Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Erica Shelley Yesterday at 8:46 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Long time no see

2 posters

Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Nora Lang Sat Sep 23, 2023 8:23 pm

Nem tudok azonnal válaszolni, de szándékomban áll. Ha már kimondtam, ami bennem van, nem fogom válasz nélkül hagyni a kérdéset.
- Sokáig téged hibáztattalak, még akkor is, ha tudom, hogy nem volt hozzá jogom. Úgy tudtam elengedni ezt az érzést, hogy elraktam magamban, az emlékekkel együtt. Most viszont előjöttek. És így nem tudok úgy örülni neked, ahogy megérdemelnéd. - nincs okom haragudni rá. Nem akarok… Minden logikus érv ellene szól. Ám úgy tűnik, hogy mégis van bennem még ellenérzés. Mert ő ment el végül…
Igyekszem egy sóhajjal eltüntetni magamból ezt a rossz érzést. Mert amellett, hogy én is hibáztam, most már belátom, hogy jól döntött. HIszen boldog. És ha nem távozik időben, erre esélye sem lett volna. Ezért rá is emelem a pillantásom, és igyekszem erőt nyerni az ő fényéből. Mert mindig azt szerettem volna, hogy ő boldog legyen, és lám… legalább ez sikerült.
Mikor újra megszólalok, már jóval könnyebb a hangom, mégha a mosolyom egyelőre még láthatatlan is marad.
- Akkor és még utána is úgy éreztem, hogy helyesen döntöttem. Hogy megéri küzdeni azért, hogy ha csak családon belül is, de jobb hely legyen a világ. Egy ideje viszont már látom, hogy felesleges volt a törekvésem. Nem jutottam semmire. Magamra zártam a cella ajtaját, és jó messzire dobtam a kulcsot. - van még valami, amire egész pontosan akkor jöttem rá, amikor megláttam őt. Amit még magamban sem mondtam ki. Most szeretném, mert hiszem, hogy oka volt annak, hogy most találkoztunk. Hogy most kaptam egy esélyt, hogy lezárjam azt, amiről azt hittem, már megtettem. Tévedtem, ebben is. De ha feldolgozom, idővel könnyebb lesz.
- Ahogy megláttalak, eszembe jutott, hogy mit, és kit vesztettem el azzal, hogy akkor rosszul döntöttem. És persze megerősítette, amit már egy ideje érzek. - hogy tényleg nincs már maradásom a családomban. Hogy velük maradni, főleg ennyi idő után, épp olyan értelmetlen, mint feladni. A reménynek ugyanis már a szikrája sem ég. Vagy ők, vagy épp  én magam, szépen csendben eloltotta. Ezen viszont már nem változtathatok. Csak arra tudok hatással lenni, ami ezután fog történni… Ennek fényében pedig fontosnak érzem, hogy még valami elhangozzon.
- Sajnálom David. Még ha hiszem is, hogy a jó szándék vezérelt… nem volt fair ilyen helyzetbe hozni téged. - ahogy ezt kimondom, a harag maradéka is eltűnik. Már csak egy valaki irányába táplálok nehéz érzéseket. Saját magam felé. De ezen is dolgozni fogok…
Nora Lang
Nora Lang

Play by : Jessica Alba

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  David Hyatt Fri Sep 22, 2023 11:50 pm

Long time no see
Nora - Eridanus - Jelen

- Igen. - egyszerű és határozott a válaszom. Ezért jövök ide. És most jó itt vele lenni. Még ennyi idő után is... azok után is...
Válaszolnék, ám érzékelem a befeszülését, s inkább hagyom elmúlni. Addig is nézem a vizet, s lélegzem. Hogy érezzem és érzékeljem őt. Sosem foglalkoztatott fizikailag, még ha gyönyörű is. Sokkal inkább az ragadott meg, amit léleknek nevezünk.
Bólintok. Igen, sikerült.
Felé fordítom tekintetem. Megvan ugyan ebben a véleményem, ám az övét is tiszteletben tartom.
- Miért akarnál úgy tenni, mintha nem történt volna semmi?
Kezem fogja a kabátot pár pillanatig, majd mind testtartásom, mind testem visszakerül a nyugalmi állapotába.
- Rendben. - hátradőlök.
A kérdésére olyan kérdés, amit már régen elengedtem. El kellett, mint ahogy őt is, különben belepusztulok. Mert szerettem. Nagyon. Teljes szívből. S nem lehettünk boldog, mert volt valami, aminek engedett, s én meg azzal nem voltam képes együtt élni. Én is hibáztam ebben. Tehettem vola másként is.
- Utána igen. Aztán már nem. - szavaim hangszíne is jelzi, hogy lezártam közös múltunkat. Megbékéltem azzal, amit akkor kaptam, s átéltem, mint ahogy azzal is, amit adtam.
- Ezek szerint, te nem? - tekintek rá. - S mire jutottál? - kérdem csendesen.

Emme

David Hyatt
David Hyatt

Origin : Eridanus
Play by : David Gandy

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Nora Lang Mon Aug 21, 2023 5:49 pm

Nem szeretem a csapdákat, és másokat is igyekszek megóvni attól, hogy olyan élethelyzetbe kerüljenek, amiből nem tudnak, vagy még rosszabb esetben nem is akarnak szabadulni. De időnként minden szándék ellenére is előfordul, hogy a kocka - amivel életünk eseményeire dobunk - a rossz oldalára fordul. Még azokkal is megeshet, akik látják előre a csapdákat, és valamikor meg volt bennük az akarat a szabadságra. Ez pedig azt jelenti, hogy bármennyire is szeretném, én sem tudom elkerülni őket…
Arra viszont nem számítottam, hogy ilyen sokáig benne ragadok. Bíztam benne, hogy ha elég erős leszek, és elszámolok legalább a saját lelkiismeretemmel, akkor változás fog bekövetkezni. De nem így lett. És David jelenléte erre most nagyon erősen emlékeztet…
- Nem csodálom. Varázslatos ez a nyugalom. - ezt még úgyis érzem, hogy most szinte minden kavarog bennem. Egy forgalmasabb helyen, vagy egy városban minden bizonnyal nem közelítettem volna meg Davidet. De így… sokkal jobb. És nem igazán tudom már magam előtt sem tagadni, hogy igenis szerettem volna vele még találkozni. Épp csak azt nem tudtam, hogy erre lesz-e még alkalmam…
- Ez esetben jól választottam. - mire kimondom észreveszem, hogy nem feltétlen csak a helyszín választást lehet érteni a szavaim alatt. Ettől pedig teljesen befeszülök. Ugyanis idő kellett hozzá, de végül beláttam, hogy nagyon is rosszul választottam. Önként tettem bilincset a csuklómra, és sokáig nem akartam szabadulni. Ezzel pedig őt is elvesztettem… De igyekszem elrejteni, hogy ez is eszembe jutott, és csak egy egyszerű tényközlésként venni a saját szavaimat.
- Akkor sikerült. - mosolyodom el őszintén. Ugyanis mindig is ezt kívántam neki. Illetve nekünk… De ha már neki része lehet benne, az is valami. Talán majd én is meg fogom találni a boldogságot. Vagy egyszer új álmokat keresek…
Ám az biztos nem most fog megtörténni. A jelenléte felkavarja azokat az érzéséket, amit már feledni véltem. És nem tudok úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. Mintha nem vele akartam volna leélni a teljes életemet. Mintha nem ő jelentett volna számomra mindent. És mintha nem kellett volna szembesülnöm azzal, hogy még ez is kevés egy kapcsolathoz…
- Hogy ennyi idő után sem tudok úgy tenni, mintha nem történt volna semmi. - könnyebb lenne mindkettőnk számára, de elsősorban neki. Hiszen láthatóan ő megtalálta azt, amit keresett. Talán azt is, akit keresett… Én pedig most akarva akaratlanul, belegázolok a nyugalmába. Ehhez nem igazán van jogom. Ahogy viszont a kabátjáért nyúl, és felveti a távozásának a lehetőségét, apró csomóba ugrik a gyomrom. Ha már úgy alakult, hogy ennyi idő után találkoztunk, nem akarom, hogy ilyen hamar véget érjen. Különösen annak fényében nem, hogy érzem, mégsem zártam le mindent, vele kapcsolatban…
- Nem… - biztosan gyorsabban, és határozottabban ejtem ezt ki, mint illendő lenne, de visszavonni nem akarom a szavaim. Annyi kérdésem lenne… Ezért csak igyekszem, egy hatalmas sóhajjal kiengedni, ami nyomaszt, és tiszta lap helyett legalább megfordítani az oldalt.
- Gondoltál rá azóta, hogy mi lett volna, ha másként döntünk? - sokáig a nyakába akartam varrni mindent, de már nem teszem ezt. Hibáztunk mindketten, vagy az is lehet, hogy csak így kellett lennie. De sokáig vittem magammal a fájdalmat, amit okozott, és a szép emlékek sokkal halványabbak lettek, majd el is tűntek. A pillantásában elmerülve azonban azok is visszajöttek most…
Nora Lang
Nora Lang

Play by : Jessica Alba

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  David Hyatt Sun Aug 20, 2023 8:40 pm

Long time no see
Nora - Eridanus - Jelen

Nevetésem halkul válaszára, majd sóhajtok, s államat tenyeremre teszem, magam elé nézek.
- Tény. - irigyek voltak a boldogságunkra. Hogy úgy éltünk, ahogy képtelenek voltak. S éppen ezért minduntalan mérgezték a kapcsolatunkat. Szerették volna, nem igazán sikerült, s ez még dühödtebbé tette őket.
- Valóban az. Időnként kijövök ide, ha erre járok. Feltölt. - most azonban másvalaki tölt fel, ahogy mellém ül. Nem tőle vonom el, szívem nyílik meg jobban. Még mindig hatással van rám.
Hümmentve bólintok. Elhiszem neki. Elég nagy a világ, az univerzum, s még én sem láttam mindent.
Kérdésemre nem válaszol azonnal, így felé fordulok, elkapva pillantását. Még most is gyönyörű. Még most is benne van a tekintetében az egész univerzum. S éppen ezért talán a kelleténél tovább időzik rajta tekintetem, mielőtt visszafordítanám tekintetem a vízre. Nem fogom faggatni, ha nem kíván erről beszélni, még ha valóban érdekel is. Változtunk.
- Ez kiváló hely a feltöltődésre. - bólintok, lenyelve azt a késztetést, hogy megjegyzést tegyek a családjára vonatkozóan. Ő döntött így, hogy újra hozzájuk születik meg, ebbe beleszólásom nincs.
Arra viszont muszáj vagyok visszapillantani rá, hogy a kevésbé szerencsések szavakat kimondja. Tudom, hogy az arcomra van írva, őt is annak tekintem, még akkor is, ha saját döntése okán marad a családjában. Igen. Dühös voltam a döntésére sokáig. Hogy minduntalan visszakeringőzött hozzájuk. Ezzel a mi kapcsolatunkat tette a padlóra. Megértettem, hogy én vagyok a harmadik a játszmában, s hogy közöttük sokkal szorosabb a kapocs, hiszen... mindig őket választotta. Bolond voltam, hogy olyan sokáig kitartottam a reményem mellett.
- Szabadsággal, függetlenséggel és harmóniával. Örömmel. - olyannal, amilyenre vágytam. Vele. Hogy megoszthassam ezt az érzést, ám vele sosem élhettem azt a teljességet, amire olyan nagyon vágytam egy kapcsolatban.
Nem nézek rá. Fáj, hogy nélküle vagyok boldog, mert vele akartam az lenni. Aztán ez a fájdalom is elmúlt pár ciklus után.
- Mit sajnálsz? - nézek rá meglepetten, kezem azonban már a kabáton van, megfogja.
- Akarod, hogy távozzam? - visszajöhetek máskor is.

Emme

David Hyatt
David Hyatt

Origin : Eridanus
Play by : David Gandy

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Nora Lang Fri Jul 07, 2023 7:46 pm

Határozottan felé fordulok, ahogy nevetni kezd, és néhány pillanatra az én mosolyomból is eltűnik a keserűség. Olyan rég hallottam ezt a halk, és derűs nevetést, hogy annak ellenére is könnyebb lesz a lelkem, hogy még mindig bennem van, a találkozó nem jó ötlet. Azzal tennék jót, ha most távoznék, de… mégsem teszem…
- Nem csak rám. - jelentem ki, és már nincs bennem bűntudat azért, mert ‘szigorúan’ bánok a családommal. Életciklusokon keresztül védelmeztem őket, racionális érveket adtam az irracionális érzéseiknek, de már belefáradtam. És nem csak ebbe…
- Gyönyörű hely. - nézek hosszan a víz irányába, még akkor is, amikor már leülök mellé. A szívem és az eszem egyszerre súgja, hogy pont jó helyen vagyok, és azt, hogy távoznom kéne. Épp csak azt nem tudom, hogy melyik mire bíztat… Így egyelőre csak próbálom megtisztítani a gondolataimat, félretenni azt, ami nyomaszt, és egyedül erre a pillanatra koncentrálni. Ám arról képtelen vagyok megfeledkezni, hogy ő van itt mellettem…
- Igen. Most először járok itt. - és teljesen véletlenül jöttem éppen ide… Ám ezt egyelőre nem mondom ki. Ugyanis nem igazán hiszek a véletlenekben, és a jelenléte akár bizonyíték is lehetne arra, hogy okkal böktem éppen erre a bolygóra a navigációs rendszerben. Feltéve, hogy egy minimálisan is számítottam arra, hogy valaha még találkozni fogunk… Valójában már abban bíztam, hogy már el is felejtettem, hogy ő már csak egy fejezet egy könyvben, amit olyan régen olvastam, hogy nem emlékszem sem a cselekményre, sem arra, hogy milyen hatással volt rám a könyv. Úgy tűnik ebben tévedtem… Visszajön minden emlék, az érzések, a boldogság, és aztán a fájdalom, amikor távozott… Haragudtam rá, de legfőképpen magamra. Mert tudom, hogy én is dönthettem volna másként… Ezt az érzést viszont már elengedtem azóta.
Van viszont… amit még nem sikerült. Ahogy felteszi a “Hogy vagy most” kérdést, és a napom felől érdeklődik… nem válaszolok azonnal. Felé fordítom a tekintetem, és ha tudom a pillantását keresem. Tudom, hogy ő nem tenné fel ezt a kérdést, ha nem érdekelné a válaszom. Egyikünk sem a csevegésről híres. Ám tudatosítani kell magamban, hogy ő már nem ugyanaz. Évmilliók teltek el azóta, és a változás ennyi idő után óhatatlanul elér mindenkit. Még engem is… Reménykedtem benne, hogy egyszer majd visszatér, vagy épp én kereshetem meg őt azzal, hogy már megváltoztak a körülmények. Nem következett be, de hosszú idő után elengedtem, és újra megnyitottam a szívemet. Sokáig nem gondoltam volna, hogy erre képes leszek… Hiszen nem küzdöttem a magány ellen, egyszerűen csak elfogadtam azt. Ez viszont… mára már megváltozott.
Ő viszont… nem tudhatom, és igazság szerint már feltételezni sincs jogom. Ha nem tudom a választ, egyszerűen csak a megérzéseimre kell figyelni, függetlenül a tapasztalatoktól. Az pedig azt súgja, hogy tényleg nem kérdezte volna, ha nem érdekelné. Ahogy hellyel sem kínált volna, ha terhére lenne a társaságom.
- Jól vagyok. Bár most épp feltöltődni jöttem. A hétköznapok… még mindig elviszik minden erőmet. - ez persze akkor, és most sem jelenti azt, hogy nem szeretném, amit csinálok. Elégedettséggel tölt el, hogy másoknak segíthetek, és támasz lehetek azok számára, akiknek nem adatott meg a család vagy a társ szentsége. Még mindig sokan vannak az univerzumban, akik félnek segítséget kérni, ám ha megérkezik, tárt karokkal fogadják. Még mindig szívesen vagyok ott nekik. De az energia más kérdés. Azt tudom adni, amivel én is rendelkezem, és ehhez szükségem van az elvonulásra. Az utóbbi időben már egyre hosszabbakra…
- Igyekszem a kevésbé szerencséseknek segíteni. - nem mondom, hogy pont úgy mint régen… Azzal… túlságosan is egyértelműen hívnám vissza az emlékeket. Már így is túl sok jött vissza… A vonásai, és az energiája túlságosan is emlékeztet arra a férfira, akivel nem csak megosztottam az életem, hanem a szívem is neki adtam. És talán sosem kértem vissza…
- Te mivel töltöd a napjaid? - teszem fel a kérdést, de aztán meg is bánom. Olyan… furcsa ez így. Érdekel, valójában minden, ami azóta történt vele, de ez… így nekem nem fog menni. Megvárom ugyan a válaszát, és figyelek is rá, a tekintetem az övébe fúrva, de aztán… visszafordulok a víz felé.
- Sajnálom. Nem számítottam rá, hogy még valaha találkozni fogunk. Itt pláne nem. - igyekszem elrejteni minden nemű érzés a hangomból, pedig nem könnyű. Túl sok van belőlük, és mindegyik akar magának, legalább egy kicsi részt. Ezért egyelőre csak engedem, hogy rendezzék magukat, találják meg azt a helyet, ahol legalább néhány percig nyugalomban lesznek… Én addig a vizet nézem, a térdeimet a két karommal átfogva, fejemet a kézfejemre téve.
Nora Lang
Nora Lang

Play by : Jessica Alba

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  David Hyatt Thu Jul 06, 2023 11:02 pm

Long time no see
Nora - Eridanus - Jelen
Halántékom vakarom, nyugalommal, belül azonban nagyon kevés hiányzik, hogy elnevessem magam. Mégis komolyan nézek fel.
Halkan, derűvel nevetem el magam, kabátomat megigazítva combomon, s ráteszem kezem.
- Sosem voltál az. Ők rád, irigyek, igen. - határozott csendességgel állítom ezt. Akkor sem fájt, most sem. Ezek tények. S amin nem lehet változtatni, azon miért fájjon a fejem?
S várok. Várok, mit lép, hiszen ő bukkant belém, nyitottam, s egy újabb tánclépés vár rá, amelyet rábízok, meglép-e. Karom mindig ott volt számára, ám egyszer eljött az idő, amikor megértettem, övékét képtelen elengedni. Kétfelé keringőzni pedig nem lehet. Elengedtem. Történhetett volna másképp is, nem így történt. S nem tudok rá haragvó lenni, értelmetlen lenne olyanért tenni, amiről nem tehet.
- Most igen. - bólintok, nem nézek rá, hagyok teret számára, eldöntse, mit kíván tenni. Nekem kéne közelednem, tudom, hiszen én távoztam akkor az életéből. Részemről a beszéd és a felöltővel tett lépések mutatják: megtettem. Lehet, mások mást várnának el. Tegyék.
- Átutazóban? -most pillantok rá, s várom, hogy azt látom meg, akit akkor otthagytam, s tudom, ez hiú ábránd. Sok idő eltelt, változtunk. Változtam.
- Valóban. - bólintok. - Hogy vagy most? Mivel töltöd napjaid? - sosem a munkája érdekelt senkinek. Az nem igazán mond el rólunk semmit. Az eltöltött napok jelentik az igazi tényezőket.
Amire azonban nem számítottam, meg is jelent. A múlt érzete, mindaz, amit együtt átéltünk, majd a távozás fájdalmát, s az egyedül feldolgozott időket is. Nekem jót tett az elválás. De vajon neki is?

Emme

David Hyatt
David Hyatt

Origin : Eridanus
Play by : David Gandy

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Nora Lang Fri Jun 09, 2023 9:46 pm

Nem könnyű meghozni egy ilyen döntést. Hiába, csak néhány lépés, találkozó egy régi ismerőssel, minden egyes megtett méternek jelentősége van. Ugyanis hiába vált el az utunk évmilliókkal ezelőtt, bizonyos dolgokat nem felejtünk el. Még emlékszem mindenre…
Úgy tűnik… ő is. Első gondolata ugyanis nem az üdvözlésé. Még csak nem is az örömé. Épp azt említi meg, ami elsodort minket egymástól. Amivel egyikünk sem akart igazán szembenézni…
- Megvetően felhorkantanának, és magukban, vagy akár nyíltan is, ostobának neveznének. - keserű mosolyra húzódik az arcom, bár ezt nem láthatja. Ahogy azt sem érezheti ilyen távolságból, hogy fájóan nagyot sóhajtok. Ugyanis tudatosodik bennem, hogy nem változott semmi sem. Hiába maradtam a családommal, hogy segítsek nekik felülemelkedni az irracionális berögződéseken, nem jártam sikerrel. Még csak a közelében sem járok…
Vagyis nincs jogom most oda menni hozzá. Képtelen volt megbirkózni a családommal, és úgy döntött, hogy máshol kezdi újra. Én pedig nem tettem ez ellen semmit. Ez pedig azt is jelenti, hogy tőlem is távol akart lenni. És mivel a helyzet pontosan ugyanolyan… nem boríthatom fel újra az egyensúlyt.
Ám, ahogy elveszi maga mellől a ruhadarabot… Meghagytam számára a teret, és csak óvatosan közelítettem felé. Mégsem ment el… Talán… már maga mögött hagyta az egészet? Ha igen, akkor már csak az a kérdés, hogy én miért nem, és miért ver olyan hevesen a szívem, amikor azt próbálom eldönteni, hogy oda menjek-e mellé… Ez az, amit már végképp nincs jogom rázúdítani.
Így egyelőre várok. Figyelek a testemre, és próbálom csendesíteni a szívverésem. Igyekszem elhitetni magammal, hogy ő már nem az a férfi, akivel leéltem egy életet, és már én sem vagyok ugyanaz a személy. Csak régi ismerősök vagyunk. Barátok… Percekbe telik, de végül működik a mantra. Egészen addig, míg közelebb nem megyek hozzá.
Ekkor ismét nekikezd a dobbanó, és szilaj ritmust vesz fel. Visszafordulni azonban már nem lehet. Nem akarok neki hátat fordítani. Úgy nem, ahogy ő tette…
- Most itt élsz? - kérdezem nyugalommal, már hangosan feltéve a kérdést. Eddigre ugyanis már mellette állok. És mire felteszem a kérdés, helyet foglalok mellette. A szívemre pedig már nagyon határozottan rászólok…
- Régen találkoztunk. - jelentem ki, pontosan úgy, mintha azt jegyezném meg, hogy már régen ettem gyümölcsöt… ám ennek oka van. A jelenléte és az energiája túlságosan is ismerős, és sorban jönnek elő az emlékek. A kellemesek, és a nem annyira hízelgőek is…
Nora Lang
Nora Lang

Play by : Jessica Alba

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  David Hyatt Fri Jun 09, 2023 8:49 pm

Long time no see
Nora - Eridanus - Jelen
Halántékom vakarom, nyugalommal, belül azonban nagyon kevés hiányzik, hogy elnevessem magam. Mégis komolyan nézek fel.
Mélyeket lélegzek, időnként szemeim is lehunyom, ahogy a nap sugaraiból igyekszem feltöltődni. Nincs szükségem alvásra, keveset alszom, a nap energiája, a szél, és a föld ereje tökéletesen elegendő lesz.
Ismerős érzet kúszik be időnként, összehasonlíthatatlan, ám elmém szüleményének gondolom, így tovább fürdőzőm a fényben. Tényleg kimerített a munka, talán túlzottan is sok energiát adtam bele, magamból, a Forrás ereje helyett. Ideje más módszerhez nyúlnom ezek szerint.
Ám az energia nemcsak visszaköszön, hanem egyre kitartóbbá válik. Figyelni kezdem, s érzékelem, hogy folyamatosan erősebben érzem. Közeledik felém.
Kedves emlékek bukkannak fel, s kevésbé kedvesek is. Mégis, halvány mosoly kél arcomon.
Aztán bár megáll, energiái elérnek, majd egy érzet. Az, amit ismerünk, tudunk. Csak mi ketten.
- Családod mit szólna ahhoz, hogy a magamfajtával találkozol? - érzetemben mégis derű van. Nem vettem fel sosem családjának véleményét magamra, s nem foglalkoztam azzal, ez mennyire bőszíti fel őket. Nem lehet sem elnyomni, sem megfélelmíteni, éltem pár életet benne, hogy rájöjjek közben: igenis értékes vagyok, s mások véleménye a saját magukról alkotott kép, nem pedig én.
S elveszem magam mellől a felöltőmet, ölembe teszem, karom is ott marad. Ám nagyon is egy várakozó gesztus, amit vagy meglép, vagy inkább nem.

Emme

David Hyatt
David Hyatt

Origin : Eridanus
Play by : David Gandy

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Nora Lang Sun May 21, 2023 8:24 pm


David & NoraLong time no see
Egy ideje már azt érzem, hogy… nem is tudom… Ez talán a bizonytalanság érzete. Életciklusokon keresztül ugyanazt az utat jártam, és… semmivel sem jutottam előrébb. Ám a gondolat, hogy el kéne azt hagynom nem merült még fel bennem. Egészen mostanáig…
Viszont ott van bennem az is, hogy nem kéne feladni. Ha ennyi időt, és energiát adtam egy célért… akkor épp most hátráljak meg? Nem venném ezzel semmibe azokat, akikért cselekedtem, és nem válna így értelmetlenné az egész eddigi életem? Hajlok arra, hogy a válasz az, hogy “de”...
A változásra viszont szükségem van. Már az előző életciklusomban is érezni kezdtem ezt, de most igazán megérett bennem ez a gondolat. Ha más nem, legalább kis lépésekkel. Ennek jegyében pedig nyitottam a világ, és persze mások felé. Most már attól sem zárkózom el, hogy legyen egy társam. Azon viszont egyelerő nem tudtam, és nem is akartam változtatni, hogy a feltöltődésre kizárólag egyedül vagyok képes.
Ehhez mindig más helyszínt választok. Hiába nyeri el egy hely a tetszésemet, ha úgy érzem, hogy teljesen lemerültek az energia tartalékaim, nem egy jól ismert helyet, vagy az otthonomat ‘csapolom’ le, hanem rábökök a navigáiós rendszerben egy bolygóra és…  csak megyek. Ha a Draco rendszerre bökök, akkor természetesen újra keverem a ‘lapokat’, de ez nagyon ritkán történik meg. Szinte mindig tökéletes hely felé mutat az ujjam.
Az Eridani rendszerben viszont még nem jártam, így egyelőre nem tudom, hogy most is jó felé bökött-e az ujjacska.  Egyelőre csak választottam egy alkalmas landolási helyet a természetben, és rábízom a bolygóra, hogy lenyűgöz-e vagy sem. Nincsenek elvárásaim, illetve, azért nem olyan nehéz ámulatba ejteni engem. De az energiát tekintve van mit visszahoznom, és… az életemmel kapcsolatban sem ártana tisztázni néhány dolgot.
Ezért amikor megláttam a térképen, hogy a tenger nincs túl messze, arra felé vettem az irányt. Gyalog hosszú út visz odáig, de nem akartam közelebb ‘parkolni’. Pont így jó. A séta mindig segít kitisztítani a fejem, míg a kellemes helyen üldögélés pedig… az elnyomott gondolatokat hozza a felszínre. Arra viszont nem számítottam, hogy elfeledett érzések is jönni fognak, ráadásul még azelőtt, hogy elérném a vízpartot. Ugyanis már némi távolságból is megérzek egy energiát. Egy nagyon ismerőset…
Önkéntelenül megállok, és érzem a lélegzetem is szaggatottá válik. Ő van itt… még mindig felismerem, milliók közül is… Ő vajon már érzi, hogy én itt vagyok? Vagy ez még pont az a pillanata, amikor szó nélkül hátat fordíthatok? Egyáltalán… vissza akarok menni a hajómra?
Nos…
Hagyom, hogy a lábam válaszolja meg ezt a kérdést, és némi habozás után tesz is David felé egy lépést. Egyelőre csak egyet. Szükségem van egy mély lélegzetre… Aztán újra közelebb megyek egy kicsivel. Most már elég közel vagyok hozzá, és a fák között a tenger kékjét is látom már. Az utolsó lépések viszont nehézzé válnak. Hiszen eszembe jut, hogy miként nekem lehetőségem volt eldönteni, hogy akarok-e vele találkozni, úgy neki is meg kéne adnom erre az esélyt.
Ezért megállok az utolsó fánál, tőle legalább húsz méternyire. A két kezemet a hátam mögött összekulcsolom, és nekidőlök a fának. Aztán csak várok. Hogy arra, hogy ő lépjen felém, vagy arra, hogy én tegyem meg az utolsó lépéseket… nem tudom. Az energiám viszont közelít felé, és ha nem zárkózik el a kommunikációtól, akkor azt is érezheti, hogy telepatikusan köszönök neki, egy számára ismerős szóval. Hány élettel ezelőtt volt? Igazából pontosan tudom…
JelenEridanus
CIARAN
Nora Lang
Nora Lang

Play by : Jessica Alba

Back to top Go down

Long time no see Empty Long time no see

Post  David Hyatt Sat May 20, 2023 9:23 pm

Long time no see
Nora - Eridanus - Jelen
Halántékom vakarom, nyugalommal, belül azonban nagyon kevés hiányzik, hogy elnevessem magam. Mégis komolyan nézek fel.
- Akkor mi tart vissza? - mutatok felé, hogy akkor csinálja. Nem zavartatom magam az okoskodókkal. Úgyis ki fogja próbálni, és meglátja, mennyire megy neki, vagy éppen pont nem. Pesze, tudom, hogy nem fog menni, nem tart még ott, de az igyekezete és akarása sokkal nagyobb, mint amennyit meg tud emészteni.
Még félóra múlva is teljes nyugalommal nézem, vagyis közben átváltoztam, s nyugalommal rágcsálom a mennyei ízű füvet. Eredmény persze semmi, és Diha végül feladja. Nos, én megmondtam. De addig úgysem hisz nekem, míg mg nem bizonyosodik róla, s megtörténhet, hogy mégis összejön neki. És mégsem.
“Pihenj. Menni fog, még idő szükséges hozzá.”
Még nézek utána, ahogy távolodik a mezőn, magam a másik irányba veszem. Eridanira kell mennem, van még néhány teendő az anyahajóval kapcsolatban, a kristályokból kell még pár darab, s engem bíztak meg, hogy elvigyem, így lassan indulni kell.
Emberi alakba váltok, kényelmesebb, s a dobozt, amelyben a kristály van, nagyon figyelek rá.
Pár idővel később már az Eridani rendszer egyik bolygóján nézem a vizet. Kimerített a kristály behelyezése, mire kiderült, hogy a hajóval voltak olyan gondok, amikről nem tudtak, így előbb azt segítettünk a hajó tudatának helyrehozni, s elég sokszor megakadt, s nem válaszolt. Végül egy avian csoport érkezett meg, akik rájöttek, mi is a gond, így már a kristályt is tökéletesen be tudtam helyezni, ahová készült.
Most bőven elég a vizet nézve merengeni, és töltődni általa, valamint a nap fénye által, mélyekeet is lélegzek időnként, behunyva szemeimet. Lehet, veszek itt egy hagyományos hajót.

Emme

David Hyatt
David Hyatt

Origin : Eridanus
Play by : David Gandy

Back to top Go down

Long time no see Empty Re: Long time no see

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum