Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Daddy issues

3 posters

Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Lewyan Drochan Fri Sep 22, 2023 10:24 pm

..... Blowing
Armand - Draco - Jelen

Ismerősen húzom magamra a Jezabel-Armand jelenséget, még ennyi idő után is ugyanúgy vannak, mint mikor elvittek úrnőmtől. Megvetem a szolgát, csúfsága mindannak, amit szolga csak képviselhet.
Mégis habozás nélkül szálltam űrhajóra, s úrnőm utasításának megfelelően mindenféle felvételt készítettem leszállás és érkezés során.
Az üszkös, még mindig parázsló romok között, nyugodt léptekkel haladok, mikor megérzek egy nagyon gyenge energiát, valahonnan, a még mindig parázsló romok alól.
Intek, s a következő percben már oltóanyag érkezik a helyre, mely felé mutatok. Ugyanott állva, várom meg, hogy kikaparjanak egy nagyon összeégett testet, mely védelemül visszaváltozott eredeti alakjába, s talán ez lett a szerencséje, vagy még nagyobb veszte: rettentően összeégett, egy pikkely sem maradt rajta.
Csakhogy egy ekkora méret nem fér fel a hajóra, és minden perc drága. Talán éppen azért küldött ezzel a hajóval, hogy ne is sikerüljön? Szerintem már az is zseniális, hogy saját volt szolgáit küldette velem. Látom az arcukon azt, amit szeretek a szolgák arcán látni.
Rövid gondolkodás után a saját hajómnak üzenek, ugorjonak ide.
Az egyik szolgára tekintek, aki érti a dolgát, s a már landoló járműre teleportál az égett testtel együtt. Alig van benne élet, de megérdemelte, tiszteletlen volt az úrnővel mindig is. Most majd megérti, hol is a helye.
A képeket és felvételeket már előre elküldöm Jezabelnek, a ház meg csak égjen tovább, porig, az ilyenek nem érdemlik meg, mint Armand.



Emme

Lewyan Drochan
Lewyan Drochan
Sethesh

Profession : Sethesh Rend - Thrahh
Play by : Adam Driver

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Fri Sep 22, 2023 9:03 pm

Hogy a jó kurva any… Áh, inkább nem szidom azt a jó asszonyt. Nem tehet róla, hogy pont hímet pottyantott. De hogy ilyet…
- Teljesen mindegy annak fényében, hogy arra kárhoztatott, hogy a hátsódat tartsa. Még én sem szánnék ilyen kegyetlen sorsot senkinek. - egyébként nem is rossz ötlet. Majd kipróbálom, hogy milyen, ha az egyik szolgálóm hátát használom széknek. De Armant valagát tényleg nem cipeltetném egyikkel sem. Azért nekem is van szívem, és inkább a kegyes halál, mint Armand segge…
- Nem tudok mindent elmagyarázni, amit nem értesz. Nem sajnálom. - hát igen, mondhattam volna, hogy ezt sajnálom. De nagyon nem. Kizárólag azt, hogy itt kell lennem. Fizikai fájdalmat okoz minden itt töltött perc. Pedig még kértem is valami koktélt, hogy ne okozzon Armand jelenléte instant migrént. De nem használt..
- Oh, én szoktam érezni nagyon kellemes dolgokat. Veled ellentétben… - ha nekem… Igényem van, gondoskodom róla, hogy ki legyen elégítve. Ő viszont mit csinál? Nyavalyog. De arról már lemondtam, hogy megértessem vele, ezzel nem megy semmire. Nagyon régen…
- Igazad van. Rosszul neveltelek. Akkor meg kéne nyomni az újrakezdés gombot nem igaz? - ördögi mosolyra húzódik az arcom, mert mindig ott van a lehetőségek között hogy egyszerűen csak kiiktatom Armandot. Na jó, nem csak egyszerűen. Ha megcsinálom, akkor már szendvedjen, úgy istenesen. Viszont még nem tettem, mert vannak más módszerek is, amivel pokollá tudom tenni az életét. Marad tehát a dilemma. Szenvedjen még ő vagy… inkább én, mert még mindig él…
- Rendben. De aztán ne rinyálj, hogy nem adtam neked lehetőséget. - egy valamire azért jó a Királynő. Vissza lehet neki küldeni az alkalmatlanokat. Armand is már erősen halad felé. Csak ha másnál lenne, pusztulásra kárhoztatná a fajunkat… Én legalább elbírok vele. Főleg, ha elviszem az összes szolgálóját. Hupszi…
- A soha viszont nem látásra. - te fasz… ezt már csak magamban teszem hozzá. Van pofája a Kiskandúrra jönni, amikor épp ő az, aki nem csinál semmit. Még rosszat sem. Ennél nagyobb hibába nem is eshetne. De sebaj, megoldok mindent nélküle. Meg most már tényleg feljebb léptetem a halál listámon, és amint oda érek a nevéhez…
- Álmodozz csak. - nem igazán lesz olyan választása, hogy nem engedi be azt, akit küldök. Szóval várja csak. Azt majd én eldöntöm, hogy tényleg küldök-e valakit vagy sem. Lehet, hogy viccesebb, ha ellenőrzés helyett inkább mindig készen kell állnia…
Meeeeeeeg van még valami, ami szerintem szuper mókás lesz. Egyébként is terveztem, de így, hogy semmire nem mentem vele… még nagyobb lesz. Hogy mindenki lássa, aki űrhajóval megy el a háza felett…
Mikor már kiértünk a szolgálókkal a házból, rajzolni kezdek a karórámon előhívott hologram felületen. Néhányan megállnak mellettem, és nézni kezdik, hogy mit csinálok. Oh igen… ez nem csak hasonlít arra. Ez pont az…
- Na szóval. Ezt a formát kell a ház köré rajzolni. Jó nagy területen. Gyújtsátok fel a növényzetet, vagy az épületeket, bármit, ami útjában áll annak, hogy szénnel legyen ez a minta a földbe égetve. És gyorsan, mert ha megakarja akadályozni Armand, akkor le kell nyomnotok, mint a bélyeget. Olyan gyenge amilyennek látszódik, de azért egyszerűbb, ha gyorsan végeztek. - én nem maradok, két szolgálóval együtt beszállok a hajómba. Aztán várok pár percet, hogy mire felszállunk, már biztosan láthassam a mintát, amit a háza köré égettek. Haha bizony-bizony. Armand képe. Tehát nagy Fa…sz. Gyönyörű lett.
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Thu Sep 21, 2023 9:49 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

Csak nézek a mutatott irányba, tök érdektelen arccal. Igen, selejtes. Pont neki való. Hasonló a hasonlóhoz.
Jó gúnyosan felnevetek.
- Nem csodálom, hogy nincs jó szemed a szolgákhoz, ha a széket nem vagy képes megkülönböztetni a foteltől... még hogy trón... - még legyintek is, lekicsinylőn. A trón macerás...
- Senki sem kényszerít arra, hogy maradj. Mint ahogy arra sem, hogy becsusszanj ide... -kortyolok tökre önelégülten.
- Ugye... - ez az ugye az igazán jellemzője annak, ami. Cukkolom is érte, de eddig még nem esett le neki. Annál szórakoztatóbb...
- Érezz, amit akarsz. - az a fontos, én mit érzek, az meg egy teljesen szuper érzés, hiszen minden nap születésnapom van!
- Én voltam ott, mikor a pincsimacskádnak kámfort támadt kedve játszani? - tessék. Még hogy használhatatlan. Ő nevelte a szolgálóit ilyennek. - Te nevelted őket haszontalannak, ideje volt ráébredned. Gratulálok... - emelem fel a teáscsészét, majd beleiszok.
- Nem is nekem. Te basztad el, hozd helyre te. - ennyi.
- Valóban nem. - s elég lenézően tekintek rá.
A mindenkire megáll azért a kezem, majd sóhajtok egyet.
- Rendben, vidd a macskát is... - ki nem hagyom az utolsó odaszúrást, elég aljas, tudom.
A szolgálók azért megrettennek. Csakhogy aki igazán értékes, azoknak hirtelenjében dolguk akadt, máshol. De még ha vinné is őket, semeddig sem tartana újat verbuválni.
- Valakit? - kikérem magamnak.
- Ha nem te jössz, be sem engedem. És nem ám, hogy eljössz a bejáratig és belököd a szolgálód. Itt állsz, mint ahogy most előttem. - én ülök, ennyit a tiszteletről...
Majd látványosan pápást integetek neki, s egészen addig kortyolgatom nyugalommal a “teát”, míg el nem tűnik a birtokomról.
- A francba.

Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Wed Aug 09, 2023 9:33 pm

Amolyan “ezt komolyan gondoltad?” nézéssel, és persze megvetéssel nézek Armandra. Épp ő emlegeti a szolgálók betörését? Az övéi olyan selejtesek, hogy takarításra sem használnám őket, nem hogy értelmes munkára…
- A szolgálók olyanok, mint az almák. Lehet őket nevelgetni, locsolgatni a fát, meg megmosni az almát, hogy szép fényes legyen, de valamelyik eleve kukacos, és vagy rohadt. - ha a látómezőmben van az egyik szolgálója, amelyiket rám akart sózni, rá is mutatok. Abban persze nem is reménykedem, hogy észreveszi, már megint olyasmivel dobálózik, amiben ő sem jobb. Más szemében a szálkát a sajátjában a sárkány fogat  sem szúrja ki…
- Pardon. Minimum trónnak hiszed nem igaz? Nagy kár, hogy néhány centi extra miatt neked olyan sosem lesz. - Regulus miatt, azért elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha a férfiak is uralkodó pozícióba kerülhetnének, de elég csak ránézni Armandra és… Inkább nem. Még Regulus rangja sem ér annyit, hogy megkockáztassuk, egy Armandhoz hasonló kerüljön a trónra. Ha meg ő kerülne… Inkább rárobbantanám az egész konstellációt…
- Van másik lehetőség is. Rákényszerülök arra, hogy itt legyek… - ez mondjuk nem olyasmi, amit szívesen bevallanék… De inkább ez, mint hogy azt higgye, hatással van rám. Csak szeretne…
- Hát… kinek mi jut ugye… - forgatom a fejemmel együtt a szemeimet is, mert kezdem már unni az ön ömlengést. Vagyis rá kell térni a témára, hogy minél hamarabb elhúzhassak innen. Meg azt hiszem megajándékozom magam egy új területtel, amiért még mindig türelmesen kezelem ezt a seggfejet…
- Igen? Mióta vagy te ennyire optimista? Nem érzem megalapozottnak. - mert az bizony teljesen biztos, ha velem történik valami, vele is fog. Gondoskodom róla, hogy ő még nálam is jobban rábasszon… De egyelőre nem erről van szó, csak puhatolózom. De kezd az-az érzésem lenni, hogy inkább én voltam a túlságosan is optimista, mert Armand továbbra is használhatatlan.
- Nincs hozzá kedved? Ez nem így működik. Az én jóindulatomnak köszönheted, hogy egyáltalán élsz. Nyafogni is csak azért van jogod, mert én engedem. Ám, ha továbbra is használhatatlannak bizonyulsz, igen hamar a többi szolgálóm sorsára fogsz jutni. - és ez még csak nem is fenyegetés. Tény. Úgyis azt kell csinálnia, amit parancsolok neki, mert ő is csak egy szolgáló. És egy darabig ugyan szórakoztat a vergődése, de ha megunom… Csúnya vége lesz.
- Lehetőséget akartam neked adni arra, hogy csinálj is valami hasznosat. De ha nem, akkor nem. A következményekkel nem nekem kell számolni… - egy pillanatra sem inog meg a magabiztosságom, mert még mindig én vagyok jó pozícióban. A Kiskandúr miatt ugyan van egy kis megingás, de azt megoldom. Regulus problémáját pedig már kezeltem is. Csak ezt Armandnak nem fogom az orrára kötni. Meg mást sem…
- Nincs. Azt hiszem nincs miről beszélnünk. Nem vagyunk egy szinten. - semmilyen téren. Ezért fel is állok, és intek Armand egyik szolgálójának. Bájosan rámosolygok.
- Szólj mindenkinek. Velem jön mindenki. Armand nem csinál semmit, így nem is kell neki segítség. Nálam jobb helyen lesztek. - intek is a szolgálónak, hogy lépkedjen csak. Szedjen össze mindenkit, mert Armand összes szolgálóját magammal viszem. Még csak nem is ellenkezhet senki ez ügyben. Szaaaaaaaaar ügy Armand…
- Magadra is hagylak. Takarítgass csak. Egyedül… - a bájos mosolyt, amit a szolgálóra villantottam, most Armandra emelem. És még szélesebb lesz… Ha másért nem is, ezért megérte eljönni idáig.
- Na hajrá. Majd ideküldök valakit, hogy ellenőrizze a tisztaságot. Szóval csak ügyesen. - még egy cuki kacsintást is kap tőlem Armand, aztán elegánsan távozom. A szolgálóival, mögöttem…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Sun Aug 06, 2023 10:54 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

- Nem is tudom... ki is nyíratta ki a szolgálóit, mert szarul dolgoztak, holott ő törte be őket? - tök elégedett mosollyal illesztem össze ujjaimat egymással, s mosolyt is engedek meg hozzá.
- A székemben... - ez még a bútorokat sem ismeri, hát ez igazán izgalmas! Most már értem, a királynő miért engem rakott hozzá. Legyen aki okítja, szégyent ne hozzon rá.
Hah. Ha tudná, nekem sokkal jobb így, ostobán... olyan jókat szórakozok...
Még szép, hogy azt gondolok, amit akarok! Azok az én gondolataim! Ugyanolyan negédesen mosolygok vissza.
- Aha. Látom. - még hogy nem vagyok rá hatással. - Ha hatástalan  lennék rád, akkor már nem lennél itt. - újból mosolygok.
- Kééérlek, az a születésnapom, és nem én. - dehogy ünnepelek mást! Csakis magamat. És azt minden nap.
Jó hangosan felnevetek, teljesen elégedetten.
- Ó, dehogy. Te baszol rá, egyes-egyedül. - engem máshová fognak ez esetben beosztani, nehogy már unatkozzak. Kapok egy másik nőt, akit kiidegelhetek. Nagyszerű lehetőség...
- Te most segítséget kérsz tőlem? Háhá. Ezt te basztad el, hogy indokot adtál a pletykára, oldd is meg magad. Nincs hozzá kedvem. - vonok még vállat is, s unott, kelletlen arcot vágok. Belül azonban olyan jóóóóól szórakozommm! Bajban van és tőlem kér segítséget, ilyet még nem pipáltam. - Nagy szarban lehetsz, ha hozzám fordulsz, hogy segítsek.
Látványosan rágyújtok.
- Van még valami, vagy kitakaríthatok utánad? - veszem el a szivart, s elégedetten pöfékelek.


Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Wed Jul 05, 2023 10:15 pm

Ahaaaaam. Kerüli a kérdést. Egy pont nekem. Az a baj már lassan számolni sem tudom, hogy mennyivel vezetek…
- Te tényleg nem szoktál hisztizni. Sohaaaaa… Csak elbukni. - mint ahogy most is, egy ilyen egyszerű feladatnál. De… meglesz még ennek a böjtje…
- Egy már van kedvesss Armand. Ott ül a székedben. - azt hittem, hogy érteni fogja, de neeeeem. Az egoja nem engedi… Annyira megverném ilyenkor… De sajnos most MÉG nem lehet…
- Te is azt hiszel el, amit akarsz. - negédes mosoly? Bekapcsolva. Ugyanis egy kicsit sem izgat, hogy mit hisz, vagy mit csinál, amíg megtartja tőlem a távolságot. Csak az a baj, hogy ez nem olyan egyszerű, és nem csak a mostani ‘ügyünket’ tekintve. Egyelőre nincs elég beosztottam, és kénytelen vagyok a hozzá hasonló gyökerek között keresni a növényeket. Nem kis kihívás…
- Bármi, amit csinálsz. - most már tényleg. Egy botlás elég volt. Regulus miatt… Mondjuk úgy, hogy oké a dolog. De köszönöm többet rám nem lesz hatással Armand. Még azt sem engedem, hogy komolyan felidegesítsen. Inkább csak mosolygok, mint a tejbepapi, ami… amúgy nem is olyan rossz.
- Nahát. Pedig azt hittem, hogy nem hagyod ki azon alkalmakat, amikor magadat ünnepelheted. - én nem szoktam. Ünnepeljenek csak engem, meg én is magamat. Minden évben megköszönöm saját magamnak, hogy ilyen nagyszerű vagyok, és az ajándékok sem maradnak el. Na persze… Armand esetében nem így értettem. Iiiiigen kicsi azon dolgoknak a köre, amit hajlandó lennék a rendelkezésére bocsátani, nagy alkalmak ide vagy oda… Már a sima itt tartózkodás is… komoly önuralmat igényel a részemről…
- Ennél egyértelműbben nem tudom mondani, hogy ha én rábaszok, te is ráfogsz… - ő lehet, hogy egyébként is. Már nagyon érik neki… Lesz is majd búcsúajándék, ebben biztos vagyok. Szóval ő most épp azzal jár jól, ha én sokáig maradok, és egy minimálisan legalább, de szórakoztat.
- Nem ez a lényeges. Mint említettem, ez csak egy pletyka. Az a kérdés, hogy ki a forrása. Szóval tegyük össze a buksinkat, nézzük meg, hogy ki mit tud. Aztán leszámolunk azzal, aki elkezdte. - azéééért az izgalmas lenne, ha éppen Armand lenne az… De nem hiszem. Ha tudna valamit már biztosan az orrom alá dörgölte volna. Vagy… Azért ebben nem lehetek teljesen biztos. Egyelőre.
- Nem úgy tesszük össze a buksinkat… - emelem fel mindkét kezem azért a biztonság kedvéért. Eeeeezt jobb, ha már most tisztázzuk.
- Tehát? Te milyen információkat kaptál velem kapcsolatban? Hallottál valamit arról, hogy azzal vádolnak, hogy utódom van, aki nem hűséges a népünkhöz? - kérdezhetném azt is, hogy tud-e az utódról. De neeeeem, az úgy túl egyszerű lenne. Törje csak a buksiját. Nem úúúgy összerakva az enyémmel…
Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Mon Jul 03, 2023 10:29 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

Viszonzom a pillantását, úgy, ahogy ő előadja nekem.
Gúnyos elégedettséggel nevetek fel.
- Hát.. nem én vágtattam be hozzád és hisztikélek, mint egy kiskölök, mint akinek elvették a vajaskenyerét. - felelem határozottan és önelégült nyugalommal.
Teljesen nyugalommal csettintek.
- Nahát, nem figyelsz. Tényleg elvitte a cica az eszedet.- kényelmesen elhelyezkedek. - Azt mondtam, kell a fenének egy kölök. Több sem. Nos, itt hol van az, hogy egy is elférne? - nem kérek belőlük.
- A mivel hogy vagyok? - ezt a blamázst! Nem jött össze a bokorugratás!
Csészét a kezembe fogom, s egy érdeklődő arcot vágok.
- Mi hatástalana rád? - s belekortyolok az italba. Eléggé rontja a levegőt már itt, ám ahhoz neki is tennie kell valami csodásat, hogy meggondoljam magam, és megkapja, amiért jött. Úgy veszem, hogy a szolgákat akarja, ám vlami másért jött szerintem.
Hogy elismétli a szavaim, rámutatok, hogy igen, így értettem.
- Heh. Nem szokásom ünnepelni a születésnapomat. - mások ünneplik és ajándékoznak meg. Én meg nagy kegyesen elfogadom.
- Hát miért maradtál? - monca csak meg, hogy legközelebb ugyan ne legyen már olyan Jeza-marasztaló a hangulat.
Naaagyon figyelmesen hallgatom végig, ami azt jelenti, hogy a teám sokkal inkább érdekel, mint amit mond.
- Nem igazán értem, mit zagyválsz itt össze. Tudnál értelmesen és érhetően is beszélni erről, vagy inkább búcsúzzunk el érzelmes könnyekkel egymástól s ki-ki megy a maga dolgára? - kortyolok a teából.
- Milyen rokoni szál és milyen bundás csapat meg hogyan tette le a voksát? És ha ezt megtette, miért nem likvidáltad már? Ahelyett, hogy itt rontanád a levegőt, mostanra már simán leszámolhattál volna vele.-most tényleg én oldjam meg a problémáját? Szent pikkelyekre mondom, megáll az eszem...


Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Wed Jun 07, 2023 11:43 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
Na perszeeeeeeeee… Abszolúte elhiszem… Öhm… mégsem. És ez benne van a pillantásomban. Meg a bólintásban. És a csücsörített szájban… Hangosan persze nem fogom kimondani… Egye meg a nyavalya, ha már ilyen szépen hivatkozott magára…
- Hogy jön ide az ölcicám? Talán miatta vagy képtelen teljesíteni a rád osztott feladatot? - na erre viszont már felszalad a szemöldököm. Nem értem ugyanis az összefüggést. Róla beszélünk, a kedvenc témája, és akkor előhozza a Kiskandúrt? Nem egy jó taktika. Ám ha ezt a kifogást választja… legyen. Bármikor megkaphatja a celláját, ha ennyire szeretne megismerkedni vele…
- Egy elég nem igaz? - ha feldobta ezt a labdát… én bizony lecsapom. Ugyanis, amit mond nagyon is ismerős. Armand bömböl? Igen. Követelezőzik? Naná. Ordit? Megesik, úgy hogy pipa ez is. Van még kérdés? Szerintem nincs. És nem mellesleg, gondolatban hátbaveregetem magam, amiért jól döntöttem. Nem mintha nem lettem volna biztos ebben eddig is, de akkor is jól esik az elismerés.
- Ezzel te is így van nem? - van, hogy az ellenkezőjét parancsolom neki, akkor talán el is végzi a feladatot, hogy ‘kiszúrjon’ velem. Van viszont, hogy a valódit kapja meg, mert kombinál, és ismeri néhány trükkömet. Ennek pedig az a vége, hogy a gyakorlatban használhatatlan, és tudom, hogy már nagyon meg kéne szabadulni tőle. De tartsd közel magadhoz a barátaidat, az ellengéseidet meg… Minimum hatvan centiméter távolság azért legyen meg…
- Nem-nem, ez rám hatástalan. - szeretne ám abból a levegőből kapni… nem tud átverni. Épp csak mivel nem kéri… Nem is fogja soha megkapni. Ki kéne érdemelni ugye, de attól ő majdnem olyan messze van, mind Regulus tőlem… Fizikai értelemben legalábbis.
- Azt hiszel, amit csak nem akarsz. - ismétlem meg pont az ő szavait, a vállrándítást viszont már én teszem hozzá. Az, hogy nem értékeli a kedvességemet, az ő baja. Majd ha egyszer tényleg belé törlöm a lábam, rá fog jönni, hogy milyen jó a sora…
- Nem tudom mi gázol bele a kicsi lelkedbe szóval csak tippeltem. De ha ez nem bánt, majd felírom, mint születésnapi üdvözlő szöveg ötlet. - nem mintha számon tartanám… Már erősen a végét járja, szóval lassan testet kell cserélnie, de hogy milyen napon, és leginkább ki szalajtotta ide… egy cseppet sem érdekel. Nyilván neki nem olyan jó fej ősei vannak, mint Regulusnak… Akarom mondani… öhm… az egyik őse nagyon ott van a szeren, és nem ez nagyképű bájgúnár az…
- Jó észrevétel, hibás következtetés. A szolgák miatt jöttem, de nem azért maradtam… - az ugyanis reménytelen. Én voltam a hülye, hogy azt reméltem egy ilyen apróságot képes megcsinálni… na de majd lesz más feladat, ami a szintjének, és főleg a modorának megfelelő. Nem fogja szeretni az biztos…
- Keringeni kezdett egy csúnya pletyka… Velem kapcsolatban. Páran azzal vádolnak, hogy rokoni szálak fűznek egy kölyökhöz, aki inkább a bundás csapat mellé tette le a voksát. Mondanom sem kell, hogy ez teljesen alaptalan. - nem érezheti azt, hogy hazudok. Regulus ugyanis biztosan vissza fog jönni, és csak próbálgatja azokat a bundákat… Azt meg szabad ugye. Főleg, ha az egyiket vissza is hozza majd magával. Na de térjünk a lényegre.
- Ez a pletyka nem igazán tesz jót az üzletnek, ami… ezt is jelenti, hogy neked is ártani fog. Ha én  lejjebb csúszom, te is jönni fogsz velem. - nem azért mert én rántom, hanem mert itt így működnek a dolgok. Az már kérdés, hogy simán lelökném őt magam helyett, de ebben az esetben nem erről van szó. Ez csak hierarchia.
- Tudni akarom, hogy te mit tudsz. Ki kezdte el ezt az egészet. És persze… le is kéne vadászni, hogy mindkettőnknek jó legyen. - szép kis esetet körítettem a dolog köré, de nála ez csak így működhet. Egyenes válaszban ugyanis nem reménykedem… de ha egyeznek az érdekeink… öhm… már mint üzletileg…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Wed Jun 07, 2023 10:16 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

- Téged nem is akarom, hogy elalélj. Cipeljen a nyavalya. - legyintek, eléggé lesajnáló arckifejezéssel. Előtte halál nyugalommal figyeltem nevetését.
Elvigyorodom, s kissé kárörvendően.
- Nahát, ennyire hiányzik az ölcicád? Miért nem ciccegsz neki? Úgyis mindig szerette a kicsit, és a szorosat... - újabb korty. Ha meg elveszi a házamat... úgyis csak nagyobbra cserélem le, szóval felőlem akár most is megteheti, én járok jól vele.
- Kit érdekelnek a kölkök? - fújok egyet undorral. - Bömbölnek, meg követelőznek, meg folyton ordítanak. Kell a fenének egy kölök. Több sem. - felforgatják a nyugalmam. Habár naaagyszerűen lehetne a saját akaratomra formálni őket.... hmmm.... hmmmmmmm......
- Leszarom, hiszel-e nekem, nemkedves Jezabel. Azt hiszel, amit csak nem akarsz. - majd pont én fogom őt győzködni. Háh! Dehogyis!
Letelt? Ó, hát ha letelt, akkor minek vagy még itt? Az órámra nézek nagyon komótosan,majd meg is kocogtatom a mutatóujjammal.
- Eh. Nem tűntél el. Pedig letelt az időkeretet, hogy itt rontsd a levegőt...  
Naaagyon sokat sejtetően vigyorodom el arra, hogy tudjam normálisan használni az akármilyen kártyákat. Még szép, hogy tudom. Ha látná, miként szívja fel magát. Naaaaagyon élvezeeeeem....
- Mmmm.... - adom az elgondolkodót. - Nem. Nem úgy tűnik. - vágok egy arcot. Majd némán artikulálva mondom ki az “egészen biztos” mondatot.
- Az nekem mióta sértés? Nem sertés vagyok, hogy röfögjek, pedig sárkánynak készültem. -tárom szét kezeimet.
- Szóval ki vele, mit rontod még itt a levegőt. Nem a szolgák miatt jöttél. - tenyerembe teszem állam, s úgy nézek rá, várakozón.

Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Thu May 18, 2023 11:54 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
Hangosan nevetni kezdek. Néha egész jó vicceket tol… Még, hogy utolsó szó mániás… vállalom, de rá akkor valami egészen más fogalmat kell kitalálni. A bagoly nem illik hozzá.
- Fáj mi? Itt van valaki, aki nem alél el a szavaidtól… - sem. Semelyik részétől. Oké, egy alkalmat kivéve, amit… Regulus miatt nem bánok teljesen. De amiatt kis híján ‘vallást’ váltottam, hogy valakinek hála nem rá ütött a gyerek… Mert ő…
Nem tudok szalonképes szavakat találni, főleg a… némileg jogos észrevétel után. Kár, hogy valamit nem vesz figyelembe…
- Ha már a cikiről van szó… nekem hiányozna ez a ház, ha a helyedben lennék. De hozzád úgyis jobban illene valami kisebb, és… szorosabb… - részemről játszhatunk így is. Most őszintén melyik a jobb? Engedelmeskedik nekem, néhány engedélyezett kommentárral kísérve, vagy… megtagadja a parancsom, és elintézem, hogy vonják meg a jogait, és veszítsen el mindent, amije van… Ugye, hogy rendes vagyok, amiért adok neki feladatot? Hát persze…
- Hát a gyerekekhez én biztosan jobban értek, mint te… - neeeeeem, ez nem elszólás volt. Vadászat a nyúlra… Ezért az önelégült mosolyom mögött van még valami más is. Vizslató tekintet… Figyelek minden mozdulatára, hogy elárul-e valamit. Épp most adtam egy csontot, harapj rá szépen… Feltéve, hogy tud valamit ugye…
- Ó hát persze… neked mindent elhiszek… - már régóta csorgatja utánam a nyálát. Észrevettem ám… Jól is teszi, de… az már nem túl szép dolog, hogy ezt tagadja. Ismerős valahonnan ugye… És neki nincs meg a lökhárítója ahhoz, hogy ezt tegye. A nyelve meg nem úgy van felvágva, ahogy én szeretem…
- Már letelt az erre kiszabott időkeret. - nem ezért jöttem. De persze tudtam, hogy nem kerülhetem el ezt a témát… Mindegy… ebből is én fogok jól kijönni. Armand pedig nagyon rosszul fog, ha továbbra is képtelen nekem engedelmeskedni. Annyival egyszerűbb lenne simán csak megölni, és akkor nem számítana, hogy tud-e Regulus létezéséről vagy sem. De az a baj, hogy visszajönne… Mondjuk… egyszer a móka kedvéért azért kipróbálhatnánk…
- Jó lenne az is, ha tudnád normálisan használni őket. - nem teljesen értem, hogy mit akar a festett kártyákkal, de nem is érdekel. Az ugyanis tagadhatatlan, hogy a viselkedése miatt nem jut előre. Pedig lenne benne potenciál, de… a seggfej gén túl erősen van jelen benne. Óóóóóóóriási szerencse, hogy nem örökítette…
- Óóóó te húsos pitécske… úgy tűnik neked, hogy lábat törölni jöttem? - nevetni kezdek. Mert egyébként nagyon nem. De ha ennyire kínálja magát… Neeeem, most akkor sem fogom, mert még érdekel valami. És ideje lenne lassan a tárgyra térni.
- Ha sértegetni akarnálak, akkor azt mondanám, hogy teljes mértékben hibás a genetikai készleted, és minden tekintetben használhatatlan vagy. De nem mondtam ilyet. - épp csak még el is rejtőztem, hogy még véletlen se tudja meg, hogy van egy közös gyerekünk… De ez most részletkérdés…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Thu May 18, 2023 10:54 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

Csak a szemeim forgatom a szavaira és vágok képeket.
- Utolsó-szó-mániás... - látványosan puffogó hangot is adok ki, mint akit nem érdekel.
Háháááá! Annyira tudtam, hogy ezt a cumit beveszi! Naaagyon helyeeesss... a fenének van kedve ehhez a labdához, pattogjon csak szépen el. Úgy annyira, hogy vissza se jöjjön.
Két kezem előre hajlítva teszem egymás mellé, mint aki éppen “szépen kér”. Még pillogok is.
- Hooogyneee, hogy azokat is visszautasítsd... ha ennyire válogatós vagy, akkor menj, s szerezd be magad.. - látványosan elgondolkodok, még az ujjamat is a szám elé teszem, a mennyezetre nézek. - Ó, igaz, hiszen azokat is te válogattad ki, akiktől most megszabadultál. Hupsz. - megváltozik ujjam helyzete a szám előtt, igazi hupszikává válik. De amúgy tényleg... - De cikiiii....
Rávigyorgok. Szélesen.
- Aki mondja másra, az mondja magára... -mondókaszerűen mondom.
Elgondolkodom megint, majd megrázom a fejem, egyszer.
- Nem. A nap fénypontja az, ha a virgácsaid a kapumon kívül vannak. - mert így is van. Ja, nem. Imádom szívni a vérét. Átvitt értelemben.
Egy óóóó-t formá a szám, de nem adok ki hangot, majd úgy teszek, mint akit hirtelen érdekelni kezd a történet. Nem, nem érdekel.
- Hallgatlak. Tök izgis. El is mondod részletesen, hogy lógott meg? Előled? A naagyszerű, szolgáid szeme láttára tette legalább a banda? Jah, így tényleg pancsereket sikerült kiválogatnod. Szarügy. - legyintek.
- Sajnos csak festett kártyáim vannak. Azok igaziak? - érkezik egy újabb csésze, benne teával, most csak az van benne. Ínycsiklandó, finom. És az enyém. Kényelmesen kortyolok belőle.
- Ha lábtörlőd keresel, akkor a házad előtt bitos találsz. Nem-viszontlátás. - még integetek is neki, jelezve, hogy viszlát. Kár, hogy a draco rendszer nem így működik. Vagyis pont ettől jó. Hogy átéljék a pocsék dolgokat s kérdezgetni kezdjenek maguktól, akarják-e ezt?
Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Thu May 04, 2023 10:40 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
- Ezen meg sem lepődöm… - igazából mindenkinek jobb, ha Armand nem táncikál, de tekintve, hogy ez csak azt bizonyítja, hogy a karó az bizony el van helyezve a tomporában… Minden bizonnyal a fotelra is emiatt van szüksége.
- Akkor ezt a fonalat már sosem fogod felvenni. - nem is fontos, ezért én biztos nem fogok magyarázkodni. Nem érdekel, hogy mit gondol, mert hiába próbálkozik, akkor is nekem tartozik engedelmességgel. Ez pedig azt jelenti, hogy bármikor rövidebbre foghatom a pórázát. Aztán kikötném egy fához, mert nekem nem kell…
- Ebben az esetben a holnapi nap beszerző körútra indulsz. Mert ezek nem megfelelőek, és az a megtiszteltetés ért téged, hogy te szerezheted be az új szolgálóimat. - negédesen rá mosolygok, és már most tudom, hogy azokat is vissza fogom utasítani. Ha meg mutatta volna a krémjét, akkor nem szívóztam volna ezen, de így… Ez nem kérés volt, vagyis, ha szeretné, hogy a feje a nyakán maradjon, holnap tényleg el kell mennie szolgálókat szerezni. Nekem. Még sokáig az arcomon marad az elégedett mosoly.
- Látom elvan a gyerek, ha játszik. - nem érdekel a bögre, az sokkal jobban, hogy mit fog erre mondani. Ugyanis amilyen fennhéjázó, ha tud Regulusról, akkor erre biztosan rá fog harapni. Vagyis inkább nagy eséllyel fel fogja ezt használni. Azért nem lehetek ebben biztos, mert titkolózni, és játszmázni, azt tud. Többek között ezért sem engedtem a közelébe Regulust soha…
- Jaj ne már… az a napod fénypontja, hogy itt vagyok. - még eggyel önelégültebbé válik a mosolyom, ugyanis pontosan tudom, hogy a szöszmötölésen kívül nem igazán van értelmes feladata. Én nem adok neki, a fölöttem lévők meg… nem tartom valószínűnek, elvégre a zsíros munkák az én kezembe érkeznek meg. Neki meg csak azért sem vagyok hajlandó csurgatni. Főleg, mert mint mindig, most is pofátlan, és így képtelenség bármit is kideríteni…
- Igen, kereket oldott, méghozzá segítséggel. Gondolom erről nem tudsz semmit. Van még egy perced. - most nem veszem fel a gúnyos hangnemet, és az egy percet is kivárom, hogy mondjon csak bármit, amit szeretne. Ez most a szólásszabadság (vagy mi a franc…) perce, és ő maximálisan kiélvezheti. Amikor viszont megérkezik a hangjelzés, és letelt az ideje, újra magamhoz veszem a szót.
- Nos…. Akkor kiteríted az igazi kártyáidat, vagy még játszod a nehezen megkaphatót? - hogy a szolgálókra értem, vagy valami egész másra… az egyelőre nem fog kiderülni. Inkább határozottan a szemeibe nézek, és várok a reakciójára. Közben az arcát is figyelem, és ha nem lenne ekkora seggfej, akkor talán még… ah… kár is belegondolni, mert ő sosem fog megváltozni.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Thu May 04, 2023 10:00 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

- Nincs. Szarok a táncokra. - még csak vállat sem vonok. A mennyei táncokkal semmi sem ér fel, s már egy ideje hiányzik...
Ohohohhóóó, igeeen, elérteeem! Ha nem érdekelné, akkor nem jegyezte volna a meg a fotelt. Mármint, ha nem lenne vértőig sértve, hogy neki olyan nem jutott! Naaaagyon is elégedett vigyorral nézek rá, mielőtt kortyolok a csészéből. Tetszik, élvezem a látványt. És válasz nélkül hagyom.
- De. Mivel fogalmam sincs, miről beszélsz. - jegyzem meg. Nem, valóban nem értem, vagyis nem úgy akarom érteni, ahogy ő akarja, hogy értsem. Hülyének tetetni magamat máshogy is lehet. Például.... zseinálisan? Mint például... én? És mondjuk... most?
- Portfólió. - mutatok végig a bandán. Ez van, gazdálkodjon ezzel.
Felőlem. Ha csésze kell neki, akkor megkapja. Ha valóban elkapja. Merthogy hoppácska, véletlenül előbb engedem el, mint kéne. Vágok egy képet, amiben több az önelégültség, mint a nem.
Ha akarja, majd lehajol és felnyalogatja belőle a kortyokat. A vér ízét amúgy is szereti.
- Ó, még itt vagy? A viszont nem látásra. - úgy teszek, mintha úgy tudtam volna, hogy itt sincs.
- Óóóóó, na ne mond. Pont az a kedvenced... - majd feltartom az ujjam. - Áhá! Szóóóval a játszócicád kereket oldott? Vagy véletlenül ráültél és volt-nincs?
Nem foglalkoztat  a pattogása, én tökéletesen érzem magam. Otthon vagyok...

Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Thu Apr 20, 2023 9:23 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
Viszket a tenyerem. Mindig ez van, ha vele találkozom. Az arca szinte kívánja az ütést… Nem tőlem. Még csak az hiányzik, hogy letörjön az egyik körmöm közben. Akkor már inkább egy terrai baltával tenném, és nem a tompa végével…
- Neked talán van jobb? - ide adhatja. Nem mintha érdekelne a szolgálók tánctudása. Revü műsort mindig tudok rendelni, és ráadásul olyat is, amiben vetkőzés is van. Az izgalmasabb. Ebben a beszélgetésben viszont nincs semmi sem, ami egy kicsit is érdekes lenne. Azt kivéve, hogy mit tud Regulusról…
- Gondok vannak a hátsó tájon, hogy már saját fotelt kell magaddal hordanod? - nem tudom mi más oka lehetne rá, hogy külön fotelt hoz. Rám ez a műsor nem hat. Nem fogok olyan hosszan itt lenni, hogy érdekeljen, engem miként fogad, az meg hogy ezzel a saját nagyságát akarja hirdetni… hát nah, neki ennyi jutott, szóval vergődjön csak, ha akar. Engem sosem fog megelőzni a sorban, bármi is csinál.
- Szerintem nem csak az. De neked ebben több rutinod van. - nem is balta kell. Inkább a nyelvét kéne kivágni. Vagy csak kitörölni őt a létezésből. Nem is értem miért jöttem ide. Ja igen… Most azért vagyok itt, mert egyszer voltam olyan hülye, hogy beadtam a derekam, és még csak fel sem készültem rá rendesen. Hálát adok mindenkinek, hogy Regulus egy az egyben rám ütött. Így még van esélye egy normális életre. Az meg részletkérdés, hogy jó volt-e az-az este vagy sem…
- Nem azt mondtam, hogy mutasd a jelölteket. Azt mondtam, hogy mutasd a portfóliót. Abban benne van mindenki. - ha nem működik együtt, a végén még elviszem az egész háztartást. Megtehetném. És ezt ő is tudja. De egy széles, és önelégült mosollyal azért jelzem is…
- Ami azt illeti igen. A csésze a legizgalmasabb ebben a szobában. - bassza meg. Tudja, hogy oka van annak, hogy itt vagyok. Erre nem számítottam. Azt hittem, hogy lassabban fogja összerakni képet. Na de mindegy. Legalább akkor haladhatunk, és tényleg elmehetek innen. Mert nem gondolja, hogy majd én a csészéjét fogom tartogatni. Nyúlok érte, de csak azért, hogy az utolsó pillanatban elhúzhassam a kezem, és a földre essen a csésze. Hupszi…
- Na most már tényleg unalmas itt minden. - és hogy ennek hangsúlyt is adjak felállok a székről. Nagyon menni akarok. Csak a lényeget még mindig nem derítettem ki.
- Ne játszadozzunk. Most semmi kedvem nincs hozzá. Hibáztak páran, és ennek meg lett a következménye. Kapsz rá két percet, hogy ezt kiélvezd, aztán haladjunk, mert nekem van fontos dolgom is. - az órámra nézek, és beállítom, hogy két perc múlva legyen egy hangjelzés. Addig pedig karba fonom magam előtt a kezeimet, és tökéletes póker arcot vágok. Armand meg most kedvére kárörvendhet, nem fog büntetést kapni érte. Na de utána majd én jövök…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Thu Apr 20, 2023 8:37 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen

Laza nyugalommal szippantgatok a csészéből, és végignézem, ahogy táncolgatnak. Majd teljesen blazírt arccal megszólalok
- Pocsék koreográfusod van, mondták már? - azzal kényelmesen ledobom magam a közben behozott fotelembe. AZ kényelmes. Ellenben a többi....
Eltartom a csészét, ránézek.
- A hasonszőrű ismeri csak fel a hasonszőrűt. - avagy üdv a hülyék klubbjában. Még vigyorgok is rá egyet, a hódmosoly az megy.
A szolgálóknak meg intek, húzzanak el a képből, nem, mintha annyira vágynék látni Jezabelt.
-Tudok egyvalaki sokkal jobbat, és megfelleőbbet. -horkantok fel, majd rámutatok, hogy kire is értem. Van szép kis kacsója, tudja használni. Megadtam neked a kínálatot, válassz. Azt nem mondhatod, hogy a kérésedet nem teljesítettem. Itt vannak a szolgáló jelöltjeid, vidd őket. - intek a csoport felé.
Majd az államat a kezemre teszem, s úgy figyelem Jezabelt. Meg nem kínálom, ááá, minek?
- A szolgálóidat bárki ki tudja választani. Szóval miért is evett ide a fene személyesen? Ó, ja, hogy ezt nézed? - mutatok a csészémre. - Kérsz?
Azzal felállok, és a csészét a kezébe teszem, amiből előtte kiittam mindent. Azt nem mondtam, hogy az itallal kínálom meg. Visszahuppanok a fotelbe.
- Ó, várj. Szolgálók azért kellenek, mert lapátra tetted a tieidet. Miért is tetted őket lapátra? .... -tudok én gúnyosan is mosolyogni, és még csak nem is kell gyakorolnom....

Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Fri Apr 07, 2023 8:17 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
Továbbra sem hajlandó megfelelően viselkedni… Én vagyok a bolond, amiért még mindig reménykedem benne, hogy egyszer tisztességes szolgálóm lesz? Neeeeeeeem… Neki hiányzik egy kereke, mert képtelen belátni, ha kedves lenne velem, és is nagylelkű lennék. Úgy nagyjából… A pofátlanságot azért nem felejtem el, épp csak a szokásos büntetéssel nem érek ellene semmit. De ez még nem jelenti azt, hogy nem fog szenvedni…
Az ugyanis teljesen egyértelmű, hogy direkt fel akar bosszantani. Mégis mi másért hívna egy vállalhatatlanul mocskos szobába? A szolgáimnak is jobb helye van, és ezt nem leszek rest majd megemlíteni. Az pedig konkrétan vicc, hogy milyen satnya senkik sorakoznak fel előttem.
- Na jól van. Csináljunk valami értelmeset is, mert érzem, hogy minden egyes eltelt másodperccel, amit itt töltök, csökken az intelligencia hányadosom. - a szolgálómnak mondtam, és valamiért nagyon ijedten néz rám ezután. Pedig épp most léptettem elő gondolatban. Ahhoz képest, akik itt Armandnál vannak, az enyém legalább szobatiszta. Mondjuk nem hittem volna, hogy ez valaha plusz pontnak számít, és nem alapelvárásnak.
- Taníts nekik valami táncos koreográfiát. És ha megérkezik a seggfej, adjátok elő. - én meg addig nekiállok valami értelmes tevékenységnek, mert egyáltalán nem érdekel a tánc. Egy macska egész ügyes benne, de ezeket inkább nem akarom ruha nélkül látni. Mondjuk Armandot sem… Illetve ha nem siet, nem csak a szolgálóit viszem el, hanem hazafelé menet a házat is rágyújtom. Biztos szépen égne…
- Na végre… - csak megjelent. Vagyis ez egy jel a szolgálómnak, hogy indulhat a tánc. Már ismer annyira, hogy tudja, előszeretettel mászok bele mások arcába. Most viszont nem személyesen teszem ezt meg, és pláne nem a seggfej vonatkozásában, így a saját szolgálói indulnak el felé jelképes tánclépések kíséretében, és megállnak végül közte, és köztem. Ugyanis egyáltalán nem bánom, hogy takarásban van, és nem kell ránéznem.
- Óóóó… nem kell a hülyét játszani, tudom, hogy az vagy. És azt is, hogy már híre ment annak, hogy mi történt, és miért van szükség új szolgálókra. Vagyis hagyjuk a rizsát, és mutasd a teljes készletet. Ez még viccnek is rossz… - az én szolgálóm visszajött mellém, az övéi viszont csak állnak és parancsra várnak. Tőlem nem kapnak többet, így Armandon múlik, hogy továbbra is táncoslábúak maradnak-e vagy sem. Remélem igen, és azt is, hogy ez az idegeire megy. Kopognak ám rendesen, de én most elviselem.
- Befoghatlak téged is, ha nem szívesen válsz meg a tieidtől. A cellákra ráférne a tisztítás. Biztos van benne már tapasztalatod, szóval nálad jobbat nem is találhatnék a feladatra. - lehet velem játszani, de csak egy ideig. Meg ha már tud Regulusról… akkor biztos meg fogom szívatni. A kérdés, hogyan hozzam szóba azt, amiért tulajdonképpen itt vagyok? Mert az igen ciki lenne, ha kiderülne, nem is tud róla, és éppen én árulom el…

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Armand Zion Fri Apr 07, 2023 6:57 pm

Daddy issues
JezabelDraco Jelen
Tea. Csend. Nyugalom.
A legjobban a saját gondolataimban szeretek lenni, amikor a közönséges halandók nem nyaggatnak olyan hülyeségekkel, mint például nyaljak nekik. Van egy rakat terrai bélyegem, ha annyira szeretnének nyalást, nyalják azt. Van só is.
A forró fürdő nagyon jól esik. Nem igazán élvezem ezt a bőrt, amiben vagyok egy ideje. Tény, jobb, mint bukott angyal képében tetszelegni. Á, nem. Köpködik mindet. Kit érdekel?
Finom a tea. Csend van.
- Ki a faszt érdekel? - kész, eddig tartott a rövid mennyország. Megáll a kezemben a teáscsésze, benne a finom röviddel. - Kísérd a sárga szobába. - ott vannak a legszarabb ülőhelyek. Had ne érezze már magát kényelemben. Még tovább marad a vendéglátói türelmemnél.
- Amit? - nézek végre a szolgálóra. Akit kedvelek. Úgy fél tőlem, hogy remeg. Pedig nem kéne. Én is csak egy báb vagyok. Eeegy fenét a dracoi rendszerben. A Mennyek Seregében. Még mindig fogalmam sincs, megérte-e az öreggel ez a biznisz. Nem nekem. Úgy a világnak.
- Hívd a legszarabbakat, sorakozzanak fel neki. - egy fenét van kedvem a legjobbakat odaadni neki. Pukkadjon meg a maga mindenségével, ha azt hiszi, pincsikutya leszek, csak mert méltóztatta a pikkelyeit idesodortatni.
Hát én bizony kiélvezem a tea nyugalmát, a fürdő melegét, s már a folyosón vagyok, halál lazán (tök pucéran), amikor az egyik szolgálóm lábdobogását hallom, majd egy surrogást.
- Gondolod nem látott még pucéran? - fekete kimonó-szerűséget terít a vállamra, hogy bújjak bele. Ahhh... Belebújok, s lazán megkötöm elöl.
- Ennyire untad magad, hogy frissíteni kell a készletedet? Pont az enyémből? - semmi hellószia, akarom mondani, meghajlás, rá nem tekintés, és igenis úrnőm. Nem én választottam a drága királynő rakott ide, és egy szóval sem ígértem olyat, hogy nyalókás leszek.
Emme

Armand Zion
Armand Zion

Origin : Draco
Play by : Benedict Cumberbatch

https://elementals.hungarianforum.com/t161-armand-zion#600

Back to top Go down

Daddy issues Empty Daddy issues

Post  Jezabel Mendez Thu Apr 06, 2023 8:40 pm

Jezabel Mendez
Daddy issues
Draco
Jelen
Armand
“Business opportunities are like buses, there’s always another one coming.”
A hamvas bőröm, és a feszes hátsóm ellenére is öregnek számítok, bármilyen fájó is ezt bevallani. Ez pedig azt jelenti, hogy nem igazán történhet már olyan, amit ne éltem volna át valamelyik életemben. Egy újdonság volt csak, a fióka érkezése, és bár abszolút nem vágytam erre az élményre, nem bánom, hogy végül így alakult. Az viszont probléma, hogy tulajdonképpen nyilvánossá vált ez az infó, és a Kiskandúr is tudomást szerzett arról, hogy van rajtam támadási felület…
És mivel volt pofája megszökni, már az is kiderült, hogy milyen beszélgetés zajlott le közöttünk, amikor még tartották őt a láncai. A pletyka ugyanis gyorsabban terjed, mint a szellentés, és az ügyet többen is kivizsgálták. Így előkerült az eltűnése előtti összes feltével, és rohadt sokan jöttek oda gratulálni nekem az utód nemzéshez. Nem tagadom ez a része azért tetszett, de mivel csak kevesen tudnak Regulusról, nem örültem ennek a felhajtásnak. Főleg, hogy abban sem vagyok biztos, értesítették-e a seggfejet, akinek szintén volt egy minimális része, ebben produktumban. Áh a francot… még a minimálisnál is kevesebb… vagyis akkor lennék nyugodt, ha továbbra sem folyna bele a dolgaimban, mert Regulushoz aztán az égvilágon semmi köze nincsen.
Ehhez viszont az kell, hogy kiderítsem mit tud. Csak óvatosan, mert én aztán biztos nem fogom neki elárulni, hogy mi van. Vagyis kellett egy ürügy, és azt pont jól jött, hogy létszámlépítés volt a szolgálóim között. Kellenek újak, és akár tőle is szerezhetek párat. Igazából mindegy, mert fogyóeszközök, de így két legyet ütök egy csapásra.
A hivatalos értesítőt ezért elküldtem, és elvárom, hogy Armand méltóképpen fogadjon az otthonában. Már azzal is én teszek neki szívességet, hogy én megyek hozzá, szóval ajánlom neki, hogy minimum egy üveg jóféle itallal várjon. Időbe fog ugyanis telni, amíg kiválasztom a megfelelő szolgálókat, és az ‘elragadó’ társasága miatt, csak piával együtt fogom bírni. Erre pedig nem akarom külön felhívni a figyelmét.
- Megérkeztünk. - mondja óvatosan a még életben lévő szolgálóm, de mivel tudja,  hogy miért jövök, azért nem nyugodt. Tart tőle, hogy lecserélem, és mehet vissza a balettbe ugrálni az én uralmam helyett. Ez utóbbi azért mindenki számára vonzó, mert én legendásan jól bánok a szolgálókkal. Amennyiben nem balfaszok.
- Jelentsél be. És mond meg, hogy már készítheti is elő a szolga portfóliót. - szólok lazán, pedig azért én sem vagyok nyugodt. Utálom ezt a parasztot, és semmi kedvem akárcsak egy percet is eltölteni nála. De most muszáj… Ezért a szolgálom jelzi is neki, hogy megérkeztem, és én is adok neki pontosan harminc másodpercet arra, hogy felkészüljön. Utána viszont belépek az otthonába, és megkeresem az első kényelmesnek tűnő ülőhelyet. Nem fogok álldogállni, ez biztos.

Jezabel Mendez
Jezabel Mendez

Age : 44
Origin : Draco
Play by : Olivia Wilde

Back to top Go down

Daddy issues Empty Re: Daddy issues

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum