Log in

I forgot my password

Latest topics
But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Big Change

Queil Gryth Wed Apr 24, 2024 8:00 pm

Go Round

Lyndar Onis Tue Apr 23, 2024 9:02 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Sat Apr 20, 2024 9:59 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

Some beatiful News

Mia Hamish Fri Mar 22, 2024 7:34 pm

Couch Potato

Grant Leclaire Wed Mar 20, 2024 9:14 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

Relation... SHIP

Frederik Spade Mon Mar 11, 2024 8:26 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm

Eye on the target

Eric Castor Fri Sep 29, 2023 8:29 pm

Letting go of the Past

Sekani Onis Thu Sep 28, 2023 11:36 pm

At Home

Olivia West Thu Sep 28, 2023 8:57 pm


Like a mirror

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Rose Jackson Tue Feb 21, 2023 10:55 pm

"I choose myself without any consolation."
The other side
A perfectly calm day
Neeem tetszik az irány, amerre haladunk. Megint hajózzak? Egy ismeretlen helyre? Ez számomra megengedhetetlen. De egyelőre nem szólok. Az is lehet, hogy nem talál semmi érdekeset, akkor meg minden aggódjak előre. Vagyis Dario minek aggódjon előre… Kettőnk közül azért ő az óvatosabb. Én pedig most a bölcs leszek, mert nem mondok vagy mutatok semmit, csak szimplán bólintok.
Az viszont megnyugtat, hogy hamar túl esünk a szekrényem bizar tartalmán, és rátérhetünk az üzletre. Az látszik, hogy ért hozzá, de ez még nem jelenti azt, hogy nem akar átverni engem. Sőt. És nem az a gondom, hogy elveszítek valamit, mert én nem kötődöm a tárgyakhoz. De azt nem szeretem, ha hülyének néznek. A tanácsban már stabil a helyem, de az azon kívüli életben… Még én sem tudom, hogy mit is akarok igazán, és csak sodródom. Erről pedig nem kell tudnia senkinek.
- Remek. - végre ehetünk. Annyira jó hír… Talán, ha előbb eszünk és utána nézelődünk nekem sem lett volna ennyire sietős a dolog, de mivel eljutottam arra a pontra, hogy a nyálam kis híján csorog a tárgyakra, és nem a jellegük miatt… Fülig ér a szám, amikor végre elindulunk az ebédlő felé. Először persze az italokat készítem elő, mert mégiscsak van egy vendégem, de miután a poharakat az asztalra raktam, már melegítem is a húsgombócokat. Ajj…. csak legyen már kész…
- Öhm… szinte mindent ajándékba kaptam. Gondolom az elbűvölő személyiségem miatt. - nem éppen. Ez egyszerű diplomácia. Én is szoktam csecsebecséket osztogatni. Ezt viszont nem fogom ecsetelni, még akkor sem, ha biztosan egyértelmű a számára, hogy tényleg nem a személyiségem az oka a rengeteg ajándéknak.
- Milyen italt hozhatok? - van itthon szinte minden, így nem igazán tud olyat mondani, amiből hiány lenne. A húsgombóc készlet viszont korlátozott legalábbis ahhoz képest, hogy én most mennyire éhes vagyok. Ezért, ha választott italt az asztalra teszem az üveget, de mielőtt töltenék is, előbb hozom az ételt. Egy nagy tálat rakok középre, és egy tányért elé, evőeszközökkel. Nekem persze nem kell villa, a tányér is csak azért, mert itt van.
- Nekem ez a kedvenc ételem, így ebből nem olyan nagy a választék. Remélem, azért ízleni fog. - Dario direkt a kedvemért megtanulta, hogyan kell csinálni. Először nem örült a dolognak, de amikor rájött, hogy a készítése közben falatozhat is… azóta mindig ő csinálja, és most is az ajtóból figyeli, hogy marad-e majd neki is. Ha nem, akkor… majd csinál még remélhetőleg. Italt pedig töltök Alexandernek is mielőtt helyet foglalok vele szemben az asztalnál, és a kezembe veszem a saját teli poharamat.
- Nos… akkor az egészségünkre. És egy remélhetőleg sikeres üzletre. - ha akar, akkor koccintok is vele, egyébként én már nagyon lelkesen nézek a… húsgombocós tál felé. Néhány korty pezsgő után (magamnak ugyanis biztosan azt töltöttem) ezért magamhoz is vennék pár húsgombócot… de mégis csak kéne villa. Ajj már… Megint az evőeszközökhöz tipegek.
- Melyik tárgy keltette fel a figyelmét? - kérdezem, amikor már tényleg minden készen áll a falatozáshoz, és az első tíz gombócot a tányérra is pakoltam. A villát persze leraktam, mert egyben eszem meg, ahhoz nem kell evőeszköz. És teli szájjal ugyan, de még így is mosolyogva nézek Alexanderre, ha válaszol nekem. Annyira finom ugyanis a húsgombóc…
Pegasus
Alternatív
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Emyr Algan Tue Mar 14, 2023 10:53 pm

What comes

around...

Rose - Parallel dimension

Ha esetleg hazudna, sem foglalkoznék azzal, csak akkor és azzal a tárggyal kapcsolatban, ami hozzám kerül. Annak a története érdekel, be is fog kerülni a gyűjteményem naplójába.
- Valami erőset. - már ittam egy adagot a hajómon, így nem igazán vágyom ma többet fogyasztani. Mindent mértékkel, de az kiélvezni.
A tál húsgombócra úgy nézek, mint a véres rongyra szokás. Az édességet jobban kedvelem, sütemények formájában. Magvak is jöhetnek, egy avian haver nagyon rájuk szoktatott...
Így tányért arrébb is tolom, ellenben a poharat magam elé.
- Köszönöm..- vizet is kéne innom. Majd a hajómon.
- Az ital tökéletesen megfelel.
Felveszem a poharat, s megszagolom előtte az italt. Az ízélményhez az is hozzájárul, s felkészít arra, mit fogadok be. Mmmm.. ezt kortyolgatni érdemes, akkor adja ki az igazi ízét. És nem a húsgombóccal, az biztos.
- Egy sikeres már megvolt. - így aztán arra lehet inni. Fel is emelem a poharam.
- És a kedves barátja? Nem csatlakozik? - úgy nézek körbe, mintha természetes lenne, hogy jön és koccint.
Most akarjam egyáltalán az üzletet, vagy sem? Annyira nem voltam az egész körítéstől elragadtatva, de nem is az érdekelt, sosem. De az a kristály nagyon sokat tud segíteni.
- A kristály foglalkoztat. Azt hogy sikerült megszereznie? - tudom, mondta, ajándék. De milyen? Kitől, hogyan és a miértet se hagyjuk ám ki.
Kortyolok egyet az italból, s köhögni is kezdek. Ez erősebb, mint gondoltam.
- Ez jó erős. - szinte csak lehellni tudom a szavakat.
Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Rose Jackson Wed Mar 15, 2023 12:00 am

"I choose myself without any consolation."
The other side
A perfectly calm day
Erős italt kér. Még szerencse, mert nagyobb mennyiségben csak erős italaim vannak. Ritkán engedhetem el magam igazán, ezért ha van rá lehetőségem, akkor nem olyasmivel pusztítom magam, amivel nyugodtan lehetne virágokat is locsolni. Akkor más üssön. Ezért gond nélkül tudok neki választani valami erős italt, és mivel itthon vagyok és Dario is vigyáz rám, most én is nyugodtan kortyolgathatok.
- Rendben. - megkapja az italt, aztán a húsgombócot és… mi ez a nézés? Ennyire nem éhes? Azt megértem, de azt, hogy valaki nem szereti a húsgombócot… Már kevésbé. Azonban szó nélkül hagyom, mert nagy előnye annak, hogy végül a tányért is eltolja, hogy így több marad nekem.
- Nincs mit. És rendben. - még a vállamat is megvonom, erőszakoskodni ugyanis nem fogok. Azt viszont nem várhatja el tőlem, hogy éhezzek, ezért én teljes nyugalommal állok neki a falatozásnak is. Nagyon jól esik, és biztos vagyok benne, hogy ezt látja is rajtam. Nem baj. Ha a rózsaszín boát is látta akkor az a legkevesebb, hogy még a nyami-nyami hangjaimat is hallja.
- Ez igaz. - mivel emeli a poharát én is azt teszem, és koccint…anék vele. De ő a pillantásával Dariot keresi. Azonban mivel túl vagyunk a színjátékon, és pont igen éles minősítést használ rá, nevetni kezdek. Szolidan.
- A kedves barátom? - még kétszer-háromszor megrázkódom a nevetéstől aztán sikerül abbahagynom, és Dario felé fordulok.
- Dario. Mi barátok vagyunk? - kérdezem mosolyogva. Ő meg természetesen továbbra is balta arccal áll a közelemben.
- A jobb napjaidon igen. - bírom az őszinteségét. Azt hiszem ez pontosan így van. Egy valami viszont még nem tiszta.
- És ma jó napom van? - játékosan még a szemöldökömet is felvonom néhányszor. A poén viszont csúnyán elhasal.
- Nem. - még csak meg sem rezzent az arca. Ettől én újra nevetni kezdek. Magamban pedig igazat adok. Az egyetlen jó dolog, hogy Alexander végül haza tudott hozni. A többi része a napnak úgy volt szar, ahogy van. A húsgombócban viszont még nagyon reménykedem.
- Mindegy. Gyere és igyál velünk egyet. - szó nélkül megteszi, de ő ahelyett, hogy az erős italból töltene magának, egy pohár vizet hoz, és azzal akar koccintani. A széken viszont helyet foglal, természetesen mellettem. Már nem is tagathatnám, hogy a testőröm. A víz teljes mértékben elárulja. Ugyanis ő nagyon is tud inni, csak akkor nem szokott, amikor vigyáz rám. És most nagyon figyel azért. Annak köszönhetően, hogy mellettem ült le, már le sem veszi a pillantását Alexanderről.
- Óóó a kristály… az trükkös volt. Szépen mosolyogtam egy kentaurra a Centauruson, és odaadta nekem. - ez tulajdonképpen igaz. Nagyon vigyorogtam. Formás kentaur volt. Persze nem ezért, hanem mert szükségem volt a tanácsaira. De ő éppen a mosoly után adta át nekem a kristályt. Aztán én is átadtam neki egy ajándékot, amit a tanács küldött, és tárgyalni kezdtünk. Ettől függetlenül én biztos a mosolyomra kaptam a kristályom.
- Tegeződjünk előbb, és akkor elárulok mindent, amire kíváncsi. - ismét megemelem a poharam, és koccintanék. Ha esetleg kiürül a pohara, akkor töltök neki előtte persze. Az enyém még okés. A húsgombóc fogy, de az ital azért még nem annyira.
- Erősre szólt a rendelés. - de puhaaaaa… hát én ezzel torkot szoktam öblögetni. Mar, de akkor is. Egyelőre viszont egy mosolynál több nem árulja el, hogy most ébredtem rá, hogy simán az asztal alá tudnám inni. Mondjuk ezt érdekes lenne ki is próbálni…
- A kristályra visszatérve… fogalmazzunk úgy, hogy diplomáciai ajándék volt. Én is adtam valamit, és ő is. De ez nem olyasféle csere volt, mint amire mi készülünk. - nagyjából ez, amit biztosanságosan elmondhatok. És azért ezen kijelentésem után is ránézek Dariora, rosszallást keresve. Szerencsére nem találok. Gondolom ő úgy van vele, hogy mondhatok bármit, ha gáz lesz, majd ő leveri Alexandert torzsáig. Mondjuk ezen az alapon tényleg elmondhatok akár mindent is magamról. Majdnem mindent…
- Engem is érdekelne, hogy mi lenne az ajánlat cserébe a kristályért? - először arra vagyok kíváncsi, hogy ő mit ajánlana. Már az is sokat mond. Aztán persze ettől függetlenül is körbenéznék a portékái között. Csak nem valami másik bolygón… Nagyon nincs kedvem most innen bárhova is elmenni.
Pegasus
Alternatív
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Emyr Algan Sun Apr 02, 2023 9:15 pm

What comes

around...

Rose - Parallel dimension

Csak elmosolyodom a nyammogásra. Szeretem, ha valaki élvezi az életet, az ételt.
Végigvárom a jelenetet, közben hol a “barátra”, hol rá esik a tekintetem. Nem foglalkoztatnak a színjátékok, a dolgok története érdekelnek. És ha a “barát” nem iszik, akkor nem iszik.
A nemre elnevetem magam. Nem igazán zavar az sem, ha valakinek pocsék napja van, nem rám tartozik, ha rajtam akarja kiélni a nyűgét, akkor nagyon rossz macskára tett, mert kivágom, mint a fajtámat... a dolgát végezni.
Víz.
- A színészetet még tanulnod szükséges. Ha szeretnéd. - azért koccintásra emelem a poharamat Dario felé is, van még mit kiinnom a pohárból.
Na ne már.
- Csak ennyi? Miért kellett, hogy tudta meg hol van, s miként jutott oda? Hol volt a kristály? - kezdem sorolni, mi is adja az igazi történetet. Hát még sztorizni sem tud?
- M, fair ajánlat. - meglepődöm, hogy tegeződne, részemről teljesen rendben van. Emelem is felé a poharam, s meglep, hogy előtte kapok bele italt, igaz, mostanra már megcsappant.
- Jogos, nem panaszkodhatom. - most már elért az íz is erőben, vágok is egy arcot. Bírom az italt (nem), csak az ízek nem érnek el egyből.
- Igen? - már csillognak is a szemeim, a poharat is leteszem, s úgy figyelek.
- Di... diplomáciai? - óhha, az nem jó. Meglátják nálam, megszabadítanak a bundámtól.
- A diplomáciai ajándék maradjon csak nálad. Nem kívánok kivillantani egy háborút bolygók között, ha kiderül, nincs nálad, vagy az, hogy nálam van. - óhhhohó, van, ami még nekem is meredek ám.
- Ezennel azt hiszem, köszönöm az ajánlatot, visszalépek a kéréstől.
Meg így magától az üzlettől is, hiszen ki a fene akarja magára haragítani két bolygó haragját? Ó, nem-nem.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Rose Jackson Mon Apr 03, 2023 7:34 pm

"I choose myself without any consolation."
The other side
A perfectly calm day
A színjátéknak már vége és a magam részéről ezt nem is igazán bánom. Sőt. Úgy ahogy van, unom az óvatoskodást, meg azt, hogy a saját személyiségemet kell minden alkalommal aludni küldeni, amikor a munkámat végzem. De pechemre a lázadó hajlamon kívül van még egy bosszantó tulajdonságom. Nem akarok csalódást okozni azoknak, akik felelősségteljes megbízást adtak. Vagyis marad az, hogy időnként egy másik macska bundájába bújok, aki még csak nem is igazán szimpatikus.
- Igazából nem szeretném. Ha lehetne elengednék mindennemű színjátékot. - szerintem az már világos a számára, hogy takargatok valamit, de ha nem, most egyértelművé tettem. Mert nem arról van szó, hogy szupertitkos az, amit csinálok, de a biztonságom érdekében azért nem osztogathatom az információkat úgy, mint Dario a húsgombócot a főzős napokon. Előbb meg kell bíznom az adott illetőben, és csak utána jöhet akárcsak egy olyan szimpla tény is, hogy tanácstag vagyok. Az ilyesmihez pedig idő kell meg… igazából még egy csomó minden, mert manapság már tényleg nem bízom meg akárkiben. Alexandert egyelőre nem ismerem így szó sem lehet arról, hogy eláruljam ki vagyok. Már pedig a kérdései… igazából odavezetnének, hogy előbb vagy utóbb az is kiderüljön. Ezért is javaslom, hogy legalább tegeződjünk, mielőtt olyasmit mondok, amiből még több mindenre rájöhet velem kapcsolatban.
- Akkor egészségedre. - emelem a poharam, és szólítom meg most már egy kicsit barátságosabban. Hiába ez csak egy apróság, nekem számít. Nem tudok feloldódni, ha magázni kell. Pedig most itthon vagyok, és nagyon lazítani szeretnék. Jómagam ezért is fogyasztom lelkesen az italt is az étel mellett. Dario majd figyel rám, és persze Alexanderre is.
- Igen. Nem az volt a fontos, hogy pontosan mit is adunk egymásnak, hanem a gesztus. Afféle hangulatalapozó. - jobban kedvelem az ilyen esetekben az italt, mint hangulat generáló, de ha a tanácsot képviselem… akkor azért nem lehet olyan ereszd el a hajam bulikat tartani, még akkor sem, ha sikerül jó viszonyba kerülni azzal, akihez megyek, vagy aki hozzám jön. Alexander most épp hozzám jött, és előtte aztán abszolúte nem tanács színekben vagyok, szóval akár még lazítani is lehet. De úgy tűnik, hogy a diplomácia az nála valami trigger. Ezen pedig erősen meglepődöm, és az arcomra is van írva, hogy elveszítettem a fonalat útközben.
- Háborút? Ugyan… - igyekszem nem kinevetni, de azért a mosolyt nem tudom visszafogni. Ez a veszély ugyanis egyáltalán nem fenyeget, és már épp el is akarnám neki mondani, hogy miért. De Alexander továbbmegy, és inkább visszalép az üzlettől. Ezért még mindig mosolyal az arcomon, de finoman csóválni kezdem a fejem.
- Nem gondoltam volna, hogy ennyire ijedős vagy. Eljöttél egészen idáig, egy számodra ismeretlen helyre, ismeretlen macskák közé, nem tudva azt, hogy milyen veszélyben lesz részed, de egy olyan egyszerű szó miatt, mint a diplomácia, végül megfutamodsz? - nincs gúny a hangomban, inkább érdeklődés, és némi… motiváció. Ugyanis nem most kéne passzolnia, és főleg nem egy ilyen dolog miatt. Ha olyasmiről lenne szó, ami valóban háborút robbanthatna ki, nyilván nem is mutattam volna meg neki. Meg nem tartok itthon semmi olyat, aminek diplomáciai szempontból van jelentősége.
- Ha olyan tárgyról lenne szó, ami nem kerülhet más kezébe, nem is mutattam volna meg. Számomra a biztonság az első. És igen, vannak kérdések, amikre nem tudok válaszolni, többek között arra sem, hogy miként jutott hozzá a kristályhoz az illető, de most már nálam van, és én döntök arról, hogy hova kerül. - ennél jobban nem tudom azt hangsúlyozni, hogy nem vagyok olyan hülye, hogy balhét generáljak. Ugyanis a végén nekem kéne elsikálni. Az meg túl sok meló…
- Nos… elég bátor vagy ahhoz, hogy tovább bámulj az Ismeretlen arcába? - még közelebb is hajolok hozzá, jelezve, hogy a nagybetűs Ismeretlen az nem is a kristály, hanem én magam. Mondjuk ismerve magamat, igazából jobban járna, ha még most elmenekülne…
Pegasus
Alternatív
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Emyr Algan Sat Apr 15, 2023 9:51 pm

What comes

around...

Rose - Parallel dimension

Elnevetem magam, félig már a pohárt a számhoz téve, így elveszem
- Akkor sajnálom. A játszóruhát szeretem. - annyira nem mindig, de ez az egész hely egy nagy játszótér.  Vagy színpad. Az meg nem zavar, hogy ha titkol előttem valamit. Nem vagyunk haverok sem, nem tartozik nekem semmivel.
- Egészségünkre.  
Éppen úgy hangzik... nem, nem úgy hangzik. Nekem a tárgyak története kell, nem a gesztus. És ahogy kiderül, diiplomáciai ajándék, máris kihúzom a listáról. Az indokot el is mondom.
Az arcomra egyértelműen rá van írva, hogy nálam ezzel pont az ellentétes hatást érte el.
- Nem foglalkoztat, miként vélekedsz erről, és az meg pont lecsúszik rólam, hogy az érzelmekre akarsz hatni, hogy kisfütyim van, csak mert nem úgy teszek, ahogy te akarod. - ez elég erős volt, az ital is, el is tolom a poharat.
- Oké. - ha nincs történet, akkor nincs történet. Úgy meg aztán pláne nincs üzlet.
Mozdulatlanul nézek a szemeibe, ahogy közelebb hajol. Hm. Még így sem dobtak ki sehonnan sem.
Megfogom a poharat, s még arrébb teszem, a két ujjam közé csippentve.
- Pont ezzel sikerült elérned, hogy te se érdekelj, és a tárgyad, a történeted sem. - azzal integetek is, hogy utána majd megnyomjam a karomon lévő készüléken az átsugárzás gombot. Nem vesztegetem az időmet, ha nem muszáj.

Emme

Emyr Algan
Emyr Algan
Alapító

Age : 172
Origin : Orion
Profession : genetikus
Play by : Keon Alexander

https://elementals.hungarianforum.com/t50-emyr-algan

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Rose Jackson Sat Apr 15, 2023 11:37 pm

"I choose myself without any consolation."
The other side
A perfectly calm day
Szerintem most nevet először. Vagy már megtette korábban is? Igazából annyira nem figyeltem. Annyira a potenciális veszélyre, meg a kellemetlen érzésekre figyeltem, hogy Alexander alaposabb vizsgálata kimaradt. Na de majd most…
- Csak a ruhát vagy a játékot is? - ha azt mondja, hogy az egész színházi műsort szereti a következő mondatommal tuti átadom neki a helyem a tanácsban. Én ugyanis utálom ezt a részét. Lassan már a többi lényt is kezdem. Ha lehetne teljesen egyedül dolgoznék, és csak akkor mennék bárhova is, ha NEKEM van hozzá kedvem. De ez sajnos nem így működik.
Alexander viszont… Hát be kell vallanom, néhány lépéssel azért lemaradtam. Nem értem a kifakadását. Szerintem nem mondtam semmi rosszat, arra meg pláne nem céloztam, hogy kicsi a… szóval arra. De ha ő így érzi, akkor valamit mégis rosszul mondtam. De vajon mit?
Gondolkodom erősen, és ezt láthatja is abból, hogy még a fejem is félre billentem. A reakciója alapján paraszt voltam, de ha fegyvert fogna rám sem tudnám megmondani, hogy pontosan miért. Mondjuk, ha ezt tenné, Dario nagyon gyorsan … hümm… semlegesítené… Ami azt illeti, ő már most is ugrásra kész. Nagyjából a “fütyinél” úgy befeszült, mintha Terrai ólmot öntöttek volna az izmaiba. Ő nem örül neki, hogy Alexander így beszél velem. Én… már megszoktam.
- Szerintem nem ismersz annyira, hogy tudjad mit akarok. - óóóó…. hát még én sem tudom. Szóval ezzel tényleg nem mondok semmi fals infót. Az viszont meg lehet, hogy rosszul kezdtem neki a beszélgetésnek, de sajnos én nem igazán ismerek másik módot. Ha dolgozom, akkor erélyesnek kell lenni, különben senki sem vesz komolyan. Ha meg nem dolgozom… nem is tudom, hogy az milyen. A szórakozás, mint olyan nekem leginkább az, amikor eszem, vagy alszom. Más buliban nincs mostanság részem. Alexander viszont láthatóan egy teljesen másik világban él. Jó neki…
- Megértelek. - foglalom össze tömören az én nézőpontomat is, és meglepetés egy csepp sincs bennem. Csak őszinteség. Előbb vagy utóbb ugyanis mindenkiből ilyen hatást váltok ki, és tényleg megértem, hogy nem kíván a társaságomban lenni. Egy hisztis picsa vagyok, tele komplexusokkal, és sebekkel, és ezt előszeretettel vetítem ki másokra. A különbség most csak annyi, hogy kivételesen nem szándékosan tettem. De ettől még tök jogos. Ezért a következő mondatom sem várat magára sokáig, nem sokkal az integetése után érkezik.
- További szép napot Alexander. Köszönöm a fuvart. - azt nem mondom, hogy örülök a találkozásnak, mert ez nem lenne igaz. Paraszt voltam vele, de azért ő sem az a típus, akit bemutatnék a szüleimnek. Ha még élnének… Ezért az lesz a legjobb, ha még békésen köszönünk el egymástól. A fuvar viszont rendben volt, és azért jár a köszönet. Épp csak a továbbiakban az italos poharammal folytatom a barátkozást, és miután kiürült a poharam, töltök magamnak még egy adagot.
Pegasus
Alternatív
Emyr

Rose Jackson
Rose Jackson

Age : 264
Origin : Andromeda
Skills : Genetika, gyógyítás, telepátia, elem (tűz), igazlátás, empátia, harmónia
Profession : Szállító
Play by : Alicia Vikander

https://elementals.hungarianforum.com/t216-rose-jackson#1067

Back to top Go down

Like a mirror - Page 2 Empty Re: Like a mirror

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum