Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


When the awan is ready...

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Wed Nov 01, 2023 10:08 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Rám figyel, s én is rá. Nem szólok, hagyom, hogy szavaim eljussanak hozzá.
- Ha így gondolod. - bólintok.
Érdekes a válasza, hümmentek is egy rövidet.
- A lehetőséget mindenki számára érdemes megadni.- így már értem, korábban kizárt mindenki mást.
- Értem. - bólintok. Komolyan figyeltem válaszát, érdeklődéssel, mivel válasza sok mindent elmond, miként gondolkodik erről. S most egyelőre ennyi megfelelő számomra, nem megyek tovább ebben a kérdésben. Ezek a kérdések felébresztettek akkor, mennyire is úgy akartam látni a világot, ahogy ők akarták elém tenni, ám lappangó emlékeim nem igazán engedték át a terepet ennek. Ezért sokat őrlődtem.
- Én sem veled. - felelem egyszerűen. Senkivel sem tervezem.
- Amelyikre készen állsz és jöhetsz, igen. - nem becsülöm le Tanítványom képességeit. Ahogy a tanítvány tanul mesterétől, úgy a mester is tanul tanítványától.
Egyből rá is kérdez. Megingatom egyszer fejem.
- Nem. - s mielőtt váltana, folytatom. - Ám tömegben vagyunk. - rábízom, minek veszi a választ.
- A Rend egyik házához megyünk. Ott van hely és lehetőség is edzésre. S annak is, hogy meglegyen az első benyomásod róla. - felállok én is az asztaltól, s ahogy a köpenyemért nyúlok, már el is tűnik minden, amit és amiből ettünk, s az asztal tisztán ragyog.
- Nincs messze. A park túloldalán van. - szinte bele is veszik, ahogy a sziklába vájt bejáraton túlhaladva, ami maga az épület, s félkörívben vesz körbe egy nagyobb parkot, ahová csak a bejáraton át lehet jutni. - Jártál már arra? - el is indulunk a park felé, a köpenyt magamra kanyarítom a kámzsát nem teszem magamra, élvezem a fényt.
- Van kedvenc fegyvered? - nem nézek rá, csak haladok, nyugalommal.
- Melyikhez értesz a legjobban?
Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Mon Oct 30, 2023 11:44 pm

Egy pillanatra a férfira emelem a tekintetem, és, ha rajtam múlik, tartom is a szemkontaktust. Ugyanis arra próbálok rájönni, hogy mire célzott ezzel a kijelentéssel.
Aztán rájövök, hogy nem fogom tudni kideríteni. És minden bizonnyal csak arra, amit ki is mondott…
- Rendben. - ha nem számít… és az sem, hogy mások szemében sem volt minden tettem jó… akkor nincs több kérdésem. Továbbra is furcsának gondolom az Erő ízlését, de elfogadom, hogy engem választott. Azt persze, hogy ez pontosan mit jelent… még mindig nem tudom.
- Mindenkinek van rá lehetősége, de én magam még nem tapasztaltam, hogy sokan lennénk a csapatban… - szét teszem a kezemet, mert igazából… egy kicsit sem értek a világ dolgaihoz. Könnyen lehet, hogy valójában épp az a néző pont az általános, ami nekem is van. Küzdeni, amíg élünk, aztán ha bundát váltunk, újra kezdjük a harcot. De ezen irányú tapasztalatokat nem tudok megosztani Dariellel. Ahogy arról is markáns véleményem van, ha valaki okkal választja azt hogy egész életében szívjon.
- Az mazohista. És halasztja a valódi problémáinak megoldását. -  semmi jogom itélkezni, mert… én sem tervezek a mostani utamról letérni, de… Nos ilyen személyeket ismerek. Egy valaki különösen ilyen… de már rálépett a problémamegoldás útjára, így eszemben sincs megemlíteni a nevét, vagy akár gáncsoskodni. Csak mellette leszek, amíg meg nem oldja, és le nem számol az összes démonával.
- Nem. Lehet ivás, és huncutkodás is, de az előbbi a tegnapi programom volt, az utóbbi meg… bocs, de nem veled tervezem. - azért egy huncut mosoly… annak ellenére is megjelenik az arcomon, hogy Darielnek jóval kevesebb domborulata van annál, mint ami vonzó a számomra. Önkéntelen reflex. Aztán persze eltűnik, mintha soha nem is lett volna. Mintha… az arc izmaim képtelenek lennének mosolyra húzódni.
- Vagyunk? Ezek szerint együtt fogunk küldetésre járni? - hmm… lehet, hogy mielőtt nagyon lelkesen belemegyek ebbe a “fogjuk, vagy húzzuk meg az erőt” dologba, tisztázni kellett volna, hogy ez pontosan mit is takar. De az tény, hogy… én itt most felesleges vagyok. És ki tudja, hogy meddig maradok még az…
- Ez most hivatalos eseménynek számít? - a szememben ez csak evés, de… tudom, hogy nem mindig ítélem meg pontosan az ilyen szociális eseményeket. Kérdezni viszont nem félek, és persze… ha elakadok, minden bizonnyal csak Dariel Mesternek fogom szólítani, és akkor biztos nem lesz gond.
- Persze. - először csak bólintok, de aztán fel is állok. Van bennem némi késztetés, hogy most én álljak fölé, úgy ahogy ő tette korábban, de… inkább csak maradok a helyemen állva, és csendben várakozom. A mester szót pedig… hát Rosenak biztos elmesélem. Csak, hogy tudja, pontosan kiért is rajong annyira kicsi Rose… Tuti örülni fog…
- Hol edzünk?
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Mon Oct 30, 2023 10:55 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Nem az számít, te büszke vagy-e a tetteidre. - ezt megtanultam. Tettem én is dolgokat, s utólag gondoltam vissza arra, miként is éreztem. Nem voltam boldog tőle. Ettől az Erő még elfogadott, sőt, hívott. Sokkal korábban, mint gondoltam volna, vagy akár szabad lettem volna.
- Értem.
Kérdésemmel mindössze irányt kívántam mutatni, s hogy mutassa meg, merre is gondolkodjak. S meg is kapom.
- És ugyanezt miért nem feltételezed másról, csak magadról? Más nem tehet így, csak mert nem te vagy? - érdeklődöm. - És mi van, ha ő maga választotta ezt a halált? Mert így kívánt tapasztalni? - még nem jöttem rá, én miért választottam több ezer ér szenvedést. És azt, hogy miért kell így kinéznem.
- És az csak edzés és verekedés lehet? - rengeteg sok más is van. Igaz, Aylmerrel nem tudom felvenni a versenyt se művészetekben, se szépítkezésekben.
- Csak akkor titkold, amikor megfelelőnek látod. És amikor olyan küldetésben vagy. És vagyunk. - mert el fog kísérni pár dologra, hogy tanuljon.
- Mester, Dariel mester, vagy... Dariel. Hivatalos eseményekkor Dariel mester vagy Mester. - valójában nem szeretem, jobban szeretem csak a nevem, még akkor is, ha sokféleképpen hallottam már kiejteni, ha éppen ezt használták. Egy idő után inkább eltitkoltam, hívjanak máshogy, felőlem lábtörlő is megfelel.
- Nos... akkor most akarsz edzeni? - az utolsó falat is megvolt, akár már most is mehetünk.


Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Sat Oct 28, 2023 10:59 pm

Sok mindent tettem már az életem során, és… ez a férfi most tulajdonképpen rákérdez, hogy pontosan mit. Nem szokásom titkolózni. De a dicsekvés sem.
- Nem vagyok büszke a tetteimre. Így nem gondolom, hogy érdemes lennék bármire is. Pláne nem egy ilyen erőre. - az izom, és a képességek az más. Ez valami több, valami, ami tényleg kiválasztott. Csak épp azt nem tudom, hogy mi volt ennek a követelménye. De már nem is vitatom. Főleg annak fényében nem, hogy Dariel már a második, aki ezzel kapcsolatban megkeres…
- Tulajdonképpen bármikor. Addig itt leszek a Lyrán, amíg Rose és a családja is. Itt pedig nem kell megvédenem őket senkitől, tehát… - azért egy jelentőségteljes pillantást vetek Darielre. Ugyanis edzés, és tanítás ide vagy oda… Kicsi Rose miatt mindig rajta lesz a fél szemem.
- … akár most is. Nincs dolgom. - illetve ami van, az várhat. Legfeljebb majd elhívom Rynalt is az edzésre. Amennyiben lehet ilyet. Igazából fogalmam sincs, hogy miként működik ez.
- Nem. Azért akarok fejlődni, hogy ne haljon fájdalmas halált az, akit védelmezek. Nekem tulajdonképpen mindegy. Ugyanígy jövök vissza akkor is, ha virág szedés közben ér a vég, vagy ha hosszúra és kellemetlenre nyúlik.  - azt azért nem tagadhatom, hogy a kínzástól… borsódzik a hátam. Akkor már inkább puff, és kész vége. De az is benne van a pakliban, ha veszélyes helyre dugom a mancsom. Már pedig… szinte mindig oda tolom..
Dariel pedig úgy tűnik, hogy megérti ezt. Vagy csak azt, hogy nem szokásom feladni. Addig nem, amíg van esély… Kismacsek is ezért lehet most itt, és persze azért, mert ebben… nagyon is hasonlítunk egymásra Rosesal. Neki sem mondhatja senki azt, hogy “nem”...
- Nem feltétlenül tombolni. Csak csinálni akarok valamit az üldögélésen kívül. - a gyerekekkel egész jól el tudok játszani, de ők azért az idő nagy részében Rosesal vannak. Rám csak akkor van szükség, ha ő épp pihen, és se Rynal, se Regulus nem ér rá. Tehát tényleg csak üldögélek. Kihívást viszont még így sem intézek Dariel felé. Ha ráér ma, örülök neki, de ha nem, elfogadom. Számolom a perceket, de elfogadom…
- Egyébként ez az Erő, meg Rend, meg edzés… mennyire nyilvános dolog? Titkolnom kell a barátaim előtt, vagy megoszthatom velük? - még mindig nem vagyok a titkok macskája, de… ha kell, tartom a számat. Ahogy az ábrázatomat is. Sürgetés nélkül kifejezéstelenül nézek Darielre. Vagyis…
- Mesternek kell szólítanom téged? - számomra természetes a rang szerinti megszólítás, így ha ő is az, és megköveteli, ellenvetés nélkül fogom így szólítani. De van, amikor én is jobban örülök annak, ha egyszerűen csak Darionak szólítanak. Így neki is feldobom ezt a lehetőséget.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:47 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Megáll a kezem a mozdulatban. Mennyiszer voltak ilyen gondolataim és véleményem magam felé!
- Miért furcsa ízlés? - nézek rá komolyan.
Aztán valahogy megváltozik hangulata, messze van még a közvetlenségtől, és el is fogadom, meg is értem.
- Mikor van rá időd? - amiért itt vagyok még, azok nem olyanok, amik miatt kénytelen lennék bármit is lemondani.
- Hmmm... - tekintek az asztalra egy pillanatra, majd vissza, a tekintetébe. -Ezek szerint azért akarsz harcban fejlődni, attól való félelmedben, hogy fájdalmas halálod lesz máskülönben? - érdekes. - Pusztuljon inkább a másik, csak neked ne kelljen fájdalmas halált halnod? - azért ütök még ezzel egyet azon a vason.
Újra csendben tekintek rá, enyhén biccentem oldalra csak a fejem.
- Értem. - tehát végkimerülésig akar tagadni, a helyett, hogy szembenézne a dologgal...
- Ennyire vágysz tombolni? - veszem kezembe az evőeszközt, s nyugalommal eszem meg az utolsó falatokat, várva, mit is válaszol.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Thu Oct 26, 2023 11:02 pm

Meglepődöm a szavain. Az erő engem érdemesnek talál… Ezt nem tartom túl valószínűnek. Olyasmiket tettem, hogy… igazából semmire sem vagyok érdemes. Ellentétben azokkal, akiknek a védelmére esküdtem fel.
- Furcsa ízlése van az erőnek… - nem vitatkozom, mert már régen megtanultam, hogy a sorsommal felesleges vitatkozni. Az úgyis sodor magával oda, ahová akar. Én meg megyek vele. Ha meg nem tetszik, ahová vitt, akkor küzdök. Foggal és karommal…
- Nah… végre egy jó hír. Mikor kezdjük? - nem mondom azt, hogy kizárólag az ökleimet szeretem használni. Nagyon szeretem a fegyveremet is. És… szívesen megtanulnék egy közelharci fegyvert is forgatni. Mindössze három napnyira vagyok attól, hogy Rynalt kérjem meg arra, hogy mutassa meg miként lehet értelmesen használni a szigonyát. De mivel az-az ő fegyvere… ezt arra az esetre tartogattam, ha már tényleg nem bírom tovább a semmit…
- Igen. Az esetek többségében. Mert aki fájdalmas halált hal, az általában nem akarja még egyszer átélni. Inkább a békés életet választja, és nem azt, hogy tovább fejlődjön a harci tudása. - vannak kivételek. Például én biztos nem fogok répát termeszteni, legyen bármilyen kínzó is a vég. Inkább visszajövök és… némi továbbképzés után lefutom újra a meccset azzal, aki eltett tappancs alól…
Ám minden bizonnyal nem ez a férfi lesz az, aki tigris bundában fog járni, így viszonylag derüsen, fordulok felé, és hozom szóba, hogy én most is szabad vagyok. Ma egyedül Rynallal akarok majd pár szót váltani. De az ráér…
- Ez is lehetséges. De valószínűbbnek tartom, hogy ha elég volt, azt onnan fogod tudni, hogy már egy szót sem szólok. - tehát én ájulásig szoktam küzdeni. De ha annyira meg tud izzasztani, hogy már szavakkal kérem a pihenést… legyen úgy. Végre valaki meg tudná tenni…
- Akkor ma vagy tényleg csak holnap? - láthatja rajtam, hogy lelkes vagyok. Vagyis van némi kifejezés az arcomon. Azt hiszem mások a kíváncsiság hoz szokták hasonlítani. Tényleg az vagyok.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Thu Oct 26, 2023 9:58 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Ránézek. Talán kicsit hosszabban is, mint szükséges lenne, ám csak az energiáit figyelem. Majd kezembe veszem az evőeszközt.
- Akit az erő úgy vél, érdemes arra, hogy rajta keresztül is dolgozhasson. - veszek is egy falatot. Valójában mindenkin keresztül dolgozik, ám vannak, akik sokkal konkrétabban vállaltál fel ezt a feladatot. Ez nem olyan önkényes kiválasztás, mint gondoltam az elején. Voltak homályos foltok az emlékeimben, előző életekről is, s így kimaradt a megállapodás. Hogy semmi sem történt velem véletlenül, és nem holmi magasztos célért történt ez velem. Megedzett valamiben, segített kivenni olyan részeket belőlem, amelyektől meg akartam válni, s máshogy nem lehetett. Azonban sokkal mélyebbre került az egész, mint alapvetően gondoltuk, s a legrosszabb forgatókönyv valósult meg. De most itt vagyok.
- És mi a kihívás neked? - derű csillan szemeimben, majd a mozdulatára figyelek, majd rámutatok az öklére, amit ropogtatott. - Az is benne van, igen.
Félrebiccentett fejjel nézek rá, derűm még mindig tekintetemben honol.
- Úgy véled, hogy a halál az egy befejezett képzés? - foglalkoztat, miért véli így.
- Igen. - teszem le a poharat. Jól esett a korty. Az itteni víz egészen más, és ízlik.
- Ha azt mondom, te fogod kérni, mert elég volt.... - újabb falatot veszek, s egyáltalán nem vágok önelégült arcot. Érzem benne a feszültséget, amit el kell vezetnie, hogy rányisson arra, amit valójában éreznie kellene.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Wed Oct 25, 2023 8:32 pm

Jellemző. Nem értem, hogy miért lenne az. Biztos vagyok benne, hogy azért nem áll össze a kép, mert hiányosak az információm. De attól még nem örülök neki, hiszen a tudatlanság veszélyes dolog.
- Mármint mire jellemző? - az arckifejezésem nem változik, nem válik sem értetlenné, sem csodálkozová. Egyszerűen csak… van. Gondolom. Igazából nem szoktam irányítani, bőven elég a lábamat meg a karomat.
- Akár. De nem a kézen fogva futást. Az nem kihívás. - az bal kezemmel megfogom a jobb öklömet, és roppantok egyet a csonton. Aztán a másik kezemmel is megcsinálom ugyanezt. Vagyis… ütni akarok. Ha ő edzés alatt ezt érti, és még vállalkozik is… jóbarátok leszünk.
Aztán kiderül, hogy nem, hanem… nem tudom a megnevezést. De kiderül, hogy a Rendhez van köze, ahogy elvileg nekem is. És ő fog… tanítani? Azt hiszem igen. Tanítani.
- Rendben. - nekem jó. A fejlődést sosem utasítom vissza. Még akkor sem, ha ez az Erő dolog… nekem nagyon mesebelinek hangzik. De… többé kevésbé nyitott vagyok. Illetve tényleg meg akarok védeni mindenkit, aki fontos nekem…
- A harci képességeket mindig hasznos fejleszteni. Nincs olyan, hogy befejezett képzés. Illetve van, azt hívják halálnak. - legalábbis én úgy gondolom, addig nincs vége, amíg lélegzek. Ennek pedig éppen az-az oka, hogy lélegezni akarok. Még sokáig. Ugyanis a Kismacsekhoz hasonlóknak nélkülem… tulajdonképpen annyi. Rose pedig biztosan kicsinálna engem is, ha történne valami a macskájával.
- Áh… szóval Thram… Nagymester… ezért keresett meg? - sejtettem, hogy nem a két szép szememért (bár én biztosan nem tiltakoznék ez esetben sem…). És akkor ezek szerint ő is ezért van itt. Bár… nem is tudom. Ha van bennem Erő, és benne is… nem kéne éreznem? Hmm…
- Nekem jó. Akár ma is. Csak az a testedzés, tényleg testedzés legyen… - most nem fogom újra ropogtatni az ökleim. Ellenben elmosolyodom. Nem azért, mert megakarnám verni ezt a férfit, de… valakit már meg akarok ütni. És ha ő meg ezt pont bírja… Akkor remekül ki fogunk jönni egymással.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Tue Oct 24, 2023 11:59 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Hmmm.. - biccentem előre a fejem kicsit. - Ez jellemző, igen.- macska? De hát ő is az...
- Mit értesz tennivaló alatt? Edzés valakivel, például? - végigmérem újra, igazából nem lenne szükséges. Nem mérlegelem, ki nyerne, most nem ezért ülök itt.
- Igen. - meglehettel nem játszom talány-órák találkozását. Azért jöttem ide, hogy beszéljek vele, mert tudom, mi zajlik benne.
- Nekem? Neked miért lesz jó. - azért most iszok.
- Feladatunknak tartjuk, hogy felkaroljuk azokat, akiket megszólított a Rend, az erő. Márpedig esetedben ez történik éppen. - mutatok rá, s most kortyolok, az előbb csak a poharat fogtam a kezembe.
- Mit szólnál egy kis testedzéshez holnap, korán reggel? - nézek rá. Így megismerhetném erejét, s ő is megismerné kicsit a Rendet.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Tue Oct 24, 2023 8:41 pm

Bólintok szavaira, és azt csak magamban teszem hozzá, hogy nem csak a gyerekeit védelmezi. Ott van Kismacsek is. Azt mondjuk még mindig nem értem teljesen, hogy miért őt választotta, amikor… lett volna más opciója is…
Aztán viszont a férfi választja inkább a szavak helyett a mutogatást. Rögtön ráfog a… fegyverére. Megállom, hogy elmosolyodjak, de a szememben biztos csillan némi vidámság. Engem ugyanis ilyesmivel nem lehet megijeszteni. Csak azért, mert valaki fegyvert hord, ahogy Rose mondaná: nem tojom össze magam. De kétségtelen, most már erre is figyelni fogok. És Kicsi Rosera még inkább, ha pont egy ilyen “fegyverem van, jó vagyok” fazon választott egy másik… “fegyverem van, szívesen használom” csíkos helyett…
- Élesedtek azt hiszem. Meg a reflexeim… akár egy macskáé. - nem poénnak szántam. A Terrai kis- és nagymacskák jutottak eszembe. Ravasz kis bestiák. Meg egész aranyosak. Ez utóbbi azt hiszem nem igaz rám, de… igyekszem a legjobb modoromat elővenni. Nincs okom ugyanis arra, hogy belekössek Darielbe. Egyelőre…
- Egyébként igen, lehetne segíteni. Ha lenne tennivalóm… - az edzés jó, de nem elég intenzív. Kevesen akarnak ‘párbajozni’ velem. Pedig van, amikor még hagyom is maga, hogy ne érjen olyan gyorsan véget a menet. Talán ez a férfi is ilyesmit akar? Na abban benne lennék…
- Értem. - szóval véd. Helyes. Kolléga. Így… máris érdekesebb a mondandója, és a kérdései. Egyedül azt nem tudom pontosan, hogy miért is fontos annyira, hogy mi van velem… Aztán ahogy folytatja végül megértem.
- Igen, azt akarok. És akkor ezek szerint… te vagy az, aki nekem ebben segíteni tudna? - nem becsülöm le a segítséget még akkor sem, ha… mondjuk olyan forrástól érkezik, aki képzetlen a harcban. Apró trükköket ugyanis bárki képes megtanulni. És szeretnék én is minél többet a magaménak tudni.
- Miért lesz ez jó neked? - nekem senki sem szokott önzetlenül segíteni, így feltételezem, hogy itt is lesz majd egy árcédula. Nem baj az, csak szeretnék tudni róla. Meg… igazából most már bármibe belemegyek, csak történjen valami…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Tue Oct 24, 2023 12:15 am

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Mosollyal nézek rá.
- Elhiszem. Nagyon védelmező volt a gyerekekkel. - bólintok. Én nem tudtam megvédeni a saját gyermekem....
- Igen. - emelem vissza tekintetem az asztalra. S nyugalommal indul meg kezem derekam felé, ahol a fegyverem van. Az “ezért”, ott van a mozdulatomban feleletnek, ahogy a jellegzetes kardot az asztalra helyezem.
Nyugalommal figyelem, s bólintok, lassan.
- Az utóbbin is lehet segíteni. - sandítok rá. - És valami más? Érzékeid? - már előtte is eléggé érzékeny voltam erre, nekem azt kellett megtanulni, hogyan tudok az újonnan magasabb szintre emelt érzékekkel egyáltalán együtt lenni.
- Valóban az. - a kérdésre azonban csak ránézek. - Védek. Rendet legfeljebb a fiókom mélyén keress. - újra  kinyúl a kezem, a fegyver felé, s elteszem.
- Te akarsz védelmezni? Most, hogy felébredt az erőd, még jobban képes leszel rá, amihez tudunk segítséget adni.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Mon Oct 23, 2023 9:30 pm

Bólintok, mert nem Dumielnek hívják. Tulajdonképpen részletkérdés, mert… nem tartom valószínűnek, hogy túl sok ősz hajú, sárga szemű, és bőrnadrágos fazon szaladgálna a Lyrán. Aki tetszik Kicsi Rosenak!
- Rendben. - tőlem… Engem sem zavar, ha nem a nevemen szólítanak. A “Hé te…” is elégséges megszólítás, mert a hangerő a lényeg. Bár az utóbbi időben, szerintem még a hallásom is jobb lett egy kicsit. Meg van még más is, ami változott, amióta itt vagyok…
Ezért szemernyi félelem sincs bennem, amikor kijelentem, hogy rajta fogom tartani a szemem. Teljesen komolyan gondolom. Ő mégis elneveti magát. Meglepődöm ugyan rajta, mert kevesen szoktak egy ilyen után nevetni, de… igazából örülök neki. Az mindig jól jön, ha az ellenfél lenéz…
Aztán persze folytatja, és kiderül, hogy… hmm… nem tudom, hogy akkor végül is miért nevetett. Ezért nagyon figyelek. A mozdulataira is…
- Igen? - felszökik a szemöldököm. Önkéntelenül. - Akkor miért? - továbbra sem mutatom sem az aggodalom, sem az erő jelét. Ha van is rajtam valamilyen érzelem az legfeljebb a kíváncsiság. Mert még mindig nem tudom, hogy mit lát benne Kicsi Rose, amit… bennem nem… Én is ilyen mogorva vagyok.
- A nagy is az. De ez ne tévesszen meg. Ketté tudja harapni a torkodat, és… ha a húsgombócához nyúlsz, lehet, hogy ketté is fogja. - Rose nagyon heves természet, bár azt észrevettem, hogy amióta családja lett sokkal… nyugodtabb. Nem unalmasan. Csak mivel boldog, nem pöccen be olyan gyorsan.
Azt pedig már nem teszem hozzá, hogy ha Kicsi Rosessal lesz valami, akkor meg én harapok torkot. Ezt már tisztáztuk. Le is teszi a kardját az asztalra. Helyes. Békében szeretek enni.
Aztán viszont elmondja, hogy ő honnan ismer, és… megértek néhány dolgot. Az erőről van szó, meg a nőröl, aki felkeresett. Ezek szerint őt is ismeri. Ez a férfi mindenkit ismer?
Nem szólalok meg egy ideig. Mérlegelem, hogy elmondjam-e neki, hogy mit tapasztaltam, avagy sem. Aztán úgy döntök, hogy igen. Valószínűleg neki is köze van az erőhöz, akkor meg fölösleges is lenne titkolózni.
- Sokkal erősebbnek érzem magam. Telekinézis szintjén is. Még annak ellenére is, hogy a semmittevéstől pocakot eresztettem. - Rose hasfalán már jobban lehet reszelni, és ez nem a hiúság miatt zavar. Praktikum. Minél erősebb vagyok annál jobban harcolok. És egyelőre nem teszem fel azt a kérdést, hogy ezt miért kérdezte. Gondolom majd kiderül. Más érdekel.
- Szép szálka. - bökök a fejemmel jelentőségteljesen a kardra. - Ezzel szeretsz rendet tartani? - nem nyúlok hozzá, mert én is nagyon csúnyán néznék, ha valaki a fegyveremet akarná polírozni. Már mint az igazit… A másikat… hahh… azért remélem Kismacsek majd életem végéig tartó étel és ital jeggyel fog ellátni a végén.
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Mon Oct 23, 2023 8:20 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

- Nem. - felelem egyszerűen. Minek haragudjak azért, amit esetleg nem jól hallott?
Hümmentve bólintok, hogy akkor felismertem, ki is ő. S figyelem energiáját, kapcsolatát az erővel, ahogy reagálnak egymásra. Egyértelműen érzem a kapcsolódást. És hogy már némileg tudat szintjére is került.
- Ugyan... egy név a számtalan közül, amit kaptam és viselnem kellett... nem okoz gondot, ha valaki Dumielnek nevez. - csak már biztosan nem hallgatok rá.
- Ó. - értem meg, s melegszívű mosoly jelenik meg arcomon, bólintok is, a folytatásra nevetés harsan fel belőlem, jókedvű. Majd megértően nézek rá.
- Te egészen más miatt fogod rajtam tartani a szemed. S megértem. Kicsi Rose... aranyos. -ahogy átölelt, régi érzések szakadtak fel, hol testvérem ölelése, hol lányomé. Már elengedtem, ám tudom, lelkem egy része vele tűnt el...
A kérdésre, lassabb, s egyértelműbb mozdulattal csatolom le a kardom markolatát, s helyezem az asztalra, közben végig őt nézem. Ugyanúgy a szék támlájára helyezem vissza karom, ahogy előtte volt. A célzást vajh mennyire fogja érteni?
- Thram Nagymester keresett fel, hogy találkozott veled. Volt az utóbbi időben furcsa dolog, ami veled történt, s van egy olyan elgondolásod, te okoztad? - nézek rá.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Mon Oct 23, 2023 12:14 am

Megköszöni, ezért érzem, hogy a jómodor fenéken bólint. Most már mondanom kell neki valamit…
- Nincs mit. - továbbra sem az én asztalom, és még csak nem is az én ételem. Persze ha épp az én tányéromat kérné, nem tudnék kedvesen rámosolyogni… De nem is próbálkozik szerencsére ilyesmivel…
Idővel pedig… beugrik, hogy miért is érdekes a számomra, azon kívül, hogy udvarias, és nagydarab. Rose… Sejthettem volna, hogy még mindig bukik a bőr cuccokra…
- Nem Dumiel? - komoly ábrázattal nézek rá, mert éreztem én magam is, hogy ez nem stimmel. Tippnek azért remélem jó volt. Meg azt is, hogy nem sértettem meg.
- Igen. - nem tudom, hogy ez hogy jön ide, de tényleg Darionak hívnak. Így még bólintok is. Az étkezést pedig… már befejeztem ugyan, de még éhes vagyok…
- Dariel. Elnézést. - ez tényleg nem volt szép, de a nevekben nagyon rossz vagyok. Most viszont meg fogom jegyezni. Több ok miatt is…
- Rose mesélte, hogy kicsi Rose nagyon oda van érted. Ez pedig azt jelenti, hogy rajtad kell tartanom a szememet. - vannak, akik az ilyen kijelentések után fenyegető mozdulatokat tesznek, vagy meg akarják mutatni, hogy mennyire veszélyesek, és mennyire nem kéne kekeckedni velük. De én nem vagyok ilyen. Elég mélyen a férfi szemébe nézni, és ezzel vicc helyett komollyá tenni a kijelentést. Mert nem akarom, hogy tudja, veszélyes vagyok. Azt csak  akkor fogja megtudni, ha Kicsi Rosenak meggörbül az egyik hajszála…
- És te honnan tudod a nevem? - kézenfekvő válasz Rose lenne, de nem hiszem, hogy éppen rólam mesélne egy idegennek. Valami mást sejtek a dolog mögött. Így ismét rá is nézek a férfira… Próbálok nem a “meg foglak verni” nézésemmel…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sun Oct 22, 2023 11:31 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Vicsor helyett, ami időnként felkerül arcomra, ha erőlködöm mosolyogni, inkább csak érdeklődést mutatok. Talán nem fogja az asztalt a képembe tolni, itt nem szokás. Elvileg.
Értem, tehát szólítsam meg. Meg is teszem, s ugyanolyan türelemmel várakozom válaszára. Merthogy kényelmesen végig eszi a falatot. Ha tudná, hogy a türelem egyik mintapéldányával ül “szemben”... És mert megtanultam, egészen más dolgok vannak egy-egy gesztus vagy szó mögött, mint azt én feltételezném, így a hála és köszönet ott van a reagálására.
- Köszönöm. - csak ez után mozdulok meg, kicsit visszafelé, hogy a legtávolabbi helyen foglaljak helyet, teret adva a számára.
Olyan evőeszközt választottam, ami  nem tűnik el a kezemben, s nekikezdenék, azonban érzem pillantását. Itt egészen biztosan nem lesz úgy bunyó, ahogy máshol szokás, így eszek tovább. Mivel nem beszél, én sem zavarom, azonban közben érzékelek rajta valamit. A rend tagjainak van ilyen kisugárzása. S lassanként felfedi magát a kezdődő kapcsolat. Kéne hinnem a véletlenekben, így ránézek még egyszer szemeimmel.
Hmm... pedig ez éppen egy olyan véletlen, amit nem nevezünk annak. Ő az én feliném, akit keresek.
S veszem az erőt, megszólítsam, s éppen kiadnám az első hangot, mikor meghallom őt is, így kezemmel jelzem, csak nyugodtan.
- Du... miel? - még félre is fordítom fejem, ám a folytatás felnyitja szemeim. A gyerekek. Mókásak voltak, szertelenek, igazi vadócok.
Régen fogtam gyermeket a kezemben. A sajátomét...
- Te pedig Dario vagy. - dőlök hátra a székben, a keserves felnyögés helyett a szék alkalmazkodik súlyomhoz, s kicsit más formát vesz fel. Kényelmesen meg tudom így pihentetni rajta alkaromat.
- Dariel. És ha a azt a két Roset említed, akinek van egy ... Uriel... Andrew harmadig tagjuk, akkor igen. Miért? - ha kiderül, mégsem, akkor sem baj. És az sem, ha nem ő Dario.
Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Dario Carter Sun Oct 22, 2023 8:30 pm

Felesleges lenne tagadni, hogy szeretek enni… Nyersen, sütve, gyümölcsöt, húst… tulajdonképpen jöhet minden. Főleg, amikor a semmittevés leszívja minden energiámat…
Nem nekem találták ki a várakozást. Egyrészről örülök neki, hogy a Kis Család biztonságban van másrészről viszont… még annak ellenére sincs semmi dolgom, hogy megszólított az erő. Vagy mi. Nagyon zavaros…
Ezért ha nem a macska kölykökre vigyázom… többnyire eszem. Tartok tőle, hogy már látszik a pocakomon is… Látom, hogy… gömbölydedebb.
Az étel íze viszont mindig elfeledteti velem, hogy akció híján, most csak a sima edzésre számíthatok. Ami nekem semmi. Kevesebb erőbe kerül (és kevesebbet is ad…), mint hogy ülök, és tömöm a fejem. Akkor pedig elég egyértelmű, hogy melyiket választom.
A társaság viszont… tud meglepetéseket okozni időnként. Megszoktam, hogy a Lyrán rengetegen vannak, de az még mindig furcsa a számomra, hogy itt nem kell senkitől se tartanom. Ha pikkelyes avagy velük ‘szerződésben’ álló magánvállalkozó dugná ide a fejét… Igen hamar seggberúgással távozna. És akkor még örülhet, hogy csak annyival… Ez meg azt jelenti, hogy… itt mindenki nagyon boldognak tűnik. Nem bánom, még örülök is neki, csak… engem hagyjon mindenki békében enni…
Ám ez túl nagy kérésnek bizonyul. Mikor épp a legfinomabb falatot forgatom a számban, érzem, hogy valaki továbbhaladás helyett megáll az asztalomnál. És még árnyékolja is a tányérom…
Sóhajtok…
Felnézek a fazonra, és… hmm… nagydarab. És nem látok rajta unatkozó testőr pocakot sem. A számba veszek egy újabb falatot, és folytatom az étkezést. Láttam, megverném, de nem tehetem, így inkább a kaja. Legalábbis addig, amíg meg nem szólít.
Ismét ráemelem a tekintetem, és hosszan gondolkozom azon, hogy… mikor válaszoljak neki. Természetesen nem vagyok bunkó, nyugodtan leülhet az asztalhoz, mert nem az enyém. De még épp rágok. És olyan finom a falat, hogy nem fogom csak azért gyorsan lenyelni, hogy válaszolhassak neki. Meg fölösleges lenne egyébként is erre szót pazarolni.
Így leteszem az ételt a kezemből a tányérra, és a mutató ujjamat a szabad szék felé irányítom. Eddig udvarias volt, és nincs okom arra, hogy megtagadjam a kérését. Az ugyanis nem elég, hogy szívesebben eszem egyedül…
De aztán akár helyet foglal, akár nem, újra rátekintek a férfira, és jobban megfigyelem. Hosszú ősz haj, bőrnadrág és sárga szemek. Nem egy hétköznapi figura.
Hmm… tényleg nem az. Beugrik, hogy Rose mesélt valakiről. Bőrgatya meg sárga szem. És Kicsi Rose nagyon oda volt érte…
Befejezem az étkezést, mert tartom a fontossági sorrendet. Ez legalább öt percet igénybe vesz, ha nem tűnik el időközben a fazon. Akkor persze hamarabb szólok. Egyébként legyen tele a pocak, és majd utána ‘dumálunk’.
- Te vagy Dumiel? Te találkoztál Rosesal? Mindkettővel. - azt hiszem Rose ezt a nevet mondta. Igazából csak a “D”-ben meg az “iel”-ben vagyok biztos. Úgy nagyjából... Ezért újra a férfira nézek, és várom a válaszát.  A szemkontaktust határozottan tartva…
Dario Carter
Dario Carter

Play by : Wes Chatham

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty When the awan is ready...

Post  Dariel Deveroux Sat Oct 21, 2023 11:25 pm

When the awan is ready...
Dario - Lyra - Jelen

Régi érzéseket ébreszt fel bennem, s emlékeket is, akárhányszor találkozom Thram Nagymesterrel. Pedig sok mindenben segített, hogy feloldjam haragomat (ha esetleg Aylmer nem lett volna elég). Az utolsó tanítványom óta eltelt némi idő, s úgy látta, aki éppen hívást érez a rend felé, megfelelő lennék mesterének.
Egy ilyen felkérésnek sosem mondanék nemet. Sok segítséget kaptam, hogy talpra állhassak, s visszaadni szeretném, nem, mert elvárt. Hanem mert tudom, mennyit képes segíteni.
Annyit tudok, hogy itt tartózkodik egyelőre, s ha már itt vagyok, akkor kihasználom a lehetőséget, mielőtt visszamennék a hajóra, egy újabb útra.
A módszereim azonban mindig szokatlanok. Éppen azért, mert tudom, hogy nem csak sötét oldal van, hanem van draco vonal is, a nem-szép fajtából. És volt ... rengeteg időm kitapasztalni gyengeségüket és erejüket.
Azonban az egyik pihenőhelyen kiváló ételeket és italokat adnak, mielőtt találkoznék vele, felfrissítem magam. Terra nem szokatlan nekem abból, hogy ott is van pénz és fizetni kell, és a negatív dracoknál is. Ahhoz kellett hozzászoknom, hogy nem kell ezekért fizetni, hiszen az alapvető szükségletek kielégítése nem lehet pénzérdés, sőt, a fogalma “nem is létezik”. Ezt a szabadságot pluszban, még nehezebb volt megérteni, noha azt is tudtam, váltságdíj sem létezik, amivel felszabadíthatom magam, hiszen tárgy voltam.
Éppen ezért élvezem még külön ezeket a lehetőségeket.
Azonban az összes asztal foglalt volt, így random módon, megállok az egyik előtt, s megvárom, míg az ott ülő érzékeli, ott vagyok. És nem azért, mert éppen árnyékot vetnék rá a nyolcajtós termetemmel....
- Lehetőséget, hogy az esetleg szabad helyet elfoglaljam, élhetek vele? - ezt is furcsa volt megtanulni. Tisztelni mások határait és betartani: könnyen ment, ebbe törtek bele. De, hogy a saját igényeimet is kifejezzem, és úgy, hogy élek a jogaimmal, már nehezebb. Így az ilyen kérdéseket ugyancsak gyengén tettem fel, s hogy többet vagyok Terrán, van fogalmam, honnan indultam, hogy egy ilyen kérdést ki akarjak tudni fejezni.

Emme

Dariel Deveroux
Dariel Deveroux
Jydai

Age : 2003
Origin : Pegasus
Profession : Niokan - Mester
Play by : Henry Cavill

Back to top Go down

When the awan is ready... - Page 2 Empty Re: When the awan is ready...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum