Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


New Wind blowing

2 posters

Go down

New Wind blowing Empty Re: New Wind blowing

Post  Jezabel Mendez Sat Sep 23, 2023 11:25 pm

Helyes. Örüljön is nekem. Tehetné persze látványosabban is, de már azt is értékelem, hogy szavakban kifejezi mennyire szeret. Abszolúte megérdemlem, és nem is értem, hogy miért nem rajonganak értem még jobban a szolgálok. Hiszen tökéletes vagyok, és csak az olyan vak egerek (pardon… sárkányok..) nem veszik észre, mint a Faszfej… Mindegy…
- Akkor egy pillanat… - figyelmeztetőleg felemelem a kezem, hogy addig ne mondjon semmit, és ne is vetkőzzön, amíg nem húzott el mindenki. Amikor ez megtörténik, intek hogy mondhatja mi a gondja. Az viszont váratlanul ér, hogy ahelyett, hogy dalolni kezdene (akár szó szerint is, mert szeretem a zenés műsorokat) leejt valamit a földre és… Nem veszi fel azonnal? Mi a szar?
Felállok a fotelből, és az arcom csak azért nem torzul a düh ábrázatába, mert úgy nem vagyok olyan csini. De villámokat míg így is lövel a szemem.
Viszont, ahogy közelebb lépek, és észreveszem, hogy jelentőség teljesen a karperecével is matat… Nem mondom, hogy nem fogom még elküldeni az anyjába, de megértem, hogy mit akar. Felveszem a… mint kiderült a memória kártyát, és szinte észrevétlen mozdulattal teszem a leolvasóba. Nem mintha figyelne minket bárki is, de ha szuper titkosban akarja nyomni, rám nem lesz panasz. Rá viszont igen, mert ahogy közelebb léptem hozzá, azért feltűnt ez-az…
- Ajánlom is. Minimum a bicepszedet durrantsd be mielőtt jössz. Meg ajánlom a guggolásokat. - én is szoktam, szívesen Draco társadalom. Vagyis azt hiszem nem irreális elvárás, hogy a szolgálók is adjanak magukra. Még akkor is, ha már nem közvetlenül nekem dolgoznak.
- Rád fér. - mosolygok negédesen, mert időközben, már elkezdtem nézni a fileokat. Hoppá-hoppá… mi a szent szar… Ez komoly? Felvont szemöldökkel nézek Lewyanra, majd ahogy még mindig susmusban tolja vissza kerül a negédes mosoly. Még a kezemet is szétteszem egy pillanatra.
- Nahát… A Királynő igazán nagylelkű. - két másodpercig tartom a szemkontaktust, majd vissza a képekhez. Tényleg az van rajta, amit gondolok. A ‘Királynő’ nem csak Picsa, hanem rögtön Robopicsa. Új és nagyon hasznos információ, de… van még egy homályos pont.
- Ki csinálta ezeket a képeket? Ez árulás… - olyan közel lépek hozzá, hogy az ajkunk szinte összeér. Érezheti ahogy a leheletem végig cirógat a bőrén, miként a pillantásommal egy milliszekundum sem eresztem. Tudnom kell, hogy azért hozta-e el ezt nekem, mert a hűségemet akarja tesztelni a királynő, vagy… a kicsi Lewyan végre felnőtt, és rájött, hogy velem sokkal formásabb és versenyképesebb kígyóra tesz…
Hosszú másodpercekig, talán egy percig is csak állok előtte mozdulatlanul és szó nélkül. Majd hátra lépek, és nagyon röhögni kezdek. Tuti, hogy az utóbbi eshetőség van a dologban.
- Szerencsére a jóféle árulás… - azért még nevetés közben is figyelem egy ideig, nem hull-e le mégis valamilyen lepel. Hát nem. Ez tényleg egy ajándék, ráadásul azért, mert megérdemlem.
- Nah és… arra is van javaslatod, hogy hogyan csináljuk? - évszázadok óta készülök arra, hogy átvegyem a királynő, de ilyen ütőkártya még sosem volt a kezemben. Ezért kíváncsi vagyok, hogy vannak-e már ötletei Lewyannak. Elvégre ő mindig ott van a közelében… Persze én fogok dönteni, de azért a javaslatok jöhetnek. Meg a koktél is, amíg ki nem derül, hogy ebből mi lesz, csak nekem…
- Ne parázz, tényleg nem hall senki, mert van védelmem a lehallgató chipek ellen, a szolgálók meg tudják, hogy rájuk ülök, ha nem tipliznek eléggé, amikor szépen kérem. - és nem úgy ülök rájuk, ahogy az kényelmes lenne…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New Wind blowing Empty Re: New Wind blowing

Post  Lewyan Drochan Sat Sep 23, 2023 9:28 pm

New Wind Blowing
Jezabel - Draco - Jelen

Látom a kínálást, ám hárítok. Itt küldöttségben vagyok, még ha nem is a királynőében. Abban elfogadtam volna... nem.
-Ezt én is elmondhatom, úrnőm. - nem zavar, hogy lábtörlőnek tekint, azok vagyunk, így nevelődtünk, s még ha ugrálnék is ellene, ebben a világban legalább tudom a helyem, s ha a szerint viselkedek, akkor nyugalmat kapok cserébe.
Látnom sem kell, érzem bólintását, s kiegyenesedek.
- Igen.- ezzel akár mondhatnánk is, hiszen, valóban két üzenettel érkeztem: az egyik a királynőtől (vagyis elfogadhattam volna a pezsgőt, jár nekem), a másik üzenetet azonban sokkal fontosabbnak tartom. Csakhogy nem adhatom át direkt, nem mondhatom el direkt.
Ahogy igazítom a sisakot, kiesik belőle egy memóriakártya. Úgy egészen véletlenül.
Ha meg is kérdezi, mi az, vagy ha nem vesz róla tudomást, akkor szemjelzéssel adom tudtára, az a kiesés nem volt véletlen, majd arrébb megyek, mintha észre sem vettem volna. Ám a csuklómon lévő karperecen is jelzem, hogy amit felvesz, azt tegye be leolvasóba.
- Legközelebb úgy érkezem hozzád, úrnőm, ahogy szeretnéd. - egészen véletlenül úgy alakult, hogy jogom lesz többször ellátogatni Jezabelhez, hiszen feladatát ezentúl én továbbítom a királynőtől.
- Köszönöm a kínálást. - sisakom már a hónom alatt van, s állok tovább. Remélve, hogy addigra már megnyitja a fájlt.
- A királynő személyes üzeneteit ezentúl én fogom továbbítani az úrnő részére. Elsőként azzal, hogy további területet jelölt ki a neve alá, melyben egy ércbánya is található. - a karpercre pöccintek, s egy hologram vetül ki közénk. Eridani rendszer egy része is a miénk, s az ott újonnan felfedezett bánya rendkívüli anyagi és katonai előnyhöz juttatja azt, ki irányítja a királynő megbízásából.
Ha közben megnyitja a fájlt, akkor, összesen négy képet talál a királynőről. Ebben kettőnél a fő erőeolsztóra kapcsolódik, ami számunkra lehetetlen, azonnal megsülnénk. A harmadiknál a karja egyértelműen egy robotkar, amit megvetünk, mint ahogy az A.I.-t is, hiába vannak kapcsolataink velük, aki robot végtagot kap, azonnal száműzzük a birodalomból, mert azzal már az A.I.hoz tartozik. A negyediknél a szemei egyértelműen mutatják az A.I. szintetikus szemeit, ahogy éppen beszélt hozzám. Felbőszítettem, ő nem tudja, de szándékkal zavartam össze, s annyi ideje vagyok már nála, hogy tudjam, mik a gyenge pontjai. S egy lencsével fotóztam le, mely a szememre volt téve, láthatatlanul.
A következő fájl pedig az épület hálózati elosztását mutatja, s a trónterem, valamint a pihenő részénél olyan nagy áramerősségű csatlakozás van, melyet egy gép sem indokol. Ellenben egy A.I. igen....


Emme

Lewyan Drochan
Lewyan Drochan
Sethesh

Profession : Sethesh Rend - Thrahh
Play by : Adam Driver

Back to top Go down

New Wind blowing Empty Re: New Wind blowing

Post  Jezabel Mendez Sun Aug 27, 2023 10:00 pm

A szolgálókkal sosem egyszerű. Mindig csak a gond van velük, és mire engedelmesek lennének vagy elhaláloznak (sajnálatosan, és teljesen véletlenül…), vagy lenyúlják őket az indokolatlanul felkapaszkodott némberek. Ebből pedig az következik, hogy gyakrabban kell váltani őket, mint a bugyikat, és még csak nem is csipkések… Ha lehetne lecserélném mindet intelligens harci kecskékre…
De egyelőre még nem tart itt a tudomány, és néha azért érnek kellemes meglepetések. Például, amikor bejelelentkezett hozzám Lewyan, és fontos információt kínált. Élből elutasítottam volna, már csak a móka kedvéért is, de jó ideje lenyúlta már a királynő, és… biztosan látott ezt az. Arról pedig határozottan tudni akarok.
Ezért kifejezetten készségesen vártam a megjelenését, mintha csak egy vendég lenne, és nem az, aki naphosszat legyezgetett, amikor melegem volt. Hozattam neki italt, meg némi ételt is. Azért nem olyan finomat, mert nem akarom, hogy ide szokjon… Nem ragaszkodott eléggé hozzám, és ezért még mindig haragszom rá. De belehalni nem fog így sem, és… a jófejség látszata megvan. Pláne, hogy az aktuális kiskutyám (tényleg az…) be is kíséri hozzám a nappaliba, és rögtön nyújt felé egy tálcát, amin pezsgős poharak vannak. Hát mi ez, ha nem kedvesség? Azért a mosolyom csak akkor ragyog fel, amikor rendesen meghajol előttem, és megadja nekem a tiszteletet. Na ezért is lett volna nálam jobb helyen…
- Megbocsátom. Öröm újra látni téged. - hát… azért ez annyira nem sikerült hihetőre. De nem kezdett el tőle viszketni a kislábujjam, szóval ez azt jelenti, hogy nem kívánom az univerzum másik végébe. Ezzel pedig különleges a státusza. Ebből pedig az is következik, hogy egy percnyi hajlongás, egyelőre megteszi. Bólintok, és ezzel jelzem neki, hogy elég lesz a padló ellenőrzésből.
- Ja igen… csak én hallhatom. - kapom fel a fejem, mert erről az apróságról megfeledkezem. Fel is emelem a kezem, és egy hangos “Tipli”-vel jelzem a kutyusnak, hogy menjen inkább csontot kergetni, és hagyjon minket magunkra. Ha már elég távol van mindenki, felállok a fotelemből (amit direkt azért hozattam a nappaliba, hogy menő trónusom legyen, és nem azért, mert Armandnál tetszett ez a módi…). Közelebb lépek Lewyanhoz, és körbejárom, hogy megnézhessem mennyit fejlődött, amióta nem láttam. Semmit…
- Összeestél… Hová lettek az izmaid? - kérdezem némi elégedetlenséggel a hangomban. Legalább a bicepszét bedurranthatta volna a találkozóra. De most már mindegy.
- Hosszú lesz? Mert ha igen, akkor leülhetsz. - mutatok egy szék felé, ami az én fotelem közelében van. Bár szerintem így is egyértelmű, hogy kinek hol van a helye. Legalább ebben, mindig is jó volt Lewyan…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

New Wind blowing Empty New Wind blowing

Post  Lewyan Drochan Sun Aug 27, 2023 9:19 pm

New Wind Blowing
Jezabel - Draco - Jelen

Teljes nyugalommal ülök a hajó irányítópultja mögött. Olyasvalakihez térek vissza, legalábbis egy hír erejéig, aki alatt szolgálatban álltam, míg a királynő le nem csapott rám, mint kiváló anyagra. Másodrangúként, mintegy tárgyként, nem mondhattam nemet, így másnap már a királynő mellett szolgáltam.
Láttam és figyeltem, s valami ... nagyon nem tetszett benne. Időnként furcsán viselkedett, s mivel közvetlen testőreként szinte minden percben vele voltam, végül kibukott az igazság.
Adtam a megfélemlített szolgát, testőrt, hogy az élete árán is megőrzi azt, amit az imént látott.
Csakhogy nekem a Birodalom az elsődleges. Az uralkodó...
Sokszor kaptam migrént ezekre a gondolatokra, s mintha valahogy az úrnő is kiszúrta volna, mert ha mellette voltam, akkor azonnal szinte leszúrt a tekintetével, vagy ha nem, akkor a legelső találkozásunk alkalmával elég rendesen a helyemre tett, ami, ha meg is lepett másokat, annak ellenére, hogy megszokott, sosem adtam jelét az elégedetlenségnek.
Viszont...
Szervezkedni kezdtem. Nagyon lassan, komótosan, aprólékosan.
S most már hogy megvan a kellő háttér, ha nem lépünk, megrekedünk, s önmagunkat tesszük semmissé, úgy döntöttem, hogy a kiválasztottunkat keresem fel.
Az engedély megkapása után máris lesiettem a hajóról, majd sisakom levéve, s bal karom alatt tartva, meghajolok volt úrnőm előtt, akit valójában mindig is annak tartok, hiába lettem személyi testőre a királynőnek.
- Bocsásd meg számomra, hogy idődet rabolom. Mint okát jeleztem jöttömnek, csakis te hallhatod. - addig maradok hajolva, míg meg nem engedi, hogy kiegyenesedjek.


Emme

Lewyan Drochan
Lewyan Drochan
Sethesh

Profession : Sethesh Rend - Thrahh
Play by : Adam Driver

Back to top Go down

New Wind blowing Empty Re: New Wind blowing

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum