Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 8:59 pm

But I can't help falling...

Brandon Thycal Yesterday at 8:27 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Beloved kids

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sun Apr 16, 2023 10:08 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

- Az irracionális számok hibásak? - nézek rá értetlenül. Értem, hogy magyarázni akar, s neki számokkal a legkönnyebb, és éppen most vesztettem el a fonalat.
Kérdőn nézek rá, ám ha neki így jó lenni mégis, akkor nem erőltetem. Éppen most kaptam egy nagy pofont ebben, és már nem tudom, mi a helyes és mi nem. Rátelepedtem volna a fiainkra? Mindenkire, esetleg...?
- Legyen így. - engedem el ezt, s ez nem olyan érzés, amit szeretek.
Veszek egy nagy levegőt, s lassan kiengedem. Annyira szeretnék most velük együtt lenni, hogy fiainkkal legyünk együtt, négyen.  Ki is húzom kicsit magam, mintha valami legördülne rólam.
- Hát persze. - kezem kezére teszem, finoman, s felé fordulok. - Együtt megyünk. -talán arra sem figyeltem eléggé, hogy ő most miként érezhet? Nem vagyok ebben annyira jó, tudom.
Ahogy kimondja, Devon hogy halad, ajkam összepréselődik, mintha a valóság még jobban rám zuhanna, így csak bólintok, tekintetemben ott az aggodalom. Devonnak sem lehet könnyű.
S míg ezt megteszi, le sem veszem tekintetem róla, s úgy kapaszkodok a kezébe, mintha az én életem múlna azon, ne engedjem el.
Életveszélyben volt. Könnyek gyűlnek a szemembe, bólogatok, s leengedem a fejem.
- Örülök, hogy túl van az életveszélyen.
Egy rövid ideig hallgatok. Nem akarom elvenni az időt, amit a fiúk együtt eltölthetnek. Azt én is látom, hogy olyan testvéri kapcsolat van közöttük. Legszívesebben most azonnal odamennék. Tegnap még talán így döntöttem volna. De az, hogy Damiennel ez történt, már nem hiszek abban, hogy ehhez jogom lehet. Szívem sóvárog utána, tartom magam, s csak gondolkodást látni tartam, s mindazt a tartást, amit felvettem az idők során.
- Hagyjuk őket egy kicsit kettesben. - simítom le a semmit a ruhámon. Kihúzom még jobban magam. Meghoztam ezt a döntést, és ehhez ragaszkodom.
Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Mon Apr 03, 2023 10:13 pm

Beloved kids
Hatalmasat sóhajtok. Ugyanis már tényleg nem tudom, hogy mit beszélek.
- Rendben. Ahogy jónak látod. - a vigasztaló szavak nem nekem valók, de azt hiszem irreális is lenne elvárni magamtól, hogy egy csettintésre eltüntessem Diane aggodalmát. Erre a tapasztalatra minden bizonnyal szükségünk van, épp csak az fájdalmas, hogy Damien szenvedése kellett hozzá, hogy átértékeljük a hozzáállásunkat a családunk halmazához. Ugyanis hiába beszélünk akár már arról is, hogy örülnénk az unokák érkezésének, én nem érzem azt, hogy mindkét fiamnak megadtam azt, amire szüksége van ahhoz, hogy boldoguljon az életben. Főleg Damien esetében hagytam, hogy mindent úgy tegyen, ahogy szeretne, és tudat alatt, de még biztattam is arra, hogy nincs szükség nagy felelősségérzetre. Valójában van, de hogy mi az egészséges mennyiség belőle… Dianét elnézve igenis van, ami meg már túl sok. Átlagot kéne vonni, csak ez pont nem olyan, amit számszerűsíteni, vagy befolyásolni lehet.
- A javításra később is van idő. Illetve az is lehet, hogy a hibát csak el kell fogadni, és nem a végét keresni. Mint az irracionális számoknál. - az a hülye pí. Mindenki oda van érte, engem viszont az őrületbe kerget. Mi az, hogy nem lehet leírni, mert egyszerűen nincs vége? Hány tizedesjegy után kéne kerekíteni? Mindig kettő, mert az a menő? Neeeeeeem. A napszemüveg menő, a pí nem.
- Majd később. Legelni most úgy sincs kedvem. - a futás jól esne, de Diane mellett akarok maradni. Ha már úgy alakult, hogy én most nagyjából életképes vagyok, akkor igenis támogatni akarom őt. Majd amikor  rajtam is csattan a történet súlya, akkor én leszek az, aki a végtelen pusztákat fogja róni, és nem a szárnyaival.
- Rendben. - nem sikerült eltalálni azt, hogy mi tudná elterelni a gondolatait, de ezen nem aggódom. A válasz talán az, hogy nekem nem fog sikerülni, és nem is várhatom el magamtól. Viszont az, hogy most együtt vagyunk, nekem sokat jelent, és az is, hogy érzem Dianenek is számít, hogy most itt vagyok. Ezért eszembe sincs máshova menni, a gondolataimat pedig hagyom együtt sétálni a lábaimmal. Nem maradok meg egyetlen változónál sem, és az egyenlet megoldására sem törekszem. Csak várok, mintha minden egyes pillanat közelebb vihetne ahhoz, ami majd tökéletes megoldás lesz mindenkinek. Kár, hogy nincs ilyen…
- Igen. Ezt szeretném. - megremeg a szám széle, ahogy azt próbálom leplezni, hogy nagyon is beletalált a legnagyobb félelmembe. Ugyanis hiába vagyok az a típus, aki először a legjobb eshetőségre számít, mindig figyelembe veszem a legrosszabb opciót is. Arra pedig nem akarok gondolni Damien vonatkozásában. Ezért, ahogy Diane célzása erre vonatkozóan elhangzott, már hagyom is, hogy kicsússzon a gondolat örvényemből.
- Egy valamit már most is megbeszélhetünk. Hogy együtt megyünk oda bármi is lesz. - nem érdekel sem az ő, sem az én munkám. Damien bajban van, és nekünk ott van a helyünk mellette. Minden más várhat. Azonban nekünk is türelmesnek kell lennünk, mert hiába tesszük félre a teendőinket, a pozíciónk egyelőre változatlan. Vagyis Damien helyzete is attól függ, hogy mi mit teszünk az elkövetkezendő néhány órában. Én még tudok várni, mert tudom, hogy Devon már úton van, sőt, talán már oda is ért, és intézkedik. Diane bűntudata viszont úgy tűnik, hogy erősebb annál, mint ami maradásra tudná késztetni. Ezért mikor kijelenti, hogy látni akarja Damient, megállok. Megfogom a kezét, és a tekintetét keresem.
- Megkérdezem Devont, hogy halad az üggyel rendben? - szívem szerint azt mondanám, hogy várjon még, de érzem, hogy erre most nagy szüksége van. Ezért a kérdés inkább költői volt, mert függetlenül attól, hogy mit válaszol, már üzenek is Devonnak. Talán egy perccel később már választ is kapok tőle, röviden és tömören: “Most vezetnek hozzá, az életveszélyen már túl van.” Megmutatom az üzenetet Dianének is, mert sajnos ez pont nem az, aminek hallatán nyugodt szívvel mondanám én is azt, hogy még maradjunk.
- Mit gondolsz? Menjünk mi is oda most vagy még várjunk egy kicsit? - ez utóbbi már csak a lehetőségek feltárása miatt említem meg. Abban ugyanis már biztos vagyok, hogy legfeljebb egy órán belül már tényleg nem okozhat további galibát, ha megjelenünk. Illetve talán már most is jót tenne a jelenlétünk. Dianének biztosan, és ha elmúlik a most minden érzést félreteszek állapotom, akkor nekem is…
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Mon Apr 03, 2023 7:47 pm

Beloved kids
DrienArcturusJelen

Még jobban csodálkozva nézek rá.
- Devon helyét senki nem veheti át. Az az övé, őt illeti. Értem, mit szeretnél mondani, és csak jobban belegabalyodsz. - sóhajtok. Az érzelmek nem az asztalunk, az enyém mindenképpen. - És majd meglátjuk, mi lesz, tervezni mindig abból tervezek, ami előttem van. Amit nem látok, arra nem lehet építeni. - az élet sokkal egyszerűbb így.
Elmosolyodom, mindezek ellenére.
- Tudom. - nem tagadom, a fejébe szerettem bele. És a habókos természetébe. Fellazít, felold. Van, amikor nem jön össze, és az egyáltalán nem az ő hibája.
Értetlenül nézek rá.
- A hibát mindig először magadban keresd, s csak utána másban. Mert azt ki tudod javítani. Máséról nem tehetsz. - Jó ideje látom, hogy valamit elrontottam a kapcsolatunkban Damiennel. S ha jobban lesz, ezt is szeretném megbeszélni. Csak még nem tudom, hogyan. Mert nem találtam meg a hiba forrását bennem. Ez még nem jelenti azt, hogy az nincs is ott.
Mosolya és tekintete még jobban felszabadít. Egy kicsit. Visszamosolygok rá.
A melegség, a napfény is segít, s érzek Drienben valamit.
- Tedd csak meg. - szavak nélkül is tudunk beszélgetni, ha neki könnyebb a saját formájában lenni, tegye. Sose tartsa vissza magát miattam.
- Inkább sétáljunk. - mozgásra van szükségem, még ha nem is intenzívre. Kimozdít a beragadt gondolataimból.
- Úgy tervezel előre, hogy nincsenek felfordítva a lapok. Vegyük úgy, hogy szeretnéd, ha négyen együtt lennénk? - nézek rá. - Hogy ezt hol és miként tudjuk, azt majd csak akkor tudjuk megtenni, ha már ott leszünk Damiennél. Csak az után tudunk bármiben is cselekedni, tervezni.  -

S egy érzés még mindig bennem marad, s tudom, miért.
- Látni szeretném Damient. - csak akkor nyugszom meg, ha a saját szememmel látom, ha ott vagyok, mellette.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Wed Mar 15, 2023 1:38 am

Beloved kids
Talán rosszul fogalmaztam. Mert úgy tűnik, hogy Diane félreértett. Ezért pontosítom a kijelentésem.
- Úgy értem, hogy ránk most ott nincs szükség. Devon haza fogja hozni Damient. Majd akkor átvesszük a helyét. - legalábbis reménykedem benne, hogy ide tudja hozni Damient. Igazából ebben még egyáltalán nem vagyok biztos. Az is lehet, hogy… marasztalni fogják… Ezzel viszont még nem akarom terhelni Dianet. Meg kell nyugodnia. Nem szívesen látom ugyanis ilyen feszültnek. Ilyenkor nekem is nehezebb a földön maradni.
- Ez igaz. De ha van a közelben egy számmágus, akkor mindig lehet pofozgatni az egyenletet. - ez lennék én. Ráadásul okleveles számmágus. Magamnak csináltam, de az lényegtelen. Meg az is, hogy azért történt, mert láttam, hogy a Terrán a varázslóknak sipkájuk is van, és kaptam egyet. Arról pedig kellett egy fotó.
- Ne magadban keresd a hibát. Biztos nehezen beszél róla. - nekem sem mondott el mindent. De bűntudatom támad, amiért azért némi információt én tudok, Diane pedig nem. Ez pedig így nem lesz jó. Szóval majd rákoppintok a kiscsikó patájára, ha újra egészséges lesz. Beszéljen az anyjával is, mert ha néma marad, persze, hogy Diane sem fogja tudni, hogy mi a helyes. Így mindjárt más megvilágításba kerül az is, hogy nem engedte oda. Hiszen a változót nem ismerte, így a számítás is hibás lett. Damien, Damien, Damien…
A fiam képe viszont eltűnik egy pár pillanatra, amikor Diane kimondja azt, amit már nagyon régen hallottam tőle. Így… nem hallottam tőle… Mondjuk én is régen mondtam. Bíztam benne, hogy tudja szavak nélkül is. De én sem voltam már biztos benne, így nekem nagyon is felderül az arcom, amikor kimondja. Lehetetlenül széles lesz a mosolyom, talán bugyuta is. De egy cseppet sem zavar, mert a melegség a mellkasomba költözik. A kezét pedig véletlen sem engedném el, még akkor sem, amikor már elindulunk. Régen voltunk így.
Amikor viszont kiérünk a szobájából, hagyom, hogy vezessen, és odamenjünk, ahová szeretné. Nekem is jól esik a friss levegő és a napfény is. Ha nem együtt lennénk, talán alakot is váltanék, de most nem azért vagyunk itt, hogy én jobban érezzem magam. Azért jöttünk, hogy Ő jobban érezze magát.
- Igen. Ez a legfontosabb. Minden másra tudunk megoldást találni. - ha látok a közelben egy padot, akkor finoman arra irányítom, ha engedi. Bár a séta is megfelel, talán egy kis pihenés jobbat tenne most.
- Leülünk egy kicsit? Fel tudok ajánlani egy csoda masszázst érte. - az pedig egyáltalán nem zavar, hogy a ruházatom egy kicsit sem a szabad levegőre való. Amíg nem boxer nadrágban mászkálok, nem szólhat senki. Igazából még akkor sem.
- Arra gondoltam, hogy Devont is meglátogathatnánk majd a Terrán. Ott tudnánk négyesben is beszélni. - nyugalomban. Szeretek itt lenni, de azért egy családi kupaktanácsot nem szerveznék ide. Főleg, mert Damien helyzete most még kétséges. Csak az biztos, hogy Devon a Terrán lesz. Illetve már az sem. Az a baj, hogy bármennyire is igyekszem tartani magamat Diane miatt, én is aggódom, nem csak Damien, hanem Devon miatt is. Nagyon erős, de az ő szívét is darabokra lehet törni. Azt pedig egyik gyerekemnek sem kívánom.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Wed Mar 15, 2023 12:51 am

Beloved kids
DrienArcturusJelen
Csak sóhajtok. Magam is egyetértek ezzel, ám szívem azért összeszorul ezen.
- Miért ne bíznánk benne? - csodálkozom el állításán. Devon nagyon felelősségteljes, talán túlságosan is magára vesz feladatokat és felelősségeket, amiket nem kéne. Ebben rám hasonlít, tudom, s éppen ezért aggodalmaskodom. Devonért is, hiszen nem neki kéne ezzel foglalkoznia.
- Egy is elég, hogy az egész számítást romba döntse. - nézek rá sokat mondóan. Azért már ismerem őt ennyire, és tapasztaltam eleget ahhoz én is, hogy elég egy kis dolog, s romba dőlhet az egész.
- Igen. De nem mondja el nekem. Már próbáltam többször is kiszedni belőle. Aztán feladtam. - nem vagyok szomorú. Inkább érte, mint magamért, amit láttam a szemeiben, az elég árulkodó volt, hogy inkább nem faggassam. Finoman sem. Szeretnék neki segíteni, de  ha nem kér belőle, nem erőltetem rá.
A kezére tekintek, ahogy az enyémre helyezi. Szava is nagyon lágyak. Feltekintek a szemeibe.
Aztán le, a tabletre. A ilyen döntéseket sosem szerettem, mert Driennek igaza van. Mi fontosabb? A fiam, vagy mindenki más? Számomra mindenki egyformán fontos, még ha Damient jobban is szeretem, a fiam. Ugyanezt megtenném Devonért és Drienért is. Szeretem őket.
És igaza van abban is Driennek, hogy nem feltétlenül bölcs dolog most ezt megtenni. Ha átgondoltan is erre jutok, mint eredmény, még mindig megtehetem.
Érzem, hogy a vállaim lejjebb ereszkednek, s kiengedem a levegőt.
- Én is szeretlek. Őrülten. - tekintek vissza rá, kezemből letéve a tabletet, a másikat az övére helyezem.
Gondolatban a kinti asszisztens felé üzenek, hogy vegye át a frontot. Bizonyára tudja már a helyzetet, így azonnal érkezik is a válasz vissza, hogy átveszi.
Felém nyújtott kezére nézek, majd ismét rá. Nem csak az esze bűvölt el, mikor először találkoztunk (nyuszis köntöse is), hanem mert mellette képes volt megmaradni annak, aki valójában.
Szabad levegőre vágyom, így ha nem arra megyünk először, akkor arra viszem utunkat. És a fényre.
- Annak örülök, hogy életben van, és hogy meg fog gyógyulni. Még ha időbe is kerül.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Wed Feb 22, 2023 12:05 am

Beloved kids
- Értem. És egyetértek. - valójában nem teljesen… ha csak rajtam múlna, és egyedül Damien érdekeit venném számításba, akkor én az enyhe, szinte jelképes büntetésre szavaznék, mert tudom, hogy az nem használ Damiennek egyébként sem. De Dianére is gondolok. Ezért a legjobb valóban az, ha reális, a családfájától független büntetésben fog részesülni. Még akkor is, ha nagyon fájdalmas ebbe belegondolni.
- Egyelőre az, hogy bízom Devonban, mert bármennyire is közeli a kapcsolatuk, őt nem vakítják el azok az érzések, amik minket. Ő objektívabb, mint mi. - vagyis logikus döntéseket tud hozni. Ez általában az én feladatom, de én most alkalmatlan vagyok erre. Túlságosan is féltem Damient, és Dianet… Érzem ugyanis, hogy milyen mélyen megérintette ez az eset. Amilyen kemény, annyira sebezhető, amikor a gyerekeinkről van szó. Ez pedig súlyos dolgokhoz vezethet.
- Tudod, hogy én másképpen látom a hibákat. A valódi hiba az, amikor a szándék és a cselekedet is hibás logikai sorozaton alapul. A te szándékaid azonban nem voltak tévesek. Csak egy változót tévedtél. - azt most nem említem meg, hogy valójában egy is elég, főleg, amikor ilyen komoly következménye van, ugyanis ezzel minden bizonnyal tisztában van. És én megnyugtatni szeretném, nem még jobban felzaklatni. Akkor én hibáznék nagyot. Pedig nekem is van a számlámon hibás változó, és még ismeretlen is. Először azokat kell újra rendeznem, majd utána gyűjthetek újabbakat.
- Tehát úgy gondolod, ha nem az anyagi javak, akkor egy személy vagy annak hiánya sarkallta egy ilyen tettre? - remélem nem mondtam sokat… Igazából majdnem kimondtam. Gyorsan terelni kéne, mielőtt rájön… húúú, de hogyan…
- Beszélj vele, és kérdezd meg tőle, hogy mi sarkallta erre. Biztosan beavat. - ha nem… akkor megint bajban leszek. De bízom abban, hogy Dianét is beavatja a bizalmába, ha Damien megérzi, hogy az érdekeit szolgálta azt, amit Diane tett, még akkor is, ha nagyon félrement a dolog. Illetve ha ezt nem is fogja megérteni a szeretetet érezni fogja Dianen. Csak még nem most… Előtte nekünk is rendezni kell a sorainkat. Így nem mehetünk oda.
Ez pedig abból is nyilvánvaló, hogy látom Diane egy hirtelen döntést hozott. Nem tudom pontosan mi az, de amikor a tablethoz nyúl, már kezdem sejteni. És egyáltalán nem örülök. A hidegvéremet mégis megörzőm, mert most… neki van szüksége… rám.
- Diane… - finoman a kezére teszem a kezem, hogy ne tudja a tableten beütni a drasztikus szavakat. Ha nem enged, és folytatja, akkor nem annyira finoman. Amennyire tudom,  egyelőre megakadályozom fizikailag is, hogy megtegye. A pillantásomban viszont szeretetet, és figyelmet láthat.
- Tudom, hogy megtennéd, és őrülten szeretlek érte. De most nem vagy olyan állapotban, hogy objektív döntéseket tudj hozni. Én sem. Ez pedig egy életre szóló, és az egész családunkra kiható döntés. Nem kapkodhatod el. És bármennyire is úgy érzed, ez most segíteni fog, a hosszú távú következményeket egyikünk sem tudja most felmérni. Én pedig hiszem, hogy van más megoldás is. Együtt meg is fogjuk találni. - családként. Nem csak kettőnkre, hanem négyünkre értem ugyanis a kijelentésemet.
- Kérlek gyere most velem. Szellőztessük ki egy kicsit a fejünket. - felállok és a kezemet nyújtom felé. Még nem tudom, hogy hova fogom vinni, de el innen, és leginkább a tablet nem jöhet velünk. Csak ketten megyünk, ha velem tart, és elfogadja a kezem. Addig pedig Devon minden bizonnyal kézben tart mindent.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Tue Feb 21, 2023 11:08 pm

Beloved kids

Drien

    Arcturus
    Jelen
 


- Az utóbbi. Nem fogják keresni számára az enyhítő körülményeket. - márpedig amit tett, az súlyos szabályszegés. És mindezt azért, mert én nem engedtem. Engem kéne büntetniük.
Érdeklődéssel nézek rá. Valamit mindig szokott forgatni a fejében, s most, ahogy mondja, felsejlik bennem, hogy esetleg tud valamit.
- Mi jár a fejedben? - még azt sem tudjuk, mi a következménye, előbb azt szeretném megtudni. De nem érdeklődhetek. Mint egy egyszerű valaki, természetes lenne. Én teszem, máris nem az. Mégsem tudok nyugton ülni, tenné szeretnék ez ellen, hiszen nem Damien a vétkes.
Összeszorul a szívem. Szeretném karjaim között tudni őt, s kimondani, sajnálom, s bocsánatot kérek. Az sem fog fájni, megérteném, ha sosem tenné meg. Megérdemlem. Ő viszont azt nem, ami most rá vár. És a sérülései....
- Igen. - pedig már ott lennék mellette. Mennyi mindent elronthattam..
- Úgy érzem? - pillantok újfent rá, s kicsit kihúzom magam. Tudom, hogy hibáztam. S mindig türelmes voltam, tudtam, mikor mit kell tenni. Ám most éppen Damien esete mutatja, hogy bizony nem mindenesetre igaz ez.
Akármennyire is fejbevág Drien válasza, kis hezitálás után gondolataim összerakják szavait, s erre csak egy válasz van: igen, az igazat mondta. Sóhajtok egyet. Kezdem magam egoistának tartani, de éppen ezt vetettük le még azelőtt, hogy ideértünk, ebbe az Univerzumba. És így a kollektívára sem hallgattam.
- Damient nem érdeklik az anyagi dolgok. - meleg tekintettel mosolyodom el. - Az anyag csak annyiban érdekli, hogy megformálja valamivé, például kristályokká. De ha csak egy ruhája lenne egész életében, s csak egy tál leves az étele, akkor is boldog lenne, mert nem ezek számítanak neki. - teljesen átüt rajta még előző élete, egészen másként látja a világot.
- Megvan, mit fogok tenni. - előveszem a tabletet, s kikeresek egy címet.
- Mint vezető nem mehetek oda, úgy csak bajt hozok Damienre. Még nagyobbat. - bepötyögök pár mondatot, azután felnézek Drienre.
- De ha lemondok a pozícióról, akkor már nem bánthatják Damient csak azért, mert az az anyja, aki. - a pozícióról való lemondással viszont segíthetek Damienen.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Sat Feb 04, 2023 11:37 pm

Beloved kids
Nem szólalok meg azonnal. Mert az első reakcióm az lenne, hogy tiltakozzak az ellen, hogy Damien még szigorúbb büntetést kapjon, az anyja pozíciója miatt. Ez viszont nem lenne előremutató. Talán én jobban érezném magam, ha dühöngenék, de megoldást nem találnánk a problémára. Ráadásul az is lehet, hogy félreértettem valamit. Először tisztázni kell minden körülményt, mielőtt levonom a végső következtetést.
- Pontosan milyen példára gondolsz? Szerinted szigorúbb büntetést kéne kapnia? Vagy úgy érted, hogy nem kivételezhetnek vele, így a tettéhez mérten kell meghatározni a következményeket? - megvárom a válaszát, nem csak szóban, hanem érzelmekben is. Inkább nem feltételezek előre semmit. Van viszont más, amit már mélyebben végig kell gondolnom, és nem igazán várhatok vele. “Közösen döntöttünk”. Ebben én annyira nem vagyok biztos. Sokszor ráhagytam Dianére a döntéseket, még akkor is, amikor nem értettem teljesen egyet vele. De ez meg az én elhatározásom volt… Vagyis… Inkább nem szólalok meg, mert nem tudom, hogy mi lenne a helyes reakció. Azt teszem szóvá, aminek eredménye is van, amivel vigaszt nyújthatok Dianenek, vagy amivel előre mozdítjuk Damien ügyét. Feltéve, hogy van egyáltalán ilyen…
- Értem, de ha sikerül olyan megoldást találni, aminek nem lesz további következménye a családunkra nézve, akkor érdemes afelé mozdulni. Nem csak két véglet van. A középút lesz a miénk. - vagyis a büntetés elengedése Diane karrierje miatt nem lehetséges, a szigorúbb pedig azért nem mert a legjobbat akarjuk a gyerekeinknek. A kettő között lesz a biztos pont, és bízom annyira Devonban, hogy tudjam, ő meg fogja azt találni. Ugyanis az anyjára ütött. Nem igazán fogad el nemleges választ…
- Én is. De várnunk kell még. Most nem mehetünk oda. - nem szeretek a látszatra adni, mert mások véleménye egészen addig nem érdekel, míg nem befolyásolja az én ügyeimet. De nem lenne túl jó, ha most megjelennénk ott. Én hiába tudom, hogy nem élne vissza a hatalmával, mások nem ismerik ennyire jól.
- Ha tényleg úgy érzed, hogy hibáztál, és ezt javítani akarod, akkor jelenleg azzal tudod megtenni, hogy türelmes maradsz. - nekem természetesen bármikor elmondhatja, hogy mi gyötri, de ezt úgy kell megtennie, hogy a még mindig formás fenekén marad, ITT. Ezt nem tudom eléggé hangsúlyozni. Ezért is hagytam el most a javaslatokat, és állítom kész tények elé. Az ő döntése, hogy hallgat-e rám, de ez most nem az a perc, amikor finomkodok. Hiszen én is aggódom, és ott akarok lenni ugyanúgy. Én is hibáztam, és ezt javítani akarom. Csak ezt tiszta fejjel kell megtennünk. Viszont nagyon nehéz, amikor olyat kérdez, ami… hát nem túl kellemes téma.
- Öhm… hát… - igen, de ezt azért mégsem mondhatom… - Nagyon határozott vagy bizonyos kérdésekben. Hogy ez kontroll-e… - igazából már egyszer kimondtam. Szóval most nem tudom, hogy pontosan miért visszakozom. Vagyis tudom… Diane érzi a felelősségét, és nem akarom tovább gyötörni.
- Igen. Egy kicsivel túl lépted az egészséges szintet. - mert bizonyos odafigyelés természetes. Nem akarja, hogy rossz legyen a gyerekeinek. De… ehhez neki is engednie kell.
- Értem. - vagyis a lényeget tudja. Csak azt nem, amire külön felhívta a figyelmemet Damien, hogy ne mondjam el Dianének… Most sem fogom. Legalábbis ez a szándékom, egészen addig a pillanatig, amíg egyenesen rá nem kérdez, hogy én mit tudok…
- Szinte ugyenezt. De miből következtetsz arra, hogy inkább egy valaki van a dologban? - nem mintha kerülni akarnám a kérdést, de… pontosan ezt akarom. Ha Diane rájön magától, az már nem az én felelősségem, de én nem fogom neki megmondani. Vagy megkéne? Ilyenkor nagyon nem tudom, hogy kihez kéne ‘hűségesnek’ lennem. És ha valamit nem tudok, akkor egy kényszercselekvésbe menekülök. Ez most az ital, amit kitöltött. Magamhoz veszem a csészét, és az arcomat részben takarva, kortyolgatni kezdek. És nagyon hallgatok… Miért van ilyen meleg?
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sat Feb 04, 2023 8:33 pm

Beloved kids

Drien

    Arcturus
    Jelen
 


Nézek rá, s figyelem. A szemeit, a szívét.
- Igen, úgy értem. - ez nem Terra, hogy barátság alapon bármit el lehet intézni, vagy szívességgel. Itt szabályok vannak, amiket nem véletlenül tartunk és tartatunk be. S ha a vezetők megszegik, akkor minek vannak? Ám nem én iszom meg a levét, hanem a fiunk. És ez így nem helyes. S ismerem talán már annyira Devont is, hogy magát fogja okolni azért, amiről nem tehet.
Hallgatom szavait, s felbukkan bennem az, amit már régen nem tettünk meg.
- Közösen döntöttünk a fiank nevelését illetően. - bólintok. De ők azóta felnőttek, s...
ebben már kezdek kételkedni, mennyire nem hallgattam Drien-re s most ennek itt az eredménye. Figyelhettem volna másként rá.
De miért kellett ezt tennie? Más inkább.... de nincs más, Damien az Damien.
Drient így fogadtam az életembe, s Damiennel nagyon sülve-főve vannak a terrai holmik szeretetében... sóhajtok egyet, lassan.
Elgondolkodva veszem a kezembe a csészét. Ez segít gondolkodni. Maga a cselekvés,  nem az ital, s nem azért teszem, mert nem foglalkozom a fiunkkal. Éppen ellenkezelőeg. Ehhez azonban józan észre van szükségem.
Mégis, ahogy kimondja, maradjak távol ettől, szívem jajdul fel. Látni akarom Damient, csak akkor nyugszom meg, ha láthatom.
S mardos a bűntudat is. Miattam volt kénytelen megtenni ezt a lépést. S ez lett a vége.
Leteszem a csészét az asztalra, kezeimet pedig az ölembe, egymáson pihentetem tenyereimet, bátorítást merítve belőlük.
- Nem érdekel a karrierem. - nem folytatom, hiszen nyilvánvaló: ha ez a fiunk érdekeit szolgálja. Eldobom. Bármikor.
- Szeretném látni. - de vajon fogad-e a fiunk? Akar-e látni mindezek után? Hiszen miattam került ebbe a helyzetbe...
- Én tehetek róla, nekem kell helyrehoznom. Akarom. - tudom, hogy nem sokat számít, s a bűntudat helyett a lelkiismeret marcangol. - Jóvátenni, amit tettem vele.
Nagyot nyelek, s egy pillanatra kihagy a szívem is.
- Úgy érted... kontrollálom az életüket? - nézek rá döbbenten, s hitetlenül.
Veszek egy nagy levegőt, s elkezdem összeszedni mindazt, amit nekem elmondott Damien Mintakával kapcsolatban. Felállok, s karba font kézzel állok meg az átlátszó fal előtt.
- Annyit mondott mindig, hogy van ott hely, tele kristályokkal, s hogy oda vissza akar menni, mert nagyon fontos dolog maradt ott. Többet sosem tudtam kiszedni belőle. - Drien felé fordulok.
- És szerintem a valami helyett inkább ... valaki van ott. Csak annyira nem mond semmit, hogy fogalmam sincs... - fogalmam sincs, hogy ez mikor történt. - Neked mennyit mondott? - tudom, hogy sokkal másabb a kapcsolata vele, de sosem irigyeltem ezért. Annyira apja fia, s fia apja, ők ketten, hogy csak annyit tudtam tenni, hagyni őket a saját buborékjukban, annyira boldogok voltak.

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Sat Jan 21, 2023 9:08 pm

Beloved kids
Türelmesen várakozom, legalábbis ahhoz képest, hogy jelenleg itt sem lennék egyébként. Már indultam volna Damienhez, ha nem lenne ez az ügy ilyen bonyolult. De sajnos az, így egyelőre csak Devonban tudok bízni. Illetve abban, hogy én pedig meg tudom a gyermekeim anyjával beszélni ezt a dolgot, és hosszú távú megoldást fogunk találni.
- Úgy érted, hogy pont a mi fiunkkal kell példát mutatni? - érezheti rajtam, hogy ennek egyáltalán nem örülök, de azért nem mondok neki feltétlen ellent sem. Azzal ugyanis teljes mértékben egyetértek, hogy mivel mi vagyunk a szülei, Damian nem tehet meg akármit. Csak… bármilyen fájó is, de azt kell, hogy mondjam, ha választanom kéne, hogy ki maradjon fogságban, akkor inkább Devonra szavaznék. És nem azért, mert őt ne szeretném pontosan ugyanannyira. Nemes egyszerűséggel ő erős jellem, és számára nem okozna törést az ilyesmi. Damiennek viszont igen… Vagyis még nem biztos, hogy Diane kijelentésére rá fogok bólintani ebben a formában.
A további mondandója viszont több szempontból is megakaszt, illetve gondolkodásra késztet. Először nem is értem, hogy jön a jelenlegi témánkhoz, hogy akarunk-e még gyereket vagy sem, de ezt végül sikerül összerakni fejben. Aztán pedig arra is rájövök, hogy egyrészt megértette a felelősségét ebben a történetben, másrészt egy kicsit jobban magára veszi, mint kéne. Tény, hogy az ő döntése vezetett ide szerintem, de igazából nekem is van részem ebben az eseményben. Nekem ugyanis határozottan kellett volna tiltakoznom, amikor felismertem, hogy ide is vezethet a szigor.
- Ez nem csak a te felelősséged. Nekem is határozottabbnak kellett volna lenni ebben a kérdésben. - lágyulnak ugyan a vonásaim, mert féltem Dianet is. Nem akarom, hogy mindent magára vegyen. De tényleg szükséges, hogy erélyesebb legyek, mert kényelmes ugyan a háta mögött bujkálni, de erre nem igazán van lehetőség. A családunk ügyében legalábbis nem.
- Tudom. - a szándékait sosem kérdőjeleztem meg. Most sem, még a történtek ellenére sem. De változásra van szükség, és ezt azt hiszem most már ő is látja. Én már ennek is örülök, mert igazából attól tartottam, hogy ezt lesz a legnehezebb megmutatni a számára. De úgy tűnik, hogy egész jó vagyok. Jobban mondva, ismerem már nagyon jól Dianét.
- Igen. - egy halvány mosoly meg is jelenik az arcomon. Mert úgy veszem, hogy tetszik neki. De nem hagyom azért nagyon megszédíteni magam, így néhány másodperc után ismét komoly lesz az arckifejezésem. Nagyon komoly.
- Először is most hagynunk kell, hogy Devon intézkedjen. Ha mi, illetve elsősorban te belefolysz, akkor bármi is lesz Damien sorsa, fel fog merülni másokban, hogy visszaéltél a pozicióddal. Ez természetesen nem történhet meg, mint ahogy az sem, hogy a karriered védelmében komoly példát statuáljanak Damiennel. - bár láttam, hogy nekem is hozott italt, egyelőre nem nyúlok érte. Azt megvárom ugyan, hogy megfontoltan tudjon válaszolni, de én magam, most nem térítem el magam semmivel sem. Mert van más is.
- Devonra kell bíznunk mindent. Akár kijuttatja, akár nem. - ez azt hiszem tiszta sor, és remélem, hogy Diane egyet fog érteni, mert ebben nem fogok engedni. Devon igazából alkalmasabb is erre, mint én magam. Diane szintén nem lenne jó választás, mert akkor csak a végletek vannak. A negatív pedig semmiképpen sem lenne jó.
- Hogy mi lesz aztán… őszintén… nem tudom. De az biztos, hogy nem kontrolálhatjuk ennyire az életüket. Főleg Damienét nem. - igazából Devonét sem, de ő valamennyire ellen tud állni. Dörmi nem. Jobban mondva ő olyan módon teszi, mint egy gyerek. Lázadással, ahogy a példa is mutatja. Ez pedig később még a jelenleginél is nagyobb veszélybe sodorhatja.
- Te tudod, hogy Damien miért akart ennyire a Mintakára menni? - már mint pontosan, de ezt nem teszem hozzá. Számomra egyértelmű ugyan, de Dianánek nem biztos. Így talán ezt kell először tisztáznunk.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Sat Jan 21, 2023 7:47 pm

Beloved kids

Drien

    Arcturus
    Jelen
 


Figyelem, ahogy helyet foglal, s a riadórendszerem a tetőfokára hág. Ha le is ül, akkor nagyon komoly dologról van szó. Kezeimet összekulcsolom az asztallap felett. Szokásos megfigyelő és semleges így a testtartásom, de most magamat bátorítom inkább, hogy olyan nagy baj nem lehet mégsem.
Ez azonban már az első mondattal a semmibe hullik. De tovább nem is jut az illegálissal kapcsolatban tovább a gondolataim között, mint a szabálysértés és büntetés, mert kimondja a megsérült szót. Kifut a vér a fejemből, de figyelek tovább. Szívem hevesen kalapál, legszívesebben minden mást azonnal félresöpörnék szavakkal, csak hogy tudjam, hogy van Damien. Devon tökéletes ellenpárja, a saját feje után megy, s egy idő után feladtam a küzdelmet, hogy megértessek vele dolgokat. Inkább máshogy próbáltam köré védőhálót tenni. Láttam és látom rajta azt a nagy sebet, amit a lelkén hord, s szeretném, ha az már nem mélyülne tovább.
Kezem automatikusan nyúl a tablet felé, megnyitom, s azonnal a kapott aktába lapozok bele, s hiába a gyakorlott diplomatikus érzelemmentesség, a legelső képnél egyértelműen megjelenik mindaz, amit érzek. De nem dönthetek érzelmi alapon, még akkor sem, ha most azonnal eldobnék mindent, s Damien mellett akarnék lenni. A kapkodás a legrosszabb.
Az adatokba temetkezem, tekintetem mindent fog, minden egyes információmorzsát, s érzéseimet, késztetéseimet gyakorlott mozdulattal rakom félre, hogy csak a tényekre koncentráljak. A sérülése, a toxikus talaj okozta mérgezés okozta aggodalom is mellé kerül, nem állhatok neki óbégatni.
Leteszem a tabletet, s szerintem még életemben nem láttam ennyire hirtelennek Drient, mégsem rezzenek meg.
- És az orioni törvények alapján ott is fog maradni. Főleg, hogy tudják, kik a szülei. Példát kell mutatniuk. - a törvényeik nem véletlenül szigorúak. Mintaka veszélyes hely, rengeteg szempontból. Csak a sérülései peregnek a szemeim előtt, s az, hogy sejtem, amikor Mintakán volt, ott sem a szabad ég alatt rejtőzött el a dracok elől. Nem ezt érdemli.
Lenézek a kezére, majd fel rá. Látom rajta azt, amit önmagamban is érzek.
- Csak ha akarunk még egy gyereket. - ránézek. - Ők már felnőttek, s amit el tudunk rontani, azt már megtettük.... - elgondolkodom. Hiába vagyok nyugodt, a nevelésben nem csak érzelmek fontosak, hanem a következetes nevelés is. De mit nem vettem figyelembe?
- ... megtettem. - közösen nevelünk, közösek a döntéseink. Itt azonban én ragaszkodtam makacsul ehhez, mert...
- Éppen az lett a vége, amitől óvni.... - bennmarad a többi, figyelem Drient.
És nem tudom eldönteni, hogy ez most terelési technika része, vagy őszintén mondja. Minden részletre figyel, tudom, csak nem minden esetben fejezi ki.
- Köszönöm. A mamuszod is terrai? - felállok, s noha a következő lépést már Damien ágya mellett tenném meg legszívesebben, hogy átöleljem, az italgéphez lépek, s kérek egy kanna, igazi terrai fekete teát.
Tálcára kerül a teáskanna, két csésze, ízesítők, s a kis tárgyalóasztalhoz lépek vele. Töltök Driennek is, kezem sem remeg, csak belül remegek. Türelmetlenül, s reménykedve, bízva abban, hogy Damien szabad is lesz, s fel is épül, teljesen.
- Szerinted mi a megfelelő megoldás? - üresen iszom, bár jól esne a terrai barnacukor zamata. Drien rám is hatással van terrai imádatában, de csakis nagyon keveset vettem át tőle.     

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Drien Deveroux Fri Jan 13, 2023 10:02 pm

Kifejezetten szeretek papucsban mászkálni, de a teleportálás azért sokkal gyorsabb. Nem igazán húzhatom az időt, mert Diane ma kifejezetten elfoglalt. Arra viszont nem számolt egyikünk sem, hogy kisebbik gyermekünk a régészetet választja új hobbinak. Jobban mondva az illegális utazgatást, mindennemű logikát félrerakva. Az egyértelmű volt mindkettőnknek, hogy vissza akar jutni a Mintakára. De hogy ilyen módszert választ, arra még én sem számítottam. És biztos vagyok benne, hogy Diane még kevésbé.
Ettől függetlenül a helyzet tarthatatlan. Ugyanis ez nem elszigetelt incidens. Ha Dörmi ezt az utat választotta, akkor előtte lezajlott benne egy folyamat, aminek ez lett a csattanója. Nem örülök neki. Mert tartottam tőle, hogy ez is megtörténhet, tekintve, hogy a tiltás az elszántságra inkább építő hatással van.
De természetesen nem ezzel fogom kezdeni. Már akkor is elmondtam Dianenek, hogy szerintem engednie kéne Dörminek, amikor az első kérelmét megvétózta. Aztán a másodiknál is. De mivel ez akkor azt eredményezte, hogy a fiunk biztonságban volt, többször nem hoztam fel, és elfogadtam, neki volt igaza. Most viszont változott az együttható a képletben, ez pedig azt jelenti, hogy… a számítást újra el kell végezni.
- Köszönöm. - ha lehetne, nem most zavarnám, de tényleg fontos dologról kell beszélnünk. Ezért helyet is foglalok, ahol tudok, mert hosszabb beszámolóra számíthat most tőlem.
- Damien és egy barátja illegális landolást hajtott végre a Mintakán. Megsérült, és jelenleg őrizet alatt gondoskodnak a gyógyításáról. - ez a logikai láncolat első szeme. A második pedig az akta, amit Devon átküldött. Ezért a karórámat megérintve átküldöm Dianenak is az anyagot.
- Itt találsz információt az esetről. - még kényelmesebben elhelyezkedem, mert addig nem áll szándékomban tovább folytatni, míg ő maga is át nem olvassa a jelentéseket. Én már megtettem, és a helyzet persze lehetne rosszabb is. De a végső soron szerencsés kimenetelű eset nem jelenti azt, hogy a jövőben nem lesz ennél, valami sokkal nagyobb baj is…
Egyelőre viszont megőrzöm a nyugalmamat. Higgadt energiám körbefonja Diane-t mert még nem akarok hatással lenni az objektivitására. Kivárom, amíg minden szükséges információt begyűjt, és aztán…
Hirtelen pattanok fel a székről, elhajítva a nyugalom minden eddig vasmarokkal fogott maradékát.
- A fiunk börtönben van… - enyhe túlzás, de majdnem igaz. A szabadság jogait ugyanis csak ideiglenesen korlátozzák. Ettől függetlenül tennünk kell valamit. És ha Diane tartózkodik, akkor most én fogok lépéseket tenni.
- Változtatnunk kell a nevelési stratégiánkon. - az egyik kezemmel megtámaszkodom az asztalán, és a mozdulat, amivel ezt megtettem, nevezhető hevesnek is. Ettől függetlenül nem volt az asztalra csapás, csak valami nagyon hasonló. Amikor pedig észreveszem, hogy ez már talán sok volt, ismét megkeresem a nyugalmam.
- Egyébként gyönyörű vagy ma. - az ilyen mondatok mindig segítenek egy-egy vitában. Mert nincsenek illúzióm, ez hamarosan az lesz. Nem fogom ugyanis visszatartani a véleményemet.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Diane Deveroux Fri Jan 13, 2023 9:23 pm

Beloved

kids

Arcturus - Drien - Jelen

Rossz előérzetem van már pár napja, de még mindig nem jöttem rá arra, mi okozza. Többször megállok az anyagok felett, s azon kapom magam, hogy aggódom. Végül mégis elzárom az érzést, felteszem az üvegbe, majd a munka után előveszem, megvizsgálni, mert most más dolgom van.
A pár nap múlva esedékes újabb szenátori megbeszélés kiemelten fontos. Semlegesként azonban nem kötelességem hírszerzéssel foglalkozni, ami  nem Arcturusra vonatkozik. Ezt a kettősséget mindig is sikeresen választottam ketté, szem előtt tartva, hogy ha az univerzumban béke van, akkor Arcturusra is kevesebb veszély figyel.
Érzem az ajtó mögött az energiáit, s azt is, hogy feszült. S ez nem az a fajta, amikor kimutatásban keresi a gubancot.
- Gyere be. - mosolygok rá, de ez még mindig a munkahelyi mosoly, talán egy csipetnyi nem az benne. Elhajtom a hologram kijelzőt és a szemeibe tekintek. Nem lep meg a köntöse, s az sem, hogy terrai pizsamában (is), díszeleg éppen.
A másik asszisztensnek gondolatban jelzek, hogy most senki sem zavarhat, s bár itt nincs olyan, mint Terrán, hogy privát rész és szféra, meghagyjuk az egyéneknek ezt az érzést, s érzem, ahogy ez a légkör kezd kialakulni, ahogy "kikapcsolják" a vevő részt..
- Mondhatod. Mi történt?

Emme

Diane Deveroux
Diane Deveroux

Play by : Gina Torres

https://elementals.hungarianforum.com/t185-diane-deveroux#899

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Beloved kids

Post  Drien Deveroux Thu Jan 12, 2023 10:11 pm

- Aham. Hát ez tényleg nem hangzik jól. - a jobb kezemet az állam alá teszem, és erősen töröm a fejem. Ami azt illeti kifejezetten aggasztó a hír, amit Devon közölt velem. De én már azon gondolkodom, miként kéne ezt megmondani Dianenek. A sehogy sajnos most nem opció.
- Figyelj. Te menj el Dörmiért, én pedig intézem anyádat. Ha pár napon belül nem jelentkezem… - jókedélyű kacagás szakad ki belőlem, de azért láthatja Devon, hogy idegesen megvakarom a tarkómat. Tényleg nem lesz egy szép beszélgetés.
Az időt viszont nem szeretem húzni, ezért bontom is a fiammal a kapcsolatot. Beszélnem kell Dianenel. Most.
Előveszem a napirendjét, és látom, hogy éppen megbeszélésen van. De már csak pár perc, és végez. Az ajtóban fogom várni…
A ruhámmal ezért nem is foglalkozom különösebben. Ráveszek egy köntöst a pizsamámra, meg belebújok a papucsomba, és teleportálok is az irodája elé. Gyalog elkéstem volna.
Így viszont pont találkozom a távozóval és kedélyesen integetek neki. Látom, hogy végig mér. Szerintem még nem látott olyan köntöst, amin kiskutyák vannak. De sosem lehet tudni. Az fel sem tűnt neki, hogy a papucsom is szőrös, és szintén kiskutyás. Terrai holmik. Egyszerűen imádom.
Azonban mielőtt be is lépnék az irodájába egy kicsit megigazítom magamon a ruhát. Látott már így, nem ezzel van a gond. Csak nem szeretném, ha azt hinné most keltem ki az ágyból. Épp az ellenkezője. Egész nap dolgoztam, csak mivel egyedül tettem, nem volt kedvem felöltözni. A hír, amit hozok, pedig nem igazán várhat. Ha kell a következő találkozóját el is halasztom.
- Dí? - kopogok, de már meg is szólítom, hogy tudja én jöttem. Az energiám ugyan elárul, de vannak még itt páran a környéken. Ezért, ha szólít, be is lépek, és becsukom az ajtót. Néhány gombnyomás után azt is elintézem, hogy hang se ki, se be ne jöhessen.
- Beszélnünk kell. Nagyon fontos. - a fontos szóval viszonylag gyakran jövök, de amikor hozzáteszem, hogy “nagyon”, az azt jelenti, tulajdonképpen életveszélyről van szó. Ez részben igaz is. Devon elmondása szerint Dörmi már nincs közvetlen életveszélyben, de az alapján, hogy végül milyen lépésre szánta el magát… nagyon is. Ha lehetne én magam mentem volna érte, de mivel Devont hívta, inkább rá hagytam. Az anyjukkal úgyis én értek szót a legjobban.
Drien Deveroux
Drien Deveroux

Age : 9223,5
Origin : Pleiades
Skills : Telepátia, tér, idő
Profession : Asszisztens
Play by : Jimmy Fallon

https://elementals.hungarianforum.com/t187-drien-dennis-deveroux

Back to top Go down

Beloved kids - Page 2 Empty Re: Beloved kids

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum