Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Nothing as it is

2 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Brandon Thycal Wed Feb 21, 2024 9:12 pm

Nothing as it is...


"Everything is possible... it does not mean it can happen at once."


- Jó hír. - semlegesen jelentem ki. Másképp akartam, ám az van előttem, őt vennék elő, ha baj történne velem. Belül sóhajtok egyet. A tehetetlenség érzése, hogy nem kellek, de ha baj történik velem, másoknak okozok ezzel gondot, patthelyzete tesz. Főleg úgy, hogy még csak pontot sem tudok tenni sem egy betűre, de mondat végére sem.
Vagy csak gyáva vagyok megtenni...
- Ne kérjen bocsánatot. - csak lazítson. Ők megtehetik, éljenek is vele.
A mozdulata önkéntelen, kedves. Jó látni ilyen gesztusokat, még van remény. Mások számára.
Szerettem volna, ha veszi a rejtett üzenetet. Ám ő is olyan, mint én. Nem tágít, még ha úgy is látja, nincs rá szükség.
Talán ezért döntök arról, hogy egy részét elmondom? Nem tudom.
- Igen, tudtam. A testőrnek nem hoztam a tudomására. - így kikerülöm azt, hogy tudott-e. Mert tudott, rájött. Nem én mondtam el neki. Képtelen vagyok őt magammal rántani, hiába vállalta volna magára. Nem engedem.
- Igen. - egyedül voltam, kezdetben. De az elhallgatott igazság nem hazugság.
- Van még kérdése, vagy lepihenhetek? - hangom talán csak kicsivel vált távolságtartóbbá. Ennél többet nem akarok mondani. Még mindig nem fogtam fel, hogy élek. Még élek. De meddig? A “rettegés”, hogy mikor ölnek meg, újra felüti a fejét, de most már más is belecsöppent a történetbe, aki teljesen ártatlan. Jó lenne minél tovább húzni az esküvő időpontját, hogy Madison szabad maradhasson.
Láttam, hogyan nézett arra, akivel jött. Legalább ők legyenek boldogok...


Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Hailey Reed Sun Sep 24, 2023 7:52 pm

Feszülten figyelem, amíg választ nem ad. Még a levegőt is önkéntelenül tartom bent, annyira tartok tőle, hogy valamiként kapcsolatba került az anyaggal. Ezt persze csak akkor veszem észre, amikor válaszol, és megkönnyebbült sóhajként kúszik ki belőlem a levegő. Az pedig egy kicsit sem érdekel, hogy ő észrevette-e ezt a gesztust vagy sem, mert a legfontosabb, hogy most… még nem történt baj.
- Johhh.. ez jó hír. - azt nem tudom pontosan miért is mondtam ezt ki, mert egy bólintás is elég lett volna. De mindegy. Csak az a fontos, hogy most biztonságban van. Arról pedig gondoskodni fogok, hogy a jövőben is így legyen…
Ezért sem akarok távozni, még ha azt is érzem, teher számára a jelenlétem. Kiderül, hogy jól döntöttem, mert félreértettem a megjegyzését.
- Oh… Bocsánat. - mosolyodom el kissé zavartan, azt viszont megállom, hogy megdörzsöljem a tarkómat. A mozdulat elindult ugyan, de észbe kaptam, és inkább a hajam tűrtem a vállam mögé. Egy fokkal jobb, bár a lazítástól még ez is távol áll. Nem mintha arra lenne esélyem a társaságában… És addig nem is áll szándékomban, amíg ki nem derítem, hogy mi történt.
Ez azonban…
Nem pont úgy sikerül, ahogy én azt gondoltam. A szavai és a gesztusa ugyanis arra utal, hogy… tudott róla. Nem tudom, hogy ez esetben miért kezeli ilyen nyugodtan ezt az ügyet, és miért nincs most is mellette valaki. Minden bizonnyal nem látom a teljes képet. Még…
- Igen szeretnék. Mert ezt nem értem. Tudott a méregről? És a szolgálatban lévő testőre? Ilyen esetben neki értesíteni kell azokat is, akik nincsenek szolgálatban. Ez nem történt meg… - nem ez az eljárás. És ha eltértek tőle az… Vagy hibára utal, vagy arra, hogy Brandon kérte, hogy ez így legyen.
- Egyedül volt? - ha valaki hibázott… akkor beszélnem kell vele. Nem szokásom bemártani a társaimat, mert mindenki véthet időnként, de beszélnünk kell a történtekről, hogy a jövőben ilyen ne történhessen. Kivéve, ha… a szolgálatban lévő testőrének semmi köze az ügyhöz. Vannak pillanatok, amikor egyedül kíván lenni, és akkor nem sok eszköz van a kezünkben. Most is bármikor elküldhet, még akkor is, ha nem vagyok szolgálatban. Ha viszont rajtam múlik, amíg nem bizonyosodom meg róla, hogy a veszély tényleg elmúlt, maradok.
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Brandon Thycal Sat Sep 23, 2023 11:55 pm

Nothing as it is


"Everything is possible... it does not mean it can happen at once."


Hát látta.
Csendben maradok. Hazudhatnék, terelhetnék, el is küldhetném. S már arról is letettem, hogy segélykiáltást adjak a világ felé, mert úgysem hallja meg senki. Megtenné valaki végre, hogy kinyír, csak legyen már vége ennek az idegőrlő várakozásnak?!
De megértettem végre: nem én irányítok. Sosem én irányítottam.
- Nem. És nem. - természetesebbnek hatna, ha rákérdeznék, miért kérdezi, de csak a poharat tartó kezemet mutatom fel, arra gondolván, előadva, hogy elvágtam-e a kezem. Nem vágtam.
Elszomorodom magamban, ahogy hátrál. Nem vagyok én rémisztő. Csak felesleges.
- Azért mondtam, hogy lazítson. - felelem figyelmesen, ahogy látom zavarát. Félreteszem önmagam ürességét, ahogy félretettem máskor is. Mert attól, hogy nem akarnak, még vannak kötelezettségeim, feladataim, amit a lehető legjobban szeretnék elvégezni. Hogy biztos alapot adhassak, megvédhessem népünket a káosztól, s nem azért, mert én nélkülözhetetlen lennék. Hiszen éppen nélkülözhető vagyok. De jogos klánvezér nélkül újabb csatározások indulnak meg, és abból kaptak már eleget. A nép biztonságot akar, következtethetőséget. S ezt igyekszem megadni nekik, megalapozva arra az esetre is, ha végre megteszik velem, amit már azóta terveznek, hogy megszülettem....
Türelmesek, meg kell hagyni....
Azonban, amit reméltem, hogy senki sem tudja meg, most már ketten is tudják még pluszban.
Némán állok előtte, kezemben a saját poharammal.
S beleiszok. Tudom, hogy ezzel egyértelműsítem, tudtam róla.
Hogyne tudtam volna. Én tettem bele.
- Köszönöm a figyelmességét. A veszély elmúlt. Szeretne még valamit mondani? - már nincs tegeződés, kedvesség a hangomban annál inkább. Nem tehet arról, ami a háttérben zajlik. Ami meg bennem dúl, mint háború, végképp nem.



Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Hailey Reed Tue Aug 29, 2023 10:49 pm

Nehéznek éreztem a szívem, amikor a lakosztálya felé lépkedtem, de ez szinte semminek bizonyult ahhoz képest, ami akkor kerített hatalmába, amikor be is léptem. Mintha egy örökké valóság telt volna el azóta, hogy legutóbb én őriztem, és talán még több azóta, hogy utoljára nevetni láttam… Ez pedig annak fényében, amit az erkély alatt láttam, több mint aggasztó.
- Igen. Láttam, hogy elejtett egy poharat, amikor… - olyan helyen voltam, ahol nem feltétlen kellett volna… De ez most nem számít, és a büntetés is vállalható, ha cserébe sikerül megakadályozni, hogy az életére törjenek. A méreg ugyanis biztosan ott volt…
- … kint voltam a kertben, és épp az épületet néztem. - nem fogok ferdíteni. Ahogy nekem, úgy neki is ismernie kell a tényállást. Épp csak az nem tartozik szorosan a munka körömbe, hogy inkább őt néztem és nem az építészetet… De ez a részlet már a történet szempontjából irreleváns.
- Ivott a pohárból? Vagy került a folyadékból a bőrére? - ismereteim szerint a szer - aminek az illatát éreztem - csak elfogyasztva veszélyes, de alapos akarok lenni. Többek között azt is tudnom kell, hogy ő maga érzékelte-e a veszélyt. Lehet, hogy épp a testőre mondta, hogy dobja el, csak én őt nem láttam. Ebben az esetben hülyét csinálok magamból, de azt is vállalom. Viszont mielőtt erre is rákérdezhetnék, megakaszt egy egyszerű kijelentéssel. Tényleg nem vagyok szolgálatban, és emiatt zavarba is jövök. Minden bizonnyal pihenne, vagy ügyeket intézne, és ezért említi meg, hogy nekem nem itt lenne a helyem. Vagy szimplán csak nyomon követi a védelmező csapatot, és épp engem küldene pihenni? Nem hiszem. Nem is ismer…
- Sajnálom. Valóban nem vagyok. - egy lépést hátrálok is, hogyha mégis azért említette meg mert zavarom, legyen lehetősége arra, hogy későbbre halassza ezt a beszélgetést. Ám a tekintetem, és az, hogy magamtól nem távoztam egyértelműen arra utal, hogy ha rajtam múlik, addig nem térhet nyugovóra, míg nem tisztázzuk, hogy mi történt. Mindannyian az életünket visszük vásárra, azért, hogy ő biztonságban legyen, és az ilyesmi nem múlik el, csak azért, mert nem vagyunk már szolgálatban. Legalábbis esetemben semmiképp… Így ha nem szólít fel kifejezetten a távozásra, maradok, és tovább folytatom a megbeszélést.
- A pohár szilánkokra tört, de maradt benne néhány csepp ital. Megvizsgáltam és veszélyes méreg anyagot éreztem. Az ilyesmi pedig nem történik véletlenül. - hagyok neki egy kis időt, hogy ha ez új információ a számára, akkor legyen ideje feldolgozni. Normális esetben ugyanis csak a biztonság kedvéért vannak testőrei, és nem azért, mert valódi veszély fenyegeti. De ahogy ránézek, biztos vagyok benne, hogy ez nem egy normális eset. Illetve amiatt sem folytatom azonnal, mert még kiderülhet, hogy tud mindent. Ebben az esetben nekem kell feldolgozni ezt-azt…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Brandon Thycal Tue Aug 29, 2023 10:06 pm

First dance


"Everything is possible... it does not mean it can happen at once."


Nincsenek gondolataim, s könnyem sem, az utóbbi évekkel ezelőtt elfogyott, mikor ráébredtem, mi is a valóság. Hiszen mindent megtettem, hogy kiváló legyek abban, ami rám vár, s valóban leteszem az asztalra, ami kell, még többet is! Ám jog szerint én csak a maradék vagyok, aki érdemtelen a vezéri címre.
Az egész hiábavalóságot most érzem igazán, hogy mint egy vágóállat, várjam ki sorsomat. Halálomat, ha így jobb. Még elvenni sincs jogom magamtól, ma éjjel már sokadjára kapom ezt meg, s végre megértettem.
Tényleg nincs mit veszítenem, s nincs mit tennem.
Hacsaknem annak a sugallatnak élni, hogy keressem tovább bátyámat, mert azzal a népünket mentem meg, ha már magam sosem fogom tudni.
Éppen ezért még csak össze sem rezzenek a kopogásra. Tekintetem lassan irányul a lakosztály bejárati ajtajához. Igazából a testőrséget is megszüntethetném magam mellett, legalább annyival kevesebben vannak kitéve egy felesleges halálnak.
Megdöntöm magam köszöntése képpen, s várakozom, kérdésem után, miért is érkezett. Nem akarok most azzal törődni, hogy azt lássa, akit és amit felvettem maszkot, csak a nyugalmat látni és az érdeklődést. Tekintetem megakad haján. Többet hordhatná így...
- Én? - mit ejtettem le, mindenem megvan...
Kivéve egy poharat.
Megfordulok, helyet adva neki is, hogy ha akar, beljebb jöhessen. Az asztalhoz lépek, s töltök a számára, egy pillanatra elgondolkodva azon, remélem, nem én fogom most pont megmérgezni.
- Mit akar ezzel kapcsolatban beszélni? - felé nyújtom a poharat.
- Nincs szolgálatban... - halványan mosolygok rá, lassan visszakúszik a maszk, a mosoly már alakul.


Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Hailey Reed Sun Jul 09, 2023 10:49 pm

Ott akartam lenni az estélyen. Magam sem tudom, hogy miért, hiszen sem a rangom, sem a személyem nem elégséges ahhoz, hogy a közelében legyek, de szerettem volna őt látni. És azt is, hogy egyszer láthasson engem ő is, amikor nem az egyenruhámban vagyok…
Ám a magamfajtát… nem hívják meg az ilyen előkelő estékre. Hiába bizonyítottam már számos alkalommal, és kaptam elismerést is a teljesítményemért, az uralkodó családhoz még csak távolról sincs semmi közöm. A családom mindig is távol maradt a hatalmi harcoktól, és engem sem szántak sohasem magasabb pozícióba. Ez pedig nem is zavart, egészen addig míg rá nem jöttem, így nem lehetek teljesen szabad. Nem szerethetek akárkit…
Az viszont szíven ütött, hogy még ahhoz is külön engedélyt kellett kérnem, hogy szolgálatot teljesíthessek az ünnepségen. A normál meghívásra esélyem sem volt, de legalább a munkám révén a közelbe kerülhettem. Ugyan nem vehettem fel szép báli ruhát, de a hajamat legalább kiengedtem, és dús fürtökben omlott a vállamra akkor is, amikor még a bejáratnál őrködtem. A társaim furcsán is néztek rám, de egy cseppet sem érdekelt.
Brandont kerestem a tekintetemmel, és őszinte mosoly szökött az arcomra, amikor láttam, hogy ő is megérkezett, és olyan elegáns, mint talán még sohasem. Sohasem beszéltem neki az érzéseimről, és magamnak is csak nemrég ismertem be, de… a jelenléte máris jobb kedvre derített.
A szolgálatot viszont akkor sem szoktam félvállról venni, ha a szívem a terembe húzna. Kérlelhetetlenül álltam őrt a bejáratnál, és teljesítettem minden parancsot, amit kaptam. Azonban, amikor eljött a szolgálati időm vége… nem akartam azonnal távozni. Bár a bálra nem kaptam meghívást, a kertben maradhattam egy ideig. Elbűvölt az épülettel együtt, annak ellenére is, hogy tudom, én sosem fogok ilyenben élni. Sosem érdekeltek az anyagi javak, és a rangok sem. De másképp épülne fel a társadalmunk, sokkal könnyebb lenne…
Ezért is dobbant hatalmasat a szívem, amikor megéreztem Brandon energiáját a távolban. Ha nem hangolódtam volna rá olyan sokszor, nem ismerem fel, de így rövid nézelődés után őt magát is megtaláltam, ahogy éppen egy erkélyen áll, és leejt valamit a földre. Nem mentem oda azonnal, még csak nem is álltam fel a fűből, ahová leültem, mert azt hittem, ez teljesen megszokott egy ilyen banketten. De valami mégis azt súgta, hogy érdemes lenne megnéznem, hogy mit dobott le. Akár biztonsági kérdés is kerekedhet ebből…
Megvártam, míg az alakja eltűnt az erkélyről, majd oda sétáltam az erkély alá. Egyszerű kristály szilánkok, láthatóan egy pohár maradványai. De valami még így is azt súgta, hogy nézzem meg alaposabban. A folyadékot, amit tartalmazott, már beitta a talaj, de a szilánkokon, még maradt pár csepp. Ami éppen elég ahhoz, hogy azt megszagolva, legalább halvány sejtésem legyen arról, hogy mi lehetett benne. Görcsbe rántotta a gyomromat a rémület, amikor felismertem…
Nem figyelt rá a testőre? Vagy ez csak puszta véletlen? Cikázni kezdtek bennem a kérdések, és tudtam, hogy nem várhatok a válaszokkal másnapig. És erről nem is szólhatok akárkinek… Itt valami olyasmi történt, amit én nem értek, de potenciális veszélyt jelenthet a leendő klánvezérre. Brandonra…
Ezért türelmetlenül vártam a kertben, gondolkozva azon, hogy mi lenne a helyes lépés, de akkor jutottam csak elhatározásra, amikor láttam, hogy Brandon távozik. Nem tudom, hogy pontosan mennyivel később, de láthatóan épen és egészségesen indult el. Ami persze azt is jelenthetné, hogy csak túl aggódom a dolgot, hiszen nem vagyok elfogult vele szemben…
Mégis, úgy éreztem, hogy beszélnem kell vele, akár kitalálni valami mondva csinált okot arra, hogy meglátogathassam, de meg kell bizonyosodnom arról, hogy a veszély már elmúlt. Így a leglogikusabb útirány felé mentem, a lakosztályához…
Kissé félénken kopogok a lakosztálya ajtaján, de miután megtettem, már kihúzott vállakkal, magabiztosan állok az ajtóban. Érzem, hogy bent van, de ennél beljebb nem merészkedem az energiámmal. A látogatásom minden bizonnyal így is… váratlan lesz a számára.
Ha viszont bebocsátást nyerek, nem habozok sokáig elfoglalom az ajtó mellett a helyem. Láthatja rajtam, hogy már nem vagyok szolgálatban, az egyenruha ugyan még rajtam, de a fegyvereket már leadtam. Köszöntöm, ahogy illik, és aztán… egyelőre maradok a helyemen. Előbb a szobát veszem szemügyre, és őt magát. Olyan… más. Hiányzik belőle a könnyedség, sőt… még talán az öröm is. A rossz érzés komoly aggodalommá növi ki magát, így végül megszólalok, a tárgyra téve.
- Találtam valamit az épületnél, amit ön ejtett el. Beszélhetnénk róla? - talán túlfeszítek minden határt, így fel vagyok készülve rá, hogy el fog küldeni. De mind a tartásom, mind a hangom kérlelhetetlennek tűnik, és csak némileg aggódónak. Azt igyekszem mélyen elrejteni…
Hailey Reed
Hailey Reed

Play by : Genesis Rodriguez

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Nothing as it is

Post  Brandon Thycal Sun Jul 09, 2023 9:35 pm

Nothing as it is


"Everything is possible... it does not mean it can happen at once."


Próbáltam útközben felvenni a megszokott, minden rendben, sőt, boldog várakozással nézek elébe a jövőnek, az eljegyzésnek és a házasságnak, amely alapján átveszem a stafétabotot, mint klánvezér.
És bennem volt az is folytatásnak, hogy már két embert küldök halálba rajtam és a testőrömön kívül az egésszel. Nem fogom feledni tekintetét, ahogy meglátott testőröm elsőként. Tudta, mit tervezek, az okát is, vállalta, hogy nem sokkal követni fog, hiszen ahogy látja maga is a helyzetet, tudja, nincs menekvése neki sem a helyzet elől, s mélyen együttérzek vele. Most csak ránéztem, azután inkább a földre. Már nem tudok hova futni, teljesen sarokba szorítottak, s támadni sem lehet, hiszen láttam, mire képesek. Még mindig előttem van Madison arca, ahogy meglátta ... Quilt. Rá legalább rátalált a boldogság, s annyira szeretném, hogy ez beteljesüljön számukra. Igen, erre kell koncentrálnom. Hogy ők megmenekülhessenek, ha eljön az ideje.
Ez ad némi tartást és erőt, hogy nyugalommal, vagyis rejtett boldog izgatottsággal haladjak az épület, majd a lakosztály felé. Ahogy becsukódik mögöttem az ajtó, pár percig még csak állok, mert az alattomos érzés nem enyhített a szorításon.
Hiszen elszámoltam az életemmel, s ahogy felkészültem rá, úgy szakadtam el érzelmileg, energiában mindentől és mindenkitől. S most olyan nehéz visszatalálni. Mintha a semmiben tapógatóznék. Leginkább a sikertelenség lomboz le. Mostanra már mindenki boldog lenne, akire átkot hoztam születésemmel, létemmel.
S nem, nem megy most gondolni arra, oka van, hogy nem köszöntem el az élettől.
Tekintetem az alkoholos üvegre vándorol, el is visz a lábam az asztalkáig, ahol kínálja magát pár üveg, s kezem is elindul, hogy a tetejét kinyissa.
Értelmetlen. Nem érek azzal semmit, ha leiszom magam. Meg mi az, leinni?
Hirtelen mindent hiábavalónak és feleslegesnek érzek. Mintha mindentől megszabadultam volna egy pillanatra, azután mindent visszadobnak rám. Megfulladok, s egyszerre érzem teljesen értelmetlennek az egészet. Miért nem végeztek velem eddig? Nem lett volna könnyebb?
Semmit sem értek, s ez a legrosszabb. Meghalni sem engedett a sors, de igazából élni sem enged. S tudom, a vesztemet akarják.
Leülök a fotelbe, s csak meredek magam elé. Más boldogan bújna össze ilyenkor leendő menyasszonyával, tervezve az eljegyzést.
A sírjukat ásom meg ezzel. Amit nem engedhetek meg magamnak.



Hailey - Orion - Jelen


emme
Brandon Thycal
Brandon Thycal

Age : 43
Origin : Orion
Skills : Gyógyítás, Telepátia, Elme, Telekinézis, Tér-idö
Profession : al-klánvezér
Play by : Sung Kang

https://elementals.hungarianforum.com/t274-brandon-thycal#1432

Back to top Go down

Nothing as it is - Page 2 Empty Re: Nothing as it is

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum