Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


The future is bright

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Thu Jan 19, 2023 8:47 pm

Terra - JövőThe best future ever

- És így lehet szeretni. - kedvelem és szeretem Johnt. Morózussága mögött vajszív lapul, s szerető lélek. Csak, ahogy mi, úgy ő is látott eleget az emberi világból, hogy azért egy páncélt magára öltsön.
- Egyszerre mindig csak egyet lehet. - nézem a nevetését, a boldogságát, és újra elmerülök abban, hogy erre vágytam, ez jelentette számomra mindig is a családot. S boldogan nézem, ahogy eszik, tincseit óvatosan elsimítva arcából.
Rámosolygok, s bólintok, s inkább csak azért nem szólalok meg, mert egészen biztosan elárulnám magam, hogy igen, hiszen hárman vannak...

Mindent előkészítettünk, s azért megkérdeztem, hogy mit szólna ahhoz, ha vele tartanék a vizsgálat alatt. Nem igazán tudtam, hogyan lenne jobb, hogy megvárjam, míg ő teszi fel, vagy inkább én tegyem fel. Amikor tervezgettük, az apró részletek a távoli köd elérhetetlenségében volt, s azok most valósággá lettek.
Aggódva figyeltem, hogy a mai reggel nem egészen indult jól neki, s bár tudom, hogy ez a várandósság része, azért még egyszer megkértem a lányokat, hogy legyenek rá figyelemmel.
Egész éjjel zsivalyogtak... felébresztettek, s olyankor csak boldogan tudtam mosolyogni.
- Oké. - megnézem, ahogy mindent leellenőriz, majd megyek ajtót nyitni neki, azután a bejárati ajtót is kinyitom neki. Közben pedig melengetem kezét, ahogy megfogja az enyémet, s ránézek, a letörölhetetlen mosollyal a képemen.
- Hát persze, ahogy megbeszéltük. - biztosítom arról, hogy nem gondoltam meg magam. Szeretném, ha tudná, mint ahogy a lányok is, hogy velük vagyok, végig.
Derekát fogom, miután becsuktam az ajtót a rendelő dupla ajtaja mögött. Tetszik, hogy ennyire odafigyelnek arra, hogy a privát szféra meglegyen. Az ablakokon sem lehet belátni, a vetkőző és a vizsgáló pedig arrébb van, egy harmadik ajtó mögött.
A második ajtót nyitva lép be a doktor, s rá sem kell néznem, hogy tudjam, mi is ő. Már nem annyira hihetetlen, mint első alkalmakkor. Az volt a szokatlan, hogy még most is jönnek újabbnál újabb dolgok, s részletek. De innen visszanézve értem meg, hogy ezek a lépcsők szükségesek, különben simá beleőrülne az ember.
- Üdvözlöm Önöket, doktor Martinez vagyok. - ő is látja, én ki vagyok, s azt is, hogy Olivia kicsoda.
A bemutatkozás után helyet mutat, hogy foglaljunk helyet.
- Szólíthatom Oliviának, vagy ... - még sosem hallottam úgy beszélni, hogy anyuka, meg kismama, s ez máris szimpatikus volt számomra.
Ráles a monitorra.
- Végigmegyünk pár kérdésen, szerencsére minden szükséges anyag megvan, így azzal nem is fogom feltartani. Szokatlannak tűnhet, de nem árt feltenni. - s látom azt is, hogy látja. ŐKET.
S valóban csak a szokásos várandóssági alapkérdéseket teszi fel, a reggeli tünetekre is rákérdez.
- És most megvizsgálnám, s egy ultrahangos vizsgálatot is elvégzünk. - érdekesen meredhetek magam elé, mert hirtelen az ő emlékei lesznek az enyémek, amelyeket igyekszik félreseperni. Azért nem irigylem orvosként: idejön a pár, hogy gyerekük van, és nem hogy azt kell közölnie, hogy egyáltalán nem azok, de hogy azonnali kezelésekre s életmentő műtétekre van szükség. Fogalmam sincs, hogy tudnám ezt átadni.
- Segítsek? - tekintek Oliviára, mikor már a vetkőző felé állunk fel. Látom az orvos kérdő arcát felém, mikor Olivia nem néz ide, s finoman megrázom a fejem, s egyet mutatok, mire ő is aprót bólint.
- Nem kell levetkőzni, elég ha csak felfekszik ide. - közben már a vizsgálóba lépünk, ahol egy nagyon is profi vizsgáló ágy van, vagyis kettő.
- A babák nem igazán rajonganak az ultrahangért, ezért csakis a legszükségesebb időt fogjuk eltölteni vele, megnézni, hogy minden rendben van-e. -kezet mos, s felvesz közben egy kesztyűt, s leülve Olivia és a gép elé, közé, a másik oldalra megyek, s fogom Olivia kezét.
Elmondja, mit tesz, s miként működik, azután pedig neki is kezd, egy tizedmásodpercre azért rám pillant.


To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Wed Jan 11, 2023 10:27 pm

"The future you see is the future you get"

Valóra vált egy álom, de a ‘varázslat’ mégsem ebben rejlik. Hanem abban, hogy tudom, ha ez nem történik meg, akkor is ugyanígy lennénk itt együtt, egymást támogatva, érzéseinket megosztva egymással.
- Igen. - most már el merem hinni, és még abban is tudok bízni, hogy minden rendben lesz. Talán ez az érzés nem fog sokáig tartani, hiszen természetes, hogy aggodalom is van bennünk, mert nem akarjuk, hogy a szeretteinket bántódás érje. Márpedig a mai napon csatlakozott még valaki a családhoz, akit nem ismerek még ugyan, de tudom, hogy feltétel nélkül szeretek már most is.
Marcel karjaiban viszont nem csak rá gondolok, hanem arra is, hogy ezt a pillanatot valóban együtt élhetjük át, és hogy így mennyivel jobb, mintha esetleg én már korábban sejtettem volna, hogy ez fog történni. Így tökéletes, és ahogy eldőlünk az ágyban, teljesen bele ringatom magam ebbe az érzésbe. Többször is fészkelődöm ugyan, de csak azért, hogy még közelebb lehessek Marcelhez, hogy egy-egy csókot ejthessek az állára, a nyakára, az ajkára. Nem tudok vele betelni, és az idő megszűnt létezni. Csak hárman vagyunk, békében és harmóniában.
- Ó igen. És apu is. Csak ő előtte szeret mindenkit megizzasztani. - halk, de hosszú nevetés hagyja el az ajkaimat, mert apuból néha még egy mosolyt is nehéz előcsalni. De ott van az, csak sokszor anyunak kell mondania, hogy már nem a seregben van. Igazából ehhez már egy nézés is elég anyu részéről.
- Csak nyugodtan. Nem sietünk sehova. - valóban nem, és bármikor is jön vissza, ugyanolyan örömmel fogadom őt, de mikor visszanéz rám még az ajtóból önkéntelenül rákacsintok. Nagyon szeretnék vele menni, de a pihenés jelenleg elsődleges. A második pedig az étkezés, bár az nehezebben megy. Ezért mielőtt enni kezdenék, megkeresem a tökéletes helyet, ahol Marcel társaságát is ugyanúgy élvezhetem.
- Több nem is biztos, hogy lenne. - nevetem el magam, mert természetesen ha kérné, az egész levest neki adnám, én pedig ennék valami mást. De mivel ez nem történik meg, csak mosolygok mikor megemlíti, hogy finom, és folytatom tovább az étkezést. Az utolsó kanálig elfogy minden, annak ellenére is, hogy a jóleső étkezéstől azért ez távol állt még a mennyei íze ellenére is.
- Ahogy nekünk jó… - pontosítok egy picit mosollyal, és miután a tenyerembe ejtett egy csókot, a pillantását keresem. Nem tudok ellenállni neki, és néhány másodperccel később az ajkaihoz is közelítek, hogy lopni tudjak egy csókot.
- Jó délutánt csók. - mosolygok még mindig töretlenül, de már keresem azt a helyet, ahol aludni is tudok. Az illatába burkolózom és a karjaiba, így az álom hamar meg is érkezik.

Csendes, de mégis érezhető izgalommal vártam a látogatásunkat az orvoshoz, annak ellenére is, hogy számomra megszokott mindenféle vizsgálat. Ez most mégis más, hiszen egész pontosan tudom, hogy mire számíthatok. A reggeli rosszullét még erősebb volt, mint tegnap, így tudom, hogy minden rendben van. Viszont addig nem igazán szeretnék szólni a történtekről, még anyunak sem, amíg az orvos is meg nem erősítette az állapotom.
- Iiiggeeen, egy pillanat. - magamhoz veszem a táskámat, és ellenőrzöm, hogy megvan-e minden. Hoztam magammal egy üveg vizet, meg némi kekszet, hogy a vizsgálat után tudjak valamit enni.
- Mehetünk. - ha tudom megfogom Marcel kezét is, mert vele együtt szeretnék bemenni. Az épületbe érve viszont az izgalom a tetőfokára hág, és nagyon nehezen tudok már bármi másra is koncentrálni. Szeretném őt látni, és hallani azt, hogy minden rendben van vele, és egészséges. Talán ez még korai, de akkor is ez az első és legfontosabb gondolatom.
- Bejössz velem a vizsgálóba ugye? - nézek Marcelre, mert szeretném ha mindent együtt csinálnánk végig. Nem vagyok az a típus, akinek minden pillanatban fogni kéne a kezét, vagy megrettenne bármitól is, de azért most pontosan ezt szeretném. Egyébként is nehézkes minden mozdulat, mert a fáradtság állandósult az elmúlt napokban. Nem tudok eleget aludni, annak ellenére sem, hogy mindenféle megerőltető dolgot mellőzök. Ezért akár egyedül megyek be végül a vizsgálóba, akár együtt megyünk, a hangom mindneképp kásásnak mutatkozik. Csak a mosolyom töretlen.
- Szép napot. Ultrahangos vizsgálatra érkeztünk. - utóbbi mondat valójában fölösleges, de olyan furán éreztem magam, ahogy beléptünk. A szívem még magasabb fokozatra kapcsolt, ahogy bezárult mögöttünk az ajtó. Valahol a tudatom hátuljában megjelenik, hogy talán vetkőzni sem ártana egy bizonyos pontig, de olyan messze van, hogy nem érem el. Csak állok, tulajdonképpen parancsra várva, és csendes türelmetlenséggel, mert… Mert…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Wed Jan 11, 2023 8:05 pm

Terra - JövőThe best future ever

Mosolyogva döntöm fejem hozzá.
- És mégis sikerült. - adok a hajára egy puszit, s még jobban karjaimba vonom, óvatosan.
Ez a pillanat a miénk, négyünké, el senki nem veheti. Szeretem Oliviát, és ez az az érzés, amit igazán át kívántam élni, még ha nem is reménykedtem benne már. S ahogy kimondja ő is a Szót, s csókkal pecsételi meg, csak elveszni kívánok ebben az érzetben. Vele.
Átkarolnám, ahogy dől, de visz magával, így széles mosollyal dőlök vele, vigyázva rá. Vigyázzva, s óvatosan karolom át, ahogy érzem, hozzám bújna, s én is éppen még jobban magamhoz vonnám.
Érzékelem, ahogy kezd megnyugodni, s magamat már teljesen átadom annak a csendesen, de annál örömtelibben zsibongó érzésre. Már egy ideje megértettem, hogy mennyire fontos átélni a pillanatokat. Az érzéseket. Mert ez adja az élet egyik fontos alappillérét.
- Mindig is tudtam, hogy többet tud bárki másnál, és jóval előbb. - kuncogom el magam, boldogan. Kathy nagyon odafigyel mindenkire.
Már kelnék fel, ám keze finoman visszahúz, így visszafordulok felé, elsőként azt gondolva, baj van, ám ahogy meglátom tekintetét, arckifejezését, megnyugszom. Elmerülök a csókban, nem érdekel, mennyi ideig.
- Akkor nagyon igyekszem.  - még egy futó csókot adok homlokára, s az ajtóból is visszafordulok, hogy lássam.
Reggelizőtálcán viszem be neki, megvárva, hogy kényelmesen elhelyezkedjen, s úgy helyezem elé. Ha érzem, látom, hogy maga mellett szeretne most tudni, úgy mellé helyezkedem, s hagyom enni. Jó látni, hogy a rosszullét után valamennyit eszik is.
- Csak egyet. - nem akarom elenni előle. - Mmm, ez nagyon finom. - s ha ajánlana többet, azt már hárítom. A leves mennyei, de ez most Oliviának van.
A javaslatra előbb nem tudok szólni, ahogy végigzongoráz a mellkasomon, jelentős hatással van rám.
- Nem kéne... ééértem. Ahogy neked jó. - veszem kezét kezembe, s csókolom meg újra tenyerét. Nem kívánom, hogy ha nem szeretné, akkor legyen, eddig sem erőltettem, s ez így van rendjén.
Figyelem, ahogy lassan elalszik, a tányér és a tálca már az éjjeliszekrényen figyel, s karjaimban tartom, míg elalszik. Ha már nem ébred fel a mozgásomra, úgy óvatosan kibújok az ágyból, s nekiállok a háznak, a kis és nagyobb szőrmókoknak is, s bejelentem a dokihoz Oliviát.

Már a doki rendelője előtt parkolok, felkészülve mindenre. Már, amire tudok.
- Kész vagy, mehetünk? - nézek rá.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Sat Dec 31, 2022 9:12 pm

Minden pillanatot, amit együtt éltünk át, kincsként őrzök még most is. Bármikor fel tudnám idézni azt a percet, amikor bevallottuk egymásnak, amit érzünk, amikor először együtt álltunk a hegyi házikó teraszán, amikor először palacsintáztunk… és amikor először éreztem azt, hogy mi igazán összetartozunk. Nem felejtettem el semmit sem, és egészen a mai napig azt mondtam volna, hogy ezek a pillanatok határozták meg a kapcsolatunkat, és mindent, amit egymás iránt érzünk. 
Azonban ahogy finoman magához von, és én a fejemet a vállára rakom, amíg várakozunk rájövök, hogy nem… ez az… mert ez a pillanat már nem csak kettőnké. Ez már… hármunké…
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar… sikerülni fog. - szakad ki végül belőlem az, ami miatt nem mertem elhinni, ami miatt még a saját megérzéseimet is megkérdőjeleztem. Most kimondtam, de láthatja rajtam, hogy igazából már egyáltalán nem érdekel. Hiszen szülők leszünk. Amiről azt hittem, hogy nekem már sosem fog megadatni, mégis megvalósult.
Néhány pillanatra azonban eltűnik ez is. Ahogy biztosít róla, hogy a gyermekünk tőlem is meg fogja kapni a szeretetet, amire szüksége van, és ahogy kimondja a számomra legszentebb szót is, miközben a tenyerembe ejt egy csókot… Pár pillanatig csak Marcelt látom magam előtt, és csak egyetlen egy dolgot mondok, mielőtt újra megcsókolom.
- Szeretlek. - közelebb hajolok hozzá, és ha engedi az ajkain hagyok minden érzést, minden örömöt, és boldogságot. Nem tudom, hogy mikor húzódom el tőle, hiszen akkor sem megyek messzire, amikor már a kimaradt lélegzetvételt próbálom pótolni. A homlokához érintem az enyémet, és az érzés, ami átjár…
Olyan ismerős, hiszen megtörtént már korábban is. Sokkal korábban... Mintha egy pillanatra megváltozna a ruha, ami rajta van, és valójában állunk. Aztán eltűnik ezt a képzet, ismét ott vagyok a karjaiban, boldog lelkesedéssel várva mindent, amit a jövő hoz majd nekünk. Ezért sem foglalkozom azzal, amit elképzeltem, mert azzal akarok foglalkozni, ami most van, és ami majd lesz. Szavait követően viszont ráébredek, a jövőt sem kell most azonnal hajszolnom. A jelennek is teret kell adnom. 
- Igazad van. - csendesítek le végül mindent, ami feljött. Én sem akarom még elengedni ezt az érzést, még azért cserébe sem, ami majd jön. Ezért csak egy huncut mosollyal az arcomon dőlök hátra az ágyon, és ha tudom, finoman húzom Marcelt is, hogy tegyen így. Néhány másodperccel később, pedig kényelmesebben is elhelyezkedem, ha tudok Marcelhez bújva. Nem akarok kikeveredni a karjai közül, még mindig nem. És úgy helyezkedem, hogy bármikor eltudjak merülni a boldogságtól izzó íriszeiben, a kívánatos ajkaiban, az érzésben, amit megoszt velem. Idővel így biztosan el is tudnék aludni, de érzem, hogy az még nem fog menni. Nem az álmok földjén akarom átélni azt, amiben most részünk van. 
Emiatt nem tudom, hogy mennyivel később említem meg a csodalevest. Talán csak néhány perc, de akár órák is lehettek. Egyáltalán nem foglalkoztam vele, csak azzal, hogy itt vagyunk együtt, átélve életünk legboldogabb napját. 
- Igen azt. És ahogy ismerem… Talán ő éppen erre a pillanatra készítette… - nem mondtam neki semmit, hiszen ez még tényleg csak egy terv volt. Kettőnké. De anyunak nagyon jók a megérzései, és talán a szíve mélyén sejtette, hogy egyszer ez a pillanat is el fog jönni. Vagy… tényleg csak tartott tőle, hogy egyszer éhezni fogunk. Ezt viszont már nem tudom kimondani, mert Marcel megcsókol, és hirtelen azt is elfelejtem, hogy milyen levesről volt szó. Ezért mikor elhúzódik, és láthatóan indulna is, még egyszer visszahúzom, ha engedi. Csak még egy kicsit, még legalább egy csókra… Jobban esne, ha inkább maradna, de már nem gondolhatok csak magamra.
- Kibírok tízet is. - mosolygok végül rá, de azért érezhető, hogy ez inkább a levesre vonatkozik csak. Mert ahogy ismét megcsókol, legszívesebben visszarántanám őt magam mellé, de nem… pihenni fogok. Vele tartanék, ha tudnék, de több energiára van szükségem… szükségünk…
Ezért, amikor Marcel visszajön, már széles mosollyal fogadom. Ahogy megérzem a leves illatát, még a gyomrom is megkordul, annak ellenére is, hogy az éhség még mindig távoli. Valaki más jelzett azt hiszem, így eszemben sem jut utólag passzolni az ételt. Lassan ugyan, de enni kezdek, és ha Marcel itt marad velem (remélem…), akkor szorosan mellette ülve teszem. A vége felé még egy kanálnyi levest is felajánlok neki, tartom előtte, és ha kéri odaadom neki. Épp az utolsó falatot nyelem le, amikor azért mondok még mást is.
- Aaaazért a próbálkozást… szerintem nem kéne abbahagyni. Sosem lehet tudni… - huncuttá válik ugyan a mosolyom, és a szabad kezemmel, mintha pók lábak lennének, az ujjaim is végig szaladnak a mellkasán és a hasán, ha mellettem van. De azért láthatja rajtam, hogy nem feltétlen most vágyom erre, ugyanis a fáradtság a leves után még jobban fejbe csap.
Ezért akár velem marad akár nem, idővel mindenképp alszom egy kicsit. Vagy sokat. Amennyire csak szükségem van. Vagyis szükségünk van… Még mindig nehéz elhinni…
Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Sat Dec 31, 2022 7:09 pm

Terra - JövőThe best future ever

Míg várakozunk az eredményre, tenyerem derekára simul, átkarolom, s ha engedi, magamhoz vonom, jelezve, itt vagyok vele, mellette.
S még boldogabban ölelem át, s hagyom, hogy ott térjen vissza Olivia a valóságba. Jó pár éve gondolni sem mertem már arra, hogy egyszer valóban apa lehetek, hogy a kezeimben fogom tartani egyszer majd a gyereke...imet. Akkor megtanultam lemondani erről, most még óvatos vagyok annak ellenére is, hogy tudom, mi várhat ránk. Mert a jövő minden pillanatban változik, a saját döntéseink nyomán és okán. Ám abban nagyon biztos vagyok, hogy ketten rejtőznek, s várakoznak.
- Mint ahogy te is. És a legszeretőbb lélek is. - elveszem derekáról egyik kezem, s tenyerem helyezem kézfejére, hogy utána az ő tenyerébe adhassak csókot.
- Szeretlek.
S még hagyom, hogy ebben az érzetben lebegjünk.
Elnevetem magam, ahogy Olivia egyből a teendőkre figyel, s hagyom, kijöjjön belőle, aminek ki kell, addig figyelem, tenyerét továbbra is arcomra simítva, figyelem.
- És mi lenne, ha egyszerűen csak örülnénk a jó hírnek? - kérdezem csendesen.
- A dolgok úgyis elrendeződnek. De ezeket a pillanatokat átélni érdemes. Hiszen azért vannak. - nyugodtan nézek rá.
Már egy ideje nem érdekel, hogy az emberi világ mindig csak tenni és tenni és tenni és tervezni és csinálni akar. Mert ha nem tesszük, akkor jön a bűntudat, hogy nem tettünk eleget. És ezzel éppen az csusszan ki az ujjunk között, amiért szerintem létezünk. Átélni az örömet.
Átkarolom, s ha az ágyba szeretne lefeküdni, pihenni, úgy mellé kucorodom, s most már csak egy figyelő szempár van, a másik nekiindult begyűjteni a lurkókat, ételidő van.
- Csodaleves? Úgy érted, amit Cathy anyu hagyott itt, lefagyasztva, ínséges időkre, mert nem éhezhetünk? - megcsókolom.
- Máris hozok neked belőle, Ha nagyon éhes vagy, akkor most csak hússal, ha kibírsz még öt percet, akkor levestésztával. - megvárom, mit választ, s annak megfelelően vonulok le. Egy újabb csókkal, egyszerűen képtelen vagyok tőle eltávolodni, a karjaimban tartanám, bármeddig.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Sun Dec 25, 2022 11:04 pm

Azt hittem, hogy felkészültem minden érzelemre, ami rám, illetve ránk várhat, ha a terveink esetlegesen meg is valósulnak, de ez hirtelen nagyon sok egyszerre. Normális, hogy kavarog bennem minden, de át is élni, egészen más. Mintha csak késve tudnám követni, ami bennem zajlik, és pánikszerűen rohanok a gondolataim és az érzéseim után. Ezt pedig nem akarom. Nem magamra akarok figyelni, hanem Marcelre. És ha esetleg van velünk még valaki… Nem attól félek, hogy megváltozik az életünk, hiszen éppen erre vágyunk mindketten. De vajon elég leszek nekik?
Mikor Marcel elmegy egyedül maradok a gondolataimmal, és persze a két macskával, akik azért segítenek némileg elterelni a figyelmemet. A várakozás mégis kínzó, hiszen még mindig nem tudom, hogy mivel is fogunk szembesülni. A megérzésem azt súgja, hogy ez már az a pillanat, de nem akarom még elhinni. Túlságosan is fájna az ellenkezőjével szembesülni…
Marcel érkezésével viszont érzem, hogy könnyebb lesz. Ott van még minden bennem, de már csak a felszín alatt csendesen. Inkább a Marcel iránt érzett szerelmemnek adok helyet, és  reménynek, hogy minden rendben lesz. Szavait követően ugyan egy pillanatra kérdővé válik a tekintetem, de ahogy megcsókol megértem. Miként felemel, és a karjaiban visz kifelé, már érzem, hogy ez nem csak remény. Látom Marcel arcán a boldogságot, és szinte biztos vagyok benne, hogy az enyémen is azt láthatja, amikor már el is merem hinni, hogy ez a remény nem csalfa. Minden rendben lesz, mert együtt leszünk bármi is történik.
Ezért is tudom viszonylagos türelemmel kivárni az utolsó pillanatokat. Nem nézek az eredményre Marcel előtt, hiszen nem akarom megfosztani őt attól, hogy ezzel is együtt szembesüljünk. Hiszen az eredmény…
Hirtelen változik meg minden gondolatom, minden érzésem, a kétségeim pedig egy csapásra eltűnnek. Ez már nem csak hit, ez a valóság, hiszen most már biztos, hogy a gyermekünket hordom a szívem alatt. Látom, és érzem ahogy Marcel is átéli ugyanazt az örömet és boldogságot, amit én is, ezért nem akarom, hogy ez a pillanat elmúljon. Át akarom élni, és azt, hogy ő is érezze azt, amit én. Minden csókom, minden ölelésem, elfúló sóhajom és érintésem ezt közvetíti neki. Nem tudom, hogy meddig tart, és én nem is szakítom meg, nagyon sokáig. Csak akkor ‘ébredek’ fel az öröm mámorból, amikor tudatosodik bennem a gondolat, hogy most egy ideig én egy pillanatra sem fogok egyedül maradni.  
- Már most is az vagy. És a legszeretőbb férj is. - az egyik kezem az arcához emelem és finoman végig simítok arccsontján, a másik kezem viszont a saját hasamra teszem. Most először érintem meg, és a tenyeremmel nem érzek ugyan még semmit, de valami mással igen. Amit nem tudok megfogni, de ott van, és körbeveszi a kis apróságot, aki immáron bennem növekszik. 
- Az orvost azt hiszem mégis fel kéne majd hívni. Csak… egész más miatt. - nevetni kezdek, mert a rosszullét és a gyengeség nem tűnt el ugyan, de így, hogy tudom miért történt… még hálás is vagyok érte, mert ez azt jelenti, hogy odabent viszont minden rendben van. Illetve minden rendben is lesz, mert erre a csöppségre mindennél jobban fogok vigyázni.
- Meg kiveszek néhány szabad napot is. Most nem tudnám azt mondani a fiúknak bent, hogy semmi különös nem történt, és csak kósza rosszullét volt. - nem tűnik el a mosolyom, ahogy Marcel közeléből sem akarok elmenni egy pillanatra sem. A kezem az arcáról  ugyan már lesimult a vállán át egészen a kezéig. De nem akarom őt elengedni, most nem. 
- Mit szeretnél? Miként és kivel osszuk meg a hírt? - talán a “mikor” érdekesebb kérdés lenne, de az függ attól is, hogy mit mond az orvos. Lehet, hogy csak babona, de talán azt érdemes lenne megvárni, hogy ő is megerősítse az állapotom. Ugyanakkor viszont ott van bennem az is, hogy legszívesebben most azonnal világgá kürtölném. Ezért is szeretném, hogy inkább Marcel döntsön, és legyen úgy, ahogy neki megfelelő. 
- Húúú és a csodaleves… azt hiszem azzal is kéne egy próbát tennem. - még mindig nem érzem úgy, hogy jól esne bármilyen étel, de kell valami tápanyag, mert egész nap nem ettem semmit. Ez pedig már nem járja. Mostantól nagyon oda fogok figyelni erre is. És a mosolyom is egész biztosan még nagyon sokáig nem fog eltűnni egy pillanatra sem…
Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Sun Dec 25, 2022 8:55 pm

Terra - JövőThe best future ever

- Rendben, hozok többet. - ilyenkor a biztonság kell, úgy tudom, s hogy megnyugtassák. És nem tart semennyiből sem, hogy többet hozzak. Ha tartana, akkor is hoznék.
Kapaszkodik, s nem értem, mi történt, s érzem, nem kéne rákérdezni, így hagyom, hogy támaszul szolgálhassak, jelentsen ez most bármit is. Itt vagyok vele, mellette.
A vitaminnal kapcsolatban nem teszem hozzá, hogy véletlenül rá fogok kérdezni, hogy ikerterhesség esetén is tud-e valamit ajánlani, mert az így biztosan kevés lesz.
És a pánikot érzem benne egyre jobban növekedni. Fogalmam sincs, milyen lehet várandósnak lenni, s belenézni abba az ismeretlenbe, amivel a gyermek kihordása és megszülése vár. Ha rajtam múlna, ha vállalnám is, valószínűleg megrettenve rohannék a másik irányba. Éppen ezért becsülöm mindezt, s azt, hogy végigharcolja mindezt. Felnézek rá és csodálom. Még akkor is, ha most még csak a "sejtés" van meg.
Jólesik a kimondott, viszonzott szó, hiszen sosem volt részem benne a másik kapcsolatban, s most érzem igazán, mennyire fel tud vértezni. Boldogsággal, erővel, kölcsönösséggel.
- Rendben. - már halk a hangom, hagyom, pihenjen.
Visszatérve, ahogy meglátom, még szélesebb mosoly ül az arcomra, s sietek hozzá.
Ahogy közelebb húzódik, mielőtt még ajkaink találkoznának, csak ennyit suttogok.
- Abban biztos vagyok. - átkarolom, s csók közben finoman karjaimba emelem, hogy úgy menjünk együtt a fürdőszobába. Érzem a csajokat is, ők is minket, és ez az egység annyira csodálatos, hogy kis híján tényleg mintha teleportálnánk máshová. A boldogság mezejére egészen biztosan.
A fürdőszobai kanapéra érkezünk, azután elválok tőle, sejtve, most ebben egyedül kíván maradni, s ezt tiszteletben tartom.
Rácsukom a fürdő ajtaját, visszaülök a két jómadár közé, és látom, hogy már ők is a gyerekekkel lennének, de még látni akarják a nagy pillanatot.
- Azt ne mondjátok, hogy ti is tudjátok. - suttogom feléjük, s izgalmam nem is annak szól, hogy szülők lettünk-e vagy sem, hanem hogy Olivia mennyire lesz boldog, miként fogadja. S mindent elfogadok, ahogy alakul.
Figyelem, ahogy leül mellém, s várakozással teli az arcom, mert nem tudom, mit olvassak le róla.
Nézem, ahogy a csíkokkal teli tesztek elénk kerülnek, s egyre jobban mosolygok.
S ki is mondja, közben ujjaim már fürtjei felé tartanak, megsimítva, füle mögé haját, de tudom, hogy ez pótcselekvés. Nagyon oda kellett figyelnem, nehogy többes számot használjak.
- Kisbabánk lesz.- mosolyodom el, szerintem jobban már nem lehet, s engedem karjaim közé, hogy mindentől megóvhassam őket.
Boldogságom még mindig az egekben, két figyelő szempár is csatlakozik, ők is kapnak az érintésből, mert mintha valóban minket védenének, nekünk is dőlnek, de addigra már csak Olivia létezik, ahogy karjaimban van.
Boldogsághullámunk csillapodik, Olivia könnyei is, s képtelen vagyok abbahagyni ölelését, simítását, csókokkal halmozását, vagy éppen csak csendes várakozást, ahogy lassan megnyugszik.
- Örülünk, boldogok leszünk, s a legszeretőbb szülőkké válunk. - amit megtanultam, hogy mindig hagyni kell időt az érzelmeknek, hiszen ettől lesz teljes minden. Stresszelni meg fogom hagyni, hiszen minek? Azért vagyunk itt, hogy élvezzük és szeressük az életet... s most már értem, miért is van ez a mondás. Átélni ezt a boldogságot, csoda.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Wed Dec 14, 2022 11:20 pm

"The future you see is the future you get"

Reggel még nem gondoltam volna, hogy a délután folyamán erről fogunk beszélni. Valahogy mindig is úgy képzeltem, hogy ha eljön az ideje már tudni fogok róla, és nem csak sejtem, hanem biztos leszek benne. Marcelt pedig majd meglephetem azzal, hogy ÓRIÁSI hírem van. Nem így történt, és még abban sem vagyok biztos, hogy ez már az a hír. De bármennyire is akarom tagadni magam előtt, nagyon szeretném, ha már az lenne…
- Igen kérlek. - nem tudom, hogy pontosan mennyit is kéne, ezért sem mondok semmit. Hiszen valójában semmit sem tudok. Utána akartam nézni mindennek, tanácsot kérni és persze olvasni, még azelőtt, hogy valóban eljön a várandósság ideje, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar már meg lehet az esélye. Ezért most csak döbbenten ülök saját magamban, hogy talán még nem is készültem fel úgy, ahogy kellene. Biztosan emiatt jelenik meg előttem olyan élénken az a kép is… Néhány másodperccel később találok vissza a valóságba, és talán most a szokásosnál is jobban ‘kapaszkodom’ Marcelbe. Hiszen ő számomra a biztos pont.
- Rendben. - tényleg nem tudok semmit még a vitaminokról sem. Ez pedig kifejezetten aggasztó azzal a tudattal együtt, hogy talán most már tényleg kéne. Ezért csatlakozik a gondolataim örvényéhez az is, hogy mi lesz, ha tényleg szülők leszünk? Lesz elég időm arra, hogy felkészüljek és mindent megadjak a gyerekünknek, amire szüksége van? És Marcelnek? Amilyen tisztán láttam ezt magam előtt, és amennyire vágytam, és vágytunk rá, most annyira ijesztőnek tűnik. Mert nem tudom, hogy elég vagyok-e ahhoz, hogy MINDENT megadjak azoknak, akiket szeretek.
Ez a kétség az összes többivel együtt pedig utat tör magának a lelkemben, annyira, hogy Marcel is megérzi, egyelőre még nem tudok felhőtlenül reménykedni. Bizonytalan vagyok ebben a pillanatban szinte mindenben. Csak egy valami biztos. Szeretem Marcelt. Mindennél és mindenkinél jobban. Az évek nem halványították az érzéseimet egy szemernyit sem.
- Én is szeretlek. - és összekulcsolódó kezeinkbe, illetve ebbe az érzésbe, most valóban kapaszkodom. Mert igaza van. Az életünk gyönyörű, már most is. És bárhogy is alakul, meg fogjuk oldani. Ő pedig már indulna is, hogy a végére járjunk, hiszen ez az ő számára is fontos. Megnyugodni (valamelyest) viszont akkor sikerül, amikor a kézfejemre és a homlokomra is csókot ad. Hosszan hunyom be a szemeim, és az illatát is mélyen magamba szívom. Nem akarom őt most elengedni, de muszáj. Így lesz mindkettőnknek a legjobb.
- Rendben. Pihenni fogok. - miként elindul, isten a tanúm rá meg is próbáltam. Még Marcipán és Grafit is csatlakozott hozzám, hogy az ágyból ne is tudjak kimozdulni. Ezzel nem is próbálkoztam. De az alvás, vagy akár csak gondolati szinten is a pihenés… Egyáltalán nem jött össze. A telefonommal szemeztem számos alkalommal. Ujjaim már a kijelzőre írták volna a “várandósság” szót, hogy most hirtelen minden információt meg tudjak keresni, amire szükség lehet. De nem mertem rányomni. Hiába kezdtem el már reménykedni benne, hinni még nem tudok. Ezért számos alkalommal letettem a telefonomat, és lefeküdtem az ágyban, lecsukva a szemeimet. Hogy aztán újra a telefonomhoz nyúljak, és megint a pixeleket ellenőrizzem. Épp a kezemben tartottam a készüléket, mikor először a macskák, majd én is hallottam, hogy Marcel megérkezett. A szívem zakatolni kezdett, és hirtelen már egyáltalán nem tűnt fontosnak a telefon. Leraktam valahova, de hogy hova, nem tudnám megmondani. A feszültség ismét visszakúszik a bőröm alá, és ahogy hallom Marcelt lépdelni finoman a kezem is remegni kezd. Őt meglátva viszont érzem, hogy enyhül a félelem.
- Bőven. - még egy finom mosoly is az arcomra kúszik. Nem csak én izgulok, bár erre csak most jövök rá igazán, ahogy öt tesztet hoz. Ezért miután a homlokomra adott egy csókot a kezét is megkeresem. Mert ezt is, mint mindent, együtt fogjuk végig csinálni.
- Izgulok. De a fürdőszobáig biztosan eljutok. - óvatosan kelek fel, nem foglalkozva azzal, hogy Marcipánnak már az álmát is megzavarom. Még nem állok fel. Előbb Marcel mellé ülök, és a pillantását keresem. Mélyen magamba szívom a levegőt is. Most már választ fogunk kapni. Előbb viszont még szükségem van valamire. Még egyetlen egy dologra… Ezért közelebb hajolok Marcelhez, és ha tudom óvatosan megcsókolom. Nem érdekel, hogy még mindig gyengének érzem magam, és az sem, hogy szívem szerint rohannék a fürdőszobába. Most még csak rá akarok koncentrálni, és az érzésekre, amit csak vele tudtam megosztani. Csókomban ezért ott van az első alkalom bizsergető érzése, és az együtt eltöltött évek összes emléke. Ajkaiba fullasztom a félelmeimet, a vágyaimat, a szerelmemet. Mindent, amit vele együtt éltem át az elmúlt időkben.
Aztán elhúzódom. Óvatosan állok fel. A lábaim gyengének érzem ugyan, de végül elindulok. A fürdőszobába már egyedül kell eljutnom. És sikerül is. Hogy aztán néhány másodpercre egyedül maradjak a dobozokkal, és az útmutatókkal, amit alaposan elolvasok. Egyáltalán nem hosszú a várakozási idő a teszt után, de mikor látom leírva, azért ugrik egyet a gyomrom. Sejtettem, hogy az utolsó pillanatokban lesz a legkínzóbb a várakozás, de akkor sem nézek idő előtt oda. Mikor letelt akkor sem, pedig magamban nagyon is számoltam a másodperceket. Együtt nézünk szembe az eredménnyel, és annak minden következményével.
A lépteim ezért már biztosabbak, ahogy kijövök a fürdőből, és visszamegyek Marcelhez. Nagyon nehezen bírom ki, hogy legalább egy kósza pillantást ne vessek a kezemben tartott tesztekre. De előbb akkor is leülök az ágy szélére és Marcel felé fordítom, először csak az egyiket. Majd én is ránézek…
Néhány pillanatra eltűnik minden gondolatom, és minden érzés az arcomról. Csak a két csíkot látom. Aztán megnézem a többit is. Mindenhol csíkok, összesen tíz darab. Tudom, hogy ez mit jelent. Nagyon is pontosan. A mosoly mégis csak lassan kúszik az arcomra, ahogy el is merem hinni.
- Kisbabánk lesz… - még szükségem volt erre a szóra, hogy magamban is megerősítsem. Mert lehetnek tévedések, fals eredmények, de ennyi? Biztosan nem. Ezért amint ez a gondolat és bizonyosság eléri a tudatomat és a szívemet is, az öröm könnyei záporozni kezdenek az arcomon. A boldogságom, pedig Marcellel is azonnal megosztom, ahogy a karjaim köré fonódnak, és megölelem őt. Nem engedem el, még nagyon sokáig nem. Nem érdekel, hogy a könnyeim a ruháján is nyomot hagynak. Csak mosolyogni tudok, hiszen a boldogság íve az arcomon még sosem volt olyan kifejező, mint most. És szépen lassan persze gondolkodni is.
- Most mit csináljunk? - Marcel íriszeit keresem, hiszen látni akarom őt is. Vannak még bennem kérdések, de ezek már mind örömteliek. A kétségek hirtelen változtak át egyszerű megoldandó feladattá. Ami együtt biztosan sikerülni is fog.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Wed Dec 14, 2022 9:15 pm

Terra - JövőThe best future ever

- Nagyon úgy néz ki. - még azért tartom kicsit, hogy visszanyerjen mindent, s látom is, hogy jobb lenne, ha inkább ledőlne kicsit.
Megsimítom kezét a hüvelykujjammal, ahogy fogom. Minden rendben lesz, csakis így lehet!
Megkönnyebbülök magamban, hogy kezdi sejteni, mi lehet. Anyában is ezt csodáltam. Nagyon jó megérzései voltak. S apának is.
- Többet? - rendben, Marcel, csak haladj a dologgal, az eléggé árulkodó, hogy ha most magabiztosan kijelented, hogy egy is elég. És mi van, ha tényleg gyári hibás, és nem jelzi ki, hogy várandós? Inkább veszek többet, s akkor még el is fogja hinni, ha többször lát bizonyítékot rá.
Látom felragyogni a szemeit, aztán elrévedni, s látom a finom mozdulatot is. Ez meg mi volt? Aggódón nézek rá egy pillanatra.
- Azt feltétlenül. - magamat hozni fogom, tűzön-vizen át. Semmi sem állhat az utamba.
- Aaaa terhességi vitamin egy kicsit más összetétel. Hozok, és ha nem lesz rá szükség, akkor elajándékozzuk. - nem nem várandósnak való, ennyit tudok mindössze.
A feszültséget azonban már simítani tudom rajta, s nem akarom így itt hagyni, még erre  rövid időre sem.
Összekulcsolom ujjainkat, gyengéden, s erősen fogom.
S sóhajtok egy mélyet a válasza után, s ráteszem tenyerem a kezére, amelyet a másik kezemmel éppen összekulcsoltam.
- Egészen biztosan nem fogok csalódni, ha kiderül, mégsem az van, amit gondolunk. - annak ellenére, hogy én egészen biztosan tudom, az van, ráadásul duplán, a szívemből beszélek. - Az élet úgy szép, ahogy van. És nagyon szeretlek. - elfogadom Oliviat. Mindenhogyan.
- Sietek vissza. - adok egy csókot a kézfejére, majd a homlokára.
- Bármi van, csak csörögj rám. Addig is pihenj.
Elrobogok, s ugyanolyan örömmel vágom magam vissza a kocsiba, mint ahogy érkeztem.
"Csajok, segítsegetek, hogy anyátok jól legyen!"
A gyógyszertárban persze mindig megy a színpad, azonban nem zavartatom magam, hogy hangosan kell beszélnem arról, hogy férfi létemre terhességi teszteket kérek (vagy ötöt), és terhességi vitamonikat (a legjobbat). Sok mindent meg akarna velem vásároltatni, azonban nekem ennyi most éppen elég.
S valóban nem vesztegettem az időt sokáig, de tudom, hogy a másik két rosszcsont már tuti nem csak az ajtóból les, hanem már ott is fekszenek Olivia mellett. Azon azért aggódom, mert hallottam már pár dolgot, s aggódnom kéne azon is, hogy éppen mit takaríthatott előtte, ám bízok a természetben, s hogy a két macsek sem véletlenül került hozzánk.
- Meg is érkeztem. - úgy szaladok fel, szatyorral a kezemben, s ülök le mellé, szétnyitva a szatyor fülét, miközben homlokára adok újabb csókot.. - A legmegbízhatóbbat hoztam. Öt elég? - azért gondolatban be kell harapnom a szám, hogy ne vágjam rá, hogy úgyis elég lesz. S közben figyelem, hogy van.
- Hogy érzed magad? Segítsek? - akárhogy is dönt, elfogadom.


To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Mon Dec 05, 2022 10:16 pm

"The future you see is the future you get"

Talán nem borultam volna el akkor sem, ha Marcel nem kap el, de így sokkal jobb érzés. Sosem féltem attól, hogy rá kell támaszkodnom, mert tudom, hogy számíthatok rá mindenben. Ő valóban az a társ, akire mindig is vágytam. Egészségben és betegségben is.
- Az ágyikó, most tényleg nagyon jó lesz. - szívem szerint hozzábújva aludnék egyet, de természetes, hogy a nap közepén ő nem akar pihenni. És már azzal is a ki nem mondott kívánságomat váltotta valóra, hogy hazajött.
- Akkor jó. - Marcel természetesen sokkal jobban ismeri Ericet, mint én, így ha azt mondja, hogy valószínűleg nem esett rosszul neki, akkor elhiszem. Nagyon megkedveltem az évek során Ericet, így nem szeretném, ha kellemetlenül érezné magát bármikor is.
- Ez igaz. És most biztos nem menne. - van egy pont, amikor már pont, hogy segít, ha kerül valami az üres gyomorba, de ez még nem az a perc. Jelenleg még nem tudok ételre gondolni.
Azonban amikor rájövök, hogy több oka is lehet a rosszullétnek, átrendeződnek a dolgok a fejemben. Lassan ugyan, de megfogalmazódik bennem a gondolat, hogy van rá esély, most már nem csak az számít, hogy nekem éppen jól esik-e az étel vagy sem. Talán már szükséges, hogy erre odafigyeljek… Nem. Ez képtelenség. Ez csak az én vágyam, és nem a valóság…
Még sem hagy nyugodni a gondolat. Egyre jobban belecsavarodom abba, hogy mégis sikerült, a családunk biztosan bővülni fog… Talán már tényleg a gyermekünket hordom a szívem alatt… De… erre még mindig nincsen semmilyen bizonyíték, és amikor szembesülni fogunk vele, hogy ez még vaklárma, az nagyon fog fájni. Mindkettőnknek. Mert tisztán emlékszem rá, hogy milyen boldogok voltunk akkor, amikor eldöntöttük, hogy belevágunk. És ez még semmi ahhoz az örömhöz képest, amit akkor éreznénk, ha már nem csak egy terv lenne. Emiatt nem merek mindkettőnk érzéseivel játszani, egy esélyesen túlpörgött gondolat miatt. Valahol viszont mégis el kell kezdenünk.
- Igen. - már épp nagy levegőt vennék, hogy ki is mondjam, pontosan milyen tesztre gondoltam, de Marcel végül megelőz. A tekintetét keresem, de már a kérdéséből is nyilvánvalóvá válik a számomra, hogy már ugyanarról beszélünk. Ettől pedig egyszerre könnyebbülök meg, és leszek ideges. Mert most már nincs vissza út. Hamarosan vagy részünk lesz életünk legboldogabb napjában, vagy az egyik legrosszabban.
- Igen kérlek. És többet is. Menjünk biztosra. - nem csak az eredmény miatt, hanem azért is, mert a terhességi tesztek lehetnek akár gyári hibásak is. Türelmes alkat vagyok, de ebben a helyzetben nagyon nehezen viselném, ha még egy tesztért el kéne Marcelnek mennie a gyógyszertárba. Nem akarom őt még jobban terhelni. Mert miként kijelenti, hogy hoz is, látom felragyogni az íriszeit. Önkéntelenül reagálok rá én is. Nem csak, hogy az én arcom és felragyog, de elengedem a képzelgéseim köré tekert béklyót is néhány pillanatra. Megjelenik gondolataimban, ahogy egy kis apróság - akinek éppen olyan örvénylően kék íriszei vannak, mint Marcelnek - a lábainknál szaladgál… és akkor pillanatra valóban látom is. Egy szempárt, ami pontosan olyan, mint Marcelé, de mégis más. Mintha előttem lenne, szinte meg is tudom érinteni. Nagyon valós. Aztán eltűnik… Finoman megrázom a fejemet azért.
- Köszönöm. De csak magadat hozd. - a kezéért nyúlnék, de mielőtt a mozdulatot meg is indítanám eszembe jut még valami. Fontos az is, és hirtelen ismét az idegesség lesz úrrá rajtam. Mert teljesen szét estek a gondolataim, pedig… most nagyon észnél kéne lennem.
-  Esetleg még… terhességi vitaminokat is hozhatnál. Az jó akkor is, ha még nem… szóval azt is kérlek. - még mindig az a valószínűbb, hogy ez csak vaklárma, és szeretném, ha ezzel Marcel is számolna. Nem akarom, hogy beleélje magát. És én sem akarom, bár szinte biztos vagyok benne, hogy már… megtörtént. És emiatt még feszültebbé válok. Védeni akarom magunkat a csalódástól. Ezért ösztönösen érintem meg a hüvelykujjammal a gyűrűmet, és kezdem forgatni finoman az ujjam körül. Nem tudom, hogy ezt végül Marcel észrevette-e, de azt biztosan, hogy feszült vagyok. Jó pár másodpercig hallgatok, és mielőtt válaszolnék is a kérdésére, a kezét keresem, és megfogom szorosan.
- Félek tőle, hogy csalódni fogunk. Hogy beleéljük magunkat, pedig… ez még nem az. - leginkább őt féltem. Az nincs bennem, hogy esetleg én okoznék neki csalódást. Mert tudom, hogy támogat bármi is lesz. De láttam a pillantását, amikor a család alapításról beszéltünk… és láttam most is. És biztos vagyok benne, hogy az enyémben is ugyanaz volt.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Mon Dec 05, 2022 8:37 pm

Terra - JövőThe best future ever

- Nagyon helye voooo.... - kapom el óvatosan, aggódva, a mosolygásom aggódássá alakul. - Csak óvatosan. - válik még gyengédebbé a hangom.
Finoman szorítom vissza szorítását, ahogy megszorítja az enyémet. Legszívesebben átkarolnám, ha segíthetne abban, hogy jobban legyen, addig, míg jobban nem lesz.
- Nem hiszem. - ezt majd lerendezik együtt, s a gif váltásokról hallgatok, s elég nehéz megállni, hogy ne somolyodjak el. Eric teljesen magánkívül volt az örömtől, alig bírtam megállni, hogy ne nevessek fel a gifek alapján, amiket küldött, még ha közben izgultam is, s már Olivia mellett akartam lenni.
- A fagyikban az a jó, hogy később is el lehet fogyasztani. - végül csak elmosolyodom, még ha bennem van az óvatosság, Olivia állapota felé.
Csendben várakozom a válaszára, s közben aggódom, hátha rosszabbul lett. Nem kívánom a számára, hogy rosszul viselje a várandósságot, már önmagában is megterhelő lehet. Nemhogy még a rosszullét is hozzátevődjön.
- Rendben. - érezni a hangomon, hogy másképpen gondolom, ám tiszteletben tartom a döntését. Ha nem tudnám, mi a helyzet, akkor is így reagálnék, mert hiszek abban, hogy mindenki elég jól ismeri a testét ahhoz, hogy tudja, mikor kell valóban orvoshoz fordulni.
- Persze. - kezdem sejteni, mit tervez. Tesztelni? - látom, hogy nagyon óvatosan fogalmaz, ám nem tudom eldönteni, mi okán.
- Azt a tesztet? - most már leeshet, azt hiszem, elvégre ebből már értenem kéne. - Hozok. - a szemeim önkéntelenül felragyognak, az arcom is, nem tehetek róla, nagyon boldog vagyok.
- Hozzak még vizet? Vagy valami mást? És a gyógyszertárból? - látom, ahogy egy húzásra lehúzza a pohár vizet. Már állnék fel, ám úgy vélem, ezt szükséges megtennem.
- Elmondod nekem, miért vagy ennyire feszült? - csak ennyit teszek fel kérdésként. Nem szeretném ilyen feszülten így hagyni, s azt is tudom, hogy az is jó, ha a teszt minél előbb meglesz. Most a kettő közötti megoldást igyekszem választani, s majd sietek vissza.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Fri Nov 25, 2022 10:25 pm

"The future you see is the future you get"

Halvány ugyan a mosolyom, mert tényleg csak lelkileg érzem jobban magam, de azért az arcomon marad. És akkor szélesedik is, amikor finoman int, hogy magamra is kéne figyelnem.
- Akkor hivatalosan is az ezredes úrra bízok ma mindent. Magamat is. - még a kezeimet is szétteszem néhány pillanatra, de ez annyira nem volt jó ötlet, így inkább megkapaszkodom Marcelben. Azt hiszem tényleg nem kéne tovább halasztani az alvást sem. És mindig jobban megy, amikor ő is mellettem van.
- Köszönöm. - ha több erőm lenne nyújtoznék egyet, hogy egy puszit is adhassak neki, de egyelőre a tökéletes fekvő pozíciót sem találtam meg, így eszemben sincs mozgolódni. Finoman azért megszorítom a kezét, hogy érezze, mennyit jelent nekem, hogy itt van. Talán ez még az alvásnál is többet segít. De azért, ha megtámadnak az álommanók, nem fogok tiltakozni.
- Remélem Ericnek nem esett rosszul, hogy lemondtam a mai programot. Tegnap nagyon lelkesen ajánlgatta a fagyijait. - állítja, hogy ő maga készíti, és ugyan még sosem láttam a konyhában a mosogatáson kívül bármit is csinálni, de elhiszem neki. Ugyanis nagyon jól esett, hogy kifejezetten nekem akart fagyit hozni.
- Rendben. - a víz biztos jót fog tenni, és remélem jól is fog esni. Más ételre vagy italra egyelőre nem tudok gondolni. Az viszont, hogy ennek talán más oka van, mint eddig gondoltam, csak akkor jut eszembe, amikor Marcel végül elmegy vízért. A gondolatok sűrű egymásutánban kergetik egymást a fejemben, és ez talán Marcel számára is nyilvánvalóvá válik, amikor csak halvány “köszönöm” érkezik válaszként a pohárra, és le is teszem az éjjeli szekrényre anélkül, hogy innék. Hirtelen egyáltalán nem tűnik fontosnak a víz.
- Öhm… - nem válaszolok azonnal, mert próbálok rájönni, hogy vajon ugyanarra gondolunk-e. És arra jutok, hogy valószínűleg nem. Ő biztos arra gondol, hogy valami komolyabb bajom van. Ez talán jobb is így. Hiszen biztosan nem sikerült még, ezért nem akarom, hogy reménykedni kezdjen. De mi van, ha mégis az történt, amire én gondolok? Vagy én is csak reménykedem? A bázisunk orvosának említettem, hogy mit tervezünk, és ő azt mondta, hogy az én koromban ez már időbe telhet. Ha egyáltalán sikerül… Ezért sem gondoltam rá, hogy máris szükség lenne valamire, amivel meg lehetne bizonyosodni arról, hogy ez milyen rosszullét is valójában…
- Szerintem várjunk még. - ha kimondom, hogy miért, akkor tudni fogja, hogy nekem milyen lehetőség jár a fejemben. És azt nem akarom. Mert, ha mégsem, akkor csalódni fogunk. Én biztosan… De valahogy mégis ki kéne deríteni, hogy mi a helyzet… Akkor viszont csak egy megoldás van.
- El tudnál menni a gyógyszertárba? Mielőtt felhívnánk az orvost inkább… itthon kéne tesztelni valamit. - most már bánom, hogy én nem gondoltam rá. Most itt lenne kéznél, és nem kéne ki tudja mennyit várni. Ugyanis most már tudni akarom, bármi is a válasz. Ha nem, akkor tudni fogom, hogy még türelmesnek kell lennem. Ha viszont igen… Nem, az képtelenség. És ezért sem fair, hogy éppen Marcelt kérem meg, hogy menjen el a gyógyszertárba. De én most képtelen lennék rá… Ááá… ez így sehogy sem jó. Ráadásul már azt sem tudom elrejteni, hogy mennyire feszült vagyok. Ugyanis önkéntelenül nyúltam a vízért, és húzóra megittam az egész poharat. A levegő is sokkal élesebben kúszik ki a tüdőmből, mint korábban, viszont egy valamiből nem engedek. Marcelre nézek, minden pillanatban, és figyelek arra, hogy benne vajon mi zajlik le. Meg igyekszem nem rázúdítani az érzelmi vihart, ami most bennem van…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Fri Nov 25, 2022 9:09 pm

Terra - JövőThe best future ever

- Ennek a részének nagyon örülök. - mosolygok rá, annak ellenére, hogy a tekintetem nem követi a mosolyt. Az még tele van aggódással.
Ha ő feküdni szeretne, az nem a legjobbat jelenti. Vajon anyát is így megviselte, amikor várandós volt velem? Továbbra is óvatosan karolom át Oliviát, tartva attól, hogy bármikor összecsuklik.
- Bizony, hogy ráér. Éppen ezért te sem foglalkozol vele. Mindent magad akarsz megcsinálni, pedig már én is itt vagyok - kis híján a ketten vagyunk rá-t vágom rá, de azzal nagyjából szerintem mindent elárulok, szóval inkább máshogy fejezem a mondatot. S egyben utalok rá, hogy már megint túlcsinálja a dolgokat. Erről volt, aki leszoktasson, s ezért hálás vagyok neki, még ennyi év távlata után is.
Nagyon gyengéden veszem a karjaimba. Aggódom azon, hogy ezzel elrontok valamit.
A kérdésre megállok, éppen kifelé mennék, hogy pihenjen, s melléülök az ágyra, megfogom a kezét, ha szeretné.
- Persze. - összekulcsolom ujjainkat, s úgy nézek rá. Csajok, ne készítsétek ki anyátokat, rendben?
- Ez nagyon jó ötlet, támogatom. - sokkal inkább az orvost, aki szintén a látók táborát gazdagítja, ezért is választottam őt, s javasoltam Oliviának is. Ha meglátja, érteni fogja, miért jövünk, az nem baj, ha nekem is újdonságként jön a hír. Olivia egészsége a fontos, s a lányoké.
- Hozok hideg vizet. - gondolatban ugranék is, ám anyám szavai jutnak eszembe. "A férfiak az egész világot leteretenék szeretett nőjük lába elé, ám az csak mindössze annyit szeretne, hogy legyen mellette, s fogja a kezét, ölelje át." Bölcs tanácsnak tartom, s még maradok mellette. Aztán inkább meggondolom magam. Az a jó, ha a víz is van mellette, hiszen kérte. Anyám arról nem beszélt, mi van, ha kér is valamit, s a másik meg nem teljesíti. Így inkább mégis megyek.
Hideg vizet kért, azt is töltök számára egy pohárba, s sietek vissza.
- Itt is van. - ha elveszi tőlem, átnyújtom neki, ha most nem kell neki, akkor az éjjeli szekrényre teszem. Feljebb ült, tehát jobban lehet. Valami mégsem teljesen kerek.
- Igen? - leülök megint mellé, s úgy figyelek rá.
Nagyot dobban a szívem, ahogy felteszi a kérdést. De én balga akkor nem kérdeztem rá... várjunk-várjunk, azt mondták, minden rendben lesz. De hogy lesz rendben minden? Ahhh..
- Az benne van a lehetőségben, én jól vagyok. Hívjam fel mégis az orvost? - érdeklődéssel nézek rá. Annyira türelmetlenül várom már magamban, hogy megtudja! S a szívem szakad meg abban, hogy nem mondhatom meg neki, hogy miért is érzi magát most úgy, ahogy! S bárcsak tudna beszélni a lányokkal is! Igaz... azt én is szeretnék...

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Mon Nov 14, 2022 11:40 pm

"The future you see is the future you get"

Nagyon kellemes meglepetésként ért, hogy Marcel hazajött, hiszen nem kértem tőle ilyet. Ez csak egy egyszerű gyomorrontás. Legalábbis próbálom magammal elhitetni, hogy gyomorbaj és… kimerültség. Azért sűrű napok vannak mögöttem, bár az tény, hogy talán ennyire nem…
- Fizikailag nem, de lelkileg nagyon is. - főleg, ahogy érzem végig simít az arcomon és a hajamon… Nagyon jó érzés, és tényleg jobban érzem magam tőle. Ha tudnék én még maradnék is így, de állni nehézkes. A fekvés és azon belül is az alvás, ami nagyon vonz most.
- De. Az ágy, határozottan jó ötlet. - én is gondoltam rá, de nem tudtam összeszedni rá az erőt. Beértem volna a kanapéval is. De az ágy határozottan kényelmesebb, és ott arra is van esély, hogy egy idő után elalszom. Bízom benne, hogy az abban is segíteni fog, hogy fizikailag is jobban érezzem magam.
- Ráér. A nagyját, már megcsináltam. - biztos, hogy vannak még szétmarcangolt wc papír darabok elszórva, de a legnagyobb kupit már eltüntettem. Ezért sokkal jobban örülnék annak, ha Marcel inkább velem maradna egy kicsit…  és persze már az is nagyon jól esik, hogy segít nekem eljutni a hálószobáig.
- Inkább velem maradnál egy kicsit? - ha dolga van, természetesen megértem, de biztosan hamarabb el tudnék aludni, ha ő is velem lenne. Főleg, ha már hazajött. Hálásan mosolygok rá, amikor azt mondja, hogy szóljak, és jön. Egy gyomorrontás miatt természetesen sosem rángatnám őt haza, de nagyon jól esik, hogy ezt felajánlja.
- Egyelőre nem. Szerintem egy kiadós alvás és egy kis diéta után jobban leszek. Ha mégsem, akkor majd holnap felhívom az orvost. - régebben mindig anyut hívtam először, hiszen ő házi orvos volt. De már leszoktam róla, mert tudom, hogy mit mondana. Menjek el orvoshoz...
- Ennek örülök. - a mosolyom most határozotabban ragyog fel. Megnyugodtam, hogy ő jól érzi magát. Majd idővel biztosan én is jobban fogom magam érezni. Úgy tűnik nekem már nincs vasból a gyomrom, mint régen. Bár nem is ez zavar annyira, hanem az, hogy semmi erőm… ha Marcel nem segítene, valószínűleg bezuhantam volna az ágyba. Így viszont szépen finoman érkezem meg, és már az oldalamra is fordulok, hogy kissé összegörnyedve tudjak feküdni.
- Inkább csak egy kis hideg víz. - az most tényleg jól esne, de az sokkal jobb, ahogy a kezem fogja. Ezért én nem is engedem el, addig, amíg nem akar távozni. Akár marad még, akár hoz nekem végül vizet, a fogaskerekeim mindenképp elkezdenek pörögni. Mert én teljesen meg voltam eddig győződve róla, hogy a reggeli tej a ludas a történtekért. De ha ő jól van… és az is, hogy ennyire gyenge vagyok… Talán mégsem ártana egy orvos. Vagy… Hirtelen villan be valami. De az nem lehet. Még nem…
Felülök az ágyban, és még a szememet is becsukom, olyan erősen gondolkodom. Már tegnap reggel is kavargott a gyomrom. Nem annyira, mint ma, de tegnap tényleg nem ettem semmi olyat, ami erre okot adna. És van még más is... Amivel nem foglalkoztam, hiszen teljesen normális, hogy ennyi idő és komoly változás után felborul egy kicsit a rendszer. Szóval önmagában ezt még nem is kéne túl gondolni. De ez plusz a rosszullét és gyengeség…
- Marcel? - akkor szólok hozzá, amikor már biztosan a szobában van, és amikor rám figyel, folytatom.
- Szerinted van rá esély, hogy… nem a reggeli miatt érzem magam rosszul? - hiába jutottam arra a következtetésre, hogy ez akár reális esély is lehet, még mindig nem tudom elhinni. Hiszen mintha csak tegnap lett volna, hogy eldöntöttük, bővíteni szeretnénk a családunkat. Nem lehet, hogy máris… sikerült. Ezért nem akarok hiú reményeket ébreszteni Marcelben. És magamban sem. De… mi van ha mégis eljött az ideje?

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Mon Nov 14, 2022 10:22 pm

Terra - JövőThe best future ever

Azért az aggodalom kiül az arcomra, ahogy meglátom. Annak ellenére, hogy tudom, rendben lesz minden, azért nem feltétlenül kell, hogy így nézzen ki, vagy érezze magát. Lehet valamit tenni abban, hogy a teste.... vagy esetleg nem akarja? Nem, azt nem hiszem. Akkor viszont a teste annyira nem igazán örvend neki? Lehet, el kéne menni orvoshoz, mert bár nem mondták, hogy szükséges, lehet, alapvetőnek vették, hogy elmegyünk? Mit tegyek, hogy ne legyen feltűnő?
- Igen? Nem igazán nézel úgy ki, mint aki jobban van. - aggódón simítok végig arcán, haján.
- Nem akarsz inkább visszabújni az ágyba? - adok puszit a hajára, érzem, ahogy erőtlen.
A mutatott irányba nézek, s elmosolyodom. Akárhogy is mondják, a macskák nem valók várandós nők közelében, én úgy érzem, hogy ők is azért jöttek hozzánk, hogy védjenek bennünket. Minden rossztól. S csak a jót hozzák be. Meg a kupit. Időnként.
- Tudják ők nevek nélkül is. Majd eltakarítok én, de előbb ágybabújás. - nézek rá jelentőségteljesen, s kezem már nyúl alá, hogy átkaroljam, hátánál vállánál, nagyon óvatosan. Láttam, hogy nehéz tartania magát, ha így nem lesz baja, akkor inkább menjünk így. Még kapaszkodnia sem kell belém.
- Bármikor. Szólsz, s jövök. Az orvosnak is szóljunk? - nem egy puhítgató és köntörfalazó jellem vagyok, és most azért éreztem, hogy nem kéne ajtóstul úgy rohanni a házba, hogy még jobban ráhozzam a frászt.
- Nem, nem éreztem. - már a nyelvem hegyén volt az a válasz, hogy életem egyik legcsodásabb napja volt, ám ahogy most ránézek.... Kérlek, bárki is vagy te odafenn, ne viselje meg a várandósság, legyen élmény és öröm neki!
Ha engedte, hogy felvegyem, közben már a hálószobába érünk, ahol óvatosan lefektetem, s mellé ülök az ágyra.
- Egy jó kis csodaleves? Vagy kávé? Melegvizes palack? - a rövidet is mondanám más esetekben, de most nem hiszem, hogy jó lenne.
Kezét fogom meg, s összekulcsolom ujjainkat.

To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Olivia West Sun Nov 06, 2022 8:31 pm

"The future you see is the future you get"

Természetesen senki sem szeret betegeskedni, de én különösen nehezen viselem, amikor ledönt valami a lábamról. Nem is feltétlen amiatt, mert így nem tudok dolgozni, bár tény, annak sem örülök, amikor cserben kell hagynom a fiúkat. Inkább az nyomaszt, hogy nem tudok itthon sem helytállni, és nem tudom ilyenkor megadni Marcelnek azt, amire szüksége van. Azért megpróbálok mindent, és ezt az is mutatja, hogy a vacsorát sem alibiztam el, hiába lett volna egyszerűbb csak rendelni valamit, és hiába tett volna jót a gyomromnak ha nem nézek rá egy darabig semmilyen ételre. Én akartam készíteni, pontosabban előkészíteni a vacsorát, akkor is, ha ehhez számos segédeszközt és persze energiát fel kellett használnom. Megérte így is, mert tudom, hogy örülni fog neki én pedig… majd pihenek később. A kanapén, mert a hálószobáig biztos, hogy nem mászom el.
Viszont mielőtt elérném a kanapét hallom, ahogy nyílik az ajtó, ezért megállok ott, ahol vagyok, és a konyhaszigeten támaszkodok meg. Hiába érzem magam szörnyen gyengének, egy mosoly ösztönösen az arcomra kúszik, mert csak egy valaki léphet be ilyen magabiztosan a házba. Mikor meg is látom, óvatosan elengedem a pultot, és kissé görnyedve ugyan, de teszek néhány lépést Marcel felé. Mintha kitalálta volna, hogy mire vágyom a legjobban át is ölel, és a szokásosnál most picit jobban támaszkodom rá, mikor én is köré fonom a karjaimat.
- Szia. Nem, de most már sokkal jobb. - valóban így gondolom, de ehhez kell az is, hogy még szorosabban öleljem Marcelt, és a vállgödrébe is belefúrjam az arcom. Egészen sokáig így maradok, ha engedi nekem, de idővel persze elengedem, mert nem esik most túl jól állni.
- Még nem tudtam az alvó állapot közelébe sem eljutni. Feladatot adtak. - jelentőség teljesen bökök a fejemmel Bogyó irányba, aki éppen az egyik kismacskában próbálja tudatosítani, hogy bármilyen csábító is, de a füle nem játék.
- Azt hiszem ideje lenne nevet adnunk a kismacskáknak. Csak, hogy tudják pontosan kinek is szól az “ejnye”. Mondjuk ma szerintem pont mindegyiknek. - nagyon azért nem tudok haragudni rájuk. Sőt. Egyáltalán nem haragszom. De a maradék erőm is elfogyott, ezért a nappali felé veszem az irányt, és kényelmesen elhelyezkedem a kanapén. Remélem, hogy Marcel is velem tart, mert nagyon jól esne hozzábújni egy kicsit. Mégis, először Marcipán éri el a kanapét, és mindenkinél gyorsabban az ölemben helyezkedik el. Most nem esik jól, de hagyom egyelőre, ha legalább Marcel vállára rá tudom dönteni a fejemet.
- Köszönöm, hogy hazajöttél. - ezt remélni sem mertem, és nem is kértem tőle. Mégis, nagyon hálás vagyok érte, és leginkább boldog, mert ez legalább jó a mai napban. Szívesen adnék egy csókot is Marcelnek, mert hiány érzetem van, amiért nem tudtam úgy üdvözölni, ahogy szerettem volna, de ez most nem az a perc, amikor ez alkalmas lenne.
- Te nem érezted rosszul magad ma? - remélem, hogy neki nincs semmi baja, de ugyanazt reggeliztük, így lehet, hogy neki sem a mai a legfényesebb napja. Ha viszont igen, akkor velem van a baj, és az alapján, hogy mennyire pocsékul érzem magam, talán nem is kicsi. Nem is emlékszem rá, hogy mikor volt utoljára, hogy ennyire elszálljon minden energiám.

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Marcel Montgomery Sun Nov 06, 2022 7:26 pm

Terra - JövőThe best future ever




Ha bárki is látna most a bandából, egészen biztosan hülyének gondolna. Az még egy dolog, hogy egy kényelmes fotelben ülök, lehunyt szemekkel. Ültem kényelmetlen széken is az egyik segítőnél, míg gondolatban a sarokba nem vágtam a széket, mikor kijelentette, azért alkalmaz kényelmetlen széket, hogy ne aludjanak be a tanítványai. Egy hónap múlva meg azon volt felháborodva, hogy volt egy hétvégi tanfolyamon, és volt képük kényelmetlen, használt széket adni, és osztozkodni kellett asztalon. Ránéztem, s elég erős volt bennem a kísértés, hogy rámutassak a székre. Akasztják a hóhért. De csak délidőig, mert az egy órás ebédidőben bevágtam magam a kocsiba, elmentem a nagyon közel lévő boltig, és vettem egy kényelmes, összehajtható széket, és húsgombócot, amit előtte ettem meg. Vegeterániánus. De addigra már annyira tele volt a hócipőm vele, s csak azért nem mentem haza, mert ettől függetlenül a "tanfolyam" hatásos volt. Igaz, a segítőimet továbbra sem láttam, és az első után egy hónapig másfelé forogtam, a második etap helyretette bennem némileg a dolgokat. De utána más jött az életembe, vagyis én választottam ki, és bevallom, ez sokkal jobb. LÁTOM, és nem a másik látja, ÉN látom, amit eddig nem, és nagy szükségem volt rá.
- Ezt egyszerűen nehéz elhinni. - elgondolkodva nézek rá, aztán kicsit feljebb, ahogy az egyik segítőm éppen repked. Ha valaki ezt nekem tíz évvel ezelőtt elmondja, akkor tényleg nevetek. És most itt repked felettem, és kifejezetten szívemet melengeti sajátos humora és hatalmas szíve.
Nem az első alkalom, hogy nála vagyok, és már az első után még spontánabban jöttek elő az emlékek.
A szám fülig ér.
- Ezt a legnehezebb véghez vinni. De ahogy látom, eddig is egészen jól kezelted a helyzetet. Azért egy mentes sört bontsunk fel az ünneplésre. - ami kettő, én is kapok egy teljes üveggel.
- Köszönöm, hogy beszélhettem velük. Nagyon érdekes ez a szülő választás, és így már sokkal több mindent értek a saját életemből is. - s legfőképpen azt, hogy a két kölöknek mekkora lelkük van, és nagyon is sajátos humoruk. Alig várom, hogy megjelenjen bennük ez a humor.
Pittyen a mobilom, a munkám miatt nem kapcsolhatom ki, de meg sem kell néznem, ki írt. Most már ezt is meg tudom állapítani.
- Azt hiszem, kezdődik. - de egyáltalán nem az az izgatottság van bennem, mint a legtöbb újsütetű apukánál. Tudom, hogy nem lesz baj, s azt is tudom, miért minket választottak, s hogy milyen feladataik vannak. Persze, vannak bizonytalansági tényezők, de az izgalom inkább azért van, nehogy eláruljam magam.
Pittyen egyet, aztán még egyet a mobilom.
- A barátok is drukkolnak. - erre elnevetem magam, s felhajtom a sör másik felét.
- Én inkább csak azt szeretném tudni, mit vigyek neki.
- Kérdezzük meg a Felsőbb Énjét, mire van most szüksége. - s amint meghallom a szükségeseket, de leginkább azt, hogy egy öleljem, máris felállok a fotelből. Még volna időm, de nem ez a fontos most.
A boltban egy ideig nézegetem, melyik is lenne a legjobb, meg mik, és válaszolok mindenki üzenetére is, teljesen széles vigyorral. Azt azonban még máig sem tudom megmondani, miért olyan nehéz Olivia testvérére ránézni. Fényes, alig látom az arcát.
Ahogy nyitom az ajtót, előbb a konyha felé megyek, s ha ott találom, ott köszönök Oliviának. A nappaliból Marcipán néz fel az alom mellől, olyan büszke arccal, azonban láttam reggel, hogy sokkal izgatottabban tekergett Olivia körül, és már akkor tudtam miért. Ezért is kérdeztem rá most a segítőnél.
- Szia! Minden rendben van? - Olivia közelébe megyek, s ha át tudom ölelni, megteszem.
- Nem akartalak felhívni, nehogy felébresszelek. - a hangomat azért irányítanom kell, hogy az izgatottság és a még nagyobb gyengédség és óvás ne érződjön. Azonban a kis huncutok azonnal megélénkülnek, ahogy meghallják a hangom. Képtelenség nem vadalmaként vigyorogni.


To:Olivia
by emme

Marcel Montgomery
Marcel Montgomery
Emlékező

Age : 36
Origin : Terra
Skills : Genetika, Gyógyítás, Telepátia, Tüz elem
Profession : Vadászpilóta
Play by : Chris Pine

https://elementals.hungarianforum.com/t9-marcel-montgomery#13

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty The future is bright

Post  Olivia West Sat Oct 29, 2022 9:53 pm

"The future you see is the future you get"

Még sosem fordult elő velem, hogy amiatt kellett egy munkanapot már a közepén ott hagyni, mert rosszul éreztem magamat. Természetesen arra már volt példa, hogy valami ledöntött a lábamról, és kénytelen voltam beteget jelenteni, mielőtt beértem volna a bázisra, de arra, hogy egy szimulációs gyakorlat közben nem csak szünetet kellett kérnem, de végül teljes visszavonulást is, egyáltalán nem volt még példa. Győzködtek is a fiúk, hogy nézessem meg magam az orvossal, de nem akartam engedni nekik, mert amellett, hogy pocsékul érzem magam, a fáradtság is teljesen levert a lábamról. Ezért tisztában voltam vele, hogy a legjobb orvosság az lesz, ha haza megyek és kialszom magam. Legfeljebb, ha holnap is rosszul érzem magam, akkor elmegyek egy orvoshoz is. Az mondjuk igaz, hogy már tegnap reggel sem voltam kifejezetten friss, de az idővel elmúlt, így nem is hoztam fel senkinek. A mai nyavaja viszont makacsul ragaszkodik ahhoz, hogy minden erőmet elszívja, így csak reménykedem benne, hogy az alvás tényleg elég lesz majd.
Ezért minden intelem ellenére hazafelé vettem az irányt, csak Marcelnek küldtem indulás előtt egy sms-t, miszerint hazamegyek, mert a tej és a műzli nem minden esetben jó reggelinek. Azt is megírtam neki, hogy valószínűleg aludni fogok, és lemondom Eric látogatását, ha nem bánja. Tegnap még nagyon is jó ötletnek tűnt, hogy hoz nekünk, vagyis valamiért kifejezetten nekem fagyit, de jelenleg gondolni sem merek rá. Így miután Marcelnek elküldtem az üzenetet, Ericnek is írtam egy kevésbé megfogalmazott, majd máskor bepótoljuk szösszenetet. Imádom Ericet, de ma csak Marcel társaságára vágyom, és az övére is most kivételesen úgy, hogy én pihenhessek közben.
Hazaérve viszont nem megy minden úgy, ahogy elterveztem. Megérzésem szerint Bogyó és a kismacskák bandát alapítottak, egyelőre még tetoválások nélkül, és közös erőfeszítéssel tesztelni akarták, hogy mekkora rendetlenséget lehet csinálni a fürdőszobában. Az eredmény: nagyot. Így kénytelen voltam először rendet tenni, és ha már így alakult, akkor a vacsorát is előkészítettem annyira, hogy már csak be kelljen rakni a sütőbe. Persze minden nagyon lassan ment, és többször is leültem közben, sőt, a vacsorát konkrétan úgy csináltam meg, hogy mindent az ebédlő asztalra pakoltam, és széken ülve készítettem elő mindent. Erre is utoljára akkor volt példa, amikor mindketten lebetegedtünk, és nem kicsit, hanem úgy nagyon… Most viszont csak ez maradt, és ez sem volt elég, ugyanis mire elkészültem, már annyi erőm sem maradt, hogy elmenjek a hálószobáig. A kanapé sokkal közelebb volt, ezért ott dőltem ki, sokáig bámulva magam elé, és persze kérve bárkitől, aki meghallgat egy röpke ima formájában, hogy minél gyorsabban el tudjak aludni végre. Viszont ez az utóbbi kérésem nem hallgattatott meg, így bármennyire is próbálkoztam elaludni, nem sikerült. Inkább a telefonomat kezdtem el nézegetni, kaptam-e a választ azóta bármelyik üzenetemre. Nagyon szeretném fel is hívni Marcelt, mert nagyon jól esne akárcsak a hangját is hallani, de nem akarom őt zavarni, és valószínűleg a keserves nyögdécselésen kívül amúgy sem tudnék sok mindent kipréselni magamból. Így csak csendben, vagy néha nem annyira csendben szenvedek és alvás híján valami figyelemelterelő filmet teszek be, és persze nagyon várom már, hogy Marcel is hazaérjen. Egy ölelés, most nagyon jól esne…

Marcel & Olivia

Olivia West
Olivia West

Age : 34
Origin : Terra
Skills : Nincs (Csodatétel, elemek (víz))
Profession : Repülős kiképző
Play by : Gal Gadot

https://elementals.hungarianforum.com/t8-olivia-west

Back to top Go down

The future is bright - Page 2 Empty Re: The future is bright

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum