Log in

I forgot my password

Latest topics
Just Ridin'...

Ryder Reminghton Yesterday at 9:51 pm

Hello... (wink-wink)

Dario Carter Tue May 07, 2024 9:58 pm

Just.... flush it ...

Rynal McKenzie Mon May 06, 2024 8:29 pm

Not a convenient circumstance

Dhywall Arryn Thu May 02, 2024 8:37 pm

Some beatiful News

Jykall Hamish Wed May 01, 2024 8:36 pm

Go Round

Cyrus Atticus Wed May 01, 2024 8:31 pm

Couch Potato

Dylan Leclaire Tue Apr 30, 2024 8:39 pm

Relation... SHIP

Nikolaj Hedwigson Mon Apr 29, 2024 8:35 pm

Big Change

Madison Romano Mon Apr 29, 2024 8:30 pm

But I can't help falling...

Hailey Reed Thu Apr 25, 2024 8:28 pm

Dobókocka

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 8:00 pm

New Home?

Thand Anderson Mon Apr 22, 2024 7:52 pm

Square no. 1

Zora Lavigne Sun Apr 21, 2024 10:05 pm

Bring back... HER

Dariel Deveroux Sun Apr 21, 2024 8:41 pm

Lucid Dreaming?

Dylan Leclaire Thu Apr 18, 2024 9:00 pm

Holding Space

Adrian Archard Wed Apr 17, 2024 8:48 pm

Not Again

Naarn Ronal Tue Apr 16, 2024 10:01 pm

(Not Under) The Bridge

Zora Lavigne Thu Apr 11, 2024 10:03 pm

Passing...

Regulus Zion Thu Apr 11, 2024 8:44 pm

The age of Aquarius

Sebastian Scorse Tue Apr 09, 2024 8:37 pm

Riding Off Into the Sunset

Kylie Youkou Sat Apr 06, 2024 10:00 pm

Feather Party

Shyrrak Dav Fri Apr 05, 2024 9:06 pm

Yes... or Yes?

Naarn Ronal Tue Apr 02, 2024 9:53 pm

Your time is up!

Kyran Shemar Tue Apr 02, 2024 7:53 pm

It's time

Zora Lavigne Tue Apr 02, 2024 7:52 pm

Just a perfect day

Enzo Conti Tue Apr 02, 2024 7:49 pm

Just a little... bump?

Rose Jackson Sun Mar 31, 2024 11:25 pm

Clouds and Smoke (and Mirror?)

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:56 pm

Pow(d)er and Girls

Linus Higgins Sun Mar 31, 2024 9:44 pm

Cats and Water? Not the best...

Tetsuya Heartman Sun Mar 31, 2024 9:26 pm

Boots on the G...! Noooo... high heelsss!!!!

Lena Ylton Sat Mar 30, 2024 9:29 pm

Lesson (minus) One

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 10:27 pm

Nice Try

Ryu Nakamura Fri Mar 29, 2024 9:56 pm

Dreams Come True

Edmund Fahey Tue Mar 26, 2024 10:30 pm

Last Chance

Hailey Reed Tue Mar 26, 2024 7:54 pm

Arrivals

Rose Jackson Mon Mar 25, 2024 11:04 pm

Dress Coded

Rancar Colt Mon Mar 25, 2024 10:03 pm

Run Boy Run

Joaquin Pascal Sun Mar 24, 2024 10:48 pm

Meetings are not my favorite

Scott Lavigne Sun Mar 24, 2024 9:27 pm

Ace high

Gaspard Michoel Sat Mar 23, 2024 10:45 pm

Only one tiny thing is missing...

Chris Johanson Sat Mar 23, 2024 10:02 pm

The Plan

Trohan Colt Fri Mar 22, 2024 10:35 pm

One drop one Time

Erys Colt Tue Mar 19, 2024 8:14 pm

Nothing as it is

Hailey Reed Sat Mar 16, 2024 9:18 pm

Tracking

Denise Daal Sat Mar 16, 2024 8:55 pm

Looking in the mirror.. almost

Devon Deveroux Thu Mar 14, 2024 9:21 pm

How Do I Say Goodbye

Queil Gryth Fri Mar 01, 2024 9:47 pm

Wrong number...

Jamil Howell Tue Feb 27, 2024 10:02 pm

A new master

Shokan Thram Mon Feb 26, 2024 7:45 pm

Beginning and Ending

Sekani Onis Fri Feb 23, 2024 9:30 pm

The first time...

Olivia West Sat Jan 27, 2024 12:37 am

Constellation Map

Galactic Center Thu Jan 18, 2024 9:34 pm

Mystery School

Galactic Center Mon Dec 25, 2023 9:30 pm

Rang - Founders/Alapítók

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 10:41 pm

Dimenziólény - Angyal

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:09 pm

Dimenziólény - Blueprinters

Galactic Center Sun Dec 24, 2023 9:05 pm

Whatever it takes?

Thomas Wilfey Mon Dec 11, 2023 8:20 pm

Karma is a Bit...

Layla Clark Sat Dec 09, 2023 10:09 pm

Bolita Bár - Jaxon & Eric

Eric Castor Tue Dec 05, 2023 8:41 pm

What have we done...

Mara Rover Fri Dec 01, 2023 8:24 pm

Surprise in a book

Kenneth Mezyon Thu Nov 30, 2023 8:03 pm

A heartwarming meeting

Devon Deveroux Mon Nov 27, 2023 11:14 pm

Leírás - A.I.

Galactic Center Sat Nov 25, 2023 9:58 pm

Beloved kids

Alana Sanders Fri Nov 24, 2023 9:21 pm

Youngsters

Aylmer Oshek Tue Nov 21, 2023 9:07 pm

I am sorry...

Noah Black Thu Nov 16, 2023 7:55 pm

When the awan is ready...

Dario Carter Wed Nov 15, 2023 6:17 pm

Layla Clark

Layla Clark Mon Nov 06, 2023 7:54 pm

A dessert... for you

Aylmer Oshek Sun Nov 05, 2023 11:01 pm

Hello?

Dariel Deveroux Sat Oct 28, 2023 9:24 pm

Jydai Rend

Galactic Center Mon Oct 23, 2023 7:58 pm

Family at first

Linus Higgins Thu Oct 19, 2023 9:32 pm

Volta

Great Attractor Thu Oct 19, 2023 9:06 pm

The next chapter

Liam Hanson Tue Oct 10, 2023 9:27 pm

On stage One

Linus Higgins Tue Oct 10, 2023 9:02 pm

Dad?

Noah Black Mon Oct 09, 2023 10:27 pm

Route 66

Ayda Rygel Mon Oct 09, 2023 10:11 pm

Not just a sword

Shokan Thram Mon Oct 09, 2023 8:54 pm

Knight's tale

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 10:17 pm

Parent trap

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 9:22 pm

D. is all around you

Carlos D. Force Sun Oct 08, 2023 8:42 pm

Fresh Blood

Dario Carter Sun Oct 08, 2023 8:18 pm

I found Him!

Linus Higgins Sun Oct 08, 2023 8:01 pm

Oops, I did it again...

Shokan Thram Sun Oct 08, 2023 12:14 am

Master to Master

Carlos D. Force Sat Oct 07, 2023 9:26 pm

Finding harmony

Somayeh Nazyr Fri Oct 06, 2023 9:27 pm

Some Support

Ezume Sato Thu Oct 05, 2023 10:41 pm

Something FAMILY-ish

Jezabel Mendez Thu Oct 05, 2023 12:18 am

R2 - nem 3CPO

Rose Jackson Wed Oct 04, 2023 11:11 pm

Evening Party with a LittleBig Surprise

Zora Lavigne Wed Oct 04, 2023 12:01 am

Makkaláma

Anahera Pass Tue Oct 03, 2023 8:29 pm

To be or Not to Be

Zaphina Steal Sun Oct 01, 2023 10:35 pm

Transition

Sekani Onis Sun Oct 01, 2023 8:01 pm

Grandkids & other Disasters

Nyra Lamar Sun Oct 01, 2023 12:32 am

The future is bright

Olivia West Sat Sep 30, 2023 11:02 pm

What a ... news

Rose Jackson Sat Sep 30, 2023 9:24 pm

New cha(i)nce

Jezabel Mendez Fri Sep 29, 2023 11:30 pm

France in the '50s

Devon Deveroux Fri Sep 29, 2023 10:33 pm


Makkaláma

4 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Re: Makkaláma

Post  Alexander Jameson Thu Feb 02, 2023 11:33 pm

A little

distraction

Terra - Helena - Jelen

Rendben. - ennyi engedményt tehetek, hiszen nem siettetem, ugyanakkor mindenki maga dönti el, mit és hogyan tesz.
- Akkor útközben teszünk egy vargabetűt. Ránk fér valami nedű, ami ízletes. - kevés helyen jóízű, az ananász, s azt csakis a trópusok egyes részein kedvelem. Bár leginkább a fűféléket kedvelem, nem feltétlenül maggal együtt, de ha csak a réten ücsörgök, s rágcsálom a zöld szárat, az is teljesen megfelel. A nap fénye elég energiát ad, még ha egyesek, akik nem terraiak, időnként megkísérelték ezt a csodálatos ajándékot beárnyékolni.
- Kérlek. - nézek azért még a lábára, nehogy megtörténjen az, hogy elindulna, aztán elesik.  
Figyelem, ahogy felragyog az arca, s az izgalom és izgatottság érzése körbeveszi. Elnevetem magam, s bólintok.
- Igen. - lámákkal könnyebb oda eljutni, mint akármilyen járművel, kivéve a repülőgépet, de repülni nekem is menne. A helyeket szeretem, ahogy repülök közöttük, kár, hogy itt még nyíltan nem lehet megtenni. Gaia csodálatos.
- Mindent megkóstolunk. Idővel. - adom előbb a komolyat, azután elmosolyodom. - Amit éppen megkívánunk.
Érdeklődéssel nézek rá.
- És mi lenne az a más? Érdekel valami? Odaszervezhetjük az utat valamelyik nap. - vagy mondta, és most én voltam a feledékeny?
- Persze. Egyszerűbb így, felpakolunk mindent Tikkára, és mehetünk is. Lassabb az út, de biztosan tudunk majd közlekedni. És nem rohanunk sehová. - a vigyorára elmosolyodom, főleg, hogy az izgalom az pezseg benne, már csak az ugrálás hiányzik.
- Hát persze, hogy Alejandro, az Alexander túl .... - legyint Sebastian. - Örvendek a találkozásnak, Rubens kisasszony. - de nem ér hozzá, ellenben szélesen rámosolyog.
- Van bizony, kisasszony. Tikka elkódorgott, aztán hetekkel később láttuk, hogy túlságosan jóllakott. - neveti el magát, részemről a vigyor ismét fülig érő, ahogy látom Helenát picit ugrani.
- Hát persze, kisasszony. Tikka nagyon büszke ám a babalámára. Na, adja csak ide az a bőröndöt, meg a táskát is. Makka majd hozza. - nyúl a keze közben a bőröndért.
- Hogyne, kisasszony. Makka jobban szereti az embereket, mint Tikka. Tikka inkább sétálni szeret, s ezért elviseli hogy emberekkel van körbevéve. Igazi.... kalandor. - vigyorogja el magát, közben már teszi is fel a holmikat Makkára, aki érdeklődéssel néz Helenára, a fejét is odafordítja.
- Ha van nyaklánca, tegye a ruhája alá, azt szereti lelegelni. - meghúzza a csomagok tartóját, s megpaskolja Makkát. - Mehetünk is.
- Útközben beugorhatnánk Mahaliahoz. - Sebastian rám néz, aztán Helenára, majd fejét csóválva megrázza az ujját.
- Vigyázzon Alejandroval, kisasszony,  nagy betyár. Árulkodott Mahalia főztjéről és koktéljairól? Érdemes.

Emme

Alexander Jameson
Alexander Jameson
Alapító

Origin : Lyra
Play by : Tom Hiddleston

https://elementals.hungarianforum.com/t81-alexander-jameson

Back to top Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Re: Makkaláma

Post  Helena Rubens Fri Jan 20, 2023 9:21 pm

Alexander & Helena

A Terrai munkáimat mindig is komolyan vettem, mert amikor úgy döntöttem, hogy egy másik életet akarok, vállaltam azt is, hogy valamiből meg kell élnem. Lehetne másként is persze, de a szorgalom nem áll tőlem távol, főleg, ha értékelve is van az, amit csinálok. Alexander több mint rendes volt velem mindig is, és mióta jobban megismertem tudom azt is, hogy nem csak azért, mert én az voltam aki. Ő mindenkivel így viselkedik. Egyszerű figyelmesség, amit én észreveszek és értékelek.
- Rendben. De azért a teljes visszaérkezésig nem várok, mert biztosan elfelejtem. - önkéntelenül viszonzom Alexander mosolyát, és amikor zavartan a tarkómhoz nyúlok halványan el is nevetem magam. Angyalként nem volt olyan számomra, hogy feledékenység, azóta viszont… van, és még mindig csak próbálom megszokni.
- Jól hangzik. Szívesen kipróbálnám. - igazából akár most is, mert a gyümölcsöket nagyon szeretem. Meg a zöldségeket is persze. Húst viszont ritkán fogyasztok, mert az íze jó ugyan, de tudom, hogy milyen nagy ára van annak, hogy az asztalra kerüljön ez a fajta étel.
- Ó. Köszönöm. - hálásan mosolygok Alexanderre egyrészről azért, mert esés nélkül le tudtam szállni a vonatról a segítségével, másrészt az sosem baj, ha szabad a kezem. Nem tudom, hogy pontosan miért, de táskákkal nem tudok olyan szabadon nézelődni. Ezért, amikor megemlíti, hogy a lámák nem csak dísznek lesznek… Olyan széles lesz a mosolyom, mint egy cukorkát és játékautót egyszerre kapó kisgyereknek.
- Tényleg? - még szerencse, hogy Alexandernél van a bőröndöm, mert biztos leejteném, ahogy a kezem összeérintem és még ‘tapsolok’ is egy kisebbet. Már nagyon várom, hogy találkozhassak ezekkel a csoda lámákkal, és ez látható is azt hiszem minden mozdulatomból.
- Szuper. Akkor szerintem ehetnénk is valami helyi dolgot, ha lehet. Ki szeretnék próbálni mindent. Idővel persze. - nem most azonnal, mert azt már megtapasztaltam, ha nagyon sokat eszem nemes egyszerűséggel elnyom az álom. Bárhol. Állva még csak az igazi alakomban aludtam persze, de még az emberiben is, elég akár egy kényelmetlen szék, vagy a föld. Még azt sem tudom, hogy horkolok-e ilyenkor.
- Na sebaj. Az a lényeg, hogy tudjak képeket csinálni a lámákról. És másról is persze. - igazából illene dokumentálnom a kirándulásunkat, de nem tudok ellene tenni… már most tudom, hogy több kép lesz a lámákról, mint a tájról. Remélem ez nem lesz probléma.
Viszont mielőtt ezt komolyabban is végig gondolhatnám, furcsa hangot hallok. Láthatóan megtorpanok, és mivel nem tudom, hogy mi ez jelentőség teljesen nézek Alexanderre.
- Tikka? Vagyis már ide is lámával jön Sebastian? - tulajdonképpen vigyorogni kezdek, és bárhova is indul Alexander, követem. Ugrálni azért nem fogok, mert komoly, felnőtt pegazus vagyok. De azért… Mikor odaérünk Sebastianhoz, hát nem őt nézem meg először magamnak. Le sem tudom venni a pillantásom a lámáról, csak amikor már bemutatkozásra is sor kerül, és kifejezetten udvariatlan lenne a részemről, ha nem figyelnék.
- Alejandro? - sandítok azért Alexanderre, mert így szerintem még nem nevezte senki sem. De ez is azt mutatja, jól ismerik egymást, ami kifejezetten jól jön egy ilyen utazás során.
- Örülök a találkozásnak Sebastian. - nyújtom a kezemet kézfogásra, de ha nem fogadja el, nem fogok erősködni. Sokan nem szeretnek nőkkel kezet fogni, és ezt tiszteletben tartom. Azt látom persze, hogy végig mér, de ez azt hiszem természetes. Én is végig hordoztam rajta a pillantásom, bár a lámáján továbbra is többet időzök ugye.
- Van babaláma is? - ismét a fülig ér a szám, és nem tehetek ellene, egy apró ugrást is kivitelezek valahogy. Aztán inkább komolyabb lesz az ábrázatom.
- Akarom mondani, ha van, szívesen megnézném majd. Még csak fényképen láttam lámákat. - ezzel remélem meg is magyaráztam a rajongásom okát. Viszont ennyivel még nem elégszem meg, és ahogy a csomagok felkerülnek Makkára közelebb megyek én is hozzá.
- Meg lehet simogatni? - nézek Sebastianra, és természetesen amíg nem engedélyezi az érintést, tartom a távolságot. Ha viszont szabad, biztos, hogy megérintem, és ha csak nem szólít fel valaki, hogy most már indulni kéne, maradok is a láma közelében. Az ételről és az italról pedig már teljesen megfeledkeztem.

Helena Rubens
Helena Rubens

Play by : Bryden Jenkins

Back to top Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Re: Makkaláma

Post  Alexander Jameson Fri Jan 20, 2023 8:04 pm

A little

distraction

Terra - Helena - Jelen

Mosollyal figyelem, s érdeklődéssel, ahogy figyeli az emberi világot, még ha nem is olyan feltűnően. Arra koncentrálok, hogy élvezzem az utazást, aki nyitott volt arrra, hogy beszélgessünk az utazás alatt, beszélgetésbe elegyedtem, aki pedig inkább a saját világában elmélkedni kívánt, annak meghagytam ezt.
Ezt a telefont nagyon szeretem, réginek mondják, s talán éppen azért, mert jóval régibb, mint aminek gondolják. A mi technológiánkhoz képest.
Boldog vagyok, hogy jön, igaz, nem csak Liz volt a csali. Az emberek szeretnek velem beszélni, mert kialakítok számukra egy olyan buborékot, amiben biztonságban és kényelemben érezhetik magukat.
Pislogok párat, s kuncogok.
- Nem is ezért mondtam, hogy azonnal pattanj, s írd is fel. - szinte bocsánatkérő hangon mondom ezt, hiszen nem is vártam el, hogy ugráljon, csak mert mondtam valamit. - Ha visszatértünk, akkor is ráér felvésni a naptárba. Most csak... mondtam, hogy mit mondott. A többit engedd el. - mosolygok rá.
Megvárom, míg lélekben is a szavaimhoz ér, s válaszolni is tud. A táj csodálatos, még simánt mentem volna. Oda, s vissza is legalább sok kört.
- Kérlek. - leveszem a bőröndöt, s kézre eső helyre teszem, hogy elérje.
- Ühüm. Ananász és mangó. Ha van kedved, most majd kipróbálhatod. - a kiwit és a mangót szeretem benne, az ananász csak körítés, és azt jó éretten szeretem. S szeretek másokat is elkalauzolni a terraiak világába, kifejezetten tetszik a leleményességük a zöldségek és gyümölcsök terén.
Ó-ó. Egyszerre a kettő. Gyorsan nyújtom kezem a bőrönd felé, hogy úgy vehessem el, nem esik bele a lábába, miközben a másik kezemmel lesegítem a lépcsőn.
Bőrönd földön, ő is lelépett sikeresen, a bőröndöt azonban már nem is adom oda neki.
- Majd én viszem. - mosolygok rá. Tudom, hogy elbírja, engem is simán felemelne, ha arról lenne szó. Szeretem az ilyen emberi dolgokat, kipróbálni is.
- Tetszenek? ... Jaj, nem mondtam? Azokkal viszik majd a holmijainkat. - a tevéknél furább jószágok, de a tevéket is szeretem, nagyon tudnak ragaszkodni. Nekem például vagy az ingemet, vagy a kalapomat találják be, így inkább átváltottam olyan beduin kendőre, mert azt nem tudják egy rántással lenullázni.
- Neeeki szerintem nincs, de az odafelé tartó úton van egy kis beugró, ott vannak mindenfélék. - helyi italok is, azokat is kipróbálom, az alkoholosakat, ha ember lennék, egészen biztos kifeküdnék tőle a napon. Nem ütős. Ravasz.
Figyelem, ahogy térerőt keres, és nem erősítek rá, hogy tudjon bármit is csinálni. Most elvonulás van. Aaaakarom mondani kirándulás.
- El bizony. - valahonnan messzebbről, közelről lámaordítás, majd egy hang, amely sürgető.
- Ez Sebastian. Menjünk eléjük, mielőtt Tikka úgy nekiindul, hogy meg sem áll, ha elment mellettünk. - mosolygok, s már veszem is Helena bőröndjét, hogy eléjük menjünk.
Sebastian tősgyökeres helybéli, ráérős természetével is.
- Alejandrroooo, ááá, hát meg is jöttetek!- meg is áll előttünk, mind a negyvenakárhány évével, a sapkát a fejéről leveszi, mellkasa elé gyűri.
- Kezeit csókolom a kisasszonynak, Sebastian Malega a nevem. Alejandro. - ha nem is a nyakamba ugrik, de vállon, azaz felkaron vereget.
- Sebastian. - fogok vele kezet, majd Helena felé fordulok.
- Helena, az úr Sebastian Malega, Sebastian, bemutatom Helena Rubenst. Az asszisztensem. - Sebastian arcára ugyanaz van írva, mint a legtöbbnek, ha ezt mondom: "aha".
Sebastian teljes hódolattal üdvözli Helenát,  majd a bőröndre tekint.
- Adják csak, felpakoljuk Makkára. - erre a lámára nézek, majd végig rajta.
- Nem Tikka? - de már segítek is a bőröndöt feltenni.
- Nem-nem, Tikka most babalámázik, még nem viszem nagyobb útra, majd ha a bébi is nagyobb lesz. - kíváncsian pillantok Helena felé.
Emme

Alexander Jameson
Alexander Jameson
Alapító

Origin : Lyra
Play by : Tom Hiddleston

https://elementals.hungarianforum.com/t81-alexander-jameson

Back to top Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Re: Makkaláma

Post  Helena Rubens Thu Jan 12, 2023 2:00 am

Alexander & Helena

Viszonylag csendes voltam az utazásunk során, mert azért szokatlan volt ez a tömeg. Annyi ember, annyi utazó, annyi személyiség… A többség szimpatikus volt, de például az a férfi, aki a feleségével üvöltözött, mert nem pakolt neki papucsot… Nem tudtam őszintén mosolyogni akkor. Nem az én dolgom, és nem is érdekel az ilyesmi, de nem szívesen hallok ilyeneket. Lehet normálisan is kommunikálni, és ha nekem megy, akkor neki is kéne.
Alexander viszont más eset. Az ő társaságában gyakran zavarban érzem magam, és hosszú idő kellett hozzá, hogy tudjam miért. Most már tudom, és így könnyebb is, de ez még nem jelenti azt, hogy vele úgy tudok társalogni, mint bárki mással. Ha vele beszélek, mindig átgondolom, hogy mit mondjak, hogyan mondjam, meg úgy általában, mit csináljak. Ezért az olyan spontán interakciók, minthogy megkínál a mogyoróból csak lassan érkeznek meg hozzám. Látom, és már nyúlnék is, mert jól esne pár falat, de mire meg is mozdulnék, már látom, hogy másra figyel. A telefonhívásra, amit igazából nekem illett volna intézni. Nem szokott felelősségre vonni, és mindig is nagyon rendes volt velem (főleg az előző főnökömhoz képest…), de szeretném jól végezni a munkám. Ebbe pedig beletartozik az, hogy elintézek mindent, ami az ügyfelekkel kapcsolatos. Csak mint ebben az esetben is, neki több ismerete van, az adott illetőről.
- Te megmondtad. - önkéntelenül mosolyodom el, ahogy ránézek és nevetni kezd, aztán mikor ezt észreveszem, inkább visszafordulok a táj felé. A mosolyom viszont nem tűnik el azonnal.
- Ha megérkeztünk felírom. Már elpakoltam mindent. - meg is jegyzem az ilyesmit, de természetesen rögzítek minden fontos információt. Ez pont az, így semmiképp sem fogok megfeledkezni róla. Az persze egy másik dolog, hogy az, megérkeztünk, megint későn éri el a tudatomat. Csak nézek fel Alexanderre pár másodpercig értetlen pillantással, amikor feláll.
- Ó. Igen. Köszönöm. - felállok én magam is, és ha leveszi a bőröndömet átveszem. Hozzá képest kifejezetten alacsony vagyok, így a segítség mindenképp jól jön. Egy rövidebb szoknya van rajtam, és azzal nem szívesen nyújtoznék ekkorát. A szél így is az ellenségem, és már megbántam, hogy nadrág  helyett egy ruhára szavaztam. Miután a táska megvan, követem Alexandert a kijárat felé. Szerencsére itt már nincsenek annyian, mint a reptéren, így akadálytalanul tudunk mozogni.
- Ananász és mangó? Szerintem ezt még így együtt nem is próbáltam. - ha nem róla lenne szó, ezt természetesen nem mondanám, mert a Terraiaknak azért különös lenne, hogy én sok mindent nem próbáltam még. Ő viszont tudja, hogy én még nem régóta vagyok itt, és megérzésem szerint erre az utazásra is azért hozott magával, hogy ‘világot’ lássak. Teleportálni persze nekem egyszerűbb lenne, de ez a vonat út kifejezetten tetszett.
Egyedül a legvége zavar megint össze. Látom, hogy Alexander a kezét nyújtja felém, azt viszont nem tudom, hogy a bőröndömet akarja levenni, vagy engem? Ezért pár másodpercig csak állok zavarral az arcomon, és végül döntésképtelenség híján a kezemet és a bőröndömet egyszerre nyújtom felé. Bármiért is nyúl, végül mindenképp leszállok, és szerencsére még csak meg sem botlom. Na az lett volna még a szép…
- Rendben. De kérlek mondd meg neki, hogy szeretném megnézni a lámákat. Olyan mókásnak tűnnek a képeken. - készültem, mert tudni akartam hova fogunk jönni, de leakadtam a lámák fényképeinél. Annyira szürreálisak, hogy látatlanban is csak imádni lehet őket. A macskáknál persze nem lehetnek aranyosabbak, de ki tudja… Azért ők jóval nagyobbnak tűntek.
- Sebastiannál van valami ananászos mangós? - mert ha nincs, akkor előbb szerezni kéne azt. Már veszem is elő a telefonomat, hogy a neten keressek valami közeli helyet, de az internet itt nem igazán akar bejönni. Erre nem számítottam.
- Húha… tényleg nagyon messzire jöttünk otthonról. - nevetem végül el magam, és el is rakom a telefont, miután beírtam azt, hogy másfél hónap múlva lesz a nagy dupla ügyfél találkozó. Aztán Alexanderre nézek, és szétteszem a kezem. Internet nélkül teljesen rábízom magam.

Helena Rubens
Helena Rubens

Play by : Bryden Jenkins

Back to top Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Makkaláma

Post  Alexander Jameson Wed Jan 11, 2023 11:46 pm

A little

distraction

Terra - Helena - Jelen

- Neeem, egészen biztos jó lesz.... aha... haha... nem, majd meghívom Lizt is, aztán perlekedhettek. - nevetem el magam, miközben hunyorgok a vonat ablakából a napsütéses tájra, ahogy suhan el előttünk.
A gép kivételesen időben landolt, s a vonat is kivételesen időben indult. Egészen véletlenül. A kezemben lévő zacskót Helen felé tartom, s ha vesz, ha nem, után az ölembe teszem a zacskót, s veszek egy falatra való mogyorót belőle.
- Oké. Ó, leteszem, mindjárt megérkezünk. Szia. - becsukom a telefont, s elégedett arccal nézek Helenre.
- Mondtam, hogy be fogja venni a horgot... csalit, hogy kit hívok még meg. - önelégült mosoly, a jobbik fajtából, majd szinte gyermeki arccal nevetem el magam.
- Másfél hónap múlva lesz jó neki. -összegyűröm a chipses zacsit, s a hátizsákba gyömöszölöm.
- Vegyem le neked? - egy szál pólóban, de szigorúan hosszúnadrágban állok fel, s ha leveszi magának a holmikát, akkor kis méretű hátizsákot a hátamra kanyarítom, ahogy a vonat lassít, s kilépek a fülkéből, majd tartom az ajtót neki is.
- Vágyom valami ananászos mangós finomságra. - kezét nyújtja Helennek, hogy vagy a bőröndöt adja le, vagy őt segíti le, esetleg mind a kettőt, neki mindenhogy jó.
- Sebastianonál fogunk megszállni, ő fog minket felkísérni. - ismerem az idős helybélit, kevesekkel áll szóba, ezek közül az egyik én vagyok, igaz, kicsit dolgoztam is érte. Najó. Semmit. Csak megjavítottam a rádióját....



Emme

Alexander Jameson
Alexander Jameson
Alapító

Origin : Lyra
Play by : Tom Hiddleston

https://elementals.hungarianforum.com/t81-alexander-jameson

Back to top Go down

Makkaláma - Page 2 Empty Re: Makkaláma

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum