Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Jump

2 posters

Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Michael Mark Masterson Sun Sep 24, 2023 10:38 pm

Az ajkam féloldalas mosolyra húzódik, ahogy kijelenti, ez a bocsánatkérés már jobban tetszik neki. Mert tetszik a szókimondósága. Még akkor is, ha… épp úgy teremt le ezzel, mintha kisgyerek lennék. Bizonyos értelemben igaza is van. ‘Új’ vagyok a bolygón.
- Áhh… - fordulok abba az irányba amerre mutat, és már emelném is a kezemet integetésre. Amikor rájövök, hogy nincs itt rajta kívül senki. Csak a fák. Visszanézek a nőre, majd újra a fákra. És végül leesik.
- Óóóó értem már. Bocsánat, hamar ítélkeztem. - a fákat tartja a testvéreinek. Derék és csak egy ici-picit furcsa egy Terraitól. De nekem ezzel abszolút nincs gondom. Ha ő így érzi jól magát, rám nem lesz panasza. Végül mégis integetek a fáknak.
- Sziasztok. - még mosolygok is, mert szimpatikusabbak azok a fák, mint néhány Terrai. Ez a nő kivétel. Egyre érdekesebb a furcsasága. Csak meg kéne lesni…
- Pardon… - fordulok ténylegesen el, amikor rajta kap, hogy óvatosan azért, de… kukkoltam. A lényeget így is láttam. Öltözik, mert még sem jó neki a takaró ruha.
- Oh. Árulja is őket? Vagy csak magának készít? - tetszenek a kézműves dolgok. Az igazi művészek a lelkük egy darabját is beleteszik az alkotásaikba. Ez pedig különösen figyelemre méltó, egy Terraitól. Hiszen ők nem is tudnak erről, önkéntelenül teszik. Az persze más kérdés, hogy most… nem csak a takaróra gondoltam…
- Jajj… Isten ments,  hogy elől… - akkor már feküdnék a fájdalomtól. A humanoid, és férfi alak igen csúnya mellékhatása az érzékenység, azon a bizonyos ponton. De tény, az is fáj, ha máshol ér találat. Főleg, amikor egyáltalán nem voltam rá felkészülve…
- Eszemben sincs számon kérni. Csak kíváncsi vagyok. De köszönöm akkor a válaszát. - mert vargányát szed. A testvérei társaságában. Tiszta sor. Most már nekem is illik válaszolni.
-  Csak meg akartam járatni a kicsikét. - hátra nyúlok, és finoman végig simítok a motoron, hogy biztosan tudja, róla beszélek. Aztán folytatom.
- Szeret a természetben dorombolni. Én meg szünetet tartani a fűben. Épp most jött el az ideje. - a zsebembe nyúlok, és előveszem a három Milky Wayt. A LEGJOBB Terrai találmány. De sosem voltam irigy, így közelebb lépek hozzá, és nyújtom felé a kezem, amiben tartom.
- Kér egyet ön is? - azért nem véletlenül mondtam, hogy egyet… Én élből kettőt szoktam enni. De persze, ha kéri, és ízlik neki, a harmadikat elfelezhetjük. Bárhogy is dönt, én leülök a fűben, karnyújtásnyira tőle, és enni kezdem a csokimat. Úúúú de finommmmm...
Michael Mark Masterson
Michael Mark Masterson

Play by : James McAvoy

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Marjoree de Luca Sun Sep 24, 2023 9:58 pm

First dance


"As we do"


Kicsit jobban kihúzom magam, levegőt veszek. De csak óvatosan! Azért így már jobban hangzik.
- Ez jobb.
S már éppen tényleg megbocsátanék neki, amikor olyat kérdez, amit lányoktól nem illik kérdezni. A sok közül.
- Itt vannak a testvéreim is... - tartom el a kezem, mutatva valamerre, s ha valaki járatos a hazugságok felismerésében, akkor egy jókora nagy füllentést hallott most tőlem! Végül is azt nem mondta, mi is az az itt, egészen pontosan....
Azonban a másik lányok, a takaró alatt, eléggé mocorognak, s ez ráébreszt megint arra, hogy miben is vagyok. Mindjárt gyorsan megoldjuk!
- Mondtam, hogy nem les! - fogalmam sincs, les-e, de a női megérzéseim (és persze a hiúságom, mert hát persze, hogy megsértődnék, ha nem kukucskálna hátrafordulva!) azt súgja, megteszi.
- Én készítettem, persze, hogy szép! - a fene a büszkeségem, az mindig is volt, s nekem senki se csúnyázza le a munkáimat!
- Az elöl van, vagy hátul. - vágog egy “ssz” arcot. - Lényegtelen. Fáj. -lenézek az asztalra, s nem találok semmit, amivel lehetne segíteni, majd körbe. A szamárkóró meg a kaktusz az pont nem erre való...
Meghökkenve pislogok párat.
- Maga, most számon kér? Maga milyen ügyben járt erre, s veri fel az erdő csendjét? Az ember még var..... - hupszilika, majdnem kicsúszott! - gányát sem tud gyűjtögetni. - úgy bizony, vargányát! Igaz, hogy az ettől keletebbre terem, de sebaj.



Mark - Terra - Jelen


emme
Marjoree de Luca
Marjoree de Luca

Age : 33
Origin : Terra
Profession : Konyha és iparmüvész
Play by : Rebecca Romijn

https://elementals.hungarianforum.com/t268-marjoree-de-luca#1417

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Michael Mark Masterson Wed Aug 30, 2023 9:37 pm

Már megszoktam, hogy a Terrán minden megtörténhet, de azért vannak helyzetek, amiket még mindig nem értek teljesen. A váratlan találkozás sima ügy, hiszen ez egy nyilvános hely, bárki megfordulhat itt. Ám a hiányos ruházat… Ilyet leginkább akkor látni, ha két személy romantikus hangulatba kerül (és akkor nem csak a hiányos ruházat a feltűnő…), de ez a nő egyedül van. Vagy talán mégsem? Azért nézem egy ideig a takarót, hogy nem lapul-e alatta még valaki, akitől elnézést kell kérnem.
- Öhm… Sajnálom. - mindent. Az ugrást, azt, hogy úgy állok, mint egy szamár, és azt is, hogy egy kicsit tényleg megsérültem. De ezt egyelőre nem fogom beismerni, mert a fájdalom jellege (és legfőképp a helye…) inkább ciki, mint veszélyes.
- Egyedül van itt? - kérdezek rá végül, mert ha ennyire megijesztettem, akkor nem érzi biztonságban magát. Valakinek meg kéne védeni őt, ha önmaga nem képes erre. Meg ami azt illeti… most már jó lenne tudni, hogy direkt öltözött-e alul, vagy csak nagyon rossz pillanatban érkeztem meg. A Terraiaik azért nem szoktak annyit pucéron járkálni, mint az univerzum többi lakója…
- Ja igen. Persze. - fordulok el, bár nem teljesen egyértelmű, hogy miért. Mégis öltözni akar? Akkor nem direkt választotta ezt az öltözetet. Vagy csak előttem szégyenlős? Fölösleges. Én nem szoktam kukkolni… úgy, hogy az érintett is észrevegye. Ezért most is, csak finoman fordítom oldalra a fejem, és óvatosan nézek magam mögé, hogy még mindig mozog-e, vagy úgy összességében mit csinál. Ha nem kap rajta akkor elég ideig nézem, hogy rájöjjek, csak öltözködik. Ha lebukok akkor… a francba, tényleg észrevett szerintem… Inkább látványosan egyenesbe fordulok, mintha vééééééégig magam elé néztem volna. De azért… elmosolyodom magamban, és nem bírom ki megjegyzés nélkül.
- Szép takaró… - a kíváncsiság miatt jobban is megnézném, de most már értem a szituációt. Indokolatlan pucérkodáson kaptam rajta, és még meg is ijesztettem. A továbbiakban ezért nem akarok otromba lenni. Addig nem mozdulok amíg nem szól, hogy megfordulhatok. És akkor is csak lassan, a szememet először eltakarva, és csak lassan leengedve teszem.
- Nincs sérülésem. Csak rossz felemmel tompítottam az esést. - ahogy megemlítem, bele is nyilall a fájdalom a tomporomba, de csak azért sem nyúlok oda. Már többször hallottam, és a pályán néhányszor láttam is, hogy a Terrai férfiak hősök, ezért én is az leszek. Amennyire tudok…
- Ön milyen ügyben jár erre? - talán ezt nem illik megkérdezni, de nem túl bölcs ezen a bolygón egyedül, és nőként járkálni. Ruha nélkül pláne nem… Na de most már felöltözött azért. Így is több, mint csinos azért…
Michael Mark Masterson
Michael Mark Masterson

Play by : James McAvoy

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Marjoree de Luca Wed Aug 30, 2023 8:28 pm

First dance


"As we do"


A harmadik szemem helyett a másik kettő nyílik nagyra, ahogy felnéz rám. Ugye a takaró végig zárva van a lábamnál, nincs bekukucska, oké?
- Elnézést? - ah, legalább elnézést kért, de most az ijedelmem még haragba vagy mibe fordulna, így az első felét a folytatásnak még dühösen mondom.
- Csak így, ideugrik és... - felé tartom a kezem, hogy nyomatékot adjak, csak a fránya takaró elmozdul, s ez felébreszt arra, milyen helyzetben is vagyok. Kezem visszamegy a takaróra, s megrántom, hogy a helyére kerüljön minden. A lányok is.
- de ne álljon már ott úgy, mint Bálám szamara. Megsérült? - esik le hirtelen, h hogy hátha az az esés nemcsak egy hoppanás volt.
- Azt látom. Jól rám is hozta a frászt. S valóban nem igazán járnak errefelé ilyenkor emberek. - jó, én boszi vagyok, azok meg csak félig emberek, vagymi.
- Forduljon el. - körözök kezemmel, mutatva, hogy mit tegyen. Fel akarom venni a ruhám, takaróban azért mégsem fogok itt ácsorogni és diskurálni, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne!
Azért úgy veszem vissza a ruhát, hogy a takaró alatt, alulról veszem magamra, majd a takarót nagyon ügyesen a többi holmira ejtem, amit most azért... hm... úgysem látja. Gyorsan felkapom azt is, s már a saruba bújik a lábam, mikor megszólalok.
- Megfordulhat.- hajam is rendben, lányok is rendben, nem akadt fenn hátul a szoknyarész, most már tudok foglalkozni... tök mindegy, hogy hívják.
- Szóval, hol sérült meg? Nem a motor, maga. - amilyenek a mocis pasik (awww, mocis pasik!), a moci az első, aztán ők maguk, azután jön mindenki más!



Mark - Terra - Jelen


emme
Marjoree de Luca
Marjoree de Luca

Age : 33
Origin : Terra
Profession : Konyha és iparmüvész
Play by : Rebecca Romijn

https://elementals.hungarianforum.com/t268-marjoree-de-luca#1417

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Michael Mark Masterson Sun Jul 09, 2023 11:09 pm

Egy ugrás itt, egy ugrás ott, sosem okozott még komolyabb gondot. Igazából most sem, azon kívül, hogy rossz felemmel tompítottam az esést, és teljes mértékben figyelmen kívül hagytam azt a tényt, hogy ez a hely, nem tartozik a tulajdonjaim közé. Praktikusabb lett volna a saját kis telkemen ‘játszani’ a KTM-mel, de ott már az összes buckát ismerem. Akkor meg hol van az izgalom?
Hát… néha váratlan helyről érkezik, és semmi köze a motorokhoz. Hallok valami sikolyfélét, de csak akkor fogom fel, hogy van forrása is, amikor már leszálltam a motorról, és olyan helyet keresek, ahová letámaszthatom, míg a fájó testrészemet ápolom. Igen váratlanul ér, hogy nem csak egy nőt látok magam előtt, hanem… hát a ‘ruházata’ is igen szokatlan. Ehhez még párosul a minden valószínűség szerint ijedt tekintet is, amit… nem nehéz eltéveszteni, éppen rám irányít. Vagy a motorra. Ez talán mindegy, hiszen már majdnem egyek vagyunk.
- Öhm… elnézést? - a hangom udvarias, de azért a kérdő hangsúly ott van. Még nem tudom, hogy elkövettem-e valami bűnt, netán… nekem is közöm van-e a szokatlan, takaró által nyújtott ruházathoz. Azt pedig végképp nem tudom, hogy ilyen helyzetben rá kéne néznem, vagy udvariasan valahová máshová? A tanácstalanság által vezérelve, inkább neki dőlök a motoromnak (nem tomporral!), és a kezeimet is lazán magam mögé rakom, ahol végig tudok simítani a mostanra kissé forró fém vázon. Ha én nem is, a KTM biztos megijedt attól, hogy ilyen bénán ugrottunk.
- Bocsánat, ha megzavartam, azt hittem, hogy nincs itt senki. Segíthetek esetleg valamiben? - ellépek a motortól, és már indulok is a nő felé, csak a mozdulattól éles fájdalom hasít a legkerekebb testrészembe. Önkéntelenül nyúlok oda, és markolok is rá a sérült pofára, most egyértelműen nem azért, mert ismerkedem a humanoid testemmel…
- Egy kicsit… elszámítottam magam a landolásnál. - gondoltam némi magyarázatot adok arra, hogy nem neki nyújtom a kezem bemutatkozáshoz. Ami egyébként… hát megint nem tudom, hogy ildomos-e. Mert ha nem tartja a takaróját a helyén, akkor… Több mindent fog megmutatni magából, mint a KTM, amikor szétszerelem, és tisztítom az alkatrészeket…
Michael Mark Masterson
Michael Mark Masterson

Play by : James McAvoy

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Marjoree de Luca Sun Jul 09, 2023 10:37 pm

Jump


"As we do"


Mire jó a jó kis boltunk, ha nem szerezhetnénk be kolosszális dolgokat, amik a boszisághoz kellenek! Egy grimoire ugrott a kezembe minap pult alatt egy nagyon is dolgát értő másik boszitól, s aznap éjjel nem a receptkönyvem felett ücsörögtem, hogy megírjam, hanem olvastam. Rengeteg jó dolog van benne, így egy saját kirándulást eszközöltem ki, merthogy a rítusban pucéran kell lenni. És hát kisebbik húgom, na hát ő biztos megbotránkozna rajta, pedig nincs azzal semmi gond, ha az ember... természetes.
Piknik-kosárba pakoltam mindent, a grimoire is benne lapul, hogy abból olvashassam fel a bűvigét.
Dehogy akarok én milliomos lenni! Sokkal inkább szeretném én tudni, mi is van a valóságban, mert annyi mindent hall az ember. És ez segít felnyitni állítólag a harmadik szemet.
Az ócska terepjáróval haladok egy ideig, míg a leírásnak megfelelően találok egy olyan helyet, ahol víz, kő és fa is van. Dudorászva pakolom ki a kristályokat, a takarót, előtte azért átalakítom mini-oltárra az egyik kőhalmot, hogy tudjak rá pakolni.
Majd veszek egy mély levegőt, s egy mozdulattal ledobom ruhám, s kilépek a sarumból.
Megkeresem gondolatban FöldAnyát, s félszemmel sasolva a grimoiret, kezeim összetéve, hangosan kimondom a szavakat.
Már a felénél hallok valami szúnyogzümmögést, s amint befejezem, csak annyit látok, ahogy egy motor a levegőben megfordul.
Felsikítok, kezem ösztönösen rántja fel a takarót, borítva mindent, ami rajta.
Eeegy kicsit nagyon közel volt az az ugratás....






Mark - Terra - Jelen


emme
Marjoree de Luca
Marjoree de Luca

Age : 33
Origin : Terra
Profession : Konyha és iparmüvész
Play by : Rebecca Romijn

https://elementals.hungarianforum.com/t268-marjoree-de-luca#1417

Back to top Go down

Jump Empty Jump

Post  Michael Mark Masterson Sat Jul 08, 2023 11:11 pm

Bukósisak, gerincvédő, telefon, és három szelet Milky Way. Meg természetesen a motor, de az nem csak a túrák alap kelléke, hanem mindené. Mostanra elég jól összenőttünk a KTM-mel, mondhatni baráti a viszonyunk. Tisztítás után, amikor szépen dorombol, talán annál szorosabb is…
Épp ezért gondoltam, hogy ‘sétálunk’ egyet, és belevetjük magunkat a Terrai rengetegbe. Némileg behatárol, hogy eddig még nem találtam olyan szállítót, aki jó szívvel elvinné a KTM-et is - hogy más bolygókkal ismerkedhessen - de végülis okkal töltöm mostanában az időm nagyrészét a Terrán. Valahogy… izgalmas elmerülni, és ellenállni azoknak a behatásoknak, amit korábban csak kívülről szemléltem. És nem mellesleg, itt kapom meg a legintenzívebben azt a tapasztalatot, ami miatt az új életre vállalkoztam.
Viszont, amikor beindítom a motort, és forogni kezdenek a kerekek… gyorsan eltűnnek a magvas gondolatok, és csak a menetszél markolása marad a mellkasomon. Semmi sem tud úgy a jelenhez kötni, mint a száguldás a kétkerekű járművekkel, és a kockázat, amit a humanoid test felvételével vállalok fel. Valószínűleg tudnék kompetens segítséget hívni, vagy rám találna valaki, aki legalább az életemet meg tudná menteni egy komolyabb sérülés esetén, de mi van ha mégsem? Ez a megválaszolatlan kérdés mindig arra ösztönöz, hogy új trükköket próbáljak ki, és még jobban feszegessem a határokat.
Először viszont… megfelelő helyszínt kell találni. A szokásos pályakat nem szeretem, mert ott mások is vannak. Nincs bajom másokkal, és ami azt illeti, már barátaim is vannak a Terrán (helyiek, és nem annyira helyiek…), de van annak egy külön romantikája, hogy csak ketten vagyunk a KTM-mel. Szerintem még néhány hét, és a becenevünkön fogjuk szólítani egymást…
Vagyis ez alkalommal is hosszan járom az erdőt, míg olyan emelkedőket, vagy buckákat találok, amik alkalmasak egy-két trükkre. A helyszín fontosabb, mint a társaság, vagyis csak minimális figyelmet fordítok arra, hogy vannak-e mások is rajtam kívül az ösvényen vagy sem. Ha nagyon közel érek valakihez azt úgyis érezni fogom. És akkor még mindig van idő eldönteni, hogy kikerülöm, avagy átugrom. Ez utóbbit egyébként szívesen kipróbálnám, ha lenne önként jelentkező…
De egyelőre nincsen, és én egyébként is már úgy rá vagyok hajolva a KTM-re, hogy a külső szemlélő akár azt is hihetné, hogy eggyé váltam vele. Látom a távolban a homokbuckát, ami pont akkora, hogy már át kelljen gondolnom a landulást. Magamban már kalkulálom, hogy mi férne bele, hány métert fogok emelkedni a földtől, és az elég-e egy szaltóra. Ez inkább ösztönös “hmmm… jó lesz ez”, mint komoly matematikai számítások sora, mert a lényeg számomra a kockázat. Azt meg a matek el tudja rontani rendesen.
Ez viszont azt jelenti, hogy a földetérés nem mindig tíz pontos. A magasságot jól belőttem, és azt is, hogy ebbe milyen trükk fér bele, de a KTM ülését, még mindig nem párnázták ki úgy, ahogy azt az ilyen esetekre kéne. Éles fájdalom nyilal a hátsómba, ahogy megtalálom a motor oldalát vele, és szégyenszemre kénytelen vagyok lelassítani az ugrás után, majd leszállni, hogy magamban dicsőítsem a Teremtőt, még a szalonképes, és tiszteletteljes szavakkal. Arra pedig már régóta nem figyelek, hogy egyedül vagyok-e vagy sem… Inkább a fájdalmat tompítom a jobb kezemmel…
Michael Mark Masterson
Michael Mark Masterson

Play by : James McAvoy

Back to top Go down

Jump Empty Re: Jump

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum