Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Come and Get Your Love

2 posters

Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Thu Sep 21, 2023 11:21 pm

Come and Get Your Love

Adam Terra Jelen

Elmosolyodom, ahogy… bizonytalanná válik. Pedig kettőnk közül szerintem én vagyok az, aki nem annyira jártas a Terrai dolgokban. Egy valamiben viszont már szerintem egész jó vagyok. A szórakozásban és a nevetésben.
- Nos akkor, hogy ha elakarják dönteni egyszer ezt a kérdést, vállalom a bíró szerepet. - az más kérdés, hogy már látatlanban is tudom, hogy nem hirdetnék igazi győztest. Inkább csak megnézném, ahogy együtt táncolnak. Főleg, ha még jól is érzik magukat közben…
- Sajnálom. Még mindig nem értem… - a lovak meg a testi élvezet… hogy jön ez össze? Aztán hirtelen bevillan…
- Óóóóóóóóóóóó… - érzem, hogy egy kicsit felforrósodik az arcom, mert eszembe jut amikor internetezés közben egyszer rossz helyre kattintottam. Hát… a legszomorúbb, hogy még nem is az volt a legbizarrabb dolog, amit a Terraiaktól láttam. De azért benne van a top háromban…
- Rendben. Köszönöm. - mosolyodom el ismét, mert ha már úgy döntöttem, hogy itt maradok, szeretném jobban megismerni ezt a bolygót, és a lakóit. Viszont sokkal könnyebb úgy, ha van segítségem is, pláne, ha olyan kedvesek, mint Adam…
- Így van. - emelem fel a mutató ujjamat jelentőség teljesen, hogy aztán inkább visszaejtsem a kezem, amikor az egyensúlyom megint nem olyan, mint kéne lennie. Nem esek el, de egy kicsit azért még mindig billegek. Ám ezzel továbbra is prezentálom azt a bizonyos lelkesedést, mert csak még inkább nevetni kezdek azon, hogy magassarkú nélkül sem találom a földön a helyem. Majd azt akkor, ha… elég tapasztalt leszek.
- És ezért leszek én a bíró a táncversenyen. - teszem szét végül a kezem, óvatosan. Az már stabilabban sikerül, és ahogy abba hagyom a mocorgást, végül meg is van a teljes egyensúly. Mondom én, jó lesz ez. Már csak az utcai ruhám kell, és szép kerek lesz minden. A visszaérkezésem pedig még jobban sikerül, mint terveztem.
- Köszönöm. Én választottam. - nagyon széles lesz a mosolyom, ugyanis nagyon jól esik, amit mond. Az itteni ruháim egy részét kaptam, másik részét a boltosra bíztam, hogy adjon valamit. Ezt viszont én választottam. És örülök, hogy neki is úgy tetszik, mint nekem…
- Akkor nincs más hátra, mint előre. - nem akarom húzni az idejét, ha már felajánlotta, hogy elvisz. Zárás után követem, és a címemet is megmutatom neki. Egyszerűbb, ha ő navigál, még akkor is, ha már tudom az utat. Meg lehet, hogy más dolga is van, így én csak nyugodtan, nagyon jó hangulatban utazom mellette, amíg haza nem érek. Nem gondoltam volna, hogy ilyen jó móka lesz a mai nap. Ahogy Leo mondta az apukája tényleg nagyon jó fej. És jóképű is…
(C) ROSS
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Thu Sep 21, 2023 9:21 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love

Bólintok, legyen is óvatos!
- Ammm... - tudom én ám, mire megy ki a kérdééés! - Talááán.... - á, tuti nem akar velem többet szóba se állni, ha nekiállok táncolni. Nem-nem. Ámde, ha mókázni szeretne, felőlem táncolhatunk. Abból biztos móka lesz!
- Hááát, annyira neeem... de ha már a másik film a testi élvezetekről szól... - sokat sejtetően széttárom a kezeim, már amelyiket tudom, és nagyon ártatlan arcot vágok. Persze, a vigyor az naaagyon ott van!
- Majd átküldöm a listát, mármint a linkeket. Neten szoktam nézni. - tévém a filmek miatt van, csakis, semmi tévécsatorna, isten ments! Oké, neten is lehet tévét nézni már, de egyikre sem vagyok hajlandó előfizetni...
- Szóval a lelkesedés a nyitja. - így már mindent értek! Abban nálam hiány nem létezik!
Tényleg... a fiam. El is feledkeztem róla...
- Rendben! - ó, dehogy fogok vele elbeszélgetni, ááááá! Még hogy egy hölgyet megváratni!
Azért végig kell zongoráznom, mit is csinál csepp gyermekem, ha éppen zárja. Ó, a kód! Ahhh... tudnom kéne, tudom, hogy tudom a számot....
Megpróbáljuk ezzel lezárni a jóga termet, azután majd a bejáratot.
Aaaazért egy pillanatnál több ... izé, hosszabb ideig marad rajta a szemem.
- Csodás ez az árnyalat... - éés megvan a másik kód is!
- Meg a szintidő is szuper! - igen, ezt kérdezte. Nem igazán arra figyeltem...
- Egy még hátravan! - pittyen a kocsim, egészen jókat terveznek már, de nincs olyan jó, mint az űrhajók, azok tudnak siklani. Igaz, azért egy idő múlva nem érzem jól magam, olyankor el kell ugrani az egyik naphoz.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Sun Aug 06, 2023 10:41 pm

Már épp bólintanék, hogy csakis itteni stand-uposokat fogok nézni, de aztán Adam meggondolja magát. Ezen csak mosolyogni tudok, szélesen.
- Rendben. Akkor óvatos leszek. - elnevetem magam, de a mosoly akkor is az arcomon marad, amikor már ‘komolyabb’ témák kerülnek szóba.
- Az ilyen kijelentesekre szokták azt mondani az itteniek, hogy bizonyíték kell ugye? - jegyzem meg játékosan, csak félig komolyan gondolva a kijelentést. Azt ugyanis nem tudom letagadni, hogy szívesen megnézném őket, ahogy önfeledten táncolnak. Nem azért, hogy el lehessen dönteni, hogy melyikük a jobb, szimplán csak azért, hogy lássam, ahogy mindketten jól érzik magukat, együtt.
- Valami furcsát mondtam? - kérdezem, továbbra is derűsen, mert nem teljesen értem, hogy miért horkant fel ennyire. Nem zavar, épp ellenkezőleg, ezért is vagyok kíváncsi, hogy miről maradtam le. Sajnos még vannak ‘hiányosságaim’.
- Hmm… akkor kiket érdemes megnézni? - emlékszem, hogy mondta, az ittenieket érdemes, de nekem ez relatív. A kontinens, vagy az állam? Biztos sokan vannak, és megérzésem szerint vannak kedvencei is. Kíváncsi lennék rá.
A stand-uposokat viszont gyorsan elfelejtem, amikor beindul a hintó, és a túlzott bátorság miatt a fenekemre huppanok. Szerencsére nem fáj, és ahogy Adam nevetni kezd, belőlem is kitör a jókedv. A felállással pedig nem sietek annyira, mert a földön legalább stabilan vagyok, és annyira nevetek, hogy nem is meg olyan könnyen.
- A lelkesedés a lényeg. Ha az megvan, az elegancia már jön vele együtt. - vagy nem. De a lelkesedéssel nem tévedek. Engem is az ragadt magával a gravitáción kívül. Viszont eljött az ideje, hogy felálljak, és valamennyire rendezzem a ruházatomat is.
- Öhm… igen, azt megköszönöm. Leo amúgy is mondta, hogy zárjak be, ha későn jön. - berakom az utolsó matracot a szekrénybe, aztán elindulok a kulcsért. Adamre nézek, mert eszembe jut még valami.
- Gyorsan átöltözök. Tényleg gyorsan. - kuncogni kezdek, mert az már megtapasztaltam, hogy a Terrai nők, nem igazán tudnak gyorsan felöltözni. Én viszont igen. Ezért, ha Adam nem bánja, bemegyek az öltözőbe, és villámtempóban átöltözöm. A táskát a hátamra veszem, amikor végeztem.
- Jó volt a szintidő? - kérdezem széles mosollyal, mert szinte biztos vagyok benne, hogy maximum kettő percbe telt felvenni a nyári ruhám. Zöld színű, épp olyan árnyalatú, mint a szemem.
- Köszönöm a hintózást. Mindegyiket. - bólintok is, és ha Adam elindul a járműve felé, követem. Ha viszont még szeretne valamit, természetesen figyelek rá.
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Sat Aug 05, 2023 9:15 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love

- Ó, hát akkor ne is velük kezdje. - ingatom a fejem. - Neeemmmmondom, hogy kezdjen stand-up comedysekkel, ők adnak igazán képet a társadalomról, amiben benne vannak, de csakis ittenieket nézzen. Á, nem. Inkább ne nézzen. - keveset kedvelek belőlük, mert valahol ezt kedvelem a terraiakban. Aaannyi minden szaron kellett átmenniük, mégis olyan haláli humoruk van, hogy képes vagyok a képernyő előtt ragadni. Személyesen csak azért nem megyek el, mert a hahotám beterítené az egész helyet.
- Mmmm. Nem. Leonak határozottan jobbak a táncos verziójú lábai. - olyanokat képes ugrani, meg szaltózni, hogy csak lesek. Jó, rúgni nekem is megy, meg ugrani. De táncolni... áááá...
Hol nevetek, hol kuncogok, ahogy élvezi, a szellőre pedig hajlibbenést imitálok a kezemmel. Mert érzem ám. Csak hát ugye a szél és a tűz... neeeem-neeem, ilyennek nem játszunk.
Felhorkantok a kijelentésre,  sajnálom, van malac, aaaazaz terrai fantáziám, hogy tudjam, mit mivel kapcsolnak össze, és ez így nagyon... mondjuk úgy, pikáns volt.
- Akkor mégiscsak néznie kell stand up comedyket. Az mentális móka, de nagy nagy gőzkieresztő a terraiaknak.
Már csak a sihuhu hiányzik, de most éppen hintó vagyok, szóval nem kezdem el utánozni a gőzös hangját.
Érzem, hogy valami nem stimmel, s hogy ennek potty lesz a vége, de ez is tanulás. Ismerkedni kell az illúzió testtel is.
És bizony hatalmasat kacagok, ahogy bekövetkezik a landolás.
- Ezt tanítsa meg, nagyon mókás volt! - sajnálom, a kölykök borulása nekem az egyik legnagyobb szórakozás, legyen a pár hónapostól a három éves teljes flazúros eséssel. Merthogy a gyerekek zseniálisan tudnak esni!
- Most, hogy jól kinevettem magam, nem magán... nemcsak magán... egy valódi hintót elfogad, ha már Leo füstté vált? - haha. Ha már tűz, annak füste is van, s éppen azt gyakorolja öcskös. Hát majd megkérdezem, mit is akart mindezzel...


emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Wed Jul 05, 2023 8:44 pm

Come and Get Your Love

Adam Terra Jelen

Először csak elmosolyodom, de aztán magával ragad Adam nevetése. Ő is olyan jó fej, mint Leo. Csak nem annyira fiatal…
- Az… volt… - próbálom kimondani, de nevetés közben azért nehéz. Ezért amikor még jobban nevetni kezd, már nem is tudok megszólalni. Kétrét görnyedek előre, és olyan nevetés szakad ki belőlem, ami szerintem még sohasem. Pedig csak azon nevetek, hogy ő milyen jól szórakozik. Hmm… Ez több, mint érdekes…
- Igen. Tényleg itt az ideje. - jópár nagy légzés, és még nevetés visszhanggal később tudok csak válaszolni, ám a mosolyom az maradt így is. A kíváncsisággal együtt. Szeretném most már tudni, hogy milyen a matrac húzás. És arra is kíváncsi lennék, hogy Adam tényleg olyan-e, mint amilyennek Leo lefestette.
- Nekem semmi. Nem ismerem őket. De bízom Leoban, amikor azt mondja, hogy róluk nem akarok tudni. Még azt sem kérdeztem, hogy miért. Ő jobban otthon van az… itteni dolgokban. Én csak nemrég jöttem ide. - és nem is létezem olyan régóta… Még rengeteget kell tanulnom nem csak a Terráról, hanem a saját erőmről is. Ezért is okoz még nehézséget a mozgás humanoid alakban. Ebben tényleg nem voltam még túl sokat, de megkedveltem. Egész más tapasztalatokat lehet így szerezni. Például megismerhetek embereket is. Vagy egyszerűbb Adammel is beszélni, és matraccal játszani…
- Lehetnek mindketten nagyon jók. - mosolyodom el, mert szerintem nem kell feltétlen eldönteni, hogy ki a jobb. Nálam mindketten ügyesebbek, így tanulhatok tőlök. Vagy csak nézem, hogy jól mulatnak… Nekem az is tökéletes. De tény, a matrac húzás azért jobb móka.
- Ez nagyon jóóóóó - dőlök jobbra, dőlök balra, és nagyon élvezem minden percét. Van amikor még a szememet is becsukom, hogy még inkább érezzem a ‘menetszelet’. És ha már menet szél, adok is egy kicsit magunknak. Kiengedem az energiám, és engedem hogy a levegő megmozduljon a teremben. Hol hátszél, hol szembe, egy enyhe fuvalatot mindig érezni, és az sem számít, hogy a hajamat teljesen összeborzolja. Nagyon nevetek, amikor megállunk végül.
- Hmm… akkor azt hiszem maradok az eredetinél, mert abban biztosan több ló van. - azokat pedig nagyon szeretem. Meg a macskákat is.
- Igen. Még ismerkedem a mókával. - nem csak a matracossal. Igazából mindenfélével. A Terra sok mindenben különbözik más bolygóktól, és… azért itt a szórakozás is egész más. Én pedig nagyon sokáig teljesen egyedül voltam…
- Juhúúúúúú - kiálltam el magam, amikor elindulunk, de azért először inkább berogyasztom a térdeimet, és úgy próbálok egyensúlyozni. Egész jól megy, és ez bátorságot ad. Többek között arra is, hogy megszólítsam Adamet, és őt is bevonjam a játékba.
- Csakis tűzpiros. - nevetem el magam, és… a térdeimet is kinyújtom jobban. A kezeimet oldalra tettem, ahogy láttam a szörfösöktől, és egy ideig nagyon jól megy. Amikor viszont a rekeszizmom is komolyan beszáll a buliba, és én is túl bátor leszek… hát… nem pont így terveztem. Először oldalra dőlök el, és ahogy próbálom visszanyerni az egyensúlyomat dőlök hátra. Nem tudok időben segítséget kérni a légáramlatokról, amit én keltettem, és azok egyébként is túl finomak azok, hogy megtudjanak tartani. Így a hátsófelem, engedve a gravitációnak, közelíteni kezd a padlóhoz. Nem a matrac halomra…
(C) ROSS
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Mon Jul 03, 2023 8:54 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love

Még jobban elnevetem magam, tenyerem hasamra téve.
- Igen? Hát ez jó. - továbbra is az öröm van bennem, hiszen
Az elemi ösztönökre már éktelen hahotába kezdek, hátra is dőlök, s a jóízű nevetés közben immár a mellkasomon landol a tenyerem.
- Hát ez valami zseniális. Elemi ösztönök. Így még nem hallottam kifejezni ezt a dolgot. - nevetek tovább.
Büszke vagyok Leora, nagyszerű felnőtté alakult át, és ezt főleg magának köszönheti. Én az egész létemet úgy elökörködném, ahogy van. Elvégre eről szól az életünk. Létünk. Nem?
- Akkor most el is érkezett az ideje! - teszem még hozzá, míg a matracot keresem. A megfelelőt legalábbis.
Érzem, ahogy az energiája manifesztálódik: önkéntelenül mélyet lélegzek. Az energia számomra a minden. Adni, kapni, alakítani, játszani vele.
- Szuperséges! - akkor el is emelem a megfelelőt, s visszafordulok felé.
- Iiigeeen? Mi a baja a Kardashian családdal? Kellemes háttérzenét tudnak adni. És akkor még csak nem is kell olvasni. - hiszen hallgatja, nemde?
Terrai színpadiasan meghajlok.
- Bármikor. - megvárom, míg kényelmesen megtalálja a megfelelő pózt, s máris indulok, előbb lassan, hogy ne billenjen meg.
- Leo jobb táncos lábbal van megáldva, mint én. - nem mondom azt, hogy falábam van, mert akkor a tűzzel játszanék...
Hohó, nem kell kétszer mondani, máris forogni kezd a kerék, ahogy irányt váltunk, azért arra figyelek, hogy az “éles” kanyar élvezhető legyen.
Ömm, húha. Hát szóval én még nem láttam a filmet csak egy részletet belőle, az bőven elég volt.
- Az egy pornóba bújtatott Gyűrűk Ura ... paródia inkább, amennyi keveset láttam belőle. - deeehogy vagyok én szégyellős. Csak nem volt elég mókás, így inkább a részletet sem néztem meg.
Ide forgok, oda forgok, néha jön egy kis hirtelen fék meg elindulás is, végül abbamarad a húzás, s felsegítem.
- Ez kérdés volt? - mutatok a matrcra, hogy csak rajta. S ha megtalálta az egyensúlyt, akkor már indulunk is.
- Vigyázat, a hintó elindul! -dehogy rántom meg, ellenben először körbeforgunk helyben, hogy a másik irányba menni tudjunk.
- Kereshetünk majd. Egy igazi tűzpirosat! - és én tutibiztos, hogy felborulok, mert az egyensúly kérdése néha nálam tűzről pattanva sem megy...



emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Wed Jun 07, 2023 10:41 pm

Come and Get Your Love

Adam Terra Jelen

Nem tudom pontosan, hogy miért kezd el nevetni, de önkéntelenül mosolyodom el én is. Mert így aztán pláne ismerős. Szinte mindegyik fényképen mosolyog, amit láttam…
- Igen. Néhányat ki is vetített az egyik pakolós bulin. - rámutatok az egyik fehér falra. Nem tudom pontosan hogy csinálta Leo, de nyomkodta a telefonját, és végül megjelent a képernyő a falon. Meg zúgni kezdett a szellőző a plafonon… Ami nem biztos, hogy szellőző, de nincs jobb ötletem rá.
- Óóóó nem… Az élménybeszámolók alapján is gyanús, meg persze… a hasonló elemi ösztönök… - az arcvonásokat pedig nem is említem. Illetve a nagyon is hasonló energia áramlást. Olyan pozitív, hogy ezen a bolygón egyből észrevenni…
- Az biztos. - szelídül a nevetés, és csak a mosoly marad az arcomon. Nagyon kedvelem Leot. Nem olyan, mint a Terrai gyerekek, és leginkább a fiatalsága ellenére is érett, és figyelmes. Nem mellesleg nálam sokkal bölcsebb és tapasztaltabb… Ebből pedig az is következik, hogy az apja sem egy hétköznapi férfi…
- Még nem. Sajnos. - amilyen lelkesnek tűnik, csakis jó móka lehet. A kíváncsiságom pedig nagyon feléledt. Ezért mikor folytatja lelkesen bólogatni is kezdek.
- Rendben. Próbáljuk ki. - összeérintem a két kezem, mintha épp tapsolni készülnék, de csak a lelkesedés akar kitörni belőlem. Pedig nem… végülis miért ne mutathatnám meg? Előtte aztán nincs titkolni valóm… Ez pedig azt is jelenti, hogy önkéntelenül érkezik meg egy légáramlat is, az én kérésemre. Épp csak fellebbenti a hajamat, de azt jobban jelzi, hogy a hangulatom elérte a lehető legjobb szintet.
- Igen. Jóga, filmek, zenék, és… az olyan tabuk, mint a Kardashian család. Róluk nem szabad cikket olvasni. - hogy miért, azt nem kérdeztem. Fogalmam sincs, hogy kik azok, de ha Leo szerint nem éri meg rájuk figyelni, hallgatok rá. Mint ahogy ő is meghallgatta, mikor a város veszélyes helyeiről meséltem neki. Arról meg én tudok többet…
- Áh. Köszönöm. - nevetni kezdek, ahogy kezdem megérteni, hogy mi is lesz a matrac húzás. Már rá is állok a matracra, hogy utána a súlypontot lejjebb víve már guggoljak. Vagy inkább le kéne ülni? Nem derül ki azonnal, hogy melyik a jobb módszer, mert ahogy Adam táncolni kezd, rá figyelek, és nevetni kezdek. Teljesen jól csinálja, sőt, biztosan jobban mint én, ezért nem is ez a móka tárgya. Inkább az, hogy mennyire elengedte magát, és milyen szimpatikus, hogy ezt tette…
- Pont így. Táncot inkább öntől tanulok azt hiszem. - Nem mintha Leo nem lenne ügyes. De szegény már így is biztosan az éjjel-nappali oktatómnak érzi magát. Nem terhelném le mindennel. Meg… a szórakozásra Adamnek is szüksége van, ez meg szerintem az. Neki is és persze nekem is…
- Igen-igen. Pöröghet a hintó kereke. - olyan lelkesen és hevesen bólogatok, hogy kishíján előre dőlök, ezért inkább leteszem a hátsóm is a matracra, és átkarolom a lábaimat. A mosolyomban viszont ott van, hogy nagyon benne vagyok a buliban, és már várom, hogy mi fog történni. Épp csak egy kérdésem maradt.
- Az micsoda? - oldalra billentem a fejem, mert az egyetlen ötletem, hogy az a filmek folytatása lehet. Ha pedig így van, akkor látnom kell… kizárólag a matrachúzás után…
Ugyanis, ahogy Adam húzni kezdi a matracot, kacagni kezdek, és hangosan éljenezni… pont, mint egy gyerek. De ezt egyáltalán nem bánom, ugyanis ez Szuper volt. Nagy Sz-szel.
- Imá…dom…. Ez leveri …az összes többi… hintót... - még mindig nevetek, ezért alig bírom kimondani. De amikor látom, hogy nyújtja felém a kezét elfogadom, és felállok. Inkább önerőből, mint az ő segítségével, de a gesztust nem akartam visszautasítani. Értékelem ugyanis egy mosollyal is.
- Lehet állva is utazni a hintón? Mintha szörföznék? - nézek rá egy hamiskás mosollyal az arcomon, és már nézek is körbe, hogy vannak-e még matracok. Ami azt illeti akad még… Amióta megérkezett nem megy olyan gyorsan a pakolás. Nem mintha ez baj lenne…
Ezért oda megyek az egyikhez, és ráállok, a térdeimet beroggyasztva, hogy meg tudjam őrizni az egyensúlyomat. Persze ez csak akkor lesz vicces, ha benne van a buliban, és van kedve még egy körhöz, mert ha nem… másként kell megoldani ezt a próbát.
- Szerintem önnek is kéne keresni majd egy hintót. Egy pirosat. - rákacsintok, és ezzel persze arra is célzok, hogy nem szeretném, ha kimaradna a buliból. Gond nélkül eltudom húzni, tehát néhány matracnak igazán lehetne ezen a módon helyet találni. Ez viszont rajta áll.
(C) ROSS
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Wed Jun 07, 2023 9:21 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love

- Fotókról? - meghökkenés helyett inkább nevetek. Annyira tudtam, hogy mindenkinek mutogat minket. De  nem bánom. Szeretjük egymást, s sokat marhulunk. Mi a baj ezzel? Semmi az égadta világon.
- Csak arról? - ugratom tovább. Mert hát eléggé nyilvánvaló, hogy egymásra ütöttünk a fiammal.
- Nem-e? Valamit tud. - vigyorgok, s látni rajtam, hogy viccelek. Sosem volt miért előlem elszaladnia, sosem értettem az ilyen dolgot.
- Aham. Matraccal húzni. Nem volt még ilyenben része? - majd csettintek. - Mit hagyott eddig ki. - s közben már keresem is az alkalmas matracot.
- Megnézni? Ó, nem-nem. Kipróbálni! Csakis úgy érdemes! - s meg is van a megfelelő.
- Tehát tanítvány. - jóóó szeme van Leonak, remélem, figyelmes is vele, ha már kiszemelte magának. Aháááá!  Ravaaasz, így akarja bemutatni választottját. Stílusod az van, fiam.
Kézfogás után a kiválasztott matrachoz lépek.
- Foglaljon helyet, hölgyem, a hintója elénkállt. - mutatok színpadiasan a matracra, hogy s azt is, hogy a végébe üljön, de éppen annyira, hogy még hátul meg tudjon támaszkodni a kezével, gond nélkül.
Közben azonban meg jön egy marha jó zene, hát bizony én nem fogok a spontaneitásba belebukni, táncolni kezdek.
- Így? - még megy a ritmus, noha én és a táncolás... naaa, az nagyon nem egy pár.
- Ahá. És a Kulcsok Úrnőjének van kedve kipróbálni hintaját? - mutatok újfent a matracra. Majd elnevetem magam.
- Hááát, arról nekem mindig a Gyűrű Kúra jut eszembe.
S ha a matracra huppant közben, akkor megfogom a másik oldal két csücsijét, s úgy emelem fel, hogy ne essen hanyatt, ám húzni is tudjam.
- Nos, ez a matrachúzás. - ha nem pattan fel róla, akkor egészen a matrachalomig húzom.
- Milyen élmény volt a matrachintó? - nyújtom a kezem felé, hogy segítsek felállni neki. Nem, mintha egy jógázónak szüksége lenne rá.
emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Thu May 18, 2023 11:04 pm

Come and Get Your Love

Adam Terra Jelen

Ugyan meglepődök azon, hogy ‘látogató’ érkezik, de nem jövök zavarba. Miért ne láthatná azt, hogy pakolok és közben táncolok? Ez csak annak a jele, hogy jó kedvem van, és ez nem egy bemutató, amikor teljesíteni kell. Meg… kedves a mosolya, amivel ‘megérkezett’.
- Óóóó…. tudtam. Megismertem a fotókról… - és a sok élmény beszámolóból. Azt hiszem az alapján is felismertem volna, amit Leo mesélt róla. Meg az energiája ugye… elég árulkodó.
- Én is nagyon örülök - valamit, mintha elfelejtettem volna… ám hirtelen nem jut eszembe, hogy mit. Ezért egyelőre csak alkalmazkodom az új szituációhoz, miszerint illene pár szóban elmondani, hogy merre is lehet Leo. Illetve… tényleg örülök neki, hogy személyesen is találkozunk, mert azért így… mégiscsak más, mint egy telefon képernyőjén bámulni a… hát ahogy láttam, egyszer a kádjában…
- Még sosem szaladt el. - elnevetem magam, mert tényleg nem tűnt még el szó nélkül sohasem. Sőt… Igazából ez az első alkalom, hogy nem ketten pakolunk. De biztos fontos dolga akadt, én pedig nem bánom, hogy így alakult. Neki szívesen segítek, illetve az apukájának is, hiába most látom először. Nagyon tetszik mindkettejük energiája, és… mindig jó új személyeket megismerni.
A szavaimmal pedig megtorpanok egy pillanatra, mert észreveszem, hogy félbeszakítottam. Azonban, amikor nevetni kezd folytatom, és még határozottabb lesz az invitálás, a ‘táncparkettre’. Épp csak egy valamivel nem vagyok tisztában.
- A matraccal húzni? - nem teljesen értem, így némileg kérdővé válik a tekintetem. De csak egy pillanatra. Mert pár másodperccel később már széles lesz a mosolyom, köszönhetően annak, hogy… hmm… a fotók tényleg nem adják vissza a valóságot a mosolya tekintetében… Illetve annak okán is, hogy rájövök, most még nem értem, de majd talán fogom.
- Bármit is jelentsen a matraccal húzás, szívesen megnézném. - nevetni kezdek, mert igazából csak az jut eszembe, hogy valami jóga gyakorlat lehet. Esetleg egy táncmozdulat. Mindkettő érdekel, így meg is állok Adam előtt, és várom, hogy mire készül… De aztán hirtelen beugrik, hogy mit felejtettem el korábban. A bemutatkozást…
- Nem-nem. Határozottan Leo az én tanárom, és nem feltétlenül csak a jógára értem. - önkéntelenül nyúlok a tarkómhoz, és finoman megdörzsölöm, mert egy kissé zavarba hoz, hogy én nem vagyok túl tapasztalt a Terrai életet illetően. Meg igazából egyébként sem… Leo pedig rengeteget segített nekem, és már azt is tudom, hogy milyen zenét érdemes hallgatni, és milyet nem… Egyszer azért majd biztos megnézem a “neeeeeeee” kategóriát is, mert érdekelne, hogy mi az, amit ennyire nem kedvel.
- Ez jó hír. Mert én sem tudom. De a számot már ismerem. - lelkesen emelem fel a mutató ujjamat, és próbálom a ritmusra mozgatni. Így sikerül is tartani. A gond nálam mindig ott kezdődik, amikor a többi testrészem is bekapcsolódik. Akkor “szétesik” a humanoid alak.
- Ebben a részében biztos vagyok, a többi meg… valahogy alakul… - csatlakozik az egész karom a mozgáshoz, aztán a lábaim is, amikor már egy újabb matracot fogok a hónom alatt. Adamra pedig vidáman tekintek, és persze kíváncsian. Mivel én nem sietek, engem az sem zavarna, ha lassan halad a pakolás. Addig ugyan nem megyek el, míg minden a helyére nem kerül, és tisztaság is van, de remekül szórakozom, akár csak a tánccal is. Viszont látom, hogy Adam végül megáll, és mosolyogva nézek rá, mikor én is megállok.
- Csak annyit mondott, hogy hamarosan jön. Illetve, hogy ha nagyon későn érkezne, és én már mennék, akkor zárjak be. - már venném is elő a kulcsot, hogy diadalittasan felmutathassam, de gyorsan leesik, hogy még nincs nálam. Ezért oda megyek a szekrényhez, és kiveszem a dobozt, amiben a kulcs van. Kódos. Izgalmasabb lenne, ha annak is kéne egy kulcs. Miután már a kezemben van, mosolyogva mutatom Adam felé. Tudom, hogy más nem szokott ennyire örülni egy ilyen apróságnak, de nekem nagyon jól esett, amikor megmutatta Leo, hogy hol tartja.
- Ma én vagyok a Kulcsok Ura. Úrnője… - kissé zavartan nevetem el magam, mert azért mondtam egyből “urat”, mert a Gyűrűk Ura jutott eszembe. Néhány napja láttam a filmet és… teljesen lenyűgözött. Leo ajánlotta.
- Bocsánat. Friss élmény a Gyűrűk ura című film, és még a hatása alatt vagyok. - kuncogva sétálok vissza a szekrényhez, hogy visszarakjam a helyére a kulcsot. Leo ugyanis biztos jönni fog hamarosan. Az mondjuk egy kicsit furcsa, hogy az energiáját már egyáltalán nem érzem a közelben sem…

(C) ROSS
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Thu May 18, 2023 10:08 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love

Még mindig az ajtófélfának támaszkodom, úgy somolygok. A jó hangulat híve vagyok, ki a fenének van kedve állandóan cserszömörcét adogatni?
- Itt valóban nincs. - most tényleg terjesszem ki az energiámat, s keressem meg, hogy húzza ide magát? Á, majd jön, jó így.
Dehogy lep meg, hogy tudja, ki vagyok! Szélesebben el is vigyorodom, s el is lököm magam az ajtótfélfától.
- Valóban. - bólintok. - Érte jöttem, így beszéltük meg. - sokkal egyszerűbb, mint végigbumszlizni a városon. Addig is együtt marhulunk.
- Ezt visszafelé ugyan nem mondhatom, ám a találkozásnak annál jobban örvendek. - még nem lépek hozzá, azok a bizonyos terrai szokások, amikre amúgy túl sokat nem adok.
- Akkor nem szaladok megkeresni. Majd jön.
Még látom, hogy pakol, addig elpakolhatunk együtt is.
- Se...  - mutatok a holmikra, s érkezik is a kérdés, inkább elnevetem magam, majd kihúzom magam, s meghajolok, mint terrai táncra hívásra.
- Köszönettel elfogadom, hölgyem. - kicsit meg is hajolok, azután jöhet a csintalan nézés, mosollyal együtt. - Ha gondolja, el is húzom a matraccal együtt. - vigyorgok.
- Ó. Azt hittem, az egyik tanár. - a kézfogást viszonzom. Adam Hugens.
Felfelé mutatok, mert most fogalmam sincs, honnan jön a zene.
- Hohó, ez milyen jó egy szám volt akkoriban. De már annyira nem emlékszem, hogyan lehet erre ropni. - s közben azért pakolás címén, elkezdek én is pakolni. És Leot tuti előhúzom, hogy Emilyt hagyja pakolászni.
- Mikor is mondta, hogy majd visszajön? - állok meg a mozdulatban, kérdőn tekintve Emilyre.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Thu May 04, 2023 9:46 pm

Rövid időn belül elveszítem az időérzékem. Pusztán abból tudom, hogy Leo csak nem rég mehetett el, hogy még mindig ugyanaz a szám szól. Vagy lehet, hogy újraindult, és én észre sem vettem? Könnyen meglehet. Eléggé belelendültem a ‘táncba’.
A pakolás viszont így határozottan lassabban halad, ám ez sem zavar. Odaérek így is a matracokhoz, csak tánclépésekkel. Még egy forgást is megpróbálok, két lépés között, és csak azért nem erőltetem ezt a továbbiakban, mert érzem, hogy már ebbe az egybe is beleszédültem. Plusz meghallom, hogy valaki Leo-t szólítja, így meg is állok a mozdulatban. Billegve, de azért tényleg leállok.
- Oh. Igen. Leora várok. Vagyis neki segítek pakolni. - igazából, ahogy mondta, ha végeztem akár be is tudom zárni a termet. De nem köszöntem el tőle, így én biztos várni fogok egy darabig. Főleg, mert a férfi arca nagyon is ismerősnek tűnik, és nem azért mert érezhetően ‘hasonló’ helyről származunk.
- Ön Leo apukája igaz? Adam. - az arcom felragyog, amikor felismerni vélem. Leo mutatott képeket az apukájáról, és már azokon is szimpatikusnak tűnt. Élőben pedig… szintén az. Ezért a mosoly ösztönösen az arcomon marad.
- Azt mondta, hogy hamarosan visszajön. - nem kérdeztem, hogy hova megy, így erre vonatkozóan nem is tudok semmit sem mondani. Egy megérzésem viszont van. Lehet, hogy kecskéket ment vásárolni. Azt mondta, hogy megpróbál majd az egyik foglalkozásra hozni párat, hogy velük együtt edzhessünk. Még csak videón láttam kecske jógát, de nagyon tetszett. Ezért én még azt is mondtam neki, hogy lehetnek nálam a kecskék, ha helyre van szükségük. Igaz, a lakásom elég kicsi, de majd összebújunk.
- Csatlakozik addig? - mutatok a ‘táncparkettre’, vagyis inkább a padlóra. Én pedig hirtelen nem tudom, hogy most az lenne-e jobb, ha Leonak segítenék a pakolással tovább, vagy épp beszélgetnék a férfival. Ha ő az, akinek gondolom, akkor igazából sok mindent tudok róla. Leo nagyon szereti az apukáját, és ez abból egyértelmű, hogy reeeeengeteget mesélt róla.
A döntést viszont leegyszerűsíti, hogy a következő számot, már ismerem, és nagyon megörülök neki. Önkéntelenül mozdul meg a ritmusra a lábfejem, és a vállam. Ezért kíváncsian tekintek a férfira, akit Adamnek vélek. Vajon ő csendben, és mozdulatlanul szokott várakozni, vagy a zene azért őt is magával viszi? Hamarosan kiderül.
- Oh… Én Emily vagyok. Leo egyik tanítványa. - hirtelen jutott eszembe, hogy még csak be sem mutatkoztam, pedig én már tudok ezt azt. Ezért megállok a ‘táncikálásban’, és a kezemet a férfinek nyújtom. Ezen Terrai gesztussal egy időben pedig az energiám is kíváncsian fonódik köré, mert számomra az az igazi bemutatkozás.
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Adam Hugens Thu May 04, 2023 8:52 pm


Emily
Terra
Jelen

Come

     and get your
love
- Huhuuu, most ezt te hogyan csináltad? - nevetve nézek a kis szőrmókra az asztalon, vagyis a hűlt helyére, mert már a szekrény tetejéről hallom a hangját. Extra kis méret, extra nagy ugrás!
- Ezt nevezem én kondinak! - kitartom felé a két kezem, ahogy látom, rájön, aaaanyira azért nem olyan jó ám fent.
- Különben is, Hannah nyakába kéne ugranod, onnan sokkal jobb a kilátás. És még mozog is. - a puhaság megérkezik kezeim közé, ahogy végül rászánja magát, én kivárom, míg ő dönt, mit csinál, s átadom Hannah-nak.
- Minden rendben lesz vele, a szurik nem a barátai. Talán a szurikáták igen..  
A holmikat pakolom, mikor Jonas nyit be, hogy ha nem szublimálom magam, valóban csak olvadt állapodtban szedem fel a fiam.
- Az érdekes jégkrém lenne. átöltözöm, s kocsival hamar a studióhoz érek, ahol van.
Csakhogy annyian nem mocorognak, mint gondoltam. Kivárós típus vagyok, most azonban ezt nem teszem meg, hanem egyenesen a zene irányába haladok, s belépek a terembe. Ha kivágnak, hát akkor kivágnak.
- Leo?
Öm... már csuknám vissza az ajtót, mert úgy kapom le, hogy foglalkozás van, de rájövök, hogy csak egyvalaki van itt. S mivela látvány nagyon is magáért beszél, nyitva hagyom az ajtót, s karbafont kezekkel, mosolyogva nézem.Még akkor is, ha esetleg erre abbahagyta a táncolást.
- Elég vidám tűzzel lobog a hangulat, úgy látom.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Come and Get Your Love

Post  Emily Blanc Thu Apr 20, 2023 8:02 pm

Az utolsó gyakorlat azért próbára tett. A humanoid alak még mindig tartogat kihívásokat, főleg, ha olyan pozitúrát kell kitartani, ami nem létező izmokat dolgoztat meg. De az órák után mégis mindig frissnek, és erőtől duzzadónak érzem magam. Ebben persze szerepet játszik az is, hogy Leo, mindig gondoskodik arról, hogy nevetni is tudjunk a foglalkozásokon.
Azt viszont még mindig nem értem, hogy miért távozik mindenki olyan gyorsan. A matracokat és az egyéb eszközöket is gond nélkül a teremben hagyják, és senkit nem érdekel, hogy Leo egyedül szokott mindent összeszedni. Az első alkalommal mondjuk ezt én is végig néztem, mert nem értettem pontosan, hogy mi történik. Most már viszont pontosan tudom. Az emberek még mindig figyelmetlenek, és nem foglalkoznak másokkal, csakis saját magukkal.
Ezért most sem a zuhanyzó felé indultam el óra után, hanem a szertár ajtaját nyitottam ki, hogy segíteni tudjak Leonak. Ő pedig már el is indult a hifi felé, mert mindig zenére szoktunk takarítani.
- Na ez lesz a tuti… - és már el is kezdi rázni a fejét a zenére. Számomra nem ismerős ez a muzsika, de rögtön mosolyogni kezdtem, ahogy ő belemerült. Nagyon jó ritmusérzéke van. Nekem meg nulla. De ez sosem zavart. Nem tudok táncolni, de attól még nagyon jól esik.
- Ez nagyon dallamos. - és már én is mozogni kezdek a zenére, épp csak szinte biztos, hogy nem ritmusra teszem. Hiába érzem még a légáramlatban is az ütemet, ez a humanoid test egyszerűen nem úgy mozog, ahogy én azt tervezem. De majd néhány száz évnyi gyakorlás után biztos jó lesz. Addig meg úgysem foglalkoztat senkit, hogy én elbotlok-e vagy sem. Az esetek többségében szerencsére nem.
- El kell szaladnom valahová. Hamarosan jövök vissza. De akár be is zárhatsz majd, ha későn jövök. Tudod hol a kulcs. - nem teljesen értem, hogy miért mosolyog ennyire, azt meg pláne nem, hogy miért kacsint rám, mielőtt kilépne az ajtón, de nem zavartatom magam. A zene jó, Leo majd biztos visszajön, és még jó pár matrac van, amit meg kell tisztítani és szépen a helyére tenni. Leo kedvéért szívesen csinálok ilyesmit. Meg biztosan siet, hiszen futva távozott.
Ezért folytatom tovább a pakolást, és mivel a zene még mindig szól, továbbra is ‘táncolok’. Ami azt illeti, így egyedül még bátrabban teszem, és a zenét is felhangosítom. A miénk volt az utolsó foglalkozás a mai napon, így az épület üres. Senkit sem zavarok. Azt hiszem ezt hívják a Terraiak bulinak…
Emily Blanc
Emily Blanc

Play by : Olga Kurylenko

Back to top Go down

Come and Get Your Love Empty Re: Come and Get Your Love

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum