemet, és ne az oldalajtós "de" kifogásokat keresd. Akarsz jönni, vagy nem? Ha távoznál, akkor örültem a találkozásnak. - ez nem élet-halál kérdése most. Én most a pályán akarok végigmenni, ha akar, velem tart, ha nem, akkor egyedül csinálom meg a kétfős kalandot, és ugyanúgy jól érzem majd magam. Mert így döntöttem.
- Máris jobb. - figyelem az eredményt. Az elégedettség messze kerül, nem az asztalom az önhittség.
A halk hangra rátekintek, s inkább az íjamat készítem elő, hogy bármikor munkába állíthassam.
Helyes, nem erősködik, alkalmazkodik. Felmérte, hogy meg tudom mászni a fát, s máris a további teendőkre figyel. Ez jó.
- Ez így van. Vezetni akarnak.
Szavai hasonló felé járnak, mint az enyémben. Engem a három óra is zavar, de ha délelőtti részt, ahogy szoktam nevezni, kiseperjük, akkor szabad u...
Továbbfigyelem az említett részt.
- Van távolabb, tizenegy felé egy másik nyom. Két tűz közé kerülhetsz, úgy haladj. - a mentális képet továbbküldöm, hogy lássa, mit gondolok. Éjszakai látásban verhetetlen vagyok, az avianok szem viszont nagyszerűen rá tud fókuszálni pontokra, tűélesen.
- Lövök én. - jobban megy lőni nekem, hátvédnek tudok most lenni. Egyelőre.
Halkan nyúlok az íjért, s illesztem némán a húrra a vesző végét, a pendülést sem hallani, de kihúzni akkor fogom, ha már elindult, s a stabil állás is megvan egy szélesebb faágon.
És a csali meg is van. Halkan pendül az ideg, mert a játék elindul, méghozzá elsőnek becsapással. Azonban türelmesen megvárom, ki is akar Eric háta mögé kerülni, hiszen addig én rejtve vagyok. Nem nézegetem, hogy melyik pötty hol van, az van elég a bundámon is, az ösztöneimet kapom elő, s éppen ezért gyorsabban reagálok az addig észre nem vett, közeli csapdára, s az illetőt le is terítettem. A vessző nem igazi, de azért páncéllal együtt is tud isteneset ütni. Valójában mindenki játékos, nem a személyzet szolgál ki bennünket.
Azután Eric hátát fedezem tovább, újabb vesszőt húzva az idegre, s azt is tudom, hogy az én helyzetem is nyilvánvalóvá vált, célpont lettem. Jöjjenek csak.
Megvan. Ahogy Eric végez, még nem ugrok le.
- Négy óránál... - mozdul a talaj, neki négy óránál, ami nálam a tíz órási. Csakhogy nem tetszik. Túl egyszerű. A három és a kilenc órásiak mozdulatlanok. Mind a kettő túl kézenfekvő megoldás, s az ösztöneimre hagyatkozva, a három órásiak felé fordulok.
- Foglalkozz velük, a három órásiakhoz megyek. - egyszerűbb lenne ott haladni, ahol más kisöpörtük őket, de a három órásiak galádul csendben vannak. Vagyis hátba akarnak támadni, két tűz közé szorítani.
Az íjat a hátamra teszem, s lekúszok a fáról, s kerülő úton haladok a három órásiak felé. Ericnek lesz dolga a band a másik részével.

「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Wed Feb 01, 2023 10:10 pm

Orion
Jelen
Brigid
Úgy tűnik mást értünk alkalmasság alatt, de ezen a részen nem akadok fenn. Végül Is igaza van. Elméletben én is részt tudnék venni egy túszmentő akcióban. De nem ennek a bizonyítása vagy cáfolása volt a célom, szimplán csak tudatni akartam, hogy mire számíthat tőlem. Ha már ismerem a határaimat, szerintem érdemes a másik tudtára is adni, főleg ha életekről van szó.
- Valóban. De ha van nálam alkalmasabb személy is az akcióra, akkor én őt küldeném. - nem mintha értenék komolyabban az ilyen stratégiákhoz, de nekem így logikus. Ha nincs más, akkor persze, akit találunk, annak kell mennie, de a képességek határával szerintem számolni kell. Egy éles esetben. Itt igazából mindegy, és még az is lehet, hogy magamat is meglepem valamivel.
Ezért is fordítok figyelmet az íjra, és a gyakorlásra. Nem kapkodok, mert hiába szimulált a veszély, szeretem komolyan venni az ilyesmit. Arra viszont nem számoltam, hogy segíteni fog… Értékelem, teljes mértékben, épp csak a lélegzetem akadt bent, amikor hozzáér a vállamhoz. Hagyom, hogy lejjebb tolja, és azt is figyelmen kívül hagyom, hogy egy izzadságcsepp épp készül végig gurulni a hátamon… aztán lövök… Szinte tökéletes a lövés, mert még nagyon sokáig nem vettem levegőt. Már a közelsége is hatással volt rám, de az érintése… Érezhetően zavarban vagyok, de azért beszélni kezdek, mielőtt ájulás közeli állapotba kerülök.
- Így? - halkabban kérdeztem, de azért határozottan. És a könyökömet is lejjebb vittem, ahogy mondta. Még egyszer gyakorlom a mozdulatot, nyíl nélkül, aztán jelzem, hogy részemről indulhatunk. Azt azért megvártam, hogy a szapora szívverésem is az elfogadható tartományba kerüljön…
A pályára érve viszont már más kihívásokkal szembesülök. Ebben legalább otthonosan mozgok, így a korábbi zavarnak már a nyomát sem érzem. Nem tudom, hogy jó döntést hoztam-e, de jelenleg nem is számít. Elfogadta a véleményemet, és ehhez mérten indultunk felfelé a fán is. A segítségem nélkül is gond nélkül fel tud mászni, így amikor látom, hogy boldogul, elveszem a kezemet, és a látóhatár felé fordulok. A három óránál elhelyezkedő objektumot én is kiszúrtam, de a másikat nem. Ezért mielőtt válaszolnék neki, az érzékelőkre tekintek, hogy legközelebb felismerjem az elkent nyomokat is.
- Nekem a csapásnyom sem tetszik. Túl egyértelmű, hogy az a helyes irány. - lehet, hogy ott nincs semmi, de ha egy és három óra irányában is ellenség van, akkor igazából a veszély bármelyik irányban ott lehet. Különben egyértelmű lenne, hogy kikerüljük az ellenséget. Vagyis talán az lenne az optimális, ha előbb azzal a fenyegetéssel néznénk szembe, amiről már van információnk. Ezt azonban nem teszem szóvá, amíg Brigid el nem mondja, hogy ő mit tervez.
- A rejtekhelyet nem hiszem, hogy ki tudom lőni ilyen távolságból. Neked kéne lőni. De előbb közelebb megyek én is. Megpróbálom kilőni közelebbről az egy óránál lévő párost. Ha sikerül, vagy ha felfedeznek engem, mielőtt kiiktatom őket, akkor lőjj. Egyébként, amikor közelebb érek. - tulajdonképpen ugyanazt mondtam, mint ő, ő lő, én pedig megyek a lövés irányába, csak pontosítottam, hogy merre fogok haladni. De mielőtt bármit is tennék megvárom a beleegyezését, avagy az ellenvetését. Ő jobban ismeri ezt a helyet, és az alapján, hogy segített a lövésnél (...), ő biztos tapasztaltabb. Tehát úgy az optimális, ha őt a lehető legkésőbb veszik észre. Lopakodni pedig én is tudok.
Vagyis, ha marad az a felállás, hogy ő marad, én pedig megyek, akkor elindulok. A fának azon az oldalán szállok le, ahonnan jöttünk, majd azt megkerülve, enyhén guggolva közelítem meg a helyet. A rejtekhely irányába csak időnként tekintek, hiszen azt az oldalt Brigid elvileg fedezi. A párosra koncentrálok, és a nyíl már az íjra illesztve várja, hogy lőjjek, ha mozgást érzékelek.
Végül meg is történik. Látom, hogy egy fa mögött megmozdul valaki, és mivel úgy tűnik, hogy fegyvere is van, azonnal lövök. Nem tudom, hogy hol találtam el, de látom kiterülni, és ez nekem már elég is. Viszont mivel számolok még valakire, először fedezéket keresek. Itt van időm arra, hogy ellenőrizzem Brigid helyzetét is, de nem tudok túl sokáig gyönyörködni a pöttyben, ami őt jelzi. Hallom, hogy valaki mozdul, és látom, hogy elsüvít egy nyílvessző a szikla mellett, ahol elbújtam. A feltételezett irányba fordulok, már szegezett nyíllal, és mikor egy alak körvonalát meglátom, ismét lövök. Aztán hallok egy puffanást. Remélhetőleg ő is kiterült, de egyelőre nem mozdulok. A fedezék mögé bújtam ismét, és Brigid jelzésére várok.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Brigid Normann Wed Feb 01, 2023 9:10 pm

Eye on the Target
Eye on the Target

Továbbra is nézem.
- Az alapkiképzés éppen azért van, hogy alkalmas legyen bevetésekre, ilyen feladatokra. Akár gyalogos, akár pilóta. - szóval pilóta... volt. Vagyis az előző alkalommal emlegetett feladatok közé a repülés nem tartozik.
- Rendben. - biccentek. Valóban nem számít.
Figyelem a tartását, s ahogy lő. Nem húz rövidet, éppen tökéletes az íj, a srácok tudják, mi a tuti íj, sosem csalódtam bennük.
- Még egyet. Engedd le a vállad. - jobb vállára helyezem tenyerem, s ha hagyja, akkor a megfelelő pozícióba tolom le. - Könyékkel nem az eget, azt is vidd lejjebb. A többi jó. - megfelelő húzóerő kell, és éppen ez a kettő kopik ki legelőször, magamról is tudom.
Megvárom a válaszát. Ahogy nekiindulunk, elindul a terepi idő is, elkezdődik a "kaland".
- Rendben. - elindul, én pedig a karmaimmal máris haladok fel a fa törzsén, "macska" ügyesen, gyorsan, és halkan, figyelmen kívül hagyva a felém nyújtott kezet, amit azért értékelek. Odafigyel a másikra.
- Elkent nyomok egy óránál. Ketten lehetnek. És van egy eltérő színfolt három óránál, harminc méterre. - vagyis rejtekhely, onnan is támadhatnak. Így csak egy irány felé mehetünk, az a kilenc és tíz óránál található csapásnyom. Csapdát szagolok ott is.
- Ha kilövöm a rejtekhelyet, tudni fogják, hol vagyunk. Maga lő és én menjek a lövés irányába, vagy lőjjek én? Egyéb terv? - még nem támadnak, megvárják, míg tényleg elindulunk.
「ORION - JELEN」
「I」
「ROSS RESOURCES」
「R」
Brigid Normann
Brigid Normann
Világtanács

Age : 8001
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem, Igazlátás, Empátia, Harmónia
Play by : Charlize Theron

https://elementals.hungarianforum.com/t294-kaithlyn-west#1527

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Eric Castor Wed Jan 18, 2023 11:43 pm

Viszonylag gyorsan válaszolok, mert egy valami zsigerből érkezik. Egy nagyon is reális megjegyzés.
- Ha ez egy valódi küldetés lenne, én alkalmatlan lennék a feladatra, mert csak alapkiképzést kaptam. Pilóta voltam, és nem gyalogos. - ezt jobb, ha tisztázzuk. Nem lebecsülni akarom magam, de ez tény. Jó, ha tudja, mire számíthat tőlem. A kérdését viszont nem válaszoltam meg teljesen így megteszem, mielőtt újra szólna.
- Inkább számolnék arra, hogy vannak túszok is, ha nincs elég információ. Vagyis nem számít jelenleg. - figyelni kell így is, meg úgyis. Igazából csak az a kérdés, hogy pontosan mire. A mindenre válasszal viszont sosem lehet mellényúlni.
- Értem. - tehát az ösztöneinkre kell hagyatkozni. Ez így mindenképpen kihívás, mert az enyémek már erősen megkoptak. De van egy módszer, amivel ezt át tudom hidalni. Az elsődleges az ő védelme lesz a számomra. Ha őt ‘életben’ tartom, ő tudni fogja remélhetőleg egész jól, hogy ki a támadó és ki nem az. A másik pedig, hogy nyilván aki támad ránk, azt automatikusan kizárom a túszok lehetséges sorából. Persze, állhatnak befolyás alatt, de a végeredményben ugye meg is ölhetnek. Mindegy, hogy az valójában miért történt, ha ez van, akkor pjú-pjú. Fúúú de régen volt nekem már pjú-pjú…
- Oké. - pozícióba állok, hogy rá tudjak lőni a céltáblára még indulás előtt. Az első lövést hossza előkészület előzi meg, mert nagyon ügyelek a tartásomra, és leginkább arra, hogy ne lőjjem lábon magam. Szerintem a tartással nem is volt nagy gond, de célozni nem igazán tudtam. Így a táblát eltalálom ugyan, de a közepétől bőven messze vagyok.
A második lövésem már jóval határozottabb. A mozdulat nagyjából visszajött, és csak azért nem tüzelek azonnal, mert sokkal jobban ügyelek a célzásra. A közepe még mindig nincs meg, de igazából majdnem. Egy halvány mosoly az arcomra is költözik, és gondolatban hátbaveregetem magam. Nem vagy reménytelen eset Eric…
A harmadik lövés egy kicsit odébb ér célt, de még viszonylagos hibahatáron belül, és nagyon gyorsan történt. Ezt a találatot, már próbáltam egy ‘éles’ helyzethez mérten, gyorsan és hatékonyan megoldani. Inkább mozdulatból, mint célzásból, mert arra nem mindig van idő ugye. És azt kell mondanom, hogy tényleg nem reménytelen… az már egész biztos, hogy legalább Brigidet nem fogom eltalálni az ellenség helyett. Talán őket sem, de én a fél győzelmet is értékelem.
Mint ahogy azt is, hogy telepatikusan fogunk kommunikálni. Magam is ezt tartom a legegyszerűbbnek, de azért nem ajánlottam fel, mert szó nélkül nem szívesen másznék be a fejébe. Így viszont, hogy ez az ő kérése, valóban ez a kézenfekvő.
- Rendben. - válaszolok neki már szavak nélkül, csak a gondolataihoz ‘nyúlva’. Öhm… Tényleg jobb, ha megyünk.
Már az elején is láthatja rajtam, hogy nagyon figyelek a környezetre, és a látásomra ugyanúgy támaszkodom, mint az érzékelőkre. Egyik sem tökéletes, én ezért is használtam annak idején mindent, amit lehetett. Egész sokáig sikerült életben maradni ezzel a technikával. Ha nem akartam volna megmenteni Marcelt, még tovább is ment volna. De azóta is úgy gondolom, hogy úgy cselekedtem, ahogy kellett. Nincs bennem megbánás egy szemernyi sem.
Azonban, amikor kérdést tesz fel az útiránnyal kapcsolatban, szükségem van egy másodpercre. Ránézek gyorsan a pálya leírásra, és persze hunyorgok is, hogy minél jobban láthassak. Lassúnak tűntem, de nem voltam az.  Fél percen belül válaszoltam.
- A fák. Onnan jobban látjuk a terepet. - már csak telepatikusan kommunikálok, és ha csak nem ellenkezik én óvatosan el is indulok a fák felé. Egy könnyed és halk szárnycsapással feljebb emelkedem, és meg is kapaszkodom a fa tetején. Utána viszont nyúlok lefelé, Brigidért, hogy fel tudjam őt húzni magam mellé, és tudjak neki segíteni. Könnyebb lett  volna, ha egyszerűen csak felkapom, de ha figyelnek minket, nem lett volna szerencsés, ha mindketten mással vagyunk elfoglalva. Így ő tudott figyelni, amíg én feljöttem, most pedig én figyelek, mert csak a karom nyújtom felé, a tekintetem nem emelem rá. Az a látóhatárt kémleli, és figyel minden mozgásra. Nagyon remélem, hogy nem ezt a pillanatot választják támadásra, mert nem szívesen választanék a fegyver és Brigid közül. Inkább nagyon határozott mozdulattal emelem őt fel, ha csak nem akarja másként, hogy időt nyerjünk.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

Eye on the target Empty Re: Eye on the target

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum