Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


How to save a life

2 posters

Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Wed Apr 19, 2023 9:53 pm

Terra
Jelen
Adam
- Egyetértek. És bizonyos esetekben nagyon cukik is. - ez a kis csöppség ugyanis a mai nap cuki meglepetése. Sőt. Elnézve ezt kis orrocskát, és fület, szerint az év cuki meglepetése is elég esélyes. De ennyire még nem akarok ‘szerelembe’ esni az első napon.
- Megjegyzem. - ha szereti a fül vakarást, akkor azt fog kapni. Majd szépen kitapasztalom, hogy mi teszi boldoggá. Megérdemli ez a kis drága, hogy szeresse valaki, és nem csak azért mert elhagyták. Igazából mindenki megérdemli. Még a rossz arcok is, csak azok nem tőlem fogják megkapni.
- Hmm… mindenképp ki fogom próbálni. - ha egy ilyen e-mail címmel tudnék üzenetet küldeni Marcelnek… aaaa… milyen jó lenne. Vagyis tényleg meg fogom nézni, hogy foglalt-e.
- Pontosan. Hát az ő helyüket foglalják a ruhák ugye. - abszolút megértem. És ahogy láttam Marcel is. Mondjuk, ha már ketten tolnák a ruháimat… Á nem. Igazából ha hárman tolnák, abba is simán belemennék. De egyelőre ennek a kis bársony tapancsnak akarok mindent megadni, amire szüksége van, aztán majd kiderül, hogy igényel-e további barátokat…
- Az nekem még odébb lesz. - hát nem csak a bőröm hamvas, hanem még a lelkem is. Majd, ha ezt tökéletesen belaktam, eldöntöm, hogy mit akarok a következőben. Egyelőre ugyanis csak azt tudnám mondani, hogy pontosan ugyanolyat, mint a mostani. Ugyanis ez már most is köröket ver az előzőre, és nem csak a csihi-puhi hiánya miatt…
- Oh. Akkor különösen köszönöm. Megérte ma reggel belőni a sérómat. - biztos amiatt járt. Majd megnézem később a tükörben, hogy legközelebb is ilyen ‘remekművet’ tudjak alkotni. Előbb azonban Cicufernek fogok vásárolni. Már alig várom, hogy meg mutathassam neki a lakást is…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Wed Apr 19, 2023 8:59 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!
fluffy

- Nem. A meglepik izgalmasak. - vigyorgok. Én aztán nem vagyok pánikba esős.
A fülre ránézek, majd a macskára mutatok.
- Azt inkább ő szereti, s akkor, ha vakarják. - olyanokat le tudnak olyankor vágni, nem csak magukat. Kész élvezkedés és szerelem.
- Meg lepet próbálni a Cicaapát is... - már most látni, ebből is, hogy minden rendben van.
Elnevetem magam.
- Á, szóval bemásznak a szekrény hátuljára és kitolják a ruhákat? - teljesen jó erre hazaérni, nekem jól esne, még akkor is, ha minduntalan vissza kéne pakolni.
Újra elvigyorodom, hogy az ágyat át is adná neki. Nem is tudná másként, úgy el fogja foglalni, mint  a pinty.
Csak a fejem csóválom. Megszokott jelenet új állattulajdonos, vagy első állattulajdonos esetén. Azután meg nem férnek el a dolgoktól, egy csomó mindenről kiderül, felesleges, és az már nem az én gondom. Mind a szeretet jele.
- Az is bármikor megoldható. Egy másik életben. - én is voltam nő, meg teljesen semleges, sőt, mind a kettő. Most, ebben a formában nagyon jól érzem magam.
- Várom.  
Elnevetem magam, majd megrázom a fejem.
- Ez Önnek szóló ingyen ital volt. - elvégre a tappmancs nem tud fizetni.
- Minden jót, Eric és Cicufer.
Remélem, fognak még jönni, egészen ennivaló párost, és egy hatalmas szívet sikerült megismernem.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Wed Apr 05, 2023 10:06 pm

Terra
Jelen
Adam
- Tényleg nem. - most őszintén, kit zavarnak a bókok? Szerintem még annak is jól esik, aki szuper magabiztos. Én meg azért nem vagyok az. Csak elég optimista vagyok ahhoz, hogy kivárjam amikor már tök szerelmes leszek saját magamba is. Na de a bókok még akkor is jöhetnek, minden forrásból.
- Igen? Felkészült a minden vészhelyzetre? - nevetve, és persze játékosan körbe is nézek, mintha már most is a sört keresném. Akkor mondjuk pislognék, ha tényleg lenne itt egy hűtő, amiben sorakoznak a hatosok. Egy jutalomfalatos fiók azért gondolom praktikusabb.
- Az tuti. - még nem ötcsillagos a lakásom, de majd az lesz. Cica mércével persze. Azért leskelődtem Marcelnél, és megjegyeztem, hogy mit szeretnek a cicák. Ezen tapasztalataimat pedig boldogan osztom meg ezzel a kis szőrössel.
- Is… - meg a füle… az egész szerkezet egyben van, és cukiságra van programozva. Én meg nem tudok ellenállni neki, és a macskák egyébként is a szívem csücskei. Most már rögtön négyen is. Ha összehaverkodom Grafittal, akkor meg lesz egy ötödik is.
- A Cica Apuka foglalt volt. - vonok vállat, és próbálok pókerarcot tartani, de végül kiszalad a számon a vigyor. Mert e-mail cím ugyan nem lesz, de pólót még csináltathatok. És Cicufer képe is rajta kell legyen persze. Abban fogok aludni.
- Ááá tudtam én. - csettintek, mintha tényleg meglepett volna, de egyébként már vissza is fordítom a tekintetem a cicára. Már nagyon magamhoz akarom ölelni, és persze megmutatni neki a kedvenc helyeimet a városban.
- Azt hiszem nem. A szekrényt emlegette, és hogy a ruháig mindig útban vannak. - azért igyekszem visszaidézni a beszélgetésünket, de nekem leginkább ez maradt meg. Már akkor is a cicára figyeltem, csak még egy másikra. Még szerencse, hogy mindenki elfér a szívemben.
- Óóóóó szuper. Köszönöm. Bár az ágyat akár át is adom neki, de játékot tényleg kell szereznem. Vagy dobozokat. - azt is szeretik, amennyire tudom, és nekem egyébként teljesen mindegy. Mondjuk egy távirányítós egérkével még én is jól ellennék, szóval mindenképp körbenézek abban a boltban.
- Ez így tökéletes. Ma megveszek mindent. - egyszerűbb is, ha nem kell folyton szaladgálni, és szerencsére a pénz nem akadály. Lamborginivel azért nem járhatok, de a cicának mindent megtudok adni, amire szüksége van. Meg azt is amiben csak cuki lesz…
- Végülis… amíg nem nagymami leszek, nagy baj nem lehet. - igazából egy másik életben az is megoldható, de a mostaninál tényleg megtörném a ‘hagyományokat’, ha rögtön a nagymama pozícióra pályáznék. Meg ugye… azért előtte egy gyerek nem ártana.
- Szerintem simán. Majd akkor még jelentkezem. - a számát tudom, meg bármikor benézhetek ide, akár cica nélkül is. Már mint úgy értve, hogy hozom, de nem kell vizsgálat, mert teljesen egészséges. ‘Hivatalos’ ügyben azért nem jönnék ide túl gyakran.
- Nahát. Köszönjük. Ezt meg is jegyzem, hogy máris behúzta az első ingyen ‘italát’ a kisasszony. - a lányoknak a Terrán olyan könnyű. Kettőt pislognak, és már legalább hárman akarnak nekik ingyen italt, és mozijegyet biztosítani. Ez a kislány meg behúzott egy ingyen vizsgálatot, csak mert cuki a tappancsa. Szerintem ez már tisztán varázslat.
- További szép napot Adam. - először a kezembe vettem Cicufert, de azonnal a nyakamba mászott, így a szabad kezemmel már integetni is tudtam. Ezért a recepcióstól is rendesen el tudtam búcsúzni, és nem felejtettem el köszönetet mondani a gyors segítségért. Szerencsére inkább én voltam ‘bajban’ és nem a kislány, szóval hatalmas a vigyorom, amikor elhagyom a rendelőt. És meg is indulunk a kisállat bolt felé. Tényleg mindent megkap a kislány, amire ránéz, és fényképeket is fogok csinálni, amit elküldhetek Marcelnek. Meg kell mutatni neki az új keresztlányát…


Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Wed Apr 05, 2023 8:11 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!
fluffy

Újra elnevetem magam, még a tenyerem is a szívemre teszem.
- Nem hiszem, hogy ennyire zavarná, ha mégis. - s ebben benne van a nézésemmel együtt is, hogy igen, neki is szólt.
- Majd az is lesz. Vagy jön. - kuncogok. Nekem aztán mindegy, ki mennyire beszédes, nem mindig a mélytöltetű szavak... vagy hát vááárjunk, hát a szerelmi bánat? Ohjjaj, hát oda sör kell. Sok.
- Akkor nagyon szuper helye lesz a szőrmóknak. - vakarom meg a csöppség álla alatti részt, amire dorombolni kezd. Áh, mennyire imádom, ahogy dorombolnak.
- Bizony. A kis páráncskák. - nézek a kis szőrmók szemeibe, ám az a gazdival van elfoglalva, a nagy szerelem címszó alatt, hát hagyom őket “édeskettesben”, s vizsgálódom tovább.
Az e-mailcímre azért ránézek.
- Porszívós Eric. - okés, beírom én azt. A címmel együtt.
- Aham. Yepp. Én meg terrai. - direkt nem embert mondtam, mert a terrai sem igazán stimmel. A Nap szülötte vagyok ugyan, de valahogy itt nem Rasalhague a Nap neve...
- Azt nem pontosította a kedves barátja, hogy kifejezetten a szennyes ruhaneműkre utazik? - hányszor mentem úgy lakásra, hogy vagy a cipősszekrényből vagy a ruháskosárból kotorták ki őket.
Ahogy belövöm neki a csípet, csak egy szúnyogcsípés, az ujjam ráteszem, hogy az energiámmal segítsem a gond nélküli gyógyulást, így az érzet is elmúlik, bármi is volt az.
- Kérem. - ezdeegyhülye terrai mondás.- Szívesen. - ez jobb, mert valóban azzal adtam.
- Bár úgyis az ágyát fogja kinézni, s a legjobban aludni, két sarokkal arrébb van egy állatkereskedés, két perc lábon, és... - hajjaj, valahol volt. Megvan. Nincs meg. De, megvan.
- Tíz százalékos kedvezménykupon, igaz ez csak egyszeri, mert most kifogytunk a kártyáikból, de majd pótolják, visszamenőleg is. - nyújtom át a kuponom, Csincsilluka még várhat a mászótornyával.
- Az apaságot se mi döntjük el, akkor nem mindegy, hogy nagypapik mikor leszünk? - hangosan, derűsen nevetek fel.
- A sör jó. S ha két hét múlva is ugyanígy gondolja, bármikor. - nyújtom felé a kezem, ha már Terrán vagyunk, akkor tegyünk úgy.
- Fizetni majd a recepción kellene, de a hercegnő most a vendégem volt. Igazán máslista kishaver, hogy maga bukkant rá.
Megsimítom még egyszer azt a cuki buksit, azután hagyom őket útjukra menni.
Egészen addig bámulom derékra tett kezekkel az ajtót, míg a recepciós be nem kopog, hogy aláírassa az összeget, ami az én kontómról megy. Tényleg szívrabló a cukkerség.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Thu Mar 16, 2023 10:18 pm

Terra
Jelen
Adam
Remekül elbeszélgetnek egymással. Vagyis én beszélgetek Adammel. Vagy a kiscica? Kezd azért zavaros lenni, de nagyon élvezem.
- Ááá… oké. A virágszál azért gondolom nem nekem szólt. - nevetni kezdek, de amúgy egyáltalán nem bánnám, ha az, nekem lett volna címezve. Legalább hárommal férfiasabb Adam az esetemnél, de kinek nem esnek jól a bókok? Nekem biztos jól jön, bárkitől érkezik. Mondjuk a legjobbat egyértelműen ettől a Kiscicától kaptam azzal, hogy engem választott.
- Jujujujjj ez már olyan téma, ami egy vagy sok sör mellé illik. - nekem legalábbis tutira. Azért vadidegeneknek nem szívesen nyílok meg. Csak, ha van valami ital is. Adam mondjuk szimpatikus, szóval lazán legurítanék vele párat. A kiscicával remekül bánik, ennél több pedig nekem nem is kell a bizalomhoz.
- Igen, ezt aláírom. Stimmel. - már mint én úgy értettem, hogy ő a gondoskodó fészek. Remélem ő is így gondolta. Mert ha nem, akkor most én leszek a nagyképű fazon. Az meg szerintem pont nem vagyok. Mondjuk a bicepszemmel elégedett vagyok, de itt meg is áll a dolog. Azon viszont már mosolyognom kell, amikor a viccet véve rám kacsint. Eddig tartott a pókerarc. Mert tudom, hogy a poénnak szólt, de azért nah… tök el tudnám viselni, ha gyakrabban kacsintanának rám. Leginkább egy bizonyos valakié érdekelne… Hmm vajon most mit csinálhat? És mit szólna a cicámhoz? Aki most már az enyém lesz, nem érdekel senki, és semmi.
- Igeeeeeen. Ez a kis mancs… - közelebb is megyek hozzá, és az egyik ujjammal óvatosan simogatni kezdem a kis mancsát. Hát én megeszem. Még rám is néz közben, és esküszöm, hogy tartja is nekem a kis kacsóját. Annyira belemerülök ebbe, hogy igazából nem is érzékelem hány perc telik el közben. Kicsit leragadtam a mancsiknál, ezért a tarkómat megvakarva, zavartan nevetve állok egy lépéssel távolabb, hogy tovább tudjon Adam dolgozni.
- Szóval igen. Tényleg szívrabló. - ha ezt elmesélem Marcelnek… meg az Anyukámnak… Illetve Brigidet sem hagynám ki. Csak valamiképp újra találkoznom kell vele. Rajta vagyok.
- Tényleg nem. - ismét nevetni kezdek pedig a szavaim nagyon is komolyak. Ha volt is valakije elhagyta. Ezért majd én vigyázok rá. Nagyon.
- Eric Castor, porszívoseric kukac elé pont com. A cím pedig… - bediktálom azt is fejből. Most már jól tudom ezeket. Azért amikor először voltam a Terrán és megállított egy rendőr hebegtem habogtam rendesen. Most már viszont simán elmennék igazi Terrainak. Kivéve a munkát. Azért az nálam egészen máshogy működik.
- Porszívó ügynök vagyok. - magyarázom az e-mail címet, és most én is kacsintok. Neki simán elmondhatnám, hogy mivel foglalkozom, de ez így viccesebb. Mintha titkos ügynök lennék… az meg azért menőbb, mint a szociológus. Bár… Igazából ezen még gondolkodnom kell, mert tök bírom a melómat. Rengeteg ‘lógás’ teljesen legálisan. Most pedig már társaságom is lesz hozzá. Mert, amint Adam ismét a kezembe adja, most már hivatalosan is Cicufert, tudom, hogy mindenhová magammal fogom vinni. MINDENHOVÁ.
- Bizony. Éééss tudom, hogy rá fog menni a ruháimra. A barátom mondta, hogy az kiemelt zóna. - óóóóó édes Marcipán… nyugi téged sem felejtelek el. Örök steak leejtő bérleted van nálam. Csak most már lesz egy pajtásod is, akit majd viszek játszós délutánokra. Alig várom…
- Szuper. Köszönöm. - azért, ahogy látom, hogy be is adja neki a chipet, önkéntelenül fájdalmas grimaszba fordul az arcom. Nem akarom, hogy fájjon neki. De ez szükséges. Így csak annyit teszek, hogy miután a chip a helyén van, extra simogatást is kap tőlem a kislány. Meg majd lesz kaja is, de az csak annyi, amennyit Adam javasolt… Esküszöm…
- Köszönöm. - meg is nézem a névjegykártyát. Ha nem érezném az energiáját, meg nem mondanám, hogy ‘hasonlóak’ vagyunk. Pöpec névjegykártya, rendelő, meg minden. Igazából érdekes lenne elbeszélgetni vele arról, hogyan alkalmazkodott a Terrai léthez. Meg persze arról, hogy mi okozott neki nehézséget. Nekem a lányok, de nem csak a Terraiak…
- Az lesz. Hazamegyünk és alszunk egyet. Illetve…. húúúúú venni kell neki fekvőhelyet, meg cica játékot, meg kaját persze…. akkor shoppingolunk egyet. - rá is nézek az érintettre, mert azért neki is van ebbe beleszólása. De ahogy nézem, nagyon jól el van a kezemben, ezért biztos velem tart. Így még választhat is, hogy melyik holmit szeretné. Pénz nem számít. Az én cicám mindent megkap, amit kér.
- Azért olyan sokat neeeee. A nagypapaásághoz még biztos fiatal vagyok. Vagy nem? - igazából én még ahhoz is fiatal vagyok, hogy… na jóóó azért ahhoz már nem. Arra teljes mértékben készen állok… de nagypapa még tényleg nem szeretnék lenni. Előbb inkább apuka és nem feltétlen egy ilyen kiscicáé…
- Más ügyben is kereshetem? Már mint… mivel elég hasonlóan szemléljük a viláááááágot, szívesen beszélnék önnel máskor is. Akár egy sör mellett. - ahogy kimondtam már meg is éreztem, hogy ez pont úgy hangzik, mintha randira hívtam volna, de nem zavar, hiszen a szándékom azért nem ez. Egyszerűen csak szeretek ismerkedni, és másokkal dumálni. Ő pedig duplán érdekes, mert jól bánik a cicákkal, és nem is helyi lakos. Vagyis munka és szórakozás lenne egyeben egy találkozó. Eric bácsi pedig az ilyeneket szereti.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Thu Mar 16, 2023 9:32 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!
fluffy

- Ugyeee? Mondtam én.... - vakarászom tovább a macska fülét, s már a közelben is vannak az anyagok.
- Önnek is szólt. - elnevetem magam. Majd megismeri, ha még egyáltalán lesz kedve visszajönni a kis cukisággal, aki még nyávog, de kezd megnyugodni, ahogy adok számára energiát és biztonság érzetet.
- Óóóóó, mindegyik ilyen egyszerű, csak mi hisszük, hogy nem az. - sejtem, hogy valami mást ért inkább alatta, nekem azonban azok is mindössze találkozások. Mindegyik egyformán értékes, hordoz magában valamit, amit ajándékként kezelhetek.
- Akkor jól emlékszem. - nem vagyok szórakozott, de a terrai nevemet mindig elfelejtem mondani, mert hát ugye nem úgy hívnak. Az eredeti sokkal szebb. És lehetetlen terrai nyelvvel kimondani, így maradtam az Adamnél, rábökve egy névre, jó lesz az is.
- Jól tette. Egy nagyon is gondoskodó, s melegszívű fészekbe. - mosolygok rá. Ahogy pókerarcot meglátom, a mosoly azonnal eltűnik, majd rákacsintok. Értem én a viccet!
- Bizony, ez a kiscicus szívrabló. De nagyon cukin teszi. -
Chipet pedig egyáltalán nem találok, egyik helyen sem, de azért még egyszer végigmegyek rajta, de másodjára nem az eszközzel. És... semmi. Megkérdezem a cicust is, hogy várják-e haza, van-e gazdája, s egyértelműen a velünk egy szobában lévő ... aviant jelöli meg. Rendben, hercegnőm, akkor ki is mondom!
- Jaj, ugyan már, dehogy sajnálja. - még képet is vágok, mosolyogva. Azért átlátok rajta. És nem baj, nagyon örülök annak, hogy jó helyre kerül a négylábú.
- Név, lakcím és mailcím... - s hogy kimondja a dolgot, megállok közben, s utána folytatom. - És a hercegnő nevére.
Leveszem a kesztyűt, s mielőtt eltennék mindent, kezébe adom a cicust, addig is, amíg az adatokat töltjük ki.
- Ó, Cicufer, Lucifer. Ördögien cuki, az már igaz. - elpakolok mindent, majd utána fertőtlenítek, most a laptopot hajtom fel, s az adatabázisba felmegyek.
Felveszem az adatokat, s az egyik chipre felteszem az adatokat, azt pedig a gépbe.
- És akkor most már lesz chiped, hercegnőm. - akár Eric kezében tartja, akár a vizsgálóasztalra teszi, be is teszem a chipet.
- Készen is vagyunk. Nem lesz baja, de ha mégis történne valami, itt elér, ha gondolja. - csippentek ki egy névjegykártyát a tartóból, s nyújtom át neki.
- A következő oltása nagyjából két hét múlva esedékes, addig pihenje ki a traumát. Mind a ketten. - nézek Ericre is, majd a cicust megsimítom még egyszer.
- Hozz neki sok munkát a fiúkkal. - vigyorgok rá.

emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Thu Feb 23, 2023 9:19 pm

Terra
Jelen
Adam
- Nem. Tényleg nem. - válaszolom magabiztosan, és egy kissé megnyugodva. Aztán rájövök, hogy valószínűleg ez a kérdés nem is nekem szólt. Ugyanis én elég ritkán nyávogok, és ahhoz biztosan kell alkohol is.
- Bocsánat. Azt hittem nekem szól. - nevetem végül el magam. És a továbbiakban inkább hagyom dolgozni. Úgy nagyjából. A teljes csend, azért nem nekem való, így csak annyit tudok vállalni, hogy nem beszélek annyit, mint egyébként szoktam.
- Akkor fog is jönni. - mosolyodom el, mert tényleg olyan szeretettel bánik a cicával, hogy csak jó orvos lehet. A tündérke becenevet pedig lehet, hogy még én is bevezetem. Bár, amilyen szinten rám hozta a frászt, biztos vagyok benne, hogy egy kisördög is lapul benne. Mint minden Terrai macskában azt hiszem.
- Bárcsak minden egymásra találás ilyen egyszerű lenne. - vigyorogni kezdek, és magamban még a fejemet is csóválni kezdem. Most már egyáltalán nem bánom, hogy a nők és én az két külön téma. Mert látok esélyt rá, hogy ez még lehet másként is, és az nekem pont elég. Illetve az érintett nő naaaaaagyon nem mindegy. Most pedig remélhetőleg lesz egy kisebb ugyan, de borzasztóan cuki, cicám is. Lehet gyűjteni nem?
- Tett rá utalást igen. - lassan tényleg csendben kéne maradnom. Azért nem akarom teljesen elvonni a figyelmét. A cica szerintem már egyébként is megtette, mert láthatóan nagyon egymásra találtak. Ennek pedig szívből örülök.
- Én is így voltam vele. Gondoltam nem repkedek vele feleslegesen, inkább rögtön a fészekbe hozom. - erős a kísértés, hogy kacsintsak is egyet, de inkább a póker arcot választom a poén prezentálására. Remélhetőleg így is célt ér. Ha más nem, akkor a cicánál. Akiről már tényleg szeretném tudni, hogy az enyém lesz-e vagy sem.
- Eeeez igaz. - nevetem el magam, és a cicára nézek jelentőségteljesen. Tény: elrabolta már most a szívemet. Pedig eddig csak annyit csinált, hogy nyávogott. Meg hozzám bújt, mikor hoztam… Ajjj… meg fogom enni, tényleg annyira aranyos.
- Rendben. - bólintok is, miután megnéztem, hogy mekkora adagot mutat. Most nem fogom lejegyzetelni, egyébként is vicces lenne, ha egy ábrával kéne szemléltetnem az adag nagyságát, szóval csak megjegyzem. Na meg majd gyakorlom sokat, hogy bevésődjön. Ha enyém lesz a cica…
- Fogom is. - hohóóó, de tényleg. Senki sem lesz hozzá elég jó. Abban pedig nagyon reménykedem, hogy Marcipán nem lesz féltékeny. Megnézném ugyanis hogyan játszanak egymással. Feltéve, ha…
- Igeeeeenn…. - megrázom az öklömet is örömömben, és természetesen nagyon vigyorgok. Aztán kapcsolok, hogy azért nem kéne ennyire örülni annak, hogy ezt a cicát magára hagyta valaki.
- Vagyis ez természetesen sajnálatos. De én a gondját fogom viselni a továbbiakban. Kitölthetjük az adatokat. Mire lesz szükség? - vajon behoztam az irataimat? Öhm… szeeeerintem nem. De talán még a bankkártyámat sem. Ezt mindenképp pótolom majd.
- Azt hiszem nevet is kéne adni neki nem igaz? - nézek először Adamre, majd a cicára. És mintha csak közölné velem, hogy milyen nevet szeretne, rám néz, nekem pedig azonnal beugrik valami.
- Cicufer. - megvan a nyertes azt hiszem.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Thu Feb 23, 2023 8:27 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!
fluffy

- Ó, hát ha az lenne neked, akkor nem nyááávognál iilyen kétségbeesetten, igaz? - vakarom a füle tövét, hogy érezze még jobban az illatom. - Ide bármikor jöhet terápiára. - vakarászom most az álla alatt, míg a másik kezemmel előkészítem a holmikat.
- Hallod, tündérke? Te kiválasztottad a kocsiját, ő meg téged? Hát nem egy szuper egymásra találás? De bizony, hogy az!- az ilyen egymásra találások sosem véletlenek, és nagyon úgy néz ki, egymást választották.
Felpillantok rá a névre, töprengek, mikor mutatkoztam be, aztán leesik.
- Adam, bár úgyis elárultam. - vigyorgok, majd a cicára nézek. - Eric kocsijában melegedtél, ő hozott ide téged.
- Óh, a füst mindig jobban csíp. Így nem is nagy a lángja. Csak bibis. Még az sem. De nagyon jól tette, hogy behozta. Sosem lehet tudni, hogy az ép felszín alatt milyen gondok lehetnek. Igaz? - simítom meg a buksifejet.
Látom, ahogy reagál a mondatra, pedig én aztán igazán komikusan próbáltam előadni.
- Nem én vagyok az, aki a szívével játszik. - kuncogom el magam. Nem vagyok a szívek doktora, de azt még le tudom lesni, hogy kire mosolygott rá a tüzesen égető szerelem. Csak nem beszélek erről nyíltan.
- Nagyjából ennyit adjon pár óránként, ha éhes. - mutatom a kicsinyke adagot. A hirtelen túlevés is komoly gondot okozhat, azt pedig nem akarjuk ennek a szépségnek.
- Bizony, hogy kislány. Védelmezheti majd a hódítóktól. - s már nyúl is a kezem a chipleolvasóért, mielőtt el nem felejtem. Hajlamos vagyok rá. Egyik oldal: nincs. Másik oldal: nincs. Remélem, nincs olyan bolond állatorvos, hogy máshová tegye be, de azért végignézem így is.
- Nincs chip, márpedig az ilyen idős korban, párdon, királykisasszony, fiatal korban, már kötelező. Ha gondolja, kitölthetjük az adatokat.


emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Mon Feb 06, 2023 12:17 am

Terra
Jelen
Adam
Nem tudom, hogy azért ilyen nyugodt, mert nem feltételez komolyabb bajt, vagy csak engem nem akar felizgatni, de el kell ismernem, hogy működik a módszer. Ugyan határozottan nem nekem szól a virágszál, de megbizonyosodom róla, hogy jó kezekben lesz a cica.
- Tökéletes. - egy kicsit sajnálom, hogy ennyire erőszakosan ‘betörtem’, de ha rögtön megnézi a cicát, akkor talán nem vétettem ezzel túl nagyot. Meg az illem szerintem egyébként is lényegtelen, amikor egy életről van szó.
- Szerintem enyhén szuicid hajlamot mutat, de gondolom pszichoterápiára külön kell jelentkezni.  - határozottan jobban érzem magam attól, hogy nevet, ezért tudok én is a humor irányába mozdulni. Egyébként sem szeretek sírni, még akkor sem, ha nagy a gond. És most lehet, hogy tényleg nincs nagy baj. De azért még aggódok…
- Igen. Ha nincs gazdája, én leszek majd. - azt mondjuk nem tudom, hogy a lakás tulajdonosa mennyire fog ennek örülni… De valahogy megoldom. Majd szobanövénynek álcázom a cicót, ha nem engedi meg. Vagy naaaaaagyon meggyőző leszek… Többek között azért azt is elkezdem finoman szuggerálni, hogy ne legyen a cicában chip… mert elég szimpatikus egyébként.
- Rendben. - ha nem gond, hogy a közelben vagyok, akkor maradok a cica mellett. Azt pedig eltettem magamban, hogy Adamnek hívják. Erről jut eszembe.
- Eric vagyok. - most nem nyújtok kezet, mert a cicát vizsgálja, de úgy éreztem a bemutatkozás azért már ezen a ponton már illendő. Már csak azért is, mert ha az én cicám lesz, akkor szükség lesz egy állandó állatorvosra is, és ha megmenti őt, akkor biztosan ő lesz az. Amíg viszont ez nem történik meg, láthatóan feszült maradok. A nyávogás mondjuk már nem folyamatos, és ezt jó jelnek veszem. De a levegőt csak akkor engedem ki igazán, amikor azt mondja, hogy nincs semmi baj.
- Óóóóó…. de jóóóóóó…. Köszönöm. Úgy féltem. Azt hittem, hogy nagy a baj. Ennyire még egy macskát sem hallottam nyávogni. - azt nem teszem hozzá, hogy a cica tapasztalatomat felnőtt egyedeken szereztem, és nem mellesleg még mindig kapcsolatban vagyok eggyel. Marcipán biztos féltékeny lesz, ha meglátja ezt a kiscicát. Aki… az enyém lesz? Na ebben még nem vagyok biztos, mert a chipről egy ideje nem beszéltünk. Ezért rá is kérdeznék, de éppen akkor említi Adam, hogy mégis van valami gond. Egyből elsötétül a tekintetem, és érzem a szívem is felgyorsul. Hogy aztán megint lecsendesedjen, amikor kiderül, hogy csak a pocak a gond…
- A szívemmel játszik doktor úr. Kardiológusra is szükség lesz, ha így haladunk. - azért mosolygok, hogy elvegyem a szavaim élét. De ez nem esett jól. Még az arca is komoly lett, szóval nem gondoltam először, hogy viccel. Pedig ennyire azért nem szoktam aggódos lenni. De úgy tűnik a macskák a gyengéim…
- Rendben. Majd igyekszem ellenállni neki, ha repetát kér. -  ha nem ehet sokat, akkor persze. Erős leszek. Egyébként meg annyit adnék neki, amennyit csak kér. Utána meg még egy kicsit desszertnek. És az is egész biztos, hogy megvenném neki az összes létező macskajátékot. Vagyis annyit, amennyi befér a lakásba.
- Királylány? Ezek szerint kislány? - felcsillan a szemem. Marcipán most már biztos, hogy féltékeny lesz. De kislány… Hát mennyire aranyos. Annyira nézem a cicát, mosollyal az arcomon, hogy a többi dolgot, amit Adam mondott azonnal el is felejtettem. Ugyanis már csak az jár a fejemben, hogy az én kislányom lesz-e vagy sem…
- Van benne chip? - légyszi, légyszi ne legyen…

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Sun Feb 05, 2023 10:56 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!
fluffy

Közelebb hajolok, de nem tolom bele a képem a cicamica orrába.
- Hát persze, hogy nyávooogsz, mindenféle nemzetközi bajunk van, kéremszépen. - a gazdira tekintek.- Bent meg is nézem a virágszálat.  A hármast lefoglaltam. - nézek utána a recepciósra, aki máris biccent, s látom, hogy pötyögi is, hogy foglalt a vizsgáló.
- Kérem, ez természetes. - biccentek.
Figyelem, ahogy a kisjószág mászik vissza rá. Az állatok nagyszerű radarok. Tudják, ki a jószívű és jólélek, s ki nem. Azt már duplán is megállapítottam így, hogy nagyon jó helyre fog kerülni a szőrgombóc.
Hirtelen összeráncolom értetlenül a homlokom, azután kisimul, s fel is nevetek.
- Érdekes módja a felmelegedésnek. - kaptunk már úgy kézhez macskát, hogy a füle mancsa, bundája és sok más egyebe megégett, mert a motor, az nagyon érdekes játszótér.
- Most már biztos, hogy van. De megnézzük, van-e chip benne, azért. -mosolygok rá derűsen, majd a hercegnőhöz hajolok.
- Hát gyere, gyere Adam bácsihoz, had vakarássza meg fülecskédet. - nem állok bele a képbe. - Nyugodtan maradjon csak vele, biztonságban érzi magát, ha közel van hozzá.
Ahogy hozzáérek, úgy újra energiát adok. Nem tudok gyógyítani, ám az állatok ösztönösen fel tudják ezeket használni, s öngyógyító erőre alakítani, sokkal jobban a természet részei, akárcsak mi.
Közben figyelem, van-e törése, belső zúzódás, s beszélek is vele.
- Nos... - pillantok fel egy pillanatra, komoran. - Úgy néz ki... - és elmosolyodom. - Az égegyadta világon semmi baja. - nevetek a végén.
- Minden a lehető legnagyobb rendben vele. - vágok láthatóan már művi komor képet. - Egy nagyon nagy problémája van, de az rreeettenetes. Farkasmacskaéhes. -az egyik szekrényhez lépek, s macskaeledelt veszek ki, tálkával együtt.
- Most kap egy kis adagot, sokat egyszerre nem ehet, az sem tesz jót neki, és mindjárt kap vizet is. -a tálkát és az ételt a kezébe nyomom, hogy megtegye, addig előkészítem a következő teendőket.
- Addig beadom neki a kötelező szurikat, amit most elbír a legyengült szervezete, s egy kis vitaminbombát is kap, hogy minél hamarabb helyre jöjjön. És van még valami. - nem, arra nem  kérdezek rá, fél-e a tűktől. Gyorsan és szakszerűen dolgozom. - Írok fel egy receptet bolhasamponra, és javaslom, mossa ki a ruháját is, és amiben hozta. Kis bolhafészek a királylány.





emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Eric Castor Sun Jan 22, 2023 10:13 pm

Azt már akkor eldöntöttem, hogy ez a kiscica meg fogja érni a holnapi napot, amikor megláttam. Biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül választotta az én furgonomat. Vagy hát… igazából lehet, hogy puszta szerencse, de én akkor sem fogom hagyni, hogy baja legyen. Nem érdekel, hogy mennyibe kerül, és az sem, ha virrasztanom kell mellette. Addig nem nyugszom, amíg jobban nem lesz!
Ezért is érezheti rajtam a recepciós, hogy nagyon határozott vagyok. Nem szoktam ennyire erélyes lenni, de itt most egy élet a tét… legalábbis én biztos vagyok benne, hogy nagy a baj, mert annyira keservesen nyávog a kiscica, hogy csak valaki szörnyűség lehet… nem akarok rágondolni, csak gyógyítsák meg.
Ahhoz viszont kell legalább fél perc, hogy leessen, az orvos, akire az asszisztens mutatott, nem hozzám beszél, hanem a cicához. Jól esett volna amúgy, ha engem becézget így valaki, de örülök neki, hogy már rögtön a cicára figyel, és komolyan veszi a helyzetet. Készségesen veszem le a cicát a nyakamból, és tartom úgy hogy jobban rálásson, közben pedig én is alaposabban megnézem a férfit. Nem sima ember. Ettől pedig egyből megnyugszom. Nem mintha bajom lenne a terraiakkal, de a hozzánk hasonlók egyszerűen jobbak az ilyenekben. Vagyis tökéletes kezekbe hoztam. Remélem.
- Nagyon nyávog, amióta megláttam. - vagyis a helyzet komoly. Marcipánt még sosem hallottam ilyen hangon kommunikálni. És szegény apróság nagyon rosszul néz ki.  Komolyan félek tőle, hogy ez valami nagyon súlyos dolog.
- Köszönöm. - hálás mosolyt küldök a férfi felé, amiért soron kívül fogad minket. Vagy legalábbis én nem figyeltem, hogy itt van-e sorszám vagy sem. Csak mentem előre, és továbbra is ezt teszem. Követem őt a vizsgálóba és a feszültségem lassan enged. De azért nem elég gyorsan…
- Jah igen persze. - megpróbálom letenni az asztalra, de a cica már mászna is vissza a kezemen. Szerintem megint a nyakamhoz akar menni… leteszem újra, de megint mászni kezd… aztán úgy döntök, a kezem egyelőre ott marad, hogy így a macska is legalább nagyjából a vizsgálóasztalon maradjon. Meg eszembe jut, hogy volt még kérdése is az orvosnak, a macskához. De ő nem igazán tud rá válaszolni, így én fogok.
- A furgonom motorterében volt. Hallottam, hogy nyávogott. Szerencsére még azelőtt, hogy beindítottam volna a motort… - hatalmas sóhaj szökik ki az ajkaim közül, mert ez tényleg óriási mázli. Ha pont én bántottam volna… nem tudom, hogy mit csináltam volna.
- Nem tudom, hogy van-e neki. Azt sem tudom, hogy van-e gazdája. - igazából ez utóbbit, már tudom. Mert ha nincs neki, akkor én leszek az. Ha már így rám talált… és mintha követné a gondolataimat, megint elkezd felfelé mászni a kezemen. Ismét leteszem, és inkább hátrálok pár lépésnyit a vizsgálóasztaltól, hogy ne gondolja megint úgy, hogy rám mászik, és a doki megtudja vizsgálni. De az a nyávogás, és a nézés, amivel még mindig rám tekint… Összeszorul a mellkasom, és valami nedveset érzek az egyik szememnél.
- Mi a baja? Bármibe is kerül, kérem mentse meg. - erős leszek, kibírom… bár a hangom nagyon halk, és akadozó… de csak azért sem megyek közelebb, mert azzal akadályoznám a vizsgálatot. És nagyon szeretnék, valami választ kapni, mert nagyon aggódom.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Adam Hugens Sun Jan 22, 2023 9:37 pm


Eric
Terra
Jelen

Some
          Hi guys!

fluffy

- Hát szia te szépséges királynőm! - egy kiskutya, aki a gazdája kezében is félénken jött be hónapokkal ezelőtt, most teljesen magától értetődően "csüccsen" fel a vizsgálóasztalra. Némi segítséggel, mert ugyebár a méretéhez képest a hanya sem tudnám megugatni... akarom mondani megugrani a távot. S mivel rendszeresen csócsál meg mindent, és nem hajlandó a gazdi megtanítani, hogy neeeeeemm, nemeszünk, csak amit gazdi megenged, akkor jön a rendszeres vizsgálat.
Kezdem a szokásos simogatásokkal, le is nyugszik, mert azért izgatottan járkált-mászkált a várórészen.
- Kéne, hogy érdekeljen? - kiiit éérdekel, kinek milyen gondja van, amikor éppen a királynőmet kényeztetem?
Az asszisztens hangjára azonban már odapillantok.
- Megbocsátasz nekem kicsinység, királynőm? Egy szegény, jóravaló teremtést hoztak be. - megvakarászom fülét, s a másik orvos átveszi. A kutyus gazdája azonnal enged, amint meghallja, miért is hívtak ki.
S nem is akármilyen eset érkezik a műtőasztalra.
- Ó, nézzenek oda drágám, hát micsoda cikkcakkokat vághattál le az úton. - s ez ennek helyretétele órákig is eltart, mire mindent rendbe teszünk. Lesznek még műtétek, ahogy gyógyulni fog, de nagyon szerencséje van és még stramm is.
Jó érzés volt kilépni a műtőből, s újra a zajos, életvidám zajtól teli váróba bukkanok bele. Egy kávé azért jól fog esni.
A tejszínt öntöm éppen bele, amikor kintről más zajt is hallok, s bögrével a kezemben kisétálok, s nekidöntöm a vállam az ajtónak, de csak egy másodpercre. A már éppen válaszolni akaró recepciós rám is mutat, ahogy intek, hogy majd jövök én.
- Hellóbelló kistündér, hát veled meg mi történt cukorkám? - a kis nyávogi kelti fel figyelmem egyből, s szakavatott szemmel tekintek végig rajta. Nem csak a fizikai gyógyításban tudok segíteni, energiát is adok minden, általam kezeltnek.
Leteszem a pultra a bögrét, s máris a kigombolyag felé nyúl a kezem.
- Vajon tényleg az vagy? Beteg? - becézgetem, közben kezemmel megsimítom, hogy érzékeljem még pontosabban, mi a gondja, bár azt a nélkül is tudom.
- Hozza csak be a kis szőrmókot, megnézem. - fogom a bögrét, s a kis szőrmók nagyobb biztonságbané érzi magát a férfi... nál...
Alaposabban megnézem. Ahá! A jó, akkor nyugiban lehet dumálni, meg tenni mindent.
- Szóval hogy is volt az a nagy egymásra találás? Hmmm... ? - a cicához beszélek, majd a férfihoz fordulok. - Nyugodtan tegye le vizsgálóasztalra. - a kávét megiszom, s bemosakszom, kesztyűt is veszek fel.
- És neved is van, cukorfalatom? - mielőtt még félreérthető lenne, a kiscica felé fordulok, s megsimogatom újra.


emme
Adam Hugens
Adam Hugens

Age : 457
Origin : Ophicuus
Skills : Elem, gyógyítás
Profession : VET
Play by : Chris Evans

https://elementals.hungarianforum.com/t160-adam-hugens

Back to top Go down

How to save a life Empty How to save a life

Post  Eric Castor Sat Jan 21, 2023 6:02 pm

Tegnap megkaptam a hivatalos engedélyeket. Most már árulhatok fagyit. Nem terveztem semmi ilyesmit, amikor megvettem a furgont, de nagyon a szívemhez nőtt a kicsike. És ha már fagyis kocsi, akkor kell bele fagyi is ugye. Ezen a ponton viszont akadt egy kis probléma.
Mert természetesen volt fagyi a furgonban, többféle ízben és formában. Csak amikor ingyen osztogattam a finomságot, néhány (sok…) szülő rám hívta a rendőröket. Valahol megértem. Inkább aggódjanak túlságosan, minthogy valami beteg alak tőrbe csalja a gyereküket. Oké, hogy én sosem tennék ilyet, de nem nehezteltem rájuk, amiért ők ezt nem értették. Az ingyen hoimi osztogatása tényleg nem túl jellemző a Terrára. Vagyis ezt a lehetőséget ki kellett zárni. De lett helyette másik.
Ugyanis ezt követően pénzért árultam a fagyit. Pontosan a beszerzés árán, így nem kerestem rajta. De ez sem jött be. Két ok miatt. Egyrészt kaptam egy csúnya büntetést az adóhatóságtól. Magasabb volt az összes, mint a lakbérem… És ez volt a kisebbik gond. Ugyanis lehetőséget kaptam rá, hogy kiváltsam a vállalkozói engedélyt, ezzel pedig adózzak is. Így pedig már minden rendben volt az adóhatóság részéről. Nekik nem baj, ha pénzt keresek, csak jusson nekik is belőle. És igen, lett így egy könyvelőm is. Utólag ez már teljesen jó, de először majdnem visszakoztam. Volt ugyanis egy másik gond is.
Mint kiderült egy kisebb ‘közösségbe’ verődtek a helyi fagyisárusok. Megállapodtak, hogy csak kivételes esetben ígérnek egymás alá árban, és persze szigorúan veszi azt is, hogy ki melyik területen mozog. Én pedig - mind kiderült - ebbe teljesen beletenyereltem. Egyrészt, “felháborítóan alacsony” áron kínáltam a fagyit, másrészt, én éppen ott árultam, ahogy kedvem szottyant. Szóval jah, egy adott ponton bekopogott a lakásomba egy ‘kedves’ fiatalember, hogy lehetőség szerint tegyek le erről a zseniális ötletemről. Másnap az egyik kereke ki volt szúrva a furgonnak. Nem vagyok beszari, de inkább nem kerestem a bajt. Teljesen le is tettem arról, hogy én árulni is fogok.
De aztán történt valami. Épp a városban vásároltam, és már szálltam volna ki, amikor odajött egy kisfiú az autóhoz. Nagyon nagy szemekkel nézett rám, és kérdezte, hogy van-e fagyi… Nemet akartam mondani, de olyan aranyos volt… Sajnos szeretem a kölyköket. Így ezt követően már kérvényeztem az engedélyeket is. Tegnap óta pedig Eric Castor hivatalosan is fagyi árus lett a terrán… Gyönyörű lesz, amikor az egész sztorit elmesélem Marcelnek.
Ettől függetlenül nem dolgozom komolyan a ‘szakmában’. Továbbra is, ha valahova megyek, és van egy kis időm, árulok néhány gombócot, de a szabadidőmet nem áldozom fel. Illetve, ha sietek valahova akkor nem hatnak meg… annyira… a szomorú, fagyira éhes gomb és nem gombszemek. Ma például biztos nem fogok megállni senkinek sem. Mert szép új inget és zakót akarok venni, ha esetleg úgy alakulna, hogy szükségem lesz még egy elegánsabb öltözetre… Nah… szóval, nem, ma nem állok meg fagyit árulni.
A furgont viszont használom. A személyautóban egyébként is kevés a benzin, és sokkal egyszerűbb a fagyissal menni, mint benzinkutat keresni. Valójában nem, de nagyon menő a fagyis kocsi ugye. Annyira, hogy miként elmegyek előtte, hogy be tudjak szállni a vezető ülésre, még a motorháztetőn is végig simítok. Aztán megállok, mert hallok valamit…
Egy… nyávogást… bár nagyon halk. Visszalépek az autó elé. Egy kicsit hangosabb, de még mindig nagyon erőtlen. És olyan keserves…
Ráraktam a fülemet a motorháztetőre, és így még jobban hallottam.  Nem tudom miként, de alatta lesz valaki. Ezért gyorsan kinyitottam az autót, és a motorháztetőt is. Óvatosan felemelem.
Először csak egy kis mozgó, fülre hasonlíto dolgot vettem észre. Aztán nagyon határozottan nyávogott. Bemászott valahogy a motortérbe. Mekkora szerencse, hogy meghallottam, és nem indultam le… Épp neki állt volna akár puszta kézzel is szétverni a motort, hogy kiszabadíthassam, de aztán észrevettem, hogy igazából óvatosan de ki lehet így is szedni. Meg is tettem.
Szinte azonnal a nyakamra mászott, és még mindig nagyon nyávogott. Olyan kis csapzott, és erőszakosan nyávog. De ahogy a nyakamra szuszogott… Kell neki egy állatorvos. Biztos azért nyávog, mert fáj valamije. Rögtön megkerestem a telefonomon a legközelebbi állatorvos címét, és a közlekedési szabályokat részben figyelmen kívül hagyva rögtön oda siettem. Segíteni fogok ennek kis szörmóknak, ha már az én furgonomat választotta pihenőhelynek. Nem fog meghalni amíg nálam van, ez egészen biztos.
Ezért akkor sem csökkentettem a tempón, amikor már megérkeztem. Gyorsan a tenyerembe vettem a kiscicát, és már rohantam is a rendelőbe. Nem foglalkoztam vele, hogy vannak-e bent rajtam kívül vagy sem. Ez vészhelyzet és én ehhez mérten, kétségbeesett ábrázattal álltam meg a recepciós pultnál.
- Segítsenek kérem. Most találtam ezt a kiscicát, és nagyon beteg. - bemutatkozás, sorban állás, igazából minden kimaradt, mert itt egy élet a tét! Még a cica is egyetértett, legalábbis a nyávogás, amit azután adott, ki hogy ismertettem a tényállást, pont olyan volt, mintha ő is helyeselne. Szóval én addig nem mozdulok a pult mellől, míg valaki kezelésbe nem veszi a kis csöppséget.

Eric Castor
Eric Castor

Age : 51
Origin : Sirius
Skills : Energiamező, elem (levegő), gyógyítás, telepátia, spiritualitás, miszticizmus, tér-idő
Profession : Szociológus
Play by : Taron Egerton

https://elementals.hungarianforum.com/t285-eric-castor

Back to top Go down

How to save a life Empty Re: How to save a life

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum