Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Magic moment

2 posters

Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Noah Black Tue May 16, 2023 9:44 pm

Samuel & Noah
A Magic Mike moment
Szomorú arc bekapcs… Nem működik. Pedig annyira próbálkoztam.
- Ez kivételesen igaz volt. Tudom, hogy így is szeretsz. Csak nem az én képemet rakod ki a hűtőre. De az meg érthető. Minden nőd  inkább engem választana. - én is raktam ki képet a Kis Pötyiről, meg ha belenézne valaki a telefonomba, már nem pingvines képeket találna tonnaszámra. De eszemben sincs mutogatni őket, mert aztán jönne a nép a kölyökhöz, és… akkor nekem is beszélgetnem kéne…
- A szarkazmus és az élvezem stimm. De nem a kölyök rá az ürügy, hanem az asszony. Ex. - az apaságot igazából csípem. Csak szar egyedül csinálni. Az viszont szerencse, hogy fiú, mert a “nagylány lettél” beszélgetésre sosem tudnék felkészülni. Így igazából csak azt kell helyre tenni magamban, hogy egyszer voltam kedves és… rábasztam. A tanulság viszont meg van már.
- Eeee… rossz válasz. A plüss pingvin ajándékcsomagot most bukta. - azok a vetélkedők… oké, elismerem, a Terra és a műsorai tényleg lezsibbasztották az agyamat. De már valahol előtte is megindult a folyamat, mert én magam kapcsolok a szarokra és… maradok is rajta egészen addig míg el nem indul a következő. Minek a friss levegő, meg a testmozgás, amikor megnézhetem azt is, hogy a nép szerint a Plútó csak egy rajzolt kutya. Annak mondjuk jópofa.
- Tudásszomj, mi egymás? Igazából nem tudom, hogy téged mi hajt. - alapból azt mondanám, hogy semmi, de akkor pontosan ott tartana, mint én. Ez pedig nyilvánvalóan nem igaz. Mert hiába vettük be mindketten a leszarom tablettát, én egy pár milliónyi személyes fejlődéssel korábban csattintottam az arcomba hozzá képest. Nem mintha ez zavarna. Mert mit is tud az a bogyesz? Hát azt, hogy leszaaaaaa…..
- Én most nem arra a lazaságra gondoltam… - húzogatom a szemöldökömet, mert én bizony a hölgy portfóliájára célzok kellő huncutsággal a szememben. Ebben azért elég profi az öreg. És nem a mennyiség, hanem a minőség miatt mondom ezt. Őt tudtommal senki sem ejtette le olyan szépen, mint a Bagett Banya a kis pingvin sereget. Meg hát őt még mindig meg lehet állítani egy formás szoknyával és/vagy lábbal. Engem már nem. Inkább én veszem fel a tüllt, ha ez alapkövetelmény lesz.
- Nem. De most már biztosan ki fogom. Legfeljebb elmondom, hogy te biztattál rá. - nem-nem, a dicsőséget biztos nem adom át. Ha már az én kezem alkotja a műalkotást, vállalom érte a felelősséget. Meg a hátbaveregetést is, hogy egy “hároméves szintjéhez képest, szép volt haver”...
- Azt hittem a közös nőnek már bagettos a szakálla tétel akasztott ki legalább fele annyira, mint engem. - először beszambázott az életembe, aztán amikor épp rájöttem, hogy ez nekem tetszik, kiderült, hogy neki más kell, és nem mellesleg, már hozzám is így jutott, hogy nyári gumi helyett egy pasit cserélt le. Akiről meg aztán megtudtam, hogy a testvérem. Hát még csodálkozik valaki, hogy kajálom a Terrai tévés szarokat, mert azok legalább egyszerűek? Szerintem nem kéne meglepődni ezen…
- Ez egy nem néma segélykiálltás volt, hogy most lőjjön valaki agyon… - mondjuk talán jobban esett volna az “aaaaa” helyett káromkodni egyet. De azzal óvatos vagyok, ha egy kilométeren belül van a gyerek. Ne az legyen az első szava, hogy a “kurva életbe”. Akkor már inkább “kapja be”, de az most pont nem illik ebbe a beszélgetésbe.
- De szuper… pelenkát bezzeg nem segített nekem nagy tételben rendelni a netről… pedig volt akció. - megpróbáltam, felidegelt a hitelkártya, aztán hagytam a francba. Nem tudtam megmagyarázni, hogy honnan van pénzem, amikor értelmes munkám nincsen, így nem hagyta jóvá a bankom a százezer darab pelenka kifizetését. Nyilván dealernek néztek, aki a kölyök alsófertálya mellé rejti a cuccot. Ez amúgy nem is rossz ötlet…
- Egyiket sem törlöm szívesen… - ha nem tudnám, hogy rokonok vagyunk, akkor is zavarna amit vele tettem. Vagyis az asszony tette vele, de én is ott voltam ugye. Ezért én tényleg nem szívesen szívatom szerencsétlent. De egy mély, és gondterhelt sóhaj végül elő tör a tüdőmből, jelezve, hogy végül meg fogom tenni mert… én vagyok a jófej? Inkább mert nem igazán tudok értelmes kibúvót…
- Madison egy tigris. És nem a cuki, hassimit kérő fajta, ha a rokonairól van szó. - valahol én is a rokona vagyok, de… hát engem nem hiszem, hogy bírna. Nekem nincs bajom vele. Csak tényleg nem merem felidegesíteni… ő valahogy úgy a helyemre tud rakni, mint senki más. Ezért is esik le későn, hogy a Fater mondatának a nyelvtani része nem pont úgy alakult, mint ahogy én számítottam.
- Várj… milyen meghívóról, meg férj rakosgatásról beszélsz? - igazából csak akkor akarom tudni, ha engem nem érint. Férj törlést nem vállalok. Már a felvételé is olyan, hogy… kell hozzá egy terv, ami hirtelen össze is áll a fejemben. Hát még sem vitte még el az Exek az Édenben az összes eszem…
- Egy kis kábítószer jól jönne az Orion rendszerből. Valami, ami kiüti pár órára, és a Terrai vizsgálatok nem tudják kimutatni. Akkor alibinek jó lesz a bekarmolás, és nem fogja tudni, hogy én töröltem a cuccot. - ez így most kuszának hangzik, de a fejemben nagyon összeállt. Egy kis bulika, sírunk, amiért egyedül maradtunk aztán bumm… másnap. A felvételt meg nyílván véletlen törölte, amikor a hamut is mamunak mondta…

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Samuel Higgins Tue May 16, 2023 8:41 pm

M & M and, M
Noah & PindúrPandúr - Terra 5D... 3? - Jelen

- Egy frászt. - rólam aztán tök lepereg a színjátéka. A fiam. Ismerem. Belőlem van.
Csodálkozva nézek rá.
- Már miért ne szeretnélek? - kortyolok újabbat az italba.
- Neked. Mert tökre élvezed, hogy az összes szarkazmusod másokra szabadíthatod miatta. -kezdem azt gondolni, hogy a negatív oldalt választotta. Nekem úgy is jó, mindenhogy jó. Csak aztán ne sírjon (de, sírhat, nem fog meghatni), hogy ha az utamba kerül, fiam ide, fiam oda, úgy seggbe rúgom, hogy csak úgy repül. Madár ide, meg pingvin oda...
Az még nem esett le neki, hogy szerinte, neki a kölyke felé azért olyan, amilyen, mert láthatóan élvezettel dagonyázik benne, a kölyök meg csak jót akar neki, hát ad neki két lapáttal.
- Hol? - forgok körbe fejemmel látványosan. - Gyakorold csak.
- Minek? - akarja a fene, van más dolgom is.
Neki. Jó szöveg. Háhá! Olyan nincs. Majd lesz.
- Mindig laza vagyok. - most mire fel legyem marósan cinikus, mint ezen fiam? Ah, lehet, nem kéne elmondanom ezt, még a végén a másik fiam is olyan maró lesz, mint Noah.  Mindegy, az már “Thomas” döntése.
- Kipróbáltad már? - naugye. Nem próbálta, nem kérdezte, honnan tudná? Még a végén Metatron méltányolná a fütyiket a könyvben.
Nos, ez nekem új infó volt, a szabad akarat lényege, hogy nem akarok mindenről tudni, megvannak a magam dolgai. Ez viszont nagyon érdekes dolgokat fog majd felszínre hozni, ha Thomas végre megunja a bújócskázást.
- Az hát,  mi más? - a terrai italok nagyon erősek, nem értem, mi a jó benne. Ettől aludni fogok egy ideig.
- Aaaaa...? Ki is nyögöd, vagy olvassam ki a fejedből? - nem küldi a gondolatait, én aztán be nem török a fejébe. Még a végén hamar a másik felére szaladnék...
- Internet. Még hivatalosan nem is kell publikálnia szakszarokban, elég csak feldobnia a netre. Az ő felvétele, ellentétben más észlelésekkel, s nem remeg, se nem elhomályosodott. - kortyolok az italomból.
- Most még csak nyomoz. De ha megfordul benne, hogy felteszi netre, akkor... - nézek Noahra. - Töröld. Ne őt, a felvételt, mielőtt még félreértenéd. - Thomas is fontos feladatot vállalt, nem hiszem, hogy örömmel karolná át Noaht, hogy kezdheti elölről.
-Márpedig te vagy, aki hozzá a legközelebb tud jutni. Miért félsz Madisontól? Azt tudom, hogy egy csodás férjet fognak mellé rakni. Várd majd a meghívót...

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Noah Black Mon May 01, 2023 12:03 am

Samuel & Noah
A Magic Mike moment
Látványosan lebiggyed a szám széle. Mert már elképzeltem, hogy megcsinálja helyettem…
- Ez nagy kár. Pedig tökéletes apa-fia program. - bizooony, simán előhúzom az én vagyok a fiad kártyát. Nem mintha működne. Rég elmúlt már az-az idő, amikor kicsi és cuki voltam. Ezt pedig pontosan tudja a Fater.
- És te még így is szeretsz engem… - a mellkasomhoz kapom a kezem és meghatott lesz az arcom. Pontosan kettő másodpercig…
- Szar dolog apának lenni mi? - mielőtt én is az lettem, azt hittem, hogy ez az utód dolog úgy működik, hogy elalálunk minden egyes büfitől és gőgicséléstől. Hát nem. Rendszeresen ki akarom tépni a saját hajamat, amikor egyszerűen nem marad csöndben, és már néztem a tarifákat, hogy mennyit kapnék érte, ha zaciba tenném. De aztán rám mosolyog, és rájövök, hogy minden idegesítő tulajdonsága ellenére, szeretem a kölyköt. Genetika és némi evolúció, az elől meg még a Fater sem menekülhet.
- Még pótolhatod ezt a hiányosságot. Rendelkezésre áll egy mester. - úgyis minden a tapasztalatokról szól. Hát adok én… Más nyomot amúgy sem fogok hagyni az univerzumban, de már nem is érdekel. Majd egy másik életben cuki leszek. Vagy nem…
- És össze akarod? - ha akarja, akár ki is ruccanhatunk medvéket nézni, de ha nem érdekli, akkor nem jártatom fölöslegesen a szám. Hát őőőő… vagy talán mégis, csak nem a medve témakörben. Meg van egy másik dolog, amit semmiképp sem hozok fel a csevegések során, ezért amikor most szóba jön, érzem, hogy ugrik egyet a gyomrom. Arra pedig a megoldás, ha még többet iszom… olyan jó, hogy előre betáraztam…
- Hát most ezzel kell dolgoznunk, mert a jó szövegeimet a másik ruhámban hagytam. - nem mintha én valaha randizni akarnék… vagyis nem baj, ha az a bizonyos ruha most a szennyesben van, és ott is fog maradni. Örökreeeeeeeeee…
- Naaaa végre lazulsz. Ezt már szeretem. - még koccintásra is felemelem a poharam. De csak néhány másodpercig. Aztán én fogyasztani kezdek, mert megint visszakanyarodtunk a némberhez, csak most a másik irányból…
- Vele nem akarok dumálni. Úgysem engedné, hogy fütyit rajzoljak a könyveibe, anélkül meg nem buli. - meg van, amiről jobb, ha nem tudok… a jelenlegi életem önmagában is kusza, vagyis most pont nem ülnék fel a nosztalgia vonatra.
- Hát… - aztán már mondom, hogy mi a szitu a bratyóval. Ehhez nem vigyorgok. Van, amihez már én sem tudok…
- Ha ez új infó, akkor még hozzáteszem, hogy meglepiiiii… - az egyik kezemet a számhoz emelem, mintha épp egy szülinapi harsonát fújnék. Aztán eszembe jut, hogy a Terraiak mást is imitálnak ezzel a kézmozdulattal, így inkább leteszem a kezem. Tényleg van, amivel még én sem poénkodok, és ez pont az…
- Az… jah, hogy az ital… az is… - ha nem Thomas lenne a téma, tuti felhoznám, hogy elpuhult… De mivel róla dumálunk… dörzsölni kezdem a homlokom.
- És én meg megígértem Madisonnak is, hogy figyelni fogok rá… aaaaaa… - csatlakozik a másik kezem is a homlok dörzsihez, és pár másodpercre be is tetemet az arcomat a tenyereimmel. Nem tetszik az irány, amerre haladunk, mert… ezt sajnos nem hagyhatom figyelmen kívül.
- Mondjuk ez a kettő együtt még nem is lenne gond. A ciki akkor van, ha még nem ébred fel, de a felfedezését publikálni tudja… - vagyis vagy fel kell ébrednie, vagy… na azt én biztos nem vállalom…
- Figyu… tekintve, hogy én nyúltam le a nőjét, azt nem szívesen vállalnám, hogy akadályozom a munkájában. De ha másban tudok segíteni itt vagyok. Madisontól ugyanis félek. - kivételesen ez most nem túlzás… tündéri nőszemély, egészen addig meg nem bántja valaki a szeretteit. Meg gondolom azt sem díjazná, ha hagynám Thomast a Terrán ‘lebegni’...

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Samuel Higgins Sun Apr 30, 2023 9:50 pm

M & M and, M
Noah & PindúrPandúrTerra 5D ...3?Jelen

Ugyanúgy nézek a fiamra, mint ahogy ő néz vissza rám, időnként belekortyolok a koktélba. Nekem így is jó társalogni.
- Nem izgat. - nem vagyok terrai, ha nekik jó, ha vasat tesznek a ruhájukra. Hát a szabad akarat mindent visz.
- Te nem vagy cuki. Idegesítő vagy. Mióta Terrára tetted a bázisod, mindenképpen. - imádom az iróniáját, de itt olyan mételyes cinizmusra váltott, amit nem kérek. De nem tanítani jöttem, a tojáshéj már régóta leesett pöttyös pucér ... hátsójáról, szóval nem papolok neki ilyenekről.
- A vasalásban biztos nem. - mutatok rá egyből az egyik nyilvánvalóra.
Egy ideig csendben nézek rá, megint csak kortyolok párat.
- Nem rakom össze. - elvesztettem a gondolatmenetét. Kezdek öregedni, hogy a saját kölkömet képtelen vagyok követni? Áh, nem. Túl sok koktélt ittam biztos...
Le is kell ellenőrizni, így kortyolok még egyet. Mmmm...
Nem.
Akkor nem tudom.
Megint csak nézek rá, megint csak kortyolok.
- Neked tényleg ez a randidumád? És akkor csodálkozol, hogy nincs meg a másik feled... - nos, nem én leszek az, aki bevezeti ennek rejtelmébe. Még a végén kiüti a kezemből a jó partikat....
- Király. - vagy hogy mondják itt... Ó, nem, ezzel elkéstem vagy huszonöt évet. Huszat?
- Valamelyik életeben biztosan, a sok milliárd közül, nem én tartom nyilván, kérdezd Metatront.
Aztán leengedem a poharam.
- Bizarr? Miért bizarr? - tény, hogy Noah mindig meglep valamivel.
- Most már... igen. - nem tudom, leüljek-e, félrenyeljek, felhorkantsak, vagy egyszerűen csak befogadjam az infót. Az utóbbi a legkényelmesebb, így rezignáltan fogadom. Vagyis faarccal.
Azért felhajtom a kupicát.
- Ú, basszameg, ez erős... - húzom el a szám az erejétől. Leteszem a poharat.
- Jelei mutatkoznak a felébredésének. Nem mellesleg kiszúrt egy föderális hajót a távcsövével, éppen egy átalakulás közben.



Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Noah Black Mon Apr 17, 2023 10:47 pm

Samuel & Noah
A Magic Mike moment
Egy pár pillanatig csak nézem az öreget, komolyan mondta-e vagy csak viccel. Aztán rájövök, hogy ezúttal tényleg nincs képben.
- Aww… már el is felejtettem, hogy mennyire nem vagy képben a technológiával. Na de majd most… megtanítalak vasalni. - mi az hogy. Beállítom én. Megmutatom hogy kell, aztán már csinálhatja is sorban a mini pantallókat és ingeket. Hát milyen szépek lesznek, ha az öreg csinálja őket…
- Ez íííígy van. Én meg tőled örököltem. - legalább ezt. Én sosem voltam olyan sikeres a nőknél, mint a Fater. Most viszont ezt nem bánom. Sőt. Bárcsak még ennél is kevésbé lennék sikeres. Mondjuk akkor nem lenne a kölyök… Nos… akkor mostantól nem leszek sikeres, és erről gondoskodom…
- Jól van, jól van, tudom, hogy neked nagyobb a… tudásod, nem kell a reklám. - ami azt illeti, én pont ez bírom benne. Neki annyi minden van a fejében, hogy nekem már nem is kell belepakolni semmit, és azt csinálok, amit akarok. Simán tömhetem fölösleges dolgokkal is a fejem (mint az összes Bosszúálló nevének a megjegyzése), mert ha valami fontosat kellene kitalálni, megkérdezem a Fatert. Vannak ám előnyei is annak, hogy ősi galambot választottam a megszületés genetikai részére.
- Cuki szőrös állat, ami drogok hatására azért meg tud vadulni rendesen. De a méreténél fogva azért józan állapotú ellen sem küldeném a gyereket még akkor sem, ha a kiskanál a kezében van. - azért azzal együtt nagyon veszett. Már olyan tökéletesen tud vele kaját katapultálni, hogy senkinek sincs biztonságban a szeme. Egy időben védőszemüveget vettem fel, amikor etettem. Most már azért inkább nem, mert milyen Apa lennék, ha nem küzdenék meg védőfelszerelés nélkül a gyerekkel… Ezért már csak a pelenkázáshoz veszem fel…
- Ja igen persze. - a meghívás. Meg az ital. Ami nálam van. És ami nála van. Az sokkal szimpibb, de csak azért mert a kezében van. Vagyis még bólogatok is, és nyújtom a kezem, hogy ide a piával. A két szívószál megoldást viszont nem hagyom szó nélkül.
- Ha nem tudnám, hogy tevékenyen részt vettél a megalkotásomban, azt hinném, hogy így hívsz randira… - huncut mosoly költözik az arcomra, és a jobb szemöldököm is felvonom néhányszor. Az itala viszont még mindig szimpi, szóval odahajolok a pohárhoz, és erősen megszívom az italt. Majd később még beszélek egy pszichológussal, hogy ez így mennyire volt oké. Most csak nagyon finom.
- Fasza. Már töltöm is a tiédet. - nem mintha előbb én aztán ő, de pont így alakult. Most már viszont töltök. Épp csak kis híján túltöltöm a poharat, amikor azt mondja, hogy a testvéremről van szó. A terrairól…
- Na most állj. Ha azt mondod, hogy ő az anyám is, akkor most azonnal elindulok űrsétára ruha nélkül. Marha bizarr a helyzet már így is. - ezt vajon már meséltem neki? Vagy úgyis tudja? Lehet, hogy ezt tisztázni kéne. Ezért mielőtt elmondhatná, hogy ő mit is akar, inkább én közlöm, hogy ez pont az a téma, ami szerepet játszott abban, hogy jóval több ital fogy annál, mint illendő volna.
- Ha Thomasról van szó… elújságoltam, hogy a gyerekeink nem csak unokatestvérek, hanem féltestvérek is? Több rokoni szálat nem vállalok. - még a szappanoperákban sincs ilyesmi, amire természetesen nem kattantam rá, amióta sokat vagyok itthon… Neeeeeemm… Még csak véletlen sem tudom, hogy Jose Armando hány kiflit vett a vásárban…
- Ehhez mérten mondd, hogy miről is van szó. - vagyis a kezemben ismét ott az üveg, és most a mondandójától függ, hogy mennyit töltök… magamnak. Neki már van elég, és ha esetleg kiürül, majd még pótolom.

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Samuel Higgins Mon Apr 17, 2023 9:33 pm

M & M and, M
Noah & PindúrPandúrTerra 5D ...3?Jelen

Érdeklődéssel vonom fel a szemöldököm.
- Így már érthető. Én sem szeretem, ha vas van a ruhámon. - a terrai kultúra csak addig az erősségem, míg meg  nem alkottuk, aztán a történelem el is rontotta, én meg inkább áthúztam egy másik galaxisba, hogy ott folytassam a melót. Aztán persze visszajöttem, mikor a blokádot kellett felvonni. De sokkal jobban szeretem a Vega kékes fényét, ez a Nap, vagyis a 3D, az nem jön be.
- Mindig cuki vagyok. Kivéve, amikor nem. - nem szokásom morogni, de nem tudok olyan laza lenni, mint a feline társaim. Ennek ellenére azért a citromhumort viszem, pálmával együtt. Vagy hogy mondják itt.
Nézem, követem a fejemmel is a mozgó üveget.
- Egy másik univerzumban lehet. Ja, nem. - elég sok teremtésében, megalkotásában részt vettem, így kevés olyan dolog van, ami meg tud lepni. Jó, a dracok megleptek. De hát ha mondjuk a tizenegyedik dimenzióból pottyanok le a háromba, nekem istenesen kemény érkezés volt, hiába készültünk rá.  Addig volt érdekes, míg az jött be, hogy a idő itt tud lassú is lenni, így idő kell, mire minden kialakul, így nekünk is volt időnk módosítani. Vaaagyis pont Terra mutatja, hogy hááát, annyira mégsem. De mivel Gaia ezt meg akarta tapasztalni, így hagytuk. S én már alig várom, hogy csak az 5D-ben csatangolhassak itt, nem kéne mindig visszaslattyogni a hármasba.
- Milyen medve? - kortyolok az italba.
Haladok a fiam mögött, nézem, ahogy a szép kis régi világ megviselte. Fogalmam sincs, miért volt kedve idejönni, de nem én leszek az, aki eléáll, hogy denem. Menjen, törje be a fejét, tanuljon, élvezze ki az itteni világot, amíg lehet. Úgyis tömegével jönnek ide, mert hát ez elég ritka alkalom.
Tök nyugiban kortyolom az italom, s megvárom, míg leesik neki. S bólintok is. Bizony, ő hívott, hogy jöjjek, igaz, valamit mondani is akarok neki.
- Te hívtál, de  nekem is van mondanivalóm, így egybekötöttem a kettőt. És az italt mikor töltöd elém? Pohárba, legalábbis. Nem ebbe. Ebben koktél van. Kérsz? - én és a szavaim követése. Viszonyítás kérdése. Akkor az volt, most ez van. Felé is tartom a koktélt, amiben megjelenik egy másik szívószál is, s feltölti magát a pohár. Ez a mungusz tényleg finom.
- A testvéredről van szó....- megingatom a fejem, mert van pár neki. Meg mostohaanyja is. - A terrairól. Vagy az is az egyik? ... -tűnődöm el. Most akkor hogy is van?

Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Noah Black Tue Apr 04, 2023 8:01 pm

Samuel & Noah
A Magic Mike moment
Finoman csóválom meg a fejem, mert ha a gyerek kiterelte magát a legelőre, nekem már esélyem sincs visszahozni. Pingvin vagyok, nem juhászkutya, és általában ennek örülök, de most kifejezetten hasznosnak érezném a terelő képességeket.
- Vasaltam neki ruhát. - ezt úgy közlöm a Faterral, mintha mindent megmagyarázna, és nem mellesleg egy év apukája plecsnit is várnék ezért a rendkívül önfeláldozó tevékenységért. De azaz igazság, hogy részemről abban és ott szaladgál a gyerek, ahol csak akar. Viszont ha már dolgoztam akkor méltóztassa felvenni a bundáját, mert a házimunkával töltött időben mondjuk… aludhattam volna. VIszont veszíteni is tudni kell épp csak az illendőnél gyakrabban maradok alul egy kétévessel szemben…
- Ahaaaaa…. Szóval nem a piárt jöttél. A két szép szemem miatt vagy itt. De cuki vagy… - egy leheletnyi irónia azért van a hangomban, mert csak egy koktélt látok a kezében. A kettő helyett. Meglephetett volna valami pusztító löttyel a viszontlátás örömére. De mindegy.
- Az. De lehet neked még újat mutatni? - látom, hogy követi a tekintetével az üveget, ezért néhányszor még elhúzom az orra előtt, dolgozzon csak az a vén nyak. Aztán inkább leteszem, mert nekem elzsibbadt tőle a vállam.
- Igaz. A medve szezonnak már vége van. - az ajtót azért nyitva hagyom, és még egy utolsó pillantást vetek a kölyökre mielőtt beljebb mennénk és… hatalmas sóhaj kúszik ki az ajkaim közül. A Kis Pötyi ugyanis nekiállt virágot öntözni. Nem kannából…
- Oké. Tényleg menjünk be. És igyunk… - azzal már fordulok is, és előkészítek poharakat, meg minden földi jót, amivel még nem károsítjuk véglegesen a májunkat. A gyerek pedig tényleg el van kint. Remélem a kettes szintű akciót is végre hajtja odakint, akkor egy ideig a pelenkával sem kell bajlódni.
- Ha nem az ital miatt, és nem is a Kis Pötyi miatt jöttél, akkor mi a balhé tárgya? - jelentőség teljesen nézek a Faterra aztán eszembe jut valami. Vagyis az, hogy nem rémlik egy apró részlet.
- Vagy én hívtalak át? - igazából erre is van esély… Az elmúlt néhány nap azért ködös, mert alvás az nem volt benne. Kellett nekem megmutatni azt a Britney Spears videót a kölyöknek. Azóta éjjel-nappal az megy. Éjjel és nappal…

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Samuel Higgins Mon Apr 03, 2023 9:38 pm

M & M and, M
Noah & PindúrPandúrTerra 5D ...3?Jelen

Egész kafa lett az Új Föld. Már vannak emberkék, akik átjöttek, vannak, akik át-át ruccannak még, de aztán eltűnnek. Megértem, baromi nehéz kiszakadni abból, amiben éltek addig. De ez az új hely elég nagy vonzerő, hogy egy idő után már csak itt legyenek.
Például ez az új mangós koktél sokkal mennyeibb, mint a 3D Terrán. Szürcsölöm is, valami zöld izét is tettek bele, aminek mindig elfelejtem a nevét.
- Hogy vannak még lukak? - elnevetem magam, még előre is döntöm egy kicsit derekam közben, hogy utána kiegyenesedjek. - Még lesznek is. Neemmm, nem a dracok. - legyintgetek. - Vagyis annyiban igen, hogy a manipulációjuk nagyon erős, és visszarántja a terraiakat majd időnként, mint ahogy látod. De majd elmúlik. Inkább nekik adjatok több energiát. - mutatok az immár harmadjára visszabukkanó alakra. Aki sétál, és veszettül fogalma sincs arról, hogy amikor ámuldozik a harsányzöld, buja növényzeten, na! Na, az az 5D, kéremszépen. A szemét az 3D.
- Hagyjál már, majd megyek. Különben is, az idő nem létezik. Akkor meg honnan a csudából késsek el? A koktélomat nem adom. - szürcsölök megint bele a sárga löttybe, a mangófa, amit ittt... mungasznak hívnak, elneveti magát, és levéve ágáról egy gyümölcsöt, felajánlja, hogy még csavar bele. Válaszul tartom a poharam, s pár másodperc múlva újra tele lesz.
- Köszönöm. - s kortyolom tovább.
Hogy aztán mennyi idő is telik el, tényleg nem nézem, mert bármikor ott léphetek ki innen, amikorra jeleztem jöttömet pöttömnek.
Éppen ezért még a szívószállal a számban állok meg az ajtóban a jelenetre. És halál nyugodtan szürcsölöm tovább, hogy a kispocakos nagypucéran elrobog.
- Azt látom. És? - a terraiak meg a szokásaik. Tökre nem érdekel.
- Koktél már van. - egészen más a rezgése az italnak, így egy sima terrai most annyit látna, ahogy a semmit fogom a kezemben, iszom a semmit a semmivel. Tolmácsolva: pohár, munguszlé, szívószál.
- Mondd, hogy valamelyik új növény nedűje. Annyira látni akarom már itt. - követem a tekintetem az üveglóbálásra, aztán inkább megrázom a fejem.
- A kölyköt hadjad. Ha majd visít, akkor. Talán. - látom én őt, meg az apja is, és mind a ketten oda tudunk azonnal ugrani, nem vagyok én szívbajos.
Emme

Samuel Higgins
Samuel Higgins

Age : 14320
Origin : Lyra/Vega
Skills : Energiamezö, levegö elem, gyógyítás, telepátia, tér, genetika
Profession : CBT, RANGIDÖS ALAPÍTÓ
Play by : Harrison Ford

https://elementals.hungarianforum.com/t290-samuel-higgins#1470

Back to top Go down

Magic moment Empty Magic moment

Post  Noah Black Thu Mar 23, 2023 6:54 pm

Samuel & Noah
A Magic Mike moment
Már jó ideje nincs szükségem ébresztő órára. Amióta a kizárólagos gazdija vagyok a Kis Pötyinek rutinosan fordulok át a másik oldalamra, amikor sírást hallok. A keserves “Apaaaaaaaaaaaaa” kiáltásra viszont már mozdulni és ébredni is szoktam. Meg igazából a sírásnál is azért kegyelemért morgok, de aztán mozdulok. Pontosan úgy mint most. Minden nap. Újra és újra. Már gondolkodom rajta, hogy műkörmöshöz fogok járni, hogy egy kicsit nyugtom legyen, és legalálisan lehessek távol. Csak egy órácskára…
A mai nap és az “Apaaaaaaaaaa”  viszont más, és teljesen jogos. A “nagypapi” szót, már sikeresen megtanultuk, és ha a tegnapi tréning sikeres volt, akkor a “nagypappej” is meg lesz, de önmagában nem csak a nyelvlecke az extra izgalom tárgya. Hanem az, hogy a bizonyos Nagypappej személyesen is látogatást tesz a leglassabban fejlődő bolygón, és… akkor már nyilván ránéz az elképesztően jó fej nem kicsi fiára és annak minden genetikus tartozékára. Én meg voltam olyan pofátlan, hogy ezt a gyereknek is megemlítettem, hogy szomorú szemes csoportképet tudjak küldeni, ha mégsem jön az Öreg. Nem, amúgy nem vagyok aljas egy kicsit sem. Vagyis csak egy kicsit…
Arról viszont már tegnap gondoskodtam, hogy eltűnjenek a robbanás nyomai, és úgy általánosságban véve kevésbé hasonlítson a ház egy állatkert karantén részére. Így már hozzuk a kisállatsimogató szintet, és arra is felkészültem lelkileg, hogy pizzát rendeljek. A Faterért mindent.
A Kis Pötyi azonban nem bizonyult ennyire készségesnek főleg az öltözetét illetően. Még pont abban a korban van, hogy nem hívják rám a gyermekvédelmet, ha ruha nélkül szaladgál a kertben, de én meg nem azért vasaltam tegnap a pólóit és a nadrágjait, hogy a korai chippendale karrierjét építgesse, amikor megjön a Fater. Vagyis bevetettem a szülői eszköztáram minden darabját (logikus érvelés, sütis megvesztegetés, a Télapó értesítésére vonatkozó fenyegetés, stb.), hogy legalább a pizsamáját sikerüljön ráadni. Azonban amikor megéreztem, hogy a látogatónk már a közelben jár röhögve a lábamhoz vágta a ruháját, és folytatta az ádámkosztümös szaladgálást. Inkább csak megdörzsöltem a homlokom, és megnyomtam a kapunyitót, hogy a Fater gond nélkül be tudjon majd jönni. A koktél alapanyagokat pedig nem is a konyhába hanem rögtön az előszobába készítettem, mert neeeeekem innom kell, de nagyon sürgősen. Jó lenne valami masszívat, de azzal óvatos vagyok, mert nem ért rá a bébiszitter. Ebben az esetben pedig mindig készen kell állni a tűzoltásra, és/vagy a tornádó elhárításra.
- Hali. Nudi… - ahogy kinyílt az ajtó, és a kölyök meglátta a nagyapját, már ki is rohant a kertbe. Csak sóhajtok, mert nagyon messzire nem tud menni, hála a villanpász… szóval a kerítésnek. Az már más dolog, hogy az idő csípős a pucérkodáshoz, szóval ha a Fater valóban megérkezett, és már azon van, hogy nem csak telekhatáron, de házon belül is legyen, akkor megrázom valamelyik zacskót, hogy az utódot is a helyére tereljem.
- Szóval nudista strandot nyitottunk, mint látod, de a táncos műsorral én megvárom a koktélokat. - a kezembe veszem az egyik üveget, és jelentőség teljesen meglóbálom az Öreg arca előtt. Aztán meg igyekszem a teljes népet a házba terelni, ha a létszám és a helyszín is minden ponton stimmel.

   
Noah Black
Noah Black

Play by : Ryan Reynolds

Back to top Go down

Magic moment Empty Re: Magic moment

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum