Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Sat May 11, 2024 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Sat May 11, 2024 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


They get to know...

2 posters

Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Wed Sep 27, 2023 1:10 am

They get to know
Szavai őszinték, és ezért nem kérdezem meg, hogy miért akar segíteni. Csak elfogadom. Az más kérdés, hogy nem bízom abban, hogy most, egy csapásra, mindent meg tudunk beszélni. Hiszen nem is ismerjük egymást… És amíg ez nem történik meg, nem lehetünk abban sem biztosak, hogy kinek milyen segítségre van szüksége.
- Igyekszem elmondani mindent, ami fontos lehet, de nem tudom mindenre a választ. - hasznos kérdés a “Miért” és tényleg előre tud vinni egy beszélgetést. De nem mindegy, hogy mikor hangzik el. Amíg én magam sem tudom a választ, inkább másik utat kell választani. Hosszabb, de egyszer mindegyik célba ér.
- Megoszlik a figyelmem. Mert hiába vannak olyan pillanatok, amikor mások nem igénylik a figyelmet, és elméletben gond nélkül magamba nézhetnék, először fel kell mérni a helyzetet. Törődnöm kell a másikkal, hogy tudjam, valójában nincs szüksége a törődésre. - kimondva ez furcsán hangzik, de az érzet bennem szilárd. Mert ahogy ő segíteni akar nekem, én is ezt szeretném adni másoknak. Ha kell akár azzal, hogy nem teszek semmit, és inkább arra koncentrálok, hogy én egyensúlyban legyek. De ezt nem látom át azonnal.
- Ha belefeledkezem egy virág szépségébe, mi lesz a másikkal? Az nem gyönyörű? Vagy a fűszál, ami meghajlik a szélben, az nem érdemes a figyelemre? Minden és mindenki ad valamit, én pedig szeretném elfogadni. Hogy az egészet lássam, amit az egyek alkotnak. - ha úgy vesszük, ez is a belefeledkezés. De épp abba, hogy ott van mindenki. A harmónia számomra az, hogy a környezetben minden egyensúlyban van. Ha kicsi a környezet, könnyebben létrejön az egyensúly.
- Például a kettőnk kapcsolata. Úgy rendeltetett, hogy kiegészítsük egymást, és együtt működve segítsük a népünket. De vajon így lesz? Ezt még nem tudhatjuk. Csak most találkoztunk. Egyelőre még azt sem tudom, hogy kiegészítjük-e egymást. - van amiben igen. Ő kérdez, én válaszolok. Ez tényleg működik. De ebben nincs egyensúly. Én már olyan dolgokat mondtam el neki, amit még senkinek, ő viszont… a nevén kívül, és azon, hogy segíteni akar nekem, nem fel semmit. Pedig kíváncsi lennék.
- Néhány kérdésedben már ott a válasz. Azt kérdezted, hogy miért helyezem mások boldogságát előtérbe. Nem azt, hogy ezt teszem-e. Így ott az állítás, hogy te így látod. Aztán megkérdezted, hogyha szeretném, miért nem teszem meg. A következő kérdéseddel pedig megfogalmaztál egy feltételezett választ. Majd levontál egy következtetést, miszerint nem az ő életüket kell élnem, hanem a sajátomat. Mindezt anélkül, hogy én közbeszóltam volna. és megválaszoltam volna az eredeti kérdést. - mivel még mindig azt érzem rajta, hogy az érdeklődése őszinte, és nem  a játszma kedvéért teszi fel a kérdéseit meg is válaszolom őket, ahogy kérte. Épp csak sóhajtok egyet előtte.
- Nem tudom miért helyezem mások boldogságát előtérbe. Nem áll szándékomban. Mert úgy gondolom, hogy a kettő egyenlő. A harmónia és az egyensúly az, hogy az én és a mások igényei összhangban vannak. Ami boldoggá tesz engem, az boldoggá tesz másokat, és ugyanez fordítva is igaz. Arra visszatérve pedig, hogy miért nem teszem azt, amit szeretnék… legyen egy konkrét példa. Ha csak rajtam múlt volna, most nem lennék itt. Úgy gondolom, hogy nem vagyok alkalmas arra a szerepre, amit szántak nekem. De rendelkezem akkora tudással, hogy ezt meg tudjam ítélni? Lehetek annyira öntelt, hogy azt mondjam, nekem van igazam? Nem. Ezért meg akartam adni az esélyt, magamnak, és magunknak. Hiszen, lehet, hogy alkalmas vagyok, és az is lehet, hogy anélkül is téged választottak volna a páromnak, hogy szertartásosan ide lettünk kísérve. Ezek esélyek, és szeretném megadni mindennek, még akkor is, ha nekem nem ez lenne az első ötletem. - meglehet, hogy kihagytam valamit, mert sok mindent zúdított rám egyszerre, és nem hagyott időt arra, hogy bármit is végig gondoljak. De csöndben maradok, ezzel pedig jelzem a számára, hogy ha van még valami, amit szeretne elmondani, avagy kérdezni, figyelek rá. Bár… egyre biztosabb vagyok abban, hogy még nálam is zárkózottabb. Mindent felém fordít, és csak a nagyon egyértelműen megfogalmazott kérdéseimre válaszol. Vagyis, ha szeretném megismerni… nem tudom még pontosan miként is kéne megközelítenem… De azt már legalább tudom, hogy nem élt még a Terrán…

Akkor viszont érezhetően megváltozik bennem minden, amikor elmegyünk egy másik helyre. Felszabadulok, akár saját magam által kreált teherről van szó, akár nem. És így azt is tudom értékelni, ami, és aki előttem van. Még a bókot is.
- Köszönöm. - még szélesebb lesz a mosolyom, talán észre sem veszi, de így van. Jól esik a kedvessége, az, hogy egyáltalán kimondja, függetlenül attól, hogy pontosan mit is. Én inkább megszoktam tartani magamnak, akár jót gondolok, akár rosszat. De el kell ismernem, hogy ahogy ő teszi… sokkal kellemesebb.
Üres bókokat azonban akkor sem áll szándékomban osztogatni, ha ezzel kedvesebbnek tűnnék. Még nem tudtam igazán megnézni a mosolyát, vagy bármi mást vele kapcsolatban. Most viszont ránézek, és figyelem a gesztusait. Az ő mosolya is szép, bár épp, hogy csak el tudom kapni. A nevetése viszont velem marad, miként válaszol a kérdésemre.
- Áh… akkor szeretsz kirándulni is? Bejárni a Spica minden szegletét? - még mindig felé fordulok, és ránézek, tekintetét keresve. Úgy tűnik válaszol ő is, csak a megfelelő kérdéseket kell feltennem neki. És… most végre megtudtam róla valamit. Valójában többet is annál, hogy mi a kedvenc helye.
- Dallamos a nevetésed. És megnyugtató. -  jegyzem meg csendben, de határozottan. Percről percre nyugodtabb vagyok, és kezdem igazán jól érezni magam. Még a kezeimmel is megtámaszkodom magam mögött, hogy a testem is kényelmes pozícióban legyen. Aztán ahogy folytatja ismét elmosolyodom.
- Oh. Értem. És köszönöm. - figyelmes, ám ezt most látom igazán. Amikor a kérdéseit tette fel nem éreztem ezt. Mert nem volt tekintettel arra, hogy bizonyos dolgokat meg akartam tartani magamnak. Ám ez a gesztus más. Bárhová mehettünk volna, de ő azt a helyet választotta, ami nekem kényelmes. Ezt értékelem, még akkor is, ha ő bárhol jól érzi magát. Ez pedig abból is látszik, hogy hátrébb dőlök, és félig fekve a könyökömön támaszkodom meg. A tekintetem viszont még mindig ráemelem.
- Szeretsz rajzolni? A felhőkbe? - kérdezem rátekintve, de amint válaszolt, függetlenül attól, hogy mi lett az, az ég felé emelem a tekintetem. Megkérdezem a felhőket, hogy van-e kedvük a játékozhoz, és elmosolyodom, amikor igennel felelnek. Aztán a hátamra fekszem, és az égbe emelem az egyik kezemet, mutatóujjal elől. Majd mozgatni kezdem, mintha az ujjam egy ecset volna. A felhők úgy mozdulnak el, és nyúlnak vagy éppen mennek össze, hogy abba a mintába rendeződjenek, amit én az ujjammal mutatok. Elnevetem magam, amikor az egyik felhő azt mondja, hogy ő túl kicsi ehhez, és inkább válasszak valami másik játékot. Találok neki is helyet, és ettől jobb kedve lesz. A forma pedig idővel el is készül, ha Rhyan nem kívánja másként.
- Ennek az unikornisnak gömbölyű szarva van. - leteszem a kezem, és mosolyogva nézem, hogy a kis felhő, nagyon boldogan vállalta a bizonyos gömbölyű szarv szerepét. A rajz egészen apró, csak azért látjuk nagyobbnak, mert közelebb jöttek a felhők. És az ég persze végtelen, így ha Rhyannek is van kedve rajzolni, bőven van helye. A felhők kíváncsiak rá.
(C) Ross
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Rhyan Shyell Tue Sep 26, 2023 9:39 pm

THEY GET TO KNOW
ELVENIA - SPICA - MÚLT

- Igen.
S továbbgördülünk megértéséhez, s még mindig nem jutottunk el annak forrásához.
- Miért nehezebb magadba nézni, s eldönteni, mit akarsz tenni? - tudatunk egybekapcsolódik, s mégis a jelenlét az, mi zavarja? Kíváncsivá tett.
- Miért tudsz nehezebben annyira belefeledkezni bármibe?
Figyelmesen hallgatom, s utána hallgatok, próbálva megérteni érzéseit, s átérzéseit.
- Mit értesz elvárás alatt? - nem tudom, mit ért alatta, s inkább rákérdezek. Noha látom, továbbra is kerüli a lényeget. Megértem, hogy ezt maga sem tudja, így inkább lassan haladok a megoldás felé.
- Igen szeretnék. Miből veszed, hogy döntöttem, s hogy mindenképpen úgy van, ahogy én látom? - tartok tükröt elé, mert ez bizony ő, nem én.
- Nem. -  Terra egy olyan hely, ahonnan az álmok nagyon fantáziadúsak, az onnan érkező unikornisok a leggyönyörűbbek!
És így nem értem, miért is hordoz magában olyat, mely eléggé terrai. Vajh milyen trauma érhette korábban, hogy segíteni tudjak neki ebben?
A nincs részemről a válasz, a mosolyán látom, hogy nem hallotta meg. Majd egyszer önmagát is meghallja. De az, akinek köszönheti mindazt a burkot, ami maga köré növesztett tévképzetekből... még átgondolom, milyen kérdést teszek fel neki, hogy megértsem, miért okozott ennyi szenvedést annak, ki előttem áll.
- Kérlek. - mosolygok vissza rá. - Gyönyörű a mosolyod.
Csendben várom, hogy megnyugodjon, addig a fűszálat cirógatom, mely felnyúlik könyökömig, mintegy cirógatással üdvözölve, s mesélve, mi is történt, míg távol voltam. A szél enyhén lengedez.
Kérdésére elnevetem magam, s rátekintek.
- Egész Spica a kedvenc helyem, bárhol is vagyok éppen rajta. - egynek érzem magam vele, soha nem is kívántam máshová menni az Univerzumban. Ez vagyok én, ez az otthonom. Lényem része.
- Olyan helyet kértem gondolatban, ahol jól érzed magad. S ez a hely válaszolt hívásomra.



Ciaran
Rhyan Shyell
Rhyan Shyell

Age : 3344
Origin : Spica
Skills : Elemek, gyógyítás, telepátia, telekinézis, tér-idö
Profession : ÁLomvilág örzöje
Play by : Valery Kovtun

https://elementals.hungarianforum.com/t276-rhyan-shyell#1449

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Tue Sep 05, 2023 9:27 pm

They get to know
A mosolyom nem tűnik el azonnal, de a szemréseim enyhén összeszűkülnek, ahogy próbálom megérteni, amit mond. És ahogy azt is, hogy miért. Ez utóbbira egyelőre még ötletem sincs.
- Segíthessünk? Segíteni szeretnél? - még a fejemet is enyhén félrebillentem, mert ennek az okát végképp nem értem. Úgy gondolom, hogy már kifejeztem, hogy mit szeretnék. Elmenni innen. Ha ez nem kényelmetlen a számára, akkor nem értem, hogy miért nem tehetünk így. Kereshetjük az okokat, és nem is tiltakozok (egyelőre…) semmi ellen, amit mondott, mert minden bizonnyal igaza van. De nem lenne sokkal gyorsabb csak elmenni máshová, és ott folytatni a beszélgetést? Úgy tűnik, hogy szerinte nem.
Ezért egy hatalmas sóhaj kíséretében, végül elmondom, hogy mi van bennem. Nem szívesen tettem, de ha ő ezt szeretné, nem fogom megtagadni tőle, még akkor sem, ha én nem könnyebbültem meg. Épp ellenkezőleg. Még nem ismerem annyira, hogy megosszak vele ilyesmit, még akkor sem, ha úgy tűnik, hogy nyitott könyv vagyok a számára.
- Mások jelenlétében nehezebb magamba nézni, és eldönteni, hogy mit akarok tenni. - azt nem állíthatom, hogy teljes mértékben megakadályoz a cselekvésben mások jelenléte, és azt sem, hogy minden esetben zavarnak. Ám most feszélyez, és tudom, hogy könnyebb lenne, ha csak kettesben lennénk. A hiba minden bizonnyal bennem van, de nem tartom valószínűnek, hogy ez egyik pillanatról a másikra megváltozna. A helyszín váltás viszont garantáltam siker. De egyre inkább kezdem azt érezni, hogy az meg őt zavarná. Csak akkor miért nem mondja ki? Egyedül nekem kell beszélni? Ez nem feltétlenül jó így.
- Nem. Ám nehezen tudok annyira belefeledkezni bármibe is. - valamiért mindig ott motoszkál bennem, hogy mások is ott vannak. Egyedül a növények és az állatok azok, akik teljesen el tudnak lazítani, és segítenek igazán belefeledkezni a pillanatba. Ám ez ritka. Sajnos.
- Nem akarom azt tenni, amit elvárnak tőlem. Azt szeretném, hogy ne legyenek elvárások. - talán tényleg nincsenek is, és csak én képzelem őket, ahogy arra ő utal. De egyelőre még érzem őket. És bárki is tekerte rám a láncokat, ez nem olyan, hogy csak fogom és leteszem őket. Legalábbis nem egyik pillanatról a másikra. Illetve a legfontosabb, most nem ezzel akarok foglalkozni. Vele szerettem volna megismerkedni, és nem a saját lelkemet simogatni. De egyelőre csak annyit tudtam meg róla, hogy szilárd meglátásai vannak, és úgy tűnik, hogy nagyon ragaszkodik hozzájuk.
- Szeretnél választ is kapni ezekre a kérdésekre tőlem? Vagy már eldöntötted, hogy mindenképp úgy van, ahogy te látod? - tudom, hogy ezzel félbeszakítom a gondolat menetét, meg igazából a sajátomat is, de erre kíváncsi vagyok. Kezdek ugyanis összezavarodni, és azt érezni, hogy kérdez tőlem, de ő válaszolja meg. Amíg nem olyasmit mond, ami nem igaz, nem zavar, ám érdekelne az oka. Ezért figyelek rá, és néhány pillanatra tényleg elfelejtem, hogy nem csak kettesben vagyunk. Ezt persze nem fogom most kimondani…
- Nem. És te éltél már ott? - egyszer gondolkoztam rajta, de aztán másként alakult. És nem is bánom. Örülök neki, hogy végül a Spicára jöttem. Ez a hely minden, ami a Terra sohasem lesz. Az ottaniak mást akarnak, és ezt tiszteletben tartom, de én nem mennék oda. Vajon ő igen? Remélem kiderül. Eddig ugyanis jó pár kérdésemet kikerülte, és egyáltalán nem lehetek biztos benne, hogy erre válaszolni fog. Mint ahogy abban sem, hogy a következő kérdésemre válaszol-e. Végül igen, és ettől el is mosolyodom. Ugyanis ezt is vissza fordítja felém, ahelyett, hogy magáról beszélne. Talán még sem én vagyok az kettőnk közül, akinek nehéz megnyílni.
- Rendben. - abba az irányba fordulok, amerre mutat, és tényleg nem maradtak már túl sokan. Egy nagyobb sóhaj ezért ki is csúszik a tüdőmből. De még mindig nem látom az okát annak, hogy miért ne lehetne más hová menni. Továbbra sem mondta, hogy ő nem akar elmenni, így tényleg nem értem, hogy ez miért baj. De nem szólok többet. Úgy veszem, hogy ő maradni akar. Legalábbis addig, amíg végül mégis másik helyre érünk. Körbe sem kell néznem, hogy a maradék gátlásom is elússzon az éterben, és persze a hála mosolya megjelenjen az arcomon.
- Igen. Köszönöm. - bólintok felé, és bármilyen csábító is a környezet, nem merülök el benne. Inkább ahogy látom, hogy helyet foglal, én is mellé ülök. Egy ideig magam elé bámulok, teret hagyva neki, és magamnak is arra, hogy megismerkedjünk az új hellyel. Ugyanis ez után jöhet az is, hogy egymás felé forduljunk. Meg is teszem, és keresem a pillantását, ha tudom.
- Ez a kedvenc helyed? Vagy miért pont ide jöttünk? - amellett, hogy már tényleg nem akarok magamról beszélni, érezheti rajtam, hogy tényleg érdekel, mit gondol. Most már teljes mértékben tudok is rá figyelni. Végre…
(C) Ross
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Rhyan Shyell Mon Sep 04, 2023 9:52 pm

THEY GET TO KNOW
ELVENIA - SPICA - MÚLT

Kedves mosolya van, s ezt viszonzásul kicsivel ragyogóbb mosollyal jelzem.
- Igen, ez érzékelhető. - bólintok, már letettem az italt, akkor azt élveztem, most a beszélgetéssel foglalkozom. Vele. - Ám, hogy megtetted, azt is jelzi, hogy félelmeidnek adsz utat, a nyitottság helyett. Spica pedig a félelem helyett a megértést és a szeretetet választotta. Miért nyúltál hát a passzív-agresszív jelenethez? Mi az, ami kényelmetlen számodra, ám elmondása helyett, hogy segíthessünk, inkább ehhez folyamodsz?
És végre megérkezik a válasz. Mindent leteszek kezemből, s teljes figyelmemmel, testemmel felé fordulok, úgy hallgatom.
S gondolataimat rendezem, simítom szavai után.
- Tehát indokod az, hogy mások zavarnak? Hogy mások jelenléte az, ami megakadályoz abban, amit amúgy megtennél? - pár pillanatig hallgatok.
- Ha sétád közben, ahol sokan vesznek körbe, meglátsz egy gyönyörű virágot, felhőt, vagy a természet olyan gyönyörű számodra, hogy belefeledkezel abba a pillanatba. Ilyenkor ott vannak a tudatodban, hogy mások is vannak körülötted? - megvárom válaszát.
- Miért mások boldogságát helyezed előtérbe magadénál? Hogy ők ott vannak, és az a fontos, hogy azt tégy, mit hiszed, hogy elvárnak tőled? Az a virág akkor is harmatosan illatos, az a táj akkor is magával ragadja érzelmeidet, függetlenül attól, ők ott vannak-e, s mit gondolnak éppen rólad. És nem, egyáltalán nem más helyzet, mint ami itt van. Te saját magad számára raktál fel magadnak láncokat, holott senki sem kért meg rá. - megvárom, megértse.
- A szabad döntésed már leszületésed előtt megtörtént. És amit az előbb felsoroltál, mint család és nép, az mind másokra való hárítás ugyanúgy, s másokat okolsz azért, amiért valamit nem teszel meg. Ha ezt szeretnéd, akkor miért nem teszed meg? Mert mások szándékát a sajátodénál előrébb helyezed? Minek? Ez a te léted, a te tapasztalatod, a te életed. Nem az övékét kell élned, hanem a sajátodét. - elgondolkodom.
- Terrán éltél az előtt, hogy ideszülettél? - onnan nagyon nehéz kiszakadni. Sokan beleesnek a csapdába, s mielőtt oda leszületnek, hiszik, hogy ők majd képesek lesznek kitörni onnan. S évszázadok és évezredek óta benne senyvednek.
- Nincs. Megadták a kellő teret és magánszférát, csak te érzed úgy, hogy leskelődnek az épületből. Nézd meg jobban őket. - mutatok bentre. Egy szem, egy arc, egy tekintet sem szegeződik kifelé. A segítők háttal állnak, akik itt maradtak, s bentre nem hallatszanak szavaink, s most érzeteink sem, hagyva számunkra egy buborékot, amiben csak mi létezünk, ketten.
S mivel mégis mindez nagyon feszélyezi, amit ő maga képzel be magának, így fogom kupánkat, az övét átnyújtom számára, magamét kezembe fogom, s a következő pillanatban már egy réten vagyunk, zümmögések, mályvaszín ég alatt.
- Így jobb? - tekintek rá érdeklődéssel, s mellettünk a bordó fű lesimul, mintába rendeződve, mint finom, puha takaró. Helyet foglalok rajta, s bőven van hely a számára neki is.


Ciaran
Rhyan Shyell
Rhyan Shyell

Age : 3344
Origin : Spica
Skills : Elemek, gyógyítás, telepátia, telekinézis, tér-idö
Profession : ÁLomvilág örzöje
Play by : Valery Kovtun

https://elementals.hungarianforum.com/t276-rhyan-shyell#1449

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Fri Jul 14, 2023 10:18 pm

They get to know
A gyümölcs ízletes, Rhyan társasága egész kellemes, de nagyon nehezen tudok erre koncentrálni. Túl sok a zavaró tényező, és azt hiszem a saját elvárásaim is az utamban állnak. Valahogy azt képzeltem, hogy amikor találkozunk, azonnal érezni fogok valamilyen kapcsolatot vele. De egyelőre csak a távolságot érzem kettőnk között, és nem tudom, hogy ennek mi az oka.
- Köszönöm. - a mosoly újra megjelenik az arcomon, és most tovább marad az arcomon, mint korábban. Megérzésem szerint ugyanis ez a gesztus több volt a részéről, mint a gyümölcs, és ezt értékelem.
- Sajnálom. Nem áll szándékomban megnehezíteni a helyzetet. - valóban nem. Ám nem tudom mosollyal fogadni azt, ami nem okoz örömet. És ez a helyzet a jelenlegi formájában, számomra nem kényelmes. Csűrhetjük, csavarhatjuk még, de kis esélyt látok rá, hogy ez változna. Főleg, hogy rajta azt látom, neki ez nagyon könnyen megy. Ettől pedig rajtam még erősebb a nyomás. Én miért nem tudok önmagam lenni? Ha számára egyszerű, nekem miért nem?
- Rendben. - bólintok végül, mert egy kérdésemre nem válaszolt, de elfogadom, hogy nem is tudott rá. Nekem sem megy azonnal, épp csak nekem az érzéseimről kéne beszélni. Nagyot harapok a gyümölcsbe, és néhány pillanatig csak az ízére koncentrálok. Szükségem van erre a néhány másodpercre, hogy átgondoljam mi az, amit már meg tudok vele osztani, és mi az, amit még nem. Az mindenképp segít, hogy azt látom rajta, valóban érdekli, de én még mindig nem látom az értelmét. Viszont… bízom abban, hogy csak az önnön vakságom miatt. Erre utal az is, hogy… teljesen kizökkent egy pillanatra. Ahogy a mosolyomat dicséri, zavarba jövök, de… jólesően. És önkéntelenül keresem a pillantását, és a mosolyát én is.
- Köszönöm. - a te mosolyod is gyönyörű, ám ezt nem mondom ki. Nem ezt akarja hallani. Hanem valami mást. És, ha ezzel tényleg előrébb jutunk, legyen. Egy nagy sóhajt azonban nem tudok visszatartani előtte.
- Szeretném, ha a társammal valódi kapcsolat alakulna ki köztünk. Bizalom és szeretet, annak okán, hogy képes vagyok vele kapcsolódni és harmóniában élni. Nem azért mert így rendeltetett, vagy ez lenne a helyes a népünk számára. Szabad döntés folytán. Egy ilyen elhatározást pedig nagyon nehéz számomra úgy meghozni, hogy nem csak én vagyok benne és a társam, hanem egy teljes család, és nép. A jelenlétükkel az elvárások is együtt járnak. A figyelmemet pedig rád szeretném fordítani, és nem rájuk vagy az elvárásokra. - ha ezt is kifogásnak véli, vagy az igazság elkendőzésének, azzal már nem biztos, hogy fogok tudni mit kezdeni. Ezzel ugyanis olyasmibe avattam be, amibe még a családomat sem. Némi megkönnyebbülést… mégis érzek. Kimondtam és… nem történt semmi rossz. De vajon jó fog?
- Benned nincs hasonló érzés? - kérdezem, mert meglehet, hogy tévedtem, és számára sem megy ez olyan könnyen. Az is lehet, hogy benne valami más mozog, és ezért nem akar elmenni. Ha így van, elfogadom, de akkor neki kell mondani valamit.
(C) Ross
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Rhyan Shyell Fri Jul 14, 2023 9:00 pm

THEY GET TO KNOW
ELVENIA - SPICA - MÚLT

Ha nem vette volna el a gyümölcsöt, úgy is tökéletes nekem, akkor a gyümölcs visszalebegett volna a többihez. Így viszont örömmel fogyasztódik, amit én is örömmel nézek.
De talán mégsem egyezik ízlésünk, így inkább az egész tál az, ami ajánlok neki. S meg is van, mit szeret, s erre elmosolyodom.
- Fogyaszd szeretettel. - bólintok.
Az ital finom, élvezem ízét, és meg is élem, mint ahogy az italnak is. Az életet nem csak egyféleképpen lehet élvezni. Magam a jelenben szeretek élni.
- Úgy? Hogy? - nézek rá. Az úgy, az ilyen azok félreérthető szavak. - Ettől a kérdéstől komikus lesz: ezt mondtam, így is gondolom. Ha másként gondolom, akkor nem ezt mondom, hanem azt, amit gondolok.  És ez is drámzásá, amit most előadsz.  - jelzem egyenesen, megértéssel tele, magyarázatként.
- Miből gondolod, hogy nem válaszolnék? Természetesen válaszolok, amennyiben tudok rá. - érdeklődéssel tekintek rá, s egy újabb kör mutatja meg, mennyire is a játék oldalon maradt.
Csendben szemezem a gyümölcsöt egy ideig, hagyom magam gondolkodni.
- Ez megint csak mind kifogás. A valódi gondolataid érdekelnek. - szemezgetem nyugodtan tovább a gyümölcsöt. Nem, nem ülök fel erre a hullámvasútra, nem ezért vagyok itt.
Kedves a mosolya, viszonzom. Finom, napfényes mosolya van.
- Gyönyörű a mosolyod. - bólintok ismét. - És továbbra sem feltétlenül elmenni akarsz. Mondd ki, mit is akarsz valójában. Még mindig ugyanott vagyunk, szavakban is, ahonnan elindultunk. Már régen elmentünk volna, ha egyensen kimondtad volna azt, ami valóban benned van. - nyugalommal felelek.



Ciaran
Rhyan Shyell
Rhyan Shyell

Age : 3344
Origin : Spica
Skills : Elemek, gyógyítás, telepátia, telekinézis, tér-idö
Profession : ÁLomvilág örzöje
Play by : Valery Kovtun

https://elementals.hungarianforum.com/t276-rhyan-shyell#1449

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Thu Jun 15, 2023 10:16 pm

They get to know
Néhány pillanatig a felém közelítő gyümölcsöt nézem, majd őt. Nem értem, hogy miért épp ezt ajánlja (talán egy kicsit túl erősen is), amikor én nem ezt kérdeztem. Az érdekel, hogy neki ízlik-e. Ezért elveszem ugyan, és megkóstolom, de egyelőre nem mondok semmit, és a jelét sem adom annak, hogy nekem a kedvemre való-e vagy sem. Inkább megvárom a választ, ha érkezik. És… Megérkezik. Egy kérdéssel egyetemben.
Mielőtt azonban válaszolhatnék, megjelenik egy tál is előttem, néhány szem gyümölccsel. Már az illatából tudom, hogy ez éppen a kedvencem. Ezért a válaszom jóval rövidebb lesz annál, mint terveztem.
- Ez. - egy mosoly árnyéka is az arcomra húzódik, de hamar el is tűnik. Ugyanis helyet foglalok, és így még furcsábban érzem magam. Úgy tűnik, neki könnyen megy. Én viszont még csak a közelében sem vagyok annak, hogy feloldódjak. Pedig tudom, hogy már nagyon kéne…
- Szívesen. - kortyolnék az italból, de aztán látom, hogy koccintani szeretne. Egy újabb mosoly, és újabb gyors illanás. Kedves, és könnyed. Olyan, amilyen én sosem leszek. Így mire én is megemelem a kezem, hogy koccinthassunk, már nincs érzelem az arcomon. Eltűnt, mert… így sokkal egyszerűbb. Sosem szerettem a hosszas magyarázatokat. Időnként viszont szükségesek, és… úgy tűnik, hogy ez is egy olyan pillanat lesz. Ő ugyanis velem ellentétben nem a hallgatást választja, és a csendes feldolgozást. Feltéve persze, hogy neki van-e egyáltalán mit. Egyelőre csak azt érzem felőle, ami… teljesen ellentétes azzal, ami bennem van.
- Úgy érzed, hogy ettől a kérdéstől lesz komikus a helyzet? - én nem érzek semmi komikusat a helyzetben, éppen ellenkezőleg. Inkább nyomasztó. Teher, amit nem kéne éreznem. És épp ez adja a súlyát. Ördögi kör, és letenni nem megy egyik pillanatról a másikra. Nekem legalábbis nem. A tippekre viszont nyitott vagyok. És persze a változásra is.
- Ha én kimondom, te is válaszolni fogsz a kérdéseimre? - elvégre én csak azt kérdeztem, hogy van-e kedve elmenni. Gondolhatnám akár azt is, hogy nem, és ezért hagyta figyelmen kívül a kérdést. De valószínűleg csak az foglalkoztatja, hogy én miért nem vagyok olyan nyitott, mint ő. Ha ezen múlik, hogy elmehessünk…
- Nem számít, hogy én mit gondolok. Ebben az esetben nem. A dolgoknak megvan a rendje, és ez hiába feszélyez, nem fog megváltozni egyik pillanatról a másikra. Ha számítana, hogy én mire gondolok, nem így találkoztunk volna. Vagyis vagy az érzéseimet kéne megváltoztatni, vagy egyszerűen csak a cselekvésre koncentrálni. Ami most azt jelenti, hogy ha nem akarok itt lenni, akkor elmegyek. - nem is emlékszem mikor beszéltem ilyen hosszan utoljára… Mindegy. A számára ugyanis nincs nagy jelentősége annak, amit mondtam. Vagy talán mégis. Nem fog kiderülni, mert amíg itt vagyunk, nekem nem fog menni.
- Örülnék neki, ha velem tartanál. - újabb mosoly, de most óvatosabb, és hosszabban marad az arcom. Egy valamiben ugyanis biztos vagyok. Vele nincs bajom. Csak a helyzettel. És magammal…
(C) Ross
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Rhyan Shyell Wed Jun 14, 2023 10:09 pm

THEY GET TO KNOW
ELVENIA - SPICA - MÚLT

Csendben szemezgetem a gyümölcsöt, ám látszólag sem, és valójában sem fogy. Mindig újraterem.Így teljes nyugalommal eszegetem, hiszen étel ital mindig van, mint ahogy béke is. Ha nem lennének a közelben az arcturusiak, s vontak volna be a védelmi körükbe, akkor ez egyáltalán nem így lenne. Igaz, az arcturusiak is tudják, hogy képesek vagyunk megvédeni magunkat, ide negatív draco képtelen bejutni: a boldogság olyan szinten mozog, hogy minket meg sem látnak.
- Tapasztald meg magad. - veszem ujjaim közé az egyik szemet, ami a következő pillanatban már előtte lebeg, várva, hogy elvegye. A széket, az asztalt és gyümölcsöket is én alkottam.
- Számomra felettébb ízletes. A kedvenceim. Neked mi a kedvenced? - mintha mondták volna, de zavarbejtően két hasonló. Így megérzésre megyek, s a következő pillanatban egy áttetsző tálkában lebeg előtte a finom gyümölcs.S immár az asztalon, ha közben helyet foglalt.
- Köszönöm. - veszem el a poharat, s még egy kicsit tartom a kezemben, hogy koccintsunk.
Figyelmesen nézem egy ideig, félre ugyan nem biccentem a fejem, ám pár szemet elfogyasztva nézem őt.
- Miért sugallod azt, hogy meg ne merjem a kérdést, miközben felteszel egy olyan kérdést, amitől az egész helyzet komikus lesz? Ez itt nem a drámavilág, mint egyes bolygókon. Ha kérdésem van, felteszem, engedélyeddel vagy a nélkül. Ha te akarsz kérdezni valamit, vagy azt szeretnéd mondani, hogy beszéljek már, akkor azt mondd, ne ezt.- sóhajtok egyet. - Miért nem bököd ki te, amit mondani akarsz, kertelés nélkül?
Megoldhattam volna, hogy csendben maradok. Nem volt kedvem, mert azzal egy olyan komédiát erősítek benne, aminek itt helye nincs Spicán. Ez nem olyan bolygó, amely megtűri a mást mondok, mint gondolok helyzetet. Hiszen érezzük egymást, egymás gondolatait, így megjátszani sem tudunk semmit.
- Közeledünk, közeledünk. - mosolyodom el. - Miért nem azt mondod ki, amit gondolsz? Főleg, hogy azt mindenki tudja? - kortyolok a vízből. Finom. Hűs, energiával feltöltő.



Ciaran
Rhyan Shyell
Rhyan Shyell

Age : 3344
Origin : Spica
Skills : Elemek, gyógyítás, telepátia, telekinézis, tér-idö
Profession : ÁLomvilág örzöje
Play by : Valery Kovtun

https://elementals.hungarianforum.com/t276-rhyan-shyell#1449

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Tue May 23, 2023 11:37 pm

They get to know
Várok. Egyre türelmetlenebbül, hiszen a világomat a feje tetejére állították, és egyelőre én még abban sem vagyok biztos, hogy melyik irányban van az arcom. Hasznos lenne Rhyanét biztos pontként megragadni, de… egyszerűen túl sokan vannak itt. Ismerjem meg, de mégis hogyan, ha minden szempár ránk szegeződik? És még ha csak ez lenne…
Az elvárást, hogy ez a kapcsolat majd változást hoz, és a birodalmat egyesíti… Nem az fogja feloldani, hogy tudom melyik gyümölcsöt szereti. Szerintem ez lényegtelen. Vagy jól kijövünk egymással, vagy nem. Ez viszont csak akkor derül ki, ha egyszer TÉNYLEG kettesben maradunk. Vagy legalább a látszata megvan ennek…
Ezért én várok. Akkor is, amikor látom, hogy ő nem mozdul. Nekem mehetnékem van ugyan, de tiszteletben tartom, hogy neki meg maradhatnéka.  Majd biztosan meg lesz ennek a közös nevezője, csak még néhány lépéssel menjenek a ‘nézők’ távolabb… A terasz ajtó csukódása után még hosszú másodpercekig csak állok Rhyant nézve, szenvtelen ábrázattal.
Aztán megjelenik az asztal, és minden földi jó. Közel akarnak minket tudni… Nem örülök.
Azt viszont figyelem, hogy helyet foglal, és a gyümölcshöz nyúl.  Végignézem ahogy mozdul a keze, és az ujjai a gyümölcs köré fonódnak. Szép keze van.
- Ízlik? - kérdezem, ha már nem érzem másokat túlságosan közel, és meg is kóstolta az ételt. Mozdulni viszont csak akkor fogok, ha válaszol nekem. Ebben az esetben odasétálok én is az asztalhoz, és helyet foglalok az egyik széken. Nem érdekel, hogy az mellette, vagy vele szemben van-e. Én egyelőre csak a vízért nyúlok, és töltök magamnak egy pohárral. Aztán neki is, de csak óvatosan tolom hozzá közelebb a poharat.
- Szeretnél kérdezni tőlem valamit? - igyekszem az ábrázatomról eltűntetni a “meg ne próbáld” nézést. Főleg mert nem is neki szólna, hanem az egész helyzetnek. Feszélyezve érzem magam, és a ‘kényelem’ meg a finomság, csak mégjobban erősíti benne azt az érzést, hogy ennek működnie KELL.
- Lenne kedved inkább elmenni… bárhova máshová? - nekem nincs szükségem a ceremóniamester segítségére, a családéra meg pláne nem. Van elég fény, gyertyát tartania senkinek sem kell…
(C) Ross
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Rhyan Shyell Tue May 23, 2023 10:29 pm

THEY GET TO KNOW
ELVENIA - SPICA - MÚLT

Hiába tudtam már kezdetektől fogva, hogy majd ki is leszek, csak jóval később kezdtem foglalkozni. Spica annyira a lényem része évtízezredek óta, hogy nem is kívánok más galaxist felfedezni. Ez az otthonom, egynek érzem magam Spica tudatával. Éppen ezért vált érdekessé számomra, mikor felmerült, ki is lehetnék. Izgatottá viszont nem. Csak egyes helyeken és dimenziókban kiváltság egy cím, itt a szolgálat az elsődleges, s a násszal hozzuk létre az egyensúlyt Spicán: fény és árnyék, sötét és világos. Most más irányban történt a váltás, hiszen a korábbi uralkodók éppen fordítva voltak: míg a női oldal volt az ezüs, most én váltam azzá, vonom be ezt az energiát. Elvenia pedig lesz az arany, a fény, addig én az értelem.
Nem képzelgek, hogyan fog majd kinézni, s nem is néztem rá, s nem is kértem róla semmit. Az első benyomást meghagytam az első találkozásnak, s meg is lepett. Még nem tudom, jó értelemben-e.
Furcsa energiákat érzékelek felőle. Tán ő nem várta a találkozást? Nem is érdekli, hogy hosszú évezredek útján fogunk együtt lépkedni? Kellően üdvözlöm, s hagyom, érzete elsiklik mellettem, s nem talál be szívembe. Ott a várakozás és öröm van, a reménnyel együtt.
Felrándul a szemöldököm, ahogy nekiiramodik. Lassan.
Nincs spicán szolgalét, hogy szó nélkül kövessem. Így türelmesen állok, megvárva, leessen neki, hogy én bizony nem loholok utána kis niquaként.
Sőt, ahogy végre hátrafordul, addigra már lazán a köpenyem zsebébe tettem kezeim, s lazán várakozok. Megvárom, míg értésemre is adja, mit akar, közben pedig már kettesben leszünk, a teraszajtó is becsukódik. Szeretem a fehér wisteria csüngő virágait, ahogy az egész tetőrészt befogják, s fehér szirmaik lassan, ámde kiszámlálhatatlanul hullanak.
És nem szólok. Nem szólt, úgy veszem nem kíván velem kommunikálni. Én kivárom, ráérek.
A semmiből terem elő egy fehérre festett fém asztalka, két fém székkel, rajta illatozó, finom gyümölcsök, s egy üvegben víz, míves üvegpoharakkal. Helyet foglalok az egyiken, s veszek egy szemet a gyümölcsök közül.
Ha még most sem jön, akkor nem jön. Türelmes vagyok.


Ciaran
Rhyan Shyell
Rhyan Shyell

Age : 3344
Origin : Spica
Skills : Elemek, gyógyítás, telepátia, telekinézis, tér-idö
Profession : ÁLomvilág örzöje
Play by : Valery Kovtun

https://elementals.hungarianforum.com/t276-rhyan-shyell#1449

Back to top Go down

They get to know... Empty They get to know...

Post  Elvenia Ayesha Sun May 21, 2023 11:22 pm

A másik felem… Nem volt sem kérdés, sem kérés, csak egy egyszerű tényközlés. Ő a párod, és most meg fogod ismerni. Én lennék túlságosan romantikus alkat, azzal az elképzeléssel a fejemben, hogy ennek fordítva kéne működnie? Kétlem. Romantikával még sosem vádolt meg senki sem.
Az érzéseim elnyomásával azonban több alkalommal is. Fölöslegesnek tartom kimutatni azt, ami úgyis csak az enyém. Jobb lesz attól bárkinek is, hogy látja rajtam az örömöt? Nem hiszem. Vagy attól, hogy nem az ő lelkében lobbantom fel a haragom szikráját? Igen, ez mindenképpen hasznos szerintem.
Ezért most is pontosan ezt teszem. Nem adom jelét annak, hogy a Terrai pokolba kívánok jelenleg mindenkit, magamat is beleértve. Nem szökik ráncba a homlokom, amikor először meglátom a férfit, akit nekem szántak, és nem rántja a harag csúfos görbébe az ajkaimat. Csak figyelek. Csendben, levegőt alig véve.
Meg kell őt ismernem… A haja világos, mint a csillagok fénye. Illetve férfi. Részemről tudom, amit kell. A ceremónia mesterre nézek kérdő tekintettel, és némán kérdezem, hogy elmehetek-e végre. Valamilyen furcsa oknál fogva nem kapok választ a ki sem mondott kérdésre…
- Elvenia… örömmel mutatom be neked Rhyan Shyellt. Rhyan... Elvenia Ayesha áll előtted. - a fejem kissé előre billen, ám néhány másodperc múlva már kiegyenesedem, és a kezeimet összekulcsolom a hasam előtt. A vállaim hátrafeszülnek, és testtartásom épp annyira lesz merev, mint a tekintetem. Immár hivatalosan is tudom a nevét. Még mindig nem mehet mindenki a dolgára?
- Most magatokra is hagyunk titeket. Naplementéig még itt leszünk a közelben, hogy ha szükségetek van valamire, jelezni tudjátok nekünk. - a ceremónia mester felé fordulok. Ezek szerint még sem kell úgy tennünk, mintha csak hárman lennénk jelen. Már beszélhetünk arról, hogy itt van a család, az uralkodó osztály krémje, és persze az összes bölcs is, aki megálmodta, hogy ez a nász fogja a felemelkedés felé vezetni a népünket. Eddig csak a nézői voltak a drámai bohózatnak, de már segítenek is, ha szükségét érezzük. Milyen kedvesek…
Ahogy először a ceremónia mester, majd őt követve mindenki elindul, határozottan fordítok hátat a seregletnek, és elindulok… bármerre, csak elinnen. A lépteim határozottak, de egyelőre lassúak, és kimértek. Feltételezésem szerint ugyanis nem egyedül kéne mennem… Veszek egy mély levegőt, mielőtt ránéznék Rhyanre. Ha követ, avagy mellém szegődik, akkor nem kell megállnom, ám ha egyelőre csak áll és vár, akkor megállok és… egyelőre még nem szólok semmit sem. Nem vagyok hajlandó mások előtt beszélni először azzal, akivel le fogom élni az életem…
Elvenia Ayesha
Elvenia Ayesha

Play by : Elizabeth Debicki

Back to top Go down

They get to know... Empty Re: They get to know...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum